WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to bel translation catalogue (1268 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
bel[0]: %d іншая падпіска была праверана і не патрабуе рамонту.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
bel: Наступная аплата павінна быць %s.

en:  Subscription Created
bel: Падпіска створана

en:  Subscription Deleted
bel: Падпіска выдалена

en:  Subscription Switched
bel: Падпіска зменена

en:  Subscription Updated
bel: Падпіска абноўлена

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
bel: &quot;%s&quot; не з&#39;яўляецца сапраўдным новым тыпам замовы.

en: $0 Initial Checkout
bel: $0 Першапачатковая аплата

en: $type passed to the function was not a string.
bel: $type, перададзены функцыі, не быў радком.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
bel: %1$s %2$s потым %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
bel[0]: %1$s %2$s потым %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
bel: %1$s %2$s потым %3$s кожныя %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
bel: %1$s %2$s потым %3$s кожныя %4$s у %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
bel: %1$s %2$s потым %3$s на %4$s %5$s кожны год

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
bel: %1$s %2$s потым %3$s на %4$s %5$s кожныя %6$s год

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
bel: %1$s %2$s потым %3$s у %4$s дзень кожнага %5$s месяца

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
bel: %1$s %2$s потым %3$s у %4$s кожнага месяца

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
bel: %1$s %2$s потым %3$s у апошні дзень кожнага месяца

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
bel: %1$s %2$s потым %3$s у апошні дзень кожнага %4$s месяца

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
bel: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
bel: %1$s Завершыце аплату за %2$s. Закажыце %3$s%4$s, каб мець магчымасць змяніць падпіску.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
bel: %1$s пасля %2$s бясплатнай пробнай версіі

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
bel: %1$s і %2$s плата за рэгістрацыю

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
bel: %1$s кожныя %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
bel: %1$s кожныя %2$s у %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
bel[0]: %1$s для %2$d элемента

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
bel: %1$s для %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
bel: %1$s бясплатная пробная версія, затым %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
bel: %1$s зараз, і

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
bel: %1$s на %2$s %3$s кожны год

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
bel: %1$s на %2$s %3$s кожныя %4$s год

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
bel: %1$s у %2$s дзень кожнага %3$s месяца

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
bel: %1$s у %2$s кожнага месяца

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
bel: %1$s у апошні дзень кожнага %2$s месяца

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
bel[0]: Немагчыма абнавіць падпіску %1$s: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
bel: Падзея падпіскі %1$s запушчана ў %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
bel: %1$s з %2$s бясплатнай пробнай версіяй

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
bel: %1$s#%2$s%3$s для %4$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
bel: %1$sДадаць прадукт па падпісцы »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
bel: %1$sДадайце падпіску%2$s зараз або %3$даведайцеся больш%4$s пра новы інтэрфейс.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
bel: %1$sВыберыце падпіску%2$s%3$sПашырэнне WooCommerce Subscriptions дадае два новыя тыпу падпіскі - %4$sПростая падпіска%5$s і %6$sЗменная падпіска%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
bel: %1$s Даведайцеся, як абнавіць %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
bel: %1$sДаведацца больш пра кіраванне падпіскамі »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
bel: %1$sЗаўвага:%2$s Заказы, звязаныя з падпіскамі, не будуць уключаны ў заказы, на якія ўплываюць гэтыя налады.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
bel: %1$sЗаказ #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
bel: %1$sДаведкавыя транзакцыі PayPal уключаны на вашым акаўнце%2$s. Усе функцыі кіравання падпіскай цяпер уключаны. Ўдалага продажу!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
bel: %1$sPayPal Reference Transactions не ўключаны на вашым акаўнце%2$s, некаторыя функцыі кіравання падпіскай не ўключаны. Калі ласка, звяжыцеся з PayPal і запытайце іх %3$senable Reference Transactions PayPal%4$s на вашым акаўнце. %5$sПраверце ўліковы запіс PayPal%6$s %3$sДаведацца больш %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
bel: %1$sДаведкавыя транзакцыі PayPal не ўключаны ў вашым акаўнце%2$s. Калі вы хочаце выкарыстоўваць PayPal Reference Transactions з падпіскамі, калі ласка, звяжыцеся з PayPal і запытайце іх %3$senable Reference Transactions PayPal%4$s на вашым акаўнце. %5$sПраверце ўліковы запіс PayPal%6$s %3$sДаведацца больш %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
bel: %1$sУстанавіць цану%2$s%3$sЦэны на падпіску крыху адрозніваюцца ад коштаў на іншыя прадукты. Для падпіскі вы можаце задаць разліковы перыяд, працягласць, плату за рэгістрацыю і бясплатную пробную версію.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
bel: %1$sУвага!%2$s Здаецца, што вы паменшылі версію %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s з %3$s да %4$s. Паніжэнне плагіна такім чынам можа выклікаць праблемы. Абнавіце да %3$s або вышэй або %5$адкрыйце новы білет у службу падтрымкі%6$s для атрымання дадатковай дапамогі. %7$sДаведацца больш »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
bel: %1$sУвага!%2$s Мы бачым, што плагін для ранняга абнаўлення %2$s %1$sWooCommerce актыўны. Версія %3$s %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s пастаўляецца з функцыямі гэтага плагіна, спакаваныя ў асноўны плагін. Каб пазбегнуць канфліктаў, адключыце ранняе абнаўленне падпіскі WooCommerce.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
bel: %1$sУвага!%2$s Мы выявілі праблему ў %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s, якая можа прывесці да таго, што ваш заказ на абнаўленне падпіскі і кэшы падпіскі кліентаў утрымліваюць несапраўдныя даныя. Для атрымання інфармацыі аб тым, як абнавіць кэшаваныя даныя, %3$адкрыйце новы білет у службу падтрымкі%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
bel: %1$sWooCommerce Падпіскі ўстаноўлены%2$s – %3$sВы гатовыя пачаць прадаваць падпіскі!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
bel: %1$sWooCommerce Падпіскі неактыўныя.%2$s Убудова %3$sWooCommerce%4$s павінен быць актыўным, каб падпіскі WooCommerce працавалі. Калі ласка, %5$s усталюйце і актывуйце WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
bel: %1$sWooCommerce Падпіскі неактыўныя.%2$s Для гэтай версіі падпісак патрабуецца WooCommerce %3$s або навейшая. Калі ласка, %4$абнавіце WooCommerce да версіі %3$s або навейшай »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
bel: %2$s %1$s бягучыя падпіскі

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
bel: %2$s %1$s скончыла падпіску

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
bel: %2$s %1$s новыя падпіскі

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
bel: %2$s %1$s адмена падпіскі

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
bel: %2$s %1$s падаўжэнне падпіскі

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
bel: %2$s %1$s падпіска паўторна

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
bel: %2$s %1$s падпіскі

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
bel: %2$s %1$s пераключае падпіску

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
bel[0]: %2$s%1$s адмена%3$s адмена падпіскі ў гэтым месяцы

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
bel[0]: %2$s%1$s падаўжэнне%3$s абнаўленне падпіскі ў гэтым месяцы

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
bel[0]: %2$s%1$s падпіска%3$s падпіска ў гэтым месяцы

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
bel[0]: %d Паўторная спроба аплаты адменена

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
bel[0]: %d няўдалая спроба аплаты

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
bel[0]: %d Паўторная спроба аплаты ў чаканні

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
bel[0]: %d Паўторная апрацоўка плацяжу

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
bel[0]: %d паспяховая спроба аплаты

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
bel[0]: %d збояў

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
bel[0]: %d элемент

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
bel: %s - Парадак

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
bel: %s таму

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
bel: Сярэдняя сума абнаўлення: %s

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
bel[0]: %s дзень

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
bel: %s дзень месяца

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
bel: %s кожны тыдзень

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
bel[0]: %s месяц

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
bel: %s чысты прырост падпіскі

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
bel: %s чыстая страта падпіскі

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
bel: %s у апошні дзень кожнага месяца

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
bel: %s даход ад абнаўлення за гэты перыяд

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
bel: %s заказаў на падаўжэнне

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
bel: %s даход ад абнаўлення за гэты перыяд

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
bel: Даход ад абнаўлення %s адноўлены

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
bel: %s даход ад абнаўлення ў гэтым месяцы

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
bel: %s даход ад паўторнай падпіскі за гэты перыяд

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
bel: Паўторныя спробы: %s няўдаліся

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
bel: Чакаецца %s спробаў паўтору

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
bel: %s спробы паўтору былі паспяховымі

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
bel: %s даход ад рэгістрацыі за гэты перыяд

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
bel: %s даход ад рэгістрацыі ў гэтым месяцы

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
bel[0]: Статус падпіскі %s зменены.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
bel: %s даход ад пераключэння за гэты перыяд

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
bel[0]: %s тыдзень

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
bel[0]: %s год

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
bel: %sДаведацца больш »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
bel: (праз %s секунд)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
bel: (уключае %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
bel: 1 дзень

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
bel: 1 месяц

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
bel: 1 тыдзень

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
bel: 1 год

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
bel: Адбылася фатальная памылка падчас апрацоўкі нядаўняга плацяжу па падпісцы з дапамогай PayPal. Калі ласка, %1$адкрыйце новы білет у службе падтрымкі WooCommerce%3$s неадкладна, каб вырашыць гэтую праблему. %2$sДаведацца больш »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
bel: Прадукт адлюстроўвае кнопку з тэкстам «Дадаць у кошык». Па змаўчанні, падпіска змяняе гэта на «Зарэгістравацца зараз». Вы можаце наладзіць тэкст кнопкі для падпісак тут.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
bel: Падпіска, якая належыць %1$s, была скасавана. Звесткі аб іх падпісцы наступныя:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
bel: Карыстальнік прыпыніў падпіску, якая належыць %1$s. Звесткі аб іх падпісцы наступныя:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
bel: Тэрмін дзеяння падпіскі, які належыць %1$s, скончыўся. Звесткі аб іх падпісцы наступныя:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
bel: Падпіска была выдалена з вашага кошыка. З-за абмежаванняў плацежных шлюзаў нельга набываць розныя прадукты па падпісцы адначасова.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
bel: Падпіска была выдалена з вашага кошыка. Прадукты і падпіскі нельга набываць адначасова.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
bel: Абнаўленне падпіскі было выдалена з вашага кошыка. Нельга набыць некалькі падпісак адначасова.

en: About WooCommerce Subscriptions
bel: Аб падпісках на WooCommerce

en: Accept Early Renewal Payments
bel: Прыміце плацяжы за датэрміновае аднаўленне

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
bel: Прымайце плацяжы за датэрміновае аднаўленне праз мадаль

en: Accept Manual Renewals
bel: Прыміце падаўжэнне ўручную

en: Actions
bel: Дзеянні

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
bel: Актываваць

[ctx: Subscription status]
en: Active
bel: Актыўныя

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
bel[0]: Актыўны <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
bel: Актыўны ключ прадукту

en: Active Subscriptions
bel: Актыўныя падпіскі

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
bel: Актыўныя падпіскі %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
bel[0]: Актыўны для %d плацяжу

en: Active for unlimited payments
bel: Актыўны для неабмежаваных плацяжоў

en: Active for x payments
bel: Актыўны для плацяжоў х

en: Active subscriber?
bel: Актыўны падпісчык?

en: Add
bel: Дадаць

en: Add New
bel: Дадаць новы

en: Add New Retry
bel: Дадаць новы паўтор

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
bel: Дадаць новую падпіску

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
bel: Дадаць падпіску

en: Add a Subscription Product
bel: Дадаць прадукт па падпісцы

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
bel: Дадаць аплату

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
bel: Дадаць спосаб аплаты

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
bel: Дадаць спосаб аплаты

en: Add to Cart Button Text
bel: Тэкст кнопкі &quot;Дадаць у кошык&quot;.

en: Address
bel: Адрас

en: Affected event: | Affected events:
bel[0]: Закранутая падзея:

en: Align Subscription Renewal Day
bel: Дзень падаўжэння падпіскі Align

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
bel: Прывязвайце абнаўленне падпіскі да пэўнага дня тыдня, месяца або года. Напрыклад, першы дзень месяца. %1$sДаведацца больш%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
bel: Прывязвайце дату аплаты для ўсіх кліентаў, якія купляюць гэтую падпіску, з пэўным днём тыдня або месяца.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
bel: Прывязвайце дату аплаты гэтай падпіскі да пэўнага дня года. Калі гэтая дата ўжо адбылася ў гэтым годзе, першы плацёж будзе апрацаваны ў %s. Усталюйце дзень 0, каб адключыць сінхранізацыю плацяжоў для гэтага прадукта.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
bel: Усе звязаныя элементы падпіскі былі выдалены з кошыка.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
bel: Усе звязаныя элементы падпіскі былі

en: All orders types
bel: Усе тыпы заказаў

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
bel: Дазволіць першапачатковы афармленне за $0 без спосабу аплаты.

en: Allow Switching
bel: Дазволіць пераключэнне

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
bel: Дазволіць набываць прадукт па падпісцы разам з іншымі прадуктамі і падпіскамі ў адной транзакцыі.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
bel: Дазволіць набываць прадукт па падпісцы з першапачатковым плацяжом 0 долараў без указання спосабу аплаты. Каб падпіска была актыўнай, кліент павінен будзе ўказаць спосаб аплаты ў канцы пачатковага перыяду.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
bel: Дазвольце кліентам абыйсці афармленне і аднавіць падпіску датэрмінова на старонцы %1$sМой уліковы запіс &gt; Праглядзець падпіску%2$s. %3$sДаведацца больш.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
bel: Дазволіць кліентам уключаць і выключаць аўтаматычнае падаўжэнне на старонцы Праглядзець падпіску.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
bel: Дазволіць набываць некалькі падпісак і прадуктаў адначасова.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
bel: Дазволіць абанентам пераключацца (абнаўляць або паніжаць) паміж рознымі падпіскамі. %1$sДаведацца больш%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
bel: Заўсёды

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
bel[0]: Адбылася памылка падчас апрацоўкі нядаўняй падзеі, звязанай з падпіскай. Каб даведацца больш пра магчымыя прычыны гэтай памылкі, прачытайце наша кіраўніцтва %1$тут%2$s, каб даведацца, як выправіць пацярпелую падпіску.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
bel: Адбылася памылка. Паўтарыце спробу або паспрабуйце іншы спосаб аплаты.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
bel: Неабавязковы перыяд часу для чакання перад спагнаннем першага перыядычнага плацяжу. Любая плата за рэгістрацыю будзе спаганяцца ў пачатку падпіскі. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
bel: Неабавязковы перыяд часу для чакання перад спагнаннем першага перыядычнага плацяжу. Любая плата за рэгістрацыю будзе спаганяцца ў пачатку падпіскі. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
bel: Для вас быў створаны заказ на падаўжэнне падпіскі на %1$s. Каб аплаціць гэты рахунак, выкарыстоўвайце наступную спасылку: %2$s

en: And much more...
bel: І многае іншае...

en: Any Payment Method
bel: Любы спосаб аплаты

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
bel: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць гэты элемент са сваёй падпіскі?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
bel: Вы ўпэўнены, што хочаце змяніць спосаб аплаты са стандартнага PayPal? Гэта прыпыніць падпіску на PayPal.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
bel: Вы ўпэўнены, што хочаце апрацаваць абнаўленне? Гэта будзе спаганяць плату з кліента і адправіць ім па электроннай пошце заказ на абнаўленне (калі электронныя лісты ўключаны).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
bel: Вы ўпэўнены, што хочаце паўтарыць аплату за гэты заказ на падаўжэнне? Гэта будзе спрабаваць спаганяць плату з кліента і адпраўляць электронныя лісты з заказам на абнаўленне (калі электронныя лісты ўключаны).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
bel: Спроба вярнуць перыядычны даход, які ў адваротным выпадку быў бы страчаны з-за адхілення спосабаў аплаты толькі часова. %1$sДаведацца больш%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
bel: Пераключэнне аўтаматычнага абнаўлення

en: Auto renew
bel: Аўтападаўжэнне

en: Automatic Failed Payment Retries
bel: Аўтаматычныя няўдалыя спробы аплаты

en: Automatic Failed Payment Retry
bel: Аўтаматычная няўдалая спроба аплаты

en: Automatic Recurring Payments
bel: Аўтаматычныя перыядычныя плацяжы

en: Automatic payment failed for order {order_number}
bel: Збой аўтаматычнай аплаты за заказ {order_number}

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
bel: Збой аўтаматычнай аплаты для {order_number}, мы паўтарым спробу {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
bel: Не атрымалася аплата аўтаматычнага абнаўлення

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
bel: Аўтаматычна заканчваецца тэрмін дзеяння падпіскі праз гэты прамежак часу. Гэтая працягласць дадаецца ў дадатак да любой бясплатнай пробнай версіі або колькасці часу, прадастаўленага да сінхранізаванай першай даты падаўжэння.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
bel: Аўтаматычна заканчваецца тэрмін дзеяння падпіскі праз гэты прамежак часу. Гэтая працягласць дадаецца ў дадатак да любой бясплатнай пробнай версіі або колькасці часу, прадастаўленага да сінхранізаванай першай даты падаўжэння.

en: Average Lifetime Value
bel: Сярэдняе значэнне тэрміну службы

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
bel: Сярэдняе значэнне тэрміну службы %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
bel: Сярэдні паўтаральны радок Усяго %s

en: Backordered
bel: Адтэрмінаваны заказ

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
bel: З-за гэтага ён не рэкамендуецца ў якасці спосабу аплаты за падпіскі, калі толькі гэта не адзіны даступны варыянт для вашай краіны.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
bel: Паколькі клас %sWC_Subscription%s пашырае %sWC_Order%s, вы можаце выкарыстоўваць яго знаёмыя метады, напрыклад %s$subscription-&gt;update_status()%s або %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
bel: Перш чым уключыць PayPal Standard для падпіскі, звярніце ўвагу, што пры выкарыстанні PayPal Standard кліенты не могуць выкарыстоўваць PayPal Standard на працягу ўсяго тэрміну дзеяння сваёй падпіскі, і PayPal Standard мае шэраг абмежаванняў. Калі ласка, прачытайце кіраўніцтва па %1$s, чаму мы не рэкамендуем PayPal Standard%2$s для падпісак, перш чым уключыць гэтую опцыю.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
bel: Перш чым мы адправім вас у дарогу, нам трэба абнавіць вашу базу дадзеных да апошняй версіі. Калі ў вас няма апошняй рэзервовай копіі вашага сайта, %snow самы час стварыць яе%s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
bel: Паміж згрупаванымі падпіскамі

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
bel: Паміж варыянтамі падпіскі

[ctx: table column header]
en: Big Bang
bel: Вялікі выбух

en: Billing
bel: Выстаўка рахункаў

en: Billing Address
bel: плацежны адрас

en: Billing Period
bel: Разліковы перыяд

en: Billing Period:
bel: Разліковы перыяд:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
bel: Пагадненне аб выстаўленні рахункаў скасавана ў PayPal.

en: Billing interval:
bel: Інтэрвал разлікаў:

en: Billing period for the subscription.
bel: Разліковы перыяд за падпіску.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
bel: Выстаўка рахункаў:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
bel: І адрас дастаўкі, які выкарыстоўваецца для падпіскі, і ваш адрас дастаўкі па змаўчанні для будучых пакупак будуць абноўлены.

en: Browse products
bel: Праглядзіце прадукты

en: Browser User Agent
bel: Агент карыстальніка браўзэра

en: But wait, there's more!
bel: Але пачакайце, ёсць яшчэ!

en: Button Text
bel: Тэкст кнопкі

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
bel: Па змаўчанні, Падпіскі будуць паўтарыць аплату 5 разоў на працягу 7 дзён. Правілы, якія кіруюць сістэмай паўторных спроб, можна змяніць, каб наладзіць:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
bel: Па змаўчанні, даданне новых файлаў у існуючы прадукт па падпісцы аўтаматычна забяспечвае актыўным падпісчыкам доступ да новых файлаў. Аднак цяпер вы можаце ўключыць наладу %snew content dripping%s, каб даць падпісчыкам доступ да новых файлаў толькі пасля наступнай аплаты за абнаўленне.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
bel: Зрабіўшы падпіску тыпам заказу, падпіска стала таксама тыпам карыстальніцкай публікацыі. Гэта дазваляе хутчэй запытваць падпіскі і выкарыстоўвае схему базы дадзеных, якая гэтак жа маштабуецца, як паведамленні і старонкі WordPress.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
bel: Пры датэрміновым аднаўленні падпіскі ваш наступны плацёж будзе %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
bel: Пры датэрміновым аднаўленні падпіскі ваш наступны плацеж, запланаваны на %s, будзе скасаваны.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
bel: Выкарыстоўваючы падпіску WooCommerce, вы можаце захоўваць асабістыя даныя і ў залежнасці ад таго, якія апрацоўшчыкі іншых плацежных апрацоўшчыкаў вы выкарыстоўваеце для прыёму плацяжоў па падпісцы, вы можаце абагульваць асабістыя даныя са знешнімі крыніцамі.

en: Cache Update Failures
bel: Збой абнаўлення кэша

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
bel: Немагчыма атрымаць адлюстраванне імя тыпу адраса. Тып адрасы не з&#39;яўляецца радком.

en: Can not get status name. Status is not a string.
bel: Немагчыма атрымаць назву статусу. Статус не з&#39;яўляецца радком.

en: Cancel
bel: Адмяніць

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
bel: Адмяніць

en: Cancel Now
bel: Адмяніць зараз

en: Cancel and remove personal data
bel: Скасаваць і выдаліць асабістыя даныя

en: Cancellations
bel: Адмены

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
bel: Адменена

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
bel: Дата скасавання

en: Cancelled Subscription
bel: Адменена падпіска

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
bel: Электронныя лісты аб скасаванай падпісцы адпраўляюцца, калі падпіска кліента скасавана (або менеджэрам крамы, або кліентам).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
bel: Немагчыма стварыць падпіску: %s.

en: Change
bel: Змяніць

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
bel: Змяніць адрас %s

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
bel: Змяніць спосаб аплаты

en: Change Trial and End Dates
bel: Змяніць даты пробнага перыяду і заканчэння

en: Change address
bel: Змяніць адрас

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
bel: Змена падпіскі паміж пачаткам і канцом перыяду.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
bel: Змяніць аплату

en: Change payment features:
bel: Змяніць функцыі аплаты:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
bel: Змяніць спосаб аплаты

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
bel: Змяніць спосаб аплаты

en: Check Out What's New
bel: Праверце што новага

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
bel: Выберыце новы спосаб аплаты.%s

en: Choose a new subscription.
bel: Выберыце новую падпіску.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
bel: Выберыце ролі па змаўчанні для прызначэння актыўным і неактыўным падпісчыкам. Для вядзення ўліку неабходна стварыць уліковы запіс карыстальніка для падпісчыкаў. Карыстальнікам з роляй %1$administrator%2$s, такім як вы, ніколі не будуць прызначаныя гэтыя ролі, каб прадухіліць блакіроўку адміністратараў.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
bel: Выберыце цану падпіскі, інтэрвал разлікаў і перыяд.

en: Choose which format of email to send.
bel: Выберыце, які фармат электроннай пошты для адпраўкі.

en: Clear
bel: Ясна

en: Complete checkout to renew now.
bel: Завершыце афармленне, каб абнавіць.

en: Complete checkout to renew your subscription.
bel: Завершыце афармленне, каб абнавіць падпіску.

en: Complete checkout to resubscribe.
bel: Завершыце афармленне, каб паўторна падпісацца.

en: Completed Renewal Order
bel: Выкананы заказ на аднаўленне

en: Continue
bel: Працягвайце

en: Copy billing address
bel: Скапіяваць адрас для выстаўлення рахункаў

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
bel: Не ўдалося атрымаць падпіску. Хутчэй за ўсё, ключ падпіскі не адносіцца да падпіскі. Ключ быў: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
bel: Краіна / Дзярж

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
bel: Купон будзе абмежаваны зададзенай колькасцю плацяжоў. Затым ён будзе аўтаматычна выдалены з падпіскі. «Плацяжы» таксама ўключае ў сябе першапачатковы плацёж падпіскі.

en: Create pending parent order
bel: Стварыць бацькоўскі заказ у чаканні

en: Create pending parent order requested by admin action.
bel: Стварыць бацькоўскі заказ у чаканні па запыце дзеяння адміністратара.

en: Create pending renewal order
bel: Стварыце заказ на падаўжэнне

en: Create pending renewal order requested by admin action.
bel: Стварыце заказ на падаўжэнне, які чакаецца па запыце дзеяння адміністратара.

en: Create subscriptions
bel: Стварыце падпіскі

en: Created Date
bel: Дата стварэння

[ctx: a switch type]
en: Crossgrade
bel: Перакрыжаваны

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
bel: Карыстальніцкае правіла паўторнай спробы

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
bel: Карыстальніцкае правіла паўторнай спробы

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
bel: Карыстальніцкі клас правілаў паўторнай спробы

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
bel: Карыстальніцкія правілы паўторных спроб

en: Custom field deleted.
bel: Карыстальніцкае поле выдалена.

en: Custom field updated.
bel: Карыстальніцкае поле абноўлена.

en: Customer
bel: Заказчык

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
bel[0]: Кліент %1$s змяніў сваю падпіску. Падрабязнасці іх новай падпіскі наступныя:

en: Customer ID is invalid.
bel: Ідэнтыфікатар кліента несапраўдны.

en: Customer Payment Retry
bel: Паўторная спроба аплаты кліента

en: Customer Provided Note
bel: Заўвага кліента

en: Customer Renewal Invoice
bel: Рахунак-фактура на падаўжэнне кліента

en: Customer Suspensions
bel: Прыпыненне кліентаў

en: Customer Totals
bel: Агульныя вынікі кліентаў

en: Customer add payment method page &rarr;
bel: Кліент дадае старонку спосабу аплаты →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
bel: Кліент дадаў &quot;%1$s&quot; (Ідэнтыфікатар прадукту: #%2$d) праз старонку Мой уліковы запіс.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
bel: Кліент дадаў %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
bel: Старонка змяніць спосаб аплаты кліента →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
bel: Кліент выдаліў &quot;%1$s&quot; (Ідэнтыфікатар прадукту: #%2$d) праз старонку Мой уліковы запіс.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
bel: Кліент прасіў абнавіць датэрмінова:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
bel: Кліент паўторна падпісаўся ў парадку #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
bel: Кэшаванне падпіскі кліента цяпер апрацоўваецца %1$s і %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
bel: Кэшаванне падпіскі кліента цяпер апрацоўваецца %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
bel: Кліент паспяхова абноўлены датэрмінова з заказам %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
bel: Кліент пераключыўся з: %1$s на %2$s.

en: Customer's notes about the order
bel: Заўвагі кліента аб замове

en: Customer:
bel: Кліент:

en: Customers
bel: Кліенты

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
bel: Кліенты і іншыя карыстальнікі, якія не маюць права адміністратара, могуць праглядаць і купляць у вашай краме без перапынку, пакуль ідзе абнаўленне.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
bel: Цяпер кліенты могуць набываць розныя прадукты па падпісцы за адну транзакцыю. Прадукты могуць выстаўляць рахункі па любым раскладзе і мець любую камбінацыю платы за рэгістрацыю і/або бясплатных пробных перыядаў.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
bel: Кліенты з падпіскай выключаны з гэтай налады.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
bel: Наладзьце правілы паўторнай спробы

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
bel: Наладзьце тэкст, які адлюстроўваецца на кнопцы побач з падпіскай на старонцы ўліковага запісу абанента. Па змаўчанні з&#39;яўляецца «Пераключыць падпіску», але вы можаце змяніць гэта на «Абнавіць» або «Змяніць падпіску».

en: Database Update Required
bel: Патрабуецца абнаўленне базы даных

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
bel: База даных абноўлена да версіі %s

en: Date
bel: Дата

en: Date Changed
bel: Дата зменена

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
bel: Дата прыпынена

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
bel: Дата прыпынення: %s

en: Date type can not be an empty string.
bel: Тып даты не можа быць пустым радком.

en: Date type is not a string.
bel: Тып даты не з&#39;яўляецца радком.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
bel: Дзень

en: Delete Customer Subscription Cache
bel: Выдаліць кэш падпіскі кліента

en: Delete Permanently
bel: Выдаліць назаўсёды

en: Delete Related Order Cache
bel: Выдаліць звязаны кэш заказаў

en: Delete all variations without a subscription
bel: Выдаліце ўсе варыянты без падпіскі

en: Delete this item permanently
bel: Выдаліце гэты элемент назаўсёды

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
bel: Цяпер распрацоўшчыкі таксама могуць выкарыстоўваць усе знаёмыя функцыі WordPress, такія як %sget_posts()%s, каб запытваць або змяняць даныя падпіскі.

en: Disable auto renew
bel: Адключыць аўтаматычнае абнаўленне

en: Discount
bel: Зніжка

en: Display the auto renewal toggle
bel: Паказаць пераключальнік аўтаматычнага абнаўлення

en: Do not limit
bel: Не абмяжоўваюць

en: Do not synchronise
bel: Не сінхранізаваць

[ctx: short for documents]
en: Docs
bel: Дакументы

[ctx: short for documents]
en: Documentation
bel: Дакументацыя

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
bel: Паніжэнне

en: Downloadable
bel: Можна спампаваць

en: Drip Downloadable Content
bel: Кантэнт для запампоўкі

en: Early Renewal
bel: Ранняе абнаўленне

en: Edit
bel: Рэдагаваць

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
bel: Рэдагаваць

en: Edit Retry
bel: Змяніць Паўтор

en: Edit Subscription
bel: Рэдагаваць падпіску

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
bel: Рэдагаваць падпіску

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
bel: Не атрымалася рэдагаваць падпіску з памылкай: %s

en: Email
bel: Электронная пошта

en: Email Address
bel: Адрас электроннай пошты

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
bel: Загаловак электроннай пошты

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
bel: Тып электроннай пошты

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
bel: Электронная пошта: %s

en: Enable Automatic Retry
bel: Уключыць аўтаматычную паўторную спробу

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
bel: Уключыць PayPal Standard для падпісак

en: Enable auto renew
bel: Уключыць аўтаматычнае абнаўленне

en: Enable automatic payments
bel: Уключыць аўтаматычныя плацяжы

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
bel: Уключыць аўтаматычную паўторную спробу няўдалых рэгулярных плацяжоў

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
bel: Уключыць кроплі для загружанага кантэнту на прадуктах па падпісцы.

en: Enable this email notification
bel: Уключыць гэтае апавяшчэнне па электроннай пошце

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
bel: Уключыць/Адключыць

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
bel: Уключэнне гэтага дае доступ да новых загружаных файлаў, дададзеных у прадукт толькі пасля апрацоўкі наступнага абнаўлення.%sПа змаўчанні доступ да новых файлаў для запампоўкі, дададзеных у прадукт, даецца неадкладна любому кліенту, які мае актыўную падпіску на гэты прадукт.

en: End Date
bel: Дата заканчэння

[ctx: table heading]
en: End Date
bel: Дата заканчэння

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
bel: Дата заканчэння

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
bel: Дата заканчэння: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
bel: Дата заканчэння

[ctx: table heading]
en: End date
bel: Дата заканчэння

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
bel: Дата заканчэння: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
bel: Канец тэрміну перадаплаты

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
bel: Канец тэрміну перадаплаты: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
bel: Канчатковая кропка для старонкі Мой уліковы запіс → Змяніць спосаб аплаты падпіскі

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
bel: Канчатковая кропка для старонкі Мой уліковы запіс → Падпіскі

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
bel: Канчатковая кропка для Мой уліковы запіс → Прагляд старонкі падпіскі

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
bel: Увядзіце новы інтэрвал у выглядзе адной лічбы (напрыклад, каб спаганяць кожны 2-й месяц, увядзіце 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
bel: Увядзіце новую даўжыню (напрыклад, 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
bel: Увядзіце атрымальнікаў (раздзяляючы коскі) для гэтага ліста. Па змаўчанні %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
bel: Увядзіце новы перыяд, альбо дзень, тыдзень, месяц або год:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
bel: Памылка

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
bel: Памылка %d: Немагчыма дадаць падатак да падпіскі. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
bel: Памылка %d: Немагчыма стварыць заказ. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
bel: Памылка %d: Немагчыма стварыць падпіску. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

en: Error during subscription status transition.
bel: Памылка падчас пераходу статусу падпіскі.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
bel: Памылка захавання канчатковых кропак падпіскі: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView%2$s і %1$sSubscription спосаб аплаты%2$s не можа быць аднолькавым. Змены былі адменены.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
bel: Памылка абнаўлення некаторай інфармацыі: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
bel: Памылка: немагчыма дадаць прадукт да створанай падпіскі. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
bel: Памылка: немагчыма стварыць заказ на падаўжэнне з пазнакай &quot;%s&quot;

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
bel: Памылка: немагчыма стварыць падпіску. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
bel: Памылка: немагчыма знайсці гадзінны пояс вашага браўзера.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
bel: Разліковы час, які застаўся (хвіліны:секунды): %s

en: Expire after
bel: Заканчваецца пасля

[ctx: Subscription status]
en: Expired
bel: Тэрмін дзеяння скончыўся

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
bel[0]: Тэрмін дзеяння скончыўся <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
bel: Тэрмін дзеяння падпіскі скончыўся

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
bel: Электронныя лісты з пратэрмінаванай падпіскай адпраўляюцца па заканчэнні тэрміну падпіскі кліента.

en: Export CSV
bel: Экспарт CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
bel: Не атрымалася

en: Failed Payment Retries
bel: Няўдалыя спробы аплаты

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
bel: Няўдалыя рэгулярныя плацяжы цяпер можна паўтарыць аўтаматычна. Гэта дапамагае вярнуць даход, які ў адваротным выпадку быў бы страчаны з-за адхілення спосабаў аплаты толькі часова.

en: Failed retries
bel: Няўдалыя спробы

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
bel: Не атрымалася зарэгістравацца на падпіску %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
bel: Не ўдалося актываваць статус падпіскі на заказ №%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
bel: Не ўдалося скасаваць падпіску пасля скасавання заказу №%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
bel: Не атрымалася апрацаваць няўдалы аплату па падпісцы на заказ №%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
bel: Не атрымалася ўсталяваць падпіску як мінулае для замовы №%1$s: %2$s

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
bel: Не ўдалося абнавіць даты падпіскі пасля таго, як кліент датэрмінова абнавіў заказ %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
bel: Не ўдалося абнавіць статус падпіскі пасля таго, як заказ №%1$s быў прыпынены: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
bel: Знайдзіце новыя шлюзы, якія %1$s падтрымліваюць аўтаматычныя плацяжы па падпісцы%2$s на афіцыйным %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
bel: Першы плацёж прапарцыйны. Наступны плацёж: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
bel: Першы плацёж: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
bel: Першае абнаўленне: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
bel: Для ўсіх прадуктаў па падпісцы

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
bel: Для абнаўлення і паніжэння ўсіх прадуктаў па падпісцы

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
bel: Толькі для абнаўленняў і паніжэння фармату прадуктаў па віртуальнай падпісцы

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
bel: Для абнаўлення ўсіх прадуктаў па падпісцы

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
bel: Толькі для абнаўлення прадуктаў віртуальнай падпіскі

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
bel: Толькі для прадуктаў з віртуальнай падпіскай

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
bel: Каб менеджэр крамы змяніў падпіску з аўтаматычнага падаўжэння плацяжоў на аплату ўручную (або ўручную на аўтаматычную) з дапамогай падпіскі v1.5, базу дадзеных трэба было змяніць непасрэдна. Цяпер &quot;Падпіскі&quot; даюць магчымасць плацежным шлюзам змяніць гэта з новага інтэрфейсу %sEdit Subscription%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
bel: У мэтах апрацоўкі перыядычных плацяжоў па падпісцы мы захоўваем імя кліента, адрас для выстаўлення рахункаў, адрас дастаўкі, адрас электроннай пошты, нумар тэлефона і рэквізіты крэдытнай карты/плацяжу.

[ctx: shipping method price]
en: Free
bel: Бясплатна

en: Free Trial
bel: Бясплатная пробная версія

en: Free shipping coupon
bel: Купон бясплатнай дастаўкі

en: Free trial
bel: Бясплатная пробная версія

en: Free trial length
bel: Даўжыня бясплатнай пробнай версіі

en: Free trial period
bel: Бясплатны пробны перыяд

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
bel: Ідэнтыфікатар шлюза: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
bel: Шлюз не падтрымлівае адміністратарам змены спосабу аплаты па падпісцы.

en: General
bel: Агульны

en: Generate Customer Subscription Cache
bel: Стварыць кэш падпіскі кліента

en: Generate Related Order Cache
bel: Стварыць адпаведны кэш заказаў

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
bel: Перайдзіце ў налады падпісак WooCommerce

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
bel: Перайдзіце ў налады падпісак WooCommerce »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
bel: Прывітанне, %s!

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
bel: Дадзеныя замовы аб падаўжэнні гонару

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
bel: Колькі кліентаў застаюцца падпісанымі больш за 6 месяцаў? Якая сярэдняя пажыццёвая каштоўнасць вашых падпісчыкаў? Колькі даходаў ад абнаўлення будзе зарабляць ваша крама ў наступным месяцы?

en: IP Address
bel: IP-адрас

en: IPN subscription cancelled.
bel: Падпіска IPN скасавана.

en: IPN subscription failing payment method changed.
bel: Зменены спосаб аплаты падпіскі IPN.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
bel: Плата за падпіску IPN %1$s па прычыне: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
bel: Аплата падпіскі IPN %s.

en: IPN subscription payment completed.
bel: Аплата падпіскі IPN завершана.

en: IPN subscription payment failure.
bel: Памылка аплаты падпіскі IPN.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
bel: Спосаб аплаты падпіскі IPN зменены на PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
bel: Падпіска на IPN завершана.

en: IPN subscription suspended.
bel: Падпіска IPN прыпыненая.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
bel: Калі падпіска абанента скасавана ўручную або заканчваецца, ёй будзе прызначана гэтая роля.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
bel: Калі падпіска сінхранізавана з пэўным днём тыдня, месяца або года, спаганяйце прапарцыйную суму за падпіску падчас рэгістрацыі.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
bel: Калі вы выкарыстоўваеце транзакцыі PayPal Standard або PayPal Reference, калі ласка, азнаёмцеся з Палітыкай прыватнасці %1$sPayPal%2$s для больш падрабязнай інфармацыі.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
bel: Калі вы не хочаце, каб за новыя пакупкі падпіскі аўтаматычна спаганяліся плацяжы за аднаўленне, вы можаце адключыць аўтаматычныя плацяжы. Існуючыя аўтаматычныя падпіскі будуць працягваць аўтаматычна спаганяць плату з кліентаў. %1$sДаведацца больш%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
bel: Калі вы атрымалі памылку сервера і перазагрузілі старонку, каб знайсці гэтае апавяшчэнне, абнавіце старонку праз %s секунд, і працэдура абнаўлення пачнецца без праблем.

en: Ignore this error
bel: Ігнаруйце гэтую памылку

en: Ignore this error (not recommended)
bel: Ігнараваць гэтую памылку (не рэкамендуецца)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
bel: Імпартуйце падпіскі на WooCommerce праз CSV або экспартуйце свае падпіскі з WooCommerce у CSV з пашырэннем WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
bel: Падпіскі на імпарт/экспарт

en: Improved scheduled action data storage
bel: Палепшана захоўванне запланаваных дзеянняў

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
bel: У %s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
bel: У папярэдніх версіях падпісак агульная сума падпіскі перадавалася плацежным шлюзам як сума, якую трэба спаганяць за аўтаматычнае падаўжэнне плацяжоў. Гэта ўскладняла даданне аднаразовых збораў або скідак да падаўжэння.

en: Inactive Subscriber Role
bel: Неактыўная роля падпісчыка

en: Increased processing rate for scheduled payments
bel: Павышаная хуткасць апрацоўкі запланаваных плацяжоў

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
bel: Першапачатковая падпіска

en: Initial payment discount
bel: Зніжка пры першапачатковым плаце

en: Installed Plugins
bel: Усталяваныя плагіны

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
bel: Няправільная дата %s. Дата павінна быць у фармаце: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
bel: Няправільная PayPal IPN Payload: немагчыма знайсці адпаведную падпіску.

en: Invalid Subscription.
bel: Няправільная падпіска.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
bel: Няправільная дата стварэння. Дата павінна быць радком у фармаце: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
bel: Несапраўдныя даныя. Першы параметр мае дату, якой няма ў зарэгістраваных тыпах дат.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
bel: Несапраўдныя даныя. Першы параметр быў пустым пры перадачы ў update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
bel: Несапраўдныя даныя. Сапраўдны ідэнтыфікатар элемента не быў перададзены.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
bel: Несапраўдныя даныя. Сапраўдная падпіска / заказ не перададзены.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
bel: Несапраўдныя даныя. Чаканыя заказы - гэта не заказы.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
bel: Несапраўдныя даныя. Тып копіі не з&#39;яўляецца радком.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
bel: Несапраўдная дата. Дата павінна быць радком у фармаце: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
bel: Няправільны фармат. Першы параметр павінен быць масіў.

en: Invalid order.
bel: Несапраўдны заказ.

en: Invalid recurring shipping method.
bel: Несапраўдны перыядычны спосаб дастаўкі.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
bel: Няправільны тып сувязі: %1$s. Тып адносін замовы павінен быць адным з: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
bel: Несапраўдны маркер бяспекі, перазагрузіце старонку і паўтарыце спробу.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
bel: Няправільны тып парадку сартавання: %1$s. Аргумент $sort_order павінен быць %2$s або %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
bel: Дадзены няправільны інтэрвал разлікаў па падпісцы. Павінна быць цэлым лікам, большым за 0.

en: Invalid subscription billing period given.
bel: Указаны няправільны разліковы перыяд падпіскі.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
bel: Несапраўдная падпіска customer_id.

en: Invalid subscription id.
bel: Несапраўдны ідэнтыфікатар падпіскі.

en: Invalid subscription status given.
bel: Дадзены няправільны статус падпіскі.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
bel: Няправільны тып пераключальніка &quot;%s&quot;. Пераключальнік павінен быць адным з: &quot;абнаўленне&quot;, &quot;паніжэнне&quot; або &quot;крыжаванае&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
bel: Няправільны тып абнаўлення: %s. Падтрымліваюцца тыпы паведамленняў: &quot;дадаць&quot; або &quot;выдаліць&quot;. Абнаўленні выконваюцца непасрэдна ў мета-паштоўцы.

en: Invoice for renewal order {order_number}
bel: Рахунак-фактура для замовы на падаўжэнне {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
bel: Рахунак-фактура за заказ на падаўжэнне {order_number} ад {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
bel: %1$s настойліва рэкамендуецца не мяняць адрас электроннай пошты атрымальніка%2$s, калі ў вас ёсць актыўныя падпіскі на PayPal. Гэта можа парушыць існуючыя падпіскі.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
bel: Падобна на тое, што гэты сайт быў перамешчаны або з&#39;яўляецца дублікатам. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s адключыў аўтаматычныя плацяжы і электронныя лісты, звязаныя з падпіскай, на гэтым сайце, каб прадухіліць паўторныя плацяжы з прамежкавага або тэставага асяроддзя. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s лічыць %5$s%7$s%6$s URL-адрасам сайта. %3$sДаведацца больш »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
bel: Ужо можна было змяніць дату наступнай аплаты падпіскі, але некаторыя менеджэры крамы хацелі даць кліенту падоўжаную бясплатную пробную версію або дадаць дадатковы месяц да тэрміну дзеяння. Цяпер вы можаце змяніць усе гэтыя даты з экрана %sEdit Subscription%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
bel: Вашым кліентам стала прасцей купляць больш падпісак!

en: Item ID.
bel: Ідэнтыфікатар прадмета.

en: Items
bel: Прадметы

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
bel: Каб паведаміць вам — мы атрымалі ваш заказ на падаўжэнне падпіскі #%s, і цяпер ён апрацоўваецца:

en: Label
bel: Этыкетка

en: Last 7 Days
bel: Апошнія 7 дзён

en: Last Month
bel: Апошні месяц

en: Last Order Date
bel: Дата апошняга замовы

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
bel: Дата апошняга замовы

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
bel: Дата апошняга замовы: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
bel: Апошні заказ: %s

en: Last day of the month
bel: Апошні дзень месяца

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
bel: Дата апошняга замовы

en: Last recorded error:
bel: Апошняя запісаная памылка:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
bel: Даведацца больш

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
bel: Даведацца больш

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
bel: Даведацца больш

en: Learn more
bel: Даведайцеся больш

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
bel: Даведайцеся больш пра новую старонку падпіскі %sView%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
bel: Даведайцеся больш пра новую функцыю %s некалькіх падпісак.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
bel: Пажыццёвая каштоўнасць з падпісак %s

en: Limit subscription
bel: Абмежаваць падпіску

en: Limit to one active subscription
bel: Абмежаванне адной актыўнай падпіскай

en: Limit to one of any status
bel: Абмежаванне да аднаго з любога статусу

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
bel[0]: Купон абмежаванага выкарыстання &quot;%1$s&quot; выдалены з падпіскі. Ён быў выкарыстаны %2$d раз.

en: Line subtotal (before discounts).
bel: Прамежкавы вынік (да скідкі).

en: Line subtotal tax (before discounts).
bel: Прамежкавы падатак на радку (да скідак).

en: Line taxes.
bel: Лінейныя падаткі.

en: Line total (after discounts).
bel: Усяго па радку (пасля зніжкі).

en: Line total tax (after discounts).
bel: Агульны падатак па радку (пасля скідак).

[ctx: refers to live site]
en: Live
bel: Жыць

en: Load billing address
bel: Загрузіць плацежны адрас

en: Load shipping address
bel: Загрузіць адрас дастаўкі

[ctx: used in "Subscription scheduled for <date>"]
note: translators: php date string
en: M j, Y @ G:i
bel: M j, Y @ G: i

note: translators: minute placeholder for time input, javascript format
en: MM
bel: М.М

en: Manage Subscriptions
bel: Кіраванне падпіскамі

en: Manual Renewal
bel: Абнаўленне ўручную

en: Manual Renewal Payments
bel: Аплата падаўжэння ўручную

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
bel: Заказ на падаўжэнне ўручную ў чаканні аплаты кліента.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
bel: Прадукты па падпісцы %s пазначаны як &quot;прадаюцца асобна&quot;.

en: Meta key.
bel: Мета ключ.

en: Meta label.
bel: Мета-этыкетка.

en: Meta value.
bel: Метазначэнне.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
bel: Перанесены хукі, звязаныя з падпіскай %1$s, у новы планавальнік (за %2$s секунд).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
bel: Перанесены падпіскі %1$s у новую структуру (за %2$s секунд).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
bel: Рознае

en: Mixed Checkout
bel: Змешаны афармленне

en: Month for Synchronisation
bel: Месяц для сінхранізацыі

en: Move this item to the Trash
bel: Перамясціць гэты элемент у Сметніцу

[ctx: email type]
en: Multipart
bel: Шматчасткавая

en: Multiple Subscriptions
bel: Некалькі падпісак

en: My Account
bel: Мой рахунак

en: My Subscription
bel: Мая падпіска

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
bel: Ніколі

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
bel: Ніколі (спаганяйце поўную суму пры рэгістрацыі)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
bel: Ніколі (спаганяць поўную плату за рэгістрацыю)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
bel: Ніколі (не спаганяйце плату за рэгістрацыю)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
bel: Ніколі (не спаганяйце перыядычную суму)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
bel: Ніколі не мінае

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
bel: Новы аб&#39;ект %sWC_Subscription%s

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
bel: Новы тып паведамлення %sshop_subscription%s

en: New Add/Edit Subscription Screen
bel: Новы экран дадання/рэдагавання падпіскі

en: New Renewal Order
bel: Новы загад аб аднаўленні

en: New Retry
bel: Новая спроба

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
bel: Новая падпіска

en: New Subscription Emails
bel: Новыя электронныя лісты з падпіскай

en: New Subscriptions
bel: Новыя падпіскі

en: New View Subscription Page
bel: Новы прагляд старонкі падпіскі

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
bel: Новыя электронныя лісты з заказам на падаўжэнне адпраўляюцца пры апрацоўцы плацяжу за абнаўленне падпіскі.

en: New subscription details
bel: Новыя звесткі аб падпісцы

en: New subscription renewal order
bel: Новы парадак падаўжэння падпіскі

en: Next
bel: Далей

en: Next 12 Months
bel: Наступныя 12 месяцаў

en: Next 30 Days
bel: Наступныя 30 дзён

en: Next 7 Days
bel: Наступныя 7 дзён

en: Next Month
bel: Наступны месяц

en: Next Payment
bel: Наступны плацёж

[ctx: table heading]
en: Next Payment
bel: Наступны плацёж

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
bel: Дата наступнага плацяжу: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
bel: Наступны плацёж

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
bel: Наступная дата аплаты

en: Next payment: %s
bel: Наступны плацёж: %s

en: No
bel: не

en: No Subscriptions found
bel: Падпісак не знойдзена

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
bel: У сметніцы не знойдзена ніякіх падпісак

en: No billing address set.
bel: Не зададзены адрас для выстаўлення рахункаў.

en: No customers found.
bel: Кліентаў не знойдзена.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
bel: Не ўключаны плацежныя шлюзы, здольныя апрацоўваць аўтаматычныя плацяжы па падпісцы. Калі вы хочаце апрацоўваць аўтаматычныя плацяжы, мы рэкамендуем %1$s бясплатнае пашырэнне Stripe%2$s.

en: No products found.
bel: Прадукты не знойдзены.

en: No retries found
bel: Паўтораў не знойдзена

en: No retries found in trash
bel: У сметніцы не знойдзена ніводнага паўтору

en: No shipping address set.
bel: Адрас дастаўкі не зададзены.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
bel: Без падпіскі

en: None
bel: Ніякіх

en: Not cancelled
bel: Не адменены

en: Not yet ended
bel: Яшчэ не скончылася

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
bel: Звярніце ўвагу, што для набыцця падпіскі па-ранейшаму патрабуецца ўліковы запіс.

en: Note:
bel: нататка:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
bel: Колькасць дзён пасля рэгістрацыі

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
bel: Колькасць месяцаў пасля рэгістрацыі

en: Number of renewals
bel: Колькасць падаўжэння

en: Number of resubscribes
bel: Колькасць паўторных падпісак

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
bel: Колькасць тыдняў пасля рэгістрацыі

[ctx: Subscription status]
en: On hold
bel: На чаканні

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
bel: На ўтрыманні

en: On-hold Renewal Order
bel: Заказ аб падаўжэнні

en: One time shipping
bel: Аднаразовая дастаўка

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
bel: Дазвольце кліенту мець толькі адну падпіску на гэты прадукт. %1$sДаведацца больш%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
bel: Рэдагаваць даты аплаты могуць толькі кіраўнікі крам.

en: Open a ticket
bel: Адкрыйце білет

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
bel: Па жаданні ўключыце суму, якую трэба спаганяць у пачатку падпіскі. Плата за рэгістрацыю будзе спаганяцца неадкладна, нават калі прадукт мае бясплатную пробную версію або даты аплаты сінхранізаваныя.

en: Order
bel: Парадак

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
bel: Заказ #%s не быў дададзены ў кошык.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
bel: Заказ %s створаны для запісу ранняга абнаўлення.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
bel: Заказ %s створаны для абнаўлення запісу.

en: Order Number
bel: Нумар заказу

en: Order date: %s
bel: Дата замовы: %s

en: Order number: %s
bel: Нумар замовы: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
bel: Замовы

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
bel: Заказы з %s

[ctx: An order type]
en: Original
bel: Арыгінал

en: Other
bel: Іншае

[ctx: label for the system status page]
en: Other
bel: Іншае

en: Parent Order
bel: Бацькоўскі загад

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
bel: Бацькоўскі загад

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
bel: Бацькоўскі падпіскі

en: Parent order:
bel: Бацькоўскі парадак:

en: Parent order:
bel: Бацькоўскі парадак:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
bel: Плаціць

en: Pay Now &raquo;
bel: Аплаціць зараз »

en: Pay now
bel: Плаціце зараз

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
bel: Памылка API PayPal - няправільныя ўліковыя даныя.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
bel: Памылка API PayPal: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
bel: Даведкавыя транзакцыі PayPal уключаны

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
bel: PayPal Standard мае шэраг абмежаванняў і не падтрымлівае ўсе функцыі падпіскі.

en: PayPal Subscription ID:
bel: Ідэнтыфікатар падпіскі PayPal:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
bel: Затрыманая трансакцыя PayPal: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
bel: PayPal неактыўны для падпісных транзакцый. Калі ласка, %1$s наладзьце PayPal IPN%2$s і %3$адпраўце свае ўліковыя даныя API%4$s, каб уключыць PayPal для падпісак.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
bel: Аплата PayPal ухвалена (ідэнтыфікатар: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
bel: Аплата PayPal адхілена: %s

en: Payment
bel: Аплата

en: Payment Gateway Support
bel: Падтрымка плацежнага шлюзу

en: Payment Method
bel: Спосаб аплаты

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
bel: Спосаб аплаты: %s

en: Payment Retry
bel: Паўторная спроба аплаты

en: Payment failed.
bel: Аплата не адбылася.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
bel: Аплата за заказ на абнаўленне была няўдалай з вашым спосабам аплаты ў файле, калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

en: Payment gateway ID.
bel: Ідэнтыфікатар плацежнага шлюзу.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
bel: Аплатныя шлюзы, якія не падтрымліваюць аўтаматычныя рэгулярныя плацяжы, могуць быць выкарыстаны для апрацоўкі %1$s плацяжоў за ручное падаўжэнне падпіскі%2$s.

en: Payment method added.
bel: Спосаб аплаты дададзены.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
bel: Спосаб аплаты зменены з &quot;%1$s&quot; на &quot;%2$s&quot; падпісчыкам са старонкі свайго акаўнта.

en: Payment method meta must be an array.
bel: Мета спосабу аплаты павінен быць масіў.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
bel: Мета спосабу аплаты абноўлены пасля таго, як кліент змяніў токен па змаўчанні і вырашыў абнавіць свае падпіскі. Мета плацяжу зменена з %1$s на %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
bel: Мета спосабу аплаты абноўлены пасля таго, як кліент выдаліў токен са сваёй старонкі &quot;Мой уліковы запіс&quot;. Мета плацяжу зменена з %1$s на %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
bel: Спосаб аплаты абноўлены для ўсіх вашых бягучых падпісак.

en: Payment method updated.
bel: Спосаб аплаты абноўлены.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
bel: Апрацоўка плацяжу прапушчана - заказ на абнаўленне створаны на %1$s прамежкавым сайце%2$s пад блакіроўкай прамежкавага сайта. Жывы сайт знаходзіцца ў %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
bel: Паўторная спроба аплаты была зроблена ў парадку абнаўлення з некалькімі сумежнымі падпіскамі без агульнага спосабу аплаты.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
bel: Калі спроба аўтаматычнай апрацоўкі плацяжу за падаўжэнне падпіскі пацярпела няўдачу, і было прыменена правіла паўтарыць спробу плацяжу ў будучыні, абраным атрымальнікам адпраўляюцца электронныя лісты аб паўторнай аплаце.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
bel: У паведамленнях аб паўторным аплаце захоўваюцца звесткі аб аўтаматычнай паўторнай спробе плацяжоў з няўдалых абнаўленнем.

en: Payment status marked complete.
bel: Статус плацяжу пазначаны як завершаны.

en: Payment:
bel: Аплата:

en: Peek Under the Hood for Developers
bel: Зазірніце пад капот для распрацоўшчыкаў

[ctx: Subscription status]
en: Pending
bel: У чаканні

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
bel: У чаканні адмены

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
bel[0]: У чаканні адмены <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
bel: У чаканні паўторных спроб

en: Pending subscription created.
bel: Падпіска ў чаканні створана.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
bel: Заўвага аб падпісцы выдалена назаўсёды

en: Personal data removed.
bel: Асабістыя даныя выдалены.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
bel: Асабістыя даныя ў падпісцы %s былі захаваны.

en: Phone Number
bel: Нумар тэлефона

en: Place Order Button Text
bel: Тэкст кнопкі &quot;Размясціць заказ&quot;.

[ctx: email type]
en: Plain text
bel: Звычайны тэкст

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
bel: Калі ласка, выберыце сапраўдны плацежны шлюз для пераходу.

en: Please enter a date after the next payment.
bel: Калі ласка, увядзіце дату пасля наступнага плацяжу.

en: Please enter a date after the start date.
bel: Калі ласка, увядзіце дату пасля даты пачатку.

en: Please enter a date after the trial end.
bel: Калі ласка, увядзіце дату пасля заканчэння пробнага перыяду.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
bel: Калі ласка, увядзіце дату як мінімум на гадзіну ў будучыні.

en: Please enter a date before the next payment.
bel: Калі ласка, увядзіце дату да наступнага плацяжу.

en: Please enter a start date in the past.
bel: Калі ласка, увядзіце дату пачатку ў мінулым.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
bel: Калі ласка, увядзіце сапраўдны паштовы індэкс.

en: Please enter all date fields.
bel: Калі ласка, увядзіце ўсе палі даты.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
bel: Калі ласка, трымайце гэтую старонку адкрытай да завяршэння працэсу абнаўлення. Няма неабходнасці абнаўляць або перазапускаць працэс.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
bel: Калі ласка, увайдзіце ў свой уліковы запіс ніжэй, каб выбраць новы спосаб аплаты для вашай падпіскі.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
bel: Звярніце ўвагу: дадзеныя для гэтай справаздачы кэшаваныя. Адлюстраваныя даныя могуць састарэць да 24 гадзін. Кэш абнаўляецца кожную раніцу ў 4 раніцы ў гадзінным поясе вашага сайта.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
bel: Неадкладна абнавіце плагін WooCommerce Subscriptions да версіі 2.0 або навейшай. Калі вам патрэбна дапамога, пасля абнаўлення да падпіскі v2.0, калі ласка, %1$адкрыйце білет у службу падтрымкі%2$s.

en: Previous
bel: Папярэдні

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
bel: Папярэднія версіі падпіскі абапіраліся на %1$sWP Cron%2$s для апрацоўкі плацяжоў за падпіску і іншых запланаваных падзей. У версіі 3.0 гэтыя падзеі цяпер будуць запускацца па запыце адміністратара з падтрымкай замыкання. Гэта значна павялічыць прапускную здольнасць апрацоўкі плацяжоў.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
bel: Кошт

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
bel: Да падпіскі 2.1 адказаць на іх было няпроста. Падпіскі 2.1 прадстаўляюць новыя справаздачы, каб адказаць на гэтыя і многія іншыя пытанні.

en: Process renewal
bel: Абнаўленне працэсу

en: Process renewal order action requested by admin.
bel: Апрацаваць дзеянне замовы на падаўжэнне, запытанае адміністратарам.

en: Processing Renewal order
bel: Апрацоўка замовы на аднаўленне

en: Product
bel: Прадукт

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
bel: Прадукт

en: Product ID.
bel: Ідэнтыфікатар прадукту.

en: Product SKU.
bel: Артыкул прадукту.

en: Product name.
bel: Назва прадукту.

en: Product price.
bel: Кошт прадукту.

en: Products
bel: Прадукты

en: Profile &rarr;
bel: Профіль →

en: Prorate First Renewal
bel: Прапарцыйнае першае абнаўленне

en: Prorate Recurring Payment
bel: Прапарцыйны рэгулярны плацёж

en: Prorate Sign up Fee
bel: Прапарцыйная плата за рэгістрацыю

en: Prorate Subscription Length
bel: Прапорцыйная даўжыня падпіскі

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
bel: Паставіць на ўтрыманне

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
bel: Колькасць

en: Quantity ordered.
bel: Замоўленая колькасць.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
bel: Перастаньце ныць мяне (але не ўключайце аўтаматычныя плацяжы)

en: REST API Endpoints
bel: Канчатковыя кропкі REST API

en: Reactivate
bel: Паўторна актываваць

en: Read more
bel: Чытаць далей

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
bel: Атрымальнік(ы)

en: Recovered Renewal Revenue
bel: Адноўлены даход ад абнаўлення

en: Recurring Payments
bel: Рэгулярныя плацяжы

en: Recurring Product % Discount
bel: Паўтарая зніжка ў працэнтах на прадукт

en: Recurring Product Discount
bel: Перыядычная зніжка на прадукт

en: Recurring Sales Tax:
bel: Рэгулярны падатак з продажаў:

en: Recurring Total
bel: Паўтараецца Усяго

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
bel: Паўторная цана: %s

en: Recurring total
bel: Паўтараецца агульная

[ctx: table heading]
en: Recurring total
bel: Паўтараецца агульная

en: Recurring totals
bel: Паўтаральныя вынікі

en: Recurring:
bel: Паўтараецца:

en: Related Orders
bel: Звязаныя загады

en: Related order caching is now handled by %1$s.
bel: Звязанае кэшаванне заказаў цяпер апрацоўвае %1$s.

en: Related orders
bel: Звязаныя загады

en: Related subscriptions
bel: Звязаныя падпіскі

en: Relationship
bel: Адносіны

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
bel: Памятайце, што, нягледзячы на тое, што працэс абнаўлення можа заняць некаторы час, кліенты і іншыя карыстальнікі, якія не маюць права адміністратара, могуць праглядаць і купляць у вашай краме без перапынку, пакуль ідзе абнаўленне.

en: Remove personal data from subscriptions
bel: Выдаліце асабістыя даныя з падпісак

en: Removed line item meta data.
bel: Выдалены метададзеныя пазіцыі радка.

en: Removed line items data.
bel: Выдалены даныя пазіцый.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
bel[0]: Выдалены асабістыя даныя з %d падпіскі.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
bel: Выдалены асабістыя даныя з падпіскі %s.

en: Renew early
bel: Абнавіць рана

en: Renew now
bel: Абнавіце зараз

en: Renewal % discount
bel: Абнаўленне % зніжкі

en: Renewal Discount
bel: Зніжка на аднаўленне

en: Renewal Order
bel: Загад аб аднаўленні

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
bel: Загад аб аднаўленні

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
bel: Паўторныя спробы аплаты абнаўлення

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
bel: Паўторныя спробы аплаты абнаўлення

en: Renewal Payment Retry
bel: Паўторная спроба аплаты абнаўлення

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
bel: Паўторная спроба аплаты абнаўлення

en: Renewal Totals
bel: Агульныя вынікі абнаўлення

en: Renewal cart discount
bel: Зніжка на абнаўленне кошыка

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
bel: Запоўненыя электронныя лісты адпраўляюцца кліенту, калі заказ на падаўжэнне падпіскі пазначаны як завершаны і звычайна паказвае, што тавар для гэтага перыяду абнаўлення быў адпраўлены.

en: Renewal product discount
bel: Зніжка на прадукт для абнаўлення

[ctx: option section heading]
en: Renewals
bel: Абнаўленні

en: Renewals amount
bel: Сума падаўжэння

en: Renewals count
bel: Падаўжэнне лічыцца

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
bel: Адрамантавана %d падпісак з няправільнымі датамі, данымі аб падаткаабкладанні або адсутнымі нататкамі кліентаў.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
bel: Кэш справаздач уключаны

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
bel: Будзьце ўпэўненыя, хоць працэс абнаўлення можа заняць некаторы час, ён закадаваны для прадухілення дэфектаў, ваш сайт у бяспецы і будзе зноў запушчаны, хутчэй, чым калі-небудзь, у бліжэйшы час.

en: Restore
bel: Аднавіць

en: Restore this item from the Trash
bel: Аднавіць гэты элемент са Сметніцы

en: Resubscribe
bel: Паўторная падпіска

en: Resubscribe Order
bel: Заказ паўторнай падпіскі

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
bel: Заказ паўторнай падпіскі

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
bel: Заказ паўторнай падпіскі – %s

en: Resubscribe Totals
bel: Паўторная падпіска

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
bel: Паўторная падпіска

en: Retain ended subscriptions
bel: Захаваць скончаныя падпіскі

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
bel: Захоўвайце скончаныя падпіскі і звязаныя з імі заказы на працягу вызначанага часу, перш чым ананімізаваць асабістыя даныя ў іх.

en: Retention Rate
bel: Каэфіцыент захавання

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
bel: Паўторныя спробы статусу міграцыі

en: Retry Date
bel: Дата паўтору

en: Retry Failed Payments
bel: Паўтарыце спробу няўдалых плацяжоў

en: Retry Renewal Payment
bel: Паўтарыце спробу аплаты абнаўлення

en: Retry Status
bel: Статус паўтору

en: Retry renewal payment action requested by admin.
bel: Паўтарыце спробу дзеяння аплаты падаўжэння, запытанага адміністратарам.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
bel: Паўторная спроба прыменена:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
bel: Правіла паўтарыць паўторна прыменена:

en: Roles
bel: Ролі

note: translators: %s: product SKU.
en: SKU: %s
bel: Артыкул: %s

[ctx: meta box title]
en: Schedule
bel: Расклад

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
bel: Даныя аб запланаваных дзеяннях, якія раней захоўваліся ў табліцах паведамленняў WordPress, былі перамешчаны ў карыстальніцкую табліцу базы дадзеных. Сярод іншых пераваг, гэта значна палепшыць прадукцыйнасць апрацоўкі запланаваных дзеянняў, такіх як плацяжы па падпісцы.

en: Search Renewal Payment Retries
bel: Паўторныя спробы аплаты пошуку

en: Search Subscriptions
bel: Шукаць падпіскі

en: Search for a customer&hellip;
bel: Шукаць кліента…

en: Search for a product&hellip;
bel: Шукаць прадукт…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
bel: Памылка бяспекі. Калі вам патрэбна дапамога, звяжыцеся з намі.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
bel: Глядзіце поўнае кіраўніцтва што новага ў падпісках версіі 2.1 »

en: Select an order&hellip;
bel: Выберыце заказ…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
bel: Прадавайце прадукты і паслугі з перыядычнымі плацяжамі ў вашым WooCommerce Store.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
bel: Адпраўляецца кліенту, калі спроба аўтаматычнай апрацоўкі плацяжу за падаўжэнне падпіскі пацярпела няўдачу і было прыменена правіла паўторнай спробы плацяжу ў будучыні. Электронная пошта змяшчае інфармацыю аб заказе на аднаўленне, дату запланаванай паўторнай спробы і спасылкі на аплату, каб кліент мог аплаціць заказ на аднаўленне ўручную, а не чакаць аўтаматычнай паўторнай спробы.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
bel: Адпраўляецца кліенту, калі падпіска павінна быць падоўжана і для абнаўлення патрабуецца аплата ўручную, альбо таму, што выкарыстоўваецца падаўжэнне ўручную, альбо аўтаматычная перыядычная аплата не атрымалася для першапачатковай спробы і ўсіх аўтаматычных паўторных спроб (калі такія маюцца). Электронная пошта змяшчае інфармацыю аб заказе на падаўжэнне і спасылкі на аплату.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
bel: Усталюйце максімальную колькасць разоў, калі кліент можа прыпыніць свой уліковы запіс за кожны разліковы перыяд. Напрыклад, для кошту 3 і падпіскі, якая выстаўляецца штогод, калі кліент прыпыніў свой уліковы запіс 3 разы, яму не будзе прадстаўлена магчымасць прыпыніць свой уліковы запіс да наступнага года. Менеджэры крам заўсёды змогуць прыпыніць актыўную падпіску. Усталюйце значэнне 0, каб цалкам адключыць функцыю прыпынення кліента.

en: Settings
bel: Налады

en: Shipping
bel: Дастаўка

en: Shipping Address
bel: Адрас дастаўкі

en: Shipping Method
bel: Спосаб дастаўкі

en: Shipping Tax:
bel: Падатак на дастаўку:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
bel: Кошт дастаўкі будзе разлічаны пасля таго, як вы ўкажаце свой адрас.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
bel: Дастаўка прадуктаў па падпісцы звычайна спаганяецца з першапачатковага заказу і ўсіх заказаў на падаўжэнне. Уключыце гэта, каб спаганяць дастаўку толькі адзін раз пры першапачатковым заказе. Заўвага: каб гэты параметр быў уключаны, у падпіскі не павінна быць бясплатнай пробнай версіі або сінхранізаванай даты абнаўлення.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
bel: Дастаўка праз %s

en: Show more details
bel: Паказаць больш падрабязную інфармацыю

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
bel: Паказваюцца заказы на %1$sПадпіску %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
bel: Плата за рэгістрацыю % зніжка

en: Sign Up Fee Discount
bel: Зніжка на плату за рэгістрацыю

en: Sign up now
bel: Зарэгіструйцеся зараз

en: Sign-up Fee (%s)
bel: Плата за рэгістрацыю (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
bel: Плата за рэгістрацыю (%s)

en: Sign-up grace period
bel: Льготны перыяд для рэгістрацыі

en: Signup Totals
bel: Агульныя вынікі рэгістрацыі

en: Simple subscription
bel: Простая падпіска

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
bel: На жаль, &quot;%s&quot; можна прымяніць толькі да бацькоўскіх заказаў падпіскі, якія ўтрымліваюць прадукт з платай за рэгістрацыю.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
bel: На жаль, здаецца, ні адзін плацежны шлюз не падтрымлівае змену перыядычнага спосабу аплаты. Калі ласка, звяжыцеся з намі, калі вам патрэбна дапамога або каб зрабіць альтэрнатыўныя меры.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bel: На жаль, здаецца, няма даступных спосабаў аплаты, якія падтрымліваюць падпіскі. Калі ласка, звяжыцеся з намі, калі вам патрэбна дапамога або хочаце зрабіць альтэрнатыўныя меры.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
bel: На жаль, здаецца, няма даступных спосабаў аплаты, якія падтрымліваюць падпіскі. Калі вам патрэбна дапамога, глядзіце %1$sУключэнне плацежных шлюзаў для падпісак%2$s.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bel: На жаль, здаецца, няма даступных спосабаў аплаты, якія падтрымліваюць паўтаральны купон, які вы выкарыстоўваеце. Калі ласка, звяжыцеся з намі, калі вам патрэбна дапамога або хочаце зрабіць альтэрнатыўныя меры.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
bel: На жаль, да падпісак можна прымяняць толькі паўтаральныя купоны.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
bel: На жаль, паўтаральныя купоны могуць прымяняцца толькі да падпісак або заказаў на падпіску.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
bel: На жаль, купон &quot;%1$s&quot; дзейнічае толькі для падаўжэння.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
bel: На жаль, гэты купон дзейнічае толькі для першапачатковага плацяжу, і кошык не патрабуе першапачатковага плацяжу.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
bel: На жаль, гэты купон дзейнічае толькі для новых падпісак.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
bel: На жаль, гэты купон дзейнічае толькі для прадуктаў па падпісцы з платай за рэгістрацыю.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
bel: На жаль, гэты купон дзейнічае толькі для прадуктаў па падпісцы.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
bel: На жаль, гэты запыт на змяненне падпіскі несапраўдны і не можа быць апрацаваны.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
bel: Пастаноўка

en: Start Date
bel: Дата пачатку

[ctx: table heading]
en: Start Date
bel: Дата пачатку

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
bel: Дата пачатку

[ctx: table heading]
en: Start date
bel: Дата пачатку

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
bel: Дата пачатку: %s

en: Status
bel: Статус

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
bel: Статус зменены з %1$s на %2$s.

en: Status of Order
bel: Статус ордэна

en: Status of Subscription
bel: Статус падпіскі

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
bel: Статус усталяваны на %s.

en: Store Setup
bel: Налада крамы

[ctx: of an email]
en: Subject
bel: Прадмет

en: Subscribe All the Things
bel: Падпісацца на ўсе рэчы

en: Subscriber Default Role
bel: Роль падпісчыка па змаўчанні

en: Subscription
bel: Падпіска

[ctx: relation to order]
en: Subscription
bel: Падпіска

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
bel: Падпіска #%d не існуе.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
bel: Падпіска #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
bel: Падпіска #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
bel: Падпіска #%s дэталі

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
bel: Падпіска #%s не была дададзеная ў кошык.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
bel: Падпіска %1$s (заказ %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
bel: Падпіска %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
bel: Падпіска %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
bel: Падпіска – %s

en: Subscription Cancelled
bel: Падпіска адменена

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
bel: Падпіска скасавана: дасягнута максімальная колькасць няўдалых плацяжоў.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
bel: Колькасць падпісак %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
bel: Дадзеныя аб падпісцы

en: Subscription Events by Date
bel: Падзеі падпіскі па даце

en: Subscription Expired
bel: Тэрмін падпіскі скончыўся

en: Subscription Gifting
bel: Падарунак па падпісцы

en: Subscription Items
bel: Элементы падпіскі

en: Subscription Length
bel: Працягласць падпіскі

en: Subscription Number
bel: Нумар падпіскі

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
bel: Нумар падпіскі: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
bel: Бацькавая падпіска

en: Subscription Periods
bel: Тэрміны падпіскі

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
bel: Кошт падпіскі (%s)

en: Subscription Product
bel: Прадукт па падпісцы

en: Subscription Relationship
bel: Адносіны падпіскі

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
bel: Абнаўленне падпіскі

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
bel: Заказ на падаўжэнне падпіскі – %s

en: Subscription Reports
bel: Справаздачы аб падпісцы

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
bel: Падпіска Паўторная падпіска

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
bel: Статусы падпіскі

en: Subscription Suspended
bel: Падпіска прыпынена

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
bel: Пераключальнік падпіскі

en: Subscription Switch Complete
bel: Пераключэнне падпіскі завершана

en: Subscription Switched
bel: Падпіска зменена

en: Subscription Trial Period
bel: Тэстны перыяд падпіскі

en: Subscription argument passed in is not an object.
bel: Перададзены аргумент падпіскі не з&#39;яўляецца аб&#39;ектам.

en: Subscription billing interval
bel: Інтэрвал разлікаў па падпісцы

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
bel: Падпіска адменена падпісчыкам са старонкі свайго акаўнта.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
bel: Падпіска скасавана на вернуты заказ %1$s#%2$s%3$s.

en: Subscription cancelled with PayPal
bel: Падпіска адменена з дапамогай PayPal

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
bel: Дата стварэння падпіскі павінна быць раней за бягучы дзень.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
bel: Падпіска не існуе ў запланаваным дзеянні: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
bel: Чарнавік падпіскі абноўлены.

en: Subscription end date in the past
bel: Дата заканчэння падпіскі ў мінулым

en: Subscription features:
bel: Асаблівасці падпіскі:

en: Subscription information
bel: Інфармацыя аб падпісцы

en: Subscription interval
bel: Інтэрвал падпіскі

en: Subscription items can no longer be edited.
bel: Элементы падпіскі больш нельга рэдагаваць.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
bel: Падпіска звязана з бацькоўскім заказам %s праз адміністратара.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
bel: Падпіска заблакіравана на падаўжэнне ўручную, пакуль крама знаходзіцца ў прамежкавым рэжыме. Рэальны спосаб аплаты: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
bel: Падпіска заблакіравана на падаўжэнне ўручную, пакуль крама знаходзіцца ў прамежкавым рэжыме. Змены спосабу аплаты ўступяць у сілу ў жывым рэжыме.

en: Subscription payment details.
bel: Рэквізіты аплаты падпіскі.

en: Subscription payment method
bel: Спосаб аплаты падпіскі

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
bel: Спосаб аплаты падпіскі не можа быць усталяваны ў %1$s і быў усталяваны ўручную з паведамленнем пра памылку: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
bel: Немагчыма ўсталяваць спосаб аплаты падпіскі %1$s з паведамленнем пра памылку: %2$s

en: Subscription period
bel: Тэрмін падпіскі

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
bel: Кошт падпіскі (%s)

en: Subscription pricing
bel: Кошт падпіскі

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
bel: Падпіска прыпынена абанентам са старонкі свайго акаўнта.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
bel: Падпіска паўторна актываваная падпісчыкам са старонкі ўліковага запісу.

en: Subscription reactivated with PayPal
bel: Падпіска зноў актываваная з PayPal

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
bel: Заказы на падаўжэнне падпіскі нельга адмяніць.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
bel: Аплата за падаўжэнне падпіскі:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
bel: Паўторная спроба аплаты за падаўжэнне падпіскі:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
bel: Паўторная спроба аплаты за падаўжэнне падпіскі:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
bel: Падпіска адноўлена да версіі з %s

en: Subscription saved.
bel: Падпіска захавана.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
bel: Падпіска запланавана на: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
bel: Не атрымалася зарэгістраваць падпіску.

en: Subscription sign-up fee
bel: Плата за рэгістрацыю

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
bel: Статус падпіскі зменены шляхам масавага рэдагавання:

en: Subscription status:
bel: Статус падпіскі:

en: Subscription submitted.
bel: Падпіска адпраўлена.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
bel: Падпіска прыпынена скрыптам аднаўлення базы даных. Гэтая падпіска была прыпыненая праз PayPal.

en: Subscription suspended with PayPal
bel: Падпіска прыпыненая з PayPal

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
bel: Поўныя электронныя лісты з пераключэннем падпіскі адпраўляюцца кліенту пасля паспяховага пераключэння падпіскі.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
bel: Электронныя лісты з пераключэннем падпіскі адпраўляюцца, калі кліент пераходзіць на падпіску.

en: Subscription totals
bel: Агульныя вынікі падпіскі

en: Subscription trial period:
bel: Пробны перыяд падпіскі:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
bel: Падпіска абноўлена.

en: Subscription updates
bel: Абнаўленні падпіскі

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
bel: Падпіска: %s

en: Subscriptions
bel: Падпіскі

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
bel: Падпіскі (старонка %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
bel: Subscriptions 2.0 прадстаўляе новую архітэктуру, заснаваную на WooCommerce Custom Order Types API.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
bel: Subscriptions 2.0 прадстаўляе новы аб&#39;ект для працы з падпіскай на ўзроўні прыкладання. Зніклі грувасткія API для атрымання або змены дадзеных падпіскі!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
bel: Subscriptions 2.1 дадае падтрымку дадзеных падпіскі да гэтай інфраструктуры.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
bel: Падпіскі 2.1 таксама прадстаўляе шэраг новых паведамленняў электроннай пошты, каб апавяшчаць вас, калі:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
bel: Падпіскі 2.1 цяпер перадаюць агульную суму замовы на падаўжэнне, што дазваляе дадаць плату або зніжку да замовы на абнаўленне з дапамогай простых аднарадкоўцаў, такіх як %s$order-&gt;add_fee()%s або %s$order-&gt;add_coupon()% с.

en: Subscriptions Data
bel: Дадзеныя аб падпісках

en: Subscriptions Ended
bel: Падпіскі скончыліся

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
bel: Падпіскі Live URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
bel: Рэжым падпіскі

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
bel: Замяняе тэмы шаблону падпісак

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
bel: Падпіскі таксама цяпер выкарыстоўвае парадак на падаўжэнне, каб наладзіць кошык для %sручных падаўжэнняў%s, што палягчае дадаваць прадукты або зніжкі да аднаго абнаўлення, аплачанага ўручную.

en: Subscriptions by Customer
bel: Падпіскі кліента

en: Subscriptions by Payment Gateway
bel: Падпіскі праз Payment Gateway

en: Subscriptions by Product
bel: Падпіскі па прадуктах

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
bel: Падпіскі, створаныя на працягу многіх дзён да Дня абнаўлення, не будуць спаганяцца пры рэгістрацыі. Усталюйце нуль, каб за ўсе новыя падпіскі спаганялася поўная паўтаральная сума. Павінен быць дадатны лік.

en: Subscriptions signups
bel: Падпіскі

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
bel: Subscriptions v2.0 прадстаўляе новы інтэрфейс адміністравання для дадання або рэдагавання падпіскі. Вы можаце ўнесці ўсе звыклыя змены, напрыклад, змяніць перыядычныя агульныя сумы або статус падпіскі. Вы таксама можаце ўнесці некаторыя новыя змены, напрыклад, змяніць тэрмін прыдатнасці, дадаць кошт дастаўкі або дадаць таварную лінію.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
bel: Падпіскі з&#39;явяцца тут для прагляду і кіравання пасля набыцця кліентам.

en: Subtotal
bel: Прамежкавы вынік

en: Successful retries
bel: Паспяховыя спробы

en: Support
bel: Падтрымка

en: Supported features:
bel: Падтрымліваюцца функцыі:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
bel: Падтрымлівае аўтаматычнае абнаўленне плацяжоў з пашырэннем WooCommerce Subscriptions.

en: Suspend
bel: Прыпыніць

en: Suspended Subscription
bel: Прыпыненая падпіска

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
bel: Электронныя паведамленні аб прыпыненай падпісцы адпраўляюцца, калі кліент прыпыняе падпіску ўручную.

en: Switch Button Text
bel: Тэкст кнопкі пераключэння

en: Switch Order
bel: Пераключыце парадак

en: Switch Order Details
bel: Пераключыце дэталі замовы

en: Switch Totals
bel: Пераключыце Агульныя вынікі

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
bel: Заказ пераключэння скасаваны з-за стварэння новага замовы на пераключэнне #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
bel: Пераключыўся

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
bel[0]: Пераключаны <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
bel: Пераключаная падпіска

en: Switched subscriptions
bel: Зменены падпіскі

en: Switching
bel: Пераключэнне

en: Synchronisation
bel: Сінхранізацыя

en: Synchronise Renewals
bel: Сінхранізаваць абнаўленне

en: Synchronise renewals
bel: Сінхранізаваць абнаўленне

en: Tax class of product.
bel: Падатковы клас тавару.

en: Tax rate ID.
bel: Ідэнтыфікатар падатковай стаўкі.

en: Tax subtotal.
bel: Падатковы вынік.

en: Tax total.
bel: Сума падатку.

note: translators: placeholder is customer's billing phone number
en: Tel: %s
bel: Тэл: %s

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
bel: Дзякуй за абнаўленне да апошняй версіі WooCommerce Subscriptions.

en: Thank you for your order
bel: Дзякуй за заказ

en: Thank you for your renewal order
bel: Дзякуй за ваш заказ на аднаўленне

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
bel: Дзякуй за ваш заказ на аднаўленне. Ён утрымліваецца, пакуль мы не пацвердзім, што аплата атрымана. Тым часам напамін пра ваш заказ:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
bel: Здаецца, гэта не адна з вашых падпісак.

en: That doesn't appear to be your order.
bel: Здаецца, гэта не ваш заказ.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
bel: Гэтую падпіску нельга змяніць на %s. Калі вам патрэбна дапамога, звяжыцеся з намі.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
bel: Гэтай падпіскі не існуе. Гэта было выдалена?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
bel: Гэтай падпіскі не існуе. Калі вам патрэбна дапамога, звяжыцеся з намі.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
bel: Гэты прадукт па падпісцы нельга дадаць у ваш кошык, бо ён ужо змяшчае абнаўленне падпіскі.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
bel: Гэта яшчэ не ўсё, над чым мы працавалі за апошнія 12 месяцаў, што тычыцца падпісак. Мы таксама выпусцілі міні-пашырэнні, якія дапамогуць вам атрымаць максімум ад вашай крамы падпіскі.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
bel: Значэнне &quot;усе&quot; для параметра $order_type не падтрымліваецца. Гэта была памылковая назва, бо яна не вяртала заказы на паўторную падпіску. Гэта таксама не адпавядала значэнням тыпу замовы, прынятым wcs_get_subscription_orders(). Выкарыстоўвайце array( &quot;бацька&quot;, &quot;абнаўленне&quot;, &quot;пераключальнік&quot;), каб захаваць ранейшыя паводзіны, або &quot;любы&quot;, каб атрымаць усе тыпы заказаў, уключаючы пераключэнне і паўторную падпіску.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
bel: Дата %s павінна наступаць пасля даты адмены.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
bel: Дата %s павінна наступаць пасля даты апошняга плацяжу.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
bel: Дата %s павінна адбыцца пасля наступнай даты плацяжу.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
bel: Дата %s павінна адбыцца пасля даты пачатку.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
bel: Дата %s павінна адбыцца пасля даты заканчэння пробнай версіі.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
bel: Немагчыма выдаліць %s дату падпіскі. Вы павінны выдаліць заказ.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
bel: Прадукт %s быў выдалены і больш не можа быць падоўжаны. Калі ласка, абярыце новы прадукт або звяжыцеся з намі па дапамогу.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
bel: Пашырэнне Gifting дазваляе аднаму чалавеку набыць прадукт па падпісцы для іншага. Затым ён падзяляе кантроль над падпіскай паміж пакупніком і атрымальнікам, што дазваляе абодвум кіраваць падпіскай на працягу яе жыццёвага цыклу.

en: The Upgrade is in Progress
bel: Ідзе абнаўленне

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
bel: Убудова WooCommerce Subscriptions быў абноўлены!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
bel: Убудова WooCommerce Subscriptions зараз выконвае працэдуру абнаўлення базы дадзеных.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
bel: Аўтаматычны плацёж для падаўжэння вашай падпіскі збой. Мы паўторым спробу плацяжу %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
bel: Аўтаматычны плацёж для падаўжэння вашай падпіскі на %1$s не атрымалася. Каб паўторна актываваць падпіску, увайдзіце ў сістэму і заплаціце за абнаўленне са старонкі вашага ўліковага запісу: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
bel: Аўтаматычны рэгулярны аплату за заказ №%1$s ад %2$s не атрымалася. Паўторная спроба плацяжу %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
bel: Аўтаматычны рэгулярны аплату за заказ #%d ад %s не атрымалася. Паўторная спроба плацяжу %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
bel: Сярэдняя колькасць радкоў для гэтага прадукта на кожнай падпісцы.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
bel: Сярэдняя сума па ўсіх заказах на гэты прадукт.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
bel: Сярэдняе значэнне заказаў на рэгістрацыю, пераключэнне і абнаўленне ўсіх кліентаў.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
bel: Самае лепшае ў новай аўтаматычнай сістэме паўторных спроб у тым, што правілы паўторных спроб цалкам наладжваюцца.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
bel: Дату стварэння падпіскі нельга выдаліць, толькі абнавіць.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
bel: Дата завяршэння апошняга заказу падпіскі ў GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
bel: Дата аплаты апошняга заказу падпіскі ў GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
bel: Выдалены спосаб аплаты быў выкарыстаны для аўтаматычных плацяжоў па падпісцы, мы не змаглі знайсці альтэрнатыўны токен спосабу аплаты, каб змяніць вашыя падпіскі.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
bel: Выдалены спосаб аплаты быў выкарыстаны для аўтаматычнай аплаты падпіскі. Каб пазбегнуць няўдалых плацяжоў за абнаўленне ў будучыні, падпіскі з выкарыстаннем гэтага спосабу аплаты былі абноўлены, каб выкарыстоўваць ваш %1$s. Каб змяніць спосаб аплаты асобных падпісак, перайдзіце на старонку %2$sМой уліковы запіс &gt; Падпіскі%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
bel: Электронная пошта, адпраўленая кліенту, калі плацёж для абнаўлення або паўторнага плацяжу не ўдалося паведаміць, што плацёж будзе паўтораны.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
bel: Поўны працэс абнаўлення для %1$d падпісак на вашым сайце зойме ад %2$d да %3$d хвілін.

en: The item on the switch order cannot be found.
bel: Немагчыма знайсці элемент у парадку пераключэння.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
bel: Элемент не быў выдалены, таму што спосаб аплаты гэтай падпіскі не падтрымлівае выдаленне элемента.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
bel: Новы інтэрфейс таксама пабудаваны на існуючым экране %sEdit Order%s. Калі вы калі-небудзь змянялі заказ, вы ўжо ведаеце, як змяніць падпіску.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
bel: Колькасць разліковых перыядаў паміж падаўжэннямі падпіскі.

en: The number of renewal orders processed during this period.
bel: Колькасць заказаў на падаўжэнне, апрацаваных за гэты перыяд.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
bel: Колькасць заказаў на абнаўленне, у якіх быў няўдалены плацёж, выкарыстоўваецца сістэмай паўторнай спробы.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
bel: Колькасць спроб падаўжэння плацяжу за гэты перыяд, якія не прывялі да паспяховага плацяжу.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
bel: Колькасць спроб падаўжэння плацяжу за гэты перыяд, якія змаглі апрацаваць плацёж, які раней быў няўдалым адзін або некалькі разоў.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
bel: Колькасць спроб падаўжэння аплаты яшчэ не апрацавана.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
bel: Колькасць заказаў паўторнай падпіскі, апрацаваных за гэты перыяд.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
bel: Колькасць заказаў на рэгістрацыю, пераключэнне і абнаўленне, якія гэты кліент размясціў у вашай краме з аплачаным статусам (г.зн. апрацоўваецца або завершана).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
bel: Колькасць падпісак, скасаваных кліентам або кіраўніком крамы за гэты перыяд. Тэрмін перадаплаты можа яшчэ не скончыўся на працягу гэтага перыяду.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
bel: Колькасць падпісак, створаных за гэты перыяд, створаных уручную, імпартаваных або заказчыкам. Гэта ўключае ў сябе заказы, якія чакаюць аплаты.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
bel: Колькасць падпісак за гэты перыяд з датай заканчэння ў будучыні і іншым статусам, чым у чаканні.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
bel: Колькасць падпісак, набытых у бацькоўскіх заказах, створаных за гэты перыяд. Гэта новыя падпіскі, створаныя кліентамі, якія афармляюць заказ праз афармленне замовы.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
bel: Колькасць падпісак, якія ўключаюць гэты прадукт у якасці пазыцыі і маюць статус, адрозны ад &quot;У чаканні&quot; або &quot;У сметніцы&quot;.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
bel: Колькасць падпісак гэтага кліента са статусам актыўнай або чакаюць адмены.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
bel: Колькасць падпісак у гэтага кліента са статусам, іншым, чым у чаканні або ў сметніцы.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
bel: Колькасць падпісак, палепшаных, паніжаных або перакрыжаваных за гэты перыяд.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
bel: Колькасць падпісак, тэрмін дзеяння якіх мінуў або дасягнуў канца тэрміну перадаплаты, калі ён быў раней адменены.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
bel: Колькасць унікальных кліентаў з падпіскай любога статусу, акрамя чакання або сметніцы.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
bel: Колькасць будучых заказаў на абнаўленне для актыўных падпісак.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
bel: Немагчыма знайсці першапачатковы элемент падпіскі, які змяняецца.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
bel: Спосаб аплаты нельга змяніць для гэтай падпіскі.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
bel: Тып прадукту нельга змяніць, таму што гэты прадукт звязаны з падпіскамі.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
bel: Парадак падаўжэння наступны:

en: The requested subscription cannot be edited.
bel: Немагчыма змяніць запытаную падпіску.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
bel: Сістэма паўторных спроб па змаўчанні адключана. Каб уключыць яго, наведайце экран адміністравання налад падпіскі.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
bel: Дату пачатку падпіскі нельга выдаліць, толькі абнавіць.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
bel: Статус, які прымяняецца да замовы за час паміж момантам, калі плацеж за абнаўленне быў няўдалым або калі адбылася апошняя паўторная спроба, і калі гэтая паўторная спроба была апрацавана.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
bel: Статус, прыменены да падпіскі за час паміж момантам, калі плацеж за абнаўленне няўдаўся або апошняй спробай, і калі гэтая паўторная спроба была апрацавана.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
bel: Статус аўтаматычнай паўторнай спробы аплаты: у чаканні азначае, што паўторная спроба будзе апрацавана ў будучыні, няўдалая азначае, што плацеж не быў паспяховым пры паўторнай спробе, а завершаны азначае, што аплата прайшла паспяхова пры паўторнай спробе.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
bel: Статус для пераходу падпіскі. У адрозненне ад параметра &quot;status&quot;, гэта будзе разлічваць і абнаўляць даты падпіскі.

en: The subscription's end date.
bel: Дата заканчэння падпіскі.

en: The subscription's next payment date.
bel: Наступная дата аплаты падпіскі.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
bel: Арыгінальны ідэнтыфікатар падпіскі, калі гэта паўторная падпіска.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
bel: Ідэнтыфікатар паўторнай падпіскі падпіскі.

en: The subscription's start date.
bel: Дата пачатку падпіскі.

en: The subscription's trial date
bel: Дата пробнага перыяду падпіскі

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
bel: Сума ўсіх заказаў на аднаўленне, уключаючы падатак і дастаўку.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
bel: Сума ўсіх заказаў на паўторную падпіску, уключаючы падаткі і дастаўку.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
bel: Сума ўсіх бацькоўскіх заказаў падпіскі, уключаючы іншыя тавары, зборы, падаткі і дастаўку.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
bel: Сума ўсіх заказаў на пераключэнне, уключаючы падаткі і дастаўку.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
bel: Сума ўсіх будучых заказаў на абнаўленне, уключаючы тавары, зборы, падаткі і дастаўку, для актыўных падпісак.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
bel: Агульная сума даходу, уключаючы падаткі і дастаўку, адноўленая з дапамогай сістэмы паўторнага няўдалага плацяжу для заказаў на падаўжэнне з няўдалым плацяжом.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
bel: Агульная колькасць заказаў на рэгістрацыю, пераключэнне і абнаўленне, размешчаных у вашай краме з аплачаным статусам (г.зн. апрацоўваецца або завершана).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
bel: Агульная колькасць падпісак са статусам актыўнай або чакаюць адмены.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
bel: Агульная колькасць падпісак са статусам, іншым, чым у чаканні або ў сметніцы.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
bel: Агульны кошт заказаў гэтага кліента на рэгістрацыю, пераключэнне і абнаўленне.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
bel: Пробны перыяд не можа перавышаць %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
bel: Пробны перыяд не можа перавышаць: %1$s, %2$s, %3$s або %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
bel: Працэс абнаўлення можа заняць некаторы час, таму набярыцеся цярпення.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
bel: Няма даступных спосабаў дастаўкі. Калі ласка, праверце свой адрас або звяжыцеся з намі, калі вам патрэбна дапамога.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
bel: Узнікла праблема з PayPal. Вашы ўліковыя даныя API могуць быць няправільнымі. Абнавіце свае ўліковыя даныя %1$sAPI%2$s. %3$sДаведацца больш%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
bel: Узнікла праблема з PayPal. Ваш уліковы запіс PayPal выдае састарэлыя ідэнтыфікатары падпіскі. %1$sДаведацца больш%2$s. %3$sАдхіліць%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
bel: Узнікла памылка пры пошуку дэталяў пераключальніка.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
bel: Узнікла памылка з абнаўленнем. Абнавіце старонку і паўтарыце спробу.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
bel: Узнікла памылка з вашым запытам на паўторную падпіску. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

en: There was an error with your request. Please try again.
bel: З вашым запытам адбылася памылка. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
bel: Гэта важныя пытанні для любога бізнесу па падпісцы.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
bel: Гэтыя паведамленні электроннай пошты можна ўключыць, адключыць і наладзіць на экране адміністравання %sWooCommerce &gt; Налады &gt; Электронныя лісты%s.

en: This Month
bel: У гэтым месяцы

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
bel: Гэта кіруе радком тэмы электроннай пошты. Пакіньце пустым, каб выкарыстоўваць тэму па змаўчанні: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
bel: Гэта кантралюе асноўны загаловак, які змяшчаецца ў апавяшчэнні па электроннай пошце. Пакіньце пустым, каб выкарыстоўваць загаловак па змаўчанні: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
bel: Гэта кантралюе асноўны загаловак, які змяшчаецца ў апавяшчэнні па электроннай пошце. Пакіньце пустым, каб выкарыстоўваць загаловак па змаўчанні: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
bel: Гэтую дату трэба разглядаць толькі як прыблізную. Аплатны шлюз для гэтай падпіскі кантралюе апрацоўку плацяжоў.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
bel: Гэта бясплатнае пашырэнне дазваляе перанесці падпісчыкаў са старонніх сістэм на WooCommerce. Гэта таксама дазваляе экспартаваць даныя вашай падпіскі для аналізу ў інструментах электронных табліц або ў праграмах іншых вытворцаў.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
bel: Гэта апавяшчэнне аб заказе, адпраўленае кліентам, якое змяшчае дэталі замовы пасля таго, як заказ на падаўжэнне быў пастаўлены на ўтрыманне.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
bel: Гэта апавяшчэнне аб заказе, адпраўленае кліенту пасля завяршэння аплаты замовы на падаўжэнне падпіскі. Ён змяшчае дэталі замовы на падаўжэнне.

en: This is where subscriptions are stored.
bel: Тут захоўваюцца падпіскі.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
bel: На гэтай новай старонцы кліент можа прыпыніць або адмяніць падпіску, змяніць спосаб аплаты, змяніць адрас дастаўкі або павысіць/панізіць тавар.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
bel: Гэты заказ больш не можа быць аплачаны, таму што адпаведная падпіска не патрабуе аплаты на дадзены момант.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
bel: На гэтай старонцы будуць адлюстроўвацца вынікі працэсу па меры абнаўлення кожнай партыі падпісак.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
bel: Гэты прадукт у цяперашні час адсутнічае ў наяўнасці і недаступны.

en: This section shows any information about Subscriptions.
bel: Гэты раздзел паказвае любую інфармацыю аб падпісках.

en: This section shows general information about the store.
bel: У гэтым раздзеле прадстаўлена агульная інфармацыя аб краме.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
bel: Гэты раздзел паказвае інфармацыю аб спосабах аплаты падпіскі.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
bel: У гэтым раздзеле паказваецца інфармацыя аб падтрымцы функцый аплатнага шлюзу.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
bel: Гэтую падпіску больш нельга рэдагаваць, таму што плацежны шлюз не дазваляе змяняць паўтаральныя сумы.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
bel[0]: Гэтая падпіска наладжана на аўтаматычнае падаўжэнне з выкарыстаннем вашага спосабу аплаты ў файле. Вы можаце кіраваць або скасаваць гэтую падпіску на старонцы вашага %smy акаўнта%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
bel[0]: Гэтая падпіска наладжана на аўтаматычнае падаўжэнне з выкарыстаннем вашага спосабу аплаты ў файле. Вы можаце кіраваць або скасаваць гэтую падпіску на старонцы вашага ўліковага запісу. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
bel: Гэты варыянт нельга выдаліць, таму што ён звязаны з актыўнымі падпіскамі. Каб выдаліць гэты варыянт, адмяніце і выдаліце падпіскі на яго.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
bel: Гэта ачысціць пастаянны кэш усіх падпісак, якія захоўваюцца для карыстальнікаў у вашай краме. Пасля гэтага дзеяння чакайце больш павольнага выканання афармлення, абнаўлення і іншых функцый, звязаных з падпіскай. Кэшы будуць аднаўляцца звышурочна па меры выканання запытаў на пошук падпісак дадзенага карыстальніка.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
bel: Гэта ачысціць пастаянны кэш ад усіх абнаўленняў, пераключэнняў, паўторнай падпіскі і іншых тыпаў заказаў для ўсіх падпісак у вашай краме. Пасля гэтага дзеяння чакайце больш павольнага выканання афармлення, абнаўлення і іншых функцый, звязаных з падпіскай. Кэшы будуць аднаўляцца звышурочна па меры выканання адпаведных запытаў на заказ.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
bel: Гэта створыць пастаянны кэш для звязвання карыстальнікаў з падпіскамі. Кэшы будуць генеравацца звышурочна ў фонавым рэжыме (праз планавальніка дзеянняў).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
bel: Гэта створыць пастаянны кэш для ўсіх абнаўленняў, пераключэнняў, паўторнай падпіскі і іншых тыпаў заказаў для ўсіх падпісак у вашай краме. Кэшы будуць генеравацца звышурочна ў фонавым рэжыме (праз планавальніка дзеянняў).

en: Timezone:
bel: Часавы пояс:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
bel: Каб прымяніць канкрэтнае правіла, заснаванае на пэўных умовах, такіх як заказы з высокай коштам або рэдкі расклад абнаўлення, вы можаце выкарыстоўваць пэўны фільтр %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s для паўторнай спробы. Гэта забяспечвае ідэнтыфікатар замовы на абнаўленне для няўдалага плацяжу, які можна выкарыстоўваць, каб знайсці інфармацыю аб прадуктах, падпісцы і агульных выніках, да якіх ставіцца няўдалены плацёж.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
bel: Каб уключыць аўтаматычнае падаўжэнне гэтай падпіскі, спачатку трэба дадаць спосаб аплаты.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
bel: Каб зноў актываваць падпіску зараз, вы таксама можаце ўвайсці ў сістэму і аплаціць абнаўленне са старонкі вашага ўліковага запісу: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
bel: Каб зноў актываваць падпіску зараз, вы таксама можаце ўвайсці ў сістэму і аплаціць абнаўленне са старонкі вашага ўліковага запісу: %1$sЗаплаціць зараз »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
bel: Для запісу ходу абнаўлення быў створаны новы файл часопіса. Гэты файл будзе аўтаматычна выдалены праз %1$d тыдняў. Калі вы хочаце выдаліць яго раней, вы можаце знайсці яго тут: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
bel: Каб вырашыць гэтую праблему як мага хутчэй, стварыце %1$часовы ўліковы запіс адміністратара%3$s з дапамогай электроннай пошты карыстальніка woologin@woocommerce.com і падзяліцеся з намі ўліковымі данымі праз %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
bel: Каб убачыць больш падрабязную інфармацыю аб гэтых памылках, праглядзіце файл часопіса %1$s з экрана журналаў %2$sWooCommerce.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
bel: Каб убачыць поўную памылку, праглядзіце файл часопіса %1$s з экрана журналаў %2$sWooCommerce.%3$s.

en: Today!
bel: Сёння!

en: Total
bel: Усяго

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
bel: Усяго

[ctx: table heading]
en: Total
bel: Усяго

en: Total Discount
bel: Поўная зніжка

en: Total Subscribers
bel: Усяго падпісчыкаў

en: Total Subscription Orders
bel: Агульная колькасць заказаў на падпіску

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
bel: Усяго заказаў на падпіску %s

en: Total Subscriptions
bel: Агульная колькасць падпісак

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
bel: Усяго падпісак %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
bel: Усяго: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
bel: Усяго

en: Trash
bel: Сметніца

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
bel: Перамяшчэнне гэтага заказу ў сметніцу таксама прывядзе да сметніцы падпісак, набытых разам з заказам.

en: Trial End
bel: Завяршэнне суда

[ctx: table heading]
en: Trial End
bel: Завяршэнне суда

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
bel: Дата заканчэння пробнага перыяду

en: Turn off Automatic Payments
bel: Выключыце аўтаматычныя плацяжы

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
bel: Немагчыма змяніць статус падпіскі на &quot;%1$s&quot;. Выключэнне: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
bel: Немагчыма змяніць статус падпіскі на &quot;%s&quot;.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
bel: Немагчыма змяніць статус падпіскі на &quot;%s&quot;. Каб актываваць падпіску, прызначыце кліента.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
bel: Немагчыма знайсці заказ для пагаднення аб выстаўленні рахункаў PayPal.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
bel: Немагчыма аднавіць падпіскі.%4$sПамылка: %1$s%4$sАбнавіце старонку і паўтарыце спробу. Калі праблема не знікне, %2$звярніцеся ў службу падтрымкі%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
bel: Немагчыма абнавіць падпіскі.%4$sПамылка: %1$s%4$sАбнавіце старонку і паўтарыце спробу. Калі праблема не знікне, %2$звярніцеся ў службу падтрымкі%3$s.

en: Unended Subscription Count
bel: Неабмежаваная колькасць падпісак

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
bel: Невядомы тып замовы

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
bel: Невядомая памылка

en: Unlimited payments
bel: Неабмежаваныя плацяжы

en: Unpublished
bel: Неапублікаваны

en: Upcoming Recurring Revenue
bel: Будучы перыядычны даход

en: Update Complete
bel: Абнаўленне завершана

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
bel: Абнавіць базу даных

en: Update Error
bel: Памылка абнаўлення

en: Update in Progress
bel: Ідзе абнаўленне

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
bel: Абнавіць %1$s, які выкарыстоўваецца для %2$sall%3$s з маіх актыўных падпісак

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
bel: Абнавіць спосаб аплаты, які выкарыстоўваецца для %1$sall%2$s з маіх бягучых падпісак

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
bel: Памылка пры абнаўленні дат падпіскі з паведамленнем: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
bel: Абнавіць

en: Upgrade or Downgrade
bel: Абнавіць або панізіць

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
bel: Выкарыстоўвайце гэта поле, каб наладзіць тэкст, які адлюстроўваецца на кнопцы афармлення замовы, калі заказ змяшчае падпіску. Звычайна кнопка афармлення афармлення адлюстроўвае «Размясціць заказ». Калі ў кошыку ёсць падпіска, гэта змяняецца на «Зарэгістравацца зараз».

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
bel: Выкарыстанне пераключальніка аўтаматычнага абнаўлення адключана ў прамежкавым рэжыме.

en: Variable Subscription
bel: Падпіска на зменную

en: Variable subscription
bel: Падпіска на зменную

en: Variation ID, if applicable.
bel: Ідэнтыфікатар варыянту, калі ёсць.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
bel: Версія %1$s прыносіць некаторыя новыя паляпшэнні, запатрабаваныя такімі ж менеджэрамі крам, як вы (і, магчыма, нават %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
bel: Версія %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
bel: Версія 2.0 распрацоўвалася больш за год. Мы зноўку вынайшлі пашырэнне, каб улічыць водгукі кіраўнікоў крам за 3 гады.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
bel: Версія 2.1 прадстаўляе некаторыя выдатныя новыя функцыі, запатрабаваныя такімі ж кіраўнікамі крамаў, як вы (і, магчыма, нават %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
bel: Праз %s

[ctx: view a subscription]
en: View
bel: Праглядзець

en: View Email Settings
bel: Прагляд налад электроннай пошты

en: View Reports
bel: Прагляд справаздач

en: View Retry
bel: Праглядзець Паўтор

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
bel: Праглядзець падпіску

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
bel: Праглядзець падпіску: %s

en: View and manage subscriptions
bel: Прагляд падпісак і кіраванне імі

en: View other subscriptions &rarr;
bel: Паглядзець іншыя падпіскі →

en: View subscription
bel: Праглядзець падпіску

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
bel: Праглядзець падпіску: %s

en: View subscriptions
bel: Праглядзець падпіскі

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
bel[0]: Глядзіце стан вашай падпіскі ў %1$вашы акаўнт%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
bel: Праглядзець свой заказ: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
bel: Праглядзець сваю падпіску: %s

en: Virtual
bel: Віртуальны

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
bel: ПАПЯРЭДЖАННЕ: Дрэнныя рэчы вось-вось адбудуцца! Аплатны шлюз, які выкарыстоўваецца для набыцця гэтай падпіскі, не падтрымлівае змяненне дэталяў падпіскі. Змены разліковага перыяду, перыядычныя зніжкі, перыядычныя падаткі або паўтаральная агульная сума могуць не адлюстроўвацца ў суме, спаганай плацежным шлюзам.

en: WP REST API Endpoints
bel: Канчатковыя кропкі WP REST API

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
bel: Хочаце падрабязную інфармацыю аб канкрэтнай падпісцы? Атрымаць %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
bel: Хочаце даведацца больш пра падпіскі %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
bel: Хочаце пералічыць усе падпіскі на сайце? Атрымаць %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
bel: Хочаце пералічыць усе падпіскі на сайце? Атрымаць %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Хочаце падрабязную інфармацыю аб канкрэтнай падпісцы? Атрымаць %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
bel: Хочаце абнавіць раней праз касу? Націсніце %тут.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
bel: Хочаце, каб вашы кліенты маглі падпісацца на прадукты без падпіскі?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
bel: Увага! Версія 2.0 - гэта сур&#39;ёзнае абнаўленне пашырэння WooCommerce Subscriptions. Перад абнаўленнем, калі ласка, стварыце рэзервовую копію, абнавіце ўсе пашырэння WooCommerce і пратэстуйце ўсе ўбудовы, карыстальніцкі код і плацежныя шлюзы з версіяй 2.0 на прамежкавым сайце. %1$sДаведацца больш пра змены ў версіі 2.0 »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
bel: Увага! Вы выкарыстоўваеце версію %s кода плагіна WooCommerce Subscriptions, але ваша база дадзеных была абноўлена да версіі Subscriptions 2.0. Гэта выкліча сур&#39;ёзныя праблемы ў вашай краме.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
bel: Папярэджанне: выдаленне карыстальніка прывядзе да выдалення падпісак карыстальніка. Заказы карыстальнікаў застануцца, але будуць пераназначаны карыстальніку «Госць». Вы хочаце працягваць выдаляць гэтага карыстальніка і ўсе звязаныя з ім падпіскі?

en: We can not find your old subscription item.
bel: Мы не можам знайсці ваш стары элемент падпіскі.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
bel: Мы не можам знайсці заказ на платную падпіску для гэтага карыстальніка.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
bel: Мы не можам знайсці падпіску з ідэнтыфікатарам #%d. Магчыма, яго выдалілі?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
bel: Нам не ўдалося стварыць заказ на падаўжэнне вашай падпіскі. Паўтарыце спробу.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
bel[0]: Мы не змаглі знайсці арыгінальны заказ на падаўжэнне тавару ў вашым кошыку. Элемент быў выдалены.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
bel[0]: Мы не змаглі знайсці арыгінальную падпіску на тавар у вашым кошыку. Элемент быў выдалены.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
bel: Мы не толькі палепшылі інтэрфейсы для людзей, мы таксама палепшылі іх для кампутараў. Вашы прыкладання цяпер могуць ствараць, чытаць, абнаўляць або выдаляць падпіскі праз канчатковыя кропкі RESTful API.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
bel: Мы скончылі апрацоўку вашага замовы на падаўжэнне падпіскі.

en: We hope you enjoy it!
bel: Мы спадзяемся, што вам спадабаецца!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
bel: Нам не ўдалося знайсці гэтую падпіску, паспрабуйце яшчэ раз.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
bel: Мы не змаглі знайсці набор вынікаў справаздач, якія вы запыталі. Аднавіце спасылку з экрана %1$sSubscription Reports%2$s.

en: Weekly
bel: Штотыдзень

en: Welcome to Subscriptions 2.0
bel: Сардэчна запрашаем у падпіскі 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
bel: Сардэчна запрашаем у падпіскі 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
bel: Сардэчна запрашаем у падпіскі WooCommerce %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
bel: Сардэчна запрашаем у падпіскі WooCommerce 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
bel: Што адбываецца, калі кліент хоча набыць прадукт па падпісцы для кагосьці іншага?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
bel: Асабістую інфармацыю, якую ваш магазін перадае знешнім крыніцам, залежыць ад таго, якія ўбудовы для апрацоўкі плагінаў вы выкарыстоўваеце для збору плацяжоў па падпісцы. Мы рэкамендуем вам пракансультавацца з іх палітыкай прыватнасці, каб паведаміць гэты раздзел вашай палітыкі прыватнасці.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
bel: Што мы збіраем і захоўваем

en: What we share with others
bel: Чым мы дзелімся з іншымі

en: What's new?
bel: Што новага?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
bel: Калі адменены

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
bel: Калі падпіска актывуецца ўручную або пасля паспяховай пакупкі, гэтая роля будзе прызначана новым карыстальнікам.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
bel: Пры адмене

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
bel: Пры апрацоўцы %s, ці варта захоўваць або выдаляць асабістыя даныя ў падпісках?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
bel: Пры пераходзе на падпіску з іншым перыядычным плацяжом або разліковым перыядам, ці варта прапарцыйна прамяркоўваць цану, аплачаную за існуючы разліковы перыяд, пры пераходзе на новую падпіску?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
bel: Пры пераходзе на падпіску з даўжынёй вы можаце ўлічваць плацяжы, ужо выкананыя кліентам, пры вызначэнні таго, колькі плацяжоў абаненту неабходна зрабіць для новай падпіскі.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
bel: Пры пераходзе на падпіску з платай за рэгістрацыю вы можаце запатрабаваць ад кліента аплаціць толькі разрыў паміж платай за рэгістрацыю існуючай падпіскі і платай за рэгістрацыю новай падпіскі (калі ёсць).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
bel: З WooCommerce падпісацца на ўсё, яны могуць! Гэта эксперыментальнае пашырэнне вывучае, як пераўтварыць любы прадукт, уключаючы наборы прадуктаў і кампазітныя прадукты, у прадукт па падпісцы. Ён таксама прапануе кліентам магчымасць падпісацца на кошык прадуктаў без падпіскі.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
bel: Калі ўключана ранняе абнаўленне, кліенты могуць абнавіць свае падпіскі да наступнай даты аплаты.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
bel: Пры ручным аднаўленні падпіска кліента прыпыняецца, пакуль яны не ўвойдуць і не заплацяць за яе падаўжэнне. %1$sДаведацца больш%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
bel: З дапамогай фільтра %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s вы можаце вызначыць набор правілаў па змаўчанні, якія будуць прымяняцца да ўсіх няўдалых плацяжоў у вашай краме.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
bel: WooCommerce 2.6 дадала падтрымку %1$sREST API%2$s канчатковых кропак, пабудаваных на аснове інфраструктуры %3$sREST API%4$s ядра WordPress.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
bel: Уліковы запіс WooCommerce падключаны

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
bel: Падпіскі на WooCommerce

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
bel: Падпіскі на WooCommerce PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
bel: Абнаўленне падпісак WooCommerce

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
bel: Ідзе абнаўленне падпісак WooCommerce

en: Would you like to add a payment method now?
bel: Вы хочаце дадаць спосаб аплаты зараз?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
bel: Вы жадаеце абнавіць свае падпіскі, каб выкарыстоўваць гэты новы спосаб аплаты - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sНе%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
bel: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
bel: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
bel: ГГГГ-ММ-ДД

en: Year
bel: Год

en: Yes
bel: Так

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
bel: Вы збіраецеся выдаліць адзін або некалькі заказаў, якія ўтрымліваюць падпіску. Адкідаючы заказы ў смецце, падпіскі, набытыя з гэтымі заказамі, таксама будуць знішчаны.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
bel: Вы выдаляеце элемент падпіскі. Вам таксама трэба будзе ўручную скасаваць і выкінуць падпіску ў сметніцу на экране Кіраванне падпіскамі.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
bel: Вы не можаце паўторна актываваць гэтую падпіску, пакуль не заплаціце за яе падаўжэнне. Калі вам патрэбна дапамога, звяжыцеся з намі.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
bel: Вы не можаце аднавіць гэтую падпіску датэрмінова. Калі вам патрэбна дапамога, звяжыцеся з намі.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
bel: Вы не можаце паўторна падпісацца на гэтую падпіску. Калі вам патрэбна дапамога, звяжыцеся з намі.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
bel: Вы не можаце прыпыніць гэтую падпіску - дасягнуты ліміт прыпынення. Калі вам патрэбна дапамога, звяжыцеся з намі.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
bel: Вы не можаце пераключыць гэтую падпіску. Здаецца, вы не валодаеце падпіскай.

en: You can not switch to the same subscription.
bel: Вы не можаце перайсці на тую ж падпіску.

en: You can only switch to a subscription product.
bel: Вы можаце пераключыцца толькі на прадукт па падпісцы.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
bel: Вы не можаце абнавіць падпіску ў гэты час. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
bel: Вы не можаце змяніць падпіску, якая вам не належыць.

en: You cannot remove an item that does not exist.
bel: Вы не можаце выдаліць элемент, які не існуе.

en: You do not have permission to create subscriptions
bel: У вас няма дазволу на стварэнне падпісак

en: You do not have permission to read the subscriptions count
bel: У вас няма дазволу чытаць колькасць падпісак

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
bel: У вас ёсць падпіска на гэты прадукт. Выбар новай падпіскі заменіць вашу існуючую.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
bel: Вы ўжо дадалі варыянт гэтага прадукту ў кошык.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
bel: Вы ўжо падпісаліся на гэты прадукт, і ён абмежаваны адным на кліента. Вы не можаце набыць прадукт зноў.

en: You have an active subscription to this product already.
bel: У вас ужо ёсць актыўная падпіска на гэты прадукт.

en: You have no active subscriptions.
bel: У вас няма актыўных падпісак.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
bel: Вы дасягнулі канца падпіскі. Перайдзіце на %sпершую старонку%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
bel: Вы атрымалі заказ на падаўжэнне падпіскі ад %1$s. Іх парадак наступны:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
bel: Вы паспяхова змянілі элементы падпіскі. Ваш новы заказ і звесткі аб падпісцы паказаны ніжэй для даведкі:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
bel: Вы паспяхова выдалілі &quot;%1$s&quot; са сваёй падпіскі. %2$s Адмяніць?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
bel: Ваш заказ на падаўжэнне %1$s ад %2$s завершаны

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
bel: Ваш заказ на падаўжэнне падпіскі %1$s ад %2$s завершаны - спампуйце файлы

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
bel: Вашы прыкладання цяпер могуць ствараць, чытаць, абнаўляць або выдаляць падпіскі праз канчатковыя кропкі RESTful API з такім жа дызайнам, што і апошняя версія канчатковых кропак REST API WooCommerce.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
bel: Ваш кошык утрымліваў несапраўдны запыт на пераключэнне падпіскі. Ён быў выдалены з вашага кошыка.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
bel[0]: Ваш кошык утрымліваў несапраўдны запыт на пераключэнне падпіскі. Ён быў выдалены.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
bel: Ваш кошык быў ачышчаны ад прадуктаў па падпісцы. Адначасова можна набыць толькі адзін прадукт па падпісцы.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
bel: Цяпер вашы кліенты могуць праглядаць поўную інфармацыю аб падпісцы, у тым ліку радкі, адрас для выстаўлення рахункаў і дастаўкі, графік выстаўлення рахункаў і заказы на абнаўленне, на спецыяльнай старонцы %sMy Account &gt; View Subscription%s.

en: Your database has been updated successfully!
bel: Ваша база дадзеных была паспяхова абноўлена!

en: Your early renewal order was successful.
bel: Ваш заказ на датэрміновае абнаўленне быў паспяховым.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
bel: Ваш заказ на аднаўленне завершаны

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
bel: Ваш запыт на адмену папярэдняга дзеяння быў няўдалы.

en: Your subscription change is complete
bel: Змена вашай падпіскі завершана

en: Your subscription change is complete - download your files
bel: Змена вашай падпіскі завершана - спампуйце файлы

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
bel: Ваша падпіска была адменена.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
bel: Ваша падпіска прыпынена.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
bel: Ваша падпіска была паўторна актываваная.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
bel: Ваш заказ на падаўжэнне падпіскі завершаны - спампуйце файлы

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
bel[0]: Ваша падпіска будзе актываваная, калі аплата будзе ачышчана.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
bel: Ваш заказ на абнаўленне {blogname} атрыманы!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
bel: Квітанцыя аб абнаўленні вашага {blogname} ад {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
bel: Змена вашай падпіскі на {blogname} з {order_date} завершана

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
bel: Змена вашай падпіскі на {blogname} з {order_date} завершана - спампуйце файлы

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
bel: [%s] Падпіска скасавана

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
bel: [%s] Тэрмін падпіскі скончыўся

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
bel: [%s] Падпіска прыпыненая

en: [Remove]
bel: [Выдаліць]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
bel: [{blogname}] Новы парадак абнаўлення падпіскі ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
bel: [{blogname}] Падпіска зменена ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
bel: [{site_title}] Збой аўтаматычнай аплаты для {order_number}, паўтор запланаваны на запуск {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
bel: кліент прыпыняе падпіску

en: a subscription expires
bel: тэрмін падпіскі заканчваецца

en: account erasure request
bel: запыт на выдаленне акаўнта

en: an automatic payment fails
bel: аўтаматычная аплата не працуе

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
bel[0]: дзень

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
bel[0]: дзень

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
bel: дзён да Дня абнаўлення

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
bel: напрыклад 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
bel: напрыклад, 5,90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
bel: напрыклад, 9,90

en: emails sent to the customer and store manager
bel: электронныя лісты, адпраўленыя кліентам і менеджэрам крамы

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
bel: кожны

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
bel: кожныя %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
bel: кожныя %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
bel: чаканая дата ачышчэння %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
bel: для

en: how long to wait between retry attempts
bel: як доўга чакаць паміж спробамі паўторнай спробы

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
bel: у %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
bel: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
bel[0]: месяц

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
bel[0]: месяц

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
bel: новыя звязаныя метады замовы ў WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
bel: няма

en: now
bel: цяпер

en: staging
bel: пастаноўка

en: subscriptions
bel: падпіскі

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
bel: прыпыненні за разліковы перыяд.

en: the status applied to the renewal order and subscription
bel: статус прымяняецца да замовы на падаўжэнне і падпіскі

en: the total number of retry attempts
bel: агульная колькасць спробаў паўтору

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
bel: наперадзе

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
bel: версія %1$s састарэла. Асноўная версія %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
bel[0]: тыдзень

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
bel[0]: тыдзень

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
bel[0]: год

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
bel[0]: год
