WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to sl translation catalogue (1262 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
sl[0]: %d druga naročnina je bila preverjena in ni potrebovala popravil.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
sl: Naslednje plačilo zapade %s.

en:  Subscription Created
sl: Naročnina ustvarjena

en:  Subscription Deleted
sl: Naročnina je izbrisana

en:  Subscription Switched
sl: Naročnina zamenjana

en:  Subscription Updated
sl: Naročnina posodobljena

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
sl: &quot;%s&quot; ni veljavna nova vrsta naročila.

en: $0 Initial Checkout
sl: 0 $ Začetna blagajna

en: $type passed to the function was not a string.
sl: $type, posredovan funkciji, ni bil niz.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
sl: %1$s %2$s nato %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
sl[0]: %1$s %2$s nato %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
sl: %1$s %2$s nato %3$s vsakih %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
sl: %1$s %2$s nato %3$s vsakih %4$s na %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
sl: %1$s %2$s nato %3$s na %4$s %5$s vsako leto

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
sl: %1$s %2$s nato %3$s na %4$s %5$s vsako %6$s leto

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
sl: %1$s %2$s nato %3$s na %4$s dan vsakega %5$s meseca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
sl: %1$s %2$s nato %3$s %4$s vsakega meseca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
sl: %1$s %2$s nato %3$s na zadnji dan vsakega meseca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
sl: %1$s %2$s nato %3$s na zadnji dan vsakega %4$s meseca

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
sl: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: subscription period (e.g. "month" or "3 months") (e.g. "$15 / month" or "$15 every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: subscription period (e.g. "month" or "3 months") (e.g. "$15 / month" or "$15 every 2nd month")
en: %1$s / %2$s | %1$s every %2$s
sl[0]: %1$s/%2$s

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
sl: %1$s Izvedite plačilo za %2$sNaročite %3$s%4$s, da boste lahko spremenili svojo naročnino.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
sl: %1$s po brezplačnem preizkusu %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
sl: %1$s in %2$s pristojbina za prijavo

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
sl: %1$s vsak %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
sl: %1$s vsak %2$s na %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
sl[0]: %1$s za %2$d element

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
sl: %1$s za %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
sl: %1$s brezplačni preizkus, nato %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
sl: %1$s zdaj in

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
sl: %1$s na %2$s %3$s vsako leto

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
sl: %1$s na %2$s %3$s vsako %4$s leto

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
sl: %1$s na %2$s dan vsakega %3$s meseca

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
sl: %1$s %2$s vsakega meseca

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
sl: %1$s na zadnji dan vsakega %2$s meseca

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
sl[0]: Naročnine %1$s ni bilo mogoče posodobiti: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
sl: Dogodek naročnine %1$s se je sprožil ob %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
sl: %1$s z brezplačnim preskusom %2$s

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
sl: %1$s#%2$s%3$s za %4$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
sl: %1$sDodajte naročniški izdelek »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
sl: %1$sDodajte naročnino%2$s zdaj ali %3$preberite več%4$s o novem vmesniku.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
sl: %1$sIzberite naročnino%2$s%3$sRazširitev WooCommerce Subscriptions dodaja dve novi vrsti naročniških izdelkov - %4$sEnostavna naročnina%5$s in %6$sVarijabilna naročnina%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
sl: %1$sVeč o posodobitvi %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
sl: %1$sVeč o upravljanju naročnin »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
sl: %1$sOpomba:%2$s Naročila, ki so povezana z naročninami, ne bodo vključena v naročila, na katera vplivajo te nastavitve.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
sl: %1$sNaročilo #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
sl: %1$sReferenčne transakcije PayPal so omogočene na vašem računu%2$s. Vse funkcije upravljanja naročnin so zdaj omogočene. Srečno prodajo!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
sl: %1$sPayPal Referenčne transakcije niso omogočene na vašem računu%2$s, nekatere funkcije upravljanja naročnin niso omogočene. Obrnite se na PayPal in zahtevajte %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s na vašem računu. %5$sPreveri račun PayPal%6$s %3$sVeč o tem %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
sl: %1$sPayPal Referenčne transakcije niso omogočene na vašem računu%2$s. Če želite uporabiti referenčne transakcije PayPal z naročninami, se obrnite na PayPal in zahtevajte %3$senable referenčne transakcije PayPal%4$s na vašem računu. %5$sPreveri račun PayPal%6$s %3$sVeč o tem %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
sl: %1$sNastavi ceno%2$s%3$sCene naročnin se nekoliko razlikujejo od cen drugih izdelkov. Za naročnino lahko nastavite obračunsko obdobje, dolžino, pristojbino za prijavo in brezplačno preskusno obdobje.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
sl: %1$sOpozorilo!%2$s Videti je, da ste %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s znižali z %3$s na %4$s. Če na ta način spremenite vtičnik v starejšo različico, lahko pride do težav. Posodobite na %3$s ali višje ali %5$odprite novo prijavo za podporo%6$s za nadaljnjo pomoč. %7$sVeč o tem »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
sl: %1$sOpozorilo!%2$s Vidimo, da je aktiven vtičnik %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s. Različica %3$s %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s ima funkcionalnost tega vtičnika, ki je zapakirana v osnovni vtičnik. Prosimo, deaktivirajte zgodnjo obnovo naročnin na WooCommerce, da se izognete morebitnim konfliktom.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
sl: %1$sOpozorilo!%2$s V %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0–2.3.2%2$s smo odkrili težavo, ki lahko povzroči, da vaše naročilo za podaljšanje naročnine in predpomnilniki naročnin strank vsebujejo neveljavne podatke. Za informacije o tem, kako posodobiti predpomnjene podatke, %3$odprite novo prijavo za podporo%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
sl: %1$sWooCommerce Nameščene naročnine%2$s – %3$s Pripravljeni ste začeti prodajati naročnine!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
sl: %1$sWooCommerce Subscriptions je neaktiven.%2$s Vtičnik %3$sWooCommerce%4$s mora biti aktiven, da naročnine WooCommerce delujejo. Prosimo, %5$s namestite in aktivirajte WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
sl: %1$sWooCommerce Subscriptions je neaktiven.%2$s Ta različica naročnin zahteva WooCommerce %3$s ali novejšo. Prosimo, %4$posodobite WooCommerce na različico %3$s ali novejšo »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
sl: %2$s %1$s trenutne naročnine

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
sl: %2$s %1$s je končalo naročnine

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
sl: %2$s %1$s nove naročnine

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
sl: %2$s %1$s odpovedi naročnine

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
sl: %2$s %1$s podaljšanja naročnine

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
sl: %2$s %1$s naročnina se znova naroči

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
sl: %2$s %1$s naročnine prijave

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
sl: %2$s %1$s naročnina preklopi

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
sl[0]: %2$s%1$s preklic %3$s odpovedi naročnine ta mesec

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
sl[0]: %2$s%1$s obnovitev%3$s podaljšanja naročnine ta mesec

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
sl[0]: %2$s%1$s prijava %3$s prijava naročnine ta mesec

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
sl[0]: %d preklican ponovni poskus plačila

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
sl[0]: %d neuspel ponovni poskus plačila

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
sl[0]: %d Ponovni poskus plačila v čakanju

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
sl[0]: %d Ponovitev obdelave plačila

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
sl[0]: %d uspešen ponovni poskus plačila

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
sl[0]: %d napak

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
sl[0]: %d element

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
sl: %s - Naroči

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
sl: %s nazaj

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
sl: %s povprečni znesek podaljšanja

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
sl[0]: %s dan

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
sl: %s dan v mesecu

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
sl: %s vsak teden

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
sl[0]: %s mesec

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
sl: %s neto dobiček naročnine

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
sl: %s neto izguba naročnine

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
sl: %s na zadnji dan vsakega meseca

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
sl: %s dohodek od obnove v tem obdobju

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
sl: %s naročil za podaljšanje

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
sl: %s prihodkov od obnove v tem obdobju

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
sl: %s prihodek od obnove je bil povrnjen

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
sl: %s prihodek od obnove ta mesec

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
sl: %s prihodkov od ponovne naročnine v tem obdobju

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
sl: %s poskusov ponovnega poskusa ni uspelo

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
sl: %s poskusov ponovnega poskusa čaka

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
sl: %s poskusov ponovnega poskusa je uspelo

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
sl: %s prihodkov od prijave v tem obdobju

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
sl: %s prihodkov od prijave ta mesec

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
sl[0]: %s stanje naročnine je spremenjeno.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
sl: %s prihodek od zamenjave v tem obdobju

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
sl[0]: %s teden

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
sl[0]: %s leto

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
sl: %sVeč o tem »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
sl: (čez %s sekund)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
sl: (vključuje %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
sl: 1 dan

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
sl: 1 mesec

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
sl: 1 teden

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
sl: 1 leto

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
sl: Pri obdelavi nedavnega plačila naročnine s PayPalom je prišlo do usodne napake. Prosimo, %1$odprite novo prijavo pri podpori WooCommerce%3$s takoj, da to rešite. %2$sVeč o tem »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
sl: Izdelek prikaže gumb z besedilom &quot;Dodaj v košarico&quot;. Privzeto se naročnina spremeni v &quot;Prijavi se zdaj&quot;. Tukaj lahko prilagodite besedilo gumba za naročnine.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
sl: Naročnina, ki pripada %1$s, je bila preklicana. Podrobnosti o njihovi naročnini so naslednje:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
sl: Uporabnik je prekinil naročnino, ki pripada %1$s. Podrobnosti o njihovi naročnini so naslednje:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
sl: Naročnina, ki pripada %1$s, je potekla. Podrobnosti o njihovi naročnini so naslednje:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
sl: Naročnina je bila odstranjena iz vašega vozička. Zaradi omejitev plačilnega prehoda različnih naročniških izdelkov ni mogoče kupiti hkrati.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
sl: Naročnina je bila odstranjena iz vašega vozička. Izdelkov in naročnin ni mogoče kupiti hkrati.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
sl: Obnovitev naročnine je bila odstranjena iz vašega vozička. Več naročnin ni mogoče kupiti hkrati.

en: About WooCommerce Subscriptions
sl: O naročninah na WooCommerce

en: Accept Early Renewal Payments
sl: Sprejmite plačila za predčasno podaljšanje

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
sl: Sprejmite plačila za predčasno podaljšanje prek Modala

en: Accept Manual Renewals
sl: Sprejmite ročne obnovitve

en: Actions
sl: Dejanja

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
sl: Aktiviraj

[ctx: Subscription status]
en: Active
sl: Aktiven

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
sl[0]: Aktiven <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
sl: Aktivni ključ izdelka

en: Active Subscriptions
sl: Aktivne naročnine

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
sl: Aktivne naročnine %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
sl[0]: Aktivno za %d plačilo

en: Active for unlimited payments
sl: Aktiven za neomejena plačila

en: Active for x payments
sl: Aktiven za x plačila

en: Active subscriber?
sl: Aktiven naročnik?

en: Add
sl: Dodaj

en: Add New
sl: Dodaj novo

en: Add New Retry
sl: Dodaj nov poskus

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
sl: Dodaj novo naročnino

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
sl: Dodaj naročnino

en: Add a Subscription Product
sl: Dodajte naročniški izdelek

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
sl: Dodajte plačilo

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
sl: Dodajte plačilno sredstvo

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
sl: Dodajte plačilno sredstvo

en: Add to Cart Button Text
sl: Besedilo gumba Dodaj v košarico

en: Address
sl: naslov

en: Affected event: | Affected events:
sl[0]: Zadeti dogodek:

en: Align Subscription Renewal Day
sl: Dan podaljšanja naročnine Align

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
sl: Podaljšanje naročnine prilagodite določenemu dnevu v tednu, mesecu ali letu. Na primer, prvi dan v mesecu. %1$sVeč o tem%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
sl: Prilagodite datum plačila za vse stranke, ki kupijo to naročnino, na določen dan v tednu ali mesecu.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
sl: Prilagodite datum plačila za to naročnino na določen dan v letu. Če je bil datum že letos, bo prvo plačilo obdelano v %s. Nastavite dan na 0, da onemogočite sinhronizacijo plačil za ta izdelek.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
sl: Vsi povezani artikli naročnine so bili odstranjeni iz vozička.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
sl: Vsi povezani artikli naročnine so bili

en: All orders types
sl: Vse vrste naročil

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
sl: Dovoli začetno blagajno 0 USD brez plačilnega sredstva.

en: Allow Switching
sl: Dovoli preklapljanje

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
sl: Dovoli nakup naročniškega izdelka z drugimi izdelki in naročninami v isti transakciji.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
sl: Dovolite nakup naročniškega izdelka z začetnim plačilom 0 USD, ne da bi navedli plačilno sredstvo. Stranka bo ob koncu začetnega obdobja morala navesti plačilno sredstvo, da bo naročnina ostala aktivna.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
sl: Dovolite strankam, da zaobidejo blagajno in predčasno obnovijo naročnino na strani %1$sMoj račun &gt; Ogled naročnine%2$s. %3$sVeč o tem.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
sl: Strankam dovolite, da vklopijo in izklopijo samodejne obnovitve na svoji strani Ogled naročnine.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
sl: Omogočite hkratni nakup več naročnin in izdelkov.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
sl: Naročnikom dovolite preklapljanje (nadgradnjo ali znižanje) med različnimi naročninami. %1$sVeč o tem%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
sl: Nenehno

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
sl[0]: Pri obdelavi nedavnega dogodka, povezanega z naročnino, je prišlo do napake. Če želite izvedeti več o možnih vzrokih za to napako, preberite naš vodič %1$ tukaj %2$s, če želite izvedeti več o tem, kako popraviti prizadeto naročnino.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
sl: Prišlo je do napake. Poskusite znova ali poskusite z drugim načinom plačila.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
sl: Izbirno obdobje čakanja pred zaračunavanjem prvega ponavljajočega se plačila. Vsaka pristojbina za prijavo bo še vedno zaračunana na začetku naročnine. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
sl: Izbirno obdobje čakanja pred zaračunavanjem prvega ponavljajočega se plačila. Vsaka pristojbina za prijavo bo še vedno zaračunana na začetku naročnine. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
sl: Ustvarjeno je bilo naročilo za podaljšanje vaše naročnine na %1$s. Za plačilo tega računa uporabite naslednjo povezavo: %2$s

en: And much more...
sl: In veliko več...

en: Any Payment Method
sl: Kateri koli način plačila

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta element iz svoje naročnine?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
sl: Ali ste prepričani, da želite spremeniti način plačila iz standardnega PayPal? S tem boste prekinili naročnino na PayPal.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
sl: Ali ste prepričani, da želite obdelati podaljšanje? To bo stranki zaračunalo in ji po e-pošti naročilo za podaljšanje (če je e-pošta omogočena).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
sl: Ali ste prepričani, da želite znova poskusiti plačilo za to naročilo za podaljšanje? To bo poskušalo zaračunati stranko in poslati e-poštna sporočila o naročilu za obnovitev (če so e-pošta omogočena).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
sl: Poskus izterjave ponavljajočih se prihodkov, ki bi sicer bili izgubljeni zaradi le začasno zavrnjenih plačilnih sredstev. %1$sVeč o tem%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
sl: Preklop samodejne obnovitve

en: Auto renew
sl: Samodejno podaljšanje

en: Automatic Failed Payment Retries
sl: Samodejni neuspešni poskusi plačila

en: Automatic Failed Payment Retry
sl: Samodejni neuspeli ponovni poskus plačila

en: Automatic Recurring Payments
sl: Samodejna ponavljajoča se plačila

en: Automatic payment failed for order {order_number}
sl: Samodejno plačilo za naročilo {order_number} ni uspelo

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
sl: Samodejno plačilo ni uspelo za {order_number}, poskusili bomo znova {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
sl: Plačilo za samodejno podaljšanje ni uspelo

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
sl: Naročnina samodejno poteče po tem času. Ta dolžina je poleg kakršnega koli brezplačnega preizkusa ali časa, ki je na voljo pred sinhroniziranim prvim datumom podaljšanja.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
sl: Naročnina samodejno poteče po tem času. Ta dolžina je poleg kakršnega koli brezplačnega preizkusa ali časa, ki je na voljo pred sinhroniziranim prvim datumom podaljšanja.

en: Average Lifetime Value
sl: Povprečna življenjska vrednost

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
sl: Povprečna življenjska vrednost %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
sl: Povprečna ponavljajoča se vrstica Skupaj %s

en: Backordered
sl: Nenaročeno

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
sl: Zaradi tega se ne priporoča kot plačilno sredstvo za naročnine, razen če je edina razpoložljiva možnost za vašo državo.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
sl: Ker razred %sWC_Subscription%s razširja %sWC_Order%s, lahko uporabite njegove znane metode, kot je %s$subscription-&gt;update_status()%s ali %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
sl: Preden omogočite PayPal Standard za naročnine, upoštevajte, da so pri uporabi PayPal Standarda stranke zaklenjene na uporabo PayPal Standarda za celotno življenjsko dobo svoje naročnine, PayPal Standard pa ima številne omejitve. Prosimo, preberite vodnik o %1$s zakaj ne priporočamo PayPal Standard%2$s za naročnine, preden se odločite za omogočanje te možnosti.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
sl: Preden vas pošljemo na pot, moramo vašo bazo podatkov posodobiti na najnovejšo različico. Če nimate nedavne varnostne kopije svojega spletnega mesta, je %sneg pravi čas za ustvarjanje %s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
sl: Med združenimi naročninami

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
sl: Med različicami naročnine

[ctx: table column header]
en: Big Bang
sl: Veliki pok

en: Billing
sl: Zaračunavanje

en: Billing Address
sl: Naslov za pošiljanje računa

en: Billing Period
sl: Obračunsko obdobje

en: Billing Period:
sl: Obračunsko obdobje:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
sl: Pogodba o obračunu preklicana pri PayPalu.

en: Billing interval:
sl: Obračunski interval:

en: Billing period for the subscription.
sl: Obračunsko obdobje za naročnino.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
sl: Obračunavanje:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
sl: Posodobljena bosta tako naslov za dostavo, uporabljen za naročnino, kot vaš privzeti naslov za dostavo za prihodnje nakupe.

en: Browse products
sl: Brskajte po izdelkih

en: Browser User Agent
sl: Uporabniški agent brskalnika

en: But wait, there's more!
sl: Ampak počakajte, še več je!

en: Button Text
sl: Besedilo gumba

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
sl: Privzeto bodo naročnine znova poskusile plačilo 5-krat v 7 dneh. Pravila, ki nadzorujejo sistem ponovnega poskusa, je mogoče spremeniti tako, da prilagodite:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
sl: Privzeto bo dodajanje novih datotek obstoječemu naročniškemu izdelku samodejno omogočilo aktivnim naročnikom dostop do novih datotek. Vendar lahko zdaj omogočite nastavitev %snew content dripping%s, da naročnikom omogočite dostop do novih datotek šele po naslednjem plačilu podaljšanja.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
sl: Če naročnino naredite za vrsto naročila po meri, je naročnina zdaj tudi vrsta objave po meri. To omogoča hitrejše poizvedovanje o naročninah in uporablja shemo baze podatkov, ki je tako razširljiva kot objave in strani WordPress.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
sl: Če predčasno podaljšate naročnino, bo vaše naslednje plačilo %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
sl: Če predčasno obnovite naročnino, bo vaše načrtovano naslednje plačilo za %s preklicano.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
sl: Z uporabo naročnin WooCommerce morda shranjujete osebne podatke in odvisno od tega, katere procesorje tretjih oseb za plačila naročnin uporabljate za sprejemanje plačil naročnine, lahko osebne podatke delite z zunanjimi viri.

en: Cache Update Failures
sl: Napake pri posodobitvi predpomnilnika

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
sl: Ni mogoče dobiti prikaznega imena vrste naslova. Vrsta naslova ni niz.

en: Can not get status name. Status is not a string.
sl: Ni mogoče dobiti imena statusa. Status ni niz.

en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel Now
sl: Prekliči zdaj

en: Cancel and remove personal data
sl: Prekliči in odstrani osebne podatke

en: Cancellations
sl: Odpovedi

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
sl: Prekinjeno

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
sl: Datum preklica

en: Cancelled Subscription
sl: Preklicana naročnina

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
sl: E-poštna sporočila o preklicani naročnini se pošljejo, ko strankino naročnino prekliče (bodisi vodja trgovine ali stranka).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
sl: Ni mogoče ustvariti naročnine: %s.

en: Change
sl: Spremeni se

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
sl: Spremeni naslov %s

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
sl: Spremeni način plačila

en: Change Trial and End Dates
sl: Spremenite preizkusni in končni datum

en: Change address
sl: Spremeni naslov

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
sl: Sprememba naročnin med začetkom in koncem obdobja.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
sl: Spremeni plačilo

en: Change payment features:
sl: Spremenite funkcije plačila:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
sl: Spremenite način plačila

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
sl: Spremenite način plačila

en: Check Out What's New
sl: Preverite, kaj je novega

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
sl: Izberite novo plačilno sredstvo.%s

en: Choose a new subscription.
sl: Izberite novo naročnino.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
sl: Izberite privzete vloge, ki jih želite dodeliti aktivnim in neaktivnim naročnikom. Za namene vodenja evidence je treba za naročnike ustvariti uporabniški račun. Uporabniki z vlogo %1$administrator%2$s, kot ste vi, teh vlog nikoli ne bodo dodeljeni, da bi preprečili zaklepanje skrbnikov.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
sl: Izberite ceno naročnine, obračunski interval in obdobje.

en: Choose which format of email to send.
sl: Izberite obliko e-pošte za pošiljanje.

en: Clear
sl: Jasno

en: Complete checkout to renew now.
sl: Dokončajte blagajno za obnovitev zdaj.

en: Complete checkout to renew your subscription.
sl: Dokončajte nakup, da obnovite naročnino.

en: Complete checkout to resubscribe.
sl: Za ponovno naročnino dokončajte nakup.

en: Completed Renewal Order
sl: Izpolnjen nalog za podaljšanje

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Copy billing address
sl: Kopiraj naslov za izstavitev računa

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
sl: Naročnine ni bilo mogoče dobiti. Najverjetneje se naročniški ključ ne nanaša na naročnino. Ključ je bil: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
sl: Država/država

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
sl: Kupon bo omejen na dano število plačil. Nato bo samodejno odstranjen iz naročnine. &quot;Plačila&quot; vključujejo tudi začetno plačilo naročnine.

en: Create pending parent order
sl: Ustvari čakajoče nadrejeno naročilo

en: Create pending parent order requested by admin action.
sl: Ustvarite čakajoče nadrejeno naročilo, ki ga zahteva skrbniško dejanje.

en: Create pending renewal order
sl: Ustvarite čakajoče naročilo za podaljšanje

en: Create pending renewal order requested by admin action.
sl: Ustvarite čakajoče naročilo za podaljšanje, ki ga zahteva skrbniško dejanje.

en: Create subscriptions
sl: Ustvarite naročnine

en: Created Date
sl: Datum ustvarjanja

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
sl: Pravilo ponovnega neobdelanega poskusa po meri

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
sl: Pravilo ponovnega poskusa po meri

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
sl: Razred pravil ponovnega poskusa po meri

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
sl: Pravila ponovnega poskusa po meri

en: Custom field deleted.
sl: Polje po meri je izbrisano.

en: Custom field updated.
sl: Polje po meri je posodobljeno.

en: Customer
sl: Stranka

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
sl[0]: Stranka %1$s je zamenjala naročnino. Podrobnosti njihove nove naročnine so naslednje:

en: Customer ID is invalid.
sl: ID stranke je neveljaven.

en: Customer Payment Retry
sl: Ponovni poskus plačila stranke

en: Customer Provided Note
sl: Opomba, ki jo zagotovi stranka

en: Customer Renewal Invoice
sl: Račun za podaljšanje stranke

en: Customer Suspensions
sl: Prekinitve strank

en: Customer Totals
sl: Skupni zneski strank

en: Customer add payment method page &rarr;
sl: Stranka za dodajanje plačilnega sredstva →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
sl: Stranka je dodala »%1$s« (ID izdelka: #%2$d) prek strani Moj račun.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
sl: Stranka je dodala %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
sl: Stranka za spremembo načina plačila →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
sl: Stranka je odstranila »%1$s« (ID izdelka: #%2$d) prek strani Moj račun.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
sl: Stranka je zahtevala predčasno podaljšanje:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
sl: Stranka se je ponovno naročila v naročilu #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
sl: Predpomnjenje naročnine strank zdaj upravljata %1$s in %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
sl: Predpomnjenje naročnine strank zdaj upravlja %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
sl: Stranka je bila uspešno predčasno podaljšana z naročilom %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
sl: Stranka je prešla z: %1$s na %2$s.

en: Customer's notes about the order
sl: Opombe stranke o naročilu

en: Customer:
sl: Stranka:

en: Customers
sl: Stranke

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
sl: Stranke in drugi neadministrativni uporabniki lahko brskajo in kupujejo v vaši trgovini brez prekinitve, medtem ko je posodobitev v teku.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
sl: Stranke lahko zdaj kupijo različne naročniške izdelke v eni transakciji. Izdelki lahko zaračunavajo po katerem koli urniku in imajo kakršno koli kombinacijo pristojbin za prijavo in/ali brezplačnih preizkusov.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
sl: Stranke z naročnino so izključene iz te nastavitve.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
sl: Prilagodite pravila ponovnega poskusa

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
sl: Prilagodite besedilo, prikazano na gumbu poleg naročnine na strani naročnikovega računa. Privzeto je &quot;Preklopi naročnino&quot;, vendar boste morda želeli to spremeniti v &quot;Nadgradi&quot; ali &quot;Spremeni naročnino&quot;.

en: Database Update Required
sl: Zahtevana je posodobitev baze podatkov

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
sl: Baza podatkov posodobljena na različico %s

en: Date
sl: Datum

en: Date Changed
sl: Datum spremenjen

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
sl: Datum prekinitve

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
sl: Datum prekinitve: %s

en: Date type can not be an empty string.
sl: Vrsta datuma ne more biti prazen niz.

en: Date type is not a string.
sl: Vrsta datuma ni niz.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
sl: dan

en: Delete Customer Subscription Cache
sl: Izbriši predpomnilnik naročnin strank

en: Delete Permanently
sl: Izbriši trajno

en: Delete Related Order Cache
sl: Izbriši povezani predpomnilnik naročil

en: Delete all variations without a subscription
sl: Izbrišite vse različice brez naročnine

en: Delete this item permanently
sl: Trajno izbrišite ta element

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
sl: Razvijalci lahko zdaj uporabljajo tudi vse znane funkcije WordPressa, kot je %sget_posts()%s, za poizvedovanje ali spreminjanje podatkov o naročnini.

en: Disable auto renew
sl: Onemogoči samodejno podaljšanje

en: Discount
sl: Popust

en: Display the auto renewal toggle
sl: Prikažite preklop samodejne obnove

en: Do not limit
sl: Ne omejujte

en: Do not synchronise
sl: Ne sinhronizirajte

[ctx: short for documents]
en: Docs
sl: Dokumenti

[ctx: short for documents]
en: Documentation
sl: Dokumentacija

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
sl: Prejšnja različica

en: Downloadable
sl: Prenosljivo

en: Drip Downloadable Content
sl: Drip Prenosljiva vsebina

en: Early Renewal
sl: Zgodnja obnova

en: Edit
sl: Uredi

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Retry
sl: Uredi Ponovi

en: Edit Subscription
sl: Uredi naročnino

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
sl: Uredi naročnino

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
sl: Urejanje naročnine ni uspelo z napako: %s

en: Email
sl: E-naslov

en: Email Address
sl: Email naslov

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
sl: Naslov e-pošte

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
sl: Vrsta e-pošte

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
sl: E-pošta: %s

en: Enable Automatic Retry
sl: Omogoči samodejni ponovni poskus

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
sl: Omogoči standard PayPal za naročnine

en: Enable auto renew
sl: Omogoči samodejno podaljšanje

en: Enable automatic payments
sl: Omogoči samodejna plačila

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
sl: Omogoči samodejni ponovni poskus neuspešnih ponavljajočih se plačil

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
sl: Omogoči kapljanje za naložljivo vsebino v naročniških izdelkih.

en: Enable this email notification
sl: Omogoči to e-poštno obvestilo

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
sl: Omogoči onemogoči

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
sl: Če to omogočite, omogočite dostop do novih prenosljivih datotek, ki so dodane izdelku šele po obdelavi naslednje obnovitve.%sPrivzeto je dostop do novih datotek, ki jih je mogoče prenesti, dodanih izdelku, takoj odobren vsaki stranki, ki ima aktivno naročnino na ta izdelek.

en: End Date
sl: Končni datum

[ctx: table heading]
en: End Date
sl: Končni datum

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
sl: Končni datum

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
sl: Končni datum: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
sl: Končni datum

[ctx: table heading]
en: End date
sl: Končni datum

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
sl: Končni datum: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
sl: Konec predplačniškega obdobja

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
sl: Konec predplačniškega obdobja: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
sl: Končna točka za stran Moj račun → Spremeni način plačila naročnine

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
sl: Končna točka za stran Moj račun → Naročnine

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
sl: Končna točka za stran Moj račun → Ogled naročnine

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
sl: Vnesite nov interval kot eno številko (npr. za polnjenje vsak 2. mesec vnesite 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
sl: Vnesite novo dolžino (npr. 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sl: Vnesite prejemnike (ločene z vejico) za to e-pošto. Privzeto na %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
sl: Vnesite novo obdobje, bodisi dan, teden, mesec ali leto:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
sl: Napaka

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
sl: Napaka %d: Naročnini ni mogoče dodati davka. Prosim poskusite ponovno.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
sl: Napaka %d: naročila ni mogoče ustvariti. Prosim poskusite ponovno.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
sl: Napaka %d: ni mogoče ustvariti naročnine. Prosim poskusite ponovno.

en: Error during subscription status transition.
sl: Napaka med prehodom statusa naročnine.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
sl: Napaka pri shranjevanju končnih točk naročnin: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView naročnina%2$s in %1$sSubscriptions Način plačila%2$s ne moreta biti enaka. Spremembe so bile razveljavljene.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
sl: Napaka pri posodabljanju nekaterih informacij: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
sl: Napaka: Izdelka ni mogoče dodati ustvarjeni naročnini. Prosim poskusite ponovno.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
sl: Napaka: naročila za podaljšanje ni mogoče ustvariti z opombo &quot;%s&quot;

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
sl: Napaka: ni mogoče ustvariti naročnine. Prosim poskusite ponovno.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
sl: Napaka: ni mogoče najti časovnega pasu vašega brskalnika.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
sl: Predviden preostali čas (minute:sekunde): %s

en: Expire after
sl: Poteče po

[ctx: Subscription status]
en: Expired
sl: Potekel

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
sl[0]: Potekel <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
sl: Potekla naročnina

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
sl: E-poštna sporočila o potekle naročnini se pošljejo, ko stranki poteče naročnina.

en: Export CSV
sl: Izvozi CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
sl: Neuspešno

en: Failed Payment Retries
sl: Neuspeli poskusi plačila

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
sl: Neuspela ponavljajoča se plačila lahko zdaj samodejno znova poskusite. To pomaga povrniti prihodke, ki bi bili sicer izgubljeni zaradi le začasno zavrnjenih plačilnih sredstev.

en: Failed retries
sl: Neuspeli ponovni poskusi

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
sl: Neuspela prijava za naročnino %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
sl: Statusa naročnine za naročilo #%1$s ni bilo mogoče aktivirati: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
sl: Po preklicu naročila #%1$s ni bilo mogoče preklicati naročnine: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
sl: Neuspešnega plačila pri naročnini za naročilo #%1$s ni bilo mogoče obdelati: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
sl: Naročnine ni bilo mogoče nastaviti kot potekle za naročilo #%1$s: %2$s

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
sl: Datumov naročnine ni bilo mogoče posodobiti, potem ko je stranka predčasno podaljšala naročilo %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
sl: Stanja naročnine ni bilo mogoče posodobiti po tem, ko je bilo naročilo #%1$s zadržano: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
sl: Poiščite nove prehode, ki %1$s podpirajo samodejna plačila naročnine%2$s na uradni %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
sl: Prvo plačilo sorazmerno. Naslednje plačilo: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
sl: Prvo plačilo: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
sl: Prva obnova: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
sl: Za vse naročniške izdelke

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
sl: Za nadgradnje in znižanje vseh naročniških izdelkov

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
sl: Samo za nadgradnje in posodobitve virtualnih naročniških izdelkov

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
sl: Za nadgradnje vseh naročniških izdelkov

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
sl: Samo za nadgradnje virtualnih naročniških izdelkov

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
sl: Samo za virtualne naročniške izdelke

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
sl: Da bi upravitelj trgovine z naročninami v1.5 spremenil naročnino s samodejnega na ročno podaljšanje (ali ročno v avtomatsko), je bilo treba bazo podatkov neposredno spremeniti. Naročnine zdaj ponujajo način za prehode za plačila, ki vam omogočajo, da to spremenite v novem vmesniku %sEdit Subscription%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
sl: Za namene obdelave ponavljajočih se plačil naročnine shranimo ime stranke, naslov za izstavitev računa, naslov za dostavo, elektronski naslov, telefonsko številko in podatke o kreditni kartici/plačilu.

[ctx: shipping method price]
en: Free
sl: prost

en: Free Trial
sl: Brezplačen preizkus

en: Free shipping coupon
sl: Kupon za brezplačno dostavo

en: Free trial
sl: Brezplačen preizkus

en: Free trial length
sl: Brezplačna preizkusna dolžina

en: Free trial period
sl: Brezplačno preizkusno obdobje

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
sl: ID prehoda: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
sl: Gateway ne podpira, da skrbnik spremeni način plačila v naročnini.

en: Generate Customer Subscription Cache
sl: Ustvari predpomnilnik naročnin strank

en: Generate Related Order Cache
sl: Ustvari povezani predpomnilnik naročil

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
sl: Pojdite na nastavitve naročnin na WooCommerce

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
sl: Pojdite na nastavitve naročnin na WooCommerce »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
sl: Pozdravljeni %s,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
sl: Spoštujte podatke naročila za podaljšanje

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
sl: Koliko strank ostane naročenih več kot 6 mesecev? Kakšna je povprečna življenjska vrednost vaših naročnikov? Koliko prihodkov od obnove bo prihodnji mesec zaslužila vaša trgovina?

en: IP Address
sl: IP naslov

en: IPN subscription cancelled.
sl: Naročnina na IPN je preklicana.

en: IPN subscription failing payment method changed.
sl: Spremenjeno plačilno sredstvo za naročnino IPN.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
sl: Plačilo naročnine IPN %1$s iz razloga: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
sl: Plačilo naročnine IPN %s.

en: IPN subscription payment completed.
sl: Plačilo naročnine IPN je zaključeno.

en: IPN subscription payment failure.
sl: Napaka pri plačilu naročnine IPN.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
sl: Način plačila naročnine IPN je spremenjen v PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
sl: Prijava na naročnino IPN je zaključena.

en: IPN subscription suspended.
sl: Naročnina na IPN je prekinjena.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
sl: Če je naročnikova naročnina ročno preklicana ali poteče, ji bo dodeljena ta vloga.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
sl: Če je naročnina sinhronizirana na določen dan v tednu, mesecu ali letu, zaračunajte sorazmerni znesek za naročnino ob prijavi.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
sl: Če uporabljate transakcije PayPal Standard ali PayPal Reference, si oglejte pravilnik o zasebnosti %1$sPayPal%2$s za več podrobnosti.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
sl: Če ne želite, da se za nakupe novih naročnin samodejno zaračunajo plačila za obnovitev, lahko samodejna plačila izklopite. Obstoječe samodejne naročnine bodo strankam še naprej samodejno zaračunavale. %1$sVeč o tem%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
sl: Če ste prejeli napako strežnika in znova naložili stran, da bi našli to obvestilo, osvežite stran v %s sekundah in rutina nadgradnje se bo znova začela brez težav.

en: Ignore this error
sl: Prezrite to napako

en: Ignore this error (not recommended)
sl: Prezri to napako (ni priporočljivo)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
sl: Uvozite naročnine na WooCommerce prek CSV ali izvozite svoje naročnine iz WooCommerce v CSV z razširitvijo WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
sl: Uvoz/izvoz naročnin

en: Improved scheduled action data storage
sl: Izboljšano shranjevanje podatkov o načrtovanih dejanjih

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
sl: V %s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
sl: V prejšnjih različicah naročnin je bila skupna naročnina posredovana plačilnim prehodom kot znesek, ki ga je treba zaračunati za plačila samodejne obnove. Zaradi tega je bilo dodajanje enkratnih stroškov ali popustov podaljšanju nepotrebno zapleteno.

en: Inactive Subscriber Role
sl: Neaktivna vloga naročnika

en: Increased processing rate for scheduled payments
sl: Povečana stopnja obdelave načrtovanih plačil

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
sl: Začetna naročnina

en: Initial payment discount
sl: Popust pri začetnem plačilu

en: Installed Plugins
sl: Nameščeni vtičniki

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
sl: Neveljaven datum %s. Datum mora biti v obliki: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
sl: Neveljaven PayPal IPN Payload: ni mogoče najti ujemajoče se naročnine.

en: Invalid Subscription.
sl: Neveljavna naročnina.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
sl: Neveljaven datum ustvarjanja. Datum mora biti niz in v obliki: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
sl: Neveljavni podatki. Prvi parameter ima datum, ki ga ni v registriranih vrstah datumov.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
sl: Neveljavni podatki. Prvi parameter je bil prazen, ko je bil posredovan v update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
sl: Neveljavni podatki. Noben veljaven ID elementa ni bil posredovan.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
sl: Neveljavni podatki. Nobena veljavna naročnina/naročilo ni bilo posredovano.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
sl: Neveljavni podatki. Pričakovana naročila niso naročila.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
sl: Neveljavni podatki. Vrsta kopije ni niz.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
sl: Neveljaven datum. Datum mora biti niz in v obliki: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
sl: Neveljavna oblika. Prvi parameter mora biti matrika.

en: Invalid order.
sl: Neveljavno naročilo.

en: Invalid recurring shipping method.
sl: Neveljaven ponavljajoči se način pošiljanja.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
sl: Neveljavna vrsta razmerja: %1$s. Vrsta razmerja naročila mora biti ena od: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
sl: Neveljaven varnostni žeton, znova naložite stran in poskusite znova.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
sl: Neveljavna vrsta vrstnega reda razvrščanja: %1$s. Argument $sort_order mora biti %2$s ali %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
sl: Podan je neveljaven obračunski interval naročnine. Biti mora celo število, večje od 0.

en: Invalid subscription billing period given.
sl: Podano je neveljavno obračunsko obdobje naročnine.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
sl: Neveljavna naročnina customer_id.

en: Invalid subscription id.
sl: Neveljaven ID naročnine.

en: Invalid subscription status given.
sl: Podano je neveljavno stanje naročnine.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
sl: Neveljavna vrsta stikala &quot;%s&quot;. Stikalo mora biti eno od: &quot;nadgradnja&quot;, &quot;downgrade&quot; ali &quot;crossgrade&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
sl: Neveljavna vrsta posodobitve: %s. Podprte vrste posodobitev objav so &quot;dodaj&quot; ali &quot;izbriši&quot;. Posodobitve se izvajajo neposredno na meta meta.

en: Invoice for renewal order {order_number}
sl: Račun za naročilo za podaljšanje {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
sl: Račun za naročilo za podaljšanje {order_number} od {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
sl: %1$s močno priporočamo, da ne spreminjate e-poštnega naslova prejemnika%2$s, če imate aktivne naročnine na PayPal. S tem lahko prekinete obstoječe naročnine.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
sl: Videti je, da se je to spletno mesto premaknilo ali pa je podvojeno spletno mesto. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s je onemogočil samodejna plačila in e-poštna sporočila, povezana z naročnino, na tem mestu, da prepreči podvojena plačila iz uprizoritvenega ali preizkusnega okolja. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s meni, da je %5$s%7$s%6$s URL spletnega mesta. %3$sVeč o tem »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
sl: Datum naslednjega plačila naročnine je bilo že mogoče spremeniti, vendar so nekateri upravitelji trgovin želeli stranki omogočiti podaljšano brezplačno preskusno obdobje ali dodati dodaten mesec datumu poteka. Zdaj lahko spremenite vse te datume na zaslonu %sEdit Subscription%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
sl: Vašim strankam je zdaj lažje kupiti več naročnin!

en: Item ID.
sl: ID artikla.

en: Items
sl: Predmeti

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
sl: Naj vas obvestimo – prejeli smo vaše naročilo za podaljšanje naročnine #%s in je zdaj v obdelavi:

en: Label
sl: Oznaka

en: Last 7 Days
sl: Zadnjih 7 dni

en: Last Month
sl: Prejšnji mesec

en: Last Order Date
sl: Datum zadnjega naročila

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
sl: Datum zadnjega naročila

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
sl: Datum zadnjega naročila: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
sl: Zadnje naročilo: %s

en: Last day of the month
sl: Zadnji dan v mesecu

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
sl: Datum zadnjega naročila

en: Last recorded error:
sl: Zadnja zabeležena napaka:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
sl: Nauči se več

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
sl: Nauči se več

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
sl: Nauči se več

en: Learn more
sl: Nauči se več

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
sl: Več o novi strani z naročnino %sView%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
sl: Več o novi funkciji %s več naročnin%s.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
sl: Doživljenjska vrednost iz naročnin %s

en: Limit subscription
sl: Omejite naročnino

en: Limit to one active subscription
sl: Omejite na eno aktivno naročnino

en: Limit to one of any status
sl: Omejite na enega v katerem koli statusu

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
sl[0]: Kupon za omejeno uporabo »%1$s« je odstranjen iz naročnine. Uporabljen je bil %2$d čas.

en: Line subtotal (before discounts).
sl: Vmesni seštevek vrstic (pred popusti).

en: Line subtotal tax (before discounts).
sl: Davek vmesni seštevek vrstice (pred popusti).

en: Line taxes.
sl: Linijski davki.

en: Line total (after discounts).
sl: Skupaj vrstice (po popustih).

en: Line total tax (after discounts).
sl: Skupni davek v vrstici (po popustih).

[ctx: refers to live site]
en: Live
sl: V živo

en: Load billing address
sl: Naloži naslov za izstavitev računa

en: Load shipping address
sl: Naložite naslov za dostavo

en: Manage Subscriptions
sl: Upravljanje naročnin

en: Manual Renewal
sl: Ročna obnova

en: Manual Renewal Payments
sl: Ročna plačila za podaljšanje

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
sl: Ročno naročilo za podaljšanje čaka na plačilo stranke.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
sl: Izdelki naročnine %s so označeni kot &quot;prodaja posamezno&quot;.

en: Meta key.
sl: Meta ključ.

en: Meta label.
sl: Meta oznaka.

en: Meta value.
sl: Meta vrednost.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
sl: Preseljene kljuke, povezane z naročnino %1$s, v nov razporejevalnik (v %2$s sekundah).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
sl: Preseljene naročnine %1$s v novo strukturo (v %2$s sekundah).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Mixed Checkout
sl: Mešana blagajna

en: Month for Synchronisation
sl: Mesec za sinhronizacijo

en: Move this item to the Trash
sl: Premaknite ta element v koš

[ctx: email type]
en: Multipart
sl: Večdelni

en: Multiple Subscriptions
sl: Več naročnin

en: My Account
sl: Moj račun

en: My Subscription
sl: Moja naročnina

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
sl: Nikoli

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
sl: Nikoli (zaračunajte celoten ponavljajoči se znesek ob prijavi)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
sl: Nikoli (zaračunajte celotno pristojbino za prijavo)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
sl: Nikoli (ne zaračunajte pristojbine za prijavo)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
sl: Nikoli (ne zaračunajte nobenega ponavljajočega se zneska)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
sl: Nikoli ne poteče

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
sl: Nov predmet %sWC_Subscription%s

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
sl: Nova vrsta objave %sshop_subscription%s

en: New Add/Edit Subscription Screen
sl: Nov zaslon za dodajanje/urejanje naročnine

en: New Renewal Order
sl: Novo naročilo za podaljšanje

en: New Retry
sl: Nov ponovni poskus

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
sl: Nova naročnina

en: New Subscription Emails
sl: Nova naročniška e-poštna sporočila

en: New Subscriptions
sl: Nove naročnine

en: New View Subscription Page
sl: Nov ogled naročniške strani

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
sl: Nova e-poštna sporočila o naročilu za obnovitev so poslana, ko je obdelano plačilo za podaljšanje naročnine.

en: New subscription details
sl: Nove podrobnosti o naročnini

en: New subscription renewal order
sl: Novo naročilo za podaljšanje naročnine

en: Next
sl: Naslednji

en: Next 12 Months
sl: Naslednjih 12 mesecev

en: Next 30 Days
sl: Naslednjih 30 dni

en: Next 7 Days
sl: Naslednjih 7 dni

en: Next Month
sl: Naslednji mesec

en: Next Payment
sl: Naslednje plačilo

[ctx: table heading]
en: Next Payment
sl: Naslednje plačilo

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
sl: Datum naslednjega plačila: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
sl: Naslednje plačilo

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
sl: Naslednji datum plačila

en: Next payment: %s
sl: Naslednje plačilo: %s

en: No
sl: št

en: No Subscriptions found
sl: Najdena ni bila nobena naročnina

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
sl: V smetnjaku ni bilo mogoče najti nobene naročnine

en: No billing address set.
sl: Naslov za izstavitev računa ni nastavljen.

en: No customers found.
sl: Najdena ni bila nobena stranka.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
sl: Omogočeni niso nobeni plačilni prehodi, ki bi lahko obdelali samodejna plačila naročnine. Če želite obdelati samodejna plačila, priporočamo %1$sbrezplačno razširitev Stripe%2$s.

en: No products found.
sl: Najden ni noben izdelek.

en: No retries found
sl: Najden ni bil noben ponovni poskus

en: No retries found in trash
sl: V smetnjaku ni bilo mogoče najti nobenih ponovnih poskusov

en: No shipping address set.
sl: Naslov za dostavo ni nastavljen.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
sl: Nenaročnina

en: None
sl: Nobena

en: Not cancelled
sl: Ni preklicano

en: Not yet ended
sl: Še ni končano

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
sl: Upoštevajte, da je za nakup naročnine še vedno potreben račun.

en: Note:
sl: Opomba:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
sl: Število dni po prijavi

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
sl: Število mesecev po prijavi

en: Number of renewals
sl: Število obnovitev

en: Number of resubscribes
sl: Število ponovnih naročnin

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
sl: Število tednov po prijavi

[ctx: Subscription status]
en: On hold
sl: Na čakanju

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
sl: Na čakanju

en: On-hold Renewal Order
sl: Nalog za podaljšanje na čakanju

en: One time shipping
sl: Enkratna dostava

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
sl: Stranki dovolite samo eno naročnino na ta izdelek. %1$sVeč o tem%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
sl: Samo upravitelji trgovin lahko urejajo datume plačil.

en: Open a ticket
sl: Odpri vstopnico

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
sl: Po želji vključite znesek, ki ga je treba zaračunati na začetku naročnine. Pristojbina za prijavo bo zaračunana takoj, tudi če ima izdelek brezplačno preskusno različico ali so datumi plačila sinhronizirani.

en: Order
sl: Naročite

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
sl: Naročilo #%s ni bilo dodano v košarico.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
sl: Naročilo %s ustvarjeno za beleženje zgodnje obnove.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
sl: Naročilo %s ustvarjeno za beleženje podaljšanja.

en: Order Number
sl: Številka naročila

en: Order date: %s
sl: Datum naročila: %s

en: Order number: %s
sl: Številka naročila: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
sl: Naročila

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
sl: Naročila z %s

en: Other
sl: Drugo

[ctx: label for the system status page]
en: Other
sl: Drugo

en: Parent Order
sl: Starševski red

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
sl: Starševski red

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
sl: Starševske naročnine

en: Parent order:
sl: Starševski vrstni red:

en: Parent order:
sl: Starševski vrstni red:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
sl: plačati

en: Pay Now &raquo;
sl: Plačaj zdaj &quot;

en: Pay now
sl: Plačaj zdaj

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
sl: Napaka API-ja PayPal – poverilnice so napačne.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
sl: Napaka API-ja PayPal: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
sl: Referenčne transakcije PayPal so omogočene

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
sl: PayPal Standard ima številne omejitve in ne podpira vseh funkcij naročnine.

en: PayPal Subscription ID:
sl: ID naročnine na PayPal:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
sl: Zadržana transakcija PayPal: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
sl: PayPal je neaktiven za naročniške transakcije. %1$snastavite PayPal IPN%2$s in %3$s pošljite svoje poverilnice API%4$s, da omogočite PayPal za naročnine.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
sl: PayPal plačilo odobreno (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
sl: PayPal plačilo zavrnjeno: %s

en: Payment
sl: Plačilo

en: Payment Gateway Support
sl: Podpora za plačilni prehod

en: Payment Method
sl: Način plačila

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
sl: Načini plačila

en: Payment Retry
sl: Ponovni poskus plačila

en: Payment failed.
sl: Plačilo ni uspelo.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
sl: Plačilo naročila za podaljšanje ni bilo uspešno z vašim plačilnim sredstvom v evidenci, poskusite znova.

en: Payment gateway ID.
sl: ID plačilnega prehoda.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
sl: Prehodi za plačila, ki ne podpirajo samodejnih ponavljajočih se plačil, se lahko uporabljajo za obdelavo %1$s plačil za ročno podaljšanje naročnine%2$s.

en: Payment method added.
sl: Dodan način plačila.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
sl: Naročnik je s strani svojega računa spremenil način plačila iz »%1$s« v »%2$s«.

en: Payment method meta must be an array.
sl: Meta načina plačila mora biti matrika.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
sl: Meta plačilnega sredstva je bila posodobljena, potem ko je stranka spremenila svoj privzeti žeton in se odločila za posodobitev svojih naročnin. Meta plačila je spremenjena iz %1$s v %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
sl: Meta plačilnega sredstva je bila posodobljena, potem ko je stranka izbrisala žeton s strani Moj račun. Meta plačila je spremenjena iz %1$s v %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
sl: Način plačila je posodobljen za vse vaše trenutne naročnine.

en: Payment method updated.
sl: Način plačila posodobljen.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
sl: Obdelava plačil je bila preskočena – naročilo za podaljšanje je ustvarjeno na %1$sstopenjskem mestu%2$s pod zaklepanjem uprizoritvenega spletnega mesta. Spletno mesto v živo je na %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
sl: Poskus ponovnega plačila pri naročilu za podaljšanje z več povezanimi naročninami brez skupnega plačilnega sredstva.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
sl: E-poštna sporočila o ponovnem plačilu so poslana izbranim prejemnikom(-em), ko poskus samodejne obdelave plačila za obnovitev naročnine ni uspel in je bilo uporabljeno pravilo ponovnega poskusa za ponovni poskus plačila v prihodnosti.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
sl: Objave o ponovnem plačilu shranjujejo podrobnosti o samodejnem ponovnem poskusu neuspešnih plačil za podaljšanje.

en: Payment status marked complete.
sl: Stanje plačila je označeno kot dokončano.

en: Payment:
sl: plačilo:

en: Peek Under the Hood for Developers
sl: Pokukajte pod pokrov za razvijalce

[ctx: Subscription status]
en: Pending
sl: V teku

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
sl: Čakanje na preklic

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
sl[0]: Čakanje na preklic <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
sl: Čakajoči ponovni poskusi

en: Pending subscription created.
sl: Čakajoča naročnina je ustvarjena.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
sl: Trajno izbrisano obvestilo o naročnini

en: Personal data removed.
sl: Osebni podatki odstranjeni.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
sl: Osebni podatki znotraj naročnine %s so bili ohranjeni.

en: Phone Number
sl: Telefonska številka

en: Place Order Button Text
sl: Besedilo gumba za naročilo

[ctx: email type]
en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
sl: Izberite veljaven plačilni prehod, na katerega želite spremeniti.

en: Please enter a date after the next payment.
sl: Prosimo vnesite datum po naslednjem plačilu.

en: Please enter a date after the start date.
sl: Vnesite datum za začetnim datumom.

en: Please enter a date after the trial end.
sl: Vnesite datum po koncu preizkusa.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
sl: Vnesite datum vsaj eno uro v prihodnosti.

en: Please enter a date before the next payment.
sl: Prosimo vnesite datum pred naslednjim plačilom.

en: Please enter a start date in the past.
sl: Prosimo, vnesite začetni datum v preteklosti.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
sl: Vnesite veljavno poštno številko.

en: Please enter all date fields.
sl: Vnesite vsa datumska polja.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
sl: Prosimo, da ta stran ostane odprta, dokler se postopek posodobitve ne zaključi. Ni potrebe po osveževanju ali ponovnem zagonu postopka.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
sl: Prijavite se v spodnji račun, da izberete nov način plačila za svojo naročnino.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
sl: Upoštevajte: podatki za to poročilo so predpomnjeni. Prikazani podatki so lahko zastareli do 24 ur. Predpomnilnik se posodobi vsako jutro ob 4. uri zjutraj v časovnem pasu vašega spletnega mesta.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
sl: Takoj nadgradite vtičnik WooCommerce Subscriptions na različico 2.0 ali novejšo. Če potrebujete pomoč, po nadgradnji na naročnine v2.0 %1$odprite prijavnico za podporo%2$s.

en: Previous
sl: Prejšnji

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
sl: Prejšnje različice naročnin so se zanašale na %1$sWP Cron%2$s za obdelavo plačil naročnin in drugih načrtovanih dogodkov. V različici 3.0 se bodo ti dogodki zdaj izvajali na zahtevo skrbnika s podporo za povratno zanko. To bo znatno povečalo pretok obdelave plačil.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
sl: Cena

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
sl: Pred naročninami 2.1 nanje ni bilo lahko odgovoriti. Naročnine 2.1 uvaja nova poročila, ki odgovarjajo na ta in mnoga druga vprašanja.

en: Process renewal
sl: Obnova procesa

en: Process renewal order action requested by admin.
sl: Ukrep za obnovitev postopka, ki ga je zahteval skrbnik.

en: Processing Renewal order
sl: Obdelava naročila za podaljšanje

en: Product
sl: Izdelek

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
sl: Izdelek

en: Product ID.
sl: ID izdelka.

en: Product SKU.
sl: SKU izdelka.

en: Product name.
sl: Ime izdelka.

en: Product price.
sl: Cena izdelka.

en: Products
sl: Izdelki

en: Profile &rarr;
sl: Profil →

en: Prorate First Renewal
sl: Sorazmerna prva obnova

en: Prorate Recurring Payment
sl: Sorazmerno ponavljajoče se plačilo

en: Prorate Sign up Fee
sl: Sorazmerna pristojbina za prijavo

en: Prorate Subscription Length
sl: Sorazmerna dolžina naročnine

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
sl: Dati na čakanje

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
sl: Količina

en: Quantity ordered.
sl: Naročena količina.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
sl: Nehajte me nagajati (vendar ne omogočite samodejnih plačil)

en: REST API Endpoints
sl: Končne točke REST API

en: Reactivate
sl: Ponovno aktivirajte

en: Read more
sl: Preberi več

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
sl: Prejemnik(i)

en: Recovered Renewal Revenue
sl: Izterjan prihodek od obnove

en: Recurring Payments
sl: Ponavljajoča se plačila

en: Recurring Product % Discount
sl: Ponavljajoči se % popust na izdelek

en: Recurring Product Discount
sl: Ponavljajoči se popust na izdelek

en: Recurring Sales Tax:
sl: Ponavljajoči se prometni davek:

en: Recurring Total
sl: Ponavljajoče se skupno

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
sl: Ponavljajoča se cena: %s

en: Recurring total
sl: Ponavljajoče se skupno

[ctx: table heading]
en: Recurring total
sl: Ponavljajoče se skupno

en: Recurring totals
sl: Ponavljajoči se vsoti

en: Recurring:
sl: Ponavljajoče se:

en: Related Orders
sl: Povezana naročila

en: Related order caching is now handled by %1$s.
sl: Predpomnjenje povezanih naročil zdaj obravnava %1$s.

en: Related orders
sl: Povezana naročila

en: Related subscriptions
sl: Povezane naročnine

en: Relationship
sl: Razmerje

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
sl: Ne pozabite, čeprav lahko postopek posodobitve traja nekaj časa, lahko stranke in drugi neadministrativni uporabniki brez prekinitev brskajo in kupujejo v vaši trgovini, medtem ko je posodobitev v teku.

en: Remove personal data from subscriptions
sl: Odstranite osebne podatke iz naročnin

en: Removed line item meta data.
sl: Odstranjeni metapodatki elementa vrstice.

en: Removed line items data.
sl: Podatki o odstranjenih elementih vrstic.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
sl[0]: Odstranjeni osebni podatki iz %d naročnine.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
sl: Odstranjeni osebni podatki iz naročnine %s.

en: Renew early
sl: Ponovite zgodaj

en: Renew now
sl: Obnovite zdaj

en: Renewal % discount
sl: Obnova % popusta

en: Renewal Discount
sl: Obnovitveni popust

en: Renewal Order
sl: Nalog za podaljšanje

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
sl: Nalog za podaljšanje

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
sl: Ponovitev plačila za obnovitev

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
sl: Ponovitev plačila za obnovitev

en: Renewal Payment Retry
sl: Ponovitev plačila

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
sl: Ponovitev plačila

en: Renewal Totals
sl: Seštevek obnove

en: Renewal cart discount
sl: Popust za obnovitev vozička

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
sl: E-poštna sporočila o popolnem naročilu za podaljšanje so poslana stranki, ko je naročilo za podaljšanje naročnine označeno kot dokončano in običajno pomeni, da je bil artikel za to obdobje podaljšanja odposlan.

en: Renewal product discount
sl: Popust na izdelek za obnovo

[ctx: option section heading]
en: Renewals
sl: Obnovitve

en: Renewals amount
sl: Znesek obnovitve

en: Renewals count
sl: Obnovitve štejejo

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
sl: Popravljenih %d naročnin z napačnimi datumi, podatki o davku na vrstice ali manjkajočimi opombami strank.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
sl: Predpomnilnik poročil je omogočen

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
sl: Bodite prepričani, čeprav lahko postopek posodabljanja traja nekaj časa, je kodiran za preprečevanje napak, vaše spletno mesto je varno in bo spet delovalo hitreje kot kdaj koli prej.

en: Restore
sl: Obnovi

en: Restore this item from the Trash
sl: Obnovi ta element iz smetnjaka

en: Resubscribe
sl: Ponovno se naročite

en: Resubscribe Order
sl: Ponovno naročite naročilo

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
sl: Ponovno naročite naročilo

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
sl: Naročilo za ponovno naročanje – %s

en: Resubscribe Totals
sl: Seštevek ponovne naročnine

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
sl: Ponovno naročena naročnina

en: Retain ended subscriptions
sl: Ohranite zaključene naročnine

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sl: Obdržite zaključene naročnine in z njimi povezana naročila za določen čas, preden anonimizirate osebne podatke v njih.

en: Retention Rate
sl: Stopnja zadrževanja

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
sl: Ponovno poskusi status migracije

en: Retry Date
sl: Datum ponovnega poskusa

en: Retry Failed Payments
sl: Ponovite neuspela plačila

en: Retry Renewal Payment
sl: Ponovno poskusite podaljšati plačilo

en: Retry Status
sl: Stanje ponovnega poskusa

en: Retry renewal payment action requested by admin.
sl: Znova poskusite obnoviti plačilo, ki ga zahteva skrbnik.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
sl: Uporabljeno je pravilo ponovitve:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
sl: Znova je bilo uporabljeno pravilo ponovitve:

en: Roles
sl: Vloge

[ctx: meta box title]
en: Schedule
sl: Urnik

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
sl: Podatki o načrtovanih dejanjih, ki so bili prej shranjeni v tabelah objav v WordPressu, so bili premaknjeni v tabelo baze podatkov po meri. Med drugimi prednostmi bo to močno izboljšalo učinkovitost obdelave načrtovanih dejanj, kot so plačila naročnine.

en: Search Renewal Payment Retries
sl: Ponovitev plačila za obnovitev iskanja

en: Search Subscriptions
sl: Poiščite naročnine

en: Search for a customer&hellip;
sl: Poiščite stranko…

en: Search for a product&hellip;
sl: Išči izdelek…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
sl: Varnostna napaka. Če potrebujete pomoč, nas kontaktirajte.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
sl: Oglejte si celoten vodnik po tem, kaj je novega v naročninah različice 2.1 »

en: Select an order&hellip;
sl: Izberite naročilo…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
sl: Prodajajte izdelke in storitve s ponavljajočimi se plačili v svoji trgovini WooCommerce.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
sl: Poslano stranki, ko poskus samodejne obdelave plačila za podaljšanje naročnine ni uspel in je bilo uporabljeno pravilo ponovnega poskusa za vnovično plačilo v prihodnosti. E-poštno sporočilo vsebuje informacije o naročilu za podaljšanje, datum načrtovanega ponovnega poskusa in povezave za plačilo, ki omogočajo stranki, da ročno plača naročilo za podaljšanje, namesto da čaka na samodejni ponovni poskus.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
sl: Poslano stranki, ko je naročnina zapadla za podaljšanje in obnova zahteva ročno plačilo, bodisi zato, ker uporablja ročne obnovitve ali ker samodejno ponavljajoče se plačilo ni uspelo za prvi poskus in vse samodejne ponovne poskuse (če obstajajo). E-poštno sporočilo vsebuje informacije o naročilu za podaljšanje in povezave za plačilo.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
sl: Nastavite največje število krat, ko lahko stranka blokira svoj račun za vsako obračunsko obdobje. Na primer, za vrednost 3 in naročnino, ki se zaračunava letno, če je stranka 3-krat blokirala svoj račun, ji ne bo na voljo možnost, da začasno ustavi svoj račun do naslednjega leta. Upravitelji trgovin bodo lahko vedno prekinili aktivno naročnino. Nastavite to na 0, da popolnoma izklopite funkcijo začasne zaustavitve stranke.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Shipping
sl: Dostava

en: Shipping Address
sl: naslov za pošiljanje

en: Shipping Method
sl: Način pošiljanja

en: Shipping Tax:
sl: Davek na pošiljanje:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
sl: Stroški pošiljanja bodo izračunani, ko boste navedli svoj naslov.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
sl: Pošiljanje naročniških izdelkov se običajno zaračuna ob začetnem naročilu in vseh naročilih za podaljšanje. Omogočite to, če želite poštnino zaračunati samo enkrat ob začetnem naročilu. Opomba: da je ta nastavitev omogočena, naročnina ne sme imeti brezplačnega preizkusa ali sinhroniziranega datuma podaljšanja.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
sl: Dostava preko %s

en: Show more details
sl: Pokaži več podrobnosti

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
sl: Prikaz naročil za %1$sNaročnina %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
sl: Provizija za prijavo % popust

en: Sign Up Fee Discount
sl: Popust za prijavo

en: Sign up now
sl: Prijavite se zdaj

en: Sign-up Fee (%s)
sl: Pristojbina za prijavo (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
sl: Pristojbina za prijavo (%s)

en: Sign-up grace period
sl: Odlog za prijavo

en: Signup Totals
sl: Skupno število prijav

en: Simple subscription
sl: Preprosta naročnina

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
sl: Oprostite, »%s« je mogoče uporabiti samo za starševska naročila naročnine, ki vsebujejo izdelek s pristojbinami za prijavo.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
sl: Oprostite, zdi se, da noben plačilni prehod ne podpira spreminjanja ponavljajočega se načina plačila. Prosimo, kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč ali se dogovorite za druge dogovore.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl: Oprostite, zdi se, da ni na voljo plačilnih sredstev, ki podpirajo naročnine. Prosimo, kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč ali se želite dogovoriti drugače.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
sl: Oprostite, zdi se, da ni na voljo plačilnih sredstev, ki podpirajo naročnine. Če potrebujete pomoč, glejte %1$sOmogočanje plačilnih prehodov za naročnine%2$s.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl: Oprostite, zdi se, da ni razpoložljivih plačilnih sredstev, ki podpirajo ponavljajoči se kupon, ki ga uporabljate. Prosimo, kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč ali se želite dogovoriti drugače.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
sl: Žal je za naročnine mogoče uporabiti samo ponavljajoče se kupone.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
sl: Oprostite, ponavljajoče se kupone je mogoče uporabiti samo za naročnine ali naročniška naročila.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
sl: Oprostite, kupon »%1$s« velja samo za podaljšanja.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
sl: Oprostite, ta kupon velja samo za začetno plačilo in voziček ne zahteva začetnega plačila.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
sl: Žal ta kupon velja samo za nove naročnine.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
sl: Oprostite, ta kupon velja samo za naročniške izdelke s pristojbino za prijavo.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
sl: Oprostite, ta kupon velja samo za naročniške izdelke.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
sl: Oprostite, ta zahteva za plačilno sredstvo za spremembo naročnine ni veljavna in je ni mogoče obdelati.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
sl: Uprizoritev

en: Start Date
sl: Začetni datum

[ctx: table heading]
en: Start Date
sl: Začetni datum

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
sl: Začetni datum

[ctx: table heading]
en: Start date
sl: Začetni datum

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
sl: Začetni datum: %s

en: Status
sl: Stanje

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
sl: Stanje se je spremenilo iz %1$s v %2$s.

en: Status of Order
sl: Status naročila

en: Status of Subscription
sl: Stanje naročnine

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
sl: Status je nastavljen na %s.

en: Store Setup
sl: Nastavitev trgovine

[ctx: of an email]
en: Subject
sl: Zadeva

en: Subscribe All the Things
sl: Naročite se na vse stvari

en: Subscriber Default Role
sl: Privzeta vloga naročnika

en: Subscription
sl: Naročnina

[ctx: relation to order]
en: Subscription
sl: Naročnina

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
sl: Naročnina #%d ne obstaja.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
sl: Naročnina #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
sl: Naročnina #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
sl: Podrobnosti o naročnini #%s

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
sl: Naročnina #%s ni bila dodana v košarico.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
sl: Naročnina %1$s (Naročilo %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
sl: Naročnina %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
sl: Naročnina %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
sl: Naročnina – %s

en: Subscription Cancelled
sl: Naročnina preklicana

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
sl: Naročnina preklicana: doseženo je največje število neuspešnih plačil.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
sl: Število naročnin %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
sl: Podatki o naročnini

en: Subscription Events by Date
sl: Naročniški dogodki po datumu

en: Subscription Expired
sl: Naročnina je potekla

en: Subscription Gifting
sl: Obdarovanje z naročnino

en: Subscription Items
sl: Naročniški artikli

en: Subscription Length
sl: Dolžina naročnine

en: Subscription Number
sl: Naročniška številka

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
sl: Številka naročnine: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
sl: Naročniški starš

en: Subscription Periods
sl: Naročniška obdobja

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
sl: Cena naročnine (%s)

en: Subscription Product
sl: Naročniški izdelek

en: Subscription Relationship
sl: Naročniško razmerje

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
sl: Podaljšanje naročnine

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
sl: Naročilo za podaljšanje naročnine – %s

en: Subscription Reports
sl: Poročila o naročnini

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
sl: Naročnina Ponovno se naroči

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
sl: Stanja naročnin

en: Subscription Suspended
sl: Naročnina prekinjena

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
sl: Stikalo za naročnino

en: Subscription Switch Complete
sl: Preklop naročnine je končan

en: Subscription Switched
sl: Naročnina zamenjana

en: Subscription Trial Period
sl: Preskusno obdobje naročnine

en: Subscription argument passed in is not an object.
sl: Predan argument naročnine ni objekt.

en: Subscription billing interval
sl: Interval obračunavanja naročnine

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
sl: Naročnik je preklical naročnino s strani svojega računa.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
sl: Naročnina je preklicana za vrnjeno naročilo %1$s#%2$s%3$s.

en: Subscription cancelled with PayPal
sl: Naročnina preklicana s PayPalom

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
sl: Datum izdelave naročnine mora biti pred tekočim dnem.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
sl: Naročnina ne obstaja v načrtovanem dejanju: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
sl: Osnutek naročnine je posodobljen.

en: Subscription end date in the past
sl: Datum konca naročnine v preteklosti

en: Subscription features:
sl: Lastnosti naročnine:

en: Subscription information
sl: Podatki o naročnini

en: Subscription interval
sl: Interval naročnine

en: Subscription items can no longer be edited.
sl: Elementov naročnine ni več mogoče urejati.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
sl: Naročnina je povezana z nadrejenim naročilom %s prek skrbnika.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
sl: Naročnina je zaklenjena na ročno podaljšanje, medtem ko je trgovina v uprizoritvenem načinu. Način plačila v živo: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
sl: Naročnina je zaklenjena na ročno podaljšanje, medtem ko je trgovina v uprizoritvenem načinu. Spremembe načina plačila bodo začele veljati v načinu v živo.

en: Subscription payment details.
sl: Podrobnosti o plačilu naročnine.

en: Subscription payment method
sl: Način plačila naročnine

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
sl: Način plačila naročnine ni bilo mogoče nastaviti na %1$s in je bil nastavljen na ročno s sporočilom o napaki: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
sl: Način plačila naročnine ni bilo mogoče nastaviti na %1$s s sporočilom o napaki: %2$s

en: Subscription period
sl: Obdobje naročnine

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
sl: Cena naročnine (%s)

en: Subscription pricing
sl: Cene naročnine

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
sl: Naročnik prekine naročnino s strani svojega računa.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
sl: Naročnik je ponovno aktiviral naročnino s strani svojega računa.

en: Subscription reactivated with PayPal
sl: Naročnina ponovno aktivirana s PayPalom

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
sl: Naročil za podaljšanje naročnine ni mogoče preklicati.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
sl: Plačilo podaljšanja naročnine:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
sl: Ponovni poskus plačila za podaljšanje naročnine:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
sl: Ponovni poskus plačila za podaljšanje naročnine:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
sl: Naročnina je bila obnovljena na revizijo od %s

en: Subscription saved.
sl: Naročnina shranjena.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
sl: Naročnina je načrtovana za: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
sl: Prijava naročnine ni uspela.

en: Subscription sign-up fee
sl: Prijavnina

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
sl: Stanje naročnine je spremenjeno z množičnim urejanjem:

en: Subscription status:
sl: Stanje naročnine:

en: Subscription submitted.
sl: Naročnina oddana.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
sl: Skript za popravilo baze podatkov je prekinil naročnino. Ta naročnina je bila prek PayPal prekinjena.

en: Subscription suspended with PayPal
sl: Naročnina prek PayPala

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
sl: Celotna e-poštna sporočila s preklopom naročnine so poslana stranki, ko je naročnina uspešno preklopljena.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
sl: E-poštna sporočila z zamenjavo naročnine se pošljejo, ko stranka zamenja naročnino.

en: Subscription totals
sl: Seštevek naročnin

en: Subscription trial period:
sl: Poskusno obdobje naročnine:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
sl: Naročnina posodobljena.

en: Subscription updates
sl: Posodobitve naročnin

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
sl: Naročnina: %s

en: Subscriptions
sl: Naročnine

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
sl: Naročnine (stran %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
sl: Naročnine 2.0 uvaja novo arhitekturo, zgrajeno na API-ju vrst naročil po meri WooCommerce.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
sl: Naročnine 2.0 uvaja nov objekt za delo z naročnino na ravni aplikacije. Okornih API-jev za pridobivanje ali spreminjanje podatkov o naročnini ni več!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
sl: Naročnine 2.1 tej infrastrukturi dodaja podporo za podatke o naročnini.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
sl: Naročnine 2.1 uvaja tudi številna nova e-poštna sporočila, ki vas obveščajo, ko:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
sl: Naročnine 2.1 zdaj prenesejo celotno naročilo za obnovitev, kar omogoča dodajanje pristojbine ali popusta naročilu za obnovitev s preprostimi enimi vrsticami, kot je %s$order-&gt;add_fee()%s ali %s$order-&gt;add_coupon()% s.

en: Subscriptions Data
sl: Podatki o naročninah

en: Subscriptions Ended
sl: Naročnine so končane

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
sl: URL naročnin v živo

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
sl: Način naročnin

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
sl: Preglasi temo predloge naročnin

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
sl: Naročnine zdaj uporabljajo tudi naročilo za podaljšanje za nastavitev vozička za %sročne obnovitve%s, kar olajša dodajanje izdelkov ali popustov k posamezni ročno plačani obnovitvi.

en: Subscriptions by Customer
sl: Naročnine s strani naročnika

en: Subscriptions by Payment Gateway
sl: Naročnine prek Payment Gatewaya

en: Subscriptions by Product
sl: Naročnine po izdelku

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
sl: Naročnine, ustvarjene v teh dneh pred dnevom obnovitve, ne bodo zaračunane ob prijavi. Nastavite na nič, da se vsem novim naročninam zaračuna celoten ponavljajoči se znesek. Mora biti pozitivno število.

en: Subscriptions signups
sl: Prijave naročnin

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
sl: Naročnine v2.0 uvaja nov skrbniški vmesnik za dodajanje ali urejanje naročnine. Izvedete lahko vse znane spremembe, na primer spreminjanje ponavljajočih se skupnih vrednosti ali statusa naročnine. Prav tako lahko naredite nekaj novih sprememb, na primer spremenite datum poteka veljavnosti, dodate stroške pošiljanja ali dodate izdelek v vrstici.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
sl: Naročnine bodo prikazane tukaj, da si jih boste lahko ogledali in upravljali, ko jih stranka kupi.

en: Subtotal
sl: Vmesni seštevek

en: Successful retries
sl: Uspešni ponovni poskusi

en: Support
sl: Podpora

en: Supported features:
sl: Podprte funkcije:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
sl: Podpira samodejna plačila za podaljšanje z razširitvijo naročnin WooCommerce.

en: Suspend
sl: Zaustavi

en: Suspended Subscription
sl: Prekinjena naročnina

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
sl: E-poštna sporočila o prekinitvi naročnine se pošljejo, ko stranka ročno prekine svojo naročnino.

en: Switch Button Text
sl: Besedilo gumba za preklop

en: Switch Order
sl: Preklopi vrstni red

en: Switch Order Details
sl: Preklopite podrobnosti naročila

en: Switch Totals
sl: Preklop skupne vrednosti

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
sl: Naročilo za zamenjavo je bilo preklicano, ker je bilo novo naročilo za zamenjavo ustvarjeno #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
sl: Preklopljeno

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
sl[0]: Preklopljeno <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
sl: Preklopljena naročnina

en: Switched subscriptions
sl: Zamenjane naročnine

en: Switching
sl: Preklapljanje

en: Synchronisation
sl: Sinhronizacija

en: Synchronise Renewals
sl: Sinhroniziraj obnovitve

en: Synchronise renewals
sl: Sinhronizirajte obnove

en: Tax class of product.
sl: Davčni razred izdelka.

en: Tax rate ID.
sl: ID davčne stopnje.

en: Tax subtotal.
sl: Vmesni seštevek davka.

en: Tax total.
sl: Seštevek davka.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
sl: Hvala, ker ste posodobili na najnovejšo različico naročnin na WooCommerce.

en: Thank you for your order
sl: Hvala za vaše naročilo

en: Thank you for your renewal order
sl: Hvala za naročilo za podaljšanje

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
sl: Hvala za naročilo za podaljšanje. Na čakanju je, dokler ne potrdimo, da je bilo plačilo prejeto. Medtem je tukaj opomnik vašega naročila:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
sl: Zdi se, da to ni ena od vaših naročnin.

en: That doesn't appear to be your order.
sl: Zdi se, da to ni vaše naročilo.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
sl: Te naročnine ni mogoče spremeniti v %s. Če potrebujete pomoč, nas kontaktirajte.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
sl: Ta naročnina ne obstaja. Ali je bilo izbrisano?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
sl: Ta naročnina ne obstaja. Če potrebujete pomoč, nas kontaktirajte.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
sl: Tega naročniškega izdelka ni mogoče dodati v vaš voziček, ker že vsebuje podaljšanje naročnine.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
sl: To ni vse, na čemer smo delali v zadnjih 12 mesecih, ko gre za naročnine. Izdali smo tudi mini razširitve, ki vam bodo pomagale kar najbolje izkoristiti svojo naročniško trgovino.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
sl: Vrednost &quot;all&quot; za parameter $order_type je zastarela. To je bil napačen naziv, saj ni vrnil naročil za ponovno naročanje. Prav tako ni bilo v skladu z vrednostmi vrste naročila, ki jih je sprejel wcs_get_subscription_orders(). Uporabite array( &quot;nadrejeni&quot;, &quot;obnovitev&quot;, &quot;switch&quot; ), da ohranite prejšnje vedenje, ali &quot;kateri koli&quot; za prejemanje vseh vrst naročil, vključno s preklopom in ponovno naročnino.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
sl: Datum %s mora nastopiti po datumu preklica.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
sl: Datum %s mora nastopiti po zadnjem datumu plačila.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
sl: Datum %s mora nastopiti po naslednjem datumu plačila.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
sl: Datum %s mora nastopiti po začetnem datumu.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
sl: Datum %s mora nastopiti po končnem datumu preskusa.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
sl: Datuma %s naročnine ni mogoče izbrisati. Naročilo morate izbrisati.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
sl: Izdelek %s je bil izbrisan in ga ni več mogoče obnoviti. Izberite nov izdelek ali nas kontaktirajte za pomoč.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
sl: Razširitev Gifting omogoča, da ena oseba kupi naročniški izdelek za nekoga drugega. Nato si deli nadzor nad naročnino med kupcem in prejemnikom, kar obema omogoča upravljanje naročnine v njenem življenjskem ciklu.

en: The Upgrade is in Progress
sl: Nadgradnja je v teku

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
sl: Vtičnik WooCommerce Subscriptions je posodobljen!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
sl: Vtičnik WooCommerce Subscriptions trenutno izvaja svojo rutino nadgradnje baze podatkov.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
sl: Samodejno plačilo za podaljšanje vaše naročnine ni uspelo. Ponovno bomo poskusili plačati %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
sl: Samodejno plačilo za podaljšanje vaše naročnine z %1$s ni uspelo. Če želite ponovno aktivirati naročnino, se prijavite in plačajte obnovo na strani vašega računa: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
sl: Samodejno ponavljajoče se plačilo za naročilo #%1$s od %2$s ni uspelo. Plačilo bo izvedeno znova %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
sl: Samodejno ponavljajoče se plačilo za naročilo #%d od %s ni uspelo. Plačilo bo izvedeno znova %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
sl: Povprečna vsota vrstic za ta izdelek za vsako naročnino.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
sl: Povprečna vsota vrstice za vsa naročila za to vrsto izdelka.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
sl: Povprečna vrednost naročil za vpis, zamenjavo in podaljšanje vseh strank.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
sl: Najboljši del novega sistema samodejnega ponovnega poskusa je, da so pravila za ponovni poskus popolnoma prilagodljiva.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
sl: Datuma ustvarjanja naročnine ni mogoče izbrisati, samo posodobiti.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
sl: Datum, ko je bilo zaključeno zadnje naročilo naročnine, v GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
sl: Datum, ko je bilo plačano zadnje naročilo naročnine, v GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
sl: Izbrisano plačilno sredstvo je bilo uporabljeno za samodejna plačila naročnin, nismo mogli najti drugega žetona za plačilno sredstvo, na katerega bi lahko spremenili vaše naročnine.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
sl: Izbrisano plačilno sredstvo je bilo uporabljeno za samodejna plačila naročnin. Da bi se izognili neuspešnim plačilom za podaljšanje v prihodnosti, so bile naročnine, ki uporabljajo to plačilno sredstvo, posodobljene tako, da uporabljajo vaš %1$s. Če želite spremeniti način plačila posameznih naročnin, pojdite na stran %2$sMoj račun &gt; Naročnine%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
sl: V e-poštnem sporočilu, poslanem stranki, ko plačilo za podaljšanje ali ponovni poskus plačila ni bilo mogoče obvestiti, da bo plačilo ponovno izvedeno.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
sl: Celoten postopek posodobitve za %1$d naročnin na vašem spletnem mestu bo trajal od %2$d do %3$d minut.

en: The item on the switch order cannot be found.
sl: Elementa v vrstnem redu zamenjave ni mogoče najti.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
sl: Element ni bil odstranjen, ker plačilno sredstvo te naročnine ne podpira odstranjevanja elementa.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
sl: Novi vmesnik je zgrajen tudi na obstoječem zaslonu %sEdit Order%s. Če ste že kdaj spremenili naročilo, že veste, kako spremeniti naročnino.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
sl: Število obračunskih obdobij med podaljšanji naročnine.

en: The number of renewal orders processed during this period.
sl: Število naročil za podaljšanje, obdelanih v tem obdobju.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
sl: Število nalogov za podaljšanje, pri katerih je bilo plačilo neuspešno, uporablja sistem ponovnega poskusa.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
sl: Število ponovitev plačila za to obdobje, ki niso privedli do uspešnega plačila.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
sl: Število ponovnih poskusov podaljšanja plačila za to obdobje, ki so lahko obdelali plačilo, ki je bilo prej enkrat ali večkrat neuspešno.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
sl: Število ponovnih plačil za podaljšanje še ni obdelanih.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
sl: Število naročil ponovne naročnine, obdelanih v tem obdobju.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
sl: Število naročil za prijavo, zamenjavo in podaljšanje, ki jih je ta stranka oddala pri vaši trgovini s statusom plačanega (tj. obdelava ali dokončana).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
sl: Število naročnin, ki jih je stranka ali upravitelj trgovine preklicala v tem obdobju. V tem obdobju se predplačniški rok morda še ni iztekel.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
sl: Število naročnin, ustvarjenih v tem obdobju, bodisi z ročnim ustvarjanjem, uvozom ali naročilom stranke. To vključuje naročila, ki čakajo na plačilo.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
sl: Število naročnin v tem obdobju s končnim datumom v prihodnosti in statusom, ki ni v čakanju.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
sl: Število naročnin, kupljenih v nadrejenih naročilih, ustvarjenih v tem obdobju. To predstavlja nove naročnine, ki jih ustvarijo stranke, ki oddajo naročilo prek blagajne.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
sl: Število naročnin, ki vključujejo ta izdelek kot postavko vrstice in imajo status, ki ni v čakanju ali v smetnjaku.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
sl: Število naročnin, ki jih ima ta stranka v statusu aktivne ali čakajoče preklica.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
sl: Število naročnin, ki jih ima ta stranka s statusom, ki ni v čakanju ali v smeti.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
sl: Število naročnin, ki so bile nadgrajene, znižane ali navzkrižno ocenjene v tem obdobju.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
sl: Število naročnin, ki so potekle ali so dosegle konec predplačniškega obdobja, če je bila predhodno preklicana.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
sl: Število edinstvenih strank z naročnino katerega koli statusa, razen v čakanju ali v smeti.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
sl: Število prihajajočih naročil za podaljšanje za trenutno aktivne naročnine.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
sl: Izvirnega elementa naročnine, ki ga zamenjate, ni mogoče najti.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
sl: Načina plačila za to naročnino ni mogoče spremeniti.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
sl: Vrste izdelka ni mogoče spremeniti, ker je ta izdelek povezan z naročninami.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
sl: Vrstni red obnove je naslednji:

en: The requested subscription cannot be edited.
sl: Zahtevane naročnine ni mogoče urejati.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
sl: Sistem ponovnega poskusa je privzeto onemogočen. Če ga želite omogočiti, obiščite skrbniški zaslon nastavitev naročnin.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
sl: Začetnega datuma naročnine ni mogoče izbrisati, samo posodobiti.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
sl: Status, ki je veljal za naročilo za čas med tem, ko je plačilo za obnovitev uspelo ali zadnjim ponovnim poskusom, in ko je bil ta ponovni poskus obdelan.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
sl: Stanje, ki je veljalo za naročnino za čas med neuspešnim plačilom za podaljšanje ali zadnjim ponovnim poskusom in ko je bil ta ponovni poskus obdelan.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
sl: Stanje samodejnega ponovnega poskusa plačila: v teku pomeni, da bo vnovični poskus obdelan v prihodnosti, neuspešen pomeni, da plačilo ni bilo uspešno ob ponovnem poskusu in dokončano pomeni, da je bilo plačilo uspešno ob ponovnem poskusu.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
sl: Stanje, na katerega se naročnina prenese. Za razliko od parametra »status« bo to izračunalo in posodobilo datume naročnine.

en: The subscription's end date.
sl: Končni datum naročnine.

en: The subscription's next payment date.
sl: Naslednji datum plačila naročnine.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
sl: Prvotni ID naročnine, če je to ponovno naročena naročnina.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
sl: ID ponovno naročene naročnine.

en: The subscription's start date.
sl: Datum začetka naročnine.

en: The subscription's trial date
sl: Datum preizkusa naročnine

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
sl: Vsota vseh naročil za podaljšanje, vključno z davkom in poštnino.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
sl: Vsota vseh naročil ponovne naročnine, vključno z davkom in poštnino.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
sl: Vsota vseh starševskih naročil naročnine, vključno z drugimi artikli, pristojbinami, davki in poštnino.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
sl: Vsota vseh naročil zamenjave, vključno z davkom in poštnino.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
sl: Vsota vseh prihajajočih naročil za podaljšanje, vključno z artikli, pristojbinami, davki in poštnino, za trenutno aktivne naročnine.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
sl: Skupni znesek prihodkov, vključno z davki in poštnino, izterjanih z neuspešnim sistemom ponovnega plačila za naročila za podaljšanje z neuspešnim plačilom.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
sl: Skupno število naročil za prijavo, zamenjavo in podaljšanje, oddanih v vaši trgovini s statusom plačanega (tj. obdelava ali dokončana).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
sl: Skupno število naročnin s statusom aktivne ali čakajoče preklica.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
sl: Skupno število naročnin s stanjem, ki ni v čakanju ali v smetnjaku.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
sl: Skupna vrednost naročil za prijavo, zamenjavo in podaljšanje te stranke.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
sl: Preskusno obdobje ne sme presegati %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
sl: Preskusno obdobje ne sme presegati: %1$s, %2$s, %3$s ali %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
sl: Postopek posodobitve lahko traja nekaj časa, zato bodite potrpežljivi.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sl: Na voljo ni nobenih načinov pošiljanja. Še enkrat preverite svoj naslov ali nas kontaktirajte, če potrebujete pomoč.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
sl: Obstaja težava s PayPalom. Vaše poverilnice za API so morda napačne. Prosimo, posodobite svoje poverilnice za %1$sAPI%2$s. %3$sVeč o tem%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
sl: Obstaja težava s PayPalom. Vaš račun PayPal izdaja zastarele ID-je naročnin. %1$sVeč o tem%2$s. %3$sOpusti %4$s.

en: There was an error locating the switch details.
sl: Pri iskanju podrobnosti stikala je prišlo do napake.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
sl: Pri posodobitvi je prišlo do napake. Osvežite stran in poskusite znova.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
sl: Pri vaši zahtevi za ponovno naročnino je prišlo do napake. Prosim poskusite ponovno.

en: There was an error with your request. Please try again.
sl: Pri vaši zahtevi je prišlo do napake. Prosim poskusite ponovno.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
sl: To so pomembna vprašanja za vsako naročniško poslovanje.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
sl: Ta e-poštna sporočila je mogoče omogočiti, onemogočiti in prilagoditi na skrbniškem zaslonu %sWooCommerce &gt; Nastavitve &gt; E-pošta%s.

en: This Month
sl: Ta mesec

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
sl: To nadzira vrstico z zadevo e-pošte. Pustite prazno, če želite uporabiti privzeto zadevo: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
sl: To nadzira glavni naslov v e-poštnem obvestilu. Pustite prazno, če želite uporabiti privzeti naslov: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
sl: To nadzira glavni naslov v e-poštnem obvestilu. Pustite prazno, če želite uporabiti privzeti naslov: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
sl: Ta datum je treba obravnavati le kot oceno. Plačilni prehod za to naročnino nadzoruje, kdaj so plačila obdelana.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
sl: Ta brezplačna razširitev omogoča selitev naročnikov iz sistemov tretjih oseb na WooCommerce. Omogoča tudi izvoz vaših podatkov o naročnini za analizo v orodjih za preglednice ali aplikacijah tretjih oseb.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
sl: To je obvestilo o naročilu, poslano strankam, ki vsebuje podrobnosti naročila, potem ko je naročilo za podaljšanje zadržano.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
sl: To je obvestilo o naročilu, poslano stranki po zaključku plačila za naročilo za podaljšanje naročnine. Vsebuje podrobnosti naročila za podaljšanje.

en: This is where subscriptions are stored.
sl: Tu so shranjene naročnine.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
sl: Na tej novi strani lahko stranka prekine ali prekliče svojo naročnino, spremeni način plačila, spremeni naslov za dostavo ali nadgradi/nižji izdelek.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
sl: Tega naročila ni več mogoče plačati, ker ustrezna naročnina trenutno ne zahteva plačila.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
sl: Na tej strani bodo prikazani rezultati postopka, ko se posodablja vsaka serija naročnin.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sl: Ta izdelek trenutno ni na zalogi in ni na voljo.

en: This section shows any information about Subscriptions.
sl: Ta razdelek prikazuje vse informacije o naročninah.

en: This section shows general information about the store.
sl: Ta razdelek prikazuje splošne informacije o trgovini.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
sl: Ta razdelek prikazuje informacije o načinih plačila naročnine.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
sl: V tem razdelku so prikazane informacije o podpori funkcij plačilnega prehoda.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
sl: Te naročnine ni več mogoče urejati, ker plačilni prehod ne dovoljuje spreminjanja ponavljajočih se zneskov.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
sl[0]: Ta naročnina je nastavljena za samodejno podaljšanje z uporabo vašega plačilnega sredstva, ki je v evidenci. To naročnino lahko upravljate ali prekličete na strani svojega %smy računa%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
sl[0]: Ta naročnina je nastavljena za samodejno podaljšanje z uporabo vašega plačilnega sredstva, ki je v evidenci. To naročnino lahko upravljate ali prekličete na strani moj račun. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
sl: Te različice ni mogoče odstraniti, ker je povezana z aktivnimi naročninami. Če želite odstraniti to različico, prekličite in izbrišite naročnine nanjo.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
sl: S tem boste izbrisali trajni predpomnilnik vseh naročnin, shranjenih za uporabnike v vaši trgovini. Po tem dejanju pričakujte počasnejšo izvedbo blagajne, podaljšanja in drugih funkcij, povezanih z naročnino. Predpomnilniki bodo regenerirani čez čas, ko se izvajajo poizvedbe za iskanje naročnin danega uporabnika.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
sl: S tem boste izbrisali trajni predpomnilnik vseh obnove, preklopa, ponovne naročnine in drugih vrst naročil za vse naročnine v vaši trgovini. Po tem dejanju pričakujte počasnejšo izvedbo blagajne, podaljšanja in drugih funkcij, povezanih z naročnino. Predpomnilniki bodo regenerirani čez čas, ko se izvajajo povezane poizvedbe za naročila.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
sl: To bo ustvarilo trajni predpomnilnik za povezovanje uporabnikov z naročninami. Predpomnilniki bodo ustvarjeni čez čas v ozadju (prek načrtovalnika dejanj).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
sl: To bo ustvarilo trajni predpomnilnik vseh obnov, preklopov, ponovnih naročnin in drugih vrst naročil za vse naročnine v vaši trgovini. Predpomnilniki bodo ustvarjeni čez čas v ozadju (prek načrtovalnika dejanj).

en: Timezone:
sl: Časovni pas:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
sl: Če želite uporabiti določeno pravilo na podlagi določenih pogojev, kot so naročila z visoko vrednostjo ali redek urnik obnove, lahko uporabite poseben filter %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s za ponovni poskus. To zagotavlja ID naročila za podaljšanje neuspešnega plačila, ki ga lahko uporabite za iskanje informacij o izdelkih, naročnini in vsotah, na katere se nanaša neuspelo plačilo.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
sl: Če želite omogočiti samodejne obnovitve te naročnine, boste morali najprej dodati plačilno sredstvo.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
sl: Če želite ponovno aktivirati naročnino zdaj, se lahko prijavite in plačate obnovo na strani vašega računa: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
sl: Če želite ponovno aktivirati naročnino zdaj, se lahko prijavite in plačate obnovo na strani vašega računa: %1$sPlačajte zdaj »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
sl: Za beleženje napredka posodobitve je bila ustvarjena nova datoteka dnevnika. Ta datoteka bo samodejno izbrisana čez %1$d tednov. Če ga želite izbrisati prej, ga lahko najdete tukaj: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
sl: Če želite to čim hitreje rešiti, ustvarite %1$začasni skrbniški račun%3$s z uporabniškim e-poštnim naslovom woologin@woocommerce.com in nam poverilnice delite prek %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
sl: Če si želite ogledati dodatne podrobnosti o teh napakah, si oglejte datoteko dnevnika %1$s na zaslonu dnevnikov %2$sWooCommerce.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
sl: Če si želite ogledati celotno napako, si oglejte datoteko dnevnika %1$s na zaslonu dnevnikov %2$sWooCommerce.%3$s.

en: Today!
sl: danes!

en: Total
sl: Skupaj

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
sl: Skupaj

[ctx: table heading]
en: Total
sl: Skupaj

en: Total Discount
sl: Skupni popust

en: Total Subscribers
sl: Skupno število naročnikov

en: Total Subscription Orders
sl: Skupno število naročil

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
sl: Skupno število naročil %s

en: Total Subscriptions
sl: Skupno število naročnin

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
sl: Skupno število naročnin %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
sl: Skupaj: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
sl: Skupaj

en: Trash
sl: smeti

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
sl: Če boste to naročilo odstranili v smeti, boste odstranili tudi naročnine, kupljene z naročilom.

en: Trial End
sl: Konec poskusa

[ctx: table heading]
en: Trial End
sl: Konec preizkusa

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
sl: Končni datum preizkusa

en: Turn off Automatic Payments
sl: Izklopite samodejna plačila

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
sl: Stanja naročnine ni mogoče spremeniti v &quot;%1$s&quot;. Izjema: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
sl: Stanja naročnine ni mogoče spremeniti v &quot;%s&quot;.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
sl: Stanja naročnine ni mogoče spremeniti v &quot;%s&quot;. Prosimo, da naročnini dodelite stranko, da jo aktivira.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
sl: Ni mogoče najti naročila za pogodbo o obračunu PayPal.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
sl: Naročnin ni mogoče popraviti.%4$sNapaka: %1$s%4$sOsvežite stran in poskusite znova. Če težave ne odpravite, %2$obrnite se na podporo%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
sl: Naročnin ni mogoče nadgraditi.%4$sNapaka: %1$s%4$sOsvežite stran in poskusite znova. Če težave ne odpravite, %2$obrnite se na podporo%3$s.

en: Unended Subscription Count
sl: Neskončno število naročnin

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
sl: Neznana vrsta naročila

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Unlimited payments
sl: Neomejena plačila

en: Unpublished
sl: Neobjavljeno

en: Upcoming Recurring Revenue
sl: Prihajajoči ponavljajoči se prihodki

en: Update Complete
sl: Posodobitev končana

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
sl: Posodobite bazo podatkov

en: Update Error
sl: Napaka pri posodobitvi

en: Update in Progress
sl: Posodobitev v teku

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
sl: Posodobi %1$s, ki se uporablja za %2$sall%3$s mojih aktivnih naročnin

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
sl: Posodobite plačilno sredstvo, uporabljeno za %1$sall%2$s mojih trenutnih naročnin

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
sl: Pri posodabljanju datumov naročnine je prišlo do napake s sporočilom: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
sl: Nadgradnja

en: Upgrade or Downgrade
sl: Nadgradite ali znižajte

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
sl: S tem poljem prilagodite besedilo, prikazano na gumbu za blagajno, ko naročilo vsebuje naročnino. Običajno se na gumbu za oddajo blagajne prikaže &quot;Oddajte naročilo&quot;. Ko voziček vsebuje naročnino, se to spremeni v &quot;Prijavi se zdaj&quot;.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
sl: Uporaba preklopa za samodejno obnavljanje je onemogočena, ko je v uprizoritvenem načinu.

en: Variable Subscription
sl: Naročnina na spremenljivko

en: Variable subscription
sl: Spremenljivka naročnina

en: Variation ID, if applicable.
sl: ID različice, če je na voljo.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
sl: Različica %1$s prinaša nekaj novih izboljšav, ki jih zahtevajo upravitelji trgovin, kot ste vi (in morda celo %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
sl: Različica %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
sl: Različica 2.0 je bila v razvoju že več kot eno leto. Razširitev smo prenovili, da bi upoštevali 3-letne povratne informacije upraviteljev trgovin.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
sl: Različica 2.1 uvaja nekaj odličnih novih funkcij, ki jih zahtevajo upravitelji trgovin, kot ste vi (in morda celo %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
sl: Preko %s

[ctx: view a subscription]
en: View
sl: Ogled

en: View Email Settings
sl: Oglejte si nastavitve e-pošte

en: View Reports
sl: Ogled poročil

en: View Retry
sl: Poglej Ponovi

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
sl: Oglejte si naročnino

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
sl: Ogled naročnine: %s

en: View and manage subscriptions
sl: Ogled in upravljanje naročnin

en: View other subscriptions &rarr;
sl: Oglejte si druge naročnine →

en: View subscription
sl: Oglejte si naročnino

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
sl: Ogled naročnine: %s

en: View subscriptions
sl: Oglejte si naročnine

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
sl[0]: Oglejte si stanje svoje naročnine v %1$vaš račun%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
sl: Oglejte si svoje naročilo: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
sl: Oglejte si svojo naročnino: %s

en: Virtual
sl: Virtualna

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
sl: OPOZORILO: Slabe stvari se bodo kmalu zgodile! Plačilni prehod, uporabljen za nakup te naročnine, ne podpira spreminjanja podrobnosti o naročnini. Spremembe obračunskega obdobja, ponavljajoči se popust, ponavljajoči se davek ali ponavljajoči se skupni znesek se morda ne odražajo v znesku, ki ga zaračuna plačilni prehod.

en: WP REST API Endpoints
sl: Končne točke WP REST API

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
sl: Želite podrobnosti o določeni naročnini? Pridobite %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
sl: Želite izvedeti več o naročninah %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
sl: Želite navesti seznam vseh naročnin na spletnem mestu? Pridobite %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
sl: Želite navesti seznam vseh naročnin na spletnem mestu? Pridobite %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Želite podrobnosti o določeni naročnini? Pridobite %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
sl: Želite predčasno podaljšati prek blagajne? Kliknite %tukaj.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
sl: Želite, da se vaše stranke lahko naročijo na nenaročniške izdelke?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
sl: Opozorilo! Različica 2.0 je velika posodobitev razširitve WooCommerce Subscriptions. Pred posodobitvijo ustvarite varnostno kopijo, posodobite vse razširitve WooCommerce in preizkusite vse vtičnike, kodo po meri in plačilne prehode z različico 2.0 na uprizoritvenem mestu. %1$sVeč o spremembah v različici 2.0 »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
sl: Opozorilo! Uporabljate različico %s kode vtičnika WooCommerce Subscriptions, vendar je bila vaša zbirka podatkov nadgrajena na različico naročnin 2.0. To bo povzročilo velike težave v vaši trgovini.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
sl: Opozorilo: Če izbrišete uporabnika, se izbrišejo tudi njegove naročnine. Uporabnikova naročila bodo ostala, vendar bodo ponovno dodeljena uporabniku &#39;Gost&#39;. Ali želite še naprej brisati tega uporabnika in vse povezane naročnine?

en: We can not find your old subscription item.
sl: Ne najdemo vašega starega artikla naročnine.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
sl: Za tega uporabnika ne najdemo plačanega naročila naročnine.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
sl: Ne najdemo naročnine z ID-jem #%d. Mogoče je bilo izbrisano?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
sl: Nismo mogli ustvariti naročila za podaljšanje vaše naročnine, poskusite znova.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
sl[0]: Nismo mogli najti izvirnega naročila za podaljšanje za izdelek v vašem vozičku. Predmet je bil odstranjen.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
sl[0]: Nismo mogli najti izvirne naročnine za izdelek v vašem vozičku. Predmet je bil odstranjen.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
sl: Nismo izboljšali samo vmesnikov za ljudi, izboljšali smo jih tudi za računalnike. Vaše aplikacije lahko zdaj ustvarjajo, berejo, posodabljajo ali brišejo naročnine prek končnih točk API-ja RESTful.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
sl: Končali smo z obdelavo vašega naročila za podaljšanje naročnine.

en: We hope you enjoy it!
sl: Upamo, da boste uživali!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
sl: Te naročnine ni bilo mogoče najti, poskusite znova.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
sl: Nabora rezultatov poročila, ki ste ga zahtevali, nismo mogli najti. Ponovno ustvarite povezavo z zaslona %1$sSubscription Reports%2$s.

en: Weekly
sl: tedensko

en: Welcome to Subscriptions 2.0
sl: Dobrodošli v naročninah 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
sl: Dobrodošli v Naročnine 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
sl: Dobrodošli v naročninah WooCommerce %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
sl: Dobrodošli v naročninah WooCommerce 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
sl: Kaj se zgodi, ko želi stranka kupiti naročniški izdelek za nekoga drugega?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
sl: Katere osebne podatke vaša trgovina deli z zunanjimi viri, je odvisno od tega, katere vtičnike za obdelavo plačil tretjih oseb uporabljate za zbiranje plačil naročnine. Priporočamo, da se posvetujete z njihovimi pravilniki o zasebnosti in seznanite s tem razdelkom svoje politike zasebnosti.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
sl: Kaj zbiramo in hranimo

en: What we share with others
sl: Kar delimo z drugimi

en: What's new?
sl: Kaj je novega?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
sl: Ko preklicano

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
sl: Ko je naročnina aktivirana, ročno ali po uspešnem nakupu, bodo novi uporabniki dobili to vlogo.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
sl: Ob preklicu

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
sl: Ali bi morali pri obdelavi %s osebne podatke v naročninah ohraniti ali odstraniti?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
sl: Ali naj se pri prehodu na naročnino z drugačnim ponavljajočim se plačilom ali obračunskim obdobjem plačana cena za obstoječe obračunsko obdobje ob prehodu na novo naročnino sorazmerno porazdeli?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
sl: Pri prehodu na naročnino z dolžino lahko pri določanju, koliko plačil mora naročnik opraviti za novo naročnino, upoštevate plačila, ki jih je stranka že opravila.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
sl: Pri prehodu na naročnino s pristojbino za prijavo lahko od stranke zahtevate, da plača samo razliko med prijavnino obstoječe naročnine in prijavnino nove naročnine (če obstaja).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
sl: Z WooCommerce Subscribe All Things lahko! Ta eksperimentalna razširitev raziskuje, kako pretvoriti kateri koli izdelek, vključno s svežnji izdelkov in sestavljenimi izdelki, v naročniški izdelek. Strankam ponuja tudi način, da se naročijo na košarico nenaročniških izdelkov.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
sl: Z omogočenimi zgodnjimi podaljšanji lahko stranke podaljšajo svoje naročnine pred naslednjim datumom plačila.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
sl: Pri ročnih podaljšanjih je naročnina stranke zadržana, dokler se ne prijavi in plača za podaljšanje. %1$sVeč o tem%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
sl: S filtrom %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s lahko določite nabor privzetih pravil, ki bodo veljala za vsa neuspela plačila v vaši trgovini.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
sl: WooCommerce 2.6 je dodal podporo za končne točke %1$sREST API%2$s, zgrajene na infrastrukturi %3$sREST API%4$s jedra WordPress.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
sl: Račun WooCommerce je povezan

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
sl: Naročnine na WooCommerce

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
sl: Naročnine na WooCommerce PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
sl: Posodobitev naročnin na WooCommerce

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
sl: Posodobitev naročnin na WooCommerce v teku

en: Would you like to add a payment method now?
sl: Ali želite zdaj dodati plačilno sredstvo?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
sl: Ali želite posodobiti svoje naročnine za uporabo tega novega načina plačila - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNe%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
sl: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
sl: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
sl: LLLL-MM-DD

en: Year
sl: Leto

en: Yes
sl: da

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
sl: Odvrgli boste eno ali več naročil, ki vsebujejo naročnino. Če zavrnete naročila, bodo zavrnjene tudi naročnine, kupljene s temi naročili.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
sl: Brišete element naročnine. Prav tako boste morali ročno preklicati in odstraniti naročnino na zaslonu Upravljanje naročnin.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
sl: Te naročnine ne morete ponovno aktivirati, dokler ne plačate za podaljšanje. Če potrebujete pomoč, nas kontaktirajte.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
sl: Te naročnine ne morete predčasno podaljšati. Če potrebujete pomoč, nas kontaktirajte.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
sl: Na to naročnino se ne morete ponovno naročiti. Če potrebujete pomoč, nas kontaktirajte.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
sl: Te naročnine ne morete prekiniti – dosežena je meja začasne prekinitve. Če potrebujete pomoč, nas kontaktirajte.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
sl: Te naročnine ne morete zamenjati. Videti je, da niste lastnik naročnine.

en: You can not switch to the same subscription.
sl: Ne morete preklopiti na isto naročnino.

en: You can only switch to a subscription product.
sl: Preklopite lahko samo na naročniški izdelek.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
sl: Trenutno ne morete obnoviti naročnine. Prosim poskusite ponovno.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
sl: Ne morete spreminjati naročnine, ki vam ne pripada.

en: You cannot remove an item that does not exist.
sl: Ne morete odstraniti predmeta, ki ne obstaja.

en: You do not have permission to create subscriptions
sl: Nimate dovoljenja za ustvarjanje naročnin

en: You do not have permission to read the subscriptions count
sl: Nimate dovoljenja za branje števila naročnin

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
sl: Imate naročnino na ta izdelek. Izbira nove naročnine bo nadomestila obstoječo naročnino.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
sl: Različico tega izdelka ste že dodali v košarico.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
sl: Na ta izdelek ste se že naročili in je omejen na enega na stranko. Izdelka ne morete ponovno kupiti.

en: You have an active subscription to this product already.
sl: Na ta izdelek že imate aktivno naročnino.

en: You have no active subscriptions.
sl: Nimate aktivnih naročnin.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
sl: Dosegli ste konec naročnin. Pojdite na %sprvo stran%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
sl: Od %1$s ste prejeli naročilo za podaljšanje naročnine. Njihov vrstni red je naslednji:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
sl: Uspešno ste spremenili elemente naročnine. Vaše novo naročilo in podrobnosti o naročnini so prikazane spodaj za vašo referenco:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
sl: Uspešno ste odstranili »%1$s« iz svoje naročnine. %2$s Razveljavi? %3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
sl: Vaše naročilo za podaljšanje %1$s pri %2$s je končano

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
sl: Vaše naročilo za podaljšanje naročnine %1$s pri %2$s je končano – prenesite datoteke

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
sl: Vaše aplikacije lahko zdaj ustvarjajo, berejo, posodabljajo ali brišejo naročnine prek končnih točk API RESTful z enako zasnovo kot najnovejša različica končnih točk WooCommerce REST API.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
sl: Vaš voziček je vseboval neveljavno zahtevo za zamenjavo naročnine. Odstranjeno je bilo iz vašega vozička.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
sl[0]: Vaš voziček je vseboval neveljavno zahtevo za zamenjavo naročnine. Odstranjeno je.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
sl: Vaša košarica je bila izpraznjena naročniških izdelkov. Naenkrat je mogoče kupiti samo en naročniški izdelek.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
sl: Vaše stranke si lahko zdaj ogledajo vse podrobnosti o naročnini, vključno z vrsticami, naslovom za izstavitev računa in dostavo, razporedom obračunavanja in naročili za podaljšanje, na posebni strani %sMoj račun &gt; Ogled naročnine%s.

en: Your database has been updated successfully!
sl: Vaša baza podatkov je bila uspešno posodobljena!

en: Your early renewal order was successful.
sl: Vaše naročilo za predčasno podaljšanje je bilo uspešno.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
sl: Vaše naročilo za podaljšanje je končano

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
sl: Vaša zahteva za razveljavitev prejšnjega dejanja ni bila uspešna.

en: Your subscription change is complete
sl: Sprememba vaše naročnine je končana

en: Your subscription change is complete - download your files
sl: Sprememba vaše naročnine je končana - prenesite datoteke

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
sl: Vaša naročnina je bila preklicana.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
sl: Vaša naročnina je bila zadržana.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
sl: Vaša naročnina je bila ponovno aktivirana.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
sl: Vaše naročilo za podaljšanje naročnine je končano - prenesite datoteke

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
sl[0]: Vaša naročnina bo aktivirana, ko bo plačilo izvedeno.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
sl: Vaše naročilo za podaljšanje {blogname} je bilo prejeto!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
sl: Potrdilo o vašem naročilu za podaljšanje {blogname} od {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
sl: Sprememba vaše naročnine na {blogname} od {order_date} je končana

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
sl: Sprememba vaše naročnine na {blogname} od {order_date} je končana – prenesite datoteke

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
sl: [%s] Naročnina je preklicana

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
sl: [%s] Naročnina je potekla

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
sl: [%s] Naročnina je prekinjena

en: [Remove]
sl: [Odstrani]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
sl: [{blogname}] Novo naročilo za podaljšanje naročnine ({order_number}) – {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
sl: [{blogname}] Zamenjana naročnina ({order_number}) – {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
sl: [{site_title}] Samodejno plačilo ni uspelo za {order_number}, ponovni poskus je načrtovan za izvajanje {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
sl: stranka prekine naročnino

en: a subscription expires
sl: naročnina poteče

en: account erasure request
sl: zahteva za izbris računa

en: an automatic payment fails
sl: samodejno plačilo ne uspe

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
sl[0]: dan

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
sl[0]: dan

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
sl: dni pred dnevom obnove

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
sl: npr. 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
sl: npr. 5,90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
sl: npr. 9,90

en: emails sent to the customer and store manager
sl: e-poštna sporočila, poslana stranki in vodji trgovine

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
sl: vsak

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
sl: vsak %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
sl: vsak %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
sl: pričakovani datum obračuna %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
sl: za

en: how long to wait between retry attempts
sl: koliko časa čakati med poskusi ponovnega poskusa

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
sl: v %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
sl: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
sl[0]: mesec

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
sl[0]: mesec

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
sl: nove povezane metode naročila v WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
sl: št

en: now
sl: zdaj

en: staging
sl: uprizoritev

en: subscriptions
sl: naročnine

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
sl: prekinitve na obračunsko obdobje.

en: the status applied to the renewal order and subscription
sl: status, ki velja za naročilo za podaljšanje in naročnino

en: the total number of retry attempts
sl: skupno število poskusov ponovnega poskusa

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
sl: spredaj

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
sl: različica %1$s je zastarela. Osnovna različica je %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
sl[0]: teden

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
sl[0]: teden

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
sl[0]: leto

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
sl[0]: leto
