WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to az translation catalogue (1263 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
az[0]: %d digər abunə yoxlanıldı və heç bir təmirə ehtiyac yoxdu.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
az: Növbəti ödəniş %sdır.

en:  Subscription Created
az: Abunəlik yaradıldı

en:  Subscription Deleted
az: Abunəlik Silindi

en:  Subscription Switched
az: Abunəlik dəyişdirildi

en:  Subscription Updated
az: Abunəlik Yenilənib

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
az: &quot;%s&quot; etibarlı yeni sifariş növü deyil.

en: $0 Initial Checkout
az: $0 İlkin Ödəniş

en: $type passed to the function was not a string.
az: Funksiyaya ötürülən $type sətir deyildi.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
az: %1$s %2$s sonra %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
az[0]: %1$s %2$s sonra %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
az: %1$s %2$s sonra %3$s hər %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
az: %1$s %2$s sonra %3$s hər %4$s üzrə %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
az: Hər il %1$s %2$s sonra %3$s %4$s %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
az: %1$s %2$s sonra %3$s %4$s %5$s üçün hər %6$s ildən bir

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
az: Hər %5$s ayın %4$s günündə %1$s %2$s sonra %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
az: Hər ayın %4$s tarixində %1$s %2$s, sonra %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
az: Hər ayın son günü %1$s %2$s sonra %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
az: Hər %4$s ayın sonuncu günü %1$s %2$s sonra %3$s

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
az: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
az: %1$s Abunəliyinizi dəyişə bilmək üçün %2$sSifarişlə %3$s%4$s üzrə ödənişi tamamlayın.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
az: %2$s pulsuz sınaqdan sonra %1$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
az: %1$s və %2$s qeydiyyat haqqı

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
az: %1$s hər %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
az: %1$s hər %2$s, %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
az[0]: %2$d element üçün %1$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
az: %2$s üçün %1$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
az: %1$s pulsuz sınaq, sonra %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
az: %1$s indi və

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
az: Hər il %1$s %2$s %3$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
az: Hər %4$s ildə %2$s %3$s üzrə %1$s

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
az: Hər %3$s ayın %2$s günündə %1$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
az: Hər ayın %2$s günü %1$s

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
az: Hər %2$s ayın sonuncu günü %1$s

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
az[0]: %1$s abunəliyini yeniləmək mümkün olmadı: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
az: %1$s abunə hadisəsi %2$s-da işə salındı

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
az: %2$s pulsuz sınaq ilə %1$s

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
az: %4$s üçün %1$s#%2$s%3$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
az: %1$sAbunəlik məhsulu əlavə edin »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
az: %1$sİndi %2$s abunə əlavə edin və ya yeni interfeys haqqında %3$daha çox öyrənin%4$s.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
az: %1$sAbunəliyi seçin%2$s%3$sWooCommerce Abunəlikləri genişləndirilməsi iki yeni abunə məhsulu növü əlavə edir - %4$sSadə abunə%5$s və %6$sDəyişən abunə%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
az: %1$s%2$s-ı necə yeniləməyi öyrənin

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
az: %1$sAbunəlikləri idarə etmək haqqında ətraflı məlumat əldə edin »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
az: %1$sQeyd:%2$s Abunəliklərlə əlaqəli sifarişlər bu ayarların təsirinə məruz qalan sifarişlərə daxil edilməyəcək.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
az: %1$sSifariş #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
az: %1$sPayPal İstinad Əməliyyatları%2$s hesabınızda aktivləşdirilib. Bütün abunə idarəetmə funksiyaları artıq aktivləşdirilib. Xoş satışlar!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
az: %1$sPayPal İstinad Əməliyyatları%2$s hesabınızda aktiv edilməyib, bəzi abunə idarəetmə funksiyaları aktiv edilməyib. Lütfən, PayPal ilə əlaqə saxlayın və onlardan hesabınızda %3$senable PayPal Referans Əməliyyatlarını%4$s tələb edin. %5$sPayPal Hesabını Yoxlayın%6$s %3$sƏtraflı məlumat əldə edin %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
az: %2$s hesabınızda %1$sPayPal İstinad Əməliyyatları aktiv edilməyib. Abunəliklərlə PayPal İstinad Əməliyyatlarından istifadə etmək istəyirsinizsə, lütfən, PayPal ilə əlaqə saxlayın və onlardan hesabınızda %3$senable PayPal Referans Əməliyyatlarını%4$s tələb edin. %5$sPayPal Hesabını Yoxlayın%6$s %3$sƏtraflı məlumat əldə edin %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
az: %1$sQiymət təyin edin%2$s%3$sAbunəlik qiymətləri digər məhsul qiymətlərindən bir qədər fərqlidir. Abunəlik üçün hesablaşma müddəti, uzunluq, qeydiyyat haqqı və pulsuz sınaq təyin edə bilərsiniz.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
az: %1$sXəbərdarlıq!%2$s Deyəsən, %1$sWooCommerce Abunəliklərini%2$s %3$s-dan %4$s-a endirmisiniz. Pluginin bu şəkildə aşağı salınması problemlər yarada bilər. Lütfən, %3$s və ya daha yüksək versiyaya güncəlləyin və ya əlavə yardım üçün %5$yeni dəstək bileti%6$s açın. %7$sƏtraflı məlumat »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
az: %1$sXəbərdarlıq!%2$s %1$sWooCommerce Abunəliklərinin Erkən Yenilənməsi%2$s plagininin aktiv olduğunu görə bilərik. %1$sWooCommerce Abunəliklərinin %3$s versiyası%2$s əsas plaqində paketlənmiş həmin plaqinin funksionallığı ilə birlikdə gəlir. Hər hansı münaqişənin qarşısını almaq üçün WooCommerce Abunəliklərinin Erkən Yenilənməsini deaktiv edin.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
az: %1$sXəbərdarlıq!%2$s Biz %1$sWooCommerce Abunəlikləri 2.3.0 - 2.3.2%2$s-da abunəliyin yenilənməsi sifarişinizin və müştəri abunə keşlərinin etibarsız məlumatların olmasına səbəb ola biləcək problem aşkar etdik. Keşlənmiş məlumatı necə yeniləmək haqqında məlumat üçün %3$yeni dəstək biletini açın%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
az: %1$sWooCommerce Abunəlikləri Quraşdırıldı%2$s – %3$sAbunəlikləri satmağa hazırsınız!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
az: %1$sWooCommerce Abunəlikləri qeyri-aktivdir.%2$s WooCommerce Abunəliklərinin işləməsi üçün %3$sWooCommerce plagini%4$s aktiv olmalıdır. Lütfən, %5$squraşdırın və WooCommerce »%6$s-ı aktivləşdirin

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
az: %1$sWooCommerce Abunəlikləri qeyri-aktivdir.%2$s Abunəliklərin bu versiyası WooCommerce %3$s və ya daha yenisini tələb edir. Lütfən, %4$WooCommerce-i %3$s və ya daha yeni »%5$s versiyasına yeniləyin

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
az: %2$s %1$s cari abunəlik

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
az: %2$s %1$s abunəlik bitdi

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
az: %2$s %1$s yeni abunəlik

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
az: %2$s %1$s abunə ləğvi

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
az: %2$s %1$s abunəlik yeniləmələri

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
az: %2$s %1$s abunəliyi yenidən abunə olur

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
az: %2$s %1$s abunə qeydiyyatı

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
az: %2$s %1$s abunə keçidləri

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
az[0]: Bu ay %2$s%1$s ləğvi%3$s abunə ləğvi

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
az[0]: %2$s%1$s yenilənməsi%3$s abunəlik bu ay yenilənir

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
az[0]: Bu ay %2$s%1$s qeydiyyatı%3$s abunə qeydiyyatı

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
az[0]: %d Ləğv Edildi Yenidən Ödəniş

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
az[0]: %d Uğursuz Ödəniş Yenidən cəhd

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
az[0]: %d Ödəniş Yenidən Yoxlama Gözlənir

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
az[0]: %d Ödəniş Yenidən Cəhd Emal edilir

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
az[0]: %d Uğurlu Ödəniş Yenidən Sınaq

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
az[0]: %d uğursuzluq

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
az[0]: %d element

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
az: %s - Sifariş

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
az: %s əvvəl

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
az: %s orta yeniləmə məbləği

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
az[0]: %s gün

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
az: ayın %s günü

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
az: hər həftə %s

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
az[0]: %s ay

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
az: %s xalis abunə qazancı

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
az: %s xalis abunə itkisi

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
az: %s hər ayın son günü

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
az: Bu dövrdə %s yenilənmə gəliri

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
az: %s yeniləmə sifarişi

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
az: Bu dövrdə %s yeniləmə gəliri

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
az: %s yeniləmə gəliri bərpa edildi

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
az: Bu ay %s yeniləmə gəliri

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
az: %s bu dövrdə yenidən abunə gəliri əldə etdi

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
az: %s təkrar cəhd uğursuz oldu

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
az: %s yenidən cəhd gözləyir

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
az: %s təkrar cəhd uğur qazandı

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
az: Bu dövrdə %s qeydiyyatdan əldə edilən gəlir

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
az: %s bu ay qeydiyyatdan keçən gəlir

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
az[0]: %s abunə statusu dəyişdi.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
az: %s bu dövrdə gəliri dəyişdirin

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
az[0]: %s həftə

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
az[0]: %s il

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
az: %sƏtraflı məlumat »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
az: (%s saniyədə)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
az: (%s daxildir)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
az: 1 gün

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
az: 1 ay

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
az: 1 həftə

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
az: 1 il

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
az: PayPal ilə son abunə ödənişini emal edərkən ölümcül xəta baş verdi. Lütfən, %1$Bunu həll etmək üçün dərhal WooCommerce Support%3$s-da yeni bilet açın. %2$sƏtraflı məlumat »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
az: Məhsulda &quot;Səbətə əlavə et&quot; mətni olan bir düymə göstərilir. Defolt olaraq, abunə bunu &quot;İndi qeydiyyatdan keç&quot; olaraq dəyişir. Abunəliklər üçün düymə mətnini burada fərdiləşdirə bilərsiniz.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
az: %1$s-a məxsus abunəlik ləğv edildi. Onların abunə təfərrüatları aşağıdakılardır:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
az: %1$s-a məxsus abunəlik istifadəçi tərəfindən dayandırılıb. Onların abunə təfərrüatları aşağıdakılardır:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
az: %1$s-a məxsus abunəlik müddəti başa çatıb. Onların abunə təfərrüatları aşağıdakılardır:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
az: Abunəlik səbətinizdən silindi. Ödəniş keçidi məhdudiyyətlərinə görə, müxtəlif abunə məhsulları eyni vaxtda alına bilməz.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
az: Abunəlik səbətinizdən silindi. Məhsullar və abunəliklər eyni vaxtda alına bilməz.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
az: Abunəlik yeniləməsi səbətinizdən silindi. Birdən çox abunə eyni vaxtda alına bilməz.

en: About WooCommerce Subscriptions
az: WooCommerce Abunəlikləri haqqında

en: Accept Early Renewal Payments
az: Erkən Yeniləmə Ödənişlərini qəbul edin

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
az: Modal vasitəsilə Erkən Yeniləmə Ödənişlərini qəbul edin

en: Accept Manual Renewals
az: Manual Yeniləmələri qəbul edin

en: Actions
az: Tədbirlər

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
az: Aktivləşdirin

[ctx: Subscription status]
en: Active
az: Aktiv

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Aktiv <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
az: Aktiv Məhsul Açarı

en: Active Subscriptions
az: Aktiv Abunəliklər

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
az: Aktiv Abunəliklər %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
az[0]: %d ödəniş üçün aktivdir

en: Active for unlimited payments
az: Limitsiz ödənişlər üçün aktivdir

en: Active for x payments
az: x ödənişləri üçün aktivdir

en: Active subscriber?
az: Aktiv abunəçi?

en: Add
az: Əlavə et

en: Add New
az: Yeni əlavə et

en: Add New Retry
az: Yeni Yenidən cəhd əlavə edin

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
az: Yeni Abunəlik əlavə edin

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
az: Abunəlik əlavə edin

en: Add a Subscription Product
az: Abunəlik Məhsulu əlavə edin

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
az: Ödəniş əlavə edin

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
az: Ödəniş metodu əlavə edin

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
az: Ödəniş metodu əlavə edin

en: Add to Cart Button Text
az: Səbətə əlavə et düyməsi mətni

en: Address
az: Ünvan

en: Affected event: | Affected events:
az[0]: Təsirə məruz qalan hadisə:

en: Align Subscription Renewal Day
az: Abunəlik Yeniləmə Gününü uyğunlaşdırın

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
az: Abunəlik yeniləməsini həftənin, ayın və ya ilin müəyyən bir gününə uyğunlaşdırın. Məsələn, ayın birinci günü. %1$sƏtraflı məlumat%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
az: Bu abunəliyi alan bütün müştərilər üçün ödəniş tarixini həftənin və ya ayın müəyyən bir gününə uyğunlaşdırın.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
az: Bu abunə üçün ödəniş tarixini ilin müəyyən bir gününə uyğunlaşdırın. Əgər tarix artıq bu il baş veribsə, ilk ödəniş %s ilə həyata keçiriləcək. Bu məhsul üçün ödəniş sinxronizasiyasını deaktiv etmək üçün günü 0-a təyin edin.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
az: Bütün əlaqəli abunə elementləri səbətdən silindi.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
az: Bütün əlaqəli abunə elementləri idi

en: All orders types
az: Bütün növ sifarişlər

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
az: Ödəniş metodu olmadan $0 ilkin ödənişə icazə verin.

en: Allow Switching
az: Keçirməyə icazə verin

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
az: Abunəlik məhsulunun eyni əməliyyatda digər məhsullar və abunələrlə birlikdə alınmasına icazə verin.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
az: Ödəniş metodu təqdim etmədən ilkin ödənişi $0 olan abunə məhsulunun alınmasına icazə verin. Abunəliyi aktiv saxlamaq üçün müştəridən ilkin dövrün sonunda ödəniş metodu təqdim etməsi tələb olunacaq.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
az: Müştərilərə %1$sMənim Hesabım &gt; Abunəliyə Baxın%2$s səhifəsindən ödənişdən yan keçməyə və abunəliyini erkən yeniləməyə icazə verin. %3$sƏtraflı məlumat.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
az: Müştərilərə Baxış Abunəliyi səhifəsindən avtomatik yenilənmələri yandırıb söndürməyə icazə verin.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
az: Birdən çox abunə və məhsulun eyni vaxtda alınmasına icazə verin.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
az: Abunəçilərə müxtəlif abunəliklər arasında keçid etməyə (təkmilləşdirməyə və ya yeniləməyə) icazə verin. %1$sƏtraflı məlumat%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
az: Həmişə

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
az[0]: Son abunə ilə bağlı hadisəni emal edərkən xəta baş verdi. Təsirə məruz qalmış abunəliyi necə düzəltmək və bu xətanın mümkün səbəbləri haqqında ətraflı öyrənmək üçün %1$shere%2$s bələdçisimizi oxuyun.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
az: Xəta baş verdi, yenidən cəhd edin və ya alternativ ödəniş formasını sınayın.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
az: İlk təkrarlanan ödənişi yükləməzdən əvvəl gözləmək üçün əlavə vaxt. İstənilən qeydiyyat haqqı hələ də abunəliyin əvvəlində tutulacaq. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
az: İlk təkrarlanan ödənişi yükləməzdən əvvəl gözləmək üçün əlavə vaxt. İstənilən qeydiyyat haqqı hələ də abunəliyin əvvəlində tutulacaq. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
az: %1$s üzrə abunəliyinizi yeniləmək üçün sifariş yaradılıb. Bu fakturanı ödəmək üçün aşağıdakı linkdən istifadə edin: %2$s

en: And much more...
az: Və daha çox...

en: Any Payment Method
az: İstənilən Ödəniş Metodu

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
az: Bu elementi abunəliyinizdən silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
az: Ödəniş metodunu PayPal standartından dəyişmək istədiyinizə əminsiniz? Bu, PayPal-da abunəni dayandıracaq.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
az: Yeniləmə prosesini həyata keçirmək istədiyinizə əminsiniz? Bu, müştəridən ödəniş alacaq və onlara yeniləmə sifarişini e-poçtla göndərəcək (e-poçtlar aktivdirsə).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
az: Bu yeniləmə sifarişi üçün ödənişi yenidən sınamaq istədiyinizə əminsiniz? Bu, müştəridən ödəniş almağa və yeniləmə sifarişi e-poçtlarını göndərməyə cəhd edəcək (e-poçtlar aktivdirsə).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
az: Ödəniş üsullarının yalnız müvəqqəti olaraq rədd edilməsi səbəbindən itiriləcək təkrarlanan gəliri bərpa etməyə cəhd edin. %1$sƏtraflı məlumat%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
az: Avtomatik Yeniləmə keçidi

en: Auto renew
az: Avtomatik yeniləmə

en: Automatic Failed Payment Retries
az: Avtomatik Uğursuz Ödəniş Yenidən Sınaqlar

en: Automatic Failed Payment Retry
az: Avtomatik Uğursuz Ödəniş Yenidən Sınaq

en: Automatic Recurring Payments
az: Avtomatik Təkrarlanan Ödənişlər

en: Automatic payment failed for order {order_number}
az: {order_number} sifarişi üçün avtomatik ödəniş alınmadı

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
az: {order_number} üçün avtomatik ödəniş alınmadı, biz {retry_time} ərzində yenidən cəhd edəcəyik

en: Automatic renewal payment failed
az: Avtomatik yeniləmə ödənişi alınmadı

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
az: Bu müddətdən sonra abunə müddəti avtomatik olaraq başa çatır. Bu uzunluq hər hansı pulsuz sınaq və ya sinxronlaşdırılmış ilk yeniləmə tarixindən əvvəl verilən vaxta əlavədir.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
az: Bu müddətdən sonra abunə müddəti avtomatik olaraq başa çatır. Bu uzunluq hər hansı pulsuz sınaq və ya sinxronlaşdırılmış ilk yeniləmə tarixindən əvvəl verilən vaxta əlavədir.

en: Average Lifetime Value
az: Orta Ömür Boyu Dəyəri

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
az: Orta Ömür Dəyəri %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
az: Orta Təkrarlanan Xətt Cəmi %s

en: Backordered
az: Geri sifariş verildi

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
az: Bu səbəbdən, ölkəniz üçün yeganə mövcud seçim olmadığı halda, Abunəliklər üçün ödəniş üsulu kimi tövsiyə edilmir.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
az: %sWC_Subscription%s sinfi %sWC_Order%s-i genişləndirdiyi üçün siz onun tanış metodlarından istifadə edə bilərsiniz, məsələn, %s$subscription-&gt;update_status()%s və ya %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
az: Abunəliklər üçün PayPal Standardını aktiv etməzdən əvvəl, lütfən nəzərə alın ki, PayPal Standard-dan istifadə edərkən müştərilər abunəlik müddəti ərzində PayPal Standard-dan istifadə etməyə qapanırlar və PayPal Standard-da bir sıra məhdudiyyətlər var. Lütfən, %1$s haqqında bələdçini oxuyun, bu seçimi aktivləşdirməzdən əvvəl Abunəliklər üçün PayPal Standard%2$s-ı tövsiyə etmirik.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
az: Sizi yola göndərməzdən əvvəl verilənlər bazanızı ən yeni versiyaya yeniləməliyik. Əgər saytınızın son ehtiyat nüsxəsi yoxdursa, %s-ni yaratmaq vaxtıdır.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
az: Qruplaşdırılmış Abunəliklər Arasında

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
az: Abunə Varyasyonları Arasında

[ctx: table column header]
en: Big Bang
az: Böyük partlayış

en: Billing
az: Faturalandırma

en: Billing Address
az: Fatura Ünvanı

en: Billing Period
az: Hesablaşma müddəti

en: Billing Period:
az: Hesablaşma müddəti:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
az: PayPal-da faktura müqaviləsi ləğv edildi.

en: Billing interval:
az: Hesablaşma intervalı:

en: Billing period for the subscription.
az: Abunə üçün hesablaşma müddəti.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
az: Ödəniş:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
az: Həm abunə üçün istifadə edilən göndərmə ünvanı, həm də gələcək satınalmalar üçün defolt göndərmə ünvanınız yenilənəcək.

en: Browse products
az: Məhsulları nəzərdən keçirin

en: Browser User Agent
az: Brauzer İstifadəçi Agenti

en: But wait, there's more!
az: Amma gözləyin, daha çox var!

en: Button Text
az: Düymə Mətni

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
az: Defolt olaraq, Abunəliklər ödənişi 7 gün ərzində 5 dəfə təkrar etməyə çalışacaq. Yenidən cəhd sisteminə nəzarət edən qaydalar fərdiləşdirmək üçün dəyişdirilə bilər:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
az: Varsayılan olaraq, mövcud abunə məhsuluna yeni faylların əlavə edilməsi avtomatik olaraq aktiv abunəçilərə yeni fayllara giriş imkanı verəcək. Bununla belə, indi abunəçilərə yalnız növbəti yeniləmə ödənişindən sonra yeni fayllara giriş təmin etmək üçün %snew content damlama parametrini aktivləşdirə bilərsiniz.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
az: Abunəliyi Fərdi Sifariş Növü etməklə, abunə indi də fərdi yazı növüdür. Bu, abunəlikləri sorğulamağı daha sürətli edir və o, WordPress yazıları və səhifələri kimi miqyaslana bilən verilənlər bazası sxemindən istifadə edir.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
az: Abunəliyinizi erkən yeniləməklə növbəti ödənişiniz %s olacaq.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
az: Abunəliyinizi erkən yeniləməklə, %s üçün planlaşdırılan növbəti ödənişiniz ləğv ediləcək.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
az: WooCommerce Abunəliklərindən istifadə etməklə, siz şəxsi məlumatlarınızı saxlaya bilərsiniz və abunə ödənişlərini almaq üçün istifadə etdiyiniz üçüncü tərəf ödəniş prosessorlarından asılı olaraq şəxsi məlumatlarınızı xarici mənbələrlə paylaşa bilərsiniz.

en: Cache Update Failures
az: Keş Yeniləmə Uğursuzluqları

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
az: Ünvan növünün görünən adını əldə etmək mümkün deyil. Ünvan növü sətir deyil.

en: Can not get status name. Status is not a string.
az: Status adını almaq mümkün deyil. Status sətir deyil.

en: Cancel
az: Ləğv et

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
az: Ləğv et

en: Cancel Now
az: İndi Ləğv et

en: Cancel and remove personal data
az: Şəxsi məlumatları ləğv edin və silin

en: Cancellations
az: Ləğvlər

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
az: Ləğv edildi

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
az: Ləğv Tarixi

en: Cancelled Subscription
az: Ləğv edilmiş Abunəlik

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
az: Ləğv edilmiş Abunəlik e-poçtları müştərinin abunəliyi ləğv edildikdə (mağaza meneceri və ya müştəri tərəfindən) göndərilir.

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
az: Abunəlik yaratmaq mümkün deyil: %s.

en: Change
az: Dəyişmək

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
az: %s ünvanını dəyişin

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
az: Ödəniş metodunu dəyişdirin

en: Change Trial and End Dates
az: Sınaq və Bitmə tarixlərini dəyişdirin

en: Change address
az: Ünvanı dəyişdirin

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
az: Dövrün başlanğıcı və sonu arasında abunəliklərdə dəyişiklik.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
az: Ödənişi dəyişdirin

en: Change payment features:
az: Ödəniş xüsusiyyətlərini dəyişdirin:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
az: Ödəniş üsulunu dəyişdirin

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
az: Ödəniş üsulunu dəyişdirin

en: Check Out What's New
az: Yeniliklərə baxın

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
az: Yeni ödəniş üsulu seçin.%s

en: Choose a new subscription.
az: Yeni abunə seçin.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
az: Aktiv və qeyri-aktiv abunəçilərə təyin etmək üçün standart rolları seçin. Qeydlərin aparılması məqsədilə abunəçilər üçün istifadəçi hesabı yaradılmalıdır. Sizin kimi %1$administrator%2$s rolu olan istifadəçilərə administratorların bloklanmasının qarşısını almaq üçün heç vaxt bu rollar ayrılmayacaq.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
az: Abunə qiymətini, hesablaşma intervalını və müddətini seçin.

en: Choose which format of email to send.
az: Göndərmək üçün hansı e-poçt formatını seçin.

en: Clear
az: Təmiz

en: Complete checkout to renew now.
az: İndi yeniləmək üçün ödənişi tamamlayın.

en: Complete checkout to renew your subscription.
az: Abunəliyinizi yeniləmək üçün ödənişi tamamlayın.

en: Complete checkout to resubscribe.
az: Yenidən abunə olmaq üçün ödənişi tamamlayın.

en: Completed Renewal Order
az: Tamamlanmış Yeniləmə Sifarişi

en: Continue
az: Davam et

en: Copy billing address
az: Faktura ünvanını kopyalayın

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
az: Abunəlik əldə etmək mümkün olmadı. Çox güman ki, abunə açarı abunəyə istinad etmir. Açar bu idi: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
az: Ölkə / Dövlət

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
az: Kupon verilən ödənişlərin sayı ilə məhdudlaşacaq. Bundan sonra avtomatik olaraq abunəlikdən silinəcək. “Ödənişlər”ə ilkin abunə ödənişi də daxildir.

en: Create pending parent order
az: Gözləyən ana sifariş yaradın

en: Create pending parent order requested by admin action.
az: Admin əməliyyatının tələb etdiyi gözlənilən ana sifariş yaradın.

en: Create pending renewal order
az: Gözləyən yeniləmə sifarişi yaradın

en: Create pending renewal order requested by admin action.
az: Admin əməliyyatı tərəfindən tələb edilən gözlənilən yeniləmə sifarişi yaradın.

en: Create subscriptions
az: Abunəliklər yaradın

en: Created Date
az: Yaradılma tarixi

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
az: Fərdi Xam Yenidən Sınaq Qaydası

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
az: Fərdi Yenidən Sınaq Qaydası

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
az: Fərdi Yenidən Sınaq Qayda Sinfi

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
az: Fərdi Yenidən Sınaq Qaydaları

en: Custom field deleted.
az: Fərdi sahə silindi.

en: Custom field updated.
az: Fərdi sahə yeniləndi.

en: Customer
az: Müştəri

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
az[0]: %1$s müştərisi abunəliyini dəyişdi. Onların yeni abunəliyinin təfərrüatları aşağıdakılardır:

en: Customer ID is invalid.
az: Müştəri ID-si yanlışdır.

en: Customer Payment Retry
az: Müştəri Ödənişini Yenidən Sınayın

en: Customer Provided Note
az: Müştəri tərəfindən verilən Qeyd

en: Customer Renewal Invoice
az: Müştəri yeniləmə fakturası

en: Customer Suspensions
az: Müştərilərin dayandırılması

en: Customer Totals
az: Müştəri Cəmiləri

en: Customer add payment method page &rarr;
az: Müştəri ödəniş metodu səhifəsini əlavə edir →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
az: Müştəri Hesabım səhifəsi vasitəsilə &quot;%1$s&quot; (Məhsul ID: #%2$d) əlavə etdi.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
az: Müştəri %s əlavə etdi.

en: Customer change payment method page &rarr;
az: Müştəri ödəniş üsulunu dəyişmə səhifəsi →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
az: Müştəri Hesabım səhifəsi vasitəsilə &quot;%1$s&quot; (Məhsul ID: #%2$d) sildi.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
az: Müştəri erkən yeniləməyi xahiş etdi:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
az: Müştəri #%s sifarişi ilə yenidən abunə oldu

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
az: Müştəri abunə keşi indi %1$s və %2$s tərəfindən idarə olunur.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
az: Müştəri abunə keşini indi %1$s idarə edir.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
az: Müştəri %s sifarişi ilə uğurla yeniləndi.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
az: Müştəri: %1$s-dan %2$s-a dəyişdi.

en: Customer's notes about the order
az: Sifariş haqqında müştəri qeydləri

en: Customer:
az: Müştəri:

en: Customers
az: Müştərilər

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
az: Müştərilər və digər qeyri-inzibati istifadəçilər yeniləmə davam edərkən fasiləsiz olaraq mağazanıza nəzər sala və satın ala bilərlər.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
az: Müştərilər indi bir əməliyyatda müxtəlif abunə məhsullarını ala bilərlər. Məhsullar istənilən cədvəl üzrə ödəniş edə bilər və qeydiyyat rüsumlarının və/və ya pulsuz sınaqların istənilən kombinasiyasına malik ola bilər.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
az: Abunəliyi olan müştərilər bu ayardan kənarlaşdırılır.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
az: Yenidən Sınaq Qaydalarını fərdiləşdirin

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
az: Abunəçinin hesab səhifəsində abunəliyin yanındakı düymədə göstərilən mətni fərdiləşdirin. Defolt olaraq &quot;Abunəliyi dəyişin&quot;dir, lakin siz bunu &quot;Yüksəlləşdirin&quot; və ya &quot;Abunəliyi Dəyişdirin&quot; olaraq dəyişmək istəyə bilərsiniz.

en: Database Update Required
az: Verilənlər Bazasının Yenilənməsi Tələb olunur

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
az: Verilənlər bazası %s versiyasına yeniləndi

en: Date
az: Tarix

en: Date Changed
az: Tarix Dəyişdi

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
az: Dayandırılma tarixi

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
az: Dayandırılma tarixi: %s

en: Date type can not be an empty string.
az: Tarix növü boş sətir ola bilməz.

en: Date type is not a string.
az: Tarix növü sətir deyil.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
az: Gün

en: Delete Customer Subscription Cache
az: Müştəri Abunə Keşini silin

en: Delete Permanently
az: Həmişə Sil

en: Delete Related Order Cache
az: Əlaqədar Sifariş Keşini silin

en: Delete all variations without a subscription
az: Abunə olmadan bütün variasiyaları silin

en: Delete this item permanently
az: Bu elementi həmişəlik silin

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
az: Tərtibatçılar indi abunə məlumatlarını sorğulamaq və ya dəyişdirmək üçün %sget_posts()%s kimi bütün tanış WordPress funksiyalarından istifadə edə bilərlər.

en: Disable auto renew
az: Avtomatik yeniləməni söndürün

en: Discount
az: Güzəşt

en: Display the auto renewal toggle
az: Avtomatik yeniləmə keçidini göstərin

en: Do not limit
az: məhdudlaşdırmayın

en: Do not synchronise
az: Sinxronizasiya etməyin

[ctx: short for documents]
en: Docs
az: Sənədlər

[ctx: short for documents]
en: Documentation
az: Sənədlər

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
az: Endir

en: Downloadable
az: Yüklənə bilər

en: Drip Downloadable Content
az: Drip Yüklənə bilən Məzmun

en: Early Renewal
az: Erkən Yeniləmə

en: Edit
az: Redaktə et

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
az: Redaktə et

en: Edit Retry
az: Redaktə edin Yenidən cəhd edin

en: Edit Subscription
az: Abunəliyi redaktə edin

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
az: Abunəliyi redaktə edin

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
az: Abunəliyi redaktə etmək xəta ilə uğursuz oldu: %s

en: Email
az: E-poçt

en: Email Address
az: E-poçt ünvanı

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
az: E-poçt Başlığı

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
az: E-poçt növü

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
az: E-poçt: %s

en: Enable Automatic Retry
az: Avtomatik təkrar cəhdi aktivləşdirin

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
az: Abunəliklər üçün PayPal Standardını aktivləşdirin

en: Enable auto renew
az: Avtomatik yeniləməni aktivləşdirin

en: Enable automatic payments
az: Avtomatik ödənişləri aktivləşdirin

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
az: Uğursuz təkrarlanan ödənişlərin avtomatik təkrar cəhdini aktivləşdirin

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
az: Abunəlik məhsullarında endirilə bilən məzmun üçün damlama funksiyasını aktivləşdirin.

en: Enable this email notification
az: Bu e-poçt bildirişini aktivləşdirin

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
az: Aktivləşdir/Söndür

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
az: Bunun aktivləşdirilməsi məhsula əlavə edilən yeni endirilə bilən fayllara yalnız növbəti yeniləmə emal edildikdən sonra giriş imkanı verir.%sDefolt olaraq, məhsula əlavə edilmiş yeni endirilə bilən fayllara giriş dərhal həmin məhsula aktiv abunə olan istənilən müştəriyə verilir.

en: End Date
az: Bitmə vaxtı

[ctx: table heading]
en: End Date
az: Bitmə vaxtı

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
az: Bitmə vaxtı

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
az: Bitmə tarixi: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
az: Bitmə vaxtı

[ctx: table heading]
en: End date
az: Bitmə vaxtı

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
az: Bitmə tarixi: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
az: Əvvəlcədən Ödəniş Müddətinin Sonu

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
az: Əvvəlcədən Ödəniş Müddətinin Sonu: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
az: Hesabım → Abunəlik Ödəniş Metodunu Dəyişdir səhifəsi üçün son nöqtə

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
az: Hesabım → Abunəliklər səhifəsi üçün son nöqtə

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
az: Hesabım → Abunəliyə Baxın səhifəsi üçün son nöqtə

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
az: Yeni intervalı tək nömrə kimi daxil edin (məsələn, hər 2-ci ayda şarj etmək, 2-ni daxil edin):

en: Enter a new length (e.g. 5):
az: Yeni uzunluq daxil edin (məsələn, 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
az: Bu e-poçt üçün alıcıları (vergüllə ayrılmış) daxil edin. Defolt olaraq %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
az: Gün, həftə, ay və ya il yeni dövrü daxil edin:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
az: Səhv

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
az: Xəta %d: Abunəliyə vergi əlavə etmək mümkün deyil. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
az: Xəta %d: Sifariş yaratmaq mümkün deyil. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
az: Xəta %d: Abunəlik yaratmaq mümkün deyil. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

en: Error during subscription status transition.
az: Abunə statusunun keçidi zamanı xəta.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
az: Abunəliklərin son nöqtələrini yadda saxlama xətası: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView abunə%2$s və %1$sAbunəlik ödəniş metodu%2$s eyni ola bilməz. Dəyişikliklər geri qaytarıldı.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
az: Bəzi məlumatların yenilənməsi xətası: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
az: Xəta: yaradılmış abunəliyə məhsul əlavə etmək mümkün deyil. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
az: Xəta: &quot;%s&quot; qeydi ilə yeniləmə sifarişi yaratmaq mümkün deyil

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
az: Xəta: Abunəlik yaratmaq mümkün deyil. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
az: Xəta: brauzerinizin saat qurşağını tapmaq mümkün olmadı.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
az: Qalan təxmini vaxt (dəqiqə:saniyə): %s

en: Expire after
az: Müddəti bitdikdən sonra

[ctx: Subscription status]
en: Expired
az: İstifadə müddəti bitdi

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Müddəti bitdi <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
az: Müddəti bitmiş Abunəlik

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
az: Müddəti bitmiş Abunəlik e-poçtları müştərinin abunə müddəti bitdikdə göndərilir.

en: Export CSV
az: CSV ixrac edin

[ctx: Subscription status]
en: Failed
az: Uğursuz oldu

en: Failed Payment Retries
az: Uğursuz Ödəniş Yenidən Sınaqlar

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
az: Uğursuz təkrarlanan ödənişlər indi avtomatik olaraq təkrarlana bilər. Bu, ödəniş üsullarının müvəqqəti olaraq rədd edilməsi səbəbindən itirilən gəliri bərpa etməyə kömək edir.

en: Failed retries
az: Yenidən cəhdlər uğursuz oldu

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
az: %s abunəliyi üçün uğursuz qeydiyyat.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
az: #%1$s: %2$s sifarişi üçün abunə statusunu aktivləşdirmək alınmadı

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
az: #%1$s sifarişi ləğv edildikdən sonra abunəliyi ləğv etmək alınmadı: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
az: #%1$s: %2$s sifarişi üçün abunə üzrə uğursuz ödənişi emal etmək alınmadı

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
az: #%1$s: %2$s sifarişi üçün abunəliyi vaxtı keçmiş kimi təyin etmək alınmadı

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
az: Müştəri %s sifarişi ilə erkən yeniləndikdən sonra abunəlik tarixlərini yeniləmək alınmadı.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
az: #%1$s sifarişi dayandırıldıqdan sonra abunə statusunu yeniləmək alınmadı: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
az: Rəsmi %3$sWooCommerce Marketplace%4$s-da %1$s%2$s avtomatik abunə ödənişlərini dəstəkləyən yeni şlüzlər tapın.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
az: İlk ödəniş nisbətdə. Növbəti ödəniş: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
az: İlk ödəniş: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
az: İlk yeniləmə: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
az: Bütün Abunəlik Məhsulları üçün

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
az: Bütün Abunəlik Məhsullarının Təkmilləşdirilməsi və Endirilməsi üçün

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
az: Yalnız Virtual Abunəlik Məhsullarının Təkmilləşdirilməsi və Endirilməsi üçün

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
az: Bütün Abunəlik Məhsullarının Təkmilləşdirilməsi üçün

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
az: Yalnız Virtual Abunəlik Məhsullarının Təkmilləşdirilməsi üçün

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
az: Yalnız Virtual Abunə Məhsulları üçün

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
az: Dükan menecerinin Abunəliklər v1.5 ilə abunəliyi avtomatikdən əl ilə uzadılan ödənişlərə (və ya əl ilə avtomatik ödənişə) dəyişməsi üçün verilənlər bazası birbaşa dəyişdirilməlidir. Abunəliklər indi ödəniş şlüzləri üçün sizə bunu yeni %sEdit Abunəlik%s interfeysindən dəyişməyə imkan verir.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
az: Təkrarlanan abunə ödənişlərini emal etmək məqsədilə biz müştərinin adını, faktura ünvanını, çatdırılma ünvanını, e-poçt ünvanını, telefon nömrəsini və kredit kartı/ödəniş məlumatlarını saxlayırıq.

[ctx: shipping method price]
en: Free
az: Pulsuz

en: Free Trial
az: Ödənişsiz sınaq

en: Free shipping coupon
az: Pulsuz çatdırılma kuponu

en: Free trial
az: Ödənişsiz sınaq

en: Free trial length
az: Pulsuz sınaq müddəti

en: Free trial period
az: Pulsuz sınaq müddəti

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
az: Gateway admin Abunəlikdə ödəniş metodunun dəyişdirilməsini dəstəkləmir.

en: Generate Customer Subscription Cache
az: Müştəri Abunə Keşini yaradın

en: Generate Related Order Cache
az: Əlaqədar Sifariş Keşini yaradın

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
az: WooCommerce Abunəlik Parametrlərinə keçin

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
az: WooCommerce Abunəlik Parametrlərinə keçin »

note: translators: hour placeholder for time input, javascript format
en: HH
az: H H

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
az: salam %s,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
az: Şərəf Yeniləmə Sifariş Məlumatı

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
az: Neçə müştəri 6 aydan çox abunə olaraq qalır? Abunəçilərinizin orta ömrü nə qədərdir? Mağazanız gələn ay nə qədər yenilənmə gəliri qazanacaq?

en: IP Address
az: IP ünvanı

en: IPN subscription cancelled.
az: IPN abunəliyi ləğv edildi.

en: IPN subscription failing payment method changed.
az: IPN abunəliyi uğursuz ödəniş üsulu dəyişdirildi.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
az: IPN abunə ödənişi %1$s səbəbi: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
az: IPN abunə ödənişi %s.

en: IPN subscription payment completed.
az: IPN abunə ödənişi tamamlandı.

en: IPN subscription payment failure.
az: IPN abunə ödənişində uğursuzluq.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
az: IPN abunə ödəniş üsulu PayPal olaraq dəyişdirildi.

en: IPN subscription sign up completed.
az: IPN abunə qeydiyyatı tamamlandı.

en: IPN subscription suspended.
az: IPN abunəliyi dayandırıldı.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
az: Abunəçinin abunəliyi əl ilə ləğv edilərsə və ya müddəti bitərsə, ona bu rol təyin ediləcək.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
az: Abunəlik həftənin, ayın və ya ilin müəyyən bir gününə sinxronlaşdırılıbsa, qeydiyyat zamanı abunə üçün proporsional məbləğ alın.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
az: Əgər siz PayPal Standard və ya PayPal Referans əməliyyatlarından istifadə edirsinizsə, daha ətraflı məlumat üçün %1$sPayPal Məxfilik Siyasətinə%2$s baxın.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
az: Yeni abunə satınalmalarının yenilənmə ödənişlərinin avtomatik tutulmasını istəmirsinizsə, avtomatik ödənişləri söndürə bilərsiniz. Mövcud avtomatik abunəliklər müştərilərdən avtomatik ödəniş almağa davam edəcək. %1$sƏtraflı məlumat%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
az: Əgər server xətası almısınızsa və bu bildirişi tapmaq üçün səhifəni yenidən yükləmisinizsə, lütfən, %s saniyə ərzində səhifəni yeniləyin və təkmilləşdirmə proseduru problemsiz yenidən başlayacaq.

en: Ignore this error
az: Bu xətaya məhəl qoymayın

en: Ignore this error (not recommended)
az: Bu xətaya məhəl qoymayın (tövsiyə edilmir)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
az: Abunəlikləri CSV vasitəsilə WooCommerce-ə idxal edin və ya abunələrinizi WooCommerce-dən WooCommerce Abunəlikləri İdxalçı/İxracatçı uzantısı ilə CSV-yə ixrac edin.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
az: Abunəlikləri İdxal/İxrac

en: Improved scheduled action data storage
az: Təkmilləşdirilmiş planlaşdırılmış fəaliyyət məlumatlarının saxlanması

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
az: %s içində

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
az: Abunəliklərin əvvəlki versiyalarında abunəliyin ümumi məbləği avtomatik yeniləmə ödənişləri üçün tutulacaq məbləğ kimi ödəniş şlüzlərinə ötürülürdü. Bu, yeniləməyə birdəfəlik ödənişlər və ya endirimlər əlavə etməyi lazımsız dərəcədə çətinləşdirdi.

en: Inactive Subscriber Role
az: Qeyri-aktiv Abunəçi Rolu

en: Increased processing rate for scheduled payments
az: Planlaşdırılmış ödənişlər üçün artan emal dərəcəsi

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
az: İlkin Abunəlik

en: Initial payment discount
az: İlkin ödəniş endirimi

en: Installed Plugins
az: Quraşdırılmış Pluginlər

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
az: Yanlış %s tarixi. Tarix aşağıdakı formatda olmalıdır: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
az: Yanlış PayPal IPN Yükü: uyğun abunəni tapmaq mümkün deyil.

en: Invalid Subscription.
az: Yanlış Abunəlik.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
az: Yaradılma tarixi etibarsızdır. Tarix sətir və formatda olmalıdır: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
az: Yanlış data. Birinci parametrdə qeydə alınmış tarix növlərində olmayan bir tarix var.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
az: Yanlış data. update_dates() funksiyasına keçildikdə ilk parametr boş idi.

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
az: Yanlış data. Heç bir etibarlı element identifikatoru daxil edilmədi.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
az: Yanlış data. Heç bir etibarlı abunə / sifariş qəbul edilmədi.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
az: Yanlış data. Gözlənilən sifarişlər sifariş deyil.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
az: Yanlış data. Kopya növü sətir deyil.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
az: Yanlış tarix. Tarix sətir və formatda olmalıdır: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
az: Yanlış format. Birinci parametr massiv olmalıdır.

en: Invalid order.
az: Etibarsız sifariş.

en: Invalid recurring shipping method.
az: Yanlış təkrarlanan göndərmə üsulu.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
az: Yanlış əlaqə növü: %1$s. Sifariş əlaqəsi növü bunlardan biri olmalıdır: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
az: Yanlış təhlükəsizlik nişanı, lütfən, səhifəni yenidən yükləyin və yenidən cəhd edin.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
az: Yanlış sıralama növü: %1$s. $sort_order arqumenti %2$s və ya %3$s olmalıdır.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
az: Yanlış abunə faktura intervalı verilmişdir. 0-dan böyük tam ədəd olmalıdır.

en: Invalid subscription billing period given.
az: Yanlış abunə faktura müddəti verilmişdir.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
az: Yanlış abunə müştəri_id.

en: Invalid subscription id.
az: Yanlış abunə id.

en: Invalid subscription status given.
az: Yanlış abunə statusu verilib.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
az: Yanlış keçid növü &quot;%s&quot;. Keçid bunlardan biri olmalıdır: &quot;yükseltmə&quot;, &quot;endirmə&quot; və ya &quot;krossgrade&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
az: Yanlış yeniləmə növü: %s. Dəstəklənən post yeniləmə növləri &quot;əlavə et&quot; və ya &quot;sil&quot;dir. Yeniləmələr birbaşa post metada edilir.

en: Invoice for renewal order {order_number}
az: Yeniləmə sifarişi üçün faktura {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
az: {order_date} tarixindən etibarən {order_number} yenilənmə sifarişi üçün faktura

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
az: PayPal ilə aktiv abunəliyiniz varsa, %1$s Qəbuledicinin E-poçt ünvanını %2$s dəyişməməyiniz tövsiyə olunur. Bunu etmək mövcud abunəlikləri poza bilər.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
az: Deyəsən bu sayt köçürülüb və ya dublikat saytdır. %1$sWooCommerce Abunəlikləri%2$s səhnələşdirmə və ya sınaq mühitindən dublikat ödənişlərin qarşısını almaq üçün bu saytda avtomatik ödənişləri və abunə ilə əlaqəli e-poçtları deaktiv etdi. %1$sWooCommerce Abunəlikləri%2$s %5$s%7$s%6$s saytının URL-i hesab edir. %3$sƏtraflı məlumat »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
az: Abunəliyin növbəti ödəniş tarixini dəyişdirmək artıq mümkün idi, lakin bəzi mağaza menecerləri müştəriyə uzadılmış pulsuz sınaq müddəti təqdim etmək və ya bitmə tarixinə əlavə bir ay əlavə etmək istədi. İndi siz bütün bu tarixləri %sEdit Abunəlik%s ekranından dəyişə bilərsiniz.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
az: Müştəriləriniz üçün daha çox abunə almaq daha asandır!

en: Item ID.
az: Element ID.

en: Items
az: Əşyalar

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
az: Sadəcə sizə bildirmək üçün — abunəliyinizi yeniləmək üçün #%s sifarişinizi aldıq və o, indi emal olunur:

en: Label
az: Etiket

en: Last 7 Days
az: Son 7 Gün

en: Last Month
az: Keçən ay

en: Last Order Date
az: Son Sifariş Tarixi

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
az: Son Sifariş Tarixi

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
az: Son Sifariş Tarixi: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
az: Son Sifariş: %s

en: Last day of the month
az: Ayın son günü

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
az: Son sifariş tarixi

en: Last recorded error:
az: Son qeydə alınan xəta:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
az: Daha ətraflı

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
az: Daha ətraflı

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
az: Daha ətraflı

en: Learn more
az: Daha ətraflı

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
az: Yeni %sView Abunəlik səhifəsi%s haqqında ətraflı öyrənin.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
az: Yeni %birdən çox abunəlik%s funksiyası haqqında ətraflı məlumat əldə edin.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
az: Abunəliklərdən Ömürlük Dəyər %s

en: Limit subscription
az: Abunəliyi məhdudlaşdırın

en: Limit to one active subscription
az: Bir aktiv abunə ilə məhdudlaşdırın

en: Limit to one of any status
az: İstənilən statusdan biri ilə məhdudlaşdırın

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
az[0]: Məhdud istifadə kuponu &quot;%1$s&quot; abunəlikdən silindi. %2$d dəfə istifadə olunub.

en: Line subtotal (before discounts).
az: Sətir ara cəmi (endirimlərdən əvvəl).

en: Line subtotal tax (before discounts).
az: Sətir ara cəmi vergisi (endirimlərdən əvvəl).

en: Line taxes.
az: Xətt vergiləri.

en: Line total (after discounts).
az: Cəmi sətir (endirimlərdən sonra).

en: Line total tax (after discounts).
az: Sətir cəmi vergi (endirimlərdən sonra).

[ctx: refers to live site]
en: Live
az: Canlı

en: Load billing address
az: Faktura ünvanını yükləyin

en: Load shipping address
az: Göndərmə ünvanını yükləyin

en: Manage Subscriptions
az: Abunəlikləri idarə edin

en: Manual Renewal
az: Manual Yeniləmə

en: Manual Renewal Payments
az: Əllə Yeniləmə Ödənişləri

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
az: Müştəri ödənişini gözləyən əl ilə yeniləmə sifarişi.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
az: %s abunə məhsulları &quot;fərdi olaraq satılır&quot; kimi qeyd edildi.

en: Meta key.
az: Meta açar.

en: Meta label.
az: Meta etiket.

en: Meta value.
az: Meta dəyər.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
az: %1$s abunə ilə əlaqəli qarmaqlar yeni planlaşdırıcıya köçürüldü (%2$s saniyə ərzində).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
az: %1$s abunəlikləri yeni struktura köçürdü (%2$s saniyə ərzində).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
az: Müxtəlif

en: Mixed Checkout
az: Qarışıq Checkout

en: Month for Synchronisation
az: Sinxronizasiya üçün ay

en: Move this item to the Trash
az: Bu elementi Zibil qutusuna köçürün

[ctx: email type]
en: Multipart
az: Çoxhissəli

en: Multiple Subscriptions
az: Çoxsaylı Abunəliklər

en: My Account
az: Mənim Hesabım

en: My Subscription
az: Abunəliyim

en: N/A
az: Yoxdur

[ctx: no information about something]
en: N/A
az: Yoxdur

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
az: Heç vaxt

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
az: Heç vaxt (qeydiyyat zamanı tam təkrarlanan məbləği doldurmayın)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
az: Heç vaxt (tam qeydiyyat haqqını doldurmayın)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
az: Heç vaxt (qeydiyyat haqqı tələb etməyin)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
az: Heç vaxt (təkrarlanan məbləğ tələb etməyin)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
az: Heç vaxt bitməsin

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
az: Yeni %sWC_Subscription%s Obyekti

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
az: Yeni %sshop_subscription%s Post Növü

en: New Add/Edit Subscription Screen
az: Yeni Abunəlik Əlavə et/Düzəliş Ekranı

en: New Renewal Order
az: Yeni Yeniləmə Sifarişi

en: New Retry
az: Yeni Yenidən cəhd edin

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
az: Yeni Abunəlik

en: New Subscription Emails
az: Yeni Abunə E-poçtları

en: New Subscriptions
az: Yeni Abunəliklər

en: New View Subscription Page
az: Yeni Baxış Abunə Səhifəsi

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
az: Abunəliyin yenilənməsi ödənişi işləndikdə yeni yeniləmə sifarişi e-poçtları göndərilir.

en: New subscription details
az: Yeni abunə təfərrüatları

en: New subscription renewal order
az: Yeni abunə yeniləmə sifarişi

en: Next
az: Sonrakı

en: Next 12 Months
az: Növbəti 12 Ay

en: Next 30 Days
az: Növbəti 30 Gün

en: Next 7 Days
az: Növbəti 7 Gün

en: Next Month
az: Gələn ay

en: Next Payment
az: Növbəti Ödəniş

[ctx: table heading]
en: Next Payment
az: Növbəti Ödəniş

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
az: Növbəti Ödəniş Tarixi: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
az: Növbəti ödəniş

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
az: Növbəti ödəniş tarixi

en: Next payment: %s
az: Növbəti ödəniş: %s

en: No
az: Yox

en: No Subscriptions found
az: Abunəlik tapılmadı

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
az: Zibil qutusunda Abunəlik tapılmadı

en: No billing address set.
az: Faktura ünvanı təyin edilməyib.

en: No customers found.
az: Müştəri tapılmadı.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
az: Avtomatik abunə ödənişlərini emal edə bilən heç bir ödəniş şlüzləri aktivləşdirilməyib. Avtomatik ödənişləri emal etmək istəyirsinizsə, %1$spulsuz Stripe artırmasını %2$s tövsiyə edirik.

en: No products found.
az: Məhsul tapılmadı.

en: No retries found
az: Yenidən cəhd tapılmadı

en: No retries found in trash
az: Zibil qutusunda təkrar cəhd tapılmadı

en: No shipping address set.
az: Göndərmə ünvanı təyin edilməyib.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
az: Qeyri-abunə

en: None
az: Heç biri

en: Not cancelled
az: Ləğv edilməyib

en: Not yet ended
az: Hələ bitməyib

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
az: Qeyd edək ki, abunə almaq hələ də hesab tələb edir.

en: Note:
az: Qeyd:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
az: Qeydiyyatdan sonrakı günlərin sayı

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
az: Qeydiyyatdan sonrakı ayların sayı

en: Number of renewals
az: Yeniləmə sayı

en: Number of resubscribes
az: Yenidən abunələrin sayı

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
az: Qeydiyyatdan sonrakı həftələrin sayı

[ctx: Subscription status]
en: On hold
az: Xəttdə

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
az: Xəttdə

en: On-hold Renewal Order
az: Gözləmədə Yenilənmə Sifarişi

en: One time shipping
az: Bir dəfə çatdırılma

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
az: Müştərinin bu məhsula yalnız bir abunə olmasına icazə verin. %1$sƏtraflı məlumat%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
az: Yalnız mağaza menecerləri ödəniş tarixlərini redaktə edə bilər.

en: Open a ticket
az: Bilet açın

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
az: İstəyə görə abunəliyin əvvəlində tutulacaq məbləği daxil edin. Məhsulun pulsuz sınaq versiyası olsa və ya ödəniş tarixləri sinxronlaşdırılsa belə, qeydiyyat haqqı dərhal tutulacaq.

en: Order
az: Sifariş verin

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
az: #%s sifarişi səbətə əlavə edilmədi.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
az: Erkən yeniləməni qeyd etmək üçün %s sifarişi yaradıldı.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
az: Yenilənməni qeyd etmək üçün %s sifarişi yaradıldı.

en: Order Number
az: Sifariş nömrəsi

en: Order date: %s
az: Sifariş tarixi: %s

en: Order number: %s
az: Sifariş nömrəsi: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
az: Sifarişlər

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
az: %s ilə sifarişlər

[ctx: An order type]
en: Original
az: Orijinal

en: Other
az: Digər

[ctx: label for the system status page]
en: Other
az: Digər

en: Parent Order
az: Valideyn Sifarişi

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
az: Valideyn Sifarişi

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
az: Valideyn Abunəlikləri

en: Parent order:
az: Valideyn əmri:

en: Parent order:
az: Valideyn əmri:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
az: Ödəmək

en: Pay Now &raquo;
az: İndi ödə &quot;

en: Pay now
az: İndi ödə

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
az: PayPal API xətası - etimadnamələr yanlışdır.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
az: PayPal API xətası: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
az: PayPal İstinad Əməliyyatları Aktivdir

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
az: PayPal Standard bir sıra məhdudiyyətlərə malikdir və bütün abunə xüsusiyyətlərini dəstəkləmir.

en: PayPal Subscription ID:
az: PayPal Abunəlik ID:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
az: Keçirilən PayPal Əməliyyatı: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
az: PayPal abunə əməliyyatları üçün qeyri-aktivdir. Lütfən %1$sPayPal IPN%2$s qurun və %3$Abunəliklər üçün PayPal-ı aktiv etmək üçün API etimadnaməsini %4$s göndərin.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
az: PayPal ödənişi təsdiqləndi (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
az: PayPal ödənişi rədd edildi: %s

en: Payment
az: Ödəniş

en: Payment Gateway Support
az: Ödəniş Gateway Dəstəyi

en: Payment Method
az: Ödəniş üsulu

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
az: Ödəmə üsulları

en: Payment Retry
az: Ödəmə Yenidən cəhd edin

en: Payment failed.
az: Ödəniş alınmadı.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
az: Yeniləmə sifarişi üçün ödəniş faylda olan ödəniş metodunuzla uğursuz oldu, lütfən, yenidən cəhd edin.

en: Payment gateway ID.
az: Ödəniş gateway ID.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
az: Avtomatik təkrarlanan ödənişləri dəstəkləməyən ödəniş şlüzləri %1$smanual abunə yenilənməsi ödənişlərini%2$s emal etmək üçün istifadə edilə bilər.

en: Payment method added.
az: Ödəniş üsulu əlavə edildi.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
az: Ödəniş metodu abunəçi tərəfindən öz hesab səhifəsindən &quot;%1$s&quot;-dan &quot;%2$s&quot;-a dəyişdirildi.

en: Payment method meta must be an array.
az: Ödəniş metodu meta massiv olmalıdır.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
az: Müştəri defolt nişanını dəyişdikdən və abunəliklərini yeniləməyi seçdikdən sonra ödəniş metodu meta yeniləndi. Ödəniş metası %1$s-dan %2$s-a dəyişdi

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
az: Müştəri Hesabım səhifəsindən nişanı sildikdən sonra ödəniş metodu meta yeniləndi. Ödəniş metası %1$s-dan %2$s-a dəyişdi

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
az: Ödəniş metodu bütün cari abunələriniz üçün yeniləndi.

en: Payment method updated.
az: Ödəniş üsulu yeniləndi.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
az: Ödənişin işlənməsi atıldı - yenilənmə sifarişi %1$sstaging site%2$s üzərində yaradılmışdır. Canlı sayt %3$s-dadır

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
az: Ümumi ödəniş metodu olmayan çoxsaylı əlaqəli abunəliklərlə yenilənmə sifarişi üzərində yenidən ödəniş cəhdi edildi.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
az: Abunəliyin yenilənməsi ödənişini avtomatik emal etmək cəhdi uğursuz olduqda və gələcəkdə ödənişə yenidən cəhd etmək üçün təkrar cəhd qaydası tətbiq edildikdə, ödənişin təkrar cəhdi e-poçtları seçilmiş alıcı(lar)a göndərilir.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
az: Ödənişin təkrar cəhdi postları uğursuz yenilənmə ödənişlərinin avtomatik təkrar cəhdi haqqında təfərrüatları saxlayır.

en: Payment status marked complete.
az: Ödəniş statusu tamamlandı.

en: Payment:
az: Ödəniş:

en: Peek Under the Hood for Developers
az: Tərtibatçılar üçün Başlıq Altına baxın

[ctx: Subscription status]
en: Pending
az: gözləyən

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
az: Gözləyən Ləğv

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Gözlənilən Ləğv <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
az: Yenidən cəhdlər gözlənilir

en: Pending subscription created.
az: Gözləyən abunə yaradıldı.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
az: Həmişə silinmiş abunə qeydi

en: Personal data removed.
az: Şəxsi məlumatlar silindi.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
az: %s abunəsi daxilində şəxsi məlumatlar saxlanılıb.

en: Phone Number
az: Telefon nömrəsi

en: Place Order Button Text
az: Yer Sifariş Düymə Mətni

[ctx: email type]
en: Plain text
az: Sadə mətn

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
az: Dəyişmək üçün etibarlı ödəniş şlüzünü seçin.

en: Please enter a date after the next payment.
az: Növbəti ödənişdən sonra tarix daxil edin.

en: Please enter a date after the start date.
az: Zəhmət olmasa, başlanğıc tarixindən sonra bir tarix daxil edin.

en: Please enter a date after the trial end.
az: Sınaq bitdikdən sonra bir tarix daxil edin.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
az: Zəhmət olmasa, ən azı bir saat sonra tarix daxil edin.

en: Please enter a date before the next payment.
az: Növbəti ödənişdən əvvəl bir tarix daxil edin.

en: Please enter a start date in the past.
az: Keçmişdə bir başlanğıc tarixi daxil edin.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
az: Lütfən, etibarlı poçt kodu/poçt kodu daxil edin.

en: Please enter all date fields.
az: Bütün tarix sahələrini daxil edin.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
az: Lütfən, yeniləmə prosesi başa çatana qədər bu səhifəni açıq saxlayın. Prosesi yeniləməyə və ya yenidən başlatmağa ehtiyac yoxdur.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
az: Abunəliyiniz üçün yeni ödəniş üsulu seçmək üçün aşağıdakı hesabınıza daxil olun.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
az: Qeyd edək ki, bu hesabat üçün məlumatlar keşlənib. Göstərilən məlumatlar 24 saata qədər köhnəlmiş ola bilər. Keş hər səhər saat 4-də saytınızın saat qurşağında yenilənir.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
az: Lütfən, WooCommerce Abunəliklər plaginini dərhal 2.0 və ya daha yeni versiyaya təkmilləşdirin. Əgər yardıma ehtiyacınız varsa, Abunəliklər v2.0-a təkmilləşdirdikdən sonra %1$dəstək bileti%2$s açın.

en: Previous
az: Əvvəlki

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
az: Abunəliklərin əvvəlki versiyaları abunə ödənişlərini və digər planlaşdırılan tədbirləri emal etmək üçün %1$sWP Cron%2$s-a əsaslanırdı. 3.0-da bu hadisələr indi geri dönmə dəstəyi ilə admin sorğusu əsasında işləyəcək. Bu, ödəniş emalının məhsuldarlığını əhəmiyyətli dərəcədə artıracaqdır.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
az: Qiymət

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
az: Abunəliklər 2.1-dən əvvəl onlara cavab vermək asan deyildi. Abunəliklər 2.1 bu suallara cavab vermək üçün yeni hesabatlar təqdim edir və daha çox.

en: Process renewal
az: Prosesin yenilənməsi

en: Process renewal order action requested by admin.
az: Admin tərəfindən tələb edilən yeniləmə sifarişi əməliyyatını həyata keçirin.

en: Processing Renewal order
az: Yeniləmə sifarişi işlənir

en: Product
az: Məhsul

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
az: Məhsul

en: Product ID.
az: Məhsul ID.

en: Product SKU.
az: Məhsul SKU.

en: Product name.
az: Məhsulun adı.

en: Product price.
az: Məhsulun qiyməti.

en: Products
az: Məhsullar

en: Profile &rarr;
az: Profil →

en: Prorate First Renewal
az: Prorate İlk Yeniləmə

en: Prorate Recurring Payment
az: Təkrarlanan Ödənişi Prorate

en: Prorate Sign up Fee
az: Qeydiyyat haqqını prorate edin

en: Prorate Subscription Length
az: Prorate Abunə Uzunluğu

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
az: Gözləyin

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
az: Kəmiyyət

en: Quantity ordered.
az: Sifariş olunan miqdar.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
az: Məni incitməyi dayandırın (lakin avtomatik ödənişləri aktivləşdirməyin)

en: REST API Endpoints
az: REST API son nöqtələri

en: Reactivate
az: Yenidən aktivləşdirin

en: Read more
az: Daha çox oxu

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
az: Alıcı(lar)

en: Recovered Renewal Revenue
az: Bərpa edilmiş Yeniləmə Gəliri

en: Recurring Payments
az: Təkrarlanan ödənişlər

en: Recurring Product % Discount
az: Təkrarlanan məhsul % Endirim

en: Recurring Product Discount
az: Təkrarlanan məhsul endirimi

en: Recurring Sales Tax:
az: Təkrarlanan satış vergisi:

en: Recurring Total
az: Təkrarlanan cəmi

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
az: Təkrarlanan qiymət: %s

en: Recurring total
az: Təkrarlanan cəmi

[ctx: table heading]
en: Recurring total
az: Təkrarlanan cəmi

en: Recurring totals
az: Təkrarlanan cəmi

en: Recurring:
az: Təkrarlanan:

en: Related Orders
az: Əlaqədar Sifarişlər

en: Related order caching is now handled by %1$s.
az: Əlaqədar sifariş keşi indi %1$s tərəfindən idarə olunur.

en: Related orders
az: Əlaqədar sifarişlər

en: Related subscriptions
az: Əlaqədar abunəliklər

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
az: Unutmayın ki, yeniləmə prosesi bir qədər vaxt apara bilsə də, müştərilər və digər qeyri-inzibati istifadəçilər yeniləmə davam edərkən fasiləsiz olaraq mağazanıza baxa və satın ala bilərlər.

en: Remove personal data from subscriptions
az: Abunəliklərdən şəxsi məlumatları silin

en: Removed line item meta data.
az: Sətir elementinin meta datası silindi.

en: Removed line items data.
az: Sətir elementləri datası silindi.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
az[0]: %d abunəlikdən şəxsi məlumatlar silindi.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
az: %s abunəliyindən şəxsi məlumatlar silindi.

en: Renew early
az: Erkən yeniləyin

en: Renew now
az: İndi yeniləyin

en: Renewal % discount
az: Yeniləmə % endirim

en: Renewal Discount
az: Yeniləmə Endirimi

en: Renewal Order
az: Yeniləmə Sifarişi

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
az: Yeniləmə Sifarişi

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
az: Yeniləmə Ödənişi Yenidən Sınaqlar

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
az: Yeniləmə Ödənişi Yenidən Sınaqlar

en: Renewal Payment Retry
az: Yeniləmə Ödənişi Yenidən cəhd edin

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
az: Yeniləmə Ödənişi Yenidən cəhd edin

en: Renewal Totals
az: Yeniləmə Cəmi

en: Renewal cart discount
az: Səbətin yenilənməsi endirimi

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
az: Abunəliyin yenilənməsi sifarişi tamamlandı kimi qeyd edildikdə və adətən həmin yeniləmə müddəti üçün elementin göndərildiyini bildirdikdə, yeniləmə sifarişi tamamlandı e-poçtları müştəriyə göndərilir.

en: Renewal product discount
az: Yeniləyici məhsul endirimi

[ctx: option section heading]
en: Renewals
az: Yeniləmələr

en: Renewals amount
az: Yeniləmə məbləği

en: Renewals count
az: Yeniləmələr sayılır

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
az: Yanlış tarixlər, xətt vergi məlumatları və ya çatışmayan müştəri qeydləri olan %d abunə təmir edildi.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
az: Hesabat Keşi Aktivdir

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
az: Əmin olun, yeniləmə prosesi bir az vaxt aparsa da, o, qüsurların qarşısını almaq üçün kodlaşdırılıb, saytınız təhlükəsizdir və tezliklə, həmişəkindən daha sürətli və yenidən işə düşəcək.

en: Restore
az: Bərpa et

en: Restore this item from the Trash
az: Bu elementi Zibil qutusundan bərpa edin

en: Resubscribe
az: Yenidən abunə olun

en: Resubscribe Order
az: Yenidən abunə olun

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
az: Yenidən abunə olun

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
az: Yenidən abunə sifarişi – %s

en: Resubscribe Totals
az: Ümumilərə yenidən abunə olun

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
az: Yenidən abunəlik

en: Retain ended subscriptions
az: Bitmiş abunələri qoruyun

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
az: Daxil olan şəxsi məlumatları anonimləşdirməzdən əvvəl bitmiş abunəlikləri və onlarla əlaqəli sifarişləri müəyyən müddət ərzində saxlayın.

en: Retention Rate
az: Saxlama nisbəti

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
az: Miqrasiya statusunu yenidən yoxlayır

en: Retry Date
az: Yenidən cəhd tarixi

en: Retry Failed Payments
az: Uğursuz Ödənişlərə yenidən cəhd edin

en: Retry Renewal Payment
az: Yeniləmə Ödənişini yenidən cəhd edin

en: Retry Status
az: Yenidən cəhd statusu

en: Retry renewal payment action requested by admin.
az: Admin tərəfindən tələb olunan ödəniş əməliyyatını yeniləməyə yenidən cəhd edin.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
az: Yenidən cəhd qaydası tətbiq olundu:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
az: Yenidən cəhd qaydası yenidən tətbiq olundu:

en: Roles
az: Rollar

[ctx: meta box title]
en: Schedule
az: Cədvəl

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
az: Əvvəllər WordPress yazı cədvəllərində saxlanılan planlaşdırılmış fəaliyyət məlumatları xüsusi verilənlər bazası cədvəlinə köçürüldü. Digər üstünlüklərlə yanaşı, bu, abunə ödənişləri kimi planlaşdırılan əməliyyatların işlənməsini xeyli yaxşılaşdıracaq.

en: Search Renewal Payment Retries
az: Yenidən Ödəniş Yenidən Axtarış

en: Search Subscriptions
az: Abunəlikləri axtarın

en: Search for a customer&hellip;
az: Müştəri axtarın...

en: Search for a product&hellip;
az: Məhsul axtarın...

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
az: Təhlükəsizlik xətası. Yardıma ehtiyacınız varsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
az: Abunəliklər 2.1 versiyasında yeniliklər haqqında tam bələdçiyə baxın »

en: Select an order&hellip;
az: Sifariş seçin...

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
az: WooCommerce Mağazanızda təkrarlanan ödənişlərlə məhsul və xidmətləri satın.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
az: Abunəliyin yenilənməsi ödənişini avtomatik emal etmək cəhdi uğursuz olduqda və gələcəkdə ödənişə yenidən cəhd etmək üçün təkrar cəhd qaydası tətbiq edildikdə müştəriyə göndərilir. E-poçt müştəriyə avtomatik təkrar cəhdi gözləmək əvəzinə yeniləmə sifarişi üçün əl ilə ödəməyə imkan vermək üçün yeniləmə sifarişi məlumatını, planlaşdırılan təkrar cəhdin tarixini və ödəniş bağlantılarını ehtiva edir.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
az: Abunəliyin yenilənmə vaxtı çatdıqda və yeniləmə əl ilə ödəniş tələb etdikdə müştəriyə göndərilir, çünki o, əl ilə yeniləmələrdən istifadə edir və ya ilk cəhd və bütün avtomatik təkrar cəhdlər (əgər varsa) üçün avtomatik təkrarlanan ödəniş uğursuz olur. E-poçtda yeniləmə sifarişi məlumatı və ödəniş bağlantıları var.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
az: Müştərinin hesabını hər faktura dövrü üçün dayandıra biləcəyi maksimum sayını təyin edin. Məsələn, 3 dəyəri və illik hesablanan abunə üçün, əgər müştəri hesabını 3 dəfə dayandırıbsa, onlara növbəti ilə qədər hesabını dayandırmaq imkanı təqdim edilməyəcək. Mağaza menecerləri həmişə aktiv abunəni dayandıra biləcəklər. Müştərinin dayandırılması funksiyasını tamamilə söndürmək üçün bunu 0-a qoyun.

en: Settings
az: Parametrlər

en: Shipping
az: Göndərmə

en: Shipping Address
az: Çatdırılma ünvanı

en: Shipping Method
az: Göndərmə üsulu

en: Shipping Tax:
az: Göndərmə Vergisi:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
az: Çatdırılma xərcləri siz ünvanınızı bildirdikdən sonra hesablanacaq.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
az: Abunəlik məhsulları üçün çatdırılma adətən ilkin sifarişdən və bütün yeniləmə sifarişlərindən tutulur. İlkin sifarişdə yalnız bir dəfə çatdırılma haqqını ödəmək üçün bunu aktiv edin. Qeyd: bu ayarın aktiv olması üçün abunəliyin pulsuz sınaq və ya sinxronlaşdırılmış yenilənmə tarixi olmamalıdır.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
az: %s vasitəsilə çatdırılma

en: Show more details
az: Daha ətraflı göstərin

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
az: %1$sAbunəlik %2$s%3$s üçün sifarişlər göstərilir

en: Sign Up Fee % Discount
az: Qeydiyyat haqqı % Endirim

en: Sign Up Fee Discount
az: Qeydiyyat haqqı endirimi

en: Sign up now
az: İndi qeydiyyatdan keçin

en: Sign-up Fee (%s)
az: Qeydiyyat haqqı (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
az: Qeydiyyat haqqı (%s)

en: Sign-up grace period
az: Qeydiyyatdan keçmək üçün güzəşt müddəti

en: Signup Totals
az: Qeydiyyat Cəmi

en: Simple subscription
az: Sadə abunə

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
az: Üzr istəyirik, &quot;%s&quot; yalnız qeydiyyat rüsumları olan məhsulu ehtiva edən abunə ana sifarişlərinə tətbiq edilə bilər.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
az: Üzr istəyirik, deyəsən, heç bir ödəniş şlüzləri təkrarlanan ödəniş metodunun dəyişdirilməsini dəstəkləmir. Yardıma ehtiyacınız varsa və ya alternativ tədbirlər görmək üçün bizimlə əlaqə saxlayın.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
az: Üzr istəyirik, görünür, abunəlikləri dəstəkləyən ödəniş üsulları yoxdur. Yardıma ehtiyacınız varsa və ya alternativ tənzimləmələr etmək istəyirsinizsə, bizimlə əlaqə saxlayın.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
az: Üzr istəyirik, görünür, abunəlikləri dəstəkləyən ödəniş üsulları yoxdur. Yardıma ehtiyacınız varsa %1$sAbunəliklər üçün Ödəniş Şlüzlərinin Aktivləşdirilməsi%2$s-a baxın.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
az: Üzr istəyirik, istifadə etdiyiniz təkrarlanan kuponu dəstəkləyən heç bir ödəniş metodu yoxdur. Yardıma ehtiyacınız varsa və ya alternativ tənzimləmələr etmək istəyirsinizsə, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
az: Üzr istəyirik, abunələrə yalnız təkrarlanan kuponlar tətbiq edilə bilər.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
az: Üzr istəyirik, təkrarlanan kuponlar yalnız abunəliklərə və ya abunə sifarişlərinə tətbiq edilə bilər.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
az: Üzr istəyirik, &quot;%1$s&quot; kuponu yalnız yeniləmələr üçün etibarlıdır.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
az: Üzr istəyirik, bu kupon yalnız ilkin ödəniş üçün keçərlidir və səbət ilkin ödəniş tələb etmir.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
az: Üzr istəyirik, bu kupon yalnız yeni abunələr üçün keçərlidir.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
az: Üzr istəyirik, bu kupon yalnız qeydiyyat haqqı olan abunə məhsulları üçün keçərlidir.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
az: Üzr istəyirik, bu kupon yalnız abunə məhsulları üçün keçərlidir.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
az: Üzr istəyirik, bu abunə dəyişikliyi ödəniş metodu sorğusu etibarsızdır və emal edilə bilməz.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
az: Səhnələşdirmə

en: Start Date
az: Başlama tarixi

[ctx: table heading]
en: Start Date
az: Başlama tarixi

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
az: Başlama tarixi

[ctx: table heading]
en: Start date
az: Başlama tarixi

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
az: Başlama tarixi: %s

en: Status
az: Vəziyyət

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
az: Status %1$s-dan %2$s-a dəyişdi.

en: Status of Order
az: Sifarişin vəziyyəti

en: Status of Subscription
az: Abunəlik statusu

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
az: Status %s olaraq təyin edildi.

en: Store Setup
az: Mağaza Quraşdırma

[ctx: of an email]
en: Subject
az: Mövzu

en: Subscribe All the Things
az: Bütün Şeylərə Abunə Olun

en: Subscriber Default Role
az: Abunəçi Defolt Rolu

en: Subscription
az: Abunəlik

[ctx: relation to order]
en: Subscription
az: Abunəlik

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
az: #%d abunəliyi mövcud deyil.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
az: Abunəlik #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
az: Abunəlik #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
az: Abunəlik #%s təfərrüatları

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
az: Abunəlik #%s səbətə əlavə olunmayıb.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
az: Abunəlik %1$s (Sifariş %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
az: Abunəlik %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
az: Abunəlik %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
az: Abunəlik – %s

en: Subscription Cancelled
az: Abunəlik Ləğv Edildi

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
az: Abunəlik ləğv edildi: uğursuz ödənişlərin maksimum sayına çatıldı.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
az: Abunəlik Sayısı %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
az: Abunə məlumatları

en: Subscription Events by Date
az: Tarixə görə Abunə Hadisələri

en: Subscription Expired
az: Abunəlik müddəti bitdi

en: Subscription Gifting
az: Abunə Hədiyyə

en: Subscription Items
az: Abunəlik maddələri

en: Subscription Length
az: Abunəlik uzunluğu

en: Subscription Number
az: Abunə nömrəsi

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
az: Abunəlik nömrəsi: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
az: Abunə Valideyn

en: Subscription Periods
az: Abunə Müddətləri

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
az: Abunəlik Qiyməti (%s)

en: Subscription Product
az: Abunəlik Məhsulu

en: Subscription Relationship
az: Abunə əlaqəsi

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
az: Abunəliyin Yenilənməsi

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
az: Abunəliyin Yenilənməsi Sifarişi – %s

en: Subscription Reports
az: Abunəlik Hesabatları

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
az: Abunəlik Yenidən abunə olun

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
az: Abunəlik Statusları

en: Subscription Suspended
az: Abunəlik dayandırıldı

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
az: Abunə keçidi

en: Subscription Switch Complete
az: Abunə keçidi tamamlandı

en: Subscription Switched
az: Abunəlik dəyişdirildi

en: Subscription Trial Period
az: Abunə Sınaq Müddəti

en: Subscription argument passed in is not an object.
az: Daxil edilən abunə arqumenti obyekt deyil.

en: Subscription billing interval
az: Abunə faktura intervalı

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
az: Abunəlik abunəçi tərəfindən öz hesab səhifəsindən ləğv edildi.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
az: Geri qaytarılmış sifariş %1$s#%2$s%3$s üçün abunəlik ləğv edildi.

en: Subscription cancelled with PayPal
az: Abunəlik PayPal ilə ləğv edildi

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
az: Abunəliyin yaranma tarixi cari gündən əvvəl olmalıdır.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
az: Planlaşdırılmış fəaliyyətdə abunə yoxdur: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
az: Abunəlik qaralama yeniləndi.

en: Subscription end date in the past
az: Abunəliyin bitmə tarixi keçmişdir

en: Subscription features:
az: Abunəlik xüsusiyyətləri:

en: Subscription information
az: Abunə məlumatı

en: Subscription interval
az: Abunə intervalı

en: Subscription items can no longer be edited.
az: Abunəlik elementləri artıq redaktə edilə bilməz.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
az: Abunəlik admin vasitəsilə %s ana sifarişinə bağlandı.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
az: Dükan hazırlama rejimində olarkən Abunəlik Əllə Yenilənməyə kilidlənib. Canlı ödəniş üsulu: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
az: Dükan hazırlama rejimində olarkən Abunəlik Əllə Yenilənməyə kilidlənib. Ödəniş metodu dəyişiklikləri canlı rejimdə qüvvəyə minəcək.

en: Subscription payment details.
az: Abunə ödənişi təfərrüatları.

en: Subscription payment method
az: Abunə ödəniş üsulu

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
az: Abunə ödəniş metodu %1$s olaraq təyin edilə bilmədi və xəta mesajı ilə manual rejimə ayarlandı: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
az: Abunə ödəniş metodu xəta mesajı ilə %1$s olaraq təyin edilə bilmədi: %2$s

en: Subscription period
az: Abunəlik müddəti

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
az: Abunəlik qiyməti (%s)

en: Subscription pricing
az: Abunə qiymətləri

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
az: Abunəlik öz hesab səhifəsindən abunəçi tərəfindən dayandırılır.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
az: Abunəlik abunəçi tərəfindən öz hesab səhifəsindən yenidən aktivləşdirilib.

en: Subscription reactivated with PayPal
az: Abunəlik PayPal ilə yenidən aktivləşdirildi

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
az: Abunəliyin yenilənməsi sifarişləri ləğv edilə bilməz.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
az: Abunəliyin yenilənməsi ödənişi:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
az: Abunəliyin yenilənməsi ödənişinin təkrar cəhdi:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
az: Abunəliyin yenilənməsi ödənişinin təkrar cəhdi:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
az: Abunəlik %s-dən versiyaya bərpa edildi

en: Subscription saved.
az: Abunəlik yadda saxlandı.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
az: Abunəlik üçün planlaşdırılıb: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
az: Abunəlik qeydiyyatı alınmadı.

en: Subscription sign-up fee
az: Abunəlik qeydiyyat haqqı

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
az: Abunə statusu toplu redaktə ilə dəyişdirildi:

en: Subscription status:
az: Abunəlik statusu:

en: Subscription submitted.
az: Abunəlik təqdim edildi.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
az: Abunəlik Database təmir skripti ilə dayandırıldı. Bu abunəlik PayPal vasitəsilə dayandırılıb.

en: Subscription suspended with PayPal
az: PayPal ilə abunə dayandırıldı

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
az: Abunə keçidi tam e-poçtlar abunəlik uğurla dəyişdirildikdə müştəriyə göndərilir.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
az: Abunəlik dəyişdirilmiş e-poçtlar, müştəri abunəni dəyişdikdə göndərilir.

en: Subscription totals
az: Abunə cəmi

en: Subscription trial period:
az: Abunə sınaq müddəti:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
az: Abunəlik yeniləndi.

en: Subscription updates
az: Abunəlik yeniləmələri

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
az: Abunəlik: %s

en: Subscriptions
az: Abunəliklər

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
az: Abunəliklər (səhifə %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
az: Abunəliklər 2.0 WooCommerce Xüsusi Sifariş Növləri API-də qurulmuş yeni arxitektura təqdim edir.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
az: Abunəliklər 2.0 tətbiq səviyyəsində abunə ilə işləmək üçün yeni obyekt təqdim edir. Abunəlik məlumatlarını əldə etmək və ya dəyişdirmək üçün çətin API-lər yox oldu!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
az: Abunəliklər 2.1 bu infrastruktura abunə məlumatları üçün dəstək əlavə edir.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
az: Abunəliklər 2.1 həmçinin aşağıdakı hallarda sizi xəbərdar etmək üçün bir sıra yeni e-poçtlar təqdim edir:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
az: Abunəliklər 2.1 indi yenilənmə sifarişinin cəmindən keçir, %s$order-&gt;add_fee()%s və ya %s$order-&gt;add_coupon()% kimi sadə bir laynerlərlə yeniləmə sifarişinə rüsum və ya endirim əlavə etməyə imkan verir. s.

en: Subscriptions Data
az: Abunəlik Məlumatları

en: Subscriptions Ended
az: Abunəliklər Bitdi

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
az: Abunəliklər Canlı URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
az: Abunəlik rejimi

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
az: Abunəliklər Şablonu Mövzunu ləğv edir

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
az: Abunəliklər indi də səbəti %smanual yenilənmələr%s üçün quraşdırmaq üçün yeniləmə sifarişindən istifadə edir və əl ilə ödənilən bir yeniləməyə məhsul və ya endirimlər əlavə etməyi asanlaşdırır.

en: Subscriptions by Customer
az: Müştəri tərəfindən abunəliklər

en: Subscriptions by Payment Gateway
az: Ödəniş Gateway ilə abunəliklər

en: Subscriptions by Product
az: Məhsul üzrə Abunəliklər

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
az: Yeniləmə gününə bir neçə gün qalmış yaradılan abunəliklərdən qeydiyyat zamanı ödəniş tutulmayacaq. Tam təkrarlanan məbləğin tutulması üçün bütün yeni Abunəliklər üçün sıfıra təyin edin. Müsbət rəqəm olmalıdır.

en: Subscriptions signups
az: Abunəliklərin qeydiyyatı

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
az: Abunəliklər v2.0 abunə əlavə etmək və ya redaktə etmək üçün yeni idarəetmə interfeysini təqdim edir. Təkrarlanan yekunları və ya abunə statusunu dəyişdirmək kimi bütün tanış dəyişiklikləri edə bilərsiniz. Siz həmçinin bəzi yeni dəyişikliklər edə bilərsiniz, məsələn, son istifadə tarixini dəyişdirmək, göndərmə qiyməti əlavə etmək və ya məhsul xətti elementi əlavə etmək.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
az: Abunəliklər müştəri tərəfindən satın alındıqdan sonra baxmaq və idarə etmək üçün burada görünəcək.

en: Subtotal
az: Ara cəmi

en: Successful retries
az: Uğurlu təkrar cəhdlər

en: Support
az: Dəstək

en: Supported features:
az: Dəstəklənən funksiyalar:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
az: WooCommerce Abunəlikləri uzadılması ilə avtomatik yenilənmə ödənişlərini dəstəkləyir.

en: Suspend
az: Dayandırmaq

en: Suspended Subscription
az: Dayandırılmış Abunəlik

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
az: Dayandırılmış Abunəlik e-poçtları müştəri abunəliyini əl ilə dayandırdıqda göndərilir.

en: Switch Button Text
az: Düymə mətnini dəyişdirin

en: Switch Order
az: Sifarişi dəyişdirin

en: Switch Order Details
az: Sifariş Təfərrüatlarını dəyişdirin

en: Switch Totals
az: Ümumiləri dəyişdirin

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
az: #%s yeni keçid sifarişi yaradıldığı üçün keçid sifarişi ləğv edildi.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
az: Dəyişdirildi

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Dəyişdirildi <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
az: Değiştirilmiş Abunəlik

en: Switched subscriptions
az: Dəyişdirilmiş abunəliklər

en: Switching
az: keçid

en: Synchronisation
az: Sinxronizasiya

en: Synchronise Renewals
az: Yeniləmələri sinxronlaşdırın

en: Synchronise renewals
az: Yeniləmələri sinxronlaşdırın

en: Tax class of product.
az: Məhsulun vergi sinfi.

en: Tax rate ID.
az: Vergi dərəcəsi ID.

en: Tax subtotal.
az: Vergi subcəmi.

en: Tax total.
az: Vergi cəmi.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
az: WooCommerce Abunəliklərinin ən son versiyasına yenilədiyiniz üçün təşəkkür edirik.

en: Thank you for your order
az: Sifarişiniz üçün təşəkkür edirik

en: Thank you for your renewal order
az: Yeniləmə sifarişiniz üçün təşəkkür edirik

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
az: Yeniləmə sifarişiniz üçün təşəkkür edirik. Ödənişin qəbul edildiyini təsdiqləyənə qədər o, gözlədilir. Bu arada, sifarişiniz haqqında xatırlatma:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
az: Bu, abunəliyinizdən biri deyil.

en: That doesn't appear to be your order.
az: Görünür, bu, sizin sifarişiniz deyil.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
az: Həmin abunəliyi %s ilə dəyişmək mümkün deyil. Yardıma ehtiyacınız varsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
az: Həmin abunə mövcud deyil. Silinib?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
az: Həmin abunə mövcud deyil. Yardıma ehtiyacınız varsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
az: Həmin abunə məhsulu səbətinizə əlavə oluna bilməz, çünki onda artıq abunə yeniləməsi var.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
az: Abunəliklərə gəldikdə, son 12 ayda üzərində işlədiyimiz bütün bunlar deyil. Abunəlik mağazanızdan maksimum yararlanmağınıza kömək etmək üçün mini-genişləndirmələr də buraxdıq.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
az: $order_type parametri üçün &quot;all&quot; dəyəri köhnəlmişdir. Yenidən abunə sifarişlərini geri qaytarmadığı üçün bu yanlış ad idi. Bu, həmçinin wcs_get_subscription_orders() tərəfindən qəbul edilən sifariş növü dəyərlərinə uyğun gəlmirdi. Əvvəlki davranışı saxlamaq üçün massivdən (“valideyn”, “yeniləmə”, “keçid” ) və ya keçid və yenidən abunə daxil olmaqla, bütün sifariş növlərini almaq üçün “hər hansı” istifadə edin.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
az: %s tarixi ləğv tarixindən sonra baş verməlidir.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
az: %s tarixi son ödəniş tarixindən sonra baş verməlidir.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
az: %s tarixi növbəti ödəniş tarixindən sonra baş verməlidir.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
az: %s tarixi başlanğıc tarixindən sonra baş verməlidir.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
az: %s tarixi sınaq bitmə tarixindən sonra baş verməlidir.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
az: Abunəliyin %s tarixi silinə bilməz. Sifarişi silməlisiniz.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
az: %s məhsulu silindi və daha yenilənə bilməz. Zəhmət olmasa yeni məhsul seçin və ya yardım üçün bizimlə əlaqə saxlayın.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
az: Hədiyyə genişlənməsi bir nəfərin başqası üçün abunə məhsulu almasını mümkün edir. Daha sonra o, abunənin nəzarətini alıcı və alıcı arasında bölüşür və hər ikisinə abunəni həyat dövrü ərzində idarə etməyə imkan verir.

en: The Upgrade is in Progress
az: Təkmilləşdirmə davam edir

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
az: WooCommerce Abunəliklər plaqini yeniləndi!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
az: WooCommerce Abunəliklər plaqini hazırda verilənlər bazası təkmilləşdirmə proqramını həyata keçirir.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
az: Abunəliyinizi yeniləmək üçün avtomatik ödəniş uğursuz oldu. %s ödənişini yenidən sınayacağıq.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
az: %1$s ilə abunəliyinizi yeniləmək üçün avtomatik ödəniş uğursuz oldu. Abunəliyi yenidən aktivləşdirmək üçün lütfən daxil olun və hesab səhifəsindən yenilənmə üçün ödəniş edin: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
az: %2$s-dan #%1$s sifarişi üçün avtomatik təkrarlanan ödəniş uğursuz oldu. Ödəniş %3$s üçün yenidən sınanacaq.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
az: %s-dən #%d sifarişi üçün avtomatik təkrarlanan ödəniş uğursuz oldu. Ödəniş %3$s üçün yenidən sınanacaq.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
az: Hər abunə üzrə bu məhsul üçün orta sətir cəmi.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
az: Bu məhsul xətti elementi üçün bütün sifarişlər üzrə orta sətir cəmi.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
az: Bütün müştərilərin qeydiyyatdan keçmə, keçid və yeniləmə sifarişlərinin orta dəyəri.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
az: Yeni avtomatik təkrar sınama sisteminin ən yaxşı tərəfi, təkrar cəhd qaydalarının tamamilə fərdiləşdirilə bilməsidir.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
az: Abunəliyin yaranma tarixi silinə bilməz, yalnız yenilənir.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
az: Abunəliyin son sifarişinin tamamlandığı tarix, GMT-də.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
az: Abunəliyin son sifarişinin GMT-də ödənildiyi tarix.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
az: Silinmiş ödəniş üsulu avtomatik abunə ödənişləri üçün istifadə edilib, biz abunəliklərinizi dəyişmək üçün alternativ ödəniş üsulu nişanı tapa bilmədik.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
az: Silinmiş ödəniş üsulu avtomatik abunə ödənişləri üçün istifadə edilmişdir. Gələcəkdə uğursuz yenilənmə ödənişlərinin qarşısını almaq üçün bu ödəniş metodundan istifadə edən abunəliklər %1$s-dan istifadə etmək üçün yeniləndi. Fərdi abunəliklərin ödəniş üsulunu dəyişmək üçün %2$sMənim Hesabım &gt; Abunəliklər%3$s səhifəsinə keçin.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
az: Yeniləmə ödənişi və ya ödənişin təkrar cəhdi uğursuz olduqda müştəriyə göndərilən e-məktubda ödənişin yenidən sınanacağı barədə xəbərdar edilmədi.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
az: Saytınızdakı %1$d abunəlik üçün tam yeniləmə prosesi %2$d ilə %3$d dəqiqə arasında vaxt aparacaq.

en: The item on the switch order cannot be found.
az: Keçid sifarişindəki elementi tapmaq mümkün deyil.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
az: Bu Abunəliyin ödəniş üsulu elementin silinməsini dəstəkləmədiyi üçün element silinmədi.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
az: Yeni interfeys həmçinin mövcud %sEdit Sifariş%s ekranında qurulub. Əgər sifarişi nə vaxtsa dəyişdirmisinizsə, abunəni necə dəyişdirəcəyinizi artıq bilirsiniz.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
az: Abunəlik yeniləmələri arasında hesablaşma dövrlərinin sayı.

en: The number of renewal orders processed during this period.
az: Bu müddət ərzində işlənmiş yeniləmə sifarişlərinin sayı.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
az: Ödənişi uğursuz olan yeniləmə sifarişlərinin sayı təkrar sınaq sistemindən istifadə edir.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
az: Uğurlu ödənişlə nəticələnməyən bu müddət üçün ödənişin yenilənməsi üçün təkrar cəhdlərin sayı.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
az: Əvvəllər bir və ya bir neçə dəfə uğursuz olmuş ödənişi emal edə bilən bu müddət üçün ödənişin yenilənməsi üçün təkrar cəhdlərin sayı.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
az: Yeniləmə ödənişinin təkrar cəhdlərinin sayı hələ işlənməyib.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
az: Bu müddət ərzində işlənmiş yenidən abunə sifarişlərinin sayı.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
az: Bu müştərinin ödənişli statuslu mağazanıza yerləşdirdiyi qeydiyyat, keçid və yeniləmə sifarişlərinin sayı (yəni emal olunur və ya tamamlanır).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
az: Bu müddət ərzində müştəri və ya mağaza meneceri tərəfindən ləğv edilən abunələrin sayı. Bu müddət ərzində əvvəlcədən ödənilmiş müddət hələ bitməmiş ola bilər.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
az: Bu müddət ərzində əl ilə yaradılan, idxal edilən və ya sifariş verən müştəri tərəfindən yaradılan abunələrin sayı. Buraya ödənişi gözləyən sifarişlər daxildir.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
az: Gələcəkdə bitmə tarixi və gözləniləndən fərqli statusu olan bu müddət ərzində abunələrin sayı.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
az: Bu müddət ərzində yaradılmış əsas sifarişlərdə alınmış abunələrin sayı. Bu, kassa vasitəsilə sifariş verən müştərilər tərəfindən yaradılan yeni abunəlikləri təmsil edir.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
az: Bu məhsulu sətir elementi kimi daxil edən və gözləmədə olan və ya zibil qutusuna atılandan başqa statusu olan abunəliklərin sayı.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
az: Bu müştərinin aktiv və ya ləğvi gözlənilən statuslu abunəliklərin sayı.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
az: Bu müştərinin statusu gözlənilən və ya zibil qutusuna atılmayan abunəliklərin sayı.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
az: Bu müddət ərzində təkmilləşdirilmiş, aşağı səviyyəyə endirilmiş və ya çarpazlaşdırılmış abunələrin sayı.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
az: Əvvəllər ləğv edilibsə, vaxtı keçmiş və ya əvvəlcədən ödənilmiş müddətin sonuna çatmış abunələrin sayı.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
az: Gözləmədə olan və ya zibil qutusuna atılandan başqa hər hansı bir statusa abunə olan unikal müştərilərin sayı.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
az: Hazırda aktiv abunəliklər üçün qarşıdan gələn yeniləmə sifarişlərinin sayı.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
az: Köçürülən orijinal abunə elementini tapmaq mümkün deyil.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
az: Həmin abunəlik üçün ödəniş üsulu dəyişdirilə bilməz.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
az: Məhsulun növü dəyişdirilə bilməz, çünki bu məhsul abunələrlə əlaqələndirilir.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
az: Yeniləmə qaydası aşağıdakı kimidir:

en: The requested subscription cannot be edited.
az: Tələb olunan abunə redaktə edilə bilməz.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
az: Yenidən cəhd sistemi standart olaraq qeyri-aktivdir. Onu aktivləşdirmək üçün Abunəliklər parametrlərinin idarəetmə ekranına daxil olun.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
az: Abunəliyin başlanğıc tarixi silinə bilməz, yalnız yenilənir.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
az: Yeniləmə ödənişinin uğursuzluğu və ya sonuncu təkrar cəhdin baş verməsi ilə bu təkrar cəhdin emal edildiyi vaxt arasındakı müddət üçün status sifarişə tətbiq edilir.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
az: Yeniləmə ödənişinin uğursuzluğu və ya sonuncu təkrar cəhdin baş verməsi ilə bu təkrar cəhdin həyata keçirildiyi vaxt arasındakı müddət üçün status abunəliyə tətbiq edilib.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
az: Avtomatik ödəniş təkrar cəhdinin statusu: gözləyəndə təkrar cəhdin gələcəkdə emal ediləcəyini bildirir, uğursuzluq təkrar cəhd zamanı ödənişin uğurlu olmadığını və başa çatdırılması təkrar cəhd zamanı ödənişin uğurlu olduğunu bildirir.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
az: Abunəliyə keçid üçün status. &quot;Status&quot; parametrindən fərqli olaraq, bu, abunə tarixlərini hesablayacaq və yeniləyəcək.

en: The subscription's end date.
az: Abunəliyin bitmə tarixi.

en: The subscription's next payment date.
az: Abunəliyin növbəti ödəniş tarixi.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
az: Yenidən abunəlikdirsə, abunəliyin orijinal abunə identifikatoru.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
az: Abunəliyin yenidən yazılmış abunə identifikatoru.

en: The subscription's start date.
az: Abunəliyin başlama tarixi.

en: The subscription's trial date
az: Abunəliyin sınaq tarixi

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
az: Vergi və göndərmə daxil olmaqla, bütün yeniləmə sifarişlərinin cəmi.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
az: Vergi və göndərmə daxil olmaqla, bütün yenidən abunə sifarişlərinin cəmi.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
az: Digər maddələr, rüsumlar, vergi və göndərmə daxil olmaqla, bütün abunə ana sifarişlərinin cəmi.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
az: Vergi və göndərmə daxil olmaqla, bütün keçid sifarişlərinin cəmi.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
az: Hazırda aktiv abunəliklər üçün maddələr, rüsumlar, vergi və göndərmə daxil olmaqla, bütün qarşıdan gələn yeniləmə sifarişlərinin cəmi.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
az: Uğursuz ödənişlə yenilənmə sifarişləri üçün uğursuz ödəniş sistemi ilə bərpa edilən gəlirin ümumi məbləği, o cümlədən vergi və göndərmə.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
az: Ödənişli statusu (yəni emal və ya tamamlanmış) ilə mağazanıza yerləşdirilmiş qeydiyyat, keçid və yeniləmə sifarişlərinin ümumi sayı.

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
az: Aktiv və ya ləğvi gözləyən statuslu abunələrin ümumi sayı.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
az: Gözləyən və ya zibil qutusuna atılandan başqa statusu olan abunələrin ümumi sayı.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
az: Bu müştərinin qeydiyyat, keçid və yeniləmə sifarişlərinin ümumi dəyəri.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
az: Sınaq müddəti %s-dən çox ola bilməz.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
az: Sınaq müddəti: %1$s, %2$s, %3$s və ya %4$s-dan çox ola bilməz.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
az: Yeniləmə prosesi bir az vaxt apara bilər, buna görə də səbirli olun.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
az: Göndərmə üsulları mövcud deyil. Zəhmət olmasa, ünvanınızı iki dəfə yoxlayın və ya hər hansı yardıma ehtiyacınız olarsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
az: PayPal ilə problem var. API etimadnamələriniz yanlış ola bilər. %1$sAPI etimadnaməsini%2$s yeniləyin. %3$sƏtraflı məlumat%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
az: PayPal ilə problem var. PayPal hesabınız köhnəlmiş abunə identifikatorları verir. %1$sƏtraflı məlumat%2$s. %3$s%4$s-nı rədd et.

en: There was an error locating the switch details.
az: Keçid detallarını tapmaqda xəta baş verdi.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
az: Yeniləmə ilə bağlı xəta baş verdi. Səhifəni yeniləyin və yenidən cəhd edin.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
az: Yenidən abunə olmaq sorğunuzda xəta baş verdi. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

en: There was an error with your request. Please try again.
az: Sorğunuzla bağlı xəta baş verdi. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
az: Bunlar istənilən abunə ticarəti biznesi üçün vacib suallardır.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
az: Bu e-poçtlar %sWooCommerce &gt; Parametrlər &gt; E-poçtlar%s idarə ekranı altında aktivləşdirilə, söndürülə və fərdiləşdirilə bilər.

en: This Month
az: Bu Ay

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
az: Bu, e-poçtun mövzu xəttinə nəzarət edir. Defolt mövzudan istifadə etmək üçün boş buraxın: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
az: Bu, e-poçt bildirişində olan əsas başlığa nəzarət edir. Defolt başlığı istifadə etmək üçün boş buraxın: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
az: Bu, e-poçt bildirişində olan əsas başlığa nəzarət edir. Defolt başlığı istifadə etmək üçün boş buraxın: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
az: Bu tarix yalnız təxmin kimi qəbul edilməlidir. Bu abunəlik üçün ödəniş şlüzü ödənişlərin işlənməsinə nəzarət edir.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
az: Bu pulsuz genişləndirmə abunəçiləri 3-cü tərəf sistemlərindən WooCommerce-ə köçürməyə imkan verir. O, həmçinin elektron cədvəl alətlərində və ya 3-cü tərəf proqramlarında təhlil üçün abunə məlumatlarınızı ixrac etməyə imkan verir.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
az: Bu, yeniləmə sifarişi gözləməyə alındıqdan sonra sifariş təfərrüatlarını ehtiva edən müştərilərə göndərilən sifariş bildirişidir.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
az: Bu, abunə yeniləmə sifarişi üçün ödəniş tamamlandıqdan sonra müştəriyə göndərilən sifariş bildirişidir. Bu, yeniləmə sifarişinin təfərrüatlarını ehtiva edir.

en: This is where subscriptions are stored.
az: Abunəliklərin saxlandığı yer budur.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
az: Bu yeni səhifə həm də müştərinin abunəliyini dayandıra və ya ləğv edə, ödəniş üsulunu dəyişdirə, göndərmə ünvanını dəyişdirə və ya elementi təkmilləşdirə/azalda bilər.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
az: Bu sifariş artıq ödənilə bilməz, çünki müvafiq abunəlik hazırda ödəniş tələb etmir.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
az: Abunələrin hər bir partiyası yeniləndikcə bu səhifə prosesin nəticələrini göstərəcək.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
az: Bu məhsul hazırda stokda yoxdur və mövcud deyil.

en: This section shows any information about Subscriptions.
az: Bu bölmə Abunəliklər haqqında hər hansı məlumatı göstərir.

en: This section shows general information about the store.
az: Bu bölmədə mağaza haqqında ümumi məlumatlar göstərilir.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
az: Bu bölmə Abunə ödəniş üsulları haqqında məlumatı göstərir.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
az: Bu bölmədə ödəniş şlüzünün funksiya dəstəyi haqqında məlumat göstərilir.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
az: Bu abunəlik artıq redaktə edilə bilməz, çünki ödəniş şlüzü təkrarlanan məbləğlərin dəyişdirilməsinə icazə vermir.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
az[0]: Bu abunəlik faylda olan ödəniş metodunuzdan istifadə edərək avtomatik yenilənməyə ayarlanıb. Bu abunəliyi %smy hesab səhifəsindən%s idarə edə və ya ləğv edə bilərsiniz.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
az[0]: Bu abunəlik faylda olan ödəniş metodunuzdan istifadə edərək avtomatik yenilənməyə ayarlanıb. Siz mənim hesabım səhifəsindən bu abunəliyi idarə edə və ya ləğv edə bilərsiniz. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
az: Bu variasiya silinə bilməz, çünki o, aktiv abunələrlə əlaqələndirilir. Bu dəyişikliyi aradan qaldırmaq üçün onun abunəliyini ləğv edin və silin.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
az: Bu, mağazanızda istifadəçilərə qarşı saxlanılan bütün abunəliklərin davamlı keşini təmizləyəcək. Bu hərəkəti etdikdən sonra ödəniş, yeniləmə və digər abunə ilə əlaqəli funksiyaların daha yavaş icrasını gözləyin. Müəyyən bir istifadəçinin abunələrini tapmaq üçün sorğular icra edildikdən sonra keşlər əlavə iş vaxtı bərpa olunacaq.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
az: Bu, mağazanızdakı bütün abunəliklər üçün bütün yeniləmə, keçid, yenidən abunə və digər sifariş növlərinin davamlı keşini təmizləyəcək. Bu hərəkəti etdikdən sonra ödəniş, yeniləmə və digər abunə ilə əlaqəli funksiyaların daha yavaş icrasını gözləyin. Müvafiq sifariş sorğuları yerinə yetirildiyi üçün keşlər iş vaxtından artıq bərpa olunacaq.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
az: Bu, istifadəçiləri abunələrlə əlaqələndirmək üçün davamlı keş yaradacaq. Keşlər fonda əlavə iş vaxtı yaradılacaq (Fəaliyyət Planlayıcısı vasitəsilə).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
az: Bu, mağazanızdakı bütün abunəliklər üçün bütün yeniləmə, keçid, yenidən abunə və digər sifariş növlərinin davamlı yaddaş yaddaşını yaradacaq. Keşlər fonda əlavə iş vaxtı yaradılacaq (Fəaliyyət Planlayıcısı vasitəsilə).

en: Timezone:
az: Saat qurşağı:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
az: Yüksək qiymətli sifarişlər və ya nadir yenilənmə cədvəli kimi müəyyən şərtlərə əsaslanan xüsusi qayda tətbiq etmək üçün xüsusi %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s filtrindən istifadə edə bilərsiniz. Bu, uğursuz ödəniş üçün yenilənmə sifarişinin identifikatorunu təqdim edir və bu, uğursuz ödənişin aid olduğu məhsullar, abunəlik və yekunlar haqqında məlumat tapmaq üçün istifadə edilə bilər.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
az: Bu abunəlik üçün avtomatik yenilənmələri aktivləşdirmək üçün əvvəlcə ödəniş metodu əlavə etməlisiniz.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
az: Abunəliyi indi yenidən aktivləşdirmək üçün siz həmçinin hesab səhifəsindən daxil olub yenilənmə üçün ödəniş edə bilərsiniz: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
az: Abunəliyi indi yenidən aktivləşdirmək üçün siz həmçinin hesab səhifəsindən daxil olub yenilənmə üçün ödəniş edə bilərsiniz: %1$sİndi ödə »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
az: Yeniləmənin gedişatını qeyd etmək üçün yeni jurnal faylı yaradıldı. Bu fayl %1$d həftə ərzində avtomatik silinəcək. Əgər onu daha tez silmək istəyirsinizsə, onu burada tapa bilərsiniz: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
az: Bunu mümkün qədər tez həll etmək üçün lütfən, woologin@woocommerce.com istifadəçi e-poçtu ilə %1$smüvəqqəti administrator hesabı%3$s yaradın və etimadnaməsini %2$sQuickForget.com%3$s vasitəsilə bizimlə paylaşın.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
az: Bu xətalar haqqında əlavə təfərrüatları görmək üçün %2$sWooCommerce qeydləri ekranından %1$s jurnal faylına baxın.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
az: Tam xətanı görmək üçün %2$sWooCommerce qeydləri ekranından %1$s jurnal faylına baxın.%3$s.

en: Today!
az: Bu gün!

en: Total
az: Ümumi

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
az: Ümumi

[ctx: table heading]
en: Total
az: Ümumi

en: Total Discount
az: Ümumi Endirim

en: Total Subscribers
az: Ümumi Abunəçilər

en: Total Subscription Orders
az: Ümumi Abunə Sifarişləri

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
az: Ümumi Abunə Sifarişləri %s

en: Total Subscriptions
az: Ümumi Abunəliklər

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
az: Ümumi Abunəliklər %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
az: Cəmi: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
az: Cəmilər

en: Trash
az: Zibil qutusu

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
az: Bu sifarişin zibil qutusuna atılması sifarişlə alınmış abunəlikləri də zibilliyə atacaq.

en: Trial End
az: Sınaq Sonu

[ctx: table heading]
en: Trial End
az: Sınaq Sonu

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
az: Sınaq bitmə tarixi

en: Turn off Automatic Payments
az: Avtomatik Ödənişləri söndürün

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
az: Abunəlik statusunu &quot;%1$s&quot; olaraq dəyişmək mümkün deyil. İstisna: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
az: Abunəlik statusunu &quot;%s&quot; olaraq dəyişmək mümkün deyil.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
az: Abunəlik statusunu &quot;%s&quot; olaraq dəyişmək mümkün deyil. Abunəliyi aktivləşdirmək üçün ona müştəri təyin edin.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
az: PayPal faktura müqaviləsi üçün sifariş tapmaq mümkün deyil.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
az: Abunəlikləri təmir etmək mümkün deyil.%4$sXəta: %1$s%4$sLütfən, səhifəni yeniləyin və yenidən cəhd edin. Problem davam edərsə, %2$sdəstək%3$s ilə əlaqə saxlayın.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
az: Abunəlikləri təkmilləşdirmək mümkün deyil.%4$sXəta: %1$s%4$sLütfən, səhifəni yeniləyin və yenidən cəhd edin. Problem davam edərsə, %2$sdestek%3$s ilə əlaqə saxlayın.

en: Unended Subscription Count
az: Sonsuz Abunəlik Sayı

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
az: Naməlum Sifariş Növü

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
az: Naməlum xəta

en: Unlimited payments
az: Limitsiz ödənişlər

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Upcoming Recurring Revenue
az: Qarşıdan gələn Təkrar Gəlir

en: Update Complete
az: Yeniləmə tamamlandı

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
az: Verilənlər bazasını yeniləyin

en: Update Error
az: Yeniləmə xətası

en: Update in Progress
az: Yeniləmə davam edir

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
az: Aktiv abunələrimin %2$sall%3$s üçün istifadə edilən %1$s-ı yeniləyin

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
az: Cari abunələrimin %1$sall%2$s üçün istifadə edilən ödəniş metodunu yeniləyin

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
az: Abunəlik tarixlərinin yenilənməsi mesajı ilə səhv oldu: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
az: Təkmilləşdirin

en: Upgrade or Downgrade
az: Təkmilləşdirin və ya endirin

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
az: Sifarişdə abunə olduqda yoxlama düyməsində göstərilən mətni fərdiləşdirmək üçün bu sahədən istifadə edin. Adətən ödəniş təqdimetmə düyməsi &quot;Sifariş verin&quot; göstərilir. Səbətdə abunə olduqda, bu &quot;İndi qeydiyyatdan keç&quot; olaraq dəyişdirilir.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
az: Səhnələşdirmə rejimində olarkən avtomatik yeniləmə keçidindən istifadə deaktiv edilib.

en: Variable Subscription
az: Dəyişən Abunəlik

en: Variable subscription
az: Dəyişən abunə

en: Variation ID, if applicable.
az: Variasiya ID, əgər varsa.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
az: %1$s versiyası sizin kimi mağaza menecerləri tərəfindən tələb olunan bəzi yeni təkmilləşdirmələri gətirir (və hətta %2$syou%3$s tərəfindən də).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
az: Versiya %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
az: Versiya 2.0 bir ildən çoxdur ki, inkişaf etdirilir. Mağaza menecerlərinin 3 illik rəyini nəzərə almaq üçün genişləndirməni yenidən kəşf etdik.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
az: Versiya 2.1 sizin kimi mağaza menecerləri tərəfindən tələb olunan bəzi gözəl yeni funksiyaları təqdim edir (və hətta %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
az: %s vasitəsilə

[ctx: view a subscription]
en: View
az: Baxın

en: View Email Settings
az: E-poçt Parametrlərinə baxın

en: View Reports
az: Hesabatlara baxın

en: View Retry
az: Yenidən cəhd edin

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
az: Abunəliyə baxın

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
az: Abunəliyə baxın: %s

en: View and manage subscriptions
az: Abunəliklərə baxın və idarə edin

en: View other subscriptions &rarr;
az: Digər abunəliklərə baxın →

en: View subscription
az: Abunəliyə baxın

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
az: Abunəliyə baxın: %s

en: View subscriptions
az: Abunəliklərə baxın

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
az[0]: %1$hesabınız%2$s-da abunəliyin statusuna baxın.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
az: Sifarişinizə baxın: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
az: Abunəliyinizə baxın: %s

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
az: XƏBƏRDARLIQ: Pis şeylər baş verəcək! Bu abunəliyi almaq üçün istifadə edilən ödəniş şlüzü abunə detallarının dəyişdirilməsini dəstəkləmir. Hesablaşma müddətində dəyişikliklər, təkrar endirim, təkrarlanan vergi və ya təkrarlanan cəmi ödəniş şlüzünün tutduğu məbləğdə əks olunmaya bilər.

en: WP REST API Endpoints
az: WP REST API Son nöqtələri

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
az: Xüsusi abunə təfərrüatlarını istəyirsiniz? %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/ əldə edin<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
az: Abunəliklər %s haqqında daha çox bilmək istəyirsiniz?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
az: Saytdakı bütün abunəlikləri siyahıya salmaq istəyirsiniz? %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s əldə edin.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
az: Saytdakı bütün abunəlikləri siyahıya salmaq istəyirsiniz? %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s əldə edin. Xüsusi abunə təfərrüatlarını istəyirsiniz? %s/wc-api/v2/subscriptions/ əldə edin<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
az: Kassa vasitəsilə erkən yeniləmək istəyirsiniz? %shere.%s klikləyin

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
az: Müştərilərinizin abunə olmayan məhsullara abunə olmasını istəyirsiniz?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
az: Xəbərdarlıq! Versiya 2.0 WooCommerce Abunəliklər genişləndirilməsi üçün əsas yeniləmədir. Yeniləmədən əvvəl, lütfən, ehtiyat nüsxə yaradın, bütün WooCommerce genişləndirmələrini yeniləyin və bütün plaginləri, fərdi kodu və ödəniş şlüzlərini 2.0 versiyası ilə sınayın. %1$s2.0 »%2$s versiyasında dəyişikliklər haqqında ətraflı öyrənin

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
az: Xəbərdarlıq! Siz WooCommerce Abunəlikləri plagin kodunun %s versiyasını işlədirsiniz, lakin verilənlər bazanız Abunəliklər 2.0 versiyasına yüksəldilib. Bu, mağazanızda böyük problemlər yaradacaq.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
az: Xəbərdarlıq: İstifadəçinin silinməsi onun abunəliklərini də siləcək. İstifadəçinin sifarişləri qalacaq, lakin yenidən &quot;Qonaq&quot; istifadəçisinə təyin ediləcək. Bu istifadəçini və hər hansı əlaqəli abunəlikləri silməyə davam etmək istəyirsiniz?

en: We can not find your old subscription item.
az: Köhnə abunə elementinizi tapa bilmirik.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
az: Bu istifadəçi üçün ödənişli abunə sifarişi tapa bilmirik.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
az: #%d ID ilə abunə tapa bilmirik. Bəlkə silinib?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
az: Abunəliyiniz üçün yeniləmə sifarişi yarada bilmədik, yenidən cəhd edin.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
az[0]: Səbətinizdə bir element üçün orijinal yeniləmə sifarişini tapa bilmədik. Element silindi.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
az[0]: Səbətinizdə bir element üçün orijinal abunəni tapa bilmədik. Element silindi.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
az: Biz təkcə insanlar üçün interfeysləri təkmilləşdirməmişik, kompüterlər üçün də onları təkmilləşdirmişik. Tətbiqləriniz indi RESTful API son nöqtələri vasitəsilə abunəlik yarada, oxuya, yeniləyə və ya silə bilər.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
az: Abunəliyin yenilənməsi sifarişinizi emal etməyi bitirdik.

en: We hope you enjoy it!
az: Ümid edirik ki, bundan zövq alacaqsınız!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
az: Həmin abunəni tapa bilmədik, yenidən cəhd edin.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
az: İstədiyiniz hesabat nəticələri dəstini tapa bilmədik. %1$sAbunəlik Hesabatları ekranından %2$s keçidini bərpa edin.

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Welcome to Subscriptions 2.0
az: Abunəliklər 2.0-a xoş gəlmisiniz

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
az: Abunəliklər 2.1-ə xoş gəlmisiniz!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
az: %s WooCommerce Abunəliklərinə xoş gəlmisiniz!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
az: WooCommerce Abunəlikləri 2.1-ə xoş gəlmisiniz

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
az: Müştəri başqası üçün abunə məhsulu almaq istəyəndə nə baş verir?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
az: Mağazanızın xarici mənbələrlə hansı şəxsi məlumatı paylaşması abunə ödənişlərini toplamaq üçün istifadə etdiyiniz üçüncü tərəf ödəniş prosessor plaginlərindən asılıdır. Məxfilik siyasətinizin bu hissəsini məlumatlandırmaq üçün onların məxfilik siyasətləri ilə məsləhətləşmənizi tövsiyə edirik.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
az: Nə yığırıq və saxlayırıq

en: What we share with others
az: Başqaları ilə bölüşdüklərimiz

en: What's new?
az: yeni nə var?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
az: Ləğv edildikdə

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
az: Abunəlik əl ilə və ya uğurlu alışdan sonra aktivləşdirildikdə, bu rol yeni istifadəçilərə həvalə olunacaq.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
az: Ləğv edildikdə

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
az: %s ilə işləyərkən abunəliklər daxilində şəxsi məlumatlar saxlanılmalı və ya silinməlidir?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
az: Fərqli təkrarlanan ödəniş və ya faktura dövrü ilə abunəliyə keçərkən, yeni abunəliyə keçərkən mövcud faktura dövrü üçün ödənilmiş qiymət proporsional olmalıdır?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
az: Uzunluğu olan abunəyə keçərkən, abunəçinin yeni abunə üçün neçə ödəniş etməli olduğunu müəyyən edərkən müştəri tərəfindən artıq başa çatdırılmış ödənişləri nəzərə ala bilərsiniz.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
az: Qeydiyyat haqqı olan abunəliyə keçərkən siz müştəridən yalnız mövcud abunəliyin qeydiyyat haqqı ilə yeni abunəliyin qeydiyyat haqqı (əgər varsa) arasındakı boşluğu ödəməsini tələb edə bilərsiniz.

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
az: WooCommerce ilə hər şeyə abunə olun, onlar edə bilərlər! Bu eksperimental genişləndirmə hər hansı məhsulu, o cümlədən Məhsul Paketləri və Kompozit Məhsulları abunə məhsuluna necə çevirməyi araşdırır. O, həmçinin müştərilərə abunə olmayan məhsulların səbətinə abunə olmaq yolunu təklif edir.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
az: Erkən yeniləmələrin aktivləşdirilməsi ilə müştərilər növbəti ödəniş tarixindən əvvəl abunəliklərini yeniləyə bilərlər.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
az: Əl ilə yenilənmə ilə, müştərinin abunəliyi daxil olana və yeniləmək üçün ödəniş edənə qədər dayandırılır. %1$sƏtraflı məlumat%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
az: %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s filtri ilə siz mağazanızda bütün uğursuz ödənişlərə tətbiq etmək üçün bir sıra defolt qaydalar müəyyən edə bilərsiniz.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
az: WooCommerce 2.6 WordPress nüvəsinin %3$sREST API%4$s infrastrukturunda qurulmuş %1$sREST API%2$s son nöqtələri üçün dəstək əlavə etdi.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
az: WooCommerce Hesabı Qoşuldu

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
az: WooCommerce Abunəlikləri

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
az: WooCommerce Abunəlikləri PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
az: WooCommerce Abunəlikləri Yeniləmə

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
az: WooCommerce Abunəlikləri Güncəllənməsi davam edir

en: Would you like to add a payment method now?
az: İndi ödəniş üsulu əlavə etmək istərdinizmi?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
az: Bu yeni ödəniş metodundan istifadə etmək üçün abunəliklərinizi yeniləmək istərdinizmi - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sXeyr%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
az: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
az: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
az: YYYY-AA-GG

en: Year
az: il

en: Yes
az: Bəli

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
az: Abunəliyi olan bir və ya bir neçə sifarişi zibil qutusuna atmaq üzrəsiniz. Sifarişlərin zibil qutusuna atılması bu sifarişlərlə alınmış abunəlikləri də zibilliyə atacaq.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
az: Abunəlik elementini silirsiniz. Siz həmçinin Abunəlikləri İdarə et ekranında abunəni əl ilə ləğv etməli və zibil qutusuna atmalı olacaqsınız.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
az: Siz abunəliyi yeniləmək üçün ödəniş etmədən onu yenidən aktivləşdirə bilməzsiniz. Yardıma ehtiyacınız varsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
az: Bu abunəliyi erkən yeniləyə bilməzsiniz. Yardıma ehtiyacınız varsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
az: Siz həmin abunəliyə yenidən abunə ola bilməzsiniz. Yardıma ehtiyacınız varsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
az: Siz bu abunəni dayandıra bilməzsiniz - dayandırma limitinə çatdınız. Yardıma ehtiyacınız varsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
az: Bu abunəliyi dəyişə bilməzsiniz. Görünür, siz abunəliyə malik deyilsiniz.

en: You can not switch to the same subscription.
az: Eyni abunəliyə keçə bilməzsiniz.

en: You can only switch to a subscription product.
az: Siz yalnız abunə məhsuluna keçə bilərsiniz.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
az: Hazırda abunəliyi yeniləyə bilməzsiniz. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
az: Sizə aid olmayan abunəliyi dəyişdirə bilməzsiniz.

en: You cannot remove an item that does not exist.
az: Siz mövcud olmayan elementi silə bilməzsiniz.

en: You do not have permission to create subscriptions
az: Abunəlik yaratmaq icazəniz yoxdur

en: You do not have permission to read the subscriptions count
az: Abunəliklərin sayını oxumaq icazəniz yoxdur

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
az: Bu məhsula abunəliyiniz var. Yeni abunə seçmək mövcud abunəliyinizi əvəz edəcək.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
az: Siz artıq bu məhsulun variantını səbətə əlavə etmisiniz.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
az: Siz artıq bu məhsula abunə olmusunuz və o, hər müştəri üçün bir məhsulla məhdudlaşır. Məhsulu yenidən ala bilməzsiniz.

en: You have an active subscription to this product already.
az: Artıq bu məhsula aktiv abunəliyiniz var.

en: You have no active subscriptions.
az: Aktiv abunəliyiniz yoxdur.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
az: Abunəliklərin sonuna çatdınız. %silk səhifəyə%s keçin.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
az: %1$s tərəfindən abunəliyin yenilənməsi sifarişi aldınız. Onların sırası belədir:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
az: Abunəlik elementlərinizi uğurla dəyişdiniz. Yeni sifarişiniz və abunə təfərrüatları aşağıda istinad üçün göstərilir:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
az: Siz &quot;%1$s&quot;-ı abunəliyinizdən uğurla sildiniz. %2$sGeri qaytarılsın?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
az: %2$s-dan %1$s yeniləmə sifarişiniz tamamlandı

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
az: %1$s abunəliyinizi yeniləmək üçün %2$s sifarişiniz tamamlandı - fayllarınızı endirin

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
az: Tətbiqləriniz indi WooCommerce-in REST API son nöqtələrinin ən son versiyası ilə eyni dizaynla RESTful API son nöqtələri vasitəsilə abunəlik yarada, oxuya, yeniləyə və ya silə bilər.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
az: Səbətinizdə etibarsız abunə keçid sorğusu var. Səbətinizdən silindi.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
az[0]: Səbətinizdə etibarsız abunə keçid sorğusu var. Silindi.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
az: Səbətinizdə abunə məhsulları boşaldılıb. Eyni anda yalnız bir abunə məhsulu alına bilər.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
az: Müştəriləriniz indi xüsusi %sHesabım &gt; Abunəliyə Baxın%s səhifəsindən abunəliyin tam təfərrüatlarına, o cümlədən sıra elementləri, faktura və çatdırılma ünvanı, faktura cədvəli və yenilənmə sifarişlərinə baxa bilər.

en: Your database has been updated successfully!
az: Verilənlər bazanız uğurla yeniləndi!

en: Your early renewal order was successful.
az: Erkən yeniləmə sifarişiniz uğurlu oldu.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
az: Yeniləmə sifarişiniz tamamlandı

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
az: Əvvəlki əməliyyatınızı ləğv etmək üçün sorğunuz uğursuz oldu.

en: Your subscription change is complete
az: Abunəlik dəyişikliyiniz tamamlandı

en: Your subscription change is complete - download your files
az: Abunəlik dəyişikliyiniz tamamlandı - fayllarınızı endirin

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
az: Abunəliyiniz ləğv edilib.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
az: Abunəliyiniz dayandırılıb.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
az: Abunəliyiniz yenidən aktivləşdirildi.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
az: Abunəliyinizi yeniləmək üçün sifarişiniz tamamlandı - fayllarınızı endirin

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
az[0]: Ödəniş başa çatdıqdan sonra abunəliyiniz aktivləşdiriləcək.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
az: {blogname} yeniləmə sifarişiniz qəbul edildi!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
az: {order_date} tarixindən {blogname} yeniləmə sifariş qəbziniz

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
az: {order_date} tarixindən {blogname} abunəliyiniz dəyişikliyi tamamlandı

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
az: {order_date} tarixindən {blogname} abunəliyiniz dəyişikliyi tamamlandı - fayllarınızı endirin

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
az: [%s] Abunəlik Ləğv Edildi

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
az: [%s] Abunəliyin müddəti bitdi

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
az: [%s] Abunəlik dayandırıldı

en: [Remove]
az: [Silin]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
az: [{blogname}] Yeni abunə yeniləmə sifarişi ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
az: [{blogname}] Abunəlik dəyişdirildi ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
az: [{site_title}] {order_number} üçün avtomatik ödəniş alınmadı, {retry_time} üçün yenidən cəhd planlaşdırılıb

en: a customer suspends a subscription
az: müştəri abunəni dayandırır

en: a subscription expires
az: abunə müddəti başa çatır

en: account erasure request
az: hesabın silinməsi tələbi

en: an automatic payment fails
az: avtomatik ödəniş uğursuz olur

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
az[0]: gün

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
az[0]: gün

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
az: Yeniləmə gününə günlər qalmış

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
az: məsələn 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
az: məsələn 5.90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
az: məsələn 9.90

en: emails sent to the customer and store manager
az: müştəriyə və mağaza menecerinə göndərilən e-poçtlar

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
az: hər

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
az: hər %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
az: hər %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
az: gözlənilən klirinq tarixi %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
az: üçün

en: how long to wait between retry attempts
az: təkrar cəhdlər arasında nə qədər gözləmək lazımdır

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
az: %s ilə

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
az: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
az[0]: ay

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
az[0]: ay

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
az: WCS_Related_Order_Store-da yeni əlaqəli sifariş üsulları

[ctx: no trial period]
en: no
az: yox

en: now
az: İndi

en: staging
az: səhnələşdirmə

en: subscriptions
az: abunələr

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
az: faktura dövrü üçün dayandırmalar.

en: the status applied to the renewal order and subscription
az: yeniləmə sifarişinə və abunəliyə tətbiq edilən status

en: the total number of retry attempts
az: təkrar cəhdlərin ümumi sayı

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
az: qabaqda

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
az: %1$s versiyası köhnəlib. Əsas versiya %2$s-dır

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
az[0]: həftə

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
az[0]: həftə

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
az[0]: il

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
az[0]: il
