WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to et translation catalogue (1263 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
et[0]: %d muud tellimust kontrolliti ja see ei vajanud remonti.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
et: Järgmine makse tähtaeg on %s.

en:  Subscription Created
et: Tellimus loodud

en:  Subscription Deleted
et: Tellimus kustutatud

en:  Subscription Switched
et: Tellimus vahetatud

en:  Subscription Updated
et: Tellimus uuendatud

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
et: &quot;%s&quot; ei ole kehtiv uus tellimuse tüüp.

en: $0 Initial Checkout
et: 0 $ esialgne kassasse

en: $type passed to the function was not a string.
et: Funktsioonile antud $type ei olnud string.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
et: %1$s %2$s ja seejärel %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
et[0]: %1$s %2$s, seejärel %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
et: %1$s %2$s, seejärel %3$s iga %4$s järel

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
et: %1$s %2$s, seejärel %3$s iga %4$s, %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
et: %1$s %2$s, seejärel %3$s teenuses %4$s %5$s igal aastal

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
et: %1$s %2$s, seejärel %3$s, %4$s %5$s iga %6$s aasta järel

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
et: %1$s %2$s ja seejärel %3$s iga %5$s kuu %4$s päeval

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
et: %1$s %2$s, seejärel %3$s iga kuu %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
et: %1$s %2$s, seejärel %3$s iga kuu viimasel päeval

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
et: %1$s %2$s, seejärel %3$s iga %4$s kuu viimasel päeval

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
et: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
et: %1$s Tellimuse muutmiseks sooritage %2$stellimuse %3$s%4$s makse.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
et: %1$s pärast %2$s tasuta prooviperioodi

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
et: %1$s ja %2$s registreerumistasu

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
et: %1$s iga %2$s järel

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
et: %1$s iga %2$s, %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
et[0]: %1$s %2$d üksuse jaoks

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
et: %1$s, %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
et: %1$s tasuta prooviperiood, seejärel %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
et: %1$s nüüd ja

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
et: %1$s teenuses %2$s %3$s igal aastal

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
et: %1$s teenuses %2$s %3$s iga %4$s aasta järel

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
et: %1$s iga %3$s kuu %2$s päeval

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
et: %1$s iga kuu %2$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
et: %1$s iga %2$s kuu viimasel päeval

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
et[0]: %1$s tellimust ei saanud värskendada: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
et: %1$s tellimuse sündmus käivitati kell %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
et: %1$s %2$s tasuta prooviperioodiga

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
et: %1$s#%2$s%3$s, %4$s

[ctx: used in a select box]
note: translators: 1$: month number (e.g. "01"), 2$: month abbreviation (e.g. "Jan")
en: %1$s-%2$s
et: %1$s–%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
et: %1$sLisage tellitav toode »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
et: %1$sLisage tellimus%2$s kohe või %3$vaadake%4$s uue liidese kohta lisateavet.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
et: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sWooCommerce&#39;i tellimuste laiendus lisab kaks uut tellimustootetüüpi – %4$sLihttellimus%5$s ja %6$sMuutuva tellimus%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
et: %1$sVaadake, kuidas %2$s värskendada

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
et: %1$sLisateave tellimuste haldamise kohta »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
et: %1$sMärkus.%2$s Tellimustega seotud tellimusi ei kaasata tellimuste hulka, mida need seaded mõjutavad.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
et: %1$sTellimus #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
et: %1$sPayPali viitetehingud on teie kontol%2$s lubatud. Kõik tellimuste haldusfunktsioonid on nüüd lubatud. Head müüki!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
et: %1$sPayPali viitetehingud pole teie kontol%2$s lubatud, mõned tellimuste haldusfunktsioonid pole lubatud. Võtke ühendust PayPaliga ja taotlege, et nad saaksid teie kontol %3$seni PayPali viitetehinguid%4$s. %5$sKontrollige PayPali kontot%6$s %3$sLisateave %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
et: %1$sPayPali viitetehingud pole teie kontol%2$s lubatud. Kui soovite tellimustega kasutada PayPali viitetehinguid, võtke ühendust PayPaliga ja paluge neil teie kontol %3$sendada PayPali viitetehinguid%4$s. %5$sKontrollige PayPali kontot%6$s %3$sLisateave %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
et: %1$sMäärake hind%2$s%3$sTellimuse hinnad erinevad veidi teiste toodete hindadest. Tellimuse jaoks saate määrata arveldusperioodi, pikkuse, registreerumistasu ja tasuta prooviperioodi.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
et: %1$sHoiatus!%2$s Näib, et olete %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s alandanud versioonilt %3$s versioonile %4$s. Pistikprogrammi sel viisil alandamine võib põhjustada probleeme. Täiendava abi saamiseks värskendage versioonile %3$s või uuemale versioonile või avage %5$s uus tugipilet%6$s. %7$sLisateave »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
et: %1$sHoiatus!%2$s Näeme, et %1$sWooCommerce&#39;i tellimuste varajase uuendamise%2$s pistikprogramm on aktiivne. Rakenduse %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s versioon %3$s on koos selle pistikprogrammi funktsioonidega, mis on pakitud põhipluginasse. Konfliktide vältimiseks deaktiveerige WooCommerce&#39;i tellimuste varajane uuendamine.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
et: %1$sHoiatus!%2$s Avastasime rakenduses %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0–2.3.2%2$s probleemi, mille tõttu võib teie tellimuse uuendamise tellimus ja klientide tellimuste vahemälu sisaldada kehtetuid andmeid. Vahemällu salvestatud andmete värskendamise kohta teabe saamiseks %3$avage uus tugipilet%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
et: %1$sWooCommerce&#39;i tellimused on installitud%2$s – %3$sOlete valmis tellimusi müüma!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
et: %1$sWooCommerce&#39;i tellimused on passiivsed.%2$s WooCommerce&#39;i tellimuste toimimiseks peab %3$sWooCommerce&#39;i pistikprogramm%4$s olema aktiivne. Installige %5$s ja aktiveerige WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
et: %1$sWooCommerce Subscriptions on passiivne.%2$s See tellimuste versioon nõuab WooCommerce&#39;i %3$s või uuemat. Värskendage WooCommerce %4$s versioonile %3$s või uuemale »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
et: %2$s %1$s praegust tellimust

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
et: %2$s %1$s lõppenud tellimus

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
et: %2$s %1$s uut tellimust

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
et: %2$s %1$s tellimuse tühistamine

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
et: %2$s %1$s tellimuse uuendamine

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
et: %2$s %1$s tellimuse uuesti

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
et: %2$s %1$s tellimuse registreerimist

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
et: %2$s %1$s tellimuse lülitit

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
et[0]: %2$s%1$s tühistamine%3$s tellimuse tühistamine sel kuul

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
et[0]: %2$s%1$s uuendamine%3$s tellimuse uuendamine sel kuul

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
et[0]: %2$s%1$s registreerumine%3$s tellimuse registreerimine sel kuul

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
et[0]: %d tühistatud makse proovi uuesti

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
et[0]: %d Ebaõnnestunud makse korduskatse

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
et[0]: %d Ootel makset Proovige uuesti

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
et[0]: %d Makse töötlemise katse

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
et[0]: %d edukas makse korduskatse

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
et[0]: %d tõrget

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
et[0]: %d üksus

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
et: %s – Tellimus

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
et: %s tagasi

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
et: %s keskmine uuendussumma

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
et[0]: %s päev

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
et: %s kuu päev

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
et: %s igal nädalal

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
et[0]: %s kuu

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
et: %s tellimuse netokasum

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
et: %s tellimuse netokaotus

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
et: %s iga kuu viimasel päeval

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
et: %s uuendustulu sel perioodil

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
et: %s uuendustellimust

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
et: %s uuendustulu sellel perioodil

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
et: %s uuendamise tulu tagasi

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
et: %s uuendustulu sel kuul

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
et: %s uuesti tellimise tulu sellel perioodil

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
et: %s korduskatse ebaõnnestus

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
et: %s korduskatse on ootel

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
et: %s korduskatse õnnestus

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
et: %s registreerimistulu sellel perioodil

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
et: %s registreerimistulu sel kuul

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
et[0]: %s tellimuse olek muudetud.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
et: %s vahetab sellel perioodil tulu

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
et[0]: %s nädal

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
et[0]: %s aasta

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
et: %sLisateave »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
et: (%s sekundi pärast)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
et: (sisaldab %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
et: 1 päev

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
et: 1 kuu

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
et: 1 nädal

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
et: 1 aasta

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
et: Hiljutise PayPali tellimusmakse töötlemisel ilmnes saatuslik viga. Selle lahendamiseks avage %1$s kohe uus pilet WooCommerce&#39;i toes%3$s. %2$sLisateave »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
et: Tootel kuvatakse nupp tekstiga &quot;Lisa ostukorvi&quot;. Vaikimisi muudab tellimus selle &quot;Registreeruge kohe&quot;. Siin saate tellimuste jaoks nupu teksti kohandada.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
et: Kontserni %1$s kuuluv tellimus on tühistatud. Nende tellimuse üksikasjad on järgmised:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
et: Kasutaja on peatanud kontole %1$s kuuluva tellimuse. Nende tellimuse üksikasjad on järgmised:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
et: Kontserni %1$s kuuluv tellimus on aegunud. Nende tellimuse üksikasjad on järgmised:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
et: Tellimus on teie ostukorvist eemaldatud. Maksevärava piirangute tõttu ei saa erinevaid liitumistooteid korraga osta.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
et: Tellimus on teie ostukorvist eemaldatud. Tooteid ja tellimusi ei saa korraga osta.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
et: Tellimuse uuendamine on teie ostukorvist eemaldatud. Mitut tellimust ei saa korraga osta.

en: About WooCommerce Subscriptions
et: Teave WooCommerce&#39;i tellimuste kohta

en: Accept Early Renewal Payments
et: Aktsepteerige varajase uuendamise makseid

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
et: Aktsepteerige varajase uuendamise makseid modaali kaudu

en: Accept Manual Renewals
et: Nõustuge käsitsi uuendamisega

en: Actions
et: Tegevused

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
et: Aktiveerige

[ctx: Subscription status]
en: Active
et: Aktiivne

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Aktiivne <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
et: Aktiivne tootevõti

en: Active Subscriptions
et: Aktiivsed tellimused

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
et: Aktiivsed tellimused %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
et[0]: Aktiivne %d makse jaoks

en: Active for unlimited payments
et: Aktiivne piiramatute maksete jaoks

en: Active for x payments
et: Aktiivne x maksete jaoks

en: Active subscriber?
et: Aktiivne tellija?

en: Add
et: Lisama

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add New Retry
et: Lisa uus Proovi uuesti

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
et: Lisa uus tellimus

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
et: Lisa tellimus

en: Add a Subscription Product
et: Lisage tellitav toode

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
et: Lisa makse

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
et: Lisa makseviis

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
et: Lisa makseviis

en: Add to Cart Button Text
et: Lisa ostukorvi nupu tekst

en: Address
et: Aadress

en: Affected event: | Affected events:
et[0]: Mõjutatud sündmus:

en: Align Subscription Renewal Day
et: Joondage tellimuse uuendamise päev

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
et: Joondage tellimuse uuendamine kindla nädalapäeva, kuu või aastaga. Näiteks kuu esimene päev. %1$sLisateave%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
et: Joondage kõigi selle tellimuse ostvate klientide maksekuupäev kindla nädala- või kuupäevaga.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
et: Joondage selle tellimuse maksekuupäev konkreetse aastapäevaga. Kui kuupäev on sel aastal juba toimunud, siis esimene makse töödeldakse %s. Selle toote maksete sünkroonimise keelamiseks määrake päevaks 0.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
et: Kõik lingitud tellimustooted on ostukorvist eemaldatud.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
et: Kõik lingitud tellimusüksused olid

en: All orders types
et: Kõik tellimuste tüübid

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
et: Lubage 0 $ esialgne kassasse ilma makseviisita.

en: Allow Switching
et: Luba vahetamine

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
et: Lubage sama tehingu raames tellitavat toodet osta koos teiste toodete ja tellimustega.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
et: Lubage osta 0-dollarilise algmaksega tellitavat toodet ilma makseviisi määramata. Tellimuse aktiivsena hoidmiseks peab klient esialgse perioodi lõpus esitama makseviisi.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
et: Lubage klientidel kassast mööda minna ja oma tellimust varakult uuendada lehel %1$sMy Account &gt; Vaata tellimust%2$s. %3$sLisateave.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
et: Lubage klientidel automaatsed pikendamised sisse ja välja lülitada lehel Vaata tellimust.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
et: Lubage korraga osta mitu tellimust ja toodet.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
et: Lubage tellijatel erinevate tellimuste vahel vahetada (täiendada või madalamale versioonile üle minna). %1$sLisateave%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
et: Alati

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
et[0]: Hiljutise tellimusega seotud sündmuse töötlemisel ilmnes viga. Mõjutatud tellimuse parandamise juhiste ja selle vea võimalike põhjuste kohta lisateabe saamiseks lugege meie juhendit %1$shere%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
et: Ilmnes viga, proovige uuesti või proovige mõnda muud makseviisi.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
et: Valikuline ooteaeg enne esimese korduva makse tasumist. Mis tahes registreerumistasu võetakse endiselt tellimuse alguses. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
et: Valikuline ooteaeg enne esimese korduva makse tasumist. Mis tahes registreerumistasu võetakse endiselt tellimuse alguses. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
et: Teile on loodud tellimus teenuse %1$s tellimuse uuendamiseks. Selle arve eest tasumiseks kasutage järgmist linki: %2$s

en: And much more...
et: Ja palju muud...

en: Any Payment Method
et: Mis tahes makseviis

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
et: Kas olete kindel, et soovite selle üksuse oma tellimusest eemaldada?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
et: Kas olete kindel, et soovite muuta PayPali standardi makseviisi? See peatab PayPali tellimuse.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
et: Kas olete kindel, et soovite uuendamist töödelda? See võtab kliendilt tasu ja meilib talle uuendamistellimuse (kui meilid on lubatud).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
et: Kas olete kindel, et soovite selle pikendamistellimuse eest uuesti maksta? See proovib kliendilt tasu võtta ja saata tellimuse uuendamise e-kirju (kui meilid on lubatud).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
et: Proovige tagasi saada korduvat tulu, mis muidu jääks saamata, kuna makseviisid lükatakse ajutiselt tagasi. %1$sLisateave%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
et: Automaatse uuendamise lüliti

en: Auto renew
et: Automaatne uuendus

en: Automatic Failed Payment Retries
et: Automaatsed ebaõnnestunud maksete korduskatsed

en: Automatic Failed Payment Retry
et: Automaatne ebaõnnestunud makse korduskatse

en: Automatic Recurring Payments
et: Automaatsed korduvad maksed

en: Automatic payment failed for order {order_number}
et: Tellimuse {order_number} automaatne makse ebaõnnestus

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
et: Tellimuse {order_number} automaatne makse ebaõnnestus, proovime uuesti {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
et: Automaatne pikendamise makse ebaõnnestus

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
et: Selle aja möödudes aegub tellimus automaatselt. See pikkus lisandub tasuta prooviperioodile või enne sünkroonitud esimest uuendamiskuupäeva pakutavale ajale.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
et: Selle aja möödudes aegub tellimus automaatselt. See pikkus lisandub tasuta prooviperioodile või enne sünkroonitud esimest uuendamiskuupäeva pakutavale ajale.

en: Average Lifetime Value
et: Keskmine eluaegne väärtus

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
et: Keskmine eluea väärtus %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
et: Keskmine korduv rida kokku %s

en: Backordered
et: Järele tellitud

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
et: Seetõttu ei soovitata seda tellimuste makseviisina kasutada, välja arvatud juhul, kui see on teie riigis ainus saadaolev valik.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
et: Kuna %sWC_Subscription%s klass laiendab %sWC_Order%s, saate kasutada selle tuttavaid meetodeid, nagu %s$subscription-&gt;update_status()%s või %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
et: Enne PayPal Standardi tellimustele lubamist pidage meeles, et PayPal Standardi kasutamisel on kliendid lukustatud PayPali standardi kasutamisega kogu oma tellimuse kehtivusaja jooksul ja PayPal Standardil on mitmeid piiranguid. Enne selle valiku lubamist lugege juhendit teemal %1$s, miks me ei soovita tellimuste jaoks PayPali standardit%2$s.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
et: Enne kui me teid teele saadame, peame värskendama teie andmebaasi uusimale versioonile. Kui teil pole oma saidi hiljutist varukoopiat, on %snow aeg luua üks%s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
et: Grupeeritud tellimuste vahel

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
et: Tellimuse variatsioonide vahel

[ctx: table column header]
en: Big Bang
et: Suur pauk

en: Billing
et: Arveldamine

en: Billing Address
et: Arve Aadress

en: Billing Period
et: Arveldusperiood

en: Billing Period:
et: Arveldusperiood:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
et: Arveldusleping tühistati PayPalis.

en: Billing interval:
et: Arveldusintervall:

en: Billing period for the subscription.
et: Tellimuse arveldusperiood.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
et: Arveldamine:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
et: Uuendatakse nii tellimusel kasutatud tarneaadressi kui ka teie tulevaste ostude tarneaadressi vaikeaadressi.

en: Browse products
et: Sirvi tooteid

en: Browser User Agent
et: Brauseri kasutajaagent

en: But wait, there's more!
et: Aga oota, seal on veel!

en: Button Text
et: Nupu tekst

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
et: Vaikimisi proovib Subscriptions makset uuesti 5 korda 7 päeva jooksul. Reegleid, mis kontrollivad uuesti proovimise süsteemi, saab kohandada:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
et: Vaikimisi annab olemasolevale tellitavale tootele uute failide lisamine aktiivsetele tellijatele automaatselt juurdepääsu uutele failidele. Nüüd saate aga lubada %suue sisu tilkumise seade%s, et anda tellijatele juurdepääs uutele failidele alles pärast järgmist pikendamismakset.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
et: Tehes tellimuse kohandatud tellimuse tüübiks, on tellimus nüüd ka kohandatud postituse tüüp. See muudab tellimuste päringute tegemise kiiremaks ja kasutab andmebaasi skeemi, mis on sama skaleeritav kui WordPressi postitused ja lehed.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
et: Kui uuendate oma tellimust varakult, on teie järgmine makse %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
et: Kui uuendate oma tellimust varakult, tühistatakse teie ajastatud järgmine makse kuupäeval %s.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
et: WooCommerce&#39;i tellimusi kasutades võite salvestada isikuandmeid ja olenevalt sellest, milliseid kolmandast osapoolest maksetöötlejaid kasutate tellimusmaksete tegemiseks, võite jagada isikuandmeid väliste allikatega.

en: Cache Update Failures
et: Vahemälu värskendamise tõrked

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
et: Aadressitüübi kuvatavat nime ei saa hankida. Aadressi tüüp ei ole string.

en: Can not get status name. Status is not a string.
et: Oleku nime ei saa. Olek ei ole string.

en: Cancel
et: Tühista

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel Now
et: Tühista kohe

en: Cancel and remove personal data
et: Isikuandmete tühistamine ja eemaldamine

en: Cancellations
et: Tühistamised

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
et: Tühistatud

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
et: Tühistatud kuupäev

en: Cancelled Subscription
et: Tühistatud tellimus

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
et: Tühistatud tellimuse e-kirjad saadetakse siis, kui kliendi tellimus tühistatakse (kas kaupluse juhataja või kliendi poolt).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
et: Tellimust ei saa luua: %s.

en: Change
et: Muuda

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
et: Muuda %s aadressi

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
et: Muuda makseviisi

en: Change Trial and End Dates
et: Muutke prooviperioodi ja lõppkuupäevi

en: Change address
et: Muuda aadressi

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
et: Tellimuste muutus perioodi alguse ja lõpu vahel.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
et: Muuda makset

en: Change payment features:
et: Muutke maksefunktsioone:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
et: Muutke makseviisi

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
et: Muutke makseviisi

en: Check Out What's New
et: Vaadake, mis on uut

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
et: Valige uus makseviis.%s

en: Choose a new subscription.
et: Valige uus tellimus.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
et: Valige aktiivsetele ja mitteaktiivsetele tellijatele määratavad vaikerollid. Arvepidamise eesmärgil tuleb tellijatele luua kasutajakonto. Kasutajatele, kellel on roll %1$sadministrator%2$s, nagu näiteks teile, ei anta kunagi neid rolle, et vältida administraatorite lukustamist.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
et: Valige liitumishind, arveldusintervall ja periood.

en: Choose which format of email to send.
et: Valige, millises vormingus e-kiri saata.

en: Clear
et: Selge

en: Complete checkout to renew now.
et: Viige uuendamiseks kohe kassasse.

en: Complete checkout to renew your subscription.
et: Tellimuse uuendamiseks viige kassasse.

en: Complete checkout to resubscribe.
et: Uuesti tellimiseks lõpetage kassas.

en: Completed Renewal Order
et: Täidetud uuendustellimus

en: Continue
et: Jätka

en: Copy billing address
et: Kopeeri arveldusaadress

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
et: Tellimust ei õnnestunud hankida. Tõenäoliselt ei viita tellimisvõti tellimusele. Võti oli: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
et: Riik/osariik

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
et: Kupong on piiratud etteantud maksete arvuga. Seejärel eemaldatakse see automaatselt tellimusest. &quot;Maksed&quot; sisaldab ka esialgset liitumistasu.

en: Create pending parent order
et: Loo ootel vanemtellimus

en: Create pending parent order requested by admin action.
et: Loo ootel ülemtellimus, mida taotles administraatori tegevus.

en: Create pending renewal order
et: Loo ootel uuendamise tellimus

en: Create pending renewal order requested by admin action.
et: Looge administraatori toimingu taotletud ootel uuendamise tellimus.

en: Create subscriptions
et: Looge tellimusi

en: Created Date
et: Loomise kuupäev

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
et: Kohandatud töötlemata uuesti proovimise reegel

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
et: Kohandatud uuesti proovimise reegel

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
et: Kohandatud uuesti proovimise reegliklass

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
et: Kohandatud uuesti proovimise reeglid

en: Custom field deleted.
et: Kohandatud väli kustutatud.

en: Custom field updated.
et: Kohandatud väli värskendati.

en: Customer
et: Klient

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
et[0]: Klient %1$s on oma tellimust vahetanud. Nende uue tellimuse üksikasjad on järgmised:

en: Customer ID is invalid.
et: Kliendi ID on kehtetu.

en: Customer Payment Retry
et: Proovige uuesti kliendi makset

en: Customer Provided Note
et: Kliendi esitatud märkus

en: Customer Renewal Invoice
et: Kliendi uuendamise arve

en: Customer Suspensions
et: Klientide peatamine

en: Customer Totals
et: Klientide kogusummad

en: Customer add payment method page &rarr;
et: Klient lisa makseviisi leht →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
et: Klient lisas Minu konto lehe kaudu &quot;%1$s&quot; (toote ID: #%2$d).

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
et: Klient lisas %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
et: Kliendi makseviisi muutmise leht →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
et: Klient eemaldas &quot;%1$s&quot; (toote ID: #%2$d) lehe Minu konto kaudu.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
et: Klient soovis ennetähtaegset uuendamist:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
et: Klient tellis uuesti tellimuse #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
et: Klientide tellimuste vahemällu haldavad nüüd %1$s ja %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
et: Klientide tellimuste vahemällu haldab nüüd %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
et: Klient uuendas edukalt varakult tellimusega %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
et: Klient vahetas %1$s asemel %2$s.

en: Customer's notes about the order
et: Kliendi märkmed tellimuse kohta

en: Customer:
et: Klient:

en: Customers
et: Kliendid

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
et: Kliendid ja muud administraatorivabad kasutajad saavad teie poest katkestusteta sirvida ja osta värskenduse ajal.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
et: Kliendid saavad nüüd ühe tehinguga osta erinevaid tellimustooteid. Toodete eest saab arveldada mis tahes ajakava alusel ja neil võib olla registreerimistasude ja/või tasuta prooviperioodide kombinatsioon.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
et: Tellimusega kliendid jäetakse sellest seadest välja.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
et: Kohandage uuesti proovimise reegleid

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
et: Kohandage abonendi konto lehel tellimuse kõrval oleval nupul kuvatavat teksti. Vaikimisi on &quot;Tellimuse vahetamine&quot;, kuid võite soovida muuta selle valikuks &quot;Täienda&quot; või &quot;Muuda tellimust&quot;.

en: Database Update Required
et: Andmebaasi värskendamine on vajalik

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
et: Andmebaasi värskendati versioonile %s

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Changed
et: Kuupäev muudetud

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
et: Peatatud kuupäev

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
et: Peatamise kuupäev: %s

en: Date type can not be an empty string.
et: Kuupäeva tüüp ei tohi olla tühi string.

en: Date type is not a string.
et: Kuupäeva tüüp ei ole string.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
et: päev

en: Delete Customer Subscription Cache
et: Kustutage klienditellimuse vahemälu

en: Delete Permanently
et: Kustuta jäädavalt

en: Delete Related Order Cache
et: Kustutage seotud tellimuste vahemälu

en: Delete all variations without a subscription
et: Kustutage kõik ilma tellimuseta variatsioonid

en: Delete this item permanently
et: Kustuta see üksus jäädavalt

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
et: Arendajad saavad nüüd kasutada ka kõiki tuttavaid WordPressi funktsioone, nagu %sget_posts()%s, tellimisandmete päringute tegemiseks või muutmiseks.

en: Disable auto renew
et: Keela automaatne uuendamine

en: Discount
et: Allahindlus

en: Display the auto renewal toggle
et: Kuvage automaatse uuendamise lüliti

en: Do not limit
et: Ärge piirake

en: Do not synchronise
et: Ärge sünkroonige

[ctx: short for documents]
en: Docs
et: Dokumendid

[ctx: short for documents]
en: Documentation
et: Dokumentatsioon

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
et: Mine madalamale versioonile

en: Downloadable
et: Allalaaditav

en: Drip Downloadable Content
et: Tilgutage allalaaditavat sisu

en: Early Renewal
et: Varajane uuendamine

en: Edit
et: Muuda

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
et: Muuda

en: Edit Retry
et: Redigeerimine Proovi uuesti

en: Edit Subscription
et: Redigeeri tellimust

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
et: Redigeeri tellimust

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
et: Tellimuse muutmine nurjus veaga: %s

en: Email
et: Meil

en: Email Address
et: E-posti aadress

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
et: Meili pealkiri

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
et: Meili tüüp

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
et: E-post: %s

en: Enable Automatic Retry
et: Luba automaatne uuesti proovimine

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
et: Lubage tellimuste jaoks PayPali standard

en: Enable auto renew
et: Luba automaatne uuendamine

en: Enable automatic payments
et: Luba automaatsed maksed

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
et: Lubage ebaõnnestunud korduvate maksete automaatne korduskatse

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
et: Lubage tellitavate toodete allalaaditava sisu tilkumine.

en: Enable this email notification
et: Luba see meiliteatis

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
et: Luba/Keela

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
et: Selle lubamine annab juurdepääsu tootele lisatud uutele allalaaditavatele failidele alles pärast järgmise uuenduse töötlemist.%sVaikimisi antakse juurdepääs tootele lisatud uutele allalaaditavatele failidele kohe igale kliendile, kellel on selle toote aktiivne tellimus.

en: End Date
et: Lõppkuupäev

[ctx: table heading]
en: End Date
et: Lõppkuupäev

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
et: Lõppkuupäev

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
et: Lõppkuupäev: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
et: Lõppkuupäev

[ctx: table heading]
en: End date
et: Lõppkuupäev

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
et: Lõppkuupäev: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
et: Ettemaksuperioodi lõpp

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
et: Ettemaksuperioodi lõpp: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
et: Lehe Minu konto → Muuda tellimuse makseviisi lõpp-punkt

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
et: Lehe Minu konto → Tellimused lõpp-punkt

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
et: Lõpp-punkt Minu konto → Vaata tellimust

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
et: Sisestage uus intervall ühe numbrina (nt iga 2. kuu laadimiseks sisestage 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
et: Sisestage uus pikkus (nt 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
et: Sisestage selle meili adressaadid (komadega eraldatud). Vaikimisi %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
et: Sisestage uus periood, kas päev, nädal, kuu või aasta:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
et: Viga

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
et: Viga %d: tellimusele ei saa makse lisada. Palun proovi uuesti.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
et: Viga %d: tellimust ei saa luua. Palun proovi uuesti.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
et: Viga %d: tellimust ei saa luua. Palun proovi uuesti.

en: Error during subscription status transition.
et: Viga tellimuse oleku üleminekul.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
et: Viga tellimuste lõpp-punktide salvestamisel: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sKuva tellimus%2$s ja %1$sTellimuse makseviis%2$s ei saa olla samad. Muudatused on tagasi võetud.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
et: Viga mõne teabe värskendamisel: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
et: Viga: toodet ei saa loodud tellimusele lisada. Palun proovi uuesti.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
et: Viga: märkusega &quot;%s&quot; ei saa luua uuendustellimust

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
et: Viga: tellimust ei saa luua. Palun proovi uuesti.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
et: Viga: teie brauseri ajavööndit ei õnnestu leida.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
et: Hinnanguline järelejäänud aeg (minutid:sekundid): %s

en: Expire after
et: Aegub pärast

[ctx: Subscription status]
en: Expired
et: Aegunud

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Aegunud <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
et: Aegunud tellimus

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
et: Aegunud tellimuse e-kirjad saadetakse siis, kui kliendi tellimus aegub.

en: Export CSV
et: Ekspordi CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
et: Ebaõnnestunud

en: Failed Payment Retries
et: Ebaõnnestunud maksete korduskatsed

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
et: Ebaõnnestunud korduvaid makseid saab nüüd automaatselt uuesti teha. See aitab tagasi saada tulu, mis muidu jääks saamata, kuna makseviisid lükatakse ajutiselt tagasi.

en: Failed retries
et: Korduskatsed ebaõnnestusid

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
et: Tellimuse %s registreerimine ebaõnnestus.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
et: Tellimuse #%1$s: %2$s tellimuse oleku aktiveerimine ebaõnnestus

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
et: Tellimuse tühistamine ebaõnnestus pärast tellimuse #%1$s tühistamist: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
et: Ebaõnnestunud makse töötlemine tellimuse #%1$s: %2$s tellimusel ebaõnnestus

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
et: Tellimuse määramine aegunuks tellimuse #%1$s jaoks: %2$s nurjus

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
et: Tellimuse kuupäevade värskendamine ebaõnnestus pärast seda, kui klient uuendas varakult tellimusega %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
et: Tellimuse oleku värskendamine ebaõnnestus pärast tellimuse #%1$s ootele panemist: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
et: Otsige ametlikult %3$sWooCommerce Marketplace%4$s uusi lüüsi, mis %1$s toetavad automaatseid tellimuse makseid%2$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
et: Esimene makse proportsionaalselt. Järgmine makse: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
et: Esimene makse: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
et: Esimene uuendamine: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
et: Kõigi tellitavate toodete jaoks

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
et: Kõigi tellimustoodete versiooniuuenduste ja madalama versiooni jaoks

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
et: Ainult virtuaalsete tellimustoodete versiooniuuendustele ja madalamatele versioonidele

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
et: Kõigi tellimustoodete versiooniuuenduste jaoks

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
et: Ainult virtuaalsete tellimustoodete versiooniuuendustele

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
et: Ainult virtuaalse tellimusega toodetele

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
et: Selleks, et poe haldur saaks tellimuse versiooniga Tellimused v1.5 muuta automaatsete maksete asemel käsitsi pikendamise makseteks (või käsitsi automaatseks), tuli andmebaasi otse muuta. Tellimused pakuvad nüüd makseväravatele võimalust, mis võimaldab teil seda uuel liidesel %sMuuda tellimust%s muuta.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
et: Korduvate liitumismaksete töötlemiseks salvestame kliendi nime, arveldusaadressi, tarneaadressi, e-posti aadressi, telefoninumbri ja krediitkaardi/makse üksikasjad.

[ctx: shipping method price]
en: Free
et: Tasuta

en: Free Trial
et: Tasuta prooviversioon

en: Free shipping coupon
et: Tasuta saatmiskupong

en: Free trial
et: Tasuta prooviversioon

en: Free trial length
et: Tasuta prooviperioodi pikkus

en: Free trial period
et: Tasuta prooviperiood

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
et: Lüüsi ID: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
et: Gateway ei toeta seda, et administraator muudab tellimuse makseviisi.

en: General
et: Kindral

en: Generate Customer Subscription Cache
et: Looge klienditellimuse vahemälu

en: Generate Related Order Cache
et: Looge seotud tellimuste vahemälu

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
et: Avage WooCommerce&#39;i tellimuste seaded

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
et: Avage WooCommerce&#39;i tellimuste seaded »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
et: Tere %s!

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
et: Austa uuendamise korralduse andmed

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
et: Kui palju kliente on tellinud kauem kui 6 kuud? Mis on teie tellijate keskmine eluaegne väärtus? Kui palju uuendamise tulu teie pood järgmisel kuul teenib?

en: IP Address
et: IP-aadress

en: IPN subscription cancelled.
et: IPN-i tellimus tühistati.

en: IPN subscription failing payment method changed.
et: IPN-i tellimuse ebaõnnestunud makseviisi muudeti.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
et: IPN-i tellimuse makse %1$s põhjusel: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
et: IPN-i tellimuse makse %s.

en: IPN subscription payment completed.
et: IPN-i tellimuse makse sooritatud.

en: IPN subscription payment failure.
et: IPN-i tellimuse makse ebaõnnestumine.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
et: IPN-i tellimuse makseviisiks muudeti PayPali.

en: IPN subscription sign up completed.
et: IPN-i tellimuse registreerimine on lõpetatud.

en: IPN subscription suspended.
et: IPN-i tellimus peatatud.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
et: Kui tellija tellimus tühistatakse käsitsi või aegub, määratakse talle see roll.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
et: Kui tellimus on sünkroonitud kindla nädalapäeva, kuu või aastaga, tasuge registreerumise ajal tellimuse eest proportsionaalselt jaotatud summa.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
et: Kui kasutate PayPali standard- või PayPali viitetehinguid, vaadake lisateabe saamiseks %1$sPayPali privaatsuspoliitikat%2$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
et: Kui te ei soovi, et uute tellimuste ostude eest võetaks automaatselt pikendusmakseid, saate automaatsed maksed välja lülitada. Olemasolevad automaatsed tellimused võtavad klientidelt ka edaspidi automaatselt tasu. %1$sLisateave%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
et: Kui saite serveri tõrketeate ja laadisite selle teate leidmiseks lehe uuesti, värskendage lehte %s sekundi pärast ja uuendamise rutiin jätkub probleemideta.

en: Ignore this error
et: Ignoreeri seda viga

en: Ignore this error (not recommended)
et: Ignoreeri seda viga (pole soovitatav)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
et: Importige tellimused WooCommerce&#39;i CSV kaudu või eksportige oma tellimused WooCommerce&#39;ist CSV-vormingusse laiendiga WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
et: Impordi/ekspordi tellimusi

en: Improved scheduled action data storage
et: Täiustatud ajastatud toimingute andmete salvestamine

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
et: Tellimuste eelmistes versioonides edastati tellimuste kogusumma automaatsete pikendamismaksete eest tasumisele kuuluva summana makselüüsidele. See muutis pikendamisele ühekordsete tasude või allahindluste lisamise tarbetult keeruliseks.

en: Inactive Subscriber Role
et: Mitteaktiivne tellija roll

en: Increased processing rate for scheduled payments
et: Suurenenud graafikujärgsete maksete töötlemismäär

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
et: Esialgne tellimus

en: Initial payment discount
et: Esmase sissemakse allahindlus

en: Installed Plugins
et: Installitud pistikprogrammid

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
et: Kehtetu %s kuupäev. Kuupäev peab olema vormingus &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
et: Kehtetu PayPali IPN-i koormus: sobivat tellimust ei leitud.

en: Invalid Subscription.
et: Kehtetu tellimus.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
et: Vale loomise kuupäev. Kuupäev peab olema string ja vormingus &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
et: Kehtetud andmed. Esimesel parameetril on kuupäev, mis ei ole registreeritud kuupäevatüüpides.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
et: Kehtetud andmed. Esimene parameeter oli tühi, kui see edastati failile update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
et: Kehtetud andmed. Ühtegi kehtivat üksuse ID-d ei edastatud.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
et: Kehtetud andmed. Ühtegi kehtivat tellimust/tellimust ei edastatud.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
et: Kehtetud andmed. Oodatud tellimused ei ole tellimused.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
et: Kehtetud andmed. Koopia tüüp ei ole string.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
et: Kehtetu kuupäev. Kuupäev peab olema string ja vormingus &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
et: Kehtetu vorming. Esimene parameeter peab olema massiiv.

en: Invalid order.
et: Kehtetu tellimus.

en: Invalid recurring shipping method.
et: Sobimatu korduv saatmisviis.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
et: Kehtetu seose tüüp: %1$s. Tellimuse suhte tüüp peab olema üks järgmistest: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
et: Vale turvamärk, laadige leht uuesti ja proovige uuesti.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
et: Sobimatu sortimisjärjestuse tüüp: %1$s. Argument $sort_order peab olema %2$s või %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
et: Antud on kehtetu tellimuse arveldusintervall. Peab olema täisarv, mis on suurem kui 0.

en: Invalid subscription billing period given.
et: Antud on kehtetu tellimuse arveldusperiood.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
et: Kehtetu tellimuse kliendi_id.

en: Invalid subscription id.
et: Kehtetu tellimuse ID.

en: Invalid subscription status given.
et: Antud on kehtetu abonemendi olek.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
et: Vale lüliti tüüp &quot;%s&quot;. Lüliti peab olema üks järgmistest: &quot;upgrade&quot;, &quot;downgrade&quot; või &quot;crossgrade&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
et: Kehtetu värskenduse tüüp: %s. Toetatud värskenduste tüübid on &quot;lisa&quot; või &quot;kustuta&quot;. Värskendused tehakse otse post metas.

en: Invoice for renewal order {order_number}
et: Arve tellimuse {order_number} pikendamise kohta

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
et: Arve tellimuse {order_number} uuendamise kohta alates {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
et: Kui teil on aktiivsed PayPali tellimused, on %1$s tungivalt soovitatav mitte muuta vastuvõtja e-posti aadressi%2$s. See võib olemasolevaid tellimusi katkestada.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
et: Näib, et see sait on kolinud või on sait duplikaat. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s on sellel saidil keelanud automaatsed maksed ja tellimustega seotud meilid, et vältida topeltmakseid lavastus- või testkeskkonnast. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s peab saidi %5$s%7$s%6$s saidi URL-iks. %3$sLisateave »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
et: Tellimuse järgmist maksekuupäeva oli juba võimalik muuta, kuid mõned poejuhid soovisid pakkuda kliendile pikendatud tasuta prooviperioodi või lisada aegumiskuupäevale lisakuu. Nüüd saate kõiki neid kuupäevi muuta ekraanil %sMuuda tellimust%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
et: Teie klientidel on nüüd lihtsam rohkem tellimusi osta!

en: Item ID.
et: Kauba ID.

en: Items
et: Üksused

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
et: Anname teile teada – saime teie tellimuse uuendamise tellimuse #%s ja seda praegu töödeldakse:

en: Label
et: Silt

en: Last 7 Days
et: Viimased 7 päeva

en: Last Month
et: Eelmine kuu

en: Last Order Date
et: Viimase tellimuse kuupäev

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
et: Viimase tellimuse kuupäev

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
et: Viimase tellimuse kuupäev: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
et: Viimane tellimus: %s

en: Last day of the month
et: Kuu viimane päev

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
et: Viimase tellimuse kuupäev

en: Last recorded error:
et: Viimati salvestatud viga:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
et: Lisateave

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
et: Lisateave

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
et: Lisateave

en: Learn more
et: Lisateavet

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
et: Lisateave uue %sVaade tellimislehe%s kohta.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
et: Lisateave uue %smultiple subscriptions%s funktsiooni kohta.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
et: Tellimuste %s eluaegne väärtus

en: Limit subscription
et: Piira tellimust

en: Limit to one active subscription
et: Piirake ühe aktiivse tellimusega

en: Limit to one of any status
et: Piirake ühe olekuga

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
et[0]: Piiratud kasutusega kupong „%1$s” eemaldati tellimusest. Seda on kasutatud %2$d korda.

en: Line subtotal (before discounts).
et: Rea vahesumma (enne allahindlusi).

en: Line subtotal tax (before discounts).
et: Rea vahesumma maks (enne allahindlusi).

en: Line taxes.
et: Rea maksud.

en: Line total (after discounts).
et: Rida kokku (pärast allahindlusi).

en: Line total tax (after discounts).
et: Rea kogumaks (pärast allahindlusi).

[ctx: refers to live site]
en: Live
et: Otse

en: Load billing address
et: Laadige arveldusaadress

en: Load shipping address
et: Laadige kohaletoimetamise aadress

en: Manage Subscriptions
et: Tellimuste haldamine

en: Manual Renewal
et: Käsitsi uuendamine

en: Manual Renewal Payments
et: Käsitsi pikendamise maksed

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
et: Käsitsi uuendamise tellimus ootab kliendi makset.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
et: Märkis %s tellimuse toote kui &quot;müüakse eraldi&quot;.

en: Meta key.
et: Meta võti.

en: Meta label.
et: Meta silt.

en: Meta value.
et: Meta väärtus.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
et: %1$s tellimusega seotud konksud viidi üle uude ajakavasse (%2$s sekundiga).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
et: %1$s tellimust viidi üle uude struktuuri (%2$s sekundiga).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Mixed Checkout
et: Segatud kassa

en: Month for Synchronisation
et: Sünkroonimise kuu

en: Move this item to the Trash
et: Teisaldage see üksus prügikasti

[ctx: email type]
en: Multipart
et: Mitmeosaline

en: Multiple Subscriptions
et: Mitu tellimust

en: My Account
et: Minu konto

en: My Subscription
et: Minu tellimus

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
et: Mitte kunagi (registreerumisel tasuge kogu korduv summa)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
et: Mitte kunagi (võta kogu registreerumistasu)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
et: Mitte kunagi (ärge küsige registreerumistasu)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
et: Mitte kunagi (ärge võtke korduvat summat)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
et: Mitte kunagi aeguma

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
et: Uus %sWC_Subscription%s objekt

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
et: Uus %sshop_subscription%s postituse tüüp

en: New Add/Edit Subscription Screen
et: Uus tellimuste lisamise/muutmise ekraan

en: New Renewal Order
et: Uus uuendamise korraldus

en: New Retry
et: Uus proovi uuesti

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
et: Uus tellimus

en: New Subscription Emails
et: Uued tellimuse e-kirjad

en: New Subscriptions
et: Uued tellimused

en: New View Subscription Page
et: Uus vaatamise tellimisleht

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
et: Kui tellimuse pikendamise makse on töödeldud, saadetakse uued uuendamistellimuse meilid.

en: New subscription details
et: Uue tellimuse üksikasjad

en: New subscription renewal order
et: Uus abonemendi uuendamise tellimus

en: Next
et: Edasi

en: Next 12 Months
et: Järgmised 12 kuud

en: Next 30 Days
et: Järgmised 30 päeva

en: Next 7 Days
et: Järgmised 7 päeva

en: Next Month
et: Järgmine kuu

en: Next Payment
et: Järgmine makse

[ctx: table heading]
en: Next Payment
et: Järgmine makse

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
et: Järgmine maksekuupäev: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
et: Järgmine makse

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
et: Järgmine maksekuupäev

en: Next payment: %s
et: Järgmine makse: %s

en: No
et: Ei

en: No Subscriptions found
et: Tellimusi ei leitud

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
et: Prügikastist ei leitud ühtegi tellimust

en: No billing address set.
et: Arveldusaadressi pole määratud.

en: No customers found.
et: Kliente ei leitud.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
et: Ükski maksevärav, mis suudaks automaatseid tellimismakseid töödelda, pole lubatud. Kui soovite töödelda automaatseid makseid, soovitame kasutada %1$sfree Stripe&#39;i laiendust%2$s.

en: No products found.
et: Ühtegi toodet ei leitud.

en: No retries found
et: Korduskatseid ei leitud

en: No retries found in trash
et: Prügikastist ei leitud ühtegi korduskatset

en: No shipping address set.
et: Tarneaadressi pole määratud.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
et: Mittetellimus

en: None
et: Mitte ühtegi

en: Not cancelled
et: Ei tühistatud

en: Not yet ended
et: Pole veel lõppenud

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
et: Pange tähele, et tellimuse ostmiseks on siiski vaja kontot.

en: Note:
et: Märge:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
et: Päevade arv pärast registreerumist

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
et: Kuude arv pärast registreerumist

en: Number of renewals
et: Uuenduste arv

en: Number of resubscribes
et: Uuesti tellimiste arv

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
et: Nädalate arv pärast registreerumist

[ctx: Subscription status]
en: On hold
et: Ootel

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
et: Ootel

en: On-hold Renewal Order
et: Ootel uuendamise tellimus

en: One time shipping
et: Ühekordne saatmine

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
et: Lubage kliendil selle toote jaoks olla ainult üks tellimus. %1$sLisateave%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
et: Ainult poe juhatajad saavad maksekuupäevi muuta.

en: Open a ticket
et: Ava pilet

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
et: Soovi korral lisage summa, mis tuleb tasuda tellimuse alguses. Registreerimistasu võetakse koheselt, isegi kui tootel on tasuta prooviperiood või maksekuupäevad on sünkroonitud.

en: Order
et: Telli

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
et: Tellimust #%s ei ole ostukorvi lisatud.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
et: Tellimus %s on loodud varajase uuendamise salvestamiseks.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
et: Tellimus %s on loodud kirje uuendamiseks.

en: Order Number
et: Tellimuse number

en: Order date: %s
et: Tellimuse kuupäev: %s

en: Order number: %s
et: Tellimuse number: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
et: Tellimused

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
et: Tellimused kasutajaga %s

[ctx: An order type]
en: Original
et: Originaal

en: Other
et: muud

[ctx: label for the system status page]
en: Other
et: muud

en: Parent Order
et: Vanemate järjekord

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
et: Vanemate järjekord

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
et: Vanematellimused

en: Parent order:
et: Vanemate järjestus:

en: Parent order:
et: Vanemate järjestus:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
et: Maksma

en: Pay Now &raquo;
et: Maksa nüüd &quot;

en: Pay now
et: Maksa nüüd

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
et: PayPali API viga – mandaadid on valed.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
et: PayPali API viga: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
et: PayPali viitetehingud on lubatud

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
et: PayPal Standardil on mitmeid piiranguid ja see ei toeta kõiki tellimisfunktsioone.

en: PayPal Subscription ID:
et: PayPali abonemendi ID:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
et: PayPali tehing peetud: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
et: PayPal on tellimustehingute jaoks passiivne. Seadistage %1$s PayPali IPN%2$s ja %3$sisestage oma API mandaat%4$s, et PayPali tellimuste jaoks lubada.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
et: PayPali makse kinnitatud (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
et: PayPali makse tagasi lükatud: %s

en: Payment
et: Makse

en: Payment Gateway Support
et: Maksevärava tugi

en: Payment Method
et: Makseviis

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
et: Makseviis: %s

en: Payment Retry
et: Makse proovi uuesti

en: Payment failed.
et: Makse ebaõnnestus.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
et: Uuendustellimuse eest tasumine ebaõnnestus teie failis oleva makseviisiga, proovige uuesti.

en: Payment gateway ID.
et: Maksevärava ID.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
et: Makseväravaid, mis ei toeta automaatseid korduvaid makseid, saab kasutada %1$smanual tellimuse pikendamise maksete%2$s töötlemiseks.

en: Payment method added.
et: Lisatud makseviis.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
et: Tellija kontolehel muutis makseviisi &quot;%1$s&quot; asemel &quot;%2$s&quot;.

en: Payment method meta must be an array.
et: Makseviisi meta peab olema massiiv.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
et: Makseviisi metat värskendati pärast seda, kui klient muutis oma vaikemärki ja otsustas oma tellimusi värskendada. Makse meta %1$s muudeti väärtuseks %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
et: Makseviisi metat värskendati pärast seda, kui klient kustutas oma lehelt Minu konto märgi. Makse meta %1$s muudeti väärtuseks %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
et: Makseviisi värskendati kõigi teie praeguste tellimuste jaoks.

en: Payment method updated.
et: Makseviisi värskendati.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
et: Makse töötlemine jäeti vahele – uuendamise tellimus on loodud saidil %1$sstaging%2$s ja see on lukustatud etapis. Reaalajas sait asub aadressil %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
et: Prooviti uuesti makset uuendada mitme seotud tellimusega, millel puudub ühine makseviis.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
et: Makse kordusmeilid saadetakse valitud adressaatidele, kui tellimuse pikendamise makse automaatse töötlemise katse on ebaõnnestunud ja on rakendatud korduskatse reeglit, et tulevikus uuesti proovida.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
et: Makse korduskatsete postitustes salvestatakse üksikasjad ebaõnnestunud pikendamismaksete automaatse uuesti proovimise kohta.

en: Payment status marked complete.
et: Makse olek märgitud lõpetatuks.

en: Payment:
et: Makse:

en: Peek Under the Hood for Developers
et: Piiluge katte alla arendajatele

[ctx: Subscription status]
en: Pending
et: Ootel

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
et: Tühistamise ootel

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Tühistamise ootel <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
et: Ootel korduskatsed

en: Pending subscription created.
et: Ootel tellimus on loodud.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
et: Tellimuse märkus on jäädavalt kustutatud

en: Personal data removed.
et: Isikuandmed eemaldati.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
et: Tellimuse %s isikuandmed on säilitatud.

en: Phone Number
et: Telefoninumber

en: Place Order Button Text
et: Tellimuse nupu tekst

[ctx: email type]
en: Plain text
et: Lihttekst

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
et: Valige muutmiseks kehtiv maksevärav.

en: Please enter a date after the next payment.
et: Palun sisestage kuupäev pärast järgmist makset.

en: Please enter a date after the start date.
et: Sisestage alguskuupäevast hilisem kuupäev.

en: Please enter a date after the trial end.
et: Sisestage kuupäev pärast prooviperioodi lõppu.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
et: Palun sisestage kuupäev, mis on vähemalt üks tund kaugemal.

en: Please enter a date before the next payment.
et: Palun sisestage kuupäev enne järgmist makset.

en: Please enter a start date in the past.
et: Sisestage alguskuupäev minevikku.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
et: Sisestage kehtiv sihtnumber.

en: Please enter all date fields.
et: Sisestage kõik kuupäevaväljad.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
et: Hoidke see leht avatuna, kuni värskendusprotsess on lõppenud. Protsessi pole vaja värskendada ega taaskäivitada.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
et: Tellimuse jaoks uue makseviisi valimiseks logige allpool oma kontole sisse.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
et: Pange tähele: selle aruande andmed on vahemällu salvestatud. Kuvatavad andmed võivad olla kuni 24 tundi aegunud. Vahemälu värskendatakse igal hommikul kell 4 hommikul teie saidi ajavööndi järgi.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
et: Täiendage WooCommerce Subscriptionsi pistikprogramm kohe versioonile 2.0 või uuemale. Kui vajate abi, siis pärast tellimuste versioonile 2.0 üleminekut %1$avage tugipilet%2$s.

en: Previous
et: Eelmine

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
et: Tellimuste eelmised versioonid põhinesid tellimuse maksete ja muude ajastatud sündmuste töötlemisel %1$sWP Cron%2$s-l. Versioonis 3.0 käitatakse neid sündmusi nüüd administraatori taotlusel tagasisilmuse toega. See suurendab oluliselt maksete töötlemise läbilaskevõimet.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
et: Hind

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
et: Enne tellimusi 2.1 ei olnud neile lihtne vastata. Tellimused 2.1 tutvustab uusi aruandeid, et vastata neile ja paljudele teistele küsimustele.

en: Process renewal
et: Protsessi uuendamine

en: Process renewal order action requested by admin.
et: Administraatori taotletud uuendamistellimuse toimingu töötlemine.

en: Processing Renewal order
et: Uuendamistellimuse töötlemine

en: Product
et: Toode

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
et: Toode

en: Product ID.
et: Toote ID.

en: Product SKU.
et: Toote SKU.

en: Product name.
et: Tootenimi.

en: Product price.
et: Toote hind.

en: Products
et: Tooted

en: Profile &rarr;
et: Profiil →

en: Prorate First Renewal
et: Proportsionaalne esimene uuendamine

en: Prorate Recurring Payment
et: Proportsionaalselt jaotatud korduv makse

en: Prorate Sign up Fee
et: Proportsionaalne registreerumistasu

en: Prorate Subscription Length
et: Proportsionaalse tellimuse pikkus

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
et: Pane ootele

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
et: Kogus

en: Quantity ordered.
et: Tellitud kogus.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
et: Lõpetage minu näägutamine (kuid ärge lubage automaatseid makseid)

en: REST API Endpoints
et: REST API lõpp-punktid

en: Reactivate
et: Aktiveerige uuesti

en: Read more
et: Loe rohkem

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
et: Saaja(d)

en: Recovered Renewal Revenue
et: Taastatud uuendustulu

en: Recurring Payments
et: Korduvad maksed

en: Recurring Product % Discount
et: Korduvate toodete % allahindlus

en: Recurring Product Discount
et: Korduv toote allahindlus

en: Recurring Sales Tax:
et: Korduv müügimaks:

en: Recurring Total
et: Korduv Kokku

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
et: Korduv hind: %s

en: Recurring total
et: Korduv kokku

[ctx: table heading]
en: Recurring total
et: Korduv kokku

en: Recurring totals
et: Korduvad summad

en: Recurring:
et: Korduv:

en: Related Orders
et: Seotud tellimused

en: Related order caching is now handled by %1$s.
et: Seotud tellimuste vahemällu haldab nüüd %1$s.

en: Related orders
et: Seotud tellimused

en: Related subscriptions
et: Seotud tellimused

en: Relationship
et: Suhe

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
et: Pidage meeles, et kuigi värskendusprotsess võib veidi aega võtta, saavad kliendid ja muud administraatorivabad kasutajad teie poodi sirvida ja värskendamise ajal katkestusteta osta.

en: Remove personal data from subscriptions
et: Isikuandmete eemaldamine tellimustest

en: Removed line item meta data.
et: Reaüksuse metaandmed on eemaldatud.

en: Removed line items data.
et: Eemaldatud reaüksuste andmed.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
et[0]: Isikuandmed eemaldati %d tellimusest.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
et: Isikuandmed eemaldati tellimusest %s.

en: Renew early
et: Uuenda varakult

en: Renew now
et: Uuenda kohe

en: Renewal % discount
et: Uuendus% allahindlus

en: Renewal Discount
et: Pikendamise allahindlus

en: Renewal Order
et: Uuendamise korraldus

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
et: Uuendamise korraldus

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
et: Makse uuendamise katsed

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
et: Makse uuendamise katsed

en: Renewal Payment Retry
et: Makse pikendamise kordus

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
et: Makse pikendamise kordus

en: Renewal Totals
et: Uuendamise kogusummad

en: Renewal cart discount
et: Uuenduskäru allahindlus

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
et: Tellimuse uuendamise lõpetamise e-kirjad saadetakse kliendile siis, kui tellimuse uuendamise tellimus on märgitud lõpetatuks ja see näitab tavaliselt, et selle uuendamisperioodi toode on saadetud.

en: Renewal product discount
et: Uuendustoodete allahindlus

[ctx: option section heading]
en: Renewals
et: Uuendused

en: Renewals amount
et: Uuenduste summa

en: Renewals count
et: Uuendused loevad

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
et: Parandatud %d tellimust valede kuupäevade, reamaksuandmete või puuduvate kliendimärgetega.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
et: Aruande vahemälu lubatud

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
et: Võite olla kindel, kuigi värskendusprotsess võib veidi aega võtta, on see defektide vältimiseks kodeeritud, teie sait on turvaline ja hakkab peagi uuesti tööle ja tööle kiiremini kui kunagi varem.

en: Restore
et: Taastama

en: Restore this item from the Trash
et: Taasta see üksus prügikastist

en: Resubscribe
et: Telli uuesti

en: Resubscribe Order
et: Tellimuse uuesti tellimine

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
et: Tellimuse uuesti tellimine

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
et: Tellimuse uuesti tellimine – %s

en: Resubscribe Totals
et: Telli uuesti kogusummad

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
et: Uuesti tellitud tellimus

en: Retain ended subscriptions
et: Säilitage lõppenud tellimused

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
et: Säilitage lõppenud tellimused ja nendega seotud tellimused kindlaksmääratud aja jooksul enne neis sisalduvate isikuandmete anonüümseks muutmist.

en: Retention Rate
et: Säilitamise määr

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
et: Proovib uuesti migratsiooni olekut

en: Retry Date
et: Uuesti proovimise kuupäev

en: Retry Failed Payments
et: Proovige ebaõnnestunud makseid uuesti

en: Retry Renewal Payment
et: Proovige pikendamise makset uuesti

en: Retry Status
et: Uuesti proovimise olek

en: Retry renewal payment action requested by admin.
et: Proovige administraatori taotletud maksetoimingut uuesti.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
et: Rakendatud uuesti proovimise reegel:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
et: Uuesti proovimise reegel rakendati uuesti:

en: Roles
et: Rollid

[ctx: meta box title]
en: Schedule
et: Ajakava

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
et: Ajastatud toimingute andmed, mis olid varem salvestatud WordPressi postitustabelitesse, on teisaldatud kohandatud andmebaasi tabelisse. Lisaks muudele eelistele parandab see oluliselt kavandatud toimingute (nt tellimusmaksete) töötlemist.

en: Search Renewal Payment Retries
et: Otsige uuendamise maksete korduskatseid

en: Search Subscriptions
et: Otsi tellimusi

en: Search for a customer&hellip;
et: Otsige klienti…

en: Search for a product&hellip;
et: Otsi toodet…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
et: Turvaviga. Kui vajate abi, võtke meiega ühendust.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
et: Vaadake täielikku juhendit tellimuste versiooni 2.1 uudiste kohta »

en: Select an order&hellip;
et: Valige tellimus…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
et: Müüge oma WooCommerce Store&#39;is tooteid ja teenuseid korduvate maksetega.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
et: Saadetakse kliendile, kui tellimuse pikendamise makse automaatse töötlemise katse on ebaõnnestunud ja on rakendatud korduskatse reegel, et tulevikus uuesti makset proovida. E-kiri sisaldab uuendamistellimuse teavet, plaanitud korduskatse kuupäeva ja makselinke, mis võimaldavad kliendil automaatse korduskatse ootamise asemel uuendamistellimuse eest käsitsi tasuda.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
et: Saadetakse kliendile, kui tellimust tuleb uuendada ja uuendamine nõuab käsitsimakset, kuna see kasutab käsitsi uuendamisi või automaatne korduv makse ebaõnnestus esimesel katsel ja kõigil automaatsetel korduskatsetel (kui neid on). E-kiri sisaldab uuendamise tellimuse teavet ja makselinke.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
et: Määrake maksimaalne arv kordi, kui klient saab igal arveldusperioodil oma konto peatada. Näiteks väärtusega 3 ja iga-aastase arveldatava tellimuse korral, kui klient on oma konto peatanud kolm korda, ei pakuta talle võimalust oma konto peatada alles järgmisel aastal. Poe haldurid saavad aktiivse tellimuse alati peatada. Seadke see väärtusele 0, et kliendi peatamise funktsioon täielikult välja lülitada.

en: Settings
et: Seaded

en: Shipping
et: Saatmine

en: Shipping Address
et: Kohaletoimetamise aadress

en: Shipping Method
et: Saatmisviis

en: Shipping Tax:
et: Saatmismaks:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
et: Saatmiskulud arvutatakse pärast aadressi sisestamist.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
et: Tellimustoodete saatmise eest võetakse tavaliselt tasu esialgse tellimuse ja kõigi pikendamistellimuste eest. Lubage see, et tasuda esialgse tellimuse eest ainult üks kord. Märkus. Selle sätte lubamiseks ei tohi tellimusel olla tasuta prooviperioodi ega sünkroonitud uuenduskuupäeva.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
et: Saatmine %s kaudu

en: Show more details
et: Kuva rohkem üksikasju

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
et: Kuvatakse tellimused %1$stellimuse %2$s%3$s jaoks

en: Sign Up Fee % Discount
et: Registreerimistasu % allahindlus

en: Sign Up Fee Discount
et: Registreerimistasu allahindlus

en: Sign up now
et: Registreeru nüüd

en: Sign-up Fee (%s)
et: Registreerimistasu (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
et: Registreerimistasu (%s)

en: Sign-up grace period
et: Registreerumise ajapikendusperiood

en: Signup Totals
et: Registreerumise kogusumma

en: Simple subscription
et: Lihtne tellimus

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
et: Kahjuks saab &quot;%s&quot; rakendada ainult tellimuste põhitellimustele, mis sisaldavad registreerimistasuga toodet.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
et: Kahjuks näib, et ükski maksevärav ei toeta korduva makseviisi muutmist. Kui vajate abi või muid kokkuleppeid, võtke meiega ühendust.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et: Kahjuks näib, et tellimusi toetavaid makseviise pole saadaval. Palun võtke meiega ühendust, kui vajate abi või soovite kokku leppida muul viisil.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
et: Kahjuks näib, et tellimusi toetavaid makseviise pole saadaval. Kui vajate abi, vaadake jaotist %1$sMaksevärava lubamine tellimustele%2$s.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et: Kahjuks näib, et pole saadaval makseviise, mis toetaksid teie kasutatavat korduvat kupongi. Palun võtke meiega ühendust, kui vajate abi või soovite kokku leppida muul viisil.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
et: Kahjuks saab tellimustele rakendada ainult korduvaid kuponge.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
et: Kahjuks saab korduvaid kuponge rakendada ainult tellimustele või tellimustellimustele.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
et: Kahjuks kehtib kupong „%1$s” ainult uuendamiseks.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
et: Kahjuks kehtib see kupong ainult esmamakse tegemiseks ja ostukorv ei nõua esmamakset.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
et: Kahjuks kehtib see kupong ainult uutele tellimustele.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
et: Kahjuks kehtib see kupong ainult liitumistasuga tellitavate toodete puhul.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
et: Kahjuks kehtib see kupong ainult tellitavatele toodetele.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
et: Kahjuks on see tellimuse muutmise makseviisi taotlus kehtetu ja seda ei saa töödelda.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
et: Lavastus

en: Start Date
et: Algus kuupäev

[ctx: table heading]
en: Start Date
et: Algus kuupäev

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
et: Algus kuupäev

[ctx: table heading]
en: Start date
et: Algus kuupäev

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
et: Alguskuupäev: %s

en: Status
et: Olek

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
et: Olek %1$s muudeti olekuks %2$s.

en: Status of Order
et: Tellimuse staatus

en: Status of Subscription
et: Tellimuse olek

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
et: Olek on määratud %s.

en: Store Setup
et: Poe seadistus

[ctx: of an email]
en: Subject
et: Teema

en: Subscribe All the Things
et: Telli kõik asjad

en: Subscriber Default Role
et: Tellija vaikeroll

en: Subscription
et: Tellimus

[ctx: relation to order]
en: Subscription
et: Tellimus

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
et: Tellimust #%d pole olemas.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
et: Tellimus #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
et: Tellimus #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
et: Tellimuse #%s üksikasjad

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
et: Tellimust #%s ei ole ostukorvi lisatud.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
et: Tellimus %1$s (tellimus %2$s) – %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
et: Tellimus %1$s–%2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
et: Tellimus %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
et: Tellimus – %s

en: Subscription Cancelled
et: Tellimus tühistatud

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
et: Tellimus tühistatud: ebaõnnestunud maksete maksimaalne arv on täis.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
et: Tellimuste arv %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
et: Tellimisandmed

en: Subscription Events by Date
et: Tellimissündmused kuupäeva järgi

en: Subscription Expired
et: Tellimus on aegunud

en: Subscription Gifting
et: Tellimuse kinkimine

en: Subscription Items
et: Tellimisüksused

en: Subscription Length
et: Tellimuse pikkus

en: Subscription Number
et: Tellimuse number

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
et: Tellimuse number: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
et: Tellimuse vanem

en: Subscription Periods
et: Tellimisperioodid

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
et: Tellimuse hind (%s)

en: Subscription Product
et: Tellimistoode

en: Subscription Relationship
et: Tellimissuhe

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
et: Tellimuse uuendamine

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
et: Tellimuse uuendamise tellimus – %s

en: Subscription Reports
et: Tellimuse aruanded

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
et: Tellimine Uuesti tellimine

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
et: Tellimuse olekud

en: Subscription Suspended
et: Tellimus peatatud

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
et: Tellimuse lüliti

en: Subscription Switch Complete
et: Tellimuse vahetus on lõpetatud

en: Subscription Switched
et: Tellimus vahetatud

en: Subscription Trial Period
et: Tellimuse prooviperiood

en: Subscription argument passed in is not an object.
et: Sisse antud tellimuse argument ei ole objekt.

en: Subscription billing interval
et: Tellimuse arveldusintervall

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
et: Tellija tühistas oma konto lehel tellimuse.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
et: Tagastatud tellimuse %1$s#%2$s%3$s tellimus tühistati.

en: Subscription cancelled with PayPal
et: Tellimus tühistati PayPaliga

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
et: Tellimuse loomise kuupäev peab olema varasem kui jooksev päev.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
et: Ajastatud toimingu korral tellimust ei eksisteeri: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
et: Tellimuse mustand on värskendatud.

en: Subscription end date in the past
et: Tellimuse lõppkuupäev on minevikus

en: Subscription features:
et: Tellimisfunktsioonid:

en: Subscription information
et: Tellimuse teave

en: Subscription interval
et: Tellimuse intervall

en: Subscription items can no longer be edited.
et: Tellimusüksusi ei saa enam muuta.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
et: Tellimus on administraatori kaudu lingitud ematellimusega %s.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
et: Tellimus on lukustatud käsitsi uuendamiseks, kui pood on lavastusrežiimis. Reaalajas makseviis: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
et: Tellimus on lukustatud käsitsi uuendamiseks, kui pood on lavastusrežiimis. Makseviisi muudatused jõustuvad reaalajas režiimis.

en: Subscription payment details.
et: Tellimuse makse üksikasjad.

en: Subscription payment method
et: Tellimuse makseviis

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
et: Tellimuse makseviisiks ei saanud määrata %1$s ja see on seatud käsitsi ja veateade: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
et: Tellimuse makseviisiks ei saanud määrata %1$s veateate korral: %2$s

en: Subscription period
et: Tellimisperiood

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
et: Tellimuse hind (%s)

en: Subscription pricing
et: Tellimuse hinnakujundus

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
et: Tellija pani oma konto lehel tellimuse ootele.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
et: Tellija aktiveeris oma konto lehel tellimuse uuesti.

en: Subscription reactivated with PayPal
et: Tellimus taasaktiveeriti PayPaliga

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
et: Tellimuse pikendamise tellimusi ei saa tühistada.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
et: Tellimuse pikendamise maksetähtaeg:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
et: Tellimuse pikendamise makse kordusproov:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
et: Tellimuse pikendamise makse kordusproov:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
et: Tellimus taastati versioonile %s

en: Subscription saved.
et: Tellimus salvestatud.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
et: Ajastatud tellimus: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
et: Tellimuse registreerimine ebaõnnestus.

en: Subscription sign-up fee
et: Abonemendi registreerimistasu

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
et: Tellimuse olekut on hulgimuutmise teel muudetud:

en: Subscription status:
et: Tellimuse olek:

en: Subscription submitted.
et: Tellimus on esitatud.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
et: Andmebaasi parandamise skripti tõttu on tellimus peatatud. See tellimus peatati PayPali kaudu.

en: Subscription suspended with PayPal
et: Tellimus peatatud PayPaliga

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
et: Kui tellimus on edukalt vahetatud, saadetakse kliendile tellimuse vahetamise lõpetamise kohta meilid.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
et: Tellimuse vahetamise e-kirjad saadetakse siis, kui klient vahetab tellimust.

en: Subscription totals
et: Tellimuste kogusumma

en: Subscription trial period:
et: Tellimuse prooviperiood:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
et: Tellimust värskendati.

en: Subscription updates
et: Tellimuse värskendused

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
et: Tellimus: %s

en: Subscriptions
et: Tellimused

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
et: Tellimused (lehekülg %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
et: Subscriptions 2.0 tutvustab uut arhitektuuri, mis on üles ehitatud WooCommerce&#39;i kohandatud tellimuste tüüpide API-le.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
et: Tellimused 2.0 tutvustab uut objekti tellimusega töötamiseks rakenduse tasemel. Tellimuse andmete toomiseks või muutmiseks mõeldud tülikad API-d on kadunud!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
et: Tellimused 2.1 lisab sellele infrastruktuurile tellimusandmete toe.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
et: Tellimused 2.1 tutvustab ka mitmeid uusi e-kirju, mis teavitavad teid, kui:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
et: Tellimused 2.1 edastab nüüd pikendamistellimuse kogusumma, mis võimaldab lisada pikendamistellimusele tasu või allahindlust lihtsate üherealiste programmidega, nagu %s$order-&gt;add_fee()%s või %s$order-&gt;add_coupon()% s.

en: Subscriptions Data
et: Tellimuste andmed

en: Subscriptions Ended
et: Tellimused lõppesid

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
et: Tellimuste reaalajas URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
et: Tellimuste režiim

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
et: Tellimuste malliteema alistamised

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
et: Tellimused kasutavad nüüd uuendamistellimust ka ostukorvi seadistamiseks %smanual renewals%s jaoks, mis muudab toodete või allahindluste lisamise ühele käsitsi tasutud uuendamisele lihtsamaks.

en: Subscriptions by Customer
et: Tellimused kliendi poolt

en: Subscriptions by Payment Gateway
et: Tellimused Payment Gateway kaudu

en: Subscriptions by Product
et: Tellimused toodete kaupa

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
et: Selle mitme päeva jooksul enne uuendamispäeva tehtud tellimuste eest registreerumisel tasu ei võeta. Seadke nulliks, et kõigi uute tellimuste eest võetakse kogu korduvat tasu. Peab olema positiivne arv.

en: Subscriptions signups
et: Tellimuste registreerumised

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
et: Tellimused v2.0 tutvustab uut haldusliidest tellimuste lisamiseks või muutmiseks. Saate teha kõik tuttavad muudatused, näiteks muuta korduvaid kogusummasid või tellimuse olekut. Samuti saate teha uusi muudatusi, näiteks muuta aegumiskuupäeva, lisada saatekulu või tooterea üksuse.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
et: Tellimused kuvatakse siin, et saaksite vaadata ja hallata, kui klient on need ostnud.

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Successful retries
et: Edukad korduskatsed

en: Support
et: Toetus

en: Supported features:
et: Toetatud funktsioonid:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
et: Toetab automaatseid pikendamismakseid laiendusega WooCommerce Subscriptions.

en: Suspend
et: Riputama

en: Suspended Subscription
et: Peatatud tellimus

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
et: Peatatud tellimuse e-kirjad saadetakse siis, kui klient oma tellimuse käsitsi peatab.

en: Switch Button Text
et: Lülitusnupu tekst

en: Switch Order
et: Vaheta järjekorda

en: Switch Order Details
et: Tellimuse üksikasjade vahetamine

en: Switch Totals
et: Vaheta kogusummad

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
et: Vahetustellimus tühistati uue vahetuskorralduse loomise tõttu #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
et: Vahetatud

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Vahetatud <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
et: Vahetatud tellimus

en: Switched subscriptions
et: Vahetatud tellimusi

en: Switching
et: Vahetamine

en: Synchronisation
et: Sünkroonimine

en: Synchronise Renewals
et: Uuenduste sünkroonimine

en: Synchronise renewals
et: Uuenduste sünkroonimine

en: Tax class of product.
et: Toote maksuklass.

en: Tax rate ID.
et: Maksumäära ID.

en: Tax subtotal.
et: Maksude vahesumma.

en: Tax total.
et: Maksusumma kokku.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
et: Täname, et värskendasite WooCommerce&#39;i tellimuste uusimale versioonile.

en: Thank you for your order
et: Täname tellimuse eest

en: Thank you for your renewal order
et: Täname teid tellimuse uuendamise eest

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
et: Täname tellimuse uuendamise eest. See on ootel, kuni kinnitame, et makse on laekunud. Vahepeal on siin teie tellimuse meeldetuletus:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
et: Tundub, et see ei kuulu teie tellimuste hulka.

en: That doesn't appear to be your order.
et: See ei tundu olevat teie tellimus.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
et: Seda tellimust ei saa muuta %s-ks. Kui vajate abi, võtke meiega ühendust.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
et: Seda tellimust pole olemas. Kas see on kustutatud?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
et: Seda tellimust pole olemas. Kui vajate abi, võtke meiega ühendust.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
et: Seda tellimustoodet ei saa teie ostukorvi lisada, kuna see sisaldab juba tellimuse uuendamist.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
et: See pole veel kõik, millega oleme tellimuste osas viimase 12 kuu jooksul töötanud. Oleme välja andnud ka minilaiendused, mis aitavad teil oma tellimuste poest maksimumi võtta.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
et: Parameetri $order_type väärtus &quot;all&quot; on aegunud. See oli vale nimetus, kuna see ei tagastanud uuesti tellimise tellimusi. See ei olnud kooskõlas ka wcs_get_subscription_orders() poolt aktsepteeritud tellimuse tüübi väärtustega. Kasutage varasema käitumise säilitamiseks massiivi (&quot;parent&quot;, &quot;renewal&quot;, &quot;switch&quot;) või &quot;mis tahes&quot; kõigi tellimuste tüüpide (sh vahetamine ja uuesti tellimine) saamiseks.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
et: Kuupäev %s peab olema pärast tühistamiskuupäeva.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
et: Kuupäev %s peab olema pärast viimast maksekuupäeva.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
et: Kuupäev %s peab olema pärast järgmist maksekuupäeva.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
et: Kuupäev %s peab olema pärast alguskuupäeva.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
et: Kuupäev %s peab olema pärast prooviperioodi lõppkuupäeva.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
et: Tellimuse kuupäeva %s ei saa kustutada. Peate tellimuse kustutama.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
et: Toode %s on kustutatud ja seda ei saa enam uuendada. Valige uus toode või võtke meiega abi saamiseks ühendust.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
et: Kingituslaiendus võimaldab ühel inimesel osta tellitava toote kellegi teise jaoks. Seejärel jagab see kontrolli abonemendi üle ostja ja saaja vahel, võimaldades mõlemal hallata tellimust selle elutsükli jooksul.

en: The Upgrade is in Progress
et: Uuendamine on pooleli

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
et: WooCommerce&#39;i tellimuste pistikprogrammi on värskendatud!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
et: WooCommerce Subscriptionsi pistikprogramm töötab praegu oma andmebaasi uuendamise rutiini.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
et: Tellimuse uuendamise automaatne makse ebaõnnestus. Proovime makset %s uuesti.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
et: Automaatne makse teie tellimuse uuendamiseks teenusega %1$s ebaõnnestus. Tellimuse taasaktiveerimiseks logige sisse ja tasuge uuendamise eest oma konto lehel: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
et: Automaatne korduv makse tellimuse #%1$s eest (%2$s) ebaõnnestus. Makse sooritamist proovitakse uuesti %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
et: Automaatne korduv makse tellimuse #%d eest (%s) ebaõnnestus. Makse sooritamist proovitakse uuesti %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
et: Selle toote keskmine rea kogusumma iga tellimuse kohta.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
et: Selle tooterea artikli kõigi tellimuste keskmine rea kogusumma.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
et: Kõigi klientide registreerumise, vahetamise ja uuendamise tellimuste keskmine väärtus.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
et: Parim osa uue automaatse proovimissüsteemi juures on see, et korduskatsereeglid on täielikult kohandatavad.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
et: Tellimuse loomise kuupäeva ei saa kustutada, seda saab ainult värskendada.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
et: Tellimuse viimase tellimuse täitmise kuupäev GMT-s.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
et: Tellimuse viimase tellimuse tasumise kuupäev GMT-s.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
et: Kustutatud makseviisi kasutati automaatsete tellimismaksete jaoks, me ei leidnud alternatiivset viipemakseviisi tunnust, mille vastu teie tellimusi muuta.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
et: Kustutatud makseviisi kasutati automaatsete tellimismaksete jaoks. Edaspidi ebaõnnestunud pikendamismaksete vältimiseks on seda makseviisi kasutavaid tellimusi värskendatud teie %1$s kasutamiseks. Üksikute tellimuste makseviisi muutmiseks avage leht %2$sMy Account &gt; Tellimused%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
et: Pikendamise makse või makse korduskatse korral kliendile saadetud e-kiri ei teavitanud teda, et makset proovitakse uuesti.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
et: Teie saidi %1$d tellimuse täielik värskendamine võtab aega %2$d kuni %3$d minutit.

en: The item on the switch order cannot be found.
et: Vahetustellimusel olevat üksust ei leitud.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
et: Üksust ei eemaldatud, kuna selle tellimuse makseviis ei toeta üksuse eemaldamist.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
et: Uus liides on üles ehitatud ka olemasolevale %sMuuda tellimust%s ekraanile. Kui olete kunagi tellimust muutnud, teate juba, kuidas tellimust muuta.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
et: Arveldusperioodide arv tellimuse uuendamise vahel.

en: The number of renewal orders processed during this period.
et: Selle perioodi jooksul töödeldud pikendamistellimuste arv.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
et: Ebaõnnestunud maksega pikendamistellimuste arv kasutab korduskatsesüsteemi.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
et: Selle perioodi pikendamise maksete korduskatsete arv, mis ei toonud kaasa edukat makset.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
et: Selle perioodi maksete uuendamise katsete arv, mis suutsid töödelda makset, mis oli varem üks või mitu korda ebaõnnestunud.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
et: Pikendamise maksete korduskatsete arv, mida pole veel töödeldud.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
et: Selle perioodi jooksul töödeldud uuesti tellimise tellimuste arv.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
et: Registreerumise, vahetamise ja uuendamise tellimuste arv, mille see klient on teie poele esitanud tasulise olekuga (st töötlemine või lõpetamine).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
et: Kliendi või kaupluse juhataja poolt sel perioodil tühistatud tellimuste arv. Ettemakse tähtaeg ei pruugi olla selle perioodi jooksul veel lõppenud.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
et: Selle perioodi jooksul käsitsi loodud, imporditud või tellimuse esitanud kliendi poolt loodud tellimuste arv. See hõlmab makseootel tellimusi.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
et: Selle perioodi tellimuste arv, mille lõppkuupäev on tulevikus ja olek pole ootel.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
et: Sel perioodil loodud ematellimuste alusel ostetud tellimuste arv. See tähistab uusi tellimusi, mille on loonud kliendid, kes esitavad tellimuse kassa kaudu.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
et: Tellimuste arv, mis sisaldavad seda toodet reaüksusena ja mille olek ei ole ootel või prügikasti visatud.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
et: Selle kliendi tellimuste arv, mille olek on aktiivne või tühistamise ootel.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
et: Selle kliendi tellimuste arv, mille olek ei ole ootel või prügikasti kantud.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
et: Sel perioodil uuemale versioonile üle viidud, madalamale versioonile üle viidud või risthinnaga tellimuste arv.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
et: Tellimuste arv, mis on kas aegunud või jõudnud läbi ettemaksuperioodi, kui see oli varem tühistatud.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
et: Unikaalsete klientide arv, kelle tellimus ei ole ootel või prügikasti kantud.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
et: Praegu aktiivsete tellimuste eelseisvate uuendamistellimuste arv.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
et: Vahetatavat algset tellimusüksust ei leitud.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
et: Selle tellimuse makseviisi ei saa muuta.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
et: Toote tüüpi ei saa muuta, kuna see toode on seotud tellimustega.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
et: Uuendamise järjekord on järgmine:

en: The requested subscription cannot be edited.
et: Taotletud tellimust ei saa muuta.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
et: Uuesti proovimise süsteem on vaikimisi keelatud. Selle lubamiseks külastage Tellimuste seadete haldusekraani.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
et: Tellimuse alguskuupäeva ei saa kustutada, seda saab ainult värskendada.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
et: Olek, mis kehtis tellimusele aja jooksul, mis jääb pikendusmakse ebaõnnestumise või viimase korduskatse tegemise ja selle korduskatse töötlemise vahele.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
et: Olek, mis kehtis tellimusele aja jooksul, mis jääb pikendusmakse ebaõnnestumise või viimase korduskatse tegemise vahele kuni selle uuesti katse töötlemiseni.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
et: Automaatse makse korduskatse olek: ootel tähendab, et korduskatset töödeldakse tulevikus, ebaõnnestunud tähendab, et makse ei õnnestunud uuesti proovimisel ja lõpetatud tähendab, et makse õnnestus uuesti proovimisel.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
et: Olek, millesse tellimus üle viiakse. Erinevalt &quot;oleku&quot; parameetrist arvutab ja värskendab see tellimiskuupäevi.

en: The subscription's end date.
et: Tellimuse lõppkuupäev.

en: The subscription's next payment date.
et: Tellimuse järgmine maksekuupäev.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
et: Tellimuse algne tellimuse ID, kui see on uuesti tellitud tellimus.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
et: Tellimuse uuesti tellitud tellimuse ID.

en: The subscription's start date.
et: Tellimuse alguskuupäev.

en: The subscription's trial date
et: Tellimuse prooviperioodi kuupäev

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
et: Kõikide uuendamistellimuste summa, sealhulgas maksud ja saatmiskulud.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
et: Kõigi uuesti tellitud tellimuste summa, sealhulgas maksud ja saatmiskulud.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
et: Kõikide abonemendi põhitellimuste summa, sealhulgas muud kaubad, tasud, maksud ja saatmiskulud.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
et: Kõigi ümberlülitustellimuste summa, sealhulgas maksud ja saatmiskulud.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
et: Praegu aktiivsete tellimuste kõigi eelseisvate uuendamistellimuste summa, sealhulgas kaubad, tasud, maksud ja tarnekulud.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
et: Ebaõnnestunud maksega uuendamise tellimuste puhul ebaõnnestunud makse korduskatsesüsteemiga tagastatud tulu kogusumma, sealhulgas maksud ja saatmiskulud.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
et: Teie tasulise olekuga (st töödeldakse või lõpetatud) poes tehtud registreerumise, vahetamise ja uuendamise tellimuste koguarv.

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
et: Aktiivse või tühistamise ootel olekuga tellimuste koguarv.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
et: Tellimuste koguarv, mille olek ei ole ootel või prügikasti teisaldatud.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
et: Selle kliendi registreerumise, vahetamise ja uuendamise tellimuste koguväärtus.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
et: Prooviperiood ei tohi ületada %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
et: Prooviperiood ei tohi ületada: %1$s, %2$s, %3$s või %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
et: Värskendusprotsess võib veidi aega võtta, seega olge kannatlik.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
et: Saadaval ei ole ühtegi saatmisviisi. Palun kontrollige veel kord oma aadressi või võtke meiega ühendust, kui vajate abi.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
et: PayPaliga on probleem. Teie API mandaadid võivad olla valed. Värskendage oma %1$sAPI mandaati%2$s. %3$sLisateave%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
et: PayPaliga on probleem. Teie PayPali konto väljastab aegunud tellimuse ID-sid. %1$sLisateave%2$s. %3$sLoobu %4$s.

en: There was an error locating the switch details.
et: Lüliti üksikasjade leidmisel ilmnes viga.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
et: Värskendusega tekkis viga. Värskendage lehte ja proovige uuesti.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
et: Teie uuesti tellimise taotluses ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

en: There was an error with your request. Please try again.
et: Teie taotluses ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
et: Need on olulised küsimused iga tellitava äritegevuse jaoks.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
et: Neid e-kirju saab lubada, keelata ja kohandada halduskuvas %sWooCommerce &gt; Seaded &gt; E-kirjad%s.

en: This Month
et: See kuu

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
et: See juhib meili teemarida. Vaiketeemaks kasutamiseks jätke tühjaks: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
et: See juhib meiliteatises sisalduvat peamist pealkirja. Vaikepealkirja kasutamiseks jätke tühjaks: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
et: See juhib meiliteatises sisalduvat peamist pealkirja. Vaikepealkirja kasutamiseks jätke tühjaks: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
et: Seda kuupäeva tuleks käsitleda ainult hinnangulisena. Selle tellimuse maksevärav juhib maksete töötlemist.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
et: See tasuta laiendus võimaldab migreerida tellijaid kolmanda osapoole süsteemidest WooCommerce&#39;i. Samuti võimaldab see eksportida oma tellimuste andmeid analüüsimiseks arvutustabelitööriistadesse või kolmanda osapoole rakendustesse.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
et: See on klientidele saadetav tellimuse teatis, mis sisaldab tellimuse üksikasju pärast uuendamistellimuse ootele panemist.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
et: See on tellimuse teatis, mis saadetakse kliendile pärast tellimuse pikendamise tellimuse eest tasumist. See sisaldab uuendamise tellimuse üksikasju.

en: This is where subscriptions are stored.
et: See on koht, kus tellimused salvestatakse.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
et: See uus leht on ka koht, kus klient saab oma tellimuse peatada või tühistada, muuta makseviisi, muuta tarneaadressi või kaupa uuendada/alandada.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
et: Seda tellimust ei saa enam tasuda, kuna vastav tellimus ei vaja hetkel tasumist.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
et: Sellel lehel kuvatakse protsessi tulemused, kui iga tellimuste partii värskendatakse.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
et: See toode on hetkel laost otsas ja saadaval.

en: This section shows any information about Subscriptions.
et: See jaotis näitab kogu teavet tellimuste kohta.

en: This section shows general information about the store.
et: See jaotis näitab poe üldist teavet.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
et: See jaotis näitab teavet tellimuse makseviiside kohta.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
et: See jaotis näitab teavet maksete lüüsi funktsioonide toe kohta.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
et: Seda tellimust ei saa enam redigeerida, kuna maksevärav ei võimalda korduvaid summasid muuta.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
et[0]: Seda tellimust uuendatakse automaatselt, kasutades teie registreeritud makseviisi. Saate seda tellimust hallata või tühistada oma %smy konto lehel%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
et[0]: Seda tellimust uuendatakse automaatselt, kasutades teie registreeritud makseviisi. Saate seda tellimust hallata või tühistada oma minu konto lehel. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
et: Seda variatsiooni ei saa eemaldada, kuna see on seotud aktiivsete tellimustega. Selle variatsiooni eemaldamiseks tühistage ja kustutage selle tellimused.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
et: See tühjendab kõigi teie poe kasutajate vastu salvestatud tellimuste püsiva vahemälu. Pärast selle toimingu sooritamist on oodata kassasse maksmise, uuendamise ja muude tellimusega seotud funktsioonide aeglasemat toimimist. Vahemälud taastatakse ületunnitöö ajal, kui käitatakse päringuid antud kasutaja tellimuste leidmiseks.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
et: See tühjendab kõigi teie poe tellimuste kõigi uuendamise, vahetamise, uuesti tellimise ja muude tellimuste tüüpide püsiva vahemälu. Pärast selle toimingu sooritamist on oodata kassasse maksmise, uuendamise ja muude tellimusega seotud funktsioonide aeglasemat toimimist. Vahemälud taastatakse ületunnitöö ajal, kui käitatakse seotud tellimuspäringuid.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
et: See loob püsiva vahemälu kasutajate linkimiseks tellimustega. Vahemälu genereeritakse taustal ületunnitööna (tegevuste ajakava kaudu).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
et: See loob kõigi teie poe tellimuste kõigi uuendamise, vahetamise, uuesti tellimise ja muude tellimuste tüüpide püsiva vahemälu. Vahemälu genereeritakse taustal ületunnitööna (tegevuste ajakava kaudu).

en: Timezone:
et: Ajavöönd:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
et: Teatud tingimustel (nt kõrge väärtusega tellimused või harvaesineva uuendamise ajakava) põhineva konkreetse reegli rakendamiseks võite kasutada filtrit %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s. See annab ebaõnnestunud makse uuendustellimuse ID, mille abil saab leida teavet toodete, tellimuse ja kogusummade kohta, millega ebaõnnestunud makse on seotud.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
et: Selle tellimuse automaatse pikendamise lubamiseks peate esmalt lisama makseviisi.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
et: Tellimuse koheseks taasaktiveerimiseks saate sisse logida ja uuendamise eest tasuda ka oma konto lehel: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
et: Tellimuse koheseks taasaktiveerimiseks saate sisse logida ja uuendamise eest tasuda ka oma konto lehel: %1$sPay Now »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
et: Värskenduse edenemise salvestamiseks loodi uus logifail. See fail kustutatakse automaatselt %1$d nädala pärast. Kui soovite selle varem kustutada, leiate selle siit: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
et: Selle võimalikult kiireks lahendamiseks looge %1$ajutine administraatorikonto%3$s kasutaja e-posti aadressiga woologin@woocommerce.com ja jagage meiega mandaate saidi %2$sQuickForget.com%3$s kaudu.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
et: Nende vigade kohta lisateabe saamiseks vaadake %1$s logifaili %2$sWooCommerce&#39;i logide ekraanilt.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
et: Täieliku vea nägemiseks vaadake %1$s logifaili %2$sWooCommerce&#39;i logide ekraanilt.%3$s.

en: Today!
et: Täna!

en: Total
et: Kokku

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
et: Kokku

[ctx: table heading]
en: Total
et: Kokku

en: Total Discount
et: Kogu allahindlus

en: Total Subscribers
et: Tellijaid kokku

en: Total Subscription Orders
et: Tellimuste koguarv

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
et: Tellimistellimusi kokku %s

en: Total Subscriptions
et: Tellimusi kokku

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
et: Tellimusi kokku %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
et: Kokku: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
et: Kokkuvõtted

en: Trash
et: Prügikast

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
et: Selle tellimuse prügikasti saatmisel visatakse prügikasti ka koos tellimusega ostetud tellimused.

en: Trial End
et: Prooviperioodi lõpp

[ctx: table heading]
en: Trial End
et: Prooviperioodi lõpp

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
et: Prooviperioodi lõppkuupäev

en: Turn off Automatic Payments
et: Lülitage automaatsed maksed välja

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
et: Tellimuse olekuks &quot;%1$s&quot; ei saa muuta. Erand: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
et: Tellimuse olekuks &quot;%s&quot; ei saa muuta.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
et: Tellimuse olekuks &quot;%s&quot; ei saa muuta. Selle aktiveerimiseks määrake tellimusele klient.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
et: PayPali arvelduslepingu tellimust ei leitud.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
et: Tellimusi ei saa parandada.%4$sViga: %1$s%4$sPalun värskendage lehte ja proovige uuesti. Kui probleem püsib, %2$svõtke ühendust toega%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
et: Tellimusi ei saa täiendada.%4$sViga: %1$s%4$sVärskendage lehte ja proovige uuesti. Kui probleem püsib, %2$svõtke ühendust toega%3$s.

en: Unended Subscription Count
et: Lõpetamata tellimuste arv

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
et: Tundmatu tellimuse tüüp

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unlimited payments
et: Piiramatu arv makseid

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Upcoming Recurring Revenue
et: Tulevased korduvad tulud

en: Update Complete
et: Värskendus valmis

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
et: Värskenda andmebaasi

en: Update Error
et: Värskendusviga

en: Update in Progress
et: Värskendus on pooleli

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
et: Värskendage %1$s, mida kasutatakse minu aktiivsete tellimuste %2$sall%3$s jaoks

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
et: Värskendage %1$sall%2$s minu praeguste tellimuste puhul kasutatud makseviisi

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
et: Tellimuse kuupäevade värskendamisel ilmnes viga: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
et: Uuendage

en: Upgrade or Downgrade
et: Täiendage või minge alla

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
et: Kasutage seda välja kassanupul kuvatava teksti kohandamiseks, kui tellimus sisaldab tellimust. Tavaliselt kuvatakse kassa esitamise nupul &quot;Esita tellimus&quot;. Kui ostukorvis on tellimus, muudetakse see &quot;Registreeruge kohe&quot;.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
et: Lavastusrežiimis on automaatse uuendamise lüliti kasutamine keelatud.

en: Variable Subscription
et: Muutuv tellimus

en: Variable subscription
et: Muutuv tellimus

en: Variation ID, if applicable.
et: Variatsiooni ID, kui see on kohaldatav.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
et: Versioon %1$s sisaldab mõningaid uusi täiustusi, mida taotlevad teiega sarnased poe juhid (ja võib-olla isegi %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
et: Versioon %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
et: Versiooni 2.0 on arendatud rohkem kui aasta. Oleme laienduse uuesti välja mõelnud, et võtta arvesse kaupluste juhtide 3-aastast tagasisidet.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
et: Versioon 2.1 tutvustab mõningaid suurepäraseid uusi funktsioone, mida nõuavad täpselt teiega sarnased kaupluse juhid (ja võib-olla isegi %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
et: %s kaudu

[ctx: view a subscription]
en: View
et: Vaade

en: View Email Settings
et: Kuva meiliseaded

en: View Reports
et: Vaata aruandeid

en: View Retry
et: Kuva Proovi uuesti

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
et: Vaata tellimust

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
et: Vaata tellimust: %s

en: View and manage subscriptions
et: Vaadake ja hallake tellimusi

en: View other subscriptions &rarr;
et: Vaadake teisi tellimusi →

en: View subscription
et: Vaata tellimust

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
et: Vaata tellimust: %s

en: View subscriptions
et: Vaadake tellimusi

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
et[0]: Vaadake oma tellimuse olekut %1$oma kontol%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
et: Vaadake oma tellimust: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
et: Vaadake oma tellimust: %s

en: Virtual
et: Virtuaalne

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
et: HOIATUS: Halvad asjad on juhtumas! Selle tellimuse ostmiseks kasutatud maksevärav ei toeta tellimuse üksikasjade muutmist. Arveldusperioodi, korduva allahindluse, korduva maksu või korduva kogusumma muudatused ei pruugi kajastuda maksevärava poolt võetavas summas.

en: WP REST API Endpoints
et: WP REST API lõpp-punktid

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
et: Kas soovite konkreetse tellimuse üksikasju? Hankige %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
et: Kas soovite tellimuste %s kohta rohkem teada?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
et: Kas soovite loetleda kõik saidi tellimused? Hankige %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
et: Kas soovite loetleda kõik saidi tellimused? Hankige %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Kas soovite konkreetse tellimuse üksikasju? Hankige %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
et: Kas soovite kassas varakult uuendada? Klõpsake %siin.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
et: Kas soovite, et teie kliendid saaksid tellida mittetellimusega tooteid?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
et: Hoiatus! Versioon 2.0 on laienduse WooCommerce Subscriptions oluline värskendus. Enne värskendamist looge varukoopia, värskendage kõiki WooCommerce&#39;i laiendusi ja testige etapisaidil kõiki pistikprogramme, kohandatud koodi ja makselüüsi versiooniga 2.0. %1$sLisateave versiooni 2.0 muudatuste kohta »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
et: Hoiatus! Kasutate WooCommerce Subscriptionsi pistikprogrammi versiooni %s, kuid teie andmebaas on üle viidud tellimuste versioonile 2.0. See põhjustab teie poes suuri probleeme.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
et: Hoiatus: kasutaja kustutamisel kustutatakse ka kasutaja tellimused. Kasutaja tellimused jäävad alles, kuid need määratakse ümber külaliskasutajale. Kas soovite jätkata selle kasutaja ja sellega seotud tellimuste kustutamist?

en: We can not find your old subscription item.
et: Me ei leia teie vana tellitud üksust.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
et: Me ei leia selle kasutaja jaoks tasulist tellimust.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
et: Me ei leia ID-ga #%d tellimust. Võib-olla kustutati?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
et: Me ei saanud teie tellimuse jaoks pikendamistellimust luua, proovige uuesti.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
et[0]: Me ei leidnud teie ostukorvis oleva kauba algset uuendamistellimust. Üksus eemaldati.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
et[0]: Me ei leidnud teie ostukorvis oleva üksuse algset tellimust. Üksus eemaldati.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
et: Me ei parandanud ainult inimeste liideseid, vaid täiustasime neid ka arvutite jaoks. Teie rakendused saavad nüüd RESTful API lõpp-punktide kaudu tellimusi luua, lugeda, värskendada või kustutada.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
et: Oleme lõpetanud teie tellimuse uuendamise tellimuse töötlemise.

en: We hope you enjoy it!
et: Loodame, et naudite seda!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
et: Meil ei õnnestunud seda tellimust leida, proovige uuesti.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
et: Meil ei õnnestunud teie soovitud aruannete tulemuste komplekti leida. Looge link uuesti %1$sTellimisaruannete ekraanilt%2$s.

en: Weekly
et: Iganädalane

en: Welcome to Subscriptions 2.0
et: Tere tulemast rakendusse Tellimused 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
et: Tere tulemast rakendusse Tellimused 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
et: Tere tulemast WooCommerce&#39;i tellimustesse %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
et: Tere tulemast WooCommerce&#39;i tellimustesse 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
et: Mis juhtub, kui klient soovib osta tellitavat toodet kellegi teise jaoks?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
et: See, millist isiklikku teavet teie pood väliste allikatega jagab, sõltub sellest, milliseid kolmanda osapoole makseprotsessori pistikprogramme kasutate tellimusmaksete kogumiseks. Soovitame teil tutvuda nende privaatsuspoliitikaga, et teavitada seda oma privaatsuspoliitika jaotist.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
et: Mida me kogume ja säilitame

en: What we share with others
et: Mida me teistega jagame

en: What's new?
et: Mis on uut?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
et: Kui tühistatud

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
et: Kui tellimus aktiveeritakse kas käsitsi või pärast edukat ostu, määratakse see roll uutele kasutajatele.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
et: Kui tühistatakse

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
et: Kas tellimuste isikuandmeid tuleks %s käsitledes säilitada või need eemaldada?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
et: Kas uuele tellimusele üleminekul tuleks uue korduva makse- või arveldusperioodiga tellimusele üleminekul jaotada olemasoleva arveldusperioodi eest makstav hind?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
et: Pikkusega tellimusele üleminekul saate kliendi poolt juba sooritatud makseid arvesse võtta, kui otsustate, mitu makset on tellijal uue tellimuse eest vaja teha.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
et: Liitumistasuga tellimusele üleminekul võite nõuda, et klient maksaks ainult olemasoleva liitumistasu ja uue liitumistasu (kui see on olemas) vahelise vahe.

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
et: WooCommerce&#39;iga Telli kõik asjad, nad saavad seda teha! See eksperimentaalne laiend uurib, kuidas muuta mis tahes toodet, sh tootekomplekte ja liittooteid, tellitavateks toodeteks. Samuti pakub see klientidele võimalust tellida mittetellitavate toodete ostukorvi.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
et: Kui varajane uuendamine on lubatud, saavad kliendid oma tellimusi uuendada enne järgmist maksekuupäeva.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
et: Käsitsi uuendamise korral pannakse kliendi tellimus ootele, kuni ta sisse logib ja selle uuendamise eest maksab. %1$sLisateave%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
et: Filtriga %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s saate määrata vaikereeglite komplekti, mida rakendatakse teie poe kõikidele ebaõnnestunud maksetele.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
et: WooCommerce 2.6 lisas tugi %1$sREST API%2$s lõpp-punktidele, mis on ehitatud WordPressi tuuma %3$sREST API%4$s infrastruktuurile.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
et: WooCommerce&#39;i konto on ühendatud

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
et: WooCommerce&#39;i tellimused

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
et: WooCommerce&#39;i tellimused PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
et: WooCommerce&#39;i tellimuste värskendus

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
et: WooCommerce&#39;i tellimuste värskendamine on pooleli

en: Would you like to add a payment method now?
et: Kas soovite kohe makseviisi lisada?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
et: Kas soovite värskendada oma tellimusi, et kasutada seda uut makseviisi – %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sEi%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
et: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
et: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
et: AAAA-KK-PP

en: Year
et: aasta

en: Yes
et: Jah

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
et: Viskate prügikasti ühe või mitu tellimust, mis sisaldavad tellimust. Tellimuste prügikasti viimisel lähevad prügikasti ka nende tellimustega ostetud tellimused.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
et: Kustutate tellitava üksuse. Samuti peate ekraanil Tellimuste haldamine tellimuse käsitsi tühistama ja prügikasti saatma.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
et: Te ei saa seda tellimust uuesti aktiveerida enne, kui olete selle uuendamise eest maksnud. Kui vajate abi, võtke meiega ühendust.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
et: Te ei saa seda tellimust ennetähtaegselt uuendada. Kui vajate abi, võtke meiega ühendust.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
et: Te ei saa seda tellimust uuesti tellida. Kui vajate abi, võtke meiega ühendust.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
et: Te ei saa seda tellimust peatada – peatamislimiit on täis. Kui vajate abi, võtke meiega ühendust.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
et: Te ei saa seda tellimust vahetada. Näib, et teile ei kuulu tellimus.

en: You can not switch to the same subscription.
et: Te ei saa samale tellimusele lülituda.

en: You can only switch to a subscription product.
et: Saate lülituda ainult tellitavale tootele.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
et: Te ei saa praegu tellimust uuendada. Palun proovi uuesti.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
et: Te ei saa muuta tellimust, mis ei kuulu teile.

en: You cannot remove an item that does not exist.
et: Te ei saa eemaldada üksust, mida pole olemas.

en: You do not have permission to create subscriptions
et: Teil pole tellimuste loomiseks luba

en: You do not have permission to read the subscriptions count
et: Teil pole luba tellimuste arvu lugeda

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
et: Teil on selle toote tellimus. Uue tellimuse valimine asendab teie olemasoleva tellimuse.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
et: Olete selle toote variatsiooni juba ostukorvi lisanud.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
et: Olete selle toote juba tellinud ja see on piiratud ühe kliendi kohta. Te ei saa toodet uuesti osta.

en: You have an active subscription to this product already.
et: Teil on selle toote aktiivne tellimus juba olemas.

en: You have no active subscriptions.
et: Teil pole aktiivseid tellimusi.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
et: Olete jõudnud tellimuste lõppu. Minge %esimesele lehele%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
et: Olete saanud tellimuse pikendamise tellimuse ettevõttelt %1$s. Nende järjekord on järgmine:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
et: Olete edukalt muutnud oma tellimuste üksusi. Teie uue tellimuse ja tellimuse üksikasjad on teile viitamiseks allpool näidatud:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
et: Olete &quot;%1$s&quot; oma tellimusest edukalt eemaldanud. %2$s Võta tagasi?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
et: Teie %1$s uuendamistellimus ettevõttelt %2$s on lõpetatud

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
et: Teie %1$s tellimuse uuendamise tellimus teenusepakkujalt %2$s on lõpetatud – laadige oma failid alla

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
et: Teie rakendused saavad nüüd luua, lugeda, värskendada või kustutada tellimusi RESTful API lõpp-punktide kaudu, millel on sama kujundus kui WooCommerce&#39;i REST API lõpp-punktide uusim versioon.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
et: Teie ostukorvis oli kehtetu tellimuse vahetamise taotlus. See on teie ostukorvist eemaldatud.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
et[0]: Teie ostukorvis oli kehtetu tellimuse vahetamise taotlus. See on eemaldatud.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
et: Teie ostukorv on tellimustoodetest tühjendatud. Korraga saab osta ainult ühte tellitavat toodet.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
et: Teie kliendid saavad nüüd vaadata tellimuse täielikke üksikasju, sealhulgas reaüksusi, arveldus- ja tarneaadressi, arveldusgraafikut ja uuendamistellimusi spetsiaalselt lehelt %sMinu konto &gt; Vaata tellimust%s.

en: Your database has been updated successfully!
et: Teie andmebaasi värskendamine õnnestus!

en: Your early renewal order was successful.
et: Teie varajane uuendamise tellimus õnnestus.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
et: Teie uuendustellimus on täidetud

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
et: Teie eelmise toimingu tagasivõtmise taotlus ebaõnnestus.

en: Your subscription change is complete
et: Teie tellimuse muutmine on lõpule viidud

en: Your subscription change is complete - download your files
et: Teie tellimuse muutmine on lõpule viidud – laadige oma failid alla

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
et: Teie tellimus on tühistatud.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
et: Teie tellimus on ootele pandud.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
et: Teie tellimus on uuesti aktiveeritud.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
et: Teie tellimuse uuendamise tellimus on lõpetatud – laadige oma failid alla

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
et[0]: Teie tellimus aktiveeritakse pärast makse tasumist.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
et: Teie {blogname} uuendustellimus on kätte saadud!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
et: Teie teenuse {blogname} uuendamise tellimuse kviitung kuupäevast {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
et: Teie {blogname} tellimuse muutmine alates kuupäevast {order_date} on lõpule viidud

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
et: Teie {blogname} tellimuse muutmine alates {order_date} on lõpule viidud – laadige oma failid alla

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
et: [%s] Tellimus on tühistatud

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
et: [%s] Tellimus on aegunud

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
et: [%s] Tellimus on peatatud

en: [Remove]
et: [Eemalda]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
et: [{blogname}] Uus tellimuse uuendamise tellimus ({order_number}) – {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
et: [{blogname}] tellimus vahetatud ({order_number}) – {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
et: [{site_title}] Automaatne makse ebaõnnestus tellimuse {order_number} jaoks, proovi uuesti, ajastatud {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
et: klient peatab tellimuse

en: a subscription expires
et: tellimus aegub

en: account erasure request
et: konto kustutamise taotlus

en: an automatic payment fails
et: automaatne makse ebaõnnestub

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
et[0]: päeval

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
et[0]: päeval

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
et: päeva enne uuenduspäeva

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
et: näiteks 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
et: näiteks 5.90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
et: näiteks 9.90

en: emails sent to the customer and store manager
et: kliendile ja kaupluse juhatajale saadetud meilid

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
et: iga

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
et: iga %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
et: iga %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
et: eeldatav kliirimiskuupäev %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
et: jaoks

en: how long to wait between retry attempts
et: kui kaua peab ootama korduskatsete vahel

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
et: asukohas %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
et: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
et[0]: kuu

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
et[0]: kuu

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
et: uued seotud tellimismeetodid WCS_Related_Order_Store&#39;is

[ctx: no trial period]
en: no
et: ei

en: now
et: nüüd

en: staging
et: lavastus

en: subscriptions
et: tellimused

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
et: peatused arveldusperioodi kohta.

en: the status applied to the renewal order and subscription
et: pikendamistellimuse ja tellimuse olek

en: the total number of retry attempts
et: korduskatsete koguarv

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
et: ees

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
et: versioon %1$s on aegunud. Põhiversioon on %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
et[0]: nädal

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
et[0]: nädal

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
et[0]: aastal

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
et[0]: aastal
