WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to eo translation catalogue (1262 entries)

en:  Next payment is due %s.
eo: La sekva pago estas pagenda %s.

en:  Subscription Created
eo: Abono Kreita

en:  Subscription Deleted
eo: Abono Forigita

en:  Subscription Switched
eo: Abono Ŝanĝita

en:  Subscription Updated
eo: Abono Ĝisdatigita

en: "%s" is not a valid new order type.
eo: &quot;%s&quot; ne estas valida nova ordotipo.

en: $0 Initial Checkout
eo: $0 Komenca Paŝo

en: $type passed to the function was not a string.
eo: $type transdonita al la funkcio ne estis ĉeno.

en: %1$s %2$s then %3$s
eo: %1$s %2$s tiam %3$s

en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
eo[0]: %1$s %2$s tiam %3$s / %4$s

en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
eo: %1$s %2$s tiam %3$s ĉiun %4$s

en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
eo: %1$s %2$s tiam %3$s ĉiun %4$s sur %5$s

en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
eo: %1$s %2$s tiam %3$s sur %4$s %5$s ĉiujare

en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
eo: %1$s %2$s tiam %3$s sur %4$s %5$s ĉiun %6$s jaron

en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
eo: %1$s %2$s tiam %3$s en la %4$s tago de ĉiu %5$s monato

en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
eo: %1$s %2$s tiam %3$s en la %4$s de ĉiu monato

en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
eo: %1$s %2$s tiam %3$s en la lasta tago de ĉiu monato

en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
eo: %1$s %2$s tiam %3$s en la lasta tago de ĉiu %4$s monato

en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
eo: %1$s (#%2$s – %3$s)

en: %1$s / %2$s | %1$s every %2$s
eo[0]: %1$s/%2$s

en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
eo: %1$s Plenumu pagon je %2$sMendu %3$s%4$s por povi ŝanĝi vian abonon.

en: %1$s after %2$s free trial
eo: %1$s post %2$s senpaga provo

en: %1$s and a %2$s sign-up fee
eo: %1$s kaj %2$s aliĝkotizo

en: %1$s every %2$s
eo: %1$s ĉiun %2$s

en: %1$s every %2$s on %3$s
eo: %1$s ĉiun %2$s sur %3$s

en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
eo[0]: %1$s por %2$d objekto

en: %1$s for %2$s
eo: %1$s por %2$s

en: %1$s free trial then %2$s
eo: %1$s senpaga provo tiam %2$s

en: %1$s now, and
eo: %1$s nun, kaj

en: %1$s on %2$s %3$s each year
eo: %1$s sur %2$s %3$s ĉiujare

en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
eo: %1$s en %2$s %3$s ĉiun %4$s jaron

en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
eo: %1$s en la %2$s tago de ĉiu %3$s monato

en: %1$s on the %2$s of each month
eo: %1$s en la %2$s de ĉiu monato

en: %1$s on the last day of every %2$s month
eo: %1$s en la lasta tago de ĉiu %2$s monato

en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
eo[0]: %1$s abono ne povus esti ĝisdatigita: %2$s

en: %1$s with %2$s free trial
eo: %1$s kun %2$s senpaga provo

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
eo: Pagmetodo ŝanĝita de &quot;%1$s&quot; al &quot;%2$s&quot; fare de la abonanto de sia kontpaĝo.

en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
eo: %1$sAldonu abonprodukton »%2$s

en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
eo: %1$sAldonu abonon%2$s nun aŭ %3$lernu pli%4$s pri la nova interfaco.

en: %1$sLearn how to update%2$s
eo: %1$sLernu kiel ĝisdatigi%2$s

en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
eo: %1$sLernu pli pri administrado de abonoj »%2$s

en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
eo: %1$sNoto:%2$s Mendoj rilataj al abonoj ne estos inkluzivitaj en la mendoj trafitaj de ĉi tiuj agordoj.

en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
eo: %1$sPayPal-Referenco-Transakcioj estas ebligitaj en via konto%2$s. Ĉiuj funkcioj pri administrado de abonoj nun estas ebligitaj. Feliĉa vendado!

en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
eo: %1$sPayPal-Referenco-Transakcioj ne estas ebligitaj en via konto%2$s, iuj funkcioj pri administrado de abonoj ne estas ebligitaj. Bonvolu kontakti PayPal kaj peti ke ili %3$seneblajn Referencajn Transakciojn de PayPal%4$s en via konto. %5$sKontrolu PayPal-konton%6$s %3$sLernu pli %7$s

en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
eo: %1$sPayPal-Referenco-Transakcioj ne estas ebligitaj en via konto%2$s. Se vi volas uzi PayPal-Referencajn Transakciojn kun Abonoj, bonvolu kontakti PayPal kaj peti, ke ili %3$seneblas Referencajn Transakciojn de PayPal%4$s en via konto. %5$sKontrolu PayPal-konton%6$s %3$sLernu pli %7$s

en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
eo: %1$sAverto!%2$s Ŝajnas, ke vi malaltigis %1$sWooCommerce-Abonojn%2$s de %3$s al %4$s. Malaltigi la kromprogramon tiamaniere povas kaŭzi problemojn. Bonvolu ĝisdatigi al %3$s aŭ pli alta, aŭ %5$smalfermi novan subtenbileton%6$s por plia helpo. %7$sLernu pli »%8$s

en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
eo: %1$sAverto!%2$s Ni povas vidi, ke la kromprogramo %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s estas aktiva. Versio %3$s de %1$sWooCommerce-Abonoj%2$s venas kun la funkcio de tiu kromaĵo enpakita en la kerna kromaĵo. Bonvolu malaktivigi la Fruan Renoviĝon de WooCommerce-Abonoj por eviti ajnajn konfliktojn.

en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
eo: %1$sAverto!%2$s Ni malkovris problemon en %1$sWooCommerce-Abonoj 2.3.0 - 2.3.2%2$s, kiu povas kaŭzi vian abonan renovigon kaj klientajn abonkaŝmemorojn enhavi nevalidajn datumojn. Por informoj pri kiel ĝisdatigi la kaŝmemoritajn datumojn, bonvolu %3$smalfermi novan subtenan bileton%4$s.

en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
eo: %1$sWooCommerce-Abonoj instalitaj%2$s – %3$sVi pretas komenci vendi abonojn!%4$s

en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
eo: %1$sWooCommerce-Abonoj estas neaktiva.%2$s La %3$sWooCommerce-aldonaĵo%4$s devas esti aktiva por ke WooCommerce-Abonoj funkciu. Bonvolu %5$instali kaj aktivigi WooCommerce »%6$s

en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
eo: %1$sWooCommerce-Abonoj estas neaktiva.%2$s Ĉi tiu versio de Abonoj postulas WooCommerce %3$s aŭ pli novan. Bonvolu %4$ĝisdatigi WooCommerce al versio %3$s aŭ pli nova »%5$s

en: %2$s %1$s current subscriptions
eo: %2$s %1$s nunaj abonoj

en: %2$s %1$s ended subscriptions
eo: %2$s %1$s finiĝis abonoj

en: %2$s %1$s new subscriptions
eo: %2$s %1$s novaj abonoj

en: %2$s %1$s subscription cancellations
eo: %2$s %1$s nuligoj de abono

en: %2$s %1$s subscription renewals
eo: %2$s %1$s renovigoj de abono

en: %2$s %1$s subscription resubscribes
eo: %2$s %1$s reaboniĝoj

en: %2$s %1$s subscription signups
eo: %2$s %1$s aliĝoj

en: %2$s %1$s subscription switches
eo: %2$s %1$s abonŝaltiloj

en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
eo[0]: %2$s%1$s nuligoj%3$s nuligoj de abono ĉi-monate

en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
eo[0]: %2$s%1$s renovigo%3$s renovigoj de abono ĉi-monate

en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
eo[0]: %2$s%1$s aliĝoj%3$s aliĝoj ĉi-monate

en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
eo[0]: %d Nuligita Pago Reprovo

en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
eo[0]: %d Malsukcesa Pago Reprovo

en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
eo[0]: %d Atendante Pago Reprovu

en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
eo[0]: %d Pretigo de Pago Reprovu

en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
eo[0]: %d Sukcesa Pago Reprovo

en: %d failures | %d failure
eo[0]: %d malsukcesoj

en: %d item | %d items
eo[0]: %d ero

en: %s - Order
eo: %s - Mendo

en: %s ago
eo: antaŭ %s

en: %s average renewal amount
eo: %s meza renoviga kvanto

en: %s day | a %s-day
eo[0]: %s tago

en: %s day of the month
eo: %s tago de la monato

en: %s each week
eo: %s ĉiun semajnon

en: %s month | a %s-month
eo[0]: %s monato

en: %s net subscription gain
eo: %s neta abongajno

en: %s net subscription loss
eo: %s neta abonperdo

en: %s on the last day of each month
eo: %s en la lasta tago de ĉiu monato

en: %s renewal income in this period
eo: %s renoviga enspezo en ĉi tiu periodo

en: %s renewal orders
eo: %s renovigaj ordonoj

en: %s renewal revenue in this period
eo: %s renovigaj enspezoj en ĉi tiu periodo

en: %s renewal revenue recovered
eo: %s renoviga enspezo reakirita

en: %s renewal revenue this month
eo: %s renovigaj enspezoj ĉi-monate

en: %s resubscribe revenue in this period
eo: %s reabbonas enspezon en ĉi tiu periodo

en: %s retry attempts failed
eo: %s reprovoj malsukcesis

en: %s retry attempts pending
eo: %s reprovoj atendataj

en: %s retry attempts succeeded
eo: %s reprovoj sukcesis

en: %s signup revenue in this period
eo: %s aliĝenspezo en ĉi tiu periodo

en: %s signup revenue this month
eo: %s aliĝenspezo ĉi-monate

en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
eo[0]: %s abonstatuso ŝanĝiĝis.

en: %s switch revenue in this period
eo: %s ŝanĝas enspezon en ĉi tiu periodo

en: %s week | a %s-week
eo[0]: %s semajno

en: %s year | a %s-year
eo[0]: %s jaro

en: %sLearn more &raquo;%s
eo: %sLernu pli »%s

en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
eo: Mortiga eraro okazis dum prilaborado de lastatempa abonpago kun PayPal. Bonvolu %1$smalfermi novan bileton ĉe WooCommerce Support%3$s tuj por solvi ĉi tion. %2$sLernu pli »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
eo: Produkto montras butonon kun la teksto &quot;Aldoni al ĉaro&quot;. Defaŭlte, abono ŝanĝas ĉi tion al &quot;Registriĝi nun&quot;. Vi povas personecigi la butontekston por abonoj ĉi tie.

en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
eo: Abono apartenanta al %1$s estis nuligita. La detaloj de ilia abono estas jenaj:

en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
eo: Abono apartenanta al %1$s estis suspendita de la uzanto. La detaloj de ilia abono estas jenaj:

en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
eo: Abono apartenanta al %1$s eksvalidiĝis. La detaloj de ilia abono estas jenaj:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
eo: Abono estis forigita de via ĉaro. Pro pagpordejlimigoj, malsamaj abonproduktoj ne povas esti aĉetitaj samtempe.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
eo: Abono estis forigita de via ĉaro. Produktoj kaj abonoj ne povas esti aĉetitaj samtempe.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
eo: Renovigo de abono estas forigita de via ĉaro. Multoblaj abonoj ne povas esti aĉetitaj samtempe.

[ctx: API error message when editing the order failed]
en: Edit subscription failed with error: %s
eo: Redakti abonon malsukcesis kun eraro: %s

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
eo: Konstante forigita abonnoto

en: About WooCommerce Subscriptions
eo: Pri WooCommerce-Abonoj

en: Accept Early Renewal Payments
eo: Akceptu Fruajn Renovigajn Pagojn

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
eo: Akceptu Fruajn Renovigajn Pagojn per Modalo

en: Accept Manual Renewals
eo: Akceptu Manajn Renovojn

en: Actions
eo: Agoj

en: Active Subscriptions
eo: Aktivaj Abonoj

en: Active Subscriptions %s
eo: Aktivaj Abonoj %s

en: Active for %d payment | Active for %d payments
eo[0]: Aktiva por %d pago

en: Active for unlimited payments
eo: Aktiva por senlimaj pagoj

en: Active for x payments
eo: Aktiva por x pagoj

en: Active subscriber?
eo: Aktiva abonanto?

en: Add
eo: Aldoni

en: Add New
eo: Aldonu Novan

en: Add New Retry
eo: Aldonu Novan Reprovi

en: Add a Subscription Product
eo: Aldonu Abonan Produkton

en: Add to Cart Button Text
eo: Aldoni al Ĉaro Butono Teksto

en: Address
eo: Adreso

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
eo: Renoviga Pago Provoj

en: Affected event: | Affected events:
eo[0]: Trafita evento:

en: Align Subscription Renewal Day
eo: Vicigi Tagon de Renovigo de Abono

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
eo: Akordigu la pagdaton por ĉiuj klientoj, kiuj aĉetas ĉi tiun abonon, al specifa tago de la semajno aŭ monato.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
eo: Ĉiuj ligitaj abonaĵoj estis forigitaj de la ĉaro.

en: All orders types
eo: Ĉiuj ordoj tipoj

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
eo: Permesu $0 komencan elpagon sen pagmetodo.

en: Allow Switching
eo: Permesu Ŝanĝon

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
eo: Permesu abonan produkton esti aĉetita kun aliaj produktoj kaj abonoj en la sama transakcio.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
eo: Permesu abonan produkton kun komenca pago de $0 esti aĉetita sen provizi pagmetodon. La kliento devos provizi pagmetodon ĉe la fino de la komenca periodo por teni la abonon aktiva.

en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
eo: Permesu al klientoj preterpasi la pagon kaj renovigi sian abonon frue de sia paĝo %1$sMia Konto &gt; Vidi Abono%2$s. %3$sLernu pli.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
eo: Permesu klientojn ŝalti kaj malŝalti aŭtomatajn renovigojn de sia paĝo Vidi Abonon.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
eo: Permesu plurajn abonojn kaj produktojn esti aĉetitaj samtempe.

en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
eo: Permesu al abonantoj ŝanĝi (ĝisdatigi aŭ plialtigi) inter malsamaj abonoj. %1$sLernu pli%2$s.

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
eo[0]: Okazis eraro dum prilaborado de lastatempa rilata evento de abono. Por paŝoj pri kiel ripari la tuŝitan abonon kaj por lerni pli pri la eblaj kaŭzoj de ĉi tiu eraro, bonvolu legi nian gvidilon %1$shere%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
eo: Okazis eraro, bonvolu provi denove aŭ provi alternativan pagoformon.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
eo: Ne-abono

[ctx: An order type]
en: Original
eo: Originala

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
eo: Abona Gepatro

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
eo: Renovigo de Abono

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
eo: Abono Reaboni

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
eo: Abono Ŝaltilo

en: And much more...
eo: Kaj multe pli...

en: Any Payment Method
eo: Ajna Paga Metodo

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi ĉi tiun eron de via abono?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas ŝanĝi la pagmetodon de PayPal-normo? Ĉi tio suspendos la abonon ĉe PayPal.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas procesi renovigon? Ĉi tio ŝargos la klienton kaj retpoŝtos al ili la renovigan ordon (se retpoŝtoj estas ebligitaj).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas reprovi pagon por ĉi tiu renoviga ordono? Ĉi tio provos ŝargi la klienton kaj sendi renovigajn mendojn retpoŝtojn (se retpoŝtoj estas ebligitaj).

en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
eo: Provo reakiri revenantajn enspezojn, kiuj alie perdiĝos pro pagmetodoj malkreskitaj nur provizore. %1$sLernu pli%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
eo: Ŝaltilo de Aŭtomata Renovigo

en: Auto renew
eo: Aŭtomata renovigo

en: Automatic Failed Payment Retries
eo: Aŭtomataj Malsukcesaj Pagaj Provoj

en: Automatic Failed Payment Retry
eo: Aŭtomata Malsukcesa Pago Reprovo

en: Automatic Recurring Payments
eo: Aŭtomataj Ripetantaj Pagoj

en: Automatic payment failed for order {order_number}
eo: Aŭtomata pago malsukcesis por mendo {order_number}

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
eo: Aŭtomata pago malsukcesis por {order_number}, ni reprovos {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
eo: Aŭtomata renoviga pago malsukcesis

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
eo: Aŭtomate eksvalidigu la abonon post ĉi tiu tempodaŭro. Ĉi tiu longeco estas aldone al iu ajn senpaga provo aŭ kvanto da tempo provizita antaŭ sinkronigita unua renoviga dato.

en: Average Lifetime Value
eo: Averaĝa Dumviva Valoro

en: Average Lifetime Value %s
eo: Averaĝa Dumviva Valoro %s

en: Average Recurring Line Total %s
eo: Averaĝa Revenanta Linio Totalo %s

en: Backordered
eo: Postmendita

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
eo: Pro tio, ĝi ne estas rekomendita kiel pagmetodo por Abonoj krom se ĝi estas la sola disponebla opcio por via lando.

en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
eo: Ĉar la klaso %sWC_Subscription%s etendas %sWC_Order%s, vi povas uzi ĝiajn konatajn metodojn, kiel %s$subscription-&gt;update_status()%s aŭ %s$subscription-&gt;get_total()%s.

en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
eo: Antaŭ ol ebligi PayPal Standard por Abonoj, bonvolu noti, kiam ili uzas PayPal Standard, klientoj estas ŝlositaj uzi PayPal Standard por la vivo de sia abono, kaj PayPal Standard havas kelkajn limigojn. Bonvolu legi la gvidilon pri %1$s, kial ni ne rekomendas PayPal Standard%2$s por Abonoj antaŭ ol elekti ebligi ĉi tiun opcion.

en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
eo: Antaŭ ol ni sendas vin survoje, ni devas ĝisdatigi vian datumbazon al la plej nova versio. Se vi ne havas lastatempan sekurkopion de via retejo, %snow estas la tempo por krei unu%s.

en: Billing
eo: Fakturado

en: Billing Address
eo: Faktura Adreso

en: Billing Period
eo: Faktura Periodo

en: Billing Period:
eo: Faktura Periodo:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
eo: Faktura interkonsento nuligita ĉe PayPal.

en: Billing interval:
eo: Faktura intervalo:

en: Billing period for the subscription.
eo: Faktura periodo por la abono.

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
eo: Kaj la sendadreso uzata por la abono kaj via defaŭlta senda adreso por estontaj aĉetoj estos ĝisdatigitaj.

en: Browse products
eo: Foliumi produktojn

en: Browser User Agent
eo: Retumila Uzanto Agento

en: But wait, there's more!
eo: Sed atendu, estas pli!

en: Button Text
eo: Butono Teksto

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
eo: Defaŭlte, Abonoj reprovos la pagon 5 fojojn dum 7 tagoj. La reguloj, kiuj kontrolas la reprovan sistemon, povas esti modifitaj por personecigi:

en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
eo: Defaŭlte, aldoni novajn dosierojn al ekzistanta abonprodukto aŭtomate provizos al aktivaj abonantoj aliron al la novaj dosieroj. Tamen, nun vi povas ebligi %snovan enhavon gutantan agordon%s por havigi al abonantoj aliron al novaj dosieroj nur post la sekva renoviga pago.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
eo: Farante abonon Propra Ordo-Tipo, abono ankaŭ nun estas kutima afiŝo-tipo. Ĉi tio plirapidigas konsulti abonojn kaj ĝi uzas datumbazan skemon, kiu estas same skalebla kiel WordPress-afiŝoj kaj paĝoj.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
eo: Renovigante vian abonon frue via sekva pago estos %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
eo: Renovigante vian abonon frue, via planita sekva pago pri %s estos nuligita.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
eo: Uzante WooCommerce-Abonojn, vi eble stokas personajn datumojn kaj depende de kiuj triapartaj pagprocesoroj vi uzas por preni abonpagojn, vi eble dividas personajn datumojn kun eksteraj fontoj.

en: Cache Update Failures
eo: Cache Ĝisdatigo Fiaskoj

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
eo: Ne povas ricevi adresspecan montran nomon. Adrestipo ne estas ĉeno.

en: Can not get status name. Status is not a string.
eo: Ne povas ricevi statusnomon. Statuso ne estas ĉeno.

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Cancel Now
eo: Nuligi Nun

en: Cancel and remove personal data
eo: Nuligi kaj forigi personajn datumojn

en: Cancellations
eo: Nuligoj

en: Cancelled Subscription
eo: Nuligita Abono

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
eo: Nuligitaj Abonaj retpoŝtoj estas senditaj kiam la abono de kliento estas nuligita (ĉu de butikestro, aŭ de la kliento).

en: Cannot create subscription: %s.
eo: Ne povas krei abonon: %s.

en: Change
eo: Ŝanĝi

en: Change Trial and End Dates
eo: Ŝanĝi Provo kaj Findatoj

en: Change address
eo: Ŝanĝi adreson

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
eo: Ŝanĝo en abonoj inter la komenco kaj fino de la periodo.

en: Change payment features:
eo: Ŝanĝi pagajn funkciojn:

en: Check Out What's New
eo: Kontrolu Kio estas Nova

en: Choose a new payment method.%s
eo: Elektu novan pagmetodon.%s

en: Choose a new subscription.
eo: Elektu novan abonon.

en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
eo: Elektu la defaŭltajn rolojn por asigni al aktivaj kaj neaktivaj abonantoj. Por registraj celoj, uzantkonto devas esti kreita por abonantoj. Uzantoj kun la rolo %1$sadministrator%2$s, kiel vi mem, neniam estos asignitaj ĉi tiujn rolojn por malhelpi elŝlosi administrantojn.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
eo: Elektu la abonprezon, fakturan intervalon kaj periodon.

en: Choose which format of email to send.
eo: Elektu kiun formaton de retpoŝto sendi.

en: Clear
eo: Klara

en: Complete checkout to renew now.
eo: Kompleta pago por renovigi nun.

en: Complete checkout to renew your subscription.
eo: Kompleta pagado por renovigi vian abonon.

en: Complete checkout to resubscribe.
eo: Kompleta pago por reaboni.

en: Completed Renewal Order
eo: Finita Renoviga Ordo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Copy billing address
eo: Kopiu fakturadreson

en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
eo: Ne eblis akiri abonon. Plej verŝajne la abonŝlosilo ne rilatas al abono. La ŝlosilo estis: &quot;%s&quot;.

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
eo: Kupono estos limigita al la donita nombro da pagoj. Ĝi tiam estos aŭtomate forigita de la abono. &quot;Pagoj&quot; ankaŭ inkluzivas la komencan abonpagon.

en: Create pending parent order
eo: Krei pritraktatan gepatran mendon

en: Create pending parent order requested by admin action.
eo: Krei pritraktatan gepatran mendon petita de administra ago.

en: Create pending renewal order
eo: Krei pritraktatan renovigan ordon

en: Create pending renewal order requested by admin action.
eo: Krei pritraktatan renovigan ordon petita de administra ago.

en: Create subscriptions
eo: Kreu abonojn

en: Created Date
eo: Kreita Dato

en: Custom field deleted.
eo: Propra kampo forigita.

en: Custom field updated.
eo: Propra kampo ĝisdatigita.

en: Customer
eo: Kliento

en: Customer ID is invalid.
eo: Klienta ID estas nevalida.

en: Customer Payment Retry
eo: Klienta Pago Reprovu

en: Customer Provided Note
eo: Kliento Provizita Noto

en: Customer Renewal Invoice
eo: Klienta Renoviga Fakturo

en: Customer Suspensions
eo: Klientaj Suspensioj

en: Customer Totals
eo: Sumoj de Kliento

en: Customer add payment method page &rarr;
eo: Kliento aldoni pagmetodon paĝon →

en: Customer change payment method page &rarr;
eo: Kliento ŝanĝa pago metodo paĝo →

en: Customer resubscribed in order #%s
eo: Kliento reabonis en ordo #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
eo: Kaŝmemoro pri abono de klientoj nun estas pritraktata de %1$s kaj %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
eo: Kaŝmemoro pri abono de klientoj nun estas pritraktata de %1$s.

en: Customer successfully renewed early with order %s.
eo: Kliento sukcese renovigis frue kun mendo %s.

en: Customer's notes about the order
eo: Notoj de kliento pri la mendo

en: Customer:
eo: Kliento:

en: Customers
eo: Klientoj

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
eo: Klientoj kaj aliaj ne-administraj uzantoj povas foliumi kaj aĉeti de via vendejo sen interrompo dum la ĝisdatigo estas en progreso.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
eo: Klientoj nun povas aĉeti malsamajn abonproduktojn en unu transakcio. La produktoj povas fakturi laŭ ajna horaro kaj havi ajnan kombinaĵon de aliĝkotizoj kaj/aŭ senpagaj provoj.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
eo: Klientoj kun abono estas ekskluditaj de ĉi tiu agordo.

en: Customise Retry Rules
eo: Agordu Reprovi Regulojn

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
eo: Agordu la tekston montritan sur la butono apud la abono sur la kontopaĝo de la abonanto. La defaŭlta estas &quot;Ŝanĝi abonon&quot;, sed vi eble volas ŝanĝi ĉi tion al &quot;Ĝisdatigi&quot; aŭ &quot;Ŝanĝi abonon&quot;.

en: Database Update Required
eo: Ĝisdatigo de datumbazo Bezonata

en: Database updated to version %s
eo: Datumbazo ĝisdatigita al versio %s

en: Date
eo: Dato

en: Date Changed
eo: Dato Ŝanĝita

en: Date Suspended: %s
eo: Dato de suspendo: %s

en: Date type can not be an empty string.
eo: Dattipo ne povas esti malplena ĉeno.

en: Date type is not a string.
eo: Dattipo ne estas ĉeno.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
eo: Via renoviga ordono estas kompleta

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
eo: Via renoviga mendo de abono estas kompleta - elŝutu viajn dosierojn

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
eo: Via %1$s renoviga mendo de %2$s estas kompleta

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
eo: Via %1$s renoviga mendo de abono de %2$s estas kompleta - elŝutu viajn dosierojn

en: Delete Customer Subscription Cache
eo: Forigi Kaŝmemoron pri Abono de Kliento

en: Delete Permanently
eo: Forigi Konstante

en: Delete Related Order Cache
eo: Forigi Rilatan Ordo-Kaŝmemoron

en: Delete all variations without a subscription
eo: Forigu ĉiujn variaĵojn sen abono

en: Delete this item permanently
eo: Forigu ĉi tiun eron konstante

en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
eo: Programistoj ankaŭ nun povas uzi ĉiujn konatajn WordPress-funkciojn, kiel %sget_posts()%s, por pridemandi aŭ modifi abonajn datumojn.

en: Disable auto renew
eo: Malebligu aŭtomatan renovigon

en: Discount
eo: Rabato

en: Display the auto renewal toggle
eo: Montru la aŭtomatan renovigon

en: Do not limit
eo: Ne limigu

en: Do not synchronise
eo: Ne sinkronigu

en: Downloadable
eo: Elŝutebla

en: Drip Downloadable Content
eo: Guti Elŝuteblan Enhavon

en: Early Renewal
eo: Frua Renovigo

en: Edit
eo: Redakti

en: Edit Retry
eo: Redaktu Reprovu

en: Edit Subscription
eo: Redakti Abono

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
eo: por

en: Email
eo: Retpoŝto

en: Email Address
eo: Retpoŝta adreso

en: Email: %s
eo: Retpoŝto: %s

en: Enable Automatic Retry
eo: Ebligu Aŭtomatan Reprovon

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
eo: Ebligu PayPal-Normon por Abonoj

en: Enable auto renew
eo: Ebligu aŭtomatan renovigon

en: Enable automatic payments
eo: Ebligu aŭtomatajn pagojn

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
eo: Ebligu aŭtomatan reprovon de malsukcesaj ripetiĝantaj pagoj

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
eo: Ebligu gutado por elŝutebla enhavo ĉe abonproduktoj.

en: Enable this email notification
eo: Ebligu ĉi tiun retpoŝtan sciigon

en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
eo: Ebligi ĉi tion donas aliron al novaj elŝuteblaj dosieroj aldonitaj al produkto nur post kiam la sekva renovigo estas procesita.%sDefaŭlte, aliro al novaj elŝuteblaj dosieroj aldonitaj al produkto estas tuj donita al ĉiu kliento kiu havas aktivan abonon kun tiu produkto.

en: End Date
eo: Findato

en: End Date: %s
eo: Findato: %s

en: End of Prepaid Term: %s
eo: Fino de Antaŭpagita Periodo: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
eo: Finpunkto por la paĝo Mia Konto → Ŝanĝi Abonan Pagmetodon

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
eo: Finpunkto por la paĝo Mia Konto → Abonoj

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
eo: Finpunkto por la paĝo Mia Konto → Vidi Abono

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
eo: Enigu novan intervalon kiel ununuran numeron (ekz. por ŝargi ĉiun duan monaton, enigu 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
eo: Enigu novan longon (ekz. 5):

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
eo: Enigu ricevantojn (kome apartigitaj) por ĉi tiu retpoŝto. Defaŭlte al %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
eo: Enigu la novan periodon, ĉu tagon, semajnon, monaton aŭ jaron:

en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
eo: Eraro %d: Ne eblas aldoni imposton al abono. Bonvolu reprovi.

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
eo: Eraro %d: Ne eblas krei mendon. Bonvolu reprovi.

en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
eo: Eraro %d: Ne eblas krei abonon. Bonvolu reprovi.

en: Error during subscription status transition.
eo: Eraro dum transiro de abon-stato.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
eo: Ne eblas ripari abonojn.%4$sEraro: %1$s%4$sBonvolu refreŝigi la paĝon kaj provi denove. Se problemo daŭras, %2$skontaktu la subtenon%3$s.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
eo: Nevalida krea dato. La dato devas esti ĉeno kaj de la formato: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
eo: Nevalida dato. La dato devas esti ĉeno kaj de la formato: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
eo: Nevalida abono customer_id.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
eo: La krea dato de la abono devas esti antaŭ la nuna tago.

en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
eo: Eraro dum konservado de Abonaj finpunktoj: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sVidi abonon%2$s kaj %1$sAbonpagmetodo%2$s ne povas esti la sama. La ŝanĝoj estis revertitaj.

en: Error updating some information: %s
eo: Eraro dum ĝisdatigo de iuj informoj: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
eo: Eraro: Ne eblas aldoni produkton al kreita abono. Bonvolu reprovi.

en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
eo: Eraro: Ne eblas krei renovigan ordon kun noto &quot;%s&quot;

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
eo: Eraro: Ne eblas krei abonon. Bonvolu reprovi.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
eo: Eraro: ne eblas trovi horzonon de via retumilo.

en: Expire after
eo: Eksvalidiĝu poste

en: Expired Subscription
eo: Eksvalidiĝis Abono

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
eo: Eksvalidiĝintaj Abonaj retpoŝtoj estas senditaj kiam la abono de kliento eksvalidiĝas.

en: Export CSV
eo: Eksportu CSV

en: Failed Payment Retries
eo: Malsukcesaj Pagaj Provoj

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
eo: Malsukcesaj ripetiĝantaj pagoj nun povas esti reprovitaj aŭtomate. Ĉi tio helpas reakiri enspezojn, kiuj alie estus perditaj pro pagmetodoj malakceptitaj nur provizore.

en: Failed retries
eo: Malsukcesaj reprovoj

en: Failed sign-up for subscription %s.
eo: Malsukcesa aliĝo por abono %s.

en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
eo: Malsukcesis aktivigi abonstatuson por mendo #%1$s: %2$s

en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
eo: Malsukcesis nuligi abonon post kiam mendo #%1$s estis nuligita: %2$s

en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
eo: Malsukcesis prilabori malsukcesan pagon ĉe abono por mendo #%1$s: %2$s

en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
eo: Malsukcesis agordi abonon kiel eksvalidigitan por mendo #%1$s: %2$s

en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
eo: Malsukcesis ĝisdatigi abondatojn post kiam kliento frue renovigis kun mendo %s.

en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
eo: Malsukcesis ĝisdatigi abonan staton post kiam mendo #%1$s estis entenita: %2$s

en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
eo: Trovu novajn enirejojn, kiuj %1$ssubtenas aŭtomatajn abonpagojn%2$s en la oficiala %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

en: First payment prorated. Next payment: %s
eo: Unua pago proporciata. Sekva pago: %s

en: First payment: %s
eo: Unua pago: %s

en: First renewal: %s
eo: Unua renovigo: %s

en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
eo: Por butikestro por ŝanĝi abonon de aŭtomataj al manaj renovigpagoj (aŭ manaj al aŭtomataj) kun Abonoj v1.5, la datumbazo devis esti modifita rekte. Abonoj nun disponigas manieron por pagaj enirejoj por permesi al vi ŝanĝi tion de la nova interfaco %sRedakti Abono%s.

en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
eo: Por prilabori ripetiĝantajn abonpagojn, ni konservas la nomon de la kliento, fakturadreson, sendandreson, retpoŝtadreson, telefonnumeron kaj kreditkarton/pagdetalojn.

en: Free Trial
eo: Senpaga provo

en: Free shipping coupon
eo: Senpaga senda kupono

en: Free trial
eo: Senpaga provo

en: Free trial length
eo: Senpaga prova longeco

en: Free trial period
eo: Senpaga provperiodo

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
eo: Enirejo ne subtenas administranton ŝanĝi la pagmetodon ĉe Abono.

en: General
eo: Generalo

en: Generate Customer Subscription Cache
eo: Generu Klienta Abono Cache

en: Generate Related Order Cache
eo: Generu Rilatan Ordo-Kaŝmemoron

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
eo: Iru al WooCommerce-Abonoj-Agordoj

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
eo: Iru al WooCommerce Abonoj Agordoj »

en: Hi %s,
eo: Saluton %s,

en: Honour Renewal Order Data
eo: Datenoj pri Honora Renoviga Ordo

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
eo: Kiom da klientoj restas abonitaj dum pli ol 6 monatoj? Kio estas la averaĝa vivdaŭro de viaj abonantoj? Kiom da renovigaj enspezoj gajnos via vendejo venontmonate?

en: IP Address
eo: IP-adreso

en: IPN subscription cancelled.
eo: IPN-abono nuligita.

en: IPN subscription failing payment method changed.
eo: IPN-abono malsukcesa pagmetodo ŝanĝita.

en: IPN subscription payment completed.
eo: IPN-abonpago finiĝis.

en: IPN subscription payment failure.
eo: Fiasko de pago de abono de IPN.

en: IPN subscription sign up completed.
eo: Aliĝo al IPN-abono finiĝis.

en: IPN subscription suspended.
eo: IPN-abono nuligita.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
eo: Se la abono de abonanto estas mane nuligita aŭ eksvalidiĝas, ŝi estos asignita ĉi tiun rolon.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
eo: Se abono estas sinkronigita al specifa tago de la semajno, monato aŭ jaro, ŝargu proporcian kvanton por la abono en la momento de la aliĝo.

en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
eo: Se vi uzas PayPal Standard aŭ PayPal Referenca transakcioj bonvolu vidi la %1$sPayPal Privateca Politiko%2$s por pliaj detaloj.

en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
eo: Se vi ne volas, ke novaj abonaĉetoj aŭtomate ŝargu renovigajn pagojn, vi povas malŝalti aŭtomatajn pagojn. Ekzistantaj aŭtomataj abonoj daŭre ŝargos klientojn aŭtomate. %1$sLernu pli%2$s.

en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
eo: Se vi ricevis servilan eraron kaj reŝargis la paĝon por trovi ĉi tiun avizon, bonvolu refreŝigi la paĝon en %s sekundoj kaj la ĝisdatiga rutino rekomencos senprobleme.

en: Ignore this error
eo: Ignoru ĉi tiun eraron

en: Ignore this error (not recommended)
eo: Ignoru ĉi tiun eraron (ne rekomendita)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
eo: Importu abonojn al WooCommerce per CSV, aŭ eksportu viajn abonojn de WooCommerce al CSV per la etendo de WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

en: Improved scheduled action data storage
eo: Plibonigita planita ago-datumstokado

en: In %s
eo: En %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
eo: Mendo estis kreita por ke vi renovigu vian abonon ĉe %1$s. Por pagi ĉi tiun fakturon bonvolu uzi la jenan ligilon: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
eo: La aŭtomata pago por renovigi vian abonon malsukcesis. Ni reprovos la pagon %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
eo: La aŭtomata pago por renovigi vian abonon kun %1$s malsukcesis. Por reaktivigi la abonon, bonvolu ensaluti kaj pagi por la renovigo de via konta paĝo: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
eo: La aŭtomata ripeta pago por mendo #%1$s de %2$s malsukcesis. La pago estos reprovita %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
eo: La aŭtomata ripeta pago por mendo #%d de %s malsukcesis. La pago estos reprovita %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
eo: Por reaktivigi la abonon nun, vi ankaŭ povas ensaluti kaj pagi por la renovigo de via konta paĝo: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
eo: Por reaktivigi la abonon nun, vi ankaŭ povas ensaluti kaj pagi por la renovigo de via konta paĝo: %1$sPagu Nun »%2$s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
eo: En antaŭaj versioj de Abonoj, la abontuto estis transdonita al pagpordoj kiel la kvanto por ŝargi por aŭtomataj renovigaj pagoj. Ĉi tio malfaciligis nenecese aldoni unufojajn kotizojn aŭ rabatojn al renovigo.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
eo: Nevalidaj datumoj. Mendoj atenditaj ne estas mendoj.

en: Inactive Subscriber Role
eo: Neaktiva Abonanto-Rolo

en: Increased processing rate for scheduled payments
eo: Pliigita pretiga indico por planitaj pagoj

en: Initial payment discount
eo: Rabato de komenca pago

en: Installed Plugins
eo: Instalitaj Kromaĵoj

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
eo: Nevalida PayPal IPN-Utilŝarĝo: ne eblas trovi kongruan abonon.

en: Invalid Subscription.
eo: Nevalida Abono.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
eo: Nevalidaj datumoj. Unua parametro havas daton, kiu ne estas en la registritaj dattipoj.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
eo: Nevalidaj datumoj. La unua parametro estis malplena kiam transdonite al update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
eo: Nevalidaj datumoj. Neniu valida identidentigilo estis transdonita.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
eo: Nevalidaj datumoj. Neniu valida abono/mendo estis transdonita.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
eo: Nevalida formato. La unua parametro devas esti tabelo.

en: Invalid order.
eo: Nevalida ordo.

en: Invalid recurring shipping method.
eo: Nevalida ripetiĝanta senda metodo.

en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
eo: Nevalida tipo de rilato: %1$s. Ordorilata tipo devas esti unu el: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
eo: Nevalida sekureca signo, bonvolu reŝargi la paĝon kaj provi denove.

en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
eo: Nevalida speco de ordo: %1$s. La argumento $sort_order devas esti %2$s aŭ %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
eo: Nevalida abona faktura intervalo donita. Devas esti entjero pli granda ol 0.

en: Invalid subscription billing period given.
eo: Nevalida faktura periodo de abono estas donita.

en: Invalid subscription id.
eo: Nevalida abonidentigilo.

en: Invalid subscription status given.
eo: Nevalida abonstatuso donita.

en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
eo: Nevalida ŝaltilo tipo &quot;%s&quot;. Ŝaltilo devas esti unu el: &quot;ĝisdatigo&quot;, &quot;malaltgradigo&quot; aŭ &quot;krucnivelo&quot;.

en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
eo: Nevalida ĝisdatigo tipo: %s. Subtenataj tipoj de post-ĝisdatigo estas &quot;aldoni&quot; aŭ &quot;forigi&quot;. Ĝisdatigoj estas faritaj sur afiŝo meta rekte.

en: Invoice for renewal order {order_number}
eo: Fakturo por renoviga mendo {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
eo: Fakturo por renoviga mendo {order_number} de {order_date}

en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
eo: Estas %1$forte rekomendite, ke vi ne ŝanĝu la Retadreson de Ricevilo%2$s se vi havas aktivajn abonojn kun PayPal. Tiel fari povas rompi ekzistantajn abonojn.

en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
eo: Ŝajnas, ke ĉi tiu retejo translokiĝis aŭ estas duobligita retejo. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s malŝaltis aŭtomatajn pagojn kaj abonrilatajn retpoŝtojn en ĉi tiu retejo por malhelpi duplikatajn pagojn de aranĝa aŭ testa medio. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s konsideras %5$s%7$s%6$s kiel la URL de la retejo. %3$sLernu pli »%4$s.

en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
eo: Jam eblis ŝanĝi la sekvan pagodaton de abono, sed iuj vendejestroj volis provizi klienton per plilongigita senpaga provo aŭ aldoni plian monaton al la eksvalidiĝo. Nun vi povas ŝanĝi ĉiujn ĉi tiujn datojn de la ekrano %sRedakti Abono%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
eo: Nun estas pli facile por viaj klientoj aĉeti pli da abonoj!

en: Items
eo: Eroj

en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
eo: Nur por sciigi vin — ni ricevis vian abonan renovigan ordon #%s, kaj ĝi nun estas prilaborata:

en: Label
eo: Etikedo

en: Last 7 Days
eo: Lastaj 7 Tagoj

en: Last Month
eo: Pasintmonate

en: Last Order Date
eo: Lasta Mendo Dato

en: Last Order Date: %s
eo: Dato de Lasta Mendo: %s

en: Last Order: %s
eo: Lasta Mendo: %s

en: Last day of the month
eo: Lasta tago de la monato

en: Last recorded error:
eo: Lasta registrita eraro:

en: Learn more
eo: Lernu pli

en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
eo: Lernu pli pri la nova %sVidu Abonpaĝon%s.

en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
eo: Lernu pli pri la nova funkcio %smultiple abonoj%s.

en: Lifetime Value from Subscriptions %s
eo: Dumviva Valoro de Abonoj %s

en: Limit subscription
eo: Limigi abonon

en: Limit to one active subscription
eo: Limigu al unu aktiva abono

en: Limit to one of any status
eo: Limigu al unu el ajna statuso

en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
eo[0]: Limigita uzokupono &quot;%1$s&quot; forigita de abono. Ĝi estis uzata %2$d fojon.

en: Line subtotal (before discounts).
eo: Linia subtotalo (antaŭ rabatoj).

en: Line subtotal tax (before discounts).
eo: Linia subtotala imposto (antaŭ rabatoj).

en: Line taxes.
eo: Linia impostoj.

en: Line total (after discounts).
eo: Liniotuto (post rabatoj).

en: Line total tax (after discounts).
eo: Linia totala imposto (post rabatoj).

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
eo: Abonoj Viva URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
eo: Abona Reĝimo

en: Load billing address
eo: Ŝargi fakturadreson

en: Load shipping address
eo: Ŝarĝu sendan adreson

en: Manage Subscriptions
eo: Administri Abonojn

en: Manual Renewal
eo: Mana Renovigo

en: Manual Renewal Payments
eo: Manaj Renoviga Pagoj

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
eo: Mana renoviga mendo atendante klientan pagon.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
eo: Estimata tempo restanta (minutoj:sekundoj): %s

en: Meta key.
eo: Meta-ŝlosilo.

en: Meta label.
eo: Meta-etikedo.

en: Meta value.
eo: Meta valoro.

en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
eo: Migris %1$s abonrilatajn hokojn al la nova planilo (en %2$s sekundoj).

en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
eo: Migris %1$s abonojn al la nova strukturo (en %2$s sekundoj).

en: Mixed Checkout
eo: Miksita Kaŝo

en: Month for Synchronisation
eo: Monato por Sinkronigo

en: Move this item to the Trash
eo: Movu ĉi tiun objekton al la Rubujo

en: Multiple Subscriptions
eo: Multoblaj Abonoj

en: My Account
eo: Mia konto

en: My Subscription
eo: Mia Abono

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
eo: Retpoŝta Titolo

en: New %sWC_Subscription%s Object
eo: Nova %sWC_Subscription%s Objekto

en: New %sshop_subscription%s Post Type
eo: Nova %sshop_subscription%s Afiŝo-Tipo

en: New Add/Edit Subscription Screen
eo: Nova Aldoni/Redakti Abonan Ekrano

en: New Renewal Order
eo: Nova Renoviga Ordo

en: New Retry
eo: Nova Reprovu

en: New Subscription Emails
eo: Novaj Abonaj Retpoŝtoj

en: New Subscriptions
eo: Novaj Abonoj

en: New View Subscription Page
eo: Nova Vida Abonpaĝo

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
eo: Novaj renovordigaj retpoŝtoj estas senditaj kiam abon-renoviga pago estas procesita.

en: New subscription details
eo: Novaj abondetaloj

en: New subscription renewal order
eo: Nova ordo de renovigo de abono

en: Next
eo: Poste

en: Next 12 Months
eo: Venontaj 12 Monatoj

en: Next 30 Days
eo: Venontaj 30 Tagoj

en: Next 7 Days
eo: Venontaj 7 Tagoj

en: Next Month
eo: Venontmonate

en: Next Payment
eo: Sekva Pago

en: Next Payment Date: %s
eo: Sekva Paga Dato: %s

en: Next payment: %s
eo: Sekva pago: %s

en: No
eo: Ne

en: No Subscriptions found
eo: Neniuj Abonoj trovitaj

en: No billing address set.
eo: Neniu fakturadreso fiksita.

en: No customers found.
eo: Neniuj klientoj trovitaj.

en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
eo: Neniuj pagpordoj kapablaj prilabori aŭtomatajn abonpagojn estas ebligitaj. Se vi ŝatus procesi aŭtomatajn pagojn, ni rekomendas la %1$sfree Stripe-etendo%2$s.

en: No products found.
eo: Neniuj produktoj trovitaj.

en: No retries found
eo: Neniuj provoj trovitaj

en: No retries found in trash
eo: Neniuj provoj trovitaj en rubujo

en: No shipping address set.
eo: Neniu senda adreso fiksita.

en: None
eo: Neniu

en: Not cancelled
eo: Ne nuligita

en: Not yet ended
eo: Ankoraŭ ne finiĝis

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
eo: Notu, ke aĉetado de abono ankoraŭ postulas konton.

en: Note:
eo: Notu:

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
eo: Via abono estas nuligita.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
eo: Via abono estas haltigita.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
eo: Via abono estas reaktivigita.

en: Number of renewals
eo: Nombro de renovigoj

en: Number of resubscribes
eo: Nombro de reabonoj

en: On-hold Renewal Order
eo: Entenita Renoviga Ordo

en: One time shipping
eo: Unufoje sendado

en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
eo: Permesu nur al kliento havi unu abonon al ĉi tiu produkto. %1$sLernu pli%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
eo: Nur butikadministrantoj povas redakti pagodatojn.

en: Open a ticket
eo: Malfermu bileton

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
eo: Laŭvole inkluzivu kvanton pagenda ĉe la komenco de la abono. La aliĝkotizo estos ŝargita tuj, eĉ se la produkto havas senpagan provon aŭ la pagdatoj estas sinkronigitaj.

en: Order
eo: Ordo

en: Order #%s has not been added to the cart.
eo: Mendo #%s ne estis aldonita al la ĉaro.

en: Order %s created to record early renewal.
eo: Mendu %s kreitan por registri fruan renovigon.

en: Order %s created to record renewal.
eo: Mendu %s kreitan por registri renovigon.

en: Order Number
eo: Mendnumero

en: Order date: %s
eo: Mendodato: %s

en: Order number: %s
eo: Mendonumero: %s

en: Other
eo: Alia

en: Parent Order
eo: Gepatra Ordo

en: Parent order:
eo: Gepatra ordo:

en: Parent order:
eo: Gepatra ordo:

en: Pay Now &raquo;
eo: Pagu Nun »

en: Pay now
eo: Pagu nun

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
eo: Eraro de PayPal API - akreditaĵoj estas malĝustaj.

en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
eo: Eraro de PayPal API: (%1$d) %2$s

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
eo: PayPal Standard havas kelkajn limigojn kaj ne subtenas ĉiujn abonajn funkciojn.

en: PayPal Subscription ID:
eo: ID de abono de PayPal:

en: PayPal Transaction Held: %s
eo: PayPal Transakcio Okazita: %s

en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
eo: PayPal estas neaktiva por abontransakcioj. Bonvolu %1$agordi la PayPal IPN%2$s kaj %3$sendi viajn API-akreditaĵojn%4$s por ebligi PayPal por Abonoj.

en: PayPal payment approved (ID: %s)
eo: PayPal-pago aprobita (ID: %s)

en: PayPal payment declined: %s
eo: Pago de PayPal malakceptita: %s

en: Payment
eo: Pago

en: Payment Gateway Support
eo: Subteno de Paga Enirejo

en: Payment Method
eo: Pagmaniero

en: Payment Method: %s
eo: Pagmetodo: %s

en: Payment Retry
eo: Pago Reprovu

en: Payment failed.
eo: Pago malsukcesis.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
eo: Pago por la renoviga ordono estis malsukcesa kun via pagmetodo en dosiero, bonvolu provi denove.

en: Payment gateway ID.
eo: Paga enirejo ID.

en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
eo: Pagaj enirejoj, kiuj ne subtenas aŭtomatajn ripetajn pagojn, povas esti uzataj por procesi %1$smanalajn renovigajn pagojn de abonoj%2$s.

en: Payment method added.
eo: Pagmetodo aldonita.

en: Payment method meta must be an array.
eo: Pagmetodo meta devas esti tabelo.

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
eo: Pagmetodo ĝisdatigita por ĉiuj viaj nunaj abonoj.

en: Payment method updated.
eo: Pagmetodo ĝisdatigita.

en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
eo: Pagtraktado preterpasita - renoviga ordono kreita sur %1$sstaging ejo%2$s sub sursceniga reteja seruro. Viva retejo estas ĉe %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
eo: Pago-reprovo laŭ renoviga ordo kun pluraj rilataj abonoj sen komuna pagmetodo.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
eo: Pag-reprovaj retpoŝtoj estas senditaj al elektita(j) ricevanto(j) kiam provo aŭtomate prilabori abonan renovigan pagon malsukcesis kaj reprovo-regulo estis aplikita por reprovi la pagon estonte.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
eo: Afiŝoj pri pagprovo konservas detalojn pri la aŭtomata reprovo de malsukcesaj renovigaj pagoj.

en: Payment status marked complete.
eo: Paga stato markita kiel kompleta.

en: Payment:
eo: Pago:

en: Peek Under the Hood for Developers
eo: Rigardu Sub la Kapuĉo por Programistoj

en: Pending retries
eo: Pritraktataj reprovoj

en: Pending subscription created.
eo: Pritraktata abono kreita.

en: Personal data removed.
eo: Personaj datumoj forigitaj.

en: Personal data within subscription %s has been retained.
eo: Personaj datumoj en la abono %s estas konservitaj.

en: Phone Number
eo: Telefonnumero

en: Place Order Button Text
eo: Metu Ordo Butonon Teksto

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
eo: Bonvolu elekti validan pagpordon al kiu ŝanĝi.

en: Please enter a date after the next payment.
eo: Bonvolu enigi daton post la sekva pago.

en: Please enter a date after the start date.
eo: Bonvolu enigi daton post la komenca dato.

en: Please enter a date after the trial end.
eo: Bonvolu enigi daton post la fino de la provo.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
eo: Bonvolu enigi daton almenaŭ unu horon en la estonteco.

en: Please enter a date before the next payment.
eo: Bonvolu enigi daton antaŭ la sekva pago.

en: Please enter a start date in the past.
eo: Bonvolu enigi komencan daton en la pasinteco.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
eo: Bonvolu enigi validan poŝtkodon/kodkodon.

en: Please enter all date fields.
eo: Bonvolu enigi ĉiujn datajn kampojn.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
eo: Bonvolu teni ĉi tiun paĝon malfermita ĝis la ĝisdatiga procezo finiĝos. Ne necesas refreŝigi aŭ rekomenci la procezon.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
eo: Bonvolu ensaluti al via konto sube por elekti novan pagmetodon por via abono.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
eo: Bonvolu noti: datumoj por ĉi tiu raporto estas konservitaj en kaŝmemoro. La datumoj montrataj povas esti malaktualaj ĝis 24 horoj. La kaŝmemoro estas ĝisdatigita ĉiumatene je la 4-a horo en la horzono de via retejo.

en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
eo: Bonvolu ĝisdatigi la kromprogramon WooCommerce-Abonoj al versio 2.0 aŭ pli nova tuj. Se vi bezonas helpon, post ĝisdatigo al Abonoj v2.0, bonvolu %1$smalfermi subtenan bileton%2$s.

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
eo: Renoviga Pago Provoj

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
eo: Antaŭaj versioj de Abonoj dependis de %1$sWP Cron%2$s por prilabori abonpagojn kaj aliajn planitajn eventojn. En 3.0, ĉi tiuj eventoj nun funkcios laŭ administra peto kun loopback-subteno. Ĉi tio signife pliigos la trairon de pagpretigo.

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
eo: Antaŭ Abonoj 2.1, ili ne estis facile respondeblaj. Abonoj 2.1 enkondukas novajn raportojn por respondi ĉi tiujn demandojn, kaj multajn pli.

en: Process renewal
eo: Proceza renovigo

en: Process renewal order action requested by admin.
eo: Procezi renovigan ordon agon petita de administranto.

en: Processing Renewal order
eo: Prilaborado de Renoviga Ordo

en: Product
eo: Produkto

en: Product ID.
eo: Produkta ID.

en: Product SKU.
eo: Produkta SKU.

en: Product name.
eo: Produkta nomo.

en: Product price.
eo: Prezo de produkto.

en: Products
eo: Produktoj

en: Profile &rarr;
eo: Profilo →

en: Prorate First Renewal
eo: Protizi Unua Renovigo

en: Prorate Recurring Payment
eo: Proporcia Revenanta Pago

en: Prorate Sign up Fee
eo: Protokotizo de Enskribo-Kotizo

en: Prorate Subscription Length
eo: Protozita Abono-Daŭro

en: Quantity ordered.
eo: Kvanto mendita.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
eo: Ĉesu ĉagreni min (sed ne ebligu aŭtomatajn pagojn)

en: REST API Endpoints
eo: REST API Finpunktoj

en: Reactivate
eo: Reaktivigu

en: Read more
eo: Legu pli

en: Recovered Renewal Revenue
eo: Reakirita Renoviga Enspezo

en: Recurring Payments
eo: Ripetantaj Pagoj

en: Recurring Product % Discount
eo: Ripetiĝanta Produkta % Rabato

en: Recurring Product Discount
eo: Ripetanta Produkta Rabato

en: Recurring Sales Tax:
eo: Revena Venda Imposto:

en: Recurring Total
eo: Revenanta Totalo

en: Recurring total
eo: Revenanta totalo

en: Recurring totals
eo: Revenantaj totaloj

en: Recurring:
eo: Ripetiĝanta:

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
eo: Nevalidaj datumoj. Tipo de kopio ne estas ĉeno.

en: Related Orders
eo: Rilataj Ordoj

en: Related order caching is now handled by %1$s.
eo: Rilata menda kaŝmemoro nun estas pritraktata de %1$s.

en: Related orders
eo: Rilataj mendoj

en: Related subscriptions
eo: Rilataj abonoj

en: Relationship
eo: Rilato

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
eo: Memoru, kvankam la ĝisdatiga procezo povas daŭri iom da tempo, klientoj kaj aliaj ne-administraj uzantoj povas foliumi kaj aĉeti de via vendejo sen interrompo dum la ĝisdatigo estas en progreso.

en: Remove personal data from subscriptions
eo: Forigi personajn datumojn de abonoj

en: Removed line item meta data.
eo: Forigitaj metadatumoj de linioelemento.

en: Removed line items data.
eo: Forigitaj datumoj de linioelementoj.

en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
eo[0]: Forigitaj personaj datumoj de %d abono.

en: Removed personal data from subscription %s.
eo: Forigis personajn datumojn de abono %s.

en: Renew early
eo: Renoviĝi frue

en: Renew now
eo: Renovigu nun

en: Renewal % discount
eo: Renoviga % rabato

en: Renewal Discount
eo: Renoviga Rabato

en: Renewal Order
eo: Renoviga Ordo

en: Renewal Payment Retry
eo: Renoviga Pago Reprovu

en: Renewal Totals
eo: Renoviga Totaloj

en: Renewal cart discount
eo: Rabato pri renoviga ĉaro

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
eo: Renoviga mendo kompletaj retpoŝtoj estas senditaj al la kliento kiam abona renoviga mendo estas markita kiel kompleta kaj kutime indikas ke la objekto por tiu renovigperiodo estis ekspedita.

en: Renewal product discount
eo: Rabato pri renoviga produkto

en: Renewals amount
eo: Kvanto de renovigoj

en: Renewals count
eo: Renovigoj kalkulas

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
eo[0]: %d alia abono estis kontrolita kaj ne bezonis iujn ajn riparojn.

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
en: (in %s seconds)
eo: (en %s sekundoj)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
eo: Riparis %d abonoj kun malĝustaj datoj, linio-impostaj datumoj aŭ mankantaj klientnotoj.

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
eo: Estu trankvila, kvankam la ĝisdatiga procezo eble daŭros iom da tempo, ĝi estas kodita por malhelpi difektojn, via retejo estas sekura kaj denove funkcios, pli rapide ol iam ajn, baldaŭ.

en: Restore
eo: Restaŭri

en: Restore this item from the Trash
eo: Restarigu ĉi tiun objekton el la Rubujo

en: Resubscribe
eo: Reaboni

en: Resubscribe Order
eo: Reabonu Mendon

en: Resubscribe Order &ndash; %s
eo: Reabonu Mendon – %s

en: Resubscribe Totals
eo: Reabonu Sumoj

en: Retain ended subscriptions
eo: Konservu finiĝintajn abonojn

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
eo: Konservu finitajn abonojn kaj iliajn rilatajn mendojn dum difinita daŭro antaŭ anonimigi la personajn datumojn ene de ili.

en: Retention Rate
eo: Reteno-Indico

en: Retry Date
eo: Reprovu Dato

en: Retry Failed Payments
eo: Reprovi Malsukcesajn Pagojn

en: Retry Renewal Payment
eo: Reprovi Renoviga Pago

en: Retry Status
eo: Reprovi Statuso

en: Retry renewal payment action requested by admin.
eo: Reprovu renovigan pagon petita de administranto.

en: Roles
eo: Roloj

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
eo: Planitaj agdatumoj, kiuj antaŭe estis konservitaj en la WordPress-afiŝo-tabeloj, estis movitaj al kutima datumbaza tablo. Inter aliaj avantaĝoj, ĉi tio multe plibonigos la agadon de prilaborado de planitaj agoj kiel ekzemple abonpagoj.

en: Search Renewal Payment Retries
eo: Serĉu Renoviga Pago-Provoj

en: Search Subscriptions
eo: Serĉu Abonojn

en: Search for a customer&hellip;
eo: Serĉu klienton...

en: Search for a product&hellip;
eo: Serĉu produkton...

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
eo: Sekureca eraro. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
eo: Vidu la plenan gvidilon pri Novaĵoj en Abonoj versio 2.1 »

en: Select an order&hellip;
eo: Elektu mendon...

en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
eo: Vendu produktojn kaj servojn per ripetaj pagoj en via WooCommerce Vendejo.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
eo: Sendita al kliento kiam provo aŭtomate prilabori abonan renovigan pagon malsukcesis kaj reprovi regulo estis aplikita por reprovi la pagon estonte. La retpoŝto enhavas la informojn pri renoviga mendo, daton de la planita reprovo kaj pagligilojn por permesi al la kliento pagi por la renovigordo mane anstataŭ atendi la aŭtomatan reprovon.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
eo: Sendita al kliento kiam la abono devas renovigi kaj la renovigo postulas manan pagon, aŭ ĉar ĝi uzas manajn renovigojn aŭ la aŭtomata ripeta pago malsukcesis por la komenca provo kaj ĉiuj aŭtomataj reprovoj (se ekzistas). La retpoŝto enhavas renovigajn ordoninformojn kaj pagajn ligilojn.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
eo: Fiksu maksimuman nombron da fojoj kiam kliento povas suspendi sian konton por ĉiu faktura periodo. Ekzemple, por valoro de 3 kaj abono fakturita ĉiujare, se la kliento suspendis sian konton 3 fojojn, ili ne prezentiĝos kun la eblo suspendi sian konton ĝis la venonta jaro. Butikadministrantoj ĉiam povos suspendi aktivan abonon. Agordu ĉi tion al 0 por tute malŝalti la klientpendan funkcion.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Shipping
eo: Sendo

en: Shipping Address
eo: Sendenda Adreso

en: Shipping Method
eo: Sendado-Metodo

en: Shipping Tax:
eo: Sendado Imposto:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
eo: Sendkostoj estos kalkulitaj post kiam vi provizis vian adreson.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
eo: Sendado por abonproduktoj estas normale ŝargita sur la komenca mendo kaj ĉiuj renovigaj mendoj. Ebligu ĉi tion por nur ŝargi sendon unufoje en la komenca mendo. Noto: por ke ĉi tiu agordo estu ebligita, la abono ne devas havi senpagan provon aŭ sinkronigitan renovigan daton.

en: Shipping via %s
eo: Sendado per %s

en: Show more details
eo: Montru pliajn detalojn

en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
eo: Montrante mendojn por %1$sAbono %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
eo: Aliĝi Kotizo % Rabato

en: Sign Up Fee Discount
eo: Aliĝi Kotizo Rabato

en: Sign up now
eo: Aliĝu nun

en: Sign-up Fee (%s)
eo: Aliĝkotizo (%s)

en: Sign-up fee (%s)
eo: Aliĝokotizo (%s)

en: Sign-up grace period
eo: Enskribiĝi graca periodo

en: Signup Totals
eo: Totaloj de aliĝoj

en: Simple subscription
eo: Simpla abono

en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
eo: Bedaŭrinde, &quot;%s&quot; povas esti aplikata nur al abonaj gepatra mendoj, kiuj enhavas produkton kun aliĝkotizoj.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
eo: Pardonu, ŝajnas, ke neniuj pagpordoj subtenas ŝanĝi la ripetan pagmetodon. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon aŭ por fari alternajn aranĝojn.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eo: Pardonu, ŝajnas, ke ne ekzistas disponeblaj pagmetodoj, kiuj subtenas abonojn. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon aŭ volas fari alternajn aranĝojn.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
eo: Pardonu, ŝajnas, ke ne ekzistas disponeblaj pagmetodoj, kiuj subtenas abonojn. Bonvolu vidi %1$sEbligi Pagajn Enirejojn por Abonoj%2$s se vi bezonas helpon.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eo: Pardonu, ŝajnas, ke ne ekzistas disponeblaj pagmetodoj, kiuj subtenas la ripetiĝantan kuponon, kiun vi uzas. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon aŭ volas fari alternajn aranĝojn.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
eo: Pardonu, nur ripetiĝantaj kuponoj povas esti aplikataj al abonoj.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
eo: Pardonu, ripetiĝantaj kuponoj nur povas esti aplikataj al abonoj aŭ abonmendoj.

en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
eo: Pardonu, la kupono &quot;%1$s&quot; validas nur por renovigoj.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
eo: Pardonu, ĉi tiu kupono validas nur por komenca pago kaj la ĉaro ne postulas komencan pagon.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
eo: Pardonu, ĉi tiu kupono validas nur por novaj abonoj.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
eo: Pardonu, ĉi tiu kupono validas nur por abonproduktoj kun aliĝkotizo.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
eo: Pardonu, ĉi tiu kupono validas nur por abonproduktoj.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
eo: Pardonu, ĉi tiu peto de pagmetodo de ŝanĝo de abono estas nevalida kaj ne povas esti procesita.

en: Start Date
eo: Komenca dato

en: Status
eo: Statuso

en: Status changed from %1$s to %2$s.
eo: Statuso ŝanĝiĝis de %1$s al %2$s.

en: Status of Order
eo: Statuso de Ordo

en: Status of Subscription
eo: Statuso de Abono

en: Status set to %s.
eo: Statuso agordita al %s.

en: Store Setup
eo: Agordo de Store

en: Subscribe All the Things
eo: Abonu Ĉiujn Aĵojn

en: Subscriber Default Role
eo: Defaŭlta Rolo de Abonanto

en: Subscription
eo: Abono

en: Subscription #%d:
eo: Abono #%d:

en: Subscription #%s has not been added to the cart.
eo: Abono #%s ne estis aldonita al la ĉaro.

en: Subscription Cancelled
eo: Abono Nuligis

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
eo: Abono Nuligita: maksimuma nombro da malsukcesaj pagoj atingis.

en: Subscription Count %s
eo: Abonnombro %s

en: Subscription Events by Date
eo: Abonaj Eventoj laŭ Dato

en: Subscription Expired
eo: Abono Eksvalidiĝis

en: Subscription Gifting
eo: Abono Donacado

en: Subscription Items
eo: Abonaj Eroj

en: Subscription Length
eo: Abono Longo

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
eo: Aŭtomate eksvalidigu la abonon post ĉi tiu tempodaŭro. Ĉi tiu longeco estas aldone al iu ajn senpaga provo aŭ kvanto da tempo provizita antaŭ sinkronigita unua renoviga dato.

en: Subscription Number
eo: Abonnumero

en: Subscription Number: %s
eo: Abonnumero: %s

en: Subscription Periods
eo: Abonperiodoj

en: Subscription Price (%s)
eo: Prezo de abono (%s)

en: Subscription Product
eo: Abona Produkto

en: Subscription Relationship
eo: Abona Rilato

en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
eo: Renoviga Ordo de Abono – %s

en: Subscription Reports
eo: Abonaj Raportoj

en: Subscription Suspended
eo: Abono Nuligita

en: Subscription Switch Complete
eo: Abono Ŝaltilo Kompleta

en: Subscription Switched
eo: Abono Ŝanĝita

en: Subscription Trial Period
eo: Abona Provo Periodo

en: Subscription argument passed in is not an object.
eo: Abonargumento transdonita ne estas objekto.

en: Subscription billing interval
eo: Intervalo de abono-fakturado

[ctx: Subscription billing period.]
en: day | %s days
eo[0]: tago

[ctx: Subscription billing period.]
en: month | %s months
eo[0]: monato

[ctx: Subscription billing period.]
en: week | %s weeks
eo[0]: semajno

[ctx: Subscription billing period.]
en: year | %s years
eo[0]: jaro

en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
eo: Abono nuligita por repagata mendo %1$s#%2$s%3$s.

en: Subscription cancelled with PayPal
eo: Abono nuligita kun PayPal

en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
eo: Abono ne ekzistas en planita ago: %d

en: Subscription draft updated.
eo: Abonskizo ĝisdatigita.

en: Subscription end date in the past
eo: Findato de abono en la pasinteco

en: Subscription features:
eo: Abonaj funkcioj:

en: Subscription information
eo: Informoj pri abono

en: Subscription interval
eo: Intervalo de abono

en: Subscription items can no longer be edited.
eo: Abonaĵoj ne plu estas redakteblaj.

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
eo: Neniam eksvalidiĝas

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
eo: 1 tago

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
eo: 1 monato

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
eo: 1 semajno

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
eo: 1 jaro

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
eo: Abono ŝlosita al Mana Renovigo dum la vendejo estas en sursceniga reĝimo. Viva pagmetodo: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
eo: Abono ŝlosita al Mana Renovigo dum la vendejo estas en sursceniga reĝimo. Ŝanĝoj de pagmetodo efektiviĝos en viva reĝimo.

en: Subscription payment details.
eo: Detaloj pri abonpago.

en: Subscription payment method
eo: Pagmetodo de abono

en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
eo: Abona pagmetodo ne povis esti agordita al %1$s kaj estis agordita al manlibro kun erarmesaĝo: %2$s

en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
eo: Abona pagmetodo ne povis esti agordita al %1$s kun erarmesaĝo: %2$s

en: Subscription period
eo: Abonperiodo

en: Subscription price (%s)
eo: Prezo de abono (%s)

en: Subscription pricing
eo: Prezoj de abono

en: Subscription reactivated with PayPal
eo: Abono reaktivigita kun PayPal

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
eo: Mendoj de renovigo de abonoj ne povas esti nuligitaj.

en: Subscription saved.
eo: Abono konservita.

en: Subscription scheduled for: %1$s.
eo: Abono planita por: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
eo: Aliĝo por abono malsukcesis.

en: Subscription sign-up fee
eo: Kotizo de abono

[ctx: Subscription status]
en: Active
eo: Aktiva

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
eo: Nuligite

[ctx: Subscription status]
en: Expired
eo: Eksvalidiĝis

[ctx: Subscription status]
en: Failed
eo: Malsukcesis

[ctx: Subscription status]
en: On hold
eo: En atendo

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
eo: En atendo

[ctx: Subscription status]
en: Pending
eo: Decidota

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
eo: Pritraktata Nuligo

[ctx: Subscription status]
en: Switched
eo: Ŝaltita

en: Subscription status:
eo: Abonstatuso:

en: Subscription submitted.
eo: Abono sendita.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
eo: Abono nuligita per datumbaza ripara skripto. Ĉi tiu abono estis nuligita per PayPal.

en: Subscription suspended with PayPal
eo: Abono nuligita kun PayPal

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
eo: Abonŝanĝo kompletaj retpoŝtoj estas senditaj al la kliento kiam abono estas ŝanĝita sukcese.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
eo: Abonŝanĝitaj retpoŝtoj estas senditaj kiam kliento ŝanĝas abonon.

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
eo: %1$s#%2$s%3$s por %4$s

en: Subscription totals
eo: Totaloj de abonoj

en: Subscription trial period:
eo: Abona provperiodo:

en: Subscription updated.
eo: Abono ĝisdatigita.

en: Subscription updates
eo: Abonaj ĝisdatigoj

en: Subscriptions
eo: Abonoj

en: Subscriptions (page %d)
eo: Abonoj (paĝo %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
eo: Abonoj 2.0 enkondukas novan arkitekturon konstruitan sur la WooCommerce Custom Order Types API.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
eo: Abonoj 2.0 enkondukas novan objekton por labori kun abono ĉe la aplika nivelo. La maloportunaj API-oj por preni aŭ modifi datumojn de abono malaperis!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
eo: Abonoj 2.1 aldonas subtenon por abondatenoj al ĉi tiu infrastrukturo.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
eo: Abonoj 2.1 ankaŭ enkondukas kelkajn novajn retpoŝtojn por sciigi vin kiam:

en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
eo: Abonoj 2.1 nun superas la totalon de la renoviga mendo, ebligante aldoni kotizon aŭ rabaton al la renoviga mendo per simplaj unulinioj kiel %s$order-&gt;add_fee()%s aŭ %s$order-&gt;add_coupon()% s.

en: Subscriptions Data
eo: Abonaj Datumoj

en: Subscriptions Ended
eo: Abonoj Finiĝis

en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
eo: Abonoj ankaŭ nun uzas la renovigordonon por agordi la ĉaron por %smanual renovigoj%s, faciligante aldoni produktojn aŭ rabatojn al ununura renovigo pagita permane.

en: Subscriptions by Customer
eo: Abonoj de Kliento

en: Subscriptions by Payment Gateway
eo: Abonoj per Payment Gateway

en: Subscriptions by Product
eo: Abonoj laŭ Produkto

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
eo: Abonoj kreitaj ene de ĉi tiuj multaj tagoj antaŭ la Renoviga Tago ne estos ŝargitaj ĉe aliĝo. Agordu al nulo por ĉiuj novaj Abonoj pagendaj la plenan ripetiĝantan kvanton. Devas esti pozitiva nombro.

en: Subscriptions signups
eo: Abonoj aliĝoj

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
eo: Abonoj v2.0 enkondukas novan administran interfacon por aldoni aŭ redakti abonon. Vi povas fari ĉiujn konatajn ŝanĝojn, kiel modifi ripetiĝantajn totalojn aŭ abonstatuson. Vi ankaŭ povas fari kelkajn novajn modifojn, kiel ŝanĝi la limdaton, aldoni sendan koston aŭ aldoni produktan linion.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
eo: Abonoj aperos ĉi tie por ke vi vidu kaj administru post kiam aĉetitaj de kliento.

en: Subtotal
eo: Subtotalo

en: Successful retries
eo: Sukcesaj reprovoj

en: Support
eo: Subteno

en: Supported features:
eo: Subtenataj funkcioj:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
eo: Subtenas aŭtomatajn renovigajn pagojn kun la etendaĵo WooCommerce Abonoj.

en: Suspend
eo: Interrompi

en: Suspended Subscription
eo: Nuligita Abono

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
eo: Retpoŝtoj pri suspendita abono estas senditaj kiam kliento mane suspendas sian abonon.

en: Switch Button Text
eo: Ŝaltilo-Butono Teksto

en: Switch Order
eo: Ŝaltilo Ordo

en: Switch Order Details
eo: Ŝanĝi Ordo-Detalojn

en: Switch Totals
eo: Ŝanĝi Totalojn

en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
eo: Ŝanĝa ordo nuligita pro nova ŝanĝa ordo kreita #%s.

en: Switched Subscription
eo: Ŝanĝita Abono

en: Switched subscriptions
eo: Ŝanĝitaj abonoj

en: Switching
eo: Ŝanĝado

en: Synchronisation
eo: Sinkronigo

en: Synchronise Renewals
eo: Sinkronigi Renovojn

en: Synchronise renewals
eo: Sinkronigi renovigojn

en: Tax class of product.
eo: Impostklaso de produkto.

en: Tax rate ID.
eo: ID de la imposto de imposto.

en: Tax subtotal.
eo: Subtotalo de imposto.

en: Tax total.
eo: Imposto totalo.

en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
eo: Dankon pro ĝisdatigo al la plej nova versio de WooCommerce-Abonoj.

en: Thank you for your order
eo: dankonpro via mendo

en: Thank you for your renewal order
eo: Dankon pro via renoviga ordono

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
eo: Dankon pro via renoviga mendo. Ĝi estas ĉesigita ĝis ni konfirmas, ke la pago estas ricevita. Intertempe, jen memorigilo pri via mendo:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
eo: Tio ne ŝajnas esti unu el viaj abonoj.

en: That doesn't appear to be your order.
eo: Tio ne ŝajnas esti via mendo.

en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
eo: Tiu abono ne povas esti ŝanĝita al %s. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
eo: Tiu abono ne ekzistas. Ĉu ĝi estis forigita?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
eo: Tiu abono ne ekzistas. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
eo: Tiu abonprodukto ne povas esti aldonita al via ĉaro ĉar ĝi jam enhavas abonrenovigon.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
eo: Ne nur pri tio ni laboris dum la lastaj 12 monatoj kiam temas pri Abonoj. Ni ankaŭ publikigis mini-etendaĵojn por helpi vin akiri la plej grandan parton de via abonbutiko.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
eo: La &quot;ĉio&quot; valoro por $order_type parametro estas malrekomendita. Ĝi estis misnomo, ĉar ĝi ne resendis reabonimendojn. Ĝi ankaŭ estis malkonsekvenca kun ordspecaj valoroj akceptitaj de wcs_get_subscription_orders (). Uzu array( &quot;gepatro&quot;, &quot;renovigo&quot;, &quot;ŝaltilo&quot;) por konservi antaŭan konduton, aŭ &quot;iun ajn&quot; por ricevi ĉiujn mendspecojn, inkluzive de ŝanĝi kaj reaboni.

en: The %s date must occur after the cancellation date.
eo: La dato %s devas okazi post la dato de nuligo.

en: The %s date must occur after the last payment date.
eo: La dato %s devas okazi post la lasta pagodato.

en: The %s date must occur after the next payment date.
eo: La dato %s devas okazi post la sekva pagodato.

en: The %s date must occur after the start date.
eo: La %s dato devas okazi post la komenca dato.

en: The %s date must occur after the trial end date.
eo: La %s dato devas okazi post la prova findato.

en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
eo: La %s dato de abono ne povas esti forigita. Vi devas forigi la ordon.

en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
eo: La %s produkto estis forigita kaj ne plu povas esti renovigita. Bonvolu elekti novan produkton aŭ kontakti nin por helpo.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
eo: La etendaĵo Gifting ebligas al unu persono aĉeti abonprodukton por iu alia. Ĝi tiam dividas kontrolon de la abono inter la aĉetanto kaj ricevanto, permesante al ambaŭ administri la abonon dum sia vivociklo.

en: The Upgrade is in Progress
eo: La Ĝisdatigo estas en Progreso

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
eo: La kromaĵo WooCommerce-Abonoj estis ĝisdatigita!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
eo: La kromaĵo WooCommerce Abonoj nuntempe funkcias sian datumbazan ĝisdatigrutinon.

en: The average line total for this product on each subscription.
eo: La averaĝa linio totalo por ĉi tiu produkto sur ĉiu abono.

en: The average line total on all orders for this product line item.
eo: La averaĝa linio totalo sur ĉiuj mendoj por ĉi tiu produkta linio ero.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
eo: La averaĝa valoro de la mendoj de aliĝo, ŝanĝado kaj renovigo de ĉiuj klientoj.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
eo: La plej bona parto pri la nova aŭtomata reprova sistemo estas, ke la reprovaj reguloj estas tute agordeblaj.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
eo: La kredato de abono ne povas esti forigita, nur ĝisdatigita.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
eo: La dato, kiam la lasta mendo de la abono estis kompletigita, en GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
eo: La dato de la plej nova mendo de la abono estis pagita, en GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
eo: La forigita pagmetodo estis uzata por aŭtomataj abonpagoj, ni ne povis trovi alternativan pagmetodon por ŝanĝi viajn abonojn.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
eo: La forigita pagmetodo estis uzata por aŭtomataj abonpagoj. Por eviti malsukcesajn renovigajn pagojn estonte, la abonoj uzantaj ĉi tiun pagmetodon estis ĝisdatigitaj por uzi viajn %1$s. Por ŝanĝi la pagmetodon de individuaj abonoj iru al via paĝo %2$sMia Konto &gt; Abonoj%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
eo: La retpoŝto sendita al la kliento kiam la renoviga pago aŭ reprovo de pago malsukcesis sciigi ilin, ke la pago estos reprovita.

en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
eo: La plena ĝisdatiga procezo por la %1$d abonoj en via retejo daŭros inter %2$d kaj %3$d minutoj.

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
en: Gateway ID: [%s]
eo: Enirejo ID: [%s]

en: The item on the switch order cannot be found.
eo: La objekto sur la ŝanĝa ordo ne troveblas.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
eo: La objekto ne estis forigita ĉar la pagmetodo de ĉi tiu Abono ne subtenas forigi objekton.

en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
eo: La nova interfaco ankaŭ estas konstruita sur la ekzistanta ekrano %sRedakti Ordono%s. Se vi iam modifis mendon, vi jam scias kiel modifi abonon.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
eo: La nombro da fakturaj periodoj inter renovigoj de abono.

en: The number of renewal orders processed during this period.
eo: La nombro da renovigaj mendoj procesitaj dum ĉi tiu periodo.

en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
eo: La nombro da renovigaj mendoj, kiuj havis malsukcesan pagon, uzas la reprovan sistemon.

en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
eo: La nombro da renovigaj pagoprovoj por ĉi tiu periodo, kiuj ne rezultigis sukcesan pagon.

en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
eo: La nombro da renovigaj pagoprovoj por ĉi tiu periodo, kiuj povis prilabori la pagon, kiu antaŭe malsukcesis unu aŭ plurajn fojojn.

en: The number of renewal payment retries not yet processed.
eo: La nombro da renovpagprovoj ankoraŭ ne procesiĝis.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
eo: La nombro da reabbonaj mendoj procesitaj dum ĉi tiu periodo.

en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
eo: La nombro de mendoj de enskribo, ŝanĝado kaj renovigo kiun ĉi tiu kliento metis ĉe via vendejo kun pagita stato (t.e. prilaborado aŭ kompleta).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
eo: La nombro da abonoj nuligitaj de la kliento aŭ vendejestro dum ĉi tiu periodo. La antaŭpagita periodo eble ankoraŭ ne finiĝis dum ĉi tiu periodo.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
eo: La nombro da abonoj kreitaj dum ĉi tiu periodo, ĉu per permane kreitaj, importitaj aŭ per mendo de kliento. Ĉi tio inkluzivas mendojn pri pago.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
eo: La nombro da abonoj dum ĉi tiu periodo kun findato en la estonteco kaj statuso krom pritraktata.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
eo: La nombro da abonoj aĉetitaj en gepatraj mendoj kreitaj dum ĉi tiu periodo. Ĉi tio reprezentas la novajn abonojn kreitajn de klientoj farantaj mendon per kaso.

en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
eo: La nombro da abonoj kiuj inkluzivas ĉi tiun produkton kiel linion kaj havas statuson krom pritraktataj aŭ rubigitaj.

en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
eo: La nombro da abonoj kiujn ĉi tiu kliento havas kun stato de aktiva aŭ pritraktata nuligo.

en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
eo: La nombro da abonoj, kiujn ĉi tiu kliento havas kun stato alia ol pritraktataj aŭ rubigitaj.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
eo: La nombro da abonoj ĝisdatigitaj, plialtigitaj aŭ transgraditaj dum ĉi tiu periodo.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
eo: La nombro da abonoj kiuj aŭ eksvalidiĝis aŭ atingis la finon de la antaŭpagita periodo se ĝi antaŭe estis nuligita.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
eo: La nombro da unikaj klientoj kun abono de ajna statuso krom pritraktata aŭ rubo.

en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
eo: La nombro da venontaj renovigaj mendoj, por nuntempe aktivaj abonoj.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
eo: La originala abonelemento ŝanĝata ne troveblas.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
eo: La pagmetodo ne povas esti ŝanĝita por tiu abono.

[ctx: The post title for the new subscription]
en: Subscription &ndash; %s
eo: Abono - %s

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
eo: La produktotipo ne povas esti ŝanĝita ĉar ĉi tiu produkto estas asociita kun abonoj.

en: The renewal order is as follows:
eo: La renoviga ordo estas jena:

en: The requested subscription cannot be edited.
eo: La petita abono ne povas esti redaktita.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
eo: La reprova sistemo estas malŝaltita defaŭlte. Por ebligi ĝin, vizitu la ekranon pri administrado de Abonoj.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
eo: La komenca dato de abono ne povas esti forigita, nur ĝisdatigita.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
eo: La statuso aplikita al la mendo por la tempo inter kiam la renoviga pago malsukcesis aŭ lasta reprovo okazis kaj kiam ĉi tiu reprovo estis procesita.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
eo: La stato aplikita al la abono por la tempo inter kiam la renoviga pago malsukcesis aŭ la lasta reprovo okazis kaj kiam ĉi tiu reprovo estis procesita.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
eo: La stato de la aŭtomata pago-reprovado: pritraktata signifas, ke la reprovo estos procesita estonte, malsukcesa signifas, ke la pago ne sukcesis kiam reprovita kaj kompletigita signifas, ke la pago sukcesis kiam reprovita.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
eo: La statuso al transiro de la abono. Male al la &quot;stato&quot; parametro, ĉi tio kalkulos kaj ĝisdatigos la abondatojn.

en: The subscription's end date.
eo: La findato de la abono.

en: The subscription's next payment date.
eo: La sekva pagodato de la abono.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
eo: La originala abonidentigilo de la abono se ĉi tio estas reabonita abono.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
eo: La reabonita abonidentigilo de la abono.

en: The subscription's start date.
eo: La komencdato de la abono.

en: The subscription's trial date
eo: La prova dato de la abono

en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
eo: La sumo de ĉiuj renovigaj mendoj inkluzive de imposto kaj sendo.

en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
eo: La sumo de ĉiuj reabbonaj mendoj inkluzive de imposto kaj sendo.

en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
eo: La sumo de ĉiuj mendoj de gepatra abono, inkluzive de aliaj eroj, kotizoj, imposto kaj sendo.

en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
eo: La sumo de ĉiuj ŝanĝaj mendoj inkluzive de imposto kaj sendo.

en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
eo: La sumo de ĉiuj venontaj renovigaj mendoj, inkluzive de eroj, kotizoj, imposto kaj sendo, por nuntempe aktivaj abonoj.

en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
eo: La totala kvanto de enspezo, inkluzive de imposto kaj sendado, reakirita kun la malsukcesa pago-reprova sistemo por renovigaj mendoj kun malsukcesa pago.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
eo: La totala nombro de mendoj de enskribo, ŝanĝado kaj renovigo metitaj ĉe via vendejo kun pagita stato (t.e. prilaborado aŭ kompleta).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
eo: La totala nombro de abonoj kun stato de aktiva aŭ pritraktata nuligo.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
eo: La totala nombro de abonoj kun stato alia ol pritraktataj aŭ rubigitaj.

en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
eo: La totala valoro de la enskribo, ŝanĝado kaj renovigaj mendoj de ĉi tiu kliento.

en: The trial period can not exceed %s.
eo: La provperiodo ne povas superi %s.

en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
eo: La provperiodo ne povas superi: %1$s, %2$s, %3$s aŭ %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
eo: La ĝisdatiga procezo povas daŭri iom da tempo, do bonvolu pacienci.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
eo: Ne estas sendaj metodoj disponeblaj. Bonvolu kontroli vian adreson, aŭ kontakti nin se vi bezonas helpon.

en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
eo: Estas problemo kun PayPal. Viaj API-akreditaĵoj eble estas malĝustaj. Bonvolu ĝisdatigi viajn %1$sAPI-akreditaĵojn%2$s. %3$sLernu pli%4$s.

en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
eo: Estas problemo kun PayPal. Via PayPal-konto eldonas malnoviĝintajn abonidentojn. %1$sLernu pli%2$s. %3$sForigi%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
eo: Okazis eraro dum la ŝaltilo-detaloj.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
eo: Okazis eraro kun la ĝisdatigo. Bonvolu refreŝigi la paĝon kaj provi denove.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
eo: Okazis eraro kun via peto por reaboni. Bonvolu reprovi.

en: There was an error with your request. Please try again.
eo: Estis eraro kun via peto. Bonvolu reprovi.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
eo: Ĉi tiuj estas gravaj demandoj por iu ajn abona komerca komerco.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
eo: Ĉi tiuj retpoŝtoj povas esti ebligitaj, malŝaltitaj kaj personecigitaj sub la administra ekrano %sWooCommerce &gt; Agordoj &gt; Retpoŝtoj%s.

en: This Month
eo: Ĉi tiu monato

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
eo: Ĉi tio kontrolas la retpoŝtan temlinion. Lasu malplena por uzi la defaŭltan temon: %s.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
eo: Ĉi tio kontrolas la ĉefan titolon ene de la retpoŝta sciigo. Lasu malplena por uzi la defaŭltan titolon: %s.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
eo: Ĉi tio kontrolas la ĉefan titolon ene de la retpoŝta sciigo. Lasu malplena por uzi la defaŭltan titolon: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
eo: Ĉi tiu dato estu traktata nur kiel takso. La pagpordo por ĉi tiu abono kontrolas kiam pagoj estas procesitaj.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
eo: Ĉi tiu senpaga etendo ebligas migri abonantojn de triaj sistemoj al WooCommerce. Ĝi ankaŭ ebligas eksporti viajn abonajn datumojn por analizo en kalkultabelaj iloj aŭ triaj programoj.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
eo: Ĉi tio estas menda sciigo sendita al klientoj enhavantaj mendodetalojn post kiam renoviga mendo estas entenita.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
eo: Ĉi tio estas menda sciigo sendita al la kliento post kiam la pago por renoviga mendo de abono estas finita. Ĝi enhavas la detalojn pri renovigordo.

en: This is where subscriptions are stored.
eo: Ĉi tie estas konservitaj abonoj.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
eo: Ĉi tiu nova paĝo ankaŭ estas kie la kliento povas suspendi aŭ nuligi sian abonon, ŝanĝi pagmetodon, ŝanĝi sendan adreson aŭ ĝisdatigi/malaltigi objekton.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
eo: Ĉi tiu mendo ne plu povas esti pagita ĉar la responda abono ne postulas pagon nuntempe.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
eo: Ĉi tiu paĝo montros la rezultojn de la procezo dum ĉiu aro de abonoj estas ĝisdatigita.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
eo: Ĉi tiu produkto estas nuntempe elĉerpita kaj ne disponebla.

en: This section shows any information about Subscriptions.
eo: Ĉi tiu sekcio montras ajnajn informojn pri Abonoj.

en: This section shows general information about the store.
eo: Ĉi tiu sekcio montras ĝeneralajn informojn pri la vendejo.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
eo: Ĉi tiu sekcio montras informojn pri Abonaj pagmetodoj.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
eo: Ĉi tiu sekcio montras informojn pri pago-enirejo-subteno.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
eo: Ĉi tiu abono ne plu estas redaktebla ĉar la pagpordo ne permesas modifon de ripetiĝantaj sumoj.

en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
eo[0]: Ĉi tiu abono estas agordita por renovigi aŭtomate uzante vian pagmetodon en dosiero. Vi povas administri aŭ nuligi ĉi tiun abonon de via %smy konta paĝo%s.

en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
eo[0]: Ĉi tiu abono estas agordita por renovigi aŭtomate uzante vian pagmetodon en dosiero. Vi povas administri aŭ nuligi ĉi tiun abonon de via paĝo pri mia konto. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
eo: Ĉi tiu variaĵo ne povas esti forigita ĉar ĝi estas rilata al aktivaj abonoj. Por forigi ĉi tiun varianton, bonvolu nuligi kaj forigi la abonojn por ĝi.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
eo: Ĉi tio forigos la konstantan kaŝmemoron de ĉiuj abonoj konservitaj kontraŭ uzantoj en via vendejo. Atendu pli malrapidan agadon de kaso, renovigo kaj aliaj abonrilataj funkcioj post fari ĉi tiun agon. La kaŝmemoroj estos regeneritaj kromlabore dum demandoj por trovi la abonojn de donita uzanto estas rulitaj.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
eo: Ĉi tio forigos la konstantan kaŝmemoron de ĉiuj renovigoj, ŝaltiloj, reabonoj kaj aliaj mendotipoj por ĉiuj abonoj en via vendejo. Atendu pli malrapidan agadon de kaso, renovigo kaj aliaj abonrilataj funkcioj post fari ĉi tiun agon. La kaŝmemoroj estos regeneritaj kromlabore dum rilataj menddemandoj estas rulitaj.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
eo: Ĉi tio generos la konstantan kaŝmemoron por ligi uzantojn kun abonoj. La kaŝmemoroj estos generitaj kromlabore en la fono (per Action Scheduler).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
eo: Ĉi tio generos la konstantan kaŝmemoron de ĉiuj renovigoj, ŝaltiloj, reaboni kaj aliaj mendotipoj por ĉiuj abonoj en via vendejo. La kaŝmemoroj estos generitaj kromlabore en la fono (per Action Scheduler).

en: Timezone:
eo: Horzono:

en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
eo: Por apliki specifan regulon bazitan sur certaj kondiĉoj, kiel altvaloraj mendoj aŭ malofta renoviga horaro, vi povas uzi la reprovi specifan %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s filtrilon. Ĉi tio provizas la ID de la renoviga ordo por la malsukcesa pago, kiu povas esti uzata por trovi informojn pri la produktoj, abono kaj totaloj al kiuj rilatas la malsukcesa pago.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
eo: Por ebligi aŭtomatajn renovigojn por ĉi tiu abono, vi unue devos aldoni pagmetodon.

en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
eo: Por registri la progreson de la ĝisdatigo nova protokolo-dosiero estis kreita. Ĉi tiu dosiero estos aŭtomate forigita post %1$d semajnoj. Se vi ŝatus forigi ĝin pli frue, vi povas trovi ĝin ĉi tie: %2$s

en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
eo: Por solvi ĉi tion kiel eble plej rapide, bonvolu krei %1$portempan administran konton%3$s kun la uzanta retpoŝto woologin@woocommerce.com kaj kundividu la akreditaĵojn kun ni per %2$sQuickForget.com%3$s.

en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
eo: Por vidi pliajn detalojn pri ĉi tiuj eraroj, rigardu la %1$s protokoldosieron de la %2$sWooCommerce protokoloj ekrano.%2$s

en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
eo: Por vidi la plenan eraron, rigardu la %1$s protokoldosieron de la %2$sWooCommerce protokoloj ekrano.%3$s.

en: Today!
eo: Hodiaŭ!

en: Total
eo: Entute

en: Total Discount
eo: Tuta Rabato

en: Total Subscribers
eo: Tutaj Abonantoj

en: Total Subscription Orders
eo: Tutaj Abonaj Mendoj

en: Total Subscription Orders %s
eo: Sumaj Abonmendoj %s

en: Total Subscriptions
eo: Sumaj Abonoj

en: Total Subscriptions %s
eo: Sumaj Abonoj %s

en: Total: %s
eo: Sumo: %s

en: Trash
eo: Rubujo

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
eo: Rubo de ĉi tiu mendo ankaŭ rubos la abonojn aĉetitajn per la mendo.

en: Trial End
eo: Provo Fino

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
eo: Laŭvola tempodaŭro por atendi antaŭ ŝargi la unuan ripetan pagon. Ĉiu aliĝkotizo ankoraŭ estos ŝargita ĉe la komenco de la abono. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
eo: Laŭvola tempodaŭro por atendi antaŭ ŝargi la unuan ripetan pagon. Ĉiu aliĝkotizo ankoraŭ estos ŝargita ĉe la komenco de la abono. %s

en: Turn off Automatic Payments
eo: Malŝaltu Aŭtomatajn Pagojn

en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
eo: Ne eblas ŝanĝi abonstatuson al &quot;%1$s&quot;. Escepto: %2$s

en: Unable to change subscription status to "%s".
eo: Ne eblas ŝanĝi abonstatuson al &quot;%s&quot;.

en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
eo: Ne eblas ŝanĝi abonstatuson al &quot;%s&quot;. Bonvolu atribui klienton al la abono por aktivigi ĝin.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
eo: Ne eblas trovi mendon por PayPal-faktura interkonsento.

en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
eo: Ne eblas ĝisdatigi abonojn.%4$sEraro: %1$s%4$sBonvolu refreŝigi la paĝon kaj provi denove. Se problemo daŭras, %2$skontaktu la subtenon%3$s.

en: Unended Subscription Count
eo: Nefinita Abonnombro

en: Unlimited payments
eo: Senlimaj pagoj

en: Unpublished
eo: Neeldonita

en: Upcoming Recurring Revenue
eo: Venonta Revenanta Enspezo

en: Update Complete
eo: Ĝisdatigo Kompleta

en: Update Error
eo: Ĝisdatigi Eraron

en: Update in Progress
eo: Ĝisdatigo en Progreso

en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
eo: Ĝisdatigu la %1$s uzatajn por %2$sall%3$s de miaj aktivaj abonoj

en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
eo: Ĝisdatigu la pagmetodon uzatan por %1$sall%2$s de miaj nunaj abonoj

en: Updating subscription dates errored with message: %s
eo: Ĝisdatigo de abondatoj eraris kun mesaĝo: %s

en: Upgrade or Downgrade
eo: Altgradigo aŭ Malaltiĝo

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
eo: Uzu ĉi tiun kampon por personecigi la tekston montratan sur la pagbutono kiam mendo enhavas abonon. Kutime la butono de sendado de la kaso montras &quot;Metu mendon&quot;. Kiam la ĉaro enhavas abonon, ĉi tio estas ŝanĝita al &quot;Registriĝi nun&quot;.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
eo: Kiam Nuligite

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
eo: Kiam nuligite

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
eo: Ĉiuj ligitaj abonaĵoj estis

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
eo: Vi ricevis mendon pri renovigo de abono de %1$s. Ilia ordo estas jena:

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
eo: Entute

[ctx: Used in email notification]
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
eo: %1$sMendo #%3$s%2$s (%4$s)

[ctx: Used in email notification]
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
eo: Abono %1$s#%2$s%3$s

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
eo: Abonstatuso ŝanĝita per amasa redakto:

[ctx: Used in switch notification admin email]
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
eo[0]: Kliento %1$s ŝanĝis sian abonon. La detaloj de ilia nova abono estas jenaj:

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
eo[0]: tago

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
eo[0]: monato

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
eo[0]: semajno

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
eo[0]: jaro

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
eo: Uzado de la aŭto-renoviga baskulo estas malŝaltita dum ensceniga reĝimo.

en: Variable Subscription
eo: Varia Abono

en: Variable subscription
eo: Varia abono

en: Variation ID, if applicable.
eo: Varia ID, se aplikebla.

en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
eo: Versio %1$s alportas kelkajn novajn plibonigojn petitajn de vendejestroj same kiel vi (kaj eble eĉ de %2$syou%3$s).

en: Version %s
eo: Versio %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
eo: Versio 2.0 estas evoluinta dum pli ol jaro. Ni reinventis la etendon por enkalkuli 3 jarojn da sugestoj de vendejestroj.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
eo: Versio 2.1 enkondukas kelkajn bonegajn novajn funkciojn petitajn de vendejestroj same kiel vi (kaj eble eĉ de %syou%s).

en: Via %s
eo: Per %s

en: View Email Settings
eo: Rigardu Retpoŝtajn Agordojn

en: View Reports
eo: Vidu Raportojn

en: View Retry
eo: Vidi Reprovi

en: View and manage subscriptions
eo: Rigardu kaj administru abonojn

en: View other subscriptions &rarr;
eo: Rigardu aliajn abonojn →

en: View subscription
eo: Rigardu abonon

en: View subscriptions
eo: Rigardu abonojn

en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
eo[0]: Rigardu la staton de via abono en %1$svia konto%2$s.

en: View your order: %s
eo: Rigardu vian mendon: %s

en: View your subscription: %s
eo: Rigardu vian abonon: %s

en: Virtual
eo: Virtuala

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
eo: AVERTO: Malbonaj aferoj estas okazontaj! La pagpordego uzata por aĉeti ĉi tiun abonon ne subtenas modifadon de detaloj de abono. Ŝanĝoj al la faktura periodo, ripetiĝanta rabato, ripetiĝanta imposto aŭ ripetiĝanta totalo eble ne reflektiĝas en la kvanto ŝargita de la pagpordo.

en: WP REST API Endpoints
eo: WP REST API Finpunktoj

en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
eo: Ĉu vi volas la detalojn de specifa abono? Akiru %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to know more about Subscriptions %s?
eo: Ĉu vi volas scii pli pri Abonoj %s?

en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
eo: Ĉu vi volas listigi ĉiujn abonojn en retejo? Akiru %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
eo: Ĉu vi volas listigi ĉiujn abonojn en retejo? Akiru %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Ĉu vi volas la detalojn de specifa abono? Akiru %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
eo: Ĉu vi volas renovigi frue per la kaso? Alklaku %ĉi tie.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
eo: Ĉu vi volas, ke viaj klientoj povu aboni ne-abonajn produktojn?

en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
eo: Averto! Versio 2.0 estas grava ĝisdatigo de la etendo de WooCommerce-Abonoj. Antaŭ ĝisdatigi, bonvolu krei sekurkopion, ĝisdatigi ĉiujn WooCommerce-etendaĵojn kaj testi ĉiujn kromaĵojn, kutimajn kodojn kaj pagajn enirejojn kun versio 2.0 en sursceniga retejo. %1$sLernu pli pri la ŝanĝoj en versio 2.0 »%2$s

en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
eo: Averto! Vi rulas la version %s de la kromkodo de WooCommerce Subscriptions sed via datumbazo estis ĝisdatigita al Abonoj versio 2.0. Ĉi tio kaŭzos gravajn problemojn en via vendejo.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
eo: Averto: Forigo de uzanto ankaŭ forigos la abonojn de la uzanto. La mendoj de la uzanto restos sed estos reasignitaj al la &quot;Gasto&quot; uzanto. Ĉu vi volas daŭre forigi ĉi tiun uzanton kaj iujn ajn rilatajn abonojn?

en: We can not find your old subscription item.
eo: Ni ne povas trovi vian malnovan abonaĵon.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
eo: Ni ne povas trovi pagitan abonmendon por ĉi tiu uzanto.

en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
eo: Ni ne povas trovi abonon kun ID #%d. Eble ĝi estis forigita?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
eo: Ni ne povis krei renovigan ordon por via abono, bonvolu provi denove.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
eo[0]: Ni ne povis trovi la originalan renovigan ordon por ero en via ĉaro. La objekto estis forigita.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
eo[0]: Ni ne povis trovi la originalan abonon por ero en via ĉaro. La objekto estis forigita.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
eo: Ni ne nur plibonigis interfacojn por homoj, ni ankaŭ plibonigis ilin por komputiloj. Viaj aplikaĵoj nun povas krei, legi, ĝisdatigi aŭ forigi abonojn per RESTful API-finpunktoj.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
eo: Ni finis prilabori vian abonan renovigan ordon.

en: We hope you enjoy it!
eo: Ni esperas, ke vi ĝuos ĝin!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
eo: Ni ne povis trovi tiun abonon, bonvolu provi denove.

en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
eo: Ni ne povis trovi la aron de raportrezultoj, kiujn vi petis. Bonvolu regeneri la ligilon el la ekrano %1$sAbonraportoj%2$s.

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Welcome to Subscriptions 2.0
eo: Bonvenon al Abonoj 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
eo: Bonvenon al Abonoj 2.1!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
eo: Bonvenon al WooCommerce-Abonoj %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
eo: Bonvenon al WooCommerce-Abonoj 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
eo: Kio okazas kiam kliento volas aĉeti abonprodukton por iu alia?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
eo: Kiajn personajn informojn via vendejo dividas kun eksteraj fontoj dependas de kiuj aldonaĵoj de triaj pagprocesiloj vi uzas por kolekti abonpagojn. Ni rekomendas, ke vi konsultu iliajn privatecajn politikojn por informi ĉi tiun sekcion pri via privateca politiko.

en: What we collect and store
eo: Kion ni kolektas kaj konservas

en: What we share with others
eo: Kion ni dividas kun aliaj

en: What's new?
eo: Kio novas?

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
eo: Kiam abono estas aktivigita, ĉu permane aŭ post sukcesa aĉeto, novaj uzantoj estos asignitaj ĉi tiun rolon.

en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
eo: Kiam vi manipulas %s, ĉu personaj datumoj ene de abonoj estu konservitaj aŭ forigitaj?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
eo: Kiam oni ŝanĝas al abono kun malsama ripetiĝanta pago aŭ faktura periodo, ĉu la prezo pagita por la ekzistanta faktura periodo estu proporciata kiam oni ŝanĝas al la nova abono?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
eo: Kiam vi ŝanĝas al abono kun longeco, vi povas konsideri la pagojn jam plenumitajn de la kliento kiam vi determinas kiom da pagoj la abonanto devas fari por la nova abono.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
eo: Kiam vi ŝanĝas al abono kun aliĝkotizo, vi povas postuli, ke la kliento pagu nur la interspacon inter la ekzistanta abonkotizo kaj la aliĝkotizo de la nova abono (se ekzistas).

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
eo: Raporta Kaŝmemoro Ebligita

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
eo: Kun WooCommerce Abonu Ĉiujn Aĵojn, ili povas! Ĉi tiu eksperimenta etendaĵo esploras kiel konverti ajnan produkton, inkluzive de Produktaj Pakoj kaj Komponitaj Produktoj, en abonprodukton. Ĝi ankaŭ ofertas al klientoj manieron aboni ĉaron da ne-abonaj produktoj.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
eo: Kun fruaj renovigoj ebligitaj, klientoj povas renovigi siajn abonojn antaŭ la sekva pagodato.

en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
eo: Kun manaj renovigoj, la abono de kliento estas metita ĝis ili ensalutas kaj pagas por renovigi ĝin. %1$sLernu pli%2$s.

en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
eo: Per la filtrilo %s de %s&#39;wcs_default_retry_rules, vi povas difini aron da defaŭltaj reguloj por apliki al ĉiuj malsukcesaj pagoj en via vendejo.

en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
eo: WooCommerce 2.6 aldonis subtenon por %1$sREST API%2$s finpunktoj konstruitaj sur la infrastrukturo %3$sREST API%4$s de WordPress-kerno.

en: WooCommerce Subscriptions
eo: WooCommerce Abonoj

en: WooCommerce Subscriptions Update
eo: Ĝisdatigo de WooCommerce-Abonoj

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
eo: Ĝisdatigo de WooCommerce-Abonoj en Progreso

en: Would you like to add a payment method now?
eo: Ĉu vi ŝatus aldoni pagmetodon nun?

en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
eo: Ĉu vi ŝatus ĝisdatigi viajn abonojn por uzi ĉi tiun novan pagmetodon - %1$s?%2$sJes%4$s | %3$sNe%4$s

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
eo: Nombro da tagoj post aliĝo

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
eo: Nombro da monatoj post aliĝo

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
eo: Nombro da semajnoj post aliĝo

en: Y/m/d g:i:s A
eo: Y/m/dg:i:s A

en: YYYY-MM-DD
eo: JJYY-MM-JJ

en: Year
eo: Jaro

en: Yes
eo: Jes

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
eo: Vi estas rubonta unu aŭ plurajn mendojn kiuj enhavas abonon. Rubo de la mendoj ankaŭ rubos la abonojn aĉetitajn per ĉi tiuj mendoj.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
eo: Vi forigas abonelementon. Vi ankaŭ devos mane nuligi kaj forĵeti la abonon sur la ekrano Administri Abonojn.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
eo: Vi ne povas reaktivigi tiun abonon ĝis pagi por renovigi ĝin. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
eo: Vi ne povas renovigi ĉi tiun abonon frue. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
eo: Vi ne povas reaboni tiun abonon. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
eo: Vi ne povas suspendi tiun abonon - la suspendlimo estas atingita. Bonvolu kontakti nin se vi bezonas helpon.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
eo: Vi ne povas ŝanĝi ĉi tiun abonon. Ŝajnas, ke vi ne posedas la abonon.

en: You can not switch to the same subscription.
eo: Vi ne povas ŝanĝi al la sama abono.

en: You can only switch to a subscription product.
eo: Vi povas nur ŝanĝi al abona produkto.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
eo: Vi ne povas renovigi la abonon nuntempe. Bonvolu reprovi.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
eo: Vi ne povas modifi abonon kiu ne apartenas al vi.

en: You cannot remove an item that does not exist.
eo: Vi ne povas forigi objekton, kiu ne ekzistas.

en: You do not have permission to create subscriptions
eo: Vi ne havas permeson krei abonojn

en: You do not have permission to read the subscriptions count
eo: Vi ne havas permeson legi la nombron de abonoj

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
eo: Vi havas abonon al ĉi tiu produkto. Elektante novan abonon anstataŭigos vian ekzistantan abonon.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
eo: Vi jam aldonis variaĵon de ĉi tiu produkto al la ĉaro.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
eo: Vi jam abonis ĉi tiun produkton kaj ĝi estas limigita al unu por kliento. Vi ne povas aĉeti la produkton denove.

en: You have an active subscription to this product already.
eo: Vi jam havas aktivan abonon al ĉi tiu produkto.

en: You have no active subscriptions.
eo: Vi ne havas aktivajn abonojn.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
eo: Vi atingis la finon de abonoj. Iru al la %sunua paĝo%s.

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
eo: Vi sukcese ŝanĝis viajn abonaĵojn. Via nova mendo kaj abondetaloj estas montritaj sube por via referenco:

en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
eo: Vi sukcese forigis &quot;%1$s&quot; de via abono. %2$sMalfari?%3$s

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
eo: Viaj aplikaĵoj nun povas krei, legi, ĝisdatigi aŭ forigi abonojn per RESTful API-finpunktoj kun la sama dezajno kiel la plej nova versio de la REST API-finpunktoj de WooCommerce.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
eo: Via ĉaro enhavis nevalidan peton de abonŝanĝo. Ĝi estis forigita de via ĉaro.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
eo[0]: Via ĉaro enhavis nevalidan peton de abonŝanĝo. Ĝi estis forigita.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
eo: Via ĉaro estas malplenigita de abonproduktoj. Nur unu abonprodukto povas esti aĉetita samtempe.

en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
eo: Viaj klientoj nun povas vidi la plenajn detalojn de abono, inkluzive de linio-eroj, faktura kaj senda adreso, faktura horaro kaj renovigaj mendoj, de speciala paĝo %sMia Konto &gt; Vidi Abono%s.

en: Your database has been updated successfully!
eo: Via datumbazo estis ĝisdatigita sukcese!

en: Your early renewal order was successful.
eo: Via frua renoviga ordono sukcesis.

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
eo: Via peto malfari vian antaŭan agon malsukcesis.

en: Your subscription change is complete
eo: Via abonŝanĝo estas kompleta

en: Your subscription change is complete - download your files
eo: Via abonŝanĝo estas kompleta - elŝutu viajn dosierojn

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
eo[0]: Via abono estos aktivigita kiam pago malpleniĝos.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
eo: Via {blogname} renoviga mendo estas ricevita!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
eo: Via kvitanco pri renoviga mendo de {blogname} de {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
eo: Via abonŝanĝo al {blogname} de {order_date} estas kompleta

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
eo: Via abonŝanĝo al {blogname} de {order_date} estas kompleta - elŝutu viajn dosierojn

en: [Remove]
eo: [Forigi]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
eo: [{blogname}] Nova abon-renoviga ordo ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
eo: [{blogname}] Abono Ŝanĝita ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
eo: [{site_title}] Aŭtomata pago malsukcesis por {order_number}, reprovu planita por funkcii {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
eo: kliento suspendas abonon

en: a subscription expires
eo: abono eksvalidiĝas

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
eo: Malaltiĝo

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
eo: Altgradigon

en: account erasure request
eo: peto pri forviŝado de konto

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
eo: Aktivigu

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
eo: Nuligi

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
eo: Metu sur-tenon

en: an automatic payment fails
eo: aŭtomata pago malsukcesas

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
eo: Ebligi/Malŝalti

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
eo: Nevalida %s dato. La dato devas esti de la formato: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

[ctx: change billing or shipping address]
en: Change %s address
eo: Ŝanĝu %s adreson

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
eo: Aldonu Novan Abono

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
eo: Aldonu Abono

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
eo: Redakti

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
eo: Redakti Abono

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
eo: Nova Abono

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
eo: Neniuj Abonoj trovitaj en rubujo

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
eo: Gepatraj Abonoj

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
eo: Rigardu Abonon

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
eo: Findato

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
eo: Dato de lasta mendo

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
eo: Sekva pagodato

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
eo: Komenca dato

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
eo: Dato de fino de la provo

[ctx: data sent to paypal]
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
eo: %1$s abona evento ekfunkciis ĉe %2$s

[ctx: data sent to paypal]
en: Orders with %s
eo: Mendoj kun %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
eo: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Cancelled
eo: [%s] Abono Nuligita

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Expired
eo: [%s] Abono Eksvalidiĝis

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Suspended
eo: [%s] Abono Nuligita

[ctx: edit subscription header]
en: Subscription #%s details
eo: Detaloj de la abono #%s

[ctx: email type]
en: Multipart
eo: Multparta

[ctx: email type]
en: Plain text
eo: Klara teksto

en: emails sent to the customer and store manager
eo: retmesaĝoj senditaj al la kliento kaj vendejestro

en: every %s
eo: ĉiu %s

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
eo: ekz 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
eo: ekz. 5,90

[ctx: example price]
en: e.g. 9.90
eo: ekz. 9,90

en: expected clearing date %s
eo: atendata libera dato %s

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
eo: Ŝanĝi Pagan Metodon

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
eo: Importi/Eksporti Abonojn

[ctx: hash before order number]
en: Subscription #%s
eo: Abono #%s

[ctx: hash before subscription ID]
en: Subscription #%d does not exist.
eo: Abono #%d ne ekzistas.

en: how long to wait between retry attempts
eo: kiom longe atendi inter reprovoj

en: in %s
eo: en %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: End date: %s
eo: Findato: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: Recurring price: %s
eo: Revena prezo: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: Start date: %s
eo: Komenca dato: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: Subscription: %s
eo: Abono: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
eo: Vidi Abonon: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View subscription: %s
eo: Rigardu abonon: %s

[ctx: includes tax]
en: (includes %s)
eo: (inkludas %s)

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
eo: supre

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
eo: Tago

[ctx: item name sent to paypal]
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
eo: Abono %1$s (Mendo %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
en: Subscription %1$s - %2$s
eo: Abono %1$s - %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
eo: Aktiva Produkta Ŝlosilo

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
eo: Lando / Ŝtato

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
eo: Propra Kruda Reprova Regulo

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
eo: Propra Reprova Regulo

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
eo: Propra Reprovi Regulklaso

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
eo: Propraj Reprovaj Reguloj

[ctx: label for the system status page]
en: Other
eo: Alia

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
eo: PayPal-Referenco-Transakcioj Ebligitaj

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
eo: Reprovas Migrado-Statuson

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
eo: Abonstatusoj

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
eo: Abonoj Ŝablona Temo Anstataŭigoj

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
eo: Konto WooCommerce Konektita

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
eo: Aldonu pagon

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
eo: Ŝanĝi pagon

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
eo: Lernu pli

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
eo: Lernu pli

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
eo: Lernu pli

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
eo: Fakturado:

[ctx: meta box title]
en: Schedule
eo: Horaro

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
eo: Abonaj Datumoj

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
eo: novaj rilataj mendmetodoj en WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
eo: ne

en: now
eo: nun

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
eo: Mendoj

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
eo: Ricevanto(j)

[ctx: of an email]
en: Subject
eo: Subjekto

[ctx: option section heading]
en: Renewals
eo: Renovigoj

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
eo: Diversaj

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
eo: Abono nuligita de la abonanto de sia konta paĝo.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
eo: Abono haltigita de la abonanto de sia konta paĝo.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
eo: Abono reaktivigita de la abonanto de sia konta paĝo.

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
eo: Pagu

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
eo: ĉiu

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
en: every %s
eo: ĉiu %s

[ctx: post date]
en: Y/m/d g:i:s A
eo: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post status label including post count]
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Aktiva <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post status label including post count]
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Eksvalidiĝis <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post status label including post count]
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Atendanta Nuligo <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post status label including post count]
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Ŝanĝita <span class="count">(%s)</span>

[ctx: refers to live site]
en: Live
eo: Vivu

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
eo: Enscenigo

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
eo: Komenca Abono

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
eo: Gepatra Ordo

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
eo: Renoviga Ordo

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
eo: Reabonu Mendon

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
eo: Reabonita Abono

[ctx: relation to order]
en: Subscription
eo: Abono

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
eo: Nekonata Ordo-Tipo

[ctx: shipping method price]
en: Free
eo: Senpaga

[ctx: short for documents]
en: Documentation
eo: Dokumentado

en: staging
eo: surscenigo

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
eo: Abono ligita al gepatra mendo %s per administranto.

en: subscriptions
eo: abonoj

[ctx: table column header]
en: Big Bang
eo: Praeksplodo

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
eo: Nuligita Dato

[ctx: table heading]
en: End Date
eo: Findato

[ctx: table heading]
en: End date
eo: Findato

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
eo: Dato de Lasta Mendo

[ctx: table heading]
en: Next Payment
eo: Sekva Pago

[ctx: table heading]
en: Next payment
eo: Sekva pago

[ctx: table heading]
en: Recurring total
eo: Revenanta totalo

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
eo: Renoviga Pago Reprovu

[ctx: table heading]
en: Start Date
eo: Komenca dato

[ctx: table heading]
en: Start date
eo: Komenca dato

[ctx: table heading]
en: Total
eo: Entute

[ctx: table heading]
en: Trial End
eo: Provo Fino

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
eo: Dato suspendita

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
eo: Findato

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
eo: Fino de Antaŭpagita Periodo

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
eo: Prezo

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
eo: Produkto

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
eo: Kvanto

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
eo: Totaloj

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
eo: Aldonu pagmetodon

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
eo: Ŝanĝi pagmetodon

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
eo: Ĝisdatigu Datumbazo

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
eo: Retpoŝta tipo

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
eo: Aldonu pagmetodon

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
eo: Ŝanĝi pagmetodon

en: the status applied to the renewal order and subscription
eo: la statuso aplikita al la renoviga ordono kaj abono

en: the total number of retry attempts
eo: la totala nombro de reprovoj

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
eo: tagojn antaŭ la Renoviga Tago

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
eo: suspendoj per faktura periodo.

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
eo: WooCommerce Abonoj PayPal

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
eo: %1$sAgordu Prezon%2$s%3$sAbonprezoj estas iomete malsamaj al aliaj produktoprezoj. Por abono, vi povas agordi fakturan periodon, longecon, aliĝkotizon kaj senpagan provon.%4$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
eo: %1$sElektu Abono%2$s%3$sLa etendaĵo WooCommerce Subscriptions aldonas du novajn abonajn produktspecojn - %4$sSimpla abono%5$s kaj %6$sVariabla abono%7$s.%8$s

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
eo: Nekonata eraro

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
eo: Eraro

[ctx: used in order note]
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
eo: Kliento aldonis &quot;%1$s&quot; (ID de Produkto: #%2$d) per la paĝo Mia Konto.

[ctx: used in order note]
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
eo: Kliento forigis &quot;%1$s&quot; (Produkta ID: #%2$d) per la paĝo Mia Konto.

[ctx: used in order note]
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
eo: IPN-abonpago %1$s pro kialo: %2$s.

[ctx: used in order note]
en: IPN subscription payment %s.
eo: IPN-abonpago %s.

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
eo: Reprovo de pago por renovigo de abono:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
eo: Reprovi regulo aplikita:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
eo: Reprovi regulo reaplikita:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
eo: Kliento petis renovigi frue:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
eo: Pago por renoviga abono:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
eo: Reprovo de pago por renovigo de abono:

[ctx: used in order notes]
en: Customer added %s.
eo: Kliento aldonis %s.

[ctx: used in order notes]
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
eo: Kliento ŝanĝis de: %1$s al %2$s.

[ctx: used in post updated messages]
en: Subscription restored to revision from %s
eo: Abono restarigita al revizio de %s

[ctx: used in subscription note]
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
eo: Pagmetodo metaĝisdatigita post kiam kliento ŝanĝis sian defaŭltan ĵetonon kaj elektis ĝisdatigi siajn abonojn. Pagmeta ŝanĝiĝis de %1$s al %2$s

[ctx: used in subscription note]
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
eo: Pagmetodo metaĝisdatigita post kiam kliento forigis ĵetonon de sia paĝo Mia Konto. Pagmeta ŝanĝiĝis de %1$s al %2$s

[ctx: used in subscription product edit screen]
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
eo: Aligu la pagdaton por ĉi tiu abono al specifa tago de la jaro. Se la dato jam okazis ĉi-jare, la unua pago estos procesita en %s. Agordu la tagon al 0 por malŝalti pagosinkronadon por ĉi tiu produkto.

[ctx: used in the general subscription options page]
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
eo: Agordu renovigon de abono al specifa tago de la semajno, monato aŭ jaro. Ekzemple, la unua tago de la monato. %1$sLernu pli%2$s.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
eo: Markis %s abonproduktojn kiel &quot;venditaj individue&quot;.

en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
eo: versio %1$s malaktuala. La kerna versio estas %2$s

[ctx: view a subscription]
en: View
eo: Vido

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
eo: IPN-abona pagmetodo ŝanĝiĝis al PayPal.

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
eo: Neniam

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
eo: Inter Grupigitaj Abonoj

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
eo: Inter Varioj de Abono

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
eo: Por Ĉiuj Abonaj Produktoj

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
eo: Nur por Virtualaj Abonaj Produktoj

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
eo: Neniam (ŝargu la plenan ripetiĝantan kvanton ĉe aliĝo)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
eo: Neniam (ne ŝargu ajnan ripetiĝantan kvanton)

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
eo: Por Ĝisdatigoj &amp; Malaltniveloj de Ĉiuj Abonaj Produktoj

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
eo: Por Ĝisdatigoj kaj Malaltniveloj de Virtualaj Abonaj Produktoj Nur

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
eo: Por Ĝisdatigoj de Ĉiuj Abonaj Produktoj

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
eo: Por Ĝisdatigoj de Virtualaj Abonaj Produktoj Nur

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
eo: Ĉiam

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
eo: Neniam (pagu la plenan aliĝkotizon)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
eo: Neniam (ne pagu aliĝkotizon)
