WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to mn translation catalogue (1268 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
mn[0]: Өөр %d захиалгыг шалгасан бөгөөд засвар хийх шаардлагагүй.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
mn: Дараагийн төлбөрийн хугацаа %s байна.

en:  Subscription Created
mn: Бүртгэл үүсгэсэн

en:  Subscription Deleted
mn: Бүртгэлийг устгасан

en:  Subscription Switched
mn: Захиалга сэлгэсэн

en:  Subscription Updated
mn: Захиалга шинэчлэгдсэн

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
mn: &quot;%s&quot; нь хүчинтэй шинэ захиалгын төрөл биш байна.

en: $0 Initial Checkout
mn: $0 Анхны төлбөр

en: $type passed to the function was not a string.
mn: Функцид дамжуулсан $type нь мөр биш байсан.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
mn: %1$s %2$s дараа нь %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
mn[0]: %1$s %2$s дараа нь %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
mn: %1$s %2$s дараа нь %4$s тутамд %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
mn: %1$s %2$s дараа нь %5$s дээр %4$s тутамд %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
mn: %1$s %2$s дараа нь %3$s %4$s %5$s дээр жил бүр

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
mn: %1$s %2$s дараа нь %3$s %4$s %5$s дээр %6$s жил тутамд

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
mn: %1$s %2$s дараа нь %5$s сар бүрийн %4$s өдөр %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
mn: %1$s %2$s дараа нь %3$s сар бүрийн %4$s-д

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
mn: %1$s %2$s дараа нь сар бүрийн сүүлийн өдөр %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
mn: %1$s %2$s дараа нь %4$s сар бүрийн сүүлийн өдөр %3$s

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
mn: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
mn: %1$s Бүртгэлээ өөрчлөхийн тулд %3$s%4$s захиалгыг %2$s-д гүйцээнэ үү.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
mn: %2$s үнэгүй туршилтын дараа %1$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
mn: %1$s болон %2$s бүртгүүлэх хураамж

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
mn: %2$s тутамд %1$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
mn: %3$s дээр %2$s тутамд %1$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
mn[0]: %2$d зүйлийн %1$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
mn: %2$s-д %1$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
mn: %1$s үнэгүй туршилт, дараа нь %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
mn: %1$s одоо, мөн

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
mn: Жил бүр %2$s %3$s дээр %1$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
mn: %4$s жил тутамд %2$s %3$s дээр %1$s

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
mn: %3$s сар бүрийн %2$s өдөр %1$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
mn: Сар бүрийн %2$s-д %1$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
mn: %2$s сар бүрийн сүүлийн өдөр %1$s

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
mn[0]: %1$s захиалгыг шинэчилж чадсангүй: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
mn: %1$s захиалгын үйл явдлыг %2$s-д эхлүүлсэн

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
mn: %2$s үнэгүй туршилттай %1$s

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
mn: %4$s-д %1$s#%2$s%3$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
mn: %1$sЗахиалгын бүтээгдэхүүн нэмэх »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
mn: %1$sЗахиалга %2$s-г одоо нэмэх эсвэл шинэ интерфейсийн талаар %3$%4$s илүү ихийг мэдэж аваарай.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
mn: %1$sЗахиалга сонгох%2$s%3$sWooCommerce захиалгын өргөтгөл нь захиалгын хоёр шинэ төрлийг нэмдэг - %4$sЭнгийн захиалга%5$s болон %6$sХувьсах захиалга%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
mn: %1$s%2$s-г хэрхэн шинэчлэх талаар мэдэж аваарай

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
mn: %1$sЗахиалгыг удирдах талаар нэмэлт мэдээлэл авах »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
mn: %1$sТэмдэглэл:%2$s Захиалгатай холбоотой захиалгууд нь эдгээр тохиргоонд нөлөөлсөн захиалгад хамаарахгүй.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
mn: %1$sЗахиалга #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
mn: %1$sPayPal лавлагааны гүйлгээг таны %2$s дансанд идэвхжүүлсэн. Захиалгын удирдлагын бүх функцууд одоо идэвхжсэн. Аз жаргалтай худалдаа!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
mn: %1$sPayPal лавлагааны гүйлгээг таны %2$s дансанд идэвхжүүлээгүй, захиалгын удирдлагын зарим функц идэвхжээгүй байна. PayPal-тай холбогдож, тэднээс %3$senable PayPal лавлагаа гүйлгээг%4$s таны дансанд хийхийг хүснэ үү. %5$sPayPal данс шалгах%6$s %3$sДэлгэрэнгүй үзэх %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
mn: %1$sPayPal лавлагааны гүйлгээг таны %2$s дансанд идэвхжүүлээгүй байна. Хэрэв та PayPal-н лавлагааны гүйлгээг захиалгатай ашиглахыг хүсвэл PayPal-тай холбогдож, тэднээс %3$senable PayPal-ийн лавлагааны гүйлгээг%4$s таны дансанд хүснэ үү. %5$sPayPal дансыг шалгах%6$s %3$sДэлгэрэнгүй үзэх %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
mn: %1$sҮнэ тогтоох%2$s%3$sЗахиалгын үнэ бусад бүтээгдэхүүний үнээс арай өөр байна. Захиалгын хувьд та төлбөрийн хугацаа, үргэлжлэх хугацаа, бүртгүүлэх хураамж, үнэгүй туршилтын хугацааг тохируулах боломжтой.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
mn: %1$sАнхааруулга!%2$s Та %1$sWooCommerce захиалга%2$s-ыг %3$s-аас %4$s болгон бууруулсан бололтой. Ийм байдлаар залгаасыг бууруулах нь асуудал үүсгэж болзошгүй. %3$s ба түүнээс дээш хувилбар руу шинэчлэх эсвэл нэмэлт тусламж авахын тулд %5$%6$s шинэ тусламжийн тасалбар нээнэ үү. %7$sДэлгэрэнгүй үзэх »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
mn: %1$sАнхааруулга!%2$s Бид %1$sWooCommerce захиалгын эрт шинэчлэх%2$s залгаас идэвхтэй байгааг харж байна. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s-ийн %3$s хувилбар нь үндсэн залгаас дотор багцлагдсан залгаасын функцтэй хамт ирдэг. Аливаа зөрчилдөөнөөс зайлсхийхийн тулд WooCommerce-н захиалгыг эрт шинэчлэхийг идэвхгүй болгоно уу.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
mn: %1$sАнхааруулга!%2$s Бид %1$sWooCommerce Захиалга 2.3.0 - 2.3.2%2$s-д таны захиалгын сунгалт болон хэрэглэгчийн захиалгын санах ойд хүчингүй өгөгдөл агуулж болзошгүй асуудлыг илрүүлсэн. Кэш хийсэн өгөгдлийг хэрхэн шинэчлэх талаар мэдээлэл авахыг хүсвэл %3$шинэ тусламжийн тасалбар %4$s нээнэ үү.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
mn: %1$sWooCommerce захиалга суулгасан%2$s – %3$sТа захиалга зарж эхлэхэд бэлэн боллоо!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
mn: %1$sWooCommerce захиалга идэвхгүй байна.%2$s WooCommerce захиалга ажиллахын тулд %3$sWooCommerce залгаас%4$s идэвхтэй байх ёстой. WooCommerce »%6$s-г %5$s суулгаад идэвхжүүлнэ үү

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
mn: %1$sWooCommerce-н захиалга идэвхгүй байна.%2$s Захиалгын энэ хувилбарт WooCommerce %3$s буюу түүнээс дээш хувилбар шаардлагатай. %4$WooCommerce-г %3$s буюу түүнээс дээш »%5$s хувилбар руу шинэчилнэ үү.

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
mn: %2$s %1$s одоогийн захиалга

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
mn: %2$s %1$s дууссан захиалга

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
mn: %2$s %1$s шинэ захиалга

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
mn: %2$s %1$s захиалга цуцлагдсан

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
mn: %2$s %1$s захиалгын сунгалт

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
mn: %2$s %1$s захиалга дахин бүртгүүлсэн

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
mn: %2$s %1$s захиалгын бүртгэл

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
mn: %2$s %1$s захиалгын шилжүүлэгч

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
mn[0]: %2$s%1$s цуцлалт%3$s захиалга энэ сард цуцалсан

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
mn[0]: %2$s%1$s шинэчлэлт%3$s захиалгын энэ сард шинэчлэгдсэн

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
mn[0]: %2$s%1$s бүртгүүлэх%3$s энэ сард бүртгүүлнэ үү

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
mn[0]: %d Төлбөрийг дахин оролдохыг цуцалсан

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
mn[0]: %d Төлбөрийн дахин оролдлого амжилтгүй боллоо

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
mn[0]: %d Төлбөрийн дахин оролдлого хүлээгдэж байна

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
mn[0]: %d Төлбөрийг дахин боловсруулж байна

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
mn[0]: %d Төлбөрийг амжилттай дахин хийх оролдлого

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
mn[0]: %d алдаа

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
mn[0]: %d зүйл

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
mn: %s - Захиалга

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
mn: %s өмнө

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
mn: %s сунгах дундаж хэмжээ

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
mn[0]: %s өдөр

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
mn: сарын %s өдөр

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
mn: долоо хоног бүр %s

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
mn[0]: %s сар

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
mn: %s захиалгын цэвэр ашиг

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
mn: %s захиалгын цэвэр алдагдал

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
mn: %s сар бүрийн сүүлийн өдөр

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
mn: Энэ хугацаанд %s шинэчлэлтийн орлого

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
mn: %s сунгах захиалга

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
mn: Энэ хугацаанд %s шинэчлэлтийн орлого

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
mn: %s шинэчлэлтийн орлогыг сэргээсэн

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
mn: %s-н энэ сарын шинэчлэлтийн орлого

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
mn: %s энэ хугацаанд дахин бүртгүүлсэн орлого

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
mn: %s дахин оролдох оролдлого амжилтгүй боллоо

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
mn: %s дахин оролдох оролдлого хүлээгдэж байна

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
mn: %s дахин оролдох оролдлого амжилттай боллоо

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
mn: Энэ хугацаанд %s бүртгүүлсэн орлого

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
mn: %s-н энэ сард бүртгүүлсэн орлого

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
mn[0]: %s захиалгын статус өөрчлөгдсөн.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
mn: %s энэ хугацаанд орлогыг сэлгэнэ

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
mn[0]: %s долоо хоног

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
mn[0]: %s жил

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
mn: %sДэлгэрэнгүй үзэх »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
mn: (%s секундын дотор)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
mn: (%s багтана)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
mn: 1 өдөр

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
mn: 1 сар

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
mn: 1 долоо хоног

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
mn: 1 жил

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
mn: Саяхан PayPal-ын захиалгын төлбөрийг боловсруулах явцад ноцтой алдаа гарлаа. Үүнийг шийдэхийн тулд %1$WooCommerce Support%3$s-д яаралтай шинэ тасалбар нээнэ үү. %2$sДэлгэрэнгүй үзэх »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
mn: Бүтээгдэхүүн нь &quot;Сагсанд нэмэх&quot; гэсэн бичвэр бүхий товчлуурыг харуулдаг. Өгөгдмөл байдлаар, захиалга нь үүнийг &quot;Одоо бүртгүүлэх&quot; болгож өөрчилдөг. Та энд захиалга хийх товчлуурын текстийг өөрчлөх боломжтой.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
mn: %1$s-д хамаарах захиалга цуцлагдлаа. Тэдний захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээлэл дараах байдалтай байна.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
mn: %1$s-д хамаарах захиалгыг хэрэглэгч түдгэлзүүлсэн. Тэдний захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээлэл дараах байдалтай байна.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
mn: %1$s-д хамаарах захиалгын хугацаа дууссан. Тэдний захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээлэл дараах байдалтай байна.

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
mn: Таны сагснаас захиалга хасагдсан. Төлбөрийн гарцын хязгаарлалтын улмаас захиалгын өөр өөр бүтээгдэхүүнийг нэгэн зэрэг худалдан авах боломжгүй.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
mn: Таны сагснаас захиалга хасагдсан. Бүтээгдэхүүн болон захиалгыг нэгэн зэрэг худалдаж авах боломжгүй.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
mn: Захиалгын сунгалтыг таны сагсаас хассан. Хэд хэдэн захиалгыг нэгэн зэрэг худалдаж авах боломжгүй.

en: About WooCommerce Subscriptions
mn: WooCommerce захиалгын тухай

en: Accept Early Renewal Payments
mn: Эрт сунгах төлбөрийг хүлээн авна уу

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
mn: Модал ашиглан эрт сунгах төлбөрийг хүлээн авна уу

en: Accept Manual Renewals
mn: Гарын авлагын шинэчлэлтийг хүлээн авах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
mn: Идэвхжүүлэх

[ctx: Subscription status]
en: Active
mn: Идэвхтэй

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Идэвхтэй <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
mn: Идэвхтэй бүтээгдэхүүний түлхүүр

en: Active Subscriptions
mn: Идэвхтэй захиалга

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
mn: Идэвхтэй захиалга %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
mn[0]: %d төлбөрийн хувьд идэвхтэй

en: Active for unlimited payments
mn: Хязгааргүй төлбөр хийх боломжтой

en: Active for x payments
mn: X төлбөрт идэвхтэй

en: Active subscriber?
mn: Идэвхтэй захиалагч уу?

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add New
mn: Шинээр нэмэх

en: Add New Retry
mn: Шинэ оролдлого нэмэх

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
mn: Шинэ захиалга нэмэх

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
mn: Бүртгэл нэмэх

en: Add a Subscription Product
mn: Захиалгын бүтээгдэхүүн нэмнэ үү

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
mn: Төлбөр нэмэх

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
mn: Төлбөрийн хэрэгсэл нэмнэ үү

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
mn: Төлбөрийн хэрэгсэл нэмнэ үү

en: Add to Cart Button Text
mn: Сагсанд нэмэх товчлуурын текст

en: Address
mn: Хаяг

en: Affected event: | Affected events:
mn[0]: Нөлөөлөлд өртсөн үйл явдал:

en: Align Subscription Renewal Day
mn: Захиалгыг шинэчлэх өдөр

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
mn: Захиалгын шинэчлэлтийг долоо хоног, сар, жилийн тодорхой өдөртэй уялдуулаарай. Жишээлбэл, сарын эхний өдөр. %1$sДэлгэрэнгүй үзэх%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
mn: Энэ захиалгыг худалдан авсан бүх үйлчлүүлэгчдийн төлбөрийн огноог долоо хоног эсвэл сарын тодорхой өдөртэй уялдуулаарай.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
mn: Энэ захиалгын төлбөрийн огноог тухайн жилийн тодорхой өдөр тааруулна уу. Хэрэв энэ жил аль хэдийн огноо хийгдсэн бол эхний төлбөрийг %s дотор хийнэ. Энэ бүтээгдэхүүний төлбөрийн синк хийхийг идэвхгүй болгохын тулд өдрийг 0 болгож тохируулна уу.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
mn: Холбогдсон бүх захиалгын зүйлсийг сагсаас хассан.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
mn: Бүх холбогдсон захиалгын зүйл байсан

en: All orders types
mn: Бүх төрлийн захиалга

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
mn: Төлбөрийн хэрэгсэлгүйгээр 0$-н анхны төлбөрийг хийхийг зөвшөөрнө үү.

en: Allow Switching
mn: Солихыг зөвшөөрөх

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
mn: Захиалгын бүтээгдэхүүнийг бусад бүтээгдэхүүн болон захиалгатай нэг гүйлгээгээр худалдан авахыг зөвшөөрнө үү.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
mn: Төлбөрийн хэрэглүүрийг оруулахгүйгээр эхний төлбөр нь 0 доллартай захиалгын бүтээгдэхүүнийг худалдан авахыг зөвшөөрнө үү. Захиалгыг идэвхтэй байлгахын тулд үйлчлүүлэгч эхний хугацааны эцэст төлбөрийн хэрэгслээ өгөх шаардлагатай болно.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
mn: Үйлчлүүлэгчид %1$sМиний бүртгэл &gt; Захиалгыг харах%2$s хуудаснаас төлбөр тооцоог давж, захиалгаа эрт сунгахыг зөвшөөрнө үү. %3$sДэлгэрэнгүй үзэх.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
mn: Хэрэглэгчдэд &quot;Захиалгыг харах&quot; хуудаснаас автомат сунгалтыг асаах, унтраахыг зөвшөөрнө үү.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
mn: Олон захиалга, бүтээгдэхүүнийг нэгэн зэрэг худалдан авахыг зөвшөөрнө үү.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
mn: Захиалагчдад өөр өөр захиалга хооронд шилжихийг (сайжруулах эсвэл бууруулах) зөвшөөрнө үү. %1$sДэлгэрэнгүй үзэх%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
mn: Үргэлж

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
mn[0]: Саяхны захиалгатай холбоотой үйл явдлыг боловсруулах явцад алдаа гарлаа. Нөлөөлөлд өртсөн захиалгыг хэрхэн засах болон энэ алдааны шалтгааны талаар илүү ихийг мэдэхийг хүсвэл манай %1$shere%2$s гарын авлагыг уншина уу.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
mn: Алдаа гарлаа, дахин оролдоно уу эсвэл өөр төлбөрийн хэлбэрийг ашиглана уу.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
mn: Эхний давтагдах төлбөрийг авахаас өмнө хүлээх нэмэлт хугацаа. Бүртгүүлэх аливаа хураамжийг захиалгын эхэнд ногдуулсан хэвээр байх болно. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
mn: Эхний давтагдах төлбөрийг авахаас өмнө хүлээх нэмэлт хугацаа. Бүртгүүлэх аливаа хураамжийг захиалгын эхэнд ногдуулсан хэвээр байх болно. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
mn: Танд %1$s дээрх захиалгаа сунгах захиалга үүсгэгдсэн. Энэ нэхэмжлэхийг төлөхийн тулд дараах холбоосыг ашиглана уу: %2$s

en: And much more...
mn: Мөн бусад олон ...

en: Any Payment Method
mn: Аливаа төлбөрийн арга

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
mn: Та энэ зүйлийг өөрийн бүртгэлээс хасахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
mn: Та PayPal стандартаас төлбөрийн хэрэгслээ өөрчлөхийг хүсэж байна уу? Энэ нь PayPal дээрх захиалгыг түдгэлзүүлнэ.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
mn: Та сунгалтыг боловсруулахдаа итгэлтэй байна уу? Энэ нь үйлчлүүлэгчээс төлбөр авч, сунгах захиалгыг имэйлээр илгээнэ (хэрэв имэйл идэвхжсэн бол).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
mn: Та энэ сунгах захиалгын төлбөрийг дахин хийх гэж байгаадаа итгэлтэй байна уу? Энэ нь үйлчлүүлэгчээс төлбөр авах, сунгах захиалгын имэйл илгээх оролдлого хийх болно (хэрэв имэйл идэвхжсэн бол).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
mn: Төлбөрийн хэрэгслээс түр хугацаагаар татгалзсаны улмаас алдагдах давтагдах орлогыг нөхөх оролдлого хийнэ үү. %1$sДэлгэрэнгүй үзэх%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
mn: Автоматаар шинэчлэх унтраалга

en: Auto renew
mn: Автоматаар шинэчлэх

en: Automatic Failed Payment Retries
mn: Автомат амжилтгүй төлбөрийн дахин оролдлого

en: Automatic Failed Payment Retry
mn: Автомат амжилтгүй болсон төлбөрийн дахин оролдлого

en: Automatic Recurring Payments
mn: Автомат давтагдах төлбөр

en: Automatic payment failed for order {order_number}
mn: {order_number} захиалгын автомат төлбөр амжилтгүй боллоо

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
mn: {order_number}-н автомат төлбөр амжилтгүй боллоо, бид {дахин оролдох_time} болно

en: Automatic renewal payment failed
mn: Автомат сунгах төлбөр амжилтгүй боллоо

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
mn: Энэ хугацааны дараа захиалгын хугацаа автоматаар дуусна. Энэ урт нь синхрончлогдсон эхний сунгалтаас өмнө олгосон аливаа үнэгүй туршилт эсвэл хугацаанаас гадна юм.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
mn: Энэ хугацааны дараа захиалгын хугацаа автоматаар дуусна. Энэ урт нь синхрончлогдсон эхний сунгалтаас өмнө олгосон аливаа үнэгүй туршилт эсвэл хугацаанаас гадна юм.

en: Average Lifetime Value
mn: Амьдралын дундаж үнэ цэнэ

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
mn: Амьдралын дундаж утга %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
mn: Дундаж давтагдах шугам Нийт %s

en: Backordered
mn: Буцааж захиалсан

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
mn: Ийм учраас энэ нь танай улсын цорын ганц боломжтой сонголтоос бусад тохиолдолд захиалгын төлбөрийн хэрэгсэл болгон ашиглахыг зөвлөдөггүй.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
mn: %sWC_Subscription%s анги нь %sWC_Order%s-г өргөтгөдөг тул та %s$subscription-&gt;update_status()%s эсвэл %s$subscription-&gt;get_total()%s гэх мэт түүний мэддэг аргуудыг ашиглаж болно.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
mn: PayPal Стандартыг захиалгын хувьд идэвхжүүлэхийн өмнө хэрэглэгчид PayPal Стандартыг ашиглах үед захиалгынхаа туршид PayPal Стандартыг ашиглах түгжигдсэн бөгөөд PayPal Стандарт нь хэд хэдэн хязгаарлалттай болохыг анхаарна уу. Энэ сонголтыг идэвхжүүлэхийн өмнө бид захиалгын хувьд PayPal Standard%2$s-ийг ашиглахыг зөвлөдөггүй тул %1$s-н гарын авлагыг уншина уу.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
mn: Бид таныг замд тань илгээхээс өмнө таны мэдээллийн санг хамгийн сүүлийн хувилбар болгон шинэчлэх шаардлагатай байна. Хэрэв танд сайтынхаа нөөц хуулбар байхгүй бол %snow бол нэг%s үүсгэх цаг юм.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
mn: Бүлэглэсэн захиалгын хооронд

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
mn: Захиалгын хувилбаруудын хооронд

[ctx: table column header]
en: Big Bang
mn: Том тэсрэлт

en: Billing
mn: Тооцоо

en: Billing Address
mn: Тооцооны хаяг

en: Billing Period
mn: Тооцооны хугацаа

en: Billing Period:
mn: Тооцооны хугацаа:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
mn: PayPal дээр төлбөрийн гэрээг цуцалсан.

en: Billing interval:
mn: Тооцооны интервал:

en: Billing period for the subscription.
mn: Захиалгын төлбөрийн хугацаа.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
mn: Тооцоо:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
mn: Захиалгад ашигласан хүргэлтийн хаяг болон ирээдүйн худалдан авалтад таны анхдагч хүргэлтийн хаяг хоёулаа шинэчлэгдэх болно.

en: Browse products
mn: Бүтээгдэхүүнийг үзэх

en: Browser User Agent
mn: Хөтөч хэрэглэгчийн агент

en: But wait, there's more!
mn: Гэхдээ хүлээгээрэй, илүү олон зүйл байна!

en: Button Text
mn: Товчлуурын текст

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
mn: Өгөгдмөл байдлаар, Захиалга төлбөрийг 7 хоногийн турш 5 удаа дахин хийх болно. Дахин оролдох системийг хянадаг дүрмийг дараах байдлаар өөрчилж болно.

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
mn: Өгөгдмөл байдлаар, одоо байгаа захиалгын бүтээгдэхүүнд шинэ файл нэмэх нь идэвхтэй захиалагчдад шинэ файлд хандах эрхийг автоматаар олгоно. Гэсэн хэдий ч, одоо та захиалагчдад зөвхөн дараагийн сунгалтын төлбөрийн дараа шинэ файлд хандах боломжийг олгохын тулд %snew контент дуслах тохиргоог%s идэвхжүүлж болно.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
mn: Бүртгэлийг захиалгат захиалгын төрөл болгосноор захиалга нь одоо бас захиалгат нийтлэлийн төрөл болж байна. Энэ нь захиалгын хүсэлтийг илүү хурдан болгодог бөгөөд энэ нь WordPress нийтлэл, хуудсууд шиг өргөтгөх боломжтой мэдээллийн сангийн схемийг ашигладаг.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
mn: Бүртгэлээ эрт сунгаснаар таны дараагийн төлбөр %s болно.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
mn: Бүртгэлээ эрт сунгаснаар таны %s-д хийхээр төлөвлөсөн дараагийн төлбөр цуцлагдах болно.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
mn: WooCommerce-ийн захиалгыг ашигласнаар та хувийн мэдээллээ хадгалж, захиалгын төлбөрийг авахын тулд ямар гуравдагч талын төлбөрийн процессор ашиглаж байгаагаас хамааран хувийн мэдээллээ гадны эх сурвалжтай хуваалцаж болно.

en: Cache Update Failures
mn: Кэш шинэчлэлтийн алдаа

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
mn: Хаягийн төрлийн дэлгэцийн нэрийг авч чадахгүй байна. Хаягийн төрөл нь мөр биш юм.

en: Can not get status name. Status is not a string.
mn: Статусын нэрийг авч чадахгүй байна. Статус нь мөр биш юм.

en: Cancel
mn: Цуцлах

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Cancel Now
mn: Одоо цуцлах

en: Cancel and remove personal data
mn: Хувийн мэдээллийг цуцлах, устгах

en: Cancellations
mn: Цуцлалт

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
mn: Цуцлагдсан

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
mn: Цуцлагдсан огноо

en: Cancelled Subscription
mn: Бүртгэлийг цуцалсан

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
mn: Хэрэглэгчийн захиалга цуцлагдсан үед (дэлгүүрийн менежер эсвэл үйлчлүүлэгч) цуцлагдсан захиалгын имэйлийг илгээдэг.

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
mn: Захиалга үүсгэх боломжгүй: %s.

en: Change
mn: Өөрчлөх

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
mn: %s хаягийг өөрчлөх

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
mn: Төлбөрийн аргыг өөрчлөх

en: Change Trial and End Dates
mn: Туршилт болон дуусах огноог өөрчлөх

en: Change address
mn: Хаяг өөрчлөх

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
mn: Хугацааны эхлэл ба төгсгөлийн хоорондох захиалгын өөрчлөлт.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
mn: Төлбөрийг өөрчлөх

en: Change payment features:
mn: Төлбөрийн онцлогийг өөрчлөх:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
mn: Төлбөрийн аргыг өөрчлөх

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
mn: Төлбөрийн аргыг өөрчлөх

en: Check Out What's New
mn: Шинэ зүйл юу байгааг шалгаарай

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
mn: Шинэ төлбөрийн хэрэгсэл сонгоно уу. %s

en: Choose a new subscription.
mn: Шинэ захиалга сонгоно уу.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
mn: Идэвхтэй болон идэвхгүй захиалагчдад оноох үндсэн дүрүүдийг сонгоно уу. Бүртгэл хөтлөхийн тулд захиалагчдад хэрэглэгчийн бүртгэл үүсгэсэн байх ёстой. %1$administrator%2$s үүрэг бүхий хэрэглэгчид, тухайлбал, та администраторуудыг түгжихээс сэргийлэхийн тулд эдгээр үүргийг хэзээ ч хуваарилахгүй.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
mn: Захиалгын үнэ, төлбөрийн интервал, хугацааг сонгоно уу.

en: Choose which format of email to send.
mn: Имэйлийн аль форматыг илгээхээ сонгоно уу.

en: Clear
mn: Тодорхой

en: Complete checkout to renew now.
mn: Одоо шинэчлэхийн тулд тооцоогоо дуусгана уу.

en: Complete checkout to renew your subscription.
mn: Бүртгэлээ шинэчлэхийн тулд тооцоогоо дуусгана уу.

en: Complete checkout to resubscribe.
mn: Дахин бүртгүүлэхийн тулд тооцоогоо дуусгана уу.

en: Completed Renewal Order
mn: Шинэчлэх захиалга дууссан

en: Continue
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Copy billing address
mn: Төлбөрийн хаягийг хуулах

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
mn: Бүртгэл авч чадсангүй. Захиалгын түлхүүр нь захиалгад хамаарахгүй байх магадлалтай. Түлхүүр нь: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
mn: Улс / муж

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
mn: Купон нь өгөгдсөн төлбөрийн тоогоор хязгаарлагдах болно. Дараа нь энэ нь захиалгаас автоматаар хасагдах болно. &quot;Төлбөр&quot; нь захиалгын анхны төлбөрийг багтаасан болно.

en: Create pending parent order
mn: Хүлээгдэж буй эцэг эхийн захиалга үүсгэх

en: Create pending parent order requested by admin action.
mn: Админ үйлдлийн хүсэлтээр хүлээгдэж буй эцэг эхийн захиалгыг үүсгэ.

en: Create pending renewal order
mn: Хүлээгдэж буй сунгах захиалга үүсгэх

en: Create pending renewal order requested by admin action.
mn: Админ үйлдлийн хүсэлтээр хүлээгдэж буй сунгах захиалга үүсгэнэ үү.

en: Create subscriptions
mn: Захиалга үүсгэх

en: Created Date
mn: Үүсгэсэн огноо

[ctx: a switch type]
en: Crossgrade
mn: Загалмай

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
mn: Түүхий дахин оролдох захиалгат дүрэм

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
mn: Захиалгат дахин оролдох дүрэм

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
mn: Захиалгат дахин оролдох дүрмийн анги

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
mn: Захиалгат дахин оролдох дүрэм

en: Custom field deleted.
mn: Тусгай талбарыг устгасан.

en: Custom field updated.
mn: Тусгай талбарыг шинэчилсэн.

en: Customer
mn: Хэрэглэгч

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
mn[0]: %1$s харилцагч захиалгаа сольсон. Тэдний шинэ захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээлэл дараах байдалтай байна.

en: Customer ID is invalid.
mn: Хэрэглэгчийн ID хүчингүй байна.

en: Customer Payment Retry
mn: Хэрэглэгчийн төлбөрийг дахин хийх

en: Customer Provided Note
mn: Хэрэглэгчийн өгсөн тэмдэглэл

en: Customer Renewal Invoice
mn: Хэрэглэгчийн сунгах нэхэмжлэх

en: Customer Suspensions
mn: Үйлчлүүлэгчийг түдгэлзүүлэх

en: Customer Totals
mn: Хэрэглэгчийн нийт дүн

en: Customer add payment method page &rarr;
mn: Үйлчлүүлэгч төлбөрийн хэрэгсэл нэмэх хуудас →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
mn: Хэрэглэгч &quot;%1$s&quot;-г (Бүтээгдэхүүний ID: #%2$d) Миний данс хуудсаар нэмсэн.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
mn: Хэрэглэгч %s нэмсэн.

en: Customer change payment method page &rarr;
mn: Хэрэглэгч төлбөрийн аргыг өөрчлөх хуудас →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
mn: Хэрэглэгч &quot;%1$s&quot;-г (Бүтээгдэхүүний ID: #%2$d) Миний данс хуудсаар устгасан.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
mn: Хэрэглэгч хугацаагаа эрт сунгах хүсэлт гаргасан:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
mn: Хэрэглэгч #%s дарааллаар дахин захиалга өгсөн

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
mn: Хэрэглэгчийн захиалгын кэшийг одоо %1$s болон %2$s зохицуулж байна.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
mn: Хэрэглэгчийн захиалгын кэшийг одоо %1$s зохицуулж байна.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
mn: Үйлчлүүлэгч %s захиалгаар амжилттай шинэчлэгдсэн.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
mn: Хэрэглэгч %1$s-с %2$s руу шилжсэн.

en: Customer's notes about the order
mn: Захиалгын талаархи хэрэглэгчийн тэмдэглэл

en: Customer:
mn: Хэрэглэгч:

en: Customers
mn: Үйлчлүүлэгчид

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
mn: Хэрэглэгчид болон бусад захиргааны бус хэрэглэгчид шинэчлэлт хийгдэж байх үед таны дэлгүүрээс ямар ч саадгүйгээр үзэж, худалдан авалт хийх боломжтой.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
mn: Хэрэглэгчид одоо захиалгын өөр бүтээгдэхүүнүүдийг нэг гүйлгээгээр худалдан авах боломжтой. Бүтээгдэхүүн нь ямар ч хуваарийн дагуу төлбөр тооцоо хийх боломжтой бөгөөд бүртгүүлэх хураамж болон/эсвэл үнэгүй туршилтын аль ч хослолтой.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
mn: Захиалгатай үйлчлүүлэгчид энэ тохиргооноос хасагдсан.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
mn: Дахин оролдох дүрмийг өөрчлөх

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
mn: Захиалагчийн дансны хуудсан дээрх захиалгын хажууд байгаа товчлуур дээр харагдах текстийг тохируулна уу. Өгөгдмөл нь &quot;Захиалга сэлгэх&quot; боловч та үүнийг &quot;Сайжруулах&quot; эсвэл &quot;Захиалга өөрчлөх&quot; болгон өөрчлөхийг хүсч болно.

en: Database Update Required
mn: Өгөгдлийн сангийн шинэчлэл шаардлагатай

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
mn: Өгөгдлийн санг %s хувилбар болгон шинэчилсэн

en: Date
mn: Огноо

en: Date Changed
mn: Огноо өөрчлөгдсөн

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
mn: Түдгэлзүүлсэн огноо

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
mn: Түдгэлзүүлсэн огноо: %s

en: Date type can not be an empty string.
mn: Огнооны төрөл нь хоосон мөр байж болохгүй.

en: Date type is not a string.
mn: Огнооны төрөл нь мөр биш юм.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
mn: Өдөр

en: Delete Customer Subscription Cache
mn: Хэрэглэгчийн захиалгын кэшийг устгах

en: Delete Permanently
mn: Бүрмөсөн устгах

en: Delete Related Order Cache
mn: Холбогдох захиалгын кэшийг устгах

en: Delete all variations without a subscription
mn: Бүх хувилбаруудыг захиалгагүйгээр устгана уу

en: Delete this item permanently
mn: Энэ зүйлийг бүрмөсөн устгана уу

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
mn: Хөгжүүлэгчид захиалгын датаг хайх, өөрчлөхийн тулд %sget_posts()%s гэх мэт WordPress-ийн бүх танил функцуудыг ашиглах боломжтой болсон.

en: Disable auto renew
mn: Автоматаар шинэчлэхийг идэвхгүй болгох

en: Discount
mn: Хөнгөлөлт

en: Display the auto renewal toggle
mn: Автоматаар шинэчлэх унтраалгыг харуулах

en: Do not limit
mn: Хязгаарлах хэрэггүй

en: Do not synchronise
mn: Синхрончлох хэрэггүй

[ctx: short for documents]
en: Docs
mn: Докс

[ctx: short for documents]
en: Documentation
mn: Баримт бичиг

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
mn: Бууруулах

en: Downloadable
mn: Татаж авах боломжтой

en: Drip Downloadable Content
mn: Татаж авах боломжтой контент

en: Early Renewal
mn: Эрт шинэчлэх

en: Edit
mn: Засварлах

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
mn: Засварлах

en: Edit Retry
mn: Засварлах Дахин оролдох

en: Edit Subscription
mn: Захиалга засах

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
mn: Захиалга засах

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
mn: Захиалгыг засахад алдаа гарлаа: %s

en: Email
mn: Имэйл

en: Email Address
mn: Имэйл хаяг

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
mn: Имэйлийн гарчиг

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
mn: Имэйлийн төрөл

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
mn: Имэйл: %s

en: Enable Automatic Retry
mn: Автомат дахин оролдохыг идэвхжүүлнэ үү

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
mn: Захиалгын PayPal стандартыг идэвхжүүлнэ үү

en: Enable auto renew
mn: Автоматаар шинэчлэхийг идэвхжүүлнэ үү

en: Enable automatic payments
mn: Автомат төлбөрийг идэвхжүүлэх

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
mn: Амжилтгүй болсон давтагдах төлбөрийн автомат дахин оролдлогыг идэвхжүүлэх

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
mn: Захиалгын бүтээгдэхүүн дээр татаж авах боломжтой контентыг дусаахыг идэвхжүүлнэ үү.

en: Enable this email notification
mn: Энэ имэйл мэдэгдлийг идэвхжүүлнэ үү

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
mn: Идэвхжүүлэх/Идэвхгүй болгох

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
mn: Үүнийг идэвхжүүлснээр дараагийн шинэчлэлтийг боловсруулсны дараа л бүтээгдэхүүнд нэмсэн татаж авах боломжтой шинэ файлд хандах эрхийг олгоно.%sӨгөгдмөлөөр, тухайн бүтээгдэхүүнийг идэвхтэй захиалсан хэрэглэгчдэд тухайн бүтээгдэхүүнд нэмсэн татаж авах боломжтой шинэ файлд хандах эрхийг нэн даруй олгоно.

en: End Date
mn: Дуусах огноо

[ctx: table heading]
en: End Date
mn: Дуусах огноо

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
mn: Дуусах огноо

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
mn: Дуусах огноо: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
mn: Дуусах огноо

[ctx: table heading]
en: End date
mn: Дуусах огноо

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
mn: Дуусах огноо: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
mn: Урьдчилсан төлбөрт хугацааны төгсгөл

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
mn: Урьдчилсан төлбөрт хугацааны төгсгөл: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
mn: Миний данс → Захиалгын төлбөрийн аргыг өөрчлөх хуудасны эцсийн цэг

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
mn: Миний данс → Бүртгэлийн хуудасны эцсийн цэг

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
mn: Миний дансны эцсийн цэг → Захиалга харах хуудас

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
mn: Шинэ интервалыг нэг тоогоор оруулна уу (жишээ нь 2 дахь сар тутамд цэнэглэх, 2-ыг оруулна уу):

en: Enter a new length (e.g. 5):
mn: Шинэ уртыг оруулна уу (жишээ нь 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
mn: Энэ имэйлийн хүлээн авагчийг (таслалаар тусгаарласан) оруулна уу. Өгөгдмөл нь %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
mn: Өдөр, долоо хоног, сар эсвэл жилийн аль алиныг нь шинэ үеийг оруулна уу:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
mn: Алдаа

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
mn: Алдаа %d: Захиалгад татвар нэмэх боломжгүй. Дахин оролдоно уу.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
mn: Алдаа %d: Захиалга үүсгэх боломжгүй. Дахин оролдоно уу.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
mn: Алдаа %d: Бүртгэл үүсгэх боломжгүй. Дахин оролдоно уу.

en: Error during subscription status transition.
mn: Захиалгын статусыг шилжүүлэх явцад гарсан алдаа.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
mn: Захиалгын төгсгөлийн цэгүүдийг хадгалахад алдаа гарлаа: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView %2$s болон %1$sЗахиалгын төлбөрийн хэрэгсэл%2$s ижил байж болохгүй. Өөрчлөлтүүдийг буцаасан.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
mn: Зарим мэдээллийг шинэчлэхэд алдаа гарлаа: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
mn: Алдаа: Үүсгэсэн захиалгад бүтээгдэхүүн нэмэх боломжгүй. Дахин оролдоно уу.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
mn: Алдаа: &quot;%s&quot; тэмдэглэлээр сунгах захиалга үүсгэх боломжгүй

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
mn: Алдаа: Бүртгэл үүсгэх боломжгүй. Дахин оролдоно уу.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
mn: Алдаа: таны хөтчийн цагийн бүсийг олж чадсангүй.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
mn: Үлдсэн тооцоолсон хугацаа (минут:секунд): %s

en: Expire after
mn: Дараа нь хугацаа нь дуусна

[ctx: Subscription status]
en: Expired
mn: Хугацаа дууссан

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хугацаа дууссан <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
mn: Хугацаа дууссан захиалга

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
mn: Захиалгын хугацаа дууссан имэйлийг хэрэглэгчийн захиалгын хугацаа дуусахад илгээдэг.

en: Export CSV
mn: CSV экспортлох

[ctx: Subscription status]
en: Failed
mn: Амжилтгүй

en: Failed Payment Retries
mn: Төлбөрийн дахин оролдлого амжилтгүй боллоо

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
mn: Амжилтгүй болсон давтагдах төлбөрийг одоо автоматаар дахин хийх боломжтой. Энэ нь төлбөрийн хэрэгслээс түр хугацаагаар татгалзсаны улмаас алдах орлогоо нөхөхөд тусалдаг.

en: Failed retries
mn: Дахин оролдлого амжилтгүй боллоо

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
mn: %s захиалгад бүртгүүлж чадсангүй.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
mn: #%1$s: %2$s захиалгын захиалгын статусыг идэвхжүүлж чадсангүй

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
mn: #%1$s захиалга цуцлагдсаны дараа захиалгаа цуцалж чадсангүй: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
mn: #%1$s: %2$s захиалгын захиалгын амжилтгүй болсон төлбөрийг боловсруулж чадсангүй

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
mn: #%1$s: %2$s захиалгын хугацаа дууссан гэж тохируулж чадсангүй

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
mn: Хэрэглэгч %s захиалгаар эрт шинэчлэгдсэний дараа захиалгын огноог шинэчилж чадсангүй.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
mn: #%1$s захиалгыг саатуулсны дараа захиалгын статусыг шинэчилж чадсангүй: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
mn: Албан ёсны %3$sWooCommerce Marketplace%4$s дээрээс %1$s автомат захиалгын төлбөрийг%2$s дэмждэг шинэ гарцуудыг олоорой.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
mn: Эхний төлбөрийг хувь тэнцүүлэн төлнө. Дараагийн төлбөр: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
mn: Эхний төлбөр: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
mn: Эхний шинэчлэлт: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
mn: Бүх захиалгын бүтээгдэхүүний хувьд

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
mn: Бүх захиалгын бүтээгдэхүүний сайжруулалт, бууралтын хувьд

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
mn: Зөвхөн виртуал захиалгын бүтээгдэхүүний шинэчлэлт болон бууралтад зориулагдсан

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
mn: Бүх захиалгын бүтээгдэхүүний шинэчлэлтийн хувьд

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
mn: Зөвхөн виртуал захиалгын бүтээгдэхүүнийг шинэчлэхэд зориулагдсан

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
mn: Зөвхөн виртуал захиалгын бүтээгдэхүүнд зориулагдсан

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
mn: Захиалгын v1.5-р дэлгүүрийн менежер захиалгаа автоматаас гар аргаар сунгах төлбөр рүү (эсвэл гараар автоматаар) өөрчлөхийн тулд мэдээллийн санг шууд өөрчлөх шаардлагатай. Захиалга нь одоо шинэ %sЗахиалах%s интерфэйсээс үүнийг өөрчлөх боломжийг танд олгох төлбөрийн гарцаар хангадаг.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
mn: Тогтмол захиалгын төлбөрийг боловсруулах зорилгоор бид хэрэглэгчийн нэр, төлбөрийн хаяг, тээвэрлэлтийн хаяг, имэйл хаяг, утасны дугаар, зээлийн карт/төлбөрийн дэлгэрэнгүй мэдээллийг хадгалдаг.

[ctx: shipping method price]
en: Free
mn: Үнэгүй

en: Free Trial
mn: Үнэгүй туршилт

en: Free shipping coupon
mn: Үнэгүй хүргэлтийн купон

en: Free trial
mn: Үнэгүй туршилт

en: Free trial length
mn: Үнэгүй туршилтын хугацаа

en: Free trial period
mn: Үнэгүй туршилтын хугацаа

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
mn: Гарцын ID: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
mn: Gateway нь захиалгын төлбөрийн аргыг өөрчлөхийг админ дэмждэггүй.

en: General
mn: Генерал

en: Generate Customer Subscription Cache
mn: Хэрэглэгчийн захиалгын кэш үүсгэх

en: Generate Related Order Cache
mn: Холбогдох захиалгын кэш үүсгэх

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
mn: WooCommerce захиалгын тохиргоо руу очно уу

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
mn: WooCommerce захиалгын тохиргоо руу очно уу »

note: translators: hour placeholder for time input, javascript format
en: HH
mn: Х.Х

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
mn: Сайн уу %s,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
mn: Honor Renewal Order Data

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
mn: 6 сараас дээш хугацаагаар захиалсан үйлчлүүлэгч хэр их байна вэ? Таны захиалагчдын амьдралын дундаж үнэ цэнэ хэд вэ? Танай дэлгүүр ирэх сард хэдий хэмжээний шинэчлэлтийн орлого олох вэ?

en: IP Address
mn: IP хаяг

en: IPN subscription cancelled.
mn: IPN захиалгыг цуцалсан.

en: IPN subscription failing payment method changed.
mn: IPN захиалга амжилтгүй болсон төлбөрийн хэрэгсэл өөрчлөгдсөн.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
mn: IPN захиалгын төлбөр %1$s шалтгаан нь: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
mn: IPN захиалгын төлбөр %s.

en: IPN subscription payment completed.
mn: IPN захиалгын төлбөр дууссан.

en: IPN subscription payment failure.
mn: IPN захиалгын төлбөрийн алдаа.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
mn: IPN захиалгын төлбөрийн аргыг PayPal болгон өөрчилсөн.

en: IPN subscription sign up completed.
mn: IPN захиалгын бүртгэл дууссан.

en: IPN subscription suspended.
mn: IPN захиалгыг түдгэлзүүлсэн.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
mn: Хэрэв захиалагчийн захиалгыг гараар цуцалсан эсвэл хугацаа нь дууссан бол түүнд энэ үүргийг оноох болно.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
mn: Хэрэв захиалга нь долоо хоног, сар эсвэл жилийн тодорхой өдөртэй синхрончлогдсон бол бүртгүүлэх үед захиалгын төлбөрийг пропорциональ хэмжээгээр авна.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
mn: Хэрэв та PayPal стандарт эсвэл PayPal лавлагааны гүйлгээг ашиглаж байгаа бол дэлгэрэнгүй мэдээллийг %1$sPayPal-ын Нууцлалын бодлогыг%2$s харна уу.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
mn: Хэрэв та шинэ захиалгын төлбөрийг автоматаар шинэчлэхийг хүсэхгүй байгаа бол автомат төлбөрийг унтрааж болно. Одоо байгаа автомат захиалга нь үйлчлүүлэгчидээс автоматаар төлбөр авах болно. %1$sДэлгэрэнгүй үзэх%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
mn: Хэрэв та серверийн алдаа хүлээн аваад энэ мэдэгдлийг олохын тулд хуудсыг дахин ачаалсан бол %s секундын дотор хуудсыг дахин ачаалснаар шинэчлэлтийн горим асуудалгүй дахин эхлэх болно.

en: Ignore this error
mn: Энэ алдааг үл тоомсорло

en: Ignore this error (not recommended)
mn: Энэ алдааг үл тоомсорлох (зөвлөдөггүй)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
mn: CSV-ээр дамжуулан WooCommerce-д захиалгыг импортлох, эсвэл WooCommerce-ээс захиалгаа CSV руу WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter өргөтгөлөөр экспортлох.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
mn: Импорт/экспортын захиалга

en: Improved scheduled action data storage
mn: Төлөвлөсөн үйлдлийн мэдээллийн хадгалалтыг сайжруулсан

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
mn: %s дотор

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
mn: Захиалгын өмнөх хувилбаруудад захиалгын нийлбэрийг автоматаар сунгах төлбөрт хураамж авах дүн болгон төлбөрийн гарц руу шилжүүлдэг байсан. Энэ нь сунгалтанд нэг удаагийн хураамж эсвэл хөнгөлөлт нэмэхэд шаардлагагүй төвөгтэй болгосон.

en: Inactive Subscriber Role
mn: Идэвхгүй захиалагчийн үүрэг

en: Increased processing rate for scheduled payments
mn: Төлөвлөсөн төлбөрийг боловсруулах хурдыг нэмэгдүүлсэн

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
mn: Анхны захиалга

en: Initial payment discount
mn: Анхны төлбөрийн хөнгөлөлт

en: Installed Plugins
mn: Суулгасан залгаасууд

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
mn: %s огноо буруу байна. Огноо нь &quot;Ymd H:i:s&quot; форматтай байх ёстой.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
mn: PayPal IPN хүчингүй ачаалал: тохирох захиалгыг олж чадсангүй.

en: Invalid Subscription.
mn: Буруу захиалга.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
mn: Буруу үүсгэсэн огноо. Огноо нь мөр байх ёстой бөгөөд &quot;Ymd H:i:s&quot; форматтай байх ёстой.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
mn: Хүчингүй өгөгдөл. Эхний параметр нь бүртгэгдсэн огнооны төрлүүдэд байхгүй огноотой байна.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
mn: Хүчингүй өгөгдөл. update_dates() руу шилжүүлэхэд эхний параметр хоосон байсан.

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
mn: Хүчингүй өгөгдөл. Хүчинтэй зүйлийн ID-г оруулаагүй байна.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
mn: Хүчингүй өгөгдөл. Хүчинтэй захиалга / захиалга ирээгүй.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
mn: Хүчингүй өгөгдөл. Хүлээгдэж буй захиалга нь захиалга биш юм.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
mn: Хүчингүй өгөгдөл. Хуулбарын төрөл нь мөр биш юм.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
mn: Буруу огноо. Огноо нь мөр байх ёстой бөгөөд &quot;Ymd H:i:s&quot; форматтай байх ёстой.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
mn: Буруу формат. Эхний параметр нь массив байх ёстой.

en: Invalid order.
mn: Буруу захиалга.

en: Invalid recurring shipping method.
mn: Хүчингүй давтагдах тээвэрлэлтийн арга.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
mn: Буруу харилцааны төрөл: %1$s. Захиалгын харилцааны төрөл нь: %2$s байх ёстой.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
mn: Аюулгүй байдлын токен буруу байна, хуудсыг дахин ачаалаад дахин оролдоно уу.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
mn: Буруу эрэмбэлэх захиалгын төрөл: %1$s. $sort_order аргумент нь %2$s эсвэл %3$s байх ёстой.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
mn: Захиалгын төлбөрийн интервал буруу өгсөн. 0-ээс их бүхэл тоо байх ёстой.

en: Invalid subscription billing period given.
mn: Захиалгын төлбөрийн хугацааг буруу өгсөн.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
mn: Захиалгын хэрэглэгчийн_id буруу байна.

en: Invalid subscription id.
mn: Буруу захиалгын ID.

en: Invalid subscription status given.
mn: Хүчингүй захиалгын төлөв өгөгдсөн.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
mn: Буруу шилжүүлэгч төрөл &quot;%s&quot;. Шилжүүлэгч нь &quot;шинэчлэх&quot;, &quot;бууруулах&quot; эсвэл &quot;загалмай&quot; гэсэн хоёрын аль нэг байх ёстой.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
mn: Буруу шинэчлэлтийн төрөл: %s. &quot;Нэмэх&quot; эсвэл &quot;устгах&quot; гэсэн төрлийн шинэчлэлтийг дэмждэг. Шинэчлэлтүүдийг шууд мета дээр шууд хийдэг.

en: Invoice for renewal order {order_number}
mn: Захиалгын шинэчлэлтийн нэхэмжлэх {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
mn: {order_date}-н {order_number} захиалгын сунгалтын нэхэмжлэх

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
mn: Хэрэв та PayPal-ийн идэвхтэй захиалгатай бол %1$s Хүлээн авагчийн имэйл хаягийг %2$s өөрчлөхгүй байхыг хатуу зөвлөж байна. Ингэх нь одоо байгаа захиалгыг эвдэж болно.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
mn: Энэ сайт нүүсэн эсвэл давхардсан сайт бололтой. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s нь шатлалт эсвэл туршилтын орчноос давхар төлбөр хийхээс сэргийлэхийн тулд энэ сайт дээрх автомат төлбөр болон захиалгатай холбоотой имэйлийг идэвхгүй болгосон. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s нь %5$s%7$s%6$s-г сайтын URL гэж үздэг. %3$sДэлгэрэнгүй үзэх »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
mn: Захиалгын дараагийн төлбөрийн огноог аль хэдийн өөрчлөх боломжтой байсан ч зарим дэлгүүрийн менежерүүд хэрэглэгчдэд уртасгасан үнэгүй туршилтаар хангах эсвэл дуусах хугацааг нэмж сар нэмэхийг хүссэн. Одоо та эдгээр бүх огноог %sЗахиалах%s дэлгэцээс өөрчлөх боломжтой.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
mn: Таны үйлчлүүлэгчид илүү олон захиалга худалдаж авахад илүү хялбар боллоо!

en: Item ID.
mn: Зүйлийн ID.

en: Items
mn: Эд зүйлс

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
mn: Танд мэдэгдэхийн тулд бид таны захиалга сунгах #%s захиалгыг хүлээн авсан бөгөөд одоо боловсруулагдаж байна:

en: Label
mn: Шошго

en: Last 7 Days
mn: Сүүлийн 7 хоног

en: Last Month
mn: Өнгөрсөн сар

en: Last Order Date
mn: Сүүлийн захиалгын огноо

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
mn: Сүүлийн захиалгын огноо

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
mn: Сүүлийн захиалгын огноо: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
mn: Сүүлийн захиалга: %s

en: Last day of the month
mn: Сарын сүүлийн өдөр

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
mn: Сүүлийн захиалгын огноо

en: Last recorded error:
mn: Сүүлд бүртгэгдсэн алдаа:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
mn: Илүү их судла

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
mn: Илүү их судла

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
mn: Илүү их судла

en: Learn more
mn: Илүү их судла

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
mn: %sХарах захиалгын шинэ хуудас%s талаар нэмэлт мэдээлэл аваарай.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
mn: Шинэ %олон захиалга%s функцын талаар нэмэлт мэдээлэл аваарай.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
mn: Захиалгын %s-н насан туршийн үнэ цэнэ

en: Limit subscription
mn: Бүртгэлийг хязгаарлах

en: Limit to one active subscription
mn: Нэг идэвхтэй захиалгыг хязгаарлах

en: Limit to one of any status
mn: Аливаа статусын аль нэгээр нь хязгаарлах

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
mn[0]: Хязгаарлагдмал хэрэглээний купон &quot;%1$s&quot; захиалгаас хасагдсан. Үүнийг %2$d удаа ашигласан.

en: Line subtotal (before discounts).
mn: Шугамын дэд нийлбэр (хөнгөлөлтөөс өмнөх).

en: Line subtotal tax (before discounts).
mn: Шугамын дэд нийлбэр татвар (хөнгөлөлтөөс өмнө).

en: Line taxes.
mn: Шугамын татварууд.

en: Line total (after discounts).
mn: Нийт мөр (хямдралын дараа).

en: Line total tax (after discounts).
mn: Мөрийн нийт татвар (хөнгөлөлт хийсний дараа).

[ctx: refers to live site]
en: Live
mn: Амьд

en: Load billing address
mn: Төлбөрийн хаягийг ачаалах

en: Load shipping address
mn: Хүргэлтийн хаягийг ачаалах

note: translators: minute placeholder for time input, javascript format
en: MM
mn: ММ

en: Manage Subscriptions
mn: Захиалга удирдах

en: Manual Renewal
mn: Гараар шинэчлэх

en: Manual Renewal Payments
mn: Гараар сунгах төлбөр

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
mn: Хэрэглэгчийн төлбөрийг хүлээж буй гараар сунгах захиалга.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
mn: %s захиалгын бүтээгдэхүүнийг &quot;дангаар нь зардаг&quot; гэж тэмдэглэсэн.

en: Meta key.
mn: Мета түлхүүр.

en: Meta label.
mn: Мета шошго.

en: Meta value.
mn: Мета утга.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
mn: %1$s-н захиалгатай холбоотой дэгээг шинэ хуваарилагч руу шилжүүлсэн (%2$s секундын дотор).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
mn: %1$s захиалгыг шинэ бүтэц рүү шилжүүлсэн (%2$s секундын дотор).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
mn: Төрөл бүрийн

en: Mixed Checkout
mn: Холимог тооцоо

en: Month for Synchronisation
mn: Синхрончлол хийх сар

en: Move this item to the Trash
mn: Энэ зүйлийг хогийн сав руу зөөнө үү

[ctx: email type]
en: Multipart
mn: Олон хэсэг

en: Multiple Subscriptions
mn: Олон захиалга

en: My Account
mn: Миний данс

en: My Subscription
mn: Миний захиалга

en: N/A
mn: Үгүй

[ctx: no information about something]
en: N/A
mn: Үгүй

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
mn: Хэзээ ч үгүй

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
mn: Хэзээ ч бүү (бүртгүүлэхдээ дахин давтагдах дүнг бүрэн хэмжээгээр авах)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
mn: Хэзээ ч бүү (бүртгэлийн хураамжийг бүрэн хэмжээгээр авах)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
mn: Хэзээ ч (бүртгүүлэх хураамж бүү ав)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
mn: Хэзээ ч (давтагдах төлбөрийг бүү ав)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
mn: Хэзээ ч дуусахгүй

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
mn: Шинэ %sWC_Subscription%s Объект

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
mn: Шинэ %sshop_subscription%s нийтлэлийн төрөл

en: New Add/Edit Subscription Screen
mn: Шинэ захиалга нэмэх/засах дэлгэц

en: New Renewal Order
mn: Шинэчилсэн захиалга

en: New Retry
mn: Шинэ дахин оролдох

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
mn: Шинэ захиалга

en: New Subscription Emails
mn: Шинэ захиалгын имэйлүүд

en: New Subscriptions
mn: Шинэ захиалга

en: New View Subscription Page
mn: Захиалгын шинэ хуудсыг үзэх

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
mn: Захиалгын сунгалтын төлбөрийг боловсруулах үед шинэ сунгах захиалгын имэйлийг илгээдэг.

en: New subscription details
mn: Шинэ захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээлэл

en: New subscription renewal order
mn: Шинэ захиалга сунгах захиалга

en: Next
mn: Дараачийн

en: Next 12 Months
mn: Дараагийн 12 сар

en: Next 30 Days
mn: Дараагийн 30 хоног

en: Next 7 Days
mn: Дараагийн 7 хоног

en: Next Month
mn: Дараа сар

en: Next Payment
mn: Дараагийн төлбөр

[ctx: table heading]
en: Next Payment
mn: Дараагийн төлбөр

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
mn: Дараагийн төлбөрийн огноо: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
mn: Дараагийн төлбөр

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
mn: Дараагийн төлбөрийн огноо

en: Next payment: %s
mn: Дараагийн төлбөр: %s

en: No
mn: Үгүй

en: No Subscriptions found
mn: Ямар ч захиалга олдсонгүй

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
mn: Хогийн саванд захиалга олдсонгүй

en: No billing address set.
mn: Тооцооны хаяг тохируулаагүй байна.

en: No customers found.
mn: Үйлчлүүлэгч олдсонгүй.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
mn: Автомат захиалгын төлбөрийг боловсруулах чадвартай төлбөрийн гарцыг идэвхжүүлээгүй байна. Хэрэв та автомат төлбөрийг боловсруулахыг хүсвэл %1$s үнэгүй Stripe өргөтгөл %2$s-г санал болгож байна.

en: No products found.
mn: Бүтээгдэхүүн олдсонгүй.

en: No retries found
mn: Дахин оролдлого олдсонгүй

en: No retries found in trash
mn: Хогийн саванд дахин оролдлого олдсонгүй

en: No shipping address set.
mn: Хүргэлтийн хаяг тохируулаагүй байна.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
mn: Захиалгагүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Not cancelled
mn: Цуцлаагүй

en: Not yet ended
mn: Одоогоор дуусаагүй байна

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
mn: Захиалгыг худалдан авахад данс шаардлагатай хэвээр байгааг анхаарна уу.

en: Note:
mn: Жич:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
mn: Бүртгүүлсний дараах өдрийн тоо

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
mn: Бүртгүүлснээс хойшхи сарын тоо

en: Number of renewals
mn: Шинэчлэлийн тоо

en: Number of resubscribes
mn: Дахин бүртгүүлсэн хүмүүсийн тоо

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
mn: Бүртгүүлснээс хойшхи долоо хоногийн тоо

[ctx: Subscription status]
en: On hold
mn: Хүлээлтэнд байна

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
mn: Хүлээлтэнд

en: On-hold Renewal Order
mn: Хүлээж буй сунгах захиалга

en: One time shipping
mn: Нэг удаагийн хүргэлт

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
mn: Хэрэглэгчид энэ бүтээгдэхүүнийг зөвхөн нэг удаа захиалахыг зөвшөөрнө үү. %1$sДэлгэрэнгүй үзэх%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
mn: Зөвхөн дэлгүүрийн менежерүүд төлбөрийн огноог засах боломжтой.

en: Open a ticket
mn: Тасалбар нээх

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
mn: Захиалгын эхэнд төлөх дүнг оруулах боломжтой. Бүтээгдэхүүн нь үнэгүй туршилттай эсвэл төлбөрийн огноог синк хийсэн байсан ч бүртгүүлэх хураамжийг шууд авах болно.

en: Order
mn: Захиалга

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
mn: #%s захиалгыг сагсанд нэмээгүй байна.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
mn: Эрт сунгалтыг бүртгэхийн тулд %s захиалгыг үүсгэсэн.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
mn: Сунгалтыг бичихийн тулд %s захиалга үүсгэсэн.

en: Order Number
mn: Захиалгын дугаар

en: Order date: %s
mn: Захиалгын огноо: %s

en: Order number: %s
mn: Захиалгын дугаар: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
mn: Захиалга

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
mn: %s-тэй захиалга

[ctx: An order type]
en: Original
mn: Жинхэнэ

en: Other
mn: Бусад

[ctx: label for the system status page]
en: Other
mn: Бусад

en: Parent Order
mn: Эцэг эхийн захиалга

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
mn: Эцэг эхийн захиалга

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
mn: Эцэг эхийн захиалга

en: Parent order:
mn: Эцэг эхийн захиалга:

en: Parent order:
mn: Эцэг эхийн захиалга:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
mn: Төл

en: Pay Now &raquo;
mn: Одоо төл &quot;

en: Pay now
mn: Одоо төл

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
mn: PayPal API алдаа - итгэмжлэл буруу байна.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
mn: PayPal API алдаа: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
mn: PayPal лавлагааны гүйлгээг идэвхжүүлсэн

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
mn: PayPal Стандарт нь хэд хэдэн хязгаарлалттай бөгөөд захиалгын бүх функцийг дэмждэггүй.

en: PayPal Subscription ID:
mn: PayPal захиалгын ID:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
mn: PayPal гүйлгээ хийгдсэн: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
mn: PayPal нь захиалгын гүйлгээнд идэвхгүй байна. %1$sPayPal IPN%2$s-г тохируулаад %3$захиалгад зориулсан PayPal-г идэвхжүүлэхийн тулд API итгэмжлэлээ %4$s илгээнэ үү.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
mn: PayPal төлбөрийг зөвшөөрсөн (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
mn: PayPal төлбөрийг татгалзсан: %s

en: Payment
mn: Төлбөр

en: Payment Gateway Support
mn: Төлбөрийн гарцын дэмжлэг

en: Payment Method
mn: Төлбөрийн нөхцөл

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
mn: Төлбөрийн арга: %s

en: Payment Retry
mn: Төлбөрийг дахин хийх

en: Payment failed.
mn: Төлбөр амжилтгүй боллоо.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
mn: Таны файл дээрх төлбөрийн хэрэгслээр сунгах захиалгын төлбөр амжилтгүй болсон тул дахин оролдоно уу.

en: Payment gateway ID.
mn: Төлбөрийн гарц ID.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
mn: Автомат давтагдах төлбөрийг дэмждэггүй төлбөрийн гарцыг %1$s-ийн захиалга сунгах төлбөрийг %2$s боловсруулахад ашиглаж болно.

en: Payment method added.
mn: Төлбөрийн аргыг нэмсэн.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
mn: Төлбөрийн аргыг захиалагч өөрийн дансны хуудаснаас &quot;%1$s&quot;-аас &quot;%2$s&quot; болгон өөрчилсөн.

en: Payment method meta must be an array.
mn: Төлбөрийн аргын мета нь массив байх ёстой.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
mn: Үйлчлүүлэгч өгөгдмөл жетоноо сольж, захиалгаа шинэчлэхээр шийдсэний дараа төлбөрийн хэрэгслийн мета шинэчлэгдсэн. Төлбөрийн мета %1$s-аас %2$s болж өөрчлөгдсөн

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
mn: Үйлчлүүлэгч миний данс хуудаснаас жетон устгасны дараа төлбөрийн хэрэгслийн мета шинэчлэгдсэн. Төлбөрийн мета %1$s-с %2$s болж өөрчлөгдсөн

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
mn: Таны одоогийн бүх захиалгын төлбөрийн хэрэгслийг шинэчилсэн.

en: Payment method updated.
mn: Төлбөрийн аргыг шинэчилсэн.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
mn: Төлбөрийн боловсруулалтыг алгассан - шинэчилсэн захиалгыг %1$sstaging site%2$s дээр үүсгэсэн. Шууд сайт %3$s-д байна

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
mn: Нийтлэг төлбөрийн хэрэгсэлгүй холбоотой олон захиалгатай захиалгаа шинэчлэх оролдлого хийсэн.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
mn: Бүртгэлийн сунгалтын төлбөрийг автоматаар боловсруулах оролдлого бүтэлгүйтэж, ирээдүйд төлбөрийг дахин хийхээр дахин оролдох дүрэм хэрэгжсэн үед төлбөрийн дахин оролдлого хийх имэйлийг сонгосон хүлээн авагч(ууд) руу илгээдэг.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
mn: Төлбөрийг дахин оролдох нийтлэл нь амжилтгүй болсон төлбөрийн автомат дахин оролдлоготой холбоотой мэдээллийг хадгалдаг.

en: Payment status marked complete.
mn: Төлбөрийн төлөвийг дууссан гэж тэмдэглэв.

en: Payment:
mn: Төлбөр:

en: Peek Under the Hood for Developers
mn: Хөгжүүлэгчдэд зориулсан &quot;Бүтэн доор&quot;

[ctx: Subscription status]
en: Pending
mn: Хүлээгдэж байна

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
mn: Хүлээгдэж буй цуцлалт

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хүлээгдэж буй цуцлалт <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
mn: Дахин оролдлого хүлээж байна

en: Pending subscription created.
mn: Хүлээгдэж буй захиалга үүсгэсэн.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
mn: Бүрмөсөн устгасан захиалгын тэмдэглэл

en: Personal data removed.
mn: Хувийн мэдээллийг устгасан.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
mn: %s захиалга доторх хувийн мэдээлэл хадгалагдсан.

en: Phone Number
mn: Утасны дугаар

en: Place Order Button Text
mn: Захиалга өгөх товчлуурын текст

[ctx: email type]
en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
mn: Өөрчлөхийн тулд хүчинтэй төлбөрийн гарцыг сонгоно уу.

en: Please enter a date after the next payment.
mn: Дараагийн төлбөрийн дараа огноог оруулна уу.

en: Please enter a date after the start date.
mn: Эхлэх өдрөөс хойш огноог оруулна уу.

en: Please enter a date after the trial end.
mn: Туршилт дууссаны дараа огноог оруулна уу.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
mn: Огноог дор хаяж нэг цагийн дараа оруулна уу.

en: Please enter a date before the next payment.
mn: Дараагийн төлбөр хийхээс өмнө огноог оруулна уу.

en: Please enter a start date in the past.
mn: Эхлэх огноог өнгөрсөнд оруулна уу.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
mn: Хүчинтэй шуудангийн код/ZIP оруулна уу.

en: Please enter all date fields.
mn: Бүх огнооны талбарыг оруулна уу.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
mn: Шинэчлэх процесс дуусах хүртэл энэ хуудсыг нээлттэй байлгана уу. Процессыг сэргээх эсвэл дахин эхлүүлэх шаардлагагүй.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
mn: Захиалгын төлбөрийн шинэ аргыг сонгохын тулд доорх данс руугаа нэвтэрнэ үү.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
mn: Анхаарна уу: энэ тайлангийн өгөгдөл нь кэштэй байна. Үзүүлсэн өгөгдөл 24 цагийн дотор хуучирсан байж магадгүй. Таны сайтын цагийн бүсэд өглөө бүр 4 цагт кэш шинэчлэгддэг.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
mn: WooCommerce Subscriptions залгаасыг 2.0 буюу түүнээс дээш хувилбар руу нэн даруй шинэчилнэ үү. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол Захиалгын v2.0 хувилбар руу шинэчилсний дараа %1$%2$s тусламжийн тасалбар нээнэ үү.

en: Previous
mn: Өмнөх

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
mn: Захиалгын өмнөх хувилбарууд нь захиалгын төлбөр болон бусад төлөвлөсөн арга хэмжээг боловсруулахдаа %1$sWP Cron%2$s-д тулгуурласан. 3.0-д эдгээр үйл явдлууд нь админы хүсэлтийн дагуу давталтын дэмжлэгтэйгээр ажиллах болно. Энэ нь төлбөрийн боловсруулалтын хүчин чадлыг ихээхэн нэмэгдүүлэх болно.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
mn: Үнэ

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
mn: Захиалга 2.1-ээс өмнө тэдэнд хариулахад амаргүй байсан. Захиалга 2.1 нь эдгээр болон бусад олон асуултад хариулах шинэ тайлангуудыг танилцуулж байна.

en: Process renewal
mn: Процессыг шинэчлэх

en: Process renewal order action requested by admin.
mn: Админы хүсэлтийг сунгах захиалгын үйлдлийг гүйцэтгэнэ.

en: Processing Renewal order
mn: Шинэчлэх захиалгыг боловсруулж байна

en: Product
mn: Бүтээгдэхүүн

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
mn: Бүтээгдэхүүн

en: Product ID.
mn: Бүтээгдэхүүний ID.

en: Product SKU.
mn: Бүтээгдэхүүний SKU.

en: Product name.
mn: Бүтээгдэхүүний нэр.

en: Product price.
mn: Бүтээгдэхүүний үнэ.

en: Products
mn: Бүтээгдэхүүн

en: Profile &rarr;
mn: Профайл →

en: Prorate Recurring Payment
mn: Тогтмол төлбөрийг тэнцүүлэх

en: Prorate Sign up Fee
mn: Бүртгэлийн хураамжийг тэнцүүлэх

en: Prorate Subscription Length
mn: Захиалгын уртыг тэнцүүлэх

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
mn: Түр зогсоох

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
mn: Тоо хэмжээ

en: Quantity ordered.
mn: Захиалсан тоо хэмжээ.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
mn: Намайг залхаахаа боль (гэхдээ автомат төлбөрийг бүү идэвхжүүл)

en: REST API Endpoints
mn: REST API төгсгөлийн цэгүүд

en: Reactivate
mn: Дахин идэвхжүүлэх

en: Read more
mn: Цааш унших

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
mn: Хүлээн авагч(ууд)

en: Recovered Renewal Revenue
mn: Нөхөн сэргээлтийн орлого

en: Recurring Payments
mn: Тогтмол төлбөр

en: Recurring Product % Discount
mn: Тогтмол бүтээгдэхүүн% Хямдрал

en: Recurring Product Discount
mn: Бүтээгдэхүүний байнгын хөнгөлөлт

en: Recurring Sales Tax:
mn: Тогтмол борлуулалтын татвар:

en: Recurring Total
mn: Давтагдах нийт

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
mn: Тогтмол үнэ: %s

en: Recurring total
mn: Давтагдах нийт

[ctx: table heading]
en: Recurring total
mn: Давтагдах нийт

en: Recurring totals
mn: Давтагдах нийт дүн

en: Recurring:
mn: Давтагдах:

en: Related Orders
mn: Холбогдох захиалга

en: Related order caching is now handled by %1$s.
mn: Холбогдох захиалгын кэшийг одоо %1$s зохицуулж байна.

en: Related orders
mn: Холбогдох захиалга

en: Related subscriptions
mn: Холбогдох захиалга

en: Relationship
mn: Харилцаа

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
mn: Шинэчлэх үйл явцад хэсэг хугацаа шаардагдах хэдий ч хэрэглэгчид болон бусад захиргааны бус хэрэглэгчид шинэчлэлт хийгдэж байх үед тасалдалгүйгээр таны дэлгүүрийг үзэж, худалдан авах боломжтой гэдгийг санаарай.

en: Remove personal data from subscriptions
mn: Бүртгэлээс хувийн мэдээллийг устгах

en: Removed line item meta data.
mn: Мөрийн зүйлийн мета өгөгдлийг устгасан.

en: Removed line items data.
mn: Мөрийн зүйлийн өгөгдлийг устгасан.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
mn[0]: %d захиалгаас хувийн мэдээллийг устгасан.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
mn: %s захиалгаас хувийн мэдээллийг устгасан.

en: Renew early
mn: Эрт шинэчлээрэй

en: Renew now
mn: Одоо шинэчил

en: Renewal % discount
mn: Шинэчлэх % хөнгөлөлт

en: Renewal Discount
mn: Шинэчлэлийн хөнгөлөлт

en: Renewal Order
mn: Шинэчлэх захиалга

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
mn: Шинэчлэх захиалга

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
mn: Төлбөрийг шинэчлэх оролдлого

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
mn: Төлбөрийг шинэчлэх оролдлого

en: Renewal Payment Retry
mn: Төлбөрийг дахин сунгах

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
mn: Төлбөрийг дахин сунгах

en: Renewal Totals
mn: Шинэчлэлтийн нийт дүн

en: Renewal cart discount
mn: Сагсыг шинэчлэх хөнгөлөлт

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
mn: Захиалгыг сунгах захиалга дууссан гэж тэмдэглэгдсэн үед захиалагчийн сунгалтын захиалгын бүрэн имэйлийг илгээдэг бөгөөд энэ нь ихэвчлэн тухайн сунгах хугацааны барааг ачуулсан болохыг илтгэдэг.

en: Renewal product discount
mn: Шинэчлэх бүтээгдэхүүний хөнгөлөлт

[ctx: option section heading]
en: Renewals
mn: Шинэчлэлтүүд

en: Renewals amount
mn: Шинэчлэлийн хэмжээ

en: Renewals count
mn: Шинэчлэлтийг тооцно

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
mn: Буруу огноо, мөрийн татварын өгөгдөл эсвэл хэрэглэгчийн тэмдэглэл дутуу %d захиалгыг зассан.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
mn: Мэдээллийн кэшийг идэвхжүүлсэн

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
mn: Шинэчлэх үйл явц нь бага зэрэг хугацаа шаардагдах хэдий ч согогоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд кодлогдсон бөгөөд таны сайт аюулгүй бөгөөд удахгүй, урьд өмнөхөөсөө илүү хурдан ажиллаж эхлэх болно гэдэгт итгэлтэй байгаарай.

en: Restore
mn: Сэргээх

en: Restore this item from the Trash
mn: Энэ зүйлийг хогийн савнаас сэргээнэ үү

en: Resubscribe
mn: Дахин бүртгүүлэх

en: Resubscribe Order
mn: Дахин захиалах захиалга

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
mn: Дахин захиалах захиалга

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
mn: Дахин бүртгүүлэх захиалга – %s

en: Resubscribe Totals
mn: Нийт дүнг дахин бүртгүүлэх

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
mn: Дахин бүртгүүлсэн захиалга

en: Retain ended subscriptions
mn: Дууссан захиалгаа хадгалах

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
mn: Дууссан захиалга болон тэдгээрийн холбогдох захиалгыг тэдгээрийн доторх хувийн мэдээллийг нэргүй болгохоос өмнө тодорхой хугацаанд хадгалах.

en: Retention Rate
mn: Хадгалах хувь

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
mn: Шилжилтийн статусыг дахин оролдоно

en: Retry Date
mn: Дахин оролдох огноо

en: Retry Failed Payments
mn: Амжилтгүй болсон төлбөрийг дахин оролдоно уу

en: Retry Renewal Payment
mn: Сунгалтын төлбөрийг дахин оролдоно уу

en: Retry Status
mn: Дахин оролдох статус

en: Retry renewal payment action requested by admin.
mn: Админы хүсэлтээр сунгах төлбөрийн үйлдлийг дахин оролдоно уу.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
mn: Дахин оролдох дүрмийг ашигласан:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
mn: Дахин оролдох дүрмийг дахин ашигласан:

en: Roles
mn: Дүрүүд

[ctx: meta box title]
en: Schedule
mn: Хуваарь

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
mn: Өмнө нь WordPress нийтлэлийн хүснэгтэд хадгалагдаж байсан хуваарьт үйлдлийн өгөгдлийг захиалгат мэдээллийн сангийн хүснэгт рүү шилжүүлсэн. Бусад давуу талуудын дунд энэ нь захиалгын төлбөр гэх мэт төлөвлөсөн үйлдлүүдийг боловсруулах гүйцэтгэлийг ихээхэн сайжруулах болно.

en: Search Renewal Payment Retries
mn: Сунгах төлбөрийн дахин оролдлого хайх

en: Search Subscriptions
mn: Захиалга хайх

en: Search for a customer&hellip;
mn: Үйлчлүүлэгч хайх...

en: Search for a product&hellip;
mn: Бүтээгдэхүүн хайх...

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
mn: Аюулгүй байдлын алдаа. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо барина уу.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
mn: Захиалгын 2.1 хувилбарт байгаа шинэ зүйлсийн бүрэн гарын авлагыг үзнэ үү »

en: Select an order&hellip;
mn: Захиалга сонгох...

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
mn: Өөрийн WooCommerce дэлгүүрт тогтмол төлбөртэй бүтээгдэхүүн, үйлчилгээгээ зараарай.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
mn: Захиалгын сунгалтын төлбөрийг автоматаар боловсруулах оролдлого бүтэлгүйтсэн бөгөөд ирээдүйд төлбөрийг дахин хийхээр дахин оролдох дүрэм хэрэгжсэн үед харилцагч руу илгээсэн. Имэйлд сунгах захиалгын мэдээлэл, төлөвлөсөн дахин оролдлого хийх огноо, төлбөрийн холбоосууд багтсан бөгөөд ингэснээр хэрэглэгч автоматаар дахин оролдохыг хүлээхийн оронд сунгалтын захиалгын төлбөрийг гараар төлөх боломжтой болно.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
mn: Захиалгыг сунгах хугацаа болон сунгалтыг гар аргаар сунгахыг ашигладаг эсвэл анхны оролдлого болон бүх автомат дахин оролдлогын (хэрэв байгаа бол) автомат давтагдах төлбөр амжилтгүй болсон тул гар аргаар төлбөр хийх шаардлагатай үед хэрэглэгч рүү илгээсэн. Энэ имэйл нь захиалгын шинэчлэлтийн мэдээлэл болон төлбөрийн холбоосыг агуулна.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
mn: Үйлчлүүлэгч төлбөр тооцооны хугацаа бүрт дансаа түдгэлзүүлэх хамгийн дээд тоог тохируулна уу. Жишээлбэл, 3-ын үнэ цэнэ, жил бүр төлбөр төлдөг захиалгын хувьд хэрэглэгч дансаа 3 удаа түдгэлзүүлсэн бол дараагийн жил хүртэл дансаа түдгэлзүүлэх сонголтыг өгөхгүй. Дэлгүүрийн менежерүүд идэвхтэй захиалгыг түр зогсоох боломжтой. Хэрэглэгчийн түдгэлзүүлэх функцийг бүрэн унтраахын тулд үүнийг 0 болгож тохируулна уу.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Shipping
mn: Хүргэлт

en: Shipping Address
mn: Хүргэлтийн хаяг

en: Shipping Method
mn: тээвэрлэх арга

en: Shipping Tax:
mn: Хүргэлтийн татвар:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
mn: Та хаягаа оруулсны дараа хүргэлтийн зардлыг тооцно.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
mn: Захиалгын бүтээгдэхүүний хүргэлтийг ихэвчлэн эхний захиалга болон бүх сунгах захиалгад төлдөг. Анхны захиалга дээр зөвхөн нэг удаа тээвэрлэлтийн төлбөрийг авахын тулд үүнийг идэвхжүүлнэ үү. Тайлбар: Энэ тохиргоог идэвхжүүлэхийн тулд захиалга нь үнэгүй туршилт эсвэл синхрончлогдсон сунгалтын огноотой байх ёсгүй.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
mn: Хүргэлт %s

en: Show more details
mn: Илүү дэлгэрэнгүй харуулах

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
mn: %1$sЗахиалгын %2$s%3$s захиалгыг харуулж байна

en: Sign Up Fee % Discount
mn: Бүртгэлийн хураамж % Хямдралтай

en: Sign Up Fee Discount
mn: Бүртгэлийн хураамжийн хөнгөлөлт

en: Sign up now
mn: Одоо Бүртгүүлэх

en: Sign-up Fee (%s)
mn: Бүртгэлийн хураамж (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
mn: Бүртгэлийн хураамж (%s)

en: Sign-up grace period
mn: Бүртгүүлэх хөнгөлөлтийн хугацаа

en: Signup Totals
mn: Бүртгэлийн нийт дүн

en: Simple subscription
mn: Энгийн захиалга

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
mn: Уучлаарай, &quot;%s&quot;-г зөвхөн бүртгэлийн хураамжтай бүтээгдэхүүн агуулсан захиалгын эцэг эхийн захиалгад хэрэглэх боломжтой.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
mn: Уучлаарай, төлбөрийн гарц нь давтагдах төлбөрийн аргыг өөрчлөхийг дэмждэггүй бололтой. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй эсвэл өөр зохицуулалт хийх бол бидэнтэй холбоо барина уу.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
mn: Уучлаарай, захиалгыг дэмждэг төлбөрийн хэрэгсэл байхгүй бололтой. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй эсвэл өөр зохицуулалт хийхийг хүсвэл бидэнтэй холбоо барина уу.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
mn: Уучлаарай, захиалгыг дэмждэг төлбөрийн хэрэгсэл байхгүй бололтой. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол %1$sЗахиалгын %2$s төлбөрийн гарцыг идэвхжүүлэхийг харна уу.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
mn: Уучлаарай, таны ашиглаж буй давтагдах купоныг дэмжих төлбөрийн хэрэгсэл байхгүй бололтой. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй эсвэл өөр зохицуулалт хийхийг хүсвэл бидэнтэй холбоо барина уу.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
mn: Уучлаарай, захиалгад зөвхөн давтагдах купоныг ашиглах боломжтой.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
mn: Уучлаарай, давтагдах купоныг зөвхөн захиалга эсвэл захиалгын захиалгад ашиглах боломжтой.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
mn: Уучлаарай, &quot;%1$s&quot; купон нь зөвхөн сунгалтанд хүчинтэй.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
mn: Уучлаарай, энэ купон нь зөвхөн анхны төлбөрт хүчинтэй бөгөөд сагсанд анхны төлбөр хийх шаардлагагүй.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
mn: Уучлаарай, энэ купон зөвхөн шинэ захиалгад хүчинтэй.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
mn: Уучлаарай, энэ купон нь зөвхөн бүртгүүлэх хураамжтай захиалгын бүтээгдэхүүнд хүчинтэй.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
mn: Уучлаарай, энэ купон зөвхөн захиалгын бүтээгдэхүүнд хүчинтэй.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
mn: Уучлаарай, энэ захиалгын төлбөрийн хэрэгслийг өөрчлөх хүсэлт хүчингүй тул боловсруулах боломжгүй.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
mn: Тайзны найруулга

en: Start Date
mn: Эхлэх өдөр

[ctx: table heading]
en: Start Date
mn: Эхлэх өдөр

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
mn: Эхлэх өдөр

[ctx: table heading]
en: Start date
mn: Эхлэх өдөр

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
mn: Эхлэх огноо: %s

en: Status
mn: Статус

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
mn: Төлөв %1$s-с %2$s болж өөрчлөгдсөн.

en: Status of Order
mn: Захиалгын байдал

en: Status of Subscription
mn: Захиалгын байдал

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
mn: Төлөвийг %s болгож тохируулсан.

en: Store Setup
mn: Дэлгүүрийн тохиргоо

[ctx: of an email]
en: Subject
mn: Сэдэв

en: Subscribe All the Things
mn: Бүх зүйлд бүртгүүлээрэй

en: Subscriber Default Role
mn: Захиалагчийн үндсэн үүрэг

en: Subscription
mn: Захиалга

[ctx: relation to order]
en: Subscription
mn: Захиалга

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
mn: #%d захиалга байхгүй байна.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
mn: #%d захиалга:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
mn: #%s захиалга

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
mn: Захиалгын #%s дэлгэрэнгүй

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
mn: #%s захиалга сагсанд нэмэгдээгүй байна.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
mn: %1$s захиалга (%2$s захиалга) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
mn: %1$s - %2$s захиалга

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
mn: Захиалга %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
mn: Захиалга – %s

en: Subscription Cancelled
mn: Бүртгэлийг цуцалсан

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
mn: Захиалгыг цуцалсан: амжилтгүй болсон төлбөрийн дээд тоонд хүрсэн.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
mn: Захиалгын тоо %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
mn: Захиалгын өгөгдөл

en: Subscription Events by Date
mn: Захиалгын үйл явдлууд огноогоор

en: Subscription Expired
mn: Захиалгын хугацаа дууссан

en: Subscription Gifting
mn: Захиалга бэлэглэх

en: Subscription Items
mn: Захиалгын зүйлс

en: Subscription Length
mn: Захиалгын урт

en: Subscription Number
mn: Захиалгын дугаар

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
mn: Захиалгын дугаар: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
mn: Захиалгын эцэг эх

en: Subscription Periods
mn: Захиалгын хугацаа

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
mn: Захиалгын үнэ (%s)

en: Subscription Product
mn: Захиалгын бүтээгдэхүүн

en: Subscription Relationship
mn: Захиалгын харилцаа

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
mn: Захиалгын шинэчлэл

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
mn: Захиалга сунгах захиалга – %s

en: Subscription Reports
mn: Захиалгын тайлан

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
mn: Захиалга Дахин бүртгүүлэх

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
mn: Захиалгын статусууд

en: Subscription Suspended
mn: Бүртгэлийг түдгэлзүүлсэн

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
mn: Захиалгын шилжүүлэгч

en: Subscription Switch Complete
mn: Захиалга шилжүүлж дууслаа

en: Subscription Switched
mn: Захиалга сэлгэсэн

en: Subscription Trial Period
mn: Захиалгын туршилтын хугацаа

en: Subscription argument passed in is not an object.
mn: Оруулсан захиалгын аргумент нь объект биш юм.

en: Subscription billing interval
mn: Захиалгын төлбөрийн интервал

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
mn: Захиалагч бүртгэлийнхээ хуудаснаас захиалгаа цуцалсан.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
mn: %1$s#%2$s%3$s буцаан олголтын захиалгын захиалгыг цуцалсан.

en: Subscription cancelled with PayPal
mn: PayPal-аар захиалгыг цуцалсан

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
mn: Захиалга үүсгэсэн огноо одоогийн өдрөөс өмнө байх ёстой.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
mn: Төлөвлөсөн үйлдэлд захиалга байхгүй байна: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
mn: Захиалгын ноорог шинэчлэгдсэн.

en: Subscription end date in the past
mn: Захиалга дуусах огноо өнгөрсөн байна

en: Subscription features:
mn: Захиалгын онцлогууд:

en: Subscription information
mn: Захиалгын мэдээлэл

en: Subscription interval
mn: Захиалгын интервал

en: Subscription items can no longer be edited.
mn: Захиалгын зүйлсийг цаашид засах боломжгүй.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
mn: Захиалгыг админаар дамжуулан %s эцэг эхийн захиалгатай холбосон.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
mn: Дэлгүүр үе шатлалын горимд байх үед гарын авлага шинэчлэх захиалга түгжигдсэн. Шууд төлбөрийн хэрэгсэл: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
mn: Дэлгүүр үе шаттай горимд байх үед гарын авлага шинэчлэх захиалга түгжигдсэн. Төлбөрийн хэлбэрийн өөрчлөлтүүд шууд горимд хэрэгжинэ.

en: Subscription payment details.
mn: Захиалгын төлбөрийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл.

en: Subscription payment method
mn: Захиалгын төлбөрийн хэрэгсэл

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
mn: Захиалгын төлбөрийн хэрэгслийг %1$s болгож тохируулж чадсангүй, алдааны мессеж бүхий гарын авлагад тохируулсан: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
mn: Захиалгын төлбөрийн хэрэгслийг %1$s болгож тохируулж чадсангүй: %2$s алдаатай

en: Subscription period
mn: Захиалгын хугацаа

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
mn: Захиалгын үнэ (%s)

en: Subscription pricing
mn: Захиалгын үнэ

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
mn: Захиалагч бүртгэлийнхээ хуудаснаас захиалгыг түр зогсоосон.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
mn: Захиалагч бүртгэлийнхээ хуудаснаас захиалгаа дахин идэвхжүүлсэн.

en: Subscription reactivated with PayPal
mn: Бүртгэлийг PayPal-р дахин идэвхжүүлсэн

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
mn: Захиалга сунгах захиалгыг цуцлах боломжгүй.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
mn: Захиалгын сунгалтын төлбөр:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
mn: Захиалгын шинэчлэлтийн төлбөрийн дахин оролдлого:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
mn: Захиалгын шинэчлэлтийн төлбөрийн дахин оролдлого:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
mn: Захиалгыг %s-н хувилбараар сэргээсэн

en: Subscription saved.
mn: Захиалга хадгалагдсан.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
mn: Захиалга товлогдсон: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
mn: Бүртгэлийн бүртгэл амжилтгүй боллоо.

en: Subscription sign-up fee
mn: Бүртгэлийн хураамж

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
mn: Захиалгын статусыг бөөнөөр нь өөрчилсөн:

en: Subscription status:
mn: Захиалгын төлөв:

en: Subscription submitted.
mn: Бүртгэлийг илгээсэн.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
mn: Өгөгдлийн сангийн засварын скриптээр захиалгыг түдгэлзүүлсэн. Энэ захиалгыг PayPal-аар түдгэлзүүлсэн.

en: Subscription suspended with PayPal
mn: PayPal-ээр захиалгыг түдгэлзүүлсэн

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
mn: Бүртгэлийг амжилттай сольсны дараа захиалгыг солих бүрэн имэйлийг харилцагч руу илгээдэг.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
mn: Үйлчлүүлэгч захиалгаа солих үед захиалгыг сольсон имэйлийг илгээдэг.

en: Subscription totals
mn: Захиалгын нийт дүн

en: Subscription trial period:
mn: Захиалгын туршилтын хугацаа:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
mn: Захиалга шинэчлэгдсэн.

en: Subscription updates
mn: Захиалгын шинэчлэлтүүд

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
mn: Захиалга: %s

en: Subscriptions
mn: Захиалга

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
mn: Захиалга (%d хуудас)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
mn: Захиалга 2.0 нь WooCommerce Custom Order Types API дээр бүтээгдсэн шинэ архитектурыг танилцуулж байна.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
mn: Захиалга 2.0 нь програмын түвшинд захиалгатай ажиллах шинэ объектыг нэвтрүүлсэн. Захиалгын өгөгдлийг сэргээх эсвэл өөрчлөхөд төвөгтэй API байхгүй болсон!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
mn: Захиалга 2.1 нь энэ дэд бүтцэд захиалгын мэдээллийн дэмжлэгийг нэмдэг.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
mn: Захиалга 2.1 нь дараах тохиолдолд танд мэдэгдэх хэд хэдэн шинэ имэйлийг танилцуулж байна:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
mn: Захиалга 2.1 нь одоо сунгах захиалгын нийт дүнг давж, %s$order-&gt;add_fee()%s эсвэл %s$order-&gt;add_coupon()% гэх мэт энгийн нэг тоогоор сунгах захиалгад хураамж эсвэл хөнгөлөлт нэмэх боломжтой болсон. с.

en: Subscriptions Data
mn: Захиалгын өгөгдөл

en: Subscriptions Ended
mn: Захиалга дууссан

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
mn: Захиалгын шууд URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
mn: Захиалгын горим

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
mn: Захиалгын загварын загварыг хүчингүй болгосон

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
mn: Захиалга нь одоо мөн %smanual renewals%s-д зориулж сагсыг тохируулахдаа сунгах дарааллыг ашигладаг бөгөөд гараар төлсөн нэг удаагийн сунгалтад бүтээгдэхүүн нэмэх эсвэл хөнгөлөлт үзүүлэхэд хялбар болгодог.

en: Subscriptions by Customer
mn: Хэрэглэгчийн захиалга

en: Subscriptions by Payment Gateway
mn: Төлбөрийн гарцын захиалга

en: Subscriptions by Product
mn: Бүтээгдэхүүний захиалга

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
mn: Шинэчлэх өдрөөс олон хоногийн өмнө үүсгэсэн захиалгын төлбөрийг бүртгүүлэх үед авахгүй. Бүх шинэ захиалгын төлбөрийг бүрэн хэмжээгээр авахын тулд тэг болгож тохируулна уу. Эерэг тоо байх ёстой.

en: Subscriptions signups
mn: Бүртгэлийн бүртгэл

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
mn: Subscriptions v2.0 нь захиалга нэмэх эсвэл засварлах шинэ удирдлагын интерфейсийг танилцуулж байна. Та давтагдах нийт дүн эсвэл захиалгын статусыг өөрчлөх гэх мэт бүх танил өөрчлөлтийг хийх боломжтой. Та мөн хүчинтэй байх хугацааг өөрчлөх, тээврийн зардал нэмэх эсвэл бүтээгдэхүүний төрөл нэмэх зэрэг шинэ өөрчлөлтүүдийг хийж болно.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
mn: Хэрэглэгч худалдан авсны дараа харж, удирдах боломжтой захиалга энд гарч ирнэ.

en: Subtotal
mn: Дунд нийлбэр

en: Successful retries
mn: Амжилттай дахин оролдсон

en: Support
mn: Дэмжлэг

en: Supported features:
mn: Дэмжигдсэн функцууд:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
mn: WooCommerce Subscriptions өргөтгөлөөр автоматаар сунгах төлбөрийг дэмждэг.

en: Suspend
mn: Түр зогсоох

en: Suspended Subscription
mn: Бүртгэлийг түдгэлзүүлсэн

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
mn: Түдгэлзүүлсэн захиалгын имэйлийг хэрэглэгч захиалгаа гараар түдгэлзүүлсэн тохиолдолд илгээдэг.

en: Switch Button Text
mn: Текст солих товчлуур

en: Switch Order
mn: Захиалга солих

en: Switch Order Details
mn: Захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг сэлгэх

en: Switch Totals
mn: Нийт дүнг сэлгэх

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
mn: Шинэ солих захиалга #%s үүсгэж байгаа тул сэлгэх захиалга цуцлагдлаа.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
mn: Шилжүүлсэн

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Сэлгэсэн <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
mn: Шилжүүлсэн захиалга

en: Switched subscriptions
mn: Өөрчлөгдсөн захиалга

en: Switching
mn: Шилжүүлж байна

en: Synchronisation
mn: Синхрончлол

en: Synchronise Renewals
mn: Шинэчлэлтүүдийг синхрончлох

en: Synchronise renewals
mn: Шинэчлэлтүүдийг синхрончлох

en: Tax class of product.
mn: Бүтээгдэхүүний татварын ангилал.

en: Tax rate ID.
mn: Татварын хувь хэмжээг ID.

en: Tax subtotal.
mn: Татварын дэд нийлбэр.

en: Tax total.
mn: Татварын нийт.

note: translators: placeholder is customer's billing phone number
en: Tel: %s
mn: Утас: %s

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
mn: WooCommerce захиалгын хамгийн сүүлийн хувилбарыг шинэчилсэнд баярлалаа.

en: Thank you for your order
mn: Захиалга өгсөнд баярлалаа

en: Thank you for your renewal order
mn: Шинэчилсэн захиалга өгсөнд баярлалаа

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
mn: Шинэчилсэн захиалга өгсөнд баярлалаа. Төлбөрийг хүлээн авсныг баталгаажуулах хүртэл хүлээлттэй байна. Энэ хооронд таны захиалгыг сануулъя:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
mn: Энэ нь таны захиалгын нэг биш бололтой.

en: That doesn't appear to be your order.
mn: Энэ нь таны захиалга биш бололтой.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
mn: Энэ захиалгыг %s болгож өөрчлөх боломжгүй. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо барина уу.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
mn: Тэр захиалга байхгүй байна. Үүнийг устгасан уу?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
mn: Тэр захиалга байхгүй байна. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо барина уу.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
mn: Тэр захиалгын бүтээгдэхүүн нь захиалгын сунгалттай тул таны сагсанд нэмэх боломжгүй.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
mn: Захиалгын тухайд сүүлийн 12 сарын турш энэ бол бидний ажилласан бүх зүйл биш юм. Мөн бид захиалгын дэлгүүрээс хамгийн их ашиг хүртэхэд тань туслах мини өргөтгөлүүдийг гаргасан.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
mn: $order_type параметрийн &quot;бүгд&quot; утгыг хуучирсан. Дахин бүртгүүлэх захиалгыг буцааж өгөөгүй тул буруу нэрлэсэн. Энэ нь мөн wcs_get_subscription_orders()-ын хүлээн зөвшөөрсөн захиалгын төрлийн утгуудтай зөрчилдөж байсан. Өмнөх үйлдлээ хадгалахын тулд массив(&quot;эцэг эх&quot;, &quot;шинэчлэх&quot;, &quot;шилжүүлэх&quot; ) эсвэл шилжүүлж, дахин бүртгүүлэх зэрэг бүх төрлийн захиалгын төрлийг хүлээн авахын тулд &quot;ямар ч&quot;-г ашиглана уу.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
mn: %s огноо нь цуцлагдсан өдрөөс хойш тохиох ёстой.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
mn: %s огноо нь сүүлийн төлбөрийн өдрөөс хойш тохиох ёстой.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
mn: %s огноо нь дараагийн төлбөрийн өдрөөс хойш тохиох ёстой.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
mn: %s огноо нь эхлэх өдрөөс хойш байх ёстой.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
mn: %s огноо нь туршилтын хугацаа дууссаны дараа тохиох ёстой.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
mn: Захиалгын %s огноог устгах боломжгүй. Та захиалгыг устгах ёстой.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
mn: %s бүтээгдэхүүнийг устгасан бөгөөд цаашид шинэчлэх боломжгүй. Шинэ бүтээгдэхүүн сонгох эсвэл тусламж авахын тулд бидэнтэй холбоо барина уу.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
mn: Бэлэглэх өргөтгөл нь нэг хүн өөр хэн нэгний захиалгын бүтээгдэхүүн худалдан авах боломжтой болгодог. Дараа нь энэ нь захиалгын хяналтыг худалдан авагч болон хүлээн авагчийн хооронд хуваалцаж, аль алинд нь захиалгыг амьдралынхаа туршид удирдах боломжийг олгодог.

en: The Upgrade is in Progress
mn: Шинэчлэлт хийгдэж байна

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
mn: WooCommerce Subscriptions залгаас шинэчлэгдсэн!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
mn: WooCommerce Subscriptions залгаас одоогоор мэдээллийн баазыг шинэчлэх горимоо ажиллуулж байна.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
mn: Таны захиалгыг шинэчлэх автомат төлбөр амжилтгүй боллоо. Бид %s төлбөрийг дахин хийх болно.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
mn: Таны %1$s-р захиалгаа сунгах автомат төлбөр амжилтгүй боллоо. Бүртгэлийг дахин идэвхжүүлэхийн тулд нэвтэрч ороод, бүртгэлийнхээ хуудаснаас сунгалтыг төлнө үү: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
mn: %2$s-ын №%1$s захиалгын автомат давтагдах төлбөр амжилтгүй боллоо. Төлбөрийг %3$s дахин оролдох болно.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
mn: %s-ийн #%d захиалгын автомат давтагдах төлбөр амжилтгүй боллоо. Төлбөрийг %3$s дахин оролдох болно.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
mn: Захиалга тус бүрийн энэ бүтээгдэхүүний дундаж мөр.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
mn: Энэ бүтээгдэхүүний шугамын бүх захиалгын дундаж мөрийн нийт дүн.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
mn: Бүх үйлчлүүлэгчийн бүртгүүлэх, солих, сунгах захиалгын дундаж үнэ цэнэ.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
mn: Шинэ автомат дахин оролдох системийн хамгийн сайн тал нь дахин оролдох дүрмийг бүрэн өөрчлөх боломжтой юм.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
mn: Захиалга үүсгэсэн огноог устгах боломжгүй, зөвхөн шинэчлэгдсэн.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
mn: Захиалгын хамгийн сүүлийн захиалга дууссан огноо, GMT-д.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
mn: Захиалгын хамгийн сүүлийн захиалгыг төлсөн огноо, GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
mn: Устгасан төлбөрийн хэрэгслийг автомат захиалгын төлбөрт ашигласан тул бид таны захиалгыг өөрчлөх өөр төлбөрийн хэрэгслийн токен олж чадсангүй.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
mn: Устгасан төлбөрийн хэрэгслийг захиалгын автомат төлбөрт ашигласан. Ирээдүйд дахин сунгах төлбөрийг бүтэлгүйтүүлэхээс зайлсхийхийн тулд энэ төлбөрийн хэрэгслийг ашиглан захиалгыг таны %1$s ашиглахаар шинэчилсэн. Хувь хүний захиалгын төлбөрийн аргыг өөрчлөхийн тулд %2$sМиний бүртгэл &gt; Захиалга%3$s хуудас руу очно уу.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
mn: Төлбөрийг сунгах эсвэл дахин төлбөр хийх оролдлого амжилтгүй болсон үед харилцагч руу илгээсэн имэйл нь төлбөрийг дахин хийх болно гэдгийг мэдэгдээгүй.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
mn: Таны сайт дээрх %1$d захиалгыг бүрэн шинэчлэх процесс %2$d-аас %3$d минутын хооронд үргэлжилнэ.

en: The item on the switch order cannot be found.
mn: Шилжүүлэгчийн захиалга дээрх зүйлийг олж чадсангүй.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
mn: Энэ захиалгын төлбөрийн хэрэгсэл нь зүйлийг устгахыг дэмждэггүй тул уг зүйлийг устгаагүй.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
mn: Шинэ интерфэйс нь одоо байгаа %sЗасварлах захиалга%s дэлгэц дээр бүтээгдсэн. Хэрэв та захиалгаа өөрчилсөн бол захиалгыг хэрхэн өөрчлөхөө аль хэдийн мэддэг болсон.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
mn: Захиалгын сунгалт хоорондын тооцооны хугацааны тоо.

en: The number of renewal orders processed during this period.
mn: Энэ хугацаанд боловсруулсан сунгах захиалгын тоо.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
mn: Төлбөр хийгээгүй, сунгах захиалгын тоог дахин оролдох системийг ашигладаг.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
mn: Төлбөрийг амжилттай хийж чадаагүй энэ хугацаанд дахин төлбөрийн дахин оролдлогын тоо.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
mn: Өмнө нь нэг буюу хэд хэдэн удаа бүтэлгүйтсэн төлбөрийг боловсруулах боломжтой байсан энэ хугацааны төлбөрийн дахин оролдлогын тоо.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
mn: Сунгалтын төлбөрийн дахин оролдлогын тоог хараахан боловсруулаагүй байна.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
mn: Энэ хугацаанд боловсруулсан дахин захиалах захиалгын тоо.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
mn: Төлбөртэй статустай (жишээ нь боловсруулах эсвэл дуусгах) энэ үйлчлүүлэгчийн таны дэлгүүрт өгсөн бүртгүүлэх, солих, сунгах захиалгын тоо.

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
mn: Энэ хугацаанд үйлчлүүлэгч эсвэл дэлгүүрийн менежерээс цуцалсан захиалгын тоо. Энэ хугацаанд урьдчилж төлсөн хугацаа дуусаагүй байж магадгүй.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
mn: Энэ хугацаанд гараар үүсгэсэн, импортолсон эсвэл захиалагчийн захиалгаар үүсгэсэн захиалгын тоо. Үүнд төлбөр хүлээгдэж буй захиалга орно.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
mn: Ирээдүйд дуусах огноотой, хүлээгдэж буй төлөвөөс өөр статустай энэ хугацааны захиалгын тоо.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
mn: Энэ хугацаанд үүсгэсэн эцэг эхийн захиалгаар худалдаж авсан захиалгын тоо. Энэ нь төлбөр тооцоо хийх замаар захиалга өгсөн үйлчлүүлэгчдийн үүсгэсэн шинэ захиалга юм.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
mn: Энэ бүтээгдэхүүнийг мөрийн зүйл болгон оруулсан, хүлээгдэж буй эсвэл хогийн савнаас өөр статустай захиалгын тоо.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
mn: Идэвхтэй эсвэл цуцлагдах төлөвтэй байгаа энэ үйлчлүүлэгчийн захиалгын тоо.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
mn: Энэ хэрэглэгчийн хүлээгдэж буй эсвэл хогийн савнаас өөр статустай захиалгын тоо.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
mn: Энэ хугацаанд сайжруулсан, бууруулсан эсвэл өөр зэрэглүүлсэн захиалгын тоо.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
mn: Өмнө нь цуцалсан бол хугацаа нь дууссан эсвэл урьдчилсан төлбөрт хугацааны төгсгөлд хүрсэн захиалгын тоо.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
mn: Хүлээгдэж буй эсвэл хогийн савнаас бусад статустай захиалгатай өвөрмөц хэрэглэгчдийн тоо.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
mn: Одоогоор идэвхтэй байгаа захиалгын удахгүй болох сунгах захиалгын тоо.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
mn: Шилжиж буй захиалгын анхны зүйл олдсонгүй.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
mn: Тухайн захиалгын төлбөрийн хэрэгслийг өөрчлөх боломжгүй.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
mn: Энэ бүтээгдэхүүн нь захиалгатай холбоотой тул бүтээгдэхүүний төрлийг өөрчлөх боломжгүй.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
mn: Шинэчлэх дараалал дараах байдалтай байна.

en: The requested subscription cannot be edited.
mn: Хүссэн захиалгыг засах боломжгүй.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
mn: Дахин оролдох систем нь анхдагчаар идэвхгүй байна. Үүнийг идэвхжүүлэхийн тулд Захиалгын тохиргооны удирдлагын дэлгэц рүү очно уу.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
mn: Бүртгэлийн эхлэх огноог устгах боломжгүй, зөвхөн шинэчлэгдэх болно.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
mn: Сунгалтын төлбөр бүтэлгүйтсэн эсвэл хамгийн сүүлд дахин оролдлого хийгдсэн болон дахин оролдлого хийгдсэн хүртэлх хугацаанд захиалгад хэрэгжсэн статус.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
mn: Сунгалтын төлбөр бүтэлгүйтсэн эсвэл хамгийн сүүлд дахин оролдлого хийгдсэн болон дахин оролдлого хийгдсэн хүртэлх хугацаанд бүртгэлд хэрэгжсэн статус.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
mn: Төлбөрийн автомат дахин оролдлогын төлөв: хүлээгдэж байна гэдэг нь дахин оролдлогыг цаашид боловсруулах болно, амжилтгүй болсон нь дахин оролдох үед төлбөр амжилтгүй болсон гэсэн үг бөгөөд дуусгавар бол дахин оролдох үед төлбөр амжилттай болсон гэсэн үг.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
mn: Бүртгэлийг шилжүүлэх төлөв. &quot;Статус&quot; параметрээс ялгаатай нь энэ нь захиалгын огноог тооцоолж, шинэчлэх болно.

en: The subscription's end date.
mn: Захиалгын дуусах огноо.

en: The subscription's next payment date.
mn: Захиалгын дараагийн төлбөрийн огноо.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
mn: Хэрэв энэ нь дахин бүртгүүлсэн захиалга бол захиалгын анхны ID.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
mn: Захиалгын дахин бүртгүүлсэн захиалгын ID.

en: The subscription's start date.
mn: Захиалга эхлэх огноо.

en: The subscription's trial date
mn: Захиалгын туршилтын огноо

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
mn: Татвар, тээвэрлэлт зэрэг бүх шинэчлэлтийн захиалгын нийлбэр.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
mn: Татвар, тээвэрлэлт зэрэг дахин захиалсан бүх захиалгын нийлбэр.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
mn: Бусад зүйл, хураамж, татвар, тээвэрлэлт зэрэг бүх захиалгын эцэг эхийн захиалгын нийлбэр.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
mn: Татвар, тээвэрлэлт зэрэг бүх шилжүүлгийн захиалгын нийлбэр.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
mn: Одоо идэвхтэй байгаа захиалгын бараа, хураамж, татвар, хүргэлт зэрэг удахгүй болох бүх сунгах захиалгын нийлбэр.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
mn: Татвар, тээвэрлэлт зэрэг орлогын нийт дүн амжилтгүй болсон төлбөрийн дахин оролдлогын системээр нөхөн төлсөн.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
mn: Төлбөртэй статустай (жишээ нь боловсруулагдсан эсвэл дууссан) таны дэлгүүрт байршуулсан бүртгүүлэх, солих, сунгах захиалгын нийт тоо.

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
mn: Идэвхтэй эсвэл цуцлагдах төлөвтэй байгаа нийт захиалгын тоо.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
mn: Хүлээгдэж буй эсвэл хогийн савнаас өөр статустай захиалгын нийт тоо.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
mn: Энэ хэрэглэгчийн бүртгүүлэх, солих, сунгах захиалгын нийт үнэ.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
mn: Туршилтын хугацаа %s-с хэтэрч болохгүй.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
mn: Туршилтын хугацаа нь: %1$s, %2$s, %3$s эсвэл %4$s-с хэтэрч болохгүй.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
mn: Шинэчлэх үйл явц бага зэрэг хугацаа шаардагдах тул тэвчээртэй байгаарай.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
mn: Хүргэлтийн арга байхгүй. Хаягаа дахин шалгана уу эсвэл танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбогдоно уу.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
mn: PayPal-д асуудал байна. Таны API итгэмжлэл буруу байж магадгүй. %1$sAPI итгэмжлэлээ%2$s шинэчилнэ үү. %3$sДэлгэрэнгүй үзэх%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
mn: PayPal-д асуудал байна. Таны PayPal данс хуучирсан захиалгын ID-г гаргаж байна. %1$sДэлгэрэнгүй үзэх%2$s. %3$s%4$s-г хаах.

en: There was an error locating the switch details.
mn: Шилжүүлэгчийн дэлгэрэнгүй мэдээллийг олоход алдаа гарлаа.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
mn: Шинэчлэлтэнд алдаа гарлаа. Хуудсыг дахин сэргээгээд дахин оролдоно уу.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
mn: Таны дахин бүртгүүлэх хүсэлтэд алдаа гарлаа. Дахин оролдоно уу.

en: There was an error with your request. Please try again.
mn: Таны хүсэлтэд алдаа гарлаа. Дахин оролдоно уу.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
mn: Эдгээр нь аливаа захиалгын худалдааны бизнест чухал асуултууд юм.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
mn: Эдгээр имэйлийг %sWooCommerce &gt; Тохиргоо &gt; Имэйл%s удирдлагын дэлгэцийн доор идэвхжүүлж, идэвхгүй болгож, өөрчлөх боломжтой.

en: This Month
mn: Энэ сар

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
mn: Энэ нь имэйлийн гарчгийн мөрийг хянадаг. Өгөгдмөл сэдвийг ашиглахын тулд хоосон орхино уу: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
mn: Энэ нь имэйл мэдэгдэлд агуулагдах үндсэн гарчгийг хянадаг. Өгөгдмөл гарчгийг ашиглахын тулд хоосон орхино уу: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
mn: Энэ нь имэйл мэдэгдэлд агуулагдах үндсэн гарчгийг хянадаг. Өгөгдмөл гарчгийг ашиглахын тулд хоосон орхино уу: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
mn: Энэ огноог зөвхөн тооцоолол гэж үзэх ёстой. Энэ захиалгын төлбөрийн гарц нь төлбөрийг боловсруулах үед хяналт тавьдаг.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
mn: Энэхүү үнэгүй өргөтгөл нь захиалагчдыг гуравдагч талын системээс WooCommerce руу шилжүүлэх боломжийг олгодог. Энэ нь мөн өөрийн захиалгын өгөгдлийг хүснэгтийн хэрэгсэл эсвэл гуравдагч талын програмуудад дүн шинжилгээ хийх зорилгоор экспортлох боломжтой болгодог.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
mn: Энэ нь захиалгыг сунгасны дараа захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг агуулсан үйлчлүүлэгчдэд илгээсэн захиалгын мэдэгдэл юм.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
mn: Энэ нь захиалга сунгах захиалгын төлбөрийг хийж дууссаны дараа хэрэглэгч рүү илгээсэн захиалгын мэдэгдэл юм. Энэ нь шинэчлэх захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг агуулдаг.

en: This is where subscriptions are stored.
mn: Энд захиалга хадгалагддаг.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
mn: Энэхүү шинэ хуудас нь мөн хэрэглэгч захиалгаа түдгэлзүүлэх, цуцлах, төлбөрийн хэрэгслээ өөрчлөх, тээвэрлэлтийн хаягийг өөрчлөх, бараагаа сайжруулах/буурлуулах боломжтой.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
mn: Харгалзах захиалга нь одоогоор төлбөр хийх шаардлагагүй тул энэ захиалгыг цаашид төлөх боломжгүй.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
mn: Захиалгын багц бүр шинэчлэгдэж байх үед энэ хуудас үйл явцын үр дүнг харуулах болно.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
mn: Энэ бүтээгдэхүүн одоогоор нөөцгүй байгаа бөгөөд боломжгүй байна.

en: This section shows any information about Subscriptions.
mn: Энэ хэсэгт захиалгын талаарх аливаа мэдээллийг харуулдаг.

en: This section shows general information about the store.
mn: Энэ хэсэгт дэлгүүрийн талаархи ерөнхий мэдээллийг харуулав.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
mn: Энэ хэсэгт захиалгын төлбөрийн аргуудын талаарх мэдээллийг харуулна.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
mn: Энэ хэсэгт төлбөрийн гарцын функцийн дэмжлэгийн талаарх мэдээллийг харуулав.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
mn: Төлбөрийн гарц нь тогтмол дүнг өөрчлөхийг зөвшөөрдөггүй тул энэ захиалгыг засварлах боломжгүй.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
mn[0]: Энэ захиалгыг файл дээрх таны төлбөрийн хэрэгслээр автоматаар шинэчлэхээр тохируулсан. Та %smy дансны хуудаснаас%s энэ захиалгыг удирдах эсвэл цуцлах боломжтой.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
mn[0]: Энэ захиалгыг файл дээрх таны төлбөрийн хэрэгслээр автоматаар шинэчлэхээр тохируулсан. Та миний бүртгэлийн хуудаснаас энэ захиалгыг удирдах эсвэл цуцлах боломжтой. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
mn: Энэ өөрчлөлт нь идэвхтэй захиалгатай холбоотой тул устгах боломжгүй. Энэ өөрчлөлтийг арилгахын тулд захиалгаа цуцалж устгана уу.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
mn: Энэ нь таны дэлгүүрийн хэрэглэгчдийн эсрэг хадгалагдсан бүх захиалгын байнгын кэшийг арилгах болно. Энэ үйлдлийг хийсний дараа төлбөр тооцоо, сунгалт болон бусад захиалгатай холбоотой функцүүдийн гүйцэтгэл удааширна. Тухайн хэрэглэгчийн захиалгыг олох асуулга ажиллуулж байгаа тул кэшүүд илүү цагаар сэргээгдэх болно.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
mn: Энэ нь таны дэлгүүрийн бүх захиалгын шинэчлэлт, солих, дахин бүртгүүлэх болон бусад төрлийн захиалгын байнгын кэшийг цэвэрлэх болно. Энэ үйлдлийг хийсний дараа төлбөр тооцоо, сунгалт болон бусад захиалгатай холбоотой функцүүдийн гүйцэтгэл удааширна. Холбогдох захиалгын асуулгыг ажиллуулж байгаа тул кэшүүд илүү цагаар сэргээгдэх болно.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
mn: Энэ нь хэрэглэгчдийг захиалгатай холбох байнгын кэшийг үүсгэх болно. Кэшүүдийг арын дэвсгэр дээр илүү цагаар үүсгэх болно (Action Scheduler-ээр дамжуулан).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
mn: Энэ нь таны дэлгүүрт байгаа бүх захиалгын шинэчлэлт, солих, дахин бүртгүүлэх болон бусад төрлийн захиалгын байнгын кэшийг үүсгэх болно. Кэшүүдийг арын дэвсгэр дээр илүү цагаар үүсгэх болно (Action Scheduler-ээр дамжуулан).

en: Timezone:
mn: Цагийн бүс:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
mn: Өндөр үнэ бүхий захиалга эсвэл байнгын сунгалтын хуваарь зэрэг тодорхой нөхцөл дээр үндэслэн тодорхой дүрмийг хэрэгжүүлэхийн тулд та дахин оролдох тодорхой %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s шүүлтүүрийг ашиглаж болно. Энэ нь бүтэлгүйтсэн төлбөрийг сунгах захиалгын ID-г өгдөг бөгөөд энэ нь бүтэлгүйтсэн төлбөртэй холбоотой бүтээгдэхүүн, захиалга болон нийт дүнгийн талаарх мэдээллийг олоход ашиглаж болно.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
mn: Энэ захиалгын автомат сунгалтыг идэвхжүүлэхийн тулд эхлээд төлбөрийн хэрэгсэл нэмэх шаардлагатай.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
mn: Одоо бүртгэлээ дахин идэвхжүүлэхийн тулд та бүртгэлийнхээ хуудаснаас нэвтэрч, сунгалтыг төлж болно: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
mn: Бүртгэлээ одоо дахин идэвхжүүлэхийн тулд та бүртгэлийнхээ хуудаснаас нэвтэрч, сунгалтыг төлж болно: %1$sОдоо төлөх »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
mn: Шинэчлэлтийн явцыг бүртгэхийн тулд шинэ бүртгэлийн файл үүсгэсэн. Энэ файлыг %1$d долоо хоногийн дараа автоматаар устгах болно. Хэрэв та үүнийг хурдан устгахыг хүсвэл эндээс олох боломжтой: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
mn: Үүнийг аль болох хурдан шийдэхийн тулд woologin@woocommerce.com хэрэглэгчийн имэйлээр %1$түр администраторын %3$s бүртгэл үүсгээд %2$sQuickForget.com%3$s-ээр дамжуулан бидэнтэй итгэмжлэлээ хуваалцана уу.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
mn: Эдгээр алдааны талаарх дэлгэрэнгүй мэдээллийг харахын тулд %2$sWooCommerce бүртгэлийн дэлгэцээс %1$s бүртгэлийн файлыг харна уу. %2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
mn: Бүрэн алдааг харахын тулд %2$sWooCommerce бүртгэлийн дэлгэцээс %1$s бүртгэлийн файлыг харна уу. %3$s.

en: Today!
mn: Өнөөдөр!

en: Total
mn: Нийт

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
mn: Нийт

[ctx: table heading]
en: Total
mn: Нийт

en: Total Discount
mn: Нийт хөнгөлөлт

en: Total Subscribers
mn: Нийт захиалагч

en: Total Subscription Orders
mn: Нийт захиалгын захиалга

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
mn: Захиалгын нийт захиалга %s

en: Total Subscriptions
mn: Нийт захиалга

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
mn: Нийт захиалга %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
mn: Нийт: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
mn: Нийт дүн

en: Trash
mn: Хогийн сав

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
mn: Энэ захиалгыг хогийн саванд хийснээр захиалгаар худалдаж авсан захиалгууд мөн хогийн сав руу орох болно.

en: Trial End
mn: Туршилтын төгсгөл

[ctx: table heading]
en: Trial End
mn: Туршилтын төгсгөл

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
mn: Туршилт дуусах огноо

en: Turn off Automatic Payments
mn: Автомат төлбөрийг унтраа

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
mn: Захиалгын статусыг &quot;%1$s&quot; болгож өөрчлөх боломжгүй. Үл хамаарах зүйл: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
mn: Захиалгын статусыг &quot;%s&quot; болгож өөрчлөх боломжгүй.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
mn: Захиалгын статусыг &quot;%s&quot; болгож өөрчлөх боломжгүй. Бүртгэлийг идэвхжүүлэхийн тулд хэрэглэгчийг захиалгад оруулна уу.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
mn: PayPal төлбөрийн гэрээний захиалгыг олж чадсангүй.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
mn: Захиалгыг засах боломжгүй.%4$sАлдаа: %1$s%4$sХуудсыг дахин сэргээгээд дахин оролдоно уу. Хэрэв асуудал хэвээр байвал %2$s%3$s-н тусламжтай холбогдоно уу.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
mn: Захиалгыг шинэчлэх боломжгүй.%4$sАлдаа: %1$s%4$sХуудсыг дахин сэргээгээд дахин оролдоно уу. Хэрэв асуудал хэвээр байвал %2$s%3$s-н тусламжтай холбогдоно уу.

en: Unended Subscription Count
mn: Дуусаагүй захиалгын тоо

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
mn: Тодорхойгүй захиалгын төрөл

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
mn: Үл мэдэгдэх алдаа

en: Unlimited payments
mn: Хязгааргүй төлбөр

en: Unpublished
mn: Нийтлэгдээгүй

en: Upcoming Recurring Revenue
mn: Удахгүй болох давтагдах орлого

en: Update Complete
mn: Шинэчлэлт дууссан

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
mn: Өгөгдлийн санг шинэчлэх

en: Update Error
mn: Шинэчлэлтийн алдаа

en: Update in Progress
mn: Шинэчлэлт хийгдэж байна

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
mn: Миний идэвхтэй захиалгын %2$sall%3$s-д ашигласан %1$s-г шинэчил

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
mn: Миний одоогийн захиалгын %1$sall%2$s-д ашигласан төлбөрийн хэрэгслийг шинэчил

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
mn: Захиалгын огноог шинэчлэхэд алдаа гарлаа: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
mn: Шинэчлэх

en: Upgrade or Downgrade
mn: Сайжруулах эсвэл бууруулах

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
mn: Энэ талбарыг захиалгад захиалга агуулж байгаа үед тооцоо хийх товчлуур дээр харагдах текстийг тохируулахын тулд ашиглана уу. Тооцоо хийх товч нь ихэвчлэн &quot;Захиалга өгөх&quot; гэсэн хэсгийг харуулдаг. Сагсанд захиалга байгаа бол үүнийг &quot;Одоо бүртгүүлэх&quot; болгон өөрчилнө.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
mn: Үе шатлалын горимд байх үед автоматаар шинэчлэх унтраалга ашиглахыг идэвхгүй болгосон.

en: Variable Subscription
mn: Хувьсах захиалга

en: Variable subscription
mn: Хувьсах захиалга

en: Variation ID, if applicable.
mn: Хэрэв боломжтой бол өөрчлөлтийн ID.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
mn: %1$s хувилбар нь тантай адил дэлгүүрийн менежерүүдийн хүссэн зарим шинэ сайжруулалтыг авчирсан (мөн магадгүй %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
mn: Хувилбар %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
mn: 2.0 хувилбарыг хөгжүүлээд жил гаруй болж байна. Бид дэлгүүрийн менежерүүдийн 3 жилийн санал хүсэлтийг харгалзан өргөтгөлийг дахин зохион бүтээсэн.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
mn: Хувилбар 2.1 нь тантай адил дэлгүүрийн менежерүүдийн (болон магадгүй %syou%s) хүссэн зарим гайхалтай шинэ боломжуудыг танилцуулж байна.

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
mn: %s-ээр

[ctx: view a subscription]
en: View
mn: Үзэх

en: View Email Settings
mn: Имэйлийн тохиргоог харах

en: View Reports
mn: Тайланг үзэх

en: View Retry
mn: Дахин оролдохыг харах

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
mn: Захиалга харах

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
mn: Захиалга харах: %s

en: View and manage subscriptions
mn: Бүртгэлүүдийг харж удирдах

en: View other subscriptions &rarr;
mn: Бусад захиалгыг харах →

en: View subscription
mn: Захиалга харах

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
mn: Захиалга харах: %s

en: View subscriptions
mn: Захиалга харах

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
mn[0]: %1$syour account%2$s доторх захиалгын статусыг харна уу.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
mn: Захиалгаа харах: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
mn: Өөрийн захиалгаа харах: %s

en: Virtual
mn: Виртуал

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
mn: АНХААРУУЛГА: Муу зүйл тохиолдох болно! Энэ захиалгыг худалдан авахад ашигласан төлбөрийн гарц нь захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг өөрчлөхийг дэмждэггүй. Төлбөрийн хугацаа, тогтмол хөнгөлөлт, давтагдах татвар эсвэл давтагдах нийт дүнгийн өөрчлөлтийг төлбөрийн гарцаас нэхэмжилсэн дүнгээр тусгахгүй байж болно.

en: WP REST API Endpoints
mn: WP REST API төгсгөлийн цэгүүд

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
mn: Тодорхой захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг авахыг хүсч байна уу? %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/ авах<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
mn: %s захиалгын талаар илүү ихийг мэдмээр байна уу?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
mn: Сайт дээрх бүх захиалгыг жагсаахыг хүсч байна уу? %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s аваарай.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
mn: Сайт дээрх бүх захиалгыг жагсаахыг хүсч байна уу? %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s авна уу. Тодорхой захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг авахыг хүсч байна уу? %s/wc-api/v2/subscriptions/ авах<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
mn: Тооцоо хийх замаар хугацаагаа эрт сунгамаар байна уу? %shere.%s дээр дарна уу

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
mn: Танай үйлчлүүлэгчид захиалгагүй бүтээгдэхүүн захиалахыг хүсч байна уу?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
mn: Анхааруулга! Хувилбар 2.0 нь WooCommerce Subscriptions өргөтгөлийн томоохон шинэчлэлт юм. Шинэчлэхээсээ өмнө нөөцлөлт үүсгэж, бүх WooCommerce өргөтгөлүүдийг шинэчилж, бүх залгаасууд, захиалгат код, төлбөрийн гарцуудыг 2.0 хувилбараар шалгана уу. %1$s2.0 »%2$s хувилбарын өөрчлөлтийн талаар нэмэлт мэдээлэл авна уу

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
mn: Анхааруулга! Та WooCommerce Subscriptions залгаасын кодын %s хувилбарыг ажиллуулж байгаа боловч таны мэдээллийн сан Захиалгын 2.0 хувилбар болж шинэчлэгдсэн байна. Энэ нь таны дэлгүүрт томоохон асуудал үүсгэх болно.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
mn: Анхааруулга: Хэрэглэгчийг устгаснаар тухайн хэрэглэгчийн бүртгэл мөн устах болно. Хэрэглэгчийн захиалга хэвээр байх боловч &quot;Зочин&quot; хэрэглэгч рүү дахин хуваарилагдана. Та энэ хэрэглэгч болон холбогдох бүх захиалгыг устгахыг хүсэж байна уу?

en: We can not find your old subscription item.
mn: Бид таны хуучин захиалгын зүйлийг олж чадсангүй.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
mn: Бид энэ хэрэглэгчийн төлбөртэй захиалгын захиалгыг олж чадсангүй.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
mn: Бид #%d ID-тай захиалга олдсонгүй. Магадгүй устгасан юм болов уу?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
mn: Бид таны захиалгыг сунгах захиалга үүсгэж чадсангүй, дахин оролдоно уу.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
mn[0]: Бид таны сагсанд байгаа зүйлийн анхны сунгалтын захиалгыг олж чадсангүй. Тухайн зүйлийг устгасан.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
mn[0]: Бид таны сагсанд байгаа зүйлийн анхны захиалгыг олж чадсангүй. Тухайн зүйлийг устгасан.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
mn: Бид зөвхөн хүмүүст зориулсан интерфейсийг сайжруулаад зогсохгүй компьютерт зориулсан интерфейсийг сайжруулсан. Таны програмууд одоо RESTful API төгсгөлийн цэгээр дамжуулан захиалга үүсгэх, унших, шинэчлэх эсвэл устгах боломжтой.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
mn: Бид таны захиалгыг сунгах захиалгыг боловсруулж дууслаа.

en: We hope you enjoy it!
mn: Танд таалагдана гэж найдаж байна!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
mn: Бид тэр захиалгын байршлыг олж чадсангүй, дахин оролдоно уу.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
mn: Бид таны хүссэн тайлангийн үр дүнгийн багцыг олж чадсангүй. %1$sЗахиалгын тайлангийн %2$s дэлгэцээс холбоосыг дахин үүсгэнэ үү.

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Welcome to Subscriptions 2.0
mn: Захиалга 2.0-д тавтай морил

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
mn: Захиалга 2.1-д тавтай морил!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
mn: %s WooCommerce захиалгад тавтай морил!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
mn: WooCommerce Захиалга 2.1-д тавтай морил

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
mn: Үйлчлүүлэгч өөр хэн нэгний захиалгын бүтээгдэхүүн худалдаж авахыг хүсвэл юу болох вэ?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
mn: Танай дэлгүүр гадны эх сурвалжтай ямар хувийн мэдээллийг хуваалцах нь захиалгын төлбөрийг цуглуулахын тулд ямар гуравдагч талын төлбөрийн процессорын залгаасуудаас хамаарна. Бид танд нууцлалын бодлогынхоо энэ хэсгийг мэдээлэхийн тулд тэдний нууцлалын бодлоготой зөвлөлдөхийг зөвлөж байна.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
mn: Бид юу цуглуулж, хадгалдаг

en: What we share with others
mn: Бид бусадтай юу хуваалцдаг

en: What's new?
mn: Шинэ зүйл юу вэ?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
mn: Цуцлагдсан үед

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
mn: Захиалгыг гараар эсвэл амжилттай худалдан авсны дараа идэвхжүүлсэн тохиолдолд шинэ хэрэглэгчдэд энэ үүргийг оноох болно.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
mn: Цуцлагдсан үед

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
mn: %s-тэй ажиллахдаа захиалга доторх хувийн мэдээллийг хадгалах эсвэл устгах ёстой юу?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
mn: Тогтмол төлбөр эсвэл тооцооны өөр хугацаатай захиалгад шилжих үед шинэ захиалгад шилжих үед одоо байгаа төлбөрийн хугацаанд төлсөн үнийг хувь тэнцүүлэх ёстой юу?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
mn: Урт хугацаатай захиалга руу шилжихдээ захиалагч шинэ захиалгад хэдэн төлбөр хийх шаардлагатайг тодорхойлохдоо үйлчлүүлэгчийн аль хэдийн хийсэн төлбөрийг харгалзан үзэх боломжтой.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
mn: Бүртгэлийн хураамжтай захиалгад шилжих үед та үйлчлүүлэгчээс зөвхөн одоо байгаа захиалгын бүртгэлийн хураамж болон шинэ захиалгын бүртгэлийн хураамж (хэрэв байгаа бол) хоорондын зөрүүг төлөхийг шаардаж болно.

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
mn: WooCommerce-ээр бүртгүүлснээр бүх зүйл боломжтой! Энэхүү туршилтын өргөтгөл нь Бүтээгдэхүүний багц болон нийлмэл бүтээгдэхүүн зэрэг аливаа бүтээгдэхүүнийг захиалгын бүтээгдэхүүн болгон хэрхэн хөрвүүлэх талаар судалж байна. Энэ нь мөн хэрэглэгчдэд захиалгын бус бүтээгдэхүүний сагсанд бүртгүүлэх аргыг санал болгодог.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
mn: Эрт сунгалтыг идэвхжүүлснээр хэрэглэгчид дараагийн төлбөрийн өдрөөс өмнө захиалгаа сунгах боломжтой.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
mn: Гараар сунгалт хийснээр үйлчлүүлэгч нэвтэрч, төлбөрөө төлөх хүртэл захиалгаа түр зогсоодог. %1$sДэлгэрэнгүй үзэх%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
mn: %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s шүүлтүүрийн тусламжтайгаар та дэлгүүрийнхээ бүтэлгүйтсэн бүх төлбөрт хэрэглэх үндсэн дүрмийг тодорхойлж болно.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
mn: WooCommerce 2.6 нь WordPress-ийн үндсэн %3$sREST API%4$s дэд бүтцэд суурилсан %1$sREST API%2$s төгсгөлийн цэгүүдийн дэмжлэгийг нэмсэн.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
mn: WooCommerce бүртгэл холбогдсон

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
mn: WooCommerce захиалга

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
mn: WooCommerce захиалга PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
mn: WooCommerce захиалгын шинэчлэлт

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
mn: WooCommerce захиалгын шинэчлэл хийгдэж байна

en: Would you like to add a payment method now?
mn: Та одоо төлбөрийн хэрэгсэл нэмэхийг хүсэж байна уу?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
mn: Та энэхүү шинэ төлбөрийн аргыг ашиглахын тулд захиалгаа шинэчлэхийг хүсэж байна уу - %1$s?%2$sТийм%4$s | %3$sҮгүй%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
mn: Y/m/dg:i:s А

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
mn: Y/m/dg:i:s А

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
mn: ӨӨӨӨ-АА-ӨГ

en: Year
mn: Жил

en: Yes
mn: Тиймээ

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
mn: Та захиалга агуулсан нэг буюу хэд хэдэн захиалгыг хогийн саванд хийх гэж байна. Захиалгыг хогийндоо хаях нь эдгээр захиалгаар худалдаж авсан захиалгыг мөн хогийн саванд хийнэ.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
mn: Та захиалгын зүйлийг устгаж байна. Та мөн &quot;Захиалга удирдах&quot; дэлгэцэн дээрх захиалгыг гараар цуцалж, хогийн саванд хийх шаардлагатай болно.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
mn: Та төлбөрөө төлөх хүртэл захиалгаа дахин идэвхжүүлэх боломжгүй. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо барина уу.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
mn: Та энэ захиалгыг эрт сунгах боломжгүй. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо барина уу.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
mn: Та тэр захиалгад дахин бүртгүүлэх боломжгүй. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо барина уу.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
mn: Та энэ захиалгыг түдгэлзүүлэх боломжгүй - түдгэлзүүлэх хязгаарт хүрсэн байна. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо барина уу.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
mn: Та энэ захиалгыг сольж болохгүй. Та захиалга эзэмшдэггүй бололтой.

en: You can not switch to the same subscription.
mn: Та ижил захиалга руу шилжих боломжгүй.

en: You can only switch to a subscription product.
mn: Та зөвхөн захиалгын бүтээгдэхүүн рүү шилжих боломжтой.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
mn: Та одоогоор захиалгаа сунгах боломжгүй. Дахин оролдоно уу.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
mn: Та өөрт хамааралгүй захиалгыг өөрчлөх боломжгүй.

en: You cannot remove an item that does not exist.
mn: Та байхгүй зүйлийг устгах боломжгүй.

en: You do not have permission to create subscriptions
mn: Танд захиалга үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read the subscriptions count
mn: Танд захиалгын тоог унших зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
mn: Та энэ бүтээгдэхүүнийг захиалсан байна. Шинэ захиалга сонгосноор таны одоо байгаа захиалга солигдоно.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
mn: Та энэ бүтээгдэхүүний нэг хувилбарыг сагсанд аль хэдийн нэмсэн байна.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
mn: Та энэ бүтээгдэхүүнийг аль хэдийн захиалсан байгаа бөгөөд энэ нь хэрэглэгч бүрт нэгээр хязгаарлагддаг. Та бүтээгдэхүүнийг дахин худалдаж авах боломжгүй.

en: You have an active subscription to this product already.
mn: Та энэ бүтээгдэхүүний идэвхтэй захиалгатай байна.

en: You have no active subscriptions.
mn: Танд идэвхтэй захиалга байхгүй байна.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
mn: Та захиалгын төгсгөлд хүрлээ. %sfirst хуудас%s руу очно уу.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
mn: Та %1$s-с захиалгаа сунгах захиалга хүлээн авлаа. Тэдний дараалал дараах байдалтай байна.

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
mn: Та захиалгын зүйлээ амжилттай өөрчиллөө. Таны шинэ захиалга болон захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг доор харуулав.

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
mn: Та захиалгаасаа &quot;%1$s&quot;-г амжилттай устгалаа. %2$sБуцаах уу? %3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
mn: Таны %1$s-н %2$s-н сунгах захиалга дууслаа

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
mn: Таны %1$s-н захиалгын сунгалтыг %2$s-с өгсөн захиалга дууслаа - файлуудаа татаж аваарай

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
mn: Таны програмууд одоо WooCommerce-ийн REST API төгсгөлийн цэгүүдийн хамгийн сүүлийн хувилбартай ижил дизайнтай RESTful API төгсгөлийн цэгүүдээр дамжуулан захиалга үүсгэх, унших, шинэчлэх эсвэл устгах боломжтой.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
mn: Таны сагсанд захиалга солих хүсэлт буруу байна. Энэ нь таны сагсаас хасагдсан.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
mn[0]: Таны сагсанд захиалга солих хүсэлт буруу байна. Үүнийг хассан.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
mn: Таны сагсанд захиалгын бүтээгдэхүүн хоослоод байна. Нэг удаад зөвхөн нэг захиалгын бүтээгдэхүүнийг худалдан авах боломжтой.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
mn: Таны үйлчлүүлэгчид одоо тусгай %sМиний данс &gt; Захиалгыг харах%s хуудаснаас мөрийн зүйл, төлбөрийн болон хүргэлтийн хаяг, төлбөрийн хуваарь болон сунгалтын захиалга зэрэг захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг харах боломжтой.

en: Your database has been updated successfully!
mn: Таны мэдээллийн сан амжилттай шинэчлэгдлээ!

en: Your early renewal order was successful.
mn: Таны эрт сунгах захиалга амжилттай боллоо.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
mn: Таны сунгах захиалга дууслаа

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
mn: Таны өмнөх үйлдлээ буцаах хүсэлт амжилтгүй боллоо.

en: Your subscription change is complete
mn: Таны захиалгын өөрчлөлт дууслаа

en: Your subscription change is complete - download your files
mn: Таны захиалгын өөрчлөлт дууссан - файлуудаа татаж аваарай

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
mn: Таны захиалга цуцлагдлаа.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
mn: Таны захиалгыг түр зогсоолоо.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
mn: Таны захиалга дахин идэвхжсэн.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
mn: Таны захиалгаа сунгах захиалга дууслаа - файлуудаа татаж авна уу

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
mn[0]: Төлбөр дуусах үед таны захиалга идэвхжих болно.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
mn: Таны {blogname}-н сунгах захиалгыг хүлээн авлаа!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
mn: Таны {blogname}-н {order_date}-н шинэчилсэн захиалгын баримт

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
mn: Таны {blogname}-н захиалгын {order_date}-н өөрчлөлт дууссан

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
mn: Таны {blogname}-н захиалгын {order_date}-н өөрчлөлт дууссан - файлуудаа татаж аваарай

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
mn: [%s] Бүртгэлийг цуцалсан

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
mn: [%s] Захиалгын хугацаа дууссан

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
mn: [%s] Бүртгэлийг түдгэлзүүлсэн

en: [Remove]
mn: [Устгах]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
mn: [{blogname}] Шинэ захиалга сунгах захиалга ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
mn: [{blogname}] Захиалга сэлгэсэн ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
mn: [{site_title}] {order_number}-н автомат төлбөр амжилтгүй болсон. {retry_time}-г ажиллуулахаар дахин оролдоно уу

en: a customer suspends a subscription
mn: үйлчлүүлэгч захиалгаа түдгэлзүүлсэн

en: a subscription expires
mn: захиалгын хугацаа дуусна

en: account erasure request
mn: данс устгах хүсэлт

en: an automatic payment fails
mn: автомат төлбөр амжилтгүй болсон

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
mn[0]: өдөр

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
mn[0]: өдөр

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
mn: Шинэчлэх өдрөөс хэд хоногийн өмнө

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
mn: жишээ нь 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
mn: жишээ нь 5.90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
mn: жишээ нь 9.90

en: emails sent to the customer and store manager
mn: үйлчлүүлэгч болон дэлгүүрийн менежерт илгээсэн имэйл

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
mn: бүр

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
mn: %s тутамд

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
mn: %s тутамд

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
mn: хүлээгдэж буй цэвэрлэх огноо %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
mn: төлөө

en: how long to wait between retry attempts
mn: дахин оролдох оролдлогын хооронд хэр удаан хүлээх вэ

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
mn: %s дотор

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
mn: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
mn[0]: сар

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
mn[0]: сар

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
mn: WCS_Related_Order_Store дахь холбогдох захиалгын шинэ аргууд

[ctx: no trial period]
en: no
mn: үгүй

en: now
mn: одоо

en: staging
mn: найруулга

en: subscriptions
mn: захиалга

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
mn: тооцооны хугацаанд түдгэлзүүлэх.

en: the status applied to the renewal order and subscription
mn: сунгах захиалга болон захиалгад хэрэглэсэн статус

en: the total number of retry attempts
mn: дахин оролдох оролдлогын нийт тоо

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
mn: урд

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
mn: %1$s хувилбар хуучирсан байна. Үндсэн хувилбар нь %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
mn[0]: долоо хоног

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
mn[0]: долоо хоног

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
mn[0]: жил

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
mn[0]: жил
