WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to sk translation catalogue (1264 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
sk[0]: %d iné predplatné bolo skontrolované a nepotrebovalo žiadne opravy.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
sk: Ďalšia platba je splatná %s.

en:  Subscription Created
sk: Predplatné vytvorené

en:  Subscription Deleted
sk: Predplatné bolo odstránené

en:  Subscription Switched
sk: Predplatné prepnuté

en:  Subscription Updated
sk: Predplatné aktualizované

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
sk: &quot;%s&quot; nie je platným novým typom objednávky.

en: $0 Initial Checkout
sk: Počiatočná platba 0 USD

en: $type passed to the function was not a string.
sk: $type odovzdaný funkcii nebol reťazec.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
sk: %1$s %2$s, potom %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
sk[0]: %1$s %2$s, potom %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
sk: %1$s %2$s potom %3$s každých %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
sk: %1$s %2$s potom %3$s každých %4$s na %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
sk: %1$s %2$s potom %3$s na %4$s %5$s každý rok

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
sk: %1$s %2$s potom %3$s na %4$s %5$s každý %6$s rok

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
sk: %1$s %2$s potom %3$s v %4$s deň každého %5$s mesiaca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
sk: %1$s %2$s potom %3$s v %4$s každého mesiaca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
sk: %1$s %2$s potom %3$s v posledný deň každého mesiaca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
sk: %1$s %2$s potom %3$s v posledný deň každého %4$s mesiaca

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
sk: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
sk: %1$s Dokončite platbu na %2$sObjednajte si %3$s%4$s, aby ste mohli zmeniť svoje predplatné.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
sk: %1$s po %2$s bezplatnej skúšobnej verzii

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
sk: %1$s a registračný poplatok %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
sk: %1$s každých %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
sk: %1$s každých %2$s dňa %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
sk[0]: %1$s pre %2$d položku

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
sk: %1$s pre %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
sk: %1$s bezplatná skúšobná verzia, potom %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
sk: Teraz %1$s a

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
sk: %1$s na %2$s %3$s každý rok

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
sk: %1$s na %2$s %3$s každý %4$s rok

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
sk: %1$s v %2$s deň každého %3$s mesiaca

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
sk: %1$s v %2$s každého mesiaca

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
sk: %1$s v posledný deň každého %2$s mesiaca

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
sk[0]: Odber %1$s sa nepodarilo aktualizovať: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
sk: Udalosť odberu %1$s bola spustená o %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
sk: %1$s s %2$s bezplatnou skúšobnou verziou

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
sk: %1$s#%2$s%3$s pre %4$s

note: translators: all fields are full html nodes: 1$: month input, 2$: day input, 3$: year input, 4$: hour input, 5$: minute input. Change the order if you'd like
en: %1$s%2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
sk: %1$s%2$s, %3$s @ %4$s: %5$s

[ctx: used in a select box]
note: translators: 1$: month number (e.g. "01"), 2$: month abbreviation (e.g. "Jan")
en: %1$s-%2$s
sk: %1$s – %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
sk: %1$sPridať produkt na odber »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
sk: %1$sPridajte odber%2$s teraz alebo %3$získajte ďalšie informácie%4$s o novom rozhraní.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
sk: %1$sVybrať predplatné%2$s%3$sRozšírenie WooCommerce Subscriptions pridáva dva nové typy produktov s predplatným – %4$sJednoduché predplatné%5$s a %6$sPremenné predplatné%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
sk: %1$sZistite, ako aktualizovať %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
sk: %1$sViac informácií o správe odberov »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
sk: %1$sPoznámka:%2$s Objednávky, ktoré súvisia s odbermi, nebudú zahrnuté medzi objednávky ovplyvnené týmito nastaveniami.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
sk: %1$sObjednávka č. %3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
sk: Na vašom účte%2$s sú povolené %1$sReferenčné transakcie PayPal. Všetky funkcie správy predplatného sú teraz povolené. Šťastný predaj!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
sk: %1$sReferenčné transakcie PayPal nie sú povolené vo vašom účte%2$s, niektoré funkcie správy predplatného nie sú povolené. Kontaktujte PayPal a požiadajte, aby na vašom účte %3$povolili referenčné transakcie PayPal%4$s. %5$sSkontrolovať účet PayPal%6$s %3$sĎalšie informácie %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
sk: %1$sReferenčné transakcie PayPal nie sú vo vašom účte %2$s povolené. Ak chcete použiť referenčné transakcie PayPal s predplatným, kontaktujte spoločnosť PayPal a požiadajte, aby %3$schválila referenčné transakcie PayPal%4$s na vašom účte. %5$sSkontrolovať účet PayPal%6$s %3$sĎalšie informácie %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
sk: %1$sNastaviť cenu%2$s%3$sCeny predplatného sa trochu líšia od cien iných produktov. Pre predplatné si môžete nastaviť fakturačné obdobie, dĺžku, registračný poplatok a bezplatnú skúšobnú verziu.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
sk: %1$sUpozornenie!%2$s Zdá sa, že ste znížili %1$sWooCommerce odbery%2$s z %3$s na %4$s. Prechod na staršiu verziu doplnku týmto spôsobom môže spôsobiť problémy. Ak chcete získať ďalšiu pomoc, aktualizujte na %3$s alebo vyššiu verziu alebo %5$otvorte nový lístok podpory%6$s. %7$sViac informácií »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
sk: %1$sUpozornenie!%2$s Vidíme, že doplnok %1$sWooCommerce Early Renewal%2$s je aktívny. Verzia %3$s %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s obsahuje funkcie tohto doplnku, ktoré sú súčasťou základného doplnku. Deaktivujte skoré obnovenie predplatného WooCommerce, aby ste predišli konfliktom.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
sk: %1$sUpozornenie!%2$s V %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 – 2.3.2%2$s sme objavili problém, ktorý môže spôsobiť, že vaša objednávka na obnovenie predplatného a vyrovnávacia pamäť zákazníckych predplatných budú obsahovať neplatné údaje. Ak chcete získať informácie o tom, ako aktualizovať údaje vo vyrovnávacej pamäti, %3$spustite nový lístok podpory%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
sk: %1$sNainštalované odbery WooCommerce%2$s – %3$sSte pripravení začať predávať odbery!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
sk: Odbery %1$sWooCommerce sú neaktívne.%2$s Doplnok %3$sWooCommerce%4$s musí byť aktívny, aby odbery WooCommerce fungovali. Prosím, %5$nainštalujte a aktivujte WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
sk: %1$sOdbery WooCommerce sú neaktívne.%2$s Táto verzia odberov vyžaduje WooCommerce %3$s alebo novší. Prosím, %4$aktualizujte WooCommerce na verziu %3$s alebo novšiu »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
sk: Aktuálne odbery: %2$s %1$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
sk: %2$s %1$s ukončilo odbery

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
sk: %2$s %1$s nových odberov

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
sk: %2$s %1$s zrušených odberov

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
sk: %2$s %1$s obnovenia predplatného

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
sk: %2$s %1$s opätovné prihlásenie na odber

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
sk: %2$s prihlásenia na odber %1$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
sk: %2$s prepne odbery %1$s

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
sk[0]: Zrušenie %2$s%1$s%3$s zrušenia odberu tento mesiac

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
sk[0]: %2$s%1$s obnovenie%3$s obnovenia odberu tento mesiac

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
sk[0]: %2$s%1$s registrácia%3$s registrácie na odber tento mesiac

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
sk[0]: %d Opätovný pokus o zrušenie platby

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
sk[0]: %d Neúspešná platba zopakovať

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
sk[0]: %d Čaká na opätovný pokus o platbu

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
sk[0]: %d Spracúva sa pokus o platbu

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
sk[0]: %d Úspešný pokus o opakovanú platbu

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
sk[0]: %d zlyhania

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
sk[0]: %d položka

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
sk: %s - Objednávka

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
sk: pred %s

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
sk: %s priemerná suma obnovenia

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
sk[0]: %s deň

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
sk: %s deň v mesiaci

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
sk: %s každý týždeň

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
sk[0]: %s mesiac

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
sk: %s čistý zisk z predplatného

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
sk: %s čistá strata predplatného

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
sk: %s v posledný deň každého mesiaca

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
sk: %s príjem z obnovy v tomto období

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
sk: %s objednávok na obnovenie

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
sk: %s výnosy z obnovenia v tomto období

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
sk: Obnovené výnosy z obnovy %s

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
sk: %s výnosy z obnovenia tento mesiac

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
sk: Výnosy z opätovného odberu %s v tomto období

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
sk: %s pokusov o opätovný pokus zlyhal

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
sk: Čaká sa na %s opakovaných pokusov

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
sk: %s pokusov o opätovný pokus bol úspešný

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
sk: %s výnosy z registrácie v tomto období

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
sk: %s výnosy z registrácie tento mesiac

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
sk[0]: Stav odberu %s sa zmenil.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
sk: %s výnosy zo zmeny v tomto období

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
sk[0]: %s týždeň

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
sk[0]: %s rok

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
sk: %sViac informácií »%s

note: translators: placeholder is a number, this is for the teens translators: placeholder is a number, numbers ending in 4-9, 0
en: %sth
sk: %s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
sk: (za %s sekúnd)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
sk: (zahŕňa %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
sk: 1 deň

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
sk: 1 mesiac

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
sk: 1 týždeň

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
sk: 1 rok

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
sk: Pri spracovaní nedávnej platby za odber cez PayPal sa vyskytla závažná chyba. Okamžite %1$otvorte nový lístok na podpore WooCommerce%3$s, aby ste to vyriešili. %2$sViac informácií »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
sk: Na produkte sa zobrazí tlačidlo s textom „Pridať do košíka“. Predplatné to predvolene zmení na „Zaregistrovať sa teraz“. Tu si môžete prispôsobiť text tlačidla pre odbery.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
sk: Odber patriaci %1$s bol zrušený. Podrobnosti o ich predplatnom sú nasledovné:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
sk: Používateľ pozastavil odber patriaci %1$s. Podrobnosti o ich predplatnom sú nasledovné:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
sk: Platnosť odberu patriacemu %1$s vypršala. Podrobnosti o ich predplatnom sú nasledovné:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
sk: Predplatné bolo odstránené z vášho košíka. Z dôvodu obmedzení platobnej brány nie je možné súčasne zakúpiť rôzne predplatné produkty.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
sk: Predplatné bolo odstránené z vášho košíka. Produkty a predplatné nie je možné zakúpiť súčasne.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
sk: Obnovenie predplatného bolo odstránené z vášho košíka. Viacnásobné predplatné nie je možné zakúpiť súčasne.

en: About WooCommerce Subscriptions
sk: O odberoch WooCommerce

en: Accept Early Renewal Payments
sk: Prijmite platby za predčasné obnovenie

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
sk: Prijmite platby za predčasné obnovenie prostredníctvom spôsobu

en: Accept Manual Renewals
sk: Prijmite manuálne obnovenia

en: Actions
sk: Akcie

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
sk: Aktivovať

[ctx: Subscription status]
en: Active
sk: Aktívne

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Aktívne <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
sk: Aktívny kód Product Key

en: Active Subscriptions
sk: Aktívne odbery

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
sk: Aktívne odbery %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
sk[0]: Aktívne pre %d platbu

en: Active for unlimited payments
sk: Aktívne pre neobmedzené platby

en: Active for x payments
sk: Aktívne pre x platieb

en: Active subscriber?
sk: Aktívny predplatiteľ?

en: Add
sk: Pridať

en: Add New
sk: Pridať nové

en: Add New Retry
sk: Pridať nový pokus

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
sk: Pridať nové predplatné

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
sk: Pridať predplatné

en: Add a Subscription Product
sk: Pridajte predplatený produkt

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
sk: Pridať platbu

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
sk: Pridajte spôsob platby

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
sk: Pridajte spôsob platby

en: Add to Cart Button Text
sk: Text tlačidla Pridať do košíka

en: Address
sk: Adresa

en: Affected event: | Affected events:
sk[0]: Ovplyvnená udalosť:

en: Align Subscription Renewal Day
sk: Zarovnajte deň obnovenia predplatného

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
sk: Prispôsobte obnovenie predplatného konkrétnemu dňu v týždni, mesiaci alebo roku. Napríklad prvý deň v mesiaci. %1$sViac informácií%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
sk: Zarovnajte dátum platby pre všetkých zákazníkov, ktorí si zakúpia toto predplatné, s konkrétnym dňom v týždni alebo mesiaci.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
sk: Prispôsobte dátum platby za toto predplatné konkrétnemu dňu v roku. Ak sa dátum už uskutočnil v tomto roku, prvá platba bude spracovaná v %s. Ak chcete deaktivovať synchronizáciu platieb pre tento produkt, nastavte deň na 0.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
sk: Všetky prepojené položky odberu boli odstránené z košíka.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
sk: Všetky prepojené položky odberu boli

en: All orders types
sk: Všetky typy objednávok

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
sk: Povoliť počiatočnú platbu za 0 USD bez spôsobu platby.

en: Allow Switching
sk: Povoliť prepínanie

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
sk: Povoliť zakúpenie predplatného produktu s inými produktmi a odbermi v rámci tej istej transakcie.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
sk: Umožnite zakúpenie predplatného produktu s počiatočnou platbou 0 USD bez uvedenia spôsobu platby. Zákazník bude musieť na konci počiatočného obdobia poskytnúť spôsob platby, aby predplatné zostalo aktívne.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
sk: Umožnite zákazníkom obísť pokladňu a obnoviť si predplatné skôr na stránke %1$sMôj účet &gt; Zobraziť predplatné%2$s. %3$sViac informácií.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
sk: Umožnite zákazníkom zapnúť a vypnúť automatické obnovovanie na stránke Zobraziť predplatné.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
sk: Umožnite súbežný nákup viacerých predplatných a produktov.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
sk: Umožnite predplatiteľom prepínať (upgradovať alebo downgradovať) medzi rôznymi odbermi. %1$sViac informácií%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
sk: Vždy

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
sk[0]: Pri spracovaní nedávnej udalosti súvisiacej s odberom sa vyskytla chyba. Ak chcete zistiť, ako opraviť dotknutý odber a získať viac informácií o možných príčinách tejto chyby, prečítajte si našu príručku %1$shere%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
sk: Vyskytla sa chyba, skúste to znova alebo skúste iný spôsob platby.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
sk: Voliteľné obdobie čakania pred účtovaním prvej opakovanej platby. Akýkoľvek registračný poplatok bude účtovaný na začiatku predplatného. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
sk: Voliteľné obdobie čakania pred účtovaním prvej opakovanej platby. Akýkoľvek registračný poplatok bude účtovaný na začiatku predplatného. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
sk: Bola pre vás vytvorená objednávka na obnovenie odberu dňa %1$s. Na zaplatenie tejto faktúry použite nasledujúci odkaz: %2$s

en: And much more...
sk: A oveľa viac...

en: Any Payment Method
sk: Akýkoľvek spôsob platby

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto položku z vášho odberu?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
sk: Naozaj chcete zmeniť spôsob platby zo štandardného PayPal? Týmto sa pozastaví predplatné na PayPal.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
sk: Naozaj chcete spracovať obnovenie? Týmto sa zákazníkovi naúčtuje poplatok a pošle mu e-mail s objednávkou obnovenia (ak sú e-maily povolené).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
sk: Naozaj chcete zopakovať platbu za túto objednávku obnovenia? Toto sa pokúsi účtovať zákazníkovi a odoslať e-maily o objednávke obnovenia (ak sú e-maily povolené).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
sk: Pokúste sa získať opakujúce sa príjmy, o ktoré by ste inak prišli v dôsledku dočasného odmietnutia spôsobov platby. %1$sViac informácií%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
sk: Prepínač automatického obnovenia

en: Auto renew
sk: Automatické obnovenie

en: Automatic Failed Payment Retries
sk: Automatické neúspešné pokusy o platbu

en: Automatic Failed Payment Retry
sk: Opakovať automatickú neúspešnú platbu

en: Automatic Recurring Payments
sk: Automatické opakujúce sa platby

en: Automatic payment failed for order {order_number}
sk: Automatická platba za objednávku {order_number} zlyhala

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
sk: Automatická platba pre {order_number} zlyhala, skúsime to znova {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
sk: Platba za automatické obnovenie zlyhala

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
sk: Po uplynutí tejto doby automaticky vyprší platnosť predplatného. Táto dĺžka sa pripočítava k akejkoľvek bezplatnej skúšobnej verzii alebo k času poskytnutému pred synchronizovaným dátumom prvého obnovenia.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
sk: Po uplynutí tejto doby automaticky vyprší platnosť predplatného. Táto dĺžka sa pripočítava k akejkoľvek bezplatnej skúšobnej verzii alebo k času poskytnutému pred synchronizovaným dátumom prvého obnovenia.

en: Average Lifetime Value
sk: Priemerná hodnota životnosti

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
sk: Priemerná hodnota životnosti %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
sk: Priemerný opakujúci sa riadok Celkom %s

en: Backordered
sk: Doobjednané

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
sk: Z tohto dôvodu sa neodporúča ako spôsob platby za predplatné, pokiaľ to nie je jediná dostupná možnosť pre vašu krajinu.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
sk: Pretože trieda %sWC_Subscription%s rozširuje %sWC_Order%s, môžete použiť jej známe metódy, ako napríklad %s$subscription-&gt;update_status()%s alebo %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
sk: Pred povolením štandardu PayPal pre predplatné upozorňujeme, že pri používaní štandardu PayPal majú zákazníci možnosť používať štandard PayPal po celú dobu trvania svojho predplatného a štandard PayPal má množstvo obmedzení. Pred aktiváciou tejto možnosti si prečítajte príručku %1$s, prečo neodporúčame PayPal Standard%2$s na predplatné.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
sk: Predtým, ako vás pošleme na cestu, musíme aktualizovať vašu databázu na najnovšiu verziu. Ak nemáte nedávnu zálohu svojej stránky, %snow je čas na vytvorenie zálohy%s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
sk: Medzi zoskupenými odbermi

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
sk: Medzi variáciami predplatného

[ctx: table column header]
en: Big Bang
sk: Veľký tresk

en: Billing
sk: Fakturácia

en: Billing Address
sk: Fakturačná adresa

en: Billing Period
sk: Fakturačné obdobie

en: Billing Period:
sk: Fakturačné obdobie:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
sk: Zmluva o fakturácii bola v službe PayPal zrušená.

en: Billing interval:
sk: Interval fakturácie:

en: Billing period for the subscription.
sk: Fakturačné obdobie za predplatné.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
sk: fakturácia:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
sk: Dodacia adresa použitá pre predplatné aj vaša predvolená dodacia adresa pre budúce nákupy budú aktualizované.

en: Browse products
sk: Prehľadávať produkty

en: Browser User Agent
sk: Používateľský agent prehliadača

en: But wait, there's more!
sk: Ale počkajte, je toho viac!

en: Button Text
sk: Text tlačidla

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
sk: V predvolenom nastavení odbery zopakujú platbu 5-krát za 7 dní. Pravidlá, ktoré riadia systém opakovania, je možné upraviť tak, aby boli prispôsobené:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
sk: V predvolenom nastavení pridanie nových súborov do existujúceho predplatiteľského produktu automaticky poskytne aktívnym predplatiteľom prístup k novým súborom. Teraz však môžete povoliť %snové nastavenie odkvapkávania obsahu%s, aby ste predplatiteľom poskytli prístup k novým súborom až po ďalšej platbe za obnovenie.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
sk: Tým, že sa predplatné stane vlastným typom objednávky, predplatné je teraz tiež vlastným typom príspevku. Vďaka tomu je rýchlejší dopyt na odbery a používa sa schéma databázy, ktorá je rovnako škálovateľná ako príspevky a stránky WordPress.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
sk: Po predčasnom obnovení predplatného bude vaša ďalšia platba %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
sk: Predčasným obnovením predplatného bude vaša plánovaná ďalšia platba na %s zrušená.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
sk: Používaním predplatného WooCommerce môžete ukladať osobné údaje a v závislosti od toho, ktorých spracovateľov platieb tretích strán používate na prijímanie platieb za predplatné, môžete zdieľať osobné údaje s externými zdrojmi.

en: Cache Update Failures
sk: Zlyhanie aktualizácie vyrovnávacej pamäte

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
sk: Nie je možné získať zobrazované meno typu adresy. Typ adresy nie je reťazec.

en: Can not get status name. Status is not a string.
sk: Nie je možné získať názov stavu. Stav nie je reťazec.

en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Now
sk: Zrušiť teraz

en: Cancel and remove personal data
sk: Zrušte a odstráňte osobné údaje

en: Cancellations
sk: Zrušenia

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
sk: Zrušené

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
sk: Dátum zrušenia

en: Cancelled Subscription
sk: Zrušené predplatné

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
sk: E-maily o zrušení odberu sa odosielajú, keď je odber zákazníka zrušený (buď vedúcim predajne alebo zákazníkom).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
sk: Nie je možné vytvoriť odber: %s.

en: Change
sk: Zmeniť

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
sk: Zmeňte adresu %s

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
sk: Zmeňte spôsob platby

en: Change Trial and End Dates
sk: Zmeňte dátumy skúšobnej verzie a ukončenia

en: Change address
sk: Zmeň adresu

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
sk: Zmena v odberoch medzi začiatkom a koncom obdobia.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
sk: Zmeniť platbu

en: Change payment features:
sk: Zmena platobných funkcií:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
sk: Zmeňte spôsob platby

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
sk: Zmeňte spôsob platby

en: Check Out What's New
sk: Pozrite sa, čo je nové

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
sk: Vyberte nový spôsob platby.%s

en: Choose a new subscription.
sk: Vyberte si nové predplatné.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
sk: Vyberte predvolené roly, ktoré chcete priradiť aktívnym a neaktívnym odberateľom. Pre účely evidencie musí byť pre predplatiteľov vytvorený užívateľský účet. Používateľom s rolou %1$sadministrator%2$s, ako ste vy, nebudú tieto roly nikdy pridelené, aby ste zabránili zablokovaniu správcov.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
sk: Vyberte cenu predplatného, interval fakturácie a obdobie.

en: Choose which format of email to send.
sk: Vyberte formát e-mailu, ktorý chcete odoslať.

en: Clear
sk: jasný

en: Complete checkout to renew now.
sk: Dokončite platbu a obnovte ju teraz.

en: Complete checkout to renew your subscription.
sk: Ak chcete obnoviť svoje predplatné, dokončite platbu.

en: Complete checkout to resubscribe.
sk: Ak sa chcete znova prihlásiť na odber, dokončite platbu.

en: Completed Renewal Order
sk: Dokončená objednávka obnovenia

en: Continue
sk: ďalej

en: Copy billing address
sk: Skopírujte fakturačnú adresu

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
sk: Nepodarilo sa získať odber. S najväčšou pravdepodobnosťou kľúč predplatného neodkazuje na predplatné. Kľúč bol: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
sk: Krajina/štát

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
sk: Kupón bude obmedzený na daný počet platieb. Potom bude automaticky odstránený z predplatného. „Platby“ zahŕňajú aj počiatočnú platbu za predplatné.

en: Create pending parent order
sk: Vytvoriť čakajúcu nadradenú objednávku

en: Create pending parent order requested by admin action.
sk: Vytvorte čakajúcu nadradenú objednávku vyžiadanú akciou správcu.

en: Create pending renewal order
sk: Vytvorte čakajúcu objednávku na obnovenie

en: Create pending renewal order requested by admin action.
sk: Vytvorte čakajúcu objednávku na obnovenie, ktorú požaduje akcia správcu.

en: Create subscriptions
sk: Vytvárajte odbery

en: Created Date
sk: Dátum vytvorenia

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
sk: Vlastné nespracované pravidlo opakovania

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
sk: Vlastné pravidlo opakovania

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
sk: Vlastná trieda pravidla opakovania

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
sk: Vlastné pravidlá opakovania

en: Custom field deleted.
sk: Vlastné pole bolo odstránené.

en: Custom field updated.
sk: Vlastné pole bolo aktualizované.

en: Customer
sk: Zákazník

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
sk[0]: Zákazník %1$s zmenil svoje predplatné. Podrobnosti o ich novom predplatnom sú nasledovné:

en: Customer ID is invalid.
sk: ID zákazníka je neplatné.

en: Customer Payment Retry
sk: Opakovať platbu zákazníka

en: Customer Provided Note
sk: Poznámka poskytnutá zákazníkom

en: Customer Renewal Invoice
sk: Zákazníkova faktúra za obnovenie

en: Customer Suspensions
sk: Zákaznícke pozastavenia

en: Customer Totals
sk: Celkový počet zákazníkov

en: Customer add payment method page &rarr;
sk: Stránka pridania spôsobu platby zákazníkom →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
sk: Zákazník pridal „%1$s“ (ID produktu: #%2$d) cez stránku Môj účet.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
sk: Zákazník pridal %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
sk: Stránka zmeny spôsobu platby zákazníka →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
sk: Zákazník odstránil „%1$s“ (ID produktu: #%2$d) prostredníctvom stránky Môj účet.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
sk: Zákazník požiadal o predčasnú obnovu:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
sk: Zákazník sa znova prihlásil na odber v objednávke #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
sk: Ukladanie odberov zákazníkov do vyrovnávacej pamäte teraz spravujú %1$s a %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
sk: Ukladanie odberov zákazníkov do vyrovnávacej pamäte teraz spravuje %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
sk: Zákazník úspešne predčasne obnovil objednávku %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
sk: Zákazník prešiel z: %1$s na %2$s.

en: Customer's notes about the order
sk: Poznámky zákazníka k objednávke

en: Customer:
sk: Zákazník:

en: Customers
sk: zákazníkov

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
sk: Zákazníci a iní používatelia, ktorí nie sú administrátormi, môžu počas aktualizácie prehliadať a nakupovať vo vašom obchode bez prerušenia.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
sk: Zákazníci si teraz môžu kúpiť rôzne predplatné produkty v rámci jednej transakcie. Produkty môžu byť účtované podľa ľubovoľného plánu a majú akúkoľvek kombináciu registračných poplatkov a/alebo bezplatných skúšobných verzií.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
sk: Zákazníci s predplatným sú z tohto nastavenia vylúčení.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
sk: Prispôsobte pravidlá opakovania

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
sk: Prispôsobte text zobrazený na tlačidle vedľa odberu na stránke účtu predplatiteľa. Predvolená hodnota je &quot;Prepnúť predplatné&quot;, ale môžete to zmeniť na &quot;Aktualizovať&quot; alebo &quot;Zmeniť predplatné&quot;.

en: Database Update Required
sk: Vyžaduje sa aktualizácia databázy

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
sk: Databáza aktualizovaná na verziu %s

en: Date
sk: Dátum

en: Date Changed
sk: Dátum zmenený

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
sk: Dátum pozastavenia

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
sk: Dátum pozastavenia: %s

en: Date type can not be an empty string.
sk: Typ dátumu nemôže byť prázdny reťazec.

en: Date type is not a string.
sk: Typ dátumu nie je reťazec.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
sk: deň

en: Delete Customer Subscription Cache
sk: Vymažte vyrovnávaciu pamäť odberu zákazníka

en: Delete Permanently
sk: Odstrániť natrvalo

en: Delete Related Order Cache
sk: Odstrániť vyrovnávaciu pamäť súvisiacich objednávok

en: Delete all variations without a subscription
sk: Odstráňte všetky variácie bez predplatného

en: Delete this item permanently
sk: Natrvalo odstrániť túto položku

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
sk: Vývojári môžu teraz tiež použiť všetky známe funkcie WordPress, ako je %sget_posts()%s, na vyhľadávanie alebo úpravu údajov o odbere.

en: Disable auto renew
sk: Zakázať automatické obnovenie

en: Discount
sk: Zľava

en: Display the auto renewal toggle
sk: Zobrazte prepínač automatického obnovenia

en: Do not limit
sk: Neobmedzovať

en: Do not synchronise
sk: Nesynchronizujte

[ctx: short for documents]
en: Docs
sk: Dokumenty

[ctx: short for documents]
en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Downloadable
sk: Stiahnuteľné

en: Drip Downloadable Content
sk: Odkvapkajte obsah na stiahnutie

en: Early Renewal
sk: Skorá obnova

en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Retry
sk: Upraviť Skúsiť znova

en: Edit Subscription
sk: Upraviť odber

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
sk: Upraviť odber

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
sk: Úprava odberu zlyhala s chybou: %s

en: Email Address
sk: Emailová adresa

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
sk: Nadpis e-mailu

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
sk: Typ e-mailu

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
sk: E-mail: %s

en: Enable Automatic Retry
sk: Povoliť automatické opakovanie

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
sk: Povoliť štandard PayPal pre predplatné

en: Enable auto renew
sk: Povoliť automatické obnovenie

en: Enable automatic payments
sk: Povoliť automatické platby

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
sk: Povoliť automatické opakovanie neúspešných opakovaných platieb

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
sk: Povoliť preskakovanie obsahu na stiahnutie v produktoch s odberom.

en: Enable this email notification
sk: Povoliť toto e-mailové upozornenie

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
sk: Povoliť zakázať

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
sk: Povolením tejto možnosti udelíte prístup k novým sťahovateľným súborom pridaným do produktu až po spracovaní ďalšieho obnovenia.%sV predvolenom nastavení je prístup k novým sťahovateľným súborom pridaným do produktu udelený okamžite každému zákazníkovi, ktorý má aktívne predplatné daného produktu.

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

[ctx: table heading]
en: End Date
sk: Dátum ukončenia

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
sk: Dátum ukončenia

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
sk: Dátum ukončenia: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
sk: Dátum ukončenia

[ctx: table heading]
en: End date
sk: Dátum ukončenia

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
sk: Dátum ukončenia: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
sk: Koniec predplateného obdobia

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
sk: Koniec predplateného obdobia: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet → Zmena spôsobu platby za predplatné

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet → Predplatné

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet → Zobraziť predplatné

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
sk: Zadajte nový interval ako jedno číslo (napr. ak chcete účtovať každý 2. mesiac, zadajte 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
sk: Zadajte novú dĺžku (napr. 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sk: Zadajte príjemcov (oddelených čiarkou) pre tento e-mail. Predvolená hodnota je %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
sk: Zadajte nové obdobie, buď deň, týždeň, mesiac alebo rok:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
sk: Chyba

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
sk: Chyba %d: Nedá sa pridať daň k odberu. Prosím skúste znova.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
sk: Chyba %d: Nie je možné vytvoriť objednávku. Prosím skúste znova.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
sk: Chyba %d: Nie je možné vytvoriť odber. Prosím skúste znova.

en: Error during subscription status transition.
sk: Chyba pri prechode stavu predplatného.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
sk: Chyba pri ukladaní koncových bodov odberov: %1$sOdbery%2$s, %1$sZobraziť odber%2$s a %1$sSpôsob platby za odber%2$s nemôžu byť rovnaké. Zmeny boli vrátené.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
sk: Chyba pri aktualizácii niektorých informácií: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
sk: Chyba: Nie je možné pridať produkt do vytvoreného odberu. Prosím skúste znova.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
sk: Chyba: Nie je možné vytvoriť objednávku obnovenia s poznámkou „%s“

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
sk: Chyba: Nie je možné vytvoriť odber. Prosím skúste znova.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
sk: Chyba: nepodarilo sa nájsť časové pásmo vášho prehliadača.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
sk: Odhadovaný zostávajúci čas (minúty:sekundy): %s

en: Expire after
sk: Vyprší po

[ctx: Subscription status]
en: Expired
sk: Platnosť vypršala

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Platnosť vypršala <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
sk: Platnosť predplatného vypršala

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
sk: E-maily s vypršaným predplatným sa odosielajú, keď uplynie platnosť predplatného zákazníka.

[ctx: Subscription status]
en: Failed
sk: Nepodarilo sa

en: Failed Payment Retries
sk: Neúspešné pokusy o platbu

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
sk: Neúspešné opakované platby je teraz možné automaticky opakovať. Pomáha to získať výnosy, o ktoré by ste inak prišli v dôsledku iba dočasného odmietnutia spôsobov platby.

en: Failed retries
sk: Neúspešné pokusy

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
sk: Registrácia na odber %s zlyhala.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
sk: Nepodarilo sa aktivovať stav odberu pre objednávku č. %1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
sk: Po zrušení objednávky č. %1$s sa nepodarilo zrušiť odber: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
sk: Nepodarilo sa spracovať neúspešnú platbu za odber objednávky č. %1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
sk: Nepodarilo sa nastaviť predplatné pre objednávku č. %1$s: %2$s ako vypršanú

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
sk: Aktualizácia dátumov predplatného zlyhala po tom, čo zákazník predčasne obnovil objednávku %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
sk: Po pozastavení objednávky č. %1$s sa nepodarilo aktualizovať stav odberu: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
sk: Nájdite nové brány, ktoré %1$spodporujú automatické platby za odber%2$s, na oficiálnom %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
sk: Prvá platba pomerne. Ďalšia platba: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
sk: Prvá platba: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
sk: Prvé obnovenie: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
sk: Pre všetky predplatné produkty

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
sk: Pre upgrady a downgrady všetkých predplatených produktov

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
sk: Iba pre upgrady a downgrady produktov virtuálneho predplatného

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
sk: Pre inovácie všetkých predplatených produktov

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
sk: Iba pre inovácie produktov virtuálneho predplatného

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
sk: Len pre produkty virtuálneho predplatného

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
sk: Aby manažér obchodu zmenil predplatné z automatických platieb za obnovenie na manuálne (alebo manuálne na automatické) pomocou predplatného v1.5, bolo potrebné priamo upraviť databázu. Predplatné teraz poskytuje platobným bránam spôsob, ako to zmeniť z nového rozhrania %sEdit Subscription%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
sk: Na účely spracovania opakujúcich sa platieb za predplatné uchovávame meno zákazníka, fakturačnú adresu, dodaciu adresu, e-mailovú adresu, telefónne číslo a údaje o kreditnej karte/platbe.

[ctx: shipping method price]
en: Free
sk: zadarmo

en: Free Trial
sk: Skúška zadarmo

en: Free shipping coupon
sk: Kupón na dopravu zadarmo

en: Free trial
sk: Skúška zadarmo

en: Free trial length
sk: Bezplatná skúšobná dĺžka

en: Free trial period
sk: Bezplatné skúšobné obdobie

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
sk: ID brány: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
sk: Brána nepodporuje zmenu spôsobu platby zo strany správcu na predplatnom.

en: General
sk: generál

en: Generate Customer Subscription Cache
sk: Vygenerujte vyrovnávaciu pamäť odberov zákazníkov

en: Generate Related Order Cache
sk: Generovať vyrovnávaciu pamäť súvisiacich objednávok

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
sk: Prejdite do nastavení odberov WooCommerce

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
sk: Prejsť na nastavenia odberov WooCommerce »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
sk: Jeho,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
sk: Údaje o objednávke obnovenia cti

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
sk: Koľko zákazníkov zostane predplatených dlhšie ako 6 mesiacov? Aká je priemerná hodnota životnosti vašich odberateľov? Koľko výnosov z obnovenia zarobí váš obchod budúci mesiac?

en: IP Address
sk: IP adresa

en: IPN subscription cancelled.
sk: Predplatné IPN bolo zrušené.

en: IPN subscription failing payment method changed.
sk: Spôsob platby zlyhávajúci predplatné IPN sa zmenil.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
sk: Platba za predplatné IPN %1$s z dôvodu: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
sk: Platba predplatného IPN %s.

en: IPN subscription payment completed.
sk: Platba predplatného IPN dokončená.

en: IPN subscription payment failure.
sk: Zlyhanie platby predplatného IPN.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
sk: Spôsob platby za predplatné IPN sa zmenil na PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
sk: Registrácia predplatného IPN dokončená.

en: IPN subscription suspended.
sk: Predplatné IPN je pozastavené.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
sk: Ak je predplatné predplatiteľa manuálne zrušené alebo vyprší, bude mu pridelená táto rola.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
sk: Ak je predplatné synchronizované s konkrétnym dňom v týždni, mesiaci alebo roku, v čase registrácie si za predplatné účtujte pomernú sumu.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
sk: Ak používate štandardné transakcie PayPal alebo referenčné transakcie PayPal, ďalšie podrobnosti nájdete v %1$sPravidlách ochrany osobných údajov služby PayPal%2$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
sk: Ak nechcete, aby sa za nové nákupy predplatného automaticky účtovali platby za obnovenie, môžete automatické platby vypnúť. Existujúce automatické odbery budú zákazníkom aj naďalej automaticky účtovať poplatky. %1$sViac informácií%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
sk: Ak sa vám zobrazila chyba servera a znova ste načítali stránku, aby ste našli toto oznámenie, obnovte stránku o %s sekúnd a rutina aktualizácie sa bez problémov spustí znova.

en: Ignore this error
sk: Ignorujte túto chybu

en: Ignore this error (not recommended)
sk: Ignorovať túto chybu (neodporúča sa)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
sk: Importujte predplatné do WooCommerce cez CSV alebo exportujte svoje predplatné z WooCommerce do CSV pomocou rozšírenia WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
sk: Import/Export odberov

en: Improved scheduled action data storage
sk: Vylepšené ukladanie údajov o plánovaných akciách

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
sk: V %s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
sk: V predchádzajúcich verziách predplatného bola celková suma predplatného odovzdaná platobným bránam ako suma, ktorá sa má účtovať za platby za automatické obnovenie. Zbytočne sa tak skomplikovalo pripočítavanie jednorazových poplatkov či zliav k obnove.

en: Inactive Subscriber Role
sk: Neaktívna rola predplatiteľa

en: Increased processing rate for scheduled payments
sk: Zvýšená rýchlosť spracovania pre plánované platby

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
sk: Počiatočné predplatné

en: Initial payment discount
sk: Zľava pri počiatočnej platbe

en: Installed Plugins
sk: Nainštalované doplnky

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
sk: Neplatný dátum %s. Dátum musí byť vo formáte: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
sk: Neplatná Payload IPN Payload: nepodarilo sa nájsť zodpovedajúce predplatné.

en: Invalid Subscription.
sk: Neplatné predplatné.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
sk: Neplatný dátum vytvorenia. Dátum musí byť reťazec a vo formáte: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
sk: Neplatné údaje. Prvý parameter má dátum, ktorý nie je v registrovaných typoch dátumov.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
sk: Neplatné údaje. Prvý parameter bol pri odovzdaní do update_dates() prázdny.

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
sk: Neplatné údaje. Nebolo odovzdané žiadne platné ID položky.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
sk: Neplatné údaje. Nebolo odovzdané žiadne platné predplatné/objednávka.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
sk: Neplatné údaje. Očakávané objednávky nie sú objednávky.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
sk: Neplatné údaje. Typ kópie nie je reťazec.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
sk: Neplatný dátum. Dátum musí byť reťazec a vo formáte: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
sk: Neplatný formát. Prvý parameter musí byť pole.

en: Invalid order.
sk: Neplatná objednávka.

en: Invalid recurring shipping method.
sk: Neplatný spôsob opakovanej dopravy.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
sk: Neplatný typ vzťahu: %1$s. Typ vzťahu objednávky musí byť jeden z: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
sk: Neplatný bezpečnostný token, znova načítajte stránku a skúste to znova.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
sk: Neplatný typ zoradenia: %1$s. Argument $sort_order musí byť %2$s alebo %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
sk: Zadaný neplatný interval fakturácie predplatného. Musí byť celé číslo väčšie ako 0.

en: Invalid subscription billing period given.
sk: Zadané neplatné fakturačné obdobie predplatného.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
sk: Neplatné zákaznícke_id odberu.

en: Invalid subscription id.
sk: Neplatné ID predplatného.

en: Invalid subscription status given.
sk: Uvedený neplatný stav odberu.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
sk: Neplatný typ prepínača &quot;%s&quot;. Prepínač musí byť jeden z: &quot;upgrade&quot;, &quot;downgrade&quot; alebo &quot;crossgrade&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
sk: Neplatný typ aktualizácie: %s. Podporované typy aktualizácie sú „pridať“ alebo „vymazať“. Aktualizácie sa vykonávajú priamo na post meta.

en: Invoice for renewal order {order_number}
sk: Faktúra za obnovenie objednávky {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
sk: Faktúra za obnovenie objednávky {order_number} z {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
sk: Ak máte aktívne predplatné cez PayPal, %1$sa dôrazne odporúča, aby ste nemenili e-mailovú adresu príjemcu%2$s. Ak tak urobíte, môžete prerušiť existujúce odbery.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
sk: Zdá sa, že táto lokalita bola presunutá alebo je duplicitná. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s zakázal na tejto stránke automatické platby a e-maily súvisiace s predplatným, aby sa predišlo duplicitným platbám zo skúšobného alebo testovacieho prostredia. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s považuje %5$s%7$s%6$s za webovú adresu stránky. %3$sViac informácií »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
sk: Už bolo možné zmeniť dátum ďalšej platby predplatného, ale niektorí manažéri obchodov chceli poskytnúť zákazníkovi predĺženú bezplatnú skúšobnú verziu alebo pridať ďalší mesiac k dátumu vypršania platnosti. Teraz môžete zmeniť všetky tieto dátumy na obrazovke %sUpraviť predplatné%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
sk: Teraz je pre vašich zákazníkov jednoduchšie nakupovať viac odberov!

en: Item ID.
sk: ID položky.

en: Items
sk: Položky

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
sk: Aby sme vás informovali – dostali sme vašu objednávku na obnovenie predplatného #%s a teraz sa spracováva:

en: Label
sk: Označenie

en: Last 7 Days
sk: Posledných 7 dní

en: Last Month
sk: Minulý mesiac

en: Last Order Date
sk: Dátum poslednej objednávky

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
sk: Dátum poslednej objednávky

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
sk: Dátum poslednej objednávky: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
sk: Posledná objednávka: %s

en: Last day of the month
sk: Posledný deň v mesiaci

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
sk: Dátum poslednej objednávky

en: Last recorded error:
sk: Posledná zaznamenaná chyba:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
sk: Uč sa viac

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
sk: Uč sa viac

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
sk: Uč sa viac

en: Learn more
sk: Uč sa viac

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
sk: Získajte viac informácií o novej %sZobraziť stránku odberu%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
sk: Získajte viac informácií o novej funkcii %sviacnásobných odberov%s.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
sk: Hodnota životnosti z odberov %s

en: Limit subscription
sk: Obmedzte predplatné

en: Limit to one active subscription
sk: Obmedzte na jedno aktívne predplatné

en: Limit to one of any status
sk: Obmedzte na jeden z akéhokoľvek stavu

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
sk[0]: Kupón na obmedzené použitie „%1$s“ bol odstránený z odberu. Bol použitý %2$d-krát.

en: Line subtotal (before discounts).
sk: Riadkový medzisúčet (pred zľavami).

en: Line subtotal tax (before discounts).
sk: Riadkový medzisúčet dane (pred zľavami).

en: Line taxes.
sk: Riadkové dane.

en: Line total (after discounts).
sk: Riadkový súčet (po zľavách).

en: Line total tax (after discounts).
sk: Riadok celková daň (po zľavách).

[ctx: refers to live site]
en: Live
sk: naživo

en: Load billing address
sk: Načítať fakturačnú adresu

en: Load shipping address
sk: Načítať dodaciu adresu

[ctx: used in "Subscription scheduled for <date>"]
note: translators: php date string
en: M j, Y @ G:i
sk: Mj, Y @ G:i

en: Manage Subscriptions
sk: Spravovať odbery

en: Manual Renewal
sk: Manuálna obnova

en: Manual Renewal Payments
sk: Manuálne platby za obnovenie

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
sk: Manuálne obnovenie objednávky čaká na platbu zákazníka.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
sk: Produkty predplatného %s boli označené ako „predané jednotlivo“.

en: Meta key.
sk: Meta kľúč.

en: Meta label.
sk: Meta štítok.

en: Meta value.
sk: Meta hodnota.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
sk: Migrované háčiky súvisiace s odberom %1$s do nového plánovača (za %2$s sekúnd).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
sk: Migrované odbery %1$s do novej štruktúry (za %2$s sekúnd).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
sk: Zmiešaný

en: Mixed Checkout
sk: Zmiešaná pokladňa

en: Month for Synchronisation
sk: Mesiac na synchronizáciu

en: Move this item to the Trash
sk: Presuňte túto položku do koša

[ctx: email type]
en: Multipart
sk: Viacdielne

en: Multiple Subscriptions
sk: Viacnásobné odbery

en: My Account
sk: Môj účet

en: My Subscription
sk: Moje predplatné

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
sk: Nikdy

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
sk: Nikdy (účtovať celú opakujúcu sa sumu pri registrácii)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
sk: Nikdy (účtovať celý registračný poplatok)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
sk: Nikdy (neúčtujeme si registračný poplatok)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
sk: Nikdy (neúčtovajte žiadnu opakujúcu sa sumu)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
sk: Nikdy nevyprší

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
sk: Nový objekt %sWC_Subscription%s

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
sk: Nový typ príspevku %sshop_subscription%s

en: New Add/Edit Subscription Screen
sk: Nová obrazovka Pridať/Upraviť odber

en: New Renewal Order
sk: Nový príkaz obnovy

en: New Retry
sk: Nový pokus

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
sk: Nové predplatné

en: New Subscription Emails
sk: Nové predplatné e-maily

en: New Subscriptions
sk: Nové odbery

en: New View Subscription Page
sk: Nové zobrazenie stránky odberu

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
sk: Nové e-maily o objednávke obnovenia sa odosielajú po spracovaní platby za obnovenie predplatného.

en: New subscription details
sk: Nové podrobnosti o predplatnom

en: New subscription renewal order
sk: Nová objednávka na obnovenie predplatného

en: Next
sk: Ďalšie

en: Next 12 Months
sk: Nasledujúcich 12 mesiacov

en: Next 30 Days
sk: Ďalších 30 dní

en: Next 7 Days
sk: Ďalších 7 dní

en: Next Month
sk: Ďalší mesiac

en: Next Payment
sk: Ďalšia platba

[ctx: table heading]
en: Next Payment
sk: Ďalšia platba

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
sk: Dátum ďalšej platby: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
sk: Ďalšia platba

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
sk: Dátum ďalšej platby

en: Next payment: %s
sk: Ďalšia platba: %s

en: No
sk: nie

en: No Subscriptions found
sk: Nenašli sa žiadne odbery

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
sk: V koši sa nenašli žiadne odbery

en: No billing address set.
sk: Nie je nastavená žiadna fakturačná adresa.

en: No customers found.
sk: Nenašli sa žiadni zákazníci.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
sk: Nie sú povolené žiadne platobné brány schopné spracovávať automatické platby za predplatné. Ak chcete spracovávať automatické platby, odporúčame %1$sbezplatné rozšírenie Stripe%2$s.

en: No products found.
sk: Nenašli sa žiadne produkty.

en: No retries found
sk: Nenašli sa žiadne pokusy

en: No retries found in trash
sk: V koši sa nenašli žiadne pokusy

en: No shipping address set.
sk: Nie je nastavená dodacia adresa.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
sk: Nepredplatiteľstvo

en: None
sk: žiadne

en: Not cancelled
sk: Nezrušené

en: Not yet ended
sk: Ešte neskončila

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
sk: Upozorňujeme, že nákup predplatného stále vyžaduje účet.

en: Note:
sk: Poznámka:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
sk: Počet dní po prihlásení

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
sk: Počet mesiacov od registrácie

en: Number of renewals
sk: Počet obnovení

en: Number of resubscribes
sk: Počet opätovných odberov

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
sk: Počet týždňov po prihlásení

[ctx: Subscription status]
en: On hold
sk: Podržané

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
sk: Podržané

en: On-hold Renewal Order
sk: Podržaný príkaz na obnovenie

en: One time shipping
sk: Jednorazové odoslanie

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
sk: Povoliť zákazníkovi mať iba jedno predplatné tohto produktu. %1$sViac informácií%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
sk: Dátumy platieb môžu upravovať iba manažéri predajní.

en: Open a ticket
sk: Otvorte lístok

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
sk: Voliteľne uveďte sumu, ktorá sa má účtovať na začiatku predplatného. Registračný poplatok bude účtovaný okamžite, aj keď má produkt bezplatnú skúšobnú verziu alebo sú synchronizované dátumy platieb.

en: Order
sk: objednať

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
sk: Objednávka #%s nebola pridaná do košíka.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
sk: Objednávka %s vytvorená na zaznamenanie skorého obnovenia.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
sk: Objednávka %s vytvorená na záznam obnovenia.

en: Order Number
sk: Číslo objednávky

en: Order date: %s
sk: Dátum objednávky: %s

en: Order number: %s
sk: Číslo objednávky: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
sk: objednávky

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
sk: Objednávky s %s

[ctx: An order type]
en: Original
sk: Originál

en: Other
sk: Iné

[ctx: label for the system status page]
en: Other
sk: Iné

en: Parent Order
sk: Rodičovský príkaz

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
sk: Rodičovský príkaz

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
sk: Rodičovské predplatné

en: Parent order:
sk: Objednávka rodičov:

en: Parent order:
sk: Objednávka rodičov:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
sk: zaplatiť

en: Pay Now &raquo;
sk: Zaplatiť teraz &quot;

en: Pay now
sk: Zaplatiť teraz

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
sk: Chyba PayPal API – prihlasovacie údaje sú nesprávne.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
sk: Chyba rozhrania PayPal API: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
sk: Referenčné transakcie PayPal sú povolené

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
sk: PayPal Standard má množstvo obmedzení a nepodporuje všetky funkcie predplatného.

en: PayPal Subscription ID:
sk: ID predplatného služby PayPal:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
sk: Zadržaná transakcia PayPal: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
sk: PayPal je neaktívny pre transakcie predplatného. Prosím, %1$snastavte PayPal IPN%2$s a %3$zadajte svoje API poverenia%4$s, aby ste povolili PayPal pre odbery.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
sk: Platba PayPal schválená (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
sk: Platba PayPal odmietnutá: %s

en: Payment
sk: Platba

en: Payment Gateway Support
sk: Podpora platobnej brány

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
sk: Spôsob platby

en: Payment Retry
sk: Opakovať platbu

en: Payment failed.
sk: Platba zlyhala.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
sk: Platba za objednávku obnovenia nebola úspešná pomocou spôsobu platby v záznamoch, skúste to znova.

en: Payment gateway ID.
sk: ID platobnej brány.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
sk: Platobné brány, ktoré nepodporujú automatické opakujúce sa platby, možno použiť na spracovanie %1$smanuálnych platieb za obnovenie predplatného%2$s.

en: Payment method added.
sk: Spôsob platby bol pridaný.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
sk: Spôsob platby zmenil odberateľ zo stránky svojho účtu z „%1$s“ na „%2$s“.

en: Payment method meta must be an array.
sk: Meta spôsob platby musí byť pole.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
sk: Meta spôsob platby sa aktualizoval, keď zákazník zmenil svoj predvolený token a rozhodol sa aktualizovať svoje predplatné. Platobné meta sa zmenilo z %1$s na %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
sk: Meta spôsob platby sa aktualizoval, keď zákazník odstránil token zo stránky Môj účet. Platobné meta sa zmenilo z %1$s na %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
sk: Spôsob platby bol aktualizovaný pre všetky vaše aktuálne odbery.

en: Payment method updated.
sk: Spôsob platby bol aktualizovaný.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
sk: Spracovanie platby bolo preskočené – objednávka na obnovenie bola vytvorená na %1$sstaging site%2$s pod zámkom pracovnej lokality. Aktívne stránky sú na %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
sk: Pokus o opätovný pokus o platbu pri objednávke obnovenia s viacerými súvisiacimi odbermi bez spoločného spôsobu platby.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
sk: E-maily s opätovným pokusom o platbu sa odosielajú vybranému príjemcovi (príjemcom), keď zlyhal pokus o automatické spracovanie platby za obnovenie predplatného a bolo aplikované pravidlo opätovného pokusu o platbu v budúcnosti.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
sk: Opakovanie platby zverejňuje podrobnosti o automatickom opakovaní neúspešných platieb za obnovenie.

en: Payment status marked complete.
sk: Stav platby označený ako dokončený.

en: Payment:
sk: platba:

en: Peek Under the Hood for Developers
sk: Nahliadnite vývojárom pod kapotu

[ctx: Subscription status]
en: Pending
sk: Čaká na spracovanie

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
sk: Čaká na zrušenie

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Čaká na zrušenie <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
sk: Čakajúce pokusy

en: Pending subscription created.
sk: Čakajúce predplatné bolo vytvorené.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
sk: Natrvalo odstránená poznámka o predplatnom

en: Personal data removed.
sk: Osobné údaje boli odstránené.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
sk: Osobné údaje v rámci predplatného %s boli uchované.

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Place Order Button Text
sk: Text tlačidla Zadať objednávku

[ctx: email type]
en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
sk: Vyberte platnú platobnú bránu, na ktorú chcete prejsť.

en: Please enter a date after the next payment.
sk: Zadajte dátum po ďalšej platbe.

en: Please enter a date after the start date.
sk: Zadajte dátum po dátume začiatku.

en: Please enter a date after the trial end.
sk: Zadajte dátum po skončení skúšobnej verzie.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
sk: Zadajte dátum najmenej jednu hodinu do budúcnosti.

en: Please enter a date before the next payment.
sk: Zadajte dátum pred ďalšou platbou.

en: Please enter a start date in the past.
sk: Zadajte dátum začiatku v minulosti.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
sk: Zadajte platné PSČ.

en: Please enter all date fields.
sk: Zadajte všetky polia dátumu.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
sk: Nechajte túto stránku otvorenú, kým sa nedokončí proces aktualizácie. Nie je potrebné obnovovať alebo reštartovať proces.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
sk: Prihláste sa do svojho účtu nižšie a vyberte si nový spôsob platby za predplatné.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
sk: Poznámka: Údaje pre tento prehľad sú uložené vo vyrovnávacej pamäti. Zobrazené údaje môžu byť neaktuálne až o 24 hodín. Vyrovnávacia pamäť sa aktualizuje každé ráno o 4:00 v časovom pásme vašej lokality.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
sk: Okamžite inovujte doplnok WooCommerce Subscriptions na verziu 2.0 alebo novšiu. Ak potrebujete pomoc, po inovácii na odbery v2.0 %1$otvorte lístok podpory%2$s.

en: Previous
sk: Predchádzajúce

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
sk: Predchádzajúce verzie odberov sa pri spracovaní platieb za odber a iných plánovaných udalostí spoliehali na %1$sWP Cron%2$s. Vo verzii 3.0 sa tieto udalosti teraz budú spúšťať na žiadosť správcu s podporou spätnej slučky. Tým sa výrazne zvýši priepustnosť spracovania platieb.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
sk: cena

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
sk: Pred odbermi 2.1 na ne nebolo ľahké odpovedať. Predplatné 2.1 predstavuje nové prehľady, ktoré odpovedajú na tieto a mnohé ďalšie otázky.

en: Process renewal
sk: Obnova procesu

en: Process renewal order action requested by admin.
sk: Spracovať akciu obnovenia objednávky vyžiadanú správcom.

en: Processing Renewal order
sk: Spracovanie objednávky na obnovenie

en: Product
sk: Produkt

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
sk: Produkt

en: Product ID.
sk: Identifikačné číslo produktu.

en: Product SKU.
sk: SKU produktu.

en: Product name.
sk: Meno Produktu.

en: Product price.
sk: Cena produktu.

en: Products
sk: Produkty

en: Profile &rarr;
sk: Profil →

en: Prorate First Renewal
sk: Pomerná prvá obnova

en: Prorate Recurring Payment
sk: Pomerná opakujúca sa platba

en: Prorate Sign up Fee
sk: Pomerný poplatok za registráciu

en: Prorate Subscription Length
sk: Pomerná dĺžka predplatného

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
sk: Podržať

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
sk: množstvo

en: Quantity ordered.
sk: Objednané množstvo.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
sk: Prestaňte ma otravovať (ale nepovoľujte automatické platby)

en: REST API Endpoints
sk: Koncové body REST API

en: Reactivate
sk: Znova aktivovať

en: Read more
sk: Čítaj viac

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
sk: príjemca(i)

en: Recovered Renewal Revenue
sk: Vrátené príjmy z obnovy

en: Recurring Payments
sk: Opakujúce sa platby

en: Recurring Product % Discount
sk: Opakujúci sa produkt % zľava

en: Recurring Product Discount
sk: Opakovaná zľava na produkt

en: Recurring Sales Tax:
sk: Opakovaná daň z predaja:

en: Recurring Total
sk: Opakujúci sa súčet

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
sk: Opakujúca sa cena: %s

en: Recurring total
sk: Opakujúci sa súčet

[ctx: table heading]
en: Recurring total
sk: Opakujúci sa súčet

en: Recurring totals
sk: Opakujúce sa súčty

en: Recurring:
sk: Opakujúce sa:

en: Related Orders
sk: Súvisiace objednávky

en: Related order caching is now handled by %1$s.
sk: Ukladanie súvisiacich objednávok do vyrovnávacej pamäte teraz spravuje %1$s.

en: Related orders
sk: Súvisiace objednávky

en: Related subscriptions
sk: Súvisiace odbery

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
sk: Pamätajte, že aj keď proces aktualizácie môže chvíľu trvať, zákazníci a iní používatelia, ktorí nie sú administrátormi, môžu počas aktualizácie prehliadať a nakupovať vo vašom obchode bez prerušenia.

en: Remove personal data from subscriptions
sk: Odstráňte osobné údaje z odberov

en: Removed line item meta data.
sk: Metadáta riadkovej položky boli odstránené.

en: Removed line items data.
sk: Údaje riadkových položiek boli odstránené.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
sk[0]: Odstránili sa osobné údaje z %d odberu.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
sk: Z odberu %s boli odstránené osobné údaje.

en: Renew early
sk: Obnovte včas

en: Renew now
sk: Obnoviť teraz

en: Renewal % discount
sk: Obnovovacia % zľava

en: Renewal Discount
sk: Obnovovacia zľava

en: Renewal Order
sk: Príkaz na obnovenie

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
sk: Príkaz na obnovenie

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
sk: Opakované pokusy o obnovenie platby

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
sk: Opakované pokusy o obnovenie platby

en: Renewal Payment Retry
sk: Opätovný pokus o obnovenie platby

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
sk: Opätovný pokus o obnovenie platby

en: Renewal Totals
sk: Celkové sumy za obnovenie

en: Renewal cart discount
sk: Zľava na obnovenie košíka

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
sk: E-maily o dokončení objednávky obnovenia sa zákazníkovi odošlú, keď je objednávka obnovenia predplatného označená ako dokončená a zvyčajne znamená, že položka na toto obdobie obnovenia bola odoslaná.

en: Renewal product discount
sk: Obnovovacia zľava na produkt

[ctx: option section heading]
en: Renewals
sk: Obnovy

en: Renewals amount
sk: Suma obnovenia

en: Renewals count
sk: Obnovy sa počítajú

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
sk: Opravené %d odbery s nesprávnymi dátumami, daňovými údajmi alebo chýbajúcimi poznámkami zákazníka.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
sk: Vyrovnávacia pamäť správ je povolená

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
sk: Uisťujeme vás, že aj keď proces aktualizácie môže chvíľu trvať, je nakódovaný tak, aby sa predišlo chybám, váš web je bezpečný a čoskoro bude opäť v prevádzke rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Restore this item from the Trash
sk: Obnovte túto položku z koša

en: Resubscribe
sk: Znova sa prihláste na odber

en: Resubscribe Order
sk: Znova prihlásiť objednávku

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
sk: Znova prihlásiť objednávku

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
sk: Objednávka opätovného odberu – %s

en: Resubscribe Totals
sk: Znova prihlásiť súčty

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
sk: Opätovné predplatné

en: Retain ended subscriptions
sk: Ponechať ukončené odbery

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sk: Uchovávajte ukončené odbery a súvisiace objednávky na určitú dobu pred anonymizáciou osobných údajov v nich.

en: Retention Rate
sk: Miera uchovávania

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
sk: Stav migrácie znova

en: Retry Date
sk: Dátum opätovného pokusu

en: Retry Failed Payments
sk: Opakovať neúspešné platby

en: Retry Renewal Payment
sk: Znova skúsiť platbu za obnovenie

en: Retry Status
sk: Stav opätovného pokusu

en: Retry renewal payment action requested by admin.
sk: Zopakujte akciu obnovenia platby vyžiadanú správcom.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
sk: Bolo použité pravidlo opätovného pokusu:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
sk: Opätovne bolo použité pravidlo:

en: Roles
sk: Roly

[ctx: meta box title]
en: Schedule
sk: Rozvrh

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
sk: Údaje o plánovanej akcii, ktoré boli predtým uložené v tabuľkách príspevkov WordPress, boli presunuté do vlastnej databázovej tabuľky. Okrem iných výhod to výrazne zlepší výkon spracovania plánovaných akcií, ako sú platby za predplatné.

en: Search Renewal Payment Retries
sk: Vyhľadajte opakované pokusy o obnovenie platby

en: Search Subscriptions
sk: Hľadať odbery

en: Search for a customer&hellip;
sk: Vyhľadajte zákazníka…

en: Search for a product&hellip;
sk: Vyhľadať produkt…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
sk: Bezpečnostná chyba. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
sk: Pozrite si úplného sprievodcu Čo je nové v odberoch verzie 2.1 »

en: Select an order&hellip;
sk: Vyberte objednávku…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
sk: Predávajte produkty a služby s opakovanými platbami vo svojom WooCommerce Store.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
sk: Odoslané zákazníkovi, keď zlyhal pokus o automatické spracovanie platby za obnovenie predplatného a bolo aplikované pravidlo opätovného pokusu o zopakovanie platby v budúcnosti. E-mail obsahuje informácie o objednávke na obnovenie, dátum plánovaného opakovania a platobné odkazy, ktoré zákazníkovi umožnia zaplatiť za objednávku obnovenia manuálne namiesto čakania na automatické opakovanie.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
sk: Odoslané zákazníkovi, keď sa má predplatné obnoviť a obnovenie vyžaduje manuálnu platbu, buď preto, že používa manuálne obnovenia, alebo automatická opakovaná platba zlyhala pri prvom pokuse a všetkých automatických opakovaniach (ak nejaké boli). E-mail obsahuje informácie o objednávke na obnovenie a odkazy na platbu.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
sk: Nastavte maximálny počet, koľkokrát môže zákazník pozastaviť svoj účet za každé fakturačné obdobie. Napríklad v prípade hodnoty 3 a predplatného účtovaného ročne, ak zákazník pozastavil svoj účet 3-krát, nebude mu ponúknutá možnosť pozastaviť účet až do budúceho roka. Správcovia predajní budú môcť vždy pozastaviť aktívne predplatné. Nastavte na 0, aby ste úplne vypli funkciu pozastavenia zákazníka.

en: Settings
sk: nastavenie

en: Shipping
sk: Doprava

en: Shipping Address
sk: Dodacia adresa

en: Shipping Method
sk: Spôsob dopravy

en: Shipping Tax:
sk: Prepravná daň:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
sk: Náklady na dopravu budú vypočítané po zadaní adresy.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
sk: Poštovné za predplatné produktov sa zvyčajne účtuje pri prvej objednávke a pri všetkých objednávkach na obnovenie. Povoľte túto možnosť, ak chcete pri prvej objednávke účtovať poštovné iba raz. Poznámka: Aby bolo toto nastavenie povolené, predplatné nesmie mať bezplatnú skúšobnú verziu ani synchronizovaný dátum obnovenia.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
sk: Doprava cez %s

en: Show more details
sk: Zobraziť ďalšie podrobnosti

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
sk: Zobrazujú sa objednávky pre %1$sPredplatné %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
sk: Registračný poplatok % zľava

en: Sign Up Fee Discount
sk: Zľava z poplatku za registráciu

en: Sign up now
sk: Prihlásiť sa teraz

en: Sign-up Fee (%s)
sk: Registračný poplatok (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
sk: Registračný poplatok (%s)

en: Sign-up grace period
sk: Ochranná lehota na registráciu

en: Signup Totals
sk: Súčet registrácií

en: Simple subscription
sk: Jednoduché predplatné

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
sk: Ľutujeme, ale „%s“ je možné použiť iba na nadradené objednávky predplatného, ktoré obsahujú produkt s registračnými poplatkami.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
sk: Ľutujeme, zdá sa, že žiadne platobné brány nepodporujú zmenu spôsobu opakovanej platby. Ak potrebujete pomoc alebo ak chcete urobiť alternatívne opatrenia, kontaktujte nás.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ľutujeme, zdá sa, že nie sú dostupné žiadne spôsoby platby, ktoré podporujú odbery. Prosím, kontaktujte nás, ak potrebujete pomoc alebo chcete urobiť alternatívne opatrenia.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
sk: Ľutujeme, zdá sa, že nie sú dostupné žiadne spôsoby platby, ktoré podporujú odbery. Ak potrebujete pomoc, prečítajte si časť %1$sPovolenie platobných brán pre odbery%2$s.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ľutujeme, zdá sa, že nie sú dostupné žiadne spôsoby platby, ktoré podporujú opakujúci sa kupón, ktorý používate. Prosím, kontaktujte nás, ak potrebujete pomoc alebo chcete urobiť alternatívne opatrenia.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
sk: Ľutujeme, na odbery je možné použiť iba opakujúce sa kupóny.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
sk: Ľutujeme, opakujúce sa kupóny je možné použiť iba na predplatné alebo objednávky predplatného.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
sk: Ľutujeme, kupón „%1$s“ je platný len pre obnovenie.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
sk: Ľutujeme, tento kupón je platný len pre počiatočnú platbu a košík nevyžaduje počiatočnú platbu.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
sk: Ľutujeme, tento kupón je platný len pre nové odbery.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
sk: Ľutujeme, tento kupón je platný len pre predplatné produktov s registračným poplatkom.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
sk: Ľutujeme, tento kupón je platný len pre predplatné produktov.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
sk: Ľutujeme, táto žiadosť o zmenu spôsobu platby predplatného je neplatná a nemožno ju spracovať.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
sk: Inscenácia

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

[ctx: table heading]
en: Start Date
sk: Dátum začiatku

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
sk: Dátum začiatku

[ctx: table heading]
en: Start date
sk: Dátum začiatku

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
sk: Dátum začiatku: %s

en: Status
sk: Postavenie

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
sk: Stav sa zmenil z %1$s na %2$s.

en: Status of Order
sk: Stav objednávky

en: Status of Subscription
sk: Stav predplatného

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
sk: Stav nastavený na %s.

en: Store Setup
sk: Nastavenie obchodu

[ctx: of an email]
en: Subject
sk: Predmet

en: Subscribe All the Things
sk: Prihláste sa na odber všetkých vecí

en: Subscriber Default Role
sk: Predvolená rola predplatiteľa

en: Subscription
sk: Predplatné

[ctx: relation to order]
en: Subscription
sk: Predplatné

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
sk: Predplatné #%d neexistuje.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
sk: Predplatné č. %d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
sk: Predplatné #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
sk: Podrobnosti o odbere #%s

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
sk: Predplatné #%s nebolo pridané do košíka.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
sk: Predplatné %1$s (objednávka %2$s) – %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
sk: Predplatné %1$s – %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
sk: Predplatné %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
sk: Predplatné – %s

en: Subscription Cancelled
sk: Predplatné zrušené

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
sk: Predplatné zrušené: dosiahol sa maximálny počet neúspešných platieb.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
sk: Počet odberov %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
sk: Údaje o predplatnom

en: Subscription Events by Date
sk: Predplatné udalosti podľa dátumu

en: Subscription Expired
sk: Platnosť predplatného vypršala

en: Subscription Gifting
sk: Darovanie predplatného

en: Subscription Items
sk: Položky predplatného

en: Subscription Length
sk: Dĺžka predplatného

en: Subscription Number
sk: Predplatné číslo

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
sk: Číslo predplatného: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
sk: Rodič predplatného

en: Subscription Periods
sk: Predplatné obdobia

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
sk: Cena predplatného (%s)

en: Subscription Product
sk: Predplatiteľský produkt

en: Subscription Relationship
sk: Predplatiteľský vzťah

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
sk: Obnovenie predplatného

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
sk: Objednávka na obnovenie predplatného – %s

en: Subscription Reports
sk: Prehľady predplatného

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
sk: Predplatné Znova sa prihláste na odber

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
sk: Stavy predplatného

en: Subscription Suspended
sk: Predplatné pozastavené

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
sk: Prepínač predplatného

en: Subscription Switch Complete
sk: Prepnutie predplatného dokončené

en: Subscription Switched
sk: Predplatné prepnuté

en: Subscription Trial Period
sk: Skúšobné obdobie predplatného

en: Subscription argument passed in is not an object.
sk: Zadaný argument odberu nie je objekt.

en: Subscription billing interval
sk: Interval fakturácie predplatného

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
sk: Predplatné bolo zrušené predplatiteľom zo stránky jeho účtu.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
sk: Predplatné pre vrátenú objednávku %1$s#%2$s%3$s bolo zrušené.

en: Subscription cancelled with PayPal
sk: Predplatné bolo zrušené cez PayPal

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
sk: Dátum vytvorenia predplatného musí byť skorší ako aktuálny deň.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
sk: V plánovanej akcii %d neexistuje odber

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
sk: Koncept odberu bol aktualizovaný.

en: Subscription end date in the past
sk: Dátum ukončenia odberu v minulosti

en: Subscription features:
sk: Vlastnosti predplatného:

en: Subscription information
sk: Informácie o predplatnom

en: Subscription interval
sk: Interval predplatného

en: Subscription items can no longer be edited.
sk: Položky odberu už nie je možné upravovať.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
sk: Predplatné prepojené s nadradenou objednávkou %s cez správcu.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
sk: Predplatné je uzamknuté na ručné obnovenie, keď je obchod v prípravnom režime. Živý spôsob platby: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
sk: Predplatné je uzamknuté na ručné obnovenie, keď je obchod v prípravnom režime. Zmeny spôsobu platby sa prejavia v živom režime.

en: Subscription payment details.
sk: Podrobnosti o platbe predplatného.

en: Subscription payment method
sk: Spôsob platby za predplatné

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
sk: Spôsob platby za odber sa nepodarilo nastaviť na %1$s a bol nastavený na manuálny s chybovým hlásením: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
sk: Spôsob platby za odber sa nepodarilo nastaviť na %1$s s chybovým hlásením: %2$s

en: Subscription period
sk: Obdobie predplatného

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
sk: Cena predplatného (%s)

en: Subscription pricing
sk: Cena predplatného

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
sk: Predplatné bolo pozastavené predplatiteľom zo stránky jeho účtu.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
sk: Predplatiteľ znova aktivoval zo stránky svojho účtu.

en: Subscription reactivated with PayPal
sk: Predplatné bolo znova aktivované cez PayPal

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
sk: Objednávky na obnovenie predplatného nie je možné zrušiť.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
sk: Splatnosť platby za obnovenie predplatného:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
sk: Opakovanie platby za obnovenie predplatného:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
sk: Opakovanie platby za obnovenie predplatného:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
sk: Predplatné obnovené na revíziu od %s

en: Subscription saved.
sk: Predplatné bolo uložené.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
sk: Odber je naplánovaný na: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
sk: Registrácia na odber zlyhala.

en: Subscription sign-up fee
sk: Registračný poplatok predplatného

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
sk: Stav odberu zmenený hromadnou úpravou:

en: Subscription status:
sk: Stav odberu:

en: Subscription submitted.
sk: Predplatné bolo odoslané.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
sk: Predplatné bolo pozastavené skriptom na opravu databázy. Toto predplatné bolo pozastavené prostredníctvom služby PayPal.

en: Subscription suspended with PayPal
sk: Predplatné je pozastavené cez PayPal

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
sk: Po úspešnom prepnutí predplatného sa zákazníkovi odošlú e-maily o dokončení prepnutia predplatného.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
sk: E-maily so zmeneným odberom sa odosielajú, keď zákazník zmení odber.

en: Subscription totals
sk: Celkové predplatné

en: Subscription trial period:
sk: Skúšobné obdobie predplatného:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
sk: Predplatné bolo aktualizované.

en: Subscription updates
sk: Aktualizácie predplatného

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
sk: Predplatné: %s

en: Subscriptions
sk: Predplatné

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
sk: Odbery (stránka %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
sk: Subscriptions 2.0 predstavuje novú architektúru postavenú na rozhraní WooCommerce Custom Order Types API.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
sk: Predplatné 2.0 predstavuje nový objekt pre prácu s predplatným na aplikačnej úrovni. Ťažkopádne rozhrania API na získavanie alebo úpravu údajov predplatného sú preč!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
sk: Predplatné 2.1 pridáva do tejto infraštruktúry podporu pre údaje o predplatnom.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
sk: Predplatné 2.1 tiež prináša množstvo nových e-mailov, ktoré vás upozornia, keď:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
sk: Predplatné 2.1 teraz prekračuje celkovú sumu objednávky na obnovenie, čo umožňuje pridať poplatok alebo zľavu k objednávke obnovenia pomocou jednoduchých jednoduchých riadkov, ako je %s$order-&gt;add_fee()%s alebo %s$order-&gt;add_coupon()% s.

en: Subscriptions Data
sk: Údaje o odberoch

en: Subscriptions Ended
sk: Predplatné ukončené

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
sk: Živá adresa URL odberov

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
sk: Režim odberov

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
sk: Prepíše tému šablóny odberov

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
sk: Predplatné teraz tiež používa objednávku na obnovenie na nastavenie košíka na %smanuálne obnovenia%s, čo uľahčuje pridávanie produktov alebo zliav do jedného manuálneho obnovenia.

en: Subscriptions by Customer
sk: Predplatné podľa zákazníka

en: Subscriptions by Payment Gateway
sk: Predplatné prostredníctvom platobnej brány

en: Subscriptions by Product
sk: Predplatné podľa produktu

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
sk: Predplatné vytvorené počas týchto mnohých dní pred Dňom obnovenia nebude účtované pri registrácii. Nastavte na nulu, aby sa všetkým novým odberom účtovala plná opakujúca sa suma. Musí to byť kladné číslo.

en: Subscriptions signups
sk: Registrácie odberov

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
sk: Predplatné v2.0 predstavuje nové administračné rozhranie na pridanie alebo úpravu predplatného. Môžete vykonať všetky známe zmeny, napríklad upraviť opakujúce sa súčty alebo stav predplatného. Môžete tiež vykonať niekoľko nových úprav, napríklad zmeniť dátum vypršania platnosti, pridať cenu dopravy alebo pridať položku produktového radu.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
sk: Po zakúpení zákazníkom sa tu zobrazia odbery, ktoré si môžete zobraziť a spravovať.

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Successful retries
sk: Úspešné pokusy

en: Support
sk: podpora

en: Supported features:
sk: Podporované funkcie:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
sk: Podporuje platby za automatické obnovenie pomocou rozšírenia WooCommerce Subscriptions.

en: Suspend
sk: Pozastaviť

en: Suspended Subscription
sk: Pozastavené predplatné

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
sk: E-maily o pozastavenom predplatnom sa odosielajú, keď zákazník manuálne pozastaví predplatné.

en: Switch Button Text
sk: Prepnúť text tlačidla

en: Switch Order
sk: Prepnúť poradie

en: Switch Order Details
sk: Prepnúť podrobnosti objednávky

en: Switch Totals
sk: Prepnite súčty

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
sk: Objednávka výmeny bola zrušená, pretože sa vytvára nová objednávka #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
sk: Prepnuté

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Prepnuté <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
sk: Prepnuté predplatné

en: Switched subscriptions
sk: Prepnuté odbery

en: Switching
sk: Prepínanie

en: Synchronisation
sk: Synchronizácia

en: Synchronise Renewals
sk: Synchronizujte obnovenia

en: Synchronise renewals
sk: Synchronizujte obnovenia

en: Tax class of product.
sk: Daňová trieda produktu.

en: Tax rate ID.
sk: ID sadzby dane.

en: Tax subtotal.
sk: Medzisúčet dane.

en: Tax total.
sk: Daň celkom.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
sk: Ďakujeme, že ste aktualizovali na najnovšiu verziu odberov WooCommerce.

en: Thank you for your order
sk: ďakujeme za Vašu objednávku

en: Thank you for your renewal order
sk: Ďakujeme za vašu objednávku obnovenia

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
sk: Ďakujeme za vašu objednávku obnovenia. Je pozastavená, kým nepotvrdíme, že platba bola prijatá. Zatiaľ tu je pripomienka vašej objednávky:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
sk: Zdá sa, že to nie je jedno z vašich odberov.

en: That doesn't appear to be your order.
sk: Zdá sa, že to nie je vaša objednávka.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
sk: Toto predplatné nemožno zmeniť na %s. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
sk: Toto predplatné neexistuje. Bolo to vymazané?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
sk: Toto predplatné neexistuje. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
sk: Tento predplatený produkt nie je možné pridať do košíka, pretože už obsahuje obnovenie predplatného.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
sk: To nie je všetko, na čom sme za posledných 12 mesiacov pracovali, pokiaľ ide o predplatné. Vydali sme aj mini-rozšírenia, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť váš obchod s predplatným.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
sk: Hodnota &quot;all&quot; pre parameter $order_type je zastaraná. Bol to nesprávny názov, pretože nevracal objednávky na opätovné prihlásenie. Tiež to nebolo v súlade s hodnotami typu objednávky, ktoré akceptovala wcs_get_subscription_orders(). Ak chcete zachovať predchádzajúce správanie, použite pole( &quot;rodič&quot;, &quot;obnova&quot;, &quot;prepnúť&quot; ) alebo na prijatie všetkých typov objednávok vrátane prepnutia a opätovného prihlásenia na odber.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
sk: Dátum %s musí nastať po dátume zrušenia.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
sk: Dátum %s musí nastať po dátume poslednej platby.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
sk: Dátum %s musí nastať po nasledujúcom dátume platby.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
sk: Dátum %s musí nasledovať po dátume začiatku.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
sk: Dátum %s musí nastať po dátume ukončenia skúšobnej verzie.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
sk: %s dátum odberu nie je možné odstrániť. Objednávku musíte vymazať.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
sk: Produkt %s bol odstránený a už sa nedá obnoviť. Vyberte si nový produkt alebo nás kontaktujte so žiadosťou o pomoc.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
sk: Rozšírenie Gifting umožňuje jednej osobe zakúpiť predplatné pre niekoho iného. Potom zdieľa kontrolu nad predplatným medzi kupujúcim a príjemcom, čo obom umožňuje spravovať predplatné počas jeho životného cyklu.

en: The Upgrade is in Progress
sk: Prebieha inovácia

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
sk: Doplnok WooCommerce Subscriptions bol aktualizovaný!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
sk: V doplnku WooCommerce Subscriptions je momentálne spustená rutina aktualizácie databázy.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
sk: Automatická platba na obnovenie vášho predplatného zlyhala. Znova sa pokúsime o platbu %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
sk: Automatická platba na obnovenie vášho odberu s %1$s zlyhala. Ak chcete predplatné znova aktivovať, prihláste sa a zaplaťte za obnovenie zo stránky svojho účtu: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
sk: Automatická opakovaná platba za objednávku č. %1$s od %2$s zlyhala. Platba bude zopakovaná %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
sk: Automatická opakovaná platba za objednávku č. %d od %s zlyhala. Platba bude zopakovaná %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
sk: Priemerný riadkový súčet pre tento produkt pri každom odbere.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
sk: Priemerný riadkový súčet všetkých objednávok pre túto produktovú riadkovú položku.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
sk: Priemerná hodnota objednávok na registráciu, zmenu a obnovenie všetkých zákazníkov.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
sk: Najlepšie na novom systéme automatického opakovania je, že pravidlá opakovania sú úplne prispôsobiteľné.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
sk: Dátum vytvorenia predplatného nie je možné vymazať, iba aktualizovať.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
sk: Dátum dokončenia poslednej objednávky predplatného v GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
sk: Dátum zaplatenia poslednej objednávky predplatného v GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
sk: Odstránený spôsob platby bol použitý na automatické platby za predplatné, nenašli sme alternatívny token spôsobu platby, na ktorý by sme mohli zmeniť vaše predplatné.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
sk: Odstránený spôsob platby bol použitý na automatické platby za predplatné. Aby sa predišlo neúspešným platbám za obnovenie v budúcnosti, odbery využívajúce tento spôsob platby boli aktualizované tak, aby používali váš %1$s. Ak chcete zmeniť spôsob platby jednotlivých odberov, prejdite na stránku %2$sMôj účet &gt; Predplatné%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
sk: E-mail odoslaný zákazníkovi, keď zlyhala obnovovacia platba alebo opakovaný pokus o platbu, ho informovali, že platba sa bude opakovať.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
sk: Celý proces aktualizácie %1$d odberov na vašej lokalite bude trvať %2$d až %3$d minút.

en: The item on the switch order cannot be found.
sk: Položku na objednávke prepínača nie je možné nájsť.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
sk: Položka nebola odstránená, pretože spôsob platby tohto odberu nepodporuje odstránenie položky.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
sk: Nové rozhranie je tiež postavené na existujúcej obrazovke %sEdit Order%s. Ak ste niekedy upravili objednávku, už viete, ako upraviť predplatné.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
sk: Počet fakturačných období medzi obnoveniami predplatného.

en: The number of renewal orders processed during this period.
sk: Počet objednávok na obnovenie spracovaných počas tohto obdobia.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
sk: Počet objednávok na obnovenie, pri ktorých zlyhala platba, používa systém opakovania.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
sk: Počet opakovaných pokusov o obnovenie platby za toto obdobie, ktoré neviedli k úspešnej platbe.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
sk: Počet opakovaných pokusov o obnovenie platby za toto obdobie, ktorým sa podarilo spracovať platbu, ktorá predtým raz alebo viackrát zlyhala.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
sk: Počet pokusov o obnovenie platby, ktoré ešte neboli spracované.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
sk: Počet objednávok opätovného odberu spracovaných počas tohto obdobia.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
sk: Počet objednávok registrácie, prechodu a obnovenia, ktoré tento zákazník zadal do vášho obchodu so stavom zaplatenia (tj spracováva sa alebo je dokončené).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
sk: Počet odberov zrušených zákazníkom alebo vedúcim predajne počas tohto obdobia. Predplatený termín sa v tomto období možno ešte neskončil.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
sk: Počet odberov vytvorených počas tohto obdobia, a to buď manuálnym vytvorením, importom alebo zadaním objednávky zákazníkom. To zahŕňa objednávky čakajúce na platbu.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
sk: Počet odberov počas tohto obdobia s dátumom ukončenia v budúcnosti a iným stavom ako čakajúce.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
sk: Počet odberov zakúpených v nadradených objednávkach vytvorených počas tohto obdobia. Predstavuje nové odbery vytvorené zákazníkmi, ktorí zadávajú objednávku prostredníctvom pokladne.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
sk: Počet odberov, ktoré zahŕňajú tento produkt ako riadkovú položku a majú iný stav ako nespracované alebo v koši.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
sk: Počet odberov, ktoré má tento zákazník v stave aktívne alebo čakajúce na zrušenie.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
sk: Počet odberov, ktoré má tento zákazník a ktoré majú iný stav než čakajúci alebo vyhodený do koša.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
sk: Počet odberov inovovaných, znížených alebo preradených počas tohto obdobia.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
sk: Počet predplatných, ktorých platnosť vypršala alebo dosiahli koniec predplateného obdobia, ak bolo predtým zrušené.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
sk: Počet jedinečných zákazníkov s odberom v akomkoľvek inom stave, ako je stav čakajúci na spracovanie alebo vyhodený do koša.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
sk: Počet nadchádzajúcich objednávok obnovenia pre aktuálne aktívne odbery.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
sk: Pôvodná položka predplatného, ktorá sa prepína, sa nedá nájsť.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
sk: Spôsob platby pre toto predplatné nie je možné zmeniť.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
sk: Typ produktu nemožno zmeniť, pretože tento produkt je priradený k odberom.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
sk: Objednávka na obnovenie je nasledovná:

en: The requested subscription cannot be edited.
sk: Požadované predplatné nie je možné upraviť.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
sk: Systém opakovania je predvolene vypnutý. Ak ju chcete povoliť, prejdite na obrazovku správy nastavení predplatného.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
sk: Dátum začiatku predplatného nie je možné odstrániť, iba aktualizovať.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
sk: Stav aplikovaný na objednávku v čase medzi zlyhaním obnovovacej platby alebo posledným opakovaním a spracovaním tohto opakovania.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
sk: Stav aplikovaný na predplatné na čas medzi zlyhaním obnovovacej platby alebo posledným opakovaním a spracovaním tohto opakovania.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
sk: Stav opätovného pokusu o automatickú platbu: čakajúci znamená, že opakovanie sa spracuje v budúcnosti, neúspešné znamená, že platba nebola úspešná pri opakovanom pokuse a dokončená znamená, že pri opakovanom pokuse bola platba úspešná.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
sk: Stav na prechod predplatného. Na rozdiel od parametra „stav“ to vypočíta a aktualizuje dátumy predplatného.

en: The subscription's end date.
sk: Dátum ukončenia predplatného.

en: The subscription's next payment date.
sk: Najbližší dátum platby predplatného.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
sk: Pôvodné ID predplatného, ak ide o opätovné predplatné.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
sk: ID opätovného predplatného predplatného.

en: The subscription's start date.
sk: Dátum začiatku predplatného.

en: The subscription's trial date
sk: Skúšobný dátum predplatného

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
sk: Súčet všetkých objednávok na obnovenie vrátane dane a dopravy.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
sk: Súčet všetkých objednávok na opätovné prihlásenie na odber vrátane dane a dopravy.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
sk: Súčet všetkých nadradených objednávok predplatného vrátane iných položiek, poplatkov, daní a dopravy.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
sk: Súčet všetkých objednávok prechodu vrátane dane a dopravy.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
sk: Súčet všetkých nadchádzajúcich objednávok na obnovenie vrátane položiek, poplatkov, daní a dopravy pre aktuálne aktívne odbery.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
sk: Celková suma výnosov, vrátane dane a dopravy, vrátená systémom opakovania neúspešnej platby za objednávky na obnovenie s neúspešnou platbou.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
sk: Celkový počet objednávok na registráciu, zmenu a obnovenie zadaných vo vašom obchode so stavom zaplatenia (t. j. spracovávané alebo dokončené).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
sk: Celkový počet odberov so stavom aktívne alebo čakajúce na zrušenie.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
sk: Celkový počet odberov s iným stavom ako čakajúce alebo vyhodené do koša.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
sk: Celková hodnota objednávok na registráciu, zmenu a obnovenie tohto zákazníka.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
sk: Skúšobné obdobie nemôže presiahnuť %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
sk: Skúšobné obdobie nemôže presiahnuť: %1$s, %2$s, %3$s alebo %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
sk: Proces aktualizácie môže chvíľu trvať, takže buďte trpezliví.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne spôsoby dopravy. Skontrolujte svoju adresu alebo nás kontaktujte, ak potrebujete pomoc.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
sk: Vyskytol sa problém so službou PayPal. Vaše poverenia API môžu byť nesprávne. Aktualizujte svoje %1$sAPI poverenia%2$s. %3$sViac informácií%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
sk: Vyskytol sa problém so službou PayPal. Váš účet PayPal vydáva neaktuálne ID predplatného. %1$sViac informácií%2$s. %3$sZrušiť%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
sk: Pri hľadaní podrobností o prepínači sa vyskytla chyba.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
sk: Pri aktualizácii sa vyskytla chyba. Obnovte stránku a skúste to znova.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
sk: Pri vašej žiadosti o opätovné prihlásenie na odber sa vyskytla chyba. Prosím skúste znova.

en: There was an error with your request. Please try again.
sk: Pri vašej žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste znova.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
sk: Toto sú dôležité otázky pre akýkoľvek obchod s predplatným.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
sk: Tieto e-maily je možné povoliť, zakázať a prispôsobiť na obrazovke správy %sWooCommerce &gt; Nastavenia &gt; E-maily%s.

en: This Month
sk: Tento mesiac

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
sk: Toto ovláda riadok s predmetom e-mailu. Ak chcete použiť predvolený predmet: %s, nechajte prázdne.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
sk: Toto ovláda hlavný nadpis v e-mailovom upozornení. Ak chcete použiť predvolený nadpis: %s, nechajte pole prázdne.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
sk: Toto ovláda hlavný nadpis v e-mailovom upozornení. Ak chcete použiť predvolený nadpis: <code>%s</code> , nechajte prázdne.

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
sk: Tento dátum by sa mal považovať len za odhad. Platobná brána pre toto predplatné kontroluje, kedy sú platby spracované.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
sk: Toto bezplatné rozšírenie umožňuje migrovať predplatiteľov zo systémov tretích strán na WooCommerce. Umožňuje tiež exportovať údaje o odbere na analýzu v tabuľkových nástrojoch alebo aplikáciách tretích strán.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
sk: Toto je oznámenie o objednávke odoslané zákazníkom, ktoré obsahuje podrobnosti o objednávke po pozastavení objednávky na obnovenie.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
sk: Toto je oznámenie o objednávke odoslané zákazníkovi po dokončení platby za objednávku obnovenia predplatného. Obsahuje podrobnosti o objednávke obnovenia.

en: This is where subscriptions are stored.
sk: Tu sa ukladajú odbery.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
sk: Táto nová stránka je tiež miestom, kde môže zákazník pozastaviť alebo zrušiť svoje predplatné, zmeniť spôsob platby, zmeniť dodaciu adresu alebo vykonať upgrade/downgrade položky.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
sk: Túto objednávku už nie je možné zaplatiť, pretože príslušné predplatné v súčasnosti nevyžaduje platbu.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
sk: Na tejto stránke sa zobrazia výsledky procesu pri aktualizácii každej dávky odberov.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sk: Tento produkt je momentálne vypredaný a nedostupný.

en: This section shows any information about Subscriptions.
sk: Táto sekcia zobrazuje všetky informácie o odberoch.

en: This section shows general information about the store.
sk: Táto sekcia zobrazuje všeobecné informácie o obchode.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
sk: Táto časť zobrazuje informácie o spôsoboch platby za predplatné.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
sk: Táto časť zobrazuje informácie o podpore funkcií platobnej brány.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
sk: Toto predplatné už nie je možné upravovať, pretože platobná brána neumožňuje úpravu opakujúcich sa súm.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
sk[0]: Toto predplatné je nastavené tak, aby sa automaticky obnovovalo pomocou vášho evidovaného spôsobu platby. Toto predplatné môžete spravovať alebo zrušiť na stránke %smého účtu%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
sk[0]: Toto predplatné je nastavené tak, aby sa automaticky obnovovalo pomocou vášho evidovaného spôsobu platby. Toto predplatné môžete spravovať alebo zrušiť na stránke môjho účtu. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
sk: Túto variáciu nemožno odstrániť, pretože je spojená s aktívnymi odbermi. Ak chcete túto variáciu odstrániť, zrušte a odstráňte jej odbery.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
sk: Týmto sa vymaže trvalá vyrovnávacia pamäť všetkých odberov uložených voči používateľom vo vašom obchode. Po vykonaní tejto akcie očakávajte pomalší výkon pokladnice, obnovy a ďalších funkcií súvisiacich s predplatným. Vyrovnávacie pamäte sa budú regenerovať nadčas, keď budú spustené dopyty na nájdenie odberov daného používateľa.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
sk: Tým sa vymaže trvalá vyrovnávacia pamäť všetkých typov obnovenia, prepnutia, opätovného prihlásenia na odber a iných typov objednávok pre všetky odbery vo vašom obchode. Po vykonaní tejto akcie očakávajte pomalší výkon pokladnice, obnovy a ďalších funkcií súvisiacich s predplatným. Vyrovnávacie pamäte budú obnovené nadčas, keď budú spustené súvisiace dopyty na objednávky.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
sk: Tým sa vygeneruje trvalá vyrovnávacia pamäť na prepojenie používateľov s odbermi. Vyrovnávacie pamäte sa budú generovať nadčas na pozadí (prostredníctvom plánovača akcií).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
sk: Tým sa vygeneruje trvalá vyrovnávacia pamäť všetkých typov obnovenia, prepnutia, opätovného prihlásenia na odber a iných typov objednávok pre všetky odbery vo vašom obchode. Vyrovnávacie pamäte sa budú generovať nadčas na pozadí (prostredníctvom plánovača akcií).

en: Timezone:
sk: Časové pásmo:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
sk: Ak chcete použiť špecifické pravidlo na základe určitých podmienok, ako sú objednávky s vysokou hodnotou alebo nepravidelný plán obnovy, môžete použiť špecifický filter %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s. Toto poskytuje ID obnovovacej objednávky pre neúspešnú platbu, ktoré možno použiť na nájdenie informácií o produktoch, predplatnom a sumách, ktorých sa neúspešná platba týka.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
sk: Ak chcete povoliť automatické obnovovanie tohto predplatného, musíte najskôr pridať spôsob platby.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
sk: Ak chcete teraz predplatné znova aktivovať, môžete sa tiež prihlásiť a zaplatiť za obnovenie zo stránky svojho účtu: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
sk: Ak chcete teraz predplatné znova aktivovať, môžete sa tiež prihlásiť a zaplatiť za obnovenie zo stránky svojho účtu: %1$sZaplatiť teraz »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
sk: Na zaznamenanie priebehu aktualizácie bol vytvorený nový protokolový súbor. Tento súbor bude automaticky odstránený o %1$d týždňov. Ak ho chcete odstrániť skôr, nájdete ho tu: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
sk: Ak chcete tento problém vyriešiť čo najrýchlejšie, vytvorte si %1$dočasný administrátorský účet%3$s pomocou používateľského e-mailu woologin@woocommerce.com a zdieľajte s nami poverenia cez %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
sk: Ak chcete zobraziť ďalšie podrobnosti o týchto chybách, pozrite si súbor denníka %1$s z obrazovky denníkov %2$sWooCommerce.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
sk: Ak chcete zobraziť úplnú chybu, pozrite si súbor denníka %1$s z obrazovky denníkov %2$sWooCommerce.%3$s.

en: Today!
sk: Dnes!

en: Total
sk: Celkom

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
sk: Celkom

[ctx: table heading]
en: Total
sk: Celkom

en: Total Discount
sk: Celková zľava

en: Total Subscribers
sk: Celkový počet odberateľov

en: Total Subscription Orders
sk: Celkový počet objednávok predplatného

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
sk: Celkový počet objednávok na odber %s

en: Total Subscriptions
sk: Celkový počet odberov

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
sk: Celkový počet odberov %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
sk: Celkom: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
sk: Súčty

en: Trash
sk: Smeti

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
sk: Presunutím tejto objednávky do koša sa vyhodia aj odbery zakúpené s objednávkou.

en: Trial End
sk: Koniec pokusu

[ctx: table heading]
en: Trial End
sk: Koniec pokusu

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
sk: Dátum ukončenia skúšobnej verzie

en: Turn off Automatic Payments
sk: Vypnite automatické platby

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
sk: Nie je možné zmeniť stav odberu na „%1$s“. Výnimka: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
sk: Nie je možné zmeniť stav predplatného na &quot;%s&quot;.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
sk: Nie je možné zmeniť stav predplatného na &quot;%s&quot;. Ak chcete predplatné aktivovať, priraďte k nemu zákazníka.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
sk: Nepodarilo sa nájsť objednávku pre zmluvu o fakturácii PayPal.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
sk: Nie je možné opraviť odbery.%4$sChyba: %1$s%4$sObnovte stránku a skúste to znova. Ak problém pretrváva, %2$skontaktujte podporu%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
sk: Nie je možné inovovať odbery.%4$sChyba: %1$s%4$sObnovte stránku a skúste to znova. Ak problém pretrváva, %2$skontaktujte podporu%3$s.

en: Unended Subscription Count
sk: Nekonečný počet odberov

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
sk: Neznámy typ objednávky

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unlimited payments
sk: Neobmedzené platby

en: Unpublished
sk: Nepublikované

en: Upcoming Recurring Revenue
sk: Nadchádzajúce opakované príjmy

en: Update Complete
sk: Aktualizácia dokončená

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
sk: Aktualizácia databázy

en: Update Error
sk: Chyba aktualizácie

en: Update in Progress
sk: Prebieha aktualizácia

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
sk: Aktualizovať %1$s použité na %2$predaj%3$s mojich aktívnych odberov

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
sk: Aktualizujte spôsob platby používaný pre %1$sall%2$s z mojich aktuálnych odberov

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
sk: Pri aktualizácii dátumov odberu došlo k chybe so správou: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
sk: Inovovať

en: Upgrade or Downgrade
sk: Upgrade alebo Downgrade

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
sk: Toto pole použite na prispôsobenie textu zobrazeného na tlačidle pokladne, keď objednávka obsahuje predplatné. Normálne sa na tlačidle odoslania pokladne zobrazuje „Zadať objednávku“. Keď košík obsahuje odber, toto sa zmení na „Zaregistrovať sa teraz“.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
sk: Používanie prepínača automatickej obnovy je v režime prípravy vypnuté.

en: Variable Subscription
sk: Variabilné predplatné

en: Variable subscription
sk: Variabilné predplatné

en: Variation ID, if applicable.
sk: ID variácie, ak existuje.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
sk: Verzia %1$s prináša niekoľko nových vylepšení, ktoré požadovali manažéri predajní, ako ste vy (a možno aj %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
sk: Verzia %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
sk: Verzia 2.0 sa vyvíja viac ako rok. Rozšírenie sme prepracovali, aby sme zohľadnili 3-ročnú spätnú väzbu od manažérov predajní.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
sk: Verzia 2.1 prináša niekoľko skvelých nových funkcií požadovaných manažérmi predajní, ako ste vy (a možno aj %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
sk: Cez %s

[ctx: view a subscription]
en: View
sk: vyhliadka

en: View Email Settings
sk: Zobraziť nastavenia e-mailu

en: View Reports
sk: Zobraziť prehľady

en: View Retry
sk: Zobraziť Opakovať

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
sk: Zobraziť odber

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
sk: Zobraziť odber: %s

en: View and manage subscriptions
sk: Zobrazenie a správa odberov

en: View other subscriptions &rarr;
sk: Zobraziť ďalšie odbery →

en: View subscription
sk: Zobraziť odber

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
sk: Zobraziť odber: %s

en: View subscriptions
sk: Zobraziť odbery

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
sk[0]: Pozrite si stav svojho odberu v %1$svašom účte%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
sk: Zobraziť objednávku: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
sk: Zobraziť vaše predplatné: %s

en: Virtual
sk: Virtuálne

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
sk: UPOZORNENIE: Chystajú sa zlé veci! Platobná brána použitá na nákup tohto predplatného nepodporuje úpravu podrobností o predplatnom. Zmeny fakturačného obdobia, opakovaná zľava, opakovaná daň alebo opakovaná suma sa nemusia prejaviť v sume účtovanej platobnou bránou.

en: WP REST API Endpoints
sk: Koncové body WP REST API

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
sk: Chcete podrobnosti o konkrétnom predplatnom? Získajte %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
sk: Chcete sa dozvedieť viac o odberoch %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
sk: Chcete zobraziť zoznam všetkých odberov na stránke? Získajte %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
sk: Chcete zobraziť zoznam všetkých odberov na stránke? Získajte %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Chcete podrobnosti o konkrétnom predplatnom? Získajte %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
sk: Chcete obnoviť včas prostredníctvom pokladne? Kliknite %sem.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
sk: Chcete, aby si vaši zákazníci mohli predplatiť produkty bez predplatného?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
sk: POZOR! Verzia 2.0 je hlavnou aktualizáciou rozšírenia WooCommerce Subscriptions. Pred aktualizáciou vytvorte zálohu, aktualizujte všetky rozšírenia WooCommerce a otestujte všetky doplnky, vlastný kód a platobné brány s verziou 2.0 na skúšobnej stránke. %1$sViac informácií o zmenách vo verzii 2.0 »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
sk: POZOR! Používate verziu %s kódu doplnku WooCommerce Subscriptions, ale vaša databáza bola inovovaná na verziu Subscriptions 2.0. To spôsobí veľké problémy vo vašom obchode.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
sk: Upozornenie: Odstránením používateľa sa odstránia aj jeho odbery. Objednávky používateľa zostanú, ale budú priradené používateľovi „Hosť“. Chcete pokračovať v odstraňovaní tohto používateľa a všetkých súvisiacich odberov?

en: We can not find your old subscription item.
sk: Nemôžeme nájsť vašu starú položku predplatného.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
sk: Pre tohto používateľa nemôžeme nájsť objednávku plateného odberu.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
sk: Nemôžeme nájsť odber s ID #%d. Možno to bolo vymazané?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
sk: Nepodarilo sa nám vytvoriť objednávku na obnovenie vášho predplatného, skúste to znova.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
sk[0]: Nepodarilo sa nám nájsť pôvodnú objednávku obnovenia položky vo vašom košíku. Položka bola odstránená.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
sk[0]: Nepodarilo sa nám nájsť pôvodné predplatné položky vo vašom košíku. Položka bola odstránená.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
sk: Nezlepšili sme len rozhrania pre ľudí, ale aj pre počítače. Vaše aplikácie teraz môžu vytvárať, čítať, aktualizovať alebo odstraňovať predplatné prostredníctvom koncových bodov RESTful API.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
sk: Dokončili sme spracovanie vašej objednávky na obnovenie predplatného.

en: We hope you enjoy it!
sk: Dúfame, že sa vám bude páčiť!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
sk: Toto predplatné sa nám nepodarilo nájsť, skúste to znova.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
sk: Nepodarilo sa nám nájsť skupinu výsledkov prehľadov, ktoré ste požadovali. Znova vygenerujte odkaz z %1$sobrazovky Prehľady odberov%2$s.

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Welcome to Subscriptions 2.0
sk: Vitajte v predplatnom 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
sk: Vitajte v predplatnom 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
sk: Vitajte vo WooCommerce odberoch %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
sk: Vitajte vo WooCommerce odberoch 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
sk: Čo sa stane, keď chce zákazník kúpiť predplatený produkt pre niekoho iného?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
sk: To, aké osobné informácie váš obchod zdieľa s externými zdrojmi, závisí od toho, ktoré doplnky na spracovanie platieb tretích strán používate na zhromažďovanie platieb za predplatné. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s ich zásadami ochrany osobných údajov, aby ste informovali túto časť vašich zásad ochrany osobných údajov.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
sk: Čo zbierame a skladujeme

en: What we share with others
sk: Čo zdieľame s ostatnými

en: What's new?
sk: Čo je nové?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
sk: Pri zrušení

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
sk: Po aktivácii predplatného, či už manuálne alebo po úspešnom nákupe, bude táto rola priradená novým používateľom.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
sk: Pri zrušení

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
sk: Mali by sa pri manipulácii s %s osobné údaje v rámci odberov zachovať alebo odstrániť?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
sk: Pri prechode na predplatné s inou opakovanou platbou alebo fakturačným obdobím by mala byť cena zaplatená za existujúce fakturačné obdobie pri prechode na nové predplatné pomerná?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
sk: Pri prechode na predplatné s dĺžkou môžete vziať do úvahy platby, ktoré už zákazník vykonal, pri určovaní, koľko platieb musí predplatiteľ zaplatiť za nové predplatné.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
sk: Pri prechode na predplatné s registračným poplatkom môžete požadovať, aby zákazník zaplatil iba rozdiel medzi registračným poplatkom existujúceho odberu a registračným poplatkom nového odberu (ak existuje).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
sk: S WooCommerce Subscribe All the Things, môžu! Toto experimentálne rozšírenie skúma, ako previesť ľubovoľný produkt vrátane balíkov produktov a zložených produktov na produkt s predplatným. Zákazníkom tiež ponúka spôsob, ako si predplatiť košík produktov bez predplatného.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
sk: S povoleným skorým obnovením môžu zákazníci obnoviť svoje predplatné pred ďalším dátumom platby.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
sk: Pri manuálnych obnovách je predplatné zákazníka pozastavené, kým sa neprihlási a nezaplatí za jeho obnovenie. %1$sViac informácií%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
sk: Pomocou filtra %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s môžete definovať sadu predvolených pravidiel, ktoré sa použijú na všetky neúspešné platby vo vašom obchode.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
sk: WooCommerce 2.6 pridal podporu pre koncové body %1$sREST API%2$s postavené na infraštruktúre %3$sREST API%4$s jadra WordPress.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
sk: Účet WooCommerce je pripojený

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
sk: Predplatné WooCommerce

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
sk: Predplatné WooCommerce PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
sk: Aktualizácia odberov WooCommerce

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
sk: Prebieha aktualizácia odberov WooCommerce

en: Would you like to add a payment method now?
sk: Chcete teraz pridať spôsob platby?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
sk: Chcete aktualizovať svoje odbery, aby používali tento nový spôsob platby – %1$s?%2$sÁno%4$s | %3$sNie%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
sk: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
sk: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
sk: RRRR-MM-DD

en: Year
sk: rok

en: Yes
sk: Áno

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
sk: Chystáte sa vyhodiť jednu alebo viacero objednávok, ktoré obsahujú predplatné. Presunutím objednávok do koša dôjde k vymazaniu aj odberov zakúpených s týmito objednávkami.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
sk: Odstraňujete položku odberu. Predplatné budete tiež musieť manuálne zrušiť a vyhodiť do koša na obrazovke Spravovať predplatné.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
sk: Toto predplatné nemôžete znova aktivovať, kým nezaplatíte za jeho obnovenie. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
sk: Toto predplatné nemôžete predčasne obnoviť. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
sk: Na odber tohto odberu sa nemôžete znova prihlásiť. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
sk: Toto predplatné nemôžete pozastaviť – dosiahol sa limit pozastavenia. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
sk: Toto predplatné nemôžete zmeniť. Zdá sa, že predplatné nevlastníte.

en: You can not switch to the same subscription.
sk: Nemôžete prejsť na rovnaké predplatné.

en: You can only switch to a subscription product.
sk: Môžete prejsť iba na predplatený produkt.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
sk: Momentálne nemôžete obnoviť predplatné. Prosím skúste znova.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
sk: Nemôžete upraviť predplatné, ktoré vám nepatrí.

en: You cannot remove an item that does not exist.
sk: Nemôžete odstrániť položku, ktorá neexistuje.

en: You do not have permission to create subscriptions
sk: Nemáte povolenie na vytváranie odberov

en: You do not have permission to read the subscriptions count
sk: Nemáte povolenie na čítanie počtu odberov

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
sk: Máte predplatné tohto produktu. Výber nového predplatného nahradí vaše existujúce predplatné.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
sk: Variáciu tohto produktu ste už pridali do košíka.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
sk: Tento produkt ste si už predplatili a je obmedzený na jeden na zákazníka. Produkt si nemôžete kúpiť znova.

en: You have an active subscription to this product already.
sk: Už máte aktívny odber tohto produktu.

en: You have no active subscriptions.
sk: Nemáte žiadne aktívne odbery.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
sk: Dosiahli ste koniec odberov. Prejdite na %sprvú stránku%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
sk: Dostali ste objednávku na obnovenie predplatného od %1$s. Ich poradie je nasledovné:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
sk: Úspešne ste zmenili položky odberu. Nižšie sú zobrazené podrobnosti o vašej novej objednávke a predplatnom:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
sk: Úspešne ste odstránili „%1$s“ zo svojho odberu. %2$sSpäť?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
sk: Vaša objednávka obnovenia %1$s od %2$s je dokončená

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
sk: Vaša objednávka na obnovenie predplatného %1$s od %2$s je dokončená – stiahnite si súbory

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
sk: Vaše aplikácie teraz môžu vytvárať, čítať, aktualizovať alebo odstraňovať predplatné prostredníctvom koncových bodov RESTful API s rovnakým dizajnom ako najnovšia verzia koncových bodov REST API od WooCommerce.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
sk: Váš košík obsahoval neplatnú požiadavku na zmenu predplatného. Bol odstránený z vášho košíka.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
sk[0]: Váš košík obsahoval neplatnú požiadavku na zmenu predplatného. Bola odstránená.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
sk: Váš košík bol vyprázdnený bez predplatených produktov. Naraz je možné zakúpiť iba jeden predplatený produkt.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
sk: Vaši zákazníci si teraz môžu zobraziť všetky podrobnosti o predplatnom, vrátane riadkových položiek, fakturačnej a dodacej adresy, plánu fakturácie a objednávok na obnovenie, zo špeciálnej stránky %sMôj účet &gt; Zobraziť predplatné%s.

en: Your database has been updated successfully!
sk: Vaša databáza bola úspešne aktualizovaná!

en: Your early renewal order was successful.
sk: Vaša objednávka na skoré obnovenie bola úspešná.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
sk: Vaša objednávka obnovenia je dokončená

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
sk: Vaša žiadosť o zrušenie predchádzajúcej akcie bola neúspešná.

en: Your subscription change is complete
sk: Zmena vášho odberu je dokončená

en: Your subscription change is complete - download your files
sk: Zmena predplatného je dokončená – stiahnite si súbory

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
sk: Vaše predplatné bolo zrušené.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
sk: Vaše predplatné bolo pozastavené.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
sk: Vaše predplatné bolo znova aktivované.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
sk: Vaša objednávka na obnovenie predplatného je dokončená – stiahnite si súbory

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
sk[0]: Vaše predplatné bude aktivované po zúčtovaní platby.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
sk: Vaša objednávka na obnovenie blogu {blogname} bola prijatá!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
sk: Potvrdenie o obnovení objednávky {blogname} z {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
sk: Zmena vášho odberu {blogname} od {order_date} je dokončená

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
sk: Zmena vášho odberu {blogname} od {order_date} je dokončená – stiahnite si súbory

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
sk: [%s] Predplatné zrušené

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
sk: [%s] Predplatné vypršalo

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
sk: [%s] Predplatné pozastavené

en: [Remove]
sk: [Odstrániť]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
sk: [{blogname}] Nová objednávka na obnovenie predplatného ({order_number}) – {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
sk: [{blogname}] Predplatné zmenené ({order_number}) – {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
sk: [{site_title}] Automatická platba za objednávku {order_number} zlyhala, opakovaný pokus je naplánovaný na {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
sk: zákazník pozastaví predplatné

en: a subscription expires
sk: platnosť predplatného vyprší

en: account erasure request
sk: žiadosť o vymazanie účtu

en: an automatic payment fails
sk: automatická platba zlyhá

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
sk[0]: deň

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
sk[0]: deň

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
sk: dní pred Dňom obnovy

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
sk: napr 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
sk: napr 5,90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
sk: napr 9,90

en: emails sent to the customer and store manager
sk: e-maily odoslané zákazníkovi a vedúcemu predajne

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
sk: každý

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
sk: každé %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
sk: každé %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
sk: očakávaný dátum zúčtovania %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
sk: pre

en: how long to wait between retry attempts
sk: ako dlho čakať medzi opakovanými pokusmi

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
sk: v %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
sk: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
sk[0]: mesiac

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
sk[0]: mesiac

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
sk: nové súvisiace metódy objednávania v WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
sk: č

en: now
sk: teraz

en: staging
sk: inscenovanie

en: subscriptions
sk: predplatné

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
sk: pozastavenia za zúčtovacie obdobie.

en: the status applied to the renewal order and subscription
sk: stav použitý na objednávku obnovenia a predplatné

en: the total number of retry attempts
sk: celkový počet opakovaných pokusov

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
sk: vpredu

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
sk: verzia %1$s je zastaraná. Základná verzia je %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
sk[0]: týždeň

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
sk[0]: týždeň

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
sk[0]: rok

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
sk[0]: rok
