WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to he translation catalogue (1270 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
he[0]: %d מנוי אחר נבדק ולא נזקק לשום תיקון.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
he: התשלום הבא מועד %s.

en:  Subscription Created
he: מנוי נוצר

en:  Subscription Deleted
he: המנוי נמחק

en:  Subscription Switched
he: התחלף מנוי

en:  Subscription Updated
he: מנוי עודכן

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
he: &quot;%s&quot; אינו סוג הזמנה חדש חוקי.

en: $0 Initial Checkout
he: 0$ יציאה ראשונית

en: $type passed to the function was not a string.
he: $type שהועבר לפונקציה לא היה מחרוזת.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
he: %1$s %2$s ואז %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
he[0]: %1$s %2$s ולאחר מכן %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
he: %1$s %2$s ואז %3$s כל %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
he: %1$s %2$s ואז %3$s כל %4$s ב-%5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
he: %1$s %2$s ואז %3$s ב-%4$s %5$s בכל שנה

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
he: %1$s %2$s ואז %3$s ב-%4$s %5$s כל %6$s שנה

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
he: %1$s %2$s ולאחר מכן %3$s ביום %4$s בכל %5$s חודש

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
he: %1$s %2$s ולאחר מכן %3$s ב-%4$s של כל חודש

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
he: %1$s %2$s ולאחר מכן %3$s ביום האחרון של כל חודש

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
he: %1$s %2$s ולאחר מכן %3$s ביום האחרון של כל %4$s חודש

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
he: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
he: %1$s השלם תשלום ב-%2$sהזמן %3$s%4$s כדי שתוכל לשנות את המנוי שלך.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
he: %1$s לאחר ניסיון חינם של %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
he: %1$s ו-%2$s דמי הרשמה

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
he: %1$s כל %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
he: %1$s כל %2$s ב-%3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
he[0]: %1$s עבור %2$d פריט

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
he: %1$s עבור %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
he: ניסיון חינם של %1$s ולאחר מכן %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
he: %1$s עכשיו, ו

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
he: %1$s על %2$s %3$s בכל שנה

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
he: %1$s ב-%2$s %3$s כל %4$s שנה

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
he: %1$s ביום %2$s של כל %3$s חודש

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
he: %1$s ב-%2$s של כל חודש

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
he: %1$s ביום האחרון של כל %2$s חודש

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
he[0]: לא ניתן היה לעדכן את המנוי %1$s: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
he: אירוע מנוי %1$s הופעל ב-%2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
he: %1$s עם %2$s ניסיון חינם

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
he: %1$s#%2$s%3$s עבור %4$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
he: %1$sהוסף מוצר מנוי »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
he: %1$sהוסף מנוי%2$s עכשיו או %3$למד עוד%4$s על הממשק החדש.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
he: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sתוסף WooCommerce Subscriptions מוסיף שני סוגי מוצרי מנויים חדשים - %4$sמנוי פשוט%5$s ו-%6$sמנוי משתנה%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
he: %1$sלמד כיצד לעדכן %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
he: %1$sלמידע נוסף על ניהול מנויים »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
he: %1$sהערה:%2$s הזמנות הקשורות למנויים לא ייכללו בהזמנות המושפעות מהגדרות אלו.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
he: %1$sהזמנה #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
he: %1$s עסקאות עזר ב-PayPal מופעלות בחשבון%2$s שלך. כל תכונות ניהול המנויים מופעלות כעת. מכירה שמחה!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
he: %1$s עסקאות עזר ב-PayPal אינן מופעלות בחשבונך%2$s, חלק מתכונות ניהול המנויים אינן מופעלות. אנא צור קשר עם PayPal ובקש מהם %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s בחשבון שלך. %5$sבדוק את חשבון PayPal%6$s %3$sלמידע נוסף %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
he: %1$s עסקאות עזר ב-PayPal אינן מופעלות בחשבון%2$s שלך. אם ברצונך להשתמש בעסקאות התייחסות של PayPal עם מנויים, אנא צור קשר עם PayPal ובקש שיאפשרו להם %3$לאפשר עסקאות התייחסות של PayPal%4$s בחשבון שלך. %5$sבדוק את חשבון PayPal%6$s %3$sלמידע נוסף %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
he: %1$sהגדר מחיר%2$s%3$sמחירי המנוי קצת שונים ממחירי מוצרים אחרים. עבור מנוי, אתה יכול להגדיר תקופת חיוב, אורך, דמי הרשמה וניסיון חינם.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
he: %1$sאזהרה!%2$s נראה ששדרגת לאחור את %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s מ-%3$s ל-%4$s. שדרוג לאחור של הפלאגין בדרך זו עלול לגרום לבעיות. אנא עדכן ל-%3$s ומעלה, או %5$פתח כרטיס תמיכה חדש%6$s לסיוע נוסף. %7$sלמידע נוסף »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
he: %1$sאזהרה!%2$s אנו יכולים לראות את התוסף %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s פעיל. גרסה %3$s של %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s מגיעה עם הפונקציונליות של הפלאגין הזה ארוזה בתוסף הליבה. אנא השבת את חידוש מנויי WooCommerce מוקדם כדי למנוע התנגשויות.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
he: %1$sאזהרה!%2$s גילינו בעיה ב-%1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s שעלולה לגרום להזמנת חידוש המנוי ולמטמון המנוי של הלקוח שלך להכיל נתונים לא חוקיים. למידע על אופן עדכון הנתונים המאוחסנים במטמון, אנא %3$פתח כרטיס תמיכה חדש%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
he: %1$sWooCommerce הרשמות מותקנות%2$s – %3$sאתה מוכן להתחיל למכור מינויים!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
he: %1$sWooCommerce Subscriptions אינו פעיל.%2$s התוסף %3$sWooCommerce%4$s חייב להיות פעיל כדי ש-WoCommerce Subscriptions יפעלו. אנא %5$s התקן והפעל את WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
he: %1$sWooCommerce Subscriptions אינו פעיל.%2$s גרסה זו של הרשמות דורשת WooCommerce %3$s ומעלה. אנא %4$עדכן את WooCommerce לגרסה %3$s או חדשה יותר »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
he: %2$s %1$s מנויים נוכחיים

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
he: %2$s %1$s מנויים שהסתיימו

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
he: %2$s %1$s מנויים חדשים

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
he: %2$s %1$s ביטולי מנוי

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
he: %2$s %1$s חידושי מנוי

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
he: %2$s מנוי %1$s נרשם מחדש

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
he: %2$s %1$s הרשמות למנוי

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
he: %2$s %1$s מתגי מנוי

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
he[0]: %2$s%1$s ביטול%3$s ביטולי מנוי החודש

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
he[0]: %2$s%1$s חידוש%3$s חידוש מנוי החודש

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
he[0]: %2$s%1$s הרשמה%3$s הרשמות החודש

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
he[0]: %d תשלום בוטל נסה שוב

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
he[0]: %d נכשל תשלום ניסיון חוזר

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
he[0]: %d ממתין לניסיון חוזר לתשלום

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
he[0]: %d מעבד תשלום נסה שוב

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
he[0]: %d תשלום מוצלח ניסיון חוזר

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
he[0]: %d כשלים

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
he[0]: פריט %d

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
he: %s - הזמנה

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
he: לפני %s

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
he: סכום חידוש ממוצע של %s

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
he[0]: %s יום

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
he: %s יום בחודש

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
he: %s בכל שבוע

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
he[0]: %s חודש

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
he: רווח מנוי נטו של %s

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
he: אובדן מנוי נטו של %s

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
he: %s ביום האחרון של כל חודש

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
he: %s הכנסה מחידוש בתקופה זו

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
he: %s הזמנות חידוש

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
he: %s הכנסות מחידוש בתקופה זו

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
he: %s הכנסות מחידוש התאוששו

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
he: %s הכנסות מחידוש החודש

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
he: הכנסות מנוי מחדש של %s בתקופה זו

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
he: %s ניסיונות ניסיון חוזרים נכשלו

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
he: %s ניסיונות חוזרים בהמתנה

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
he: %s ניסיונות ניסיון חוזרים הצליחו

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
he: %s הכנסות מהרשמה בתקופה זו

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
he: %s הכנסות מההרשמה החודש

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
he[0]: סטטוס המנוי של %s השתנה.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
he: %s החלפת הכנסה בתקופה זו

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
he[0]: שבוע %s

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
he[0]: %s שנה

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
he: %sלמידע נוסף »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
he: (ב-%s שניות)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
he: (כולל %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
he: יום 1

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
he: 1 חודש

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
he: שבוע 1

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
he: 1 שנה

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
he: אירעה שגיאה קטלנית במהלך עיבוד תשלום מנוי אחרון עם PayPal. אנא %1$פתח כרטיס חדש ב-WooCommerce Support%3$s באופן מיידי כדי לפתור את הבעיה. %2$sלמידע נוסף »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
he: מוצר מציג כפתור עם הטקסט &quot;הוסף לסל&quot;. כברירת מחדל, מנוי משנה זאת ל&quot;הירשם עכשיו&quot;. אתה יכול להתאים אישית את טקסט הכפתור עבור מנויים כאן.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
he: מנוי השייך ל-%1$s בוטל. פרטי המנוי שלהם הם כדלקמן:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
he: מנוי השייך ל-%1$s הושעה על ידי המשתמש. פרטי המנוי שלהם הם כדלקמן:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
he: פג תוקף מנוי השייך ל-%1$s. פרטי המנוי שלהם הם כדלקמן:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
he: מנוי הוסר מהסל שלך. בשל הגבלות שער תשלום, לא ניתן לרכוש מוצרי מנויים שונים בו-זמנית.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
he: מנוי הוסר מהסל שלך. לא ניתן לרכוש מוצרים ומנויים בו זמנית.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
he: חידוש מנוי הוסר מהסל שלך. לא ניתן לרכוש מספר מנויים בו זמנית.

en: About WooCommerce Subscriptions
he: על מנויי WooCommerce

en: Accept Early Renewal Payments
he: קבל תשלומי חידוש מוקדם

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
he: קבל תשלומי חידוש מוקדם באמצעות מודאל

en: Accept Manual Renewals
he: קבל חידושים ידניים

en: Actions
he: פעולות

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
he: לְהַפְעִיל

[ctx: Subscription status]
en: Active
he: פָּעִיל

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פעיל <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
he: מפתח מוצר פעיל

en: Active Subscriptions
he: מנויים פעילים

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
he: מנויים פעילים %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
he[0]: פעיל עבור %d תשלום

en: Active for unlimited payments
he: פעיל לתשלומים ללא הגבלה

en: Active for x payments
he: פעיל עבור x תשלומים

en: Active subscriber?
he: מנוי פעיל?

en: Add
he: לְהוֹסִיף

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Retry
he: הוסף חדש נסה שוב

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
he: הוסף מנוי חדש

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
he: הוסף מנוי

en: Add a Subscription Product
he: הוסף מוצר מנוי

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
he: הוסף תשלום

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
he: הוסף אמצעי תשלום

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
he: הוסף אמצעי תשלום

en: Add to Cart Button Text
he: הוסף לעגלה טקסט לחצן

en: Address
he: כתובת

en: Affected event: | Affected events:
he[0]: אירוע מושפע:

en: Align Subscription Renewal Day
he: יישר את יום חידוש המנויים

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
he: התאם את חידוש המנוי ליום ספציפי בשבוע, חודש או שנה. למשל, היום הראשון של החודש. %1$sלמידע נוסף%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
he: התאם את תאריך התשלום עבור כל הלקוחות שרוכשים מנוי זה ליום ספציפי בשבוע או בחודש.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
he: התאם את תאריך התשלום עבור מנוי זה ליום מסוים בשנה. אם התאריך כבר התרחש השנה, התשלום הראשון יעובד בעוד %s. הגדר את היום ל-0 כדי להשבית את סנכרון התשלומים עבור מוצר זה.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
he: כל פריטי המנוי המקושרים הוסרו מהסל.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
he: כל פריטי המנוי המקושרים היו

en: All orders types
he: כל סוגי ההזמנות

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
he: אפשר יציאה ראשונית של $0 ללא אמצעי תשלום.

en: Allow Switching
he: אפשר החלפה

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
he: אפשר לרכוש מוצר מנוי עם מוצרים ומנויים אחרים באותה עסקה.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
he: אפשר לרכוש מוצר מנוי עם תשלום ראשוני של $0 מבלי לספק אמצעי תשלום. הלקוח יידרש לספק אמצעי תשלום בתום התקופה הראשונית כדי לשמור על המנוי פעיל.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
he: אפשר ללקוחות לעקוף את התשלום ולחדש את המנוי שלהם מוקדם מהדף שלהם %1$s החשבון שלי &gt; הצג מינוי%2$s. %3$sלמידע נוסף.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
he: אפשר ללקוחות להפעיל ולכבות חידושים אוטומטיים מדף ההרשמה לתצוגה שלהם.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
he: אפשר לרכוש מספר מנויים ומוצרים בו זמנית.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
he: אפשר למנויים לעבור (לשדרג או לשדרג לאחור) בין מנויים שונים. %1$sלמידע נוסף%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
he: תמיד

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
he[0]: אירעה שגיאה בעת עיבוד אירוע אחר הקשור למנוי. לשלבים כיצד לתקן את המנוי המושפע וכדי ללמוד עוד על הגורמים האפשריים לשגיאה זו, קרא את המדריך שלנו %1$shere%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
he: אירעה שגיאה, אנא נסה שוב או נסה אמצעי תשלום חלופי.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
he: פרק זמן אופציונלי להמתין לפני חיוב התשלום החוזר הראשון. כל דמי הרשמה עדיין יחויבו בתחילת המנוי. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
he: פרק זמן אופציונלי להמתין לפני חיוב התשלום החוזר הראשון. כל דמי הרשמה עדיין יחויבו בתחילת המנוי. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
he: נוצרה הזמנה לחידוש המנוי שלך ב-%1$s. כדי לשלם עבור חשבונית זו, השתמש בקישור הבא: %2$s

en: And much more...
he: ועוד הרבה...

en: Any Payment Method
he: כל אמצעי תשלום

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר פריט זה מהמנוי שלך?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
he: האם אתה בטוח שברצונך לשנות את שיטת התשלום מהתקן של PayPal? פעולה זו תשה את המנוי ב-PayPal.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
he: האם אתה בטוח שברצונך לעבד חידוש? פעולה זו תחייב את הלקוח ותשלח לו בדוא&quot;ל את הזמנת החידוש (אם אימיילים מופעלים).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
he: האם אתה בטוח שברצונך לנסות לשלם שוב עבור הזמנת חידוש זו? פעולה זו תנסה לחייב את הלקוח ולשלוח הודעות דוא&quot;ל להזמנת חידוש (אם אימיילים מופעלים).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
he: ניסיון לשחזר הכנסות חוזרות שאחרת היו אובדות עקב דחיית אמצעי תשלום באופן זמני בלבד. %1$sלמידע נוסף%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
he: החלפת מצב חידוש אוטומטי

en: Auto renew
he: חידוש אוטומטי

en: Automatic Failed Payment Retries
he: ניסיונות חוזרים של תשלום אוטומטיים שנכשלו

en: Automatic Failed Payment Retry
he: תשלום אוטומטי נכשל ניסיון חוזר

en: Automatic Recurring Payments
he: תשלומים חוזרים אוטומטיים

en: Automatic payment failed for order {order_number}
he: תשלום אוטומטי נכשל עבור הזמנה {order_number}

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
he: תשלום אוטומטי נכשל עבור {order_number}, ננסה שוב {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
he: תשלום חידוש אוטומטי נכשל

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
he: תפוג אוטומטית של המנוי לאחר פרק זמן זה. אורך זה מתווסף לכל ניסיון חינם או פרק זמן שסופק לפני תאריך חידוש ראשון מסונכרן.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
he: תפוג אוטומטית של המנוי לאחר פרק זמן זה. אורך זה מתווסף לכל ניסיון חינם או פרק זמן שסופק לפני תאריך חידוש ראשון מסונכרן.

en: Average Lifetime Value
he: ערך חיים ממוצע

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
he: ערך חיים ממוצע %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
he: ממוצע שורה חוזרת סה&quot;כ %s

en: Backordered
he: בהזמנה לאחור

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
he: בגלל זה, זה לא מומלץ כאמצעי תשלום עבור מנויים אלא אם כן זו האפשרות הזמינה היחידה עבור המדינה שלך.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
he: מכיוון שהמחלקה %sWC_Subscription%s מרחיבה את %sWC_Order%s, אתה יכול להשתמש בשיטות המוכרות שלה, כמו %s$subscription-&gt;update_status()%s או %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
he: לפני הפעלת PayPal Standard עבור מנויים, שימו לב, בעת שימוש ב-PayPal Standard, לקוחות נעולים על השימוש ב-PayPal Standard למשך כל חיי המנוי שלהם, ול-PayPal Standard יש מספר מגבלות. אנא קרא את המדריך על %1$s מדוע איננו ממליצים על PayPal Standard%2$s עבור מינויים לפני שתבחרו להפעיל אפשרות זו.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
he: לפני שנשלח אותך לדרכך, עלינו לעדכן את מסד הנתונים שלך לגרסה החדשה ביותר. אם אין לך גיבוי עדכני של האתר שלך, %snow זה הזמן ליצור one%s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
he: בין מנויים מקובצים

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
he: בין וריאציות מנוי

[ctx: table column header]
en: Big Bang
he: המפץ הגדול

en: Billing
he: חיוב

en: Billing Address
he: כתובת לחיוב

en: Billing Period
he: תקופת חיוב

en: Billing Period:
he: תקופת חיוב:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
he: הסכם החיוב בוטל ב-PayPal.

en: Billing interval:
he: מרווח חיוב:

en: Billing period for the subscription.
he: תקופת חיוב עבור המנוי.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
he: חיוב:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
he: הן כתובת המשלוח המשמשת עבור המנוי והן כתובת ברירת המחדל למשלוח עבור רכישות עתידיות יעודכנו.

en: Browse products
he: עיין במוצרים

en: Browser User Agent
he: סוכן משתמש של דפדפן

en: But wait, there's more!
he: אבל רגע, יש עוד!

en: Button Text
he: טקסט לחצן

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
he: כברירת מחדל, המנויים ינסו לבצע שוב את התשלום 5 פעמים במשך 7 ימים. ניתן לשנות את הכללים השולטים במערכת הניסיון החוזר כדי להתאים אישית:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
he: כברירת מחדל, הוספת קבצים חדשים למוצר מנוי קיים תספק אוטומטית למנויים הפעילים גישה לקבצים החדשים. עם זאת, כעת תוכל להפעיל הגדרה של %snew תוכן נוטף %s כדי לספק למנויים גישה לקבצים חדשים רק לאחר תשלום החידוש הבא.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
he: על ידי הפיכת מנוי לסוג הזמנה מותאמת אישית, מנוי הוא גם כעת סוג פוסט מותאם אישית. זה הופך אותו למהיר יותר לבצע שאילתות בהרשמות והוא משתמש בסכימת מסד נתונים הניתנת להרחבה כמו פוסטים ודפים של וורדפרס.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
he: על ידי חידוש המנוי שלך מוקדם התשלום הבא שלך יהיה %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
he: על ידי חידוש המנוי שלך מוקדם, התשלום הבא המתוכנן שלך ב-%s יבוטל.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
he: על ידי שימוש במנויי WooCommerce, ייתכן שאתה מאחסן נתונים אישיים ובהתאם באילו מעבדי תשלומים של צד שלישי אתה משתמש כדי לקבל תשלומי מנוי, ייתכן שאתה משתף נתונים אישיים עם מקורות חיצוניים.

en: Cache Update Failures
he: כשלים בעדכון המטמון

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
he: לא ניתן לקבל שם תצוגה של סוג כתובת. סוג הכתובת אינו מחרוזת.

en: Can not get status name. Status is not a string.
he: לא ניתן לקבל שם סטטוס. סטטוס אינו מחרוזת.

en: Cancel
he: לְבַטֵל

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Cancel Now
he: בטל עכשיו

en: Cancel and remove personal data
he: בטל והסר נתונים אישיים

en: Cancellations
he: ביטולים

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
he: מבוטל

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
he: תאריך בוטל

en: Cancelled Subscription
he: מנוי בוטל

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
he: הודעות דוא&quot;ל של מנוי מבוטל נשלחות כאשר מנוי של לקוח מבוטל (או על ידי מנהל חנות, או על ידי הלקוח).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
he: לא ניתן ליצור מנוי: %s.

en: Change
he: שינוי

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
he: שנה כתובת %s

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
he: שנה אמצעי תשלום

en: Change Trial and End Dates
he: שנה תאריכי ניסיון ותאריכי סיום

en: Change address
he: שינוי כתובת

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
he: שינוי במנויים בין תחילת התקופה לסיום.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
he: שנה תשלום

en: Change payment features:
he: שנה את תכונות התשלום:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
he: שנה אמצעי תשלום

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
he: שנה אמצעי תשלום

en: Check Out What's New
he: בדוק מה חדש

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
he: בחר אמצעי תשלום חדש.%s

en: Choose a new subscription.
he: בחר מנוי חדש.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
he: בחר את תפקידי ברירת המחדל להקצאה למנויים פעילים ולא פעילים. למטרות שמירה, יש ליצור חשבון משתמש למנויים. משתמשים בעלי התפקיד %1$sadministrator%2$s, כמוך, לעולם לא יוקצו תפקידים אלה כדי למנוע נעילת מנהלי מערכת.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
he: בחר את מחיר המנוי, מרווח החיובים והתקופה.

en: Choose which format of email to send.
he: בחר באיזה פורמט של אימייל לשלוח.

en: Clear
he: ברור

en: Complete checkout to renew now.
he: השלם את התשלום כדי לחדש עכשיו.

en: Complete checkout to renew your subscription.
he: השלם את התשלום כדי לחדש את המנוי שלך.

en: Complete checkout to resubscribe.
he: השלם את התשלום כדי להירשם מחדש.

en: Completed Renewal Order
he: הושלמה הזמנת חידוש

en: Continue
he: לְהַמשִׁיך

en: Copy billing address
he: העתק כתובת לחיוב

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
he: לא ניתן היה להשיג מנוי. סביר להניח שמפתח המנוי אינו מתייחס למנוי. המפתח היה: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
he: מדינה/מדינה

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
he: הקופון יהיה מוגבל למספר הנתון של תשלומים. לאחר מכן הוא יוסר אוטומטית מהמנוי. &quot;תשלומים&quot; כולל גם את תשלום המנוי הראשוני.

en: Create pending parent order
he: צור הזמנת אב ממתינה

en: Create pending parent order requested by admin action.
he: צור הזמנת אב ממתינה המבוקשת על ידי פעולת מנהל.

en: Create pending renewal order
he: צור הזמנת חידוש בהמתנה

en: Create pending renewal order requested by admin action.
he: צור הזמנת חידוש בהמתנה המתבקשת על ידי פעולת מנהל.

en: Create subscriptions
he: צור מנויים

en: Created Date
he: תאריך יצירה

[ctx: a switch type]
en: Crossgrade
he: צולב

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
he: כלל ניסיון חוזר גולמי מותאם אישית

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
he: כלל ניסיון חוזר מותאם אישית

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
he: כיתת כללים לניסיון חוזר מותאם אישית

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
he: כללי ניסיון חוזר מותאמים אישית

en: Custom field deleted.
he: שדה מותאם אישית נמחק.

en: Custom field updated.
he: שדה מותאם אישית עודכן.

en: Customer
he: צרכן

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
he[0]: הלקוח %1$s החליף את המנוי שלו. הפרטים של המנוי החדש שלהם הם כדלקמן:

en: Customer ID is invalid.
he: זיהוי הלקוח אינו חוקי.

en: Customer Payment Retry
he: נסה שוב תשלום לקוח

en: Customer Provided Note
he: הערה שסופקה ללקוח

en: Customer Renewal Invoice
he: חשבונית חידוש לקוח

en: Customer Suspensions
he: השעיות לקוחות

en: Customer Totals
he: סיכומי לקוחות

en: Customer add payment method page &rarr;
he: דף הוספת אמצעי תשלום ללקוח →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
he: הלקוח הוסיף &quot;%1$s&quot; (מזהה מוצר: #%2$d) דרך דף החשבון שלי.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
he: הלקוח הוסיף %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
he: דף לקוח שינוי אמצעי תשלום →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
he: הלקוח הסיר את &quot;%1$s&quot; (מזהה מוצר: #%2$d) דרך הדף &#39;החשבון שלי&#39;.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
he: הלקוח מתבקש לחדש מוקדם:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
he: הלקוח נרשם מחדש בהזמנה #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
he: שמירת המנוי של לקוחות מטופלת כעת על ידי %1$s ו-%2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
he: שמירת המנוי של לקוחות מטופלת כעת על ידי %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
he: הלקוח חודש בהצלחה מוקדם עם הזמנה %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
he: הלקוח עבר מ: %1$s ל-%2$s.

en: Customer's notes about the order
he: הערות הלקוח לגבי ההזמנה

en: Customer:
he: צרכן:

en: Customers
he: לקוחות

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
he: לקוחות ומשתמשים אחרים שאינם מנהליים יכולים לגלוש ולרכוש מהחנות שלך ללא הפרעה בזמן שהעדכון מתבצע.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
he: לקוחות יכולים כעת לרכוש מוצרי מנוי שונים בעסקה אחת. המוצרים יכולים לחייב בכל לוח זמנים ויש להם כל שילוב של דמי הרשמה ו/או נסיונות חינם.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
he: לקוחות עם מנוי אינם נכללים בהגדרה זו.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
he: התאמה אישית של כללי ניסיון חוזר

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
he: התאם אישית את הטקסט המוצג בכפתור ליד המנוי בדף החשבון של המנוי. ברירת המחדל היא &quot;החלף מנוי&quot;, אך ייתכן שתרצה לשנות זאת ל&quot;שדרג&quot; או &quot;שנה מנוי&quot;.

en: Database Update Required
he: נדרש עדכון מסד נתונים

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
he: מסד הנתונים עודכן לגרסה %s

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Date Changed
he: התאריך השתנה

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
he: תאריך הושעה

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
he: תאריך השעיה: %s

en: Date type can not be an empty string.
he: סוג התאריך לא יכול להיות מחרוזת ריקה.

en: Date type is not a string.
he: סוג התאריך אינו מחרוזת.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
he: יְוֹם

en: Delete Customer Subscription Cache
he: מחק מטמון מנוי לקוח

en: Delete Permanently
he: מחק לצמיתות

en: Delete Related Order Cache
he: מחק מטמון הזמנה קשור

en: Delete all variations without a subscription
he: מחק את כל הווריאציות ללא מנוי

en: Delete this item permanently
he: מחק פריט זה לצמיתות

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
he: מפתחים יכולים גם להשתמש כעת בכל הפונקציות המוכרות של וורדפרס, כמו %sget_posts()%s, כדי לבצע שאילתות או לשנות נתוני מנוי.

en: Disable auto renew
he: השבת את החידוש האוטומטי

en: Discount
he: הנחה

en: Display the auto renewal toggle
he: הצג את מתג החידוש האוטומטי

en: Do not limit
he: אל תגביל

en: Do not synchronise
he: אין לסנכרן

[ctx: short for documents]
en: Docs
he: מסמכים

[ctx: short for documents]
en: Documentation
he: תיעוד

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
he: לְהוֹרִיד בְּדַרגָה

en: Downloadable
he: ניתן להורדה

en: Drip Downloadable Content
he: טפטוף תוכן להורדה

en: Early Renewal
he: חידוש מוקדם

en: Edit
he: לַעֲרוֹך

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
he: לַעֲרוֹך

en: Edit Retry
he: ערוך נסה שוב

en: Edit Subscription
he: ערוך מנוי

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
he: ערוך מנוי

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
he: עריכת המנוי נכשלה עם שגיאה: %s

en: Email
he: אימייל

en: Email Address
he: כתובת דוא&quot;ל

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
he: כותרת אימייל

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
he: סוג דוא&quot;ל

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
he: דוא&quot;ל: %s

en: Enable Automatic Retry
he: אפשר ניסיון חוזר אוטומטי

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
he: אפשר PayPal Standard עבור מינויים

en: Enable auto renew
he: אפשר חידוש אוטומטי

en: Enable automatic payments
he: הפעל תשלומים אוטומטיים

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
he: אפשר ניסיון חוזר אוטומטי של תשלומים חוזרים שנכשלו

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
he: אפשר טפטוף עבור תוכן להורדה במוצרי מנוי.

en: Enable this email notification
he: אפשר את הודעת האימייל הזו

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
he: הפעל/השבת

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
he: הפעלת זה מעניקה גישה לקבצים חדשים להורדה שנוספו למוצר רק לאחר עיבוד החידוש הבא.%sכברירת מחדל, גישה לקבצים חדשים להורדה שנוספו למוצר ניתנת באופן מיידי לכל לקוח שיש לו מנוי פעיל עם המוצר הזה.

en: End Date
he: תאריך סיום

[ctx: table heading]
en: End Date
he: תאריך סיום

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
he: תאריך סיום

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
he: תאריך סיום: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
he: תאריך סיום

[ctx: table heading]
en: End date
he: תאריך סיום

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
he: תאריך סיום: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
he: סוף תקופת תשלום מראש

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
he: סוף תקופת תשלום מראש: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
he: נקודת קצה עבור הדף החשבון שלי ← שנה שיטת תשלום מנוי

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
he: נקודת קצה עבור הדף &#39;החשבון שלי&#39; ← הרשמות

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
he: נקודת קצה עבור החשבון שלי ← הצג מנוי

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
he: הזן מרווח חדש כמספר בודד (למשל כדי לטעון כל חודש שני, הזן 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
he: הזן אורך חדש (למשל 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
he: הזן נמענים (מופרדים בפסיק) עבור דוא&quot;ל זה. ברירת המחדל היא %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
he: הזן את התקופה החדשה, יום, שבוע, חודש או שנה:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
he: שְׁגִיאָה

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
he: שגיאה %d: לא ניתן להוסיף מס למנוי. בבקשה נסה שוב.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
he: שגיאה %d: לא ניתן ליצור הזמנה. בבקשה נסה שוב.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
he: שגיאה %d: לא ניתן ליצור מנוי. בבקשה נסה שוב.

en: Error during subscription status transition.
he: שגיאה במהלך מעבר סטטוס מנוי.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
he: שגיאה בשמירת נקודות הקצה של הרשמות: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s ו-%1$sSubscriptions%2$s לא יכול להיות זהה. השינויים בוטלו.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
he: שגיאה בעדכון מידע מסוים: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
he: שגיאה: לא ניתן להוסיף מוצר למנוי שנוצר. בבקשה נסה שוב.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
he: שגיאה: לא ניתן ליצור הזמנת חידוש עם ההערה &quot;%s&quot;

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
he: שגיאה: לא ניתן ליצור מנוי. בבקשה נסה שוב.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
he: שגיאה: לא ניתן למצוא את אזור הזמן של הדפדפן שלך.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
he: זמן שנותר משוער (דקות:שניות): %s

en: Expire after
he: יפוג לאחר

[ctx: Subscription status]
en: Expired
he: לא בתוקף

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פג תוקף <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
he: מנוי פג תוקף

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
he: הודעות דוא&quot;ל של מנוי שפג תוקפו נשלחות כאשר תוקף המנוי של לקוח יפוג.

en: Export CSV
he: ייצא CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
he: נִכשָׁל

en: Failed Payment Retries
he: ניסיונות תשלום חוזרים כושלים

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
he: כעת ניתן לנסות מחדש תשלומים חוזרים שנכשלו באופן אוטומטי. זה עוזר לשחזר הכנסות שאחרת היו אובדות עקב דחיית אמצעי תשלום באופן זמני בלבד.

en: Failed retries
he: ניסיונות חוזרים נכשלו

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
he: ההרשמה למנוי %s נכשלה.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
he: נכשל הפעלת סטטוס המנוי עבור הזמנה #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
he: ביטול המנוי נכשל לאחר ביטול ההזמנה #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
he: נכשל עיבוד התשלום שנכשל במנוי עבור הזמנה #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
he: נכשל הגדרת המינוי כפג תוקפו עבור הזמנה #%1$s: %2$s

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
he: נכשל עדכון תאריכי המנוי לאחר חידוש מוקדם של הלקוח עם הזמנה %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
he: עדכון סטטוס המנוי נכשל לאחר שההזמנה #%1$s הושהתה: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
he: מצא שערים חדשים שתומכים %1$s בתשלומי מנויים אוטומטיים%2$s ב-%3$sWooCommerce Marketplace%4$s הרשמי.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
he: תשלום ראשון באופן יחסי. התשלום הבא: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
he: תשלום ראשון: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
he: חידוש ראשון: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
he: לכל מוצרי המנוי

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
he: עבור שדרוגים ושדרוג לאחור של כל מוצרי המנוי

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
he: עבור שדרוגים ושדרוג לאחור של מוצרי מנויים וירטואליים בלבד

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
he: עבור שדרוגים של כל מוצרי המנוי

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
he: עבור שדרוגים של מוצרי מנוי וירטואליים בלבד

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
he: למוצרי מנוי וירטואליים בלבד

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
he: כדי שמנהל חנות יוכל לשנות מנוי מתשלומי חידוש אוטומטיים לתשלומי חידוש ידני (או ידניים לאוטומטיים) עם Subscriptions v1.5, יש צורך לשנות את מסד הנתונים ישירות. מינויים מספקים כעת דרך לשערי תשלום כדי לאפשר לך לשנות זאת מהממשק החדש של %sEdit Subscription%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
he: לצורכי עיבוד תשלומי מנוי חוזרים, אנו שומרים את שם הלקוח, כתובת לחיוב, כתובת למשלוח, כתובת מייל, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי/תשלום.

[ctx: shipping method price]
en: Free
he: חינם

en: Free Trial
he: ניסיון חינם

en: Free shipping coupon
he: קופון משלוח חינם

en: Free trial
he: ניסיון חינם

en: Free trial length
he: משך ניסיון חינם

en: Free trial period
he: תקופת ניסיון חינם

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
he: מזהה שער: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
he: שער אינו תומך בשינוי שיטת התשלום על ידי מנהל מערכת במנוי.

en: General
he: כללי

en: Generate Customer Subscription Cache
he: צור מטמון מנוי ללקוח

en: Generate Related Order Cache
he: צור מטמון הזמנה קשור

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
he: עבור להגדרות מינויים של WooCommerce

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
he: עבור להגדרות מינויים של WooCommerce »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
he: היי %s,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
he: כבד נתוני הזמנת חידוש

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
he: כמה לקוחות נשארים מנויים יותר מ-6 חודשים? מהו ערך החיים הממוצע של המנויים שלך? כמה הכנסות מחידוש תרוויח החנות שלך בחודש הבא?

en: ID
he: תְעוּדַת זֶהוּת

[ctx: subscription ID table heading]
en: ID
he: תְעוּדַת זֶהוּת

en: IP Address
he: כתובת ה - IP

en: IPN subscription cancelled.
he: מנוי IPN בוטל.

en: IPN subscription failing payment method changed.
he: שיטת התשלום שנכשלה במנוי IPN השתנתה.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
he: תשלום מנוי IPN %1$s מהסיבה: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
he: תשלום מנוי IPN %s.

en: IPN subscription payment completed.
he: תשלום מנוי IPN הושלם.

en: IPN subscription payment failure.
he: כשל בתשלום מנוי IPN.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
he: שיטת התשלום של מנוי IPN השתנתה ל-PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
he: ההרשמה למנוי IPN הושלמה.

en: IPN subscription suspended.
he: מנוי IPN הושעה.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
he: אם מנוי של מנוי מבוטל ידנית או יפוג, הוא יוקצה לתפקיד זה.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
he: אם מנוי מסונכרן ליום ספציפי בשבוע, בחודש או שנה, גבה סכום יחסי עבור המנוי בזמן ההרשמה.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
he: אם אתה משתמש בעסקאות של PayPal Standard או PayPal Reference, ראה את %1$sPayPal מדיניות הפרטיות%2$s לפרטים נוספים.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
he: אם אינך רוצה שרכישות מנוי חדש יחייבו אוטומטית תשלומי חידוש, תוכל לבטל את התשלומים האוטומטיים. המנויים האוטומטיים הקיימים ימשיכו לחייב את הלקוחות באופן אוטומטי. %1$sלמידע נוסף%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
he: אם קיבלת שגיאת שרת וטעינת מחדש את הדף כדי למצוא הודעה זו, אנא רענן את הדף בעוד %s שניות ושגרת השדרוג תתחיל מחדש ללא בעיות.

en: Ignore this error
he: התעלם מהשגיאה הזו

en: Ignore this error (not recommended)
he: התעלם משגיאה זו (לא מומלץ)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
he: ייבא מנויים ל-WooCommerce באמצעות CSV, או ייצא את המינויים שלך מ-WoCommerce ל-CSV עם תוסף WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
he: ייבוא/ייצוא מנויים

en: Improved scheduled action data storage
he: אחסון נתוני פעולה מתוזמנים משופר

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
he: ב-%s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
he: בגרסאות קודמות של מנויים, סך המנויים הועבר לשערי התשלום כסכום החיוב עבור תשלומי חידוש אוטומטי. זה עשה את זה מסובך שלא לצורך להוסיף עמלות או הנחות חד פעמיות לחידוש.

en: Inactive Subscriber Role
he: תפקיד מנוי לא פעיל

en: Increased processing rate for scheduled payments
he: קצב עיבוד מוגבר לתשלומים מתוכננים

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
he: מנוי ראשוני

en: Initial payment discount
he: הנחה בתשלום ראשוני

en: Installed Plugins
he: תוספים מותקנים

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
he: תאריך %s לא חוקי. התאריך חייב להיות בפורמט: &quot;ימד ח:י:ס&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
he: טעינת PayPal IPN לא חוקית: לא ניתן למצוא מנוי תואם.

en: Invalid Subscription.
he: מנוי לא חוקי.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
he: תאריך יצירה לא חוקי. התאריך חייב להיות מחרוזת ובפורמט: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
he: נתונים לא חוקיים. לפרמטר ראשון יש תאריך שאינו בסוגי התאריכים הרשומים.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
he: נתונים לא חוקיים. הפרמטר הראשון היה ריק כשהועבר ל-update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
he: נתונים לא חוקיים. לא הועבר מזהה פריט חוקי.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
he: נתונים לא חוקיים. לא הועבר מנוי / הזמנה חוקיים.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
he: נתונים לא חוקיים. הזמנות צפויות אינן הזמנות.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
he: נתונים לא חוקיים. סוג העותק אינו מחרוזת.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
he: תאריך לא חוקי. התאריך חייב להיות מחרוזת ובפורמט: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
he: פורמט לא חוקי. הפרמטר הראשון צריך להיות מערך.

en: Invalid order.
he: הזמנה לא חוקית.

en: Invalid recurring shipping method.
he: שיטת משלוח חוזרת לא חוקית.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
he: סוג קשר לא חוקי: %1$s. סוג קשר ההזמנה חייב להיות אחד מ: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
he: אסימון אבטחה לא חוקי, טען מחדש את הדף ונסה שוב.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
he: סוג סדר מיון לא חוקי: %1$s. הארגומנט $sort_order חייב להיות %2$s או %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
he: נתון מרווח חיוב מנוי לא חוקי. חייב להיות מספר שלם הגדול מ-0.

en: Invalid subscription billing period given.
he: ניתנה תקופת חיוב לא חוקית של מנוי.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
he: מנוי לא חוקי customer_id.

en: Invalid subscription id.
he: מזהה מנוי לא חוקי.

en: Invalid subscription status given.
he: ניתן סטטוס מנוי לא חוקי.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
he: סוג מתג לא חוקי &quot;%s&quot;. המתג חייב להיות אחד מ: &quot;שדרוג&quot;, &quot;שדרוג לאחור&quot; או &quot;שדרוג&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
he: סוג עדכון לא חוקי: %s. סוגי עדכון הפוסטים הנתמכים הם &quot;הוסף&quot; או &quot;מחק&quot;. העדכונים מתבצעים ישירות בפוסט מטא.

en: Invoice for renewal order {order_number}
he: חשבונית עבור הזמנת חידוש {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
he: חשבונית עבור הזמנת חידוש {order_number} מ-{order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
he: מומלץ %1$s מאוד לא לשנות את כתובת האימייל של הנמען%2$s אם יש לך מנויים פעילים עם PayPal. פעולה זו עלולה לשבור מנויים קיימים.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
he: נראה שהאתר הזה עבר או שהוא אתר משוכפל. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s השבית תשלומים אוטומטיים והודעות דוא&quot;ל הקשורות למנוי באתר זה כדי למנוע תשלומים כפולים מסביבת ביצוע או בדיקה. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s מחשיב את %5$s%7$s%6$s ככתובת האתר של האתר. %3$sלמידע נוסף »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
he: כבר היה ניתן לשנות את תאריך התשלום הבא של המנוי, אך חלק ממנהלי החנויות רצו לספק ללקוח תקופת ניסיון חינם מורחבת או להוסיף חודש נוסף לתאריך התפוגה. כעת תוכל לשנות את כל התאריכים הללו ממסך %s עריכת מנוי%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
he: עכשיו קל יותר ללקוחות שלך לקנות מינויים נוספים!

en: Item ID.
he: מספר זיהוי של הפריט.

en: Items
he: פריטים

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
he: רק כדי ליידע אותך - קיבלנו את הזמנת חידוש המנוי שלך #%s, והיא נמצאת כעת בעיבוד:

en: Label
he: תווית

en: Last 7 Days
he: 7 הימים האחרונים

en: Last Month
he: חודש שעבר

en: Last Order Date
he: תאריך הזמנה אחרון

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
he: תאריך הזמנה אחרון

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
he: תאריך הזמנה אחרון: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
he: הזמנה אחרונה: %s

en: Last day of the month
he: היום האחרון של החודש

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
he: תאריך הזמנה אחרון

en: Last recorded error:
he: שגיאה אחרונה שנרשמה:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
he: למד עוד

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
he: למד עוד

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
he: למד עוד

en: Learn more
he: למד עוד

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
he: למידע נוסף על %s הצג את דף המנוי החדש %s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
he: למידע נוסף על התכונה החדשה %smultiple subscriptions%s.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
he: ערך לכל החיים מההרשמות %s

en: Limit subscription
he: הגבלת מנוי

en: Limit to one active subscription
he: הגבלה למנוי פעיל אחד

en: Limit to one of any status
he: הגבלה לאחד מכל סטטוס

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
he[0]: קופון שימוש מוגבל &quot;%1$s&quot; הוסר מהמנוי. זה היה בשימוש %2$d פעם.

en: Line subtotal (before discounts).
he: סיכום ביניים של שורה (לפני הנחות).

en: Line subtotal tax (before discounts).
he: שורה סה&quot;כ מס (לפני הנחות).

en: Line taxes.
he: מיסי קו.

en: Line total (after discounts).
he: סה&quot;כ שורה (לאחר הנחות).

en: Line total tax (after discounts).
he: מס כולל שורה (לאחר הנחות).

[ctx: refers to live site]
en: Live
he: לחיות

en: Load billing address
he: טען כתובת לחיוב

en: Load shipping address
he: טען כתובת למשלוח

note: translators: minute placeholder for time input, javascript format
en: MM
he: מ.מ

en: Manage Subscriptions
he: ניהול מנויים

en: Manual Renewal
he: חידוש ידני

en: Manual Renewal Payments
he: תשלומי חידוש ידני

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
he: הזמנת חידוש ידנית ממתינה לתשלום הלקוח.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
he: סימן %s מוצרי מנוי כ&quot;נמכרים בנפרד&quot;.

en: Meta key.
he: מפתח מטא.

en: Meta label.
he: מטא תווית.

en: Meta value.
he: ערך מטא.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
he: העבירו הוקס הקשורים למינוי %1$s למתזמן החדש (ב-%2$s שניות).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
he: העביר %1$s מינויים למבנה החדש (ב-%2$s שניות).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
he: שונות

en: Mixed Checkout
he: קופה מעורבת

en: Month for Synchronisation
he: חודש לסנכרון

en: Move this item to the Trash
he: העבר את הפריט הזה לאשפה

[ctx: email type]
en: Multipart
he: מרובה חלקים

en: Multiple Subscriptions
he: מנויים מרובים

en: My Account
he: החשבון שלי

en: My Subscription
he: המנוי שלי

en: N/A
he: לא

[ctx: no information about something]
en: N/A
he: לא

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
he: לעולם לא

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
he: לעולם לא (תחייב את מלוא הסכום החוזר בהרשמה)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
he: לעולם לא (תגבה את מלוא דמי ההרשמה)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
he: לעולם לא (אל תגבה דמי הרשמה)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
he: לעולם לא (אל תגבה שום סכום חוזר)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
he: לעולם אל תפוג

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
he: אובייקט %sWC_Subscription%s חדש

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
he: %sshop_subscription%s סוג פוסט חדש

en: New Add/Edit Subscription Screen
he: מסך הוסף/ערוך מנוי חדש

en: New Renewal Order
he: צו חידוש חדש

en: New Retry
he: נסה שוב

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
he: מנוי חדש

en: New Subscription Emails
he: אימיילים חדשים להרשמה

en: New Subscriptions
he: מנויים חדשים

en: New View Subscription Page
he: דף מנוי חדש לתצוגה

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
he: הודעות דוא&quot;ל חדשות להזמנת חידוש נשלחות כאשר מעובד תשלום לחידוש מנוי.

en: New subscription details
he: פרטי מנוי חדשים

en: New subscription renewal order
he: צו חידוש מנוי חדש

en: Next
he: הַבָּא

en: Next 12 Months
he: 12 החודשים הבאים

en: Next 30 Days
he: 30 הימים הבאים

en: Next 7 Days
he: 7 הימים הבאים

en: Next Month
he: חודש הבא

en: Next Payment
he: התשלום הבא

[ctx: table heading]
en: Next Payment
he: התשלום הבא

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
he: תאריך התשלום הבא: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
he: התשלום הבא

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
he: תאריך התשלום הבא

en: Next payment: %s
he: התשלום הבא: %s

en: No
he: לא

en: No Subscriptions found
he: לא נמצאו מנויים

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
he: לא נמצאו מנויים באשפה

en: No billing address set.
he: לא הוגדרה כתובת לחיוב.

en: No customers found.
he: לא נמצאו לקוחות.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
he: לא מופעלים שערים לתשלום המסוגלים לעבד תשלומי מנוי אוטומטיים. אם תרצה לעבד תשלומים אוטומטיים, אנו ממליצים על תוסף Stripe %1$sfree%2$s.

en: No products found.
he: לא נמצאו מוצרים.

en: No retries found
he: לא נמצאו ניסיונות חוזרים

en: No retries found in trash
he: לא נמצאו ניסיונות חוזרים באשפה

en: No shipping address set.
he: לא הוגדרה כתובת למשלוח.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
he: ללא מנוי

en: None
he: אף אחד

en: Not cancelled
he: לא בוטל

en: Not yet ended
he: עדיין לא נגמר

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
he: שימו לב שרכישת מנוי עדיין מצריכה חשבון.

en: Note:
he: הערה:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
he: מספר הימים לאחר ההרשמה

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
he: מספר חודשים לאחר ההרשמה

en: Number of renewals
he: מספר החידושים

en: Number of resubscribes
he: מספר הרשמות מחדש

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
he: מספר שבועות לאחר ההרשמה

[ctx: Subscription status]
en: On hold
he: בהמתנה

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
he: בהמתנה

en: On-hold Renewal Order
he: הזמנת חידוש בהמתנה

en: One time shipping
he: משלוח חד פעמי

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
he: אפשר רק ללקוח להיות בעל מנוי אחד למוצר זה. %1$sלמידע נוסף%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
he: רק מנהלי חנויות יכולים לערוך תאריכי תשלום.

en: Open a ticket
he: פתח כרטיס

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
he: אפשר לכלול סכום לחיוב בתחילת המנוי. דמי ההרשמה יחויבו באופן מיידי, גם אם למוצר יש ניסיון חינם או שתאריכי התשלום מסונכרנים.

en: Order
he: להזמין

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
he: הזמנה #%s לא נוספה לעגלת הקניות.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
he: הזמנה %s נוצרה כדי לתעד חידוש מוקדם.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
he: הזמנה %s נוצרה כדי להקליט חידוש.

en: Order Number
he: מספר הזמנה

en: Order date: %s
he: תאריך הזמנה: %s

en: Order number: %s
he: מספר הזמנה: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
he: הזמנות

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
he: הזמנות עם %s

[ctx: An order type]
en: Original
he: מְקוֹרִי

en: Other
he: אַחֵר

[ctx: label for the system status page]
en: Other
he: אַחֵר

en: Parent Order
he: צו הורים

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
he: צו הורים

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
he: מנויים להורים

en: Parent order:
he: סדר הורים:

en: Parent order:
he: סדר הורים:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
he: לְשַׁלֵם

en: Pay Now &raquo;
he: שלם עכשיו &quot;

en: Pay now
he: שלם עכשיו

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
he: שגיאה של PayPal API - האישורים שגויים.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
he: שגיאת API של PayPal: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
he: עסקאות התייחסות של PayPal מופעלות

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
he: ל-PayPal Standard יש מספר מגבלות ואינו תומך בכל תכונות המנוי.

en: PayPal Subscription ID:
he: מזהה מנוי PayPal:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
he: עסקת PayPal מוחזקת: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
he: PayPal אינה פעילה עבור עסקאות מנוי. אנא %1$הגדר את PayPal IPN%2$s ואת %3$senter את אישורי ה-API שלך%4$s כדי לאפשר PayPal עבור מינויים.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
he: תשלום PayPal אושר (מזהה: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
he: תשלום PayPal נדחה: %s

en: Payment
he: תַשְׁלוּם

en: Payment Gateway Support
he: תמיכה בשער תשלום

en: Payment Method
he: אמצעי תשלום

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
he: שיטות תשלום

en: Payment Retry
he: תשלום נסה שוב

en: Payment failed.
he: התשלום נכשל.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
he: התשלום עבור הזמנת החידוש לא הצליח עם אמצעי התשלום שלך ברשימה, נסה שוב.

en: Payment gateway ID.
he: מזהה שער תשלום.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
he: ניתן להשתמש בשערי תשלום שאינם תומכים בתשלומים חוזרים אוטומטיים לעיבוד %1$תשלומי חידוש מנוי ידניים%2$s.

en: Payment method added.
he: נוסף אמצעי תשלום.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
he: אמצעי התשלום השתנה מ&quot;%1$s&quot; ל-&quot;%2$s&quot; על ידי המנוי מדף החשבון שלו.

en: Payment method meta must be an array.
he: מטא של אמצעי תשלום חייב להיות מערך.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
he: מטא שיטת התשלום עודכן לאחר שהלקוח שינה את אסימון ברירת המחדל שלו ובחר לעדכן את המנויים שלו. מטא התשלום השתנה מ-%1$s ל-%2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
he: מטא אמצעי התשלום עודכן לאחר שהלקוח מחק אסימון מדף החשבון שלי. מטא התשלום השתנה מ-%1$s ל-%2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
he: אמצעי התשלום עודכן עבור כל המנויים הנוכחיים שלך.

en: Payment method updated.
he: אמצעי התשלום עודכן.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
he: דילג על עיבוד התשלומים - הזמנת חידוש נוצרה ב-%1$ssaging site%2$s תחת נעילת אתר סטaging. האתר החי נמצא ב-%3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
he: ניסיון חוזר בתשלום בהזמנת חידוש עם מספר מנויים קשורים ללא אמצעי תשלום משותף.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
he: הודעות דוא&quot;ל של ניסיון חוזר בתשלום נשלחות לנמענים שנבחרו כאשר ניסיון לעבד אוטומטית תשלום חידוש מנוי נכשל והוחל כלל ניסיון חוזר כדי לנסות שוב את התשלום בעתיד.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
he: פוסטים של ניסיון חוזר בתשלום מאחסנים פרטים על ניסיון חוזר אוטומטי של תשלומי חידוש שנכשלו.

en: Payment status marked complete.
he: סטטוס תשלום מסומן כשלם.

en: Payment:
he: תַשְׁלוּם:

en: Peek Under the Hood for Developers
he: הצצה מתחת למכסה המנוע למפתחים

[ctx: Subscription status]
en: Pending
he: ממתין ל

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
he: ממתין לביטול

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
he[0]: ביטול בהמתנה <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
he: ממתינים לניסיונות חוזרים

en: Pending subscription created.
he: נוצר מנוי בהמתנה.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
he: הערת מנוי נמחקה לצמיתות

en: Personal data removed.
he: נתונים אישיים הוסרו.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
he: נתונים אישיים בתוך המנוי %s נשמרו.

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Place Order Button Text
he: טקסט לחצן הזמנה

[ctx: email type]
en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
he: אנא בחר שער תשלום תקף למעבר אליו.

en: Please enter a date after the next payment.
he: נא להזין תאריך לאחר התשלום הבא.

en: Please enter a date after the start date.
he: נא להזין תאריך לאחר תאריך ההתחלה.

en: Please enter a date after the trial end.
he: נא להזין תאריך לאחר סיום תקופת הניסיון.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
he: נא להזין תאריך לפחות שעה אחת קדימה.

en: Please enter a date before the next payment.
he: נא להזין תאריך לפני התשלום הבא.

en: Please enter a start date in the past.
he: נא להזין תאריך התחלה בעבר.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
he: נא להזין מיקוד/מיקוד חוקי.

en: Please enter all date fields.
he: נא להזין את כל שדות התאריכים.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
he: אנא השאר דף זה פתוח עד לסיום תהליך העדכון. אין צורך לרענן או להפעיל מחדש את התהליך.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
he: אנא היכנס לחשבונך למטה כדי לבחור אמצעי תשלום חדש עבור המנוי שלך.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
he: שים לב: הנתונים עבור דוח זה מאוחסנים במטמון. הנתונים המוצגים עשויים להיות לא מעודכנים עד 24 שעות. המטמון מתעדכן בכל בוקר בשעה 4 בבוקר באזור הזמן של האתר שלך.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
he: אנא שדרג את הפלאגין WooCommerce Subscriptions לגרסה 2.0 או חדשה יותר באופן מיידי. אם אתה זקוק לסיוע, לאחר שדרוג ל-Subscriptions v2.0, אנא %1$פתח כרטיס תמיכה%2$s.

en: Previous
he: קודם

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
he: גרסאות קודמות של מנויים הסתמכו על %1$sWP Cron%2$s לעיבוד תשלומי מנוי ואירועים מתוכננים אחרים. ב-3.0, אירועים אלה יפעלו כעת על פי בקשת מנהל עם תמיכה בלולאה חוזרת. זה יגדיל משמעותית את התפוקה של עיבוד התשלום.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
he: מחיר

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
he: לפני מנויים 2.1, לא היה קל לענות עליהם. Subscriptions 2.1 מציג דוחות חדשים כדי לענות על שאלות אלו, ועוד רבות אחרות.

en: Process renewal
he: חידוש תהליך

en: Process renewal order action requested by admin.
he: עיבוד פעולת הזמנת חידוש המבוקשת על ידי מנהל המערכת.

en: Processing Renewal order
he: עיבוד הזמנת חידוש

en: Product
he: מוצר

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
he: מוצר

en: Product ID.
he: מזהה מוצר.

en: Product SKU.
he: מק&quot;ט מוצר.

en: Product name.
he: שם מוצר.

en: Product price.
he: מחיר מוצר.

en: Products
he: מוצרים

en: Profile &rarr;
he: פרופיל →

en: Prorate First Renewal
he: חידוש ראשון יחסי

en: Prorate Recurring Payment
he: תשלום חוזר יחסית

en: Prorate Sign up Fee
he: דמי הרשמה פרורוטיים

en: Prorate Subscription Length
he: אורך מנוי יחסי

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
he: לשים בהמתנה

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
he: כַּמוּת

en: Quantity ordered.
he: כמות שהוזמנה.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
he: תפסיק לנדנד לי (אבל אל תאפשר תשלומים אוטומטיים)

en: REST API Endpoints
he: נקודות קצה של REST API

en: Reactivate
he: הפעל מחדש

en: Read more
he: קרא עוד

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
he: נמענים

en: Recovered Renewal Revenue
he: הכנסות מחידוש מוחזר

en: Recurring Payments
he: תשלומים חוזרים

en: Recurring Product % Discount
he: % הנחה על מוצר חוזר

en: Recurring Product Discount
he: הנחה על מוצר חוזר

en: Recurring Sales Tax:
he: מס מכירה חוזר:

en: Recurring Total
he: סך הכל חוזר

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
he: מחיר חוזר: %s

en: Recurring total
he: סך הכל חוזר

[ctx: table heading]
en: Recurring total
he: סך הכל חוזר

en: Recurring totals
he: סיכומים חוזרים

en: Recurring:
he: מַחזוֹרִי:

en: Related Orders
he: הזמנות קשורות

en: Related order caching is now handled by %1$s.
he: שמירת הזמנות קשורה מטופלת כעת על ידי %1$s.

en: Related orders
he: הזמנות קשורות

en: Related subscriptions
he: מנויים קשורים

en: Relationship
he: מערכת יחסים

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
he: זכור, למרות שתהליך העדכון עשוי להימשך זמן מה, לקוחות ומשתמשים אחרים שאינם מנהליים יכולים לגלוש ולרכוש מהחנות שלך ללא הפרעה בזמן שהעדכון מתבצע.

en: Remove personal data from subscriptions
he: הסר נתונים אישיים מהמנויים

en: Removed line item meta data.
he: מטא נתונים של פריט שורה הוסרו.

en: Removed line items data.
he: נתוני פריטי שורה הוסרו.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
he[0]: הוסר נתונים אישיים ממנוי %d.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
he: הוסר נתונים אישיים מהמנוי %s.

en: Renew early
he: תתחדש מוקדם

en: Renew now
he: לחדש עכשיו

en: Renewal % discount
he: % הנחה לחידוש

en: Renewal Discount
he: הנחה לחידוש

en: Renewal Order
he: הזמנת חידוש

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
he: הוראת חידוש

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
he: חידוש תשלום ניסיונות חוזרים

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
he: חידוש תשלום ניסיונות חוזרים

en: Renewal Payment Retry
he: חידוש תשלום נסה שוב

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
he: חידוש תשלום נסה שוב

en: Renewal Totals
he: סיכומי חידוש

en: Renewal cart discount
he: הנחה על עגלת חידוש

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
he: הודעות דוא&quot;ל שלמות של הזמנת חידוש נשלחות ללקוח כאשר הזמנת חידוש מנוי מסומנת כשלמה ובדרך כלל מעידה על כך שהפריט לאותה תקופת חידוש נשלח.

en: Renewal product discount
he: הנחה על מוצר חידוש

[ctx: option section heading]
en: Renewals
he: חידושים

en: Renewals amount
he: כמות החידושים

en: Renewals count
he: חידושים נחשבים

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
he: תיקנו %d מינויים עם תאריכים שגויים, נתוני מס שורה או הערות חסרות של לקוחות.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
he: מטמון דיווח מופעל

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
he: היה סמוך ובטוח, למרות שתהליך העדכון עשוי להימשך זמן מה, הוא מקודד כדי למנוע פגמים, האתר שלך בטוח ויחזור לפעול, מהר מאי פעם, בקרוב.

en: Restore
he: לשחזר

en: Restore this item from the Trash
he: שחזר פריט זה מהאשפה

en: Resubscribe
he: הירשם מחדש

en: Resubscribe Order
he: הירשם מחדש להזמנה

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
he: הירשם מחדש להזמנה

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
he: הירשם מחדש להזמנה – %s

en: Resubscribe Totals
he: הירשמו מחדש לסיכומים

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
he: מנוי שנרשם מחדש

en: Retain ended subscriptions
he: שמור על מנויים שהסתיימו

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
he: שמור את המנויים שהסתיימו ואת ההזמנות הקשורות אליהם למשך זמן מוגדר לפני האנונימיות של הנתונים האישיים בתוכם.

en: Retention Rate
he: שיעור שמירה

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
he: מנסה שוב את סטטוס הגירה

en: Retry Date
he: נסה שוב תאריך

en: Retry Failed Payments
he: נסה שוב תשלומים שנכשלו

en: Retry Renewal Payment
he: נסה שוב תשלום חידוש

en: Retry Status
he: נסה שוב סטטוס

en: Retry renewal payment action requested by admin.
he: נסה שוב לבצע את פעולת התשלום המבוקשת על ידי מנהל המערכת.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
he: הוחל כלל ניסיון חוזר:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
he: כלל ניסיון חוזר הוחל מחדש:

en: Roles
he: תפקידים

note: translators: %s: product SKU.
en: SKU: %s
he: מק&quot;ט: %s

[ctx: meta box title]
en: Schedule
he: לוח זמנים

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
he: נתוני פעולות מתוזמנות, אשר אוחסנו בעבר בטבלאות הפוסטים של וורדפרס, הועברו לטבלת מסד נתונים מותאמת אישית. בין יתר היתרונות, זה ישפר מאוד את הביצועים של עיבוד פעולות מתוזמנות כגון תשלומי מנוי.

en: Search Renewal Payment Retries
he: חיפוש חידושי תשלום חוזרים

en: Search Subscriptions
he: חפש מנויים

en: Search for a customer&hellip;
he: חפש לקוח...

en: Search for a product&hellip;
he: חפש מוצר...

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
he: שגיאת אבטחה. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
he: ראה את המדריך המלא למה חדש בגרסה 2.1 של מנויים »

en: Select an order&hellip;
he: בחר הזמנה...

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
he: מכור מוצרים ושירותים עם תשלומים חוזרים בחנות WooCommerce שלך.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
he: נשלח ללקוח כאשר ניסיון לעבד אוטומטית תשלום חידוש מנוי נכשל והוחל כלל ניסיון חוזר כדי לנסות שוב את התשלום בעתיד. המייל מכיל את פרטי הזמנת החידוש, תאריך הניסיון החוזר המתוכנן וקישורי תשלום כדי לאפשר ללקוח לשלם עבור הזמנת החידוש באופן ידני במקום לחכות לניסיון החוזר האוטומטי.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
he: נשלח ללקוח כאשר המנוי אמור להתחדש והחידוש מצריך תשלום ידני, בין אם הוא משתמש בחידושים ידניים ובין אם התשלום החוזר האוטומטי נכשל עבור הניסיון הראשוני וכל הניסיונות החוזרים האוטומטיים (אם יש). האימייל מכיל מידע על הזמנת חידוש וקישורי תשלום.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
he: הגדר מספר מרבי של פעמים שלקוח יכול להשעות את חשבונו עבור כל תקופת חיוב. לדוגמה, עבור ערך של 3 ומנוי מחויב מדי שנה, אם הלקוח השעה את חשבונו 3 פעמים, לא תוצג לו האפשרות להשעות את חשבונו עד לשנה הבאה. מנהלי חנויות תמיד יוכלו להשעות מנוי פעיל. הגדר את זה ל-0 כדי לכבות לחלוטין את תכונת ההשעיה של הלקוח.

en: Settings
he: הגדרות

en: Shipping
he: משלוח

en: Shipping Address
he: כתובת למשלוח

en: Shipping Method
he: שיטת משלוח

en: Shipping Tax:
he: מס משלוח:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
he: עלויות המשלוח יחושבו לאחר שתספק את כתובתך.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
he: משלוח עבור מוצרי מנוי מחויב בדרך כלל בהזמנה הראשונית ובכל הזמנות החידוש. אפשר זאת כדי לגבות משלוח פעם אחת בלבד בהזמנה הראשונית. הערה: כדי שהגדרה זו תהיה מופעלת, המנוי לא חייב להיות בעל ניסיון חינם או תאריך חידוש מסונכרן.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
he: משלוח דרך %s

en: Show more details
he: הצג פרטים נוספים

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
he: מציג הזמנות עבור %1$s מנוי %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
he: דמי הרשמה % הנחה

en: Sign Up Fee Discount
he: הנחה בדמי הרשמה

en: Sign up now
he: הרשם עכשיו

en: Sign-up Fee (%s)
he: דמי הרשמה (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
he: דמי הרשמה (%s)

en: Sign-up grace period
he: תקופת חסד להרשמה

en: Signup Totals
he: סיכומי הרשמה

en: Simple subscription
he: מנוי פשוט

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
he: מצטערים, ניתן להחיל את &quot;%s&quot; רק על הזמנות הורה שמכילות מוצר עם דמי הרשמה.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
he: מצטערים, נראה שאין שערי תשלום תומכים בשינוי שיטת התשלום החוזרת. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע או כדי לבצע סידורים חלופיים.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he: מצטערים, נראה שאין אמצעי תשלום זמינים התומכים בהרשמות. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע או מעוניין לבצע סידורים חלופיים.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
he: מצטערים, נראה שאין אמצעי תשלום זמינים התומכים בהרשמות. אנא ראה %1$sהפעלת שערי תשלום עבור מינויים%2$s אם אתה זקוק לסיוע.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he: מצטערים, נראה שאין אמצעי תשלום זמינים התומכים בקופון החוזר שבו אתה משתמש. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע או מעוניין לבצע סידורים חלופיים.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
he: מצטערים, ניתן להחיל רק קופונים חוזרים על מנויים.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
he: מצטערים, ניתן להחיל קופונים חוזרים רק על מינויים או הזמנות מנוי.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
he: מצטערים, הקופון &quot;%1$s&quot; תקף רק לחידושים.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
he: מצטערים, קופון זה תקף לתשלום ראשוני בלבד והעגלה אינה דורשת תשלום ראשוני.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
he: מצטערים, קופון זה תקף רק עבור מנויים חדשים.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
he: מצטערים, קופון זה תקף רק עבור מוצרי מנוי עם דמי הרשמה.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
he: מצטערים, קופון זה תקף רק עבור מוצרי מנוי.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
he: מצטערים, הבקשה הזו לשינוי אמצעי תשלום במנוי אינה חוקית ולא ניתן לעבד אותה.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
he: הַצָגָה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

[ctx: table heading]
en: Start Date
he: תאריך התחלה

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
he: תאריך התחלה

[ctx: table heading]
en: Start date
he: תאריך התחלה

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
he: תאריך התחלה: %s

en: Status
he: סטָטוּס

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
he: הסטטוס השתנה מ-%1$s ל-%2$s.

en: Status of Order
he: מצב הסדר

en: Status of Subscription
he: מצב המנוי

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
he: המצב מוגדר ל-%s.

en: Store Setup
he: הגדרת חנות

[ctx: of an email]
en: Subject
he: נושא

en: Subscribe All the Things
he: הירשם לכל הדברים

en: Subscriber Default Role
he: תפקיד ברירת מחדל של מנוי

en: Subscription
he: מִנוּי

[ctx: relation to order]
en: Subscription
he: מִנוּי

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
he: מנוי #%d אינו קיים.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
he: מנוי #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
he: מנוי #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
he: פרטי מנוי #%s

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
he: מנוי #%s לא התווסף לעגלת הקניות.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
he: מנוי %1$s (הזמנה %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
he: מנוי %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
he: מנוי %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
he: מנוי – %s

en: Subscription Cancelled
he: הרישום בוטל

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
he: מנוי בוטל: הגעתם למספר המרבי של תשלומים שנכשלו.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
he: ספירת מנויים %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
he: נתוני מנוי

en: Subscription Events by Date
he: אירועי מנוי לפי תאריך

en: Subscription Expired
he: פג תוקף המנוי

en: Subscription Gifting
he: מתנות מנוי

en: Subscription Items
he: פריטי מנוי

en: Subscription Length
he: אורך מנוי

en: Subscription Number
he: מספר מנוי

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
he: מספר מנוי: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
he: הורה מנוי

en: Subscription Periods
he: תקופות מנוי

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
he: מחיר מנוי (%s)

en: Subscription Product
he: מוצר מנוי

en: Subscription Relationship
he: קשר מנוי

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
he: חידוש מנוי

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
he: הזמנת חידוש מנוי – %s

en: Subscription Reports
he: דוחות מנויים

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
he: מנוי הירשם מחדש

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
he: סטטוסי מנוי

en: Subscription Suspended
he: מנוי מושעה

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
he: מתג מנוי

en: Subscription Switch Complete
he: החלפת מנוי הושלמה

en: Subscription Switched
he: התחלף מנוי

en: Subscription Trial Period
he: תקופת ניסיון של מנוי

en: Subscription argument passed in is not an object.
he: ארגומנט מנוי שהועבר אינו אובייקט.

en: Subscription billing interval
he: מרווח חיוב מנוי

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
he: המנוי בוטל על ידי המנוי מדף החשבון שלו.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
he: המנוי בוטל עבור הזמנה שהוחזרה %1$s#%2$s%3$s.

en: Subscription cancelled with PayPal
he: המנוי בוטל עם PayPal

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
he: תאריך יצירת המנוי חייב להיות לפני היום הנוכחי.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
he: המנוי לא קיים בפעולה המתוזמנת: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
he: טיוטת המנוי עודכנה.

en: Subscription end date in the past
he: תאריך סיום המנוי בעבר

en: Subscription features:
he: תכונות מנוי:

en: Subscription information
he: מידע על מנוי

en: Subscription interval
he: מרווח מנוי

en: Subscription items can no longer be edited.
he: לא ניתן עוד לערוך פריטי מנוי.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
he: מנוי מקושר להזמנת אב %s דרך אדמין.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
he: המנוי נעול לחידוש ידני בזמן שהחנות נמצאת במצב היערכות. אמצעי תשלום חי: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
he: המנוי נעול לחידוש ידני בזמן שהחנות נמצאת במצב היערכות. שינויים בשיטת התשלום ייכנסו לתוקף במצב חי.

en: Subscription payment details.
he: פרטי תשלום מנוי.

en: Subscription payment method
he: אמצעי תשלום מנוי

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
he: לא ניתן להגדיר את אמצעי התשלום של המינוי ל-%1$s והוא הוגדר ל-ידני עם הודעת שגיאה: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
he: לא ניתן להגדיר את אמצעי התשלום של המינוי ל-%1$s עם הודעת השגיאה: %2$s

en: Subscription period
he: תקופת מנוי

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
he: מחיר מנוי (%s)

en: Subscription pricing
he: תמחור מנוי

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
he: המנוי הושהה על ידי המנוי מדף החשבון שלו.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
he: המנוי הופעל מחדש על ידי המנוי מדף החשבון שלו.

en: Subscription reactivated with PayPal
he: המנוי הופעל מחדש עם PayPal

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
he: לא ניתן לבטל הזמנות לחידוש מנוי.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
he: תשלום חידוש מנוי:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
he: נסה שוב תשלום לחידוש מנוי:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
he: נסה שוב תשלום לחידוש מנוי:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
he: המנוי שוחזר לגרסה מ-%s

en: Subscription saved.
he: המנוי נשמר.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
he: מנוי מתוכנן ל: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
he: ההרשמה למנוי נכשלה.

en: Subscription sign-up fee
he: דמי הרשמה למנוי

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
he: סטטוס המנוי השתנה על ידי עריכה בכמות גדולה:

en: Subscription status:
he: מצב המנוי:

en: Subscription submitted.
he: הוגש מנוי.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
he: מנוי מושעה על ידי סקריפט תיקון מסד נתונים. מנוי זה הושעה באמצעות PayPal.

en: Subscription suspended with PayPal
he: מנוי מושעה עם PayPal

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
he: הודעות דוא&quot;ל מלאות של החלפת מנוי נשלחות ללקוח כאשר מנוי עובר בהצלחה.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
he: הודעות אימייל עם החלפת מנוי נשלחות כאשר לקוח מחליף מנוי.

en: Subscription totals
he: סה&quot;כ מנויים

en: Subscription trial period:
he: תקופת ניסיון של מנוי:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
he: המנוי עודכן.

en: Subscription updates
he: עדכוני מנוי

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
he: מנוי: %s

en: Subscriptions
he: מנויים

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
he: מנויים (עמוד %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
he: Subscriptions 2.0 מציגה ארכיטקטורה חדשה הבנויה על ה-API של WooCommerce Custom Order Types.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
he: Subscriptions 2.0 מציג אובייקט חדש לעבודה עם מנוי ברמת האפליקציה. ממשקי ה-API המסורבלים לאחזור או שינוי נתוני מנוי נעלמו!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
he: Subscriptions 2.1 מוסיף תמיכה בנתוני מנויים לתשתית זו.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
he: Subscriptions 2.1 מציגה גם מספר הודעות דוא&quot;ל חדשות שיודיעו לך כאשר:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
he: מנויים 2.1 עוברים כעת את סך כל הזמנת החידוש, מה שמאפשר להוסיף עמלה או הנחה להזמנת החידוש באמצעות קווים פשוטים כמו %s$order-&gt;add_fee()%s או %s$order-&gt;add_coupon()% ס.

en: Subscriptions Data
he: נתוני מנויים

en: Subscriptions Ended
he: הסתיימו המנויים

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
he: כתובת אתר חיה של מנויים

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
he: מצב מנויים

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
he: עקיפת נושא של תבנית מנויים

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
he: מנויים גם משתמשים כעת בהזמנת החידוש כדי להגדיר את העגלה לחידושים ידניים%s, מה שמקל על הוספת מוצרים או הנחות לחידוש בודד ששולם באופן ידני.

en: Subscriptions by Customer
he: מנויים על ידי הלקוח

en: Subscriptions by Payment Gateway
he: מנויים באמצעות שער תשלום

en: Subscriptions by Product
he: מנויים לפי מוצר

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
he: מנויים שנוצרו בתוך ימים רבים אלה לפני יום החידוש לא יחויבו בעת ההרשמה. הגדר לאפס כדי שכל המינויים החדשים יחויבו במלוא הסכום החוזר. חייב להיות מספר חיובי.

en: Subscriptions signups
he: הרשמות למנויים

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
he: Subscriptions v2.0 מציגה ממשק ניהול חדש להוספה או עריכה של מנוי. אתה יכול לבצע את כל השינויים המוכרים, כמו שינוי סכומים חוזרים או סטטוס מנוי. אתה יכול גם לבצע כמה שינויים חדשים, כמו שינוי תאריך התפוגה, הוספת עלות משלוח או הוספת פריט מוצר.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
he: מינויים יופיעו כאן כדי שתוכל להציג ולנהל ברגע שנרכש על ידי לקוח.

en: Subtotal
he: סכום משנה

en: Successful retries
he: ניסיונות חוזרים מוצלחים

en: Support
he: תמיכה

en: Supported features:
he: תכונות נתמכות:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
he: תומך בתשלומי חידוש אוטומטי עם הרחבה של WooCommerce Subscriptions.

en: Suspend
he: לְהַשְׁעוֹת

en: Suspended Subscription
he: מנוי מושעה

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
he: הודעות דוא&quot;ל של מינוי מושעה נשלחות כאשר לקוח משעה באופן ידני את המנוי שלו.

en: Switch Button Text
he: טקסט לחצן החלפה

en: Switch Order
he: החלף סדר

en: Switch Order Details
he: החלף פרטי הזמנה

en: Switch Totals
he: החלף סכומים

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
he: הזמנת החלפה בוטלה עקב יצירת הזמנת החלפה חדשה #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
he: התחלף

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
he[0]: הוחלף <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
he: החלפת מנוי

en: Switched subscriptions
he: החלפת מנויים

en: Switching
he: מיתוג

en: Synchronisation
he: סִנכְּרוּן

en: Synchronise Renewals
he: סנכרן חידושים

en: Synchronise renewals
he: סנכרן חידושים

en: Tax class of product.
he: סוג מס של מוצר.

en: Tax rate ID.
he: מזהה שיעור מס.

en: Tax subtotal.
he: סכום משנה של מס.

en: Tax total.
he: סך המס.

note: translators: placeholder is customer's billing phone number
en: Tel: %s
he: טל: %s

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
he: תודה על העדכון לגרסה העדכנית ביותר של מנויי WooCommerce.

en: Thank you for your order
he: תודה על הזמנתך

en: Thank you for your renewal order
he: תודה על הזמנת החידוש שלך

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
he: תודה על הזמנת החידוש שלך. זה בהמתנה עד שנאשר שהתשלום התקבל. בינתיים, הנה תזכורת להזמנה שלך:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
he: נראה שזה לא אחד מהמנויים שלך.

en: That doesn't appear to be your order.
he: לא נראה שזו ההזמנה שלך.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
he: לא ניתן לשנות את המנוי הזה ל-%s. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
he: המנוי הזה לא קיים. האם זה נמחק?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
he: המנוי הזה לא קיים. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
he: לא ניתן להוסיף את מוצר המנוי הזה לעגלה שלך מכיוון שהוא כבר מכיל חידוש מנוי.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
he: זה לא כל מה שעבדנו עליו ב-12 החודשים האחרונים בכל הנוגע למינויים. שחררנו גם מיני הרחבות כדי לעזור לך להפיק את המרב מחנות המנויים שלך.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
he: הערך &quot;all&quot; עבור הפרמטר $order_type הוצא משימוש. זה היה כינוי שגוי, מכיוון שהוא לא החזיר הזמנות לרישום מחדש. זה גם לא עקבי עם ערכי סוג ההזמנה המקובלים על ידי wcs_get_subscription_orders(). השתמש במערך( &quot;הורה&quot;, &quot;חידוש&quot;, &quot;החלפה&quot;) כדי לשמור על התנהגות קודמת, או &quot;כל&quot; כדי לקבל את כל סוגי ההזמנות, כולל החלפה והרשמה מחדש.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
he: תאריך ה-%s חייב להתרחש לאחר תאריך הביטול.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
he: תאריך %s חייב להתרחש לאחר תאריך התשלום האחרון.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
he: תאריך %s חייב להתרחש לאחר תאריך התשלום הבא.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
he: תאריך %s חייב להתרחש לאחר תאריך ההתחלה.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
he: התאריך של %s חייב להתרחש לאחר תאריך הסיום של הניסיון.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
he: לא ניתן למחוק את התאריך %s של מנוי. עליך למחוק את ההזמנה.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
he: המוצר %s נמחק ולא ניתן עוד לחדשו. אנא בחר מוצר חדש או פנה אלינו לקבלת סיוע.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
he: הרחבת Gifting מאפשרת לאדם אחד לרכוש מוצר מנוי עבור מישהו אחר. לאחר מכן היא חולקת את השליטה במנוי בין הרוכש לנמען, מה שמאפשר לשניהם לנהל את המנוי לאורך מחזור החיים שלו.

en: The Upgrade is in Progress
he: השדרוג נמצא בתהליך

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
he: התוסף WooCommerce Subscriptions עודכן!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
he: התוסף WooCommerce Subscriptions מפעיל כעת את שגרת שדרוג מסד הנתונים שלו.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
he: התשלום האוטומטי לחידוש המנוי שלך נכשל. ננסה שוב את התשלום %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
he: התשלום האוטומטי לחידוש המנוי שלך עם %1$s נכשל. כדי להפעיל מחדש את המנוי, נא להיכנס ולשלם עבור החידוש מדף החשבון שלך: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
he: התשלום החוזר האוטומטי עבור הזמנה #%1$s מ-%2$s נכשל. התשלום ינוסה מחדש %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
he: התשלום החוזר האוטומטי עבור הזמנה #%d מ-%s נכשל. התשלום ינוסה מחדש %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
he: סך השורה הממוצע עבור מוצר זה בכל מנוי.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
he: סה&quot;כ השורה הממוצעת בכל ההזמנות של פריט מוצר זה.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
he: הערך הממוצע של כל הזמנות ההרשמה, המעבר והחידוש של כל הלקוחות.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
he: החלק הטוב ביותר במערכת החדשה האוטומטית של ניסיון חוזר הוא שכללי הניסוי החוזר ניתנים להתאמה אישית לחלוטין.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
he: לא ניתן למחוק את תאריך היצירה של מנוי, אלא רק לעדכן.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
he: התאריך שבו הושלמה ההזמנה האחרונה של המנוי, ב-GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
he: התאריך שבו שולמה ההזמנה האחרונה של המנוי, ב-GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
he: שיטת התשלום שנמחקה שימשה לתשלומי מינוי אוטומטיים, לא מצאנו אסימון חלופי של אמצעי תשלום אסימון לשינוי המנויים שלך.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
he: שיטת התשלום שנמחקה שימשה עבור תשלומי מנוי אוטומטיים. כדי להימנע מתשלומי חידוש כושלים בעתיד, המינויים באמצעות אמצעי תשלום זה עודכנו לשימוש ב-%1$s שלך. כדי לשנות את שיטת התשלום של מנויים בודדים, עבור אל הדף %2$s החשבון שלי &gt; הרשמות%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
he: האימייל שנשלח ללקוח כאשר התשלום לחידוש או ניסיון התשלום החוזר לא הודיע לו שהתשלום יבוצע מחדש.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
he: תהליך העדכון המלא עבור %1$d המנויים באתר שלך יימשך בין %2$d ל-%3$d דקות.

en: The item on the switch order cannot be found.
he: לא ניתן למצוא את הפריט בהזמנת המעבר.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
he: הפריט לא הוסר מכיוון שאמצעי התשלום של מנוי זה אינו תומך בהסרה של פריט.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
he: הממשק החדש בנוי גם במסך %sEdit Order%s הקיים. אם אי פעם שינית הזמנה, אתה כבר יודע איך לשנות מנוי.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
he: מספר תקופות החיוב בין חידושי מנוי.

en: The number of renewal orders processed during this period.
he: מספר הזמנות החידוש שעובדו במהלך תקופה זו.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
he: מספר הזמנות החידוש בהן התשלום נכשל משתמשים במערכת ניסיון חוזר.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
he: מספר ניסיונות התשלום לחידוש התשלום עבור תקופה זו שלא הובילו לתשלום מוצלח.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
he: מספר ניסיונות התשלום החוזרים לתקופה זו שהצליחו לעבד את התשלום שנכשל בעבר פעם אחת או יותר.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
he: מספר ניסיונות התשלום לחידוש שטרם עובד.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
he: מספר הזמנות ההרשמה מחדש שעובדו במהלך תקופה זו.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
he: מספר הזמנות ההרשמה, החלפה והחידוש שלקוח זה ביצע בחנות שלך עם סטטוס בתשלום (כלומר עיבוד או הושלם).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
he: מספר המנויים שבוטלו על ידי הלקוח או מנהל החנות במהלך תקופה זו. ייתכן שהתקופה בתשלום מראש טרם הסתיימה במהלך תקופה זו.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
he: מספר המנויים שנוצרו במהלך תקופה זו, או על ידי יצירה ידנית, ייבוא או לקוח שביצע הזמנה. זה כולל הזמנות ממתינות לתשלום.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
he: מספר המנויים במהלך תקופה זו עם תאריך סיום בעתיד ומצב שאינו בהמתנה.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
he: מספר המנויים שנרכשו בהזמנות אב שנוצרו במהלך תקופה זו. זה מייצג את המנויים החדשים שנוצרו על ידי לקוחות המבצעים הזמנה דרך התשלום.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
he: מספר המינויים שכוללים מוצר זה כפריט ושיש להם סטטוס שאינו בהמתנה או הושלך לאשפה.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
he: מספר המנויים שיש ללקוח הזה עם סטטוס של ביטול פעיל או ממתין.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
he: מספר המינויים שיש ללקוח הזה עם סטטוס שאינו בהמתנה או לאשפה.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
he: מספר המנויים ששודרגו, שודרגו לאחור או שודרגו במהלך תקופה זו.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
he: מספר המנויים שפג תוקפם או שהגיעו לסוף התקופה בתשלום מראש, אם הוא בוטל בעבר.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
he: מספר הלקוחות הייחודיים עם מנוי בסטטוס כלשהו מלבד בהמתנה או אשפה.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
he: מספר הזמנות החידוש הקרובות, עבור מנויים פעילים כעת.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
he: לא ניתן למצוא את פריט המנוי המקורי שמתחלף.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
he: לא ניתן לשנות את אמצעי התשלום עבור אותו מנוי.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
he: לא ניתן לשנות את סוג המוצר מכיוון שמוצר זה משויך למנויים.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
he: צו החידוש הוא כדלקמן:

en: The requested subscription cannot be edited.
he: לא ניתן לערוך את המנוי המבוקש.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
he: מערכת ניסיון חוזר מושבתת כברירת מחדל. כדי להפעיל אותו, בקר במסך ניהול הגדרות המנויים.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
he: לא ניתן למחוק את תאריך ההתחלה של מנוי, רק לעדכן.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
he: הסטטוס חל על ההזמנה עבור הזמן שבין מועד כשל תשלום החידוש או שהתרחש הניסיון החוזר האחרון ועד לעיבוד הניסיון החוזר הזה.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
he: הסטטוס חל על המנוי עבור הזמן שבין התשלום לחידוש נכשל או התרחש הניסיון החוזר האחרון ועד לעיבוד הניסיון החוזר הזה.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
he: הסטטוס של הניסיון החוזר של התשלום האוטומטי: בהמתנה פירושו שהניסיון החוזר יעובד בעתיד, נכשל פירושו שהתשלום לא היה מוצלח כאשר בוצע מחדש והושלם פירושו שהתשלום הצליח כאשר בוצע ניסיון חוזר.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
he: הסטטוס שאליו יש להעביר את המנוי. בניגוד לפראם &quot;סטטוס&quot;, זה יחשב ותעדכן את תאריכי המנוי.

en: The subscription's end date.
he: תאריך סיום המנוי.

en: The subscription's next payment date.
he: תאריך התשלום הבא של המנוי.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
he: מזהה המנוי המקורי של המנוי אם זהו מנוי שנרשם מחדש.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
he: מזהה המנוי שנרשם מחדש למנוי.

en: The subscription's start date.
he: תאריך תחילת המנוי.

en: The subscription's trial date
he: תאריך הניסיון של המנוי

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
he: סכום כל הזמנות החידוש כולל מס ומשלוח.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
he: הסכום של כל הזמנות ההרשמה מחדש כולל מס ומשלוח.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
he: סכום כל הזמנות האב המנויים, כולל פריטים אחרים, עמלות, מס ומשלוח.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
he: סכום כל הזמנות המתגים כולל מס ומשלוח.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
he: סכום כל הזמנות החידוש הקרובות, כולל פריטים, עמלות, מס ומשלוח, עבור מנויים פעילים כעת.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
he: הסכום הכולל של ההכנסה, כולל מס ומשלוח, התאושש עם מערכת ניסיון חוזר של תשלום שנכשל עבור הזמנות חידוש עם תשלום שנכשל.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
he: המספר הכולל של הזמנות הרשמה, החלפה וחידוש שבוצעו בחנות שלך עם סטטוס בתשלום (כלומר עיבוד או הושלם).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
he: המספר הכולל של מינויים עם סטטוס של ביטול פעיל או ממתין.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
he: המספר הכולל של מינויים עם סטטוס שאינו בהמתנה או לאשפה.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
he: הערך הכולל של הזמנות ההרשמה, המעבר והחידוש של לקוח זה.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
he: תקופת הניסיון לא יכולה לעלות על %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
he: תקופת הניסיון לא יכולה לעלות על: %1$s, %2$s, %3$s או %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
he: תהליך העדכון עשוי להימשך זמן מה, אז נא להתאזר בסבלנות.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
he: אין שיטות משלוח זמינות. אנא בדוק שוב את הכתובת שלך, או צור איתנו קשר אם אתה צריך עזרה כלשהי.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
he: יש בעיה עם PayPal. ייתכן שאישורי ה-API שלך שגויים. אנא עדכן את %1$sAPI שלך%2$s. %3$sלמידע נוסף%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
he: יש בעיה עם PayPal. חשבון PayPal שלך מנפיק מזהי מנוי לא מעודכנים. %1$sלמידע נוסף%2$s. %3$sסגור%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
he: אירעה שגיאה באיתור פרטי המתג.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
he: הייתה שגיאה בעדכון. אנא רענן את הדף ונסה שוב.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
he: אירעה שגיאה בבקשה שלך להירשם מחדש. בבקשה נסה שוב.

en: There was an error with your request. Please try again.
he: אירעה שגיאה בבקשה שלך. בבקשה נסה שוב.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
he: אלו הן שאלות חשובות לכל עסק מסחר מנויים.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
he: ניתן להפעיל, להשבית ולהתאים הודעות דוא&quot;ל אלו תחת מסך הניהול של %sWooCommerce &gt; הגדרות &gt; דוא&quot;ל%s.

en: This Month
he: החודש

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
he: זה שולט בשורת הנושא של הדוא&quot;ל. השאר ריק כדי להשתמש בנושא ברירת המחדל: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
he: זה שולט בכותרת הראשית הכלולה בהודעת האימייל. השאר ריק כדי להשתמש בכותרת ברירת המחדל: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
he: זה שולט בכותרת הראשית הכלולה בהודעת האימייל. השאר ריק כדי להשתמש בכותרת ברירת המחדל: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
he: יש להתייחס לתאריך זה כהערכה בלבד. שער התשלומים עבור מנוי זה שולט בזמן עיבוד התשלומים.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
he: תוסף חינמי זה מאפשר להעביר מנויים ממערכות צד שלישי ל-WooCommerce. זה גם מאפשר לייצא את נתוני המנוי שלך לניתוח בכלי גיליונות אלקטרוניים או אפליקציות צד שלישי.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
he: זוהי הודעת הזמנה הנשלחת ללקוחות המכילה פרטי הזמנה לאחר ביצוע הזמנת חידוש בהמתנה.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
he: זוהי הודעת הזמנה הנשלחת ללקוח לאחר השלמת תשלום עבור הזמנת חידוש מנוי. הוא מכיל את פרטי הזמנת החידוש.

en: This is where subscriptions are stored.
he: כאן מאוחסנים מנויים.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
he: הדף החדש הזה הוא גם המקום שבו הלקוח יכול להשעות או לבטל את המנוי שלו, לשנות שיטת תשלום, לשנות כתובת למשלוח או לשדרג/לשדרג לאחור פריט.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
he: לא ניתן עוד לשלם הזמנה זו מכיוון שהמנוי המתאים אינו דורש תשלום בשלב זה.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
he: דף זה יציג את תוצאות התהליך כאשר כל אצווה של מנויים מתעדכנת.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
he: מוצר זה אזל כרגע מהמלאי ואינו זמין.

en: This section shows any information about Subscriptions.
he: סעיף זה מציג כל מידע על מנויים.

en: This section shows general information about the store.
he: חלק זה מציג מידע כללי על החנות.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
he: סעיף זה מציג מידע על שיטות תשלום מנוי.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
he: סעיף זה מציג מידע על תמיכה בתכונות שער תשלום.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
he: לא ניתן עוד לערוך מנוי זה מכיוון ששער התשלום אינו מאפשר שינוי של סכומים חוזרים.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
he[0]: מנוי זה מוגדר לחידוש אוטומטי באמצעות אמצעי התשלום המופיע ברשימה. אתה יכול לנהל או לבטל מנוי זה מדף החשבון %smy שלך%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
he[0]: מנוי זה מוגדר לחידוש אוטומטי באמצעות אמצעי התשלום המופיע ברשימה. אתה יכול לנהל או לבטל מנוי זה מדף החשבון שלי. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
he: לא ניתן להסיר את הווריאציה הזו מכיוון שהיא משויכת למנויים פעילים. כדי להסיר וריאציה זו, אנא בטל ומחק את המינויים עבורה.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
he: פעולה זו תנקה את המטמון הקבוע של כל המינויים המאוחסנים בפני משתמשים בחנות שלך. צפו לביצועים איטיים יותר של התשלום, החידוש ופונקציות אחרות הקשורות למנוי לאחר ביצוע פעולה זו. המטמונים ייווצרו מחדש שעות נוספות כאשר מופעלות שאילתות לאיתור מנויים של משתמש נתון.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
he: פעולה זו תנקה את המטמון המתמשך מכל סוגי החידושים, ההחלפות, הרשמה מחדש ושאר סוגי ההזמנות עבור כל המינויים בחנות שלך. צפו לביצועים איטיים יותר של התשלום, החידוש ופונקציות אחרות הקשורות למנוי לאחר ביצוע פעולה זו. המטמונים ייווצרו מחדש שעות נוספות עם הפעלת שאילתות הזמנות קשורות.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
he: זה יפיק את המטמון הקבוע לקישור משתמשים עם מנויים. המטמונים יופקו שעות נוספות ברקע (דרך מתזמן הפעולות).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
he: זה ייצור את המטמון המתמשך של כל סוגי החידושים, ההחלפות, הרשמה מחדש ושאר סוגי ההזמנות עבור כל המינויים בחנות שלך. המטמונים יופקו שעות נוספות ברקע (דרך מתזמן הפעולות).

en: Timezone:
he: אזור זמן:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
he: כדי להחיל כלל ספציפי המבוסס על תנאים מסוימים, כמו הזמנות עם ערך גבוה או תזמון חידושים נדירים, אתה יכול להשתמש במסנן %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s ספציפי. זה מספק את המזהה של הזמנת החידוש לתשלום שנכשל, שניתן להשתמש בו כדי למצוא מידע על המוצרים, המנוי והסיכומים אליהם מתייחס התשלום שנכשל.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
he: כדי לאפשר חידושים אוטומטיים עבור מנוי זה, תחילה יהיה עליך להוסיף אמצעי תשלום.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
he: כדי להפעיל מחדש את המנוי כעת, תוכל גם להיכנס ולשלם עבור החידוש מדף החשבון שלך: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
he: כדי להפעיל מחדש את המנוי עכשיו, אתה יכול גם להיכנס ולשלם עבור החידוש מדף החשבון שלך: %1$sשלם עכשיו »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
he: כדי לתעד את התקדמות העדכון נוצר קובץ יומן חדש. קובץ זה יימחק אוטומטית בעוד %1$d שבועות. אם תרצה למחוק אותו מוקדם יותר, תוכל למצוא אותו כאן: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
he: כדי לפתור זאת במהירות האפשרית, אנא צור %1$חשבון מנהל מערכת%3$s עם כתובת הדוא&quot;ל של המשתמש woologin@woocommerce.com ושתף איתנו את האישורים דרך %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
he: כדי לראות פרטים נוספים על שגיאות אלה, הצג את קובץ היומן %1$s ממסך היומנים של %2$sWooCommerce.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
he: כדי לראות את השגיאה המלאה, הצג את קובץ היומן %1$s ממסך היומנים של %2$sWooCommerce.%3$s.

en: Today!
he: היום!

en: Total
he: סך הכל

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
he: סך הכל

[ctx: table heading]
en: Total
he: סך הכל

en: Total Discount
he: הנחה כוללת

en: Total Subscribers
he: סך המנויים

en: Total Subscription Orders
he: סך כל הזמנות המנויים

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
he: סך הזמנות המנוי %s

en: Total Subscriptions
he: סך המנויים

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
he: סך המנויים %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
he: סה&quot;כ: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
he: סכומים

en: Trash
he: אַשׁפָּה

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
he: השלכת הזמנה זו תגרום לאשפה גם את המינויים שנרכשו עם ההזמנה.

en: Trial End
he: סוף משפט

[ctx: table heading]
en: Trial End
he: סוף משפט

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
he: תאריך סיום ניסיון

en: Turn off Automatic Payments
he: כבה את התשלומים האוטומטיים

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
he: לא ניתן לשנות את סטטוס המנוי ל&quot;%1$s&quot;. חריג: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
he: לא ניתן לשנות את סטטוס המנוי ל-&quot;%s&quot;.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
he: לא ניתן לשנות את סטטוס המנוי ל-&quot;%s&quot;. אנא הקצה לקוח למנוי כדי להפעיל אותו.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
he: לא ניתן למצוא הזמנה להסכם חיוב PayPal.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
he: לא ניתן לתקן את המינויים.%4$sשגיאה: %1$s%4$sאנא רענן את הדף ונסה שוב. אם הבעיה נמשכת, %2$sפנה לתמיכה%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
he: לא ניתן לשדרג את המינויים.%4$sשגיאה: %1$s%4$sאנא רענן את הדף ונסה שוב. אם הבעיה נמשכת, %2$sפנה לתמיכה%3$s.

en: Unended Subscription Count
he: ספירת מנויים בלתי נגמרת

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
he: סוג הזמנה לא ידוע

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Unlimited payments
he: תשלומים ללא הגבלה

en: Unpublished
he: לא פורסם

en: Upcoming Recurring Revenue
he: הכנסות חוזרות בקרוב

en: Update Complete
he: העדכון הושלם

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
he: עדכון מסד נתונים

en: Update Error
he: שגיאת עדכון

en: Update in Progress
he: עדכון בתהליך

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
he: עדכן את %1$s המשמשים עבור %2$sall%3$s מהמנויים הפעילים שלי

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
he: עדכן את אמצעי התשלום המשמש עבור %1$sall%2$s מהמנויים הנוכחיים שלי

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
he: שגיאה בעדכון תאריכי המנוי עם ההודעה: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
he: שדרוג

en: Upgrade or Downgrade
he: שדרוג או שדרוג לאחור

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
he: השתמש בשדה זה כדי להתאים אישית את הטקסט המוצג בלחצן התשלום כאשר הזמנה מכילה מנוי. בדרך כלל כפתור הגשת התשלום מציג &quot;בצע הזמנה&quot;. כאשר העגלה מכילה מנוי, זה משתנה ל&quot;הירשם עכשיו&quot;.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
he: השימוש בלחצן החידוש האוטומטי מושבת במצב היערכות.

en: Variable Subscription
he: מנוי משתנה

en: Variable subscription
he: מנוי משתנה

en: Variation ID, if applicable.
he: מזהה וריאציה, אם רלוונטי.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
he: גרסה %1$s מביאה כמה שיפורים חדשים שהתבקשו על ידי מנהלי חנויות בדיוק כמוך (ואולי אפילו על ידי %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
he: גרסה %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
he: גרסה 2.0 נמצאת בפיתוח כבר יותר משנה. המצאנו מחדש את ההרחבה כדי לקחת בחשבון 3 שנים של משוב ממנהלי חנויות.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
he: גרסה 2.1 מציגה כמה תכונות חדשות ומעולות שהתבקשו על ידי מנהלי חנויות בדיוק כמוך (ואולי אפילו על ידי %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
he: דרך %s

[ctx: view a subscription]
en: View
he: נוף

en: View Email Settings
he: הצג את הגדרות הדוא&quot;ל

en: View Reports
he: הצג דוחות

en: View Retry
he: הצג נסה שוב

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
he: צפה במנוי

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
he: הצג מנוי: %s

en: View and manage subscriptions
he: הצג ונהל מנויים

en: View other subscriptions &rarr;
he: הצג מנויים אחרים →

en: View subscription
he: צפה במנוי

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
he: צפה במנוי: %s

en: View subscriptions
he: הצג מנויים

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
he[0]: הצג את סטטוס המנוי שלך ב-%1$חשבון שלך%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
he: הצג את ההזמנה שלך: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
he: הצג את המנוי שלך: %s

en: Virtual
he: וירטואלי

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
he: אזהרה: דברים רעים עומדים לקרות! שער התשלום המשמש לרכישת מנוי זה אינו תומך בשינוי פרטי מנוי. ייתכן ששינויים בתקופת החיוב, הנחה חוזרת, מס חוזר או סך חוזר לא יבואו לידי ביטוי בסכום שנגבה על ידי שער התשלום.

en: WP REST API Endpoints
he: נקודות קצה של WP REST API

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
he: רוצה את הפרטים של מנוי ספציפי? קבל %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
he: רוצה לדעת עוד על מינויים %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
he: רוצה לרשום את כל המנויים באתר? קבל %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
he: רוצה לרשום את כל המנויים באתר? קבל את %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. רוצה את הפרטים של מנוי ספציפי? קבל %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
he: רוצים להתחדש מוקדם דרך הקופה? לחץ על %כאן.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
he: רוצים שהלקוחות שלכם יוכלו להירשם למוצרים שאינם מנויים?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
he: אַזהָרָה! גרסה 2.0 היא עדכון מרכזי להרחבת המנויים של WooCommerce. לפני העדכון, אנא צור גיבוי, עדכן את כל תוספי WooCommerce ובדוק את כל התוספים, הקוד המותאם אישית ושערי התשלום עם גרסה 2.0 באתר סטיג&#39;ינג. %1$sלמידע נוסף על השינויים בגרסה 2.0 »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
he: אַזהָרָה! אתה מפעיל את גרסה %s של קוד הפלאגין WooCommerce Subscriptions אבל מסד הנתונים שלך שודרג לגרסה 2.0 של מנויים. זה יגרום לבעיות גדולות בחנות שלך.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
he: אזהרה: מחיקת משתמש תמחק גם את המנויים של המשתמש. ההזמנות של המשתמש יישארו אך יוקצו מחדש למשתמש &#39;אורח&#39;. האם ברצונך להמשיך למחוק את המשתמש הזה ואת כל המנויים המשויכים אליו?

en: We can not find your old subscription item.
he: אנחנו לא יכולים למצוא את פריט המנוי הישן שלך.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
he: אנחנו לא יכולים למצוא הזמנת מנוי בתשלום עבור משתמש זה.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
he: אנחנו לא יכולים למצוא מנוי עם מזהה #%d. אולי זה נמחק?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
he: לא הצלחנו ליצור הזמנת חידוש עבור המנוי שלך, אנא נסה שוב.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
he[0]: לא הצלחנו למצוא את הזמנת החידוש המקורית של פריט בעגלה שלך. הפריט הוסר.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
he[0]: לא מצאנו את המנוי המקורי של פריט בעגלה שלך. הפריט הוסר.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
he: לא רק שיפרנו ממשקים לבני אדם, שיפרנו אותם גם למחשבים. היישומים שלך יכולים כעת ליצור, לקרוא, לעדכן או למחוק מנויים באמצעות נקודות קצה של RESTful API.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
he: סיימנו לעבד את הזמנת חידוש המנוי שלך.

en: We hope you enjoy it!
he: אנו מקווים שתיהנו!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
he: לא הצלחנו לאתר את המנוי הזה, אנא נסה שוב.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
he: לא הצלחנו לאתר את קבוצת תוצאות הדוח שביקשת. נא ליצור מחדש את הקישור ממסך %1$s דוחות מנוי%2$s.

en: Weekly
he: שְׁבוּעִי

en: Welcome to Subscriptions 2.0
he: ברוכים הבאים ל-Subscriptions 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
he: ברוכים הבאים ל-Subscriptions 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
he: ברוכים הבאים למנויי WooCommerce %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
he: ברוכים הבאים ל-WooCommerce Subscriptions 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
he: מה קורה כאשר לקוח רוצה לרכוש מוצר מנוי עבור מישהו אחר?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
he: איזה מידע אישי החנות שלך חולקת עם מקורות חיצוניים תלוי באילו תוספי מעבד תשלומים של צד שלישי אתה משתמש כדי לאסוף תשלומי מנוי. אנו ממליצים לך להתייעץ עם מדיניות הפרטיות שלהם כדי ליידע את הסעיף הזה במדיניות הפרטיות שלך.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
he: מה שאנו אוספים ומאחסנים

en: What we share with others
he: מה שאנו חולקים עם אחרים

en: What's new?
he: מה חדש?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
he: בעת ביטול

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
he: כאשר מנוי מופעל, ידנית או לאחר רכישה מוצלחת, משתמשים חדשים יקבלו תפקיד זה.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
he: בעת ביטול

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
he: האם בעת טיפול ב-%s, האם יש לשמור או להסיר נתונים אישיים בתוך המינויים?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
he: האם כאשר עוברים למנוי עם תשלום חוזר או תקופת חיוב שונה, האם יש להתאים את המחיר ששולם עבור תקופת החיוב הקיימת באופן יחסי בעת המעבר למנוי החדש?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
he: במעבר למנוי עם אורך, ניתן לקחת בחשבון את התשלומים שכבר השלימו הלקוח בעת קביעת מספר התשלומים המנוי צריך לבצע עבור המנוי החדש.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
he: במעבר למנוי עם דמי הרשמה, ניתן לדרוש מהלקוח לשלם רק את הפער בין דמי ההרשמה של המנוי הקיים לבין דמי ההרשמה של המנוי החדש (אם יש).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
he: עם WooCommerce הירשם לכל הדברים, הם יכולים! תוסף ניסיוני זה בוחן כיצד להמיר כל מוצר, כולל חבילות מוצרים ומוצרים מרוכבים, למוצר מנוי. הוא גם מציע ללקוחות דרך להירשם לעגלה של מוצרים שאינם מנויים.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
he: כאשר חידושים מוקדמים מופעלים, לקוחות יכולים לחדש את המנויים שלהם לפני תאריך התשלום הבא.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
he: עם חידושים ידניים, מנוי של לקוח מושהה עד שהוא מתחבר ומשלם כדי לחדש אותו. %1$sלמידע נוסף%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
he: עם המסנן %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s, אתה יכול להגדיר קבוצה של כללי ברירת מחדל שיחולו על כל התשלומים שנכשלו בחנות שלך.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
he: WooCommerce 2.6 הוסיפה תמיכה עבור %1$sREST API%2$s נקודות קצה שנבנו על תשתית %3$sREST API%4$s של ליבת WordPress.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
he: חשבון WooCommerce מחובר

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
he: מנויי WooCommerce

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
he: מנויי WooCommerce PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
he: עדכון מינויים של WooCommerce

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
he: עדכון מנויי WooCommerce נמצא בתהליך

en: Would you like to add a payment method now?
he: האם תרצה להוסיף אמצעי תשלום כעת?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
he: האם תרצה לעדכן את המנויים שלך לשימוש באמצעי התשלום החדש הזה - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sלא%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
he: Y/m/dg:i:s א

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
he: Y/m/dg:i:s א

en: Year
he: שָׁנָה

en: Yes
he: כן

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
he: אתה עומד לאשפה הזמנה אחת או יותר המכילות מנוי. השלכת ההזמנות תגרום לאשפה גם את המינויים שנרכשו עם ההזמנות הללו.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
he: אתה מוחק פריט מנוי. תצטרך גם לבטל ידנית ולאשפה את המנוי במסך ניהול מינויים.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
he: לא תוכל להפעיל מחדש את המנוי הזה עד שתשלם כדי לחדש אותו. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
he: לא ניתן לחדש מנוי זה מוקדם. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
he: אינך יכול להירשם מחדש למנוי זה. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
he: אתה לא יכול להשעות את המנוי הזה - מגבלת ההשעיה הגיעה. אנא צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
he: אתה לא יכול להחליף מנוי זה. נראה שאינך הבעלים של המנוי.

en: You can not switch to the same subscription.
he: אתה לא יכול לעבור לאותו מנוי.

en: You can only switch to a subscription product.
he: אתה יכול לעבור רק למוצר מנוי.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
he: אינך יכול לחדש את המנוי בשלב זה. בבקשה נסה שוב.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
he: אינך יכול לשנות מנוי שאינו שייך לך.

en: You cannot remove an item that does not exist.
he: לא ניתן להסיר פריט שאינו קיים.

en: You do not have permission to create subscriptions
he: אין לך הרשאה ליצור מנויים

en: You do not have permission to read the subscriptions count
he: אין לך הרשאה לקרוא את ספירת המנויים

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
he: יש לך מנוי למוצר זה. בחירת מנוי חדש תחליף את המנוי הקיים שלך.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
he: כבר הוספת וריאציה של מוצר זה לעגלת הקניות.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
he: כבר נרשמת למוצר זה והוא מוגבל לאחד לכל לקוח. לא ניתן לרכוש את המוצר שוב.

en: You have an active subscription to this product already.
he: יש לך כבר מנוי פעיל למוצר זה.

en: You have no active subscriptions.
he: אין לך מנויים פעילים.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
he: הגעת לסוף המנויים. עבור אל %s העמוד הראשון%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
he: קיבלת הזמנת חידוש מנוי מ-%1$s. הסדר שלהם הוא כדלקמן:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
he: שינית בהצלחה את פריטי המנוי שלך. פרטי ההזמנה ופרטי המנוי החדשים שלך מוצגים להלן לעיונך:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
he: הסרת בהצלחה את &quot;%1$s&quot; מהמנוי שלך. %2$sבטל?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
he: הזמנת החידוש שלך %1$s מ-%2$s הושלמה

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
he: הזמנת חידוש המינוי שלך ל-%1$s מ-%2$s הושלמה - הורד את הקבצים שלך

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
he: היישומים שלך יכולים כעת ליצור, לקרוא, לעדכן או למחוק מנויים באמצעות נקודות קצה של RESTful API עם עיצוב זהה לגרסה האחרונה של נקודות הקצה REST API של WooCommerce.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
he: העגלה שלך הכילה בקשת החלפת מנוי לא חוקית. זה הוסר מהסל שלך.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
he[0]: העגלה שלך הכילה בקשת החלפת מנוי לא חוקית. זה הוסר.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
he: העגלה שלך התרוקנה ממוצרי מנוי. ניתן לרכוש רק מוצר מנוי אחד בכל פעם.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
he: הלקוחות שלך יכולים כעת להציג את הפרטים המלאים של מנוי, כולל פריטי שורה, כתובת לחיוב ומשלוח, תזמון חיובים והזמנות חידוש, מדף מיוחד %s החשבון שלי &gt; הצג מנוי%s.

en: Your database has been updated successfully!
he: מסד הנתונים שלך עודכן בהצלחה!

en: Your early renewal order was successful.
he: הזמנת החידוש המוקדם שלך הצליחה.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
he: הזמנת החידוש שלך הושלמה

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
he: בקשתך לבטל את הפעולה הקודמת שלך לא צלחה.

en: Your subscription change is complete
he: שינוי המנוי שלך הושלם

en: Your subscription change is complete - download your files
he: שינוי המנוי שלך הושלם - הורד את הקבצים שלך

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
he: המנוי שלך בוטל.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
he: המנוי שלך הושהה.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
he: המנוי שלך הופעל מחדש.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
he: הזמנת חידוש המנוי שלך הושלמה - הורד את הקבצים שלך

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
he[0]: המנוי שלך יופעל כאשר התשלום יסתיים.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
he: הזמנת החידוש שלך ל-{blogname} התקבלה!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
he: קבלה על הזמנת החידוש של {blogname} מ-{order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
he: שינוי המינוי שלך ל-{blogname} מ-{order_date} הושלם

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
he: שינוי המינוי שלך ל-{blogname} מ-{order_date} הושלם - הורד את הקבצים שלך

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
he: [%s] המנוי בוטל

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
he: [%s] פג תוקף המנוי

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
he: [%s] מנוי הושעה

en: [Remove]
he: [לְהַסִיר]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
he: [{blogname}] הזמנת חידוש מנוי חדשה ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
he: [{blogname}] מנוי הוחלף ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
he: [{site_title}] תשלום אוטומטי נכשל עבור {order_number}, ניסיון חוזר מתוזמן לפעול {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
he: לקוח משעה מנוי

en: a subscription expires
he: תוקף מנוי יפוג

en: account erasure request
he: בקשה למחיקת חשבון

en: an automatic payment fails
he: תשלום אוטומטי נכשל

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
he[0]: יְוֹם

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
he[0]: יְוֹם

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
he: ימים לפני יום החידוש

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
he: למשל 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
he: למשל 5.90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
he: למשל 9.90

en: emails sent to the customer and store manager
he: מיילים שנשלחו ללקוח ולמנהל החנות

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
he: כֹּל

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
he: כל %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
he: כל %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
he: תאריך הסליקה הצפוי %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
he: ל

en: how long to wait between retry attempts
he: כמה זמן לחכות בין ניסיונות ניסיון חוזר

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
he: ב-%s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
he: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
he[0]: חוֹדֶשׁ

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
he[0]: חוֹדֶשׁ

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
he: שיטות הזמנה קשורות חדשות ב-WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
he: לא

en: now
he: עַכשָׁיו

en: staging
he: הַצָגָה

en: subscriptions
he: מנויים

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
he: השעיות לכל תקופת חיוב.

en: the status applied to the renewal order and subscription
he: הסטטוס החל על הזמנת החידוש והמנוי

en: the total number of retry attempts
he: המספר הכולל של ניסיונות נסיונות חוזרים

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
he: מלפנים

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
he: גרסה %1$s לא מעודכנת. גרסת הליבה היא %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
he[0]: שָׁבוּעַ

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
he[0]: שָׁבוּעַ

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
he[0]: שָׁנָה

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
he[0]: שָׁנָה
