WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to lv translation catalogue (1265 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
lv[0]: %d cits abonements tika pārbaudīts, un tam nebija nepieciešams remonts.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
lv: Nākamais maksājums jāveic %s.

en:  Subscription Created
lv: Abonements izveidots

en:  Subscription Deleted
lv: Abonements dzēsts

en:  Subscription Switched
lv: Pārslēgts abonements

en:  Subscription Updated
lv: Abonements atjaunināts

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
lv: &quot;%s&quot; nav derīgs jaunais pasūtījuma veids.

en: $0 Initial Checkout
lv: $0 Sākotnējā izrakstīšanās

en: $type passed to the function was not a string.
lv: $type, kas tika nodots funkcijai, nebija virkne.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
lv: %1$s %2$s, pēc tam %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
lv[0]: %1$s %2$s, pēc tam %3$s/%4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
lv: %1$s %2$s, pēc tam %3$s ik pēc %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
lv: %1$s %2$s, pēc tam %3$s ik pēc %4$s, %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
lv: Katru gadu %1$s %2$s, pēc tam %3$s pakalpojumā %4$s %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
lv: %1$s %2$s, pēc tam %3$s, %4$s %5$s, katru %6$s gadu

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
lv: %1$s %2$s, pēc tam %3$s katra %5$s mēneša %4$s dienā

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
lv: %1$s %2$s, pēc tam %3$s katra mēneša %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
lv: %1$s %2$s, pēc tam %3$s katra mēneša pēdējā dienā

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
lv: %1$s %2$s, pēc tam %3$s katra %4$s mēneša pēdējā dienā

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
lv: %1$s (#%2$s–%3$s)

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: subscription period (e.g. "month" or "3 months") (e.g. "$15 / month" or "$15 every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: subscription period (e.g. "month" or "3 months") (e.g. "$15 / month" or "$15 every 2nd month")
en: %1$s / %2$s | %1$s every %2$s
lv[0]: %1$s/%2$s

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
lv: %1$s Pabeidziet maksājumu par %2$spasūtījumu %3$s%4$s, lai varētu mainīt abonementu.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
lv: %1$s pēc %2$s bezmaksas izmēģinājuma perioda

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
lv: %1$s un %2$s reģistrēšanās maksa

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
lv: %1$s ik pēc %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
lv: %1$s ik pēc %2$s šādā datumā: %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
lv[0]: %1$s %2$d vienumam

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
lv: %1$s — %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
lv: %1$s bezmaksas izmēģinājums, pēc tam %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
lv: %1$s tagad un

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
lv: Katru gadu %1$s pakalpojumā %2$s %3$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
lv: %1$s, %2$s %3$s, katru %4$s gadu

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
lv: %1$s katra %3$s mēneša %2$s dienā

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
lv: %1$s katra mēneša %2$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
lv: %1$s katra %2$s mēneša pēdējā dienā

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
lv[0]: %1$s abonementu nevarēja atjaunināt: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
lv: %1$s abonementa notikums tika aktivizēts plkst. %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
lv: %1$s ar %2$s bezmaksas izmēģinājumu

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
lv: %1$s#%2$s%3$s vietnei %4$s

[ctx: used in a select box]
note: translators: 1$: month number (e.g. "01"), 2$: month abbreviation (e.g. "Jan")
en: %1$s-%2$s
lv: %1$s–%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
lv: %1$sPievienot abonējamu produktu »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
lv: %1$sPievienojiet abonementu%2$s tūlīt vai %3$uzziniet vairāk%4$s par jauno saskarni.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
lv: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sPaplašinājums WooCommerce Subscriptions pievieno divus jaunus abonēšanas produktu veidus — %4$sVienkāršais abonements%5$s un %6$sMainīgais abonements%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
lv: %1$sUzziniet, kā atjaunināt %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
lv: %1$sUzziniet vairāk par abonementu pārvaldību »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
lv: %1$sPiezīme. %2$s Pasūtījumi, kas ir saistīti ar abonementiem, netiks iekļauti pasūtījumos, kurus ietekmē šie iestatījumi.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
lv: %1$sPasūtījums #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
lv: %1$sPayPal atsauces darījumi ir iespējoti jūsu kontā%2$s. Tagad ir iespējotas visas abonementu pārvaldības funkcijas. Laimīgu pārdošanu!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
lv: %1$sPayPal atsauces darījumi jūsu kontā%2$s nav iespējoti, dažas abonementu pārvaldības funkcijas nav iespējotas. Lūdzu, sazinieties ar PayPal un pieprasiet, lai jūsu kontā %3$senable PayPal atsauces darījumi%4$s. %5$sPārbaudiet PayPal kontu%6$s %3$sUzziniet vairāk %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
lv: %1$sPayPal atsauces darījumi jūsu kontā%2$s nav iespējoti. Ja vēlaties izmantot PayPal atsauces darījumus ar abonementiem, lūdzu, sazinieties ar PayPal un pieprasiet, lai tie jūsu kontā %3$senable PayPal atsauces darījumus%4$s. %5$sPārbaudiet PayPal kontu%6$s %3$sUzziniet vairāk %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
lv: %1$sIestatiet cenu%2$s%3$sAbonēšanas cenas nedaudz atšķiras no citu produktu cenām. Abonementam varat iestatīt norēķinu periodu, ilgumu, reģistrēšanās maksu un bezmaksas izmēģinājumu.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
lv: %1$sBrīdinājums!%2$s Šķiet, ka esat pazeminājis %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s versiju no %3$s uz %4$s. Šādi pazeminot spraudni, var rasties problēmas. Lūdzu, atjauniniet uz %3$s vai jaunāku versiju vai %5$atveriet jaunu atbalsta biļeti%6$s, lai saņemtu turpmāku palīdzību. %7$sUzziniet vairāk »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
lv: %1$sBrīdinājums!%2$s Varam redzēt, ka %1$sWooCommerce abonementu agrīnās atjaunošanas %2$s spraudnis ir aktīvs. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s versijai %3$s šī spraudņa funkcionalitāte ir iekļauta pamata spraudnī. Lūdzu, deaktivizējiet WooCommerce abonementu priekšlaicīgu atjaunošanu, lai izvairītos no konfliktiem.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
lv: %1$sBrīdinājums!%2$s Mēs atklājām problēmu %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0–2.3.2%2$s, kuras dēļ jūsu abonementa atjaunošanas pasūtījumā un klientu abonementu kešatmiņā var būt nederīgi dati. Lai iegūtu informāciju par to, kā atjaunināt kešatmiņā saglabātos datus, lūdzu, %3$atveriet jaunu atbalsta biļeti%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
lv: %1$sWooCommerce abonementi instalēti%2$s — %3$sEsat gatavs sākt abonementu pārdošanu!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
lv: %1$sWooCommerce abonementi ir neaktīvi.%2$s Lai WooCommerce abonementi darbotos, %3$sWooCommerce spraudnim%4$s ir jābūt aktīvam. Lūdzu, %5$sinstalējiet un aktivizējiet WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
lv: %1$sWooCommerce Subscriptions ir neaktīvs.%2$s Šai abonementu versijai ir nepieciešama WooCommerce %3$s vai jaunāka versija. Lūdzu, %4$atjauniniet WooCommerce uz versiju %3$s vai jaunāku »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
lv: %2$s %1$s pašreizējie abonementi

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
lv: %2$s %1$s beigušies abonementi

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
lv: %2$s %1$s jauni abonementi

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
lv: %2$s %1$s abonementa anulēšana

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
lv: %2$s %1$s abonementa atjaunošana

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
lv: %2$s %1$s abonementa atkārtota abonēšana

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
lv: %2$s %1$s abonementu reģistrēšanās

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
lv: %2$s %1$s abonementu slēdži

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
lv[0]: %2$s%1$s atcelšana %3$s abonementu anulēšana šomēnes

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
lv[0]: %2$s%1$s atjaunošana %3$s abonementa atjaunošana šomēnes

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
lv[0]: %2$s%1$s reģistrēšanās %3$s abonementu reģistrēšanās šomēnes

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
lv[0]: %d Atcelts Maksājuma atkārtots mēģinājums

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
lv[0]: %d Neizdevās atkārtots maksājuma mēģinājums

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
lv[0]: %d Neapstiprināts maksājums Mēģiniet vēlreiz

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
lv[0]: %d Atkārtoti mēģiniet apstrādāt maksājumu

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
lv[0]: %d Veiksmīgs maksājuma atkārtots mēģinājums

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
lv[0]: %d kļūmes

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
lv[0]: %d vienums

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
lv: %s — Pasūtījums

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
lv: pirms %s

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
lv: %s vidējā atjaunošanas summa

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
lv[0]: %s diena

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
lv: %s mēneša diena

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
lv: %s katru nedēļu

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
lv[0]: %s mēnesis

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
lv: %s neto abonementa pieaugums

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
lv: %s neto abonēšanas zaudējums

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
lv: %s katra mēneša pēdējā dienā

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
lv: %s atjaunošanas ienākumi šajā periodā

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
lv: %s atjaunošanas pasūtījumi

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
lv: %s atjaunošanas ieņēmumi šajā periodā

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
lv: Atgūti %s atjaunošanas ieņēmumi

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
lv: %s atjaunošanas ieņēmumi šajā mēnesī

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
lv: %s atkārtotas abonēšanas ieņēmumi šajā periodā

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
lv: %s atkārtota mēģinājuma mēģinājumi neizdevās

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
lv: %s gaidīšanas mēģinājumi

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
lv: %s atkārtota mēģinājuma mēģinājumi bija veiksmīgi

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
lv: %s reģistrēšanās ieņēmumi šajā periodā

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
lv: %s reģistrēšanās ieņēmumi šajā mēnesī

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
lv[0]: %s abonementa statuss ir mainīts.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
lv: %s maina ieņēmumus šajā periodā

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
lv[0]: %s nedēļa

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
lv[0]: %s gads

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
lv: %sUzziniet vairāk »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
lv: (pēc %s sekundēm)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
lv: (ietver %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
lv: 1 diena

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
lv: 1 mēnesis

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
lv: 1 nedēļa

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
lv: 1 gads

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
lv: Apstrādājot neseno abonēšanas maksājumu ar PayPal, radās fatāla kļūda. Lūdzu, %1$ nekavējoties atveriet jaunu biļeti WooCommerce atbalsta dienestā%3$s, lai to atrisinātu. %2$sUzziniet vairāk »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
lv: Uz preces tiek parādīta poga ar tekstu “Pievienot grozam”. Pēc noklusējuma abonements to maina uz “Reģistrēties tūlīt”. Šeit varat pielāgot pogas tekstu abonementiem.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
lv: Abonements, kas pieder %1$s, ir atcelts. Viņu abonementa informācija ir šāda:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
lv: Lietotājs ir apturējis abonementu, kas pieder %1$s. Viņu abonementa informācija ir šāda:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
lv: Abonementam, kas pieder %1$s, ir beidzies derīguma termiņš. Viņu abonementa informācija ir šāda:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
lv: Abonements ir noņemts no jūsu groza. Maksājumu vārtejas ierobežojumu dēļ dažādus abonēšanas produktus nevar iegādāties vienlaikus.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
lv: Abonements ir noņemts no jūsu groza. Produktus un abonementus nevar iegādāties vienlaikus.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
lv: Abonementa atjaunošana ir noņemta no jūsu groza. Vairākus abonementus nevar iegādāties vienlaikus.

en: About WooCommerce Subscriptions
lv: Par WooCommerce abonementiem

en: Accept Early Renewal Payments
lv: Pieņemiet priekšlaicīgas atjaunošanas maksājumus

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
lv: Pieņemiet priekšlaicīgas atjaunošanas maksājumus, izmantojot modālu

en: Accept Manual Renewals
lv: Pieņemiet manuālo atjaunošanu

en: Actions
lv: Darbības

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
lv: Aktivizēt

[ctx: Subscription status]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Aktīvs <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
lv: Aktīvā produkta atslēga

en: Active Subscriptions
lv: Aktīvie abonementi

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
lv: Aktīvie abonementi %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
lv[0]: Aktīvs %d maksājumam

en: Active for unlimited payments
lv: Aktīvs neierobežotiem maksājumiem

en: Active for x payments
lv: Aktīvs x maksājumiem

en: Active subscriber?
lv: Aktīvs abonents?

en: Add
lv: Pievienot

en: Add New
lv: Pievieno jaunu

en: Add New Retry
lv: Pievienot jaunu Mēģiniet vēlreiz

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
lv: Pievienot jaunu abonementu

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
lv: Pievienot abonementu

en: Add a Subscription Product
lv: Pievienojiet abonēšanas produktu

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
lv: Pievienojiet maksājumu

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
lv: Pievienojiet maksājuma veidu

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
lv: Pievienojiet maksājuma veidu

en: Add to Cart Button Text
lv: Pievienot grozam pogas teksts

en: Address
lv: Adrese

en: Affected event: | Affected events:
lv[0]: Ietekmētais notikums:

en: Align Subscription Renewal Day
lv: Saskaņojiet abonementa atjaunošanas dienu

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
lv: Pielāgojiet abonementa atjaunošanu noteiktai nedēļas dienai, mēnesim vai gadam. Piemēram, mēneša pirmā diena. %1$sUzziniet vairāk%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
lv: Pielāgojiet maksājuma datumu visiem klientiem, kuri iegādājas šo abonementu, ar noteiktu nedēļas vai mēneša dienu.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
lv: Pielāgojiet šī abonementa maksājuma datumu noteiktai gada dienai. Ja datums jau ir noticis šogad, pirmais maksājums tiks apstrādāts %s. Iestatiet dienu uz 0, lai atspējotu maksājumu sinhronizāciju šim produktam.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
lv: Visas saistītās abonementa preces ir izņemtas no groza.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
lv: Visi saistītie abonementa vienumi bija

en: All orders types
lv: Visi pasūtījumu veidi

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
lv: Atļaut sākotnējo izrakstīšanos 0 ASV dolāru apmērā, neizmantojot maksājuma veidu.

en: Allow Switching
lv: Atļaut pārslēgšanu

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
lv: Atļaut abonēšanas produktu iegādāties kopā ar citiem produktiem un abonementiem tajā pašā darījumā.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
lv: Ļaujiet iegādāties abonēšanas produktu ar sākotnējo maksājumu 0 ASV dolāru apmērā, nenorādot maksājuma veidu. Lai abonements būtu aktīvs, sākotnējā perioda beigās klientam būs jānorāda maksājuma veids.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
lv: Ļaujiet klientiem apiet norēķināšanos un savlaicīgi atjaunot abonementu, izmantojot lapu %1$sMy Account &gt; Skatīt abonementu%2$s. %3$sUzziniet vairāk.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
lv: Ļaujiet klientiem ieslēgt un izslēgt automātisko atjaunošanu lapā Skatīt abonementu.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
lv: Ļaujiet vienlaikus iegādāties vairākus abonementus un produktus.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
lv: Ļaujiet abonentiem pārslēgties (jaunināt vai pazemināt) starp dažādiem abonementiem. %1$sUzziniet vairāk%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
lv: Vienmēr

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
lv[0]: Apstrādājot ar nesenu abonementu saistītu notikumu, radās kļūda. Lai uzzinātu, kā novērst ietekmēto abonementu un uzzināt vairāk par iespējamiem šīs kļūdas cēloņiem, lūdzu, izlasiet mūsu rokasgrāmatu %1$shere%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
lv: Radās kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vai izmantojiet citu maksājuma veidu.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
lv: Neobligāts laika periods, kas jāgaida pirms pirmā atkārtotā maksājuma iekasēšanas. Jebkāda reģistrēšanās maksa joprojām tiks iekasēta abonēšanas sākumā. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
lv: Neobligāts laika periods, kas jāgaida pirms pirmā atkārtotā maksājuma iekasēšanas. Jebkāda reģistrēšanās maksa joprojām tiks iekasēta abonēšanas sākumā. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
lv: Ir izveidots pasūtījums, lai atjaunotu abonementu %1$s. Lai apmaksātu šo rēķinu, lūdzu, izmantojiet šo saiti: %2$s

en: And much more...
lv: Un daudz vairāk...

en: Any Payment Method
lv: Jebkurš Maksājuma veids

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt šo vienumu no abonementa?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt maksājuma veidu no PayPal standarta? Tas apturēs PayPal abonementu.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
lv: Vai tiešām vēlaties apstrādāt atjaunošanu? Tas iekasēs maksu no klienta un nosūtīs viņam e-pasta ziņojumu ar atjaunošanas pasūtījumu (ja ir iespējoti e-pasta ziņojumi).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
lv: Vai tiešām vēlaties vēlreiz mēģināt apmaksāt šo atjaunošanas pasūtījumu? Tādējādi tiks mēģināts iekasēt maksu no klienta un nosūtīt atjaunošanas pasūtījuma e-pasta ziņojumus (ja e-pasta ziņojumi ir iespējoti).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
lv: Mēģiniet atgūt periodiskos ieņēmumus, kas pretējā gadījumā tiktu zaudēti, jo maksājuma veidi tiek noraidīti tikai īslaicīgi. %1$sUzziniet vairāk%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
lv: Automātiskās atjaunošanas pārslēgs

en: Auto renew
lv: Automātiska atjaunošana

en: Automatic Failed Payment Retries
lv: Automātiski neizdevušies maksājuma atkārtojumi

en: Automatic Failed Payment Retry
lv: Atkārtoti mēģiniet veikt automātisku neveiksmīgu maksājumu

en: Automatic Recurring Payments
lv: Automātiski periodiski maksājumi

en: Automatic payment failed for order {order_number}
lv: Automātiskais maksājums pasūtījumam {order_number} neizdevās

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
lv: Automātiskais maksājums par pasūtījumu {order_number} neizdevās, mēs mēģināsim vēlreiz {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
lv: Automātiskais atjaunošanas maksājums neizdevās

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
lv: Pēc šī laika perioda automātiski beidziet abonementa derīguma termiņu. Šis ilgums tiek pievienots jebkuram bezmaksas izmēģinājuma periodam vai laikam, kas tiek nodrošināts pirms sinhronizēta pirmās atjaunošanas datuma.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
lv: Pēc šī laika perioda automātiski beidziet abonementa derīguma termiņu. Šis ilgums ir papildus jebkuram bezmaksas izmēģinājuma periodam vai laika periodam, kas nodrošināts pirms sinhronizēta pirmās atjaunošanas datuma.

en: Average Lifetime Value
lv: Vidējā mūža vērtība

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
lv: Vidējā mūža vērtība %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
lv: Vidējā atkārtotā rinda kopā %s

en: Backordered
lv: Pasūtīts

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
lv: Šī iemesla dēļ tas nav ieteicams kā maksāšanas veids abonementiem, ja vien tā nav vienīgā pieejamā iespēja jūsu valstī.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
lv: Tā kā %sWC_Subscription%s klase paplašina %sWC_Order%s, varat izmantot tās pazīstamās metodes, piemēram, %s$subscription-&gt;update_status()%s vai %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
lv: Pirms PayPal standarta iespējošanas abonementiem, lūdzu, ņemiet vērā, ka, izmantojot PayPal standartu, klienti ir spiesti izmantot PayPal standartu visa abonementa darbības laikā, un PayPal standartam ir vairāki ierobežojumi. Pirms izvēlaties iespējot šo opciju, lūdzu, izlasiet rokasgrāmatu par %1$s, kāpēc mēs neiesakām PayPal Standard%2$s abonementiem.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
lv: Pirms nosūtām jūs ceļā, mums ir jāatjaunina jūsu datubāze uz jaunāko versiju. Ja jums nav nesenas vietnes dublējuma, %snow ir īstais laiks izveidot vienu%s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
lv: Starp grupētiem abonementiem

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
lv: Starp abonementu variācijām

[ctx: table column header]
en: Big Bang
lv: Lielais sprādziens

en: Billing
lv: Norēķini

en: Billing Address
lv: Norēķinu adrese

en: Billing Period
lv: Norēķinu periods

en: Billing Period:
lv: Norēķinu periods:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
lv: Norēķinu līgums pakalpojumā PayPal ir atcelts.

en: Billing interval:
lv: Norēķinu intervāls:

en: Billing period for the subscription.
lv: Abonementa norēķinu periods.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
lv: Norēķini:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
lv: Tiks atjaunināta gan abonementam izmantotā piegādes adrese, gan jūsu noklusējuma piegādes adrese turpmākiem pirkumiem.

en: Browse products
lv: Pārlūkot produktus

en: Browser User Agent
lv: Pārlūka lietotāja aģents

en: But wait, there's more!
lv: Bet pagaidiet, tur ir vairāk!

en: Button Text
lv: Pogas teksts

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
lv: Pēc noklusējuma abonementi atkārtoti mēģinās veikt maksājumu 5 reizes 7 dienu laikā. Noteikumus, kas kontrolē atkārtotas mēģinājuma sistēmu, var mainīt, lai pielāgotu:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
lv: Pēc noklusējuma, pievienojot jaunus failus esošam abonēšanas produktam, aktīvie abonenti automātiski nodrošinās piekļuvi jaunajiem failiem. Tomēr tagad varat iespējot %sjauna satura pilēšanas iestatījumu%s, lai nodrošinātu abonentiem piekļuvi jauniem failiem tikai pēc nākamā atjaunošanas maksājuma.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
lv: Padarot abonementu par pielāgotu pasūtījuma veidu, abonements tagad ir arī pielāgots ziņas veids. Tas atvieglo abonementu vaicājumu veikšanu un izmanto datu bāzes shēmu, kas ir tikpat mērogojama kā WordPress ziņas un lapas.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
lv: Atjaunojot abonementu priekšlaicīgi, jūsu nākamais maksājums būs %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
lv: Atjaunojot abonementu priekšlaicīgi, jūsu ieplānotais nākamais maksājums %s tiks atcelts.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
lv: Izmantojot WooCommerce abonementus, jūs, iespējams, glabājat personas datus un atkarībā no tā, kurus trešās puses maksājumu apstrādātājus izmantojat abonementu maksājumu veikšanai, iespējams, kopīgojat personas datus ar ārējiem avotiem.

en: Cache Update Failures
lv: Kešatmiņas atjaunināšanas kļūmes

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
lv: Nevar iegūt adreses tipa parādāmo nosaukumu. Adreses veids nav virkne.

en: Can not get status name. Status is not a string.
lv: Nevar iegūt statusa nosaukumu. Statuss nav virkne.

en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Now
lv: Atcelt tūlīt

en: Cancel and remove personal data
lv: Anulēt un noņemt personas datus

en: Cancellations
lv: Atcelšanas

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
lv: Atcelts

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
lv: Atcelts datums

en: Cancelled Subscription
lv: Anulēts abonements

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
lv: Anulētā abonementa e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti, kad klienta abonementu atceļ (veikala vadītājs vai klients).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
lv: Nevar izveidot abonementu: %s.

en: Change
lv: Mainīt

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
lv: Mainīt %s adresi

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
lv: Mainīt maksājuma veidu

en: Change Trial and End Dates
lv: Mainiet izmēģinājuma un beigu datumus

en: Change address
lv: Mainīt adresi

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
lv: Abonementu izmaiņas starp perioda sākumu un beigām.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
lv: Mainīt maksājumu

en: Change payment features:
lv: Mainiet maksājumu funkcijas:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
lv: Mainiet maksājuma veidu

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
lv: Mainiet maksājuma veidu

en: Check Out What's New
lv: Uzziniet, kas jauns

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
lv: Izvēlieties jaunu maksājuma veidu.%s

en: Choose a new subscription.
lv: Izvēlieties jaunu abonementu.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
lv: Izvēlieties noklusējuma lomas, ko piešķirt aktīviem un neaktīviem abonentiem. Lietvedības nolūkos abonentiem ir jāizveido lietotāja konts. Lietotājiem ar lomu %1$sadministrator%2$s, piemēram, jums, šīs lomas nekad netiks piešķirtas, lai novērstu administratoru bloķēšanu.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
lv: Izvēlieties abonēšanas cenu, norēķinu intervālu un periodu.

en: Choose which format of email to send.
lv: Izvēlieties, kuru e-pasta formātu nosūtīt.

en: Clear
lv: Skaidrs

en: Complete checkout to renew now.
lv: Pabeidziet izrakstīšanos, lai atjaunotu tūlīt.

en: Complete checkout to renew your subscription.
lv: Pabeidziet izrakstīšanos, lai atjaunotu abonementu.

en: Complete checkout to resubscribe.
lv: Pabeidziet izrakstīšanos, lai atkārtoti abonētu.

en: Completed Renewal Order
lv: Pabeigts atjaunošanas pasūtījums

en: Continue
lv: Turpināt

en: Copy billing address
lv: Kopēt norēķinu adresi

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
lv: Nevarēja iegūt abonementu. Visticamāk, abonēšanas atslēga neattiecas uz abonementu. Atslēga bija: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
lv: Valsts / valsts

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
lv: Kupons tiks ierobežots līdz noteiktajam maksājumu skaitam. Pēc tam tas tiks automātiski noņemts no abonementa. &quot;Maksājumi&quot; ietver arī sākotnējo abonēšanas maksājumu.

en: Create pending parent order
lv: Izveidojiet neapstiprinātu vecāku pasūtījumu

en: Create pending parent order requested by admin action.
lv: Izveidojiet neapstiprinātu vecāku pasūtījumu, ko pieprasīja administratora darbība.

en: Create pending renewal order
lv: Izveidojiet neapstiprinātu atjaunošanas pasūtījumu

en: Create pending renewal order requested by admin action.
lv: Izveidojiet neapstiprinātu atjaunošanas pasūtījumu, ko pieprasīja administratora darbība.

en: Create subscriptions
lv: Izveidojiet abonementus

en: Created Date
lv: Izveidošanas datums

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
lv: Pielāgota neapstrādāta atkārtota mēģinājuma kārtula

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
lv: Pielāgota atkārtota mēģinājuma kārtula

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
lv: Pielāgota atkārtošanas kārtula klase

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
lv: Pielāgoti atkārtošanas noteikumi

en: Custom field deleted.
lv: Pielāgots lauks ir izdzēsts.

en: Custom field updated.
lv: Pielāgots lauks atjaunināts.

en: Customer
lv: Klients

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
lv[0]: Klients %1$s ir mainījis abonementu. Sīkāka informācija par viņu jauno abonementu ir šāda:

en: Customer ID is invalid.
lv: Klienta ID nav derīgs.

en: Customer Payment Retry
lv: Atkārtoti mēģiniet veikt klienta maksājumu

en: Customer Provided Note
lv: Klienta sniegta piezīme

en: Customer Renewal Invoice
lv: Klienta atjaunošanas rēķins

en: Customer Suspensions
lv: Klientu apturēšana

en: Customer Totals
lv: Klientu kopsummas

en: Customer add payment method page &rarr;
lv: Klients pievieno maksājuma veida lapu →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
lv: Klients pievienoja &quot;%1$s&quot; (produkta ID: #%2$d), izmantojot lapu Mans konts.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
lv: Klients pievienoja %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
lv: Klienta maksājuma veida maiņas lapa →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
lv: Klients noņēma &quot;%1$s&quot; (produkta ID: #%2$d), izmantojot lapu Mans konts.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
lv: Klients pieprasīja priekšlaicīgu atjaunošanu:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
lv: Klients atkārtoti abonēja pasūtījumu #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
lv: Klientu abonementu kešatmiņu tagad apstrādā %1$s un %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
lv: Klientu abonementu kešatmiņu tagad apstrādā %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
lv: Klients veiksmīgi agri atjaunojis pasūtījumu %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
lv: Klients pārgāja no: %1$s uz %2$s.

en: Customer's notes about the order
lv: Klienta piezīmes par pasūtījumu

en: Customer:
lv: Klients:

en: Customers
lv: Klienti

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
lv: Klienti un citi lietotāji, kas nav administratīvi, var bez pārtraukuma pārlūkot un iepirkties jūsu veikalā, kamēr notiek atjaunināšana.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
lv: Tagad klienti var iegādāties dažādus abonēšanas produktus vienā darījumā. Par produktiem var rēķināties pēc jebkura grafika, un tiem var būt jebkāda reģistrēšanās maksu un/vai bezmaksas izmēģinājumu kombinācija.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
lv: Klienti ar abonementu tiek izslēgti no šī iestatījuma.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
lv: Pielāgojiet atkārtošanas noteikumus

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
lv: Pielāgojiet tekstu, kas tiek rādīts uz pogas blakus abonementam abonenta konta lapā. Noklusējums ir “Mainīt abonementu”, taču, iespējams, vēlēsities to mainīt uz “Jaunināt” vai “Mainīt abonementu”.

en: Database Update Required
lv: Nepieciešams datu bāzes atjauninājums

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
lv: Datu bāze atjaunināta uz versiju %s

en: Date
lv: Datums

en: Date Changed
lv: Mainīts datums

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
lv: Apturēšanas datums

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
lv: Apturēšanas datums: %s

en: Date type can not be an empty string.
lv: Datuma veids nevar būt tukša virkne.

en: Date type is not a string.
lv: Datuma veids nav virkne.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
lv: diena

en: Delete Customer Subscription Cache
lv: Izdzēsiet klientu abonementa kešatmiņu

en: Delete Permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst

en: Delete Related Order Cache
lv: Dzēst saistīto pasūtījumu kešatmiņu

en: Delete all variations without a subscription
lv: Dzēsiet visus variantus bez abonementa

en: Delete this item permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst šo vienumu

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
lv: Izstrādātāji tagad var arī izmantot visas pazīstamās WordPress funkcijas, piemēram, %sget_posts()%s, lai pieprasītu vai modificētu abonēšanas datus.

en: Disable auto renew
lv: Atspējot automātisko atjaunošanu

en: Discount
lv: Atlaide

en: Display the auto renewal toggle
lv: Parādiet automātiskās atjaunošanas slēdzi

en: Do not limit
lv: Neierobežojiet

en: Do not synchronise
lv: Nesinhronizēt

[ctx: short for documents]
en: Docs
lv: Dokumenti

[ctx: short for documents]
en: Documentation
lv: Dokumentācija

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
lv: Pazemināt

en: Downloadable
lv: Lejupielādējams

en: Drip Downloadable Content
lv: Piliniet lejupielādējamu saturu

en: Early Renewal
lv: Agrīna atjaunošana

en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Retry
lv: Rediģēt Mēģiniet vēlreiz

en: Edit Subscription
lv: Rediģēt abonementu

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
lv: Rediģēt abonementu

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
lv: Abonementa rediģēšana neizdevās ar kļūdu: %s

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta adrese

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
lv: E-pasta virsraksts

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
lv: E-pasta veids

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
lv: E-pasts: %s

en: Enable Automatic Retry
lv: Iespējot automātisko atkārtotu mēģinājumu

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
lv: Iespējot PayPal standartu abonementiem

en: Enable auto renew
lv: Iespējot automātisko atjaunošanu

en: Enable automatic payments
lv: Iespējot automātiskos maksājumus

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
lv: Iespējot automātisku atkārtotu mēģinājumu neveiksmīgiem periodiskiem maksājumiem

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
lv: Iespējojiet pilēšanu lejupielādējamam saturam abonējamos produktos.

en: Enable this email notification
lv: Iespējot šo e-pasta paziņojumu

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
lv: Atļaut liegt

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
lv: Iespējojot to, tiek piešķirta piekļuve jauniem lejupielādējamiem failiem, kas pievienoti produktam tikai pēc nākamās atjaunošanas apstrādes.%sPēc noklusējuma piekļuve jauniem lejupielādējamiem failiem, kas pievienoti produktam, tiek piešķirta nekavējoties ikvienam klientam, kuram ir aktīvs šī produkta abonements.

en: End Date
lv: Beigu datums

[ctx: table heading]
en: End Date
lv: Beigu datums

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
lv: Beigu datums

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
lv: Beigu datums: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
lv: Beigu datums

[ctx: table heading]
en: End date
lv: Beigu datums

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
lv: Beigu datums: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
lv: Priekšapmaksas termiņa beigas

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
lv: Priekšapmaksas termiņa beigas: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
lv: Galapunkts lapai Mans konts → Mainīt abonementa maksājuma veidu

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
lv: Galapunkts lapai Mans konts → Abonementi

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
lv: Galapunkts lapai Mans konts → Skatīt abonementu

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
lv: Ievadiet jaunu intervālu kā vienu skaitli (piemēram, lai iekasētu katru otro mēnesi, ievadiet 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
lv: Ievadiet jaunu garumu (piemēram, 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
lv: Ievadiet šī e-pasta adresātus (atdalot ar komatu). Pēc noklusējuma %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
lv: Ievadiet jauno periodu — dienu, nedēļu, mēnesi vai gadu:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
lv: Kļūda

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
lv: Kļūda %d: abonementam nevar pievienot nodokli. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
lv: Kļūda %d: nevar izveidot pasūtījumu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
lv: Kļūda %d: nevar izveidot abonementu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Error during subscription status transition.
lv: Abonementa statusa pārejas laikā radās kļūda.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
lv: Saglabājot abonementu galapunktus, radās kļūda: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s un %1$sAbonementa maksājuma veids%2$s nevar būt viens un tas pats. Izmaiņas ir atsauktas.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
lv: Atjauninot informāciju, radās kļūda: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
lv: Kļūda: nevar pievienot produktu izveidotajam abonementam. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
lv: Kļūda: nevar izveidot atjaunošanas pasūtījumu ar piezīmi &quot;%s&quot;

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
lv: Kļūda: nevar izveidot abonementu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
lv: Kļūda: nevar atrast jūsu pārlūkprogrammas laika joslu.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
lv: Paredzamais atlikušais laiks (minūtes:sekundes): %s

en: Expire after
lv: Beigsies pēc

[ctx: Subscription status]
en: Expired
lv: Beidzies derīguma termiņš

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Beidzas <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
lv: Abonementam beidzies derīguma termiņš

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
lv: E-pasta ziņojumi par abonementu, kuram beidzies termiņš, tiek nosūtīti, kad beidzas klienta abonementa termiņš.

en: Export CSV
lv: Eksportēt CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
lv: Neizdevās

en: Failed Payment Retries
lv: Neizdevās maksājuma atkārtojumi

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
lv: Neizdevušos periodiskos maksājumus tagad var mēģināt atkārtoti automātiski. Tas palīdz atgūt ieņēmumus, kas pretējā gadījumā tiktu zaudēti, ja maksājumu veidi tiktu noraidīti tikai īslaicīgi.

en: Failed retries
lv: Atkārtoti mēģinājumi neizdevās

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
lv: Neizdevās reģistrēties abonementam %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
lv: Neizdevās aktivizēt abonementa statusu pasūtījumam #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
lv: Neizdevās atcelt abonementu pēc tam, kad tika atcelts pasūtījums #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
lv: Neizdevās apstrādāt neizdevušos maksājumu par abonementu pasūtījumam #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
lv: Neizdevās iestatīt abonementu, kura derīguma termiņš ir beidzies pasūtījumam #%1$s: %2$s

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
lv: Neizdevās atjaunināt abonēšanas datumus pēc tam, kad klients agri atjaunoja pasūtījumu %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
lv: Neizdevās atjaunināt abonementa statusu pēc tam, kad pasūtījums #%1$s tika aizturēts: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
lv: Atrodiet jaunas vārtejas, kas %1$s atbalsta automātiskos abonēšanas maksājumus%2$s oficiālajā %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
lv: Pirmais maksājums proporcionāli. Nākamais maksājums: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
lv: Pirmais maksājums: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
lv: Pirmā atjaunošana: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
lv: Visiem abonēšanas produktiem

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
lv: Visu abonēšanas produktu jauninājumiem un pazemināšanai

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
lv: Tikai virtuālo abonēšanas produktu jauninājumiem un pazemināšanai

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
lv: Visu abonēšanas produktu jauninājumiem

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
lv: Tikai virtuālo abonēšanas produktu jauninājumiem

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
lv: Tikai virtuālajiem abonēšanas produktiem

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
lv: Lai veikala pārvaldnieks mainītu abonementu no automātiskajiem uz manuālajiem atjaunošanas maksājumiem (vai manuāli uz automātisku), izmantojot abonementu v1.5, datu bāze bija jāmaina tieši. Abonementi tagad nodrošina maksājumu vārtejas veidu, kas ļauj to mainīt, izmantojot jauno %sEdit Subscription%s saskarni.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
lv: Lai apstrādātu periodiskos abonēšanas maksājumus, mēs saglabājam klienta vārdu, uzvārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru un kredītkartes/maksājuma informāciju.

[ctx: shipping method price]
en: Free
lv: Bezmaksas

en: Free Trial
lv: Bezmaksas izmēģinājuma versija

en: Free shipping coupon
lv: Bezmaksas piegādes kupons

en: Free trial
lv: Bezmaksas izmēģinājuma versija

en: Free trial length
lv: Bezmaksas izmēģinājuma ilgums

en: Free trial period
lv: Bezmaksas izmēģinājuma periods

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
lv: Vārtejas ID: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
lv: Vārteja neatbalsta, lai administrators mainītu abonementa maksājuma veidu.

en: General
lv: Ģenerālis

en: Generate Customer Subscription Cache
lv: Ģenerējiet klientu abonementu kešatmiņu

en: Generate Related Order Cache
lv: Izveidojiet saistīto pasūtījumu kešatmiņu

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
lv: Dodieties uz WooCommerce abonementu iestatījumiem

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
lv: Dodieties uz WooCommerce abonementu iestatījumiem »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
lv: Sveiki, %s!

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
lv: Goda atjaunošanas pasūtījuma dati

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
lv: Cik klientu abonē ilgāk par 6 mēnešiem? Kāda ir jūsu abonentu vidējā mūža vērtība? Cik ieņēmumus no atjaunošanas jūsu veikals iegūs nākamajā mēnesī?

en: IP Address
lv: IP adrese

en: IPN subscription cancelled.
lv: IPN abonements ir atcelts.

en: IPN subscription failing payment method changed.
lv: IPN abonementa maksājuma veids ir mainīts.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
lv: IPN abonēšanas maksājums %1$s šāda iemesla dēļ: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
lv: IPN abonēšanas maksājums %s.

en: IPN subscription payment completed.
lv: IPN abonēšanas maksājums pabeigts.

en: IPN subscription payment failure.
lv: IPN abonēšanas maksājuma kļūme.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
lv: IPN abonēšanas maksājuma veids ir mainīts uz PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
lv: IPN abonementa reģistrēšanās pabeigta.

en: IPN subscription suspended.
lv: IPN abonements apturēts.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
lv: Ja abonenta abonements tiek manuāli atcelts vai beidzas termiņš, viņai tiks piešķirta šī loma.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
lv: Ja abonements ir sinhronizēts ar noteiktu nedēļas, mēneša vai gada dienu, reģistrēšanās brīdī iekasējiet par abonementu proporcionālu summu.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
lv: Ja izmantojat PayPal Standard vai PayPal atsauces darījumus, lūdzu, skatiet %1$sPayPal konfidencialitātes politiku%2$s, lai iegūtu plašāku informāciju.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
lv: Ja nevēlaties, lai par jaunu abonementu pirkumiem tiktu automātiski iekasēti atjaunošanas maksājumi, varat izslēgt automātiskos maksājumus. Esošie automātiskie abonementi arī turpmāk no klientiem iekasēs maksu automātiski. %1$sUzziniet vairāk%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
lv: Ja saņēmāt servera kļūdu un atkārtoti ielādējāt lapu, lai atrastu šo paziņojumu, lūdzu, atsvaidziniet lapu pēc %s sekundēm, un jaunināšanas rutīna atsāksies bez problēmām.

en: Ignore this error
lv: Ignorējiet šo kļūdu

en: Ignore this error (not recommended)
lv: Ignorēt šo kļūdu (nav ieteicams)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
lv: Importējiet WooCommerce abonementus, izmantojot CSV, vai eksportējiet savus abonementus no WooCommerce uz CSV, izmantojot paplašinājumu WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
lv: Importēšanas/eksportēšanas abonementi

en: Improved scheduled action data storage
lv: Uzlabota plānoto darbību datu glabāšana

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
lv: Vietnē %s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
lv: Iepriekšējās abonementu versijās abonementu kopsumma tika nodota maksājumu vārtejām kā summa, kas jāiekasē par automātiskajiem atjaunošanas maksājumiem. Tas nevajadzīgi sarežģīja vienreizējās maksas vai atlaižu pievienošanu atjaunošanai.

en: Inactive Subscriber Role
lv: Neaktīva abonenta loma

en: Increased processing rate for scheduled payments
lv: Palielināts plānoto maksājumu apstrādes ātrums

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
lv: Sākotnējais abonements

en: Initial payment discount
lv: Sākotnējā maksājuma atlaide

en: Installed Plugins
lv: Instalētie spraudņi

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
lv: Nederīgs %s datums. Datumam jābūt šādā formātā: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
lv: Nederīga PayPal IPN slodze: nevar atrast atbilstošu abonementu.

en: Invalid Subscription.
lv: Nederīgs abonements.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
lv: Nederīgs izveidošanas datums. Datumam ir jābūt virknei un šādā formātā: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
lv: Nederīgi dati. Pirmajam parametram ir datums, kas neietilpst reģistrētajos datuma veidos.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
lv: Nederīgi dati. Pirmais parametrs bija tukšs, kad tas tika nosūtīts uz update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
lv: Nederīgi dati. Nav nodots derīgs preces ID.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
lv: Nederīgi dati. Netika iesniegts neviens derīgs abonements/pasūtījums.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
lv: Nederīgi dati. Paredzamie pasūtījumi nav pasūtījumi.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
lv: Nederīgi dati. Kopijas veids nav virkne.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
lv: Nederīgs datums. Datumam ir jābūt virknei un šādā formātā: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
lv: Nederīgs formāts. Pirmajam parametram ir jābūt masīvam.

en: Invalid order.
lv: Nederīgs pasūtījums.

en: Invalid recurring shipping method.
lv: Nederīgs atkārtotas piegādes veids.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
lv: Nederīgs relācijas veids: %1$s. Pasūtījuma attiecību veidam ir jābūt vienam no: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
lv: Nederīgs drošības marķieris. Lūdzu, atkārtoti ielādējiet lapu un mēģiniet vēlreiz.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
lv: Nederīgs kārtošanas secības veids: %1$s. Argumentam $sort_order jābūt %2$s vai %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
lv: Norādīts nederīgs abonementa norēķinu intervāls. Jābūt veselam skaitlim, kas lielāks par 0.

en: Invalid subscription billing period given.
lv: Norādīts nederīgs abonementa norēķinu periods.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
lv: Nederīgs abonements customer_id.

en: Invalid subscription id.
lv: Nederīgs abonementa ID.

en: Invalid subscription status given.
lv: Norādīts nederīgs abonementa statuss.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
lv: Nederīgs slēdža veids &quot;%s&quot;. Slēdžam ir jābūt vienam no: &quot;upgrade&quot;, &quot;downgrade&quot; vai &quot;crossgrade&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
lv: Nederīgs atjaunināšanas veids: %s. Atbalstītie atjaunināšanas veidi ir “pievienot” vai “dzēst”. Atjauninājumi tiek veikti tieši post meta.

en: Invoice for renewal order {order_number}
lv: Rēķins par atjaunošanas pasūtījumu {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
lv: Rēķins par atjaunošanas pasūtījumu {order_number} no {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
lv: Ja jums ir aktīvi PayPal abonementi, %1$s ļoti ieteicams nemainīt saņēmēja e-pasta adresi%2$s. To darot, esošie abonementi var tikt pārtraukti.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
lv: Šķiet, ka šī vietne ir pārvietota vai ir vietnes dublikāts. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s ir atspējojis automātiskos maksājumus un ar abonementiem saistītos e-pasta ziņojumus šajā vietnē, lai novērstu maksājumu dublikātus no inscenēšanas vai testa vides. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s uzskata, ka %5$s%7$s%6$s ir vietnes URL. %3$sUzziniet vairāk »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
lv: Jau iepriekš bija iespējams mainīt abonementa nākamo maksājuma datumu, taču daži veikalu vadītāji vēlējās nodrošināt klientam pagarinātu bezmaksas izmēģinājuma periodu vai pievienot papildu mēnesi derīguma termiņam. Tagad jūs varat mainīt visus šos datumus ekrānā %sRediģēt abonementu%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
lv: Tagad jūsu klientiem ir vieglāk iegādāties vairāk abonementu!

en: Item ID.
lv: Preces ID.

en: Items
lv: Preces

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
lv: Lai jūs informētu — esam saņēmuši jūsu abonementa atjaunošanas pasūtījumu #%s, un tagad tas tiek apstrādāts:

en: Label
lv: Etiķete

en: Last 7 Days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Last Month
lv: Pagājušajā mēnesī

en: Last Order Date
lv: Pēdējā pasūtījuma datums

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
lv: Pēdējā pasūtījuma datums

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
lv: Pēdējā pasūtījuma datums: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
lv: Pēdējais pasūtījums: %s

en: Last day of the month
lv: Mēneša pēdējā diena

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
lv: Pēdējā pasūtījuma datums

en: Last recorded error:
lv: Pēdējā ierakstītā kļūda:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Learn more
lv: Uzzināt vairāk

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
lv: Uzziniet vairāk par jauno %sView abonēšanas lapu%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
lv: Uzziniet vairāk par jauno %smultiple subscriptions%s funkciju.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
lv: Mūža vērtība no abonementiem %s

en: Limit subscription
lv: Ierobežot abonementu

en: Limit to one active subscription
lv: Ierobežot līdz vienam aktīvam abonementam

en: Limit to one of any status
lv: Ierobežojiet līdz vienam no jebkura statusa

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
lv[0]: Ierobežotas lietošanas kupons “%1$s” ir noņemts no abonementa. Tas ir izmantots %2$d reizi.

en: Line subtotal (before discounts).
lv: Rindas starpsumma (pirms atlaidēm).

en: Line subtotal tax (before discounts).
lv: Rindas starpsumma nodoklis (pirms atlaidēm).

en: Line taxes.
lv: Līnijas nodokļi.

en: Line total (after discounts).
lv: Rindu kopsumma (pēc atlaidēm).

en: Line total tax (after discounts).
lv: Rindas kopējais nodoklis (pēc atlaidēm).

[ctx: refers to live site]
en: Live
lv: Tiešraide

en: Load billing address
lv: Ielādēt norēķinu adresi

en: Load shipping address
lv: Ielādēt piegādes adresi

en: Manage Subscriptions
lv: Pārvaldīt abonementus

en: Manual Renewal
lv: Manuālā atjaunošana

en: Manual Renewal Payments
lv: Manuālie atjaunošanas maksājumi

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
lv: Manuāla atjaunošanas pasūtījums, kas gaida klienta maksājumu.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
lv: %s abonēšanas produkti tika atzīmēti kā &quot;pārdod atsevišķi&quot;.

en: Meta key.
lv: Meta atslēga.

en: Meta label.
lv: Meta etiķete.

en: Meta value.
lv: Meta vērtība.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
lv: Ar %1$s abonementu saistītie āķi migrēti uz jauno plānotāju (%2$s sekundēs).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
lv: %1$s abonementi migrēti uz jauno struktūru (%2$s sekundēs).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Mixed Checkout
lv: Jaukta izrakstīšanās

en: Month for Synchronisation
lv: Sinhronizācijas mēnesis

en: Move this item to the Trash
lv: Pārvietojiet šo vienumu uz miskasti

[ctx: email type]
en: Multipart
lv: Daudzdaļīgs

en: Multiple Subscriptions
lv: Vairāki abonementi

en: My Account
lv: Mans Konts

en: My Subscription
lv: Mans abonements

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
lv: Nekad (reģistrēšanās brīdī iekasēt pilnu periodisko summu)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
lv: Nekad (iekasēt pilnu reģistrācijas maksu)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
lv: Nekad (neiekasēt reģistrācijas maksu)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
lv: Nekad (neprasīt atkārtotu summu)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
lv: Nekad nebeidzas

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
lv: Jauns %sWC_Subscription%s objekts

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
lv: Jauns %sshop_subscription%s ziņas veids

en: New Add/Edit Subscription Screen
lv: Jauns abonēšanas pievienošanas/rediģēšanas ekrāns

en: New Renewal Order
lv: Jauns atjaunošanas rīkojums

en: New Retry
lv: Jauns Mēģiniet vēlreiz

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
lv: Jauns abonements

en: New Subscription Emails
lv: Jaunas abonēšanas e-pasta ziņas

en: New Subscriptions
lv: Jauni abonementi

en: New View Subscription Page
lv: Jauna skata abonēšanas lapa

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
lv: Jauni atjaunošanas pasūtījuma e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti, kad tiek apstrādāts abonementa atjaunošanas maksājums.

en: New subscription details
lv: Jauna informācija par abonementu

en: New subscription renewal order
lv: Jauns abonementa atjaunošanas pasūtījums

en: Next
lv: Nākamais

en: Next 12 Months
lv: Nākamie 12 mēneši

en: Next 30 Days
lv: Nākamās 30 dienas

en: Next 7 Days
lv: Nākamās 7 dienas

en: Next Month
lv: Nākammēnes

en: Next Payment
lv: Nākamais maksājums

[ctx: table heading]
en: Next Payment
lv: Nākamais maksājums

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
lv: Nākamais maksājuma datums: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
lv: Nākamais maksājums

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
lv: Nākamais maksājuma datums

en: Next payment: %s
lv: Nākamais maksājums: %s

en: No
lv: Nē

en: No Subscriptions found
lv: Nav atrasts neviens abonements

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
lv: Atkritnē nav atrasts neviens abonements

en: No billing address set.
lv: Nav iestatīta norēķinu adrese.

en: No customers found.
lv: Nav atrasts neviens klients.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
lv: Nav iespējoti maksājumu vārtejas, kas spēj apstrādāt automātiskos abonēšanas maksājumus. Ja vēlaties apstrādāt automātiskos maksājumus, iesakām izmantot %1$sfree Stripe paplašinājumu%2$s.

en: No products found.
lv: Nav atrasts neviens produkts.

en: No retries found
lv: Atkārtoti mēģinājumi netika atrasti

en: No retries found in trash
lv: Atkritnē netika atrasts neviens atkārtots mēģinājums

en: No shipping address set.
lv: Nav iestatīta piegādes adrese.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
lv: Neabonēšana

en: None
lv: Nav

en: Not cancelled
lv: Nav atcelts

en: Not yet ended
lv: Vēl nav beidzies

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
lv: Ņemiet vērā, ka abonementa iegādei joprojām ir nepieciešams konts.

en: Note:
lv: Piezīme:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
lv: Dienu skaits pēc reģistrēšanās

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
lv: Mēnešu skaits pēc reģistrēšanās

en: Number of renewals
lv: Atjaunošanas reižu skaits

en: Number of resubscribes
lv: Atkārtotu abonēšanas gadījumu skaits

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
lv: Nedēļu skaits pēc reģistrēšanās

[ctx: Subscription status]
en: On hold
lv: Aizturēts

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
lv: Aizturēts

en: On-hold Renewal Order
lv: Aizturētais atjaunošanas pasūtījums

en: One time shipping
lv: Vienreizēja piegāde

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
lv: Atļaujiet klientam tikai vienu šī produkta abonementu. %1$sUzziniet vairāk%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
lv: Tikai veikala vadītāji var rediģēt maksājumu datumus.

en: Open a ticket
lv: Atveriet biļeti

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
lv: Pēc izvēles iekļaujiet summu, kas jāiekasē abonēšanas sākumā. Reģistrācijas maksa tiks iekasēta nekavējoties, pat ja produktam ir bezmaksas izmēģinājuma versija vai maksājuma datumi ir sinhronizēti.

en: Order
lv: Pasūtiet

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
lv: Pasūtījums #%s nav pievienots grozam.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
lv: Pasūtījums %s izveidots, lai reģistrētu agrīnu atjaunošanu.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
lv: Pasūtījums %s izveidots ieraksta atjaunošanai.

en: Order Number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Order date: %s
lv: Pasūtījuma datums: %s

en: Order number: %s
lv: Pasūtījuma numurs: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
lv: Pasūtījumi

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
lv: Pasūtījumi ar %s

[ctx: An order type]
en: Original
lv: Oriģināls

en: Other
lv: Cits

[ctx: label for the system status page]
en: Other
lv: Cits

en: Parent Order
lv: Vecāku rīkojums

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
lv: Vecāku rīkojums

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
lv: Vecāku abonementi

en: Parent order:
lv: Vecāku secība:

en: Parent order:
lv: Vecāku secība:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
lv: Maksājiet

en: Pay Now &raquo;
lv: Maksā tagad &quot;

en: Pay now
lv: Maksā tagad

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
lv: PayPal API kļūda — akreditācijas dati nav pareizi.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
lv: PayPal API kļūda: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
lv: PayPal atsauces darījumi ir iespējoti

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
lv: PayPal standartam ir vairāki ierobežojumi, un tas neatbalsta visas abonēšanas funkcijas.

en: PayPal Subscription ID:
lv: PayPal abonementa ID:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
lv: PayPal darījums notika: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
lv: PayPal ir neaktīvs abonēšanas darījumiem. Lūdzu, %1$siestatiet PayPal IPN%2$s un %3$ievadiet savus API akreditācijas datus%4$s, lai iespējotu PayPal abonementiem.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
lv: PayPal maksājums apstiprināts (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
lv: PayPal maksājums noraidīts: %s

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment Gateway Support
lv: Maksājumu vārtejas atbalsts

en: Payment Method
lv: Apmaksas veids

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
lv: Maksājuma veids: %s

en: Payment Retry
lv: Atkārtot maksājumu

en: Payment failed.
lv: Maksājums neizdevās.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
lv: Maksājums par atjaunošanas pasūtījumu neizdevās, izmantojot jūsu norādīto maksājuma veidu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Payment gateway ID.
lv: Maksājumu vārtejas ID.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
lv: Maksājumu vārtejas, kas neatbalsta automātiskos periodiskos maksājumus, var izmantot, lai apstrādātu %1$smanuālos abonementa atjaunošanas maksājumus%2$s.

en: Payment method added.
lv: Pievienots maksājuma veids.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
lv: Abonents savā konta lapā ir mainījis maksājuma veidu no “%1$s” uz “%2$s”.

en: Payment method meta must be an array.
lv: Maksājuma metodes meta ir jābūt masīvam.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
lv: Maksājuma metodes meta atjaunināta pēc tam, kad klients mainīja noklusējuma pilnvaru un izvēlējās atjaunināt savus abonementus. Maksājuma meta mainīts no %1$s uz %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
lv: Maksājuma metodes meta atjaunināta pēc tam, kad klients no savas lapas Mans konts izdzēsa marķieri. Maksājuma meta mainīts no %1$s uz %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
lv: Maksājuma veids ir atjaunināts visiem jūsu pašreizējiem abonementiem.

en: Payment method updated.
lv: Maksājuma veids ir atjaunināts.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
lv: Maksājuma apstrāde ir izlaista — atjaunošanas pasūtījums ir izveidots %1$sstaging vietnē%2$s un tiek bloķēts. Tiešraides vietne atrodas %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
lv: Atkārtots maksājuma mēģinājums mēģinājums atjaunot pasūtījumu ar vairākiem saistītiem abonementiem, kuriem nav kopēja maksājuma veida.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
lv: Maksājuma atkārtošanas e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti izvēlētajam(-iem) saņēmējam(-iem), ja mēģinājums automātiski apstrādāt abonementa atjaunošanas maksājumu ir neveiksmīgs un ir piemērots atkārtota mēģinājuma noteikums, lai turpmāk mēģinātu veikt maksājumu.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
lv: Maksājumu atkārtošanas ziņojumos tiek glabāta informācija par automātisku atkārtotu mēģinājumu neveiksmīgiem atjaunošanas maksājumiem.

en: Payment status marked complete.
lv: Maksājuma statuss atzīmēts kā pabeigts.

en: Payment:
lv: Maksājums:

en: Peek Under the Hood for Developers
lv: Palūkojieties zem pārsega izstrādātājiem

[ctx: Subscription status]
en: Pending
lv: Gaida

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
lv: Gaida atcelšanu

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Gaida atcelšanu <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
lv: Gaida atkārtotus mēģinājumus

en: Pending subscription created.
lv: Neapstiprināts abonements ir izveidots.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
lv: Neatgriezeniski dzēsta abonēšanas piezīme

en: Personal data removed.
lv: Personas dati noņemti.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
lv: Personas dati abonementā %s ir saglabāti.

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Place Order Button Text
lv: Pasūtīšanas pogas teksts

[ctx: email type]
en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
lv: Lūdzu, izvēlieties derīgu maksājumu vārteju, uz kuru mainīt.

en: Please enter a date after the next payment.
lv: Lūdzu, ievadiet datumu pēc nākamā maksājuma.

en: Please enter a date after the start date.
lv: Lūdzu, ievadiet datumu pēc sākuma datuma.

en: Please enter a date after the trial end.
lv: Lūdzu, ievadiet datumu pēc izmēģinājuma perioda beigām.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
lv: Lūdzu, ievadiet datumu, kas ir vismaz stundu vēlāk.

en: Please enter a date before the next payment.
lv: Lūdzu, ievadiet datumu pirms nākamā maksājuma.

en: Please enter a start date in the past.
lv: Lūdzu, ievadiet sākuma datumu pagātnē.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu pasta indeksu/pasta indeksu.

en: Please enter all date fields.
lv: Lūdzu, ievadiet visus datuma laukus.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
lv: Lūdzu, turiet šo lapu atvērtu, līdz atjaunināšanas process ir pabeigts. Nav nepieciešams atsvaidzināt vai restartēt procesu.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
lv: Lūdzu, piesakieties savā kontā tālāk, lai izvēlētos jaunu maksājuma veidu savam abonementam.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā: šī pārskata dati tiek saglabāti kešatmiņā. Parādītie dati var būt novecojuši līdz pat 24 stundām. Kešatmiņa tiek atjaunināta katru rītu plkst. 4:00 jūsu vietnes laika joslā.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
lv: Lūdzu, nekavējoties jauniniet spraudni WooCommerce Subscriptions uz 2.0 vai jaunāku versiju. Ja jums nepieciešama palīdzība, pēc jaunināšanas uz abonementu v2.0, lūdzu, %1$atveriet atbalsta biļeti%2$s.

en: Previous
lv: Iepriekšējais

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
lv: Iepriekšējās abonementu versijas abonēšanas maksājumu un citu ieplānotu notikumu apstrādei izmantoja %1$sWP Cron%2$s. Operētājsistēmā 3.0 šie notikumi tagad darbosies pēc administratora pieprasījuma ar atgriezeniskās saites atbalstu. Tas ievērojami palielinās maksājumu apstrādes caurlaidspēju.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
lv: Cena

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
lv: Pirms abonementiem 2.1 uz tiem nebija viegli atbildēt. Abonementi 2.1 piedāvā jaunus pārskatus, lai atbildētu uz šiem un daudziem citiem jautājumiem.

en: Process renewal
lv: Procesa atjaunošana

en: Process renewal order action requested by admin.
lv: Apstrādāt atjaunošanas pasūtījuma darbību, ko pieprasīja administrators.

en: Processing Renewal order
lv: Notiek atjaunošanas pasūtījuma apstrāde

en: Product
lv: Produkts

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
lv: Produkts

en: Product ID.
lv: Produkta ID.

en: Product SKU.
lv: Produkta SKU.

en: Product name.
lv: Produkta nosaukums.

en: Product price.
lv: Produkta cena.

en: Products
lv: Produkti

en: Profile &rarr;
lv: Profils →

en: Prorate First Renewal
lv: Proporcionāla pirmā atjaunošana

en: Prorate Recurring Payment
lv: Proporcionāls periodisks maksājums

en: Prorate Sign up Fee
lv: Proporcionāla reģistrēšanās maksa

en: Prorate Subscription Length
lv: Proporcionāls abonementa ilgums

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
lv: Aizturēt

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
lv: Daudzums

en: Quantity ordered.
lv: Pasūtītais daudzums.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
lv: Beidziet mani nicināt (bet neiespējojiet automātiskos maksājumus)

en: REST API Endpoints
lv: REST API galapunkti

en: Reactivate
lv: Atkārtoti aktivizējiet

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
lv: Saņēmējs(-i)

en: Recovered Renewal Revenue
lv: Atgūtie atjaunošanas ieņēmumi

en: Recurring Payments
lv: Atkārtoti maksājumi

en: Recurring Product % Discount
lv: Periodiska produkta % atlaide

en: Recurring Product Discount
lv: Periodiska produktu atlaide

en: Recurring Sales Tax:
lv: Periodiskais tirdzniecības nodoklis:

en: Recurring Total
lv: Atkārtota Kopā

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
lv: Atkārtota cena: %s

en: Recurring total
lv: Atkārtota kopsumma

[ctx: table heading]
en: Recurring total
lv: Atkārtota kopsumma

en: Recurring totals
lv: Atkārtotas kopsummas

en: Recurring:
lv: Atkārtoti:

en: Related Orders
lv: Saistītie pasūtījumi

en: Related order caching is now handled by %1$s.
lv: Saistīto pasūtījumu kešatmiņu tagad apstrādā %1$s.

en: Related orders
lv: Saistītie pasūtījumi

en: Related subscriptions
lv: Saistītie abonementi

en: Relationship
lv: Attiecības

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
lv: Atcerieties, lai gan atjaunināšanas process var aizņemt kādu laiku, klienti un citi lietotāji, kas nav administratīvi, var bez pārtraukuma pārlūkot un iepirkties jūsu veikalā, kamēr notiek atjaunināšana.

en: Remove personal data from subscriptions
lv: Personas datu noņemšana no abonementiem

en: Removed line item meta data.
lv: Noņemti rindas vienības metadati.

en: Removed line items data.
lv: Noņemti rindas elementu dati.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
lv[0]: Personas dati ir noņemti no %d abonementa.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
lv: Personas dati ir noņemti no abonementa %s.

en: Renew early
lv: Atjaunojiet agri

en: Renew now
lv: Atjaunot tūlīt

en: Renewal % discount
lv: Atjaunošanas % atlaide

en: Renewal Discount
lv: Atjaunošanas atlaide

en: Renewal Order
lv: Atjaunošanas rīkojums

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
lv: Atjaunošanas rīkojums

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
lv: Maksājuma atjaunošanas mēģinājumi

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
lv: Maksājuma atjaunošanas mēģinājumi

en: Renewal Payment Retry
lv: Atkārtoti mēģiniet atjaunot maksājumu

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
lv: Atkārtoti mēģiniet atjaunot maksājumu

en: Renewal Totals
lv: Atjaunošanas kopsummas

en: Renewal cart discount
lv: Atjaunošanas groza atlaide

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
lv: Atjaunošanas pasūtījuma pabeigšanas e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti klientam, kad abonementa atjaunošanas pasūtījums ir atzīmēts kā pabeigts, un parasti tas norāda, ka prece šim atjaunošanas periodam ir nosūtīta.

en: Renewal product discount
lv: Atjaunošanas produkta atlaide

[ctx: option section heading]
en: Renewals
lv: Atjaunojumi

en: Renewals amount
lv: Atjaunošanas summa

en: Renewals count
lv: Atjaunojumi tiek skaitīti

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
lv: Izlaboti %d abonementi ar nepareiziem datumiem, rindu nodokļu datiem vai trūkstošām klientu piezīmēm.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
lv: Atskaišu kešatmiņa ir iespējota

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
lv: Varat būt drošs, lai gan atjaunināšanas process var aizņemt kādu laiku, tas ir kodēts, lai novērstu defektus, jūsu vietne ir droša un drīzumā atkal sāks darboties ātrāk nekā jebkad agrāk.

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore this item from the Trash
lv: Atjaunojiet šo vienumu no miskastes

en: Resubscribe
lv: Atkārtoti abonēt

en: Resubscribe Order
lv: Pārrakstīšanās Pasūtījums

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
lv: Pārrakstīšanās Pasūtījums

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
lv: Pārrakstīšanās pasūtījums – %s

en: Resubscribe Totals
lv: Atkārtoti abonēt kopsummas

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
lv: Atkārtoti abonēts abonements

en: Retain ended subscriptions
lv: Saglabāt beigtos abonementus

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
lv: Saglabājiet beigtos abonementus un ar tiem saistītos pasūtījumus noteiktu laiku, pirms anonimizējat tajos esošos personas datus.

en: Retention Rate
lv: Saglabāšanas līmenis

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
lv: Atkārtoti mēģina migrācijas statusu

en: Retry Date
lv: Atkārtota mēģinājuma datums

en: Retry Failed Payments
lv: Mēģiniet vēlreiz veikt neizdevušos maksājumus

en: Retry Renewal Payment
lv: Atkārtoti mēģiniet veikt atjaunošanas maksājumu

en: Retry Status
lv: Atkārtoti mēģinājuma statuss

en: Retry renewal payment action requested by admin.
lv: Atkārtoti mēģiniet atjaunot maksājuma darbību, ko pieprasīja administrators.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
lv: Piemērota atkārtota mēģinājuma kārtula:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
lv: Atkārtoti lietots noteikums:

en: Roles
lv: Lomas

[ctx: meta box title]
en: Schedule
lv: Grafiks

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
lv: Plānoto darbību dati, kas iepriekš tika glabāti WordPress ziņu tabulās, ir pārvietoti uz pielāgotu datu bāzes tabulu. Papildus citām priekšrocībām tas ievērojami uzlabos plānoto darbību, piemēram, abonēšanas maksājumu, apstrādes veiktspēju.

en: Search Renewal Payment Retries
lv: Meklēt atjaunošanas maksājumu atkārtotus mēģinājumus

en: Search Subscriptions
lv: Meklēt abonementus

en: Search for a customer&hellip;
lv: Meklēt klientu…

en: Search for a product&hellip;
lv: Meklēt preci…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
lv: Drošības kļūda. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
lv: Skatiet pilnu ceļvedi Kas jauns abonementu versijā 2.1 »

en: Select an order&hellip;
lv: Izvēlieties pasūtījumu…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
lv: Pārdodiet produktus un pakalpojumus ar periodiskiem maksājumiem savā WooCommerce veikalā.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
lv: Nosūtīts klientam, ja mēģinājums automātiski apstrādāt abonementa atjaunošanas maksājumu ir nesekmīgs un ir piemērots atkārtotas mēģinājuma noteikums, lai turpmāk mēģinātu veikt maksājumu. E-pastā ir informācija par atjaunošanas pasūtījumu, ieplānotā atkārtotā mēģinājuma datums un maksājuma saites, lai klients varētu manuāli samaksāt par atjaunošanas pasūtījumu, nevis gaidīt automātisku atkārtotu mēģinājumu.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
lv: Nosūtīts klientam, kad abonements ir jāatjauno un atjaunošanai ir nepieciešams manuāls maksājums, jo tiek izmantota manuāla atjaunošana vai automātiskais atkārtotais maksājums neizdevās sākotnējā mēģinājumā un visos automātiskajos atkārtotajos mēģinājumos (ja tādi ir). E-pastā ir informācija par atjaunošanas pasūtījumu un maksājuma saites.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
lv: Iestatiet maksimālo reižu skaitu, kad klients var apturēt sava konta darbību katrā norēķinu periodā. Piemēram, ja klients ir apturējis sava konta darbību 3 reizes, ja klients ir apturējis savu kontu 3 reizes, un abonementam, par kuru tiek iekasēts rēķins katru gadu, viņam netiks piedāvāta iespēja apturēt konta darbību līdz nākamajam gadam. Veikalu vadītāji vienmēr varēs apturēt aktīvo abonementu. Iestatiet to uz 0, lai pilnībā izslēgtu klienta apturēšanas funkciju.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Shipping Address
lv: Piegādes adrese

en: Shipping Method
lv: piegādes metode

en: Shipping Tax:
lv: Piegādes nodoklis:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
lv: Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas pēc adreses norādīšanas.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
lv: Abonēšanas produktu piegāde parasti tiek iekasēta par sākotnējo pasūtījumu un visiem atjaunošanas pasūtījumiem. Iespējojiet šo, lai sākotnējā pasūtījumā par piegādi tiktu iekasēta tikai vienreiz. Piezīme. Lai šis iestatījums būtu iespējots, abonementam nedrīkst būt bezmaksas izmēģinājuma periods vai sinhronizēts atjaunošanas datums.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
lv: Piegāde caur %s

en: Show more details
lv: Rādīt sīkāku informāciju

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
lv: Tiek rādīti pasūtījumi %1$sabonementam %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
lv: Reģistrācijas maksa % atlaide

en: Sign Up Fee Discount
lv: Reģistrācijas maksas atlaide

en: Sign up now
lv: Piesakies tagad

en: Sign-up Fee (%s)
lv: Reģistrācijas maksa (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
lv: Reģistrācijas maksa (%s)

en: Sign-up grace period
lv: Reģistrācijas labvēlības periods

en: Signup Totals
lv: Reģistrācijas kopsumma

en: Simple subscription
lv: Vienkāršs abonements

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
lv: Atvainojiet, &quot;%s&quot; var lietot tikai tiem abonementu vecākiem pasūtījumiem, kuros ir produkts ar reģistrācijas maksu.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
lv: Atvainojiet, šķiet, ka neviens maksājumu vārtejas neatbalsta periodiskā maksājuma veida maiņu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība vai veikt citus pasākumus.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lv: Diemžēl šķiet, ka nav pieejami maksājumu veidi, kas atbalstītu abonementus. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība vai vēlaties veikt citus pasākumus.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
lv: Diemžēl šķiet, ka nav pieejami maksājumu veidi, kas atbalstītu abonementus. Ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, skatiet sadaļu %1$sMaksājumu vārtejas iespējošana abonementiem%2$s.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lv: Atvainojiet, šķiet, ka nav pieejama maksājuma metode, kas atbalstītu jūsu izmantoto periodisko kuponu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība vai vēlaties veikt citus pasākumus.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
lv: Atvainojiet, abonementiem var izmantot tikai periodiskus kuponus.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
lv: Atvainojiet, periodiskos kuponus var izmantot tikai abonementiem vai abonementu pasūtījumiem.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
lv: Atvainojiet, kupons &quot;%1$s&quot; ir derīgs tikai atjaunošanai.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
lv: Atvainojiet, šis kupons ir derīgs tikai sākotnējai iemaksai un grozam nav nepieciešama sākotnējā iemaksa.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
lv: Atvainojiet, šis kupons ir derīgs tikai jauniem abonementiem.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
lv: Atvainojiet, šis kupons ir derīgs tikai abonēšanas produktiem ar reģistrācijas maksu.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
lv: Atvainojiet, šis kupons ir derīgs tikai abonēšanas produktiem.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
lv: Diemžēl šis abonementa maiņas maksājuma veida pieprasījums nav derīgs un to nevar apstrādāt.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
lv: Iestudējums

en: Start Date
lv: Sākuma datums

[ctx: table heading]
en: Start Date
lv: Sākuma datums

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
lv: Sākuma datums

[ctx: table heading]
en: Start date
lv: Sākuma datums

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
lv: Sākuma datums: %s

en: Status
lv: Statuss

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
lv: Statuss mainīts no %1$s uz %2$s.

en: Status of Order
lv: Pasūtījuma statuss

en: Status of Subscription
lv: Abonementa statuss

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
lv: Statuss iestatīts uz %s.

en: Store Setup
lv: Veikala iestatīšana

[ctx: of an email]
en: Subject
lv: Priekšmets

en: Subscribe All the Things
lv: Abonējiet visas lietas

en: Subscriber Default Role
lv: Abonenta noklusējuma loma

en: Subscription
lv: Abonēšana

[ctx: relation to order]
en: Subscription
lv: Abonēšana

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
lv: Abonements #%d nepastāv.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
lv: Abonements #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
lv: Abonements #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
lv: Informācija par abonementu #%s

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
lv: Abonements #%s nav pievienots grozam.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
lv: Abonements %1$s (pasūtījums %2$s) — %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
lv: Abonements %1$s–%2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
lv: Abonements %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
lv: Abonements – %s

en: Subscription Cancelled
lv: Abonements atcelts

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
lv: Abonements atcelts: sasniegts maksimālais neveiksmīgo maksājumu skaits.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
lv: Abonementu skaits %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
lv: Abonēšanas dati

en: Subscription Events by Date
lv: Abonēšanas pasākumi pēc datuma

en: Subscription Expired
lv: Abonements beidzies

en: Subscription Gifting
lv: Abonementa dāvināšana

en: Subscription Items
lv: Abonēšanas preces

en: Subscription Length
lv: Abonementa ilgums

en: Subscription Number
lv: Abonementa numurs

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
lv: Abonementa numurs: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
lv: Abonēšanas vecāks

en: Subscription Periods
lv: Abonēšanas periodi

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
lv: Abonementa cena (%s)

en: Subscription Product
lv: Abonēšanas produkts

en: Subscription Relationship
lv: Abonēšanas attiecības

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
lv: Abonementa atjaunošana

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
lv: Abonementa atjaunošanas pasūtījums – %s

en: Subscription Reports
lv: Abonēšanas pārskati

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
lv: Abonements Atkārtoti abonēt

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
lv: Abonēšanas statusi

en: Subscription Suspended
lv: Abonements apturēts

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
lv: Abonementa slēdzis

en: Subscription Switch Complete
lv: Abonementa pārslēgšana pabeigta

en: Subscription Switched
lv: Pārslēgts abonements

en: Subscription Trial Period
lv: Abonēšanas izmēģinājuma periods

en: Subscription argument passed in is not an object.
lv: Iesniegtais abonementa arguments nav objekts.

en: Subscription billing interval
lv: Abonementa norēķinu intervāls

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
lv: Abonementu atcēlis abonents no sava konta lapas.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
lv: Atmaksāta pasūtījuma %1$s#%2$s%3$s abonements ir atcelts.

en: Subscription cancelled with PayPal
lv: Abonements atcelts, izmantojot PayPal

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
lv: Abonementa izveides datumam ir jābūt pirms pašreizējās dienas.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
lv: Plānotajā darbībā abonements nepastāv: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
lv: Abonementa melnraksts atjaunināts.

en: Subscription end date in the past
lv: Abonementa beigu datums pagātnē

en: Subscription features:
lv: Abonēšanas funkcijas:

en: Subscription information
lv: Abonēšanas informācija

en: Subscription interval
lv: Abonēšanas intervāls

en: Subscription items can no longer be edited.
lv: Abonementa vienumus vairs nevar rediģēt.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
lv: Abonements ir saistīts ar vecāku pasūtījumu %s, izmantojot administratoru.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
lv: Abonements ir bloķēts manuālai atjaunošanai, kamēr veikals darbojas uzstāšanās režīmā. Tiešsaistes maksājuma veids: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
lv: Abonements ir bloķēts manuālai atjaunošanai, kamēr veikals darbojas uzstāšanās režīmā. Maksājuma veida izmaiņas stāsies spēkā tiešraides režīmā.

en: Subscription payment details.
lv: Abonēšanas maksājuma informācija.

en: Subscription payment method
lv: Abonementa maksājuma veids

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
lv: Abonementa maksājuma veidu nevarēja iestatīt uz %1$s, un tas ir iestatīts uz manuālu ar kļūdas ziņojumu: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
lv: Abonementa maksājuma veidu nevarēja iestatīt uz %1$s ar kļūdas ziņojumu: %2$s

en: Subscription period
lv: Abonēšanas periods

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
lv: Abonementa cena (%s)

en: Subscription pricing
lv: Abonēšanas cenas

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
lv: Abonementu aizturēja abonents savā konta lapā.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
lv: Abonementu atkārtoti aktivizējis abonents no sava konta lapas.

en: Subscription reactivated with PayPal
lv: Abonements atkārtoti aktivizēts, izmantojot PayPal

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
lv: Abonementa atjaunošanas pasūtījumus nevar atcelt.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
lv: Abonementa atjaunošanas maksājums:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
lv: Abonementa atjaunošanas maksājuma atkārtots mēģinājums:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
lv: Abonementa atjaunošanas maksājuma atkārtots mēģinājums:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
lv: Abonements atjaunots līdz versijai no %s

en: Subscription saved.
lv: Abonements saglabāts.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
lv: Paredzēts abonements: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
lv: Abonementa reģistrācija neizdevās.

en: Subscription sign-up fee
lv: Abonēšanas maksa

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
lv: Abonementa statuss mainīts, veicot lielapjoma rediģēšanu:

en: Subscription status:
lv: Abonementa statuss:

en: Subscription submitted.
lv: Abonements iesniegts.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
lv: Datu bāzes remonta skripts apturēts abonementu. Šis abonements tika apturēts, izmantojot PayPal.

en: Subscription suspended with PayPal
lv: Abonements apturēts ar PayPal

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
lv: Kad abonements ir veiksmīgi pārslēgts, klientam tiek nosūtīti e-pasta ziņojumi par abonementa pārslēgšanu.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
lv: Kad klients maina abonementu, tiek nosūtīti e-pasta ziņojumi.

en: Subscription totals
lv: Abonementu kopsumma

en: Subscription trial period:
lv: Abonementa izmēģinājuma periods:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
lv: Abonements atjaunināts.

en: Subscription updates
lv: Abonementu atjauninājumi

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
lv: Abonements: %s

en: Subscriptions
lv: Abonementi

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
lv: Abonementi (lapa %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
lv: Subscriptions 2.0 ievieš jaunu arhitektūru, kas balstīta uz WooCommerce pielāgoto pasūtījumu veidu API.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
lv: Abonementi 2.0 ievieš jaunu objektu darbam ar abonementu lietojumprogrammas līmenī. Apgrūtinošās API abonementa datu izgūšanai vai modificēšanai vairs nav!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
lv: Abonementi 2.1 šai infrastruktūrai pievieno atbalstu abonēšanas datiem.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
lv: Programmā Abonementi 2.1 ir iekļauti arī vairāki jauni e-pasta ziņojumi, lai jūs informētu, kad:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
lv: Abonementi 2.1 tagad pārspēj atjaunošanas pasūtījuma kopējo summu, ļaujot atjaunošanas pasūtījumam pievienot maksu vai atlaidi, izmantojot vienkāršus vienumus, piemēram, %s$order-&gt;add_fee()%s vai %s$order-&gt;add_coupon()% s.

en: Subscriptions Data
lv: Dati par abonementiem

en: Subscriptions Ended
lv: Abonementi beigušies

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
lv: Abonementu tiešraides URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
lv: Abonementu režīms

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
lv: Abonementu veidņu motīvu ignorēšana

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
lv: Abonementi arī tagad izmanto atjaunošanas pasūtījumu, lai iestatītu grozu %smanual renewals%s, tādējādi atvieglojot produktu vai atlaižu pievienošanu vienai manuāli apmaksātai atjaunošanai.

en: Subscriptions by Customer
lv: Klienta abonementi

en: Subscriptions by Payment Gateway
lv: Abonēšana, izmantojot Payment Gateway

en: Subscriptions by Product
lv: Abonementi pēc produkta

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
lv: Par abonementiem, kas izveidoti šo dienu laikā pirms atjaunošanas dienas, reģistrēšanās brīdī maksa netiks iekasēta. Iestatiet uz nulli, lai visiem jaunajiem abonementiem tiktu iekasēta pilna periodiskā maksa. Jābūt pozitīvam skaitlim.

en: Subscriptions signups
lv: Abonementu reģistrēšanās

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
lv: Abonementi v2.0 ievieš jaunu administrēšanas saskarni, lai pievienotu vai rediģētu abonementu. Varat veikt visas pazīstamās izmaiņas, piemēram, mainīt periodiskās kopsummas vai abonementa statusu. Varat arī veikt dažas jaunas izmaiņas, piemēram, mainīt derīguma termiņu, pievienot piegādes maksu vai produkta rindas vienību.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
lv: Abonementi tiks parādīti šeit, lai jūs varētu skatīt un pārvaldīt, kad klients tos būs iegādājies.

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Successful retries
lv: Veiksmīgi mēģinājumi

en: Support
lv: Atbalsts

en: Supported features:
lv: Atbalstītās funkcijas:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
lv: Atbalsta automātiskos atjaunošanas maksājumus ar WooCommerce abonementu paplašinājumu.

en: Suspend
lv: Apturēt

en: Suspended Subscription
lv: Apturēts abonements

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
lv: Apturēta abonementa e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti, kad klients manuāli aptur abonementu.

en: Switch Button Text
lv: Slēdža pogas teksts

en: Switch Order
lv: Pārslēgt secību

en: Switch Order Details
lv: Slēdža pasūtījuma informācija

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
lv: Pārslēgšanas pasūtījums ir atcelts, jo tiek izveidots jauns pārslēgšanas pasūtījums #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
lv: Pārslēgts

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Pārslēgts <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
lv: Pārslēgts abonements

en: Switched subscriptions
lv: Mainīti abonementi

en: Switching
lv: Pārslēgšanās

en: Synchronisation
lv: Sinhronizācija

en: Synchronise Renewals
lv: Sinhronizējiet atjaunošanu

en: Synchronise renewals
lv: Sinhronizējiet atjaunošanu

en: Tax class of product.
lv: Produkta nodokļu klase.

en: Tax rate ID.
lv: Nodokļa likmes ID.

en: Tax subtotal.
lv: Nodokļu starpsumma.

en: Tax total.
lv: Nodoklis kopā.

note: translators: placeholder is customer's billing phone number
en: Tel: %s
lv: Tālr.: %s

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
lv: Paldies, ka atjauninājāt WooCommerce abonementu jaunāko versiju.

en: Thank you for your order
lv: Paldies par jūsu pasutījumu

en: Thank you for your renewal order
lv: Paldies par jūsu atjaunošanas pasūtījumu

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
lv: Paldies par jūsu atjaunošanas pasūtījumu. Tas ir aizturēts, līdz apstiprināsim, ka maksājums ir saņemts. Tikmēr šeit ir atgādinājums par jūsu pasūtījumu:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
lv: Šķiet, ka tas nav viens no jūsu abonementiem.

en: That doesn't appear to be your order.
lv: Šķiet, ka tas nav jūsu pasūtījums.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
lv: Šo abonementu nevar mainīt uz %s. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
lv: Šis abonements neeksistē. Vai tas ir izdzēsts?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
lv: Šis abonements neeksistē. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
lv: Šo abonēšanas produktu nevar pievienot jūsu grozam, jo tas jau satur abonementa atjaunošanu.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
lv: Tas nav viss, pie kā esam strādājuši pēdējo 12 mēnešu laikā attiecībā uz abonementiem. Esam arī izlaiduši mini paplašinājumus, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot abonementu veikala sniegtās iespējas.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
lv: Parametra $order_type vērtība “all” ir novecojusi. Tas bija nepareizs nosaukums, jo tas neatgrieza atkārtotas abonēšanas pasūtījumus. Tas arī neatbilst pasūtījuma veida vērtībām, ko pieņēma wcs_get_subscription_orders(). Izmantojiet masīvu (&quot;parent&quot;, &quot;renewal&quot;, &quot;switch&quot;), lai saglabātu iepriekšējo darbību, vai &quot;jebkuru&quot;, lai saņemtu visu veidu pasūtījumus, tostarp pārslēgšanu un atkārtotu abonēšanu.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
lv: Datumam %s ir jābūt pēc atcelšanas datuma.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
lv: Datumam %s ir jābūt pēc pēdējā maksājuma datuma.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
lv: Datumam %s ir jābūt pēc nākamā maksājuma datuma.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
lv: Datumam %s ir jābūt pēc sākuma datuma.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
lv: Datumam %s ir jābūt pēc izmēģinājuma beigu datuma.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
lv: Abonementa %s datumu nevar izdzēst. Pasūtījums ir jāizdzēš.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
lv: Produkts %s ir izdzēsts, un to vairs nevar atjaunot. Lūdzu, izvēlieties jaunu produktu vai sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
lv: Paplašinājums Gifting sniedz iespēju vienai personai iegādāties abonēšanas produktu citam. Pēc tam tas kopīgi kontrolē abonementu starp pircēju un saņēmēju, ļaujot abiem pārvaldīt abonementu tā dzīves cikla laikā.

en: The Upgrade is in Progress
lv: Notiek jaunināšana

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
lv: WooCommerce abonementu spraudnis ir atjaunināts!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
lv: WooCommerce Subscriptions spraudnis pašlaik veic datu bāzes jaunināšanas rutīnu.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
lv: Automātiskais maksājums par abonementa atjaunošanu neizdevās. Mēs atkārtosim maksājumu %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
lv: Automātiskais maksājums, lai atjaunotu abonementu ar %1$s, neizdevās. Lai atkārtoti aktivizētu abonementu, lūdzu, piesakieties un samaksājiet par atjaunošanu sava konta lapā: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
lv: Automātiskais atkārtotais maksājums pasūtījumam #%1$s no %2$s neizdevās. Maksājums tiks mēģināts atkārtoti %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
lv: Automātiskais atkārtotais maksājums pasūtījumam #%d no %s neizdevās. Maksājums tiks mēģināts atkārtoti %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
lv: Vidējā rindas kopsumma šim produktam katrā abonementā.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
lv: Vidējā rindas kopsumma visos pasūtījumos šai produktu rindas vienībai.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
lv: Visu klientu reģistrēšanās, maiņas un atjaunošanas pasūtījumu vidējā vērtība.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
lv: Jaunās automātiskās atkārtošanas sistēmas labākā daļa ir tā, ka atkārtotā mēģinājuma noteikumi ir pilnībā pielāgojami.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
lv: Abonementa izveides datumu nevar dzēst, tikai atjaunināt.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
lv: Datums, kad tika pabeigts abonementa pēdējais pasūtījums (GMT).

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
lv: Datums, kad tika apmaksāts pēdējais abonementa pasūtījums, GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
lv: Izdzēstais maksājuma veids tika izmantots automātiskiem abonementu maksājumiem. Mēs nevarējām atrast alternatīvu maksājuma veida marķieri, lai mainītu abonementus.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
lv: Izdzēstais maksājuma veids tika izmantots automātiskiem abonementu maksājumiem. Lai turpmāk izvairītos no neveiksmīgiem atjaunošanas maksājumiem, abonementi, izmantojot šo maksājuma veidu, ir atjaunināti, lai izmantotu jūsu %1$s. Lai mainītu atsevišķu abonementu maksājuma veidu, atveriet lapu %2$sMy Account &gt; Abonementi%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
lv: E-pasta ziņojums, kas klientam tika nosūtīts, kad tika veikts atjaunošanas maksājums vai maksājuma atkārtots mēģinājums, neinformēja, ka maksājums tiks mēģināts atkārtoti.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
lv: Pilns %1$d abonementu atjaunināšanas process jūsu vietnē ilgs no %2$d līdz %3$d minūtēm.

en: The item on the switch order cannot be found.
lv: Pārslēgšanas pasūtījuma vienumu nevar atrast.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
lv: Vienums netika noņemts, jo šī abonementa maksājuma veids neatbalsta preces noņemšanu.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
lv: Jaunā saskarne ir veidota arī uz esošā %sEdit Order%s ekrāna. Ja kādreiz esat mainījis pasūtījumu, jūs jau zināt, kā mainīt abonementu.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
lv: Norēķinu periodu skaits starp abonementa atjaunošanu.

en: The number of renewal orders processed during this period.
lv: Šajā periodā apstrādāto atjaunošanas pasūtījumu skaits.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
lv: To atjaunošanas pasūtījumu skaits, kuriem bija neveiksmīgs maksājums, izmanto atkārtotas mēģinājuma sistēmu.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
lv: Atkārtoto maksājuma mēģinājumu skaits šajā periodā, kuru rezultātā maksājums netika veikts.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
lv: Atkārtoto maksājuma mēģinājumu skaits šajā periodā, kas varēja apstrādāt maksājumu, kas iepriekš bija neveiksmīgs vienu vai vairākas reizes.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
lv: Vēl neapstrādāto atjaunošanas maksājuma mēģinājumu skaits.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
lv: Šajā periodā apstrādāto atkārtotas abonēšanas pasūtījumu skaits.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
lv: To reģistrēšanās, maiņas un atjaunošanas pasūtījumu skaits, ko šis klients ir veicis jūsu veikalā ar apmaksātu statusu (ti, apstrāde vai pabeigta).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
lv: Klienta vai veikala vadītāja anulēto abonementu skaits šajā periodā. Šajā periodā priekšapmaksas termiņš vēl var nebūt beidzies.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
lv: Šajā periodā izveidoto abonementu skaits, kas izveidoti manuāli, importēti vai klients veic pasūtījumu. Tas ietver pasūtījumus, kas gaida maksājumu.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
lv: Abonementu skaits šajā periodā ar beigu datumu nākotnē un statusu, kas nav gaida.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
lv: Abonementu skaits, kas iegādāti vecākajos pasūtījumos, kas izveidoti šajā periodā. Tas atspoguļo jaunos abonementus, ko izveidojuši klienti, kuri veic pasūtījumu, izmantojot norēķinu.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
lv: Abonementu skaits, kuros šis produkts ir iekļauts kā rindas vienība un kuru statuss nav gaida vai ievietots atkritnē.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
lv: Šim klientam piederošo abonementu skaits, kuru statuss ir aktīvs vai gaida atcelšanu.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
lv: Šim klientam piederošo abonementu skaits, kuru statuss nav gaidošs vai ievietots atkritnē.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
lv: Abonementu skaits, kas šajā periodā ir jaunināti, pazemināti vai mainīti.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
lv: Abonementu skaits, kuriem ir beidzies derīguma termiņš vai ir beidzies priekšapmaksas termiņš, ja tas iepriekš tika atcelts.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
lv: To unikālo klientu skaits, kuru abonements ir citā statusā, nevis gaida vai ievietots atkritnē.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
lv: Gaidāmo atjaunošanas pasūtījumu skaits pašlaik aktīvajiem abonementiem.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
lv: Sākotnējo abonementa vienumu, kas tiek pārslēgts, nevar atrast.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
lv: Maksājuma veidu šim abonementam nevar mainīt.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
lv: Produkta veidu nevar mainīt, jo šis produkts ir saistīts ar abonementiem.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
lv: Atjaunošanas secība ir šāda:

en: The requested subscription cannot be edited.
lv: Pieprasīto abonementu nevar rediģēt.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
lv: Atkārtotā mēģinājuma sistēma pēc noklusējuma ir atspējota. Lai to iespējotu, apmeklējiet abonementu iestatījumu administrēšanas ekrānu.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
lv: Abonementa sākuma datumu nevar dzēst, tikai atjaunināt.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
lv: Pasūtījumam piemērojamais statuss laika posmā no laika, kad atjaunošanas maksājums neizdevās vai tika veikts pēdējais atkārtotais mēģinājums, līdz brīdim, kad šis atkārtotais mēģinājums tika apstrādāts.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
lv: Statuss, kas tika piemērots abonementam laika posmā no laika, kad atjaunošanas maksājums neizdevās vai tika veikts pēdējais atkārtotais mēģinājums, līdz brīdim, kad šis atkārtotais mēģinājums tika apstrādāts.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
lv: Automātiskā maksājuma atkārtota mēģinājuma statuss: gaida nozīmē, ka atkārtots mēģinājums tiks apstrādāts nākotnē, neveiksmīgs nozīmē, ka maksājums nebija sekmīgs, kad tika mēģināts atkārtoti, un pabeigts nozīmē, ka maksājums bija veiksmīgs, kad tika mēģināts atkārtoti.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
lv: Statuss, uz kuru jāpārceļ abonements. Atšķirībā no parametra &quot;statuss&quot;, tas aprēķinās un atjauninās abonēšanas datumus.

en: The subscription's end date.
lv: Abonementa beigu datums.

en: The subscription's next payment date.
lv: Abonementa nākamā maksājuma datums.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
lv: Abonementa sākotnējais abonementa ID, ja tas ir atkārtoti abonēts abonements.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
lv: Abonementa atkārtoti abonētā abonementa ID.

en: The subscription's start date.
lv: Abonementa sākuma datums.

en: The subscription's trial date
lv: Abonementa izmēģinājuma datums

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
lv: Visu atjaunošanas pasūtījumu summa, ieskaitot nodokļus un piegādi.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
lv: Visu atkārtotas abonēšanas pasūtījumu summa, ieskaitot nodokļus un piegādi.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
lv: Visu abonementu vecāku pasūtījumu summa, tostarp citas preces, maksas, nodokļi un piegāde.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
lv: Visu maiņas pasūtījumu summa, tostarp nodokļi un piegāde.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
lv: Visu gaidāmo atjaunošanas pasūtījumu summa, tostarp preces, nodevas, nodokļi un piegāde pašlaik aktīvajiem abonementiem.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
lv: Kopējā ieņēmumu summa, ieskaitot nodokļus un piegādes izmaksas, kas atgūta ar neveiksmīgu maksājumu atkārtotas mēģinājuma sistēmu atjaunošanas pasūtījumiem ar neveiksmīgu maksājumu.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
lv: Kopējais reģistrēšanās, maiņas un atjaunošanas pasūtījumu skaits, kas veikti jūsu veikalā ar apmaksātu statusu (ti, apstrādāti vai pabeigti).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
lv: To abonementu kopējais skaits, kuru statuss ir aktīvs vai gaida atcelšanu.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
lv: To abonementu kopējais skaits, kuru statuss nav gaidošs vai ievietots atkritnē.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
lv: Šī klienta reģistrēšanās, maiņas un atjaunošanas pasūtījumu kopējā vērtība.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
lv: Izmēģinājuma periods nedrīkst pārsniegt %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
lv: Izmēģinājuma periods nedrīkst pārsniegt: %1$s, %2$s, %3$s vai %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
lv: Atjaunināšanas process var aizņemt kādu laiku, tāpēc, lūdzu, esiet pacietīgs.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
lv: Nav pieejamas piegādes metodes. Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet savu adresi vai sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
lv: Radās problēma ar PayPal. Jūsu API akreditācijas dati var būt nepareizi. Lūdzu, atjauniniet savus %1$sAPI akreditācijas datus%2$s. %3$sUzziniet vairāk%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
lv: Radās problēma ar PayPal. Jūsu PayPal konts izsniedz novecojušus abonementa ID. %1$sUzziniet vairāk%2$s. %3$sNerādīt%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
lv: Meklējot slēdža informāciju, radās kļūda.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
lv: Atjauninot radās kļūda. Lūdzu, atsvaidziniet lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
lv: Radās kļūda saistībā ar jūsu atkārtotas abonēšanas pieprasījumu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: There was an error with your request. Please try again.
lv: Ar jūsu pieprasījumu radās kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
lv: Šie ir svarīgi jautājumi jebkuram abonēšanas komercdarbībai.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
lv: Šos e-pasta ziņojumus var iespējot, atspējot un pielāgot sadaļā %sWooCommerce &gt; Iestatījumi &gt; E-pasta ziņojumi%s.

en: This Month
lv: Šis mēnesis

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
lv: Tas kontrolē e-pasta tēmas rindiņu. Atstājiet tukšu, lai izmantotu noklusējuma tēmu: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
lv: Tas kontrolē galveno virsrakstu, kas ietverts e-pasta paziņojumā. Atstājiet tukšu, lai izmantotu noklusējuma virsrakstu: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
lv: Tas kontrolē galveno virsrakstu, kas ietverts e-pasta paziņojumā. Atstājiet tukšu, lai izmantotu noklusējuma virsrakstu: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
lv: Šis datums jāuzskata tikai par aptuvenu. Šī abonementa maksājumu vārteja kontrolē, kad maksājumi tiek apstrādāti.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
lv: Šis bezmaksas paplašinājums ļauj migrēt abonentus no trešās puses sistēmām uz WooCommerce. Tas arī ļauj eksportēt jūsu abonementa datus analīzei izklājlapu rīkos vai trešās puses lietotnēs.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
lv: Šis ir pasūtījuma paziņojums, kas tiek nosūtīts klientiem ar pasūtījuma informāciju pēc tam, kad atjaunošanas pasūtījums ir aizturēts.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
lv: Šis ir pasūtījuma paziņojums, kas tiek nosūtīts klientam pēc tam, kad ir pabeigta apmaksa par abonementa atjaunošanas pasūtījumu. Tajā ir informācija par atjaunošanas pasūtījumu.

en: This is where subscriptions are stored.
lv: Šeit tiek glabāti abonementi.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
lv: Šī jaunā lapa ir arī vieta, kur klients var apturēt vai atcelt savu abonementu, mainīt maksājuma veidu, mainīt piegādes adresi vai jaunināt/pazemināt preci.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
lv: Šo pasūtījumu vairs nevar apmaksāt, jo atbilstošajam abonementam šobrīd nav jāmaksā.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
lv: Šajā lapā tiks parādīti procesa rezultāti, jo tiek atjaunināta katra abonementu grupa.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
lv: Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

en: This section shows any information about Subscriptions.
lv: Šajā sadaļā ir redzama visa informācija par abonementiem.

en: This section shows general information about the store.
lv: Šajā sadaļā ir parādīta vispārīga informācija par veikalu.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
lv: Šajā sadaļā ir parādīta informācija par abonementa maksājumu veidiem.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
lv: Šajā sadaļā ir parādīta informācija par maksājumu vārtejas funkciju atbalstu.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
lv: Šo abonementu vairs nevar rediģēt, jo maksājumu vārteja neļauj mainīt periodiskas summas.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
lv[0]: Šis abonements ir iestatīts automātiskai atjaunošanai, izmantojot jūsu reģistrēto maksājuma veidu. Jūs varat pārvaldīt vai atcelt šo abonementu no sava %smy konta lapas%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
lv[0]: Šis abonements ir iestatīts automātiskai atjaunošanai, izmantojot jūsu reģistrēto maksājuma veidu. Varat pārvaldīt vai atcelt šo abonementu sava konta lapā. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
lv: Šo variantu nevar noņemt, jo tas ir saistīts ar aktīviem abonementiem. Lai noņemtu šo variantu, lūdzu, atceliet un izdzēsiet tā abonementus.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
lv: Tādējādi tiks notīrīta visu to abonementu pastāvīgā kešatmiņa, kas ir saglabāti pret jūsu veikala lietotājiem. Pēc šīs darbības veikšanas sagaidiet lēnāku norēķināšanās, atjaunošanas un citu ar abonementu saistītu funkciju darbību. Kešatmiņas tiks atjaunotas virsstundu laikā, kad tiek izpildīti vaicājumi, lai atrastu konkrēta lietotāja abonementus.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
lv: Tādējādi tiks notīrīta visu jūsu veikala abonementu visu atjaunošanas, pārslēgšanas, atkārtotas abonēšanas un citu pasūtījumu veidu pastāvīgā kešatmiņa. Pēc šīs darbības veikšanas sagaidiet lēnāku norēķināšanās, atjaunošanas un citu ar abonementu saistītu funkciju darbību. Kešatmiņas tiks atjaunotas virsstundu laikā, kad tiks izpildīti saistītie pasūtījumu vaicājumi.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
lv: Tas ģenerēs pastāvīgu kešatmiņu lietotāju saistīšanai ar abonementiem. Kešatmiņas tiks ģenerētas virsstundas fonā (izmantojot darbību plānotāju).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
lv: Tādējādi tiks ģenerēta pastāvīga kešatmiņa visiem atjaunošanas, pārslēgšanas, atkārtotas abonēšanas un citiem pasūtījumu veidiem visiem abonementiem jūsu veikalā. Kešatmiņas tiks ģenerētas virsstundas fonā (izmantojot darbību plānotāju).

en: Timezone:
lv: Laika zona:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
lv: Lai lietotu konkrētu noteikumu, pamatojoties uz noteiktiem nosacījumiem, piemēram, augstas vērtības pasūtījumiem vai retu atjaunošanas grafiku, varat izmantot specifisko %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s filtru. Tas nodrošina neveiksmīgā maksājuma atjaunošanas pasūtījuma ID, ko var izmantot, lai atrastu informāciju par produktiem, abonementu un summām, uz kurām attiecas neveiksmīgais maksājums.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
lv: Lai iespējotu šī abonementa automātisko atjaunošanu, vispirms ir jāpievieno maksājuma veids.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
lv: Lai atkārtoti aktivizētu abonementu tūlīt, varat arī pieteikties un samaksāt par atjaunošanu sava konta lapā: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
lv: Lai atkārtoti aktivizētu abonementu tūlīt, varat arī pieteikties un samaksāt par atjaunošanu sava konta lapā: %1$sPay Now »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
lv: Lai reģistrētu atjaunināšanas gaitu, tika izveidots jauns žurnālfails. Šis fails tiks automātiski izdzēsts pēc %1$d nedēļām. Ja vēlaties to dzēst ātrāk, varat to atrast šeit: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
lv: Lai to atrisinātu pēc iespējas ātrāk, lūdzu, izveidojiet %1$pagaidu administratora kontu%3$s ar lietotāja e-pasta adresi woologin@woocommerce.com un kopīgojiet ar mums akreditācijas datus, izmantojot vietni %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
lv: Lai skatītu sīkāku informāciju par šīm kļūdām, skatiet %1$s žurnālfailu %2$sWooCommerce žurnālu ekrānā.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
lv: Lai skatītu pilnu kļūdu, skatiet %1$s žurnālfailu %2$sWooCommerce žurnālu ekrānā.%3$s.

en: Today!
lv: Šodien!

en: Total
lv: Kopā

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
lv: Kopā

[ctx: table heading]
en: Total
lv: Kopā

en: Total Discount
lv: Kopējā atlaide

en: Total Subscribers
lv: Kopējais abonentu skaits

en: Total Subscription Orders
lv: Kopējais abonēšanas pasūtījumu skaits

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
lv: Kopējais abonementu pasūtījums %s

en: Total Subscriptions
lv: Kopējais abonementu skaits

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
lv: Abonementu kopskaits %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
lv: Kopā: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
lv: Kopsummas

en: Trash
lv: Atkritumi

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
lv: Izmetot šo pasūtījumu, tiks izmesti arī ar pasūtījumu iegādātie abonementi.

en: Trial End
lv: Izmēģinājuma beigas

[ctx: table heading]
en: Trial End
lv: Izmēģinājuma beigas

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
lv: Izmēģinājuma beigu datums

en: Turn off Automatic Payments
lv: Izslēdziet automātiskos maksājumus

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
lv: Nevar mainīt abonementa statusu uz &quot;%1$s&quot;. Izņēmums: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
lv: Nevar mainīt abonementa statusu uz &quot;%s&quot;.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
lv: Nevar mainīt abonementa statusu uz &quot;%s&quot;. Lūdzu, piešķiriet abonementam klientu, lai to aktivizētu.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
lv: Nevar atrast pasūtījumu PayPal norēķinu līgumam.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
lv: Nevar labot abonementus.%4$sKļūda: %1$s%4$sLūdzu, atsvaidziniet lapu un mēģiniet vēlreiz. Ja problēma joprojām pastāv, %2$ssazinieties ar atbalsta dienestu%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
lv: Nevar jaunināt abonementus.%4$sKļūda: %1$s%4$sLūdzu, atsvaidziniet lapu un mēģiniet vēlreiz. Ja problēma joprojām pastāv, %2$ssazinieties ar atbalsta dienestu%3$s.

en: Unended Subscription Count
lv: Nebeidzams abonementu skaits

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
lv: Nezināms pasūtījuma veids

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unlimited payments
lv: Neierobežoti maksājumi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Upcoming Recurring Revenue
lv: Gaidāmie regulārie ieņēmumi

en: Update Complete
lv: Atjaunināšana pabeigta

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
lv: Atjaunināt datu bāzi

en: Update Error
lv: Atjaunināšanas kļūda

en: Update in Progress
lv: Notiek atjaunināšana

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
lv: Atjauniniet %1$s, kas tiek izmantots %2$sall%3$s maniem aktīvajiem abonementiem

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
lv: Atjauniniet maksājuma veidu, kas izmantots %1$sall%2$s maniem pašreizējiem abonementiem

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
lv: Atjauninot abonementa datumus, radās kļūda ar ziņojumu: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
lv: Jaunināt

en: Upgrade or Downgrade
lv: Jaunināt vai pazemināt

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
lv: Izmantojiet šo lauku, lai pielāgotu tekstu, kas tiek rādīts uz norēķināšanās pogas, kad pasūtījumā ir ietverts abonements. Parasti kases iesniegšanas poga parāda &quot;Veikt pasūtījumu&quot;. Ja grozā ir iekļauts abonements, tas tiek mainīts uz &quot;Reģistrēties tūlīt&quot;.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
lv: Iestudēšanas režīmā automātiskās atjaunošanas slēdža izmantošana ir atspējota.

en: Variable Subscription
lv: Mainīgs abonements

en: Variable subscription
lv: Mainīgs abonements

en: Variation ID, if applicable.
lv: Varianta ID, ja piemērojams.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
lv: Versijā %1$s ir iekļauti daži jauni uzlabojumi, kurus pieprasa tādi veikalu vadītāji kā jūs (un, iespējams, pat %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
lv: Versija %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
lv: Versija 2.0 ir izstrādāta vairāk nekā gadu. Mēs esam no jauna izgudrojuši paplašinājumu, lai ņemtu vērā 3 gadu atsauksmes no veikalu vadītājiem.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
lv: Versijā 2.1 ir ieviestas dažas lieliskas jaunas funkcijas, kuras pieprasa tādi veikalu vadītāji kā jūs (un, iespējams, pat %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
lv: Izmantojot %s

[ctx: view a subscription]
en: View
lv: Skatīt

en: View Email Settings
lv: Skatīt e-pasta iestatījumus

en: View Reports
lv: Skatīt pārskatus

en: View Retry
lv: Skatīt Mēģiniet vēlreiz

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
lv: Skatīt abonementu

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
lv: Skatīt abonementu: %s

en: View and manage subscriptions
lv: Skatiet un pārvaldiet abonementus

en: View other subscriptions &rarr;
lv: Skatīt citus abonementus →

en: View subscription
lv: Skatīt abonementu

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
lv: Skatīt abonementu: %s

en: View subscriptions
lv: Skatīt abonementus

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
lv[0]: Skatiet abonementa statusu %1$savā kontā%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
lv: Skatiet savu pasūtījumu: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
lv: Skatiet savu abonementu: %s

en: Virtual
lv: Virtuāls

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
lv: BRĪDINĀJUMS: drīz notiks sliktas lietas! Šī abonementa iegādei izmantotā maksājumu vārteja neatbalsta abonementa informācijas modificēšanu. Izmaiņas norēķinu periodā, periodiskā atlaide, periodisks nodoklis vai periodiskā kopējā summa var netikt atspoguļotas maksājumu vārtejas iekasētajā summā.

en: WP REST API Endpoints
lv: WP REST API galapunkti

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
lv: Vai vēlaties iegūt informāciju par konkrētu abonementu? Iegūt %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
lv: Vai vēlaties uzzināt vairāk par abonementiem %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
lv: Vai vēlaties uzskaitīt visus vietnes abonementus? Iegūstiet %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
lv: Vai vēlaties uzskaitīt visus vietnes abonementus? Iegūstiet %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Vai vēlaties iegūt informāciju par konkrētu abonementu? Iegūstiet %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
lv: Vai vēlaties atjaunot laiku, izmantojot kasi? Noklikšķiniet uz %šeit.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
lv: Vai vēlaties, lai jūsu klienti varētu abonēt produktus bez abonementa?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
lv: Brīdinājums! Versija 2.0 ir nozīmīgs paplašinājuma WooCommerce Subscriptions atjauninājums. Pirms atjaunināšanas, lūdzu, izveidojiet dublējumu, atjauniniet visus WooCommerce paplašinājumus un izmēģiniet visus spraudņus, pielāgoto kodu un maksājumu vārtejas ar versiju 2.0 uzstāšanās vietnē. %1$sUzziniet vairāk par izmaiņām versijā 2.0 »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
lv: Brīdinājums! Jūs izmantojat WooCommerce Subscriptions spraudņa koda versiju %s, taču jūsu datu bāze ir jaunināta uz abonementu versiju 2.0. Tas radīs lielas problēmas jūsu veikalā.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
lv: Brīdinājums: dzēšot lietotāju, tiks dzēsti arī lietotāja abonementi. Lietotāja pasūtījumi paliks, bet tiks atkārtoti piešķirti lietotājam Viesis. Vai vēlaties turpināt dzēst šo lietotāju un visus saistītos abonementus?

en: We can not find your old subscription item.
lv: Mēs nevaram atrast jūsu veco abonementa vienumu.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
lv: Mēs nevaram atrast šim lietotājam apmaksātu abonementa pasūtījumu.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
lv: Mēs nevaram atrast abonementu ar ID #%d. Varbūt tas tika izdzēsts?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
lv: Mēs nevarējām izveidot jūsu abonementa atjaunošanas pasūtījumu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
lv[0]: Mēs nevarējām atrast jūsu grozā esošās preces sākotnējo atjaunošanas pasūtījumu. Vienums tika noņemts.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
lv[0]: Mēs nevarējām atrast jūsu grozā esošās preces sākotnējo abonementu. Vienums tika noņemts.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
lv: Mēs ne tikai uzlabojām saskarnes cilvēkiem, bet arī uzlabojām tos datoriem. Jūsu lietojumprogrammas tagad var izveidot, lasīt, atjaunināt vai dzēst abonementus, izmantojot RESTful API galapunktus.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
lv: Mēs esam pabeiguši jūsu abonementa atjaunošanas pasūtījuma apstrādi.

en: We hope you enjoy it!
lv: Mēs ceram, ka jums patiks!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
lv: Mēs nevarējām atrast šo abonementu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
lv: Mēs nevarējām atrast jūsu pieprasīto pārskata rezultātu kopu. Lūdzu, atkārtoti izveidojiet saiti no %1$sabonementu pārskatu ekrāna%2$s.

en: Weekly
lv: Iknedēļas

en: Welcome to Subscriptions 2.0
lv: Laipni lūdzam pakalpojumā Abonementi 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
lv: Laipni lūdzam abonementā 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
lv: Laipni lūdzam WooCommerce abonementos %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
lv: Laipni lūdzam WooCommerce abonementos 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
lv: Kas notiek, ja klients vēlas iegādāties abonēšanas produktu kādam citam?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
lv: Tas, kādu personas informāciju jūsu veikals kopīgo ar ārējiem avotiem, ir atkarīga no tā, kādus trešās puses maksājumu apstrādātāja spraudņus izmantojat, lai iekasētu abonēšanas maksājumus. Mēs iesakām iepazīties ar viņu privātuma politikām, lai informētu šo savas privātuma politikas sadaļu.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
lv: Ko mēs savācam un uzglabājam

en: What we share with others
lv: Ar ko dalāmies ar citiem

en: What's new?
lv: Kas jauns?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
lv: Kad atcelts

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
lv: Kad abonements tiek aktivizēts manuāli vai pēc veiksmīga pirkuma, šī loma tiks piešķirta jauniem lietotājiem.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
lv: Kad tas tiek atcelts

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
lv: Vai, apstrādājot %s, personas dati abonementos ir jāsaglabā vai jāizņem?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
lv: Vai, pārejot uz abonementu ar citu periodisku maksājumu vai norēķinu periodu, vai, pārejot uz jauno abonementu, cena, kas samaksāta par esošo norēķinu periodu, ir jāsadala proporcionāli?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
lv: Pārejot uz abonementu ar garumu, varat ņemt vērā klienta jau veiktos maksājumus, nosakot, cik maksājumu abonentam jāveic par jauno abonementu.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
lv: Pārejot uz abonementu ar reģistrācijas maksu, varat pieprasīt, lai klients maksā tikai starpību starp esošā abonementa reģistrācijas maksu un jaunā abonementa reģistrācijas maksu (ja tāda ir).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
lv: Izmantojot WooCommerce Abonējiet visas lietas, viņi to var! Šis eksperimentālais paplašinājums pēta, kā pārvērst jebkuru produktu, tostarp produktu komplektus un saliktos produktus, abonējamā produktā. Tas arī piedāvā klientiem iespēju abonēt neabonējamo produktu grozu.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
lv: Ja ir iespējota agrīna atjaunošana, klienti var atjaunot savus abonementus pirms nākamā maksājuma datuma.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
lv: Veicot manuālu atjaunošanu, klienta abonements tiek aizturēts, līdz viņš piesakās un samaksā par tā atjaunošanu. %1$sUzziniet vairāk%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
lv: Izmantojot filtru %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s, varat definēt noklusējuma kārtulu kopu, kas attiecas uz visiem neveiksmīgiem maksājumiem jūsu veikalā.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
lv: WooCommerce 2.6 pievienoja atbalstu %1$sREST API%2$s galapunktiem, kas izveidoti uz WordPress kodola %3$sREST API%4$s infrastruktūras.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
lv: WooCommerce konts ir pievienots

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
lv: WooCommerce abonementi

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
lv: WooCommerce abonementi PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
lv: WooCommerce abonementu atjauninājums

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
lv: Notiek WooCommerce abonementu atjaunināšana

en: Would you like to add a payment method now?
lv: Vai vēlaties pievienot maksājuma veidu tūlīt?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
lv: Vai vēlaties atjaunināt abonementus, lai izmantotu šo jauno maksājuma veidu — %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNē%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
lv: J/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
lv: J/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
lv: GGGG-MM-DD

en: Year
lv: gads

en: Yes
lv: Jā

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
lv: Jūs gatavojaties izmest vienu vai vairākus pasūtījumus, kas ietver abonementu. Izmetot pasūtījumus, tiks izmesti arī ar šiem pasūtījumiem iegādātie abonementi.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
lv: Jūs dzēšat abonementa vienumu. Jums būs arī manuāli jāatceļ un jāizmet abonements ekrānā Pārvaldīt abonementus.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
lv: Jūs nevarat atkārtoti aktivizēt šo abonementu, kamēr neesat samaksājis par tā atjaunošanu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
lv: Jūs nevarat atjaunot šo abonementu priekšlaicīgi. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
lv: Jūs nevarat atkārtoti abonēt šo abonementu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
lv: Jūs nevarat apturēt šo abonementu — ir sasniegts apturēšanas ierobežojums. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
lv: Jūs nevarat pārslēgt šo abonementu. Šķiet, ka jums nepieder abonements.

en: You can not switch to the same subscription.
lv: Jūs nevarat pārslēgties uz to pašu abonementu.

en: You can only switch to a subscription product.
lv: Varat pārslēgties tikai uz abonējamu produktu.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
lv: Pašlaik jūs nevarat atjaunot abonementu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
lv: Jūs nevarat modificēt abonementu, kas jums nepieder.

en: You cannot remove an item that does not exist.
lv: Jūs nevarat noņemt vienumu, kas neeksistē.

en: You do not have permission to create subscriptions
lv: Jums nav atļaujas izveidot abonementus

en: You do not have permission to read the subscriptions count
lv: Jums nav atļaujas lasīt abonementu skaitu

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
lv: Jums ir šī produkta abonements. Izvēloties jaunu abonementu, tiks aizstāts esošais abonements.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
lv: Jūs jau esat pievienojis grozam šī produkta variantu.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
lv: Jūs jau esat abonējis šo produktu, un tas ir ierobežots līdz vienam klientam. Jūs nevarat iegādāties preci atkārtoti.

en: You have an active subscription to this product already.
lv: Jums jau ir aktīvs šī produkta abonements.

en: You have no active subscriptions.
lv: Jums nav aktīvu abonementu.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
lv: Jūs esat sasniedzis abonementu beigas. Dodieties uz %spirmo lapu%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
lv: Jūs esat saņēmis abonementa atjaunošanas pasūtījumu no %1$s. Viņu secība ir šāda:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
lv: Jūs esat veiksmīgi mainījis abonementa vienumus. Informācija par jūsu jauno pasūtījumu un abonementu ir norādīta tālāk.

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
lv: Jūs esat veiksmīgi noņēmis &quot;%1$s&quot; no sava abonementa. %2$sAtsaukt?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
lv: Jūsu %1$s atjaunošanas pasūtījums no %2$s ir pabeigts

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
lv: Jūsu %1$s abonementa atjaunošanas pasūtījums no %2$s ir pabeigts — lejupielādējiet savus failus

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
lv: Jūsu lietojumprogrammas tagad var izveidot, lasīt, atjaunināt vai dzēst abonementus, izmantojot RESTful API galapunktus ar tādu pašu dizainu kā WooCommerce REST API galapunktu jaunākajai versijai.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
lv: Jūsu grozā bija nederīgs abonementa maiņas pieprasījums. Tas ir izņemts no jūsu groza.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
lv[0]: Jūsu grozā bija nederīgs abonementa maiņas pieprasījums. Tas ir noņemts.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
lv: Jūsu grozs ir iztukšots no abonēšanas produktiem. Vienlaicīgi var iegādāties tikai vienu abonementa produktu.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
lv: Jūsu klienti tagad var skatīt pilnu informāciju par abonementu, tostarp rindas vienības, norēķinu un piegādes adresi, norēķinu grafiku un atjaunošanas pasūtījumus, izmantojot īpašu lapu %sMans konts &gt; Skatīt abonementu%s.

en: Your database has been updated successfully!
lv: Jūsu datu bāze ir veiksmīgi atjaunināta!

en: Your early renewal order was successful.
lv: Jūsu priekšlaicīgas atjaunošanas pasūtījums bija veiksmīgs.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
lv: Jūsu atjaunošanas pasūtījums ir pabeigts

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
lv: Jūsu pieprasījums atsaukt iepriekšējo darbību bija neveiksmīgs.

en: Your subscription change is complete
lv: Jūsu abonementa maiņa ir pabeigta

en: Your subscription change is complete - download your files
lv: Jūsu abonementa maiņa ir pabeigta — lejupielādējiet failus

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
lv: Jūsu abonements ir atcelts.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
lv: Jūsu abonements ir aizturēts.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
lv: Jūsu abonements ir atkārtoti aktivizēts.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
lv: Jūsu abonementa atjaunošanas pasūtījums ir pabeigts — lejupielādējiet failus

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
lv[0]: Jūsu abonements tiks aktivizēts, kad maksājums tiks notīrīts.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
lv: Jūsu {blogname} atjaunošanas pasūtījums ir saņemts!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
lv: Jūsu {blogname} atjaunošanas pasūtījuma kvīts no {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
lv: Jūsu {blogname} abonementa maiņa no {order_date} ir pabeigta

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
lv: Jūsu {blogname} abonementa maiņa no {order_date} ir pabeigta — lejupielādējiet savus failus

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
lv: [%s] Abonements atcelts

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
lv: [%s] Abonementa termiņš beidzies

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
lv: [%s] Abonements apturēts

en: [Remove]
lv: [Noņemt]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
lv: [{blogname}] Jauns abonementa atjaunošanas pasūtījums ({order_number}) — {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
lv: [{blogname}] abonements mainīts ({order_number}) — {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
lv: [{site_title}] Automātiskais maksājums par {order_number} neizdevās. Ieplānots atkārtots mēģinājums, lai izpildītu {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
lv: klients aptur abonementu

en: a subscription expires
lv: abonements beidzas

en: account erasure request
lv: konta dzēšanas pieprasījums

en: an automatic payment fails
lv: automātiskais maksājums neizdodas

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
lv[0]: diena

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
lv[0]: diena

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
lv: dienas pirms atjaunošanas dienas

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
lv: piemēram 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
lv: piemēram, 5.90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
lv: piemēram, 9.90

en: emails sent to the customer and store manager
lv: e-pastiem, kas nosūtīti klientam un veikala vadītājam

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
lv: katrs

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
lv: ik %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
lv: ik %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
lv: paredzamais dzēšanas datums %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
lv: priekš

en: how long to wait between retry attempts
lv: cik ilgi jāgaida starp atkārtotajiem mēģinājumiem

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
lv: %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
lv: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
lv[0]: mēnesis

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
lv[0]: mēnesis

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
lv: jaunas saistītās pasūtījumu metodes WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
lv: Nē

en: now
lv: tagad

en: staging
lv: iestudējums

en: subscriptions
lv: abonementi

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
lv: apturēšana katrā norēķinu periodā.

en: the status applied to the renewal order and subscription
lv: atjaunošanas pasūtījumam un abonementam piemērotais statuss

en: the total number of retry attempts
lv: kopējais atkārtoto mēģinājumu skaits

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
lv: priekšā

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
lv: versija %1$s ir novecojusi. Pamatversija ir %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
lv[0]: nedēļa

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
lv[0]: nedēļa

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
lv[0]: gadā

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
lv[0]: gadā
