Citadela Listing 5.7.15 - en to uk translation catalogue (817 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
uk[0]: %1$s відгук про &quot;%2$s&quot;

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
uk: %s завершив міграцію. Усі елементи, категорії та розташування з попередньої теми каталогу AIT тепер доступні для використання з плагіном Citadela Listing.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
uk: %s автоматично переміщує всі елементи, категорії та розташування з попередньої теми каталогу AIT у фоновому режимі. Процес міграції може зайняти кілька хвилин. Ми повідомимо вас, коли міграція завершиться. Ви можете продовжувати використовувати WordPress як зазвичай.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
uk: Несумісність плагіна %s і PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
uk: Несумісність плагіна %s і WordPress

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
uk: Несумісність плагіна %s

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
uk: Плагін %s активний

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
uk[0]: %s огляд

en: 404 Page
uk: 404 Сторінка

en: API Key
uk: Ключ API

en: Actions:
uk: Дії:

[ctx: Item]
en: Add New
uk: Додати новий

en: Add New Category
uk: Додати нову категорію

en: Add New Item
uk: Додати новий елемент

en: Add New Location
uk: Додати нове розташування

en: Add images to gallery
uk: Додайте зображення до галереї

en: Address
uk: Адреса

en: Address and Location
uk: Адреса та місцезнаходження

en: Address and location
uk: Адреса та місцезнаходження

en: Advanced Filters block displayed within search form
uk: Блок розширених фільтрів відображається у формі пошуку

en: Advanced Header Design
uk: Розширений дизайн заголовка

en: Advanced header
uk: Розширений заголовок

en: Align Center
uk: Вирівняти по центру

en: Align Justify
uk: Вирівняти Вирівняти

en: Align Left
uk: Вирівняти ліворуч

en: Align Right
uk: Вирівняти вправо

en: Align Text Center
uk: Вирівняти текст по центру

en: Align Text Justify
uk: Вирівняти текст Вирівняти

en: Align Text Left
uk: Вирівняти текст ліворуч

en: Align Text Right
uk: Вирівняти текст праворуч

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: All
uk: всі

en: All Categories
uk: всі категорії

en: All Items
uk: Усі предмети

en: All Locations
uk: Усі локації

en: All Special Pages
uk: Усі спеціальні сторінки

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
uk: Усі автоматично перенесені елементи, категорії та розташування були видалені з вашої бази даних. Розпочався новий процес міграції.

en: All filters
uk: Усі фільтри

en: All inputs
uk: Усі входи

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту керувати коментарями до елементів Citadela.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту керувати відгуками про товари Citadela.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановлювати категорії для товарів Citadela.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановлювати місця для предметів Citadela.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановити категорію «Рекомендована» для елементів Citadela.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановити файл треку GPX для елементів Citadela.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановлювати параметри розширення елемента для елементів Citadela.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту вказати адресу та місце розташування товарів Citadela.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановити контакт для товарів Citadela.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановлювати вміст для елементів Citadela.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановити витяг для елементів Citadela.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановлювати пропоновані зображення для елементів Citadela.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановити загальні параметри для елементів Citadela.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановити галерею зображень для елементів Citadela.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановлювати години роботи для товарів Citadela.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
uk: Дозвольте клієнту встановлювати атрибути сторінки для елементів Citadela.

en: Already claimed
uk: Вже заявлено

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
uk: Як довідковий пост використовуватиметься вже відкритий пункт.

en: Any active subscription
uk: Будь-яка активна підписка

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Approve
uk: Затвердити

en: Approve claim
uk: Затвердити претензію

en: Approved
uk: Затверджено

en: Archives:
uk: Архіви:

en: Are you sure you want to decline this claim?
uk: Ви впевнені, що хочете відхилити цю претензію?

en: Ascending
uk: Висхідна

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Author Details
uk: Відомості про автора

en: Author archives:
uk: Архів авторів:

en: Author biographical info
uk: Біографічна інформація про автора

en: Author name
uk: Ім&#39;я автора

en: Authors to display
uk: Автори для відображення

en: Automatic Listing Map
uk: Автоматична карта списку

en: Automatic Listing Map (for posts)
uk: Автоматична карта списку (для публікацій)

en: Automatic height
uk: Автоматична висота

en: Autoplay
uk: Автоматичне відтворення

en: Background
uk: Фон

en: Background color
uk: Колір фону

en: Background image
uk: Фонове зображення

en: Background on collapsed form
uk: Фон у згорнутій формі

en: Background settings
uk: Налаштування фону

en: Background type
uk: Тип фону

en: Blur background
uk: Розмиття фону

en: Blur radius
uk: Радіус розмиття

en: Border around filter group
uk: Рамка навколо групи фільтрів

en: Border around heading
uk: Межа навколо заголовка

en: Border color
uk: Колір кордону

en: Border radius
uk: Радіус кордону

en: Border settings
uk: Налаштування кордону

en: Border style
uk: Стиль кордону

en: Border width
uk: Ширина кордону

en: Borders color
uk: Колір меж

en: Borders width
uk: Ширина меж

en: Bottom
uk: Нижня частина

en: Bottom left
uk: Унизу зліва

en: Bottom right
uk: Внизу справа

en: Box layout
uk: Макет коробки

en: Box width
uk: Ширина коробки

en: Button background color
uk: Колір фону кнопки

en: Button border radius
uk: Радіус межі кнопки

en: Button color
uk: Колір кнопки

en: Button settings
uk: Налаштування кнопки

en: Button style
uk: Стиль кнопки

en: Button text color
uk: Колір тексту кнопки

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Captcha check failed!
uk: Не вдалося перевірити Captcha!

en: Caption text
uk: Текст підпису

en: Carousel Options
uk: Параметри каруселі

en: Carousel autoplay enabled
uk: Увімкнено автовідтворення каруселі

en: Carousel decoration color
uk: Колір декору каруселі

en: Carousel loop mode enabled
uk: Увімкнено режим циклу каруселі

en: Categories
uk: Категорії

en: Category
uk: Категорія

en: Category Details
uk: Інформація про категорію

en: Category archives:
uk: Архіви категорій:

en: Category color
uk: Колір категорії

en: Category decoration color
uk: Категорія колір декору

en: Category icon
uk: Значок категорії

en: Center
uk: Центр

en: Center left
uk: По центру ліворуч

en: Center right
uk: Центр праворуч

en: Change GPX track
uk: Змінити трек GPX

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
uk: Вибір для вибраного типу введення. Вставте один варіант вибору на рядок, розділіть збережене введене значення та текст, що відображається у вводі, за допомогою двокрапки.

en: Choose option
uk: Виберіть варіант

en: Citadela - Special Pages
uk: Цитадела - спеціальні сторінки

en: Citadela Half Layout Map Settings
uk: Налаштування карти половинного макета Citadela

en: Citadela Item Page Layout
uk: Макет сторінки предметів Citadela

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
uk: Список Цитадели

en: Citadela Listing > Item Extension
uk: Перелік Citadela &gt; Розширення елемента

en: Citadela Listing Blocks
uk: Блоки списку Цитадели

en: Citadela Posts Blocks
uk: Постові блоки Цитадели

en: Citadela Special Pages
uk: Спеціальні сторінки Цитадели

en: Citadela Subscription
uk: Підписка на Citadela

en: Claim Listing
uk: Перелік претензій

en: Claim Listing Request
uk: Запит на перелік претензій

en: Claim as:
uk: Заявити як:

en: Claim listing has been approved
uk: Перелік претензій затверджено

en: Claim listing has been declined
uk: Перелік претензій відхилено

en: Claim status
uk: Статус претензії

en: Claimed by
uk: Заявлено

en: Clear
uk: Ясно

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
uk: Натискання кнопки нижче перезапустить процес міграції. Усі автоматично перенесені елементи, категорії та місцеположення буде видалено. Усі створені вручну елементи, категорії та місця не видалятимуться. Після цього процес міграції розпочнеться автоматично.

en: Closed on mobile
uk: Закрито на мобільному

en: Cluster radius in px
uk: Радіус кластера в пікселях

en: Clusters are disabled.
uk: Кластери вимкнено.

en: Collapsible filters section.
uk: Розбірна секція фільтрів.

en: Comments
uk: Коментарі

en: Contact
uk: Контакти

en: Content
uk: Зміст

en: Content visible for:
uk: Вміст, видимий для:

en: Copy and paste the JSON from this website:
uk: Скопіюйте та вставте JSON з цього веб-сайту:

en: Couldn't find location, try different address.
uk: Не вдалося знайти місцезнаходження, спробуйте іншу адресу.

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Cover column height
uk: Висота колони кришки

en: Cover image
uk: Обкладинка

en: Current block view
uk: Поточний вид блоку

en: Custom
uk: На замовлення

en: Custom Height Settings
uk: Користувацькі налаштування висоти

en: Custom inputs
uk: Спеціальні введення

en: Custom shadow
uk: Спеціальна тінь

en: Customized options for mobile screen width.
uk: Індивідуальні параметри для ширини екрана мобільного телефону.

en: Dark
uk: Темний

en: Data migration
uk: Міграція даних

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
uk: Дані вхідних даних без значення не відображатимуться.

en: Date
uk: Дата

en: Date archives:
uk: Архів дат:

en: Date color
uk: Колір дати

en: Decide if email address is visible for visitors
uk: Визначте, чи буде адреса електронної пошти видимою для відвідувачів

en: Decline
uk: Відхилення

en: Decline claim
uk: Відхилити претензію

en: Decoration color
uk: Колір декору

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default Layout Options
uk: Параметри макета за замовчуванням

en: Default Search Results
uk: Результати пошуку за замовчуванням

en: Default Search Results Page
uk: Сторінка результатів пошуку за замовчуванням

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
uk: Текст вибору за замовчуванням, який відображається як перший варіант у виділенні.

en: Default shadow
uk: Тінь за замовчуванням

en: Default size
uk: Розмір за замовчуванням

en: Delay between slides
uk: Затримка між слайдами

en: Descending
uk: Спадаючий

en: Description
uk: Опис

en: Description text that appear on edit page with new input.
uk: Текст опису, який з’являється на сторінці редагування з новим введенням.

en: Design Options
uk: Варіанти дизайну

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Desktop size
uk: Розмір робочого столу

en: Disable filters button label
uk: Вимкнути мітку кнопки фільтрів

en: Disable geolocation button label
uk: Вимкнути мітку кнопки геолокації

en: Display name
uk: Відображуване ім&#39;я

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
uk: Відображаються найближчі елементи за їх GPS-координатами.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
uk: Відображатимуться публікації, подібні до вибраного довідкового пункту.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
uk: Відображає адресу, номер телефону та іншу контактну інформацію певного елемента списку.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
uk: Відображає кнопку, яка відкриває навігацію на Картах Google до розташування елемента.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
uk: Відображає кнопку для завантаження файлу GPX, призначеного елементу.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
uk: Відображає контактну форму, яка надсилає електронну пошту безпосередньо на адресу електронної пошти певного елемента списку.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
uk: Відображає вміст лише для користувачів із активним членством або лише для відвідувачів без членства.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
uk: Відображає вміст, написаний у візуальному редакторі певного елемента списку.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
uk: Відображає галерею зображень, призначених для запису товару.

en: Displays information about author on author archive page.
uk: Відображає інформацію про автора на сторінці архіву автора.

en: Displays information about selected authors.
uk: Відображає інформацію про вибраних авторів.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
uk: Відображає інформацію з входів розширення елемента, призначених елементу.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
uk: Відображає категорії списку на основі певного фільтра. Він може відображати батьківські категорії або підкатегорії з певної категорії.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
uk: Відображає елементи списку на основі поточної сторінки категорії/розташування або результатів із форми пошуку.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
uk: Відображає елементи списку на основі фільтрів. Наприклад, товари лише з певної категорії, місцеположення або пропоновані елементи.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
uk: Відображає елементи списку на карті на основі фільтрів. Наприклад, товари лише з певної категорії, місцеположення або пропоновані елементи.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
uk: Відображає елементи списку, подібні до вибраної публікації довідкового елемента.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
uk: Відображає місця розташування на основі певного фільтра. Він може відображати батьківські розташування або підлокації з певного місця.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
uk: Відображає список підкатегорій на основі поточної сторінки категорії.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
uk: Відображає список підлокацій на основі поточної сторінки категорії.

en: Displays main item image of specific listing item.
uk: Відображає основне зображення певного елемента списку.

en: Displays opening hours of specific listing item.
uk: Показує години роботи певного товару.

en: Displays posts based on current results from search form.
uk: Відображає повідомлення на основі поточних результатів із форми пошуку.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
uk: Відображає публікації на основі поточних результатів на сторінці результатів пошуку WordPress за замовчуванням.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
uk: Відображає повідомлення на карті на основі фільтрів. Наприклад, публікації лише з певної категорії або місця.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
uk: Автоматично відображає відповідні елементи списку на основі поточної сторінки. Наприклад, результати пошуку або детальне розташування елемента.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
uk: Автоматично відображає відповідні повідомлення на основі поточної сторінки. Наприклад, результати пошуку або деталі розміщення публікації.

en: Displays the button and the form for claim listing.
uk: Відображає кнопку та форму для списку претензій.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
uk: Відображає майбутні події певного елемента списку.

en: Distance
uk: Відстань

en: Distance option label
uk: Мітка параметра відстані

en: Distance unit
uk: Одиниця відстані

en: Do not show
uk: Не показуй

en: Do not show endpoints
uk: Не показувати кінцеві точки

en: Do not use Item Detail special page settings
uk: Не використовуйте спеціальні налаштування сторінки «Деталі елемента».

en: Download GPX file
uk: Завантажте файл GPX

en: Drop GPX file here
uk: Перекиньте файл GPX сюди

en: Dynamic track visibility
uk: Динамічна видимість треку

en: Easy Admin
uk: Легкий адмін

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
uk: Easy Admin пропонує спрощене адміністрування WordPress без будь-яких непотрібних відволікань.

en: Edit Category
uk: Редагувати категорію

en: Edit Item
uk: Редагувати елемент

en: Edit Location
uk: Редагувати місцезнаходження

en: Edit Special Page
uk: Редагувати спеціальну сторінку

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Help
uk: Довідка електронною поштою

en: Email Label
uk: Мітка електронної пошти

en: Email Message
uk: Повідомлення електронною поштою

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
uk: Електронна пошта, яка використовується як відправник в електронній пошті, переконайтеся, що адреса електронної пошти відповідає домену вашого веб-сайту.

en: Empty map behavior
uk: Поведінка порожньої карти

en: Empty value to show all similar items.
uk: Порожнє значення, щоб показати всі схожі елементи.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable Gutenberg editor
uk: Увімкнути редактор Гутенберга

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
uk: Увімкнути та вставити входи, доступні для фільтрів, через меню

en: Enable and insert inputs via menu
uk: Увімкнути та вставити входи через меню

en: Enable bundled subscriptions
uk: Увімкнути пакетні підписки

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
uk: Маркери кінцевої точки відображаються замість першої та кінцевої точок завантаженої доріжки GPX.

en: Event Details
uk: Деталі події

en: Event Image Options
uk: Параметри зображення події

en: Every segment in track
uk: Кожен сегмент на треку

en: Everything
uk: Все

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
uk: Приклад вставлених значень: %s

en: Excerpt
uk: Витяг

en: Feature is disabled
uk: Функція вимкнена

en: Featured
uk: Рекомендований

en: Featured Category
uk: Рекомендована категорія

en: Featured category
uk: Рекомендована категорія

en: Featured image
uk: Вибране зображення

en: Featured items first
uk: Рекомендовані елементи спочатку

en: Featured location
uk: Вибране розташування

en: Fill all required fields, please.
uk: Заповніть усі обов’язкові поля, будь ласка.

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter posts
uk: Фільтрувати дописи

en: Filter special pages list
uk: Відфільтруйте список спеціальних сторінок

en: Filters
uk: фільтри

en: Filters Design
uk: Дизайн фільтрів

en: Filters background color
uk: Фільтри кольору фону

en: Filters group name
uk: Назва групи фільтрів

en: Filters settings
uk: Налаштування фільтрів

en: Filters to specify results of displayed items.
uk: Фільтри для визначення результатів відображених елементів.

en: Find address
uk: Знайдіть адресу

en: Fix width
uk: Виправити ширину

en: Fixed
uk: Виправлено

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
uk: Додаткову інформацію див. у %s.

en: Force box width to selected value.
uk: Примусово встановити ширину поля до вибраного значення.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
uk: Примусовий стиль таблиці для відображених даних, довші значення не переміщуються під міткою.

en: Form
uk: Форма

en: Form inside map breakpoint
uk: Форма всередині точки зупинки карти

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: Friday
uk: п&#39;ятниця

en: Full horizontal
uk: Повна горизонтальна

en: Full vertical
uk: Повна вертикаль

en: Fullwidth page
uk: Сторінка повної ширини

en: GPX Track
uk: Трек GPX

en: GPX Tracks
uk: Треки GPX

en: GPX file successfully loaded!
uk: Файл GPX успішно завантажено!

en: GPX files
uk: GPX файли

en: Gallery Options
uk: Параметри галереї

en: General
uk: Генеральний

en: General background
uk: Загальний фон

en: General options
uk: Загальні варіанти

en: General options for desktop.
uk: Загальні параметри для робочого столу.

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Geolocation search settings
uk: Налаштування пошуку геолокації

en: Get directions
uk: Отримати направлення

en: Google Maps API Key
uk: Ключ API Карт Google

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
uk: Google потрібен ключ API Карт Google. Це необхідно для всіх веб-сайтів, які використовують розширені функції карт, наприклад відображення елементів списку на карті. Дізнайтеся більше про те, як отримати ключ API, у %1$s, наступному підручнику%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
uk: Google reCaptcha захищає ваш веб-сайт від спаму та інших автоматичних форм, які надсилаються спам-ботами. Якщо ви використовуєте сторонні рішення для захисту форм на своєму веб-сайті, ігноруйте наведені нижче ключові дані.

en: Google reCaptcha v3 Keys
uk: Ключі Google reCaptcha v3

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Gradient degree
uk: Ступінь градієнта

en: Grid size
uk: Розмір сітки

en: Group name
uk: Назва групи

en: Half layout page
uk: Половина сторінки макета

en: Header menu settings
uk: Налаштування меню заголовка

en: Header opened or closed by default.
uk: Заголовок відкривається або закривається за замовчуванням.

en: Header settings
uk: Налаштування заголовка

en: Height unit
uk: Одиниця висоти

en: Help text displayed with Email input.
uk: Текст довідки, що відображається за допомогою введення електронної пошти.

en: Help text displayed with Message input.
uk: Текст довідки, що відображається при введенні повідомлення.

en: Help text displayed with Name input.
uk: Текст довідки відображається з введенням імені.

en: Help text displayed with Subject input.
uk: Текст довідки, що відображається за допомогою введення теми.

en: Help texts
uk: Довідкові тексти

en: Hide Location input
uk: Приховати введення місцезнаходження

en: Hide empty values
uk: Приховати порожні значення

en: Hide map
uk: Сховати карту

en: Hide selected filters
uk: Приховати вибрані фільтри

en: Hide selected inputs
uk: Приховати вибрані введення

en: Hide unchecked checkbox
uk: Приховати не встановлений прапорець

en: Horizontal offset
uk: Горизонтальне зміщення

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
uk: Якщо вибрано, буде доступним у фільтрах для публікацій про елементи.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
uk: Якщо ви хочете використовувати свій власний плагін WooCommerce Subscriptions, просто деактивуйте пакетну версію нижче та активуйте свій плагін.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
uk: Якщо ваш трек GPX складається з кількох сегментів, маркери кінцевої точки відображаються замість початку та кінця кожного сегмента.

en: Image focus
uk: Фокус зображення

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image height unit
uk: Одиниця висоти зображення

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Image repeat
uk: Повтор зображення

en: Image scroll
uk: Прокрутка зображення

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Images caption text
uk: Текст підпису зображення

en: Images gallery
uk: Галерея зображень

en: Images vertical align
uk: Вертикальне вирівнювання зображень

en: Infinite loop
uk: Нескінченний цикл

en: Input choices
uk: Вибір введення

en: Input description
uk: Опис введення

en: Input field name that appear on edit page.
uk: Введіть назву поля, що з’являється на сторінці редагування.

en: Input identifier
uk: Введіть ідентифікатор

en: Input label
uk: Вхідна етикетка

en: Input labels
uk: Вхідні мітки

en: Input type
uk: Тип введення

en: Inputs contain validation errors.
uk: Вхідні дані містять помилки перевірки.

en: Inputs group
uk: Група входів

en: Insert from media
uk: Вставка із носія

en: Insert unit that will be displayed with number value.
uk: Вставте одиницю, яка буде відображатися з числовим значенням.

en: Inside image
uk: Внутрішнє зображення

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: Invalid file format
uk: Недійсний формат файлу

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
uk: Здається, ми не можемо знайти те, що ви шукаєте.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
uk: Це дозволить вам створити цілу сторінку з детальною інформацією про предмет. Жодні блоки не будуть успадковані зі спеціальної сторінки «Деталі елемента».

[ctx: post type singular name]
en: Item
uk: Пункт

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
uk: Категорії предметів

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
uk: Категорії предметів

en: Item Categories widgets area
uk: Область віджетів Категорії елементів

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
uk: Категорія товару

en: Item Claim Listing
uk: Список претензій

en: Item Contact Details
uk: Контактні дані товару

en: Item Contact Form
uk: Контактна форма товару

en: Item Content
uk: Вміст елемента

en: Item Detail
uk: Деталь елемента

en: Item Detail Page
uk: Сторінка інформації про елемент

en: Item Details
uk: Деталі предмета

en: Item Events
uk: Пункт Події

en: Item Extension
uk: Розширення елемента

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
uk: Розширення елемента дозволяє створювати додаткові вводи на сторінках редагування дописів про предмети.

en: Item Featured Image
uk: Вибране зображення елемента

en: Item GPX Download
uk: Завантаження елемента GPX

en: Item Gallery
uk: Галерея предметів

en: Item Get Directions
uk: Пункт Отримати маршрути

en: Item Image Options
uk: Параметри зображення елемента

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
uk: Місцезнаходження об&#39;єкта

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
uk: Розташування предметів

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
uk: Розташування предметів

en: Item Locations widgets area
uk: Область віджетів &quot;Розташування елементів&quot;.

en: Item Opening Hours
uk: Години роботи товару

en: Item Options
uk: Параметри елемента

en: Item Review
uk: Огляд товару

en: Item Reviews
uk: Огляди товарів

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
uk: Item Reviews розширює коментарі WordPress, щоб відвідувачі веб-сайту могли залишати відгуки та оцінювати публікації про предмети.

en: Item already claimed
uk: Товар уже заявлено

en: Item author
uk: Автор предмета

en: Item category
uk: Категорія товару

en: Item detail page slug
uk: Пункт сторінки деталей елемента

en: Item has been claimed
uk: На предмет заявлено претензію

en: Item location
uk: місцезнаходження об&#39;єкта

en: Item owner reply.
uk: Відповідь власника товару.

en: Item pending moderation from admin
uk: Елемент очікує модерації від адміністратора

en: Item widgets area
uk: Область віджетів елементів

en: Item:
uk: Пункт:

en: Items
uk: Предмети

[ctx: post type general name]
en: Items
uk: Предмети

[ctx: post type menu name]
en: Items
uk: Предмети

en: Keep header closed by default on mobile.
uk: Тримайте заголовок закритим за замовчуванням на мобільному пристрої.

en: Kilometers
uk: Кілометри

en: Label color
uk: Колір етикетки

en: Label for email field
uk: Мітка для поля електронної пошти

en: Label for submit button
uk: Мітка для кнопки відправки

en: Label for username field
uk: Мітка для поля імені користувача

en: Label used for Email input.
uk: Мітка, що використовується для введення електронної пошти.

en: Label used for Message textarea.
uk: Мітка, що використовується для текстової області повідомлення.

en: Label used for Name input.
uk: Мітка, яка використовується для введення імені.

en: Label used for Subject input.
uk: Мітка, що використовується для введення теми.

en: Label width
uk: Ширина етикетки

en: Large
uk: Великий

en: Large button
uk: Велика кнопка

en: Large size
uk: Великий розмір

en: Latitude
uk: Широта

en: Leave a review
uk: Залишити відгук

en: Leave empty to not use this option.
uk: Залиште порожнім, щоб не використовувати цю опцію.

en: Left
uk: Ліворуч

en: Limit displayed posts
uk: Обмежте відображені дописи

en: Line under heading
uk: Рядок під заголовком

en: Lines color
uk: Колір ліній

en: Lines decoration
uk: Прикраса ліній

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: Links color
uk: Колір посилань

en: List layout
uk: Макет списку

en: Listing Advanced Filters
uk: Перелік розширених фільтрів

en: Listing Author Detail
uk: Інформація про автора списку

en: Listing Authors List
uk: Список авторів

en: Listing Categories List
uk: Список категорій

en: Listing Category Page
uk: Сторінка категорії списку

en: Listing Items List
uk: Список елементів списку

en: Listing Location Page
uk: Сторінка розташування списку

en: Listing Locations List
uk: Список місць розташування

en: Listing Map
uk: Карта переліку

en: Listing Map (for posts)
uk: Карта списку (для публікацій)

en: Listing Membership Content
uk: Перелік вмісту членства

en: Listing Search Form
uk: Форма пошуку списку

en: Listing Search Results
uk: Перелік результатів пошуку

en: Listing Similar Items
uk: Перелік схожих елементів

en: Listing Subcategories List
uk: Список підкатегорій

en: Listing Sublocations List
uk: Список підлокацій

en: Location
uk: Місцезнаходження

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Location Details
uk: Інформація про місцезнаходження

en: Locations
uk: Розташування

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
uk: Розташування

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
uk: Розташування

en: Log Out
uk: Вийти

en: Logged in text
uk: Увійшов текст

en: Logical operator
uk: Логічний оператор

en: Longitude
uk: довгота

en: Map provider
uk: Постачальник карт

en: Maps provider
uk: Постачальник карт

en: Mark Item post as featured
uk: Позначити публікацію елемента як рекомендовану

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
uk: Позначте категорію як рекомендовану, щоб визначити її пріоритет у відображуваних результатах.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
uk: Позначте місце розташування як рекомендоване, щоб визначити його пріоритет у відображуваних результатах.

en: Marker Cluster Settings
uk: Налаштування кластера маркерів

en: Markers
uk: Маркери

en: Markers & GPX Tracks
uk: Маркери та треки GPX

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
uk: Маркери на відстані менше ніж %spx радіусу групуються в кластери. Встановіть 0, щоб вимкнути кластери.

en: Max number of items
uk: Максимальна кількість елементів

en: Maximum displayed posts
uk: Максимальна кількість відображених дописів

en: Maximum distance
uk: Максимальна відстань

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
uk: Перевищено максимальну кількість елементів для поточної підписки.

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: Medium
uk: Середній

en: Medium size
uk: Середній розмір

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
uk: Об’єднайте прапорці в групу фільтрів і покажіть їх разом у фільтрах інтерфейсу. Ви можете використовувати більше груп, використовуючи різні назви груп.

en: Message
uk: повідомлення

en: Message Help
uk: Повідомлення Довідка

en: Message Label
uk: Мітка повідомлення

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
uk: Повідомлення відображається, коли не вдалося надіслати форму через проблему на стороні сервера.

en: Message displayed when the form validation failed.
uk: Повідомлення відображається, коли не вдалося перевірити форму.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
uk: Повідомлення відображається, коли форма була успішно надіслана.

en: Message for the email notification
uk: Повідомлення для сповіщення електронною поштою

en: Metabox content settings
uk: Налаштування вмісту Metabox

en: Migration finished
uk: Міграція завершена

en: Migration in progress
uk: Триває міграція

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
uk: Зараз триває міграція. Ви зможете перезапустити міграцію, коли вона закінчиться.

en: Migration restarted
uk: Міграція перезапущена

en: Miles
uk: Милі

en: Mini
uk: Міні

en: Minimum height unit
uk: Одиниця мінімальної висоти

en: Minimum image height
uk: Мінімальна висота зображення

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
uk: Мінімальна висота карти може відрізнятися від визначеного значення через потреби внутрішнього вмісту карти.

en: Missing required GPX data
uk: Відсутні необхідні дані GPX

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Mobile size
uk: Розмір мобільного

en: Mobile width breakpoint
uk: Мобільна точка розриву ширини

en: Monday
uk: понеділок

en: Move backward
uk: Рухайтеся назад

en: Move forward
uk: Йти далі

en: Multiselect
uk: Багаторазовий вибір

en: Name Help
uk: Ім&#39;я Довідка

en: Name Label
uk: Етикетка імені

en: Name of sender displayed in received email.
uk: Ім’я відправника відображається в отриманому електронному листі.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
uk: Назва вкладки налаштувань на сторінці редагування елемента.

en: New Category Name
uk: Нова назва категорії

en: New Item
uk: Новий предмет

en: New Location Name
uk: Нова назва місця

en: Newer reviews
uk: Новіші огляди

en: Next
uk: Далі

en: Night
uk: Ніч

en: No Items found
uk: Не знайдено жодних елементів

en: No Items found in Trash
uk: У кошику не знайдено жодних елементів

en: No border
uk: Без кордону

en: No borders
uk: Без кордонів

en: No lines
uk: Без рядків

en: No posts found
uk: Повідомлень не знайдено

en: No repeat
uk: Без повтору

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: No shadow
uk: Жодної тіні

en: No special pages found.
uk: Спеціальних сторінок не знайдено.

en: No users found
uk: Користувачів не знайдено

en: Non-membership visitors
uk: Відвідувачі, які не є членами

en: None
uk: Жодного

en: Note
uk: Примітка

en: Notification messages
uk: Сповіщення

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
uk: Повідомлення, коли на товар уже заявлено права. Залиште порожнім, щоб приховати сповіщення.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
uk: Повідомлення, коли елемент очікує на модерацію від адміністратора. Залиште порожнім, щоб приховати сповіщення.

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Number
uk: Номер

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: OK
uk: в порядку

en: Older reviews
uk: Старші огляди

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
uk: Одна думка про &quot;%1$s&quot;

en: Only featured
uk: Тільки представлені

en: Only featured items
uk: Тільки пропоновані елементи

en: Only parent categories
uk: Тільки батьківські категорії

en: Only parent locations
uk: Лише батьківські місцезнаходження

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
uk: Ой! Цю сторінку неможливо знайти.

en: Open image in popup
uk: Відкрити зображення у спливаючому вікні

en: Opened by default
uk: Відкрито за замовчуванням

en: Opening Hours
uk: Години роботи

en: Opening hours
uk: Години роботи

en: Options
uk: Параметри

en: Order Options
uk: Параметри замовлення

en: Order by
uk: Сортувати за

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Organizer:
uk: Організатор:

en: Owner
uk: Власник

en: Page template
uk: Шаблон сторінки

en: Parent Category
uk: Батьківська категорія

en: Parent Category:
uk: Батьківська категорія:

en: Parent Location
uk: Розташування батьків

en: Parent Location:
uk: Місцезнаходження батьків:

en: Pending
uk: Очікується

en: Performance Settings
uk: Налаштування продуктивності

en: Plugin Activation
uk: Активація плагіна

en: Position unavailable
uk: Позиція недоступна

en: Post Options
uk: Параметри публікації

en: Post has not selected any term.
uk: Пост не вибрав жодного терміну.

en: Posts Author Page
uk: Сторінка автора публікацій

en: Posts Category Page
uk: Сторінка категорії публікацій

en: Posts Date Page
uk: Сторінка дати публікацій

en: Posts Search Form
uk: Форма пошуку публікацій

en: Posts Search Results
uk: Результати пошуку публікацій

en: Posts Tag Page
uk: Сторінка тегів дописів

en: Posts navigation
uk: Навігація по публікаціях

en: Posts number color
uk: Колір номера публікацій

en: Previous
uk: Попередній

en: Proportional image height
uk: Пропорційна висота зображення

en: Radial gradient
uk: Радіальний градієнт

en: Random
uk: Випадковий

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Rating stars color
uk: Колір рейтингових зірочок

en: Read more
uk: Детальніше

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
uk: Нещодавно активована тема не сумісна з плагіном %s, тому плагін було деактивовано.

en: Recommended map height
uk: Рекомендована висота карти

en: Reference Item Post
uk: Довідковий пункт Пост

en: Remove GPX track
uk: Видалити трек GPX

en: Remove Image
uk: Видалити зображення

en: Repeat
uk: Повторюйте

en: Repeat horizontally
uk: Повторіть по горизонталі

en: Repeat vertically
uk: Повторіть по вертикалі

en: Respond to review
uk: Відповідь на огляд

en: Responsive options applied under screen width
uk: Адаптивні параметри застосовуються під шириною екрана

en: Restart migration
uk: Перезапустіть міграцію

en: Results include at least one of selected filters.
uk: Результати включають принаймні один із вибраних фільтрів.

en: Results must include all selected filters.
uk: Результати мають містити всі вибрані фільтри.

en: Retro
uk: ретро

en: Reviews
uk: Відгуки

en: Right
uk: Правильно

en: Saturday
uk: субота

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Scroll
uk: Прокрутка

en: Search
uk: Пошук

en: Search Categories
uk: Пошук категорій

en: Search Items
uk: Пошук елементів

en: Search Locations
uk: Пошук місць

en: Search Special ages
uk: Пошук Особливий вік

en: Search by geolocation
uk: Пошук за геолокацією

en: Search for authors
uk: Пошук авторів

en: Search for posts
uk: Пошук дописів

en: Search for reference item post
uk: Пошук довідкового елемента публікації

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
uk: Форма пошуку відображається всередині карти на ширині екрана більше ніж

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
uk: Форма пошуку, яка дозволяє відвідувачам шукати елементи списку за ключовим словом, категорією або місцем розташування.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
uk: Форма пошуку, яка дозволяє відвідувачам шукати повідомлення за ключовим словом, категорією або місцем розташування.

en: Search keyword
uk: Пошук ключового слова

en: Search results for:
uk: Результати пошуку для:

en: Secret Key
uk: Секретний ключ

en: Select
uk: Виберіть

en: Select Category
uk: Виберіть категорію

en: Select Image
uk: Виберіть Зображення

en: Select Location
uk: Виберіть Розташування

en: Select alignment
uk: Виберіть вирівнювання

en: Select an Item
uk: Виберіть елемент

en: Select featured category
uk: Виберіть рекомендовану категорію

en: Select image
uk: Виберіть зображення

en: Select layout
uk: Виберіть макет

en: Select position of unit displayed with number value.
uk: Виберіть позицію одиниці, яка відображається з числовим значенням.

en: Select size
uk: Виберіть розмір

en: Select type input cannot use AND operator.
uk: Вибір типу введення не може використовувати оператор І.

en: Select type of input field.
uk: Виберіть тип поля введення.

en: Select your rating, please.
uk: Виберіть свій рейтинг, будь ласка.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
uk: Вибрана категорія буде визначена пріоритетом, і на карті відобразиться публікація елемента.

en: Selected post is no more published.
uk: Вибрана публікація більше не публікується.

en: Selected posts
uk: Вибрані дописи

en: Selected posts are no more published.
uk: Вибрані дописи більше не публікуються.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
uk: Вибрана довідкова публікація буде перелічена перед усіма іншими подібними дописами.

en: Send Button Text
uk: Надіслати текст кнопки

en: Sender Email
uk: Електронна пошта відправника

en: Sender Name
uk: Ім&#39;я відправника

en: Server Error Message
uk: Повідомлення про помилку сервера

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
uk: На сервері виникла помилка. Якщо проблема не зникне, зверніться, будь ласка, до адміністратора сайту.

en: Settings Saved
uk: Налаштування збережено

en: Shadow
uk: Тінь

en: Shadow color
uk: Колір тіні

en: Shadow settings
uk: Налаштування тіней

en: Show Category description
uk: Показати опис категорії

en: Show Category icon
uk: Показати значок категорії

en: Show Email Address
uk: Показати адресу електронної пошти

en: Show Location description
uk: Показати опис місцезнаходження

en: Show Location icon
uk: Показати значок місцезнаходження

en: Show Opening Hours
uk: Показати години роботи

en: Show Streetview
uk: Показати Перегляд вулиць

en: Show address
uk: Показати адресу

en: Show advanced filters
uk: Показати розширені фільтри

en: Show author image
uk: Показати зображення автора

en: Show biographical info
uk: Показати біографічну інформацію

en: Show categories
uk: Показати категорії

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
uk: Показати контактну форму на сторінці, яка надсилає електронний лист на визначену адресу електронної пошти

en: Show cover image
uk: Показати зображення обкладинки

en: Show data
uk: Показати дані

en: Show date
uk: Показати дату

en: Show description
uk: Показати опис

en: Show empty map
uk: Показати порожню карту

en: Show featured image
uk: Показати обране зображення

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
uk: Показувати пропоновані елементи вгорі списку перед усіма іншими публікаціями.

en: Show filters group title
uk: Показати назву групи фільтрів

en: Show link
uk: Показати посилання

en: Show link label input
uk: Показати введення мітки посилання

en: Show locations
uk: Показати місця

en: Show more
uk: Показати більше

en: Show navigation arrows
uk: Показати стрілки навігації

en: Show on map
uk: Показати на карті

en: Show only categories marked as featured.
uk: Показати лише категорії, позначені як рекомендовані.

en: Show only featured category
uk: Показати лише пропоновані категорії

en: Show only locations marked as featured.
uk: Показати лише місця, позначені як пропоновані.

en: Show pagination bullets
uk: Показати маркери розбиття на сторінки

en: Show posts number
uk: Показати номер публікацій

en: Show price
uk: Показати ціну

en: Show rating
uk: Показати рейтинг

en: Show reference Item Post
uk: Показати посилання

en: Show selected filters
uk: Показати вибрані фільтри

en: Show selected inputs
uk: Показати вибрані входи

en: Show similar posts from the same:
uk: Показати схожі дописи з того самого:

en: Show submit filter button
uk: Показати кнопку фільтра надсилання

en: Show subtitle
uk: Показати субтитри

en: Show track endpoint markers on
uk: Показати маркери кінцевої точки треку

en: Show web
uk: Показати Інтернет

en: Silver
uk: Срібло

en: Simple layout
uk: Простий макет

en: Site Key
uk: Ключ сайту

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Skip number of posts from start
uk: Пропустити кількість дописів із початку

en: Small
uk: Маленький

en: Small button
uk: Маленька кнопка

en: Small size
uk: Малий розмір

en: Solid color
uk: Суцільний колір

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
uk: Спеціальна сторінка

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
uk: Спеціальні сторінки

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
uk: Спеціальні сторінки

en: Special page updated.
uk: Оновлено спеціальну сторінку.

en: Special pages list
uk: Список спеціальних сторінок

en: Special pages list navigation
uk: Навігація зі списком спеціальних сторінок

en: Spread radius
uk: Радіус розкидання

en: Start and end of track
uk: Початок і кінець треку

en: Step
uk: Крок

en: Streetview
uk: Перегляд вулиць

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
uk: Перегляд вулиць доступний, лише якщо ввімкнено ключ API Google

en: Style
uk: Стиль

en: Style JSON
uk: Стиль JSON

en: Subject
uk: Тема

en: Subject Help
uk: Довідка по темі

en: Subject Label
uk: Позначка теми

en: Subject for the email notification
uk: Тема для повідомлення електронною поштою

en: Submit Label
uk: Надіслати ярлик

en: Submit distance button label
uk: Надіслати мітку кнопки відстані

en: Submit filters button label
uk: Мітка кнопки Надіслати фільтри

en: Submit reply
uk: Надіслати відповідь

en: Submit review
uk: Надіслати відгук

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Success Message
uk: Повідомлення про успіх

en: Sunday
uk: неділя

en: Table style
uk: Стиль столу

en: Tag archives:
uk: Архів тегів:

en: Telephone
uk: Телефон

en: Terms & Conditions label
uk: Мітка &quot;Умови використання&quot;.

en: Text
uk: Текст

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Text displayed in the form when user is logged in
uk: Текст, який відображається у формі, коли користувач увійшов в систему

en: Text displayed instead of full website url
uk: Відображається текст замість повної URL-адреси веб-сайту

en: Text displayed on Send Button.
uk: Текст відображається на кнопці Надіслати.

en: Text displayed on empty map
uk: Текст відображається на порожній карті

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
uk: Текст для Загальних положень та умов для введення форми. Залиште порожнім, щоб вимкнути прапорець.

en: Text layout
uk: Макет тексту

en: Text link
uk: Текстове посилання

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
uk: Текст повідомлення електронної пошти. Доступні змінні: {user-name} {user-email} {user-message}

en: Textarea
uk: Текстова область

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
uk: Не вдалося активувати плагін %s. Вона несумісна з поточною активною темою.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
uk: Максимальна кількість елементів, які клієнти з цією підпискою можуть опублікувати (залиште порожнім для необмеженої кількості елементів).

en: Theme
uk: Тема

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
uk: Немає доступних підписок. Додайте, будь ласка.

en: There are no filters to show.
uk: Немає фільтрів для показу.

en: There are no inputs to show.
uk: Немає введених даних для показу.

en: There are no selected inputs to show.
uk: Немає вибраних входів для відображення.

en: Thick border
uk: Товста облямівка

en: Thick borders
uk: Товсті межі

en: Thin border
uk: Тонка облямівка

en: Thin borders
uk: Тонкі межі

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
uk: Ця функція додає функціональні можливості складання списку претензій для елементів списку

en: This product is a Citadela Subscription.
uk: Цей продукт є передплатою Citadela.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
uk: Цей параметр дозволить редагувати дописи за допомогою редактора Gutenberg. Ця функція дозволить вам мати більшу гнучкість адміністрування. Будь ласка, будьте обережні, які блоки ви додаєте до інформації про предмет, оскільки все буде розміщено в блоці «Вміст предмета» на сторінці «Спеціальні відомості про предмет».

en: Thumbnail
uk: Ескіз

en: Thursday
uk: четвер

en: Time in seconds
uk: Час у секундах

en: Title
uk: Назва

en: Title color
uk: Колір заголовка

en: Titles color
uk: Колір заголовків

en: Top
uk: Топ

en: Top left
uk: Зліва вгорі

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Track color
uk: Колір треку

en: Track endpoints color
uk: Колір кінцевих точок відстеження

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
uk: Треки приховані та замінені маркером карти відповідно до рівня масштабування.

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Turn on Claim Listing feature
uk: Увімкніть функцію списку претензій

en: Turn on Item Extension features
uk: Увімкніть функції розширення елемента

en: Turn on Item Reviews for listing items
uk: Увімкніть Огляди товарів для товарів зі списку

en: Type for search...
uk: Введіть для пошуку...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
uk: Не встановлений одиничний прапорець не відображатиметься.

en: Unclaimed
uk: Незатребувані

en: Under image
uk: Під зображенням

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
uk: Унікальний ідентифікатор для нового поля введення. Використовуйте одне слово, без пробілів. Дозволено підкреслення та тире.

en: Unit of number
uk: Одиниця числа

en: Unit position
uk: Позиція одиниці

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
uk: Універсальні функції списку для будь-якого веб-сайту

en: Update Category
uk: Оновити категорію

en: Update Location
uk: Оновити місцезнаходження

en: Upload file
uk: Завантажити файл

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
uk: Завантажений файл не містить необхідні дані треку GPX.

en: Uploaded file has not valid XML format.
uk: Завантажений файл має недійсний формат XML.

en: Uploading&#8230;
uk: Завантаження…

en: Url
uk: URL-адреса

en: Use Contact Form
uk: Використовуйте контактну форму

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
uk: Використовуйте простий інтерфейс адміністратора для ваших передплатників

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
uk: Використовуйте редактор Gutenberg для вмісту елементів списку

en: Use carousel
uk: Використовуйте карусель

en: Use correct full website url
uk: Використовуйте правильну повну URL-адресу веб-сайту

en: Use geolocation search
uk: Використовуйте пошук геолокації

en: Use in search filter
uk: Використовуйте у фільтрі пошуку

en: Use responsive options
uk: Використовуйте адаптивні параметри

en: Use valid email address, please.
uk: Використовуйте дійсну адресу електронної пошти, будь ласка.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
uk: Корисно для показу додаткового тексту довідки або тексту GDPR з кожним введенням у формі.

en: User ID
uk: ідентифікатор користувача

en: User additional options
uk: Додаткові параметри користувача

en: User denied geolocation
uk: Користувачу заборонено геолокацію

en: User email
uk: Електронна адреса користувача

en: User login
uk: Вхід користувача

en: User posts count
uk: Зараховуються повідомлення користувачів

en: User registration date
uk: Дата реєстрації користувача

en: Username Label
uk: Мітка імені користувача

en: Users with active membership
uk: Користувачі з активним членством

en: Validation Error Message
uk: Повідомлення про помилку перевірки

en: Value color
uk: Значення кольору

en: Vertical offset
uk: Вертикальне зміщення

en: View Category
uk: Переглянути категорію

en: View Item
uk: Переглянути елемент

en: View Location
uk: Переглянути місцезнаходження

en: View Site
uk: Переглянути сайт

en: View more
uk: Дивитись більше

en: View posts
uk: Переглянути дописи

en: View posts label
uk: Переглянути мітку публікацій

en: View track on the map
uk: Переглянути трек на карті

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
uk: Ми рекомендуємо використовувати формат часу 24:00 для цілей SEO та відповідати вимогам до структурованих даних Google. Використовуйте час 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
uk: Ми деактивували плагін Citadela Directory Lite. Тепер ви можете активувати та користуватися повною версією плагіна.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
uk: Ми помітили, що плагін WooCommerce Subscriptions активний, доступна функція підписок із плагіна Citadela Listing.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
uk: Ми помітили, що ви використовуєте застарілу версію PHP, яка більше не підтримується, тому <em>плагін було деактивовано</em> . Переконайтеся, що ваш сайт працює швидко та безпечно, <a href='%1$s'>оновивши PHP до останньої версії</a> . Мінімальна вимога для %2$s – <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
uk: Ми помітили, що ви використовуєте застарілу версію WordPress, тому <em>плагін було деактивовано</em> . Переконайтеся, що ваш сайт безпечний і оновлений, <a href='%1$s'>оновивши WordPress до останньої версії</a> . Мінімальна вимога для %2$s – <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Web
uk: Інтернет

en: Website Link
uk: Посилання на сайт

en: Website Link Label
uk: Мітка посилання на веб-сайт

en: Website link rel attribute
uk: Атрибут посилання на веб-сайт rel

en: Wednesday
uk: середа

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
uk: Віджети, що відображаються на сторінках категорій елементів.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
uk: Віджети, що відображаються на сторінках розташування елементів.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
uk: Віджети, що відображаються на сторінках публікацій про предмет.

en: Will be listed all available similar items.
uk: Буде перераховано всі доступні подібні товари.

en: With background
uk: З фоном

en: With search form
uk: З формою пошуку

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
uk: За допомогою url буде доступний додатковий вхід для вставки тексту, що відображається замість простого посилання.

en: WooCommerce subscriptions
uk: Підписки на WooCommerce

en: Works when block is the only block in a column.
uk: Працює, коли блок є єдиним блоком у стовпці.

en: You do not have permission to upload files.
uk: У вас немає дозволу на завантаження файлів.

en: You must be logged in to post a review.
uk: Ви повинні увійти, щоб опублікувати відгук.

en: Your rating
uk: Ваш рейтинг

en: Your reply to review
uk: Ваша відповідь на огляд

en: Your review
uk: Ваш огляд

en: blue : Blue color
uk: синій: блакитний колір

en: default image size
uk: розмір зображення за замовчуванням

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
uk: або

en: post | posts
uk[0]: пост

en: red : Red color
uk: червоний: червоний колір
