WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to af translation catalogue (1254 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
af[0]: %d ander intekening is nagegaan en het geen herstelwerk nodig gehad nie.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
af: Volgende betaling is verskuldig %s.

en:  Subscription Created
af: Intekening geskep

en:  Subscription Deleted
af: Intekening uitgevee

en:  Subscription Switched
af: Intekening omgeskakel

en:  Subscription Updated
af: Intekening opgedateer

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
af: &quot;%s&quot; is nie &#39;n geldige nuwe bestellingtipe nie.

en: $0 Initial Checkout
af: $0 Aanvanklike uitbetaling

en: $type passed to the function was not a string.
af: $tipe wat na die funksie oorgedra is, was nie &#39;n string nie.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
af: %1$s %2$s dan %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
af[0]: %1$s %2$s dan %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
af: %1$s %2$s dan %3$s elke %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
af: %1$s %2$s dan %3$s elke %4$s op %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
af: %1$s %2$s dan %3$s op %4$s %5$s elke jaar

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
af: %1$s %2$s dan %3$s op %4$s %5$s elke %6$s jaar

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
af: %1$s %2$s dan %3$s op die %4$s dag van elke %5$s maand

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
af: %1$s %2$s dan %3$s op die %4$s van elke maand

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
af: %1$s %2$s dan %3$s op die laaste dag van elke maand

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
af: %1$s %2$s dan %3$s op die laaste dag van elke %4$s maand

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
af: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
af: %1$s Voltooi betaling op %2$sBestel %3$s%4$s om jou intekening te kan verander.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
af: %1$s na %2$s gratis proeflopie

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
af: %1$s en &#39;n %2$s registrasiefooi

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
af: %1$s elke %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
af: %1$s elke %2$s op %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
af[0]: %1$s vir %2$d item

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
af: %1$s vir %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
af: %1$s gratis proeflopie dan %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
af: %1$s nou, en

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
af: %1$s op %2$s %3$s elke jaar

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
af: %1$s op %2$s %3$s elke %4$s jaar

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
af: %1$s op die %2$s dag van elke %3$s maand

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
af: %1$s op die %2$s van elke maand

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
af: %1$s op die laaste dag van elke %2$s maand

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
af[0]: %1$s-intekening kon nie opgedateer word nie: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
af: %1$s-intekeninggebeurtenis is op %2$s geaktiveer

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
af: %1$s met %2$s gratis proeflopie

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
af: %1$s#%2$s%3$s vir %4$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
af: %1$sVoeg &#39;n intekeningproduk by »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
af: %1$sVoeg nou &#39;n intekening%2$s by of %3$leer meer%4$s oor die nuwe koppelvlak.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
af: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sDie WooCommerce Subscriptions-uitbreiding voeg twee nuwe intekeningproduktipes by - %4$sEenvoudige intekening%5$s en %6$sVeranderlike intekening%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
af: %1$sLeer hoe om %2$s op te dateer

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
af: %1$sKom meer te wete oor die bestuur van intekeninge »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
af: %1$sLet wel:%2$s Bestellings wat met intekeninge verband hou, sal nie ingesluit word by die bestellings wat deur hierdie instellings geraak word nie.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
af: %1$sBestelling #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
af: %1$sPayPal-verwysingstransaksies is op jou rekening%2$s geaktiveer. Alle intekeningbestuurkenmerke is nou geaktiveer. Lekker verkoop!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
af: %1$sPayPal-verwysingstransaksies is nie op jou rekening%2$s geaktiveer nie, sommige intekeningbestuurkenmerke is nie geaktiveer nie. Kontak asseblief PayPal en versoek hulle %3$sensable PayPal Reference Transactions%4$s op jou rekening. %5$sKontroleer PayPal-rekening%6$s %3$sKom meer te wete %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
af: %1$sPayPal-verwysingstransaksies is nie op jou rekening%2$s geaktiveer nie. As jy PayPal-verwysingstransaksies met intekeninge wil gebruik, kontak asseblief PayPal en versoek hulle %3$sensable PayPal-verwysingstransaksies%4$s op jou rekening. %5$sKontroleer PayPal-rekening%6$s %3$sKom meer te wete %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
af: %1$sStel &#39;n prys%2$s%3$sIntekeningpryse verskil &#39;n bietjie van ander produkpryse. Vir &#39;n intekening kan jy &#39;n faktuurtydperk, lengte, aansluitingsfooi en gratis proeftydperk stel.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
af: %1$sWaarskuwing!%2$s Dit blyk dat jy %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s afgegradeer het van %3$s na %4$s. As u die inprop op hierdie manier afgradeer, kan dit probleme veroorsaak. Dateer asseblief op na %3$s of hoër, of %5$smaak &#39;n nuwe ondersteuningskaartjie%6$s oop vir verdere bystand. %7$sKom meer te wete »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
af: %1$sWaarskuwing!%2$s Ons kan sien dat die %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s-inprop aktief is. Weergawe %3$s van %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s kom met daardie inprop se funksionaliteit verpak in die kerninprop. Deaktiveer asseblief WooCommerce Subscriptions Early Renewal om enige konflikte te vermy.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
af: %1$sWaarskuwing!%2$s Ons het &#39;n probleem in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s ontdek wat kan veroorsaak dat jou intekeninghernuwingsbestelling en kliëntintekeningkas ongeldige data bevat. Vir inligting oor hoe om die kasdata op te dateer, %3$smaak asseblief &#39;n nuwe ondersteuningskaartjie%4$s oop.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
af: %1$sWooCommerce-intekeninge geïnstalleer%2$s – %3$sJy is gereed om intekeninge te begin verkoop!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
af: %1$sWooCommerce-intekeninge is onaktief.%2$s Die %3$sWooCommerce-inprop%4$s moet aktief wees vir WooCommerce-intekeninge om te werk. %5$sinstalleer en aktiveer WooCommerce asseblief »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
af: %1$sWooCommerce Subscriptions is onaktief.%2$s Hierdie weergawe van Subscriptions vereis WooCommerce %3$s of nuwer. %4$dateer WooCommerce asseblief op na weergawe %3$s of nuwer »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
af: %2$s %1$s huidige intekeninge

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
af: %2$s %1$s geëindigde intekeninge

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
af: %2$s %1$s nuwe intekeninge

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
af: %2$s %1$s intekeningkansellasies

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
af: %2$s %1$s intekeninghernuwings

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
af: %2$s %1$s intekening herinteken

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
af: %2$s %1$s intekeningaantekeninge

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
af: %2$s %1$s intekeningskakelaars

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
af[0]: %2$s%1$s kansellasie%3$s intekeningkansellasies hierdie maand

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
af[0]: %2$s%1$s hernuwing%3$s intekening hernuwings hierdie maand

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
af[0]: %2$s%1$s aansluiting%3$s intekening aansluitings hierdie maand

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
af[0]: %d Gekanselleerde betaling Probeer weer

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
af[0]: %d mislukte betaling herprobeer

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
af[0]: %d Hangende betaling Herprobeer

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
af[0]: %d Verwerk weer betaling

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
af[0]: %d Suksesvolle betaling Herprobeer

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
af[0]: %d mislukkings

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
af: %s - Bestelling

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
af: %s gelede

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
af: %s gemiddelde hernuwingsbedrag

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
af[0]: %s dag

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
af: %s dag van die maand

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
af: %s elke week

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
af[0]: %s maand

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
af: %s netto intekeningwins

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
af: %s netto intekeningverlies

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
af: %s op die laaste dag van elke maand

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
af: %s hernuwingsinkomste in hierdie tydperk

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
af: %s hernuwingsbestellings

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
af: %s hernuwingsinkomste in hierdie tydperk

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
af: %s hernuwingsinkomste verhaal

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
af: %s hernuwingsinkomste hierdie maand

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
af: %s herinteken inkomste in hierdie tydperk

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
af: %s herprobeerpogings het misluk

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
af: %s herprobeerpogings hangende

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
af: %s herprobeerpogings was geslaag

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
af: %s registrasie-inkomste in hierdie tydperk

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
af: %s registrasie-inkomste hierdie maand

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
af[0]: %s intekeningstatus verander.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
af: %s verander inkomste in hierdie tydperk

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
af[0]: %s jaar

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
af: %sKom meer te wete »%s

note: translators: placeholder is a number, this is for the teens translators: placeholder is a number, numbers ending in 4-9, 0
en: %sth
af: %ste

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
af: (in %s sekondes)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
af: (sluit %s in)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
af: 1 dag

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
af: 1 maand

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
af: 1 jaar

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
af: &#39;n Noodlottige fout het voorgekom tydens die verwerking van &#39;n onlangse intekeningbetaling met PayPal. %1$smaak asseblief onmiddellik &#39;n nuwe kaartjie by WooCommerce Support%3$s oop om dit opgelos te kry. %2$sKom meer te wete »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
af: &#39;n Produk vertoon &#39;n knoppie met die teks &quot;Voeg in mandjie&quot;. By verstek verander &#39;n intekening dit na &quot;Sluit nou aan&quot;. Jy kan die knoppie teks vir intekeninge hier pasmaak.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
af: &#39;n Intekening wat aan %1$s behoort, is gekanselleer. Hul intekening se besonderhede is soos volg:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
af: &#39;n Intekening wat aan %1$s behoort, is deur die gebruiker opgeskort. Hul intekening se besonderhede is soos volg:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
af: &#39;n Intekening wat aan %1$s behoort, het verval. Hul intekening se besonderhede is soos volg:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
af: &#39;n Intekening is uit jou mandjie verwyder. Weens beperkings op die betalingspoort kan verskillende intekeningprodukte nie gelyktydig gekoop word nie.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
af: &#39;n Intekening is uit jou mandjie verwyder. Produkte en intekeninge kan nie terselfdertyd gekoop word nie.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
af: &#39;n Intekeninghernuwing is uit jou mandjie verwyder. Veelvuldige intekeninge kan nie gelyktydig gekoop word nie.

en: About WooCommerce Subscriptions
af: Oor WooCommerce-intekeninge

en: Accept Early Renewal Payments
af: Aanvaar vroeë hernuwingsbetalings

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
af: Aanvaar vroeë hernuwingsbetalings via &#39;n modal

en: Accept Manual Renewals
af: Aanvaar handmatige hernuwings

en: Actions
af: Aksies

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
af: Aktiveer

[ctx: Subscription status]
en: Active
af: Aktief

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
af[0]: Aktief <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
af: Aktiewe produksleutel

en: Active Subscriptions
af: Aktiewe intekeninge

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
af: Aktiewe intekeninge %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
af[0]: Aktief vir %d betaling

en: Active for unlimited payments
af: Aktief vir onbeperkte betalings

en: Active for x payments
af: Aktief vir x betalings

en: Active subscriber?
af: Aktiewe intekenaar?

en: Add
af: Voeg by

en: Add New
af: Voeg nuwe

en: Add New Retry
af: Voeg nuwe probeer by

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
af: Voeg nuwe intekening by

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
af: Voeg intekening by

en: Add a Subscription Product
af: Voeg &#39;n intekeningproduk by

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
af: Voeg betaling by

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
af: Voeg betaalmetode by

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
af: Voeg betaalmetode by

en: Add to Cart Button Text
af: Voeg by mandjie-knoppie-teks

en: Address
af: Adres

en: Affected event: | Affected events:
af[0]: Gebeurtenis wat geraak word:

en: Align Subscription Renewal Day
af: Belyn intekeninghernuwingsdag

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
af: Belyn intekeninghernuwing by &#39;n spesifieke dag van die week, maand of jaar. Byvoorbeeld, die eerste dag van die maand. %1$sKom meer te wete%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
af: Belyn die betaaldatum vir alle klante wat hierdie intekening koop by &#39;n spesifieke dag van die week of maand.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
af: Belyn die betaaldatum vir hierdie intekening by &#39;n spesifieke dag van die jaar. Indien die datum reeds vanjaar plaasgevind het, sal die eerste betaling in %s verwerk word. Stel die dag op 0 om betalingssinkronisering vir hierdie produk te deaktiveer.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
af: Alle gekoppelde intekeningitems is uit die mandjie verwyder.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
af: Alle gekoppelde intekeningitems was

en: All orders types
af: Alle tipes bestellings

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
af: Laat $0 aanvanklike betaalpunt toe sonder &#39;n betaalmetode.

en: Allow Switching
af: Laat oorskakeling toe

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
af: Laat toe dat &#39;n intekeningproduk saam met ander produkte en intekeninge in dieselfde transaksie gekoop word.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
af: Laat toe dat &#39;n intekeningproduk met &#39;n aanvanklike betaling van $0 gekoop word sonder om &#39;n betaalmetode te verskaf. Die kliënt sal aan die einde van die aanvanklike tydperk &#39;n betaalmetode moet verskaf om die intekening aktief te hou.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
af: Laat klante toe om die betaalpunt te omseil en hul intekening vroeg te hernu vanaf hul %1$sMy rekening &gt; Bekyk Intekening%2$s-bladsy. %3$sKom meer te wete.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
af: Laat klante toe om outomatiese hernuwings vanaf hul Bekyk-intekeningbladsy aan en af te skakel.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
af: Laat toe dat verskeie intekeninge en produkte gelyktydig gekoop word.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
af: Laat intekenare toe om tussen verskillende intekeninge te wissel (op- of afgradeer). %1$sKom meer te wete%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
af: Altyd

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
af[0]: &#39;n Fout het voorgekom tydens die verwerking van &#39;n onlangse intekeningverwante gebeurtenis. Vir stappe oor hoe om die geaffekteerde intekening reg te stel en om meer te wete te kom oor die moontlike oorsake van hierdie fout, lees asseblief ons gids %1$shere%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
af: &#39;n Fout het voorgekom, probeer asseblief weer of probeer &#39;n alternatiewe vorm van betaling.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
af: &#39;n Opsionele tydperk om te wag voordat die eerste herhalende betaling gehef word. Enige registrasiefooi sal steeds aan die begin van die intekening gehef word. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
af: &#39;n Opsionele tydperk om te wag voordat die eerste herhalende betaling gehef word. Enige registrasiefooi sal steeds aan die begin van die intekening gehef word. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
af: &#39;n Bestelling is vir jou geskep om jou intekening op %1$s te hernu. Om vir hierdie faktuur te betaal, gebruik asseblief die volgende skakel: %2$s

en: And much more...
af: En baie meer...

en: Any Payment Method
af: Enige Betaalmetode

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
af: Is jy seker jy wil hierdie item uit jou intekening verwyder?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
af: Is jy seker jy wil die betaalmetode van PayPal-standaard verander? Dit sal die intekening by PayPal opskort.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
af: Is jy seker jy wil &#39;n hernuwing verwerk? Dit sal die kliënt hef en die hernuwingsbestelling aan hulle e-pos (as e-posse geaktiveer is).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
af: Is jy seker jy wil herprobeer om te betaal vir hierdie hernuwingsbestelling? Dit sal probeer om die kliënt te hef en hernuwingsbestelling-e-posse te stuur (indien e-posse geaktiveer is).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
af: Poging om herhalende inkomste te verhaal wat andersins verlore sou gaan as gevolg van betaalmetodes wat net tydelik geweier word. %1$sKom meer te wete%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
af: Auto Hernuwing Wissel

en: Auto renew
af: Outomatiese hernu

en: Automatic Failed Payment Retries
af: Outomatiese mislukte betaling herprobeer

en: Automatic Failed Payment Retry
af: Outomatiese mislukte betaling probeer weer

en: Automatic Recurring Payments
af: Outomatiese herhalende betalings

en: Automatic payment failed for order {order_number}
af: Outomatiese betaling het misluk vir bestelling {order_number}

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
af: Outomatiese betaling het misluk vir {order_number}, ons sal weer probeer {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
af: Outomatiese hernuwingbetaling het misluk

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
af: Verval die intekening outomaties na hierdie tydperk. Hierdie lengte is bykomend tot enige gratis proeflopie of tyd wat verskaf word voor &#39;n gesinchroniseerde eerste hernuwingsdatum.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
af: Verval die intekening outomaties na hierdie tydperk. Hierdie lengte is bykomend tot enige gratis proeflopie of tyd wat verskaf word voor &#39;n gesinchroniseerde eerste hernuwingsdatum.

en: Average Lifetime Value
af: Gemiddelde leeftydwaarde

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
af: Gemiddelde leeftydwaarde %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
af: Gemiddelde herhalende reël Totaal %s

en: Backordered
af: Agterbestel

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
af: As gevolg hiervan word dit nie aanbeveel as &#39;n betaalmetode vir intekeninge nie, tensy dit die enigste beskikbare opsie vir jou land is.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
af: Omdat die %sWC_Subscription%s-klas %sWC_Order%s uitbrei, kan jy sy bekende metodes gebruik, soos %s$subscription-&gt;update_status()%s of %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
af: Voordat PayPal Standard vir Subskripsies geaktiveer word, let asseblief daarop dat wanneer PayPal Standard gebruik word, kliënte vir die leeftyd van hul intekening gesluit is om PayPal Standard te gebruik, en PayPal Standard het &#39;n aantal beperkings. Lees asseblief die gids op %1$s hoekom ons nie PayPal Standard%2$s vir intekeninge aanbeveel voordat jy kies om hierdie opsie te aktiveer nie.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
af: Voordat ons jou op pad stuur, moet ons jou databasis opdateer na die nuutste weergawe. As jy nie &#39;n onlangse rugsteun van jou werf het nie, is %snow die tyd om een%s te skep.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
af: Tussen gegroepeerde intekeninge

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
af: Tussen intekeningvariasies

[ctx: table column header]
en: Big Bang
af: Groot ontploffing

en: Billing
af: Fakturering

en: Billing Address
af: Rekeningadres

en: Billing Period
af: Faktureringstydperk

en: Billing Period:
af: Faktureringtydperk:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
af: Rekeningooreenkoms by PayPal gekanselleer.

en: Billing interval:
af: Faktureringsinterval:

en: Billing period for the subscription.
af: Faktuurtydperk vir die intekening.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
af: Fakturering:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
af: Beide die afleweringsadres wat vir die intekening gebruik word en jou verstekversendingsadres vir toekomstige aankope sal opgedateer word.

en: Browse products
af: Blaai deur produkte

en: Browser User Agent
af: Blaaier Gebruikers Agent

en: But wait, there's more!
af: Maar wag, daar is meer!

en: Button Text
af: Knoppie teks

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
af: By verstek sal Subskripsies die betaling 5 keer oor 7 dae herprobeer. Die reëls wat die herprobeer-stelsel beheer, kan gewysig word om aan te pas:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
af: By verstek sal die byvoeging van nuwe lêers by &#39;n bestaande intekeningproduk outomaties aktiewe intekenare toegang tot die nuwe lêers gee. Nou kan jy egter &#39;n %snew inhoud-drup-instelling%s aktiveer om intekenare eers na die volgende hernuwingsbetaling toegang tot nuwe lêers te gee.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
af: Deur &#39;n intekening &#39;n Pasgemaakte Besteltipe te maak, is &#39;n intekening ook nou &#39;n pasgemaakte postipe. Dit maak dit vinniger om intekeninge navraag te doen en dit gebruik &#39;n databasisskema wat net so skaalbaar is soos WordPress-plasings en -bladsye.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
af: Deur jou intekening vroeg te hernu, sal jou volgende betaling %s wees.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
af: Deur jou intekening vroeg te hernu, sal jou geskeduleerde volgende betaling op %s gekanselleer word.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
af: Deur WooCommerce-intekeninge te gebruik, kan jy persoonlike data stoor en afhangende van watter derdeparty-betalingsverwerkers jy gebruik om intekeningbetalings te neem, kan jy persoonlike data met eksterne bronne deel.

en: Cache Update Failures
af: Kasopdatering mislukkings

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
af: Kan nie adrestipe vertoonnaam kry nie. Adrestipe is nie &#39;n string nie.

en: Can not get status name. Status is not a string.
af: Kan nie statusnaam kry nie. Status is nie &#39;n string nie.

en: Cancel
af: Kanselleer

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
af: Kanselleer

en: Cancel Now
af: Kanselleer nou

en: Cancel and remove personal data
af: Kanselleer en verwyder persoonlike data

en: Cancellations
af: Kansellasies

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
af: Gekanselleer

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
af: Gekanselleerde datum

en: Cancelled Subscription
af: Gekanselleerde intekening

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
af: Gekanselleerde intekening-e-posse word gestuur wanneer &#39;n kliënt se intekening gekanselleer word (óf deur &#39;n winkelbestuurder, of die kliënt).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
af: Kan nie intekening skep nie: %s.

en: Change
af: Verander

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
af: Verander %s adres

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
af: Verander Betaalmetode

en: Change Trial and End Dates
af: Verander proef- en einddatums

en: Change address
af: Verander adres

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
af: Verandering in intekeninge tussen die begin en einde van die tydperk.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
af: Verander betaling

en: Change payment features:
af: Verander betalingskenmerke:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
af: Verander betaalmetode

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
af: Verander betaalmetode

en: Check Out What's New
af: Kyk wat is nuut

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
af: Kies &#39;n nuwe betaalmetode.%s

en: Choose a new subscription.
af: Kies &#39;n nuwe intekening.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
af: Kies die verstekrolle om aan aktiewe en onaktiewe intekenare toe te wys. Vir rekordhoudingdoeleindes moet &#39;n gebruikersrekening vir intekenare geskep word. Gebruikers met die %1$sadministrateur%2$s rol, soos jy, sal nooit hierdie rolle toegeken word om te verhoed dat administrateurs uitgesluit word nie.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
af: Kies die intekeningprys, faktuurinterval en tydperk.

en: Choose which format of email to send.
af: Kies watter formaat van e-pos om te stuur.

en: Clear
af: Duidelik

en: Complete checkout to renew now.
af: Voltooi betaalpunt om nou te hernu.

en: Complete checkout to renew your subscription.
af: Voltooi betaal om jou intekening te hernu.

en: Complete checkout to resubscribe.
af: Voltooi betaal om weer in te teken.

en: Completed Renewal Order
af: Voltooide hernuwingsbestelling

en: Continue
af: Aanhou

en: Copy billing address
af: Kopieer faktuuradres

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
af: Kon nie intekening kry nie. Heel waarskynlik verwys die intekeningsleutel nie na &#39;n intekening nie. Die sleutel was: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
af: Land / Staat

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
af: Koepon sal beperk word tot die gegewe aantal betalings. Dit sal dan outomaties van die intekening verwyder word. &quot;Betalings&quot; sluit ook die aanvanklike intekeningbetaling in.

en: Create pending parent order
af: Skep hangende ouerbestelling

en: Create pending parent order requested by admin action.
af: Skep hangende ouerbestelling wat deur admin-aksie versoek word.

en: Create pending renewal order
af: Skep hangende hernuwingsbestelling

en: Create pending renewal order requested by admin action.
af: Skep hangende hernuwingsbevel wat deur admin-aksie versoek word.

en: Create subscriptions
af: Skep intekeninge

en: Created Date
af: Geskep datum

[ctx: a switch type]
en: Crossgrade
af: Kruisgraad

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
af: Gepasmaakte rou herprobeer-reël

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
af: Pasgemaakte herprobeerreël

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
af: Gepasmaakte herprobeer reëlklas

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
af: Pasgemaakte herprobeerreëls

en: Custom field deleted.
af: Gepasmaakte veld is uitgevee.

en: Custom field updated.
af: Gepasmaakte veld opgedateer.

en: Customer
af: Kliënt

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
af[0]: Kliënt %1$s het hul intekening verander. Die besonderhede van hul nuwe intekening is soos volg:

en: Customer ID is invalid.
af: Kliënt-ID is ongeldig.

en: Customer Payment Retry
af: Kliëntbetaling Probeer weer

en: Customer Provided Note
af: Kliënt verskaf nota

en: Customer Renewal Invoice
af: Kliënthernuwingsfaktuur

en: Customer Suspensions
af: Kliënt skorsings

en: Customer Totals
af: Kliënttotale

en: Customer add payment method page &rarr;
af: Kliënt voeg betaalmetodebladsy by →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
af: Kliënt het &quot;%1$s&quot; (Produk-ID: #%2$d) bygevoeg via die My Account-bladsy.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
af: Kliënt het %s bygevoeg.

en: Customer change payment method page &rarr;
af: Kliënt verander betaalmetode bladsy →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
af: Kliënt het &quot;%1$s&quot; (Produk-ID: #%2$d) via die My Rekening-bladsy verwyder.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
af: Kliënt versoek om vroegtydig te hernu:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
af: Kliënt het weer ingeteken in volgorde #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
af: Kliënt-intekeningkas word nou deur %1$s en %2$s hanteer.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
af: Kliënt-intekeningkas word nou deur %1$s hanteer.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
af: Kliënt is suksesvol vroeg hernu met bestelling %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
af: Kliënt het oorgeskakel van: %1$s na %2$s.

en: Customer's notes about the order
af: Kliënt se notas oor die bestelling

en: Customer:
af: Kliënt:

en: Customers
af: Kliënte

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
af: Kliënte en ander nie-administratiewe gebruikers kan sonder onderbreking by jou winkel blaai en koop terwyl die opdatering aan die gang is.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
af: Kliënte kan nou verskillende intekeningprodukte in een transaksie koop. Die produkte kan op enige skedule faktureer en het enige kombinasie van registrasiefooie en/of gratis proeflopies.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
af: Kliënte met &#39;n intekening word van hierdie instelling uitgesluit.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
af: Pas Herprobeer-reëls aan

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
af: Pasmaak die teks wat op die knoppie langs die intekening op die intekenaar se rekeningbladsy vertoon word. Die verstek is &quot;Skakel intekening&quot;, maar jy sal dit dalk wil verander na &quot;Gradeer op&quot; of &quot;Verander intekening&quot;.

en: Database Update Required
af: Databasisopdatering vereis

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
af: Databasis opgedateer na weergawe %s

en: Date
af: Datum

en: Date Changed
af: Datum verander

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
af: Datum opgeskort

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
af: Datum opgeskort: %s

en: Date type can not be an empty string.
af: Datumtipe kan nie &#39;n leë string wees nie.

en: Date type is not a string.
af: Datumtipe is nie &#39;n string nie.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
af: Dag

en: Delete Customer Subscription Cache
af: Vee kliëntintekeningkas uit

en: Delete Permanently
af: Vee Permanent uit

en: Delete Related Order Cache
af: Vee verwante bestellingkas uit

en: Delete all variations without a subscription
af: Vee alle variasies uit sonder &#39;n intekening

en: Delete this item permanently
af: Vee hierdie item permanent uit

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
af: Ontwikkelaars kan ook nou al die bekende WordPress-funksies, soos %sget_posts()%s, gebruik om intekeningdata navraag te doen of te wysig.

en: Disable auto renew
af: Deaktiveer outomatiese hernuwing

en: Discount
af: Afslag

en: Display the auto renewal toggle
af: Vertoon die outomatiese hernuwingskakelaar

en: Do not limit
af: Moenie beperk nie

en: Do not synchronise
af: Moenie sinchroniseer nie

[ctx: short for documents]
en: Docs
af: Dokumente

[ctx: short for documents]
en: Documentation
af: Dokumentasie

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
af: Afgradeer

en: Downloadable
af: Aflaaibaar

en: Drip Downloadable Content
af: Drup Aflaaibare inhoud

en: Early Renewal
af: Vroeë vernuwing

en: Edit
af: Wysig

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
af: Wysig

en: Edit Retry
af: Wysig Probeer weer

en: Edit Subscription
af: Wysig intekening

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
af: Wysig intekening

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
af: Redigeerintekening het misluk met fout: %s

en: Email
af: E-pos

en: Email Address
af: E-pos adres

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
af: E-pos opskrif

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
af: E-pos tipe

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
af: E-pos: %s

en: Enable Automatic Retry
af: Aktiveer Outomatiese Herprobeer

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
af: Aktiveer PayPal-standaard vir intekeninge

en: Enable auto renew
af: Aktiveer outomatiese hernuwing

en: Enable automatic payments
af: Aktiveer outomatiese betalings

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
af: Aktiveer outomatiese herprobering van mislukte herhalende betalings

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
af: Aktiveer drup vir aflaaibare inhoud op intekeningprodukte.

en: Enable this email notification
af: Aktiveer hierdie e-poskennisgewing

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
af: Aktiveer/deaktiveer

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
af: Deur dit te aktiveer, verleen toegang tot nuwe aflaaibare lêers wat by &#39;n produk gevoeg word, slegs nadat die volgende hernuwing verwerk is.%sBy verstek word toegang tot nuwe aflaaibare lêers wat by &#39;n produk gevoeg word, onmiddellik verleen aan enige klant wat &#39;n aktiewe intekening op daardie produk het.

en: End Date
af: Einddatum

[ctx: table heading]
en: End Date
af: Einddatum

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
af: Einddatum

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
af: Einddatum: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
af: Einddatum

[ctx: table heading]
en: End date
af: Einddatum

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
af: Einddatum: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
af: Einde van voorafbetaalde termyn

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
af: Einde van voorafbetaalde termyn: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
af: Eindpunt vir die My Rekening → Verander Intekening Betaalmetode bladsy

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
af: Eindpunt vir die My Rekening → Intekeninge-bladsy

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
af: Eindpunt vir die My rekening → Bekyk intekeningbladsy

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
af: Voer &#39;n nuwe interval as &#39;n enkele nommer in (bv. om elke 2de maand te laai, voer 2 in):

en: Enter a new length (e.g. 5):
af: Voer &#39;n nuwe lengte in (bv. 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
af: Voer ontvangers in (kommageskei) vir hierdie e-pos. Verstek na %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
af: Voer die nuwe tydperk in, hetsy dag, week, maand of jaar:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
af: Fout

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
af: Fout %d: Kan nie belasting by intekening voeg nie. Probeer asseblief weer.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
af: Fout %d: Kan nie bestelling skep nie. Probeer asseblief weer.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
af: Fout %d: Kan nie intekening skep nie. Probeer asseblief weer.

en: Error during subscription status transition.
af: Fout tydens oorgang van intekeningstatus.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
af: Kon nie Intekeningeindpunte stoor nie: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sBekyk intekening%2$s en %1$sIntekening betaalmetode%2$s kan nie dieselfde wees nie. Die veranderinge is teruggedraai.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
af: Kon nie sekere inligting opdateer nie: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
af: Fout: Kan nie produk by geskepde intekening voeg nie. Probeer asseblief weer.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
af: Fout: Kan nie hernuwingsbestelling met nota &quot;%s&quot; skep nie

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
af: Fout: Kan nie intekening skep nie. Probeer asseblief weer.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
af: Fout: kan nie die tydsone van jou blaaier vind nie.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
af: Geskatte tyd oor (minute:sekondes): %s

en: Expire after
af: Verval daarna

[ctx: Subscription status]
en: Expired
af: Verval

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
af[0]: Verval <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
af: Verval intekening

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
af: Verstreke intekening-e-posse word gestuur wanneer &#39;n kliënt se intekening verval.

en: Export CSV
af: Voer CSV uit

[ctx: Subscription status]
en: Failed
af: Misluk

en: Failed Payment Retries
af: Mislukte herpogings vir betaling

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
af: Mislukte herhalende betalings kan nou outomaties herprobeer word. Dit help om inkomste te verhaal wat andersins verlore sou gaan as gevolg van betaalmetodes wat net tydelik geweier word.

en: Failed retries
af: Mislukte herproberings

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
af: Kon nie aanmeld vir intekening %s nie.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
af: Kon nie intekeningstatus vir bestelling #%1$s aktiveer nie: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
af: Kon nie intekening kanselleer nadat bestelling #%1$s gekanselleer is nie: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
af: Kon nie mislukte betaling met intekening verwerk vir bestelling #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
af: Kon nie intekening as verstryk stel vir bestelling #%1$s: %2$s nie

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
af: Kon nie intekeningdatums opdateer nadat kliënt vroeg hernu is met bestelling %s nie.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
af: Kon nie intekeningstatus opdateer nadat bestelling #%1$s opgehou is nie: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
af: Vind nuwe poorte wat %1$s outomatiese intekeningbetalings ondersteun%2$s in die amptelike %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
af: Eerste betaling pro rata. Volgende betaling: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
af: Eerste betaling: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
af: Eerste hernuwing: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
af: Vir alle intekeningprodukte

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
af: Vir opgraderings en afgraderings van alle intekeningprodukte

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
af: Slegs vir opgraderings en afgraderings van virtuele intekeningprodukte

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
af: Vir opgraderings van alle intekeningprodukte

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
af: Slegs vir opgraderings van virtuele intekeningprodukte

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
af: Slegs vir virtuele intekeningprodukte

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
af: Vir &#39;n winkelbestuurder om &#39;n intekening van outomatiese na handmatige hernuwingsbetalings (of handmatig na outomaties) met Subscriptions v1.5 te verander, moes die databasis direk gewysig word. Subskripsies bied nou &#39;n manier vir betalingspoorte sodat jy dit kan verander vanaf die nuwe %sEdit Subscription%s-koppelvlak.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
af: Vir die doeleindes van die verwerking van herhalende intekeningbetalings, stoor ons die kliënt se naam, faktuuradres, afleweringsadres, e-posadres, telefoonnommer en kredietkaart-/betalingbesonderhede.

[ctx: shipping method price]
en: Free
af: Vry

en: Free Trial
af: Gratis toets

en: Free shipping coupon
af: Gratis afleweringskoepon

en: Free trial
af: Gratis toets

en: Free trial length
af: Gratis proeftydperk

en: Free trial period
af: Gratis proeftydperk

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
af: Gateway ondersteun nie admin om die betaalmetode op &#39;n intekening te verander nie.

en: General
af: Algemeen

en: Generate Customer Subscription Cache
af: Genereer kliëntintekeningkas

en: Generate Related Order Cache
af: Genereer verwante bestellingkas

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
af: Gaan na WooCommerce Subscriptions Settings

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
af: Gaan na WooCommerce Subscriptions Settings »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
af: Hallo %s,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
af: Eer hernuwingsbestellingdata

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
af: Hoeveel kliënte bly vir meer as 6 maande ingeteken? Wat is die gemiddelde leeftydwaarde van u intekenare? Hoeveel hernuwingsinkomste sal jou winkel volgende maand verdien?

en: IP Address
af: IP adres

en: IPN subscription cancelled.
af: IPN-intekening gekanselleer.

en: IPN subscription failing payment method changed.
af: IPN-intekening mislukte betaalmetode verander.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
af: IPN-intekeningbetaling %1$s vir rede: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
af: IPN-intekeningbetaling %s.

en: IPN subscription payment completed.
af: IPN-intekeningbetaling voltooi.

en: IPN subscription payment failure.
af: IPN-intekeningbetaling mislukking.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
af: IPN-intekening betaalmetode verander na PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
af: IPN-intekeningaanmelding voltooi.

en: IPN subscription suspended.
af: IPN-intekening opgeskort.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
af: As &#39;n intekenaar se intekening met die hand gekanselleer of verval, sal hierdie rol aan haar toegeken word.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
af: As &#39;n intekening gesinchroniseer is met &#39;n spesifieke dag van die week, maand of jaar, hef &#39;n proporsionele bedrag vir die intekening op die tyd van aansluiting.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
af: As jy PayPal Standard- of PayPal-verwysingstransaksies gebruik, sien asseblief die %1$sPayPal Privaatheidsbeleid%2$s vir meer besonderhede.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
af: As jy nie wil hê dat nuwe intekeningaankope outomaties hernuwingsbetalings hef nie, kan jy outomatiese betalings afskakel. Bestaande outomatiese intekeninge sal voortgaan om klante outomaties te hef. %1$sKom meer te wete%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
af: As jy &#39;n bedienerfout ontvang en die bladsy herlaai het om hierdie kennisgewing te vind, verfris asseblief die bladsy binne %s sekondes en die opgraderingroetine sal sonder probleme hervat.

en: Ignore this error
af: Ignoreer hierdie fout

en: Ignore this error (not recommended)
af: Ignoreer hierdie fout (nie aanbeveel nie)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
af: Voer intekeninge na WooCommerce in via CSV, of voer u intekeninge van WooCommerce af na &#39;n CSV met die WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter-uitbreiding.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
af: Invoer/uitvoer intekeninge

en: Improved scheduled action data storage
af: Verbeterde geskeduleerde aksiedataberging

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
af: In vorige weergawes van Subskripsies is die intekeningtotaal na betalingspoorte oorgedra as die bedrag wat gehef moet word vir outomatiese hernuwingsbetalings. Dit het dit onnodig ingewikkeld gemaak om eenmalige fooie of afslag by &#39;n hernuwing te voeg.

en: Inactive Subscriber Role
af: Onaktiewe intekenaarrol

en: Increased processing rate for scheduled payments
af: Verhoogde verwerkingskoers vir geskeduleerde betalings

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
af: Aanvanklike intekening

en: Initial payment discount
af: Aanvanklike betaling afslag

en: Installed Plugins
af: Geïnstalleerde inproppe

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
af: Ongeldige %s datum. Die datum moet van die formaat wees: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
af: Ongeldige PayPal IPN-loonvrag: kan nie bypassende intekening vind nie.

en: Invalid Subscription.
af: Ongeldige intekening.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
af: Ongeldige geskep datum. Die datum moet &#39;n string wees en van die formaat: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
af: Ongeldige data. Eerste parameter het &#39;n datum wat nie in die geregistreerde datumtipes is nie.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
af: Ongeldige data. Eerste parameter was leeg toe dit na update_dates() oorgedra is.

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
af: Ongeldige data. Geen geldige item-ID is deurgegee nie.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
af: Ongeldige data. Geen geldige intekening/bestelling is ingedien nie.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
af: Ongeldige data. Bestellings wat verwag word, is nie bestellings nie.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
af: Ongeldige data. Tipe kopie is nie &#39;n string nie.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
af: Ongeldige datum. Die datum moet &#39;n string wees en van die formaat: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
af: Ongeldige formaat. Eerste parameter moet &#39;n skikking wees.

en: Invalid order.
af: Ongeldige bestelling.

en: Invalid recurring shipping method.
af: Ongeldige herhalende versendingmetode.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
af: Ongeldige verbandtipe: %1$s. Bestellingverwantskaptipe moet een van: %2$s wees.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
af: Ongeldige sekuriteittoken, herlaai asseblief die bladsy en probeer weer.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
af: Ongeldige sorteervolgordetipe: %1$s. Die argument $sort_order moet %2$s of %3$s wees.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
af: Ongeldige intekening-fakturering-interval gegee. Moet &#39;n heelgetal groter as 0 wees.

en: Invalid subscription billing period given.
af: Ongeldige intekening-faktureringtydperk gegee.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
af: Ongeldige intekening klant-ID.

en: Invalid subscription id.
af: Ongeldige intekening-ID.

en: Invalid subscription status given.
af: Ongeldige intekeningstatus gegee.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
af: Ongeldige skakelaartipe &quot;%s&quot;. Skakelaar moet een van: &quot;gradeer&quot;, &quot;afgradeer&quot; of &quot;kruisgradeer&quot; wees.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
af: Ongeldige opdateringtipe: %s. Post-opdateringtipes wat ondersteun word, is &quot;add&quot; of &quot;delete&quot;. Opdaterings word direk op post-meta gedoen.

en: Invoice for renewal order {order_number}
af: Faktuur vir hernuwingsbestelling {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
af: Faktuur vir hernuwingsbestelling {order_number} vanaf {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
af: Dit word %1$s sterk aanbeveel dat jy nie die ontvanger-e-posadres%2$s verander as jy aktiewe intekeninge by PayPal het nie. As u dit doen, kan dit bestaande intekeninge breek.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
af: Dit lyk of hierdie webwerf geskuif het of &#39;n duplikaat is. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s het outomatiese betalings en intekeningverwante e-posse op hierdie werf gedeaktiveer om duplikaatbetalings van &#39;n verhoog- of toetsomgewing te voorkom. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s beskou %5$s%7$s%6$s as die werf se URL. %3$sKom meer te wete »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
af: Dit was reeds moontlik om &#39;n intekening se volgende betaaldatum te verander, maar sommige winkelbestuurders wou &#39;n klant &#39;n verlengde gratis proeftydperk voorsien of &#39;n ekstra maand by die vervaldatum voeg. Nou kan jy al hierdie datums vanaf die %sWysig intekening%s-skerm verander.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
af: Dit is nou makliker vir jou kliënte om meer intekeninge te koop!

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
af: Net om jou te laat weet — ons het jou intekeninghernuwingsbestelling #%s ontvang, en dit word nou verwerk:

en: Label
af: Etiket

en: Last 7 Days
af: Laaste 7 dae

en: Last Month
af: Verlede maand

en: Last Order Date
af: Laaste bestelling datum

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
af: Laaste bestelling datum

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
af: Laaste bestellingsdatum: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
af: Laaste bestelling: %s

en: Last day of the month
af: Laaste dag van die maand

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
af: Laaste bestelling datum

en: Last recorded error:
af: Laaste aangetekende fout:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
af: Leer meer

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
af: Leer meer

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
af: Leer meer

en: Learn more
af: Leer meer

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
af: Kom meer te wete oor die nuwe %sBekyk intekeningbladsy%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
af: Kom meer te wete oor die nuwe %smultiple subscriptions%s-kenmerk.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
af: Lewenslange waarde van intekeninge %s

en: Limit subscription
af: Beperk intekening

en: Limit to one active subscription
af: Beperk tot een aktiewe intekening

en: Limit to one of any status
af: Beperk tot een van enige status

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
af[0]: Beperkte gebruik koepon &quot;%1$s&quot; verwyder uit intekening. Dit is %2$d keer gebruik.

en: Line subtotal (before discounts).
af: Reël subtotaal (voor afslag).

en: Line subtotal tax (before discounts).
af: Reël subtotaal belasting (voor afslag).

en: Line taxes.
af: Lynbelasting.

en: Line total (after discounts).
af: Lyntotaal (na afslag).

en: Line total tax (after discounts).
af: Lyn totale belasting (na afslag).

[ctx: refers to live site]
en: Live
af: Leef

en: Load billing address
af: Laai faktuuradres

en: Load shipping address
af: Laai gestuuradres

en: Manage Subscriptions
af: Bestuur intekeninge

en: Manual Renewal
af: Handmatige hernuwing

en: Manual Renewal Payments
af: Handmatige hernuwingsbetalings

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
af: Handmatige hernuwingsbestelling wag op klantbetaling.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
af: %s intekeningprodukte gemerk as &quot;afsonderlik verkoop&quot;.

en: Meta key.
af: Meta sleutel.

en: Meta label.
af: Meta etiket.

en: Meta value.
af: Metawaarde.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
af: Het %1$s-intekeningverwante hakies na die nuwe skeduleerder gemigreer (in %2$s sekondes).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
af: Het %1$s intekeninge na die nuwe struktuur gemigreer (in %2$s sekondes).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
af: Diverse

en: Mixed Checkout
af: Gemengde Checkout

en: Month for Synchronisation
af: Maand vir sinchronisasie

en: Move this item to the Trash
af: Skuif hierdie item na die asblik

[ctx: email type]
en: Multipart
af: Veelvuldig

en: Multiple Subscriptions
af: Veelvuldige intekeninge

en: My Account
af: My rekening

en: My Subscription
af: My inskrywing

en: N/A
af: NVT

[ctx: no information about something]
en: N/A
af: NVT

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
af: Nooit nie

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
af: Nooit (hef die volle herhalende bedrag by aansluiting)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
af: Nooit (hef die volle registrasiefooi)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
af: Nooit (moenie &#39;n registrasiefooi hef nie)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
af: Nooit (moenie enige herhalende bedrag hef nie)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
af: Moet nooit verval nie

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
af: Nuwe %sWC_Subscription%s objek

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
af: Nuwe %sshop_subscription%s plasingtipe

en: New Add/Edit Subscription Screen
af: Nuwe Voeg by/wysig intekeningskerm

en: New Renewal Order
af: Nuwe hernuwingsbevel

en: New Retry
af: Nuwe Herprobeer

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
af: Nuwe intekening

en: New Subscription Emails
af: Nuwe intekening-e-posse

en: New Subscriptions
af: Nuwe intekeninge

en: New View Subscription Page
af: Nuwe Bekyk-intekeningbladsy

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
af: Nuwe hernuwingsbestelling-e-posse word gestuur wanneer &#39;n intekeninghernuwingsbetaling verwerk word.

en: New subscription details
af: Nuwe intekeningbesonderhede

en: New subscription renewal order
af: Nuwe intekeninghernuwingsbevel

en: Next
af: Volgende

en: Next 12 Months
af: Volgende 12 maande

en: Next 30 Days
af: Volgende 30 dae

en: Next 7 Days
af: Volgende 7 dae

en: Next Month
af: Volgende maand

en: Next Payment
af: Volgende betaling

[ctx: table heading]
en: Next Payment
af: Volgende betaling

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
af: Volgende betaaldatum: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
af: Volgende betaling

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
af: Volgende betaaldatum

en: Next payment: %s
af: Volgende betaling: %s

en: No
af: Geen

en: No Subscriptions found
af: Geen intekeninge gevind nie

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
af: Geen intekeninge in asblik gevind nie

en: No billing address set.
af: Geen faktuuradres gestel nie.

en: No customers found.
af: Geen klante gevind nie.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
af: Geen betalingspoorte wat outomatiese intekeningbetalings kan verwerk, is geaktiveer nie. As jy outomatiese betalings wil verwerk, beveel ons die %1$sfree Stripe-uitbreiding%2$s aan.

en: No products found.
af: Geen produkte gevind nie.

en: No retries found
af: Geen herprobasies gevind nie

en: No retries found in trash
af: Geen herproberings in asblik gevind nie

en: No shipping address set.
af: Geen afleweringsadres gestel nie.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
af: Nie-intekening

en: None
af: Geen

en: Not cancelled
af: Nie gekanselleer nie

en: Not yet ended
af: Nog nie geëindig nie

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
af: Let daarop dat die aankoop van &#39;n intekening steeds &#39;n rekening vereis.

en: Note:
af: Let wel:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
af: Aantal dae na aanmelding

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
af: Aantal maande na aanmelding

en: Number of renewals
af: Aantal hernuwings

en: Number of resubscribes
af: Aantal herintekeninge

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
af: Aantal weke na aanmelding

[ctx: Subscription status]
en: On hold
af: Op hou

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
af: Aanhou

en: On-hold Renewal Order
af: On-hold hernuwingsbestelling

en: One time shipping
af: Eenmalige aflewering

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
af: Laat slegs &#39;n klant toe om een intekening op hierdie produk te hê. %1$sKom meer te wete%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
af: Slegs winkelbestuurders kan betalingsdatums wysig.

en: Open a ticket
af: Maak &#39;n kaartjie oop

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
af: Sluit opsioneel &#39;n bedrag in wat gehef moet word aan die begin van die intekening. Die registrasiefooi sal onmiddellik gehef word, selfs al het die produk &#39;n gratis proeflopie of die betaaldatums is gesinkroniseer.

en: Order
af: Orde

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
af: Bestelling #%s is nie by die mandjie gevoeg nie.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
af: Bestelling %s geskep om vroeë hernuwing aan te teken.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
af: Bestelling %s geskep om hernuwing aan te teken.

en: Order Number
af: Bestellingnommer

en: Order date: %s
af: Besteldatum: %s

en: Order number: %s
af: Bestelnommer: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
af: Bestellings

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
af: Bestellings met %s

[ctx: An order type]
en: Original
af: Oorspronklik

en: Other
af: Ander

[ctx: label for the system status page]
en: Other
af: Ander

en: Parent Order
af: Ouer Orde

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
af: Ouer Orde

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
af: Ouerintekeninge

en: Parent order:
af: Ouer bestelling:

en: Parent order:
af: Ouer bestelling:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
af: Betaal

en: Pay Now &raquo;
af: Betaal nou &quot;

en: Pay now
af: Betaal nou

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
af: PayPal API-fout - geloofsbriewe is verkeerd.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
af: PayPal API-fout: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
af: PayPal-verwysingstransaksies geaktiveer

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
af: PayPal Standard het &#39;n aantal beperkings en ondersteun nie alle intekeningkenmerke nie.

en: PayPal Subscription ID:
af: PayPal-intekening-ID:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
af: PayPal-transaksie gehou: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
af: PayPal is onaktief vir intekeningtransaksies. %1$sstel asseblief die PayPal IPN%2$s op en %3$senter jou API-eiebewyse%4$s om PayPal vir Subskripsies te aktiveer.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
af: PayPal-betaling goedgekeur (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
af: PayPal-betaling afgekeur: %s

en: Payment
af: Betaling

en: Payment Gateway Support
af: Betaling Gateway Ondersteuning

en: Payment Method
af: Betalings metode

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
af: Betalingsmetodes

en: Payment Retry
af: Herprobeer betaling

en: Payment failed.
af: Betaling het misluk.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
af: Betaling vir die hernuwingsbestelling was onsuksesvol met jou betaalmetode op lêer, probeer asseblief weer.

en: Payment gateway ID.
af: Betalingspoort-ID.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
af: Betalingspoorte wat nie outomatiese herhalende betalings ondersteun nie, kan gebruik word om %1$handmatige intekeninghernuwingsbetalings%2$s te verwerk.

en: Payment method added.
af: Betaalmetode bygevoeg.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
af: Betaalmetode het verander van &quot;%1$s&quot; na &quot;%2$s&quot; deur die intekenaar vanaf hul rekeningbladsy.

en: Payment method meta must be an array.
af: Betaalmetode-meta moet &#39;n skikking wees.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
af: Betaalmetode-meta is opgedateer nadat klant hul verstektoken verander het en gekies het om hul intekeninge op te dateer. Betalingsmeta het verander van %1$s na %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
af: Betaalmetode-meta is opgedateer nadat kliënt &#39;n teken van hul My Account-bladsy verwyder het. Betalingsmeta het verander van %1$s na %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
af: Betaalmetode is opgedateer vir al jou huidige intekeninge.

en: Payment method updated.
af: Betaalmetode opgedateer.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
af: Betalingsverwerking oorgeslaan - hernuwingsbestelling geskep op %1$svervoer-werf%2$s onder opstel-werfslot. Regstreekse werf is op %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
af: Herprobeer betaling op hernuwingsbestelling met veelvuldige verwante intekeninge met geen betaalmetode in gemeen nie.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
af: Herprobeer-e-posse vir betaling word aan gekose ontvanger(s) gestuur wanneer &#39;n poging om &#39;n intekeninghernuwingbetaling outomaties te verwerk misluk het en &#39;n herprobeerreël toegepas is om die betaling in die toekoms te herprobeer.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
af: Betaalherprobeerplasings stoor besonderhede oor die outomatiese herprobering van mislukte hernuwingsbetalings.

en: Payment status marked complete.
af: Betalingstatus gemerk as voltooi.

en: Payment:
af: Betaling:

en: Peek Under the Hood for Developers
af: Loer onder die kap vir ontwikkelaars

[ctx: Subscription status]
en: Pending
af: Hangende

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
af: Hangende kansellasie

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
af[0]: Hangende kansellasie <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
af: Hangende herpogings

en: Pending subscription created.
af: Hangende intekening geskep.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
af: Permanent uitgevee intekeningnota

en: Personal data removed.
af: Persoonlike data verwyder.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
af: Persoonlike data binne intekening %s is behou.

en: Phone Number
af: Telefoon nommer

en: Place Order Button Text
af: Plaas bestelling-knoppie teks

[ctx: email type]
en: Plain text
af: Gewone teks

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
af: Kies asseblief &#39;n geldige betaalpoort om na te verander.

en: Please enter a date after the next payment.
af: Voer asseblief &#39;n datum na die volgende betaling in.

en: Please enter a date after the start date.
af: Voer asseblief &#39;n datum na die begindatum in.

en: Please enter a date after the trial end.
af: Voer asseblief &#39;n datum na die proeftydperk in.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
af: Voer asseblief &#39;n datum ten minste een uur in die toekoms in.

en: Please enter a date before the next payment.
af: Voer asseblief &#39;n datum voor die volgende betaling in.

en: Please enter a start date in the past.
af: Voer asseblief &#39;n begindatum in die verlede in.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
af: Voer asseblief &#39;n geldige poskode/poskode in.

en: Please enter all date fields.
af: Voer asseblief alle datumvelde in.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
af: Hou asseblief hierdie bladsy oop totdat die opdateringsproses voltooi is. Dit is nie nodig om die proses te verfris of te herbegin nie.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
af: Meld asseblief by jou rekening hieronder aan om &#39;n nuwe betaalmetode vir jou intekening te kies.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
af: Let wel: data vir hierdie verslag is gekas. Die data wat vertoon word, kan tot 24 uur verouderd wees. Die kas word elke oggend om 04:00 in jou werf se tydsone opgedateer.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
af: Gradeer asseblief onmiddellik die WooCommerce Subscriptions-inprop op na weergawe 2.0 of nuwer. As jy hulp nodig het, %1$smaak asseblief &#39;n ondersteuningskaartjie%2$s nadat jy opgegradeer het na Subscriptions v2.0.

en: Previous
af: Vorige

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
af: Vorige weergawes van Subskripsies het op %1$sWP Cron%2$s staatgemaak om intekeningbetalings en ander geskeduleerde geleenthede te verwerk. In 3.0 sal hierdie gebeure nou op administrasieversoek met teruglusondersteuning loop. Dit sal die deurset van betalingsverwerking aansienlik verhoog.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
af: Prys

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
af: Voor Subscriptions 2.1 was dit nie maklik om te beantwoord nie. Subscriptions 2.1 stel nuwe verslae bekend om hierdie vrae en vele meer te beantwoord.

en: Process renewal
af: Proses hernuwing

en: Process renewal order action requested by admin.
af: Verwerk hernuwingsbestellingsaksie wat deur admin versoek is.

en: Processing Renewal order
af: Verwerk hernuwingsbestelling

en: Product
af: Produk

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
af: Produk

en: Product ID.
af: Produk ID.

en: Product SKU.
af: Produk SKU.

en: Product name.
af: Produk Naam.

en: Product price.
af: Produk prys.

en: Products
af: Produkte

en: Profile &rarr;
af: Profiel →

en: Prorate First Renewal
af: Prorate eerste hernuwing

en: Prorate Recurring Payment
af: Herhalende betaling pro rata

en: Prorate Sign up Fee
af: Prorate Registrasiefooi

en: Prorate Subscription Length
af: Proporsionele intekeninglengte

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
af: Sit aanhou

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
af: Hoeveelheid

en: Quantity ordered.
af: Hoeveelheid bestel.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
af: Hou op om my te neul (maar moenie outomatiese betalings aktiveer nie)

en: REST API Endpoints
af: REST API eindpunte

en: Reactivate
af: Heraktiveer

en: Read more
af: Lees meer

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
af: Ontvanger(s)

en: Recovered Renewal Revenue
af: Herwin hernuwingsinkomste

en: Recurring Payments
af: Herhalende betalings

en: Recurring Product % Discount
af: Herhalende produk % afslag

en: Recurring Product Discount
af: Herhalende produkafslag

en: Recurring Sales Tax:
af: Herhalende Verkoopsbelasting:

en: Recurring Total
af: Herhalende totaal

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
af: Herhalende prys: %s

en: Recurring total
af: Herhalende totaal

[ctx: table heading]
en: Recurring total
af: Herhalende totaal

en: Recurring totals
af: Herhalende totale

en: Recurring:
af: Herhalend:

en: Related Orders
af: Verwante bestellings

en: Related order caching is now handled by %1$s.
af: Verwante bestellingkas word nou deur %1$s hanteer.

en: Related orders
af: Verwante bestellings

en: Related subscriptions
af: Verwante intekeninge

en: Relationship
af: Verhouding

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
af: Onthou, hoewel die opdateringsproses &#39;n rukkie kan neem, kan klante en ander nie-administratiewe gebruikers sonder onderbreking by jou winkel blaai en koop terwyl die opdatering aan die gang is.

en: Remove personal data from subscriptions
af: Verwyder persoonlike data van intekeninge

en: Removed line item meta data.
af: Het lynitem-metadata verwyder.

en: Removed line items data.
af: Verwyder lynitems data.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
af[0]: Het persoonlike data van %d intekening verwyder.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
af: Verwyder persoonlike data van intekening %s.

en: Renew early
af: Hernu vroegtydig

en: Renew now
af: Hernu nou

en: Renewal % discount
af: Hernuwing % afslag

en: Renewal Discount
af: Hernuwingsafslag

en: Renewal Order
af: Hernuwingsbevel

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
af: Hernuwingsbevel

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
af: Hernuwingsbetalingspogings

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
af: Hernuwingsbetalingspogings

en: Renewal Payment Retry
af: Hernuwingsbetaling Probeer weer

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
af: Hernuwingsbetaling Probeer weer

en: Renewal Totals
af: Hernuwing Totale

en: Renewal cart discount
af: Hernuwingskar afslag

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
af: Hernuwingsbestelling volledige e-posse word aan die kliënt gestuur wanneer &#39;n intekeninghernuwingsbestelling as voltooi gemerk word en dui gewoonlik aan dat die item vir daardie hernuwingstydperk verskeep is.

en: Renewal product discount
af: Hernuwing produk afslag

[ctx: option section heading]
en: Renewals
af: Hernuwings

en: Renewals amount
af: Hernuwingsbedrag

en: Renewals count
af: Hernuwings tel

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
af: %d intekeninge herstel met verkeerde datums, lynbelastingdata of ontbrekende klantnotas.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
af: Verslagkas geaktiveer

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
af: Wees verseker, hoewel die opdateringsproses &#39;n rukkie kan neem, is dit gekodeer om defekte te voorkom, jou werf is veilig en sal binnekort weer aan die gang wees, vinniger as ooit.

en: Restore
af: Herstel

en: Restore this item from the Trash
af: Herstel hierdie item uit die asblik

en: Resubscribe
af: Teken weer in

en: Resubscribe Order
af: Teken weer in op bestelling

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
af: Teken weer in op bestelling

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
af: Teken weer in vir bestelling – %s

en: Resubscribe Totals
af: Teken weer in op totale

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
af: Herinteken intekening

en: Retain ended subscriptions
af: Behou beëindigde intekeninge

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
af: Behou beëindigde intekeninge en hul verwante bestellings vir &#39;n bepaalde duur voordat die persoonlike data daarin geanonimiseer word.

en: Retention Rate
af: Retensiewaarde

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
af: Herprobeer migrasiestatus

en: Retry Date
af: Herprobeer Datum

en: Retry Failed Payments
af: Herprobeer mislukte betalings

en: Retry Renewal Payment
af: Herprobeer Hernuwingsbetaling

en: Retry Status
af: Herprobeer Status

en: Retry renewal payment action requested by admin.
af: Herprobeer hernuwingsbetalingsaksie wat deur admin versoek is.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
af: Herprobeer reël toegepas:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
af: Herprobeer reël weer toegepas:

en: Roles
af: Rolle

[ctx: meta box title]
en: Schedule
af: Skedule

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
af: Geskeduleerde aksiedata, wat voorheen in die WordPress-plasingstabelle gestoor is, is na &#39;n pasgemaakte databasistabel geskuif. Dit sal onder meer die werkverrigting van die verwerking van geskeduleerde aksies soos intekeningbetalings aansienlik verbeter.

en: Search Renewal Payment Retries
af: Soek Hernuwing Betaling Herprobeer

en: Search Subscriptions
af: Soek intekeninge

en: Search for a customer&hellip;
af: Soek vir &#39;n kliënt...

en: Search for a product&hellip;
af: Soek vir &#39;n produk...

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
af: Sekuriteitsfout. Kontak ons asseblief as jy hulp nodig het.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
af: Sien die volledige gids tot Wat is nuut in Subskripsies weergawe 2.1 »

en: Select an order&hellip;
af: Kies &#39;n bestelling...

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
af: Verkoop produkte en dienste met herhalende betalings in u WooCommerce-winkel.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
af: Aan &#39;n kliënt gestuur wanneer &#39;n poging om outomaties &#39;n intekeninghernuwingsbetaling te verwerk, misluk het en &#39;n herprobeerreël toegepas is om die betaling in die toekoms te herprobeer. Die e-pos bevat die hernuwingsbestellinginligting, datum van die geskeduleerde herprobeer en betalingskakels om die kliënt in staat te stel om handmatig vir die hernuwingsbestelling te betaal in plaas daarvan om te wag vir die outomatiese herprobeer.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
af: Aan &#39;n kliënt gestuur wanneer die intekening verskuldig is vir hernuwing en die hernuwing &#39;n handmatige betaling vereis, hetsy omdat dit handmatige hernuwings gebruik of die outomatiese herhalende betaling misluk het vir die aanvanklike poging en alle outomatiese herproberings (indien enige). Die e-pos bevat inligting oor hernuwingsbestelling en betalingskakels.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
af: Stel &#39;n maksimum aantal kere wat &#39;n kliënt hul rekening kan opskort vir elke faktuurperiode. Byvoorbeeld, vir &#39;n waarde van 3 en &#39;n intekening wat jaarliks gefaktureer word, as die kliënt hul rekening 3 keer opgeskort het, sal hulle nie die opsie kry om hul rekening op te skort tot die volgende jaar nie. Winkelbestuurders sal altyd &#39;n aktiewe intekening kan opskort. Stel dit op 0 om die kliëntopskortingskenmerk heeltemal af te skakel.

en: Settings
af: Instellings

en: Shipping
af: Gestuur

en: Shipping Address
af: Afleweringsadres

en: Shipping Method
af: Versending metode

en: Shipping Tax:
af: Versendingsbelasting:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
af: Gestuurkoste sal bereken word sodra jy jou adres verskaf het.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
af: Gestuur vir intekeningprodukte word normaalweg gehef op die aanvanklike bestelling en alle hernuwingsbestellings. Aktiveer dit om versending slegs een keer op die aanvanklike bestelling te hef. Let wel: vir hierdie instelling om geaktiveer te word, moet die intekening nie &#39;n gratis proeflopie of &#39;n gesinkroniseerde hernuwingsdatum hê nie.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
af: Versending via %s

en: Show more details
af: Wys meer besonderhede

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
af: Wys tans bestellings vir %1$sIntekening %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
af: Registrasiefooi % afslag

en: Sign Up Fee Discount
af: Registrasiefooi afslag

en: Sign up now
af: Teken nou in

en: Sign-up Fee (%s)
af: Registrasiefooi (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
af: Registrasiefooi (%s)

en: Sign-up grace period
af: Registrasie grasietydperk

en: Signup Totals
af: Registrasietotale

en: Simple subscription
af: Eenvoudige intekening

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
af: Jammer, &quot;%s&quot; kan slegs toegepas word op intekening ouerbestellings wat &#39;n produk met registrasiefooie bevat.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
af: Jammer, dit blyk dat geen betalingspoorte die verandering van die herhalende betaalmetode ondersteun nie. Kontak ons asseblief indien u hulp benodig of om alternatiewe reëlings te tref.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
af: Jammer, dit blyk dat daar geen beskikbare betaalmetodes is wat intekeninge ondersteun nie. Kontak ons asseblief indien u hulp benodig of alternatiewe reëlings wil tref.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
af: Jammer, dit blyk dat daar geen beskikbare betaalmetodes is wat intekeninge ondersteun nie. Sien asseblief %1$sAktiveer betalingspoorte vir intekeninge%2$s as jy hulp benodig.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
af: Jammer, dit blyk dat daar geen beskikbare betaalmetodes is wat die herhalende koepon wat jy gebruik, ondersteun nie. Kontak ons asseblief indien u hulp benodig of alternatiewe reëlings wil tref.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
af: Jammer, slegs herhalende koepons kan op intekeninge toegepas word.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
af: Jammer, herhalende koepons kan slegs op intekeninge of intekeningbestellings toegepas word.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
af: Jammer, die &quot;%1$s&quot;-koepon is slegs geldig vir hernuwings.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
af: Jammer, hierdie koepon is slegs geldig vir &#39;n aanvanklike betaling en die wa vereis nie &#39;n aanvanklike betaling nie.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
af: Jammer, hierdie koepon is slegs geldig vir nuwe intekeninge.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
af: Jammer, hierdie koepon is slegs geldig vir intekeningprodukte met &#39;n registrasiefooi.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
af: Jammer, hierdie koepon is slegs geldig vir intekeningprodukte.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
af: Jammer, hierdie intekeningveranderingsbetaalmetodeversoek is ongeldig en kan nie verwerk word nie.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
af: Opvoering

en: Start Date
af: Begindatum

[ctx: table heading]
en: Start Date
af: Begindatum

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
af: Begin datum

[ctx: table heading]
en: Start date
af: Begin datum

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
af: Begindatum: %s

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
af: Status verander van %1$s na %2$s.

en: Status of Order
af: Status van Orde

en: Status of Subscription
af: Status van intekening

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
af: Status gestel na %s.

en: Store Setup
af: Winkelopstelling

[ctx: of an email]
en: Subject
af: Onderwerp

en: Subscribe All the Things
af: Teken in op al die dinge

en: Subscriber Default Role
af: Intekenaar verstekrol

en: Subscription
af: Intekening

[ctx: relation to order]
en: Subscription
af: Intekening

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
af: Intekening #%d bestaan nie.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
af: Intekening #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
af: Intekening #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
af: Intekening #%s besonderhede

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
af: Intekening #%s is nie by die mandjie gevoeg nie.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
af: Intekening %1$s (Bestelling %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
af: Intekening %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
af: Intekening %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
af: Intekening – %s

en: Subscription Cancelled
af: Intekening gekanselleer

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
af: Intekening gekanselleer: maksimum aantal mislukte betalings bereik.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
af: Intekeningtelling %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
af: Intekeningdata

en: Subscription Events by Date
af: Intekeninggebeurtenisse volgens datum

en: Subscription Expired
af: Intekening het verval

en: Subscription Gifting
af: Subskripsie geskenke

en: Subscription Items
af: Subskripsie-items

en: Subscription Length
af: Intekeninglengte

en: Subscription Number
af: Intekennommer

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
af: Intekeningnommer: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
af: Intekening Ouer

en: Subscription Periods
af: Intekenperiodes

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
af: Intekeningprys (%s)

en: Subscription Product
af: Intekenproduk

en: Subscription Relationship
af: Subskripsie Verhouding

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
af: Hernuwing van intekening

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
af: Intekeninghernuwingsbestelling – %s

en: Subscription Reports
af: Intekeningverslae

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
af: Subskripsie Teken weer in

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
af: Intekeningstatusse

en: Subscription Suspended
af: Intekening opgeskort

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
af: Intekeningskakelaar

en: Subscription Switch Complete
af: Intekeningskakelaar voltooi

en: Subscription Switched
af: Intekening omgeskakel

en: Subscription Trial Period
af: Intekeningproeftydperk

en: Subscription argument passed in is not an object.
af: Intekeningargument wat ingegee is, is nie &#39;n objek nie.

en: Subscription billing interval
af: Intekening-fakturering-interval

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
af: Intekening gekanselleer deur die intekenaar vanaf hul rekeningbladsy.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
af: Intekening gekanselleer vir terugbetaalde bestelling %1$s#%2$s%3$s.

en: Subscription cancelled with PayPal
af: Intekening gekanselleer met PayPal

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
af: Intekening geskep datum moet voor die huidige dag wees.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
af: Intekening bestaan nie in geskeduleerde aksie nie: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
af: Intekeningkonsep opgedateer.

en: Subscription end date in the past
af: Intekeningeinddatum in die verlede

en: Subscription features:
af: Intekeningkenmerke:

en: Subscription information
af: Intekening inligting

en: Subscription interval
af: Intekening interval

en: Subscription items can no longer be edited.
af: Intekeningitems kan nie meer geredigeer word nie.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
af: Intekening gekoppel aan ouerbestelling %s via admin.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
af: Intekening gesluit vir handmatige hernuwing terwyl die winkel in opstelmodus is. Regstreekse betaalmetode: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
af: Intekening gesluit vir handmatige hernuwing terwyl die winkel in opstelmodus is. Betaalmetodeveranderings sal in lewendige modus in werking tree.

en: Subscription payment details.
af: Intekeningbetalingsbesonderhede.

en: Subscription payment method
af: Betaalmetode vir intekening

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
af: Intekeningbetaalmetode kon nie op %1$s gestel word nie en is op handmatig gestel met foutboodskap: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
af: Intekeningbetaalmetode kon nie op %1$s gestel word nie met foutboodskap: %2$s

en: Subscription period
af: Intekenperiode

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
af: Intekeningprys (%s)

en: Subscription pricing
af: Intekeningpryse

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
af: Intekening wat deur die intekenaar opgehou word vanaf hul rekeningbladsy.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
af: Intekening heraktiveer deur die intekenaar vanaf hul rekeningbladsy.

en: Subscription reactivated with PayPal
af: Intekening heraktiveer met PayPal

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
af: Intekeninghernuwingsbestellings kan nie gekanselleer word nie.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
af: Intekeninghernuwingsbetaling verskuldig:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
af: Hernuwing van die betaling van intekening:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
af: Hernuwing van die betaling van intekening:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
af: Intekening is teruggestel na hersiening vanaf %s

en: Subscription saved.
af: Intekening gestoor.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
af: Intekening geskeduleer vir: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
af: Intekeningaanmelding het misluk.

en: Subscription sign-up fee
af: Intekenfooi

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
af: Intekeningstatus verander deur grootmaat wysiging:

en: Subscription status:
af: Intekeningstatus:

en: Subscription submitted.
af: Intekening ingedien.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
af: Intekening opgeskort deur databasisherstelskrip. Hierdie intekening is opgeskort via PayPal.

en: Subscription suspended with PayPal
af: Intekening opgeskort met PayPal

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
af: Volledige e-posse vir intekeningskakelaar word aan die kliënt gestuur wanneer &#39;n intekening suksesvol oorgeskakel word.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
af: E-posse wat deur intekening verander is, word gestuur wanneer &#39;n kliënt &#39;n intekening verander.

en: Subscription totals
af: Intekeningtotale

en: Subscription trial period:
af: Intekeningproeftydperk:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
af: Intekening opgedateer.

en: Subscription updates
af: Intekeningopdaterings

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
af: Intekening: %s

en: Subscriptions
af: Subskripsies

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
af: Intekeninge (bladsy %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
af: Subscriptions 2.0 stel &#39;n nuwe argitektuur bekend wat gebou is op die WooCommerce Custom Order Types API.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
af: Subscriptions 2.0 stel &#39;n nuwe objek bekend om met &#39;n intekening op toepassingsvlak te werk. Die omslagtige API&#39;s vir die herwinning of wysiging van &#39;n intekening se data is weg!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
af: Subscriptions 2.1 voeg ondersteuning vir intekeningdata by hierdie infrastruktuur.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
af: Subscriptions 2.1 stel ook &#39;n aantal nuwe e-posse bekend om jou in kennis te stel wanneer:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
af: Subskripsies 2.1 slaag nou die hernuwingsbestelling se totaal, wat dit moontlik maak om &#39;n fooi of afslag by die hernuwingsbestelling te voeg met eenvoudige een-liners soos %s$order-&gt;add_fee()%s of %s$order-&gt;add_coupon()% s.

en: Subscriptions Data
af: Subskripsies Data

en: Subscriptions Ended
af: Intekeninge geëindig

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
af: Subskripsies Live URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
af: Intekeningmodus

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
af: Subskripsies sjabloon Tema ignoreer

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
af: Subskripsies gebruik ook nou die hernuwingsbestelling om die mandjie op te stel vir %smanuele hernuwings%s, wat dit makliker maak om produkte of afslag by &#39;n enkele hernuwing wat met die hand betaal word, by te voeg.

en: Subscriptions by Customer
af: Intekeninge deur kliënt

en: Subscriptions by Payment Gateway
af: Intekeninge deur Payment Gateway

en: Subscriptions by Product
af: Intekeninge volgens produk

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
af: Intekeninge wat binne hierdie baie dae voor die Hernuwingsdag geskep is, sal nie by aansluiting gehef word nie. Stel op nul vir alle nuwe intekeninge om die volle herhalende bedrag gehef te word. Moet &#39;n positiewe getal wees.

en: Subscriptions signups
af: Intekeninge inskrywings

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
af: Subscriptions v2.0 stel &#39;n nuwe administrasie-koppelvlak bekend om &#39;n intekening by te voeg of te wysig. Jy kan al die bekende veranderinge maak, soos om herhalende totale of intekeningstatus te wysig. Jy kan ook &#39;n paar nuwe wysigings maak, soos om die vervaldatum te verander, &#39;n versendingskoste by te voeg of &#39;n produklynitem by te voeg.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
af: Intekeninge sal hier verskyn sodat jy kan sien en bestuur sodra dit deur &#39;n kliënt gekoop is.

en: Subtotal
af: subtotaal

en: Successful retries
af: Suksesvolle herproberings

en: Support
af: Ondersteuning

en: Supported features:
af: Ondersteunde kenmerke:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
af: Ondersteun outomatiese hernuwingsbetalings met die WooCommerce Subscriptions-uitbreiding.

en: Suspend
af: Opskort

en: Suspended Subscription
af: Opgeskorte intekening

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
af: E-posse met opgeskorte intekeninge word gestuur wanneer &#39;n kliënt hul intekening handmatig opskort.

en: Switch Button Text
af: Skakel knoppie teks

en: Switch Order
af: Skakel bestelling

en: Switch Order Details
af: Skakel bestellingbesonderhede

en: Switch Totals
af: Wissel totale

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
af: Skakelbestelling is gekanselleer weens &#39;n nuwe skakelbestelling wat #%s geskep is.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
af: Omgeskakel

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
af[0]: Omgeskakel <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
af: Veranderde intekening

en: Switched subscriptions
af: Veranderde intekeninge

en: Switching
af: Skakel oor

en: Synchronisation
af: Sinchronisasie

en: Synchronise Renewals
af: Sinkroniseer hernuwings

en: Synchronise renewals
af: Sinkroniseer hernuwings

en: Tax class of product.
af: Belastingklas van produk.

en: Tax rate ID.
af: Belastingkoers ID.

en: Tax subtotal.
af: Belasting subtotaal.

en: Tax total.
af: Belasting totaal.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
af: Dankie vir die opdatering na die nuutste weergawe van WooCommerce Subscriptions.

en: Thank you for your order
af: Dankie vir jou bestelling

en: Thank you for your renewal order
af: Dankie vir jou hernuwingsbestelling

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
af: Dankie vir jou hernuwingsbestelling. Dit word opgehou totdat ons bevestig dat betaling ontvang is. Hier is intussen &#39;n herinnering aan jou bestelling:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
af: Dit blyk nie een van jou intekeninge te wees nie.

en: That doesn't appear to be your order.
af: Dit blyk nie jou bestelling te wees nie.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
af: Daardie intekening kan nie na %s verander word nie. Kontak ons asseblief as jy hulp nodig het.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
af: Daardie intekening bestaan nie. Is dit uitgevee?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
af: Daardie intekening bestaan nie. Kontak ons asseblief as jy hulp nodig het.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
af: Daardie intekeningproduk kan nie by jou mandjie gevoeg word nie, aangesien dit reeds &#39;n intekeninghernuwing bevat.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
af: Dit is nie al waaraan ons die afgelope 12 maande gewerk het wat intekeninge betref nie. Ons het ook mini-uitbreidings vrygestel om jou te help om die meeste uit jou intekeningwinkel te kry.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
af: Die &quot;alles&quot; waarde vir $order_type parameter is afgekeur. Dit was &#39;n verkeerde benaming, aangesien dit nie herintekenbestellings teruggegee het nie. Dit was ook teenstrydig met ordetipe waardes wat deur wcs_get_subscription_orders() aanvaar is. Gebruik array( &quot;ouer&quot;, &quot;hernuwing&quot;, &quot;skakelaar&quot;) om vorige gedrag te handhaaf, of &quot;enige&quot; om alle bestellingtipes te ontvang, insluitend omskakeling en herintekening.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
af: Die %s-datum moet ná die kansellasiedatum plaasvind.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
af: Die %s-datum moet ná die laaste betaaldatum plaasvind.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
af: Die %s-datum moet ná die volgende betaaldatum plaasvind.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
af: Die %s-datum moet ná die begindatum voorkom.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
af: Die %s-datum moet ná die proefeinddatum plaasvind.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
af: Die %s-datum van &#39;n intekening kan nie uitgevee word nie. Jy moet die bestelling uitvee.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
af: Die %s produk is uitgevee en kan nie meer hernu word nie. Kies asseblief &#39;n nuwe produk of kontak ons vir hulp.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
af: Die Gifting-uitbreiding maak dit vir een persoon moontlik om &#39;n intekeningproduk vir iemand anders te koop. Dit deel dan beheer oor die intekening tussen die koper en ontvanger, wat beide toelaat om die intekening oor sy lewensiklus te bestuur.

en: The Upgrade is in Progress
af: Die opgradering is aan die gang

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
af: Die WooCommerce Subscriptions-inprop is opgedateer!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
af: Die WooCommerce Subscriptions-inprop loop tans sy databasisopgraderingroetine uit.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
af: Die outomatiese betaling om jou intekening te hernu het misluk. Ons sal die betaling %s weer probeer.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
af: Die outomatiese betaling om jou intekening met %1$s te hernu het misluk. Om die intekening te heraktiveer, meld asseblief aan en betaal vir die hernuwing vanaf jou rekeningbladsy: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
af: Die outomatiese herhalende betaling vir bestelling #%1$s vanaf %2$s het misluk. Die betaling sal herprobeer word %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
af: Die outomatiese herhalende betaling vir bestelling #%d vanaf %s het misluk. Die betaling sal herprobeer word %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
af: Die gemiddelde lyntotaal vir hierdie produk op elke intekening.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
af: Die gemiddelde lyntotaal op alle bestellings vir hierdie produklynitem.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
af: Die gemiddelde waarde van alle klante se aanmelding, omskakeling en hernuwingsbestellings.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
af: Die beste deel van die nuwe outomatiese herprobeerstelsel is dat die herprobeerreëls heeltemal aanpasbaar is.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
af: Die skeppingsdatum van &#39;n intekening kan nie uitgevee word nie, net opgedateer.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
af: Die datum waarop die intekening se jongste bestelling voltooi is, in GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
af: Die datum waarop die intekening se jongste bestelling betaal is, in GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
af: Die betaalmetode wat geskrap is, is gebruik vir outomatiese intekeningbetalings, ons kon nie &#39;n alternatiewe tekenbetaalmetode-token vind om jou intekeninge na te verander nie.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
af: Die geskrap betaalmetode is gebruik vir outomatiese intekeningbetalings. Om mislukte hernuwingsbetalings in die toekoms te vermy, is die intekeninge wat hierdie betaalmetode gebruik, opgedateer om jou %1$s te gebruik. Om die betaalmetode van individuele intekeninge te verander, gaan na jou %2$sMy rekening &gt; Subskripsies%3$s-bladsy.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
af: Die e-pos wat aan die kliënt gestuur is toe die hernuwingsbetaling of betaling herprobeer het, kon hulle nie in kennis stel dat die betaling herprobeer sou word nie.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
af: Die volledige opdateringsproses vir die %1$d intekeninge op jou werf sal tussen %2$d en %3$d minute neem.

en: The item on the switch order cannot be found.
af: Die item op die skakelbestelling kan nie gevind word nie.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
af: Die item is nie verwyder nie omdat hierdie intekening se betaalmetode nie die verwydering van &#39;n item ondersteun nie.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
af: Die nuwe koppelvlak is ook gebou op die bestaande %sEdit Order%s skerm. As jy al ooit &#39;n bestelling gewysig het, weet jy reeds hoe om &#39;n intekening te wysig.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
af: Die aantal faktuurperiodes tussen intekeninghernuwings.

en: The number of renewal orders processed during this period.
af: Die aantal hernuwingsbestellings wat gedurende hierdie tydperk verwerk is.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
af: Die aantal hernuwingsbestellings wat &#39;n mislukte betaling gehad het, gebruik die herprobeer-stelsel.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
af: Die aantal hernuwingsbetalings vir hierdie tydperk wat nie &#39;n suksesvolle betaling tot gevolg gehad het nie.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
af: Die aantal hernuwingsbetalings vir hierdie tydperk wat die betaling kon verwerk wat voorheen een of meer keer misluk het.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
af: Die aantal hernuwingsbetalingsherpogings wat nog nie verwerk is nie.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
af: Die aantal herintekenbestellings wat gedurende hierdie tydperk verwerk is.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
af: Die aantal registrasie-, skakel- en hernuwingsbestellings wat hierdie klant by jou winkel geplaas het met &#39;n betaalde status (dws verwerking of voltooi).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
af: Die aantal intekeninge wat gedurende hierdie tydperk deur die kliënt of winkelbestuurder gekanselleer is. Die voorafbetaalde termyn het dalk nog nie gedurende hierdie tydperk geëindig nie.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
af: Die aantal intekeninge wat gedurende hierdie tydperk geskep is, hetsy deur handmatig geskep, ingevoer te word of &#39;n kliënt wat &#39;n bestelling plaas. Dit sluit bestellings wat hangende betaling in.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
af: Die aantal intekeninge gedurende hierdie tydperk met &#39;n einddatum in die toekoms en &#39;n ander status as hangende.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
af: Die aantal intekeninge wat gekoop is in ouerbestellings wat gedurende hierdie tydperk geskep is. Dit verteenwoordig die nuwe intekeninge wat geskep is deur klante wat &#39;n bestelling via betaalpunt plaas.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
af: Die aantal intekeninge wat hierdie produk as &#39;n lynitem insluit en &#39;n ander status het as hangende of weggegooi.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
af: Die aantal intekeninge wat hierdie kliënt het met &#39;n status van aktief of hangende kansellasie.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
af: Die aantal intekeninge wat hierdie kliënt het met &#39;n ander status as hangende of weggegooi.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
af: Die aantal intekeninge wat gedurende hierdie tydperk opgegradeer, afgegradeer of kruisgradeer is.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
af: Die aantal intekeninge wat óf verstryk het óf die einde van die voorafbetaalde termyn bereik het as dit voorheen gekanselleer is.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
af: Die aantal unieke klante met &#39;n intekening van enige status anders as hangende of weggegooi.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
af: Die aantal komende hernuwingsbestellings vir tans aktiewe intekeninge.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
af: Die oorspronklike intekeningitem wat oorgeskakel word, kan nie gevind word nie.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
af: Die betaalmetode kan nie vir daardie intekening verander word nie.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
af: Die produktipe kan nie verander word nie omdat hierdie produk met intekeninge geassosieer word.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
af: Die hernuwingsbevel is soos volg:

en: The requested subscription cannot be edited.
af: Die versoekte intekening kan nie gewysig word nie.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
af: Die herprobeer-stelsel is by verstek gedeaktiveer. Om dit te aktiveer, besoek die Intekeninginstellings-administrasieskerm.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
af: Die begindatum van &#39;n intekening kan nie uitgevee word nie, net opgedateer.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
af: Die status van toepassing op die bestelling vir die tyd tussen wanneer die hernuwingbetaling misluk het of laaste herprobeer plaasgevind het en wanneer hierdie herprobering verwerk is.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
af: Die status van toepassing op die intekening vir die tyd tussen wanneer die hernuwingbetaling misluk het of laaste herprobeer plaasgevind het en wanneer hierdie herprobering verwerk is.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
af: Die status van die outomatiese betaling herprobeer: hangende beteken die herprobeer sal in die toekoms verwerk word, misluk beteken die betaling was nie suksesvol toe herprobeer nie en voltooi beteken die betaling was geslaag toe herprobeer.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
af: Die status waarna die intekening oorgeskakel moet word. Anders as die &quot;status&quot;-parameter, sal dit die intekeningdatums bereken en opdateer.

en: The subscription's end date.
af: Die intekening se einddatum.

en: The subscription's next payment date.
af: Die intekening se volgende betaaldatum.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
af: Die intekening se oorspronklike intekening-ID as dit &#39;n herintekende intekening is.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
af: Die intekening se herintekende intekening-ID.

en: The subscription's start date.
af: Die intekening se begindatum.

en: The subscription's trial date
af: Die intekening se proefdatum

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
af: Die som van alle hernuwingsbestellings insluitend belasting en versending.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
af: Die som van alle herintekenbestellings insluitend belasting en versending.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
af: Die som van alle intekening ouerbestellings, insluitend ander items, fooie, belasting en versending.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
af: Die som van alle skakelbestellings insluitend belasting en versending.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
af: Die som van al die komende hernuwingsbestellings, insluitend items, fooie, belasting en versending, vir tans aktiewe intekeninge.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
af: Die totale bedrag van inkomste, insluitend belasting en versending, wat met die mislukte betaling herprobeer stelsel verhaal is vir hernuwingsbestellings met &#39;n mislukte betaling.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
af: Die totale aantal aanteken-, skakel- en hernuwingsbestellings wat by jou winkel geplaas is met &#39;n betaalde status (dws verwerking of voltooi).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
af: Die totale aantal intekeninge met &#39;n status van aktief of hangende kansellasie.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
af: Die totale aantal intekeninge met &#39;n ander status as hangende of weggegooi.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
af: Die totale waarde van hierdie kliënt se aanmelding, omskakeling en hernuwingsbestellings.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
af: Die proeftydperk kan nie %s oorskry nie.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
af: Die proeftydperk kan nie: %1$s, %2$s, %3$s of %4$s oorskry nie.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
af: Die opdateringsproses kan &#39;n rukkie neem, so wees asseblief geduldig.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
af: Daar is geen versendingsmetodes beskikbaar nie. Kontroleer asseblief jou adres, of kontak ons as jy enige hulp nodig het.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
af: Daar is &#39;n probleem met PayPal. Jou API-eiebewyse is dalk verkeerd. Dateer asseblief jou %1$sAPI-eiebewyse%2$s op. %3$sKom meer te wete%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
af: Daar is &#39;n probleem met PayPal. Jou PayPal-rekening reik verouderde intekening-ID&#39;s uit. %1$sKom meer te wete%2$s. %3$sMaak%4$s af.

en: There was an error locating the switch details.
af: Kon nie die skakelaarbesonderhede opspoor nie.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
af: Daar was &#39;n fout met die opdatering. Herlaai asseblief die bladsy en probeer weer.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
af: Daar was &#39;n fout met jou versoek om weer in te teken. Probeer asseblief weer.

en: There was an error with your request. Please try again.
af: Daar was &#39;n fout met jou versoek. Probeer asseblief weer.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
af: Dit is belangrike vrae vir enige intekeninghandelonderneming.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
af: Hierdie e-posse kan geaktiveer, gedeaktiveer en aangepas word onder die %sWooCommerce &gt; Instellings &gt; E-pos%s administrasie skerm.

en: This Month
af: Hierdie maand

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
af: Dit beheer die e-posonderwerplyn. Laat leeg om die verstek onderwerp te gebruik: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
af: Dit beheer die hoofopskrif vervat in die e-poskennisgewing. Laat leeg om die verstekopskrif te gebruik: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
af: Dit beheer die hoofopskrif vervat in die e-poskennisgewing. Laat leeg om die verstekopskrif te gebruik: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
af: Hierdie datum moet slegs as &#39;n skatting beskou word. Die betalingspoort vir hierdie intekening beheer wanneer betalings verwerk word.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
af: Hierdie gratis uitbreiding maak dit moontlik om intekenare van derdepartystelsels na WooCommerce te migreer. Dit maak dit ook moontlik om jou intekeningdata uit te voer vir ontleding in sigbladnutsgoed of derdeparty-toepassings.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
af: Dit is &#39;n bestellingkennisgewing wat aan klante gestuur word wat bestellingbesonderhede bevat nadat &#39;n hernuwingsbestelling in die wagtyd geplaas is.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
af: Dit is &#39;n bestellingkennisgewing wat aan die kliënt gestuur word nadat betaling vir &#39;n intekeninghernuwingsbestelling voltooi is. Dit bevat die hernuwingsbevelbesonderhede.

en: This is where subscriptions are stored.
af: Dit is waar intekeninge gestoor word.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
af: Hierdie nuwe bladsy is ook waar die klant hul intekening kan opskort of kanselleer, betaalmetode kan verander, afleweringsadres kan verander of &#39;n item kan opgradeer/afgradeer.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
af: Hierdie bestelling kan nie meer betaal word nie omdat die ooreenstemmende intekening nie tans betaling vereis nie.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
af: Hierdie bladsy sal die resultate van die proses vertoon soos elke bondel intekeninge opgedateer word.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
af: Hierdie produk is tans uit voorraad en nie beskikbaar nie.

en: This section shows any information about Subscriptions.
af: Hierdie afdeling wys enige inligting oor intekeninge.

en: This section shows general information about the store.
af: Hierdie afdeling toon algemene inligting oor die winkel.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
af: Hierdie afdeling wys inligting oor intekeningbetaalmetodes.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
af: Hierdie afdeling wys inligting oor betaling gateway funksie ondersteuning.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
af: Hierdie intekening is nie meer redigeerbaar nie omdat die betaalpoort nie wysiging van herhalende bedrae toelaat nie.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
af[0]: Hierdie intekening is ingestel om outomaties te hernu met jou betaalmetode op lêer. Jy kan hierdie intekening bestuur of kanselleer vanaf jou %smy rekeningbladsy%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
af[0]: Hierdie intekening is ingestel om outomaties te hernu met jou betaalmetode op lêer. Jy kan hierdie intekening bestuur of kanselleer vanaf jou my rekening-bladsy. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
af: Hierdie variasie kan nie verwyder word nie omdat dit met aktiewe intekeninge geassosieer word. Om hierdie variasie te verwyder, kanselleer en vee asseblief die intekeninge daarvoor uit.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
af: Dit sal die aanhoudende kas van alle intekeninge wat teen gebruikers in jou winkel gestoor is, uitvee. Verwag stadiger prestasie van afhandeling, hernuwing en ander intekeningverwante funksies nadat u hierdie aksie geneem het. Die kas sal oortyd hergenereer word soos navrae om &#39;n gegewe gebruiker se intekeninge te vind, uitgevoer word.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
af: Dit sal die aanhoudende kas van alle hernuwing, oorskakeling, herintekening en ander besteltipes vir alle intekeninge in u winkel uitvee. Verwag stadiger prestasie van afhandeling, hernuwing en ander intekeningverwante funksies nadat u hierdie aksie geneem het. Die kas sal oortyd herskep word soos wat verwante bestellings navrae uitgevoer word.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
af: Dit sal die aanhoudende kas genereer om gebruikers met intekeninge te koppel. Die kas sal oortyd in die agtergrond gegenereer word (via Action Scheduler).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
af: Dit sal die aanhoudende kas van alle hernuwings-, skakel-, herinteken- en ander besteltipes vir alle intekeninge in jou winkel genereer. Die kas sal oortyd in die agtergrond gegenereer word (via Action Scheduler).

en: Timezone:
af: Tydsone:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
af: Om &#39;n spesifieke reël toe te pas gebaseer op sekere voorwaardes, soos bestellings met &#39;n hoë waarde of &#39;n ongereelde hernuwingskedule, kan jy die herprobeer spesifieke %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s filter gebruik. Dit verskaf die ID van die hernuwingsbestelling vir die mislukte betaling, wat gebruik kan word om inligting te vind oor die produkte, intekening en totale waarop die mislukte betaling betrekking het.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
af: Om outomatiese hernuwings vir hierdie intekening te aktiveer, sal jy eers &#39;n betaalmetode moet byvoeg.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
af: Om die intekening nou te heraktiveer, kan jy ook aanmeld en betaal vir die hernuwing vanaf jou rekeningbladsy: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
af: Om die intekening nou te heraktiveer, kan jy ook aanmeld en betaal vir die hernuwing vanaf jou rekeningbladsy: %1$sBetaal nou »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
af: Om die vordering van die opdatering aan te teken, is &#39;n nuwe loglêer geskep. Hierdie lêer sal outomaties oor %1$d weke uitgevee word. As jy dit vroeër wil uitvee, kan jy dit hier vind: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
af: Om dit so vinnig as moontlik op te los, skep asseblief &#39;n %1$temporary administrateur rekening%3$s met die gebruiker e-pos woologin@woocommerce.com en deel die geloofsbriewe met ons via %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
af: Om verdere besonderhede oor hierdie foute te sien, bekyk die %1$s-loglêer vanaf die %2$sWooCommerce-loglêerskerm.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
af: Om die volledige fout te sien, bekyk die %1$s-loglêer vanaf die %2$sWooCommerce-loglêerskerm.%3$s.

en: Today!
af: Vandag!

en: Total
af: Totaal

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
af: Totaal

[ctx: table heading]
en: Total
af: Totaal

en: Total Discount
af: Totale afslag

en: Total Subscribers
af: Totale intekenare

en: Total Subscription Orders
af: Totale intekeningbestellings

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
af: Totale intekeningbestellings %s

en: Total Subscriptions
af: Totale intekeninge

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
af: Totale intekeninge %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
af: Totaal: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
af: Totale

en: Trash
af: Asblik

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
af: As jy hierdie bestelling weggooi, sal die intekeninge wat saam met die bestelling gekoop is, ook weggegooi word.

en: Trial End
af: Verhoor Einde

[ctx: table heading]
en: Trial End
af: Verhoor Einde

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
af: Verhoor einddatum

en: Turn off Automatic Payments
af: Skakel outomatiese betalings af

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
af: Kan nie intekeningstatus verander na &quot;%1$s&quot; nie. Uitsondering: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
af: Kan nie intekeningstatus na &quot;%s&quot; verander nie.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
af: Kan nie intekeningstatus na &quot;%s&quot; verander nie. Wys asseblief &#39;n kliënt aan die intekening toe om dit te aktiveer.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
af: Kan nie bestelling vir PayPal-faktureringooreenkoms vind nie.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
af: Kan nie intekeninge herstel nie.%4$sFout: %1$s%4$sVerfris asseblief die bladsy en probeer weer. As die probleem voortduur, %2$skontak ondersteuning%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
af: Kan nie intekeninge opgradeer nie.%4$sFout: %1$s%4$sVerfris asseblief die bladsy en probeer weer. As die probleem voortduur, %2$skontak ondersteuning%3$s.

en: Unended Subscription Count
af: Onbeëindigde intekeningtelling

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
af: Onbekende bestellingtipe

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
af: Onbekende fout

en: Unlimited payments
af: Onbeperkte betalings

en: Unpublished
af: Ongepubliseer

en: Upcoming Recurring Revenue
af: Komende herhalende inkomste

en: Update Complete
af: Opdatering voltooi

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
af: Dateer databasis op

en: Update Error
af: Opdateringsfout

en: Update in Progress
af: Opdatering aan die gang

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
af: Dateer die %1$s op wat gebruik word vir %2$sall%3$s van my aktiewe intekeninge

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
af: Dateer die betaalmetode op wat gebruik word vir %1$sall%2$s van my huidige intekeninge

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
af: Opdatering van intekeningdatums het &#39;n fout met boodskap: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
af: Gradeer op

en: Upgrade or Downgrade
af: Gradeer op of af

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
af: Gebruik hierdie veld om die teks wat op die betaalknoppie vertoon word, aan te pas wanneer &#39;n bestelling &#39;n intekening bevat. Normaalweg vertoon die betaalpunt-indieningsknoppie &quot;Plaas bestelling&quot;. Wanneer die wa &#39;n intekening bevat, word dit verander na &quot;Sluit nou aan&quot;.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
af: Die gebruik van die outo-hernuwing-skakelaar is gedeaktiveer terwyl dit in opstelmodus is.

en: Variable Subscription
af: Veranderlike inskrywing

en: Variable subscription
af: Veranderlike intekening

en: Variation ID, if applicable.
af: Variasie-ID, indien van toepassing.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
af: Weergawe %1$s bring &#39;n paar nuwe verbeterings wat deur winkelbestuurders net soos jy aangevra word (en moontlik selfs deur %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
af: Weergawe %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
af: Weergawe 2.0 is al meer as &#39;n jaar in ontwikkeling. Ons het die uitbreiding herontdek om 3 jaar se terugvoer van winkelbestuurders in ag te neem.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
af: Weergawe 2.1 stel &#39;n paar wonderlike nuwe kenmerke bekend wat deur winkelbestuurders net soos jy versoek word (en moontlik selfs deur %syou%s).

[ctx: view a subscription]
en: View
af: Beskou

en: View Email Settings
af: Bekyk e-posinstellings

en: View Reports
af: Bekyk verslae

en: View Retry
af: Bekyk Probeer weer

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
af: Bekyk intekening

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
af: Bekyk intekening: %s

en: View and manage subscriptions
af: Bekyk en bestuur intekeninge

en: View other subscriptions &rarr;
af: Bekyk ander intekeninge →

en: View subscription
af: Bekyk intekening

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
af: Bekyk intekening: %s

en: View subscriptions
af: Bekyk intekeninge

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
af[0]: Bekyk die status van jou intekening in %1$jou rekening%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
af: Bekyk jou bestelling: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
af: Bekyk jou intekening: %s

en: Virtual
af: Virtuele

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
af: WAARSKUWING: Slegte dinge is op die punt om te gebeur! Die betaalpoort wat gebruik word om hierdie intekening te koop, ondersteun nie die wysiging van &#39;n intekening se besonderhede nie. Veranderinge aan die faktuurtydperk, herhalende afslag, herhalende belasting of herhalende totaal word dalk nie in die bedrag wat deur die betalingpoort gehef word, weerspieël nie.

en: WP REST API Endpoints
af: WP REST API eindpunte

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
af: Wil jy die besonderhede van &#39;n spesifieke intekening hê? Kry %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
af: Wil jy meer weet oor Subskripsies %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
af: Wil jy al die intekeninge op &#39;n webwerf lys? Kry %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
af: Wil jy al die intekeninge op &#39;n webwerf lys? Kry %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Wil jy die besonderhede van &#39;n spesifieke intekening hê? Kry %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
af: Wil jy vroeg hernu via die betaalpunt? Klik %hier.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
af: Wil u hê dat u kliënte op nie-intekeningprodukte kan inteken?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
af: Waarskuwing! Weergawe 2.0 is &#39;n groot opdatering van die WooCommerce Subscriptions-uitbreiding. Voordat u opdateer, skep asseblief &#39;n rugsteun, werk alle WooCommerce-uitbreidings op en toets alle inproppe, pasgemaakte kode en betaalpoorte met weergawe 2.0 op &#39;n verhoogwebwerf. %1$sKom meer te wete oor die veranderinge in weergawe 2.0 »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
af: Waarskuwing! Jy gebruik weergawe %s van WooCommerce Subscriptions-inpropkode, maar jou databasis is opgegradeer na Subscriptions weergawe 2.0. Dit sal groot probleme in u winkel veroorsaak.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
af: Waarskuwing: Deur &#39;n gebruiker uit te vee, sal ook die gebruiker se intekeninge uitvee. Die gebruiker se bestellings sal bly, maar word hertoegewys aan die &#39;Gas&#39; gebruiker. Wil jy voortgaan om hierdie gebruiker en enige geassosieerde intekeninge uit te vee?

en: We can not find your old subscription item.
af: Ons kan nie jou ou intekeningitem vind nie.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
af: Ons kan nie &#39;n betaalde intekeningbestelling vir hierdie gebruiker vind nie.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
af: Ons kan nie &#39;n intekening met ID #%d vind nie. Is dit dalk uitgevee?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
af: Ons kon nie &#39;n hernuwingsbestelling vir jou intekening skep nie, probeer asseblief weer.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
af[0]: Ons kon nie die oorspronklike hernuwingsbestelling vir &#39;n item in jou mandjie vind nie. Die item is verwyder.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
af[0]: Ons kon nie die oorspronklike intekening vir &#39;n item in jou mandjie vind nie. Die item is verwyder.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
af: Ons het nie net koppelvlakke vir mense verbeter nie, ons het dit ook vir rekenaars verbeter. Jou toepassings kan nou intekeninge via RESTful API-eindpunte skep, lees, opdateer of uitvee.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
af: Ons het klaar met die verwerking van jou intekeninghernuwingsbestelling.

en: We hope you enjoy it!
af: Ons hoop jy geniet dit!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
af: Ons kon nie daardie intekening opspoor nie, probeer asseblief weer.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
af: Ons kon nie die stel verslagresultate wat jy versoek het, opspoor nie. Hergenereer asseblief die skakel vanaf die %1$sSubscription Reports-skerm%2$s.

en: Weekly
af: Weekliks

en: Welcome to Subscriptions 2.0
af: Welkom by Subscriptions 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
af: Welkom by Subscriptions 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
af: Welkom by WooCommerce Subskripsies %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
af: Welkom by WooCommerce Subscriptions 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
af: Wat gebeur wanneer &#39;n kliënt &#39;n intekeningproduk vir iemand anders wil koop?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
af: Watter persoonlike inligting jou winkel met eksterne bronne deel, hang af van watter derdeparty-betalingsverwerker-inproppe jy gebruik om intekeningbetalings in te samel. Ons beveel aan dat u hul privaatheidsbeleide raadpleeg om hierdie afdeling van u privaatheidsbeleid in te lig.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
af: Wat ons insamel en stoor

en: What we share with others
af: Wat ons met ander deel

en: What's new?
af: Wat&#39;s nuut?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
af: Wanneer gekanselleer

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
af: Wanneer &#39;n intekening geaktiveer word, hetsy met die hand of na &#39;n suksesvolle aankoop, sal nuwe gebruikers hierdie rol toegewys word.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
af: Wanneer gekanselleer

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
af: Wanneer &#39;n %s hanteer word, moet persoonlike data binne intekeninge behou of verwyder word?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
af: Wanneer oorgeskakel word na &#39;n intekening met &#39;n ander herhalende betaling of faktureringtydperk, moet die prys wat vir die bestaande faktureringtydperk betaal word, pro rata bereken word wanneer na die nuwe intekening oorgeskakel word?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
af: Wanneer jy oorskakel na &#39;n intekening met &#39;n lengte, kan jy die betalings wat reeds deur die kliënt voltooi is, in ag neem wanneer jy bepaal hoeveel betalings die intekenaar moet maak vir die nuwe intekening.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
af: Wanneer jy oorskakel na &#39;n intekening met &#39;n aansluitingsfooi, kan jy vereis dat die kliënt slegs die gaping tussen die bestaande intekening se aansluitingsfooi en die nuwe intekening se aansluitingsfooi (indien enige) betaal.

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
af: Met WooCommerce Teken al die dinge in, hulle kan! Hierdie eksperimentele uitbreiding ondersoek hoe om enige produk, insluitend produkbondels en saamgestelde produkte, in &#39;n intekeningproduk om te skakel. Dit bied ook aan klante &#39;n manier om in te teken op &#39;n wa van nie-intekeningprodukte.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
af: Met vroeë hernuwings geaktiveer, kan klante hul intekeninge hernu voor die volgende betaaldatum.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
af: Met handmatige hernuwings word &#39;n kliënt se intekening opgehou totdat hulle aanmeld en betaal om dit te hernu. %1$sKom meer te wete%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
af: Met die %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s filter kan jy &#39;n stel verstekreëls definieer om van toepassing te wees op alle mislukte betalings in jou winkel.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
af: WooCommerce 2.6 het ondersteuning bygevoeg vir %1$sREST API%2$s eindpunte gebou op WordPress-kern se %3$sREST API%4$s infrastruktuur.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
af: WooCommerce-rekening gekoppel

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
af: WooCommerce-intekeninge

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
af: WooCommerce-intekeninge PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
af: WooCommerce-intekeningopdatering is aan die gang

en: Would you like to add a payment method now?
af: Wil jy nou &#39;n betaalmetode byvoeg?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
af: Wil jy jou intekeninge opdateer om hierdie nuwe betaalmetode te gebruik - %1$s?%2$sJa%4$s | %3$sNee%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
af: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
af: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
af: JJJJ-MM-DD

en: Year
af: Jaar

en: Yes
af: Ja

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
af: Jy is op die punt om een of meer bestellings wat &#39;n intekening bevat, weg te gooi. As u die bestellings weggooi, sal die intekeninge wat saam met hierdie bestellings gekoop is, ook weggegooi word.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
af: Jy vee tans &#39;n intekeningitem uit. Jy sal ook die intekening met die hand moet kanselleer en op die Bestuur Subskripsies-skerm weggooi.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
af: Jy kan nie daardie intekening heraktiveer totdat jy betaal het om dit te hernu nie. Kontak ons asseblief as jy hulp nodig het.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
af: Jy kan nie hierdie intekening vroegtydig hernu nie. Kontak ons asseblief as jy hulp nodig het.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
af: Jy kan nie weer op daardie intekening inteken nie. Kontak ons asseblief as jy hulp nodig het.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
af: Jy kan nie daardie intekening opskort nie – die opskortingslimiet is bereik. Kontak ons asseblief as jy hulp nodig het.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
af: Jy kan nie hierdie intekening verander nie. Dit blyk dat jy nie die intekening besit nie.

en: You can not switch to the same subscription.
af: Jy kan nie na dieselfde intekening oorskakel nie.

en: You can only switch to a subscription product.
af: Jy kan net oorskakel na &#39;n intekeningproduk.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
af: Jy kan nie die intekening op hierdie stadium hernu nie. Probeer asseblief weer.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
af: Jy kan nie &#39;n intekening verander wat nie aan jou behoort nie.

en: You cannot remove an item that does not exist.
af: Jy kan nie &#39;n item verwyder wat nie bestaan nie.

en: You do not have permission to create subscriptions
af: Jy het nie toestemming om intekeninge te skep nie

en: You do not have permission to read the subscriptions count
af: Jy het nie toestemming om die intekeningtelling te lees nie

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
af: Jy het &#39;n intekening op hierdie produk. Die keuse van &#39;n nuwe intekening sal jou bestaande intekening vervang.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
af: Jy het reeds &#39;n variasie van hierdie produk by die mandjie gevoeg.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
af: Jy het reeds op hierdie produk ingeteken en dit is beperk tot een per klant. Jy kan nie die produk weer koop nie.

en: You have an active subscription to this product already.
af: Jy het reeds &#39;n aktiewe intekening op hierdie produk.

en: You have no active subscriptions.
af: Jy het geen aktiewe intekeninge nie.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
af: Jy het die einde van intekeninge bereik. Gaan na die %seerste bladsy%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
af: Jy het &#39;n intekeninghernuwingsbestelling vanaf %1$s ontvang. Hulle volgorde is soos volg:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
af: Jy het jou intekeningitems suksesvol verander. Jou nuwe bestelling en intekeningbesonderhede word hieronder getoon vir jou verwysing:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
af: Jy het &quot;%1$s&quot; suksesvol van jou intekening verwyder. %2$sOntdoen?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
af: Jou %1$s hernuwingsbestelling vanaf %2$s is voltooi

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
af: Jou %1$s-intekeninghernuwingsbestelling vanaf %2$s is voltooi – laai jou lêers af

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
af: Jou toepassings kan nou intekeninge skep, lees, opdateer of uitvee via RESTful API-eindpunte met dieselfde ontwerp as die nuutste weergawe van WooCommerce se REST API-eindpunte.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
af: Jou mandjie het &#39;n ongeldige intekeningwisselversoek bevat. Dit is uit jou mandjie verwyder.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
af[0]: Jou mandjie het &#39;n ongeldige intekeningwisselversoek bevat. Dit is verwyder.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
af: Jou mandjie is leeggemaak van intekeningprodukte. Slegs een intekeningproduk kan op &#39;n slag gekoop word.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
af: Jou klante kan nou die volle besonderhede van &#39;n intekening, insluitend lynitems, faktuur- en afleweringsadres, faktureringskedule en hernuwingsbestellings, vanaf &#39;n spesiale %sMy rekening &gt; Bekyk Intekening%s-bladsy bekyk.

en: Your database has been updated successfully!
af: Jou databasis is suksesvol opgedateer!

en: Your early renewal order was successful.
af: Jou vroeë hernuwingsbestelling was suksesvol.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
af: Jou hernuwingsbestelling is voltooi

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
af: Jou versoek om jou vorige handeling te ontdoen was onsuksesvol.

en: Your subscription change is complete
af: Jou intekeningverandering is voltooi

en: Your subscription change is complete - download your files
af: Jou intekeningverandering is voltooi - laai jou lêers af

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
af: Jou intekening is gekanselleer.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
af: Jou intekening is opgehou.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
af: Jou intekening is heraktiveer.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
af: Jou intekeninghernuwingsbestelling is voltooi - laai jou lêers af

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
af[0]: Jou intekening sal geaktiveer word wanneer betaling uitgeklaar word.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
af: Jou {blogname} hernuwingsbestelling is ontvang!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
af: Jou {blogname}-hernuwingsbestellingskwitansie vanaf {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
af: Jou {blogname}-intekeningverandering vanaf {order_date} is voltooi

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
af: Jou {blogname}-intekeningverandering vanaf {order_date} is voltooi – laai jou lêers af

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
af: [%s] Intekening gekanselleer

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
af: [%s] Intekening het verval

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
af: [%s] Intekening opgeskort

en: [Remove]
af: [Verwyder]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
af: [{blogname}] Nuwe intekeninghernuwingsbestelling ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
af: [{blogname}] Intekening verander ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
af: [{site_title}] Outomatiese betaling het misluk vir {order_number}, herprobeer is geskeduleer om {retry_time} uit te voer

en: a customer suspends a subscription
af: &#39;n kliënt skort &#39;n intekening op

en: a subscription expires
af: &#39;n intekening verval

en: account erasure request
af: rekening uitvee versoek

en: an automatic payment fails
af: &#39;n outomatiese betaling misluk

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
af[0]: dag

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
af[0]: dag

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
af: dae voor Hernuwingsdag

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
af: bv 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
af: bv 5,90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
af: bv 9,90

en: emails sent to the customer and store manager
af: e-pos aan die kliënt en winkelbestuurder gestuur

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
af: elke

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
af: elke %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
af: elke %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
af: verwagte skoonmaakdatum %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
af: vir

en: how long to wait between retry attempts
af: hoe lank om te wag tussen herprobeerpogings

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
af: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
af[0]: maand

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
af[0]: maand

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
af: nuwe verwante bestelmetodes in WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
af: geen

en: now
af: nou

en: staging
af: opvoering

en: subscriptions
af: intekeninge

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
af: skorsings per faktuurperiode.

en: the status applied to the renewal order and subscription
af: die status van toepassing op die hernuwingsbevel en intekening

en: the total number of retry attempts
af: die totale aantal herprobeerpogings

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
af: vooraan

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
af: weergawe %1$s is verouderd. Die kernweergawe is %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
af[0]: jaar

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
af[0]: jaar
