WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to lt translation catalogue (1266 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
lt[0]: %d kita prenumerata buvo patikrinta ir nereikėjo taisyti.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
lt: Kitas mokėjimas turi būti atliktas %s.

en:  Subscription Created
lt: Prenumerata sukurta

en:  Subscription Deleted
lt: Prenumerata ištrinta

en:  Subscription Switched
lt: Prenumerata perjungta

en:  Subscription Updated
lt: Prenumerata atnaujinta

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
lt: „%s“ nėra tinkamas naujas užsakymo tipas.

en: $0 Initial Checkout
lt: 0 USD pradinė patikra

en: $type passed to the function was not a string.
lt: $type, perduota funkcijai, nebuvo eilutė.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
lt: %1$s %2$s, tada %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
lt[0]: %1$s %2$s, tada %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
lt: %1$s %2$s, tada %3$s kas %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
lt: %1$s %2$s, tada %3$s kas %4$s %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
lt: %1$s %2$s, tada %3$s per %4$s %5$s kiekvienais metais

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
lt: %1$s %2$s, tada %3$s %4$s %5$s kas %6$s metus

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
lt: %1$s %2$s, tada %3$s kiekvieno %5$s mėnesio %4$s dieną

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
lt: %1$s %2$s, tada %3$s kiekvieno mėnesio %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
lt: %1$s %2$s, tada %3$s paskutinę kiekvieno mėnesio dieną

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
lt: %1$s %2$s, tada %3$s paskutinę kiekvieno %4$s mėnesio dieną

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
lt: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
lt: %1$s Atlikite %2$sužsakymo %3$s%4$s mokėjimą, kad galėtumėte pakeisti prenumeratą.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
lt: %1$s po %2$s nemokamo bandomojo laikotarpio

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
lt: %1$s ir %2$s registracijos mokestis

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
lt: %1$s kas %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
lt: %1$s kas %2$s %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
lt[0]: %1$s už %2$d elementą

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
lt: %1$s už %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
lt: %1$s nemokama bandomoji versija, tada %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
lt: %1$s dabar ir

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
lt: %1$s per %2$s %3$s kiekvienais metais

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
lt: %1$s per %2$s %3$s kas %4$s metus

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
lt: %1$s kiekvieno %3$s mėnesio %2$s dieną

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
lt: %1$s kiekvieno mėnesio %2$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
lt: %1$s paskutinę kiekvieno %2$s mėnesio dieną

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
lt[0]: %1$s prenumeratos nepavyko atnaujinti: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
lt: %1$s prenumeratos įvykis suaktyvintas %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
lt: %1$s su %2$s nemokama bandomuoju laikotarpiu

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
lt: %1$s#%2$s%3$s, skirta %4$s

[ctx: used in a select box]
note: translators: 1$: month number (e.g. "01"), 2$: month abbreviation (e.g. "Jan")
en: %1$s-%2$s
lt: %1$s–%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
lt: %1$sPridėkite prenumeruojamą produktą »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
lt: %1$sPridėkite prenumeratą%2$s dabar arba %3$sužinokite daugiau%4$s apie naują sąsają.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
lt: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sWooCommerce Prenumeratos plėtinys prideda du naujus prenumeratos produktų tipus – %4$sPaprasta prenumerata%5$s ir %6$sKintama prenumerata%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
lt: %1$sSužinokite, kaip atnaujinti%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
lt: %1$sSužinokite daugiau apie prenumeratų tvarkymą »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
lt: %1$sPastaba: %2$s užsakymai, susiję su prenumerata, nebus įtraukti į užsakymus, kuriems taikomi šie nustatymai.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
lt: %1$sUžsakymas Nr.%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
lt: %1$sPayPal nuorodos operacijos įgalintos jūsų paskyroje%2$s. Dabar įjungtos visos prenumeratos valdymo funkcijos. Sėkmingo pardavimo!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
lt: %1$sPayPal nuorodos operacijos jūsų paskyroje%2$s neįjungtos, kai kurios prenumeratos valdymo funkcijos neįjungtos. Susisiekite su „PayPal“ ir paprašykite, kad jūsų paskyroje būtų %3$senalios „PayPal“ nuorodos operacijos%4$s. %5$sPatikrinkite PayPal paskyrą%6$s %3$sSužinokite daugiau %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
lt: %1$sPayPal nuorodos operacijos neįjungtos jūsų paskyroje%2$s. Jei norite naudoti „PayPal“ nuorodų operacijas su prenumerata, susisiekite su „PayPal“ ir paprašykite, kad jūsų paskyroje būtų %3$senalizuoti „PayPal“ nuorodos operacijos%4$s. %5$sPatikrinkite PayPal paskyrą%6$s %3$sSužinokite daugiau %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
lt: %1$sNustatykite kainą%2$s%3$sPrenumeratos kainos šiek tiek skiriasi nuo kitų produktų kainų. Norėdami užsiprenumeruoti, galite nustatyti atsiskaitymo laikotarpį, trukmę, registracijos mokestį ir nemokamą bandomąją versiją.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
lt: %1$sĮspėjimas!%2$s Atrodo, kad sumažinote %1$sWooCommerce Prenumeratos%2$s versiją iš %3$s į %4$s. Tokiu būdu sumažinus papildinio versiją, gali kilti problemų. Atnaujinkite į %3$s ar naujesnę versiją arba %5$atidarykite naują palaikymo bilietą%6$s, kad gautumėte tolesnės pagalbos. %7$sSužinokite daugiau »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
lt: %1$sĮspėjimas!%2$s Matome, kad %1$sWooCommerce prenumeratos išankstinio atnaujinimo%2$s papildinys aktyvus. %1$sWooCommerce Prenumeratos%2$s %3$s versija pateikiama su šio papildinio funkcijomis, įtrauktomis į pagrindinį papildinį. Išjunkite „WooCommerce“ prenumeratų išankstinį atnaujinimą, kad išvengtumėte konfliktų.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
lt: %1$sĮspėjimas!%2$s Aptikome %1$sWooCommerce Prenumeratos 2.3.0–2.3.2%2$s problemą, dėl kurios prenumeratos atnaujinimo užsakyme ir klientų prenumeratos talpyklose gali būti neteisingų duomenų. Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip atnaujinti talpykloje saugomus duomenis, %3$atidarykite naują palaikymo bilietą%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
lt: Įdiegtos %1$sWooCommerce prenumeratos%2$s – %3$sEsate pasirengę pradėti prenumeratų pardavimą!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
lt: %1$sWooCommerce Prenumeratos neaktyvios.%2$s Kad WooCommerce prenumeratos veiktų, %3$sWooCommerce įskiepis%4$s turi būti aktyvus. Įdiekite ir suaktyvinkite „%5$s“ „WooCommerce“ »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
lt: %1$sWooCommerce Prenumeratos neaktyvios.%2$s Šiai prenumeratų versijai reikalinga WooCommerce %3$s arba naujesnė versija. Prašome %4$atnaujinti WooCommerce į %3$s ar naujesnę versiją »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
lt: %2$s %1$s dabartinės prenumeratos

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
lt: %2$s %1$s pasibaigusi prenumerata

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
lt: %2$s %1$s naujų prenumeratų

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
lt: %2$s %1$s prenumeratos atšaukimas

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
lt: %2$s %1$s prenumeratos atnaujinimai

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
lt: %2$s %1$s prenumerata iš naujo

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
lt: %2$s %1$s prenumerata

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
lt: %2$s %1$s prenumeratos jungikliai

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
lt[0]: %2$s%1$s atšaukimas %3$s prenumeratos atšaukimas šį mėnesį

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
lt[0]: %2$s%1$s atnaujinimas%3$s prenumeratos atnaujinimas šį mėnesį

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
lt[0]: %2$s%1$s prisiregistravimas %3$s prenumeratos prisiregistravimas šį mėnesį

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
lt[0]: %d Atšauktas mokėjimas Bandymas iš naujo

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
lt[0]: %d nepavyko apmokėti dar kartą

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
lt[0]: %d Laukiantis mokėjimo Bandymas iš naujo

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
lt[0]: %d Apdoroti mokėjimą Bandykite dar kartą

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
lt[0]: %d sėkmingas mokėjimo pakartotinis bandymas

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
lt[0]: %d gedimų

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
lt[0]: %d elementas

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
lt: %s – Užsakymas

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
lt: prieš %s

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
lt: %s vidutinė atnaujinimo suma

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
lt[0]: %s diena

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
lt: %s mėnesio diena

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
lt: %s kiekvieną savaitę

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
lt[0]: %s mėnuo

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
lt: %s grynasis prenumeratos prieaugis

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
lt: %s grynasis prenumeratos praradimas

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
lt: %s paskutinę kiekvieno mėnesio dieną

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
lt: %s atnaujinimo pajamos šiuo laikotarpiu

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
lt: %s atnaujinimo užsakymai

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
lt: %s atnaujinimo pajamos šiuo laikotarpiu

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
lt: Atgauta %s atnaujinimo pajamos

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
lt: %s atnaujinimo pajamos šį mėnesį

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
lt: %s pakartotinio prenumeratos pajamų šiuo laikotarpiu

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
lt: %s bandymų pakartoti nepavyko

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
lt: Laukiama %s bandymų pakartotinai

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
lt: %s bandymai pakartoti pavyko

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
lt: %s registracijos pajamos šiuo laikotarpiu

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
lt: %s registracijos pajamos šį mėnesį

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
lt[0]: %s prenumeratos būsena pakeista.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
lt: %s keitimo pajamos šiuo laikotarpiu

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
lt[0]: %s savaitė

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
lt[0]: %s metų

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
lt: %sSužinokite daugiau »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
lt: (po %s sekundžių)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
lt: (apima %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
lt: 1 diena

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
lt: 1 mėnuo

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
lt: 1 savaitė

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
lt: 1 metai

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
lt: Apdorojant naujausią prenumeratos mokėjimą naudojant „PayPal“, įvyko mirtina klaida. Nedelsdami %1$atidarykite naują bilietą WooCommerce Support%3$s, kad tai išspręstumėte. %2$sSužinokite daugiau »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
lt: Prie prekės rodomas mygtukas su užrašu „Į krepšelį“. Pagal numatytuosius nustatymus prenumerata pakeičia tai į „Prisiregistruoti dabar“. Čia galite tinkinti prenumeratos mygtuko tekstą.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
lt: Prenumerata, priklausanti %1$s, buvo atšaukta. Jų prenumeratos informacija yra tokia:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
lt: Naudotojas laikinai sustabdė %1$s priklausančią prenumeratą. Jų prenumeratos informacija yra tokia:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
lt: Baigėsi %1$s priklausanti prenumerata. Jų prenumeratos informacija yra tokia:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
lt: Prenumerata pašalinta iš jūsų krepšelio. Dėl mokėjimo šliuzo apribojimų skirtingų prenumeruojamų produktų negalima įsigyti vienu metu.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
lt: Prenumerata pašalinta iš jūsų krepšelio. Produktai ir prenumeratos negali būti perkami vienu metu.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
lt: Prenumeratos atnaujinimas buvo pašalintas iš jūsų krepšelio. Kelių prenumeratų vienu metu įsigyti negalima.

en: About WooCommerce Subscriptions
lt: Apie „WooCommerce“ prenumeratas

en: Accept Early Renewal Payments
lt: Priimkite išankstinio atnaujinimo mokėjimus

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
lt: Priimkite išankstinio atnaujinimo mokėjimus naudodami Modalą

en: Accept Manual Renewals
lt: Priimkite rankinį atnaujinimą

en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
lt: Suaktyvinti

[ctx: Subscription status]
en: Active
lt: Aktyvus

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Aktyvus <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
lt: Aktyvus produkto kodas

en: Active Subscriptions
lt: Aktyvūs abonementai

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
lt: Aktyvios prenumeratos %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
lt[0]: Aktyvus %d mokėjimui

en: Active for unlimited payments
lt: Aktyvus neribotam mokėjimui

en: Active for x payments
lt: Aktyvus x mokėjimams

en: Active subscriber?
lt: Aktyvus prenumeratorius?

en: Add
lt: Papildyti

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New Retry
lt: Pridėti naują Bandykite dar kartą

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
lt: Pridėti naują prenumeratą

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Add a Subscription Product
lt: Pridėkite prenumeruojamą produktą

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
lt: Pridėti mokėjimą

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
lt: Pridėti mokėjimo metodą

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
lt: Pridėti mokėjimo metodą

en: Add to Cart Button Text
lt: Pridėti į krepšelį mygtuko tekstas

en: Address
lt: Adresas

en: Affected event: | Affected events:
lt[0]: Paveiktas įvykis:

en: Align Subscription Renewal Day
lt: Suderinti prenumeratos atnaujinimo dieną

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
lt: Prenumeratos atnaujinimą suderinkite su konkrečia savaitės, mėnesio ar metų diena. Pavyzdžiui, pirmoji mėnesio diena. %1$sSužinokite daugiau%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
lt: Suderinkite mokėjimo datą visiems klientams, kurie perka šią prenumeratą, su konkrečia savaitės ar mėnesio diena.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
lt: Suderinkite šios prenumeratos mokėjimo datą su konkrečia metų diena. Jei data jau įvyko šiais metais, pirmasis mokėjimas bus atliktas %s. Norėdami išjungti šio produkto mokėjimų sinchronizavimą, nustatykite dieną į 0.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
lt: Visos susietos prenumeratos prekės buvo pašalintos iš krepšelio.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
lt: Visi susieti prenumeratos elementai buvo

en: All orders types
lt: Visi užsakymų tipai

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
lt: Leisti 0 USD pradinę patikrą be mokėjimo būdo.

en: Allow Switching
lt: Leisti perjungti

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
lt: Leiskite įsigyti prenumeruojamą produktą kartu su kitais produktais ir prenumerata atliekant tą pačią operaciją.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
lt: Leiskite įsigyti prenumeruojamą produktą su 0 USD pradiniu mokėjimu nenurodydami mokėjimo būdo. Pradinio laikotarpio pabaigoje klientas turės nurodyti mokėjimo būdą, kad prenumerata liktų aktyvi.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
lt: Leiskite klientams apeiti atsiskaitymą ir anksti atnaujinti prenumeratą puslapyje %1$sMy Account &gt; Peržiūrėti prenumeratą%2$s. %3$sSužinokite daugiau.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
lt: Leiskite klientams įjungti ir išjungti automatinį atnaujinimą puslapyje „Peržiūrėti prenumeratą“.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
lt: Leisti vienu metu įsigyti kelias prenumeratas ir produktus.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
lt: Leiskite prenumeratoriams perjungti (naujinti arba grąžinti į žemesnę versiją) tarp skirtingų prenumeratų. %1$sSužinokite daugiau%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
lt: Visada

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
lt[0]: Apdorojant naujausią prenumerata susijusį įvykį įvyko klaida. Jei reikia veiksmų, kaip ištaisyti paveiktą prenumeratą, ir sužinoti daugiau apie galimas šios klaidos priežastis, skaitykite mūsų vadovą %1$shere%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
lt: Įvyko klaida, bandykite dar kartą arba išbandykite kitą mokėjimo formą.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
lt: Pasirenkamas laikotarpis, kurį reikia laukti prieš apmokestinant pirmąjį pasikartojantį mokėjimą. Bet koks registracijos mokestis vis tiek bus imamas prenumeratos pradžioje. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
lt: Pasirenkamas laikotarpis, kurį reikia laukti prieš apmokestinant pirmąjį pasikartojantį mokėjimą. Bet koks registracijos mokestis vis tiek bus imamas prenumeratos pradžioje. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
lt: Buvo sukurtas užsakymas atnaujinti prenumeratą %1$s. Norėdami apmokėti šią sąskaitą faktūrą, naudokite šią nuorodą: %2$s

en: And much more...
lt: Ir daug daugiau...

en: Any Payment Method
lt: Bet koks mokėjimo būdas

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą iš prenumeratos?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
lt: Ar tikrai norite pakeisti mokėjimo metodą iš PayPal standarto? Tai sustabdys „PayPal“ prenumeratą.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
lt: Ar tikrai norite apdoroti atnaujinimą? Dėl to klientas apmokestins atnaujinimo užsakymą ir el. paštu (jei el. laiškai įjungti).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
lt: Ar tikrai norite dar kartą bandyti sumokėti už šį atnaujinimo užsakymą? Bus bandoma apmokestinti klientą ir išsiųsti užsakymo atnaujinimo el. laiškus (jei el. laiškai įjungti).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
lt: Bandykite susigrąžinti pasikartojančias pajamas, kurios kitu atveju būtų prarastos dėl tik laikinai atmestų mokėjimo metodų. %1$sSužinokite daugiau%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
lt: Automatinio atnaujinimo jungiklis

en: Auto renew
lt: Automatinis atnaujinimas

en: Automatic Failed Payment Retries
lt: Automatiniai nesėkmingi mokėjimo pakartotiniai bandymai

en: Automatic Failed Payment Retry
lt: Automatinis nepavykęs mokėjimo pakartotinis bandymas

en: Automatic Recurring Payments
lt: Automatiniai pasikartojantys mokėjimai

en: Automatic payment failed for order {order_number}
lt: Nepavyko atlikti automatinio mokėjimo už užsakymą {order_number}

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
lt: Nepavyko atlikti automatinio mokėjimo už {order_number}, bandysime dar kartą {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
lt: Automatinis atnaujinimo mokėjimas nepavyko

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
lt: Automatiškai pasibaigus prenumeratos galiojimui praėjus šiam laikui. Ši trukmė pridedama prie nemokamos bandomosios versijos arba laiko, pateikto prieš sinchronizuotą pirmąjį atnaujinimo datą.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
lt: Automatiškai pasibaigus prenumeratos galiojimui praėjus šiam laikui. Ši trukmė pridedama prie nemokamos bandomosios versijos arba laiko, pateikto prieš sinchronizuotą pirmąjį atnaujinimo datą.

en: Average Lifetime Value
lt: Vidutinė viso gyvenimo vertė

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
lt: Vidutinė viso gyvenimo vertė %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
lt: Vidutinė pasikartojančių eilučių suma %s

en: Backordered
lt: Užsakyta

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
lt: Dėl šios priežasties jis nerekomenduojamas kaip mokėjimo už prenumeratas būdas, nebent tai yra vienintelė galima parinktis jūsų šalyje.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
lt: Kadangi %sWC_Subscription%s klasė išplečia %sWC_Order%s, galite naudoti žinomus metodus, pvz., %s$subscription-&gt;update_status()%s arba %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
lt: Prieš įgalindami „PayPal Standard“ prenumeratoms, atkreipkite dėmesį, kad naudojant „PayPal Standard“ klientai yra užrakinti prie „PayPal Standard“ naudojimo visą prenumeratos laikotarpį, o „PayPal Standard“ turi tam tikrų apribojimų. Prieš pasirinkdami įgalinti šią parinktį, perskaitykite vadovą %1$s, kodėl prenumeratams nerekomenduojame PayPal standarto%2$s.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
lt: Prieš išsiųsdami jus į kelionę, turime atnaujinti jūsų duomenų bazę į naujausią versiją. Jei neturite naujausios savo svetainės atsarginės kopijos, %snow pats laikas sukurti vieną%s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
lt: Tarp sugrupuotų prenumeratų

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
lt: Tarp prenumeratos variantų

[ctx: table column header]
en: Big Bang
lt: Didysis sprogimas

en: Billing
lt: Atsiskaitymas

en: Billing Address
lt: Atsiskaitymo adresas

en: Billing Period
lt: Atsiskaitymo laikotarpis

en: Billing Period:
lt: Atsiskaitymo laikotarpis:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
lt: Atsiskaitymo sutartis atšaukta „PayPal“.

en: Billing interval:
lt: Atsiskaitymo intervalas:

en: Billing period for the subscription.
lt: Atsiskaitymo už prenumeratą laikotarpis.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
lt: Atsiskaitymas:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
lt: Bus atnaujintas prenumeratai naudojamas pristatymo adresas ir numatytasis pristatymo adresas būsimiems pirkiniams.

en: Browse products
lt: Naršyti produktus

en: Browser User Agent
lt: Naršyklės vartotojo agentas

en: But wait, there's more!
lt: Bet palaukite, yra daugiau!

en: Button Text
lt: Mygtuko tekstas

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
lt: Pagal numatytuosius nustatymus „Prenumeratos“ bandys mokėti dar kartą 5 kartus per 7 dienas. Taisyklės, valdančios pakartotinio bandymo sistemą, gali būti pakeistos, kad būtų pritaikytos:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus, pridėjus naujų failų prie esamo prenumeratos produkto, aktyviems prenumeratoriams bus automatiškai suteikta prieiga prie naujų failų. Tačiau dabar galite įjungti %naujo turinio lašėjimo nustatymą%s, kad prenumeratoriams būtų suteikta prieiga prie naujų failų tik po kito atnaujinimo mokėjimo.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
lt: Padarius prenumeratą tinkintu užsakymo tipu, prenumerata dabar taip pat yra pasirinktinio įrašo tipas. Tai leidžia greičiau pateikti užklausas dėl prenumeratos ir naudoja duomenų bazės schemą, kurią galima keisti kaip „WordPress“ įrašus ir puslapius.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
lt: Anksti atnaujinus prenumeratą, kitas mokėjimas bus %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
lt: Anksti atnaujinus prenumeratą, kitas suplanuotas mokėjimas %s bus atšauktas.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
lt: Naudodami „WooCommerce“ prenumeratas galite saugoti asmeninius duomenis ir, priklausomai nuo to, kuriuos trečiųjų šalių mokėjimų tvarkytojus naudojate mokėjimams už prenumeratą gauti, galite bendrinti asmens duomenis su išoriniais šaltiniais.

en: Cache Update Failures
lt: Talpyklos atnaujinimo gedimai

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
lt: Negalima gauti adreso tipo rodomo pavadinimo. Adreso tipas nėra eilutė.

en: Can not get status name. Status is not a string.
lt: Nepavyko gauti būsenos pavadinimo. Būsena nėra eilutė.

en: Cancel
lt: Atšaukti

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Now
lt: Atšaukti dabar

en: Cancel and remove personal data
lt: Atšaukti ir pašalinti asmeninius duomenis

en: Cancellations
lt: Atšaukimai

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
lt: Atšauktas

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
lt: Atšaukta data

en: Cancelled Subscription
lt: Prenumerata atšaukta

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
lt: Atšauktos prenumeratos el. laiškai siunčiami, kai kliento prenumerata atšaukiama (parduotuvės vadovui arba klientui).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
lt: Nepavyko sukurti prenumeratos: %s.

en: Change
lt: Keisti

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
lt: Keisti %s adresą

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
lt: Pakeiskite mokėjimo būdą

en: Change Trial and End Dates
lt: Pakeiskite bandomojo laikotarpio ir pabaigos datas

en: Change address
lt: Pakeisti adresą

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
lt: Prenumeratos pasikeitimas nuo laikotarpio pradžios iki pabaigos.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
lt: Keisti mokėjimą

en: Change payment features:
lt: Pakeiskite mokėjimo funkcijas:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
lt: Pakeiskite mokėjimo būdą

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
lt: Pakeiskite mokėjimo būdą

en: Check Out What's New
lt: Sužinokite, kas naujo

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
lt: Pasirinkite naują mokėjimo būdą.%s

en: Choose a new subscription.
lt: Pasirinkite naują prenumeratą.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
lt: Pasirinkite numatytuosius vaidmenis, kuriuos norite priskirti aktyviems ir neaktyviems prenumeratoriams. Įrašų saugojimo tikslais abonentams turi būti sukurta vartotojo paskyra. Naudotojams, turintiems %1$sadministrator%2$s vaidmenį, pvz., jums, šie vaidmenys niekada nebus priskirti, kad nebūtų užblokuoti administratoriai.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
lt: Pasirinkite prenumeratos kainą, atsiskaitymo intervalą ir laikotarpį.

en: Choose which format of email to send.
lt: Pasirinkite, kokio formato el. laišką siųsti.

en: Clear
lt: Aišku

en: Complete checkout to renew now.
lt: Užbaikite patikrą, kad atnaujintumėte dabar.

en: Complete checkout to renew your subscription.
lt: Užbaikite patikrą, kad atnaujintumėte prenumeratą.

en: Complete checkout to resubscribe.
lt: Norėdami iš naujo prenumeruoti, užbaikite patikrą.

en: Completed Renewal Order
lt: Užpildytas atnaujinimo užsakymas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Copy billing address
lt: Nukopijuokite atsiskaitymo adresą

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
lt: Nepavyko gauti prenumeratos. Greičiausiai prenumeratos raktas nenurodo prenumeratos. Raktas buvo: „%s“.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
lt: Šalis / valstybė

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
lt: Kuponas bus apribotas iki nurodyto mokėjimų skaičiaus. Tada jis bus automatiškai pašalintas iš prenumeratos. „Mokėjimai“ taip pat apima pradinį abonemento mokėjimą.

en: Create pending parent order
lt: Sukurti laukiantį tėvų užsakymą

en: Create pending parent order requested by admin action.
lt: Sukurti laukiantį pirminį užsakymą, kurio paprašė administratoriaus veiksmas.

en: Create pending renewal order
lt: Sukurkite laukiantį atnaujinimo užsakymą

en: Create pending renewal order requested by admin action.
lt: Sukurti laukiantį atnaujinimo užsakymą, kurio paprašė administratoriaus veiksmas.

en: Create subscriptions
lt: Sukurti prenumeratas

en: Created Date
lt: Sukūrimo data

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
lt: Tinkinta neapdoroto pakartotinio bandymo taisyklė

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
lt: Tinkinta pakartotinio bandymo taisyklė

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
lt: Tinkinta pakartotinio bandymo taisyklės klasė

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
lt: Tinkintos pakartotinio bandymo taisyklės

en: Custom field deleted.
lt: Priskirtas laukas ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Pasirinktinis laukas atnaujintas.

en: Customer
lt: Klientas

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
lt[0]: Klientas %1$s pakeitė savo prenumeratą. Išsami informacija apie jų naują prenumeratą yra tokia:

en: Customer ID is invalid.
lt: Kliento ID neteisingas.

en: Customer Payment Retry
lt: Bandykite dar kartą sumokėti klientą

en: Customer Provided Note
lt: Kliento pateikta pastaba

en: Customer Renewal Invoice
lt: Kliento atnaujinimo sąskaita faktūra

en: Customer Suspensions
lt: Klientų sustabdymas

en: Customer Totals
lt: Klientų sumos

en: Customer add payment method page &rarr;
lt: Klientas pridėti mokėjimo būdą →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
lt: Klientas pridėjo „%1$s“ (produkto ID: #%2$d) per puslapį „Mano paskyra“.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
lt: Klientas pridėjo %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
lt: Kliento mokėjimo būdo keitimo puslapis →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
lt: Klientas pašalino „%1$s“ (produkto ID: #%2$d) per puslapį „Mano paskyra“.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
lt: Klientas paprašė atnaujinti anksčiau laiko:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
lt: Klientas iš naujo užsiprenumeravo #%s užsakymą

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
lt: Klientų prenumeratos talpyklą dabar tvarko %1$s ir %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
lt: Klientų prenumeratos talpyklą dabar tvarko %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
lt: Klientas sėkmingai anksti atnaujino užsakymą %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
lt: Klientas perėjo iš: %1$s į %2$s.

en: Customer's notes about the order
lt: Kliento pastabos apie užsakymą

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Customers
lt: Klientai

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
lt: Klientai ir kiti neadministravimo neturintys vartotojai gali nepertraukiamai naršyti ir pirkti iš jūsų parduotuvės, kol vyksta atnaujinimas.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
lt: Dabar klientai vienu sandoriu gali įsigyti skirtingus prenumeruojamus produktus. Produktai gali būti apmokestinami pagal bet kokį tvarkaraštį ir gali turėti bet kokį registracijos mokesčių ir (arba) nemokamų bandymų derinį.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
lt: Prenumeratą turintiems klientams šis nustatymas neįtraukiamas.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
lt: Tinkinkite bandymo pakartoti taisykles

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
lt: Tinkinkite tekstą, rodomą ant mygtuko šalia prenumeratos prenumeratoriaus paskyros puslapyje. Numatytasis nustatymas yra „Perjungti prenumeratą“, tačiau galbūt norėsite tai pakeisti į „Atnaujinti“ arba „Keisti prenumeratą“.

en: Database Update Required
lt: Reikalingas duomenų bazės atnaujinimas

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
lt: Duomenų bazė atnaujinta iki %s versijos

en: Date
lt: Data

en: Date Changed
lt: Pasikeitimo data

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
lt: Sustabdymo data

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
lt: Sustabdymo data: %s

en: Date type can not be an empty string.
lt: Datos tipas negali būti tuščia eilutė.

en: Date type is not a string.
lt: Datos tipas nėra eilutė.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
lt: Diena

en: Delete Customer Subscription Cache
lt: Ištrinkite klientų prenumeratos talpyklą

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti visam laikui

en: Delete Related Order Cache
lt: Ištrinkite susijusių užsakymų talpyklą

en: Delete all variations without a subscription
lt: Ištrinkite visus variantus be prenumeratos

en: Delete this item permanently
lt: Ištrinti šį elementą visam laikui

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
lt: Kūrėjai taip pat dabar gali naudoti visas pažįstamas „WordPress“ funkcijas, pvz., %sget_posts()%s, norėdami pateikti užklausas arba keisti prenumeratos duomenis.

en: Disable auto renew
lt: Išjungti automatinį atnaujinimą

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Display the auto renewal toggle
lt: Rodyti automatinio atnaujinimo jungiklį

en: Do not limit
lt: Neriboti

en: Do not synchronise
lt: Nesinchronizuoti

[ctx: short for documents]
en: Docs
lt: Dokumentai

[ctx: short for documents]
en: Documentation
lt: Dokumentacija

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
lt: Sumažinti

en: Downloadable
lt: Parsisiunčiama

en: Drip Downloadable Content
lt: Drop Atsisiunčiamas turinys

en: Early Renewal
lt: Ankstyvas atnaujinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Retry
lt: Redaguoti Bandykite dar kartą

en: Edit Subscription
lt: Redaguoti prenumeratą

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
lt: Redaguoti prenumeratą

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
lt: Nepavyko redaguoti prenumeratos dėl klaidos: %s

en: Email
lt: El. paštas

en: Email Address
lt: Elektroninio pašto adresas

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
lt: El. pašto antraštė

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
lt: El. pašto tipas

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
lt: El. paštas: %s

en: Enable Automatic Retry
lt: Įjungti automatinį pakartotinį bandymą

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
lt: Įgalinti „PayPal“ standartą prenumeratoms

en: Enable auto renew
lt: Įgalinti automatinį atnaujinimą

en: Enable automatic payments
lt: Įgalinti automatinius mokėjimus

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
lt: Įgalinti nepavykusių pasikartojančių mokėjimų automatinį pakartotinį bandymą

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
lt: Įgalinkite atsisiunčiamo turinio lašėjimą prenumeruojamuose produktuose.

en: Enable this email notification
lt: Įgalinti šį el. pašto pranešimą

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
lt: Įjungti išjungti

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
lt: Įjungus tai suteikiama prieiga prie naujų atsisiunčiamų failų, pridėtų prie produkto tik po kito atnaujinimo.%sPagal numatytuosius nustatymus prieiga prie naujų atsisiunčiamų failų, pridėtų prie produkto, suteikiama nedelsiant bet kuriam klientui, turinčiam aktyvią to produkto prenumeratą.

en: End Date
lt: Pabaigos data

[ctx: table heading]
en: End Date
lt: Pabaigos data

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
lt: Pabaigos data

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
lt: Pabaigos data: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
lt: Pabaigos data

[ctx: table heading]
en: End date
lt: Pabaigos data

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
lt: Pabaigos data: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
lt: Išankstinio mokėjimo termino pabaiga

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
lt: Išankstinio mokėjimo termino pabaiga: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
lt: Puslapio Mano paskyra → Keisti prenumeratos mokėjimo metodą pabaigos taškas

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
lt: Puslapio Mano paskyra → Prenumeratos galutinis taškas

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
lt: Puslapio Mano paskyra → Peržiūrėti prenumeratą pabaigos taškas

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
lt: Įveskite naują intervalą kaip vieną skaičių (pvz., norėdami įkrauti kas 2 mėnesį, įveskite 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
lt: Įveskite naują ilgį (pvz., 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
lt: Įveskite šio el. laiško gavėjus (atskirti kableliais). Numatytoji vertė yra %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
lt: Įveskite naują laikotarpį – dieną, savaitę, mėnesį arba metus:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
lt: Klaida

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
lt: Klaida %d: nepavyko pridėti mokesčių prie prenumeratos. Prašau, pabandykite dar kartą.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
lt: Klaida %d: nepavyko sukurti užsakymo. Prašau, pabandykite dar kartą.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
lt: Klaida %d: nepavyko sukurti prenumeratos. Prašau, pabandykite dar kartą.

en: Error during subscription status transition.
lt: Klaida keičiant prenumeratos būseną.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
lt: Klaida išsaugant prenumeratos galutinius taškus: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView prenumerata%2$s ir %1$sPrenumeratos mokėjimo metodas%2$s negali būti vienodi. Pakeitimai buvo grąžinti.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
lt: Klaida atnaujinant tam tikrą informaciją: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
lt: Klaida: nepavyko pridėti produkto prie sukurtos prenumeratos. Prašau, pabandykite dar kartą.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
lt: Klaida: nepavyko sukurti atnaujinimo užsakymo su pastaba „%s“

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
lt: Klaida: nepavyko sukurti prenumeratos. Prašau, pabandykite dar kartą.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
lt: Klaida: nepavyksta rasti jūsų naršyklės laiko juostos.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
lt: Numatomas likęs laikas (minutės:sekundės): %s

en: Expire after
lt: Galiojimo laikas baigiasi po

[ctx: Subscription status]
en: Expired
lt: Baigėsi galiojimo laikas

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Baigėsi galiojimo laikas <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
lt: Pasibaigęs abonementas

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
lt: Pasibaigusios prenumeratos el. laiškai siunčiami, kai baigiasi kliento prenumeratos galiojimo laikas.

en: Export CSV
lt: Eksportuoti CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
lt: Nepavyko

en: Failed Payment Retries
lt: Nepavyko pakartotiniai mokėjimo bandymai

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
lt: Nepavykusius pasikartojančius mokėjimus dabar galima iš naujo bandyti automatiškai. Tai padeda susigrąžinti pajamas, kurios kitu atveju būtų prarastos dėl tik laikinai atmestų mokėjimo metodų.

en: Failed retries
lt: Nepavyko pakartotiniai bandymai

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
lt: Nepavyko prisiregistruoti prie %s prenumeratos.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
lt: Nepavyko suaktyvinti užsakymo #%1$s: %2$s prenumeratos būsenos

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
lt: Nepavyko atšaukti prenumeratos, kai užsakymas Nr. %1$s buvo atšauktas: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
lt: Nepavyko apdoroti nepavykusio mokėjimo už prenumeratos užsakymą Nr. %1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
lt: Nepavyko nustatyti prenumeratos kaip pasibaigusio užsakymo #%1$s: %2$s

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
lt: Nepavyko atnaujinti prenumeratos datų po to, kai klientas anksčiau atnaujino užsakymą %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
lt: Nepavyko atnaujinti prenumeratos būsenos, kai užsakymas Nr. %1$s buvo sulaikytas: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
lt: Raskite naujų šliuzų, kurios %1$s palaiko automatinius prenumeratos mokėjimus%2$s oficialioje %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
lt: Pirmas mokėjimas proporcingai. Kitas mokėjimas: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
lt: Pirmas mokėjimas: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
lt: Pirmasis atnaujinimas: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
lt: Visiems prenumeruojamiems produktams

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
lt: Dėl visų prenumeruojamų produktų atnaujinimų ir ankstesnių versijų

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
lt: Tik virtualių prenumeratos produktų atnaujinimams ir ankstesnių versijų atnaujinimams

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
lt: Dėl visų prenumeruojamų produktų atnaujinimų

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
lt: Tik virtualių prenumeratos produktų naujinimams

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
lt: Tik virtualiems prenumeratos produktams

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
lt: Kad parduotuvės vadovas galėtų pakeisti prenumeratą iš automatinio į neautomatinį atnaujinimo mokėjimą (arba rankinį į automatinį) naudodamas prenumeratos v1.5, duomenų bazę reikėjo keisti tiesiogiai. Prenumeratos dabar suteikia mokėjimo šliuzų būdą, leidžiantį tai pakeisti naudojant naują %sEdit Subscription%s sąsają.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
lt: Siekdami apdoroti pasikartojančius prenumeratos mokėjimus, saugome kliento vardą, pavardę, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, el. pašto adresą, telefono numerį ir kredito kortelės/mokėjimo duomenis.

[ctx: shipping method price]
en: Free
lt: Laisvas

en: Free Trial
lt: Nemokama bandomoji versija

en: Free shipping coupon
lt: Nemokamas pristatymo kuponas

en: Free trial
lt: Nemokamas bandymas

en: Free trial length
lt: Nemokama bandomoji trukmė

en: Free trial period
lt: Nemokamas bandomasis laikotarpis

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
lt: Šliuzo ID: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
lt: Gateway nepalaiko prenumeratos mokėjimo metodo keitimo administratoriui.

en: General
lt: Generolas

en: Generate Customer Subscription Cache
lt: Sukurkite klientų prenumeratos talpyklą

en: Generate Related Order Cache
lt: Sukurkite susijusių užsakymų talpyklą

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
lt: Eikite į „WooCommerce“ prenumeratos nustatymus

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
lt: Eikite į „WooCommerce“ prenumeratos nustatymus »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
lt: Sveiki, %s,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
lt: Garbės atnaujinimo įsakymo duomenys

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
lt: Kiek klientų užsiprenumeruoja ilgiau nei 6 mėnesius? Kokia yra vidutinė jūsų prenumeratorių vertė? Kiek pajamų iš atnaujinimo uždirbs jūsų parduotuvė kitą mėnesį?

en: IP Address
lt: IP adresas

en: IPN subscription cancelled.
lt: IPN prenumerata atšaukta.

en: IPN subscription failing payment method changed.
lt: Nepavykus IPN prenumeratos mokėjimo metodas pakeistas.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
lt: IPN prenumeratos mokėjimas %1$s dėl priežasties: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
lt: IPN prenumeratos mokėjimas %s.

en: IPN subscription payment completed.
lt: IPN prenumeratos apmokėjimas baigtas.

en: IPN subscription payment failure.
lt: IPN prenumeratos mokėjimo sutrikimas.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
lt: IPN prenumeratos mokėjimo būdas pakeistas į PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
lt: IPN prenumeratos registracija baigta.

en: IPN subscription suspended.
lt: IPN prenumerata sustabdyta.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
lt: Jei prenumeratos prenumerata atšaukiama rankiniu būdu arba baigiasi jos galiojimo laikas, jai bus priskirtas šis vaidmuo.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
lt: Jei prenumerata sinchronizuojama su konkrečia savaitės, mėnesio ar metų diena, prisiregistruodami imkite už prenumeratą proporcingą sumą.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
lt: Jei naudojate „PayPal Standard“ arba „PayPal Reference“ operacijas, daugiau informacijos rasite %1$sPayPal privatumo politikoje%2$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
lt: Jei nenorite, kad už naujas prenumeratas būtų automatiškai taikomi atnaujinimo mokėjimai, galite išjungti automatinius mokėjimus. Esamos automatinės prenumeratos ir toliau bus apmokestinamos automatiškai. %1$sSužinokite daugiau%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
lt: Jei gavote serverio klaidą ir iš naujo įkėlėte puslapį, kad rastumėte šį pranešimą, atnaujinkite puslapį po %s sekundžių ir naujinimo procedūra prasidės be problemų.

en: Ignore this error
lt: Ignoruokite šią klaidą

en: Ignore this error (not recommended)
lt: Ignoruoti šią klaidą (nerekomenduojama)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
lt: Importuokite prenumeratas į „WooCommerce“ naudodami CSV arba eksportuokite prenumeratas iš „WooCommerce“ į CSV su „WooCommerce“ prenumeratų importuotojo / eksportuotojo plėtiniu.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
lt: Importo/eksportavimo prenumeratos

en: Improved scheduled action data storage
lt: Patobulinta suplanuotų veiksmų duomenų saugykla

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
lt: %s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
lt: Ankstesnėse prenumeratų versijose bendra prenumeratos suma buvo perduota mokėjimo šliuzams kaip suma, kurią reikia apmokestinti už automatinius pratęsimo mokėjimus. Dėl to buvo be reikalo sudėtinga pridėti vienkartinius mokesčius ar nuolaidas prie atnaujinimo.

en: Inactive Subscriber Role
lt: Neaktyvaus abonento vaidmuo

en: Increased processing rate for scheduled payments
lt: Padidintas suplanuotų mokėjimų apdorojimo greitis

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
lt: Pradinė prenumerata

en: Initial payment discount
lt: Pradinio mokėjimo nuolaida

en: Installed Plugins
lt: Įdiegti papildiniai

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
lt: Netinkama %s data. Data turi būti tokio formato: „Ymd H:i:s“.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
lt: Neteisinga „PayPal“ IPN apkrova: nepavyko rasti tinkamos prenumeratos.

en: Invalid Subscription.
lt: Netinkama prenumerata.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
lt: Netinkama sukūrimo data. Data turi būti eilutė ir tokio formato: „Ymd H:i:s“.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
lt: Netinkami duomenys. Pirmasis parametras turi datą, kurios nėra registruotų datų tipuose.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
lt: Netinkami duomenys. Pirmasis parametras buvo tuščias, kai jis buvo perduotas update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
lt: Netinkami duomenys. Nebuvo perduotas galiojantis prekės ID.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
lt: Netinkami duomenys. Nebuvo perduota galiojanti prenumerata / užsakymas.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
lt: Netinkami duomenys. Laukiami užsakymai nėra užsakymai.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
lt: Netinkami duomenys. Kopijos tipas nėra eilutė.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
lt: Neteisinga data. Data turi būti eilutė ir tokio formato: „Ymd H:i:s“.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
lt: Netinkamas formatas. Pirmasis parametras turi būti masyvas.

en: Invalid order.
lt: Neteisingas užsakymas.

en: Invalid recurring shipping method.
lt: Netinkamas pasikartojantis pristatymo būdas.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
lt: Neteisingas ryšio tipas: %1$s. Užsakymo ryšio tipas turi būti vienas iš: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
lt: Netinkamas saugos prieigos raktas, įkelkite puslapį iš naujo ir bandykite dar kartą.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
lt: Neteisingas rūšiavimo tvarkos tipas: %1$s. Argumentas $sort_order turi būti %2$s arba %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
lt: Nurodytas neteisingas prenumeratos atsiskaitymo intervalas. Turi būti sveikasis skaičius, didesnis nei 0.

en: Invalid subscription billing period given.
lt: Nurodytas neteisingas prenumeratos atsiskaitymo laikotarpis.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
lt: Neteisinga prenumerata customer_id.

en: Invalid subscription id.
lt: Neteisingas prenumeratos ID.

en: Invalid subscription status given.
lt: Pateikta neteisinga prenumeratos būsena.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
lt: Netinkamas jungiklio tipas „%s“. Jungiklis turi būti vienas iš: „naujinti“, „žeminti“ arba „kryžminė versija“.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
lt: Neteisingas atnaujinimo tipas: %s. Palaikomi atnaujinimo tipai yra „pridėti“ arba „ištrinti“. Atnaujinimai atliekami tiesiogiai post meta.

en: Invoice for renewal order {order_number}
lt: Užsakymo {order_number} atnaujinimo sąskaita faktūra

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
lt: Užsakymo {order_number} atnaujinimo sąskaita faktūra nuo {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
lt: Jei turite aktyvių „PayPal“ prenumeratų, %1$s primygtinai rekomenduojama nekeisti gavėjo el. pašto adreso%2$s. Taip gali būti nutrauktos esamos prenumeratos.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
lt: Atrodo, kad ši svetainė persikėlė arba yra pasikartojanti svetainė. %1$sWooCommerce Prenumeratos%2$s išjungė automatinius mokėjimus ir su prenumerata susijusius el. laiškus šioje svetainėje, kad išvengtų pasikartojančių mokėjimų iš sustojimo ar bandomosios aplinkos. %1$sWooCommerce Prenumeratos%2$s mano, kad %5$s%7$s%6$s yra svetainės URL. %3$sSužinokite daugiau »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
lt: Jau buvo galima pakeisti prenumeratos kitą mokėjimo datą, tačiau kai kurie parduotuvių vadovai norėjo suteikti klientui pratęstą nemokamą bandomąjį laikotarpį arba pridėti papildomą mėnesį prie galiojimo pabaigos datos. Dabar visas šias datas galite pakeisti ekrane %sRedaguoti prenumeratą%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
lt: Dabar jūsų klientams lengviau įsigyti daugiau prenumeratų!

en: Item ID.
lt: Prekės ID.

en: Items
lt: Daiktai

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
lt: Norime jums pranešti – gavome jūsų prenumeratos atnaujinimo užsakymą #%s ir dabar jis apdorojamas:

en: Label
lt: Etiketė

en: Last 7 Days
lt: Paskutinės 7 dienos

en: Last Month
lt: Praeitą mėnesį

en: Last Order Date
lt: Paskutinio užsakymo data

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
lt: Paskutinio užsakymo data

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
lt: Paskutinio užsakymo data: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
lt: Paskutinis užsakymas: %s

en: Last day of the month
lt: Paskutinė mėnesio diena

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
lt: Paskutinio užsakymo data

en: Last recorded error:
lt: Paskutinė įrašyta klaida:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
lt: Sužinokite daugiau

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
lt: Sužinokite daugiau

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
lt: Sužinokite daugiau

en: Learn more
lt: Sužinokite daugiau

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
lt: Sužinokite daugiau apie naują %sView prenumeratos puslapį%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
lt: Sužinokite daugiau apie naują %smultiple prenumeratos%s funkciją.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
lt: Viso laikotarpio vertė iš prenumeratų %s

en: Limit subscription
lt: Apriboti prenumeratą

en: Limit to one active subscription
lt: Apriboti iki vienos aktyvios prenumeratos

en: Limit to one of any status
lt: Apriboti iki bet kurios būsenos

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
lt[0]: Riboto naudojimo kuponas „%1$s“ pašalintas iš prenumeratos. Jis buvo naudojamas %2$d kartą.

en: Line subtotal (before discounts).
lt: Eilučių tarpinė suma (prieš nuolaidas).

en: Line subtotal tax (before discounts).
lt: Eilutės tarpinė suma mokestis (prieš nuolaidas).

en: Line taxes.
lt: Eilučių mokesčiai.

en: Line total (after discounts).
lt: Eilučių suma (po nuolaidų).

en: Line total tax (after discounts).
lt: Eilutės bendras mokestis (po nuolaidų).

[ctx: refers to live site]
en: Live
lt: Tiesiogiai

en: Load billing address
lt: Įkelti atsiskaitymo adresą

en: Load shipping address
lt: Įkelkite pristatymo adresą

en: Manage Subscriptions
lt: Tvarkyti prenumeratas

en: Manual Renewal
lt: Rankinis atnaujinimas

en: Manual Renewal Payments
lt: Neautomatiniai atnaujinimo mokėjimai

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
lt: Rankinis atnaujinimo užsakymas, laukiantis kliento apmokėjimo.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
lt: %s prenumeratos produktai pažymėti kaip „parduodami atskirai“.

en: Meta key.
lt: Meta raktas.

en: Meta label.
lt: Meta etiketė.

en: Meta value.
lt: Meta reikšmė.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
lt: Su %1$s prenumerata susiję kabliukai perkelti į naują planuoklį (per %2$s sek.).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
lt: %1$s prenumeratos perkelta į naują struktūrą (per %2$s sek.).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Mixed Checkout
lt: Mišri patikra

en: Month for Synchronisation
lt: Sinchronizavimo mėnuo

en: Move this item to the Trash
lt: Perkelkite šį elementą į šiukšliadėžę

[ctx: email type]
en: Multipart
lt: Daugiadalis

en: Multiple Subscriptions
lt: Keli abonementai

en: My Account
lt: Mano sąskaita

en: My Subscription
lt: Mano prenumerata

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
lt: Niekada

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
lt: Niekada (registruojantis imti visą pasikartojančią sumą)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
lt: Niekada (imti visą registracijos mokestį)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
lt: Niekada (neimti registracijos mokesčio)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
lt: Niekada (neimti jokios pasikartojančios sumos)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
lt: Niekada nesibaigia

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
lt: Naujas %sWC_Subscription%s objektas

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
lt: Naujas %sshop_subscription%s įrašo tipas

en: New Add/Edit Subscription Screen
lt: Naujas prenumeratos pridėjimo / redagavimo ekranas

en: New Renewal Order
lt: Nauja atnaujinimo tvarka

en: New Retry
lt: Naujas Bandymas iš naujo

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
lt: Nauja prenumerata

en: New Subscription Emails
lt: Nauji prenumeratos el. laiškai

en: New Subscriptions
lt: Nauji abonementai

en: New View Subscription Page
lt: Naujas peržiūros prenumeratos puslapis

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
lt: Nauji atnaujinimo užsakymo el. laiškai siunčiami, kai apdorojamas prenumeratos atnaujinimo mokėjimas.

en: New subscription details
lt: Nauja prenumeratos informacija

en: New subscription renewal order
lt: Nauja prenumeratos atnaujinimo tvarka

en: Next
lt: Kitas

en: Next 12 Months
lt: Kiti 12 mėnesių

en: Next 30 Days
lt: Kitas 30 dienų

en: Next 7 Days
lt: Kitas 7 dienas

en: Next Month
lt: Kitą mėnesį

en: Next Payment
lt: Kitas mokėjimas

[ctx: table heading]
en: Next Payment
lt: Kitas mokėjimas

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
lt: Kita mokėjimo data: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
lt: Kitas mokėjimas

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
lt: Kita mokėjimo data

en: Next payment: %s
lt: Kitas mokėjimas: %s

en: No
lt: Nr

en: No Subscriptions found
lt: Prenumeratos nerasta

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
lt: Šiukšliadėžėje prenumeratų nerasta

en: No billing address set.
lt: Atsiskaitymo adresas nenustatytas.

en: No customers found.
lt: Klientų nerasta.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
lt: Neįjungti jokie mokėjimo šliuzai, galintys apdoroti automatinius prenumeratos mokėjimus. Jei norite apdoroti automatinius mokėjimus, rekomenduojame %1$sfree Stripe plėtinį%2$s.

en: No products found.
lt: Produktų nerasta.

en: No retries found
lt: Nerasta jokių pakartojimų

en: No retries found in trash
lt: Šiukšliadėžėje nerasta jokių pakartojimų

en: No shipping address set.
lt: Nenustatytas pristatymo adresas.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
lt: Neprenumerata

en: None
lt: Nė vienas

en: Not cancelled
lt: Neatšauktas

en: Not yet ended
lt: Dar nesibaigė

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
lt: Atminkite, kad norint įsigyti prenumeratą vis tiek reikia paskyros.

en: Note:
lt: Pastaba:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
lt: Dienų skaičius po registracijos

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
lt: Mėnesių skaičius po registracijos

en: Number of renewals
lt: Atnaujinimų skaičius

en: Number of resubscribes
lt: Pakartotinių prenumeratų skaičius

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
lt: Savaičių skaičius po registracijos

[ctx: Subscription status]
en: On hold
lt: Sulaikyta

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
lt: Sulaikyta

en: On-hold Renewal Order
lt: Sulaikytas atnaujinimo įsakymas

en: One time shipping
lt: Vienkartinis siuntimas

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
lt: Leiskite klientui turėti tik vieną šio produkto prenumeratą. %1$sSužinokite daugiau%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
lt: Tik parduotuvių vadovai gali redaguoti mokėjimo datas.

en: Open a ticket
lt: Atidarykite bilietą

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
lt: Pasirinktinai įtraukite sumą, kuri turi būti apmokestinta prenumeratos pradžioje. Registracijos mokestis bus imamas nedelsiant, net jei produktas turi nemokamą bandomąją versiją arba mokėjimo datos sinchronizuojamos.

en: Order
lt: Įsakymas

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
lt: Užsakymas #%s neįdėtas į krepšelį.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
lt: Užsakymas %s sukurtas norint įrašyti išankstinį atnaujinimą.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
lt: Užsakymas %s sukurtas įrašo atnaujinimui.

en: Order Number
lt: Užsakymo numeris

en: Order date: %s
lt: Užsakymo data: %s

en: Order number: %s
lt: Užsakymo numeris: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
lt: Užsakymai

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
lt: Užsakymai su %s

[ctx: An order type]
en: Original
lt: Originalus

en: Other
lt: Kita

[ctx: label for the system status page]
en: Other
lt: Kita

en: Parent Order
lt: Tėvų tvarka

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
lt: Tėvų tvarka

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
lt: Tėvų prenumeratos

en: Parent order:
lt: Tėvų tvarka:

en: Parent order:
lt: Tėvų tvarka:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
lt: Mokėti

en: Pay Now &raquo;
lt: Sumokėk dabar &quot;

en: Pay now
lt: Sumokėk dabar

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
lt: PayPal API klaida – kredencialai neteisingi.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
lt: „PayPal“ API klaida: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
lt: „PayPal“ nuorodos operacijos įjungtos

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
lt: „PayPal Standard“ turi daugybę apribojimų ir nepalaiko visų prenumeratos funkcijų.

en: PayPal Subscription ID:
lt: „PayPal“ prenumeratos ID:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
lt: Sulaikyta „PayPal“ operacija: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
lt: „PayPal“ neaktyvus prenumeratos operacijoms. %1$nustatykite „PayPal“ IPN%2$s ir %3$įveskite API kredencialus%4$s, kad įgalintumėte „PayPal“ prenumeratoms.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
lt: PayPal mokėjimas patvirtintas (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
lt: PayPal mokėjimas atmestas: %s

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment Gateway Support
lt: Mokėjimo šliuzo palaikymas

en: Payment Method
lt: Mokėjimo būdas

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
lt: Mokėjimo metodai

en: Payment Retry
lt: Mokėjimo bandymas iš naujo

en: Payment failed.
lt: Mokėjimas nepavyko.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
lt: Mokėjimas už atnaujinimo užsakymą nepavyko, naudojant jūsų pateiktą mokėjimo metodą, bandykite dar kartą.

en: Payment gateway ID.
lt: Mokėjimo šliuzo ID.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
lt: Mokėjimo šliuzai, kurie nepalaiko automatinių pasikartojančių mokėjimų, gali būti naudojami %1$smanual prenumeratos atnaujinimo mokėjimams%2$s apdoroti.

en: Payment method added.
lt: Pridėtas mokėjimo būdas.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
lt: Prenumeratorius paskyros puslapyje pakeitė mokėjimo metodą iš „%1$s“ į „%2$s“.

en: Payment method meta must be an array.
lt: Mokėjimo metodo meta turi būti masyvas.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
lt: Mokėjimo metodo meta atnaujinta klientui pakeitus numatytąjį prieigos raktą ir pasirinkus atnaujinti prenumeratas. Mokėjimo meta pakeista iš %1$s į %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
lt: Mokėjimo metodo meta atnaujinta klientui ištrynus prieigos raktą iš savo paskyros puslapio. Mokėjimo meta pakeista iš %1$s į %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
lt: Atnaujintas visų dabartinių prenumeratų mokėjimo metodas.

en: Payment method updated.
lt: Mokėjimo būdas atnaujintas.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
lt: Mokėjimo apdorojimas praleistas – atnaujinimo užsakymas sukurtas %1$sstaging svetainėje%2$s, kuri užrakinta. Tiesioginė svetainė yra %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
lt: Bandyta atlikti mokėjimo atnaujinimo užsakymą su keliomis susijusiomis prenumeratomis be bendro mokėjimo metodo.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
lt: Mokėjimo pakartotinio mokėjimo el. laiškai siunčiami pasirinktam (-iems) gavėjui (-ams), kai nepavyksta automatiškai apdoroti prenumeratos atnaujinimo mokėjimo ir buvo taikoma pakartotinio mokėjimo taisyklė, kad ateityje būtų galima pakartotinai atlikti mokėjimą.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
lt: Mokėjimo pakartotinio bandymo įrašuose saugoma informacija apie automatinį pakartotinį bandymą, kai nepavyko atnaujinti mokėjimų.

en: Payment status marked complete.
lt: Mokėjimo būsena pažymėta baigta.

en: Payment:
lt: Mokėjimas:

en: Peek Under the Hood for Developers
lt: Žvilgtelėkite po gaubtu kūrėjams

[ctx: Subscription status]
en: Pending
lt: Kol

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
lt: Laukiama atšaukimo

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Laukiama atšaukimo <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
lt: Laukiama pakartojimų

en: Pending subscription created.
lt: Laukiama prenumerata sukurta.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
lt: Visam laikui ištrintas prenumeratos užrašas

en: Personal data removed.
lt: Asmens duomenys pašalinti.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
lt: %s prenumeratos asmeniniai duomenys buvo išsaugoti.

en: Phone Number
lt: Telefono numeris

en: Place Order Button Text
lt: Pateikti užsakymo mygtuko tekstą

[ctx: email type]
en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
lt: Pasirinkite galiojantį mokėjimo šliuzą, į kurį norite pakeisti.

en: Please enter a date after the next payment.
lt: Įveskite datą po kito mokėjimo.

en: Please enter a date after the start date.
lt: Įveskite datą po pradžios datos.

en: Please enter a date after the trial end.
lt: Įveskite datą po bandomojo laikotarpio pabaigos.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
lt: Įveskite datą bent viena valanda į ateitį.

en: Please enter a date before the next payment.
lt: Įveskite datą prieš kitą mokėjimą.

en: Please enter a start date in the past.
lt: Įveskite pradžios datą praeityje.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
lt: Įveskite galiojantį pašto kodą / pašto adresą.

en: Please enter all date fields.
lt: Įveskite visus datos laukus.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
lt: Palikite šį puslapį atidarytą, kol baigsis atnaujinimo procesas. Nereikia atnaujinti ar paleisti proceso iš naujo.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
lt: Jei norite pasirinkti naują prenumeratos mokėjimo būdą, prisijunkite prie savo paskyros.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
lt: Atkreipkite dėmesį: šios ataskaitos duomenys yra talpykloje. Rodomi duomenys gali būti pasenę iki 24 valandų. Talpykla atnaujinama kiekvieną rytą 4 val. ryto pagal jūsų svetainės laiko juostą.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
lt: Nedelsdami atnaujinkite WooCommerce Prenumeratos papildinį į 2.0 ar naujesnę versiją. Jei jums reikia pagalbos, atnaujinę į 2.0 prenumeratos, %1$atidarykite palaikymo bilietą%2$s.

en: Previous
lt: Ankstesnis

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
lt: Ankstesnės prenumeratų versijos buvo naudojamos %1$sWP Cron%2$s, kad apdorotų prenumeratos mokėjimus ir kitus suplanuotus įvykius. 3.0 versijoje šie įvykiai dabar bus vykdomi pagal administratoriaus užklausą su grįžtamojo ryšio palaikymu. Tai žymiai padidins mokėjimų apdorojimo spartą.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
lt: Kaina

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
lt: Iki 2.1 prenumeratos į juos nebuvo lengva atsakyti. Prenumeratos 2.1 pateikia naujas ataskaitas, kurios atsako į šiuos ir daugelį kitų klausimų.

en: Process renewal
lt: Proceso atnaujinimas

en: Process renewal order action requested by admin.
lt: Apdoroti užsakymo atnaujinimo veiksmą, kurio paprašė administratorius.

en: Processing Renewal order
lt: Apdorojamas atnaujinimo užsakymas

en: Product
lt: Produktas

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
lt: Produktas

en: Product ID.
lt: Produkto ID.

en: Product SKU.
lt: Produkto SKU.

en: Product name.
lt: Produkto pavadinimas.

en: Product price.
lt: Prekės kaina.

en: Products
lt: Produktai

en: Profile &rarr;
lt: Profilis →

en: Prorate First Renewal
lt: Proporcingas pirmasis atnaujinimas

en: Prorate Recurring Payment
lt: Proporcinis periodinis mokėjimas

en: Prorate Sign up Fee
lt: Proporcinis registracijos mokestis

en: Prorate Subscription Length
lt: Proporcinga prenumeratos trukmė

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
lt: Sulaikyti

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
lt: Kiekis

en: Quantity ordered.
lt: Užsakytas kiekis.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
lt: Nustokite manęs nervinti (bet neįjunkite automatinių mokėjimų)

en: REST API Endpoints
lt: REST API galutiniai taškai

en: Reactivate
lt: Iš naujo suaktyvinkite

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
lt: Gavėjas (-ai)

en: Recovered Renewal Revenue
lt: Susigrąžintos atnaujinimo pajamos

en: Recurring Payments
lt: Pasikartojantys mokėjimai

en: Recurring Product % Discount
lt: Pasikartojančios prekės % nuolaida

en: Recurring Product Discount
lt: Pasikartojanti produktų nuolaida

en: Recurring Sales Tax:
lt: Pasikartojantis pardavimo mokestis:

en: Recurring Total
lt: Pasikartojantis Total

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
lt: Pasikartojanti kaina: %s

en: Recurring total
lt: Pasikartojantis iš viso

[ctx: table heading]
en: Recurring total
lt: Pasikartojantis iš viso

en: Recurring totals
lt: Pasikartojančios sumos

en: Recurring:
lt: Pasikartojantis:

en: Related Orders
lt: Susiję užsakymai

en: Related order caching is now handled by %1$s.
lt: Susijusių užsakymų talpyklą dabar tvarko %1$s.

en: Related orders
lt: Susiję užsakymai

en: Related subscriptions
lt: Susijusios prenumeratos

en: Relationship
lt: Santykiai

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
lt: Atminkite, kad nors atnaujinimo procesas gali užtrukti, klientai ir kiti neadministravimo neturintys vartotojai gali netrukdomi naršyti ir pirkti iš jūsų parduotuvės, kol vyksta naujinimas.

en: Remove personal data from subscriptions
lt: Pašalinti asmeninius duomenis iš prenumeratos

en: Removed line item meta data.
lt: Pašalinti eilutės elemento metaduomenys.

en: Removed line items data.
lt: Pašalinti eilutės elementų duomenys.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
lt[0]: Pašalinti asmeniniai duomenys iš %d prenumeratos.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
lt: Pašalinti asmeniniai duomenys iš %s prenumeratos.

en: Renew early
lt: Atnaujinkite anksti

en: Renew now
lt: Atnaujinkite dabar

en: Renewal % discount
lt: Atnaujinimo % nuolaida

en: Renewal Discount
lt: Atnaujinimo nuolaida

en: Renewal Order
lt: Atnaujinimo įsakymas

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
lt: Atnaujinimo įsakymas

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
lt: Mokėjimo atnaujinimo bandymai

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
lt: Mokėjimo atnaujinimo bandymai

en: Renewal Payment Retry
lt: Mokėjimo atnaujinimo bandymas iš naujo

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
lt: Mokėjimo atnaujinimo bandymas iš naujo

en: Renewal Totals
lt: Atnaujinimo sumos

en: Renewal cart discount
lt: Krepšelio atnaujinimo nuolaida

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
lt: Užsakymo atnaujinimo užbaigimo el. laiškai siunčiami klientui, kai prenumeratos atnaujinimo užsakymas pažymimas baigtas ir paprastai nurodo, kad to atnaujinimo laikotarpio prekė buvo išsiųsta.

en: Renewal product discount
lt: Prekės atnaujinimo nuolaida

[ctx: option section heading]
en: Renewals
lt: Atnaujinimai

en: Renewals amount
lt: Atnaujinimų suma

en: Renewals count
lt: Atnaujinimai skaičiuojami

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
lt: Sutaisyta %d prenumerata su neteisingomis datomis, eilutės mokesčių duomenimis arba trūkstamais klientų pastabomis.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
lt: Ataskaitų talpykla įjungta

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
lt: Būkite tikri, nors atnaujinimo procesas gali šiek tiek užtrukti, jis užkoduotas, kad būtų išvengta defektų, jūsų svetainė yra saugi ir netrukus vėl veiks greičiau nei bet kada.

en: Restore
lt: Atkurti

en: Restore this item from the Trash
lt: Atkurti šį elementą iš šiukšliadėžės

en: Resubscribe
lt: Prenumeruoti iš naujo

en: Resubscribe Order
lt: Perregistruoti Užsakymą

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
lt: Perregistruoti Užsakymą

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
lt: Užsakymas iš naujo – %s

en: Resubscribe Totals
lt: Iš naujo užsiprenumeruoti sumos

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
lt: Prenumerata iš naujo

en: Retain ended subscriptions
lt: Išsaugoti pasibaigusias prenumeratas

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
lt: Išsaugokite pasibaigusias prenumeratas ir su jomis susijusius užsakymus tam tikrą laiką, prieš anonimizuodami juose esančius asmens duomenis.

en: Retention Rate
lt: Išlaikymo rodiklis

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
lt: Pakartotinai bando perkėlimo būsena

en: Retry Date
lt: Pakartotinio bandymo data

en: Retry Failed Payments
lt: Bandykite dar kartą atlikti nepavykusius mokėjimus

en: Retry Renewal Payment
lt: Iš naujo bandykite atnaujinti mokėjimą

en: Retry Status
lt: Pakartotinio bandymo būsena

en: Retry renewal payment action requested by admin.
lt: Bandykite dar kartą atnaujinti mokėjimo veiksmą, kurio paprašė administratorius.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
lt: Taikoma bandymo pakartoti taisyklė:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
lt: Pakartotinio bandymo taisyklė taikoma iš naujo:

en: Roles
lt: Vaidmenys

[ctx: meta box title]
en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
lt: Suplanuotų veiksmų duomenys, kurie anksčiau buvo saugomi „WordPress“ įrašų lentelėse, buvo perkelti į tinkintą duomenų bazės lentelę. Be kitų privalumų, tai labai pagerins suplanuotų veiksmų, pvz., prenumeratos mokėjimų, apdorojimą.

en: Search Renewal Payment Retries
lt: Ieškoti atnaujinimo mokėjimo pakartotinių bandymų

en: Search Subscriptions
lt: Ieškoti prenumeratų

en: Search for a customer&hellip;
lt: Ieškokite kliento…

en: Search for a product&hellip;
lt: Ieškoti prekės…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
lt: Saugumo klaida. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
lt: Žr. visą 2.1 versijos prenumeratos naujienų vadovą »

en: Select an order&hellip;
lt: Pasirinkite užsakymą…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
lt: Parduokite produktus ir paslaugas su periodiniais mokėjimais savo „WooCommerce“ parduotuvėje.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
lt: Išsiunčiama klientui, kai nepavyko automatiškai apdoroti prenumeratos atnaujinimo mokėjimo ir buvo taikoma pakartotinio bandymo taisyklė, kad ateityje būtų galima pakartotinai atlikti mokėjimą. El. laiške pateikiama atnaujinimo užsakymo informacija, suplanuoto pakartotinio bandymo data ir mokėjimo nuorodos, leidžiančios klientui sumokėti už atnaujinimo užsakymą rankiniu būdu, o ne laukti automatinio pakartotinio bandymo.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
lt: Išsiunčiama klientui, kai turi būti pratęstas prenumeratos terminas, o pratęsimui reikalingas neautomatinis mokėjimas, nes naudojamas neautomatinis atnaujinimas arba automatinis pasikartojantis mokėjimas nepavyko per pirmąjį bandymą ir visus automatinius pakartotinius bandymus (jei yra). El. laiške pateikiama užsakymo atnaujinimo informacija ir mokėjimo nuorodos.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
lt: Nustatykite maksimalų kartų, kiek kartų klientas gali sustabdyti savo paskyrą per kiekvieną atsiskaitymo laikotarpį, skaičių. Pavyzdžiui, jei klientas sustabdė savo paskyrą 3 kartus, kai vertė yra 3 ir už prenumeratą, apmokestinama kasmet, jam nebus suteikta galimybė sustabdyti paskyrą iki kitų metų. Parduotuvių vadovai visada galės sustabdyti aktyvią prenumeratą. Nustatykite 0, kad visiškai išjungtumėte kliento sustabdymo funkciją.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Shipping
lt: Siuntimas

en: Shipping Address
lt: Pristatymo adresas

en: Shipping Method
lt: atsiuntimo metodas

en: Shipping Tax:
lt: Siuntimo mokestis:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
lt: Siuntimo išlaidos bus paskaičiuotos, kai tik nurodysite savo adresą.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
lt: Prenumeruojamų produktų pristatymas paprastai apmokestinamas už pradinį užsakymą ir visus atnaujinimo užsakymus. Įjunkite tai, kad pradiniame užsakyme pristatymas būtų apmokestintas tik vieną kartą. Pastaba: kad šis nustatymas būtų įjungtas, prenumerata neturi turėti nemokamos bandomosios versijos arba sinchronizuotos atnaujinimo datos.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
lt: Siuntimas per %s

en: Show more details
lt: Rodyti daugiau informacijos

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
lt: Rodomi %1$sprenumeratos %2$s%3$s užsakymai

en: Sign Up Fee % Discount
lt: Registracijos mokestis % nuolaida

en: Sign Up Fee Discount
lt: Registracijos mokesčio nuolaida

en: Sign up now
lt: Užsiregistruokite dabar

en: Sign-up Fee (%s)
lt: Registracijos mokestis (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
lt: Registracijos mokestis (%s)

en: Sign-up grace period
lt: Prisiregistravimo atidėjimo laikotarpis

en: Signup Totals
lt: Registracijos sumos

en: Simple subscription
lt: Paprasta prenumerata

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
lt: Atsiprašome, „%s“ gali būti taikomas tik pirminiams prenumeratos užsakymams, kuriuose yra produktas su registracijos mokesčiais.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
lt: Atsiprašome, atrodo, kad mokėjimo šliuzai nepalaiko pasikartojančio mokėjimo metodo keitimo. Susisiekite su mumis, jei jums reikia pagalbos arba susitarti dėl kitokių susitarimų.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt: Atsiprašome, atrodo, kad nėra galimų mokėjimo metodų, kurie palaikytų prenumeratas. Susisiekite su mumis, jei jums reikia pagalbos arba norite susitarti kitaip.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
lt: Atsiprašome, atrodo, kad nėra galimų mokėjimo metodų, kurie palaikytų prenumeratas. Jei reikia pagalbos, žr. %1$sMokėjimo šliuzų įgalinimas prenumeratoms%2$s.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt: Atsiprašome, atrodo, kad nėra galimų mokėjimo metodų, kurie palaikytų jūsų naudojamą pasikartojantį kuponą. Susisiekite su mumis, jei jums reikia pagalbos arba norite susitarti kitaip.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
lt: Atsiprašome, prenumeratai gali būti taikomi tik pasikartojantys kuponai.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
lt: Atsiprašome, pasikartojantys kuponai gali būti taikomi tik prenumeratams ar prenumeratos užsakymams.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
lt: Atsiprašome, „%1$s“ kuponas galioja tik pratęsimams.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
lt: Atsiprašome, šis kuponas galioja tik pradiniam mokėjimui, o už krepšelį pradinio mokėjimo nereikia.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
lt: Atsiprašome, šis kuponas galioja tik naujiems abonementams.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
lt: Atsiprašome, šis kuponas galioja tik prenumeruojamiems produktams su registracijos mokesčiu.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
lt: Atsiprašome, šis kuponas galioja tik prenumeruojamiems produktams.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
lt: Atsiprašome, ši prenumeratos mokėjimo metodo keitimo užklausa yra neteisinga ir negali būti apdorota.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
lt: Inscenizacija

en: Start Date
lt: Pradžios data

[ctx: table heading]
en: Start Date
lt: Pradžios data

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
lt: Pradžios data

[ctx: table heading]
en: Start date
lt: Pradžios data

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
lt: Pradžios data: %s

en: Status
lt: Būsena

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
lt: Būsena pakeista iš %1$s į %2$s.

en: Status of Order
lt: Užsakymo būsena

en: Status of Subscription
lt: Prenumeratos būsena

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
lt: Būsena nustatyta į %s.

en: Store Setup
lt: Parduotuvės sąranka

[ctx: of an email]
en: Subject
lt: Tema

en: Subscribe All the Things
lt: Prenumeruokite visus dalykus

en: Subscriber Default Role
lt: Numatytasis abonento vaidmuo

en: Subscription
lt: Prenumerata

[ctx: relation to order]
en: Subscription
lt: Prenumerata

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
lt: Prenumeratos #%d nėra.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
lt: Prenumerata #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
lt: Prenumerata #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
lt: Prenumeratos #%s informacija

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
lt: Prenumerata #%s neįdėta į krepšelį.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
lt: Prenumerata %1$s (užsakymas %2$s) – %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
lt: Prenumerata %1$s – %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
lt: Prenumerata %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
lt: Prenumerata – %s

en: Subscription Cancelled
lt: Prenumerata atšaukta

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
lt: Prenumerata atšaukta: pasiektas maksimalus nepavykusių mokėjimų skaičius.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
lt: Prenumeratų skaičius %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
lt: Prenumeratos duomenys

en: Subscription Events by Date
lt: Prenumeratos įvykiai pagal datą

en: Subscription Expired
lt: Prenumerata pasibaigė

en: Subscription Gifting
lt: Prenumeratos dovanos

en: Subscription Items
lt: Prenumeratos elementai

en: Subscription Length
lt: Prenumeratos trukmė

en: Subscription Number
lt: Prenumeratos numeris

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
lt: Prenumeratos numeris: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
lt: Prenumeratos tėvas

en: Subscription Periods
lt: Prenumeratos laikotarpiai

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
lt: Prenumeratos kaina (%s)

en: Subscription Product
lt: Prenumeratos produktas

en: Subscription Relationship
lt: Prenumeratos santykiai

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
lt: Prenumeratos atnaujinimas

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
lt: Prenumeratos atnaujinimo užsakymas – %s

en: Subscription Reports
lt: Prenumeratos ataskaitos

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
lt: Prenumerata Perprenumeruoti

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
lt: Prenumeratos būsenos

en: Subscription Suspended
lt: Prenumerata sustabdyta

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
lt: Prenumeratos jungiklis

en: Subscription Switch Complete
lt: Prenumeratos perjungimas baigtas

en: Subscription Switched
lt: Prenumerata perjungta

en: Subscription Trial Period
lt: Prenumeratos bandomasis laikotarpis

en: Subscription argument passed in is not an object.
lt: Perduotas prenumeratos argumentas nėra objektas.

en: Subscription billing interval
lt: Prenumeratos atsiskaitymo intervalas

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
lt: Abonentas atšaukė prenumeratą savo paskyros puslapyje.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
lt: Grąžinto užsakymo %1$s#%2$s%3$s prenumerata atšaukta.

en: Subscription cancelled with PayPal
lt: Prenumerata atšaukta naudojant PayPal

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
lt: Prenumeratos sukūrimo data turi būti ankstesnė nei dabartinė diena.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
lt: Suplanuotame veiksme prenumerata neegzistuoja: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
lt: Prenumeratos juodraštis atnaujintas.

en: Subscription end date in the past
lt: Prenumeratos pabaigos data praeityje

en: Subscription features:
lt: Prenumeratos funkcijos:

en: Subscription information
lt: Prenumeratos informacija

en: Subscription interval
lt: Prenumeratos intervalas

en: Subscription items can no longer be edited.
lt: Prenumeratos elementų nebegalima redaguoti.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
lt: Prenumerata susieta su pirminiu užsakymu %s per administratorių.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
lt: Prenumerata užrakinta, kad būtų galima atnaujinti rankinį režimą, kol parduotuvė veikia sustojimo režimu. Tiesioginis mokėjimo būdas: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
lt: Prenumerata užrakinta, kad būtų galima atnaujinti rankinį režimą, kol parduotuvė veikia sustojimo režimu. Mokėjimo metodo pakeitimai įsigalios tiesioginiu režimu.

en: Subscription payment details.
lt: Prenumeratos mokėjimo informacija.

en: Subscription payment method
lt: Prenumeratos mokėjimo būdas

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
lt: Nepavyko nustatyti prenumeratos mokėjimo metodo į %1$s ir jis buvo nustatytas kaip rankinis su klaidos pranešimu: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
lt: Nepavyko nustatyti prenumeratos mokėjimo metodo į %1$s su klaidos pranešimu: %2$s

en: Subscription period
lt: Prenumeratos laikotarpis

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
lt: Prenumeratos kaina (%s)

en: Subscription pricing
lt: Prenumeratos kainodara

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
lt: Prenumeratorius sulaikė prenumeratą savo paskyros puslapyje.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
lt: Prenumeratorius iš naujo suaktyvino prenumeratą savo paskyros puslapyje.

en: Subscription reactivated with PayPal
lt: Prenumerata iš naujo suaktyvinta naudojant PayPal

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
lt: Prenumeratos atnaujinimo užsakymai negali būti atšaukti.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
lt: Prenumeratos atnaujinimo mokėjimo terminas:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
lt: Mokėti už prenumeratos atnaujinimą iš naujo:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
lt: Mokėti už prenumeratos atnaujinimą iš naujo:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
lt: Prenumerata atkurta iki %s versijos

en: Subscription saved.
lt: Prenumerata išsaugota.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
lt: Suplanuota prenumerata: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
lt: Nepavyko prisiregistruoti prie prenumeratos.

en: Subscription sign-up fee
lt: Prenumeratos registracijos mokestis

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
lt: Prenumeratos būsena pakeista masiniu redagavimu:

en: Subscription status:
lt: Prenumeratos būsena:

en: Subscription submitted.
lt: Prenumerata pateikta.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
lt: Prenumerata sustabdyta dėl duomenų bazės taisymo scenarijaus. Ši prenumerata buvo sustabdyta per PayPal.

en: Subscription suspended with PayPal
lt: Prenumerata sustabdyta naudojant PayPal

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
lt: Sėkmingai perjungus prenumeratą, klientui siunčiami el. laiškai apie prenumeratos perjungimą.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
lt: Prenumeratos pakeitimo el. laiškai siunčiami, kai klientas pakeičia prenumeratą.

en: Subscription totals
lt: Bendra abonementų suma

en: Subscription trial period:
lt: Prenumeratos bandomasis laikotarpis:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
lt: Prenumerata atnaujinta.

en: Subscription updates
lt: Prenumeratos atnaujinimai

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
lt: Prenumerata: %s

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
lt: Prenumeratos (puslapis %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
lt: „Prenumeratos 2.0“ pristato naują architektūrą, sukurtą „WooCommerce Custom Order Types“ API.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
lt: Prenumeratos 2.0 pristato naują objektą, skirtą darbui su prenumerata programos lygiu. Sunkios API, skirtos gauti arba keisti prenumeratos duomenis, nebeliko!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
lt: 2.1 prenumeratos prideda prie šios infrastruktūros prenumeratos duomenų palaikymą.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
lt: Prenumeratos 2.1 taip pat pristato daugybę naujų el. laiškų, skirtų jums pranešti, kai:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
lt: „Prenumeratos 2.1“ dabar perduoda visą atnaujinimo užsakymo sumą, todėl galima pridėti mokestį arba nuolaidą prie atnaujinimo užsakymo naudojant paprastus vieną eilutę, pvz., %s$order-&gt;add_fee()%s arba %s$order-&gt;add_coupon()% s.

en: Subscriptions Data
lt: Prenumeratos duomenys

en: Subscriptions Ended
lt: Prenumeratos baigėsi

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
lt: Prenumeratos tiesioginis URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
lt: Prenumeratos režimas

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
lt: Prenumeratos šablono temos nepaisymas

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
lt: Prenumeratos taip pat dabar naudoja atnaujinimo tvarką, kad nustatytų krepšelį %smanual renewals%s, kad būtų lengviau pridėti produktų ar nuolaidų prie vieno atnaujinimo, mokamo rankiniu būdu.

en: Subscriptions by Customer
lt: Prenumeratos pagal klientą

en: Subscriptions by Payment Gateway
lt: Prenumeratos naudojant mokėjimo šliuzą

en: Subscriptions by Product
lt: Prenumeratos pagal produktą

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
lt: Prenumeratos, sukurtos per tiek dienų iki atnaujinimo dienos, nebus apmokestinamos prisiregistruojant. Nustatykite nulį, kad visos naujos prenumeratos būtų apmokestintos visa pasikartojančia suma. Turi būti teigiamas skaičius.

en: Subscriptions signups
lt: Prenumeratos registracija

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
lt: Prenumeratos v2.0 pristato naują administravimo sąsają, leidžiančią pridėti arba redaguoti prenumeratą. Galite atlikti visus žinomus pakeitimus, pvz., keisti pasikartojančias sumas arba prenumeratos būseną. Taip pat galite atlikti keletą naujų pakeitimų, pvz., pakeisti galiojimo datą, pridėti pristatymo kainą arba pridėti produkto eilutės elementą.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
lt: Čia bus rodomos prenumeratos, kurias galėsite peržiūrėti ir tvarkyti, kai tik klientas jas įsigijo.

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Successful retries
lt: Sėkmingi pakartotiniai bandymai

en: Support
lt: Palaikymas

en: Supported features:
lt: Palaikomos funkcijos:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
lt: Palaiko automatinius atnaujinimo mokėjimus su WooCommerce Prenumeratos plėtiniu.

en: Suspend
lt: Sustabdyti

en: Suspended Subscription
lt: Sustabdyta prenumerata

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
lt: Sustabdytos prenumeratos el. laiškai siunčiami, kai klientas rankiniu būdu sustabdo prenumeratą.

en: Switch Button Text
lt: Perjungimo mygtuko tekstas

en: Switch Order
lt: Perjungti tvarką

en: Switch Order Details
lt: Perjungti užsakymo informaciją

en: Switch Totals
lt: Perjungti sumos

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
lt: Perjungimo užsakymas atšauktas, nes kuriamas naujas perjungimo užsakymas #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
lt: Perjungta

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Perjungta <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
lt: Perjungta prenumerata

en: Switched subscriptions
lt: Perjungtos prenumeratos

en: Switching
lt: Perjungimas

en: Synchronisation
lt: Sinchronizavimas

en: Synchronise Renewals
lt: Sinchronizuoti atnaujinimus

en: Synchronise renewals
lt: Sinchronizuoti atnaujinimus

en: Tax class of product.
lt: Produkto mokesčių klasė.

en: Tax rate ID.
lt: Mokesčio tarifo ID.

en: Tax subtotal.
lt: Mokesčių tarpinė suma.

en: Tax total.
lt: Mokesčių suma.

note: translators: placeholder is customer's billing phone number
en: Tel: %s
lt: Tel.: %s

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
lt: Dėkojame, kad atnaujinote į naujausią „WooCommerce“ prenumeratų versiją.

en: Thank you for your order
lt: Ačiū už jūsų užsakymą

en: Thank you for your renewal order
lt: Dėkojame už jūsų užsakymo atnaujinimą

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
lt: Dėkojame už jūsų užsakymo atnaujinimą. Jis sulaikytas, kol patvirtinsime, kad mokėjimas buvo gautas. Tuo tarpu čia yra jūsų užsakymo priminimas:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
lt: Atrodo, kad tai nėra viena iš jūsų prenumeratų.

en: That doesn't appear to be your order.
lt: Atrodo, kad tai ne jūsų užsakymas.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
lt: Ši prenumerata negali būti pakeista į %s. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
lt: Ta prenumerata neegzistuoja. Ar jis buvo ištrintas?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
lt: Ta prenumerata neegzistuoja. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
lt: Šis prenumeratos produktas negali būti įtrauktas į jūsų krepšelį, nes jame jau yra prenumeratos atnaujinimas.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
lt: Tai dar ne viskas, prie ko dirbome per pastaruosius 12 mėnesių, kai kalbame apie prenumeratas. Taip pat išleidome mini plėtinius, kurie padės išnaudoti visas prenumeratos parduotuvės galimybes.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
lt: Parametro $order_type vertė „visi“ nebenaudojama. Tai buvo klaidingas pavadinimas, nes negrąžino pakartotinio prenumeratos užsakymų. Tai taip pat nesuderinama su wcs_get_subscription_orders() priimtomis užsakymo tipo reikšmėmis. Naudokite masyvą (&quot;parent&quot;, &quot;renewal&quot;, &quot;switch&quot;), kad išlaikytumėte ankstesnę elgseną, arba &quot;bet&quot;, kad gautumėte visų tipų užsakymus, įskaitant perjungimą ir pakartotinį prenumeratą.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
lt: %s data turi būti po atšaukimo datos.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
lt: %s data turi būti po paskutinės mokėjimo datos.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
lt: %s data turi būti po kitos mokėjimo datos.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
lt: %s data turi būti po pradžios datos.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
lt: %s data turi būti po bandomojo laikotarpio pabaigos datos.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
lt: %s prenumeratos datos ištrinti negalima. Turite ištrinti užsakymą.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
lt: Produktas %s buvo ištrintas ir jo nebegalima atnaujinti. Pasirinkite naują produktą arba susisiekite su mumis dėl pagalbos.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
lt: Dovanojimo plėtinys suteikia galimybę vienam asmeniui įsigyti prenumeruojamą produktą kitam asmeniui. Tada pirkėjas ir gavėjas dalijasi prenumeratos valdymu, todėl abu gali valdyti prenumeratą per jos gyvavimo ciklą.

en: The Upgrade is in Progress
lt: Vykdomas atnaujinimas

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
lt: „WooCommerce“ prenumeratos papildinys buvo atnaujintas!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
lt: „WooCommerce“ prenumeratos papildinys šiuo metu vykdo duomenų bazės naujinimo tvarką.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
lt: Nepavyko atlikti automatinio mokėjimo už prenumeratos atnaujinimą. Bandysime dar kartą sumokėti %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
lt: Automatinis mokėjimas atnaujinti prenumeratą naudojant %1$s nepavyko. Norėdami iš naujo suaktyvinti prenumeratą, prisijunkite ir sumokėkite už atnaujinimą savo paskyros puslapyje: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
lt: Automatinis pasikartojantis mokėjimas už užsakymą Nr. %1$s iš %2$s nepavyko. Mokėjimas bus bandomas dar kartą %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
lt: Automatinis pasikartojantis mokėjimas už užsakymą #%d iš %s nepavyko. Mokėjimas bus bandomas dar kartą %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
lt: Vidutinė kiekvienos prenumeratos šio produkto eilutė.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
lt: Vidutinė visų šios produktų eilutės prekės užsakymų eilučių suma.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
lt: Vidutinė visų klientų prisiregistravimo, perjungimo ir atnaujinimo užsakymų vertė.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
lt: Geriausia naujosios automatinio kartojimo sistemos dalis yra ta, kad pakartotinio bandymo taisykles galima visiškai pritaikyti.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
lt: Prenumeratos sukūrimo datos negalima ištrinti, tik atnaujinti.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
lt: Paskutinio prenumeratos užsakymo atlikimo data GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
lt: Paskutinio prenumeratos užsakymo apmokėjimo data GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
lt: Ištrintas mokėjimo metodas buvo naudojamas automatiniams prenumeratos mokėjimams, nepavyko rasti alternatyvaus žetono mokėjimo metodo prieigos rakto, kuriuo būtų galima pakeisti prenumeratas.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
lt: Ištrintas mokėjimo metodas buvo naudojamas automatiniams prenumeratos mokėjimams. Kad ateityje išvengtumėte nesėkmingų atnaujinimo mokėjimų, prenumeratos naudojant šį mokėjimo metodą buvo atnaujintos, kad naudotų jūsų %1$s. Norėdami pakeisti atskirų prenumeratų mokėjimo metodą, eikite į puslapį %2$sMy Account &gt; Prenumeratos%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
lt: El. laiškas, išsiųstas klientui, kai buvo atliktas mokėjimo atnaujinimas arba mokėjimo pakartotinis bandymas, nepranešė, kad mokėjimas bus bandomas iš naujo.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
lt: Visas %1$d prenumeratos jūsų svetainėje atnaujinimas užtruks nuo %2$d iki %3$d minučių.

en: The item on the switch order cannot be found.
lt: Perjungimo užsakymo elementas nerastas.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
lt: Elementas nepašalintas, nes šios prenumeratos mokėjimo metodas nepalaiko elemento pašalinimo.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
lt: Naujoji sąsaja taip pat sukurta esamame %sEdit Order%s ekrane. Jei kada nors pakeitėte užsakymą, jau žinote, kaip pakeisti prenumeratą.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
lt: Atsiskaitymo laikotarpių tarp prenumeratos atnaujinimų skaičius.

en: The number of renewal orders processed during this period.
lt: Per šį laikotarpį apdorotų atnaujinimo užsakymų skaičius.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
lt: Atnaujinimo užsakymų, kurių mokėjimas nepavyko, skaičius naudoja pakartotinio bandymo sistemą.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
lt: Šio laikotarpio mokėjimo atnaujinimo bandymų, kurių mokėjimas nebuvo sėkmingas, skaičius.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
lt: Šio laikotarpio mokėjimo atnaujinimo bandymų skaičius, kai buvo galima apdoroti mokėjimą, kuris anksčiau buvo nesėkmingas vieną ar daugiau kartų.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
lt: Dar neapdorotų mokėjimo atnaujinimo bandymų skaičius.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
lt: Per šį laikotarpį apdorotų pakartotinio prenumeratos užsakymų skaičius.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
lt: Prisiregistravimo, perjungimo ir atnaujinimo užsakymų, kuriuos šis klientas pateikė jūsų parduotuvėje, sumokėtos būsenos (ty apdorotas arba baigtas), skaičius.

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
lt: Per šį laikotarpį kliento ar parduotuvės vadovo atšauktų prenumeratų skaičius. Išankstinio mokėjimo terminas šiuo laikotarpiu dar gali būti nepasibaigęs.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
lt: Prenumeratų, sukurtų per šį laikotarpį, sukurtų rankiniu būdu, importuotų arba klientui pateikus užsakymą, skaičius. Tai apima užsakymus, laukiančius apmokėjimo.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
lt: Prenumeratų skaičius per šį laikotarpį su pabaigos data ateityje ir kitokia būsena nei laukiama.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
lt: Per šį laikotarpį sukurtų pirminių užsakymų įsigytų prenumeratų skaičius. Tai reiškia naujas prenumeratas, kurias sukūrė klientai, pateikę užsakymą atsiskaitydami.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
lt: Prenumeratų, į kurias įtrauktas šis produktas kaip eilutės elementas ir kurių būsena yra kitokia nei laukiama arba išmestas į šiukšliadėžę, skaičius.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
lt: Šio kliento turimų prenumeratų, kurių būsena yra aktyvi arba laukiama atšaukimo, skaičius.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
lt: Šio kliento prenumeratų, kurių būsena kitokia nei laukiama arba išmestas į šiukšliadėžę, skaičius.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
lt: Prenumeratų, kurios buvo naujovintos, sumažintos arba pakeistos kryžminėmis per šį laikotarpį, skaičius.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
lt: Prenumeratų, kurių galiojimo laikas baigėsi arba baigėsi išankstinio mokėjimo terminas, jei jis buvo atšauktas, skaičius.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
lt: Unikalių klientų, kurių prenumerata yra bet kokios būsenos, išskyrus laukiančią arba išmestą į šiukšliadėžę, skaičius.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
lt: Būsimų atnaujinimo užsakymų skaičius pagal šiuo metu aktyvias prenumeratas.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
lt: Nepavyko rasti pradinio perjungiamo prenumeratos elemento.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
lt: Šios prenumeratos mokėjimo būdo pakeisti negalima.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
lt: Produkto tipo pakeisti negalima, nes šis produktas yra susietas su prenumerata.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
lt: Atnaujinimo tvarka yra tokia:

en: The requested subscription cannot be edited.
lt: Prenumeratos, kurios prašoma, redaguoti negalima.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
lt: Pakartotinio bandymo sistema pagal numatytuosius nustatymus yra išjungta. Norėdami jį įjungti, apsilankykite Prenumeratos nustatymų administravimo ekrane.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
lt: Prenumeratos pradžios datos ištrinti negalima, ją galima tik atnaujinti.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
lt: Būsena, taikoma užsakymui nuo to laiko, kai atnaujinti mokėjimo nepavyko arba įvyko paskutinis pakartotinis bandymas, iki šio pakartotinio bandymo apdorojimo.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
lt: Būsena, taikoma prenumeratai nuo to laiko, kai atnaujinti mokėjimo nepavyko arba įvyko paskutinis pakartotinis bandymas, iki šio pakartotinio bandymo apdorojimo.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
lt: Automatinio mokėjimo pakartotinio bandymo būsena: laukiama reiškia, kad bandymas bus atliktas pakartotinai ateityje, nepavykęs reiškia, kad mokėjimas nebuvo sėkmingas bandant iš naujo, o baigtas reiškia, kad mokėjimas pavyko, kai buvo bandoma iš naujo.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
lt: Būsena, į kurią perkeliama prenumerata. Skirtingai nei „būsenos“ parametras, jis apskaičiuos ir atnaujins prenumeratos datas.

en: The subscription's end date.
lt: Prenumeratos pabaigos data.

en: The subscription's next payment date.
lt: Kita prenumeratos mokėjimo data.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
lt: Pirminis prenumeratos ID, jei tai iš naujo prenumeruojama.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
lt: Prenumeratos iš naujo prenumeratos ID.

en: The subscription's start date.
lt: Prenumeratos pradžios data.

en: The subscription's trial date
lt: Prenumeratos bandomoji data

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
lt: Visų atnaujinimo užsakymų suma, įskaitant mokesčius ir pristatymą.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
lt: Visų pakartotinio prenumeratos užsakymų suma, įskaitant mokesčius ir pristatymą.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
lt: Visų pirminių prenumeratos užsakymų suma, įskaitant kitas prekes, mokesčius, mokesčius ir pristatymą.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
lt: Visų keitimo užsakymų suma, įskaitant mokesčius ir pristatymą.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
lt: Visų būsimų atnaujinimo užsakymų suma, įskaitant prekes, mokesčius, mokesčius ir pristatymą, šiuo metu aktyvioms prenumeratoms.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
lt: Bendra pajamų suma, įskaitant mokesčius ir siuntimą, susigrąžinta naudojant nepavykusią mokėjimo pakartotinio užsakymų atnaujinimo sistemą, kai mokėjimas nepavyko.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
lt: Bendras prisiregistravimo, perjungimo ir atnaujinimo užsakymų, pateiktų jūsų parduotuvėje su mokama būsena (ty apdorota arba baigta), skaičius.

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
lt: Bendras prenumeratų, kurių būsena yra aktyvi arba laukiama atšaukimo, skaičius.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
lt: Bendras prenumeratų, kurių būsena yra kita nei laukiama arba išmesta į šiukšliadėžę, skaičius.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
lt: Bendra šio kliento prisiregistravimo, perjungimo ir atnaujinimo užsakymų vertė.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
lt: Bandomasis laikotarpis negali viršyti %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
lt: Bandomasis laikotarpis negali viršyti: %1$s, %2$s, %3$s arba %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
lt: Atnaujinimo procesas gali šiek tiek užtrukti, todėl būkite kantrūs.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
lt: Siuntimo būdų nėra. Dar kartą patikrinkite savo adresą arba susisiekite su mumis, jei reikia pagalbos.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
lt: Iškilo problema su PayPal. Jūsų API kredencialai gali būti neteisingi. Atnaujinkite savo %1$sAPI kredencialus%2$s. %3$sSužinokite daugiau%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
lt: Iškilo problema su PayPal. Jūsų PayPal paskyra išduoda pasenusius prenumeratos ID. %1$sSužinokite daugiau%2$s. %3$sAtsisakyti%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
lt: Nustatant išsamią jungiklio informaciją įvyko klaida.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
lt: Atnaujinant įvyko klaida. Atnaujinkite puslapį ir bandykite dar kartą.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
lt: Pateikiant prašymą pakartotinai prenumeruoti įvyko klaida. Prašau, pabandykite dar kartą.

en: There was an error with your request. Please try again.
lt: Jūsų užklausoje įvyko klaida. Prašau, pabandykite dar kartą.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
lt: Tai svarbūs klausimai bet kokiam prenumeratos prekybos verslui.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
lt: Šiuos el. laiškus galima įjungti, išjungti ir tinkinti %sWooCommerce &gt; Nustatymai &gt; El. laiškai%s administravimo ekrane.

en: This Month
lt: Šį mėnesį

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
lt: Tai valdo el. laiško temos eilutę. Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąją temą: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
lt: Tai valdo pagrindinę el. pašto pranešimo antraštę. Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąją antraštę: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
lt: Tai valdo pagrindinę el. pašto pranešimo antraštę. Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąją antraštę: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
lt: Ši data turėtų būti traktuojama tik kaip apytikslė. Šios prenumeratos mokėjimo šliuzas kontroliuoja, kada apdorojami mokėjimai.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
lt: Šis nemokamas plėtinys leidžia perkelti abonentus iš trečiųjų šalių sistemų į „WooCommerce“. Tai taip pat suteikia galimybę eksportuoti prenumeratos duomenis analizei į skaičiuoklės įrankius arba trečiųjų šalių programas.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
lt: Tai yra užsakymo pranešimas, siunčiamas klientams su išsamia užsakymo informacija po to, kai užsakymas yra sulaikytas.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
lt: Tai užsakymo pranešimas, siunčiamas klientui po to, kai baigiamas apmokėjimas už prenumeratos atnaujinimo užsakymą. Jame yra informacija apie atnaujinimo užsakymą.

en: This is where subscriptions are stored.
lt: Čia yra saugomos prenumeratos.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
lt: Šiame naujame puslapyje klientas taip pat gali laikinai sustabdyti arba atšaukti prenumeratą, pakeisti mokėjimo metodą, pakeisti pristatymo adresą arba atnaujinti / sumažinti prekės versiją.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
lt: Šio užsakymo apmokėti nebegalima, nes už atitinkamą prenumeratą šiuo metu mokėti nereikia.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
lt: Šiame puslapyje bus rodomi proceso rezultatai, atnaujinant kiekvieną prenumeratų paketą.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
lt: Šio produkto šiuo metu nėra sandėlyje ir jis neprieinamas.

en: This section shows any information about Subscriptions.
lt: Šiame skyriuje rodoma bet kokia informacija apie prenumeratas.

en: This section shows general information about the store.
lt: Šiame skyriuje pateikiama bendra informacija apie parduotuvę.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
lt: Šioje skiltyje pateikiama informacija apie prenumeratos mokėjimo būdus.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
lt: Šiame skyriuje pateikiama informacija apie mokėjimo šliuzo funkcijų palaikymą.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
lt: Šios prenumeratos nebegalima redaguoti, nes mokėjimo šliuzas neleidžia keisti pasikartojančių sumų.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
lt[0]: Ši prenumerata nustatyta taip, kad ji atnaujintų automatiškai, naudojant jūsų pateiktą mokėjimo metodą. Šią prenumeratą galite valdyti arba atšaukti savo %smy paskyros puslapyje%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
lt[0]: Ši prenumerata nustatyta taip, kad ji atnaujintų automatiškai, naudojant jūsų pateiktą mokėjimo metodą. Galite valdyti arba atšaukti šią prenumeratą mano paskyros puslapyje. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
lt: Šio varianto pašalinti negalima, nes jis susietas su aktyviomis prenumeratomis. Norėdami pašalinti šį variantą, atšaukite ir ištrinkite jo prenumeratas.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
lt: Taip išvalysite nuolatinę visų prenumeratų, saugomų jūsų parduotuvės naudotojams, talpyklą. Tikėtis, kad atlikus šį veiksmą bus lėtesnis atsiskaitymo, atnaujinimo ir kitų su prenumerata susijusių funkcijų veikimas. Talpyklos bus iš naujo generuojamos per valandą, kai vykdomos užklausos, skirtos rasti tam tikro vartotojo prenumeratas.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
lt: Taip išvalysite nuolatinę visų jūsų parduotuvės prenumeratų atnaujinimo, perjungimo, prenumeratos ir kitų užsakymų tipų talpyklą. Atlikę šį veiksmą, tikimasi lėtesnio atsiskaitymo, atnaujinimo ir kitų su prenumerata susijusių funkcijų. Vykdant susijusias užsakymų užklausas, talpyklos bus iš naujo atnaujinamos per valandą.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
lt: Taip bus sukurta nuolatinė talpykla, skirta vartotojams susieti su prenumeratais. Talpyklos bus generuojamos viršvalandžius fone (naudojant veiksmų planuoklį).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
lt: Tai sugeneruos nuolatinę visų jūsų parduotuvės prenumeratų atnaujinimo, perjungimo, prenumeratos ir kitų tipų užsakymų talpyklą. Talpyklos bus generuojamos viršvalandžius fone (naudojant veiksmų planuoklį).

en: Timezone:
lt: Laiko zona:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
lt: Jei norite taikyti konkrečią taisyklę, pagrįstą tam tikromis sąlygomis, pvz., didelės vertės užsakymais arba retu atnaujinimo grafiku, galite naudoti konkretų %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s filtrą. Tai suteikia nepavykusio mokėjimo atnaujinimo užsakymo ID, kurį galima naudoti ieškant informacijos apie produktus, prenumeratą ir sumas, su kuriomis susijęs nepavykęs mokėjimas.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
lt: Norėdami įgalinti automatinį šios prenumeratos atnaujinimą, pirmiausia turėsite pridėti mokėjimo metodą.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
lt: Norėdami iš naujo suaktyvinti prenumeratą dabar, taip pat galite prisijungti ir sumokėti už atnaujinimą paskyros puslapyje: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
lt: Norėdami iš naujo suaktyvinti prenumeratą dabar, taip pat galite prisijungti ir sumokėti už atnaujinimą paskyros puslapyje: %1$sPay Now »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
lt: Norėdami įrašyti naujinimo eigą, buvo sukurtas naujas žurnalo failas. Šis failas bus automatiškai ištrintas po %1$d savaitės. Jei norite jį ištrinti anksčiau, galite jį rasti čia: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
lt: Norėdami tai kuo greičiau išspręsti, susikurkite %1$laikiną administratoriaus paskyrą%3$s naudotojo el. pašto adresu woologin@woocommerce.com ir bendrinkite kredencialus su mumis per %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
lt: Norėdami pamatyti daugiau informacijos apie šias klaidas, peržiūrėkite %1$s žurnalo failą %2$sWooCommerce žurnalų ekrane.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
lt: Norėdami pamatyti visą klaidą, peržiūrėkite %1$s žurnalo failą %2$sWooCommerce žurnalų ekrane.%3$s.

en: Today!
lt: Šiandien!

en: Total
lt: Iš viso

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: table heading]
en: Total
lt: Iš viso

en: Total Discount
lt: Visa nuolaida

en: Total Subscribers
lt: Iš viso prenumeratorių

en: Total Subscription Orders
lt: Bendras prenumeratos užsakymų skaičius

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
lt: Iš viso prenumeratos užsakymų %s

en: Total Subscriptions
lt: Iš viso prenumeratų

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
lt: Iš viso prenumeratų %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
lt: Iš viso: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
lt: Sumos

en: Trash
lt: Šiukšliadėžė

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
lt: Išmetus šį užsakymą į šiukšliadėžę bus išmesta ir su užsakymu įsigytos prenumeratos.

en: Trial End
lt: Bandymo pabaiga

[ctx: table heading]
en: Trial End
lt: Bandymo pabaiga

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
lt: Bandymo pabaigos data

en: Turn off Automatic Payments
lt: Išjunkite automatinius mokėjimus

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
lt: Nepavyko pakeisti prenumeratos būsenos į „%1$s“. Išimtis: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
lt: Nepavyko pakeisti prenumeratos būsenos į „%s“.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
lt: Nepavyko pakeisti prenumeratos būsenos į „%s“. Norėdami suaktyvinti prenumeratą, priskirkite klientą.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
lt: Nepavyko rasti „PayPal“ atsiskaitymo sutarties užsakymo.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
lt: Nepavyko pataisyti prenumeratų.%4$sKlaida: %1$s%4$sAtnaujinkite puslapį ir bandykite dar kartą. Jei problema išlieka, %2$ssusisiekite su palaikymo komanda%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
lt: Nepavyko naujovinti prenumeratų.%4$sKlaida: %1$s%4$sAtnaujinkite puslapį ir bandykite dar kartą. Jei problema išlieka, %2$ssusisiekite su palaikymo komanda%3$s.

en: Unended Subscription Count
lt: Neribotas prenumeratų skaičius

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
lt: Nežinomas užsakymo tipas

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unlimited payments
lt: Neriboti mokėjimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbta

en: Upcoming Recurring Revenue
lt: Būsimos pasikartojančios pajamos

en: Update Complete
lt: Atnaujinimas baigtas

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
lt: Atnaujinti duomenų bazę

en: Update Error
lt: Atnaujinimo klaida

en: Update in Progress
lt: Vykdomas atnaujinimas

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
lt: Atnaujinkite %1$s, naudojamą %2$sall%3$s mano aktyvių prenumeratų

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
lt: Atnaujinkite %1$sall%2$s mano dabartinių prenumeratų mokėjimo metodą

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
lt: Atnaujinant prenumeratos datas įvyko klaida su pranešimu: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
lt: Patobulinti

en: Upgrade or Downgrade
lt: Atnaujinkite arba sumažinkite

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
lt: Naudokite šį lauką, norėdami tinkinti tekstą, rodomą atsiskaitymo mygtuke, kai užsakyme yra prenumerata. Paprastai kasos pateikimo mygtukas rodo „Pateikti užsakymą“. Kai krepšelyje yra prenumerata, tai pakeičiama į „Užsiregistruoti dabar“.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
lt: Automatinio atnaujinimo jungiklio naudojimas išjungtas, kai veikia sustojimo režimas.

en: Variable Subscription
lt: Kintamasis abonementas

en: Variable subscription
lt: Kintamasis abonementas

en: Variation ID, if applicable.
lt: Variacijos ID, jei taikoma.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
lt: Versijoje %1$s yra keletas naujų patobulinimų, kurių paprašė parduotuvių vadovai, kaip ir jūs (ir galbūt net %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
lt: Versija %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
lt: 2.0 versija buvo kuriama daugiau nei metus. Iš naujo išradome plėtinį, kad atsižvelgtume į 3 metų parduotuvių vadovų atsiliepimus.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
lt: 2.1 versija pristato keletą puikių naujų funkcijų, kurių prašo parduotuvių vadovai, kaip ir jūs (ir galbūt net %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
lt: Per %s

[ctx: view a subscription]
en: View
lt: Žiūrėti

en: View Email Settings
lt: Peržiūrėkite el. pašto nustatymus

en: View Reports
lt: Peržiūrėti ataskaitas

en: View Retry
lt: Žiūrėti Bandyti dar kartą

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
lt: Peržiūrėti prenumeratą

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
lt: Peržiūrėti prenumeratą: %s

en: View and manage subscriptions
lt: Peržiūrėkite ir tvarkykite prenumeratas

en: View other subscriptions &rarr;
lt: Peržiūrėkite kitas prenumeratas →

en: View subscription
lt: Žiūrėti prenumeratą

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
lt: Peržiūrėti prenumeratą: %s

en: View subscriptions
lt: Peržiūrėkite prenumeratas

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
lt[0]: Peržiūrėkite prenumeratos būseną %1$savo paskyroje%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
lt: Peržiūrėkite užsakymą: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
lt: Peržiūrėkite savo prenumeratą: %s

en: Virtual
lt: Virtualus

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
lt: ĮSPĖJIMAS: tuoj nutiks blogi dalykai! Mokėjimo šliuzas, naudojamas šiai prenumeratai įsigyti, nepalaiko prenumeratos informacijos keitimo. Atsiskaitymo laikotarpio, pasikartojančios nuolaidos, pasikartojančių mokesčių ar pasikartojančios bendros sumos pakeitimai gali neatsispindėti sumoje, kurią ima mokėjimo šliuzas.

en: WP REST API Endpoints
lt: WP REST API galutiniai taškai

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
lt: Norite išsamios informacijos apie konkretų prenumeratą? Gaukite %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
lt: Norite sužinoti daugiau apie prenumeratas %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
lt: Norite išvardyti visas svetainės prenumeratas? Gaukite %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
lt: Norite išvardyti visas svetainės prenumeratas? Gaukite %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Norite išsamios informacijos apie konkretų prenumeratą? Gaukite %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
lt: Norite anksti atnaujinti per kasą? Spustelėkite %čia.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
lt: Norite, kad jūsų klientai galėtų prenumeruoti neprenumeruojamus produktus?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
lt: Įspėjimas! 2.0 versija yra pagrindinis „WooCommerce“ prenumeratos plėtinio atnaujinimas. Prieš atnaujindami sukurkite atsarginę kopiją, atnaujinkite visus „WooCommerce“ plėtinius ir sustojimo svetainėje išbandykite visus papildinius, tinkintą kodą ir mokėjimo šliuzus su 2.0 versija. %1$sSužinokite daugiau apie 2.0 versijos pakeitimus »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
lt: Įspėjimas! Naudojate WooCommerce Prenumeratos papildinio kodo versiją %s, bet jūsų duomenų bazė atnaujinta į 2.0 prenumeratos versiją. Tai sukels didelių problemų jūsų parduotuvėje.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
lt: Įspėjimas: ištrynus vartotoją bus ištrintos ir jo prenumeratos. Naudotojo užsakymai išliks, bet bus priskirti vartotojui „Svečias“. Ar norite toliau trinti šį naudotoją ir visas susijusias prenumeratas?

en: We can not find your old subscription item.
lt: Negalime rasti senos prenumeratos prekės.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
lt: Negalime rasti šio naudotojo mokamos prenumeratos užsakymo.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
lt: Negalime rasti prenumeratos su ID #%d. Galbūt jis buvo ištrintas?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
lt: Nepavyko sukurti jūsų prenumeratos atnaujinimo užsakymo, bandykite dar kartą.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
lt[0]: Nepavyko rasti pradinio jūsų krepšelyje esančios prekės atnaujinimo užsakymo. Elementas buvo pašalintas.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
lt[0]: Nepavyko rasti pirminės prenumeratos jūsų krepšelyje. Elementas buvo pašalintas.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
lt: Patobulinome ne tik žmonių, bet ir kompiuterių sąsajas. Dabar jūsų programos gali kurti, skaityti, atnaujinti arba ištrinti prenumeratas per RESTful API galinius taškus.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
lt: Baigėme apdoroti jūsų prenumeratos atnaujinimo užsakymą.

en: We hope you enjoy it!
lt: Tikimės, kad jums patiks!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
lt: Nepavyko rasti šios prenumeratos, bandykite dar kartą.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
lt: Nepavyko rasti ataskaitos rezultatų, kurių prašėte, rinkinio. Iš naujo sukurkite nuorodą iš %1$sprenumeratos ataskaitų ekrano%2$s.

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Welcome to Subscriptions 2.0
lt: Sveiki atvykę į 2.0 prenumeratas

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
lt: Sveiki atvykę į 2.1 prenumeratas!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
lt: Sveiki atvykę į „WooCommerce“ prenumeratas %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
lt: Sveiki atvykę į „WooCommerce“ prenumeratas 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
lt: Kas nutinka, kai klientas nori įsigyti prenumeruojamą produktą kitam asmeniui?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
lt: Kokią asmeninę informaciją jūsų parduotuvė bendrina su išoriniais šaltiniais, priklauso nuo to, kuriuos trečiosios šalies mokėjimų apdorojimo papildinius naudojate rinkdami prenumeratos mokėjimus. Rekomenduojame susipažinti su jų privatumo politika ir informuoti šią savo privatumo politikos dalį.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
lt: Ką renkame ir saugome

en: What we share with others
lt: Kuo dalijamės su kitais

en: What's new?
lt: Kas naujo?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
lt: Kai atšauktas

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
lt: Kai prenumerata suaktyvinama rankiniu būdu arba sėkmingai įsigijus, naujiems vartotojams bus priskirtas šis vaidmuo.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
lt: Atšaukus

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
lt: Ar tvarkant %s prenumeratos asmeniniai duomenys turi būti saugomi arba pašalinami?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
lt: Ar pereinant prie prenumeratos su kitu pasikartojančiu mokėjimo ar atsiskaitymo laikotarpiu, kaina, sumokėta už esamą atsiskaitymo laikotarpį, turi būti proporcinga perjungiant į naują prenumeratą?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
lt: Perjungdami į prenumeratą, kurios trukmė yra ilgesnė, nustatydami, kiek mokėjimų abonentas turi sumokėti už naują prenumeratą, galite atsižvelgti į kliento jau atliktus mokėjimus.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
lt: Perjungdami į prenumeratą su registracijos mokesčiu, galite reikalauti, kad klientas sumokėtų tik skirtumą tarp esamos prenumeratos registracijos mokesčio ir naujos prenumeratos registracijos mokesčio (jei toks yra).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
lt: Su WooCommerce Prenumeruokite viską, jie gali! Šis eksperimentinis plėtinys tyrinėja, kaip bet kurį produktą, įskaitant produktų rinkinius ir sudėtinius produktus, konvertuoti į prenumeruojamą produktą. Ji taip pat siūlo klientams galimybę užsiprenumeruoti neprenumeruojamų produktų krepšelį.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
lt: Įjungę išankstinį atnaujinimą, klientai gali atnaujinti savo prenumeratas iki kitos mokėjimo datos.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
lt: Atnaujinus rankiniu būdu, kliento prenumerata sulaikoma, kol jis prisijungs ir sumokės už jos atnaujinimą. %1$sSužinokite daugiau%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
lt: Naudodami %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s filtrą, galite apibrėžti numatytųjų taisyklių rinkinį, taikomą visiems nepavykusiems mokėjimams jūsų parduotuvėje.

note: Author of the plugin
en: WooCommerce
lt: „WooCommerce“.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
lt: „WooCommerce 2.6“ pridėjo %1$sREST API%2$s galinių taškų palaikymą, sukurtą naudojant „WordPress“ branduolio %3$sREST API%4$s infrastruktūrą.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
lt: „WooCommerce“ paskyra prijungta

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
lt: „WooCommerce“ prenumeratos

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
lt: „WooCommerce“ prenumeratos „PayPal“.

en: WooCommerce Subscriptions Update
lt: „WooCommerce“ prenumeratos atnaujinimas

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
lt: Vykdomas „WooCommerce“ prenumeratos atnaujinimas

en: Would you like to add a payment method now?
lt: Ar norėtumėte dabar pridėti mokėjimo metodą?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
lt: Ar norėtumėte atnaujinti prenumeratas, kad galėtumėte naudoti šį naują mokėjimo metodą – %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNe%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
lt: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
lt: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
lt: MMMM-MM-DD

en: Year
lt: Metai

en: Yes
lt: Taip

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
lt: Ketinate išmesti vieną ar daugiau užsakymų, kuriuose yra prenumerata. Išmetus užsakymus bus išmestos ir su šiais užsakymais įsigytos prenumeratos.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
lt: Ištrinate prenumeratos elementą. Taip pat turėsite rankiniu būdu atšaukti prenumeratą ir išmesti į šiukšliadėžę ekrane Tvarkyti prenumeratas.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
lt: Negalite iš naujo suaktyvinti šios prenumeratos, kol nesumokėsite už jos atnaujinimą. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
lt: Negalite anksti atnaujinti šios prenumeratos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
lt: Negalite iš naujo užsiprenumeruoti tos prenumeratos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
lt: Negalite sustabdyti šios prenumeratos – sustabdymo limitas pasiektas. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
lt: Negalite pakeisti šios prenumeratos. Atrodo, kad jums nepriklauso prenumerata.

en: You can not switch to the same subscription.
lt: Negalite pereiti prie tos pačios prenumeratos.

en: You can only switch to a subscription product.
lt: Galite pereiti tik prie prenumeruojamo produkto.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
lt: Šiuo metu negalite atnaujinti prenumeratos. Prašau, pabandykite dar kartą.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
lt: Negalite keisti prenumeratos, kuri jums nepriklauso.

en: You cannot remove an item that does not exist.
lt: Negalite pašalinti elemento, kurio nėra.

en: You do not have permission to create subscriptions
lt: Neturite leidimo kurti prenumeratų

en: You do not have permission to read the subscriptions count
lt: Neturite leidimo skaityti prenumeratų skaičiaus

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
lt: Jūs užsiprenumeravote šį produktą. Pasirinkus naują prenumeratą, esama prenumerata bus pakeista.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
lt: Jūs jau įtraukėte šio produkto variantą į krepšelį.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
lt: Jūs jau užsiprenumeravote šį produktą ir vienam klientui gali būti tik vienas. Jūs negalite įsigyti produkto dar kartą.

en: You have an active subscription to this product already.
lt: Jau turite aktyvią šio produkto prenumeratą.

en: You have no active subscriptions.
lt: Neturite aktyvių prenumeratų.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
lt: Pasiekėte prenumeratos pabaigą. Eikite į %pirmą puslapį%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
lt: Gavote prenumeratos atnaujinimo užsakymą iš %1$s. Jų tvarka yra tokia:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
lt: Sėkmingai pakeitėte prenumeratos elementus. Jūsų naujo užsakymo ir prenumeratos informacija pateikiama žemiau:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
lt: Sėkmingai pašalinote „%1$s“ iš savo prenumeratos. %2$sAnuliuoti?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
lt: Jūsų %1$s atnaujinimo užsakymas iš %2$s baigtas

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
lt: Jūsų %1$s prenumeratos atnaujinimo užsakymas iš %2$s baigtas – atsisiųskite failus

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
lt: Dabar jūsų programos gali kurti, skaityti, atnaujinti arba ištrinti prenumeratas per RESTful API galinius taškus, kurių dizainas yra toks pat kaip ir naujausia WooCommerce REST API galinių taškų versija.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
lt: Jūsų krepšelyje buvo neteisinga prenumeratos perjungimo užklausa. Jis pašalintas iš jūsų krepšelio.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
lt[0]: Jūsų krepšelyje buvo neteisinga prenumeratos perjungimo užklausa. Jis buvo pašalintas.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
lt: Jūsų krepšelis ištuštintas iš prenumeruojamų produktų. Vienu metu galima įsigyti tik vieną prenumeruojamą produktą.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
lt: Dabar jūsų klientai gali peržiūrėti visą informaciją apie prenumeratą, įskaitant eilutės elementus, atsiskaitymo ir pristatymo adresą, atsiskaitymo tvarkaraštį ir atnaujinimo užsakymus, specialiame puslapyje %sMano paskyra &gt; Peržiūrėti prenumeratą%s.

en: Your database has been updated successfully!
lt: Jūsų duomenų bazė sėkmingai atnaujinta!

en: Your early renewal order was successful.
lt: Jūsų išankstinio atnaujinimo užsakymas buvo sėkmingas.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
lt: Jūsų atnaujinimo užsakymas baigtas

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
lt: Jūsų prašymas anuliuoti ankstesnį veiksmą buvo nesėkmingas.

en: Your subscription change is complete
lt: Jūsų prenumeratos pakeitimas baigtas

en: Your subscription change is complete - download your files
lt: Prenumeratos pakeitimas baigtas – atsisiųskite failus

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
lt: Jūsų prenumerata buvo atšaukta.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
lt: Jūsų prenumerata sulaikyta.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
lt: Jūsų prenumerata vėl suaktyvinta.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
lt: Prenumeratos atnaujinimo užsakymas baigtas – atsisiųskite failus

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
lt[0]: Jūsų prenumerata bus aktyvuota, kai bus atliktas mokėjimas.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
lt: Jūsų {blogname} atnaujinimo užsakymas gautas!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
lt: Jūsų {blogname} atnaujinimo užsakymo kvitas iš {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
lt: Jūsų {blogname} prenumeratos pakeitimas nuo {order_date} baigtas

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
lt: Jūsų {blogname} prenumeratos pakeitimas nuo {order_date} baigtas – atsisiųskite failus

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
lt: [%s] Prenumerata atšaukta

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
lt: [%s] Prenumerata pasibaigė

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
lt: [%s] Prenumerata sustabdyta

en: [Remove]
lt: [Pašalinti]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
lt: [{blogname}] Naujas prenumeratos atnaujinimo užsakymas ({order_number}) – {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
lt: [{blogname}] Prenumerata pakeista ({order_number}) – {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
lt: [{site_title}] Nepavyko atlikti {order_number} automatinio mokėjimo, suplanuotas {retry_time} bandykite dar kartą

en: a customer suspends a subscription
lt: klientas sustabdo prenumeratą

en: a subscription expires
lt: prenumerata baigiasi

en: account erasure request
lt: sąskaitos ištrynimo užklausa

en: an automatic payment fails
lt: automatinis mokėjimas nepavyksta

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
lt[0]: dieną

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
lt[0]: dieną

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
lt: dienos iki atnaujinimo dienos

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
lt: pvz 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
lt: pvz 5.90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
lt: pvz 9.90

en: emails sent to the customer and store manager
lt: laiškų, išsiųstų klientui ir parduotuvės vadovui

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
lt: kas

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
lt: kas %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
lt: kas %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
lt: numatoma kliringo data %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
lt: dėl

en: how long to wait between retry attempts
lt: kiek laiko reikia laukti tarp pakartotinių bandymų

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
lt: %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
lt: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
lt[0]: mėnuo

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
lt[0]: mėnuo

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
lt: nauji susiję užsakymų metodai WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
lt: ne

en: now
lt: dabar

en: staging
lt: pastatymas

en: subscriptions
lt: prenumeratos

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
lt: sustabdymai per atsiskaitymo laikotarpį.

en: the status applied to the renewal order and subscription
lt: atnaujinimo užsakymui ir abonementui taikoma būsena

en: the total number of retry attempts
lt: bendras bandymų pakartoti skaičius

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
lt: išankstinis

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
lt: versija %1$s yra pasenusi. Pagrindinė versija yra %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
lt[0]: savaitę

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
lt[0]: savaitę

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
lt[0]: metų

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
lt[0]: metų
