WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to ka translation catalogue (1264 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
ka[0]: %d სხვა გამოწერა შემოწმდა და არ სჭირდებოდა შეკეთება.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
ka: შემდეგი გადახდა არის %s.

en:  Subscription Created
ka: გამოწერა შეიქმნა

en:  Subscription Deleted
ka: გამოწერა წაიშალა

en:  Subscription Switched
ka: გამოწერა გადართულია

en:  Subscription Updated
ka: გამოწერა განახლებულია

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
ka: &quot;%s&quot; არ არის სწორი ახალი შეკვეთის ტიპი.

en: $0 Initial Checkout
ka: $0 საწყისი გადახდა

en: $type passed to the function was not a string.
ka: ფუნქციაზე გადაცემული $type არ იყო სტრიქონი.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
ka[0]: %1$s %2$s შემდეგ %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s ყოველ %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s ყოველ %4$s-ზე %5$s-ზე

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s %4$s %5$s-ზე ყოველწლიურად

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s %4$s %5$s-ზე ყოველ %6$s წელიწადში

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s ყოველ %5$s თვის %4$s დღეს

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s ყოველი თვის %4$s-ზე

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s ყოველი თვის ბოლო დღეს

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
ka: %1$s %2$s შემდეგ %3$s ყოველ %4$s თვის ბოლო დღეს

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
ka: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
ka: %1$s დაასრულეთ გადახდა %2$sშეუკვეთეთ %3$s%4$s, რათა შეცვალოთ თქვენი გამოწერა.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
ka: %1$s %2$s უფასო საცდელი პერიოდის შემდეგ

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
ka: %1$s და %2$s რეგისტრაციის საფასური

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
ka: %1$s ყოველ %2$s-ში

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
ka: %1$s ყოველ %2$s-ზე %3$s-ზე

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
ka[0]: %1$s %2$d ერთეულისთვის

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
ka: %1$s %2$s-ისთვის

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
ka: %1$s უფასო საცდელი ვერსია, შემდეგ %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
ka: %1$s ახლა და

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
ka: %1$s ყოველწლიურად %2$s %3$s-ზე

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
ka: %1$s %2$s-ზე %3$s ყოველ %4$s წელიწადში

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
ka: %1$s ყოველ %3$s თვის %2$s დღეს

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
ka: %1$s ყოველი თვის %2$s-ზე

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
ka: %1$s ყოველი %2$s თვის ბოლო დღეს

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
ka[0]: %1$s გამოწერა ვერ განახლდა: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
ka: %1$s გამოწერის ღონისძიება გააქტიურდა %2$s-ზე

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
ka: %1$s %2$s უფასო საცდელი პერიოდით

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
ka: %1$s#%2$s%3$s %4$s-ისთვის

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
ka: %1$sდაამატეთ სააბონენტო პროდუქტი »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
ka: %1$sდაამატეთ გამოწერა%2$s ახლა ან %3$შეიტყვეთ მეტი%4$s ახალი ინტერფეისის შესახებ.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
ka: %1$sაირჩიეთ გამოწერა%2$s%3$sWooCommerce Subscriptions გაფართოება ამატებს გამოწერის პროდუქტის ორ ახალ ტიპს - %4$sმარტივი გამოწერა%5$s და %6$sცვლადი გამოწერა%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
ka: %1$sისწავლეთ როგორ განაახლოთ %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
ka: %1$sშეიტყვეთ მეტი გამოწერების მართვის შესახებ »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
ka: %1$sშენიშვნა:%2$s შეკვეთები, რომლებიც დაკავშირებულია გამოწერასთან, არ შედის შეკვეთებში, რომლებიც გავლენას ახდენს ამ პარამეტრებით.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
ka: %1$sშეკვეთა #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
ka: %1$sPayPal საცნობარო ტრანზაქციები ჩართულია თქვენს ანგარიშზე%2$s. გამოწერის მართვის ყველა ფუნქცია ახლა ჩართულია. ბედნიერი გაყიდვა!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
ka: %1$sPayPal საცნობარო ტრანზაქციები არ არის ჩართული თქვენს ანგარიშზე%2$s, გამოწერის მართვის ზოგიერთი ფუნქცია ჩართული არ არის. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ PayPal-ს და მოითხოვოთ %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s თქვენს ანგარიშზე. %5$sშეამოწმეთ PayPal ანგარიში%6$s %3$sშეიტყვეთ მეტი %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
ka: %1$sPayPal საცნობარო ტრანზაქციები არ არის ჩართული თქვენს ანგარიშზე%2$s. თუ გსურთ გამოიყენოთ PayPal Reference Transactions გამოწერებით, გთხოვთ, დაუკავშირდეთ PayPal-ს და მოითხოვოთ %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s თქვენს ანგარიშზე. %5$sშეამოწმეთ PayPal ანგარიში%6$s %3$sშეიტყვეთ მეტი %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
ka: %1$sდააყენეთ ფასი%2$s%3$sგამოწერის ფასები ოდნავ განსხვავდება სხვა პროდუქტების ფასებისგან. გამოწერისთვის შეგიძლიათ დააყენოთ ბილინგის პერიოდი, ხანგრძლივობა, რეგისტრაციის საფასური და უფასო საცდელი ვერსია.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
ka: %1$sგაფრთხილება!%2$s როგორც ჩანს, თქვენ დააქვეითეთ %1$sWooCommerce გამოწერები%2$s %3$s-დან %4$s-მდე. მოდულის ამ გზით დაქვეითებამ შეიძლება გამოიწვიოს პრობლემები. გთხოვთ, განაახლოთ %3$s-ზე ან უფრო მაღალზე, ან %5$გახსენით მხარდაჭერის ახალი ბილეთი%6$s შემდგომი დახმარებისთვის. %7$sშეიტყვეთ მეტი »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
ka: %1$sგაფრთხილება!%2$s ჩვენ ვხედავთ %1$sWooCommerce გამოწერების ადრეული განახლება%2$s მოდული აქტიურია. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s-ის %3$s ვერსია მოყვება ამ მოდულის ფუნქციონალურობას, რომელიც შეფუთულია ძირითად დანამატში. გთხოვთ, გამორთოთ WooCommerce გამოწერების ადრეული განახლება, რათა თავიდან აიცილოთ კონფლიქტები.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
ka: %1$sგაფრთხილება!%2$s ჩვენ აღმოვაჩინეთ პრობლემა %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s, რამაც შეიძლება გამოიწვიოს თქვენი გამოწერის განახლების შეკვეთა და კლიენტების გამოწერის ქეში არასწორი მონაცემების შემცველობა. ქეშირებული მონაცემების განახლების შესახებ ინფორმაციისთვის, გთხოვთ, %3$გახსენით მხარდაჭერის ახალი ბილეთი%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
ka: %1$sWooCommerce გამოწერები დაინსტალირებულია%2$s – %3$sთქვენ მზად ხართ დაიწყოთ გამოწერების გაყიდვა!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
ka: %1$sWooCommerce Subscriptions არააქტიურია.%2$s %3$sWooCommerce დანამატი%4$s უნდა იყოს აქტიური, რომ WooCommerce Subscriptions იმუშაოს. გთხოვთ, %5$sinstall და გააქტიუროთ WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
ka: %1$sWooCommerce Subscriptions არააქტიურია.%2$s გამოწერების ეს ვერსია საჭიროებს WooCommerce %3$s ან უფრო ახალს. გთხოვთ, %4$განაახლოთ WooCommerce %3$s ან უფრო ახალ ვერსიაზე »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
ka: %2$s %1$s მიმდინარე გამოწერები

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
ka: %2$s %1$s დასრულებული გამოწერა

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
ka: %2$s %1$s ახალი გამოწერა

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
ka: %2$s %1$s გამოწერის გაუქმება

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
ka: %2$s %1$s გამოწერის განახლება

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
ka: %2$s %1$s გამოწერა ხელახლა იწერება

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
ka: %2$s %1$s გამოწერის რეგისტრაცია

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
ka: %2$s %1$s გამოწერის გადამრთველი

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
ka[0]: %2$s%1$s გაუქმება%3$s გამოწერის გაუქმება ამ თვეში

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
ka[0]: %2$s%1$s განახლება%3$s გამოწერის განახლება ამ თვეში

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
ka[0]: %2$s%1$s რეგისტრაცია %3$s გამოწერის რეგისტრაცია ამ თვეში

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
ka[0]: %d გაუქმდა გადახდის ხელახლა ცდა

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
ka[0]: %d ვერ გადაიხადეთ ხელახლა ცდა

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
ka[0]: %d მომლოდინე გადახდის ხელახლა ცდა

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
ka[0]: %d გადახდის დამუშავება ხელახლა სცადეთ

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
ka[0]: %d წარმატებული გადახდის ხელახლა ცდა

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
ka[0]: %d წარუმატებლობა

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
ka[0]: %d ელემენტი

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
ka: %s - შეკვეთა

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
ka: %s წინ

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
ka: %s განახლების საშუალო თანხა

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
ka[0]: %s დღე

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
ka: თვის %s დღე

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
ka: %s ყოველ კვირას

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
ka[0]: %s თვე

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
ka: %s გამოწერის წმინდა მოგება

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
ka: %s გამოწერის წმინდა დაკარგვა

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
ka: %s ყოველი თვის ბოლო დღეს

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
ka: %s განახლების შემოსავალი ამ პერიოდში

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
ka: %s განახლების შეკვეთები

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
ka: %s განახლების შემოსავალი ამ პერიოდში

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
ka: %s განახლების შემოსავალი აღდგენილია

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
ka: %s განახლების შემოსავალი ამ თვეში

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
ka: %s ხელახლა გამოწერს შემოსავალს ამ პერიოდში

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
ka: %s განმეორებითი მცდელობა ვერ მოხერხდა

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
ka: %s განმეორებითი მცდელობა ელოდება

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
ka: %s განმეორებითი მცდელობა წარმატებით დასრულდა

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
ka: %s რეგისტრაციის შემოსავალი ამ პერიოდში

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
ka: %s რეგისტრაციის შემოსავალი ამ თვეში

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
ka[0]: %s გამოწერის სტატუსი შეიცვალა.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
ka: %s ცვლის შემოსავალს ამ პერიოდში

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
ka[0]: %s კვირა

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
ka[0]: %s წელი

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
ka: %sშეიტყვეთ მეტი »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
ka: (%s წამში)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
ka: (მოიცავს %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
ka: 1 დღე

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
ka: 1 თვე

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
ka: 1 კვირის

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
ka: 1 წელი

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
ka: ფატალური შეცდომა მოხდა PayPal-ით ბოლო გამოწერის გადახდის დამუშავებისას. გთხოვთ, %1$გახსენით ახალი ბილეთი WooCommerce Support%3$s-ში დაუყოვნებლივ, რომ ეს მოგვარდეს. %2$sშეიტყვეთ მეტი »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
ka: პროდუქტი აჩვენებს ღილაკს ტექსტით &quot;კალათაში დამატება&quot;. ნაგულისხმევად, გამოწერა ცვლის ამას „ახლავე დარეგისტრირებად“. თქვენ შეგიძლიათ დააკონფიგურიროთ ღილაკის ტექსტი გამოწერებისთვის აქ.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
ka: გამოწერა, რომელიც ეკუთვნის %1$s-ს, გაუქმდა. მათი გამოწერის დეტალები შემდეგია:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
ka: %1$s-ის კუთვნილი გამოწერა შეჩერებულია მომხმარებლის მიერ. მათი გამოწერის დეტალები შემდეგია:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
ka: %1$s-ის კუთვნილი გამოწერა ამოიწურა. მათი გამოწერის დეტალები შემდეგია:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
ka: გამოწერა წაიშალა თქვენი კალათიდან. გადახდის კარიბჭის შეზღუდვების გამო, სხვადასხვა სააბონენტო პროდუქტის ერთდროულად შეძენა შეუძლებელია.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
ka: გამოწერა წაიშალა თქვენი კალათიდან. პროდუქტებისა და ხელმოწერების ერთდროულად შეძენა შეუძლებელია.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
ka: გამოწერის განახლება წაიშალა თქვენი კალათიდან. რამდენიმე ხელმოწერის ერთდროულად შეძენა შეუძლებელია.

en: About WooCommerce Subscriptions
ka: WooCommerce გამოწერების შესახებ

en: Accept Early Renewal Payments
ka: მიიღეთ ადრეული განახლების გადახდები

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
ka: მიიღეთ ადრეული განახლების გადახდები მოდალის საშუალებით

en: Accept Manual Renewals
ka: მიიღეთ სახელმძღვანელო განახლებები

en: Actions
ka: მოქმედებები

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
ka: გააქტიურება

[ctx: Subscription status]
en: Active
ka: აქტიური

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
ka[0]: აქტიური <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
ka: აქტიური პროდუქტის გასაღები

en: Active Subscriptions
ka: აქტიური ხელმოწერები

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
ka: აქტიური ხელმოწერები %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
ka[0]: აქტიურია %d გადახდისთვის

en: Active for unlimited payments
ka: აქტიურია შეუზღუდავი გადახდებისთვის

en: Active for x payments
ka: აქტიურია x გადახდებისთვის

en: Active subscriber?
ka: აქტიური აბონენტი?

en: Add
ka: დამატება

en: Add New
ka: Ახლის დამატება

en: Add New Retry
ka: დაამატეთ ახალი ხელახალი ცდა

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
ka: დაამატეთ ახალი გამოწერა

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
ka: დაამატეთ გამოწერა

en: Add a Subscription Product
ka: დაამატეთ სააბონენტო პროდუქტი

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
ka: დაამატეთ გადახდა

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
ka: დაამატეთ გადახდის მეთოდი

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
ka: დაამატეთ გადახდის მეთოდი

en: Add to Cart Button Text
ka: კალათაში დამატება ღილაკის ტექსტი

en: Address
ka: მისამართი

en: Affected event: | Affected events:
ka[0]: დაზარალებული მოვლენა:

en: Align Subscription Renewal Day
ka: გასწორება გამოწერის განახლების დღე

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
ka: გაასწორეთ გამოწერის განახლება კვირის, თვის ან წლის კონკრეტულ დღეს. მაგალითად, თვის პირველ დღეს. %1$sშეიტყვეთ მეტი%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
ka: გაასწორეთ გადახდის თარიღი ყველა მომხმარებლისთვის, ვინც ყიდულობს ამ გამოწერას კვირის ან თვის კონკრეტულ დღეს.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
ka: გაასწორეთ ამ გამოწერის გადახდის თარიღი წლის კონკრეტულ დღეს. თუ თარიღი უკვე მოხდა წელს, პირველი გადახდა დამუშავდება %s-ში. დააყენეთ დღე 0-ზე, რათა გამორთოთ გადახდის სინქრონიზაცია ამ პროდუქტისთვის.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
ka: ყველა დაკავშირებული გამოწერის ელემენტი ამოღებულია კალათიდან.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
ka: ყველა დაკავშირებული გამოწერის ელემენტი იყო

en: All orders types
ka: ყველა სახის შეკვეთა

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
ka: დაუშვით $0 თავდაპირველი შეკვეთა გადახდის მეთოდის გარეშე.

en: Allow Switching
ka: გადართვის დაშვება

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
ka: მიეცით საშუალება სააბონენტო პროდუქტის შეძენას სხვა პროდუქტებთან და ხელმოწერებთან ერთად იმავე ტრანზაქციაში.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
ka: ნება მიეცით სააბონენტო პროდუქტის შეძენა $0 საწყისი გადახდით გადახდის მეთოდის გარეშე. მომხმარებელს მოეთხოვება გადახდის მეთოდის მიწოდება საწყისი პერიოდის ბოლოს, რათა ხელმოწერა აქტიური იყოს.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
ka: მიეცით საშუალება კლიენტებს, გვერდი აუარონ ანგარიშსწორებას და განაახლონ გამოწერა ადრეულ პერიოდში, მათი %1$sჩემი ანგარიში &gt; გამოწერის ნახვა%2$s გვერდიდან. %3$sშეიტყვეთ მეტი.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებლებს ჩართონ და გამორთონ ავტომატური განახლება მათი View Subscription გვერდიდან.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
ka: ნება მიეცით მრავალჯერადი გამოწერის და პროდუქტის ერთდროულად შეძენა.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
ka: მიეცით საშუალება აბონენტებს გადაერთონ (განახლება ან დაქვეითება) სხვადასხვა გამოწერებს შორის. %1$sშეიტყვეთ მეტი%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
ka: ყოველთვის

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
ka[0]: ბოლო გამოწერასთან დაკავშირებული მოვლენის დამუშავებისას მოხდა შეცდომა. საფეხურებისთვის, თუ როგორ უნდა გამოასწოროთ დაზარალებული გამოწერა და შეიტყოთ მეტი ამ შეცდომის შესაძლო მიზეზების შესახებ, გთხოვთ, წაიკითხოთ ჩვენი სახელმძღვანელო %1$shere%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
ka: მოხდა შეცდომა. გთხოვთ, სცადოთ ხელახლა ან სცადოთ გადახდის ალტერნატიული ფორმა.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
ka: არასავალდებულო პერიოდი პირველი განმეორებადი გადახდის დარიცხვამდე. ნებისმიერი რეგისტრაციის საფასური მაინც დაგერიცხებათ გამოწერის დაწყებისას. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
ka: არასავალდებულო პერიოდი პირველი განმეორებადი გადახდის დარიცხვამდე. ნებისმიერი რეგისტრაციის საფასური მაინც დაგერიცხებათ გამოწერის დაწყებისას. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
ka: შეგექმნათ შეკვეთა თქვენი ხელმოწერის განახლების შესახებ %1$s-ზე. ამ ინვოისის გადასახდელად გთხოვთ, გამოიყენოთ შემდეგი ბმული: %2$s

en: And much more...
ka: Და უფრო მეტი...

en: Any Payment Method
ka: ნებისმიერი გადახდის მეთოდი

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ამ ელემენტის ამოღება თქვენი გამოწერიდან?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ შეცვალოთ გადახდის მეთოდი PayPal სტანდარტიდან? ეს შეაჩერებს გამოწერას PayPal-ზე.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ განახლების დამუშავება? ეს დააკისრებს მომხმარებელს და გაუგზავნის მას განახლების შეკვეთას (თუ ელ.წერილი ჩართულია).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ხელახლა სცადოთ გადახდა ამ განახლების შეკვეთისთვის? ეს შეეცდება დააკისროს კლიენტს და გაუგზავნოს განახლების შეკვეთის ელ.წერილი (თუ ელ.წერილი ჩართულია).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
ka: სცადეთ აღადგინოთ განმეორებადი შემოსავალი, რომელიც სხვაგვარად დაიკარგებოდა გადახდის მეთოდების მხოლოდ დროებით უარყოფის გამო. %1$sშეიტყვეთ მეტი%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
ka: ავტომატური განახლების გადართვა

en: Auto renew
ka: Ავტო - განახლება

en: Automatic Failed Payment Retries
ka: ავტომატური წარუმატებელი გადახდის მცდელობები

en: Automatic Failed Payment Retry
ka: ავტომატური წარუმატებელი გადახდა ხელახლა სცადეთ

en: Automatic Recurring Payments
ka: ავტომატური განმეორებადი გადახდები

en: Automatic payment failed for order {order_number}
ka: ავტომატური გადახდა ვერ მოხერხდა შეკვეთისთვის {order_number}

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
ka: ავტომატური გადახდა ვერ მოხერხდა {order_number}-ისთვის, ჩვენ ხელახლა ვეცდებით {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
ka: ავტომატური განახლების გადახდა ვერ მოხერხდა

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
ka: ამ დროის გასვლის შემდეგ გამოწერა ავტომატურად იწურება. ეს ხანგრძლივობა ემატება ნებისმიერ უფასო საცდელს ან დროის ოდენობას, რომელიც მოცემულია სინქრონიზებული პირველი განახლების თარიღამდე.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
ka: ამ დროის გასვლის შემდეგ გამოწერა ავტომატურად იწურება. ეს ხანგრძლივობა ემატება ნებისმიერ უფასო საცდელს ან დროის ოდენობას, რომელიც მოცემულია სინქრონიზებული პირველი განახლების თარიღამდე.

en: Average Lifetime Value
ka: სიცოცხლის საშუალო ღირებულება

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
ka: საშუალო სიცოცხლის ღირებულება %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
ka: საშუალო განმეორებადი ხაზი სულ %s

en: Backordered
ka: შეკვეთილი

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
ka: ამის გამო, ის არ არის რეკომენდირებული, როგორც გადახდის მეთოდი გამოწერებისთვის, თუ ეს არ არის ერთადერთი ხელმისაწვდომი ვარიანტი თქვენი ქვეყნისთვის.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
ka: იმის გამო, რომ %sWC_Subscription%s კლასი ვრცელდება %sWC_Order%s, შეგიძლიათ გამოიყენოთ მისი ნაცნობი მეთოდები, როგორიცაა %s$subscription-&gt;update_status()%s ან %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
ka: სანამ PayPal Standard გამოწერებისთვის ჩართავთ, გთხოვთ, გაითვალისწინოთ, რომ PayPal Standard-ის გამოყენებისას კლიენტები დაბლოკილია PayPal Standard-ის გამოყენებაში მათი გამოწერის სიცოცხლის განმავლობაში და PayPal Standard-ს აქვს მთელი რიგი შეზღუდვები. გთხოვთ, წაიკითხოთ სახელმძღვანელო %1$s, რატომ არ გირჩევთ PayPal Standard%2$s-ს გამოწერებისთვის, სანამ ამ პარამეტრის ჩართვას აირჩევთ.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
ka: სანამ გზაზე გამოგიგზავნით, უნდა განაახლოთ თქვენი მონაცემთა ბაზა უახლესი ვერსიით. თუ არ გაქვთ თქვენი საიტის ბოლოდროინდელი სარეზერვო ასლი, %snow არის დრო, რომ შექმნათ ერთი%s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
ka: დაჯგუფებულ გამოწერებს შორის

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
ka: გამოწერის ვარიაციებს შორის

[ctx: table column header]
en: Big Bang
ka: Დიდი აფეთქება

en: Billing
ka: ბილინგი

en: Billing Address
ka: ბილინგის მისამართი

en: Billing Period
ka: ბილინგის პერიოდი

en: Billing Period:
ka: ბილინგის პერიოდი:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
ka: ბილინგის ხელშეკრულება გაუქმდა PayPal-ზე.

en: Billing interval:
ka: ბილინგის ინტერვალი:

en: Billing period for the subscription.
ka: ბილინგის პერიოდი გამოწერისთვის.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
ka: ბილინგი:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
ka: განახლდება როგორც გამოწერისთვის გამოყენებული მიწოდების მისამართი, ასევე თქვენი ნაგულისხმევი მიწოდების მისამართი მომავალი შესყიდვებისთვის.

en: Browse products
ka: პროდუქტების დათვალიერება

en: Browser User Agent
ka: ბრაუზერის მომხმარებლის აგენტი

en: But wait, there's more!
ka: მაგრამ დაელოდე, კიდევ არის!

en: Button Text
ka: ღილაკის ტექსტი

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
ka: ნაგულისხმევად, გამოწერები ხელახლა შეეცდება გადახდას 5-ჯერ 7 დღის განმავლობაში. წესები, რომლებიც აკონტროლებენ ხელახალი ცდის სისტემას, შეიძლება შეიცვალოს პერსონალურად:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
ka: ნაგულისხმევად, ახალი ფაილების დამატება არსებულ სააბონენტო პროდუქტზე ავტომატურად მისცემს აქტიურ აბონენტებს ახალ ფაილებზე წვდომას. თუმცა, ახლა თქვენ შეგიძლიათ ჩართოთ %snew content dripping პარამეტრი%s, რათა აბონენტებს მიაწოდოთ წვდომა ახალ ფაილებზე მხოლოდ შემდეგი განახლების გადახდის შემდეგ.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
ka: გამოწერის მორგებული შეკვეთის ტიპად გადაქცევით, გამოწერა ახლა ასევე არის მორგებული პოსტის ტიპი. ეს უფრო აჩქარებს გამოწერების მოთხოვნას და იყენებს მონაცემთა ბაზის სქემას, რომელიც ისეთივე მასშტაბურია, როგორც WordPress პოსტები და გვერდები.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
ka: თქვენი გამოწერის ადრეული განახლებით, თქვენი შემდეგი გადახდა იქნება %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
ka: თქვენი გამოწერის ადრეული განახლებით, თქვენი დაგეგმილი შემდეგი გადახდა %s-ზე გაუქმდება.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
ka: WooCommerce Subscriptions-ის გამოყენებით, თქვენ შესაძლოა ინახავთ პერსონალურ მონაცემებს და იმისდა მიხედვით, თუ რომელ მესამე მხარის გადახდის პროცესორებს იყენებთ სააბონენტო გადახდების მისაღებად, შესაძლოა პერსონალურ მონაცემებს აზიარებთ გარე წყაროებთან.

en: Cache Update Failures
ka: ქეშის განახლების წარუმატებლობა

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
ka: მისამართის ტიპის საჩვენებელი სახელის მიღება შეუძლებელია. მისამართის ტიპი არ არის სტრიქონი.

en: Can not get status name. Status is not a string.
ka: სტატუსის სახელის მიღება შეუძლებელია. სტატუსი არ არის სტრიქონი.

en: Cancel
ka: გაუქმება

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Cancel Now
ka: გააუქმეთ ახლავე

en: Cancel and remove personal data
ka: გააუქმეთ და წაშალეთ პერსონალური მონაცემები

en: Cancellations
ka: გაუქმებები

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
ka: გაუქმდა

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
ka: გაუქმების თარიღი

en: Cancelled Subscription
ka: გაუქმებული გამოწერა

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
ka: გაუქმებული გამოწერის ელფოსტა იგზავნება, როდესაც კლიენტის გამოწერა გაუქმებულია (მაღაზიის მენეჯერის ან მომხმარებლის მიერ).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
ka: გამოწერა შეუძლებელია: %s.

en: Change
ka: შეცვლა

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
ka: %s მისამართის შეცვლა

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
ka: შეცვალეთ გადახდის მეთოდი

en: Change Trial and End Dates
ka: შეცვალეთ საცდელი და დასრულების თარიღები

en: Change address
ka: Მისამართის შეცვლა

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
ka: გამოწერების ცვლილება პერიოდის დაწყებასა და დასრულებას შორის.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
ka: გადახდის შეცვლა

en: Change payment features:
ka: შეცვალეთ გადახდის მახასიათებლები:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
ka: შეცვალეთ გადახდის მეთოდი

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
ka: შეცვალეთ გადახდის მეთოდი

en: Check Out What's New
ka: შეამოწმეთ რა არის ახალი

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
ka: აირჩიეთ გადახდის ახალი მეთოდი.%s

en: Choose a new subscription.
ka: აირჩიეთ ახალი გამოწერა.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმევი როლები აქტიურ და არააქტიურ აბონენტებს მინიჭებისთვის. ჩანაწერების შენახვის მიზნით, აბონენტებისთვის უნდა შეიქმნას მომხმარებლის ანგარიში. %1$sadministrator%2$s როლის მქონე მომხმარებლებს, როგორიც თქვენ ხართ, არასოდეს მიენიჭებათ ეს როლები ადმინისტრატორების დაბლოკვის თავიდან ასაცილებლად.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
ka: აირჩიეთ გამოწერის ფასი, ბილინგის ინტერვალი და პერიოდი.

en: Choose which format of email to send.
ka: აირჩიეთ ელფოსტის რომელი ფორმატის გაგზავნა.

en: Clear
ka: წმინდა

en: Complete checkout to renew now.
ka: დაასრულეთ გადახდა ახლავე განახლებისთვის.

en: Complete checkout to renew your subscription.
ka: დაასრულეთ გადახდა თქვენი გამოწერის გასაახლებლად.

en: Complete checkout to resubscribe.
ka: დაასრულეთ გადახდა ხელახლა გამოსაწერად.

en: Completed Renewal Order
ka: დასრულებული განახლების ორდერი

en: Continue
ka: განაგრძეთ

en: Copy billing address
ka: დააკოპირეთ ბილინგის მისამართი

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
ka: გამოწერის მიღება ვერ მოხერხდა. სავარაუდოდ, გამოწერის გასაღები არ ეხება გამოწერას. გასაღები იყო: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
ka: ქვეყანა/სახელმწიფო

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
ka: კუპონი შემოიფარგლება გადახდების მოცემული რაოდენობით. შემდეგ ის ავტომატურად წაიშლება გამოწერიდან. „გადახდებში“ ასევე შედის სააბონენტო საწყისი გადახდა.

en: Create pending parent order
ka: შექმენით მშობლის მომლოდინე შეკვეთა

en: Create pending parent order requested by admin action.
ka: შექმენით მომლოდინე მშობელი შეკვეთა, რომელიც მოთხოვნილია ადმინისტრატორის ქმედებით.

en: Create pending renewal order
ka: შექმენით მომლოდინე განახლების ორდერი

en: Create pending renewal order requested by admin action.
ka: შექმენით ადმინისტრატორის ქმედებით მოთხოვნილი განახლების მომლოდინე ორდერი.

en: Create subscriptions
ka: შექმენით ხელმოწერები

en: Created Date
ka: შექმნის თარიღი

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
ka: მორგებული ნედლი ხელახალი ცდის წესი

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
ka: მორგებული ხელახალი ცდის წესი

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
ka: მორგებული ხელახალი ცდის წესის კლასი

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
ka: მორგებული ხელახალი ცდის წესები

en: Custom field deleted.
ka: მორგებული ველი წაშლილია.

en: Custom field updated.
ka: მორგებული ველი განახლებულია.

en: Customer
ka: დამკვეთი

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
ka[0]: მომხმარებელმა %1$s-მა შეცვალა თავისი გამოწერა. მათი ახალი გამოწერის დეტალები შემდეგია:

en: Customer ID is invalid.
ka: კლიენტის ID არასწორია.

en: Customer Payment Retry
ka: კლიენტის გადახდა ხელახლა სცადეთ

en: Customer Provided Note
ka: მომხმარებლის მიერ მოწოდებული შენიშვნა

en: Customer Renewal Invoice
ka: კლიენტის განახლების ინვოისი

en: Customer Suspensions
ka: მომხმარებელთა შეჩერებები

en: Customer Totals
ka: მომხმარებელთა ჯამი

en: Customer add payment method page &rarr;
ka: კლიენტმა დაამატა გადახდის მეთოდის გვერდი →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
ka: მომხმარებელმა დაამატა „%1$s“ (პროდუქტის ID: #%2$d) ჩემი ანგარიშის გვერდიდან.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
ka: მომხმარებელმა დაამატა %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
ka: კლიენტის შეცვლის გადახდის მეთოდის გვერდი →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
ka: მომხმარებელმა წაშალა „%1$s“ (პროდუქტის ID: #%2$d) ჩემი ანგარიშის გვერდიდან.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
ka: მომხმარებელმა მოითხოვა ადრეული განახლება:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
ka: კლიენტმა ხელახლა გამოიწერა #%s შეკვეთით

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
ka: კლიენტის გამოწერის ქეშირებას ახლა %1$s და %2$s ამუშავებს.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
ka: კლიენტის გამოწერის ქეშირებას ახლა %1$s მართავს.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
ka: კლიენტმა წარმატებით განაახლა ადრეული შეკვეთით %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
ka: კლიენტი გადაერთო: %1$s-დან %2$s-ზე.

en: Customer's notes about the order
ka: მომხმარებლის შენიშვნები შეკვეთის შესახებ

en: Customer:
ka: კლიენტი:

en: Customers
ka: კლიენტები

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
ka: კლიენტებს და სხვა არაადმინისტრაციულ მომხმარებლებს შეუძლიათ დაათვალიერონ და შეიძინონ თქვენი მაღაზიიდან შეუფერხებლად, სანამ განახლება მიმდინარეობს.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
ka: მომხმარებელს ახლა შეუძლია შეიძინოს სხვადასხვა სააბონენტო პროდუქტი ერთ ტრანზაქციაში. პროდუქტებს შეუძლიათ გადაიხადონ ნებისმიერი გრაფიკით და ჰქონდეთ რეგისტრაციის საფასურის და/ან უფასო საცდელი ვერსიების ნებისმიერი კომბინაცია.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
ka: გამოწერის მქონე მომხმარებლები გამორიცხულნი არიან ამ პარამეტრიდან.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
ka: ხელახლა ცდის წესების მორგება

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
ka: აბონენტის ანგარიშის გვერდზე გამოწერის გვერდით ღილაკზე ნაჩვენები ტექსტის მორგება. ნაგულისხმევია &quot;გამოწერის გადართვა&quot;, მაგრამ შეგიძლიათ შეცვალოთ ეს &quot;განახლება&quot; ან &quot;გამოწერის შეცვლა&quot;.

en: Database Update Required
ka: საჭიროა მონაცემთა ბაზის განახლება

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
ka: მონაცემთა ბაზა განახლდა %s ვერსიამდე

en: Date
ka: თარიღი

en: Date Changed
ka: თარიღი შეიცვალა

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
ka: თარიღი შეჩერებულია

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
ka: შეჩერების თარიღი: %s

en: Date type can not be an empty string.
ka: თარიღის ტიპი არ შეიძლება იყოს ცარიელი სტრიქონი.

en: Date type is not a string.
ka: თარიღის ტიპი არ არის სტრიქონი.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
ka: Დღის

en: Delete Customer Subscription Cache
ka: მომხმარებელთა გამოწერის ქეშის წაშლა

en: Delete Permanently
ka: სამუდამოდ წაშლა

en: Delete Related Order Cache
ka: წაშალეთ დაკავშირებული შეკვეთის ქეში

en: Delete all variations without a subscription
ka: წაშალეთ ყველა ვარიაცია გამოწერის გარეშე

en: Delete this item permanently
ka: სამუდამოდ წაშალეთ ეს ელემენტი

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
ka: დეველოპერებს ასევე შეუძლიათ გამოიყენონ WordPress-ის ყველა ნაცნობი ფუნქცია, როგორიცაა %sget_posts()%s, გამოწერის მონაცემების მოთხოვნის ან შესაცვლელად.

en: Disable auto renew
ka: გამორთეთ ავტომატური განახლება

en: Discount
ka: ფასდაკლება

en: Display the auto renewal toggle
ka: ავტომატური განახლების გადართვის ჩვენება

en: Do not limit
ka: არ შეზღუდოთ

en: Do not synchronise
ka: ნუ გააკეთებთ სინქრონიზაციას

[ctx: short for documents]
en: Documentation
ka: დოკუმენტაცია

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
ka: დაქვეითება

en: Downloadable
ka: ჩამოტვირთვადი

en: Drip Downloadable Content
ka: ჩამოსატვირთი კონტენტი

en: Early Renewal
ka: ადრეული განახლება

en: Edit
ka: რედაქტირება

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Edit Retry
ka: ხელახლა ცდის რედაქტირება

en: Edit Subscription
ka: გამოწერის რედაქტირება

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
ka: გამოწერის რედაქტირება

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
ka: გამოწერის რედაქტირება ვერ მოხერხდა შეცდომით: %s

en: Email
ka: ელფოსტა

en: Email Address
ka: Ელექტრონული მისამართი

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
ka: ელფოსტის სათაური

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
ka: ელფოსტის ტიპი

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
ka: ელფოსტა: %s

en: Enable Automatic Retry
ka: ჩართეთ ავტომატური ხელახალი ცდა

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
ka: ჩართეთ PayPal Standard გამოწერებისთვის

en: Enable auto renew
ka: ჩართეთ ავტომატური განახლება

en: Enable automatic payments
ka: ჩართეთ ავტომატური გადახდები

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
ka: ჩართეთ წარუმატებელი განმეორებადი გადახდების ავტომატური ხელახალი ცდა

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
ka: ჩართეთ dripping ჩამოსატვირთი შინაარსისთვის გამოწერის პროდუქტებზე.

en: Enable this email notification
ka: ჩართეთ ეს ელფოსტის შეტყობინება

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
ka: Ჩართვა გამორთვა

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
ka: ამის ჩართვა ანიჭებს წვდომას პროდუქტზე დამატებულ ახალ ჩამოსატვირთ ფაილებზე მხოლოდ შემდეგი განახლების დამუშავების შემდეგ.%sნაგულისხმევად, პროდუქტზე დამატებულ ახალ ჩამოსატვირთ ფაილებზე წვდომა დაუყოვნებლივ ენიჭება ნებისმიერ მომხმარებელს, რომელსაც აქვს აქტიური ხელმოწერა ამ პროდუქტზე.

en: End Date
ka: Დასრულების თარიღი

[ctx: table heading]
en: End Date
ka: Დასრულების თარიღი

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
ka: Დასრულების თარიღი

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
ka: დასრულების თარიღი: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
ka: Დასრულების თარიღი

[ctx: table heading]
en: End date
ka: Დასრულების თარიღი

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
ka: დასრულების თარიღი: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
ka: წინასწარი გადახდის ვადის დასრულება

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
ka: წინასწარი გადახდის ვადის დასასრული: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
ka: საბოლოო წერტილი ჩემი ანგარიშისთვის → გამოწერის გადახდის მეთოდის შეცვლა

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
ka: საბოლოო წერტილი ჩემი ანგარიში → გამოწერები გვერდისთვის

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
ka: საბოლოო წერტილი ჩემი ანგარიშისთვის → გამოწერის გვერდის ნახვა

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
ka: შეიყვანეთ ახალი ინტერვალი, როგორც ერთი ნომერი (მაგ. ყოველ მე-2 თვეში დასატენად, შეიყვანეთ 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
ka: შეიყვანეთ ახალი სიგრძე (მაგ. 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
ka: შეიყვანეთ მიმღებები (მძიმით გამოყოფილი) ამ ელფოსტისთვის. ნაგულისხმევად არის %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
ka: შეიყვანეთ ახალი პერიოდი, დღე, კვირა, თვე ან წელი:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
ka: შეცდომა

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
ka: შეცდომა %d: გამოწერაზე გადასახადის დამატება შეუძლებელია. Გთხოვთ კიდევ სცადეთ.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
ka: შეცდომა %d: შეკვეთის შექმნა შეუძლებელია. Გთხოვთ კიდევ სცადეთ.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
ka: შეცდომა %d: გამოწერის შექმნა შეუძლებელია. Გთხოვთ კიდევ სცადეთ.

en: Error during subscription status transition.
ka: შეცდომა გამოწერის სტატუსის გადასვლისას.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
ka: შეცდომა გამოწერების საბოლოო წერტილების შენახვისას: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView გამოწერის%2$s და %1$sგამოწერის გადახდის მეთოდი%2$s არ შეიძლება იყოს იგივე. ცვლილებები დაბრუნდა.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
ka: შეცდომა ზოგიერთი ინფორმაციის განახლებისას: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
ka: შეცდომა: შექმნილ გამოწერაში პროდუქტის დამატება შეუძლებელია. Გთხოვთ კიდევ სცადეთ.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
ka: შეცდომა: განახლების ორდერის შექმნა შენიშვნით „%s“ შეუძლებელია

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
ka: შეცდომა: გამოწერის შექმნა შეუძლებელია. Გთხოვთ კიდევ სცადეთ.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
ka: შეცდომა: თქვენი ბრაუზერის დროის სარტყლის პოვნა ვერ ხერხდება.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
ka: დარჩენილი სავარაუდო დრო (წუთები:წამი): %s

en: Expire after
ka: ვადის გასვლის შემდეგ

[ctx: Subscription status]
en: Expired
ka: ვადა გაუვიდა

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
ka[0]: ვადაგასული <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
ka: ვადაგასული გამოწერა

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
ka: ვადაგასული გამოწერის ელფოსტა იგზავნება, როდესაც მომხმარებლის გამოწერა იწურება.

en: Export CSV
ka: CSV-ის ექსპორტი

[ctx: Subscription status]
en: Failed
ka: ვერ მოხერხდა

en: Failed Payment Retries
ka: გადახდის წარუმატებელი მცდელობები

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
ka: წარუმატებელი განმეორებადი გადახდები ახლა შეიძლება განმეორდეს ავტომატურად. ეს ხელს უწყობს შემოსავლის აღდგენას, რომელიც სხვაგვარად დაიკარგებოდა გადახდის მეთოდების მხოლოდ დროებით უარყოფის გამო.

en: Failed retries
ka: განმეორებითი ცდები ვერ მოხერხდა

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
ka: %s გამოწერაზე რეგისტრაცია ვერ მოხერხდა.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
ka: #%1$s შეკვეთისთვის გამოწერის სტატუსის გააქტიურება ვერ მოხერხდა: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
ka: გამოწერის გაუქმება ვერ მოხერხდა #%1$s შეკვეთის გაუქმების შემდეგ: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
ka: ვერ დამუშავდა წარუმატებელი გადახდის გამოწერა #%1$s შეკვეთისთვის: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
ka: გამოწერის დაყენება ვერ მოხერხდა, როგორც ვადაგასული შეკვეთისთვის #%1$s: %2$s

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
ka: გამოწერის თარიღების განახლება ვერ მოხერხდა მას შემდეგ, რაც კლიენტი ადრე განახლდა შეკვეთით %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
ka: გამოწერის სტატუსის განახლება ვერ მოხერხდა #%1$s შეკვეთის შეჩერების შემდეგ: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
ka: იპოვეთ ახალი კარიბჭეები, რომლებიც %1$s მხარს უჭერენ გამოწერის ავტომატურ გადახდებს%2$s ოფიციალურ %3$sWooCommerce Marketplace%4$s-ში.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
ka: პირველი გადახდა პროპორციულად. შემდეგი გადახდა: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
ka: პირველი გადახდა: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
ka: პირველი განახლება: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
ka: ყველა სააბონენტო პროდუქტისთვის

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
ka: ყველა სააბონენტო პროდუქტის განახლებისა და დაქვეითებისთვის

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
ka: მხოლოდ ვირტუალური გამოწერის პროდუქტების განახლებისა და დაქვეითებისთვის

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
ka: ყველა სააბონენტო პროდუქტის განახლებისთვის

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
ka: მხოლოდ ვირტუალური გამოწერის პროდუქტების განახლებისთვის

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
ka: მხოლოდ ვირტუალური გამოწერის პროდუქტებისთვის

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
ka: იმისათვის, რომ მაღაზიის მენეჯერმა შეცვალოს ხელმოწერა ავტომატურიდან ხელით განახლების გადახდებზე (ან ხელით ავტომატურზე) Subscriptions v1.5-ით, საჭიროა მონაცემთა ბაზა პირდაპირ შეცვლილიყო. გამოწერები ახლა იძლევა გადახდის კარიბჭეების საშუალებას, რომ შეცვალოთ ის ახალი %sEdit Subscription%s ინტერფეისიდან.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
ka: განმეორებადი სააბონენტო გადახდების დამუშავების მიზნით, ჩვენ ვინახავთ მომხმარებლის სახელს, ბილინგის მისამართს, მიწოდების მისამართს, ელფოსტის მისამართს, ტელეფონის ნომერს და საკრედიტო ბარათის/გადახდის დეტალებს.

[ctx: shipping method price]
en: Free
ka: უფასო

en: Free Trial
ka: Უფასო ცდა

en: Free shipping coupon
ka: უფასო მიწოდების კუპონი

en: Free trial
ka: Უფასო ცდა

en: Free trial length
ka: უფასო საცდელი ხანგრძლივობა

en: Free trial period
ka: უფასო საცდელი პერიოდი

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
ka: კარიბჭის ID: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
ka: Gateway არ უჭერს მხარს ადმინისტრატორის შეცვლას გადახდის მეთოდის გამოწერაზე.

en: General
ka: გენერალი

en: Generate Customer Subscription Cache
ka: შექმენით მომხმარებელთა გამოწერის ქეში

en: Generate Related Order Cache
ka: შექმენით დაკავშირებული შეკვეთების ქეში

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
ka: გადადით WooCommerce გამოწერების პარამეტრებში

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
ka: გადადით WooCommerce გამოწერების პარამეტრებში »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
ka: გამარჯობა %s,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
ka: საპატიო განახლების ორდენის მონაცემები

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
ka: რამდენი მომხმარებელი რჩება გამოწერილი 6 თვეზე მეტი ხნის განმავლობაში? რა არის თქვენი აბონენტების სიცოცხლის საშუალო ღირებულება? რამდენ შემოსავალს გამოიმუშავებს თქვენი მაღაზია შემდეგ თვეში?

en: IP Address
ka: IP მისამართი

en: IPN subscription cancelled.
ka: IPN გამოწერა გაუქმდა.

en: IPN subscription failing payment method changed.
ka: IPN გამოწერის წარუმატებელი გადახდის მეთოდი შეიცვალა.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
ka: IPN გამოწერის გადახდა %1$s მიზეზით: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
ka: IPN გამოწერის გადახდა %s.

en: IPN subscription payment completed.
ka: IPN გამოწერის გადახდა დასრულებულია.

en: IPN subscription payment failure.
ka: IPN გამოწერის გადახდა ვერ მოხერხდა.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
ka: IPN გამოწერის გადახდის მეთოდი შეიცვალა PayPal-ით.

en: IPN subscription sign up completed.
ka: IPN გამოწერის რეგისტრაცია დასრულდა.

en: IPN subscription suspended.
ka: IPN გამოწერა შეჩერებულია.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
ka: თუ აბონენტის გამოწერა ხელით გაუქმდა ან ამოიწურება, მას ეს როლი მიენიჭება.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
ka: თუ გამოწერა სინქრონიზებულია კვირის, თვის ან წლის კონკრეტულ დღეს, დარეგისტრირების დროს დააკისრეთ პროპორციული თანხა გამოწერისთვის.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
ka: თუ იყენებთ PayPal Standard ან PayPal Reference ტრანზაქციებს, გთხოვთ, იხილეთ %1$sPayPal-ის კონფიდენციალურობის პოლიტიკა%2$s დამატებითი ინფორმაციისთვის.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
ka: თუ არ გსურთ ახალი სააბონენტო შესყიდვებმა ავტომატურად დააკისროს განახლების გადახდები, შეგიძლიათ გამორთოთ ავტომატური გადახდები. არსებული ავტომატური გამოწერები განაგრძობს კლიენტების ავტომატურ გადახდას. %1$sშეიტყვეთ მეტი%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
ka: თუ თქვენ მიიღეთ სერვერის შეცდომა და ხელახლა ჩატვირთეთ გვერდი ამ შეტყობინების საპოვნელად, გთხოვთ, განაახლოთ გვერდი %s წამში და განახლების რუტინა ხელახლა დაიწყება პრობლემების გარეშე.

en: Ignore this error
ka: იგნორირება გაუკეთეთ ამ შეცდომას

en: Ignore this error (not recommended)
ka: ამ შეცდომის იგნორირება (არ არის რეკომენდებული)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
ka: შემოიტანეთ ხელმოწერები WooCommerce-ში CSV-ის საშუალებით, ან თქვენი ხელმოწერების ექსპორტი WooCommerce-დან CSV-ში WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter გაფართოებით.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
ka: იმპორტი/ექსპორტი ხელმოწერები

en: Improved scheduled action data storage
ka: გაუმჯობესებული დაგეგმილი მოქმედებების მონაცემთა შენახვა

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
ka: %s-ში

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
ka: Subscriptions-ის წინა ვერსიებში, გამოწერის ჯამი გადაეცა გადახდის კარიბჭეებს, როგორც თანხა, რომელიც გადასახდელი იყო ავტომატური განახლების გადახდებისთვის. ამან ზედმეტად გაართულა განახლებაზე ერთჯერადი გადასახადის ან ფასდაკლების დამატება.

en: Inactive Subscriber Role
ka: არააქტიური აბონენტის როლი

en: Increased processing rate for scheduled payments
ka: დაგეგმილი გადახდების დამუშავების გაზრდილი მაჩვენებელი

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
ka: საწყისი გამოწერა

en: Initial payment discount
ka: საწყისი გადახდის ფასდაკლება

en: Installed Plugins
ka: დაინსტალირებული დანამატები

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
ka: %s არასწორი თარიღი. თარიღი უნდა იყოს ფორმატის: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
ka: არასწორი PayPal IPN Payload: შესატყვისი გამოწერის პოვნა შეუძლებელია.

en: Invalid Subscription.
ka: არასწორი გამოწერა.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
ka: არასწორი შექმნის თარიღი. თარიღი უნდა იყოს სტრიქონი და ფორმატის: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
ka: არასწორი მონაცემები. პირველ პარამეტრს აქვს თარიღი, რომელიც არ არის რეგისტრირებული თარიღის ტიპებში.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
ka: არასწორი მონაცემები. პირველი პარამეტრი ცარიელი იყო update_dates()-ზე გადასვლისას.

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
ka: არასწორი მონაცემები. არ არის გადაცემული ერთეულის სწორი ID.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
ka: არასწორი მონაცემები. მოქმედი გამოწერა/შეკვეთა არ შემოსულა.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
ka: არასწორი მონაცემები. მოსალოდნელი შეკვეთები არ არის შეკვეთები.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
ka: არასწორი მონაცემები. ასლის ტიპი არ არის სტრიქონი.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
ka: Არასწორი თარიღი. თარიღი უნდა იყოს სტრიქონი და ფორმატის: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
ka: Არასწორი ფორმატი. პირველი პარამეტრი უნდა იყოს მასივი.

en: Invalid order.
ka: არასწორი შეკვეთა.

en: Invalid recurring shipping method.
ka: განმეორებადი მიწოდების არასწორი მეთოდი.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
ka: ურთიერთობის არასწორი ტიპი: %1$s. შეკვეთის ურთიერთობის ტიპი უნდა იყოს ერთ-ერთი: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
ka: უსაფრთხოების ჟეტონი არასწორია, გთხოვთ, გადატვირთოთ გვერდი და ხელახლა სცადოთ.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
ka: დალაგების შეკვეთის არასწორი ტიპი: %1$s. არგუმენტი $sort_order უნდა იყოს %2$s ან %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
ka: გამოწერის ბილინგის არასწორი ინტერვალია მოცემული. უნდა იყოს 0-ზე მეტი მთელი რიცხვი.

en: Invalid subscription billing period given.
ka: მითითებულია არასწორი გამოწერის ბილინგის პერიოდი.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
ka: არასწორი გამოწერის customer_id.

en: Invalid subscription id.
ka: გამოწერის არასწორი ID.

en: Invalid subscription status given.
ka: გამოწერის არასწორი სტატუსია მოცემული.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
ka: არასწორი გადამრთველი ტიპის „%s“. გადამრთველი უნდა იყოს ერთ-ერთი: &quot;განახლება&quot;, &quot;დაქვეითება&quot; ან &quot;ჯვარედინი ხარისხი&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
ka: არასწორი განახლების ტიპი: %s. პოსტის განახლების მხარდაჭერილი ტიპებია „დამატება“ ან „წაშლა“. განახლებები ხდება უშუალოდ პოსტ მეტა-ზე.

en: Invoice for renewal order {order_number}
ka: განახლების შეკვეთის ინვოისი {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
ka: განახლების შეკვეთის ინვოისი {order_number} {order_date}-დან

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
ka: რეკომენდირებულია %1$s, არ შეცვალოთ მიმღების ელფოსტის მისამართი%2$s, თუ აქტიური ხელმოწერები გაქვთ PayPal-ით. ამით შესაძლებელია არსებული ხელმოწერების დაშლა.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
ka: როგორც ჩანს, ეს საიტი გადავიდა ან დუბლიკატი საიტია. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s-მა გამორთო ავტომატური გადახდები და გამოწერასთან დაკავშირებული ელფოსტა ამ საიტზე, რათა თავიდან აიცილოს დუბლიკატი გადახდები დადგმის ან სატესტო გარემოდან. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s მიიჩნევს, რომ %5$s%7$s%6$s არის საიტის URL. %3$sშეიტყვეთ მეტი »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
ka: უკვე შესაძლებელი იყო ხელმოწერის შემდეგი გადახდის თარიღის შეცვლა, მაგრამ მაღაზიის ზოგიერთ მენეჯერს სურდა მომხმარებელს მიეწოდებინა გახანგრძლივებული უფასო საცდელი ვერსია ან ვადის გასვლის თარიღს დაემატებინა დამატებითი თვე. ახლა თქვენ შეგიძლიათ შეცვალოთ ყველა ეს თარიღი %sEdit Subscription%s ეკრანიდან.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
ka: ახლა თქვენი მომხმარებლებისთვის უფრო ადვილია მეტი გამოწერის შეძენა!

en: Item ID.
ka: ელემენტის ID.

en: Items
ka: ნივთები

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
ka: უბრალოდ, რომ გაცნობოთ — ჩვენ მივიღეთ თქვენი გამოწერის განახლების შეკვეთა #%s და ის ახლა მუშავდება:

en: Label
ka: ლეიბლი

en: Last 7 Days
ka: ბოლო 7 დღე

en: Last Month
ka: Გასული თვე

en: Last Order Date
ka: ბოლო შეკვეთის თარიღი

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
ka: ბოლო შეკვეთის თარიღი

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
ka: ბოლო შეკვეთის თარიღი: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
ka: ბოლო შეკვეთა: %s

en: Last day of the month
ka: თვის ბოლო დღე

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
ka: ბოლო შეკვეთის თარიღი

en: Last recorded error:
ka: ბოლო ჩაწერილი შეცდომა:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
ka: Გაიგე მეტი

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
ka: Გაიგე მეტი

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
ka: Გაიგე მეტი

en: Learn more
ka: Გაიგე მეტი

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
ka: შეიტყვეთ მეტი ახალი %sView გამოწერის გვერდის%s შესახებ.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
ka: შეიტყვეთ მეტი ახალი %smultiple გამოწერის%s ფუნქციის შესახებ.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
ka: სიცოცხლის ღირებულება გამოწერებიდან %s

en: Limit subscription
ka: გამოწერის შეზღუდვა

en: Limit to one active subscription
ka: ლიმიტი ერთი აქტიური გამოწერით

en: Limit to one of any status
ka: ლიმიტი ნებისმიერი სტატუსით

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
ka[0]: შეზღუდული გამოყენების კუპონი „%1$s“ ამოღებულია გამოწერიდან. ის გამოყენებულია %2$d-ჯერ.

en: Line subtotal (before discounts).
ka: ხაზის ქვეტოტალი (ფასდაკლებამდე).

en: Line subtotal tax (before discounts).
ka: ხაზის ქვეჯამური გადასახადი (ფასდაკლებამდე).

en: Line taxes.
ka: ხაზის გადასახადები.

en: Line total (after discounts).
ka: ხაზის ტოტალი (ფასდაკლების შემდეგ).

en: Line total tax (after discounts).
ka: ხაზის მთლიანი გადასახადი (ფასდაკლების შემდეგ).

[ctx: refers to live site]
en: Live
ka: ცოცხალი

en: Load billing address
ka: ბილინგის მისამართის ჩატვირთვა

en: Load shipping address
ka: გადაზიდვის მისამართის ჩატვირთვა

note: translators: minute placeholder for time input, javascript format
en: MM
ka: მმ

en: Manage Subscriptions
ka: მართეთ გამოწერები

en: Manual Renewal
ka: მექანიკური განახლება

en: Manual Renewal Payments
ka: ხელით განახლების გადახდები

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
ka: ხელით განახლების შეკვეთა მომხმარებელთა გადახდის მოლოდინში.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
ka: მონიშნულია %s სააბონენტო პროდუქტები, როგორც „იყიდება ინდივიდუალურად“.

en: Meta key.
ka: მეტა გასაღები.

en: Meta label.
ka: მეტა ლეიბლი.

en: Meta value.
ka: მეტა ღირებულება.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
ka: %1$s გამოწერასთან დაკავშირებული კაუჭების მიგრაცია მოხდა ახალ გრაფიკზე (%2$s წამში).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
ka: %1$s გამოწერის მიგრაცია მოხდა ახალ სტრუქტურაში (%2$s წამში).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
ka: სხვადასხვა

en: Mixed Checkout
ka: შერეული შეკვეთა

en: Month for Synchronisation
ka: თვე სინქრონიზაციისთვის

en: Move this item to the Trash
ka: გადაიტანეთ ეს ელემენტი ნაგავში

[ctx: email type]
en: Multipart
ka: მრავალნაწილიანი

en: Multiple Subscriptions
ka: მრავალჯერადი გამოწერა

en: My Account
ka: Ჩემი ანგარიში

en: My Subscription
ka: ჩემი გამოწერა

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
ka: არასოდეს

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
ka: არასოდეს (დარიცხეთ სრული განმეორებადი თანხა რეგისტრაციისას)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
ka: არასოდეს (გადაიხადეთ რეგისტრაციის სრული საფასური)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
ka: არასოდეს (არ გადაიხადოთ რეგისტრაციის საფასური)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
ka: არასოდეს (არ გადაიხადოთ განმეორებადი თანხა)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
ka: არასოდეს იწუროს

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
ka: ახალი %sWC_Subscription%s ობიექტი

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
ka: ახალი %sshop_subscription%s პოსტის ტიპი

en: New Add/Edit Subscription Screen
ka: ახალი დამატება/რედაქტირება გამოწერის ეკრანი

en: New Renewal Order
ka: განახლების ახალი ბრძანება

en: New Retry
ka: ახალი ხელახლა ცდა

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
ka: ახალი გამოწერა

en: New Subscription Emails
ka: ახალი გამოწერის ელფოსტა

en: New Subscriptions
ka: ახალი გამოწერები

en: New View Subscription Page
ka: ახალი ნახვის გამოწერის გვერდი

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
ka: ახალი განახლების შეკვეთის ელფოსტა იგზავნება ხელმოწერის განახლების გადახდის დამუშავებისას.

en: New subscription details
ka: ახალი გამოწერის დეტალები

en: New subscription renewal order
ka: გამოწერის განახლების ახალი ორდერი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Next 12 Months
ka: შემდეგი 12 თვე

en: Next 30 Days
ka: შემდეგი 30 დღე

en: Next 7 Days
ka: შემდეგი 7 დღე

en: Next Month
ka: Შემდეგი თვე

en: Next Payment
ka: შემდეგი გადახდა

[ctx: table heading]
en: Next Payment
ka: შემდეგი გადახდა

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
ka: შემდეგი გადახდის თარიღი: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
ka: შემდეგი გადახდა

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
ka: შემდეგი გადახდის თარიღი

en: Next payment: %s
ka: შემდეგი გადახდა: %s

en: No
ka: არა

en: No Subscriptions found
ka: გამოწერები ვერ მოიძებნა

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
ka: წაშლილებში გამოწერები ვერ მოიძებნა

en: No billing address set.
ka: ბილინგის მისამართი დაყენებული არ არის.

en: No customers found.
ka: კლიენტები ვერ მოიძებნა.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
ka: არ არის ჩართული გადახდის კარიბჭეები, რომლებსაც შეუძლიათ ავტომატური გამოწერის გადახდების დამუშავება. თუ გსურთ ავტომატური გადახდების დამუშავება, ჩვენ გირჩევთ %1$sfree Stripe გაფართოებას%2$s.

en: No products found.
ka: პროდუქტები არ მოიძებნა.

en: No retries found
ka: განმეორებითი ცდები ვერ მოიძებნა

en: No retries found in trash
ka: წაშლილებში ხელახალი ცდები ვერ მოიძებნა

en: No shipping address set.
ka: არ არის მითითებული მიწოდების მისამართი.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
ka: გამოწერის გამოუწერლობა

en: None
ka: არცერთი

en: Not cancelled
ka: არ გაუქმდა

en: Not yet ended
ka: ჯერ არ დასრულებულა

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
ka: გაითვალისწინეთ, რომ ხელმოწერის შესაძენად მაინც საჭიროა ანგარიში.

en: Note:
ka: Შენიშვნა:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
ka: დარეგისტრირებიდან დღეების რაოდენობა

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
ka: დარეგისტრირებიდან თვეების რაოდენობა

en: Number of renewals
ka: განახლების რაოდენობა

en: Number of resubscribes
ka: ხელახლა გამოწერების რაოდენობა

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
ka: დარეგისტრირებიდან კვირების რაოდენობა

[ctx: Subscription status]
en: On hold
ka: Ხელის ჩაჭიდება

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
ka: Ხელის ჩაჭიდება

en: On-hold Renewal Order
ka: დროებითი განახლების ორდერი

en: One time shipping
ka: ერთჯერადი მიწოდება

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
ka: ნება მიეცით მომხმარებელს მხოლოდ ერთი გამოწერა ჰქონდეს ამ პროდუქტზე. %1$sშეიტყვეთ მეტი%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
ka: მხოლოდ მაღაზიის მენეჯერებს შეუძლიათ გადახდის თარიღების რედაქტირება.

en: Open a ticket
ka: გახსენით ბილეთი

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
ka: სურვილისამებრ შეიტანეთ თანხა, რომელიც უნდა დაირიცხოს გამოწერის დასაწყისში. რეგისტრაციის საფასური დაუყოვნებლივ ჩამოგეჭრებათ, მაშინაც კი, თუ პროდუქტს აქვს უფასო საცდელი ვერსია ან გადახდის თარიღები სინქრონიზებულია.

en: Order
ka: შეკვეთა

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
ka: შეკვეთა #%s არ დამატებულა კალათაში.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
ka: შეკვეთა %s შეიქმნა ადრეული განახლების ჩასაწერად.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
ka: შეკვეთა %s შეიქმნა განახლების ჩასაწერად.

en: Order Number
ka: Შეკვეთის ნომერი

en: Order date: %s
ka: შეკვეთის თარიღი: %s

en: Order number: %s
ka: შეკვეთის ნომერი: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
ka: შეკვეთები

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
ka: შეკვეთები %s-ით

[ctx: An order type]
en: Original
ka: Ორიგინალური

en: Other
ka: სხვა

[ctx: label for the system status page]
en: Other
ka: სხვა

en: Parent Order
ka: მშობლის ორდერი

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
ka: მშობლის ორდერი

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
ka: მშობელთა გამოწერები

en: Parent order:
ka: მშობლის შეკვეთა:

en: Parent order:
ka: მშობლის შეკვეთა:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
ka: გადაიხადე

en: Pay Now &raquo;
ka: Გადაიხადე ახლა &quot;

en: Pay now
ka: Გადაიხადე ახლა

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
ka: PayPal API შეცდომა - რწმუნებათა სიგელები არასწორია.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
ka: PayPal API შეცდომა: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
ka: PayPal Reference ტრანზაქციები ჩართულია

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
ka: PayPal Standard-ს აქვს მთელი რიგი შეზღუდვები და არ უჭერს მხარს გამოწერის ყველა ფუნქციას.

en: PayPal Subscription ID:
ka: PayPal გამოწერის ID:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
ka: შესრულებული PayPal ტრანზაქცია: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
ka: PayPal არააქტიურია სააბონენტო ტრანზაქციებზე. გთხოვთ, %1$s დააყენოთ PayPal IPN%2$s და %3$გამოაგზავნოთ თქვენი API სერთიფიკატები%4$s, რათა ჩართოთ PayPal გამოწერებისთვის.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
ka: PayPal-ის გადახდა დამტკიცებულია (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
ka: PayPal-ის გადახდა უარყოფილია: %s

en: Payment
ka: გადახდა

en: Payment Gateway Support
ka: გადახდის კარიბჭის მხარდაჭერა

en: Payment Method
ka: Გადახდის საშუალება

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
ka: გადახდის მეთოდი: %s

en: Payment Retry
ka: გადახდა ხელახლა სცადეთ

en: Payment failed.
ka: Გადახდა ვერ განხორციელდა.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
ka: განახლების შეკვეთის გადახდა წარუმატებელი აღმოჩნდა ფაილში არსებული გადახდის მეთოდით, გთხოვთ, სცადოთ ხელახლა.

en: Payment gateway ID.
ka: გადახდის კარიბჭის ID.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
ka: გადახდის კარიბჭეები, რომლებიც არ უჭერენ მხარს ავტომატურ განმეორებად გადახდებს, შეიძლება გამოყენებულ იქნას %1$s ხელმოწერის განახლების ხელით გადახდების%2$s დასამუშავებლად.

en: Payment method added.
ka: დამატებულია გადახდის მეთოდი.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
ka: აბონენტმა თავისი ანგარიშის გვერდიდან გადახდის მეთოდი შეიცვალა &quot;%1$s&quot;-დან &quot;%2$s&quot;.

en: Payment method meta must be an array.
ka: გადახდის მეთოდის მეტა უნდა იყოს მასივი.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
ka: გადახდის მეთოდის მეტა განახლდა მას შემდეგ, რაც მომხმარებელმა შეცვალა ნაგულისხმევი ჟეტონი და აირჩია ხელმოწერების განახლება. გადახდის მეტა შეიცვალა %1$s-დან %2$s-მდე

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
ka: გადახდის მეთოდის მეტა განახლდა მას შემდეგ, რაც მომხმარებელმა წაშალა ჟეტონი ჩემი ანგარიშის გვერდიდან. გადახდის მეტა შეიცვალა %1$s-დან %2$s-მდე

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
ka: გადახდის მეთოდი განახლებულია ყველა თქვენი მიმდინარე გამოწერისთვის.

en: Payment method updated.
ka: გადახდის მეთოდი განახლებულია.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
ka: გადახდის დამუშავება გამოტოვებულია - განახლების ორდერი შეიქმნა %1$sდადგმის საიტზე%2$s საიტის დადგმის დაბლოკვის პირობებში. ცოცხალი საიტი არის %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
ka: გადახდის ხელახალი ცდა ცდილობდა განახლების ორდერს მრავალი დაკავშირებული გამოწერით, გადახდის საერთო მეთოდის გარეშე.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
ka: გადახდის განმეორებითი ელფოსტა ეგზავნება არჩეულ მიმღებ(ებ)ს, როდესაც გამოწერის განახლების გადახდის ავტომატურად დამუშავების მცდელობა ვერ მოხერხდა და განმეორებითი ცდის წესი იქნა გამოყენებული მომავალში გადახდის ხელახლა საცდელად.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
ka: გადახდის განმეორებითი შეტყობინებები ინახავს დეტალებს წარუმატებელი განახლების გადახდების ავტომატური ხელახალი ცდის შესახებ.

en: Payment status marked complete.
ka: გადახდის სტატუსი მონიშნულია დასრულებულად.

en: Payment:
ka: გადახდა:

en: Peek Under the Hood for Developers
ka: დეველოპერებისთვის თვალი ქუდის ქვეშ

[ctx: Subscription status]
en: Pending
ka: მომლოდინე

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
ka: ელოდება გაუქმებას

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
ka[0]: ელოდება გაუქმებას <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
ka: მომლოდინე ხელახალი ცდები

en: Pending subscription created.
ka: მომლოდინე გამოწერა შეიქმნა.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
ka: სამუდამოდ წაშლილია სააბონენტო ჩანაწერი

en: Personal data removed.
ka: პერსონალური მონაცემები ამოღებულია.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
ka: %s გამოწერის პერსონალური მონაცემები შენახულია.

en: Phone Number
ka: Ტელეფონის ნომერი

en: Place Order Button Text
ka: შეკვეთის ღილაკის ტექსტი

[ctx: email type]
en: Plain text
ka: Ჩვეულებრივი ტექსტი

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
ka: გთხოვთ, აირჩიოთ გადახდის მოქმედი კარიბჭე, რომელზედაც შეცვალოთ.

en: Please enter a date after the next payment.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ თარიღი შემდეგი გადახდის შემდეგ.

en: Please enter a date after the start date.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ თარიღი დაწყების თარიღის შემდეგ.

en: Please enter a date after the trial end.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ თარიღი საცდელი დასრულების შემდეგ.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ თარიღი მომავალში მინიმუმ ერთი საათის შემდეგ.

en: Please enter a date before the next payment.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ თარიღი მომდევნო გადახდამდე.

en: Please enter a start date in the past.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ დაწყების თარიღი წარსულში.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი საფოსტო ინდექსი/ZIP.

en: Please enter all date fields.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ თარიღის ყველა ველი.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
ka: გთხოვთ, გახსნათ ეს გვერდი განახლების პროცესის დასრულებამდე. არ არის საჭირო პროცესის განახლება ან გადატვირთვა.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
ka: გთხოვთ შეხვიდეთ ქვემოთ თქვენს ანგარიშზე, რათა აირჩიოთ ახალი გადახდის მეთოდი თქვენი გამოწერისთვის.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
ka: გთხოვთ გაითვალისწინოთ: ამ ანგარიშის მონაცემები ქეშირებულია. ნაჩვენები მონაცემები შეიძლება მოძველებული იყოს 24 საათის განმავლობაში. ქეში განახლდება ყოველ დილით, დილის 4 საათზე, თქვენი საიტის დროის სარტყელში.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
ka: გთხოვთ, დაუყოვნებლივ განაახლოთ WooCommerce Subscriptions-ის მოდული 2.0 ან უფრო ახალ ვერსიაზე. თუ დახმარება გჭირდებათ, Subscriptions v2.0-ზე განახლების შემდეგ, გთხოვთ, %1$გახსნათ მხარდაჭერის ბილეთი%2$s.

en: Previous
ka: წინა

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
ka: გამოწერების წინა ვერსიები ეყრდნობოდა %1$sWP Cron%2$s გამოწერის გადახდების და სხვა დაგეგმილი ღონისძიებების დასამუშავებლად. 3.0-ში, ეს ღონისძიებები ახლა იმუშავებს ადმინისტრატორის მოთხოვნით loopback მხარდაჭერით. ეს მნიშვნელოვნად გაზრდის გადახდის დამუშავების გამტარუნარიანობას.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
ka: ფასი

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
ka: გამოწერების 2.1-მდე მათზე პასუხის გაცემა ადვილი არ იყო. Subscriptions 2.1 წარმოგიდგენთ ახალ ანგარიშებს ამ კითხვებზე პასუხის გასაცემად და მრავალი სხვა.

en: Process renewal
ka: პროცესის განახლება

en: Process renewal order action requested by admin.
ka: პროცესის განახლების შეკვეთის მოქმედება მოთხოვნილია ადმინისტრატორის მიერ.

en: Processing Renewal order
ka: განახლების შეკვეთის დამუშავება

en: Product
ka: პროდუქტი

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
ka: პროდუქტი

en: Product ID.
ka: პროდუქტის ID.

en: Product SKU.
ka: პროდუქტის SKU.

en: Product name.
ka: Პროდუქტის სახელი.

en: Product price.
ka: პროდუქტის ფასი.

en: Products
ka: პროდუქტები

en: Profile &rarr;
ka: პროფილი →

en: Prorate First Renewal
ka: პროპორციული პირველი განახლება

en: Prorate Recurring Payment
ka: პროპორციული განმეორებადი გადახდა

en: Prorate Sign up Fee
ka: პროპორციული რეგისტრაციის საფასური

en: Prorate Subscription Length
ka: პროპორციული გამოწერის სიგრძე

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
ka: Მოლოდინის რეჟიმში გადაყვანა

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
ka: რაოდენობა

en: Quantity ordered.
ka: შეკვეთილი რაოდენობა.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
ka: შეწყვიტე ჩემი წუხილი (მაგრამ არ ჩართო ავტომატური გადახდები)

en: REST API Endpoints
ka: REST API საბოლოო წერტილები

en: Reactivate
ka: ხელახლა გააქტიურება

en: Read more
ka: Წაიკითხე მეტი

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
ka: მიმღებ(ებ)ი

en: Recovered Renewal Revenue
ka: ამოღებული განახლების შემოსავალი

en: Recurring Payments
ka: განმეორებადი გადახდები

en: Recurring Product % Discount
ka: განმეორებადი პროდუქტის % ფასდაკლება

en: Recurring Product Discount
ka: პროდუქციის განმეორებადი ფასდაკლება

en: Recurring Sales Tax:
ka: განმეორებადი გაყიდვების გადასახადი:

en: Recurring Total
ka: განმეორებადი სულ

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
ka: განმეორებადი ფასი: %s

en: Recurring total
ka: განმეორებადი სულ

[ctx: table heading]
en: Recurring total
ka: განმეორებადი სულ

en: Recurring totals
ka: განმეორებადი ჯამები

en: Recurring:
ka: განმეორებადი:

en: Related Orders
ka: დაკავშირებული შეკვეთები

en: Related order caching is now handled by %1$s.
ka: დაკავშირებული შეკვეთების ქეშირებას ახლა %1$s მართავს.

en: Related orders
ka: დაკავშირებული შეკვეთები

en: Related subscriptions
ka: დაკავშირებული ხელმოწერები

en: Relationship
ka: ურთიერთობა

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
ka: გახსოვდეთ, თუმცა განახლების პროცესს შეიძლება გარკვეული დრო დასჭირდეს, კლიენტებს და სხვა არაადმინისტრაციულ მომხმარებლებს შეუძლიათ დაათვალიერონ და შეიძინონ თქვენი მაღაზიიდან შეუფერხებლად, სანამ განახლება მიმდინარეობს.

en: Remove personal data from subscriptions
ka: ამოიღეთ პირადი მონაცემები ხელმოწერებიდან

en: Removed line item meta data.
ka: ამოღებულია ხაზის ერთეულის მეტა მონაცემები.

en: Removed line items data.
ka: წაიშალა ხაზის ელემენტების მონაცემები.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
ka[0]: ამოიშალა პერსონალური მონაცემები %d გამოწერიდან.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
ka: ამოღებულია პერსონალური მონაცემები გამოწერიდან %s.

en: Renew early
ka: განაახლეთ ადრე

en: Renew now
ka: Განაახლე ახლა

en: Renewal % discount
ka: განახლების % ფასდაკლება

en: Renewal Discount
ka: განახლების ფასდაკლება

en: Renewal Order
ka: განახლების ორდერი

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
ka: განახლების ორდერი

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
ka: განახლების გადახდის ხელახალი ცდები

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
ka: განახლების გადახდის ხელახალი ცდები

en: Renewal Payment Retry
ka: განახლების გადახდის ხელახლა ცდა

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
ka: განახლების გადახდის ხელახლა ცდა

en: Renewal Totals
ka: განახლების ჯამები

en: Renewal cart discount
ka: განახლების კალათის ფასდაკლება

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
ka: განახლების შეკვეთის სრული ელფოსტა ეგზავნება მომხმარებელს, როდესაც გამოწერის განახლების შეკვეთა მონიშნულია დასრულებულად და ჩვეულებრივ მიუთითებს იმაზე, რომ ამ განახლების პერიოდის საქონელი გაიგზავნა.

en: Renewal product discount
ka: განახლების პროდუქციის ფასდაკლება

[ctx: option section heading]
en: Renewals
ka: განახლებები

en: Renewals amount
ka: განახლების თანხა

en: Renewals count
ka: განახლებები ითვლება

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
ka: შეკეთებული %d გამოწერა არასწორი თარიღებით, ხაზის საგადასახადო მონაცემებით ან მომხმარებლის შენიშვნების გამოტოვებით.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
ka: ანგარიშის ქეში ჩართულია

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
ka: დარწმუნებული იყავით, თუმცა განახლების პროცესს შეიძლება ცოტა დრო დასჭირდეს, ის კოდირებულია დეფექტების თავიდან ასაცილებლად, თქვენი საიტი უსაფრთხოა და მალე ამუშავდება, უფრო სწრაფად, ვიდრე ოდესმე.

en: Restore
ka: აღდგენა

en: Restore this item from the Trash
ka: აღადგინეთ ეს ელემენტი ურნადან

en: Resubscribe
ka: ხელახლა გამოწერა

en: Resubscribe Order
ka: ხელახლა გამოწერა შეკვეთა

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
ka: ხელახლა გამოწერა შეკვეთა

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
ka: ხელახლა გამოწერის შეკვეთა – %s

en: Resubscribe Totals
ka: ხელახლა გამოწერა ჯამები

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
ka: ხელახლა გამოწერა

en: Retain ended subscriptions
ka: დასრულებული გამოწერების შენარჩუნება

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
ka: შეინახეთ დასრულებული გამოწერები და მათთან დაკავშირებული შეკვეთები განსაზღვრული ხანგრძლივობით, მათში არსებული პერსონალური მონაცემების ანონიმიზაციამდე.

en: Retention Rate
ka: შეკავების მაჩვენებელი

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
ka: ხელახლა ცდის მიგრაციის სტატუსს

en: Retry Date
ka: ხელახლა ცდის თარიღი

en: Retry Failed Payments
ka: ხელახლა სცადეთ წარუმატებელი გადახდები

en: Retry Renewal Payment
ka: ხელახლა სცადეთ განახლების გადახდა

en: Retry Status
ka: ხელახლა სცადეთ სტატუსი

en: Retry renewal payment action requested by admin.
ka: ხელახლა სცადეთ ადმინისტრატორის მიერ მოთხოვნილი გადახდის განახლების მოქმედება.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
ka: გამოყენებულია ხელახალი ცდის წესი:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
ka: ხელახლა ცდის წესი გამოყენებულია:

en: Roles
ka: როლები

[ctx: meta box title]
en: Schedule
ka: განრიგი

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
ka: დაგეგმილი მოქმედებების მონაცემები, რომლებიც ადრე ინახებოდა WordPress პოსტის ცხრილებში, გადატანილია მონაცემთა ბაზის პერსონალურ ცხრილში. სხვა უპირატესობებთან ერთად, ეს მნიშვნელოვნად გააუმჯობესებს დაგეგმილი მოქმედებების დამუშავების შესრულებას, როგორიცაა სააბონენტო გადახდები.

en: Search Renewal Payment Retries
ka: განახლების გადახდის განმეორებითი ცდების ძიება

en: Search Subscriptions
ka: გამოწერების ძიება

en: Search for a customer&hellip;
ka: მოძებნეთ კლიენტი…

en: Search for a product&hellip;
ka: პროდუქტის ძიება…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
ka: უსაფრთხოების შეცდომა. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ, თუ დახმარება გჭირდებათ.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
ka: იხილეთ სრული სახელმძღვანელო რა არის ახალი გამოწერებში 2.1 ვერსია »

en: Select an order&hellip;
ka: აირჩიეთ შეკვეთა…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
ka: გაყიდეთ პროდუქტები და სერვისები განმეორებადი გადახდებით თქვენს WooCommerce Store-ში.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
ka: ეგზავნება კლიენტს, როდესაც ხელმოწერის განახლების გადახდის ავტომატურად დამუშავების მცდელობა ვერ მოხერხდა და გამოყენებულია ხელახალი ცდის წესი მომავალში გადახდის ხელახლა საცდელად. ელფოსტა შეიცავს განახლების შეკვეთის ინფორმაციას, დაგეგმილი ხელახალი ცდის თარიღს და გადახდის ბმულებს, რათა მომხმარებელს საშუალება მისცეს გადაიხადოს განახლების შეკვეთა ხელით, იმის ნაცვლად, რომ დაელოდოს ავტომატურ ხელახლა ცდას.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
ka: ეგზავნება მომხმარებელს, როდესაც გამოწერას განახლების ვადა ეწურება და განახლება მოითხოვს ხელით გადახდას, ან იმიტომ, რომ ის იყენებს ხელით განახლებებს ან ავტომატური განმეორებითი გადახდა ვერ მოხერხდა საწყისი მცდელობისთვის და ყველა ავტომატური ხელახალი მცდელობისთვის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში). ელფოსტა შეიცავს განახლების შეკვეთის ინფორმაციას და გადახდის ბმულებს.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
ka: დააყენეთ მაქსიმალური რაოდენობა, რამდენჯერაც მომხმარებელს შეუძლია შეაჩეროს თავისი ანგარიში თითოეული ბილინგის პერიოდისთვის. მაგალითად, 3-ის ღირებულებისა და ყოველწლიურად დარიცხული გამოწერისთვის, თუ მომხმარებელმა 3-ჯერ შეაჩერა თავისი ანგარიში, მას არ ექნება შესაძლებლობა შეაჩეროს ანგარიში მომდევნო წლამდე. მაღაზიის მენეჯერებს ყოველთვის შეეძლებათ შეაჩერონ აქტიური გამოწერა. დააყენეთ ეს 0-ზე, რათა მთლიანად გამორთოთ მომხმარებლის შეჩერების ფუნქცია.

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Shipping
ka: ტრანსპორტირება

en: Shipping Address
ka: მიწოდების მისამართი

en: Shipping Method
ka: ტრანსპორტირების მეთოდი

en: Shipping Tax:
ka: გადაზიდვის გადასახადი:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
ka: მიწოდების ხარჯები გამოითვლება მას შემდეგ, რაც მიუთითებთ თქვენს მისამართს.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
ka: სააბონენტო პროდუქტების მიწოდება ჩვეულებრივ გადაიხდება თავდაპირველ შეკვეთაზე და ყველა განახლების შეკვეთაზე. ჩართეთ ეს, რათა გადაიხადოთ მიწოდება მხოლოდ ერთხელ თავდაპირველ შეკვეთაზე. შენიშვნა: ამ პარამეტრის ჩართვისთვის გამოწერას არ უნდა ჰქონდეს უფასო საცდელი ან სინქრონიზებული განახლების თარიღი.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
ka: მიწოდება %s-ით

en: Show more details
ka: მეტი დეტალის ჩვენება

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
ka: ნაჩვენებია შეკვეთები %1$sგამოწერისთვის %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
ka: რეგისტრაციის საფასური % ფასდაკლება

en: Sign Up Fee Discount
ka: რეგისტრაციის საფასური ფასდაკლება

en: Sign up now
ka: Დარეგისტრირდი ახლავე

en: Sign-up Fee (%s)
ka: რეგისტრაციის საფასური (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
ka: რეგისტრაციის საფასური (%s)

en: Sign-up grace period
ka: რეგისტრაციის საშეღავათო პერიოდი

en: Signup Totals
ka: რეგისტრაციის ჯამი

en: Simple subscription
ka: მარტივი გამოწერა

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
ka: უკაცრავად, &quot;%s&quot; შეიძლება გამოყენებულ იქნას მხოლოდ გამოწერის მშობლის შეკვეთებზე, რომლებიც შეიცავს პროდუქტს რეგისტრაციის საფასურით.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
ka: უკაცრავად, როგორც ჩანს, გადახდის კარიბჭეები არ უჭერენ მხარს განმეორებადი გადახდის მეთოდის შეცვლას. გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ, თუ გჭირდებათ დახმარება ან ალტერნატიული ღონისძიებების გაკეთება.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ka: უკაცრავად, როგორც ჩანს, არ არის ხელმისაწვდომი გადახდის მეთოდები, რომლებიც მხარს უჭერენ გამოწერას. გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ, თუ გჭირდებათ დახმარება ან გსურთ ალტერნატიული ღონისძიებების გაკეთება.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
ka: უკაცრავად, როგორც ჩანს, არ არის ხელმისაწვდომი გადახდის მეთოდები, რომლებიც მხარს უჭერენ ხელმოწერას. გთხოვთ, იხილეთ %1$sგადახდის კარიბჭის ჩართვა გამოწერებისთვის%2$s, თუ დახმარება გჭირდებათ.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ka: უკაცრავად, როგორც ჩანს, არ არის ხელმისაწვდომი გადახდის მეთოდები, რომლებიც მხარს უჭერენ განმეორებით კუპონს, რომელსაც იყენებთ. გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ, თუ გჭირდებათ დახმარება ან გსურთ ალტერნატიული ღონისძიებების გაკეთება.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
ka: უკაცრავად, მხოლოდ განმეორებადი კუპონები შეიძლება გამოყენებულ იქნას ხელმოწერებზე.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
ka: უკაცრავად, განმეორებადი კუპონების გამოყენება შესაძლებელია მხოლოდ გამოწერებზე ან გამოწერის შეკვეთებზე.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
ka: უკაცრავად, &quot;%1$s&quot; კუპონი მოქმედებს მხოლოდ განახლებისთვის.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
ka: უკაცრავად, ეს კუპონი მოქმედებს მხოლოდ საწყისი გადახდისთვის და კალათა არ საჭიროებს თავდაპირველ გადახდას.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
ka: უკაცრავად, ეს კუპონი მოქმედებს მხოლოდ ახალი გამოწერებისთვის.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
ka: უკაცრავად, ეს კუპონი მოქმედებს მხოლოდ სააბონენტო პროდუქტებზე რეგისტრაციის საფასურით.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
ka: უკაცრავად, ეს კუპონი მოქმედებს მხოლოდ სააბონენტო პროდუქტებისთვის.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
ka: უკაცრავად, ეს გამოწერის ცვლილების გადახდის მეთოდის მოთხოვნა არასწორია და მისი დამუშავება შეუძლებელია.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
ka: Დადგმა

en: Start Date
ka: Დაწყების თარიღი

[ctx: table heading]
en: Start Date
ka: Დაწყების თარიღი

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
ka: Დაწყების თარიღი

[ctx: table heading]
en: Start date
ka: Დაწყების თარიღი

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
ka: დაწყების თარიღი: %s

en: Status
ka: სტატუსი

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
ka: სტატუსი შეიცვალა %1$s-დან %2$s-მდე.

en: Status of Order
ka: შეკვეთის სტატუსი

en: Status of Subscription
ka: გამოწერის სტატუსი

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
ka: სტატუსი დაყენებულია %s-ზე.

en: Store Setup
ka: მაღაზიის დაყენება

[ctx: of an email]
en: Subject
ka: საგანი

en: Subscribe All the Things
ka: გამოიწერე ყველაფერი

en: Subscriber Default Role
ka: აბონენტის ნაგულისხმევი როლი

en: Subscription
ka: გამოწერა

[ctx: relation to order]
en: Subscription
ka: გამოწერა

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
ka: გამოწერა #%d არ არსებობს.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
ka: გამოწერა #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
ka: გამოწერა #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
ka: გამოწერის #%s დეტალები

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
ka: გამოწერა #%s არ დამატებულა კალათაში.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
ka: გამოწერა %1$s (შეკვეთა %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
ka: გამოწერა %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
ka: გამოწერა %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
ka: გამოწერა – %s

en: Subscription Cancelled
ka: გამოწერა გაუქმდა

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
ka: გამოწერა გაუქმდა: მიღწეულია წარუმატებელი გადახდების მაქსიმალური რაოდენობა.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
ka: გამოწერების რაოდენობა %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
ka: გამოწერის მონაცემები

en: Subscription Events by Date
ka: გამოწერის ღონისძიებები თარიღის მიხედვით

en: Subscription Expired
ka: გამოწერა ამოიწურა

en: Subscription Gifting
ka: გამოწერის ჩუქება

en: Subscription Items
ka: სააბონენტო ნივთები

en: Subscription Length
ka: გამოწერის ხანგრძლივობა

en: Subscription Number
ka: სააბონენტო ნომერი

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
ka: გამოწერის ნომერი: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
ka: გამოწერა მშობელი

en: Subscription Periods
ka: გამოწერის პერიოდები

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
ka: გამოწერის ფასი (%s)

en: Subscription Product
ka: სააბონენტო პროდუქტი

en: Subscription Relationship
ka: სააბონენტო ურთიერთობა

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
ka: გამოწერის განახლება

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
ka: გამოწერის განახლების ორდერი – %s

en: Subscription Reports
ka: გამოწერის ანგარიშები

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
ka: გამოწერა ხელახლა გამოწერა

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
ka: გამოწერის სტატუსები

en: Subscription Suspended
ka: გამოწერა შეჩერებულია

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
ka: გამოწერის გადამრთველი

en: Subscription Switch Complete
ka: გამოწერის შეცვლა დასრულებულია

en: Subscription Switched
ka: გამოწერა გადართულია

en: Subscription Trial Period
ka: გამოწერის საცდელი პერიოდი

en: Subscription argument passed in is not an object.
ka: გამოწერის არგუმენტი არ არის ობიექტი.

en: Subscription billing interval
ka: გამოწერის ბილინგის ინტერვალი

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
ka: გამოწერა გააუქმა აბონენტმა თავისი ანგარიშის გვერდიდან.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
ka: გამოწერა გაუქმდა დაბრუნებული შეკვეთისთვის %1$s#%2$s%3$s.

en: Subscription cancelled with PayPal
ka: გამოწერა გაუქმდა PayPal-ით

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
ka: გამოწერის შექმნის თარიღი უნდა იყოს მიმდინარე დღემდე.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
ka: გამოწერა არ არსებობს დაგეგმილ მოქმედებაში: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
ka: გამოწერის პროექტი განახლებულია.

en: Subscription end date in the past
ka: გამოწერის დასრულების თარიღი წარსულში

en: Subscription features:
ka: გამოწერის მახასიათებლები:

en: Subscription information
ka: გამოწერის ინფორმაცია

en: Subscription interval
ka: გამოწერის ინტერვალი

en: Subscription items can no longer be edited.
ka: გამოწერის ერთეულების რედაქტირება აღარ შეიძლება.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
ka: გამოწერა დაკავშირებულია მშობლის შეკვეთასთან %s ადმინისტრატორის მეშვეობით.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
ka: გამოწერა ჩაკეტილია ხელით განახლებაზე, სანამ მაღაზია დადგმის რეჟიმშია. პირდაპირი გადახდის მეთოდი: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
ka: გამოწერა ჩაკეტილია ხელით განახლებაზე, სანამ მაღაზია დადგმის რეჟიმშია. გადახდის მეთოდის ცვლილებები პირდაპირ რეჟიმში შევა.

en: Subscription payment details.
ka: გამოწერის გადახდის დეტალები.

en: Subscription payment method
ka: გამოწერის გადახდის მეთოდი

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
ka: გამოწერის გადახდის მეთოდი ვერ დაყენდა %1$s-ზე და დაყენებულია ხელით შეცდომის შეტყობინებით: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
ka: გამოწერის გადახდის მეთოდის დაყენება ვერ მოხერხდა %1$s შეცდომის შეტყობინებით: %2$s

en: Subscription period
ka: გამოწერის პერიოდი

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
ka: გამოწერის ფასი (%s)

en: Subscription pricing
ka: გამოწერის ფასი

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
ka: გამოწერა შეჩერებულია აბონენტის მიერ მათი ანგარიშის გვერდიდან.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
ka: გამოწერა ხელახლა გააქტიურებულია აბონენტის მიერ მათი ანგარიშის გვერდიდან.

en: Subscription reactivated with PayPal
ka: გამოწერა ხელახლა გააქტიურებულია PayPal-ით

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
ka: გამოწერის განახლების შეკვეთები არ შეიძლება გაუქმდეს.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
ka: გამოწერის განახლების გადასახადი:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
ka: ხელმოწერის განახლების გადახდის ხელახლა სცადეთ:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
ka: ხელმოწერის განახლების გადახდის ხელახლა სცადეთ:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
ka: გამოწერა აღდგენილია %s-დან

en: Subscription saved.
ka: გამოწერა შენახულია.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
ka: გამოწერა დაგეგმილია: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
ka: გამოწერის რეგისტრაცია ვერ მოხერხდა.

en: Subscription sign-up fee
ka: გამოწერის რეგისტრაციის საფასური

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
ka: გამოწერის სტატუსი შეიცვალა მასობრივი რედაქტირებით:

en: Subscription status:
ka: გამოწერის სტატუსი:

en: Subscription submitted.
ka: გამოწერა გაგზავნილია.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
ka: გამოწერა შეჩერებულია მონაცემთა ბაზის შეკეთების სკრიპტით. ეს გამოწერა შეჩერდა PayPal-ის საშუალებით.

en: Subscription suspended with PayPal
ka: გამოწერა შეჩერებულია PayPal-ით

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
ka: გამოწერის გადამრთველის სრული ელფოსტა ეგზავნება მომხმარებელს, როდესაც გამოწერა წარმატებით ჩართულია.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
ka: გამოწერით შეცვლილი ელფოსტა იგზავნება, როდესაც მომხმარებელი ცვლის გამოწერას.

en: Subscription totals
ka: გამოწერის ჯამი

en: Subscription trial period:
ka: გამოწერის საცდელი პერიოდი:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
ka: გამოწერა განახლდა.

en: Subscription updates
ka: გამოწერის განახლებები

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
ka: გამოწერა: %s

en: Subscriptions
ka: გამოწერები

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
ka: გამოწერები (გვერდი %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
ka: Subscriptions 2.0 წარმოგიდგენთ ახალ არქიტექტურას, რომელიც აგებულია WooCommerce Custom Order Types API-ზე.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
ka: Subscriptions 2.0 წარმოგიდგენთ ახალ ობიექტს აპლიკაციის დონეზე გამოწერასთან მუშაობისთვის. უხერხული API-ები გამოწერის მონაცემების მოსაძიებლად ან შესაცვლელად გაქრა!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
ka: Subscriptions 2.1 ამ ინფრასტრუქტურას ამატებს სააბონენტო მონაცემების მხარდაჭერას.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
ka: Subscriptions 2.1 ასევე წარმოგიდგენთ უამრავ ახალ წერილს, რათა შეგატყობინოთ, როდესაც:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
ka: Subscriptions 2.1 ახლა გადის განახლების შეკვეთის ჯამურ რაოდენობას, რაც შესაძლებელს გახდის განახლების შეკვეთას საკომისიოს ან ფასდაკლების დამატება მარტივი ერთი ხაზით, როგორიცაა %s$order-&gt;add_fee()%s ან %s$order-&gt;add_coupon()% ს.

en: Subscriptions Data
ka: გამოწერების მონაცემები

en: Subscriptions Ended
ka: გამოწერები დასრულდა

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
ka: გამოწერების პირდაპირი URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
ka: გამოწერების რეჟიმი

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
ka: გამოწერების შაბლონის თემის უგულებელყოფა

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
ka: გამოწერები ახლა ასევე იყენებს განახლების შეკვეთას %smanual renals%s-ისთვის კალათის დასაყენებლად, რაც აადვილებს პროდუქტების ან ფასდაკლებების დამატებას ხელებით გადახდილ ერთ განახლებაზე.

en: Subscriptions by Customer
ka: გამოწერები მომხმარებლის მიერ

en: Subscriptions by Payment Gateway
ka: გამოწერები გადახდის კარიბჭით

en: Subscriptions by Product
ka: გამოწერები პროდუქტის მიხედვით

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
ka: განახლების დღემდე რამდენიმე დღით ადრე შექმნილი ხელმოწერები არ ჩამოიჭრება რეგისტრაციისას. დააყენეთ ნულზე ყველა ახალი გამოწერისთვის, რათა ჩამოგეჭრათ სრული განმეორებადი თანხა. დადებითი რიცხვი უნდა იყოს.

en: Subscriptions signups
ka: გამოწერების რეგისტრაცია

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
ka: Subscriptions v2.0 წარმოგიდგენთ ახალ ადმინისტრაციულ ინტერფეისს გამოწერის დასამატებლად ან რედაქტირებისთვის. თქვენ შეგიძლიათ განახორციელოთ ყველა ნაცნობი ცვლილება, როგორიცაა განმეორებადი ჯამების ან გამოწერის სტატუსის შეცვლა. თქვენ ასევე შეგიძლიათ განახორციელოთ ახალი ცვლილებები, როგორიცაა ვადის გასვლის თარიღის შეცვლა, მიწოდების ღირებულების დამატება ან პროდუქტის ხაზის ერთეულის დამატება.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
ka: გამოწერები გამოჩნდება აქ, რომ ნახოთ და მართოთ მომხმარებლის მიერ შეძენილი.

en: Subtotal
ka: სუბტოტალი

en: Successful retries
ka: წარმატებული განმეორებითი ცდები

en: Support
ka: მხარდაჭერა

en: Supported features:
ka: მხარდაჭერილი ფუნქციები:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
ka: მხარს უჭერს ავტომატური განახლების გადახდებს WooCommerce Subscriptions გაფართოებით.

en: Suspend
ka: შეაჩერე

en: Suspended Subscription
ka: შეჩერებული გამოწერა

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
ka: შეჩერებული გამოწერის ელფოსტა იგზავნება, როდესაც მომხმარებელი ხელით აჩერებს მის გამოწერას.

en: Switch Button Text
ka: გადართვის ღილაკის ტექსტი

en: Switch Order
ka: შეკვეთის შეცვლა

en: Switch Order Details
ka: შეკვეთის დეტალების შეცვლა

en: Switch Totals
ka: ჯამების შეცვლა

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
ka: გადართვის შეკვეთა გაუქმდა გადართვის ახალი შეკვეთის შექმნის გამო #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
ka: გადაერთო

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
ka[0]: გადართულია <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
ka: გადართული გამოწერა

en: Switched subscriptions
ka: გადართული გამოწერები

en: Switching
ka: გადართვა

en: Synchronisation
ka: სინქრონიზაცია

en: Synchronise Renewals
ka: განახლებების სინქრონიზაცია

en: Synchronise renewals
ka: განახლებების სინქრონიზაცია

en: Tax class of product.
ka: პროდუქტის საგადასახადო კლასი.

en: Tax rate ID.
ka: საგადასახადო განაკვეთის ID.

en: Tax subtotal.
ka: გადასახადის ქვეჯამლი.

en: Tax total.
ka: გადასახადი სულ.

note: translators: placeholder is customer's billing phone number
en: Tel: %s
ka: ტელ: %s

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
ka: გმადლობთ WooCommerce გამოწერების უახლესი ვერსიის განახლებისთვის.

en: Thank you for your order
ka: გმადლობთ შეკვეთისთვის

en: Thank you for your renewal order
ka: გმადლობთ თქვენი განახლების შეკვეთისთვის

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
ka: გმადლობთ თქვენი განახლების შეკვეთისთვის. ის შეჩერებულია, სანამ არ დავადასტურებთ, რომ გადახდა მიღებულია. ამასობაში, აქ არის თქვენი შეკვეთის შეხსენება:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
ka: როგორც ჩანს, ეს არ არის თქვენი ერთ-ერთი გამოწერა.

en: That doesn't appear to be your order.
ka: როგორც ჩანს, ეს არ არის თქვენი შეკვეთა.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
ka: ეს გამოწერა არ შეიძლება შეიცვალოს %s-ით. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ, თუ დახმარება გჭირდებათ.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
ka: ეს გამოწერა არ არსებობს. წაშლილია?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
ka: ეს გამოწერა არ არსებობს. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ, თუ დახმარება გჭირდებათ.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
ka: ამ სააბონენტო პროდუქტის თქვენს კალათაში დამატება შეუძლებელია, რადგან ის უკვე შეიცავს გამოწერის განახლებას.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
ka: ეს არ არის ყველაფერი, რაზეც ჩვენ ვმუშაობთ ბოლო 12 თვის განმავლობაში, რაც შეეხება გამოწერებს. ჩვენ ასევე გამოვაქვეყნეთ მინი გაფართოებები, რათა დაგეხმაროთ თქვენი სააბონენტო მაღაზიიდან მაქსიმალურად მიიღოთ.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
ka: $order_type პარამეტრის &quot;all&quot; მნიშვნელობა მოძველებულია. ეს იყო არასწორი სახელი, რადგან არ დააბრუნებდა ხელახლა გამოწერის შეკვეთებს. ის ასევე შეუსაბამო იყო შეკვეთის ტიპის მნიშვნელობებთან, რომლებიც მიღებული იყო wcs_get_subscription_orders(). გამოიყენეთ მასივი (&quot;მშობელი&quot;, &quot;განახლება&quot;, &quot;გადამრთველი&quot;) წინა ქცევის შესანარჩუნებლად, ან &quot;ნებისმიერი&quot; ყველა ტიპის შეკვეთის მისაღებად, მათ შორის გადართვისა და ხელახლა გამოწერისთვის.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
ka: %s თარიღი უნდა მოხდეს გაუქმების თარიღის შემდეგ.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
ka: %s თარიღი უნდა მოხდეს ბოლო გადახდის თარიღის შემდეგ.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
ka: %s თარიღი უნდა მოხდეს შემდეგი გადახდის თარიღის შემდეგ.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
ka: %s თარიღი უნდა მოხდეს დაწყების თარიღის შემდეგ.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
ka: %s თარიღი უნდა მოხდეს საცდელი დასრულების თარიღის შემდეგ.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
ka: გამოწერის %s თარიღის წაშლა შეუძლებელია. თქვენ უნდა წაშალოთ შეკვეთა.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
ka: %s პროდუქტი წაშლილია და ვეღარ განახლდება. გთხოვთ, აირჩიოთ ახალი პროდუქტი ან დაგვიკავშირდეთ დახმარებისთვის.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
ka: Gifting გაფართოება საშუალებას აძლევს ერთ ადამიანს შეიძინოს სააბონენტო პროდუქტი სხვისთვის. შემდეგ ის იზიარებს ხელმოწერის კონტროლს მყიდველსა და მიმღებს შორის, რაც საშუალებას აძლევს ორივეს მართოს გამოწერა მისი სიცოცხლის ციკლის განმავლობაში.

en: The Upgrade is in Progress
ka: განახლება მიმდინარეობს

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
ka: WooCommerce Subscriptions მოდული განახლებულია!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
ka: WooCommerce Subscriptions მოდული ამჟამად აწარმოებს მონაცემთა ბაზის განახლების რუტინას.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
ka: თქვენი გამოწერის განახლების ავტომატური გადახდა ვერ მოხერხდა. ჩვენ ხელახლა შევეცდებით %s გადახდას.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
ka: %1$s-ით თქვენი გამოწერის განახლების ავტომატური გადახდა ვერ მოხერხდა. ხელმოწერის ხელახლა გასააქტიურებლად გთხოვთ შეხვიდეთ სისტემაში და გადაიხადოთ განახლება თქვენი ანგარიშის გვერდიდან: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
ka: ავტომატური განმეორებითი გადახდა შეკვეთისთვის #%1$s %2$s-დან ვერ მოხერხდა. გადახდა განმეორდება %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
ka: %s შეკვეთისთვის ავტომატური განმეორებითი გადახდა ვერ მოხერხდა. გადახდა განმეორდება %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
ka: ამ პროდუქტის საშუალო ხაზის ჯამი თითოეულ გამოწერაზე.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
ka: ხაზის საშუალო ჯამი ყველა შეკვეთაზე ამ პროდუქტის ხაზის ერთეულისთვის.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
ka: ყველა მომხმარებლის რეგისტრაციის, გადართვისა და განახლების შეკვეთების საშუალო ღირებულება.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
ka: ახალი ავტომატური ხელახალი ცდის სისტემის საუკეთესო ნაწილი არის ის, რომ განმეორებითი ცდის წესები სრულიად მორგებულია.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
ka: გამოწერის შექმნის თარიღი არ შეიძლება წაიშალოს, მხოლოდ განახლდეს.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
ka: გამოწერის ბოლო შეკვეთის დასრულების თარიღი, GMT-ში.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
ka: გამოწერის ბოლო შეკვეთის გადახდის თარიღი, GMT-ში.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
ka: წაშლილი გადახდის მეთოდი გამოიყენებოდა ხელმოწერის ავტომატური გადახდებისთვის. ჩვენ ვერ ვიპოვნეთ ალტერნატიული ჟეტონური გადახდის მეთოდის ჟეტონი თქვენი გამოწერების შესაცვლელად.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
ka: წაშლილი გადახდის მეთოდი გამოიყენებოდა ხელმოწერის ავტომატური გადახდებისთვის. მომავალში წარუმატებელი განახლების გადახდების თავიდან ასაცილებლად, ამ გადახდის მეთოდის გამოყენებით გამოწერები განახლდა თქვენი %1$s-ის გამოსაყენებლად. ინდივიდუალური გამოწერების გადახდის მეთოდის შესაცვლელად გადადით %2$sჩემი ანგარიში &gt; გამოწერები%3$s გვერდზე.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
ka: ელფოსტა, რომელიც გაეგზავნა კლიენტს, როდესაც განახლების გადახდა ან გადახდის ხელახალი მცდელობა ვერ შეატყობინა მათ, რომ გადახდა ხელახლა განმეორდებოდა.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
ka: თქვენი საიტის %1$d გამოწერის სრული განახლების პროცესი დასჭირდება %2$d-დან %3$d წუთს შორის.

en: The item on the switch order cannot be found.
ka: გადართვის შეკვეთის ელემენტი ვერ მოიძებნა.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
ka: ელემენტი არ წაიშალა, რადგან ამ გამოწერის გადახდის მეთოდი არ უჭერს მხარს ერთეულის წაშლას.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
ka: ახალი ინტერფეისი ასევე აგებულია არსებულ %sEdit Order%s ეკრანზე. თუ თქვენ ოდესმე შეცვალეთ შეკვეთა, თქვენ უკვე იცით, როგორ შეცვალოთ გამოწერა.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
ka: ბილინგის პერიოდების რაოდენობა გამოწერის განახლებას შორის.

en: The number of renewal orders processed during this period.
ka: ამ პერიოდის განმავლობაში დამუშავებული განახლების შეკვეთების რაოდენობა.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
ka: განახლების შეკვეთების რაოდენობა, რომლებმაც ვერ გადაიხადეს, იყენებს ხელახალი ცდის სისტემას.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
ka: განახლების გადახდის განმეორებითი ცდების რაოდენობა ამ პერიოდისთვის, რამაც არ გამოიწვია წარმატებული გადახდა.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
ka: განახლების გადახდის განმეორებითი ცდების რაოდენობა ამ პერიოდისთვის, რომლებმაც შეძლეს გადახდის დამუშავება, რომელიც ადრე ერთხელ ან მეტჯერ ვერ მოხერხდა.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
ka: განახლების გადახდის განმეორებითი ცდების რაოდენობა ჯერ არ არის დამუშავებული.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
ka: ამ პერიოდის განმავლობაში დამუშავებული ხელახლა გამოწერის შეკვეთების რაოდენობა.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
ka: რეგისტრაციის, გადართვისა და განახლების შეკვეთების რაოდენობა, რომელიც ამ მომხმარებელმა განათავსა თქვენს მაღაზიაში ფასიანი სტატუსით (ანუ დამუშავებული ან დასრულებული).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
ka: ამ პერიოდის განმავლობაში კლიენტის ან მაღაზიის მენეჯერის მიერ გაუქმებული გამოწერების რაოდენობა. წინასწარი გადახდის ვადა შესაძლოა ჯერ არ დასრულებულა ამ პერიოდის განმავლობაში.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
ka: ამ პერიოდის განმავლობაში შექმნილი გამოწერების რაოდენობა, ხელით შექმნით, იმპორტით ან შეკვეთის განთავსებით. ეს მოიცავს გადახდის მომლოდინე შეკვეთებს.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
ka: ამ პერიოდის განმავლობაში გამოწერების რაოდენობა მომავალში დასრულების თარიღით და მოლოდინის გარდა სხვა სტატუსით.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
ka: ამ პერიოდის განმავლობაში შექმნილი მშობლის შეკვეთებში შეძენილი გამოწერების რაოდენობა. ეს წარმოადგენს ახალ გამოწერებს, რომლებიც შექმნიან კლიენტებს, რომლებიც ათავსებენ შეკვეთას შეკვეთის საშუალებით.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
ka: გამოწერების რაოდენობა, რომელიც მოიცავს ამ პროდუქტს, როგორც ხაზის ერთეულს და აქვს სხვა სტატუსი, გარდა მომლოდინე ან წაშლილებში.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
ka: გამოწერების რაოდენობა ამ მომხმარებელს აქვს აქტიური ან მომლოდინე გაუქმების სტატუსით.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
ka: გამოწერების რაოდენობა ამ კლიენტს აქვს სტატუსით, გარდა მომლოდინე ან წაშლილებში.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
ka: ამ პერიოდის განმავლობაში განახლებული, შემცირებული ან ჯვარედინი გამოწერების რაოდენობა.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
ka: იმ ხელმოწერების რაოდენობა, რომლებსაც ან ვადა გაუვიდა ან მიაღწია წინასწარ გადახდის ვადას, თუ ის ადრე გაუქმდა.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
ka: უნიკალური კლიენტების რაოდენობა, რომლებსაც აქვთ სხვა სტატუსის გამოწერა, გარდა მომლოდინე ან წაშლილებში.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
ka: მომავალი განახლების შეკვეთების რაოდენობა, ამჟამად აქტიური ხელმოწერებისთვის.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
ka: თავდაპირველი გამოწერის ერთეული, რომელიც გადართულია, ვერ მოიძებნა.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
ka: გადახდის მეთოდი არ შეიძლება შეიცვალოს ამ გამოწერისთვის.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
ka: პროდუქტის ტიპის შეცვლა შეუძლებელია, რადგან ეს პროდუქტი ასოცირდება გამოწერებთან.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
ka: განახლების ბრძანება ასეთია:

en: The requested subscription cannot be edited.
ka: მოთხოვნილი გამოწერის რედაქტირება შეუძლებელია.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
ka: ხელახალი ცდის სისტემა ნაგულისხმევად გამორთულია. მის გასააქტიურებლად, ეწვიეთ გამოწერების პარამეტრების ადმინისტრირების ეკრანს.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
ka: გამოწერის დაწყების თარიღი არ შეიძლება წაიშალოს, მხოლოდ განახლდება.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
ka: სტატუსი გამოიყენება შეკვეთაზე იმ დროის განმავლობაში, როდესაც განახლების გადახდა ვერ მოხერხდა ან მოხდა ბოლო განმეორებითი ცდა და როდესაც ეს ხელახალი ცდა დამუშავდა.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
ka: სტატუსი მოქმედებდა გამოწერაზე იმ პერიოდისთვის, როდესაც განახლების გადახდა ვერ მოხერხდა ან ბოლო განმეორებითი ცდა მოხდა და როდესაც ეს ხელახალი ცდა დამუშავდა.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
ka: ავტომატური გადახდის ხელახალი ცდის სტატუსი: მომლოდინე ნიშნავს, რომ განმეორებითი ცდა მომავალში დამუშავდება, წარუმატებელი ნიშნავს, რომ გადახდა წარუმატებელი იყო განმეორებით განმეორებით და დასრულებული ნიშნავს, რომ გადახდა წარმატებით განხორციელდა ხელახლა განხორციელებისას.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
ka: ხელმოწერის გადასვლის სტატუსი. &quot;სტატუსის&quot; პარამეტრისგან განსხვავებით, ეს გამოთვლის და განაახლებს გამოწერის თარიღებს.

en: The subscription's end date.
ka: გამოწერის დასრულების თარიღი.

en: The subscription's next payment date.
ka: გამოწერის შემდეგი გადახდის თარიღი.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
ka: გამოწერის ორიგინალური გამოწერის ID, თუ ეს ხელახლა გამოწერილია.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
ka: გამოწერის ხელახლა გამოწერილი გამოწერის ID.

en: The subscription's start date.
ka: გამოწერის დაწყების თარიღი.

en: The subscription's trial date
ka: გამოწერის საცდელი თარიღი

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
ka: ყველა განახლების შეკვეთის ჯამი, საგადასახადო და გადაზიდვის ჩათვლით.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
ka: ყველა ხელახლა გამოწერის შეკვეთის ჯამი გადასახადისა და ტრანსპორტირების ჩათვლით.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
ka: ყველა სააბონენტო მშობლის შეკვეთის ჯამი, მათ შორის სხვა ნივთები, საკომისიოები, გადასახადები და მიწოდება.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
ka: გადართვის ყველა შეკვეთის ჯამი გადასახადისა და ტრანსპორტირების ჩათვლით.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
ka: ყველა მომავალი განახლების შეკვეთების ჯამი, მათ შორის საქონელი, საკომისიო, გადასახადი და მიწოდება, ამჟამად აქტიური გამოწერებისთვის.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
ka: შემოსავლის მთლიანი ოდენობა, გადასახადისა და მიწოდების ჩათვლით, ამოღებული იყო წარუმატებელი გადახდის ხელახალი ცდის სისტემით განახლების შეკვეთებისთვის წარუმატებელი გადახდით.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
ka: დარეგისტრირების, გადართვისა და განახლების შეკვეთების მთლიანი რაოდენობა, რომლებიც განთავსებულია თქვენს მაღაზიაში ფასიანი სტატუსით (ანუ დამუშავებული ან დასრულებული).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
ka: გამოწერების საერთო რაოდენობა აქტიური ან მომლოდინე გაუქმების სტატუსით.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
ka: გამოწერების ჯამური რაოდენობა სტატუსით, გარდა მომლოდინე ან წაშლილებში.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
ka: ამ მომხმარებლის რეგისტრაციის, გადართვისა და განახლების შეკვეთების ჯამური ღირებულება.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
ka: საცდელი პერიოდი არ შეიძლება აღემატებოდეს %s-ს.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
ka: საცდელი პერიოდი არ შეიძლება აღემატებოდეს: %1$s, %2$s, %3$s ან %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
ka: განახლების პროცესს შეიძლება ცოტა დრო დასჭირდეს, ამიტომ გთხოვთ მოთმინებით იმოქმედოთ.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
ka: არ არსებობს მიწოდების მეთოდები. გთხოვთ, გადაამოწმოთ თქვენი მისამართი ან დაგვიკავშირდით, თუ რაიმე დახმარება გჭირდებათ.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
ka: პრობლემაა PayPal-თან დაკავშირებით. თქვენი API სერთიფიკატები შეიძლება არასწორი იყოს. გთხოვთ, განაახლოთ თქვენი %1$sAPI სერთიფიკატები%2$s. %3$sშეიტყვეთ მეტი%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
ka: პრობლემაა PayPal-თან დაკავშირებით. თქვენი PayPal ანგარიში გასცემს ვადაგასული გამოწერის ID-ებს. %1$sშეიტყვეთ მეტი%2$s. %3$sუარყოფა%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
ka: გადამრთველის დეტალების მდებარეობისას მოხდა შეცდომა.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
ka: მოხდა შეცდომა განახლებასთან დაკავშირებით. გთხოვთ, განაახლოთ გვერდი და სცადოთ ხელახლა.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
ka: მოხდა შეცდომა ხელახლა გამოწერის მოთხოვნასთან დაკავშირებით. Გთხოვთ კიდევ სცადეთ.

en: There was an error with your request. Please try again.
ka: თქვენს მოთხოვნასთან დაკავშირებით მოხდა შეცდომა. Გთხოვთ კიდევ სცადეთ.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
ka: ეს მნიშვნელოვანი კითხვებია ნებისმიერი სააბონენტო კომერციული ბიზნესისთვის.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
ka: ამ ელფოსტის ჩართვა, გამორთვა და მორგება შესაძლებელია %sWooCommerce &gt; პარამეტრები &gt; ელფოსტა %s ადმინისტრაციის ეკრანზე.

en: This Month
ka: Ეს თვე

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
ka: ეს აკონტროლებს ელ.ფოსტის სათაურის ხაზს. დატოვეთ ცარიელი ნაგულისხმევი თემის გამოსაყენებლად: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
ka: ეს აკონტროლებს მთავარ სათაურს, რომელიც შეიცავს ელფოსტის შეტყობინებას. დატოვეთ ცარიელი ნაგულისხმევი სათაურის გამოსაყენებლად: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
ka: ეს აკონტროლებს მთავარ სათაურს, რომელიც შეიცავს ელფოსტის შეტყობინებას. დატოვეთ ცარიელი ნაგულისხმევი სათაურის გამოსაყენებლად: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
ka: ეს თარიღი უნდა განიხილებოდეს მხოლოდ როგორც სავარაუდო. ამ გამოწერის გადახდის კარიბჭე აკონტროლებს გადახდების დამუშავებას.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
ka: ეს უფასო გაფართოება შესაძლებელს ხდის აბონენტების მიგრაციას მესამე მხარის სისტემებიდან WooCommerce-ში. ის ასევე შესაძლებელს ხდის თქვენი გამოწერის მონაცემების ანალიზისთვის ელცხრილების ხელსაწყოებში ან მესამე მხარის აპებში ექსპორტს.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
ka: ეს არის მომხმარებლისთვის გაგზავნილი შეკვეთის შეტყობინება, რომელიც შეიცავს შეკვეთის დეტალებს განახლების შეკვეთის შეჩერების შემდეგ.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
ka: ეს არის შეკვეთის შეტყობინება, რომელიც ეგზავნება მომხმარებელს ხელმოწერის განახლების შეკვეთის გადახდის დასრულების შემდეგ. იგი შეიცავს განახლების შეკვეთის დეტალებს.

en: This is where subscriptions are stored.
ka: აქ ინახება ხელმოწერები.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
ka: ეს ახალი გვერდი ასევე არის, სადაც მომხმარებელს შეუძლია შეაჩეროს ან გააუქმოს გამოწერა, შეცვალოს გადახდის მეთოდი, შეცვალოს მიწოდების მისამართი ან განაახლოს/დაქვეითდეს პროდუქტი.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
ka: ამ შეკვეთის გადახდა შეუძლებელია, რადგან შესაბამისი გამოწერა არ საჭიროებს გადახდას ამ დროს.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
ka: ეს გვერდი აჩვენებს პროცესის შედეგებს გამოწერების თითოეული ჯგუფის განახლებისას.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
ka: ეს პროდუქტი ამჟამად არ არის მარაგში და მიუწვდომელია.

en: This section shows any information about Subscriptions.
ka: ეს განყოფილება აჩვენებს ნებისმიერ ინფორმაციას გამოწერების შესახებ.

en: This section shows general information about the store.
ka: ამ განყოფილებაში ნაჩვენებია ზოგადი ინფორმაცია მაღაზიის შესახებ.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
ka: ეს განყოფილება აჩვენებს ინფორმაციას გამოწერის გადახდის მეთოდების შესახებ.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
ka: ეს განყოფილება აჩვენებს ინფორმაციას გადახდის კარიბჭის ფუნქციის მხარდაჭერის შესახებ.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
ka: ეს გამოწერა აღარ არის რედაქტირებადი, რადგან გადახდის კარიბჭე არ იძლევა განმეორებადი თანხების შეცვლას.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
ka[0]: ეს გამოწერა ავტომატურად განახლდება ფაილში არსებული გადახდის მეთოდის გამოყენებით. თქვენ შეგიძლიათ მართოთ ან გააუქმოთ ეს გამოწერა თქვენი %smy ანგარიშის გვერდიდან%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
ka[0]: ეს გამოწერა ავტომატურად განახლდება ფაილში არსებული გადახდის მეთოდის გამოყენებით. თქვენ შეგიძლიათ მართოთ ან გააუქმოთ ეს გამოწერა თქვენი ჩემი ანგარიშის გვერდიდან. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
ka: ამ ვარიაციის წაშლა შეუძლებელია, რადგან ის დაკავშირებულია აქტიურ გამოწერებთან. ამ ვარიაციის წასაშლელად, გთხოვთ, გააუქმოთ და წაშალოთ მასზე გამოწერები.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
ka: ეს გაასუფთავებს თქვენს მაღაზიაში მომხმარებლების წინააღმდეგ შენახული ყველა გამოწერის მუდმივ ქეშს. ამ ქმედების განხორციელების შემდეგ ველით შეკვეთის, განახლების და სხვა გამოწერასთან დაკავშირებული ფუნქციების შენელებულ შესრულებას. ქეშები აღდგება ზეგანაკვეთური სამუშაოს შესრულებისას, რადგან შესრულდება მოთხოვნები მოცემული მომხმარებლის გამოწერების მოსაძებნად.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
ka: ეს გაასუფთავებს მუდმივ ქეშის ყველა განახლების, გადართვის, ხელახლა გამოწერისა და შეკვეთის სხვა ტიპებისგან თქვენს მაღაზიაში არსებული ყველა გამოწერისთვის. ამ ქმედების განხორციელების შემდეგ ველით შეკვეთის, განახლების და სხვა გამოწერასთან დაკავშირებული ფუნქციების შენელებულ შესრულებას. ქეშები აღდგება ზეგანაკვეთურად, როგორც კი დაკავშირებულია შეკვეთის მოთხოვნების შესრულება.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
ka: ეს შექმნის მუდმივ ქეშს მომხმარებლების გამოწერებთან დასაკავშირებლად. ქეშები წარმოიქმნება ზეგანაკვეთური მუშაობის ფონზე (Action Scheduler-ის მეშვეობით).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
ka: ეს შექმნის ყველა განახლების, გადართვის, ხელახლა გამოწერის და სხვა ტიპის შეკვეთების მუდმივ ქეშს თქვენს მაღაზიაში არსებული ყველა გამოწერისთვის. ქეშები წარმოიქმნება ზეგანაკვეთური მუშაობის ფონზე (Action Scheduler-ის მეშვეობით).

en: Timezone:
ka: Დროის სარტყელი:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
ka: გარკვეული პირობების საფუძველზე კონკრეტული წესის გამოსაყენებლად, როგორიცაა მაღალი ღირებულების შეკვეთები ან იშვიათი განახლების გრაფიკი, შეგიძლიათ გამოიყენოთ ხელახლა სცადეთ კონკრეტული %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s ფილტრი. ეს უზრუნველყოფს წარუმატებელი გადახდის განახლების ორდერის ID-ს, რომელიც შეიძლება გამოყენებულ იქნას იმ პროდუქტების, გამოწერის და ჯამების შესახებ ინფორმაციის მოსაძებნად, რომლებსაც ეხება წარუმატებელი გადახდა.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
ka: ამ გამოწერის ავტომატური განახლების ჩასართავად, ჯერ გადახდის მეთოდის დამატება დაგჭირდებათ.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
ka: ხელმოწერის ახლავე გასააქტიურებლად, ასევე შეგიძლიათ შეხვიდეთ სისტემაში და გადაიხადოთ განახლების საფასური თქვენი ანგარიშის გვერდიდან: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
ka: ხელმოწერის ხელახლა გასააქტიურებლად, ასევე შეგიძლიათ შეხვიდეთ სისტემაში და გადაიხადოთ განახლების საფასური თქვენი ანგარიშის გვერდიდან: %1$sგადაიხადეთ ახლა »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
ka: განახლების პროგრესის ჩასაწერად შეიქმნა ახალი ჟურნალის ფაილი. ეს ფაილი ავტომატურად წაიშლება %1$d კვირაში. თუ გსურთ მისი უფრო ადრე წაშლა, შეგიძლიათ იპოვოთ აქ: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
ka: ამ პრობლემის რაც შეიძლება სწრაფად მოსაგვარებლად, გთხოვთ, შექმენით %1$დროებითი ადმინისტრატორის ანგარიში%3$s მომხმარებლის ელფოსტაზე woologin@woocommerce.com და გაგვიზიარეთ რწმუნებათა სიგელები %2$sQuickForget.com%3$s-ის საშუალებით.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
ka: ამ შეცდომების შესახებ დამატებითი დეტალების სანახავად, ნახეთ %1$s ჟურნალის ფაილი %2$sWooCommerce ჟურნალების ეკრანიდან.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
ka: სრული შეცდომის სანახავად იხილეთ %1$s ჟურნალის ფაილი %2$sWooCommerce ჟურნალის ეკრანიდან.%3$s.

en: Today!
ka: დღეს!

en: Total
ka: სულ

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
ka: სულ

[ctx: table heading]
en: Total
ka: სულ

en: Total Discount
ka: სულ ფასდაკლება

en: Total Subscribers
ka: სულ აბონენტები

en: Total Subscription Orders
ka: სულ გამოწერის შეკვეთები

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
ka: სულ გამოწერის შეკვეთები %s

en: Total Subscriptions
ka: სულ გამოწერები

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
ka: სულ გამოწერები %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
ka: სულ: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
ka: ჯამები

en: Trash
ka: ნაგავი

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
ka: ამ შეკვეთის წაშლაში წაშლაში გადაიქცევა შეკვეთით შეძენილი გამოწერებიც.

en: Trial End
ka: საცდელი დასასრული

[ctx: table heading]
en: Trial End
ka: საცდელი დასასრული

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
ka: საცდელი დასრულების თარიღი

en: Turn off Automatic Payments
ka: გამორთეთ ავტომატური გადახდები

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
ka: გამოწერის სტატუსის „%1$s“ შეცვლა შეუძლებელია. გამონაკლისი: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
ka: გამოწერის სტატუსის „%s“ შეცვლა შეუძლებელია.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
ka: გამოწერის სტატუსის „%s“ შეცვლა შეუძლებელია. გთხოვთ, მიანიჭოთ კლიენტი გამოწერას მისი გასააქტიურებლად.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
ka: PayPal-ის ბილინგის შეთანხმებისთვის შეკვეთის პოვნა შეუძლებელია.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
ka: გამოწერების შეკეთება შეუძლებელია.%4$sშეცდომა: %1$s%4$sგთხოვთ, განაახლოთ გვერდი და სცადოთ ხელახლა. თუ პრობლემა შენარჩუნებულია, %2$დაუკავშირდით მხარდაჭერას%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
ka: გამოწერების განახლება შეუძლებელია.%4$sშეცდომა: %1$s%4$sგთხოვთ, განაახლოთ გვერდი და სცადოთ ხელახლა. თუ პრობლემა შენარჩუნებულია, %2$დაუკავშირდით მხარდაჭერას%3$s.

en: Unended Subscription Count
ka: დაუსრულებელი გამოწერების რაოდენობა

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
ka: უცნობი შეკვეთის ტიპი

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
ka: Უცნობი შეცდომა

en: Unlimited payments
ka: შეუზღუდავი გადახდები

en: Unpublished
ka: გამოუქვეყნებელი

en: Upcoming Recurring Revenue
ka: მომავალი განმეორებადი შემოსავალი

en: Update Complete
ka: განახლება დასრულდა

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
ka: Მონაცემთა ბაზის განახლება

en: Update Error
ka: განახლების შეცდომა

en: Update in Progress
ka: Მიმდინარეობს განახლება

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
ka: განაახლეთ %1$s, რომელიც გამოიყენება %2$sall%3$s ჩემი აქტიური გამოწერებისთვის

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
ka: განაახლეთ გადახდის მეთოდი, რომელიც გამოიყენება ჩემი ამჟამინდელი გამოწერების %1$sall%2$s-ისთვის

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
ka: გამოწერის თარიღების განახლება შეცდომით მოხდა შეტყობინებით: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
ka: განახლება

en: Upgrade or Downgrade
ka: განახლება ან დაქვეითება

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
ka: გამოიყენეთ ეს ველი შეკვეთის ღილაკზე ნაჩვენები ტექსტის მოსარგებად, როდესაც შეკვეთა შეიცავს გამოწერას. ჩვეულებრივ, შეკვეთის გაგზავნის ღილაკი აჩვენებს &quot;შეკვეთის განთავსებას&quot;. როდესაც კალათა შეიცავს გამოწერას, ის იცვლება &quot;დარეგისტრირდით ახლა&quot;.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
ka: ავტომატური განახლების გადამრთველის გამოყენება გამორთულია დადგმის რეჟიმში ყოფნისას.

en: Variable Subscription
ka: ცვლადი გამოწერა

en: Variable subscription
ka: ცვლადი გამოწერა

en: Variation ID, if applicable.
ka: ვარიაციის ID, თუ ეს შესაძლებელია.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
ka: %1$s ვერსიას მოაქვს რამდენიმე ახალი გაუმჯობესება, რომელსაც ითხოვენ მაღაზიის მენეჯერები, ისევე როგორც თქვენ (და შესაძლოა, %2$syou%3$s-ის მიერაც კი).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
ka: ვერსია %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
ka: ვერსია 2.0 წელიწადზე მეტია დამუშავების პროცესშია. ჩვენ ხელახლა გამოვიგონეთ გაფართოება, რათა გავითვალისწინოთ მაღაზიის მენეჯერების 3 წლიანი გამოხმაურება.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
ka: ვერსია 2.1 წარმოგიდგენთ ახალ ფუნქციებს, რომლებსაც ითხოვენ მაღაზიის მენეჯერები, ისევე როგორც თქვენ (და შესაძლოა, %syou%s-იც კი).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
ka: %s-ის საშუალებით

[ctx: view a subscription]
en: View
ka: ხედი

en: View Email Settings
ka: ელფოსტის პარამეტრების ნახვა

en: View Reports
ka: იხილეთ ანგარიშები

en: View Retry
ka: იხილეთ ხელახალი ცდა

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
ka: გამოწერის ნახვა

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
ka: გამოწერის ნახვა: %s

en: View and manage subscriptions
ka: გამოწერების ნახვა და მართვა

en: View other subscriptions &rarr;
ka: სხვა გამოწერების ნახვა →

en: View subscription
ka: გამოწერის ნახვა

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
ka: გამოწერის ნახვა: %s

en: View subscriptions
ka: იხილეთ გამოწერები

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
ka[0]: ნახეთ თქვენი გამოწერის სტატუსი %1$თქვენს ანგარიშში%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
ka: თქვენი შეკვეთის ნახვა: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
ka: თქვენი გამოწერის ნახვა: %s

en: Virtual
ka: ვირტუალური

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
ka: გაფრთხილება: ცუდი რამ მოხდება! გადახდის კარიბჭე, რომელიც გამოიყენება ამ გამოწერის შესაძენად, არ უჭერს მხარს გამოწერის დეტალების შეცვლას. ბილინგის პერიოდის ცვლილებები, განმეორებადი ფასდაკლება, განმეორებადი გადასახადი ან განმეორებადი ჯამი შეიძლება არ აისახოს გადახდის კარიბჭის მიერ დარიცხულ თანხაში.

en: WP REST API Endpoints
ka: WP REST API საბოლოო წერტილები

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
ka: გსურთ კონკრეტული გამოწერის დეტალები? მიიღეთ %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
ka: გსურთ მეტი იცოდეთ %s გამოწერების შესახებ?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
ka: გსურთ ჩამოთვალოთ ყველა გამოწერა საიტზე? მიიღეთ %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
ka: გსურთ ჩამოთვალოთ ყველა გამოწერა საიტზე? მიიღეთ %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. გსურთ კონკრეტული გამოწერის დეტალები? მიიღეთ %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
ka: გსურთ განაახლოთ ვადამდე შეკვეთის საშუალებით? დააწკაპუნეთ %shere.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
ka: გსურთ, რომ თქვენს კლიენტებს შეეძლოთ გამოიწერონ არასააბონენტო პროდუქტები?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
ka: გაფრთხილება! ვერსია 2.0 არის WooCommerce Subscriptions გაფართოების ძირითადი განახლება. განახლებამდე, გთხოვთ, შექმნათ სარეზერვო ასლი, განაახლეთ WooCommerce-ის ყველა გაფართოება და შეამოწმეთ ყველა დანამატი, მორგებული კოდი და გადახდის კარიბჭე 2.0 ვერსიით დადგმის საიტზე. %1$sშეიტყვეთ მეტი 2.0 ვერსიის ცვლილებების შესახებ »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
ka: გაფრთხილება! თქვენ იყენებთ WooCommerce Subscriptions-ის მოდულის კოდის %s ვერსიას, მაგრამ თქვენი მონაცემთა ბაზა განახლებულია Subscriptions ვერსიაზე 2.0. ეს გამოიწვევს დიდ პრობლემებს თქვენს მაღაზიაში.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
ka: გაფრთხილება: მომხმარებლის წაშლა ასევე წაშლის მომხმარებლის გამოწერებს. მომხმარებლის შეკვეთები დარჩება, მაგრამ ხელახლა გადაეცემა &quot;სტუმარი&quot; მომხმარებელს. გსურთ გააგრძელოთ ამ მომხმარებლის და მასთან დაკავშირებული გამოწერების წაშლა?

en: We can not find your old subscription item.
ka: ჩვენ ვერ ვპოულობთ თქვენს ძველ გამოწერას.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
ka: ჩვენ ვერ ვიპოვით ფასიანი გამოწერის შეკვეთას ამ მომხმარებლისთვის.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
ka: ჩვენ ვერ ვპოულობთ გამოწერას ID #%d-ით. ალბათ წაშლილია?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
ka: ჩვენ ვერ შევქმენით თქვენი გამოწერის განახლების ბრძანება, გთხოვთ, სცადოთ ხელახლა.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
ka[0]: ჩვენ ვერ ვიპოვეთ თქვენი კალათაში არსებული ნივთის განახლების ორიგინალური შეკვეთა. ელემენტი ამოღებულია.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
ka[0]: ჩვენ ვერ ვიპოვეთ ორიგინალური გამოწერა თქვენს კალათაში. ელემენტი ამოღებულია.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
ka: ჩვენ არა მხოლოდ გავაუმჯობესეთ ინტერფეისები ადამიანებისთვის, ჩვენ ასევე გავაუმჯობესეთ ისინი კომპიუტერებისთვის. თქვენს აპლიკაციებს ახლა შეუძლიათ შექმნან, წაიკითხონ, განაახლონ ან წაშალონ გამოწერები RESTful API ბოლო წერტილების მეშვეობით.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
ka: ჩვენ დავასრულეთ თქვენი გამოწერის განახლების შეკვეთის დამუშავება.

en: We hope you enjoy it!
ka: ვიმედოვნებთ, რომ ისიამოვნეთ!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
ka: ჩვენ ვერ მოვახერხეთ ამ გამოწერის პოვნა, გთხოვთ, სცადოთ ხელახლა.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
ka: ჩვენ ვერ მოვახერხეთ თქვენ მიერ მოთხოვნილი მოხსენების შედეგების ნაკრების პოვნა. გთხოვთ, განაახლოთ ბმული %1$sგამოწერის ანგარიშების ეკრანიდან%2$s.

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Welcome to Subscriptions 2.0
ka: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება Subscriptions 2.0-ში

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
ka: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება Subscriptions 2.1-ში!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
ka: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება WooCommerce გამოწერებში %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
ka: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება WooCommerce Subscriptions 2.1-ში

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
ka: რა ხდება მაშინ, როდესაც მომხმარებელს სურს შეიძინოს სააბონენტო პროდუქტი სხვისთვის?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
ka: რა პერსონალურ ინფორმაციას უზიარებს თქვენი მაღაზია გარე წყაროებს, დამოკიდებულია იმაზე, თუ რომელ მესამე მხარის გადახდის პროცესორის დანამატებს იყენებთ სააბონენტო გადახდების შესაგროვებლად. ჩვენ გირჩევთ, გაეცნოთ მათ კონფიდენციალურობის პოლიტიკას, რათა აცნობოთ თქვენი კონფიდენციალურობის პოლიტიკის ამ განყოფილებას.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
ka: რასაც ვაგროვებთ და ვინახავთ

en: What we share with others
ka: რასაც ვუზიარებთ სხვებს

en: What's new?
ka: Რა არის ახალი?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
ka: როდესაც გაუქმდა

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
ka: როდესაც გამოწერა გააქტიურდება, ხელით ან წარმატებული შეძენის შემდეგ, ახალ მომხმარებლებს მიენიჭებათ ეს როლი.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
ka: როცა გაუქმდა

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
ka: %s-ის დამუშავებისას უნდა შენარჩუნდეს თუ წაიშალოს პერსონალური მონაცემები გამოწერებში?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
ka: ხელმოწერაზე გადასვლისას სხვა განმეორებადი გადახდის ან ბილინგის პერიოდით, უნდა იყოს თუ არა გადახდილი ფასი არსებული ბილინგის პერიოდისთვის ახალ გამოწერაზე გადასვლისას?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
ka: ხანგრძლივობის აბონენტზე გადასვლისას თქვენ შეგიძლიათ გაითვალისწინოთ მომხმარებლის მიერ უკვე დასრულებული გადახდები, როდესაც განსაზღვრავთ, თუ რამდენი გადახდა უნდა განახორციელოს აბონენტმა ახალი გამოწერისთვის.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
ka: სარეგისტრაციო საფასურით ხელმოწერაზე გადასვლისას, შეგიძლიათ მოითხოვოთ კლიენტს გადაიხადოს მხოლოდ არსებული აბონენტის რეგისტრაციის საფასურსა და ახალი გამოწერის რეგისტრაციის საფასურს შორის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
ka: WooCommerce Subscribe All Things-ით, მათ შეუძლიათ! ეს ექსპერიმენტული გაფართოება იკვლევს, როგორ გარდაქმნას ნებისმიერი პროდუქტი, მათ შორის პროდუქტის პაკეტები და კომპოზიტური პროდუქტები, სააბონენტო პროდუქტად. ის ასევე სთავაზობს მომხმარებელს არასააბონენტო პროდუქტების კალათის გამოწერის საშუალებას.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
ka: ადრეული განახლების ჩართვის შემთხვევაში, მომხმარებელს შეუძლია განაახლოს გამოწერა მომდევნო გადახდის თარიღამდე.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
ka: ხელით განახლებით, მომხმარებლის გამოწერა შეჩერებულია, სანამ ისინი არ შედიან სისტემაში და გადაიხდიან მის განახლებას. %1$sშეიტყვეთ მეტი%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
ka: %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s ფილტრით, შეგიძლიათ განსაზღვროთ ნაგულისხმევი წესების ნაკრები, რომელიც გამოიყენება თქვენს მაღაზიაში ყველა წარუმატებელ გადახდაზე.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
ka: WooCommerce 2.6-მა დაამატა მხარდაჭერა %1$sREST API%2$s ბოლო წერტილებისთვის, რომლებიც აშენებულია WordPress-ის %3$sREST API%4$s ინფრასტრუქტურაზე.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
ka: WooCommerce ანგარიში დაკავშირებულია

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
ka: WooCommerce გამოწერები

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
ka: WooCommerce ხელმოწერები PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
ka: WooCommerce გამოწერების განახლება

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
ka: WooCommerce გამოწერების განახლება მიმდინარეობს

en: Would you like to add a payment method now?
ka: გსურთ ახლავე დაამატოთ გადახდის მეთოდი?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
ka: გსურთ განაახლოთ თქვენი ხელმოწერები გადახდის ამ ახალი მეთოდის გამოსაყენებლად - %1$s?%2$sდიახ%4$s | %3$sარა%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
ka: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
ka: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
ka: წწწ-თთ-დდ

en: Year
ka: წელიწადი

en: Yes
ka: დიახ

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
ka: თქვენ აპირებთ წაშალოთ ერთი ან მეტი შეკვეთა, რომელიც შეიცავს გამოწერას. შეკვეთების გადაყრა ასევე წააგავს ამ შეკვეთებით შეძენილ ხელმოწერებს.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
ka: თქვენ წაშლით გამოწერის ერთეულს. თქვენ ასევე დაგჭირდებათ ხელმოწერის ხელით გაუქმება და წაშლაში ხელმოწერების მართვის ეკრანზე.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ ხელახლა გაააქტიუროთ ეს გამოწერა, სანამ არ გადაიხდით მის განახლებას. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ, თუ დახმარება გჭირდებათ.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ ამ გამოწერის დროულად განახლება. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ, თუ დახმარება გჭირდებათ.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ ხელახლა გამოიწეროთ ეს გამოწერა. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ, თუ დახმარება გჭირდებათ.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ შეაჩეროთ ეს გამოწერა - შეჩერების ლიმიტი მიღწეულია. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ, თუ დახმარება გჭირდებათ.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ ამ გამოწერის შეცვლა. როგორც ჩანს, თქვენ არ ფლობთ გამოწერას.

en: You can not switch to the same subscription.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ გადახვიდეთ იმავე გამოწერაზე.

en: You can only switch to a subscription product.
ka: თქვენ შეგიძლიათ გადახვიდეთ მხოლოდ სააბონენტო პროდუქტზე.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
ka: ამჯერად გამოწერის განახლება არ შეგიძლიათ. Გთხოვთ კიდევ სცადეთ.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ შეცვალოთ გამოწერა, რომელიც არ გეკუთვნით.

en: You cannot remove an item that does not exist.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ წაშალოთ ელემენტი, რომელიც არ არსებობს.

en: You do not have permission to create subscriptions
ka: თქვენ არ გაქვთ ხელმოწერების შექმნის ნებართვა

en: You do not have permission to read the subscriptions count
ka: თქვენ არ გაქვთ ხელმოწერების რაოდენობის წაკითხვის ნებართვა

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
ka: თქვენ გაქვთ ამ პროდუქტის გამოწერა. ახალი გამოწერის არჩევა ჩაანაცვლებს თქვენს არსებულ გამოწერას.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
ka: თქვენ უკვე დაამატეთ ამ პროდუქტის ვარიაცია კალათაში.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
ka: თქვენ უკვე გამოიწერეთ ეს პროდუქტი და ის შემოიფარგლება ერთი მომხმარებლისთვის. თქვენ არ შეგიძლიათ პროდუქტის ხელახლა შეძენა.

en: You have an active subscription to this product already.
ka: თქვენ უკვე გაქვთ ამ პროდუქტის აქტიური გამოწერა.

en: You have no active subscriptions.
ka: აქტიური გამოწერები არ გაქვთ.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
ka: თქვენ მიაღწიეთ გამოწერების დასასრულს. გადადით %sპირველ გვერდზე%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
ka: თქვენ მიიღეთ გამოწერის განახლების შეკვეთა %1$s-ისგან. მათი ბრძანება ასეთია:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
ka: თქვენ წარმატებით შეცვალეთ თქვენი გამოწერის ელემენტები. თქვენი ახალი შეკვეთისა და გამოწერის დეტალები ნაჩვენებია ქვემოთ თქვენი მითითებისთვის:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
ka: თქვენ წარმატებით წაშალეთ „%1$s“ თქვენი გამოწერიდან. %2$sგაუქმება?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
ka: თქვენი %1$s განახლების შეკვეთა %2$s-დან დასრულებულია

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
ka: თქვენი %1$s გამოწერის განახლების შეკვეთა %2$s-დან დასრულებულია - ჩამოტვირთეთ თქვენი ფაილები

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
ka: თქვენს აპლიკაციებს ახლა შეუძლიათ შექმნან, წაიკითხონ, განაახლონ ან წაშალონ ხელმოწერები RESTful API ბოლო წერტილების მეშვეობით, იგივე დიზაინით, როგორიც WooCommerce-ის REST API ბოლო წერტილების უახლესი ვერსიით.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
ka: თქვენი კალათა შეიცავდა გამოწერის გადართვის არასწორ მოთხოვნას. ის ამოღებულია თქვენი კალათიდან.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
ka[0]: თქვენი კალათა შეიცავდა გამოწერის გადართვის არასწორ მოთხოვნას. ის ამოღებულია.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
ka: თქვენი კალათა დაიცალა გამოწერის პროდუქტებისგან. მხოლოდ ერთი სააბონენტო პროდუქტის შეძენა შესაძლებელია ერთდროულად.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
ka: თქვენს კლიენტებს ახლა შეუძლიათ ნახონ გამოწერის სრული დეტალები, მათ შორის ხაზის ელემენტები, ბილინგის და მიწოდების მისამართი, ბილინგის განრიგი და განახლების შეკვეთები, სპეციალური %sჩემი ანგარიში &gt; გამოწერის ნახვა %s გვერდიდან.

en: Your database has been updated successfully!
ka: თქვენი მონაცემთა ბაზა წარმატებით განახლდა!

en: Your early renewal order was successful.
ka: თქვენი ადრეული განახლების შეკვეთა წარმატებული იყო.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
ka: თქვენი განახლების შეკვეთა დასრულებულია

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
ka: თქვენი წინა მოქმედების გაუქმების მოთხოვნა წარუმატებელი აღმოჩნდა.

en: Your subscription change is complete
ka: თქვენი გამოწერის ცვლილება დასრულებულია

en: Your subscription change is complete - download your files
ka: თქვენი გამოწერის ცვლილება დასრულებულია - ჩამოტვირთეთ თქვენი ფაილები

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
ka: თქვენი გამოწერა გაუქმდა.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
ka: თქვენი გამოწერა შეჩერებულია.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
ka: თქვენი გამოწერა ხელახლა გააქტიურდა.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
ka: თქვენი გამოწერის განახლების შეკვეთა დასრულებულია - ჩამოტვირთეთ თქვენი ფაილები

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
ka[0]: თქვენი გამოწერა გააქტიურდება, როდესაც გადახდა გაირკვევა.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
ka: თქვენი {blogname} განახლების შეკვეთა მიღებულია!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
ka: თქვენი {blogname} განახლების შეკვეთის ქვითარი {order_date}-დან

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
ka: თქვენი {blogname} გამოწერის ცვლილება {order_date}-დან დასრულდა

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
ka: თქვენი {blogname} გამოწერის ცვლილება {order_date}-დან დასრულდა - ჩამოტვირთეთ თქვენი ფაილები

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
ka: [%s] გამოწერა გაუქმდა

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
ka: [%s] გამოწერას ვადა გაუვიდა

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
ka: [%s] გამოწერა შეჩერებულია

en: [Remove]
ka: [წაშლა]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
ka: [{blogname}] ახალი გამოწერის განახლების ორდერი ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
ka: [{blogname}] გამოწერა შეიცვალა ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
ka: [{site_title}] ავტომატური გადახდა ვერ მოხერხდა {order_number}-ისთვის, განმეორებითი ცდა დაგეგმილია გასაშვებად {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
ka: მომხმარებელი აჩერებს გამოწერას

en: a subscription expires
ka: გამოწერა იწურება

en: account erasure request
ka: ანგარიშის წაშლის მოთხოვნა

en: an automatic payment fails
ka: ავტომატური გადახდა ვერ ხერხდება

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
ka[0]: დღის

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
ka[0]: დღის

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
ka: განახლების დღემდე დღით ადრე

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
ka: მაგ 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
ka: მაგ 5.90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
ka: მაგ 9.90

en: emails sent to the customer and store manager
ka: მომხმარებელთან და მაღაზიის მენეჯერთან გაგზავნილი ელ.წერილი

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
ka: ყოველი

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
ka: ყოველ %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
ka: ყოველ %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
ka: მოსალოდნელი გაწმენდის თარიღი %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
ka: ამისთვის

en: how long to wait between retry attempts
ka: რამდენ ხანს უნდა დაველოდოთ განმეორებით მცდელობებს შორის

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
ka: %s-ში

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
ka: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
ka[0]: თვე

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
ka[0]: თვე

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
ka: ახალი დაკავშირებული შეკვეთის მეთოდები WCS_Related_Order_Store-ში

[ctx: no trial period]
en: no
ka: არა

en: now
ka: ახლა

en: staging
ka: დადგმა

en: subscriptions
ka: გამოწერები

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
ka: შეჩერებები ბილინგის პერიოდისთვის.

en: the status applied to the renewal order and subscription
ka: სტატუსი, რომელიც გამოიყენება განახლების ბრძანებაზე და გამოწერაზე

en: the total number of retry attempts
ka: განმეორებითი მცდელობების საერთო რაოდენობა

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
ka: წინ

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
ka: ვერსია %1$s მოძველებულია. ძირითადი ვერსია არის %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
ka[0]: კვირაში

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
ka[0]: კვირა

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
ka[0]: წელიწადი

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
ka[0]: წელიწადი
