WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to fa_AF translation catalogue (1271 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
fa_AF[0]: %d اشتراک دیگر بررسی شد و نیازی به تعمیر نداشت.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
fa_AF: پرداخت بعدی %s است.

en:  Subscription Created
fa_AF: اشتراک ایجاد شد

en:  Subscription Deleted
fa_AF: اشتراک حذف شد

en:  Subscription Switched
fa_AF: اشتراک تغییر کرد

en:  Subscription Updated
fa_AF: اشتراک به روز شد

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
fa_AF: &quot;%s&quot; یک نوع سفارش جدید معتبر نیست.

en: $0 Initial Checkout
fa_AF: پرداخت اولیه $0

en: $type passed to the function was not a string.
fa_AF: $type ارسال شده به تابع یک رشته نبود.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
fa_AF[0]: %1$s %2$s سپس %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s هر %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s هر %4$s در %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s در %4$s %5$s هر سال

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s در %4$s %5$s هر %6$s سال

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s در %4$s روز هر %5$s ماه

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s در %4$s هر ماه

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s در آخرین روز هر ماه

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
fa_AF: %1$s %2$s سپس %3$s در آخرین روز هر %4$s ماه

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
fa_AF: %1$s (#%2$s - %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
fa_AF: %1$s پرداخت را در %2$s تکمیل کنید تا %3$s%4$s را سفارش دهید تا بتوانید اشتراک خود را تغییر دهید.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
fa_AF: %1$s پس از %2$s آزمایشی رایگان

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
fa_AF: %1$s و %2$s هزینه ثبت نام

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
fa_AF: %1$s هر %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
fa_AF: %1$s هر %2$s در %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
fa_AF[0]: %1$s برای %2$d مورد

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
fa_AF: %1$s برای %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
fa_AF: %1$s نسخه آزمایشی رایگان سپس %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
fa_AF: %1$s اکنون و

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
fa_AF: %1$s در %2$s %3$s هر سال

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
fa_AF: %1$s در %2$s %3$s هر %4$s سال

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
fa_AF: %1$s در %2$s روز هر %3$s ماه

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
fa_AF: %1$s در %2$s هر ماه

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
fa_AF: %1$s در آخرین روز هر %2$s ماه

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
fa_AF[0]: اشتراک %1$s به روز نشد: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
fa_AF: رویداد اشتراک %1$s در %2$s فعال شد

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
fa_AF: %1$s با %2$s نسخه آزمایشی رایگان

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
fa_AF: %1$s#%2$s%3$s برای %4$s

note: translators: all fields are full html nodes: 1$: month input, 2$: day input, 3$: year input. Change the order if you'd like
en: %1$s%2$s, %3$s
fa_AF: %1$s%2$s، %3$s

note: translators: all fields are full html nodes: 1$: month input, 2$: day input, 3$: year input, 4$: hour input, 5$: minute input. Change the order if you'd like
en: %1$s%2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
fa_AF: %1$s%2$s، %3$s @ %4$s : %5$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
fa_AF: %1$sافزودن یک محصول اشتراک »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
fa_AF: %1$sاکنون اشتراک %2$s اضافه کنید یا %3$درباره رابط جدید %4$s بیشتر بدانید.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
fa_AF: %1$sانتخاب اشتراک%2$s%3$sافزونه اشتراک WooCommerce دو نوع محصول اشتراک جدید اضافه می‌کند - %4$sاشتراک ساده%5$s و %6$sاشتراک متغیر%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
fa_AF: %1$sبا نحوه به‌روزرسانی %2$s آشنا شوید

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
fa_AF: %1$sدرباره مدیریت اشتراک‌ها بیشتر بیاموزید »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
fa_AF: %1$sتوجه: %2$s سفارش‌هایی که به اشتراک‌ها مربوط می‌شوند، در سفارش‌های تحت تأثیر این تنظیمات لحاظ نمی‌شوند.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
fa_AF: %1$sسفارش #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
fa_AF: تراکنش‌های مرجع %1$sPayPal در حساب %2$s شما فعال است. همه ویژگی های مدیریت اشتراک اکنون فعال هستند. فروش خوبی داشته باشید!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
fa_AF: %1$sتراکنش‌های مرجع PayPal در حساب %2$s شما فعال نیستند، برخی از ویژگی‌های مدیریت اشتراک فعال نیستند. لطفاً با PayPal تماس بگیرید و در حساب شما %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s درخواست کنید. %5$sبررسی حساب PayPal%6$s %3$sبیشتر بدانید %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
fa_AF: تراکنش های مرجع %1$sPayPal در حساب %2$s شما فعال نیست. اگر می‌خواهید از تراکنش‌های مرجع PayPal با اشتراک‌ها استفاده کنید، لطفاً با PayPal تماس بگیرید و از آنها %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s در حساب خود درخواست کنید. %5$sبررسی حساب PayPal%6$s %3$sبیشتر بدانید %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
fa_AF: %1$sتنظیم قیمت%2$s%3$sقیمت های اشتراک کمی با قیمت های دیگر محصولات متفاوت است. برای اشتراک، می‌توانید دوره صورت‌حساب، طول مدت، هزینه ثبت‌نام و دوره آزمایشی رایگان را تنظیم کنید.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
fa_AF: %1$sهشدار!%2$s به نظر می‌رسد که %1$s اشتراک‌های WooCommerce%2$s را از %3$s به %4$s تنزل داده‌اید. پایین آوردن پلاگین به این روش ممکن است مشکلاتی ایجاد کند. لطفاً به %3$s یا بالاتر به‌روزرسانی کنید، یا %5$یک بلیت پشتیبانی جدید%6$s را برای راهنمایی بیشتر باز کنید. %7$sبیشتر بیاموزید »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
fa_AF: %1$sهشدار!%2$s می‌توانیم ببینیم که افزونه %1$sWooCommerce Renewal Early Renewal%2$s فعال است. نسخه %3$s %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s دارای عملکرد آن افزونه است که در افزونه اصلی بسته بندی شده است. لطفاً تمدید زودهنگام اشتراک‌های WooCommerce را غیرفعال کنید تا از هرگونه درگیری جلوگیری کنید.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
fa_AF: %1$sهشدار!%2$s ما مشکلی را در %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s کشف کردیم که ممکن است باعث شود سفارش تمدید اشتراک شما و حافظه پنهان اشتراک مشتری حاوی داده های نامعتبر باشد. برای اطلاعات در مورد نحوه به‌روزرسانی داده‌های حافظه پنهان، لطفاً %3$یک بلیط پشتیبانی جدید%4$s را باز کنید.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
fa_AF: %1$sاشتراک‌های WooCommerce نصب شد%2$s – %3$sشما آماده شروع فروش اشتراک‌ها هستید!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
fa_AF: %1$sاشتراک‌های WooCommerce غیرفعال است.%2$s افزونه %3$sWooCommerce%4$s باید فعال باشد تا اشتراک‌های WooCommerce کار کند. لطفا %5$sinstall و WooCommerce »%6$s را فعال کنید

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
fa_AF: %1$sاشتراک‌های WooCommerce غیرفعال است.%2$s این نسخه از اشتراک‌ها به WooCommerce %3$s یا جدیدتر نیاز دارد. لطفاً %4$ووکامرس را به نسخه %3$s یا جدیدتر »%5$s به روز کنید

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
fa_AF: %2$s %1$s اشتراک فعلی

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
fa_AF: %2$s %1$s اشتراک پایان یافت

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
fa_AF: %2$s %1$s اشتراک جدید

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
fa_AF: %2$s %1$s لغو اشتراک

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
fa_AF: %2$s %1$s تمدید اشتراک

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
fa_AF: %2$s اشتراک %1$s دوباره اشتراک می‌کند

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
fa_AF: %2$s ثبت نام اشتراک %1$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
fa_AF: سوئیچ های اشتراک %2$s %1$s

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
fa_AF[0]: %2$s%1$s لغو %3$s لغو اشتراک در این ماه

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
fa_AF[0]: %2$s%1$s تمدید%3$s تمدید اشتراک در این ماه

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
fa_AF[0]: %2$s%1$s ثبت نام%3$s ثبت نام اشتراک در این ماه

[ctx: Used in subscription post title. "Subscription renewal order - <this>"]
note: translators: placeholders are strftime() strings. translators: Order date parsed by strftime
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
fa_AF: %b %d، %Y @ %I:%M %p

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
fa_AF[0]: %d پرداخت لغو تلاش مجدد

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
fa_AF[0]: %d پرداخت ناموفق سعی مجدد

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
fa_AF[0]: %d پرداخت در انتظار تلاش مجدد

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
fa_AF[0]: %d پردازش پرداخت تلاش مجدد

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
fa_AF[0]: %d تلاش مجدد برای پرداخت موفق

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
fa_AF[0]: %d شکست

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
fa_AF[0]: %d مورد

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
fa_AF: %s - سفارش

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
fa_AF: %s پیش

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
fa_AF: میانگین مبلغ تمدید %s

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
fa_AF[0]: %s روز

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
fa_AF: %s روز ماه

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
fa_AF: %s هر هفته

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
fa_AF[0]: %s ماه

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
fa_AF: %s سود خالص اشتراک

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
fa_AF: %s از دست دادن اشتراک خالص

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
fa_AF: %s در آخرین روز هر ماه

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
fa_AF: %s درآمد تجدید در این دوره

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
fa_AF: %s سفارشات تمدید

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
fa_AF: %s درآمد تمدید در این دوره

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
fa_AF: %s درآمد تجدید بازیافت شد

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
fa_AF: %s درآمد تمدید این ماه

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
fa_AF: %s درآمد را در این دوره مجدداً مشترک می کند

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
fa_AF: %s تلاش مجدد ناموفق بود

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
fa_AF: %s تلاش مجدد در انتظار است

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
fa_AF: %s تلاش مجدد با موفقیت انجام شد

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
fa_AF: %s درآمد ثبت نام در این دوره

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
fa_AF: %s درآمد ثبت نام در این ماه

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
fa_AF[0]: وضعیت اشتراک %s تغییر کرد.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
fa_AF: %s درآمد را در این دوره تغییر می دهد

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
fa_AF[0]: %s هفته

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
fa_AF[0]: %s سال

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
fa_AF: %sبیشتر بیاموزید »%s

note: translators: placeholder is a number, this is for the teens translators: placeholder is a number, numbers ending in 4-9, 0
en: %sth
fa_AF: ٪چیزی

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
fa_AF: (در %s ثانیه)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
fa_AF: (شامل %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
fa_AF: 1 روز

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
fa_AF: 1 ماه

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
fa_AF: 1 هفته

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
fa_AF: 1 سال

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
fa_AF: هنگام پردازش پرداخت اشتراک اخیر با PayPal، خطایی مهلک رخ داده است. لطفاً %1$یک بلیت جدید را در پشتیبانی WooCommerce%3$s باز کنید تا این مشکل برطرف شود. %2$sبیشتر بیاموزید »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
fa_AF: یک محصول دکمه ای با متن &quot;افزودن به سبد خرید&quot; نمایش می دهد. به طور پیش فرض، یک اشتراک این را به &quot;اکنون ثبت نام کنید&quot; تغییر می دهد. می‌توانید متن دکمه را برای اشتراک‌ها در اینجا سفارشی کنید.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
fa_AF: اشتراک متعلق به %1$s لغو شده است. جزئیات اشتراک آنها به شرح زیر است:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
fa_AF: اشتراک متعلق به %1$s توسط کاربر به حالت تعلیق درآمده است. جزئیات اشتراک آنها به شرح زیر است:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
fa_AF: اشتراک متعلق به %1$s منقضی شده است. جزئیات اشتراک آنها به شرح زیر است:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
fa_AF: اشتراکی از سبد خرید شما حذف شده است. به دلیل محدودیت های درگاه پرداخت، نمی توان محصولات مختلف اشتراک را به طور همزمان خریداری کرد.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
fa_AF: اشتراکی از سبد خرید شما حذف شده است. محصولات و اشتراک ها را نمی توان همزمان خریداری کرد.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
fa_AF: تمدید اشتراک از سبد خرید شما حذف شده است. اشتراک چندگانه را نمی توان به طور همزمان خریداری کرد.

en: About WooCommerce Subscriptions
fa_AF: درباره اشتراک های WooCommerce

en: Accept Early Renewal Payments
fa_AF: پرداخت های تمدید اولیه را بپذیرید

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
fa_AF: پرداخت های تمدید زودهنگام را از طریق مدال بپذیرید

en: Accept Manual Renewals
fa_AF: تمدید دستی را بپذیرید

en: Actions
fa_AF: اقدامات

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
fa_AF: فعال کنید

[ctx: Subscription status]
en: Active
fa_AF: فعال

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa_AF[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
fa_AF: کلید محصول فعال

en: Active Subscriptions
fa_AF: اشتراک های فعال

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
fa_AF: اشتراک‌های فعال %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
fa_AF[0]: برای %d پرداخت فعال است

en: Active for unlimited payments
fa_AF: فعال برای پرداخت های نامحدود

en: Active for x payments
fa_AF: فعال برای x پرداخت

en: Active subscriber?
fa_AF: مشترک فعال؟

en: Add
fa_AF: اضافه کردن

en: Add New
fa_AF: جدید اضافه کن

en: Add New Retry
fa_AF: سعی مجدد جدید اضافه کنید

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
fa_AF: اضافه کردن اشتراک جدید

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
fa_AF: اضافه کردن اشتراک

en: Add a Subscription Product
fa_AF: یک محصول اشتراک اضافه کنید

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
fa_AF: پرداخت را اضافه کنید

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
fa_AF: روش پرداخت را اضافه کنید

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
fa_AF: روش پرداخت را اضافه کنید

en: Add to Cart Button Text
fa_AF: متن دکمه اضافه به سبد خرید

en: Address
fa_AF: نشانی

en: Affected event: | Affected events:
fa_AF[0]: رویداد تحت تأثیر:

en: Align Subscription Renewal Day
fa_AF: روز تمدید اشتراک را تراز کنید

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
fa_AF: تمدید اشتراک را در یک روز خاص از هفته، ماه یا سال تنظیم کنید. مثلا روز اول ماه. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
fa_AF: تاریخ پرداخت را برای همه مشتریانی که این اشتراک را خریداری می‌کنند با روز خاصی از هفته یا ماه تنظیم کنید.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
fa_AF: تاریخ پرداخت این اشتراک را با روز خاصی از سال تنظیم کنید. اگر تاریخ قبلاً در سال جاری انجام شده باشد، اولین پرداخت در %s پردازش خواهد شد. برای غیرفعال کردن همگام سازی پرداخت برای این محصول، روز را روی 0 تنظیم کنید.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
fa_AF: همه موارد اشتراک پیوند شده از سبد خرید حذف شده است.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
fa_AF: همه موارد اشتراک پیوند شده بودند

en: All orders types
fa_AF: انواع سفارشات

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
fa_AF: پرداخت اولیه 0 دلار بدون روش پرداخت مجاز است.

en: Allow Switching
fa_AF: اجازه تعویض

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
fa_AF: اجازه دهید یک محصول اشتراک با سایر محصولات و اشتراک ها در همان تراکنش خریداری شود.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
fa_AF: اجازه دهید یک محصول اشتراک با پرداخت اولیه 0 دلار بدون ارائه روش پرداخت خریداری شود. مشتری ملزم به ارائه روش پرداخت در پایان دوره اولیه برای فعال نگه داشتن اشتراک خواهد بود.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
fa_AF: از طریق صفحه %1$sحساب من &gt; مشاهده اشتراک%2$s، به مشتریان اجازه دهید از پرداخت دور بزنند و اشتراک خود را زودتر تمدید کنند. %3$sبیشتر بیاموزید.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
fa_AF: به مشتریان اجازه دهید تمدید خودکار را از صفحه مشاهده اشتراک خود روشن و خاموش کنند.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
fa_AF: اجازه دهید چندین اشتراک و محصول به طور همزمان خریداری شوند.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
fa_AF: به مشترکین اجازه دهید بین اشتراک های مختلف جابجا شوند (ارتقا یا تنزل کنند). %1$sبیشتر بیاموزید%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
fa_AF: همیشه

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
fa_AF[0]: هنگام پردازش یک رویداد مرتبط با اشتراک اخیر خطایی رخ داده است. برای مراحل نحوه رفع اشتراک آسیب‌دیده و کسب اطلاعات بیشتر درباره دلایل احتمالی این خطا، لطفاً راهنمای %1$shere%2$s ما را بخوانید.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
fa_AF: خطایی روی داد، لطفاً دوباره امتحان کنید یا یک روش پرداخت جایگزین را امتحان کنید.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
fa_AF: یک دوره زمانی اختیاری برای انتظار قبل از شارژ اولین پرداخت تکراری. هر گونه هزینه ثبت نام همچنان در ابتدای اشتراک شارژ می شود. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
fa_AF: یک دوره زمانی اختیاری برای انتظار قبل از شارژ اولین پرداخت تکراری. هر گونه هزینه ثبت نام همچنان در ابتدای اشتراک شارژ می شود. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
fa_AF: سفارشی برای تمدید اشتراک خود در %1$s ایجاد شده است. برای پرداخت این فاکتور لطفا از پیوند زیر استفاده کنید: %2$s

en: And much more...
fa_AF: و خیلی بیشتر...

en: Any Payment Method
fa_AF: هر روش پرداخت

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
fa_AF: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مورد را از اشتراک خود حذف کنید؟

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
fa_AF: آیا مطمئن هستید که می خواهید روش پرداخت را از استاندارد PayPal تغییر دهید؟ این امر اشتراک در پی پال را به حالت تعلیق در می آورد.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
fa_AF: آیا مطمئن هستید که می خواهید یک تمدید را پردازش کنید؟ این کار از مشتری هزینه می گیرد و سفارش تمدید را برای او ایمیل می کند (در صورت فعال بودن ایمیل).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
fa_AF: آیا مطمئن هستید که می خواهید دوباره پرداخت را برای این سفارش تمدید امتحان کنید؟ با این کار، هزینه مشتری و ارسال ایمیل‌های سفارش تمدید (در صورت فعال بودن ایمیل) انجام می‌شود.

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
fa_AF: تلاش برای بازیابی درآمدهای تکرارشونده ای که در غیر این صورت به دلیل رد کردن روش های پرداخت فقط به طور موقت از بین می رفت. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
fa_AF: تعویض خودکار تمدید

en: Auto renew
fa_AF: تمدید خودکار

en: Automatic Failed Payment Retries
fa_AF: تلاش های مجدد پرداخت ناموفق خودکار

en: Automatic Failed Payment Retry
fa_AF: پرداخت خودکار ناموفق سعی مجدد

en: Automatic Recurring Payments
fa_AF: پرداخت های مکرر خودکار

en: Automatic payment failed for order {order_number}
fa_AF: پرداخت خودکار برای سفارش {order_number} ناموفق بود

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
fa_AF: پرداخت خودکار برای {order_number} ناموفق بود، {retry_time} دوباره امتحان خواهیم کرد

en: Automatic renewal payment failed
fa_AF: پرداخت تمدید خودکار انجام نشد

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
fa_AF: پس از این مدت زمان اشتراک به طور خودکار منقضی می شود. این مدت علاوه بر هر دوره آزمایشی رایگان یا مدت زمان ارائه شده قبل از اولین تاریخ تمدید هماهنگ است.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
fa_AF: پس از این مدت زمان اشتراک به طور خودکار منقضی می شود. این مدت علاوه بر هر دوره آزمایشی رایگان یا مدت زمان ارائه شده قبل از اولین تاریخ تمدید هماهنگ است.

en: Average Lifetime Value
fa_AF: میانگین ارزش طول عمر

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
fa_AF: میانگین ارزش طول عمر %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
fa_AF: میانگین خط تکراری کل %s

en: Backordered
fa_AF: پس سفارش داده شد

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
fa_AF: به همین دلیل، به عنوان یک روش پرداخت برای اشتراک‌ها توصیه نمی‌شود، مگر اینکه تنها گزینه موجود برای کشور شما باشد.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
fa_AF: از آنجا که کلاس %sWC_Subscription%s %sWC_Order%s را گسترش می‌دهد، می‌توانید از روش‌های آشنای آن مانند %s$subscription-&gt;update_status()%s یا %s$subscription-&gt;get_total()%s استفاده کنید.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
fa_AF: قبل از فعال کردن استاندارد PayPal برای اشتراک‌ها، لطفاً توجه داشته باشید که هنگام استفاده از PayPal Standard، مشتریان در طول عمر اشتراک خود از استاندارد PayPal استفاده نمی‌کنند و PayPal Standard تعدادی محدودیت دارد. لطفاً راهنمای %1$s را بخوانید چرا ما PayPal Standard%2$s را برای اشتراک‌ها توصیه نمی‌کنیم قبل از اینکه این گزینه را فعال کنید.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
fa_AF: قبل از اینکه شما را در راه بفرستیم، باید پایگاه داده شما را به جدیدترین نسخه به روز کنیم. اگر اخیراً نسخه پشتیبان از سایت خود ندارید، %snow زمان ایجاد one%s است.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
fa_AF: بین اشتراک های گروه بندی شده

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
fa_AF: بین تغییرات اشتراک

[ctx: table column header]
en: Big Bang
fa_AF: مهبانگ

en: Billing
fa_AF: صورتحساب

en: Billing Address
fa_AF: آدرس قبض

en: Billing Period
fa_AF: دوره صورتحساب

en: Billing Period:
fa_AF: دوره صورتحساب:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
fa_AF: قرارداد صورت‌حساب در پی پال لغو شد.

en: Billing interval:
fa_AF: فاصله صورتحساب:

en: Billing period for the subscription.
fa_AF: دوره صورتحساب برای اشتراک.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
fa_AF: صورتحساب:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
fa_AF: هم آدرس حمل و نقل مورد استفاده برای اشتراک و هم آدرس پیش‌فرض ارسال شما برای خریدهای بعدی به‌روزرسانی می‌شوند.

en: Browse products
fa_AF: محصولات را مرور کنید

en: Browser User Agent
fa_AF: عامل کاربر مرورگر

en: But wait, there's more!
fa_AF: اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد!

en: Button Text
fa_AF: متن دکمه

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
fa_AF: به‌طور پیش‌فرض، «اشتراک‌ها» در طول ۷ روز، ۵ بار پرداخت را دوباره امتحان می‌کنند. قوانینی که سیستم امتحان مجدد را کنترل می کنند را می توان برای سفارشی سازی تغییر داد:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
fa_AF: به طور پیش‌فرض، افزودن فایل‌های جدید به یک محصول اشتراک موجود، به طور خودکار امکان دسترسی مشترکین فعال به فایل‌های جدید را فراهم می‌کند. با این حال، اکنون می‌توانید تنظیمات %snew content dripping%s را فعال کنید تا فقط پس از پرداخت تمدید بعدی، دسترسی مشترکین به فایل‌های جدید را فراهم کند.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
fa_AF: با تبدیل کردن اشتراک به نوع سفارش سفارشی، اشتراک اکنون یک نوع پست سفارشی است. این باعث می‌شود که درخواست اشتراک‌ها سریع‌تر شود و از یک طرح پایگاه داده استفاده می‌کند که به اندازه پست‌ها و صفحات وردپرس مقیاس‌پذیر است.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
fa_AF: با تمدید زودهنگام اشتراک، پرداخت بعدی شما %s خواهد بود.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
fa_AF: با تمدید زودهنگام اشتراک خود، پرداخت بعدی برنامه ریزی شده شما در %s لغو می شود.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
fa_AF: با استفاده از اشتراک‌های WooCommerce، ممکن است داده‌های شخصی را ذخیره کنید و بسته به اینکه از کدام پردازنده‌های پرداخت شخص ثالث برای پرداخت اشتراک استفاده می‌کنید، ممکن است داده‌های شخصی را با منابع خارجی به اشتراک بگذارید.

en: Cache Update Failures
fa_AF: مشکلات به‌روزرسانی حافظه پنهان

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
fa_AF: نمی توان نام نمایشی نوع آدرس را دریافت کرد. نوع آدرس یک رشته نیست.

en: Can not get status name. Status is not a string.
fa_AF: نمی توان نام وضعیت را دریافت کرد. وضعیت یک رشته نیست.

en: Cancel
fa_AF: لغو کنید

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
fa_AF: لغو کنید

en: Cancel Now
fa_AF: کنسل کن

en: Cancel and remove personal data
fa_AF: اطلاعات شخصی را لغو و حذف کنید

en: Cancellations
fa_AF: لغو

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
fa_AF: لغو شد

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
fa_AF: تاریخ لغو

en: Cancelled Subscription
fa_AF: اشتراک لغو شده

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
fa_AF: ایمیل‌های اشتراک لغو شده زمانی ارسال می‌شوند که اشتراک مشتری لغو شود (خواه توسط مدیر فروشگاه یا مشتری).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
fa_AF: نمی توان اشتراک ایجاد کرد: %s.

en: Change
fa_AF: تغییر دادن

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
fa_AF: آدرس %s را تغییر دهید

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
fa_AF: تغییر روش پرداخت

en: Change Trial and End Dates
fa_AF: تاریخ آزمایش و پایان را تغییر دهید

en: Change address
fa_AF: تغییر آدرس

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
fa_AF: تغییر در اشتراک ها بین شروع و پایان دوره.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
fa_AF: تغییر پرداخت

en: Change payment features:
fa_AF: تغییر ویژگی های پرداخت:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
fa_AF: تغییر روش پرداخت

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
fa_AF: تغییر روش پرداخت

en: Check Out What's New
fa_AF: بررسی کنید چه چیزی جدید است

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
fa_AF: یک روش پرداخت جدید را انتخاب کنید.%s

en: Choose a new subscription.
fa_AF: یک اشتراک جدید انتخاب کنید.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
fa_AF: نقش های پیش فرض را برای اختصاص به مشترکین فعال و غیرفعال انتخاب کنید. برای اهداف نگهداری سوابق، باید یک حساب کاربری برای مشترکین ایجاد شود. به کاربرانی که نقش %1$sadministrator%2$s دارند، مانند شما، هرگز این نقش‌ها را برای جلوگیری از قفل کردن سرپرستان اختصاص نخواهند داد.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
fa_AF: قیمت اشتراک، فاصله صورتحساب و دوره را انتخاب کنید.

en: Choose which format of email to send.
fa_AF: فرمت ایمیل برای ارسال را انتخاب کنید.

en: Clear
fa_AF: پاک کردن

en: Complete checkout to renew now.
fa_AF: تسویه حساب را تکمیل کنید تا اکنون تمدید شود.

en: Complete checkout to renew your subscription.
fa_AF: تسویه حساب را کامل کنید تا اشتراک خود را تمدید کنید.

en: Complete checkout to resubscribe.
fa_AF: برای اشتراک مجدد، تسویه حساب را کامل کنید.

en: Completed Renewal Order
fa_AF: سفارش تمدید تکمیل شده

en: Continue
fa_AF: ادامه هید

en: Copy billing address
fa_AF: آدرس صورتحساب را کپی کنید

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
fa_AF: نمی توان اشتراک دریافت کرد. به احتمال زیاد کلید اشتراک به اشتراک اشاره نمی کند. کلید این بود: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
fa_AF: کشور / ایالت

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
fa_AF: کوپن محدود به تعداد پرداخت های داده شده خواهد بود. سپس به طور خودکار از اشتراک حذف می شود. «پرداخت ها» شامل پرداخت اولیه اشتراک نیز می شود.

en: Create pending parent order
fa_AF: سفارش والد معلق ایجاد کنید

en: Create pending parent order requested by admin action.
fa_AF: ایجاد سفارش والد در انتظار درخواست شده توسط اقدام سرپرست.

en: Create pending renewal order
fa_AF: سفارش تمدید در انتظار ایجاد کنید

en: Create pending renewal order requested by admin action.
fa_AF: ایجاد سفارش تمدید در انتظار درخواست شده توسط مدیریت.

en: Create subscriptions
fa_AF: ایجاد اشتراک

en: Created Date
fa_AF: تاریخ ایجاد

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
fa_AF: قانون تلاش مجدد خام سفارشی

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
fa_AF: قانون تلاش مجدد سفارشی

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
fa_AF: کلاس قانون سعی مجدد سفارشی

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
fa_AF: قوانین تلاش مجدد سفارشی

en: Custom field deleted.
fa_AF: فیلد سفارشی حذف شد.

en: Custom field updated.
fa_AF: فیلد سفارشی به روز شد.

en: Customer
fa_AF: مشتری

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
fa_AF[0]: مشتری %1$s اشتراک خود را تغییر داده است. جزئیات اشتراک جدید آنها به شرح زیر است:

en: Customer ID is invalid.
fa_AF: شناسه مشتری نامعتبر است.

en: Customer Payment Retry
fa_AF: پرداخت مشتری دوباره تلاش کنید

en: Customer Provided Note
fa_AF: یادداشت ارائه شده توسط مشتری

en: Customer Renewal Invoice
fa_AF: فاکتور تمدید مشتری

en: Customer Suspensions
fa_AF: تعلیق مشتریان

en: Customer Totals
fa_AF: مجموع مشتریان

en: Customer add payment method page &rarr;
fa_AF: صفحه روش پرداخت اضافه کردن مشتری →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
fa_AF: مشتری &quot;%1$s&quot; (شناسه محصول: #%2$d) را از طریق صفحه حساب من اضافه کرد.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
fa_AF: مشتری %s را اضافه کرد.

en: Customer change payment method page &rarr;
fa_AF: صفحه روش پرداخت تغییر مشتری →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
fa_AF: مشتری &quot;%1$s&quot; (شناسه محصول: #%2$d) را از طریق صفحه حساب من حذف کرد.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
fa_AF: درخواست مشتری برای تمدید زودهنگام:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
fa_AF: مشتری دوباره به ترتیب #%s مشترک شد

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
fa_AF: ذخیره اشتراک مشتری اکنون توسط %1$s و %2$s مدیریت می‌شود.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
fa_AF: ذخیره اشتراک مشتری اکنون توسط %1$s مدیریت می‌شود.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
fa_AF: مشتری با موفقیت زودتر با سفارش %s تمدید کرد.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
fa_AF: تغییر مشتری از: %1$s به %2$s.

en: Customer's notes about the order
fa_AF: یادداشت های مشتری در مورد سفارش

en: Customer:
fa_AF: مشتری:

en: Customers
fa_AF: مشتریان

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
fa_AF: مشتریان و سایر کاربران غیرمدیریت می‌توانند بدون وقفه فروشگاه شما را مرور کرده و در زمانی که به‌روزرسانی در حال انجام است، خرید کنند.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
fa_AF: مشتریان اکنون می توانند محصولات مختلف اشتراک را در یک تراکنش خریداری کنند. محصولات می‌توانند طبق هر زمان‌بندی صورت‌حساب بگیرند و ترکیبی از هزینه‌های ثبت‌نام و/یا آزمایش‌های رایگان داشته باشند.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
fa_AF: مشتریان دارای اشتراک از این تنظیم مستثنی هستند.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
fa_AF: قوانین سعی مجدد را سفارشی کنید

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
fa_AF: متن نمایش داده شده روی دکمه کنار اشتراک در صفحه حساب مشترک را سفارشی کنید. پیش فرض &quot;تغییر اشتراک&quot; است، اما ممکن است بخواهید آن را به &quot;ارتقا&quot; یا &quot;تغییر اشتراک&quot; تغییر دهید.

en: Database Update Required
fa_AF: به روز رسانی پایگاه داده مورد نیاز است

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
fa_AF: پایگاه داده به نسخه %s به روز شد

en: Date
fa_AF: تاریخ

en: Date Changed
fa_AF: تاریخ تغییر کرد

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
fa_AF: تاریخ تعلیق

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
fa_AF: تاریخ تعلیق: %s

en: Date type can not be an empty string.
fa_AF: نوع تاریخ نمی تواند یک رشته خالی باشد.

en: Date type is not a string.
fa_AF: نوع تاریخ یک رشته نیست.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
fa_AF: روز

en: Delete Customer Subscription Cache
fa_AF: حافظه پنهان اشتراک مشتری را حذف کنید

en: Delete Permanently
fa_AF: حذف برای همیشه

en: Delete Related Order Cache
fa_AF: کش سفارش های مرتبط را حذف کنید

en: Delete all variations without a subscription
fa_AF: تمام تغییرات را بدون اشتراک حذف کنید

en: Delete this item permanently
fa_AF: این مورد را برای همیشه حذف کنید

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
fa_AF: توسعه دهندگان همچنین می توانند از تمام توابع آشنای وردپرس مانند %sget_posts()%s برای پرس و جو یا تغییر داده های اشتراک استفاده کنند.

en: Disable auto renew
fa_AF: غیرفعال کردن تمدید خودکار

en: Discount
fa_AF: تخفیف

en: Display the auto renewal toggle
fa_AF: کلید تمدید خودکار را نمایش دهید

en: Do not limit
fa_AF: محدود نکنید

en: Do not synchronise
fa_AF: همگام سازی نکنید

[ctx: short for documents]
en: Docs
fa_AF: اسناد

[ctx: short for documents]
en: Documentation
fa_AF: مستندات

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
fa_AF: خلع درجه

en: Downloadable
fa_AF: قابل دانلود

en: Drip Downloadable Content
fa_AF: محتوای قابل دانلود را دریپ کنید

en: Early Renewal
fa_AF: تمدید زودهنگام

en: Edit
fa_AF: ویرایش کنید

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
fa_AF: ویرایش کنید

en: Edit Retry
fa_AF: ویرایش سعی مجدد

en: Edit Subscription
fa_AF: ویرایش اشتراک

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
fa_AF: ویرایش اشتراک

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
fa_AF: ویرایش اشتراک با خطا انجام نشد: %s

en: Email
fa_AF: پست الکترونیک

en: Email Address
fa_AF: آدرس ایمیل

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
fa_AF: عنوان ایمیل

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
fa_AF: نوع ایمیل

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
fa_AF: ایمیل: %s

en: Enable Automatic Retry
fa_AF: سعی مجدد خودکار را فعال کنید

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
fa_AF: استاندارد PayPal را برای اشتراک‌ها فعال کنید

en: Enable auto renew
fa_AF: تمدید خودکار را فعال کنید

en: Enable automatic payments
fa_AF: فعال کردن پرداخت های خودکار

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
fa_AF: سعی مجدد خودکار پرداخت های تکراری ناموفق را فعال کنید

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
fa_AF: چکیدن را برای محتوای قابل دانلود در محصولات اشتراکی فعال کنید.

en: Enable this email notification
fa_AF: این اعلان ایمیل را فعال کنید

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
fa_AF: فعال غیرفعال

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
fa_AF: فعال کردن این امکان دسترسی به فایل‌های دانلودی جدید اضافه شده به محصول را تنها پس از پردازش تمدید بعدی فراهم می‌کند.%sبه‌طور پیش‌فرض، دسترسی به فایل‌های قابل دانلود جدید اضافه‌شده به محصول بلافاصله به هر مشتری که اشتراک فعال آن محصول را دارد، اعطا می‌شود.

en: End Date
fa_AF: تاریخ پایان

[ctx: table heading]
en: End Date
fa_AF: تاریخ پایان

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
fa_AF: تاریخ پایان

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
fa_AF: تاریخ پایان: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
fa_AF: تاریخ پایان

[ctx: table heading]
en: End date
fa_AF: تاریخ پایان

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
fa_AF: تاریخ پایان: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
fa_AF: پایان دوره پیش پرداخت

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
fa_AF: پایان دوره پیش پرداخت: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
fa_AF: نقطه پایانی برای صفحه حساب من → تغییر روش پرداخت اشتراک

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
fa_AF: نقطه پایانی برای صفحه اشتراک ها → حساب من

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
fa_AF: نقطه پایانی برای حساب من → مشاهده صفحه اشتراک

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
fa_AF: بازه جدیدی را به عنوان یک عدد وارد کنید (مثلاً برای شارژ هر 2 ماه، 2 را وارد کنید):

en: Enter a new length (e.g. 5):
fa_AF: یک طول جدید وارد کنید (مثلاً 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
fa_AF: گیرندگان را برای این ایمیل وارد کنید (با کاما از هم جدا شده اند). پیش‌فرض %s است.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
fa_AF: دوره جدید، روز، هفته، ماه یا سال را وارد کنید:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
fa_AF: خطا

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
fa_AF: خطا %d: اضافه کردن مالیات به اشتراک امکان پذیر نیست. لطفا دوباره تلاش کنید.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
fa_AF: خطا %d: امکان ایجاد سفارش وجود ندارد. لطفا دوباره تلاش کنید.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
fa_AF: خطا %d: امکان ایجاد اشتراک وجود ندارد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Error during subscription status transition.
fa_AF: خطا در هنگام انتقال وضعیت اشتراک.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
fa_AF: خطا در ذخیره نقاط پایانی اشتراک‌ها: %1$sاشتراک‌ها%2$s، %1$sنمایش اشتراک%2$s و %1$sروش پرداخت اشتراک%2$s نمی‌تواند یکسان باشد. تغییرات برگردانده شده است.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
fa_AF: خطا در به‌روزرسانی برخی اطلاعات: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
fa_AF: خطا: افزودن محصول به اشتراک ایجاد شده امکان پذیر نیست. لطفا دوباره تلاش کنید.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
fa_AF: خطا: امکان ایجاد سفارش تمدید با یادداشت &quot;%s&quot; وجود ندارد

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
fa_AF: خطا: امکان ایجاد اشتراک وجود ندارد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
fa_AF: خطا: نمی توان منطقه زمانی مرورگر شما را پیدا کرد.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
fa_AF: زمان تخمینی باقی مانده (دقیقه:ثانیه): %s

en: Expire after
fa_AF: پس از انقضا

[ctx: Subscription status]
en: Expired
fa_AF: منقضی شده

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
fa_AF[0]: منقضی شده <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
fa_AF: اشتراک منقضی شده

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
fa_AF: ایمیل های اشتراک منقضی شده زمانی ارسال می شوند که اشتراک مشتری منقضی شود.

en: Export CSV
fa_AF: صادرات CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
fa_AF: ناموفق

en: Failed Payment Retries
fa_AF: تلاش های مجدد پرداخت ناموفق

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
fa_AF: پرداخت‌های تکراری ناموفق اکنون می‌توانند به‌طور خودکار دوباره امتحان شوند. این به بازیابی درآمدی کمک می کند که در غیر این صورت به دلیل رد روش های پرداخت فقط به طور موقت از بین می رود.

en: Failed retries
fa_AF: تلاش های مجدد ناموفق

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
fa_AF: ثبت نام برای اشتراک %s ناموفق بود.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
fa_AF: وضعیت اشتراک برای سفارش #%1$s فعال نشد: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
fa_AF: لغو اشتراک پس از لغو سفارش #%1$s انجام نشد: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
fa_AF: پرداخت ناموفق در اشتراک برای سفارش #%1$s پردازش نشد: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
fa_AF: برای سفارش #%1$s: %2$s، اشتراک به عنوان منقضی شده تنظیم نشد

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
fa_AF: پس از تمدید زودهنگام مشتری با سفارش %s، تاریخ اشتراک به‌روزرسانی نشد.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
fa_AF: پس از توقف سفارش #%1$s، وضعیت اشتراک به‌روزرسانی نشد: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
fa_AF: دروازه‌های جدیدی را پیدا کنید که %1$s از پرداخت اشتراک خودکار%2$s پشتیبانی می‌کنند، در %3$sWooCommerce Marketplace%4$s رسمی.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
fa_AF: پرداخت اول به نسبت پرداخت بعدی: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
fa_AF: اولین پرداخت: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
fa_AF: اولین تمدید: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
fa_AF: برای همه محصولات اشتراک

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
fa_AF: برای ارتقا و تنزل همه محصولات اشتراک

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
fa_AF: فقط برای ارتقا و تنزل محصولات اشتراک مجازی

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
fa_AF: برای ارتقاء همه محصولات اشتراک

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
fa_AF: فقط برای ارتقاء محصولات اشتراک مجازی

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
fa_AF: فقط برای محصولات اشتراک مجازی

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
fa_AF: برای اینکه مدیر فروشگاه بتواند اشتراک را از پرداخت های تمدید خودکار به دستی (یا دستی به خودکار) با اشتراک نسخه 1.5 تغییر دهد، پایگاه داده باید مستقیماً تغییر می کرد. اشتراک‌ها اکنون راهی برای درگاه‌های پرداخت فراهم می‌کند که به شما امکان می‌دهد آن را از رابط جدید %sEdit Subscription%s تغییر دهید.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
fa_AF: به منظور پردازش پرداخت های مکرر اشتراک، نام مشتری، آدرس صورتحساب، آدرس حمل و نقل، آدرس ایمیل، شماره تلفن و جزئیات کارت اعتباری/پرداخت را ذخیره می کنیم.

[ctx: shipping method price]
en: Free
fa_AF: رایگان

en: Free Trial
fa_AF: امتحان رایگان

en: Free shipping coupon
fa_AF: کوپن ارسال رایگان

en: Free trial
fa_AF: امتحان رایگان

en: Free trial length
fa_AF: طول دوره آزمایشی رایگان

en: Free trial period
fa_AF: دوره آزمایشی رایگان

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
fa_AF: شناسه دروازه: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
fa_AF: Gateway از تغییر روش پرداخت توسط سرپرست در اشتراک پشتیبانی نمی کند.

en: General
fa_AF: عمومی

en: Generate Customer Subscription Cache
fa_AF: کش اشتراک مشتری را ایجاد کنید

en: Generate Related Order Cache
fa_AF: ایجاد کش سفارشات مرتبط

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
fa_AF: به تنظیمات اشتراک های WooCommerce بروید

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
fa_AF: به تنظیمات اشتراک های WooCommerce بروید »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
fa_AF: خود،

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
fa_AF: داده های سفارش تمدید افتخاری

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
fa_AF: چند مشتری بیش از 6 ماه مشترک می مانند؟ میانگین طول عمر مشترکین شما چقدر است؟ فروشگاه شما در ماه آینده چقدر درآمد تجدید خواهد داشت؟

en: ID
fa_AF: شناسه

[ctx: subscription ID table heading]
en: ID
fa_AF: شناسه

en: IP Address
fa_AF: آدرس آی پی

en: IPN subscription cancelled.
fa_AF: اشتراک IPN لغو شد.

en: IPN subscription failing payment method changed.
fa_AF: روش پرداخت ناموفق اشتراک IPN تغییر کرد.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
fa_AF: پرداخت اشتراک IPN %1$s به دلیل: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
fa_AF: پرداخت اشتراک IPN %s.

en: IPN subscription payment completed.
fa_AF: پرداخت اشتراک IPN تکمیل شد.

en: IPN subscription payment failure.
fa_AF: عدم پرداخت اشتراک IPN.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
fa_AF: روش پرداخت اشتراک IPN به PayPal تغییر کرد.

en: IPN subscription sign up completed.
fa_AF: ثبت نام اشتراک IPN تکمیل شد.

en: IPN subscription suspended.
fa_AF: اشتراک IPN به حالت تعلیق درآمد.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
fa_AF: اگر اشتراک مشترکی به صورت دستی لغو شود یا منقضی شود، این نقش به او اختصاص داده می شود.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
fa_AF: اگر اشتراک با یک روز خاص از هفته، ماه یا سال هماهنگ شده است، در زمان ثبت نام، مبلغی را برای اشتراک در نظر بگیرید.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
fa_AF: اگر از تراکنش‌های PayPal Standard یا PayPal Reference استفاده می‌کنید، لطفاً برای جزئیات بیشتر به خط‌مشی رازداری %1$sPayPal%2$s مراجعه کنید.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
fa_AF: اگر نمی‌خواهید خریدهای اشتراک جدید به‌طور خودکار پرداخت‌های تمدید را شارژ کنند، می‌توانید پرداخت‌های خودکار را خاموش کنید. اشتراک های خودکار موجود همچنان به طور خودکار از مشتریان هزینه دریافت می کنند. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
fa_AF: اگر خطای سرور دریافت کردید و صفحه را مجدداً بارگیری کردید تا این اعلان را پیدا کنید، لطفاً صفحه را در %s ثانیه تازه‌سازی کنید و روال ارتقا بدون مشکل دوباره شروع می‌شود.

en: Ignore this error
fa_AF: این خطا را نادیده بگیرید

en: Ignore this error (not recommended)
fa_AF: نادیده گرفتن این خطا (توصیه نمی شود)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
fa_AF: اشتراک ها را از طریق CSV به WooCommerce وارد کنید یا اشتراک های خود را از WooCommerce به CSV با پسوند WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter صادر کنید.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
fa_AF: واردات / صادرات اشتراک

en: Improved scheduled action data storage
fa_AF: ذخیره سازی داده های اقدام برنامه ریزی شده بهبود یافته است

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
fa_AF: در %s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
fa_AF: در نسخه‌های قبلی اشتراک‌ها، کل اشتراک به عنوان مبلغی که برای پرداخت‌های تمدید خودکار دریافت می‌شود، به درگاه‌های پرداخت منتقل می‌شد. این کار اضافه کردن هزینه‌ها یا تخفیف‌های یک‌باره را به تمدید پیچیده‌تر کرد.

en: Inactive Subscriber Role
fa_AF: نقش مشترک غیرفعال

en: Increased processing rate for scheduled payments
fa_AF: نرخ پردازش برای پرداخت های برنامه ریزی شده افزایش یافته است

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
fa_AF: اشتراک اولیه

en: Initial payment discount
fa_AF: تخفیف پرداخت اولیه

en: Installed Plugins
fa_AF: پلاگین های نصب شده

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
fa_AF: تاریخ %s نامعتبر است. تاریخ باید به این شکل باشد: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
fa_AF: PayPal IPN نامعتبر: اشتراک منطبق پیدا نشد.

en: Invalid Subscription.
fa_AF: اشتراک نامعتبر

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
fa_AF: تاریخ ایجاد نامعتبر است. تاریخ باید یک رشته و با قالب: &quot;Ymd H:i:s&quot; باشد.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
fa_AF: داده نامعتبر پارامتر اول دارای تاریخی است که در انواع تاریخ ثبت شده نیست.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
fa_AF: داده نامعتبر پارامتر اول هنگام ارسال به update_dates() خالی بود.

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
fa_AF: داده نامعتبر هیچ شناسه مورد معتبری ارسال نشد.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
fa_AF: داده نامعتبر هیچ اشتراک / سفارش معتبری ارسال نشد.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
fa_AF: داده نامعتبر سفارشات مورد انتظار سفارش نیستند.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
fa_AF: داده نامعتبر نوع کپی یک رشته نیست.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
fa_AF: تاریخ نامعتبر تاریخ باید یک رشته و با قالب: &quot;Ymd H:i:s&quot; باشد.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
fa_AF: قالب نامعتبر است. پارامتر اول باید یک آرایه باشد.

en: Invalid order.
fa_AF: سفارش نامعتبر است.

en: Invalid recurring shipping method.
fa_AF: روش حمل و نقل مکرر نامعتبر است.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
fa_AF: نوع رابطه نامعتبر: %1$s. نوع رابطه سفارش باید یکی از موارد زیر باشد: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
fa_AF: کد امنیتی نامعتبر است، لطفاً صفحه را دوباره بارگیری کنید و دوباره امتحان کنید.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
fa_AF: نوع ترتیب مرتب سازی نامعتبر: %1$s. آرگومان $sort_order باید %2$s یا %3$s باشد.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
fa_AF: فاصله صورتحساب اشتراک نامعتبر داده شده است. باید یک عدد صحیح بزرگتر از 0 باشد.

en: Invalid subscription billing period given.
fa_AF: دوره صورتحساب اشتراک نامعتبر داده شده است.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
fa_AF: مشتری_id اشتراک نامعتبر است.

en: Invalid subscription id.
fa_AF: شناسه اشتراک نامعتبر است.

en: Invalid subscription status given.
fa_AF: وضعیت اشتراک نامعتبر ارائه شده است.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
fa_AF: نوع سوئیچ &quot;%s&quot; نامعتبر است. سوئیچ باید یکی از موارد زیر باشد: &quot;ارتقا&quot;، &quot;کاهش&quot; یا &quot;تقاطع&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
fa_AF: نوع به روز رسانی نامعتبر: %s. انواع به روز رسانی پست پشتیبانی شده عبارتند از &quot;افزودن&quot; یا &quot;حذف&quot;. به‌روزرسانی‌ها مستقیماً در پست متا انجام می‌شوند.

en: Invoice for renewal order {order_number}
fa_AF: فاکتور سفارش تمدید {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
fa_AF: فاکتور سفارش تمدید {order_number} از {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
fa_AF: %1$sاکیداً توصیه می‌شود که اگر اشتراک‌های فعال با PayPal دارید، آدرس ایمیل گیرنده%2$s را تغییر ندهید. انجام این کار می تواند اشتراک های موجود را از بین ببرد.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
fa_AF: به نظر می رسد این سایت منتقل شده است یا یک سایت تکراری است. %1$sاشتراک‌های WooCommerce%2$s پرداخت‌های خودکار و ایمیل‌های مربوط به اشتراک را در این سایت غیرفعال کرده است تا از پرداخت‌های تکراری از یک محیط مرحله‌ای یا آزمایشی جلوگیری کند. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s %5$s%7$s%6$s را نشانی وب سایت در نظر می گیرد. %3$sبیشتر بیاموزید »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
fa_AF: از قبل امکان تغییر تاریخ پرداخت بعدی اشتراک وجود داشت، اما برخی از مدیران فروشگاه می‌خواستند یک دوره آزمایشی رایگان طولانی‌تر برای مشتری ارائه دهند یا یک ماه دیگر به تاریخ انقضا اضافه کنند. اکنون می توانید همه این تاریخ ها را از صفحه %sEdit Subscription%s تغییر دهید.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
fa_AF: اکنون خرید اشتراک های بیشتر برای مشتریان شما آسان تر شده است!

en: Item ID.
fa_AF: شناسه مورد

en: Items
fa_AF: موارد

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
fa_AF: فقط برای اطلاع شما — ما سفارش تمدید اشتراک شما #%s را دریافت کردیم و اکنون در حال پردازش است:

en: Label
fa_AF: برچسب

en: Last 7 Days
fa_AF: 7 روز گذشته

en: Last Month
fa_AF: ماه گذشته

en: Last Order Date
fa_AF: تاریخ آخرین سفارش

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
fa_AF: تاریخ آخرین سفارش

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
fa_AF: تاریخ آخرین سفارش: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
fa_AF: آخرین سفارش: %s

en: Last day of the month
fa_AF: آخرین روز ماه

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
fa_AF: آخرین تاریخ سفارش

en: Last recorded error:
fa_AF: آخرین خطای ثبت شده:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
fa_AF: بیشتر بدانید

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
fa_AF: بیشتر بدانید

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
fa_AF: بیشتر بدانید

en: Learn more
fa_AF: بیشتر بدانید

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
fa_AF: درباره صفحه جدید %sView اشتراک%s بیشتر بیاموزید.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
fa_AF: درباره ویژگی جدید %smultiple اشتراک%s بیشتر بیاموزید.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
fa_AF: ارزش مادام العمر از اشتراک %s

en: Limit subscription
fa_AF: محدود کردن اشتراک

en: Limit to one active subscription
fa_AF: محدود به یک اشتراک فعال

en: Limit to one of any status
fa_AF: محدود به یکی از هر وضعیت

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
fa_AF[0]: کوپن استفاده محدود «%1$s» از اشتراک حذف شد. %2$d بار استفاده شده است.

en: Line subtotal (before discounts).
fa_AF: جمع فرعی خط (قبل از تخفیف).

en: Line subtotal tax (before discounts).
fa_AF: مالیات کل خط (قبل از تخفیف).

en: Line taxes.
fa_AF: مالیات خط.

en: Line total (after discounts).
fa_AF: کل خط (بعد از تخفیف).

en: Line total tax (after discounts).
fa_AF: مالیات کل خط (بعد از تخفیف).

[ctx: refers to live site]
en: Live
fa_AF: زنده

en: Load billing address
fa_AF: آدرس صورتحساب را بارگیری کنید

en: Load shipping address
fa_AF: آدرس حمل و نقل را بارگیری کنید

[ctx: used in "Subscription scheduled for <date>"]
note: translators: php date string
en: M j, Y @ G:i
fa_AF: M j، Y @ G:i

en: Manage Subscriptions
fa_AF: مدیریت اشتراک ها

en: Manual Renewal
fa_AF: تمدید دستی

en: Manual Renewal Payments
fa_AF: پرداخت های تمدید دستی

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
fa_AF: سفارش تمدید دستی در انتظار پرداخت مشتری.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
fa_AF: محصولات اشتراک %s را به عنوان &quot;فروش جداگانه&quot; علامت گذاری کرد.

en: Meta key.
fa_AF: کلید متا.

en: Meta label.
fa_AF: برچسب متا.

en: Meta value.
fa_AF: مقدار متا

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
fa_AF: قلاب‌های مربوط به اشتراک %1$s را به زمان‌بندی جدید منتقل کرد (در %2$s ثانیه).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
fa_AF: %1$s اشتراک به ساختار جدید منتقل شد (در %2$s ثانیه).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
fa_AF: متفرقه

en: Mixed Checkout
fa_AF: پرداخت مختلط

en: Month for Synchronisation
fa_AF: ماه برای همگام سازی

en: Move this item to the Trash
fa_AF: این مورد را به سطل زباله منتقل کنید

[ctx: email type]
en: Multipart
fa_AF: چند قسمتی

en: Multiple Subscriptions
fa_AF: اشتراک های متعدد

en: My Account
fa_AF: حساب من

en: My Subscription
fa_AF: اشتراک من

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
fa_AF: هرگز

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
fa_AF: هرگز (هنگام ثبت نام کل مبلغ تکراری را شارژ نکنید)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
fa_AF: هرگز (هزینه ثبت نام کامل را دریافت کنید)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
fa_AF: هرگز (هزینه ثبت نام دریافت نکنید)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
fa_AF: هرگز (هیچ مبلغ تکراری را شارژ نکنید)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
fa_AF: هرگز منقضی نمی شود

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
fa_AF: شیء %sWC_Subscription%s جدید

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
fa_AF: نوع پست %sshop_subscription%s جدید

en: New Add/Edit Subscription Screen
fa_AF: افزودن/ویرایش صفحه اشتراک جدید

en: New Renewal Order
fa_AF: دستور تمدید جدید

en: New Retry
fa_AF: امتحان مجدد جدید

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
fa_AF: اشتراک جدید

en: New Subscription Emails
fa_AF: ایمیل های اشتراک جدید

en: New Subscriptions
fa_AF: اشتراک های جدید

en: New View Subscription Page
fa_AF: مشاهده صفحه اشتراک جدید

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
fa_AF: ایمیل‌های سفارش تمدید جدید هنگام پردازش پرداخت تمدید اشتراک ارسال می‌شوند.

en: New subscription details
fa_AF: جزئیات اشتراک جدید

en: New subscription renewal order
fa_AF: سفارش جدید تمدید اشتراک

en: Next
fa_AF: بعد

en: Next 12 Months
fa_AF: 12 ماه آینده

en: Next 30 Days
fa_AF: 30 روز آینده

en: Next 7 Days
fa_AF: 7 روز آینده

en: Next Month
fa_AF: ماه آینده

en: Next Payment
fa_AF: پرداخت بعدی

[ctx: table heading]
en: Next Payment
fa_AF: پرداخت بعدی

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
fa_AF: تاریخ پرداخت بعدی: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
fa_AF: پرداخت بعدی

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
fa_AF: تاریخ پرداخت بعدی

en: Next payment: %s
fa_AF: پرداخت بعدی: %s

en: No
fa_AF: خیر

en: No Subscriptions found
fa_AF: هیچ اشتراکی یافت نشد

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
fa_AF: هیچ اشتراکی در سطل زباله یافت نشد

en: No billing address set.
fa_AF: آدرس صورت‌حساب تنظیم نشده است.

en: No customers found.
fa_AF: مشتری پیدا نشد

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
fa_AF: هیچ درگاه پرداختی که قادر به پردازش پرداخت های اشتراک خودکار باشد فعال نیست. اگر می‌خواهید پرداخت‌های خودکار را پردازش کنید، افزونه %1$sfree Stripe%2$s را توصیه می‌کنیم.

en: No products found.
fa_AF: هیچ محصولی یافت نشد

en: No retries found
fa_AF: هیچ تلاش مجددی یافت نشد

en: No retries found in trash
fa_AF: هیچ تلاش مجددی در سطل زباله یافت نشد

en: No shipping address set.
fa_AF: هیچ آدرس حمل و نقل تنظیم نشده است.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
fa_AF: عدم اشتراک

en: None
fa_AF: هیچ یک

en: Not cancelled
fa_AF: لغو نشده است

en: Not yet ended
fa_AF: هنوز تمام نشده است

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
fa_AF: توجه داشته باشید که خرید اشتراک همچنان به یک حساب کاربری نیاز دارد.

en: Note:
fa_AF: توجه داشته باشید:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
fa_AF: تعداد روزهای پس از ثبت نام

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
fa_AF: تعداد ماه پس از ثبت نام

en: Number of renewals
fa_AF: تعداد تمدید

en: Number of resubscribes
fa_AF: تعداد اشتراک مجدد

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
fa_AF: تعداد هفته پس از ثبت نام

[ctx: Subscription status]
en: On hold
fa_AF: در انتظار

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
fa_AF: در انتظار

en: On-hold Renewal Order
fa_AF: سفارش تمدید در انتظار

en: One time shipping
fa_AF: یک بار ارسال

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
fa_AF: فقط به مشتری اجازه دهید یک اشتراک در این محصول داشته باشد. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
fa_AF: فقط مدیران فروشگاه می توانند تاریخ پرداخت را ویرایش کنند.

en: Open a ticket
fa_AF: یک بلیط باز کنید

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
fa_AF: به صورت اختیاری مبلغی را در ابتدای اشتراک در نظر بگیرید. هزینه ثبت نام بلافاصله دریافت می شود، حتی اگر محصول آزمایشی رایگان داشته باشد یا تاریخ پرداخت همگام شود.

en: Order
fa_AF: سفارش

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
fa_AF: سفارش #%s به سبد خرید اضافه نشده است.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
fa_AF: سفارش %s برای ثبت تمدید زودهنگام ایجاد شد.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
fa_AF: سفارش %s برای ثبت تمدید ایجاد شد.

en: Order Number
fa_AF: شماره سفارش

en: Order date: %s
fa_AF: تاریخ سفارش: %s

en: Order number: %s
fa_AF: شماره سفارش: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
fa_AF: سفارشات

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
fa_AF: سفارشات با %s

[ctx: An order type]
en: Original
fa_AF: اصلی

en: Other
fa_AF: دیگر

[ctx: label for the system status page]
en: Other
fa_AF: دیگر

en: Parent Order
fa_AF: سفارش والدین

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
fa_AF: سفارش والدین

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
fa_AF: اشتراک های والدین

en: Parent order:
fa_AF: سفارش والدین:

en: Parent order:
fa_AF: سفارش والدین:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
fa_AF: پرداخت

en: Pay Now &raquo;
fa_AF: الان پرداخت کن &quot;

en: Pay now
fa_AF: الان پرداخت کن

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
fa_AF: خطای PayPal API - اعتبارنامه نادرست است.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
fa_AF: خطای PayPal API: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
fa_AF: تراکنش های مرجع پی پال فعال شد

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
fa_AF: PayPal Standard تعدادی محدودیت دارد و از همه ویژگی های اشتراک پشتیبانی نمی کند.

en: PayPal Subscription ID:
fa_AF: شناسه اشتراک پی پال:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
fa_AF: انجام تراکنش پی پال: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
fa_AF: PayPal برای تراکنش های اشتراک غیرفعال است. لطفاً %1$sIPN%2$s PayPal را تنظیم کنید و %3$اطلاعات API خود را%4$s ارسال کنید تا PayPal برای اشتراک‌ها فعال شود.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
fa_AF: پرداخت PayPal تأیید شد (شناسه: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
fa_AF: پرداخت PayPal رد شد: %s

en: Payment
fa_AF: پرداخت

en: Payment Gateway Support
fa_AF: پشتیبانی درگاه پرداخت

en: Payment Method
fa_AF: روش پرداخت

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
fa_AF: روش های پرداخت

en: Payment Retry
fa_AF: پرداخت سعی مجدد

en: Payment failed.
fa_AF: پرداخت ناموفق.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
fa_AF: پرداخت برای سفارش تمدید با روش پرداخت موجود در پرونده شما ناموفق بود، لطفاً دوباره امتحان کنید.

en: Payment gateway ID.
fa_AF: شناسه درگاه پرداخت

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
fa_AF: درگاه‌های پرداختی که از پرداخت‌های تکرارشونده خودکار پشتیبانی نمی‌کنند، می‌توانند برای پردازش %1$s دستی پرداخت‌های تمدید اشتراک %2$s استفاده شوند.

en: Payment method added.
fa_AF: روش پرداخت اضافه شد

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
fa_AF: روش پرداخت توسط مشترک از صفحه حساب خود از &quot;%1$s&quot; به &quot;%2$s&quot; تغییر کرد.

en: Payment method meta must be an array.
fa_AF: متای روش پرداخت باید یک آرایه باشد.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
fa_AF: متای روش پرداخت پس از اینکه مشتری رمز پیش‌فرض خود را تغییر داد و اشتراک‌های خود را به‌روزرسانی کرد، به‌روزرسانی شد. متای پرداخت از %1$s به %2$s تغییر کرد

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
fa_AF: متای روش پرداخت پس از اینکه مشتری رمزی را از صفحه حساب من حذف کرد، به روز شد. متای پرداخت از %1$s به %2$s تغییر کرد

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
fa_AF: روش پرداخت برای همه اشتراک‌های فعلی شما به‌روزرسانی شد.

en: Payment method updated.
fa_AF: روش پرداخت به روز شد.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
fa_AF: پردازش پرداخت نادیده گرفته شد - سفارش تمدید در %1$sسایت مرحله‌بندی%2$s در حالت قفل سایت ایجاد شد. سایت زنده در %3$s است

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
fa_AF: تلاش مجدد برای پرداخت برای سفارش تمدید با چندین اشتراک مرتبط بدون روش پرداخت مشترک.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
fa_AF: زمانی که تلاش برای پردازش خودکار پرداخت تمدید اشتراک ناموفق بوده و یک قانون تلاش مجدد برای پرداخت مجدد در آینده اعمال شود، ایمیل‌های پرداخت مجدد به گیرنده(های) انتخابی ارسال می‌شوند.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
fa_AF: پست‌های پرداخت مجدد جزئیات مربوط به تلاش مجدد خودکار پرداخت‌های تمدید ناموفق را ذخیره می‌کنند.

en: Payment status marked complete.
fa_AF: وضعیت پرداخت کامل علامت‌گذاری شد.

en: Payment:
fa_AF: پرداخت:

en: Peek Under the Hood for Developers
fa_AF: زیر سرپوش برای توسعه دهندگان

[ctx: Subscription status]
en: Pending
fa_AF: در انتظار

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
fa_AF: در انتظار لغو

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
fa_AF[0]: لغو در انتظار <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
fa_AF: تلاش‌های مجدد در انتظار

en: Pending subscription created.
fa_AF: اشتراک معلق ایجاد شد.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
fa_AF: یادداشت اشتراک برای همیشه حذف شده است

en: Personal data removed.
fa_AF: اطلاعات شخصی حذف شد

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
fa_AF: داده های شخصی در اشتراک %s حفظ شده است.

en: Phone Number
fa_AF: شماره تلفن

en: Place Order Button Text
fa_AF: متن دکمه سفارش محل

[ctx: email type]
en: Plain text
fa_AF: متن ساده

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
fa_AF: لطفاً یک درگاه پرداخت معتبر برای تغییر انتخاب کنید.

en: Please enter a date after the next payment.
fa_AF: لطفاً تاریخ بعد از پرداخت بعدی وارد کنید.

en: Please enter a date after the start date.
fa_AF: لطفاً تاریخ بعد از تاریخ شروع را وارد کنید.

en: Please enter a date after the trial end.
fa_AF: لطفاً یک تاریخ پس از پایان آزمایشی وارد کنید.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
fa_AF: لطفاً تاریخی را حداقل یک ساعت بعد وارد کنید.

en: Please enter a date before the next payment.
fa_AF: لطفاً یک تاریخ قبل از پرداخت بعدی وارد کنید.

en: Please enter a start date in the past.
fa_AF: لطفاً تاریخ شروع را در گذشته وارد کنید.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
fa_AF: لطفاً یک کدپستی/زیپ معتبر وارد کنید.

en: Please enter all date fields.
fa_AF: لطفا تمام فیلدهای تاریخ را وارد کنید.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
fa_AF: لطفاً این صفحه را تا تکمیل فرآیند به‌روزرسانی باز نگه دارید. نیازی به رفرش یا راه اندازی مجدد فرآیند نیست.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
fa_AF: لطفاً برای انتخاب روش پرداخت جدید برای اشتراک خود وارد حساب کاربری خود در زیر شوید.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
fa_AF: لطفاً توجه داشته باشید: داده‌های این گزارش در حافظه پنهان ذخیره می‌شوند. داده های نمایش داده شده ممکن است تا 24 ساعت قدیمی باشند. کش هر روز صبح ساعت 4 صبح در منطقه زمانی سایت شما به روز می شود.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
fa_AF: لطفاً افزونه WooCommerce Subscriptions را فوراً به نسخه 2.0 یا جدیدتر ارتقا دهید. اگر به کمک نیاز دارید، پس از ارتقاء به اشتراک نسخه 2.0، لطفاً %1$یک بلیط پشتیبانی%2$s را باز کنید.

en: Previous
fa_AF: قبلی

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
fa_AF: نسخه‌های قبلی اشتراک‌ها برای پردازش پرداخت‌های اشتراک و سایر رویدادهای برنامه‌ریزی‌شده به %1$sWP Cron%2$s متکی بودند. در نسخه 3.0، این رویدادها اکنون بر اساس درخواست ادمین با پشتیبانی حلقه بک اجرا خواهند شد. این به میزان قابل توجهی توان پردازش پرداخت را افزایش می دهد.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
fa_AF: قیمت

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
fa_AF: قبل از اشتراک 2.1، پاسخ دادن به آنها آسان نبود. اشتراک ها 2.1 گزارش های جدیدی را برای پاسخ به این سؤالات و بسیاری دیگر معرفی می کند.

en: Process renewal
fa_AF: تجدید فرآیند

en: Process renewal order action requested by admin.
fa_AF: اقدام سفارش تمدید فرآیند درخواست شده توسط مدیر.

en: Processing Renewal order
fa_AF: پردازش سفارش تمدید

en: Product
fa_AF: تولید - محصول

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
fa_AF: تولید - محصول

en: Product ID.
fa_AF: شناسه محصول.

en: Product SKU.
fa_AF: SKU محصول.

en: Product name.
fa_AF: نام محصول.

en: Product price.
fa_AF: قیمت کالا.

en: Products
fa_AF: محصولات

en: Profile &rarr;
fa_AF: نمایه →

en: Prorate First Renewal
fa_AF: نسبت اول تجدید

en: Prorate Recurring Payment
fa_AF: نسبت به پرداخت مکرر

en: Prorate Sign up Fee
fa_AF: نسبت به هزینه ثبت نام

en: Prorate Subscription Length
fa_AF: نسبت طول اشتراک

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
fa_AF: در حالت تعلیق قرار دهید

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
fa_AF: تعداد

en: Quantity ordered.
fa_AF: تعداد سفارشات.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
fa_AF: دست از آزار دادن من بردارید (اما پرداخت های خودکار را فعال نکنید)

en: REST API Endpoints
fa_AF: REST API نقاط پایانی

en: Reactivate
fa_AF: دوباره فعال کنید

en: Read more
fa_AF: ادامه مطلب

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
fa_AF: گیرنده(های)

en: Recovered Renewal Revenue
fa_AF: درآمد تجدید بازیافت شده

en: Recurring Payments
fa_AF: پرداخت های مکرر

en: Recurring Product % Discount
fa_AF: محصول تکراری درصد تخفیف

en: Recurring Product Discount
fa_AF: تخفیف مکرر محصول

en: Recurring Sales Tax:
fa_AF: مالیات بر فروش دوره ای:

en: Recurring Total
fa_AF: مجموع تکراری

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
fa_AF: قیمت تکراری: %s

en: Recurring total
fa_AF: مجموع تکراری

[ctx: table heading]
en: Recurring total
fa_AF: مجموع تکراری

en: Recurring totals
fa_AF: مجموع تکراری

en: Recurring:
fa_AF: مکرر:

en: Related Orders
fa_AF: سفارشات مرتبط

en: Related order caching is now handled by %1$s.
fa_AF: ذخیره سفارش های مرتبط اکنون توسط %1$s مدیریت می شود.

en: Related orders
fa_AF: سفارشات مرتبط

en: Related subscriptions
fa_AF: اشتراک های مرتبط

en: Relationship
fa_AF: ارتباط

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
fa_AF: به یاد داشته باشید، اگرچه فرآیند به‌روزرسانی ممکن است کمی طول بکشد، اما مشتریان و سایر کاربران غیرمدیریت می‌توانند بدون وقفه فروشگاه شما را مرور کنند و در حین انجام به‌روزرسانی خرید کنند.

en: Remove personal data from subscriptions
fa_AF: اطلاعات شخصی را از اشتراک ها حذف کنید

en: Removed line item meta data.
fa_AF: داده های متا مورد خط حذف شد.

en: Removed line items data.
fa_AF: داده های موارد خط حذف شد.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
fa_AF[0]: اطلاعات شخصی از %d اشتراک حذف شد.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
fa_AF: اطلاعات شخصی از اشتراک %s حذف شد.

en: Renew early
fa_AF: زودتر تمدید کنید

en: Renew now
fa_AF: اکنون تمدید کنید

en: Renewal % discount
fa_AF: درصد تمدید تخفیف

en: Renewal Discount
fa_AF: تخفیف تمدید

en: Renewal Order
fa_AF: دستور تمدید

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
fa_AF: دستور تمدید

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
fa_AF: تلاش های مجدد پرداخت تمدید

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
fa_AF: تلاش های مجدد پرداخت تمدید

en: Renewal Payment Retry
fa_AF: پرداخت تمدید تلاش مجدد

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
fa_AF: پرداخت تمدید تلاش مجدد

en: Renewal Totals
fa_AF: مجموع تمدید

en: Renewal cart discount
fa_AF: تخفیف سبد خرید

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
fa_AF: ایمیل‌های کامل سفارش تمدید زمانی برای مشتری ارسال می‌شود که سفارش تمدید اشتراک به‌طور کامل علامت‌گذاری شود و معمولاً نشان می‌دهد که کالا برای آن دوره تمدید ارسال شده است.

en: Renewal product discount
fa_AF: تخفیف محصول تمدید

[ctx: option section heading]
en: Renewals
fa_AF: تمدیدها

en: Renewals amount
fa_AF: مبلغ تمدید

en: Renewals count
fa_AF: تمدید حساب می شود

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
fa_AF: %d اشتراک با تاریخ‌های نادرست، داده‌های مالیات خط یا یادداشت‌های مشتری گمشده تعمیر شد.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
fa_AF: گزارش حافظه پنهان فعال است

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
fa_AF: مطمئن باشید، اگرچه فرآیند به‌روزرسانی ممکن است کمی طول بکشد، اما برای جلوگیری از نقص کدگذاری شده است، سایت شما ایمن است و به زودی سریع‌تر از همیشه راه‌اندازی می‌شود.

en: Restore
fa_AF: بازگرداندن

en: Restore this item from the Trash
fa_AF: این مورد را از سطل زباله بازیابی کنید

en: Resubscribe
fa_AF: دوباره اشتراک کنید

en: Resubscribe Order
fa_AF: ثبت مجدد سفارش

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
fa_AF: ثبت مجدد سفارش

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
fa_AF: سفارش مجدد - %s

en: Resubscribe Totals
fa_AF: دوباره اشتراک مجموع

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
fa_AF: اشتراک مجدد

en: Retain ended subscriptions
fa_AF: اشتراک های پایان یافته را حفظ کنید

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
fa_AF: اشتراک‌های پایان‌یافته و سفارش‌های مربوط به آن‌ها را برای مدت زمان مشخصی قبل از ناشناس کردن اطلاعات شخصی در آن‌ها حفظ کنید.

en: Retention Rate
fa_AF: نرخ نگهداری

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
fa_AF: وضعیت مهاجرت را دوباره امتحان می کند

en: Retry Date
fa_AF: تاریخ امتحان مجدد

en: Retry Failed Payments
fa_AF: پرداخت های ناموفق را دوباره امتحان کنید

en: Retry Renewal Payment
fa_AF: پرداخت تمدید را دوباره امتحان کنید

en: Retry Status
fa_AF: وضعیت را دوباره امتحان کنید

en: Retry renewal payment action requested by admin.
fa_AF: اقدام پرداخت تمدید درخواست شده توسط سرپرست را دوباره امتحان کنید.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
fa_AF: قانون تلاش مجدد اعمال شد:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
fa_AF: قانون امتحان مجدد اعمال شد:

en: Roles
fa_AF: نقش ها

[ctx: meta box title]
en: Schedule
fa_AF: برنامه

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
fa_AF: داده های عملیات زمان بندی شده که قبلاً در جداول پست وردپرس ذخیره شده بود، به جدول پایگاه داده سفارشی منتقل شده است. در میان سایر مزایا، این کار عملکرد پردازش اقدامات برنامه ریزی شده مانند پرداخت اشتراک را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

en: Search Renewal Payment Retries
fa_AF: جستجوی تکرار پرداخت تمدید

en: Search Subscriptions
fa_AF: جستجوی اشتراک ها

en: Search for a customer&hellip;
fa_AF: جستجوی مشتری…

en: Search for a product&hellip;
fa_AF: جستجوی محصول…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
fa_AF: خطای امنیتی لطفا در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
fa_AF: راهنمای کامل موارد جدید در اشتراک‌ها نسخه 2.1 را ببینید »

en: Select an order&hellip;
fa_AF: انتخاب سفارش…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
fa_AF: محصولات و خدمات را با پرداخت های مکرر در فروشگاه WooCommerce خود بفروشید.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
fa_AF: زمانی برای مشتری ارسال می‌شود که تلاش برای پردازش خودکار پرداخت تمدید اشتراک ناموفق باشد و قانون تلاش مجدد برای پرداخت مجدد در آینده اعمال شود. این ایمیل حاوی اطلاعات سفارش تمدید، تاریخ تلاش مجدد برنامه ریزی شده و پیوندهای پرداخت است تا به مشتری اجازه دهد به جای اینکه منتظر امتحان مجدد خودکار باشد، هزینه سفارش تمدید را به صورت دستی پرداخت کند.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
fa_AF: زمانی برای مشتری ارسال می‌شود که زمان تمدید اشتراک است و تمدید نیاز به پرداخت دستی دارد، یا به این دلیل که از تمدید دستی استفاده می‌کند یا پرداخت تکراری خودکار برای تلاش اولیه و همه تلاش‌های مجدد خودکار (در صورت وجود) ناموفق بود. این ایمیل حاوی اطلاعات سفارش تمدید و پیوندهای پرداخت است.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
fa_AF: حداکثر تعداد دفعاتی را که مشتری می تواند حساب خود را برای هر دوره صورتحساب تعلیق کند تعیین کنید. به عنوان مثال، برای مبلغ 3 و اشتراکی که سالانه صورت‌حساب می‌شود، اگر مشتری 3 بار حساب خود را به حالت تعلیق درآورده باشد، تا سال آینده گزینه تعلیق حساب خود را به او ارائه نمی‌دهد. مدیران فروشگاه همیشه می‌توانند یک اشتراک فعال را به حالت تعلیق درآورند. این را روی 0 تنظیم کنید تا قابلیت تعلیق مشتری به طور کامل خاموش شود.

en: Settings
fa_AF: تنظیمات

en: Shipping
fa_AF: حمل دریایی

en: Shipping Address
fa_AF: آدرس حمل و نقل

en: Shipping Method
fa_AF: روش حمل و نقل

en: Shipping Tax:
fa_AF: مالیات حمل و نقل:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
fa_AF: هزینه ارسال پس از ارائه آدرس محاسبه می شود.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
fa_AF: هزینه حمل و نقل برای محصولات اشتراک معمولاً در سفارش اولیه و کلیه سفارشات تمدید محاسبه می شود. این را فعال کنید تا در سفارش اولیه فقط یک بار هزینه ارسال دریافت کنید. توجه: برای فعال شدن این تنظیم، اشتراک نباید آزمایشی رایگان یا تاریخ تمدید همگام‌سازی شده داشته باشد.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
fa_AF: ارسال از طریق %s

en: Show more details
fa_AF: نمایش جزئیات بیشتر

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
fa_AF: نمایش سفارشات برای %1$sاشتراک %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
fa_AF: هزینه ثبت نام % تخفیف

en: Sign Up Fee Discount
fa_AF: تخفیف هزینه ثبت نام

en: Sign up now
fa_AF: ثبت نام کن

en: Sign-up Fee (%s)
fa_AF: هزینه ثبت نام (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
fa_AF: هزینه ثبت نام (%s)

en: Sign-up grace period
fa_AF: مهلت ثبت نام

en: Signup Totals
fa_AF: مجموع ثبت نام

en: Simple subscription
fa_AF: اشتراک ساده

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
fa_AF: متأسفیم، &quot;%s&quot; را فقط می توان برای سفارشات اصلی اشتراک که حاوی محصولی با هزینه ثبت نام هستند اعمال کرد.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
fa_AF: با عرض پوزش، به نظر می رسد هیچ درگاه پرداختی از تغییر روش پرداخت تکراری پشتیبانی نمی کند. لطفاً در صورت نیاز به کمک یا ترتیبات جایگزین با ما تماس بگیرید.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fa_AF: با عرض پوزش، به نظر می رسد هیچ روش پرداختی وجود ندارد که از اشتراک ها پشتیبانی کند. اگر به کمک نیاز دارید یا می خواهید ترتیبات دیگری را انجام دهید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
fa_AF: با عرض پوزش، به نظر می رسد هیچ روش پرداختی وجود ندارد که از اشتراک ها پشتیبانی کند. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً %1$sفعال کردن دروازه‌های پرداخت برای اشتراک‌ها%2$s را ببینید.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fa_AF: متأسفیم، به نظر می رسد هیچ روش پرداختی وجود ندارد که از کوپن تکرارشونده ای که استفاده می کنید پشتیبانی کند. اگر به کمک نیاز دارید یا می خواهید ترتیبات دیگری را انجام دهید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
fa_AF: با عرض پوزش، فقط کوپن های تکراری را می توان برای اشتراک ها اعمال کرد.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
fa_AF: متأسفیم، کوپن های تکرارشونده را فقط می توان برای اشتراک ها یا سفارش های اشتراک اعمال کرد.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
fa_AF: متأسفیم، کوپن &quot;%1$s&quot; فقط برای تمدید معتبر است.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
fa_AF: با عرض پوزش، این کوپن فقط برای پرداخت اولیه معتبر است و سبد خرید نیازی به پرداخت اولیه ندارد.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
fa_AF: با عرض پوزش، این کوپن فقط برای اشتراک های جدید معتبر است.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
fa_AF: با عرض پوزش، این کوپن فقط برای محصولات اشتراک با هزینه ثبت نام معتبر است.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
fa_AF: با عرض پوزش، این کوپن فقط برای محصولات اشتراک معتبر است.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
fa_AF: متأسفیم، این درخواست روش پرداخت تغییر اشتراک نامعتبر است و قابل پردازش نیست.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
fa_AF: صحنه سازی

en: Start Date
fa_AF: تاریخ شروع

[ctx: table heading]
en: Start Date
fa_AF: تاریخ شروع

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
fa_AF: تاریخ شروع

[ctx: table heading]
en: Start date
fa_AF: تاریخ شروع

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
fa_AF: تاریخ شروع: %s

en: Status
fa_AF: وضعیت

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
fa_AF: وضعیت از %1$s به %2$s تغییر کرد.

en: Status of Order
fa_AF: وضعیت سفارش

en: Status of Subscription
fa_AF: وضعیت اشتراک

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
fa_AF: وضعیت روی %s تنظیم شد.

en: Store Setup
fa_AF: راه اندازی فروشگاه

[ctx: of an email]
en: Subject
fa_AF: موضوع

en: Subscribe All the Things
fa_AF: اشتراک همه چیز

en: Subscriber Default Role
fa_AF: نقش پیش فرض مشترک

en: Subscription
fa_AF: اشتراک، ابونمان

[ctx: relation to order]
en: Subscription
fa_AF: اشتراک، ابونمان

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
fa_AF: اشتراک #%d وجود ندارد.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
fa_AF: اشتراک #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
fa_AF: اشتراک #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
fa_AF: جزئیات اشتراک #%s

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
fa_AF: اشتراک #%s به سبد خرید اضافه نشده است.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
fa_AF: اشتراک %1$s (سفارش %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
fa_AF: اشتراک %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
fa_AF: اشتراک %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
fa_AF: اشتراک - %s

en: Subscription Cancelled
fa_AF: اشتراک لغو شد

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
fa_AF: اشتراک لغو شد: به حداکثر تعداد پرداخت های ناموفق رسیده است.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
fa_AF: تعداد اشتراک %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
fa_AF: داده های اشتراک

en: Subscription Events by Date
fa_AF: رویدادهای اشتراک بر اساس تاریخ

en: Subscription Expired
fa_AF: اشتراک منقضی شده است

en: Subscription Gifting
fa_AF: هدایای اشتراک

en: Subscription Items
fa_AF: اقلام اشتراک

en: Subscription Length
fa_AF: طول اشتراک

en: Subscription Number
fa_AF: شماره اشتراک

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
fa_AF: شماره اشتراک: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
fa_AF: اشتراک والدین

en: Subscription Periods
fa_AF: دوره های اشتراک

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
fa_AF: قیمت اشتراک (%s)

en: Subscription Product
fa_AF: محصول اشتراک

en: Subscription Relationship
fa_AF: رابطه اشتراک

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
fa_AF: تمدید اشتراک

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
fa_AF: سفارش تمدید اشتراک - %s

en: Subscription Reports
fa_AF: گزارش های اشتراک

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
fa_AF: اشتراک اشتراک مجدد

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
fa_AF: وضعیت اشتراک

en: Subscription Suspended
fa_AF: اشتراک به حالت تعلیق درآمد

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
fa_AF: سوئیچ اشتراک

en: Subscription Switch Complete
fa_AF: سوئیچ اشتراک کامل شد

en: Subscription Switched
fa_AF: اشتراک تغییر کرد

en: Subscription Trial Period
fa_AF: دوره آزمایشی اشتراک

en: Subscription argument passed in is not an object.
fa_AF: آرگومان اشتراک ارسال شده در یک شی نیست.

en: Subscription billing interval
fa_AF: فاصله صورتحساب اشتراک

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
fa_AF: اشتراک توسط مشترک از صفحه حساب خود لغو شد.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
fa_AF: اشتراک برای سفارش بازپرداخت شده %1$s#%2$s%3$s لغو شد.

en: Subscription cancelled with PayPal
fa_AF: اشتراک با پی پال لغو شد

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
fa_AF: تاریخ ایجاد اشتراک باید قبل از روز جاری باشد.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
fa_AF: اشتراک در اقدام برنامه ریزی شده وجود ندارد: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
fa_AF: پیش نویس اشتراک به روز شد.

en: Subscription end date in the past
fa_AF: تاریخ پایان اشتراک در گذشته

en: Subscription features:
fa_AF: ویژگی های اشتراک:

en: Subscription information
fa_AF: اطلاعات اشتراک

en: Subscription interval
fa_AF: فاصله اشتراک

en: Subscription items can no longer be edited.
fa_AF: موارد اشتراک دیگر قابل ویرایش نیستند.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
fa_AF: اشتراک از طریق سرپرست به سفارش والدین %s پیوند داده شده است.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
fa_AF: در حالی که فروشگاه در حالت مرحله‌بندی است، اشتراک به تمدید دستی قفل شد. روش پرداخت زنده: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
fa_AF: در حالی که فروشگاه در حالت مرحله‌بندی است، اشتراک به تمدید دستی قفل شد. تغییرات روش پرداخت در حالت زنده اعمال می شود.

en: Subscription payment details.
fa_AF: جزئیات پرداخت اشتراک

en: Subscription payment method
fa_AF: روش پرداخت اشتراک

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
fa_AF: روش پرداخت اشتراک را نمی توان روی %1$s تنظیم کرد و با پیام خطا روی دستی تنظیم شده است: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
fa_AF: روش پرداخت اشتراک را نمی‌توان روی %1$s با پیام خطا تنظیم کرد: %2$s

en: Subscription period
fa_AF: دوره اشتراک

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
fa_AF: قیمت اشتراک (%s)

en: Subscription pricing
fa_AF: قیمت اشتراک

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
fa_AF: اشتراکی که توسط مشترک از صفحه حساب خود به حالت تعلیق درآمده است.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
fa_AF: اشتراک مجدداً توسط مشترک از صفحه حساب خود فعال شد.

en: Subscription reactivated with PayPal
fa_AF: اشتراک دوباره با پی پال فعال شد

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
fa_AF: سفارشات تمدید اشتراک را نمی توان لغو کرد.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
fa_AF: سررسید تمدید اشتراک:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
fa_AF: تلاش مجدد پرداخت تمدید اشتراک:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
fa_AF: تلاش مجدد پرداخت تمدید اشتراک:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
fa_AF: اشتراک به ویرایش از %s بازیابی شد

en: Subscription saved.
fa_AF: اشتراک ذخیره شد.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
fa_AF: اشتراک برنامه ریزی شده برای: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
fa_AF: ثبت نام اشتراک ناموفق بود.

en: Subscription sign-up fee
fa_AF: هزینه ثبت نام اشتراک

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
fa_AF: وضعیت اشتراک با ویرایش انبوه تغییر کرد:

en: Subscription status:
fa_AF: وضعیت اشتراک:

en: Subscription submitted.
fa_AF: اشتراک ارسال شد.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
fa_AF: اشتراک توسط اسکریپت تعمیر پایگاه داده به حالت تعلیق درآمد. این اشتراک از طریق پی پال به حالت تعلیق درآمد.

en: Subscription suspended with PayPal
fa_AF: اشتراک با پی پال به حالت تعلیق درآمد

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
fa_AF: هنگامی که یک اشتراک با موفقیت جابجا شد، ایمیل های کامل سوئیچ اشتراک برای مشتری ارسال می شود.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
fa_AF: ایمیل‌های تعویض شده با اشتراک زمانی ارسال می‌شوند که مشتری یک اشتراک را تغییر می‌دهد.

en: Subscription totals
fa_AF: مجموع اشتراک

en: Subscription trial period:
fa_AF: دوره آزمایشی اشتراک:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
fa_AF: اشتراک به روز شد.

en: Subscription updates
fa_AF: به روز رسانی اشتراک

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
fa_AF: اشتراک: %s

en: Subscriptions
fa_AF: اشتراک ها

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
fa_AF: اشتراک ها (صفحه %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
fa_AF: Subscriptions 2.0 معماری جدیدی را معرفی می کند که بر اساس API انواع سفارش سفارشی WooCommerce ساخته شده است.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
fa_AF: Subscriptions 2.0 یک شی جدید را برای کار با اشتراک در سطح برنامه معرفی می کند. API های دست و پا گیر برای بازیابی یا اصلاح داده های اشتراک از بین رفته اند!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
fa_AF: اشتراک ها 2.1 پشتیبانی از داده های اشتراک را به این زیرساخت اضافه می کند.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
fa_AF: Subscriptions 2.1 همچنین تعدادی ایمیل جدید را معرفی می کند تا در موارد زیر به شما اطلاع دهد:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
fa_AF: اشتراک‌ها 2.1 اکنون مجموع سفارش تمدید را پاس می‌کند، و اضافه کردن هزینه یا تخفیف به سفارش تمدید با تک‌لاینرهای ساده مانند %s$order-&gt;add_fee()%s یا %s$order-&gt;add_coupon()% امکان‌پذیر است. س

en: Subscriptions Data
fa_AF: داده های اشتراک ها

en: Subscriptions Ended
fa_AF: اشتراک ها به پایان رسید

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
fa_AF: URL زنده اشتراک ها

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
fa_AF: حالت اشتراک ها

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
fa_AF: لغو تم الگوی اشتراک ها

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
fa_AF: اشتراک‌ها همچنین اکنون از دستور تمدید برای تنظیم سبد خرید برای %s تمدیدهای دستی%s استفاده می‌کند، و افزودن محصولات یا تخفیف‌ها را به یک تمدید که به صورت دستی پرداخت می‌شود، آسان‌تر می‌کند.

en: Subscriptions by Customer
fa_AF: اشتراک توسط مشتری

en: Subscriptions by Payment Gateway
fa_AF: اشتراک از طریق درگاه پرداخت

en: Subscriptions by Product
fa_AF: اشتراک ها بر اساس محصول

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
fa_AF: اشتراک‌هایی که در این چند روز قبل از روز تمدید ایجاد شده‌اند، هنگام ثبت‌نام هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند. برای همه اشتراک‌های جدید، صفر را تنظیم کنید تا کل مبلغ تکراری دریافت شود. باید یک عدد مثبت باشد.

en: Subscriptions signups
fa_AF: ثبت نام های اشتراک

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
fa_AF: اشتراک ها نسخه 2.0 یک رابط مدیریت جدید برای افزودن یا ویرایش اشتراک معرفی می کند. می‌توانید همه تغییرات آشنا را انجام دهید، مانند تغییر مجموع تکراری یا وضعیت اشتراک. همچنین می‌توانید تغییرات جدیدی مانند تغییر تاریخ انقضا، اضافه کردن هزینه حمل و نقل یا افزودن یک خط محصول انجام دهید.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
fa_AF: اشتراک‌ها در اینجا ظاهر می‌شوند تا پس از خرید توسط مشتری، آن را مشاهده و مدیریت کنید.

en: Subtotal
fa_AF: جمع فرعی

en: Successful retries
fa_AF: تلاش های مجدد با موفقیت

en: Support
fa_AF: پشتیبانی

en: Supported features:
fa_AF: ویژگی های پشتیبانی شده:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
fa_AF: از پرداخت‌های تمدید خودکار با افزونه WooCommerce Subscriptions پشتیبانی می‌کند.

en: Suspend
fa_AF: تعلیق کند

en: Suspended Subscription
fa_AF: اشتراک معلق

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
fa_AF: ایمیل های اشتراک معلق زمانی ارسال می شوند که مشتری به صورت دستی اشتراک خود را به حالت تعلیق درآورد.

en: Switch Button Text
fa_AF: متن دکمه سوئیچ

en: Switch Order
fa_AF: تغییر سفارش

en: Switch Order Details
fa_AF: جزئیات سفارش را تغییر دهید

en: Switch Totals
fa_AF: سوئیچ مجموع

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
fa_AF: به دلیل ایجاد سفارش سوئیچ جدید #%s، سفارش تغییر لغو شد.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
fa_AF: تعویض شد

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
fa_AF[0]: تغییر <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
fa_AF: اشتراک سوئیچ شده

en: Switched subscriptions
fa_AF: اشتراک های تعویض شده

en: Switching
fa_AF: سوئیچینگ

en: Synchronisation
fa_AF: هماهنگ سازی

en: Synchronise Renewals
fa_AF: همگام سازی تمدیدها

en: Synchronise renewals
fa_AF: همگام سازی تمدیدها

en: Tax class of product.
fa_AF: طبقه مالیاتی محصول

en: Tax rate ID.
fa_AF: شناسه نرخ مالیات.

en: Tax subtotal.
fa_AF: کل مالیات

en: Tax total.
fa_AF: کل مالیات

note: translators: placeholder is customer's billing phone number
en: Tel: %s
fa_AF: تلفن: %s

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
fa_AF: از شما برای به روز رسانی به آخرین نسخه اشتراک های WooCommerce سپاسگزاریم.

en: Thank you for your order
fa_AF: بابت سفارش شما متشکرم

en: Thank you for your renewal order
fa_AF: از سفارش تمدید شما متشکرم

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
fa_AF: با تشکر از سفارش تمدید شما تا زمانی که تأیید کنیم که پرداخت دریافت شده است، در حالت تعلیق است. در ضمن، در اینجا یک یادآوری از سفارش شما وجود دارد:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
fa_AF: به نظر نمی رسد یکی از اشتراک های شما باشد.

en: That doesn't appear to be your order.
fa_AF: به نظر نمی رسد این سفارش شما باشد.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
fa_AF: آن اشتراک را نمی توان به %s تغییر داد. لطفا در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
fa_AF: آن اشتراک وجود ندارد. آیا حذف شده است؟

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
fa_AF: آن اشتراک وجود ندارد. لطفا در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
fa_AF: آن محصول اشتراک را نمی توان به سبد خرید شما اضافه کرد زیرا از قبل دارای تمدید اشتراک است.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
fa_AF: این تمام چیزی نیست که ما در 12 ماه گذشته در مورد اشتراک ها روی آن کار کرده ایم. ما همچنین برنامه‌های افزودنی کوچک را منتشر کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم از فروشگاه اشتراک خود بیشترین بهره را ببرید.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
fa_AF: مقدار &quot;all&quot; برای پارامتر $order_type منسوخ شده است. این یک نام اشتباه بود، زیرا سفارشات اشتراک مجدد را برنمی‌گرداند. همچنین با مقادیر نوع سفارش پذیرفته شده توسط wcs_get_subscription_orders () ناسازگار بود. از آرایه (&quot;والد&quot;، &quot;تجدید&quot;، &quot;تغییر&quot;) برای حفظ رفتار قبلی، یا &quot;هر&quot; برای دریافت انواع سفارش، از جمله سوئیچ و اشتراک مجدد استفاده کنید.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
fa_AF: تاریخ %s باید بعد از تاریخ لغو رخ دهد.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
fa_AF: تاریخ %s باید پس از آخرین تاریخ پرداخت رخ دهد.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
fa_AF: تاریخ %s باید پس از تاریخ پرداخت بعدی رخ دهد.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
fa_AF: تاریخ %s باید بعد از تاریخ شروع رخ دهد.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
fa_AF: تاریخ %s باید پس از تاریخ پایان آزمایشی رخ دهد.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
fa_AF: تاریخ %s اشتراک قابل حذف نیست. شما باید سفارش را حذف کنید.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
fa_AF: محصول %s حذف شده است و دیگر قابل تمدید نیست. لطفاً یک محصول جدید انتخاب کنید یا برای راهنمایی با ما تماس بگیرید.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
fa_AF: افزونه Gifting این امکان را برای یک نفر فراهم می کند که یک محصول اشتراک را برای شخص دیگری خریداری کند. سپس کنترل اشتراک را بین خریدار و گیرنده به اشتراک می گذارد و به هر دو امکان می دهد اشتراک را در طول چرخه عمر آن مدیریت کنند.

en: The Upgrade is in Progress
fa_AF: ارتقا در حال انجام است

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
fa_AF: افزونه WooCommerce Subscriptions به روز شد!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
fa_AF: افزونه WooCommerce Subscriptions در حال حاضر روال ارتقاء پایگاه داده خود را اجرا می کند.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
fa_AF: پرداخت خودکار برای تمدید اشتراک شما انجام نشد. پرداخت %s را دوباره امتحان خواهیم کرد.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
fa_AF: پرداخت خودکار برای تمدید اشتراک شما با %1$s انجام نشد. برای فعال کردن مجدد اشتراک، لطفا وارد شوید و هزینه تمدید را از صفحه حساب خود پرداخت کنید: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
fa_AF: پرداخت تکراری خودکار برای سفارش #%1$s از %2$s انجام نشد. پرداخت %3$s دوباره امتحان خواهد شد.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
fa_AF: پرداخت تکراری خودکار برای سفارش #%d از %s انجام نشد. پرداخت %3$s دوباره امتحان خواهد شد.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
fa_AF: میانگین کل خط برای این محصول در هر اشتراک.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
fa_AF: میانگین کل خط در همه سفارش‌ها برای این خط محصول.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
fa_AF: میانگین ارزش سفارشات ثبت نام، تعویض و تمدید همه مشتریان.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
fa_AF: بهترین بخش در مورد سیستم جدید امتحان مجدد خودکار این است که قوانین امتحان مجدد کاملاً قابل تنظیم هستند.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
fa_AF: تاریخ ایجاد یک اشتراک را نمی توان حذف کرد، فقط به روز می شود.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
fa_AF: تاریخی که آخرین سفارش اشتراک تکمیل شد، در GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
fa_AF: تاریخ پرداخت آخرین سفارش اشتراک، به GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
fa_AF: روش پرداخت حذف‌شده برای پرداخت‌های اشتراک خودکار استفاده می‌شود، ما نتوانستیم رمز روش پرداخت رمزی جایگزینی برای تغییر اشتراک‌های شما پیدا کنیم.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
fa_AF: روش پرداخت حذف شده برای پرداخت اشتراک خودکار استفاده شد. برای جلوگیری از پرداخت‌های تمدید ناموفق در آینده، اشتراک‌هایی که از این روش پرداخت استفاده می‌کنند برای استفاده از %1$s شما به‌روزرسانی شده‌اند. برای تغییر روش پرداخت اشتراک‌های فردی به صفحه %2$sحساب من &gt; اشتراک‌ها%3$s خود بروید.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
fa_AF: ایمیلی که هنگام پرداخت تمدید یا تلاش مجدد پرداخت به مشتری ارسال می‌شود، به او اطلاع می‌دهد که پرداخت مجدداً امتحان خواهد شد.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
fa_AF: فرآیند به‌روزرسانی کامل برای %1$d اشتراک در سایت شما بین %2$d تا %3$d دقیقه طول خواهد کشید.

en: The item on the switch order cannot be found.
fa_AF: مورد در ترتیب سوئیچ یافت نمی شود.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
fa_AF: مورد حذف نشد زیرا روش پرداخت این اشتراک از حذف یک مورد پشتیبانی نمی‌کند.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
fa_AF: رابط جدید همچنین بر روی صفحه %sEdit Order%s موجود ساخته شده است. اگر تا به حال سفارشی را تغییر داده اید، از قبل می دانید که چگونه یک اشتراک را تغییر دهید.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
fa_AF: تعداد دوره‌های صورت‌حساب بین تمدید اشتراک.

en: The number of renewal orders processed during this period.
fa_AF: تعداد سفارش‌های تمدید پردازش شده در این دوره.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
fa_AF: تعداد سفارش‌های تمدید که پرداخت ناموفق داشتند از سیستم امتحان مجدد استفاده می‌کنند.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
fa_AF: تعداد دفعات تکرار پرداخت تمدید برای این دوره که منجر به پرداخت موفقیت آمیز نشد.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
fa_AF: تعداد دفعات پرداخت تمدید مجدد برای این دوره که قادر به پردازش پرداختی بودند که قبلاً یک یا چند بار شکست خورده بود.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
fa_AF: تعداد دفعات تکرار پرداخت تمدید هنوز پردازش نشده است.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
fa_AF: تعداد سفارش‌های ثبت مجدد پردازش شده در این دوره.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
fa_AF: تعداد سفارش‌های ثبت‌نام، تعویض و تمدید این مشتری با وضعیت پرداخت شده (یعنی در حال پردازش یا تکمیل) در فروشگاه شما قرار داده است.

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
fa_AF: تعداد اشتراک های لغو شده توسط مشتری یا مدیر فروشگاه در این مدت. دوره پیش پرداخت ممکن است هنوز در این دوره به پایان نرسیده باشد.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
fa_AF: تعداد اشتراک‌هایی که در این مدت ایجاد شده‌اند، چه از طریق ایجاد دستی، وارد شده یا سفارش مشتری. این شامل سفارشات در انتظار پرداخت می شود.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
fa_AF: تعداد اشتراک‌ها در این دوره با تاریخ پایان در آینده و وضعیتی غیر از در انتظار بودن.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
fa_AF: تعداد اشتراک‌های خریداری‌شده در سفارش‌های والدین ایجاد شده در این دوره. این نشان دهنده اشتراک های جدید ایجاد شده توسط مشتریانی است که از طریق تسویه حساب سفارش می دهند.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
fa_AF: تعداد اشتراک‌هایی که شامل این محصول به‌عنوان یک مورد خطی می‌شود و وضعیتی غیر از معلق یا حذف‌شده دارند.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
fa_AF: تعداد اشتراک‌هایی که این مشتری با وضعیت لغو فعال یا در انتظار لغو دارد.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
fa_AF: تعداد اشتراک‌هایی که این مشتری با وضعیتی غیر از در انتظار یا حذف‌شده دارد.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
fa_AF: تعداد اشتراک‌هایی که در این دوره ارتقا، تنزل یا متقاطع شده‌اند.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
fa_AF: تعداد اشتراک‌هایی که در صورتی که قبلاً لغو شده بود، منقضی شده‌اند یا به پایان دوره پیش‌پرداخت رسیده‌اند.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
fa_AF: تعداد مشتریان منحصربه‌فرد با اشتراکی با هر وضعیتی غیر از در انتظار یا حذف‌شده.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
fa_AF: تعداد سفارش‌های تمدید آتی، برای اشتراک‌های فعال فعلی.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
fa_AF: مورد اشتراک اصلی در حال تغییر یافت نشد.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
fa_AF: روش پرداخت برای آن اشتراک قابل تغییر نیست.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
fa_AF: نوع محصول را نمی توان تغییر داد زیرا این محصول با اشتراک ها مرتبط است.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
fa_AF: دستور تمدید به شرح زیر است:

en: The requested subscription cannot be edited.
fa_AF: اشتراک درخواستی قابل ویرایش نیست.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
fa_AF: سیستم امتحان مجدد به طور پیش فرض غیرفعال است. برای فعال کردن آن، از صفحه مدیریت تنظیمات اشتراک ها دیدن کنید.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
fa_AF: تاریخ شروع اشتراک را نمی توان حذف کرد، فقط به روز می شود.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
fa_AF: وضعیت برای زمان بین عدم موفقیت پرداخت تمدید یا آخرین تلاش مجدد و زمانی که این تلاش مجدد پردازش شد، برای سفارش اعمال می شود.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
fa_AF: وضعیت بین زمانی که پرداخت تمدید ناموفق بود یا آخرین تلاش مجدد انجام شد و زمانی که این تلاش مجدد پردازش شد، برای اشتراک اعمال شد.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
fa_AF: وضعیت تلاش مجدد پرداخت خودکار: در انتظار به این معنی است که تلاش مجدد در آینده پردازش خواهد شد، ناموفق به این معنی است که پرداخت در زمان تکرار موفقیت آمیز نبوده و تکمیل به این معنی است که پرداخت با تلاش مجدد انجام شده است.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
fa_AF: وضعیت انتقال اشتراک به. برخلاف پارامتر &quot;وضعیت&quot;، این تاریخ های اشتراک را محاسبه و به روز می کند.

en: The subscription's end date.
fa_AF: تاریخ پایان اشتراک

en: The subscription's next payment date.
fa_AF: تاریخ پرداخت بعدی اشتراک.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
fa_AF: شناسه اشتراک اصلی اشتراک در صورتی که این اشتراک مجدداً مشترک باشد.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
fa_AF: شناسه اشتراک مجدداً اشتراک شده اشتراک.

en: The subscription's start date.
fa_AF: تاریخ شروع اشتراک

en: The subscription's trial date
fa_AF: تاریخ آزمایشی اشتراک

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
fa_AF: مجموع تمام سفارشات تمدید شامل مالیات و حمل و نقل.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
fa_AF: مجموع همه سفارشات مشترک مجدد از جمله مالیات و حمل و نقل.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
fa_AF: مجموع تمام سفارشات اصلی اشتراک، از جمله موارد دیگر، هزینه ها، مالیات و حمل و نقل.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
fa_AF: مجموع تمام سفارشات سوئیچ از جمله مالیات و حمل و نقل.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
fa_AF: مجموع تمام سفارش‌های تمدید آینده، از جمله موارد، هزینه‌ها، مالیات و حمل‌ونقل، برای اشتراک‌های فعال فعلی.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
fa_AF: کل مبلغ درآمد، از جمله مالیات و حمل و نقل، با سیستم امتحان مجدد پرداخت ناموفق برای سفارش‌های تمدید با پرداخت ناموفق بازیابی شده است.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
fa_AF: تعداد کل سفارش‌های ثبت‌نام، تغییر و تمدید که با وضعیت پرداخت شده (یعنی در حال پردازش یا تکمیل) در فروشگاه شما ارسال شده است.

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
fa_AF: تعداد کل اشتراک‌هایی که وضعیت لغو فعال یا در انتظار لغو هستند.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
fa_AF: تعداد کل اشتراک‌هایی که وضعیتی غیر از معلق یا حذف‌شده دارند.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
fa_AF: ارزش کل سفارش‌های ثبت‌نام، تعویض و تمدید این مشتری.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
fa_AF: دوره آزمایشی نمی تواند از %s تجاوز کند.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
fa_AF: دوره آزمایشی نمی‌تواند بیشتر از %1$s، %2$s، %3$s یا %4$s باشد.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
fa_AF: روند به روز رسانی ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین لطفا صبور باشید.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
fa_AF: هیچ روش حمل و نقل در دسترس نیست. لطفاً آدرس خود را دوباره بررسی کنید یا در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
fa_AF: پی پال مشکل دارد. اعتبار API شما ممکن است نادرست باشد. لطفاً اطلاعات کاربری %1$sAPI%2$s خود را به‌روزرسانی کنید. %3$sبیشتر بیاموزید%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
fa_AF: پی پال مشکل دارد. حساب PayPal شما در حال صدور شناسه های اشتراک قدیمی است. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s. %3$sنپذیرفتن%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
fa_AF: در تعیین مکان جزئیات سوئیچ خطایی روی داد.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
fa_AF: در به روز رسانی خطایی وجود داشت. لطفا صفحه را مجددا بارگزاری کرده و دوباره تلاش کنید.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
fa_AF: در درخواست شما برای اشتراک مجدد خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was an error with your request. Please try again.
fa_AF: خطایی در درخواست شما وجود دارد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
fa_AF: اینها سوالات مهمی برای هر تجارت تجاری اشتراکی هستند.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
fa_AF: این ایمیل‌ها را می‌توان در صفحه مدیریت %sWooCommerce &gt; Settings &gt; Emails%s فعال، غیرفعال و سفارشی کرد.

en: This Month
fa_AF: این ماه

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
fa_AF: این خط موضوع ایمیل را کنترل می کند. برای استفاده از موضوع پیش فرض: %s را خالی بگذارید.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
fa_AF: این عنوان اصلی موجود در اعلان ایمیل را کنترل می کند. برای استفاده از عنوان پیش فرض: %s را خالی بگذارید.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
fa_AF: این عنوان اصلی موجود در اعلان ایمیل را کنترل می کند. برای استفاده از عنوان پیش‌فرض، <code>%s</code> را خالی بگذارید.

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
fa_AF: این تاریخ فقط باید به عنوان یک تخمین در نظر گرفته شود. درگاه پرداخت برای این اشتراک زمان پردازش پرداخت ها را کنترل می کند.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
fa_AF: این برنامه افزودنی رایگان امکان مهاجرت مشترکین از سیستم های شخص ثالث به WooCommerce را فراهم می کند. همچنین این امکان را فراهم می کند که داده های اشتراک خود را برای تجزیه و تحلیل در ابزارهای صفحه گسترده یا برنامه های شخص ثالث صادر کنید.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
fa_AF: این یک اعلان سفارش است که حاوی جزئیات سفارش پس از توقف سفارش تمدید برای مشتریان ارسال می شود.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
fa_AF: این یک اعلان سفارش است که پس از تکمیل پرداخت برای سفارش تمدید اشتراک برای مشتری ارسال می شود. این شامل جزئیات سفارش تمدید است.

en: This is where subscriptions are stored.
fa_AF: اینجا جایی است که اشتراک ها ذخیره می شوند.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
fa_AF: این صفحه جدید همچنین جایی است که مشتری می تواند اشتراک خود را به حالت تعلیق درآورد یا لغو کند، روش پرداخت را تغییر دهد، آدرس حمل و نقل را تغییر دهد یا یک مورد را ارتقا/تنزل دهد.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
fa_AF: این سفارش دیگر قابل پرداخت نیست زیرا اشتراک مربوطه در حال حاضر نیازی به پرداخت ندارد.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
fa_AF: این صفحه نتایج فرآیند را با به‌روزرسانی هر دسته از اشتراک‌ها نمایش می‌دهد.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
fa_AF: این محصول در حال حاضر موجود نیست و موجود نیست.

en: This section shows any information about Subscriptions.
fa_AF: این بخش هرگونه اطلاعات در مورد اشتراک ها را نشان می دهد.

en: This section shows general information about the store.
fa_AF: این بخش اطلاعات کلی در مورد فروشگاه را نشان می دهد.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
fa_AF: این بخش اطلاعاتی در مورد روش های پرداخت اشتراک نشان می دهد.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
fa_AF: این بخش اطلاعاتی در مورد پشتیبانی از ویژگی درگاه پرداخت نشان می دهد.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
fa_AF: این اشتراک دیگر قابل ویرایش نیست زیرا درگاه پرداخت اجازه تغییر مبالغ تکراری را نمی دهد.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
fa_AF[0]: این اشتراک تنظیم شده است تا به طور خودکار با استفاده از روش پرداخت موجود در پرونده شما تمدید شود. می توانید این اشتراک را از صفحه حساب %smy %s خود مدیریت یا لغو کنید.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
fa_AF[0]: این اشتراک تنظیم شده است تا به طور خودکار با استفاده از روش پرداخت موجود در پرونده شما تمدید شود. می‌توانید این اشتراک را از صفحه حساب من مدیریت یا لغو کنید. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
fa_AF: این تغییر را نمی توان حذف کرد زیرا با اشتراک های فعال مرتبط است. برای حذف این تغییر، لطفاً اشتراک‌های آن را لغو و حذف کنید.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
fa_AF: با این کار حافظه پنهان دائمی همه اشتراک‌های ذخیره شده علیه کاربران در فروشگاه شما پاک می‌شود. پس از انجام این اقدام، انتظار عملکرد کندتر پرداخت، تمدید و سایر عملکردهای مرتبط با اشتراک را داشته باشید. با اجرای پرسش‌ها برای یافتن اشتراک‌های کاربر، حافظه‌های پنهان اضافه‌کاری دوباره ایجاد می‌شوند.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
fa_AF: این کار حافظه پنهان دائمی را از تمام انواع تمدید، تغییر، اشتراک مجدد و سایر انواع سفارش برای همه اشتراک‌های فروشگاه شما پاک می‌کند. پس از انجام این اقدام، انتظار عملکرد کندتر پرداخت، تمدید و سایر عملکردهای مرتبط با اشتراک را داشته باشید. با اجرای درخواست‌های سفارش مرتبط، حافظه‌های پنهان اضافه‌کاری دوباره ایجاد می‌شوند.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
fa_AF: این باعث ایجاد حافظه پنهان دائمی برای پیوند دادن کاربران با اشتراک ها می شود. کش ها اضافه کاری در پس زمینه (از طریق Action Scheduler) ایجاد خواهند شد.

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
fa_AF: با این کار حافظه پنهان دائمی همه نوع تمدید، تغییر، اشتراک مجدد و سایر انواع سفارش برای همه اشتراک‌های فروشگاه شما ایجاد می‌شود. کش ها اضافه کاری در پس زمینه (از طریق Action Scheduler) ایجاد خواهند شد.

en: Timezone:
fa_AF: منطقه زمانی:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
fa_AF: برای اعمال یک قانون خاص بر اساس شرایط خاص، مانند سفارش‌های با ارزش بالا یا یک برنامه تمدید مکرر، می‌توانید از فیلتر %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s استفاده مجدد کنید. این شناسه سفارش تمدید پرداخت ناموفق را ارائه می دهد که می تواند برای یافتن اطلاعات مربوط به محصولات، اشتراک و مجموع پرداخت ناموفق به آن ها استفاده شود.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
fa_AF: برای فعال کردن تمدید خودکار برای این اشتراک، ابتدا باید یک روش پرداخت اضافه کنید.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
fa_AF: برای فعال کردن مجدد اشتراک، همچنین می توانید وارد شوید و هزینه تمدید را از صفحه حساب خود پرداخت کنید: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
fa_AF: برای فعال کردن مجدد اشتراک اکنون، همچنین می توانید وارد شوید و هزینه تمدید را از صفحه حساب خود پرداخت کنید: %1$sاکنون پرداخت کنید »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
fa_AF: برای ثبت پیشرفت به روز رسانی یک فایل لاگ جدید ایجاد شد. این فایل به‌طور خودکار در %1$d هفته حذف می‌شود. اگر می‌خواهید زودتر آن را حذف کنید، می‌توانید آن را در اینجا پیدا کنید: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
fa_AF: برای حل این مشکل در اسرع وقت، لطفاً یک %1$حساب سرپرست موقت%3$s با ایمیل کاربر woologin@woocommerce.com ایجاد کنید و اعتبارنامه را از طریق %2$sQuickForget.com%3$s با ما به اشتراک بگذارید.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
fa_AF: برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این خطاها، فایل گزارش %1$s را از صفحه گزارش %2$sWooCommerce مشاهده کنید.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
fa_AF: برای مشاهده خطای کامل، فایل گزارش %1$s را از صفحه گزارشهای %2$sWooCommerce مشاهده کنید.%3$s.

en: Today!
fa_AF: امروز!

en: Total
fa_AF: جمع

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
fa_AF: جمع

[ctx: table heading]
en: Total
fa_AF: جمع

en: Total Discount
fa_AF: مجموع تخفیف

en: Total Subscribers
fa_AF: کل مشترکین

en: Total Subscription Orders
fa_AF: کل سفارشات اشتراک

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
fa_AF: کل سفارشات اشتراک %s

en: Total Subscriptions
fa_AF: کل اشتراک ها

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
fa_AF: کل اشتراک %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
fa_AF: جمع کل

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
fa_AF: جمع کل

en: Trash
fa_AF: زباله ها

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
fa_AF: حذف این سفارش باعث حذف اشتراک‌های خریداری‌شده با سفارش نیز می‌شود.

en: Trial End
fa_AF: پایان محاکمه

[ctx: table heading]
en: Trial End
fa_AF: پایان محاکمه

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
fa_AF: تاریخ پایان آزمایشی

en: Turn off Automatic Payments
fa_AF: پرداخت های خودکار را خاموش کنید

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
fa_AF: تغییر وضعیت اشتراک به &quot;%1$s&quot; ممکن نیست. استثنا: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
fa_AF: امکان تغییر وضعیت اشتراک به &quot;%s&quot; وجود ندارد.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
fa_AF: امکان تغییر وضعیت اشتراک به &quot;%s&quot; وجود ندارد. لطفاً یک مشتری را به اشتراک اختصاص دهید تا آن را فعال کند.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
fa_AF: امکان یافتن سفارش برای توافق نامه صورتحساب PayPal وجود ندارد.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
fa_AF: امکان تعمیر اشتراک ها وجود ندارد.%4$sخطا: %1$s%4$sلطفاً صفحه را بازخوانی کرده و دوباره امتحان کنید. اگر مشکل ادامه داشت، %2$با پشتیبانی%3$s تماس بگیرید.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
fa_AF: امکان ارتقاء اشتراک ها وجود ندارد.%4$sخطا: %1$s%4$sلطفاً صفحه را بازخوانی کرده و دوباره امتحان کنید. اگر مشکل ادامه داشت، %2$با پشتیبانی%3$s تماس بگیرید.

en: Unended Subscription Count
fa_AF: تعداد اشتراک نامحدود

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
fa_AF: نوع سفارش نامشخص

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
fa_AF: خطای نامشخص

en: Unlimited payments
fa_AF: پرداخت های نامحدود

en: Unpublished
fa_AF: منتشر نشده

en: Upcoming Recurring Revenue
fa_AF: درآمد دوره ای آتی

en: Update Complete
fa_AF: به روز رسانی کامل شد

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
fa_AF: به روز رسانی پایگاه داده

en: Update Error
fa_AF: خطای به روز رسانی

en: Update in Progress
fa_AF: در حال بروزرسانی

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
fa_AF: %1$s مورد استفاده برای %2$sall%3$s اشتراک‌های فعال من را به‌روزرسانی کنید

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
fa_AF: روش پرداخت مورد استفاده برای %1$sall%2$s از اشتراک‌های فعلی من را به‌روزرسانی کنید

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
fa_AF: به‌روزرسانی تاریخ اشتراک با پیام: %s خطا داشت

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
fa_AF: ارتقا دهید

en: Upgrade or Downgrade
fa_AF: ارتقا یا کاهش

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
fa_AF: از این فیلد برای سفارشی کردن متن نمایش داده شده روی دکمه پرداخت زمانی که سفارش حاوی اشتراک است استفاده کنید. به طور معمول دکمه ارسال تسویه حساب &quot;ثبت سفارش&quot; را نشان می دهد. هنگامی که سبد خرید شامل یک اشتراک است، این به &quot;اکنون ثبت نام کنید&quot; تغییر می کند.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
fa_AF: استفاده از کلید تمدید خودکار در حالت مرحله‌بندی غیرفعال است.

en: Variable Subscription
fa_AF: اشتراک متغیر

en: Variable subscription
fa_AF: اشتراک متغیر

en: Variation ID, if applicable.
fa_AF: شناسه تنوع، در صورت وجود.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
fa_AF: نسخه %1$s بهبودهای جدیدی را ارائه می‌کند که توسط مدیران فروشگاه درست مانند شما (و احتمالاً %2$syou%3$s) درخواست شده است.

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
fa_AF: نسخه %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
fa_AF: نسخه 2.0 بیش از یک سال است که در حال توسعه است. ما افزونه را دوباره اختراع کرده‌ایم تا بازخورد 3 ساله مدیران فروشگاه را در نظر بگیریم.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
fa_AF: نسخه 2.1 برخی از ویژگی های جدید عالی را معرفی می کند که توسط مدیران فروشگاه درست مانند شما (و احتمالاً %syou%s) درخواست شده است.

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
fa_AF: از طریق %s

[ctx: view a subscription]
en: View
fa_AF: چشم انداز

en: View Email Settings
fa_AF: مشاهده تنظیمات ایمیل

en: View Reports
fa_AF: مشاهده گزارش ها

en: View Retry
fa_AF: مشاهده تلاش مجدد

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
fa_AF: مشاهده اشتراک

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
fa_AF: مشاهده اشتراک: %s

en: View and manage subscriptions
fa_AF: مشاهده و مدیریت اشتراک ها

en: View other subscriptions &rarr;
fa_AF: مشاهده سایر اشتراک ها →

en: View subscription
fa_AF: مشاهده اشتراک

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
fa_AF: مشاهده اشتراک: %s

en: View subscriptions
fa_AF: مشاهده اشتراک ها

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
fa_AF[0]: وضعیت اشتراک خود را در %1$حساب شما%2$s مشاهده کنید.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
fa_AF: مشاهده سفارش خود: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
fa_AF: مشاهده اشتراک خود: %s

en: Virtual
fa_AF: مجازی

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
fa_AF: هشدار: اتفاقات بدی در شرف وقوع است! درگاه پرداخت مورد استفاده برای خرید این اشتراک از تغییر جزئیات اشتراک پشتیبانی نمی کند. تغییرات در دوره صورت‌حساب، تخفیف مکرر، مالیات تکرارشونده یا کل دوره‌ای ممکن است در مبلغ شارژ شده توسط درگاه پرداخت منعکس نشود.

en: WP REST API Endpoints
fa_AF: WP REST API نقاط پایانی

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
fa_AF: جزئیات یک اشتراک خاص را می خواهید؟ دریافت %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
fa_AF: آیا می خواهید درباره اشتراک %s بیشتر بدانید؟

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
fa_AF: آیا می خواهید همه اشتراک های یک سایت را فهرست کنید؟ %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s را دریافت کنید.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
fa_AF: آیا می خواهید همه اشتراک های یک سایت را فهرست کنید؟ %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s را دریافت کنید. جزئیات یک اشتراک خاص را می خواهید؟ دریافت %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
fa_AF: آیا می خواهید از طریق تسویه حساب زودتر تمدید کنید؟ %shere.%s را کلیک کنید

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
fa_AF: آیا می خواهید مشتریان شما بتوانند مشترک محصولات بدون اشتراک شوند؟

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
fa_AF: هشدار! نسخه 2.0 یک به روز رسانی بزرگ برای افزونه اشتراک های WooCommerce است. قبل از به‌روزرسانی، لطفاً یک نسخه پشتیبان ایجاد کنید، همه افزونه‌های WooCommerce را به‌روزرسانی کنید و همه افزونه‌ها، کد سفارشی و درگاه‌های پرداخت را با نسخه 2.0 در یک سایت مرحله‌ای آزمایش کنید. %1$sدرباره تغییرات نسخه 2.0 »%2$s بیشتر بدانید

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
fa_AF: هشدار! شما نسخه %s کد پلاگین WooCommerce Subscriptions را اجرا می کنید اما پایگاه داده شما به اشتراک نسخه 2.0 ارتقا یافته است. این باعث ایجاد مشکلات بزرگ در فروشگاه شما می شود.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
fa_AF: هشدار: حذف یک کاربر، اشتراک های کاربر را نیز حذف می کند. سفارش‌های کاربر باقی می‌مانند اما دوباره به کاربر «مهمان» اختصاص داده می‌شوند. آیا می خواهید به حذف این کاربر و هر اشتراک مرتبط ادامه دهید؟

en: We can not find your old subscription item.
fa_AF: ما نمی توانیم مورد اشتراک قدیمی شما را پیدا کنیم.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
fa_AF: ما نمی‌توانیم سفارش اشتراک پولی برای این کاربر پیدا کنیم.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
fa_AF: ما نمی‌توانیم اشتراکی با شناسه #%d پیدا کنیم. شاید حذف شده؟

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
fa_AF: ما نتوانستیم یک سفارش تمدید برای اشتراک شما ایجاد کنیم، لطفاً دوباره امتحان کنید.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
fa_AF[0]: ما نتوانستیم سفارش تمدید اصلی را برای یک مورد در سبد خرید شما پیدا کنیم. مورد حذف شد.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
fa_AF[0]: ما نتوانستیم اشتراک اصلی یک مورد را در سبد خرید شما پیدا کنیم. مورد حذف شد.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
fa_AF: ما نه تنها رابط ها را برای انسان ها بهبود بخشیده ایم، بلکه آنها را برای رایانه ها نیز بهبود بخشیده ایم. برنامه های شما اکنون می توانند اشتراک ها را از طریق نقاط پایانی RESTful API ایجاد، خواندن، به روز رسانی یا حذف کنند.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
fa_AF: ما پردازش سفارش تمدید اشتراک شما را به پایان رسانده ایم.

en: We hope you enjoy it!
fa_AF: امیدواریم شما از این لذت ببرید!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
fa_AF: ما نتوانستیم آن اشتراک را پیدا کنیم، لطفاً دوباره امتحان کنید.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
fa_AF: ما نتوانستیم مجموعه نتایج گزارش درخواستی شما را پیدا کنیم. لطفاً پیوند را از %1$sصفحه گزارشات اشتراک%2$s دوباره ایجاد کنید.

en: Weekly
fa_AF: هفتگی

en: Welcome to Subscriptions 2.0
fa_AF: به اشتراک 2.0 خوش آمدید

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
fa_AF: به اشتراک 2.1 خوش آمدید!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
fa_AF: به اشتراک های WooCommerce %s خوش آمدید!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
fa_AF: به اشتراک های WooCommerce 2.1 خوش آمدید

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
fa_AF: وقتی مشتری بخواهد یک محصول اشتراک را برای شخص دیگری خریداری کند چه اتفاقی می افتد؟

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
fa_AF: اینکه فروشگاه شما چه اطلاعات شخصی را با منابع خارجی به اشتراک می‌گذارد بستگی به این دارد که از کدام افزونه‌های پردازشگر پرداخت شخص ثالث برای جمع‌آوری پرداخت‌های اشتراک استفاده می‌کنید. توصیه می کنیم برای اطلاع از این بخش از خط مشی رازداری خود، با سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها مشورت کنید.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
fa_AF: آنچه ما جمع آوری و ذخیره می کنیم

en: What we share with others
fa_AF: آنچه را با دیگران به اشتراک می گذاریم

en: What's new?
fa_AF: چه خبر؟

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
fa_AF: وقتی لغو شد

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
fa_AF: هنگامی که اشتراک فعال می شود، چه به صورت دستی و چه پس از خرید موفق، این نقش به کاربران جدید اختصاص داده می شود.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
fa_AF: وقتی لغو شد

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
fa_AF: هنگام مدیریت %s، آیا داده‌های شخصی در اشتراک‌ها باید حفظ یا حذف شوند؟

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
fa_AF: آیا هنگام تغییر به اشتراکی با دوره پرداخت تکراری یا صورت‌حساب متفاوت، آیا هنگام تغییر به اشتراک جدید باید قیمت پرداخت شده برای دوره صورت‌حساب موجود نسبت به اشتراک باشد؟

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
fa_AF: هنگام تغییر به اشتراکی با طول مدت، می توانید هنگام تعیین تعداد پرداختی که مشترک باید برای اشتراک جدید انجام دهد، پرداخت هایی را که قبلاً توسط مشتری انجام شده است در نظر بگیرید.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
fa_AF: هنگام تغییر به اشتراک با هزینه ثبت نام، می توانید از مشتری بخواهید که فقط فاصله بین هزینه ثبت نام اشتراک موجود و هزینه ثبت نام اشتراک جدید (در صورت وجود) را بپردازد.

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
fa_AF: با WooCommerce Subscribe All Things، آنها می توانند! این برنامه افزودنی آزمایشی در حال بررسی نحوه تبدیل هر محصول، از جمله بسته‌های محصول و محصولات ترکیبی، به محصول اشتراکی است. همچنین به مشتریان راهی برای اشتراک در سبد محصولات غیر اشتراکی ارائه می دهد.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
fa_AF: با فعال بودن تمدید زودهنگام، مشتریان می توانند اشتراک خود را قبل از تاریخ پرداخت بعدی تمدید کنند.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
fa_AF: با تمدید دستی، اشتراک مشتری به حالت تعلیق در می آید تا زمانی که وارد سیستم شود و برای تمدید آن پرداخت کند. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
fa_AF: با فیلتر %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s، می‌توانید مجموعه‌ای از قوانین پیش‌فرض را برای اعمال همه پرداخت‌های ناموفق در فروشگاه خود تعریف کنید.

note: Author of the plugin
en: WooCommerce
fa_AF: ووکامرس

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
fa_AF: WooCommerce 2.6 از نقاط پایانی %1$sREST API%2$s که بر اساس زیرساخت %3$sREST API%4$s هسته وردپرس ساخته شده است، پشتیبانی کرد.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
fa_AF: حساب WooCommerce متصل شد

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
fa_AF: اشتراک های WooCommerce

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
fa_AF: اشتراک های ووکامرس پی پال

en: WooCommerce Subscriptions Update
fa_AF: به روز رسانی اشتراک های WooCommerce

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
fa_AF: به روز رسانی اشتراک های WooCommerce در حال انجام است

en: Would you like to add a payment method now?
fa_AF: آیا می خواهید اکنون یک روش پرداخت اضافه کنید؟

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
fa_AF: آیا مایلید اشتراک های خود را برای استفاده از این روش پرداخت جدید به روز کنید - %1$s؟%2$sYes%4$s | %3$sنه%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
fa_AF: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
fa_AF: Y/m/dg:i:s A

en: Year
fa_AF: سال

en: Yes
fa_AF: آره

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
fa_AF: شما در شرف حذف یک یا چند سفارش هستید که حاوی اشتراک هستند. حذف سفارشات باعث حذف اشتراک‌های خریداری‌شده با این سفارش‌ها نیز می‌شود.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
fa_AF: شما در حال حذف یک مورد اشتراک هستید. همچنین باید به صورت دستی اشتراک را لغو کرده و در صفحه مدیریت اشتراک‌ها حذف کنید.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
fa_AF: تا زمانی که برای تمدید آن پرداخت نکنید، نمی توانید آن اشتراک را دوباره فعال کنید. لطفا در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
fa_AF: شما نمی توانید این اشتراک را زودتر تمدید کنید. لطفا در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
fa_AF: شما نمی توانید مجدداً در آن اشتراک مشترک شوید. لطفا در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
fa_AF: شما نمی توانید آن اشتراک را به حالت تعلیق درآورید - به حد تعلیق رسیده است. لطفا در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
fa_AF: شما نمی توانید این اشتراک را تغییر دهید. به نظر می رسد که شما مالک اشتراک نیستید.

en: You can not switch to the same subscription.
fa_AF: نمی توانید به همان اشتراک تغییر دهید.

en: You can only switch to a subscription product.
fa_AF: شما فقط می توانید به یک محصول اشتراک تغییر دهید.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
fa_AF: در حال حاضر نمی توانید اشتراک را تمدید کنید. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
fa_AF: شما نمی توانید اشتراکی را که به شما تعلق ندارد تغییر دهید.

en: You cannot remove an item that does not exist.
fa_AF: شما نمی توانید موردی را که وجود ندارد حذف کنید.

en: You do not have permission to create subscriptions
fa_AF: شما اجازه ایجاد اشتراک را ندارید

en: You do not have permission to read the subscriptions count
fa_AF: شما اجازه خواندن تعداد اشتراک ها را ندارید

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
fa_AF: شما برای این محصول اشتراک دارید. انتخاب یک اشتراک جدید جایگزین اشتراک فعلی شما خواهد شد.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
fa_AF: شما قبلاً یک نسخه از این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
fa_AF: شما قبلاً در این محصول مشترک شده اید و به یک مشتری محدود می شود. امکان خرید مجدد محصول وجود ندارد.

en: You have an active subscription to this product already.
fa_AF: شما قبلاً یک اشتراک فعال برای این محصول دارید.

en: You have no active subscriptions.
fa_AF: شما هیچ اشتراک فعالی ندارید.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
fa_AF: شما به پایان اشتراک ها رسیده اید. به %sfirst page%s بروید.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
fa_AF: شما یک سفارش تمدید اشتراک از %1$s دریافت کرده‌اید. ترتیب آنها به شرح زیر است:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
fa_AF: شما با موفقیت موارد اشتراک خود را تغییر دادید. جزئیات سفارش و اشتراک جدید شما برای مرجع شما در زیر نشان داده شده است:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
fa_AF: شما با موفقیت &quot;%1$s&quot; را از اشتراک خود حذف کردید. %2$sواگرد؟%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
fa_AF: سفارش تمدید %1$s شما از %2$s کامل شده است

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
fa_AF: سفارش تمدید اشتراک %1$s شما از %2$s کامل شد - فایل‌های خود را دانلود کنید

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
fa_AF: برنامه های شما اکنون می توانند اشتراک ها را از طریق نقاط پایانی RESTful API با طراحی مشابه آخرین نسخه نقاط پایانی REST API WooCommerce ایجاد، خواندن، به روز رسانی یا حذف کنند.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
fa_AF: سبد خرید شما حاوی یک درخواست تغییر اشتراک نامعتبر بود. از سبد خرید شما حذف شده است.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
fa_AF[0]: سبد خرید شما حاوی یک درخواست تغییر اشتراک نامعتبر بود. حذف شده است.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
fa_AF: سبد خرید شما از محصولات اشتراک خالی شده است. فقط یک محصول اشتراک را می توان در یک زمان خریداری کرد.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
fa_AF: مشتریان شما اکنون می توانند جزئیات کامل یک اشتراک، از جمله موارد خط، آدرس صورتحساب و ارسال، برنامه صورتحساب و سفارشات تمدید را از صفحه ویژه %sMy Account &gt; مشاهده اشتراک%s مشاهده کنند.

en: Your database has been updated successfully!
fa_AF: پایگاه داده شما با موفقیت به روز شد!

en: Your early renewal order was successful.
fa_AF: سفارش تمدید اولیه شما با موفقیت انجام شد.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
fa_AF: سفارش تمدید شما کامل شده است

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
fa_AF: درخواست شما برای لغو اقدام قبلی ناموفق بود.

en: Your subscription change is complete
fa_AF: تغییر اشتراک شما کامل شده است

en: Your subscription change is complete - download your files
fa_AF: تغییر اشتراک شما کامل شد - فایل های خود را دانلود کنید

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
fa_AF: اشتراک شما لغو شده است.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
fa_AF: اشتراک شما به حالت تعلیق درآمده است.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
fa_AF: اشتراک شما دوباره فعال شده است.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
fa_AF: سفارش تمدید اشتراک شما کامل شد - فایل های خود را دانلود کنید

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
fa_AF[0]: اشتراک شما با پایان پرداخت فعال می شود.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
fa_AF: سفارش تمدید {blogname} شما دریافت شد!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
fa_AF: رسید سفارش تمدید {blogname} شما از {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
fa_AF: تغییر اشتراک {blogname} شما از {order_date} کامل شد

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
fa_AF: تغییر اشتراک {blogname} شما از {order_date} کامل شد - فایل های خود را دانلود کنید

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
fa_AF: [%s] اشتراک لغو شد

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
fa_AF: [%s] اشتراک منقضی شده است

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
fa_AF: [%s] اشتراک به حالت تعلیق درآمد

en: [Remove]
fa_AF: [برداشتن]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
fa_AF: [{blogname}] سفارش جدید تمدید اشتراک ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
fa_AF: [{blogname}] اشتراک تغییر کرد ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
fa_AF: [{site_title}] پرداخت خودکار برای {order_number} ناموفق بود، برای اجرای {retry_time} مجدد برنامه ریزی شد

en: a customer suspends a subscription
fa_AF: یک مشتری اشتراک را به حالت تعلیق در می آورد

en: a subscription expires
fa_AF: یک اشتراک منقضی می شود

en: account erasure request
fa_AF: درخواست پاک کردن حساب

en: an automatic payment fails
fa_AF: پرداخت خودکار ناموفق است

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
fa_AF[0]: روز

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
fa_AF[0]: روز

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
fa_AF: روز قبل از روز تمدید

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
fa_AF: مثلا 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
fa_AF: به عنوان مثال 5.90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
fa_AF: به عنوان مثال 9.90

en: emails sent to the customer and store manager
fa_AF: ایمیل های ارسال شده به مشتری و مدیر فروشگاه

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
fa_AF: هر

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
fa_AF: هر %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
fa_AF: هر %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
fa_AF: تاریخ تسویه مورد انتظار %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
fa_AF: برای

en: how long to wait between retry attempts
fa_AF: چه مدت باید بین تلاش های مجدد صبر کرد

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
fa_AF: در %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
fa_AF: l jS \o\f FY، h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
fa_AF[0]: ماه

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
fa_AF[0]: ماه

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
fa_AF: روش‌های سفارش جدید مرتبط در WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
fa_AF: نه

en: now
fa_AF: اکنون

en: staging
fa_AF: صحنه سازی

en: subscriptions
fa_AF: اشتراک ها

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
fa_AF: تعلیق در هر دوره صورتحساب

en: the status applied to the renewal order and subscription
fa_AF: وضعیت اعمال شده برای سفارش تمدید و اشتراک

en: the total number of retry attempts
fa_AF: تعداد کل تلاش های مجدد

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
fa_AF: جلو

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
fa_AF: نسخه %1$s قدیمی است. نسخه اصلی %2$s است

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
fa_AF[0]: هفته

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
fa_AF[0]: هفته

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
fa_AF[0]: سال

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
fa_AF[0]: سال
