WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to uk translation catalogue (1269 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
uk[0]: %d іншу передплату було перевірено і не потребує ремонту.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
uk: Наступний платіж необхідно сплатити %s.

en:  Subscription Created
uk: Підписка створена

en:  Subscription Deleted
uk: Підписка видалена

en:  Subscription Switched
uk: Підписка змінена

en:  Subscription Updated
uk: Підписка оновлена

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
uk: &quot;%s&quot; не є дійсним новим типом замовлення.

en: $0 Initial Checkout
uk: $0 Початкове оформлення замовлення

en: $type passed to the function was not a string.
uk: $type, переданий у функцію, не був рядком.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
uk: %1$s %2$s, потім %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
uk[0]: %1$s %2$s, потім %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
uk: %1$s %2$s, потім %3$s кожні %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
uk: %1$s %2$s, потім %3$s кожні %4$s у %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
uk: %1$s %2$s, потім %3$s на %4$s %5$s щороку

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
uk: %1$s %2$s потім %3$s %4$s %5$s кожні %6$s рік

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
uk: %1$s %2$s потім %3$s у %4$s день кожного %5$s місяця

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
uk: %1$s %2$s потім %3$s %4$s кожного місяця

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
uk: %1$s %2$s потім %3$s в останній день кожного місяця

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
uk: %1$s %2$s потім %3$s в останній день кожного %4$s місяця

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
uk: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
uk: %1$s Завершіть оплату за %2$sЗамовте %3$s%4$s, щоб мати можливість змінити свою підписку.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
uk: %1$s після %2$s безкоштовної пробної версії

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
uk: %1$s і %2$s комісія за реєстрацію

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
uk: %1$s кожні %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
uk: %1$s кожні %2$s у %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
uk[0]: %1$s для %2$d елемента

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
uk: %1$s для %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
uk: %1$s безкоштовна пробна версія, а потім %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
uk: %1$s зараз, і

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
uk: %1$s на %2$s %3$s щороку

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
uk: %1$s %2$s %3$s кожного %4$s року

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
uk: %1$s у %2$s день кожного %3$s місяця

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
uk: %1$s %2$s кожного місяця

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
uk: %1$s в останній день кожного %2$s місяця

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
uk[0]: Не вдалося оновити підписку %1$s: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
uk: %1$s подія підписки ініціюється о %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
uk: %1$s із %2$s безкоштовною пробною версією

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
uk: %1$s#%2$s%3$s для %4$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
uk: %1$sДодати продукт за передплатою »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
uk: %1$sДодайте підписку%2$s зараз або %3$дізнайтеся більше%4$s про новий інтерфейс.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
uk: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sРозширення WooCommerce Subscriptions додає два нових типи продуктів підписки - %4$sПроста підписка%5$s і %6$sПідписка зі змінною%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
uk: %1$sДізнайтесь, як оновити %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
uk: %1$sДокладніше про керування підписками »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
uk: %1$sПримітка:%2$s Замовлення, пов’язані з підписками, не будуть включені до замовлень, на які впливають ці налаштування.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
uk: %1$sЗамовлення №%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
uk: %1$sДовідкові трансакції PayPal увімкнено у вашому обліковому записі%2$s. Усі функції керування підписками тепер увімкнено. Вдалого продажу!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
uk: %1$sPayPal Reference Transactions не ввімкнено у вашому обліковому записі%2$s, деякі функції керування підписками не ввімкнено. Будь ласка, зв’яжіться з PayPal і попросіть їх %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s у вашому обліковому записі. %5$sПеревірити обліковий запис PayPal%6$s %3$sДокладніше %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
uk: %1$sДовідкові трансакції PayPal не ввімкнено у вашому обліковому записі%2$s. Якщо ви бажаєте використовувати довідкові транзакції PayPal із підписками, зв’яжіться з PayPal і попросіть їх %3$senable довідкові транзакції PayPal%4$s у вашому обліковому записі. %5$sПеревірити обліковий запис PayPal%6$s %3$sДокладніше %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
uk: %1$sВстановити ціну%2$s%3$sЦіни на підписку дещо відрізняються від цін на інші продукти. Для підписки ви можете встановити розрахунковий період, тривалість, плату за реєстрацію та безкоштовну пробну версію.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
uk: %1$sУвага!%2$s Схоже, ви понизили версію %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s з %3$s до %4$s. Повернення до версії плагіна таким чином може спричинити проблеми. Оновіть до %3$s або вище, або %5$відкрийте новий звернення до служби підтримки%6$s для отримання додаткової допомоги. %7$sДокладніше »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
uk: %1$sУвага!%2$s Ми бачимо, що плагін для раннього оновлення %1$sWooCommerce %2$s активний. Версія %3$s %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s поставляється з функціональними можливостями цього плагіна, упакованими в основний плагін. Будь ласка, вимкніть раннє поновлення підписок WooCommerce, щоб уникнути будь-яких конфліктів.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
uk: %1$sУвага!%2$s Ми виявили проблему в %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s, яка може призвести до того, що ваше замовлення на поновлення підписки та кеш підписки клієнтів містять недійсні дані. Щоб отримати інформацію про те, як оновити кешовані дані, %3$відкрийте новий запит у службу підтримки%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
uk: Встановлено %1$s Підписки WooCommerce%2$s – %3$s Ви готові почати продавати підписки!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
uk: %1$sWooCommerce Підписки неактивні.%2$s Плагін %3$sWooCommerce%4$s має бути активним, щоб підписки WooCommerce працювали. Будь ласка, %5$s встановіть та активуйте WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
uk: %1$sWooCommerce Підписки неактивні.%2$s Для цієї версії Підписок потрібен WooCommerce %3$s або новіша версія. Будь ласка, %4$оновіть WooCommerce до версії %3$s або новішої »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
uk: %2$s %1$s поточних підписок

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
uk: %2$s %1$s припинив підписку

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
uk: %2$s %1$s нові підписки

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
uk: %2$s %1$s скасування підписки

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
uk: %2$s %1$s поновлення підписки

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
uk: %2$s %1$s підписка повторно підписалася

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
uk: %2$s %1$s підписки на підписку

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
uk: %2$s %1$s перемикає підписку

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
uk[0]: %2$s%1$s скасування %3$s скасування підписки цього місяця

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
uk[0]: %2$s%1$s поновлення%3$s поновлення підписки цього місяця

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
uk[0]: %2$s%1$s реєстрація %3$s підписка реєструється цього місяця

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
uk[0]: %d скасовано повторну спробу платежу

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
uk[0]: %d невдала спроба оплати

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
uk[0]: %d повторна спроба оплати

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
uk[0]: %d Обробка платежу Повторна спроба

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
uk[0]: %d успішна повторна спроба платежу

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
uk[0]: %d помилок

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
uk[0]: %d елемент

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
uk: %s - Замовлення

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
uk: %s тому

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
uk: Середня сума поновлення %s

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
uk[0]: %s день

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
uk: %s день місяця

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
uk: %s щотижня

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
uk[0]: %s місяць

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
uk: %s чистий прибуток від підписки

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
uk: %s чиста втрата підписки

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
uk: %s в останній день кожного місяця

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
uk: %s дохід від оновлення за цей період

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
uk: %s замовлень на поновлення

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
uk: %s дохід від поновлення за цей період

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
uk: Дохід від оновлення %s відновлено

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
uk: %s дохід від оновлення цього місяця

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
uk: %s дохід від повторної підписки за цей період

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
uk: %s спроб повторення не вдалося

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
uk: Очікує на розгляд %s спроб повторення

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
uk: %s повторних спроб вдалось

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
uk: %s дохід від реєстрації за цей період

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
uk: %s дохід від реєстрації цього місяця

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
uk[0]: Статус підписки %s змінено.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
uk: %s дохід від переходу за цей період

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
uk[0]: %s тиждень

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
uk[0]: %s рік

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
uk: %sДокладніше »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
uk: (через %s секунд)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
uk: (включає %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
uk: 1 день

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
uk: 1 місяць

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
uk: 1 тиждень

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
uk: 1 рік

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
uk: Під час обробки нещодавнього платежу за підписку через PayPal сталася фатальна помилка. Будь ласка, %1$відкрийте новий квиток у службі підтримки WooCommerce%3$s негайно, щоб вирішити цю проблему. %2$sДокладніше »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
uk: Товар відображає кнопку з текстом «Додати в кошик». За замовчуванням підписка змінює це на &quot;Зареєструватися зараз&quot;. Ви можете налаштувати текст кнопки для підписок тут.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
uk: Підписку, що належить %1$s, скасовано. Нижче наведено відомості про їхню підписку:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
uk: Користувач призупинив підписку на %1$s. Нижче наведено відомості про їхню підписку:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
uk: Термін дії підписки на %1$s закінчився. Нижче наведено відомості про їхню підписку:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
uk: Підписку видалено з вашого кошика. Через обмеження платіжного шлюзу не можна одночасно купувати різні продукти передплати.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
uk: Підписку видалено з вашого кошика. Продукти та підписки не можна придбати одночасно.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
uk: Поновлення підписки видалено з вашого кошика. Неможливо придбати кілька підписок одночасно.

en: About WooCommerce Subscriptions
uk: Про підписки на WooCommerce

en: Accept Early Renewal Payments
uk: Приймайте платежі за дострокове поновлення

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
uk: Приймайте платіж за дострокове поновлення через модальний режим

en: Accept Manual Renewals
uk: Прийняти поновлення вручну

en: Actions
uk: Дії

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
uk: Активувати

[ctx: Subscription status]
en: Active
uk: Активний

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Активний <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
uk: Активний ключ продукту

en: Active Subscriptions
uk: Активні підписки

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
uk: Активні підписки %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
uk[0]: Активний протягом %d платежу

en: Active for unlimited payments
uk: Активний для необмежених платежів

en: Active for x payments
uk: Активний для x платежів

en: Active subscriber?
uk: Активний передплатник?

en: Add
uk: Додати

en: Add New
uk: Додати новий

en: Add New Retry
uk: Додати нову повторну спробу

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
uk: Додати нову підписку

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
uk: Додати підписку

en: Add a Subscription Product
uk: Додайте передплатний продукт

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
uk: Додати платіж

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
uk: Додати спосіб оплати

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
uk: Додати спосіб оплати

en: Add to Cart Button Text
uk: Текст кнопки &quot;Додати в кошик&quot;.

en: Address
uk: Адреса

en: Affected event: | Affected events:
uk[0]: Подія, що вплинула:

en: Align Subscription Renewal Day
uk: День поновлення підписки Align

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
uk: Пристосуйте поновлення підписки до певного дня тижня, місяця чи року. Наприклад, перший день місяця. %1$sДокладніше%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
uk: Прирівняйте дату оплати для всіх клієнтів, які купують цю підписку, до певного дня тижня або місяця.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
uk: Прирівняйте дату оплати за цю підписку до певного дня року. Якщо дата вже відбулася цього року, перший платіж буде оброблено в %s. Установіть день на 0, щоб вимкнути синхронізацію платежів для цього продукту.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
uk: Усі пов’язані товари передплати видалено з кошика.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
uk: Усі пов’язані елементи підписки були

en: All orders types
uk: Всі види замовлень

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
uk: Дозволити початкову оплату 0 доларів США без способу оплати.

en: Allow Switching
uk: Дозволити перемикання

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
uk: Дозволити придбання продукту за передплатою разом з іншими продуктами та підписками в одній транзакції.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
uk: Дозволити придбання продукту за передплатою з початковим внеском 0 доларів США без надання способу оплати. Клієнту потрібно буде вказати спосіб оплати в кінці початкового періоду, щоб підписка залишалася активною.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
uk: Дозвольте клієнтам обійти оплату та поновити підписку достроково на сторінці %1$sМій обліковий запис &gt; Переглянути підписку%2$s. %3$sДокладніше.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
uk: Дозвольте клієнтам вмикати та вимикати автоматичне поновлення на сторінці «Перегляд підписки».

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
uk: Дозволити одночасно купувати декілька підписок і продуктів.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
uk: Дозволити передплатникам перемикатися (оновити або зменшити) між різними підписками. %1$sДокладніше%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
uk: Завжди

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
uk[0]: Під час обробки нещодавньої події, пов’язаної з підпискою, сталася помилка. Щоб дізнатися більше про можливі причини цієї помилки, прочитайте наш посібник %1$тут%2$s, щоб дізнатися, як виправити порушену підписку.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
uk: Сталася помилка. Спробуйте ще раз або спробуйте інший спосіб оплати.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
uk: Додатковий період часу для очікування перед стягненням першого регулярного платежу. Будь-яка плата за реєстрацію стягуватиметься на початку підписки. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
uk: Додатковий період часу для очікування перед стягненням першого регулярного платежу. Будь-яка плата за реєстрацію стягуватиметься на початку підписки. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
uk: Для вас створено замовлення на поновлення підписки на %1$s. Щоб оплатити цей рахунок-фактуру, скористайтеся таким посиланням: %2$s

en: And much more...
uk: І набагато більше...

en: Any Payment Method
uk: Будь-який спосіб оплати

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей елемент зі своєї підписки?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
uk: Ви впевнені, що хочете змінити спосіб оплати зі стандартного PayPal? Це призупинить підписку на PayPal.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
uk: Ви впевнені, що хочете обробити поновлення? Це стягне плату з клієнта та надіслане йому електронною поштою замовлення на оновлення (якщо електронні листи ввімкнено).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
uk: Ви впевнені, що хочете повторити оплату за це замовлення на поновлення? Це спробує стягнути плату з клієнта та надіслати електронні листи про замовлення на оновлення (якщо електронні листи ввімкнено).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
uk: Спроба повернути регулярний дохід, який інакше був би втрачений через лише тимчасово відхилені способи оплати. %1$sДокладніше%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
uk: Перемикач автоматичного оновлення

en: Auto renew
uk: Автоматичне поновлення

en: Automatic Failed Payment Retries
uk: Автоматичні невдалі спроби платежу

en: Automatic Failed Payment Retry
uk: Автоматична невдала спроба оплати

en: Automatic Recurring Payments
uk: Автоматичні регулярні платежі

en: Automatic payment failed for order {order_number}
uk: Помилка автоматичного платежу для замовлення {order_number}

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
uk: Помилка автоматичного платежу для {order_number}, ми повторимо {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
uk: Помилка оплати автоматичного поновлення

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
uk: Автоматично закінчується термін дії підписки через цей період часу. Ця тривалість є доповненням до будь-якої безкоштовної пробної версії або часу, наданого до синхронізованої першої дати поновлення.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
uk: Автоматично закінчується термін дії підписки через цей період часу. Ця тривалість є доповненням до будь-якої безкоштовної пробної версії або часу, наданого до синхронізованої першої дати поновлення.

en: Average Lifetime Value
uk: Середня тривалість життя

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
uk: Середня тривалість життя %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
uk: Середня кількість повторюваних рядків Всього %s

en: Backordered
uk: Незамовлені

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
uk: Через це його не рекомендується використовувати як спосіб оплати для підписок, якщо це не єдиний доступний варіант для вашої країни.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
uk: Оскільки клас %sWC_Subscription%s розширює %sWC_Order%s, ви можете використовувати його знайомі методи, як-от %s$subscription-&gt;update_status()%s або %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
uk: Перш ніж увімкнути PayPal Standard for Subscriptions, зверніть увагу, що під час використання PayPal Standard клієнти можуть використовувати PayPal Standard протягом усього терміну дії своєї підписки, а PayPal Standard має ряд обмежень. Перш ніж увімкнути цю опцію, прочитайте посібник щодо %1$s, чому ми не рекомендуємо PayPal Standard%2$s для підписок.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
uk: Перш ніж відправити вас у дорогу, нам потрібно оновити вашу базу даних до останньої версії. Якщо у вас немає нещодавньої резервної копії вашого сайту, %snow саме час створити її%s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
uk: Між згрупованими підписками

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
uk: Між варіантами підписки

[ctx: table column header]
en: Big Bang
uk: Великий вибух

en: Billing
uk: Виставлення рахунків

en: Billing Address
uk: Платіжна адреса

en: Billing Period
uk: Розрахунковий період

en: Billing Period:
uk: Розрахунковий період:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
uk: Платіжну угоду скасовано в PayPal.

en: Billing interval:
uk: Інтервал розрахунків:

en: Billing period for the subscription.
uk: Розрахунковий період за передплату.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
uk: Оплата:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
uk: Буде оновлено як адресу доставки, яка використовується для підписки, так і вашу адресу доставки за замовчуванням для майбутніх покупок.

en: Browse products
uk: Перегляньте продукти

en: Browser User Agent
uk: Агент користувача браузера

en: But wait, there's more!
uk: Але зачекайте, є ще!

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
uk: За умовчанням Підписки повторять оплату 5 разів протягом 7 днів. Правила, які керують системою повторних спроб, можна змінити, щоб налаштувати:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
uk: За замовчуванням додавання нових файлів до наявного продукту підписки автоматично надасть активним передплатникам доступ до нових файлів. Однак тепер ви можете ввімкнути налаштування %snew content dripping%s, щоб надати передплатникам доступ до нових файлів лише після наступного платежу за оновлення.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
uk: Зробивши підписку типом спеціального замовлення, підписка тепер також є користувацьким типом публікації. Це пришвидшує запити про підписки, а також використовує схему бази даних, яка настільки ж масштабована, як публікації та сторінки WordPress.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
uk: Якщо поновити підписку достроково, ваш наступний платіж становитиме %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
uk: Якщо поновити підписку достроково, наступний платіж, запланований на %s, буде скасовано.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
uk: Використовуючи підписки на WooCommerce, ви можете зберігати персональні дані, і залежно від того, які сторонні платіжні процесори ви використовуєте для отримання платежів за підписку, ви можете ділитися особистими даними із зовнішніми джерелами.

en: Cache Update Failures
uk: Помилки оновлення кешу

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
uk: Не вдається отримати відображуване ім’я типу адреси. Тип адреси не є рядком.

en: Can not get status name. Status is not a string.
uk: Не вдається отримати назву статусу. Статус не є рядком.

en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel Now
uk: Скасувати зараз

en: Cancel and remove personal data
uk: Скасувати та видалити персональні дані

en: Cancellations
uk: Скасування

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
uk: Скасовано

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
uk: Дата скасування

en: Cancelled Subscription
uk: Скасована підписка

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
uk: Листи про скасовану підписку надсилаються, коли підписка клієнта скасована (або менеджером магазину, або клієнтом).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
uk: Неможливо створити підписку: %s.

en: Change
uk: Змінити

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
uk: Змінити адресу %s

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
uk: Змінити спосіб оплати

en: Change Trial and End Dates
uk: Змінити дату пробної версії та дати завершення

en: Change address
uk: Змінити адресу

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
uk: Зміна підписок між початком і кінцем періоду.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
uk: Змінити платіж

en: Change payment features:
uk: Змінити особливості оплати:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
uk: Змінити спосіб оплати

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
uk: Змінити спосіб оплати

en: Check Out What's New
uk: Перевірте, що нового

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
uk: Виберіть новий спосіб оплати.%s

en: Choose a new subscription.
uk: Виберіть нову підписку.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
uk: Виберіть ролі за замовчуванням, які потрібно призначити активним і неактивним абонентам. Для цілей ведення обліку необхідно створити обліковий запис користувача для передплатників. Користувачі з роллю %1$administrator%2$s, наприклад ви, ніколи не отримають ці ролі, щоб уникнути блокування адміністраторів.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
uk: Виберіть ціну підписки, розрахунковий інтервал і період.

en: Choose which format of email to send.
uk: Виберіть формат електронного листа для надсилання.

en: Clear
uk: Ясно

en: Complete checkout to renew now.
uk: Завершіть оплату, щоб поновити.

en: Complete checkout to renew your subscription.
uk: Завершіть оплату, щоб поновити підписку.

en: Complete checkout to resubscribe.
uk: Завершіть оплату, щоб повторно підписатися.

en: Completed Renewal Order
uk: Виконано замовлення на поновлення

en: Continue
uk: Продовжуйте

en: Copy billing address
uk: Копіювати платіжну адресу

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
uk: Не вдалося отримати підписку. Швидше за все, ключ підписки не відноситься до підписки. Ключ був: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
uk: Країна/штат

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
uk: Купон буде обмежено вказаною кількістю платежів. Потім він буде автоматично видалений з підписки. «Платежі» також включає початкову передплату.

en: Create pending parent order
uk: Створити батьківське замовлення в очікуванні

en: Create pending parent order requested by admin action.
uk: Створити батьківське замовлення, що очікує на розгляд, за запитом адміністратора.

en: Create pending renewal order
uk: Створити замовлення на поновлення, що очікує на розгляд

en: Create pending renewal order requested by admin action.
uk: Створити замовлення на поновлення, що очікує на розгляд, за запитом адміністратора.

en: Create subscriptions
uk: Створюйте підписки

en: Created Date
uk: Дата створення

[ctx: a switch type]
en: Crossgrade
uk: Перехресний

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
uk: Користувацьке правило повторної спроби

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
uk: Спеціальне правило повторної спроби

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
uk: Спеціальний клас правила повторної спроби

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
uk: Спеціальні правила повторних спроб

en: Custom field deleted.
uk: Спеціальне поле видалено.

en: Custom field updated.
uk: Спеціальне поле оновлено.

en: Customer
uk: Замовник

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
uk[0]: Клієнт %1$s змінив підписку. Нижче наведено деталі їхньої нової підписки:

en: Customer ID is invalid.
uk: Ідентифікатор клієнта недійсний.

en: Customer Payment Retry
uk: Повторна спроба оплати клієнтом

en: Customer Provided Note
uk: Примітка, надана клієнтом

en: Customer Renewal Invoice
uk: Рахунок-фактура для поновлення клієнта

en: Customer Suspensions
uk: Призупинення клієнтів

en: Customer Totals
uk: Підсумки клієнтів

en: Customer add payment method page &rarr;
uk: Клієнт додає сторінку способу оплати →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
uk: Клієнт додав &quot;%1$s&quot; (ідентифікатор продукту: #%2$d) на сторінці &quot;Мій обліковий запис&quot;.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
uk: Клієнт додав %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
uk: Сторінка зміни способу оплати клієнтом →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
uk: Клієнт видалив &quot;%1$s&quot; (ідентифікатор продукту: #%2$d) на сторінці &quot;Мій обліковий запис&quot;.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
uk: Клієнт попросив поновити достроково:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
uk: Клієнт повторно підписався на замовлення #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
uk: Кешуванням підписок клієнта тепер займаються %1$s і %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
uk: Кешуванням підписок клієнтів тепер обробляє %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
uk: Клієнт успішно поновлено достроково з замовленням %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
uk: Клієнт перейшов із %1$s на %2$s.

en: Customer's notes about the order
uk: Примітки клієнта про замовлення

en: Customer:
uk: Замовник:

en: Customers
uk: Клієнти

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
uk: Клієнти та інші користувачі, які не мають права адміністратора, можуть переглядати та купувати у вашому магазині без перерви, поки триває оновлення.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
uk: Тепер клієнти можуть купувати різні продукти за передплатою за одну транзакцію. Продукти можуть виставляти рахунки за будь-яким графіком і мати будь-яку комбінацію плати за реєстрацію та/або безкоштовних пробних періодів.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
uk: Клієнти з підпискою виключені з цього налаштування.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
uk: Налаштуйте правила повторної спроби

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
uk: Налаштуйте текст, який відображається на кнопці поруч із підпискою на сторінці облікового запису передплатника. За замовчуванням — «Змінити підписку», але ви можете змінити це на «Оновити» або «Змінити підписку».

en: Database Update Required
uk: Потрібне оновлення бази даних

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
uk: Базу даних оновлено до версії %s

en: Date
uk: Дата

en: Date Changed
uk: Дата зміни

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
uk: Дата призупинення

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
uk: Дата призупинення: %s

en: Date type can not be an empty string.
uk: Тип дати не може бути порожнім рядком.

en: Date type is not a string.
uk: Тип дати не є рядком.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
uk: День

en: Delete Customer Subscription Cache
uk: Видалити кеш підписки клієнта

en: Delete Permanently
uk: Видалити назавжди

en: Delete Related Order Cache
uk: Видалити пов’язаний кеш замовлень

en: Delete all variations without a subscription
uk: Видалити всі варіанти без підписки

en: Delete this item permanently
uk: Видалити цей елемент назавжди

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
uk: Тепер розробники також можуть використовувати всі знайомі функції WordPress, як-от %sget_posts()%s, щоб запитувати або змінювати дані підписки.

en: Disable auto renew
uk: Вимкнути автоматичне поновлення

en: Discount
uk: Знижка

en: Display the auto renewal toggle
uk: Відобразіть перемикач автоматичного оновлення

en: Do not limit
uk: Не обмежуйте

en: Do not synchronise
uk: Не синхронізувати

[ctx: short for documents]
en: Docs
uk: Документи

[ctx: short for documents]
en: Documentation
uk: Документація

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
uk: Понизити рейтинг

en: Downloadable
uk: Можна завантажити

en: Drip Downloadable Content
uk: Вміст для завантаження

en: Early Renewal
uk: Раннє оновлення

en: Edit
uk: Редагувати

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Retry
uk: Редагувати Повторити

en: Edit Subscription
uk: Редагувати підписку

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
uk: Редагувати підписку

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
uk: Не вдалося змінити підписку з помилкою: %s

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
uk: Заголовок електронної пошти

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
uk: Тип електронної пошти

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
uk: Електронна адреса: %s

en: Enable Automatic Retry
uk: Увімкнути автоматичну повторну спробу

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
uk: Увімкніть PayPal Standard для підписок

en: Enable auto renew
uk: Увімкнути автоматичне поновлення

en: Enable automatic payments
uk: Увімкнути автоматичні платежі

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
uk: Увімкнути автоматичну повторну спробу невдалих регулярних платежів

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
uk: Увімкнути капання для завантажуваного вмісту в продуктах за підпискою.

en: Enable this email notification
uk: Увімкнути це сповіщення електронною поштою

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
uk: Увімкнути/Вимкнути

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
uk: Увімкнення цього надає доступ до нових завантажуваних файлів, доданих до продукту лише після обробки наступного оновлення.%sЗа замовчуванням доступ до нових файлів, які можна завантажити, доданих до продукту, надається негайно будь-якому клієнту, який має активну підписку на цей продукт.

en: End Date
uk: Дата закінчення

[ctx: table heading]
en: End Date
uk: Дата закінчення

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
uk: Дата закінчення

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
uk: Дата закінчення: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
uk: Дата закінчення

[ctx: table heading]
en: End date
uk: Дата закінчення

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
uk: Дата завершення: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
uk: Кінець терміну передоплати

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
uk: Кінець терміну передоплати: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
uk: Кінцева точка для сторінки «Мій обліковий запис» → «Змінити спосіб оплати передплати».

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
uk: Кінцева точка для сторінки Мій обліковий запис → Підписки

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
uk: Кінцева точка для сторінки «Мій обліковий запис» → «Переглянути сторінку підписки».

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
uk: Введіть новий інтервал як єдине число (наприклад, щоб стягувати кошти кожні 2 місяці, введіть 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
uk: Введіть нову довжину (наприклад, 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
uk: Введіть одержувачів (розділених комами) для цього листа. За замовчуванням %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
uk: Введіть новий період: день, тиждень, місяць або рік:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
uk: Помилка

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
uk: Помилка %d: неможливо додати податок до підписки. Будь ласка спробуйте ще раз.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
uk: Помилка %d: Не вдається створити замовлення. Будь ласка спробуйте ще раз.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
uk: Помилка %d: неможливо створити підписку. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: Error during subscription status transition.
uk: Помилка під час переходу статусу підписки.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
uk: Помилка збереження кінцевих точок підписки: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s та %1$sSubscriptions Спосіб оплати %2$s не може бути однаковим. Зміни скасовано.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
uk: Помилка оновлення інформації: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
uk: Помилка: неможливо додати продукт до створеної підписки. Будь ласка спробуйте ще раз.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
uk: Помилка: неможливо створити замовлення на поновлення з приміткою &quot;%s&quot;

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
uk: Помилка: неможливо створити підписку. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
uk: Помилка: не вдається знайти часовий пояс вашого браузера.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
uk: Залишився приблизний час (хвилини:секунди): %s

en: Expire after
uk: Термін дії закінчується після

[ctx: Subscription status]
en: Expired
uk: Термін дії закінчився

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Термін дії закінчився <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
uk: Термін дії підписки закінчився

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
uk: Прострочена підписка електронні листи надсилаються, коли закінчується термін дії підписки клієнта.

en: Export CSV
uk: Експортувати CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
uk: Не вдалося

en: Failed Payment Retries
uk: Помилка повторних спроб платежу

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
uk: Тепер невдалі регулярні платежі можна повторити автоматично. Це допомагає повернути дохід, який інакше був би втрачений через лише тимчасове відхилення способів оплати.

en: Failed retries
uk: Помилки повторних спроб

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
uk: Помилка реєстрації на підписку %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
uk: Не вдалося активувати статус підписки для замовлення №%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
uk: Не вдалося скасувати підписку після скасування замовлення №%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
uk: Не вдалося обробити невдалий платіж за підписку на замовлення №%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
uk: Не вдалося встановити підписку як закінчену для замовлення №%1$s: %2$s

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
uk: Не вдалося оновити дати підписки після того, як клієнт достроково поновив замовлення %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
uk: Не вдалося оновити статус підписки після того, як замовлення №%1$s було призупинено: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
uk: Знайдіть нові шлюзи, які %1$sпідтримують автоматичні платежі за підписку%2$s на офіційному %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
uk: Перший платіж розподілено пропорційно. Наступний платіж: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
uk: Перший платіж: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
uk: Перше оновлення: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
uk: Для всіх продуктів за передплатою

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
uk: Для оновлення та зниження версії всіх продуктів за передплатою

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
uk: Лише для оновлення та пониження версії продуктів віртуальної передплати

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
uk: Для оновлення всіх продуктів за передплатою

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
uk: Лише для оновлення продуктів віртуальної підписки

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
uk: Лише для продуктів з віртуальною передплатою

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
uk: Щоб менеджер магазину змінив підписку з автоматичної на оплату поновлення вручну (або вручну на автоматичну) за допомогою підписок версії 1.5, базу даних потрібно було безпосередньо змінити. Підписки тепер надають спосіб для платіжних шлюзів, щоб ви могли змінити це з нового інтерфейсу %sEdit Subscription%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
uk: З метою обробки регулярних платежів за підписку ми зберігаємо ім’я клієнта, адресу виставлення рахунку, адресу доставки, адресу електронної пошти, номер телефону та дані кредитної картки/платіжу.

[ctx: shipping method price]
en: Free
uk: Безкоштовно

en: Free Trial
uk: Безкоштовне випробування

en: Free shipping coupon
uk: Купон безкоштовної доставки

en: Free trial
uk: Безкоштовне випробування

en: Free trial length
uk: Тривалість безкоштовної пробної версії

en: Free trial period
uk: Безкоштовний пробний період

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
uk: Ідентифікатор шлюзу: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
uk: Шлюз не підтримує адміністратором зміну способу оплати під час підписки.

en: General
uk: Генеральний

en: Generate Customer Subscription Cache
uk: Створення кешу підписки клієнта

en: Generate Related Order Cache
uk: Створити пов’язаний кеш замовлень

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
uk: Перейдіть до налаштувань підписок на WooCommerce

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
uk: Перейдіть до налаштувань підписок на WooCommerce »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
uk: Привіт, %s!

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
uk: Дані наказу про поновлення честі

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
uk: Скільки клієнтів мають підписку більше 6 місяців? Яка середня ціна життя ваших передплатників? Скільки прибутку від оновлення отримає ваш магазин наступного місяця?

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: IPN subscription cancelled.
uk: Підписку на IPN скасовано.

en: IPN subscription failing payment method changed.
uk: Змінено спосіб оплати передплати IPN.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
uk: Плата за підписку IPN %1$s з причини: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
uk: Плата за підписку IPN %s.

en: IPN subscription payment completed.
uk: Оплата передплати IPN завершена.

en: IPN subscription payment failure.
uk: Помилка оплати передплати IPN.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
uk: Спосіб оплати передплати IPN змінено на PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
uk: Реєстрація передплати IPN завершена.

en: IPN subscription suspended.
uk: Підписка на IPN припинена.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
uk: Якщо підписка передплатника скасована вручну або закінчується, їй буде призначено цю роль.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
uk: Якщо підписка синхронізована з певним днем тижня, місяця або року, стягуйте пропорційну суму за підписку під час реєстрації.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
uk: Якщо ви використовуєте транзакції PayPal Standard або PayPal Reference, перегляньте Політику конфіденційності %1$sPayPal%2$s для отримання додаткової інформації.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
uk: Якщо ви не хочете, щоб за покупку нових підписок автоматично стягувалися платежі за поновлення, ви можете вимкнути автоматичні платежі. Існуючі автоматичні підписки продовжуватимуть автоматично стягувати плату з клієнтів. %1$sДокладніше%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
uk: Якщо ви отримали помилку сервера та перезавантажили сторінку, щоб знайти це сповіщення, оновіть сторінку за %s секунд, і процедура оновлення почнеться без проблем.

en: Ignore this error
uk: Ігноруйте цю помилку

en: Ignore this error (not recommended)
uk: Ігнорувати цю помилку (не рекомендується)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
uk: Імпортуйте підписки в WooCommerce через CSV або експортуйте свої підписки з WooCommerce у CSV за допомогою розширення WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
uk: Підписки на імпорт/експорт

en: Improved scheduled action data storage
uk: Покращене зберігання даних про заплановані дії

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
uk: У %s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
uk: У попередніх версіях підписок загальна сума підписки передавалася до платіжних шлюзів як сума, яку потрібно стягнути за автоматичні платежі за поновлення. Це ускладнювало додавання одноразових зборів або знижок до поновлення.

en: Inactive Subscriber Role
uk: Неактивна роль передплатника

en: Increased processing rate for scheduled payments
uk: Збільшена швидкість обробки запланованих платежів

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
uk: Початкова підписка

en: Initial payment discount
uk: Знижка на початковий внесок

en: Installed Plugins
uk: Встановлені плагіни

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
uk: Недійсна дата %s. Дата має бути у форматі: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
uk: Недійсний PayPal IPN Payload: не вдалося знайти відповідну підписку.

en: Invalid Subscription.
uk: Недійсна підписка.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
uk: Недійсна дата створення. Дата має бути рядком у форматі: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
uk: Недійсні дані. Перший параметр має дату, якої немає у зареєстрованих типах дат.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
uk: Недійсні дані. Перший параметр був порожнім при передачі в update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
uk: Недійсні дані. Не було передано жодного дійсного ідентифікатора елемента.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
uk: Недійсні дані. Не було передано жодної дійсної підписки/замовлення.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
uk: Недійсні дані. Очікувані замовлення не є замовленнями.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
uk: Недійсні дані. Тип копії не є рядком.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
uk: Недійсна дата. Дата має бути рядком у форматі: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
uk: Недійсний формат. Першим параметром має бути масив.

en: Invalid order.
uk: Недійсне замовлення.

en: Invalid recurring shipping method.
uk: Недійсний метод періодичної доставки.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
uk: Недійсний тип відношення: %1$s. Тип зв’язку замовлення має бути одним із: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
uk: Недійсний маркер безпеки, перезавантажте сторінку та повторіть спробу.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
uk: Недійсний тип порядку сортування: %1$s. Аргумент $sort_order має бути %2$s або %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
uk: Вказано недійсний розрахунковий інтервал підписки. Повинно бути цілим числом, більшим за 0.

en: Invalid subscription billing period given.
uk: Вказано недійсний розрахунковий період підписки.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
uk: Недійсна підписка customer_id.

en: Invalid subscription id.
uk: Недійсний ідентифікатор підписки.

en: Invalid subscription status given.
uk: Надано недійсний статус підписки.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
uk: Недійсний тип перемикача &quot;%s&quot;. Перемикач має бути одним із: &quot;оновлення&quot;, &quot;пониження&quot; або &quot;перехресне&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
uk: Недійсний тип оновлення: %s. Підтримуються типи публікацій оновлення: &quot;додати&quot; або &quot;видалити&quot;. Оновлення здійснюються безпосередньо в метаі повідомлення.

en: Invoice for renewal order {order_number}
uk: Рахунок-фактура для замовлення на поновлення {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
uk: Рахунок-фактура для замовлення на поновлення {order_number} від {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
uk: %1$s настійно рекомендуємо не змінювати адресу електронної пошти одержувача%2$s, якщо у вас є активні підписки на PayPal. Це може порушити існуючі підписки.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
uk: Схоже, цей сайт переміщено або є копією сайту. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s вимкнув автоматичні платежі та електронні листи, пов’язані з підпискою на цьому сайті, щоб запобігти повторюванню платежів із проміжного або тестового середовища. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s вважає %5$s%7$s%6$s URL-адресою сайту. %3$sДокладніше »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
uk: Вже можна було змінити дату наступної оплати підписки, але деякі менеджери магазинів хотіли надати клієнту розширену безкоштовну пробну версію або додати додатковий місяць до терміну дії. Тепер ви можете змінити всі ці дати на екрані %sРедагувати підписку%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
uk: Тепер вашим клієнтам легше купувати більше підписок!

en: Item ID.
uk: Ідентифікатор елемента.

en: Items
uk: Предмети

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
uk: Просто щоб повідомити вас — ми отримали ваше замовлення на поновлення підписки #%s, і зараз воно обробляється:

en: Label
uk: Етикетка

en: Last 7 Days
uk: Останні 7 днів

en: Last Month
uk: Минулого місяця

en: Last Order Date
uk: Дата останнього замовлення

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
uk: Дата останнього замовлення

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
uk: Дата останнього замовлення: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
uk: Останнє замовлення: %s

en: Last day of the month
uk: Останній день місяця

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
uk: Дата останнього замовлення

en: Last recorded error:
uk: Остання записана помилка:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
uk: Вивчайте більше

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
uk: Вивчайте більше

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
uk: Вивчайте більше

en: Learn more
uk: Вивчайте більше

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
uk: Дізнайтеся більше про нову сторінку підписки %sView%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
uk: Дізнайтеся більше про нову функцію %s кількох підписок.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
uk: Цінність за весь період від підписок %s

en: Limit subscription
uk: Обмежити підписку

en: Limit to one active subscription
uk: Обмеження однією активною підпискою

en: Limit to one of any status
uk: Обмеження до одного будь-якого статусу

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
uk[0]: Купон обмеженого використання &quot;%1$s&quot; вилучено з підписки. Використано %2$d раз.

en: Line subtotal (before discounts).
uk: Проміжний підсумок рядка (до знижок).

en: Line subtotal tax (before discounts).
uk: Проміжний податок рядка (до знижок).

en: Line taxes.
uk: Лінійні податки.

en: Line total (after discounts).
uk: Всього по рядку (після знижок).

en: Line total tax (after discounts).
uk: Загальний податок рядка (після знижок).

[ctx: refers to live site]
en: Live
uk: жити

en: Load billing address
uk: Завантажити платіжну адресу

en: Load shipping address
uk: Завантажте адресу доставки

note: translators: minute placeholder for time input, javascript format
en: MM
uk: ММ

en: Manage Subscriptions
uk: Керування підписками

en: Manual Renewal
uk: Поновлення вручну

en: Manual Renewal Payments
uk: Платежі за поновлення вручну

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
uk: Замовлення на поновлення вручну в очікуванні оплати клієнта.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
uk: Продукти за підпискою %s позначені як &quot;продаються окремо&quot;.

en: Meta key.
uk: Мета-ключ.

en: Meta label.
uk: Мета етикетка.

en: Meta value.
uk: Мета значення.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
uk: Перенесено гачки, пов’язані з підпискою %1$s, до нового планувальника (за %2$s секунд).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
uk: Перенесено підписок %1$s до нової структури (за %2$s секунд).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Mixed Checkout
uk: Змішана каса

en: Month for Synchronisation
uk: Місяць для синхронізації

en: Move this item to the Trash
uk: Перемістити цей елемент у кошик

[ctx: email type]
en: Multipart
uk: Багатокомпонентний

en: Multiple Subscriptions
uk: Кілька підписок

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: My Subscription
uk: Моя підписка

en: N/A
uk: Н/Д

[ctx: no information about something]
en: N/A
uk: Н/Д

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
uk: Ніколи (стягуйте повну регулярну суму під час реєстрації)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
uk: Ніколи (стягуйте повну плату за реєстрацію)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
uk: Ніколи (не стягуйте плату за реєстрацію)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
uk: Ніколи (не стягуйте регулярну суму)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
uk: Ніколи не закінчується

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
uk: Новий об’єкт %sWC_Subscription%s

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
uk: Новий тип публікації %sshop_subscription%s

en: New Add/Edit Subscription Screen
uk: Новий екран додавання/редагування підписки

en: New Renewal Order
uk: Новий наказ про поновлення

en: New Retry
uk: Нова повторна спроба

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
uk: Нова підписка

en: New Subscription Emails
uk: Нові листи для підписки

en: New Subscriptions
uk: Нові підписки

en: New View Subscription Page
uk: Новий перегляд сторінки підписки

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
uk: Нові повідомлення про поновлення надсилаються, коли обробляється платіж за поновлення підписки.

en: New subscription details
uk: Нові деталі підписки

en: New subscription renewal order
uk: Новий порядок поновлення передплати

en: Next
uk: Далі

en: Next 12 Months
uk: Наступні 12 місяців

en: Next 30 Days
uk: Наступні 30 днів

en: Next 7 Days
uk: Наступні 7 днів

en: Next Month
uk: Наступного місяця

en: Next Payment
uk: Наступний платіж

[ctx: table heading]
en: Next Payment
uk: Наступний платіж

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
uk: Дата наступного платежу: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
uk: Наступний платіж

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
uk: Наступна дата платежу

en: Next payment: %s
uk: Наступний платіж: %s

en: No
uk: Ні

en: No Subscriptions found
uk: Підписок не знайдено

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
uk: У кошику не знайдено жодних підписок

en: No billing address set.
uk: Платіжну адресу не встановлено.

en: No customers found.
uk: Клієнтів не знайдено.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
uk: Не ввімкнено жодних платіжних шлюзів, здатних обробляти автоматичні платежі за підписку. Якщо ви хочете обробляти автоматичні платежі, ми рекомендуємо %1$sfree розширення Stripe%2$s.

en: No products found.
uk: Продуктів не знайдено.

en: No retries found
uk: Повторних спроб не знайдено

en: No retries found in trash
uk: У кошику не знайдено повторних спроб

en: No shipping address set.
uk: Адреса доставки не встановлена.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
uk: Без передплати

en: None
uk: Жодного

en: Not cancelled
uk: Не скасовано

en: Not yet ended
uk: Ще не закінчився

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
uk: Зауважте, що для придбання підписки все ще потрібен обліковий запис.

en: Note:
uk: Примітка:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
uk: Кількість днів після реєстрації

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
uk: Кількість місяців після реєстрації

en: Number of renewals
uk: Кількість оновлень

en: Number of resubscribes
uk: Кількість повторних підписок

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
uk: Кількість тижнів після реєстрації

[ctx: Subscription status]
en: On hold
uk: На утриманні

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
uk: На утриманні

en: On-hold Renewal Order
uk: Наказ про поновлення на утриманні

en: One time shipping
uk: Одноразова доставка

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
uk: Дозвольте клієнту мати лише одну підписку на цей продукт. %1$sДокладніше%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
uk: Лише менеджери магазину можуть редагувати дати оплати.

en: Open a ticket
uk: Відкрийте квиток

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
uk: За бажанням можна вказати суму, яку потрібно стягнути на початку підписки. Плата за реєстрацію буде стягнута негайно, навіть якщо продукт має безкоштовну пробну версію або дати оплати синхронізовано.

en: Order
uk: Замовити

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
uk: Замовлення #%s не було додано в кошик.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
uk: Замовлення %s створено для запису раннього поновлення.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
uk: Замовлення %s створено для поновлення запису.

en: Order Number
uk: Номер замовлення

en: Order date: %s
uk: Дата замовлення: %s

en: Order number: %s
uk: Номер замовлення: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
uk: Замовлення

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
uk: Замовлення з %s

[ctx: An order type]
en: Original
uk: Оригінал

en: Other
uk: Інший

[ctx: label for the system status page]
en: Other
uk: Інший

en: Parent Order
uk: Батьківський наказ

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
uk: Батьківський наказ

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
uk: Батьківські підписки

en: Parent order:
uk: Батьківський порядок:

en: Parent order:
uk: Батьківський порядок:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
uk: Платити

en: Pay Now &raquo;
uk: Платити зараз &quot;

en: Pay now
uk: Платити зараз

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
uk: Помилка API PayPal – облікові дані неправильні.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
uk: Помилка API PayPal: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
uk: Довідкові трансакції PayPal увімкнено

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
uk: PayPal Standard має ряд обмежень і підтримує не всі функції підписки.

en: PayPal Subscription ID:
uk: Ідентифікатор підписки PayPal:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
uk: Затримана трансакція PayPal: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
uk: PayPal неактивний для передплатних транзакцій. Будь ласка, %1$s налаштуйте PayPal IPN%2$s і %3$надайте свої облікові дані API%4$s, щоб увімкнути PayPal для підписок.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
uk: Платіж PayPal схвалено (ідентифікатор: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
uk: Платіж PayPal відхилено: %s

en: Payment
uk: оплата

en: Payment Gateway Support
uk: Підтримка платіжного шлюзу

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
uk: Методи оплати

en: Payment Retry
uk: Повторна спроба оплати

en: Payment failed.
uk: Помилка оплати.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
uk: Не вдалося здійснити оплату замовлення на поновлення з вашим методом оплати. Спробуйте ще раз.

en: Payment gateway ID.
uk: Ідентифікатор платіжного шлюзу.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
uk: Платіжні шлюзи, які не підтримують автоматичні регулярні платежі, можна використовувати для обробки %1$s платежів за поновлення вручну%2$s.

en: Payment method added.
uk: Додано спосіб оплати.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
uk: Спосіб оплати передплатником змінено з &quot;%1$s&quot; на &quot;%2$s&quot; зі сторінки свого облікового запису.

en: Payment method meta must be an array.
uk: Мета методу оплати має бути масивом.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
uk: Мета способу оплати оновлено після того, як клієнт змінив свій токен за замовчуванням і вирішив оновити свої підписки. Мета платежу змінено з %1$s на %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
uk: Мета способу оплати оновлено після того, як клієнт видалив токен зі сторінки &quot;Мій обліковий запис&quot;. Мета платежу змінено з %1$s на %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
uk: Метод оплати оновлено для всіх ваших поточних підписок.

en: Payment method updated.
uk: Спосіб оплати оновлено.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
uk: Обробку платежу пропущено – замовлення на поновлення створено на %1$sстабільному сайті%2$s під час блокування сайту. Живий сайт знаходиться на %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
uk: Повторна спроба платежу під час замовлення поновлення з кількома пов’язаними підписками без спільного способу оплати.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
uk: Електронні листи про повторну оплату надсилаються вибраним одержувачам(-ам), якщо спроба автоматично обробити платіж за поновлення підписки не вдалася, і застосовано правило повторної спроби, щоб повторити платіж у майбутньому.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
uk: У публікаціях про повторну оплату зберігаються відомості про автоматичну повторну спробу платежів за невдале поновлення.

en: Payment status marked complete.
uk: Статус платежу позначено як завершений.

en: Payment:
uk: Оплата:

en: Peek Under the Hood for Developers
uk: Загляньте під капот для розробників

[ctx: Subscription status]
en: Pending
uk: Очікується

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
uk: Очікує скасування

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Очікує скасування <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
uk: Очікують повторні спроби

en: Pending subscription created.
uk: Очікувана підписка створена.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
uk: Повідомлення про підписку видалено назавжди

en: Personal data removed.
uk: Персональні дані видалено.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
uk: Особисті дані в рамках підписки %s збережено.

en: Phone Number
uk: Телефонний номер

en: Place Order Button Text
uk: Текст кнопки &quot;Розмістити замовлення&quot;.

[ctx: email type]
en: Plain text
uk: Простий текст

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
uk: Виберіть дійсний платіжний шлюз для зміни.

en: Please enter a date after the next payment.
uk: Будь ласка, введіть дату після наступного платежу.

en: Please enter a date after the start date.
uk: Будь ласка, введіть дату після дати початку.

en: Please enter a date after the trial end.
uk: Будь ласка, введіть дату після закінчення пробного періоду.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
uk: Будь ласка, введіть дату принаймні через годину.

en: Please enter a date before the next payment.
uk: Будь ласка, введіть дату до наступного платежу.

en: Please enter a start date in the past.
uk: Будь ласка, введіть дату початку в минулому.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
uk: Будь ласка, введіть дійсний поштовий індекс.

en: Please enter all date fields.
uk: Будь ласка, введіть усі поля дати.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
uk: Залиште цю сторінку відкритою, доки процес оновлення не завершиться. Не потрібно оновлювати або перезапускати процес.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
uk: Будь ласка, увійдіть у свій обліковий запис нижче, щоб вибрати новий спосіб оплати для своєї підписки.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
uk: Зверніть увагу: дані для цього звіту кешуються. Відображувані дані можуть бути застарілими до 24 годин. Кеш оновлюється щоранку о 4 ранку за часовим поясом вашого сайту.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
uk: Негайно оновіть плагін WooCommerce Subscriptions до версії 2.0 або новішої. Якщо вам потрібна допомога, після оновлення до Підписки версії 2.0, %1$відкрийте заявку служби підтримки%2$s.

en: Previous
uk: Попередній

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
uk: Попередні версії підписок покладалися на %1$sWP Cron%2$s для обробки платежів за підписку та інших запланованих подій. У версії 3.0 ці події тепер запускатимуться на запит адміністратора з підтримкою зворотного зв’язку. Це значно збільшить пропускну здатність обробки платежів.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
uk: Ціна

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
uk: До підписки 2.1 відповідати на них було непросто. Підписка 2.1 представляє нові звіти, щоб відповісти на ці та багато інших питань.

en: Process renewal
uk: Оновлення процесу

en: Process renewal order action requested by admin.
uk: Обробити дію замовлення на поновлення, яку запитав адміністратор.

en: Processing Renewal order
uk: Обробка замовлення на поновлення

en: Product
uk: Продукт

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
uk: Продукт

en: Product ID.
uk: Ідентифікатор продукту.

en: Product SKU.
uk: Артикул продукту.

en: Product name.
uk: Назва продукту.

en: Product price.
uk: Ціна продукту.

en: Products
uk: Продукти

en: Profile &rarr;
uk: Профіль →

en: Prorate First Renewal
uk: Пропорційне перше оновлення

en: Prorate Recurring Payment
uk: Пропорційний регулярний платіж

en: Prorate Sign up Fee
uk: Пропорційна плата за реєстрацію

en: Prorate Subscription Length
uk: Пропорційна тривалість підписки

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
uk: Призупинити, відкласти, поставити на режим очікування

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
uk: Кількість

en: Quantity ordered.
uk: Замовлена кількість.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
uk: Перестаньте докоряти мені (але не вмикайте автоматичні платежі)

en: REST API Endpoints
uk: Кінцеві точки REST API

en: Reactivate
uk: Повторно активувати

en: Read more
uk: Детальніше

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
uk: одержувач(и)

en: Recovered Renewal Revenue
uk: Відновлений дохід від поновлення

en: Recurring Payments
uk: Регулярні платежі

en: Recurring Product % Discount
uk: Регулярна знижка в % на продукт

en: Recurring Product Discount
uk: Регулярна знижка на продукт

en: Recurring Sales Tax:
uk: Регулярний податок з продажів:

en: Recurring Total
uk: Повторюваний Усього

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
uk: Регулярна ціна: %s

en: Recurring total
uk: Повторюваний підсумок

[ctx: table heading]
en: Recurring total
uk: Повторюваний підсумок

en: Recurring totals
uk: Повторювані підсумки

en: Recurring:
uk: Повторювані:

en: Related Orders
uk: Пов&#39;язані накази

en: Related order caching is now handled by %1$s.
uk: Пов’язане кешування замовлень тепер обробляє %1$s.

en: Related orders
uk: Пов&#39;язані замовлення

en: Related subscriptions
uk: Пов’язані підписки

en: Relationship
uk: Відносини

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
uk: Пам’ятайте, що, хоча процес оновлення може зайняти деякий час, клієнти та інші користувачі, які не мають права адміністратора, можуть переглядати та купувати у вашому магазині без перерв, поки оновлення триває.

en: Remove personal data from subscriptions
uk: Видаліть особисті дані з підписок

en: Removed line item meta data.
uk: Метадані позиції видалено.

en: Removed line items data.
uk: Дані рядків-позицій видалено.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
uk[0]: Вилучено особисті дані з %d підписки.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
uk: Вилучено особисті дані з підписки %s.

en: Renew early
uk: Поновити раніше

en: Renew now
uk: Поновіть зараз

en: Renewal % discount
uk: Поновлення % знижки

en: Renewal Discount
uk: Знижка на оновлення

en: Renewal Order
uk: Наказ про поновлення

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
uk: Наказ про поновлення

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
uk: Повторні спроби платежу поновлення

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
uk: Повторні спроби оплати поновлення

en: Renewal Payment Retry
uk: Повторна спроба оплати поновлення

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
uk: Повторна спроба оплати поновлення

en: Renewal Totals
uk: Усього поновлення

en: Renewal cart discount
uk: Знижка на поновлення кошика

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
uk: Електронні листи з повним замовленням на поновлення надсилаються клієнту, коли замовлення на поновлення підписки позначено як завершене і зазвичай вказує, що товар для цього періоду поновлення було відправлено.

en: Renewal product discount
uk: Знижка на поновлення товару

[ctx: option section heading]
en: Renewals
uk: Поновлення

en: Renewals amount
uk: Сума поновлення

en: Renewals count
uk: Поновлення враховуються

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
uk: Відремонтовано %d підписок із неправильними датами, даними про податки або відсутніми примітками клієнтів.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
uk: Кеш звітів увімкнено

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
uk: Будьте впевнені, хоча процес оновлення може зайняти деякий час, він закодований для запобігання дефектам, ваш сайт безпечний і невдовзі запрацює швидше, ніж будь-коли.

en: Restore
uk: Відновлення

en: Restore this item from the Trash
uk: Відновити цей елемент із кошика

en: Resubscribe
uk: Повторна підписка

en: Resubscribe Order
uk: Повторна підписка

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
uk: Повторна підписка

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
uk: Замовлення повторної підписки – %s

en: Resubscribe Totals
uk: Усього для повторної підписки

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
uk: Повторна підписка

en: Retain ended subscriptions
uk: Зберігати закінчені підписки

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
uk: Зберігайте завершені підписки та пов’язані з ними замовлення протягом певного періоду, перш ніж анонімізувати персональні дані в них.

en: Retention Rate
uk: Коефіцієнт утримання

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
uk: Повторні спроби статусу міграції

en: Retry Date
uk: Дата повторної спроби

en: Retry Failed Payments
uk: Повторіть спробу невдалих платежів

en: Retry Renewal Payment
uk: Повторіть спробу оплати поновлення

en: Retry Status
uk: Статус повторної спроби

en: Retry renewal payment action requested by admin.
uk: Повторіть дію платежу поновлення, яку запитав адміністратор.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
uk: Застосовано правило повторити:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
uk: Правило повторної спроби застосовано повторно:

en: Roles
uk: Ролі

note: translators: %s: product SKU.
en: SKU: %s
uk: Артикул: %s

[ctx: meta box title]
en: Schedule
uk: Розклад

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
uk: Дані запланованих дій, які раніше зберігалися в таблицях публікацій WordPress, переміщено до спеціальної таблиці бази даних. Серед інших переваг, це значно покращить ефективність обробки запланованих дій, таких як оплата передплати.

en: Search Renewal Payment Retries
uk: Повторні спроби оплати поновлення пошуку

en: Search Subscriptions
uk: Пошук підписок

en: Search for a customer&hellip;
uk: Шукати клієнта…

en: Search for a product&hellip;
uk: Шукати продукт…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
uk: Помилка безпеки. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
uk: Перегляньте повний посібник із розділу «Що нового в підписках версії 2.1» »

en: Select an order&hellip;
uk: Виберіть замовлення…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
uk: Продавайте продукти та послуги з регулярними платежами у своєму магазині WooCommerce.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
uk: Надсилається клієнту, коли спроба автоматично обробити платіж за поновлення підписки була невдалою, і застосовано правило повторної спроби, щоб повторити платіж у майбутньому. Електронний лист містить інформацію про замовлення на поновлення, дату запланованої повторної спроби та посилання на оплату, щоб клієнт міг сплатити замовлення на поновлення вручну, а не чекати автоматичної повторної спроби.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
uk: Надсилається клієнту, коли підписку потрібно поновити, а для поновлення необхідний платіж вручну, оскільки використовуються поновлення вручну, або автоматичний регулярний платіж невдалий за першу спробу та всі автоматичні повторні спроби (якщо такі є). Електронний лист містить інформацію про замовлення на поновлення та посилання на оплату.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
uk: Установіть максимальну кількість разів, коли клієнт може призупинити свій обліковий запис за кожен розрахунковий період. Наприклад, для значення 3 і підписки, оплачуваної щорічно, якщо клієнт призупинив свій обліковий запис 3 рази, йому не буде надано можливість призупинити свій обліковий запис до наступного року. Менеджери магазинів завжди зможуть призупинити активну підписку. Встановіть для цього значення 0, щоб повністю вимкнути функцію призупинення клієнта.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Shipping
uk: Доставка

en: Shipping Address
uk: Адреса доставки

en: Shipping Method
uk: метод доставки

en: Shipping Tax:
uk: Податок на доставку:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
uk: Вартість доставки буде розрахована після того, як ви вкажете свою адресу.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
uk: Доставка продуктів за передплатою зазвичай стягується під час початкового замовлення та всіх замовлень на поновлення. Увімкніть цю опцію, щоб стягувати доставку лише один раз під час початкового замовлення. Примітка. Щоб увімкнути цей параметр, підписка не повинна мати безкоштовну пробну версію або синхронізовану дату поновлення.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
uk: Доставка через %s

en: Show more details
uk: Показати більше деталей

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
uk: Показано замовлення на %1$sПідписку %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
uk: Плата за реєстрацію % знижки

en: Sign Up Fee Discount
uk: Знижка на реєстрацію

en: Sign up now
uk: Зареєструйся зараз

en: Sign-up Fee (%s)
uk: Плата за реєстрацію (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
uk: Плата за реєстрацію (%s)

en: Sign-up grace period
uk: Пільговий період реєстрації

en: Signup Totals
uk: Підсумки реєстрації

en: Simple subscription
uk: Проста підписка

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
uk: На жаль, &quot;%s&quot; можна застосувати лише до батьківських замовлень за передплатою, які містять продукт із платою за реєстрацію.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
uk: На жаль, здається, жоден платіжний шлюз не підтримує зміну методу регулярного платежу. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога або влаштувати альтернативні заходи.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uk: На жаль, здається, немає доступних способів оплати, які підтримують підписку. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога або ви хочете зробити альтернативні заходи.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
uk: На жаль, здається, немає доступних способів оплати, які підтримують підписку. Перегляньте %1$sУвімкнення платіжних шлюзів для підписок%2$s, якщо вам потрібна допомога.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uk: На жаль, здається, немає доступних способів оплати, які підтримують регулярний купон, який ви використовуєте. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога або ви хочете зробити альтернативні заходи.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
uk: На жаль, до підписок можна застосовувати лише регулярні купони.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
uk: На жаль, регулярні купони можна застосовувати лише до підписок або замовлень на підписку.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
uk: На жаль, купон &quot;%1$s&quot; дійсний лише для поновлення.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
uk: На жаль, цей купон дійсний лише для початкового платежу, і кошик не потребує початкового платежу.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
uk: На жаль, цей купон дійсний лише для нових підписок.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
uk: На жаль, цей купон дійсний лише для продуктів за передплатою з платою за реєстрацію.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
uk: На жаль, цей купон дійсний лише для продуктів за передплатою.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
uk: На жаль, цей запит на зміну способу оплати підписки недійсний і не може бути оброблений.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
uk: Постановка

en: Start Date
uk: Дата початку

[ctx: table heading]
en: Start Date
uk: Дата початку

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
uk: Дата початку

[ctx: table heading]
en: Start date
uk: Дата початку

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
uk: Дата початку: %s

en: Status
uk: Статус

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
uk: Статус змінено з %1$s на %2$s.

en: Status of Order
uk: Статус замовлення

en: Status of Subscription
uk: Статус підписки

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
uk: Статус встановлено на %s.

en: Store Setup
uk: Налаштування магазину

[ctx: of an email]
en: Subject
uk: Тема

en: Subscribe All the Things
uk: Підпишіться на всі речі

en: Subscriber Default Role
uk: Роль передплатника за замовчуванням

en: Subscription
uk: Підписка

[ctx: relation to order]
en: Subscription
uk: Підписка

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
uk: Підписка #%d не існує.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
uk: Підписка №%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
uk: Підписка #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
uk: Деталі підписки #%s

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
uk: Підписка #%s не була додана в кошик.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
uk: Підписка %1$s (замовлення %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
uk: Підписка %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
uk: Підписка %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
uk: Підписка – %s

en: Subscription Cancelled
uk: Підписка скасована

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
uk: Підписку скасовано: досягнуто максимальної кількості невдалих платежів.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
uk: Кількість підписок %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
uk: Дані передплати

en: Subscription Events by Date
uk: Події підписки за датою

en: Subscription Expired
uk: Термін дії підписки закінчився

en: Subscription Gifting
uk: Подарунок за підпискою

en: Subscription Items
uk: Елементи передплати

en: Subscription Length
uk: Тривалість підписки

en: Subscription Number
uk: Номер підписки

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
uk: Номер підписки: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
uk: Батьківська підписка

en: Subscription Periods
uk: Періоди підписки

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
uk: Ціна підписки (%s)

en: Subscription Product
uk: Передплатний продукт

en: Subscription Relationship
uk: Передплатні відносини

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
uk: Поновлення підписки

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
uk: Порядок поновлення підписки – %s

en: Subscription Reports
uk: Звіти про підписку

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
uk: Підписка Повторна підписка

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
uk: Статуси передплати

en: Subscription Suspended
uk: Підписка припинена

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
uk: Перемикач підписки

en: Subscription Switch Complete
uk: Перехід підписки завершено

en: Subscription Switched
uk: Підписка змінена

en: Subscription Trial Period
uk: Випробувальний період підписки

en: Subscription argument passed in is not an object.
uk: Переданий аргумент підписки не є об’єктом.

en: Subscription billing interval
uk: Інтервал розрахунків за підписку

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
uk: Підписка скасована абонентом зі сторінки облікового запису.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
uk: Підписку на відшкодування замовлення %1$s#%2$s%3$s скасовано.

en: Subscription cancelled with PayPal
uk: Підписку скасовано за допомогою PayPal

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
uk: Дата створення підписки повинна передувати поточному дню.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
uk: Підписка не існує в запланованій дії: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
uk: Проект підписки оновлено.

en: Subscription end date in the past
uk: Дата закінчення підписки в минулому

en: Subscription features:
uk: Особливості підписки:

en: Subscription information
uk: Інформація про підписку

en: Subscription interval
uk: Інтервал передплати

en: Subscription items can no longer be edited.
uk: Елементи підписки більше не можна редагувати.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
uk: Підписка пов’язана з батьківським замовленням %s через адміністратора.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
uk: Підписка заблокована на поновлення вручну, коли магазин перебуває в стадійному режимі. Живий спосіб оплати: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
uk: Підписка заблокована на поновлення вручну, коли магазин перебуває в стадійному режимі. Зміни способу оплати набудуть чинності в режимі реального часу.

en: Subscription payment details.
uk: Деталі оплати передплати.

en: Subscription payment method
uk: Спосіб оплати передплати

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
uk: Не вдалося встановити спосіб оплати передплати на %1$s, і для нього встановлено вручну з повідомленням про помилку: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
uk: Не вдалося встановити спосіб оплати підписки на %1$s із повідомленням про помилку: %2$s

en: Subscription period
uk: Період підписки

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
uk: Ціна підписки (%s)

en: Subscription pricing
uk: Ціна на підписку

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
uk: Підписка призупинена абонентом зі сторінки облікового запису.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
uk: Підписка повторно активована передплатником зі сторінки свого облікового запису.

en: Subscription reactivated with PayPal
uk: Підписку повторно активовано за допомогою PayPal

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
uk: Замовлення на поновлення підписки не можна скасувати.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
uk: Платіж за поновлення підписки:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
uk: Повторна спроба оплати поновлення підписки:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
uk: Повторна спроба оплати поновлення підписки:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
uk: Підписку відновлено до редакції від %s

en: Subscription saved.
uk: Підписка збережена.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
uk: Підписка запланована на: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
uk: Не вдалося зареєструвати підписку.

en: Subscription sign-up fee
uk: Плата за реєстрацію

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
uk: Статус підписки змінено шляхом масового редагування:

en: Subscription status:
uk: Статус підписки:

en: Subscription submitted.
uk: Підписка подана.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
uk: Підписка призупинена сценарієм відновлення бази даних. Ця підписка була призупинена через PayPal.

en: Subscription suspended with PayPal
uk: Підписка через PayPal призупинена

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
uk: Повні електронні листи з перемиканням підписки надсилаються клієнту після успішного перемикання підписки.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
uk: Електронні листи з зміною підписки надсилаються, коли клієнт змінює підписку.

en: Subscription totals
uk: Підсумки передплати

en: Subscription trial period:
uk: Випробувальний період підписки:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
uk: Підписка оновлена.

en: Subscription updates
uk: Оновлення підписки

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
uk: Підписка: %s

en: Subscriptions
uk: Підписки

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
uk: Підписки (сторінка %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
uk: Підписка 2.0 представляє нову архітектуру, побудовану на WooCommerce Custom Order Types API.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
uk: Підписки 2.0 представляє новий об’єкт для роботи з підпискою на рівні програми. Зникли громіздкі API для отримання або зміни даних підписки!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
uk: Підписки 2.1 додають до цієї інфраструктури підтримку даних передплати.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
uk: Підписка 2.1 також представляє ряд нових електронних листів, щоб сповіщати вас, коли:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
uk: Підписки 2.1 тепер передають загальну суму замовлення на поновлення, що дає можливість додати комісію або знижку до замовлення на поновлення за допомогою простих однорядкових фраз, таких як %s$order-&gt;add_fee()%s або %s$order-&gt;add_coupon()% с.

en: Subscriptions Data
uk: Дані про підписки

en: Subscriptions Ended
uk: Підписки закінчені

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
uk: Реальна URL-адреса підписок

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
uk: Режим підписки

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
uk: Заміна теми шаблонів підписок

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
uk: Підписка також тепер використовує замовлення на поновлення, щоб налаштувати кошик для %s ручного поновлення%s, що полегшує додавання продуктів або знижок до одного поновлення, оплаченого вручну.

en: Subscriptions by Customer
uk: Підписки Замовника

en: Subscriptions by Payment Gateway
uk: Підписки через платіжний шлюз

en: Subscriptions by Product
uk: Підписки за продуктами

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
uk: Підписки, створені протягом багатьох днів до Дня поновлення, не стягуються під час реєстрації. Встановіть нуль, щоб усі нові Підписки стягувалися повну регулярну суму. Повинно бути додатним числом.

en: Subscriptions signups
uk: Реєстрація підписок

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
uk: Підписки версії 2.0 представляє новий інтерфейс адміністрування для додавання або редагування підписки. Ви можете вносити всі знайомі зміни, як-от змінювати регулярні підсумки або статус підписки. Ви також можете внести деякі нові зміни, як-от змінити термін придатності, додати вартість доставки або додати товарний рядок.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
uk: Підписки з’являться тут, щоб ви могли переглядати та керувати ними після придбання клієнтом.

en: Subtotal
uk: Проміжний підсумок

en: Successful retries
uk: Успішних повторних спроб

en: Support
uk: Підтримка

en: Supported features:
uk: Підтримувані функції:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
uk: Підтримує автоматичні платежі за оновлення за допомогою розширення WooCommerce Subscriptions.

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Suspended Subscription
uk: Призупинена підписка

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
uk: Електронні листи про призупинену підписку надсилаються, коли клієнт вручну призупиняє свою підписку.

en: Switch Button Text
uk: Текст кнопки перемикання

en: Switch Order
uk: Змінити порядок

en: Switch Order Details
uk: Змінити Деталі замовлення

en: Switch Totals
uk: Змінити підсумки

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
uk: Замовлення перемикання скасовано через створення нового замовлення на зміну #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
uk: Перемикався

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Змінено <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
uk: Змінена підписка

en: Switched subscriptions
uk: Змінені підписки

en: Switching
uk: Перемикання

en: Synchronisation
uk: Синхронізація

en: Synchronise Renewals
uk: Синхронізувати оновлення

en: Synchronise renewals
uk: Синхронізувати оновлення

en: Tax class of product.
uk: Податковий клас товару.

en: Tax rate ID.
uk: Ідентифікатор податкової ставки.

en: Tax subtotal.
uk: Податковий підсумок.

en: Tax total.
uk: Сума податку.

note: translators: placeholder is customer's billing phone number
en: Tel: %s
uk: Тел.: %s

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
uk: Дякуємо за оновлення до останньої версії WooCommerce Subscriptions.

en: Thank you for your order
uk: Дякуємо за ваше замовлення

en: Thank you for your renewal order
uk: Дякуємо за замовлення на оновлення

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
uk: Дякуємо за замовлення на поновлення. Він утримується, доки ми не підтвердимо, що платіж отримано. Тим часом ось нагадування про ваше замовлення:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
uk: Схоже, це не одна з ваших підписок.

en: That doesn't appear to be your order.
uk: Схоже, це не ваше замовлення.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
uk: Цю підписку не можна змінити на %s. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
uk: Ця підписка не існує. Це було видалено?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
uk: Ця підписка не існує. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
uk: Цей продукт передплати не можна додати до вашого кошика, оскільки він уже містить поновлення передплати.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
uk: Це ще не все, над чим ми працювали протягом останніх 12 місяців, коли справа стосується підписок. Ми також випустили міні-розширення, щоб допомогти вам отримати максимум від вашого магазину підписок.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
uk: Значення &quot;все&quot; для параметра $order_type не підтримується. Це була помилкова назва, оскільки вона не повертала замовлення на повторну підписку. Це також було несумісним із значеннями типу замовлення, прийнятими wcs_get_subscription_orders(). Використовуйте array( &quot;parent&quot;, &quot;renewal&quot;, &quot;switch&quot; ), щоб зберегти попередню поведінку, або &quot;any&quot; для отримання всіх типів замовлень, включаючи перемикання та повторну підписку.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
uk: Дата %s має відбутися після дати скасування.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
uk: Дата %s має наступити після дати останнього платежу.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
uk: Дата %s має наступити після наступної дати платежу.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
uk: Дата %s має відбутися після дати початку.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
uk: Дата %s має відбутися після дати завершення пробної версії.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
uk: Неможливо видалити %s дату підписки. Ви повинні видалити замовлення.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
uk: Продукт %s видалено, і його більше не можна поновити. Будь ласка, виберіть новий продукт або зв’яжіться з нами за допомогою.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
uk: Розширення Gifting дає можливість одній людині придбати продукт за передплатою для когось іншого. Потім він розподіляє контроль над підпискою між покупцем і одержувачем, що дозволяє обом керувати підпискою протягом її життєвого циклу.

en: The Upgrade is in Progress
uk: Оновлення триває

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
uk: Плагін WooCommerce Subscriptions оновлено!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
uk: Плагін WooCommerce Subscriptions зараз виконує процедуру оновлення бази даних.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
uk: Не вдалося здійснити автоматичний платіж для поновлення вашої підписки. Ми повторимо спробу оплати %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
uk: Не вдалося здійснити автоматичний платіж для поновлення вашої підписки на %1$s. Щоб повторно активувати підписку, будь ласка, увійдіть і оплатіть поновлення зі сторінки вашого облікового запису: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
uk: Не вдалося виконати автоматичний регулярний платіж для замовлення №%1$s від %2$s. Платіж буде повторено %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
uk: Автоматичний регулярний платіж для замовлення #%d від %s не вдалося. Платіж буде повторено %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
uk: Середня загальна кількість рядків для цього продукту для кожної підписки.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
uk: Середня сума рядка для всіх замовлень для цієї позиції продукту.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
uk: Середня вартість замовлень на реєстрацію, перехід та поновлення всіх клієнтів.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
uk: Найкраще в новій системі автоматичної повторної спроби полягає в тому, що правила повторних спроб повністю налаштовуються.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
uk: Дата створення підписки не може бути видалена, лише оновлена.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
uk: Дата завершення останнього замовлення підписки в GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
uk: Дата оплати останнього замовлення підписки в GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
uk: Видалений спосіб оплати використовувався для автоматичних платежів за підписку, ми не змогли знайти альтернативний маркер методу оплати, на який можна змінити ваші підписки.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
uk: Видалений спосіб оплати використовувався для автоматичних платежів за підписку. Щоб уникнути невдалих платежів за поновлення в майбутньому, підписки, які використовують цей спосіб оплати, оновлено, щоб використовувати ваш %1$s. Щоб змінити спосіб оплати окремих підписок, перейдіть на сторінку %2$sМій обліковий запис &gt; Підписки%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
uk: У електронному листі, надісланому клієнту, коли платіж для поновлення або повторного платежу не вдалося повідомити, що платіж буде повторено.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
uk: Повний процес оновлення для %1$d підписок на вашому сайті триватиме від %2$d до %3$d хвилин.

en: The item on the switch order cannot be found.
uk: Не вдалося знайти елемент у порядку перемикання.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
uk: Елемент не видалено, оскільки спосіб оплати цієї підписки не підтримує видалення елемента.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
uk: Новий інтерфейс також побудований на існуючому екрані %sEdit Order%s. Якщо ви коли-небудь змінювали замовлення, ви вже знаєте, як змінити підписку.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
uk: Кількість розрахункових періодів між поновленнями підписки.

en: The number of renewal orders processed during this period.
uk: Кількість замовлень на поновлення, оброблених за цей період.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
uk: Кількість замовлень на поновлення, які мали невдалий платіж, використовують систему повторних спроб.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
uk: Кількість повторних платежів за цей період, які не привели до успішного платежу.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
uk: Кількість повторних спроб поновлення платежу за цей період, які змогли обробити платіж, який раніше був невдалим один або кілька разів.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
uk: Кількість повторних платежів поновлення ще не оброблено.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
uk: Кількість замовлень на повторну підписку, оброблених за цей період.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
uk: Кількість замовлень на реєстрацію, зміну та поновлення, які цей клієнт зробив у вашому магазині з оплаченим статусом (тобто обробка або завершена).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
uk: Кількість підписок, скасованих клієнтом або менеджером магазину за цей період. Термін передоплати, можливо, ще не закінчився протягом цього періоду.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
uk: Кількість підписок, створених за цей період, створених вручну, імпортованими або замовленими клієнтами. Це включає замовлення, які очікують на оплату.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
uk: Кількість підписок протягом цього періоду з датою завершення в майбутньому та статусом, відмінним від очікування.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
uk: Кількість підписок, придбаних у батьківських замовленнях, створених за цей період. Це нові підписки, створені клієнтами, які розмістили замовлення через оформлення замовлення.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
uk: Кількість підписок, які включають цей продукт як позицію та мають статус, відмінний від статусу &quot;Очікує на розгляд&quot; або &quot;Виміщено&quot;.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
uk: Кількість підписок у цього клієнта зі статусом активної або очікуваної скасування.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
uk: Кількість підписок цього клієнта зі статусом, відмінним від &quot;Очікує на розгляд&quot; або &quot;Виміщено&quot;.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
uk: Кількість оновлених, знижених або перехресних підписок за цей період.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
uk: Кількість підписок, термін дії яких закінчився або досягнув кінця передоплаченого терміну, якщо він був раніше скасований.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
uk: Кількість унікальних клієнтів із підпискою в будь-якому статусі, окрім &quot;Очікує на розгляд&quot; або &quot;Переміщено&quot;.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
uk: Кількість майбутніх замовлень на поновлення для поточних активних підписок.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
uk: Не вдається знайти вихідний елемент підписки, який змінюється.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
uk: Спосіб оплати не можна змінити для цієї підписки.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
uk: Тип продукту не можна змінити, оскільки цей продукт пов’язаний із підписками.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
uk: Порядок поновлення наступний:

en: The requested subscription cannot be edited.
uk: Запитану підписку не можна редагувати.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
uk: Система повторних спроб вимкнена за замовчуванням. Щоб увімкнути його, перейдіть на екран адміністрування налаштувань підписок.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
uk: Дата початку підписки не може бути видалена, лише оновлена.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
uk: Статус, що застосовується до замовлення за період між моментом невдалого платежу за поновлення або останньою повторною спробою та моментом, коли ця повторна спроба була оброблена.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
uk: Статус, застосований до підписки за час між моментом невдалого платежу за поновлення або останньою повторною спробою та моментом, коли ця повторна спроба була оброблена.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
uk: Статус повторної автоматичної спроби платежу: очікування означає, що повторна спроба буде оброблена в майбутньому, помилка означає, що платіж не був успішним при повторній спробі, а завершено означає, що платіж успішно виконано при повторній спробі.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
uk: Статус, на який потрібно перенести підписку. На відміну від параметра &quot;status&quot;, це обчислює та оновлює дати підписки.

en: The subscription's end date.
uk: Дата закінчення підписки.

en: The subscription's next payment date.
uk: Наступна дата оплати підписки.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
uk: Оригінальний ідентифікатор підписки, якщо це повторно підписка.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
uk: Ідентифікатор повторної підписки передплати.

en: The subscription's start date.
uk: Дата початку підписки.

en: The subscription's trial date
uk: Дата пробного періоду підписки

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
uk: Сума всіх замовлень на поновлення, включаючи податки та доставку.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
uk: Сума всіх замовлень на повторну підписку, включаючи податки та доставку.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
uk: Сума всіх батьківських замовлень за передплатою, включаючи інші товари, збори, податки та доставку.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
uk: Сума всіх замовлень на перехід, включаючи податки та доставку.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
uk: Сума всіх майбутніх замовлень на поновлення, включаючи товари, збори, податки та доставку, для поточних активних підписок.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
uk: Загальна сума доходу, включаючи податки та доставку, відновлена за допомогою системи повторної спроби платежу для замовлень на поновлення з невдалим платежем.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
uk: Загальна кількість замовлень на реєстрацію, зміну та поновлення, розміщених у вашому магазині із оплаченим статусом (тобто обробка або завершена).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
uk: Загальна кількість підписок зі статусом активна або очікує скасування.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
uk: Загальна кількість підписок зі статусом, відмінним від &quot;Очікує на розгляд&quot; або &quot;Переміщено&quot;.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
uk: Загальна вартість замовлень на реєстрацію, зміну та поновлення цього клієнта.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
uk: Випробувальний період не може перевищувати %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
uk: Випробувальний період не може перевищувати: %1$s, %2$s, %3$s або %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
uk: Процес оновлення може зайняти деякий час, тому наберіться терпіння.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
uk: Немає доступних способів доставки. Перевірте свою адресу або зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
uk: Виникла проблема з PayPal. Ваші облікові дані API можуть бути неправильними. Оновіть свої облікові дані %1$sAPI%2$s. %3$sДокладніше%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
uk: Виникла проблема з PayPal. Ваш обліковий запис PayPal видає застарілі ідентифікатори підписки. %1$sДокладніше%2$s. %3$sВідхилити%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
uk: Під час пошуку деталей перемикача сталася помилка.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
uk: Під час оновлення сталася помилка. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
uk: З вашим запитом на повторну підписку сталася помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: There was an error with your request. Please try again.
uk: З вашим запитом сталася помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
uk: Це важливі питання для будь-якого бізнесу з підпискою.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
uk: Ці листи можна ввімкнути, вимкнути та налаштувати на екрані адміністрування %sWooCommerce &gt; Налаштування &gt; Електронна пошта%s.

en: This Month
uk: Цього місяця

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
uk: Це керує рядком теми електронної пошти. Залиште порожнім, щоб використовувати тему за замовчуванням: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
uk: Це керує основним заголовком, який міститься в сповіщенні електронною поштою. Залиште порожнім, щоб використовувати заголовок за замовчуванням: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
uk: Це керує основним заголовком, який міститься в сповіщенні електронною поштою. Залиште порожнім, щоб використовувати заголовок за замовчуванням: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
uk: Цю дату слід розглядати лише як приблизну. Платіжний шлюз для цієї підписки контролює обробку платежів.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
uk: Це безкоштовне розширення дає змогу перенести передплатників із сторонніх систем на WooCommerce. Це також дає змогу експортувати дані вашої підписки для аналізу в інструментах для електронних таблиць або в програмах сторонніх розробників.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
uk: Це сповіщення про замовлення, яке надсилається клієнтам із деталями замовлення після того, як замовлення на поновлення призупинено.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
uk: Це сповіщення про замовлення, яке надсилається клієнту після завершення оплати замовлення на поновлення підписки. Він містить деталі замовлення на поновлення.

en: This is where subscriptions are stored.
uk: Тут зберігаються підписки.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
uk: На цій новій сторінці клієнт також може призупинити або скасувати підписку, змінити спосіб оплати, змінити адресу доставки або оновити/понизити товар.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
uk: Це замовлення більше не можна оплатити, оскільки відповідна підписка наразі не вимагає оплати.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
uk: На цій сторінці відображатимуться результати процесу під час оновлення кожної партії підписок.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
uk: На даний момент цього товару немає в наявності.

en: This section shows any information about Subscriptions.
uk: У цьому розділі відображається будь-яка інформація про підписки.

en: This section shows general information about the store.
uk: У цьому розділі представлена загальна інформація про магазин.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
uk: У цьому розділі відображається інформація про способи оплати передплати.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
uk: У цьому розділі показано інформацію про підтримку функцій платіжного шлюзу.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
uk: Цю підписку більше не можна редагувати, оскільки платіжний шлюз не дозволяє змінювати регулярні суми.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
uk[0]: Ця підписка налаштована на автоматичне поновлення за допомогою вашого методу оплати, який є у вашому обліковому записі. Ви можете керувати цією підпискою або скасувати її на сторінці %smy облікового запису%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
uk[0]: Ця підписка налаштована на автоматичне поновлення з використанням вашого методу оплати, який є у вашому обліковому записі. Ви можете керувати цією підпискою або скасувати її на сторінці мого облікового запису. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
uk: Цей варіант не можна видалити, оскільки він пов’язаний з активними підписками. Щоб видалити цей варіант, скасуйте та видаліть підписки на нього.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
uk: Це очистить постійний кеш усіх підписок, збережених для користувачів у вашому магазині. Очікуйте повільніше виконання оплати, оновлення та інших функцій, пов’язаних із підпискою, після виконання цієї дії. Кеші відновлюватимуться понад час у міру виконання запитів на пошук підписок даного користувача.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
uk: Це очистить постійний кеш усіх видів поновлення, перемикання, повторної підписки та інших типів замовлень для всіх підписок у вашому магазині. Очікуйте повільніше виконання оплати, оновлення та інших функцій, пов’язаних із підпискою, після виконання цієї дії. Кеші відновлюватимуться понад час у міру виконання відповідних запитів на замовлення.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
uk: Це створить постійний кеш для зв’язування користувачів із підписками. Кеші будуть створюватися понаднормово у фоновому режимі (через планувальник дій).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
uk: Це створить постійний кеш усіх видів поновлення, перемикання, повторної підписки та інших типів замовлень для всіх підписок у вашому магазині. Кеші будуть створюватися понаднормово у фоновому режимі (через планувальник дій).

en: Timezone:
uk: Часовий пояс:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
uk: Щоб застосувати конкретне правило на основі певних умов, як-от замовлення високої вартості або рідкісний графік поновлення, ви можете скористатися фільтром %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s для повторної спроби. Це надає ідентифікатор замовлення на поновлення для невдалого платежу, який можна використовувати для пошуку інформації про продукти, підписку та підсумки, до яких відноситься невдалий платіж.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
uk: Щоб увімкнути автоматичне поновлення для цієї підписки, спочатку потрібно додати спосіб оплати.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
uk: Щоб відновити підписку зараз, ви також можете увійти та оплатити поновлення на сторінці свого облікового запису: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
uk: Щоб відновити підписку зараз, ви також можете увійти та оплатити поновлення на сторінці свого облікового запису: %1$sСплатіть зараз »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
uk: Для запису ходу оновлення було створено новий файл журналу. Цей файл буде автоматично видалено через %1$d тижнів. Якщо ви хочете видалити його раніше, ви можете знайти його тут: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
uk: Щоб вирішити цю проблему якомога швидше, створіть %1$тимчасовий обліковий запис адміністратора%3$s з електронною адресою користувача woologin@woocommerce.com і поділіться з нами обліковими даними через %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
uk: Щоб переглянути додаткові відомості про ці помилки, перегляньте файл журналу %1$s на екрані журналів %2$sWooCommerce.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
uk: Щоб побачити повну помилку, перегляньте файл журналу %1$s на екрані журналів %2$sWooCommerce.%3$s.

en: Today!
uk: Сьогодні!

en: Total
uk: Всього

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
uk: Всього

[ctx: table heading]
en: Total
uk: Всього

en: Total Discount
uk: Загальна знижка

en: Total Subscribers
uk: Всього передплатників

en: Total Subscription Orders
uk: Загальна кількість замовлень на підписку

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
uk: Загальна кількість замовлень на підписку %s

en: Total Subscriptions
uk: Загальна кількість підписок

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
uk: Загальна кількість підписок %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
uk: Усього: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
uk: Підсумки

en: Trash
uk: сміття

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
uk: Переміщення цього замовлення також призведе до сміття підписок, придбаних разом із замовленням.

en: Trial End
uk: Завершення випробування

[ctx: table heading]
en: Trial End
uk: Завершення випробування

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
uk: Дата закінчення пробного періоду

en: Turn off Automatic Payments
uk: Вимкніть автоматичні платежі

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
uk: Неможливо змінити статус підписки на &quot;%1$s&quot;. Виняток: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
uk: Неможливо змінити статус підписки на &quot;%s&quot;.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
uk: Неможливо змінити статус підписки на &quot;%s&quot;. Будь ласка, призначте клієнта до підписки, щоб активувати її.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
uk: Не вдається знайти замовлення для угоди оплати PayPal.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
uk: Не вдається відновити підписки.%4$sПомилка: %1$s%4$sОновіть сторінку та повторіть спробу. Якщо проблема не зникне, %2$зв’яжіться зі службою підтримки%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
uk: Не вдається оновити підписки.%4$sПомилка: %1$s%4$sОновіть сторінку та повторіть спробу. Якщо проблема не зникне, %2$зв’яжіться зі службою підтримки%3$s.

en: Unended Subscription Count
uk: Кількість безперервних підписок

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
uk: Невідомий тип замовлення

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unlimited payments
uk: Необмежені платежі

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Upcoming Recurring Revenue
uk: Майбутній регулярний дохід

en: Update Complete
uk: Оновлення завершено

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
uk: Оновити базу даних

en: Update Error
uk: Помилка оновлення

en: Update in Progress
uk: Виконується оновлення

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
uk: Оновити %1$s, який використовується для %2$sall%3$s моїх активних підписок

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
uk: Оновити спосіб оплати, який використовується для %1$sall%2$s моїх поточних підписок

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
uk: Помилка оновлення дат підписки з повідомленням: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
uk: Оновлення

en: Upgrade or Downgrade
uk: Оновлення або пониження

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
uk: Використовуйте це поле, щоб налаштувати текст, який відображається на кнопці оплати, коли замовлення містить підписку. Зазвичай кнопка оформлення замовлення відображає «Розмістити замовлення». Якщо в кошику є підписка, це змінюється на «Зареєструватися зараз».

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
uk: Використання перемикача автоматичного поновлення вимкнено в проміжному режимі.

en: Variable Subscription
uk: Підписка на змінну

en: Variable subscription
uk: Підписка на змінну

en: Variation ID, if applicable.
uk: Ідентифікатор варіанта, якщо є.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
uk: Версія %1$s містить деякі нові покращення, які вимагають такі ж менеджери магазинів, як ви (і, можливо, навіть %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
uk: Версія %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
uk: Версія 2.0 розроблялася більше року. Ми заново винайшли розширення, щоб врахувати 3-річні відгуки від менеджерів магазинів.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
uk: Версія 2.1 представляє деякі чудові нові функції, які запитують такі ж менеджери магазинів, як і ви (і, можливо, навіть %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
uk: Через %s

[ctx: view a subscription]
en: View
uk: Переглянути

en: View Email Settings
uk: Перегляньте налаштування електронної пошти

en: View Reports
uk: Переглянути звіти

en: View Retry
uk: Переглянути Повтор

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
uk: Переглянути підписку

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
uk: Переглянути підписку: %s

en: View and manage subscriptions
uk: Перегляд підписок і керування ними

en: View other subscriptions &rarr;
uk: Переглянути інші підписки →

en: View subscription
uk: Переглянути підписку

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
uk: Переглянути підписку: %s

en: View subscriptions
uk: Переглянути підписки

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
uk[0]: Перегляньте статус своєї підписки в %1$вашому обліковому записі%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
uk: Переглянути своє замовлення: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
uk: Переглянути свою підписку: %s

en: Virtual
uk: Віртуальний

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: погані речі незабаром стануться! Платіжний шлюз, який використовується для придбання цієї підписки, не підтримує зміну деталей підписки. Зміни розрахункового періоду, періодичної знижки, повторюваного податку або повторюваної загальної суми можуть не відображатися в сумі, яку стягує платіжний шлюз.

en: WP REST API Endpoints
uk: Кінцеві точки WP REST API

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
uk: Хочете отримати детальну інформацію про конкретну підписку? Отримати %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
uk: Хочете дізнатися більше про підписки %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
uk: Хочете розмістити всі підписки на сайті? Отримайте %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
uk: Хочете розмістити всі підписки на сайті? Отримайте %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Хочете отримати детальну інформацію про конкретну підписку? Отримати %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
uk: Хочете поновити раніше через касу? Натисніть %тут.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
uk: Хочете, щоб ваші клієнти могли підписатися на продукти без передплати?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
uk: УВАГА! Версія 2.0 – це серйозне оновлення розширення WooCommerce Subscriptions. Перед оновленням створіть резервну копію, оновіть усі розширення WooCommerce та перевірте всі плагіни, користувацький код і платіжні шлюзи з версією 2.0 на проміжному сайті. %1$sДокладніше про зміни у версії 2.0 »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
uk: УВАГА! Ви використовуєте версію %s коду плагіна WooCommerce Subscriptions, але вашу базу даних оновлено до версії Subscriptions 2.0. Це спричинить серйозні проблеми у вашому магазині.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
uk: Попередження: видалення користувача також призведе до видалення його підписок. Замовлення користувача залишаться, але будуть перепризначені користувачеві &quot;Гість&quot;. Ви хочете продовжити видаляти цього користувача та будь-які пов’язані підписки?

en: We can not find your old subscription item.
uk: Ми не можемо знайти ваш старий елемент передплати.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
uk: Ми не можемо знайти замовлення на платну підписку для цього користувача.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
uk: Ми не можемо знайти підписку з ідентифікатором #%d. Можливо, його видалили?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
uk: Нам не вдалося створити замовлення на поновлення для вашої підписки, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
uk[0]: Нам не вдалося знайти оригінальне замовлення на поновлення для товару у вашому кошику. Пункт вилучено.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
uk[0]: Нам не вдалося знайти оригінальну підписку на товар у вашому кошику. Пункт вилучено.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
uk: Ми не лише покращили інтерфейси для людей, ми також покращили їх для комп’ютерів. Тепер ваші програми можуть створювати, читати, оновлювати або видаляти підписки через кінцеві точки API RESTful.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
uk: Ми завершили обробку вашого замовлення на поновлення підписки.

en: We hope you enjoy it!
uk: Сподіваємося, вам сподобається!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
uk: Нам не вдалося знайти цю підписку, спробуйте ще раз.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
uk: Нам не вдалося знайти набір результатів звіту, який ви запитали. Відновіть посилання на екрані %1$sЗвіти про підписку%2$s.

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Welcome to Subscriptions 2.0
uk: Ласкаво просимо до Підписки 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
uk: Ласкаво просимо до Підписки 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
uk: Ласкаво просимо до WooCommerce Subscriptions %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
uk: Ласкаво просимо до WooCommerce Subscriptions 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
uk: Що відбувається, коли клієнт хоче придбати продукт за передплатою для когось іншого?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
uk: Якою особистою інформацією ваш магазин ділиться із зовнішніми джерелами, залежить від того, які сторонні плагіни для обробки платежів ви використовуєте для збору платежів за підписку. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з їх політикою конфіденційності, щоб повідомити цей розділ вашої політики конфіденційності.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
uk: Що ми збираємо та зберігаємо

en: What we share with others
uk: Чим ми ділимося з іншими

en: What's new?
uk: Що нового?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
uk: Коли скасовано

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
uk: Коли підписку активовано вручну або після успішної покупки, новим користувачам буде призначено цю роль.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
uk: При скасуванні

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
uk: Чи слід зберігати чи видаляти особисті дані в підписках під час роботи з %s?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
uk: При переході на передплату з іншим регулярним платежем або розрахунковим періодом, чи слід пропорційно розподіляти ціну, сплачену за наявний розрахунковий період, при переході на нову передплату?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
uk: При переході на підписку з тривалістю ви можете врахувати вже здійснені клієнтом платежі, визначаючи, скільки платежів необхідно зробити абоненту для нової підписки.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
uk: Переходячи на підписку з платою за реєстрацію, ви можете вимагати від клієнта сплатити лише розрив між платою за реєстрацію існуючої підписки та платою за реєстрацію нової підписки (якщо є).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
uk: Завдяки WooCommerce Підписатися на все, вони можуть! Це експериментальне розширення вивчає, як перетворити будь-який продукт, включаючи набори продуктів і композитні продукти, у продукт за передплатою. Він також пропонує клієнтам спосіб підписатися на кошик продуктів без передплати.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
uk: Якщо ввімкнено раннє поновлення, клієнти можуть поновити свої підписки до наступної дати платежу.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
uk: При ручному поновленні підписка клієнта призупиняється, доки він не ввійде в систему та не заплатить за її поновлення. %1$sДокладніше%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
uk: За допомогою фільтра %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s ви можете визначити набір правил за замовчуванням, які застосовуватимуться до всіх невдалих платежів у вашому магазині.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
uk: У WooCommerce 2.6 додано підтримку кінцевих точок %1$sREST API%2$s, створених на основі інфраструктури %3$sREST API%4$s ядра WordPress.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
uk: Обліковий запис WooCommerce підключено

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
uk: Підписки на WooCommerce

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
uk: Підписки на WooCommerce PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
uk: Оновлення підписок на WooCommerce

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
uk: Виконується оновлення підписок на WooCommerce

en: Would you like to add a payment method now?
uk: Бажаєте додати спосіб оплати зараз?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
uk: Ви хочете оновити свої підписки, щоб використовувати цей новий спосіб оплати - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sНі%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
uk: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
uk: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
uk: РРРР-ММ-ДД

en: Year
uk: Рік

en: Yes
uk: Так

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
uk: Ви збираєтеся видалити одне або кілька замовлень, які містять підписку. Переміщення замовлень також призведе до сміття підписок, придбаних за допомогою цих замовлень.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
uk: Ви видаляєте елемент підписки. Вам також потрібно буде вручну скасувати та видалити підписку на екрані Керування підписками.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
uk: Ви не можете повторно активувати цю підписку, поки не заплатите за її поновлення. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
uk: Ви не можете поновити цю підписку раніше. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
uk: Ви не можете повторно підписатися на цю підписку. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
uk: Ви не можете призупинити цю підписку – досягнуто ліміту призупинення. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
uk: Ви не можете змінити цю підписку. Схоже, ви не є власником підписки.

en: You can not switch to the same subscription.
uk: Ви не можете перейти на ту саму підписку.

en: You can only switch to a subscription product.
uk: Ви можете перейти лише на продукт за передплатою.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
uk: Наразі ви не можете поновити підписку. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
uk: Ви не можете змінити підписку, яка вам не належить.

en: You cannot remove an item that does not exist.
uk: Ви не можете видалити елемент, який не існує.

en: You do not have permission to create subscriptions
uk: У вас немає дозволу на створення підписок

en: You do not have permission to read the subscriptions count
uk: У вас немає дозволу читати кількість підписок

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
uk: У вас є підписка на цей продукт. Вибір нової підписки замінить наявну.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
uk: Ви вже додали варіант цього товару в кошик.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
uk: Ви вже підписалися на цей продукт, і він обмежений одним на одного клієнта. Ви не можете придбати товар повторно.

en: You have an active subscription to this product already.
uk: У вас уже є активна підписка на цей продукт.

en: You have no active subscriptions.
uk: У вас немає активних підписок.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
uk: Ви досягли кінця підписок. Перейдіть на %sпершу сторінку%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
uk: Ви отримали замовлення на поновлення підписки від %1$s. Їх порядок такий:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
uk: Ви успішно змінили свої елементи підписки. Деталі вашого нового замовлення та підписки наведено нижче для довідки:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
uk: Ви успішно видалили &quot;%1$s&quot; зі своєї підписки. %2$s Скасувати?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
uk: Ваше замовлення на поновлення %1$s від %2$s виконано

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
uk: Ваше замовлення на поновлення підписки %1$s від %2$s виконано – завантажте свої файли

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
uk: Тепер ваші програми можуть створювати, читати, оновлювати або видаляти підписки через кінцеві точки RESTful API з таким же дизайном, що й остання версія кінцевих точок REST API WooCommerce.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
uk: Ваш кошик містив недійсний запит на зміну підписки. Його видалено з вашого кошика.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
uk[0]: Ваш кошик містив недійсний запит на зміну підписки. Його видалено.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
uk: Ваш кошик спустошено від продуктів за передплатою. Одночасно можна придбати лише один продукт за передплатою.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
uk: Ваші клієнти тепер можуть переглядати повну інформацію про підписку, включаючи рядки, адресу виставлення рахунку та доставки, графік виставлення рахунків та замовлення на поновлення, зі спеціальної сторінки %sМій обліковий запис &gt; Переглянути підписку%s.

en: Your database has been updated successfully!
uk: Вашу базу даних успішно оновлено!

en: Your early renewal order was successful.
uk: Ваше замовлення на раннє поновлення було успішним.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
uk: Ваше замовлення на поновлення завершено

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
uk: Ваш запит на скасування попередньої дії був невдалим.

en: Your subscription change is complete
uk: Зміну вашої підписки завершено

en: Your subscription change is complete - download your files
uk: Зміну вашої підписки завершено – завантажте свої файли

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
uk: Вашу підписку скасовано.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
uk: Вашу підписку призупинено.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
uk: Вашу підписку повторно активовано.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
uk: Ваше замовлення на поновлення підписки виконано – завантажте свої файли

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
uk[0]: Ваша підписка буде активована після завершення оплати.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
uk: Ваше замовлення на поновлення {blogname} отримано!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
uk: Квитанція вашого замовлення на поновлення {blogname} від {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
uk: Вашу підписку на {blogname} змінено з {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
uk: Вашу підписку на {blogname} змінено з {order_date} – завантажте свої файли

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
uk: [%s] Підписку скасовано

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
uk: [%s] Термін дії підписки закінчився

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
uk: [%s] Підписка призупинена

en: [Remove]
uk: [Видалити]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
uk: [{blogname}] Новий порядок поновлення підписки ({order_number}) – {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
uk: [{blogname}] Змінено підписку ({order_number}) – {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
uk: [{site_title}] Помилка автоматичного платежу для {order_number}, повторна спроба запланована на {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
uk: клієнт призупиняє підписку

en: a subscription expires
uk: закінчується термін дії підписки

en: account erasure request
uk: запит на видалення облікового запису

en: an automatic payment fails
uk: автоматичний платіж не вдається

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
uk[0]: день

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
uk[0]: день

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
uk: днів до Дня поновлення

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
uk: наприклад 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
uk: наприклад 5,90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
uk: наприклад 9,90

en: emails sent to the customer and store manager
uk: електронні листи, надіслані клієнту та менеджеру магазину

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
uk: кожен

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
uk: кожні %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
uk: кожні %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
uk: очікувана дата очищення %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
uk: для

en: how long to wait between retry attempts
uk: скільки часу потрібно чекати між повторними спробами

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
uk: у %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
uk: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
uk[0]: місяць

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
uk[0]: місяць

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
uk: нові пов’язані методи замовлення в WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
uk: ні

en: now
uk: зараз

en: staging
uk: постановка

en: subscriptions
uk: підписки

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
uk: призупинення за розрахунковий період.

en: the status applied to the renewal order and subscription
uk: статус, що застосовується до замовлення на поновлення та підписки

en: the total number of retry attempts
uk: загальна кількість повторних спроб

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
uk: спереду

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
uk: версія %1$s застаріла. Основна версія %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
uk[0]: тиждень

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
uk[0]: тиждень

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
uk[0]: рік

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
uk[0]: рік
