Citadela Listing 5.7.15 - en to snd translation catalogue (815 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
snd[0]: %1$s جائزو &quot;%2$s&quot; لاءِ

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
snd: %s لڏپلاڻ مڪمل ڪئي آهي. سڀ شيون، زمرا ۽ جڳھون توھان جي پوئين AIT ڊاريڪٽري موضوع مان ھاڻي Citadela Listing پلگ ان سان استعمال لاءِ موجود آھن.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
snd: %s پاڻمرادو لڏپلاڻ ڪري رهيو آهي سڀ شيون، زمرا ۽ جڳهون توهان جي اڳوڻي AIT ڊاريڪٽري موضوع کان پس منظر ۾. لڏپلاڻ جي عمل کي ڪجهه منٽ وٺي سگھي ٿو. اسان توهان کي ٻڌائينداسين جڏهن لڏپلاڻ ختم ٿي ويندي. توھان جاري رکي سگھو ٿا ورڈپریس استعمال ڪرڻ معمول وانگر.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
snd: %s پلگ ان ۽ PHP غير مطابقت

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
snd: %s پلگ ان ۽ ورڈپریس غير مطابقت

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
snd: %s پلگ ان غير مطابقت

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
snd: %s پلگ ان فعال آهي

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
snd[0]: %s جائزو

en: 404 Page
snd: صفحو 404

en: API Key
snd: API ڪي

en: Actions:
snd: عمل:

[ctx: Item]
en: Add New
snd: نئون شامل ڪريو

en: Add New Category
snd: نئون زمرو شامل ڪريو

en: Add New Item
snd: نئون شيون شامل ڪريو

en: Add New Location
snd: نئون جڳھ شامل ڪريو

en: Add images to gallery
snd: گيلري ۾ تصويرون شامل ڪريو

en: Address
snd: پتو

en: Address and Location
snd: ائڊريس ۽ جڳھ

en: Address and location
snd: ائڊريس ۽ جڳھ

en: Advanced Filters block displayed within search form
snd: ڳولها فارم ۾ ڏيکاريل ڳوڙهي فلٽر بلاڪ

en: Advanced Header Design
snd: ترقي يافته هيڊر ڊيزائن

en: Advanced header
snd: ترقي يافته هيڊر

en: Align Center
snd: مرڪز کي ترتيب ڏيو

en: Align Justify
snd: ترتيب ڏيو Justify

en: Align Left
snd: کاٻي کي ترتيب ڏيو

en: Align Right
snd: ساڄي طرف ترتيب ڏيو

en: Align Text Center
snd: متن سينٽر کي ترتيب ڏيو

en: Align Text Justify
snd: متن کي ترتيب ڏيو Justify

en: Align Text Left
snd: متن کي کاٻي طرف ترتيب ڏيو

en: Align Text Right
snd: متن کي ساڄي طرف ترتيب ڏيو

en: Alignment
snd: ترتيب ڏيڻ

en: All
snd: سڀ

en: All Categories
snd: سڀ ڪيٽيگريز

en: All Items
snd: سڀ شيون

en: All Locations
snd: سڀ جايون

en: All Special Pages
snd: سڀ خاص صفحا

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
snd: سڀئي خودڪار لڏپلاڻ ڪيل شيون، زمرا ۽ جڳھون توھان جي ڊيٽابيس مان ڊھي ويون. لڏپلاڻ جو نئون عمل شروع ٿيو.

en: All filters
snd: سڀ فلٽر

en: All inputs
snd: سڀ ان پٽ

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته Citadela شيون لاء تبصرا منظم ڪن.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شين جي نظرثانين کي منظم ڪن.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاء ڪيٽيگريز سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاء جڳھون سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊيلا شين لاءِ فيچر ڪيل ڪيٽيگري سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاءِ GPX ٽريڪ فائل سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا آئٽمز لاءِ آئٽم ايڪسٽينشن جا آپشن سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاء ايڊريس ۽ جڳھ مقرر ڪريو.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاءِ رابطو سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاء مواد سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاء اقتباس سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا آئٽمز لاءِ خصوصي تصوير سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاء عام اختيارن کي سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاء تصويرون گيلري سيٽ ڪريو.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊيلا شين لاءِ کولڻ جا ڪلاڪ.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
snd: ڪسٽمر کي اجازت ڏيو ته سيٽيڊلا شيون لاء صفحو خاصيتون مقرر ڪريو.

en: Already claimed
snd: اڳ ۾ ئي دعوي ڪئي

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
snd: اڳ ۾ ئي کليل شيون پوسٽ ريفرنس پوسٽ طور استعمال ڪيو ويندو.

en: Any active subscription
snd: ڪو به فعال رڪنيت

en: Appearance
snd: ظاهر

en: Approve
snd: منظور ڪرڻ

en: Approve claim
snd: درخواست منظور ڪريو

en: Approved
snd: منظور ٿيل

en: Archives:
snd: آرڪائيو:

en: Are you sure you want to decline this claim?
snd: ڇا توھان واقعي ھن دعويٰ کي رد ڪرڻ چاھيو ٿا؟

en: Ascending
snd: چڙهڻ

en: Attributes
snd: صفتون

en: Author Details
snd: ليکڪ جي تفصيل

en: Author archives:
snd: ليکڪ آرڪائيو:

en: Author biographical info
snd: ليکڪ جي سوانح عمري جي ڄاڻ

en: Author name
snd: ليکڪ جو نالو

en: Authors to display
snd: ظاهر ڪرڻ لاء ليکڪ

en: Automatic Listing Map
snd: خودڪار لسٽنگ جو نقشو

en: Automatic Listing Map (for posts)
snd: خودڪار لسٽنگ نقشو (تحريرن لاء)

en: Automatic height
snd: خودڪار اوچائي

en: Autoplay
snd: خودڪار هلڻ

en: Background
snd: پس منظر

en: Background color
snd: پس منظر رنگ

en: Background image
snd: پسمنظر جي تصوير

en: Background on collapsed form
snd: ختم ٿيل فارم تي پس منظر

en: Background settings
snd: پس منظر سيٽنگون

en: Background type
snd: پس منظر جو قسم

en: Blur background
snd: پس منظر کي ڦوڪيو

en: Blur radius
snd: بلور ريڊيس

en: Border around filter group
snd: فلٽر گروپ جي چوڌاري سرحد

en: Border around heading
snd: سر جي چوڌاري سرحد

en: Border color
snd: سرحد جو رنگ

en: Border radius
snd: سرحد ريڊيس

en: Border settings
snd: سرحد سيٽنگون

en: Border style
snd: سرحد جو انداز

en: Border width
snd: سرحد جي ويڪر

en: Borders color
snd: سرحدن جو رنگ

en: Borders width
snd: سرحدن جي چوٽي

en: Bottom
snd: هيٺيون

en: Bottom left
snd: هيٺان کاٻي پاسي

en: Bottom right
snd: هيٺان ساڄي

en: Box layout
snd: باڪس جي ترتيب

en: Box width
snd: دٻي جي ويڪر

en: Button background color
snd: بٽڻ پس منظر رنگ

en: Button border radius
snd: بٽڻ سرحد ريڊيس

en: Button color
snd: بٽڻ جو رنگ

en: Button settings
snd: بٽڻ سيٽنگون

en: Button style
snd: بٽڻ جو انداز

en: Button text color
snd: بٽڻ متن جو رنگ

en: Buttons
snd: بٽڻ

en: Cancel
snd: منسوخ ڪريو

en: Captcha check failed!
snd: ڪيپچا چيڪ ناڪام ٿيو!

en: Caption text
snd: ڪيپشن متن

en: Carousel Options
snd: ڪارسيل جا اختيار

en: Carousel autoplay enabled
snd: Carousel autoplay فعال ڪيو ويو

en: Carousel decoration color
snd: ڪارسيل آرائشي رنگ

en: Carousel loop mode enabled
snd: ڪارسيل لوپ موڊ کي فعال ڪيو ويو

en: Categories
snd: ڪيٽيگريون

en: Category
snd: زمرو

en: Category Details
snd: درجي جا تفصيل

en: Category archives:
snd: زمرو آرڪائيو:

en: Category color
snd: زمرو رنگ

en: Category decoration color
snd: درجي جي آرائشي رنگ

en: Category icon
snd: زمرو آئڪن

en: Center
snd: مرڪز

en: Center left
snd: مرڪز ڇڏي

en: Center right
snd: مرڪز ساڄي

en: Change GPX track
snd: تبديل ڪريو GPX ٽريڪ

en: Checkbox
snd: چيڪ باڪس

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
snd: چونڊيل ان پٽ قسم لاءِ چونڊون. هر لڪير ۾ هڪ چوائس داخل ڪريو، محفوظ ٿيل ان پٽ جي قيمت کي ورهايو ۽ ڪالون استعمال ڪندي ان پٽ ۾ ڏيکاريل ٽيڪسٽ.

en: Choose option
snd: اختيار چونڊيو

en: Citadela - Special Pages
snd: Citadela - خاص صفحا

en: Citadela Half Layout Map Settings
snd: Citadela Half Layout Map سيٽنگون

en: Citadela Item Page Layout
snd: Citadela آئٽم صفحي جي ترتيب

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
snd: Citadela لسٽنگ

en: Citadela Listing > Item Extension
snd: Citadela لسٽنگ &gt; شين جي توسيع

en: Citadela Listing Blocks
snd: Citadela لسٽنگ بلاڪ

en: Citadela Posts Blocks
snd: Citadela پوسٽ بلاڪ

en: Citadela Special Pages
snd: Citadela خاص صفحا

en: Citadela Subscription
snd: Citadela سبسڪرپشن

en: Claim Listing
snd: دعوي جي لسٽنگ

en: Claim Listing Request
snd: دعوي لسٽنگ جي درخواست

en: Claim as:
snd: دعويٰ جيئن:

en: Claim listing has been approved
snd: دعوي جي لسٽنگ منظور ڪئي وئي آهي

en: Claim listing has been declined
snd: دعويٰ جي لسٽ رد ڪئي وئي آهي

en: Claim status
snd: دعويٰ جي حالت

en: Claimed by
snd: پاران دعوي ڪئي وئي آهي

en: Clear
snd: پڌرو

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
snd: ھيٺ ڏنل بٽڻ تي ڪلڪ ڪرڻ سان لڏپلاڻ وارو عمل ٻيهر شروع ٿيندو. سڀئي خودڪار لڏپلاڻ ڪيل شيون، زمرا ۽ جڳھون ختم ٿي وينديون. سڀ دستي طور تي ٺاهيل شيون، زمرا ۽ جڳھون ختم نه ڪيون وينديون. ان کان پوءِ لڏپلاڻ وارو عمل پاڻمرادو شروع ٿيندو.

en: Closed on mobile
snd: موبائل تي بند

en: Cluster radius in px
snd: ڪلستر ريڊيس px ۾

en: Clusters are disabled.
snd: ڪلستر بند ٿيل آهن.

en: Collapsible filters section.
snd: کولڻ لائق فلٽر سيڪشن.

en: Comments
snd: تبصرا

en: Contact
snd: رابطو

en: Content
snd: مواد

en: Content visible for:
snd: مواد ڏسڻ لاءِ:

en: Copy and paste the JSON from this website:
snd: هن ويب سائيٽ تان JSON ڪاپي ۽ پيسٽ ڪريو:

en: Couldn't find location, try different address.
snd: جڳھ ڳولي نه سگھيو، مختلف ايڊريس جي ڪوشش ڪريو.

en: Cover
snd: ڍڪڻ

en: Cover column height
snd: ڪالمن جي اوچائي ڍڪڻ

en: Cover image
snd: ڪپڙا تصوير

en: Current block view
snd: موجوده بلاڪ ڏسڻ

en: Custom
snd: حسب ضرورت

en: Custom Height Settings
snd: حسب ضرورت اونچائي سيٽنگون

en: Custom inputs
snd: حسب ضرورت ان پٽ

en: Custom shadow
snd: حسب ضرورت ڇانو

en: Customized options for mobile screen width.
snd: موبائل اسڪرين جي چوٽي لاء ڪسٽمائيز اختيارن.

en: Dark
snd: اونداهو

en: Data migration
snd: ڊيٽا جي منتقلي

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
snd: ان پٽن جي ڊيٽا بي قدر نه ڏيکاري ويندي.

en: Date
snd: تاريخ

en: Date archives:
snd: تاريخ آرڪائيو:

en: Date color
snd: تاريخ جو رنگ

en: Decide if email address is visible for visitors
snd: فيصلو ڪيو ته اي ميل پتو ڏسڻ ۾ اچي ٿو سنڌين لاءِ

en: Decline
snd: رد ڪرڻ

en: Decline claim
snd: دعوي کي رد ڪريو

en: Decoration color
snd: آرائشي رنگ

en: Default
snd: ڊفالٽ

en: Default Layout Options
snd: ڊفالٽ ترتيب جا اختيار

en: Default Search Results
snd: ڊفالٽ ڳولا جا نتيجا

en: Default Search Results Page
snd: ڊفالٽ ڳولا جا نتيجا صفحو

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
snd: ڊفالٽ چونڊ متن، چونڊ ۾ پهريون اختيار طور ڏيکاريل.

en: Default shadow
snd: ڊفالٽ ڇانو

en: Default size
snd: ڊفالٽ سائيز

en: Delay between slides
snd: سلائڊ جي وچ ۾ دير

en: Descending
snd: نازل ٿيڻ

en: Description
snd: وصف

en: Description text that appear on edit page with new input.
snd: وضاحت جو متن جيڪو نئين ان پٽ سان تبديلي واري صفحي تي ظاهر ٿئي ٿو.

en: Design Options
snd: ڊيزائن جا اختيار

en: Desktop
snd: ڊيسڪ ٽاپ

en: Desktop size
snd: ڊيسڪ ٽاپ سائيز

en: Disable filters button label
snd: فلٽر بٽڻ ليبل کي بند ڪريو

en: Disable geolocation button label
snd: جغرافيائي مقام بٽڻ ليبل کي بند ڪريو

en: Display name
snd: نالو ڏيکاريو

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
snd: ڏيکاريل آهن ويجھي شيون انهن جي GPS همراهن ذريعي.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
snd: ڏيکاريل پوسٽون چونڊيل ريفرنس آئٽم پوسٽ سان ملندڙ جلندڙ هونديون.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
snd: ڏيکاري ٿو پتو، فون نمبر ۽ ٻين رابطي جي معلومات مخصوص لسٽنگ جي شين جي.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
snd: ڏيکاري ٿو بٽڻ جيڪو کوليو گوگل ميپس نيويگيشن کي آئٽم پوسٽ جي جڳھ ڏانھن.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
snd: GPX فائل کي ڊائون لوڊ ڪرڻ لاءِ بٽڻ ڏيکاري ٿو جيڪا شئي تي لڳايو ويو آهي.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
snd: ڏيکاري ٿو رابطي جو فارم جيڪو اي ميل موڪلي ٿو سڌو سنئون مخصوص لسٽنگ جي اي ميل پتي تي.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
snd: مواد ڏيکاري ٿو صرف استعمال ڪندڙن لاءِ فعال رڪنيت سان، يا صرف رڪنيت کان سواءِ سنڌين لاءِ.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
snd: مخصوص لسٽنگ آئٽم جي بصري ايڊيٽر ۾ لکيل مواد ڏيکاري ٿو.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
snd: تصويرن جي گيلري کي ڏيکاري ٿو جيڪو آئٽم پوسٽ تي لڳايو ويو آهي.

en: Displays information about author on author archive page.
snd: ليکڪ آرڪائيو صفحي تي ليکڪ بابت معلومات ڏيکاري ٿو.

en: Displays information about selected authors.
snd: چونڊيل ليکڪن بابت معلومات ڏيکاري ٿو.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
snd: شئي جي توسيع ان پٽن مان معلومات ڏيکاري ٿي جيڪا شئي تي لڳايو ويو آهي.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
snd: مخصوص فلٽر جي بنياد تي لسٽنگ جا زمرا ڏيکاري ٿو. اهو مخصوص درجي مان والدين زمرے يا ذيلي زمرا ڏيکاري سگھي ٿو.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
snd: موجوده ڪيٽيگري/مقام واري صفحي يا سرچ فارم مان نتيجن جي بنياد تي لسٽنگ شيون ڏيکاري ٿو.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
snd: فلٽر جي بنياد تي لسٽنگ شيون ڏيکاري ٿو. مثال طور صرف مخصوص ڪيٽيگري، جڳھ يا نمايان شيون مان شيون.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
snd: فلٽر جي بنياد تي نقشي تي لسٽنگ شيون ڏيکاري ٿو. مثال طور صرف مخصوص ڪيٽيگري، جڳھ يا نمايان شيون مان شيون.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
snd: ڏيکاري ٿو لسٽنگ آئٽمز جي چونڊيل حوالن جي پوسٽ سان ملندڙ جلندڙ.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
snd: مخصوص فلٽر جي بنياد تي لسٽنگ جڳهن کي ڏيکاري ٿو. اهو ڏيکاري سگھي ٿو والدين جڳهيون يا مخصوص جڳھ کان ذيلي جڳھون.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
snd: موجوده زمري جي صفحي جي بنياد تي لسٽنگ ذيلي زمرا ڏيکاري ٿو.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
snd: موجوده زمري جي صفحي جي بنياد تي لسٽنگ جي ذيلي جڳھون ڏيکاري ٿو.

en: Displays main item image of specific listing item.
snd: مخصوص لسٽنگ جي شين جي مکيه شين جي تصوير ڏيکاري ٿو.

en: Displays opening hours of specific listing item.
snd: مخصوص لسٽنگ شيون جي افتتاحي ڪلاڪ ڏيکاري ٿو.

en: Displays posts based on current results from search form.
snd: موجوده نتيجن جي بنياد تي پوسٽون ڏيکاري ٿو ڳولا فارم مان.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
snd: موجوده نتيجن جي بنياد تي پوسٽون ڏيکاري ٿو ڊفالٽ ورڈپریس سرچ نتيجن واري صفحي تي.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
snd: نقشي تي پوسٽون ڏيکاري ٿو فلٽر جي بنياد تي. مثال طور پوسٽون صرف مخصوص ڪيٽيگري يا مقام کان.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
snd: ڏيکاري ٿو لاڳاپيل لسٽنگ شيون خودڪار طور تي موجوده صفحي جي بنياد تي. مثال طور ڳولا جا نتيجا يا شين جي تفصيل جي جڳھ.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
snd: موجوده صفحي جي بنياد تي پاڻمرادو لاڳاپيل پوسٽون ڏيکاري ٿو. مثال طور ڳولا جا نتيجا يا پوسٽ تفصيلي جڳھ.

en: Displays the button and the form for claim listing.
snd: دعويٰ لسٽنگ لاءِ بٽڻ ۽ فارم ڏيکاري ٿو.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
snd: مخصوص لسٽنگ جي شين جي ايندڙ واقعن کي ڏيکاري ٿو.

en: Distance
snd: مفاصلو

en: Distance option label
snd: فاصلي جا اختيار ليبل

en: Distance unit
snd: فاصلو يونٽ

en: Do not show
snd: نه ڏيکاريو

en: Do not show endpoints
snd: آخري پوائنٽ نه ڏيکاريو

en: Do not use Item Detail special page settings
snd: شيون تفصيل استعمال نه ڪريو خاص صفحو سيٽنگون

en: Download GPX file
snd: GPX فائل ڊائون لوڊ ڪريو

en: Drop GPX file here
snd: GPX فائل ھتي ڇڏيو

en: Dynamic track visibility
snd: متحرڪ ٽريڪ جي نمائش

en: Easy Admin
snd: آسان منتظم

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
snd: آسان منتظم پيش ڪري ٿو آسان ورڈپریس انتظاميه بغير ڪنهن غير ضروري پريشانين جي.

en: Edit Category
snd: زمرو تبديل ڪريو

en: Edit Item
snd: شيون تبديل ڪريو

en: Edit Location
snd: جڳھ کي تبديل ڪريو

en: Edit Special Page
snd: ترميم ڪريو خاص صفحو

en: Email
snd: اي ميل

en: Email Help
snd: اي ميل مدد

en: Email Label
snd: اي ميل ليبل

en: Email Message
snd: اي ميل پيغام

en: Email settings
snd: اي ميل سيٽنگون

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
snd: اي ميل موڪليندڙ طور استعمال ڪيو ويو اي ميل ۾، پڪ ڪريو ته اي ميل پتو توهان جي ويب سائيٽ ڊومين سان لاڳاپيل آهي.

en: Empty map behavior
snd: خالي نقشو رويي

en: Empty value to show all similar items.
snd: سڀ ملندڙ شيون ڏيکارڻ لاءِ خالي قدر.

en: Enable
snd: فعال ڪريو

en: Enable Gutenberg editor
snd: Gutenberg ايڊيٽر کي فعال ڪريو

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
snd: مينيو ذريعي فلٽرن لاءِ دستياب انپٽس کي فعال ۽ داخل ڪريو

en: Enable and insert inputs via menu
snd: مينيو ذريعي انپٽس کي فعال ۽ داخل ڪريو

en: Enable bundled subscriptions
snd: بنڊل سبسڪرپشن کي فعال ڪريو

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
snd: آخري پوائنٽ مارڪر اپلوڊ ٿيل GPX ٽريڪ جي بلڪل پهرين ۽ بلڪل آخري پوائنٽ جي جاءِ تي ڏيکاريل آھن.

en: Event Details
snd: واقعي جا تفصيل

en: Event Image Options
snd: واقعي جي تصوير جا اختيار

en: Every segment in track
snd: ٽريڪ ۾ هر حصو

en: Everything
snd: سڀ ڪجهه

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
snd: داخل ڪيل قدرن جو مثال: %s

en: Excerpt
snd: اقتباس

en: Feature is disabled
snd: خصوصيت بند ٿيل آهي

en: Featured
snd: نمايان

en: Featured Category
snd: نمايان درجي

en: Featured category
snd: نمايان درجي

en: Featured image
snd: نمايان تصوير

en: Featured items first
snd: خاص شيون پهرين

en: Featured location
snd: نمايان جڳھ

en: Fill all required fields, please.
snd: سڀ گھربل فيلڊ ڀريو، مھرباني ڪري.

en: Filter
snd: فلٽر

en: Filter posts
snd: پوسٽون فلٽر ڪريو

en: Filter special pages list
snd: خاص صفحن جي فهرست کي فلٽر ڪريو

en: Filters
snd: فلٽر

en: Filters Design
snd: فلٽر ڊيزائن

en: Filters background color
snd: پس منظر جو رنگ فلٽر

en: Filters group name
snd: فلٽر گروپ جو نالو

en: Filters settings
snd: فلٽر سيٽنگون

en: Filters to specify results of displayed items.
snd: ڏيکاريل شيون جا نتيجا بيان ڪرڻ لاءِ فلٽر.

en: Find address
snd: پتو ڳولھيو

en: Fix width
snd: ويڪر درست ڪريو

en: Fixed
snd: مقرر ٿيل

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
snd: وڌيڪ تفصيل لاءِ ڏسو %s.

en: Force box width to selected value.
snd: باڪس جي چوٽي کي منتخب ٿيل قدر تي زور ڏيو.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
snd: ڏيکاريل ڊيٽا لاءِ ٽيبل اسٽائل کي زور ڏيو، ڊگھي قيمتون ليبل جي ھيٺان منتقل نه ڪيون ويون آھن.

en: Form
snd: فارم

en: Form inside map breakpoint
snd: نقشي جي وقفي پوائنٽ اندر فارم

en: Form settings
snd: فارم سيٽنگون

en: Friday
snd: جمع

en: Full horizontal
snd: مڪمل افقي

en: Full vertical
snd: مڪمل عمودي

en: Fullwidth page
snd: مڪمل ويڪر صفحو

en: GPS
snd: جي پي ايس

en: GPX Track
snd: GPX ٽريڪ

en: GPX Tracks
snd: GPX ٽريڪز

en: GPX file successfully loaded!
snd: GPX فائل ڪاميابيءَ سان لوڊ ٿي وئي!

en: GPX files
snd: GPX فائلون

en: Gallery Options
snd: گيلري جا اختيار

en: General
snd: جنرل

en: General background
snd: عام پس منظر

en: General options
snd: عام اختيارن

en: General options for desktop.
snd: ڊيسڪ ٽاپ لاءِ عام آپشن.

en: General settings
snd: عام سيٽنگون

en: Geolocation search settings
snd: جغرافيائي ڳولا سيٽنگون

en: Get directions
snd: هدايتون حاصل ڪريو

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
snd: Google Maps API Key گوگل کي گھربل آھي. اهو ضروري آهي ته سڀني ويب سائيٽن لاءِ جيڪي ترقي يافته نقشن جون خاصيتون استعمال ڪن ٿيون جهڙوڪ نقشي تي لسٽنگ جون شيون ڏيکارڻ. وڌيڪ سکو ته API ڪيئي ڪيئن حاصل ڪجي %1$s ۾ ڏنل سبق %2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
snd: Google reCaptcha توهان جي ويب سائيٽ کي اسپام ۽ اسپام بوٽس پاران ٻين خودڪار فارم جمع ڪرائڻ کان بچائيندو آهي. جيڪڏھن توھان استعمال ڪري رھيا آھيو ٽئين پارٽي جو حل توھان جي ويب سائيٽ تي فارمن جي حفاظت لاءِ، ھيٺ ڏنل اهم ان پٽن کي نظرانداز ڪريو.

en: Gradient
snd: گريجوئيٽ

en: Gradient degree
snd: گريجوئيٽ درجي

en: Grid size
snd: گرڊ جي ماپ

en: Group name
snd: گروپ جو نالو

en: Half layout page
snd: اڌ ترتيب وارو صفحو

en: Header menu settings
snd: هيڊر مينيو سيٽنگون

en: Header opened or closed by default.
snd: هيڊر ڊفالٽ طور کوليو يا بند ڪيو ويو.

en: Header settings
snd: هيڊر سيٽنگون

en: Height unit
snd: اوچائي يونٽ

en: Help text displayed with Email input.
snd: مدد ٽيڪسٽ ڏيکاريل اي ميل ان پٽ سان.

en: Help text displayed with Message input.
snd: ميسيج ان پٽ سان ڏيکاريل ٽيڪسٽ مدد.

en: Help text displayed with Name input.
snd: مدد جو متن ڏيکاريل نالو ان پٽ سان.

en: Help text displayed with Subject input.
snd: مدد متن ڏيکاريل مضمون جي ان پٽ سان.

en: Help texts
snd: مددگار متن

en: Hide Location input
snd: لڪايو مقام ان پٽ

en: Hide empty values
snd: خالي قدر لڪايو

en: Hide map
snd: نقشو لڪايو

en: Hide selected filters
snd: منتخب ٿيل فلٽر لڪايو

en: Hide selected inputs
snd: لڪايو چونڊيو ان پٽ

en: Hide unchecked checkbox
snd: لڪايو اڻ چيڪ ٿيل چيڪ باڪس

en: Horizontal offset
snd: افقي اوطاق

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
snd: جيڪڏهن چونڊيو، فلٽرن ۾ موجود هوندو آئٽم پوسٽن لاءِ.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
snd: جيڪڏھن توھان استعمال ڪرڻ چاھيو ٿا پنھنجو پنھنجو WooCommerce سبسڪرپشن پلگ ان، صرف ھيٺ ڏنل بنڊل ورزن کي غير فعال ڪريو ۽ پنھنجي پلگ ان کي چالو ڪريو.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
snd: جيڪڏهن توهان جو GPX ٽريڪ ڪيترن ئي حصن تي مشتمل آهي، هر حصي جي شروعات ۽ پڇاڙيءَ جي جاءِ تي آخري پوائنٽ مارڪر ڏيکاريا ويندا.

en: Image focus
snd: تصوير جو ڌيان

en: Image height
snd: تصوير جي اوچائي

en: Image height unit
snd: تصوير جي اوچائي يونٽ

en: Image position
snd: تصوير جي پوزيشن

en: Image repeat
snd: تصوير ورجائي

en: Image scroll
snd: تصويري اسڪرول

en: Image size
snd: تصوير جي ماپ

en: Images caption text
snd: تصويرن جي ڪيپشن متن

en: Images gallery
snd: تصويرن جي گيلري

en: Images vertical align
snd: عمودي ترتيب واريون تصويرون

en: Infinite loop
snd: لامحدود لوپ

en: Input choices
snd: ان پٽ چونڊون

en: Input description
snd: ان پٽ وضاحت

en: Input field name that appear on edit page.
snd: ان پٽ فيلڊ جو نالو جيڪو ظاهر ٿئي ٿو تبديلي واري صفحي تي.

en: Input identifier
snd: ان پٽ سڃاڻپ ڪندڙ

en: Input label
snd: ان پٽ ليبل

en: Input labels
snd: ان پٽ ليبل

en: Input type
snd: ان پٽ جو قسم

en: Inputs contain validation errors.
snd: ان پٽ ۾ تصديق جي غلطيون شامل آهن.

en: Inputs group
snd: انپٽس گروپ

en: Insert from media
snd: ميڊيا مان داخل ڪريو

en: Insert unit that will be displayed with number value.
snd: يونٽ داخل ڪريو جيڪو نمبر جي قيمت سان ڏيکاريو ويندو.

en: Inside image
snd: اندر جي تصوير

en: Integrations
snd: انضمام

en: Invalid file format
snd: غلط فائل فارميٽ

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
snd: اهو لڳي ٿو ته اسان اهو نه ڳولي سگهون ٿا جيڪو توهان ڳولي رهيا آهيو.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
snd: اهو توهان کي اجازت ڏيندو ته هڪ مڪمل شيون تفصيل وارو صفحو ٺاهي. آئٽم تفصيل جي خاص صفحي مان ڪوبه بلاڪ وارث نه ٿيندو.

[ctx: post type singular name]
en: Item
snd: شيءِ

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
snd: شيون ڪيٽيگريز

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
snd: شيون ڪيٽيگريز

en: Item Categories widgets area
snd: شيون ڪيٽيگريز ويجٽ ايريا

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
snd: شين جو درجو

en: Item Claim Listing
snd: شين جي دعوي جي لسٽنگ

en: Item Contact Details
snd: شيون رابطي جا تفصيل

en: Item Contact Form
snd: شيون رابطو فارم

en: Item Content
snd: مضمون جو مواد

en: Item Detail
snd: شين جو تفصيل

en: Item Detail Page
snd: شين جي تفصيل جو صفحو

en: Item Details
snd: شين جي تفصيل

en: Item Events
snd: شيون واقعا

en: Item Extension
snd: شين جي واڌ

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
snd: آئٽم جي توسيع اجازت ڏئي ٿي اضافي انپٽ ٺاهڻ جي آئٽم پوسٽن جي ايڊٽ صفحن تي.

en: Item Featured Image
snd: شئي نمايان تصوير

en: Item GPX Download
snd: شيون GPX ڊائون لوڊ

en: Item Gallery
snd: آئٽم گيلري

en: Item Get Directions
snd: شيون ھدايتون حاصل ڪريو

en: Item Image Options
snd: آئٽم تصويري جا اختيار

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
snd: شين جي جڳھ

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
snd: شين جي جڳھ

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
snd: شين جي جڳھ

en: Item Locations widgets area
snd: شيون جڳهون ويجٽ ايريا

en: Item Opening Hours
snd: شيون کولڻ جا ڪلاڪ

en: Item Options
snd: شيون جا اختيار

en: Item Review
snd: شين جو جائزو

en: Item Reviews
snd: شيون جائزو

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
snd: آئٽم جا جائزو ورڈپریس تبصرن کي وڌائي ٿو ويب سائيٽ جي سياحن کي آئٽم پوسٽن لاءِ جائزو ۽ درجه بندي ڇڏڻ جي اجازت ڏيڻ لاءِ.

en: Item already claimed
snd: شيون اڳ ۾ ئي دعوي ڪئي وئي آهي

en: Item author
snd: مضمون جو ليکڪ

en: Item category
snd: شين جو درجو

en: Item detail page slug
snd: شين جي تفصيل جو صفحو سلگ

en: Item has been claimed
snd: شين جي دعوي ڪئي وئي آهي

en: Item location
snd: شيءِ جو هنڌ

en: Item owner reply.
snd: مالڪ جو جواب.

en: Item pending moderation from admin
snd: آئٽم انتظاميه کان چڪاس جي انتظار ۾ آهي

en: Item widgets area
snd: آئٽم widgets علائقي

en: Item:
snd: شئي:

en: Items
snd: شيون

[ctx: post type general name]
en: Items
snd: شيون

[ctx: post type menu name]
en: Items
snd: شيون

en: Keep header closed by default on mobile.
snd: موبائيل تي ڊفالٽ طور هيڊر بند رکو.

en: Kilometers
snd: ڪلوميٽر

en: Label color
snd: ليبل رنگ

en: Label for email field
snd: اي ميل فيلڊ لاءِ ليبل

en: Label for submit button
snd: جمع ڪرڻ واري بٽڻ لاءِ ليبل

en: Label for username field
snd: يوزر نالو فيلڊ لاءِ ليبل

en: Label used for Email input.
snd: اي ميل ان پٽ لاءِ استعمال ٿيل ليبل.

en: Label used for Message textarea.
snd: ميسيج ٽيڪسٽريا لاءِ استعمال ٿيل ليبل.

en: Label used for Name input.
snd: نالو ان پٽ لاءِ استعمال ٿيل ليبل.

en: Label used for Subject input.
snd: سبجڪٽ ان پٽ لاءِ استعمال ٿيل ليبل.

en: Label width
snd: ليبل جي ويڪر

en: Large
snd: وڏو

en: Large button
snd: وڏو بٽڻ

en: Large size
snd: وڏي ماپ

en: Latitude
snd: ويڪرائي ڦاڪ

en: Leave a review
snd: هڪ جائزو وٺو

en: Leave empty to not use this option.
snd: ھن اختيار کي استعمال نه ڪرڻ لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

en: Left
snd: کاٻو

en: Limit displayed posts
snd: محدود ڏيکاريل پوسٽون

en: Line under heading
snd: عنوان هيٺ لڪير

en: Lines color
snd: لڪير جو رنگ

en: Lines decoration
snd: لڪيرن جي آرائش

en: Link label
snd: لنڪ ليبل

en: Links color
snd: رابطا رنگ

en: List layout
snd: لسٽ ترتيب

en: Listing Advanced Filters
snd: لسٽنگ ڳوڙهي فلٽر

en: Listing Author Detail
snd: لسٽنگ ليکڪ تفصيل

en: Listing Authors List
snd: لسٽنگ ليکڪن جي فهرست

en: Listing Categories List
snd: لسٽنگ زمرے جي فهرست

en: Listing Category Page
snd: لسٽنگ زمرو صفحو

en: Listing Items List
snd: لسٽنگ شين جي فهرست

en: Listing Location Page
snd: لسٽنگ جي جڳھ جو صفحو

en: Listing Locations List
snd: لسٽنگ جڳهن جي فهرست

en: Listing Map
snd: لسٽنگ جو نقشو

en: Listing Map (for posts)
snd: لسٽنگ جو نقشو (تحريرن لاءِ)

en: Listing Membership Content
snd: لسٽنگ رڪنيت جي مواد

en: Listing Search Form
snd: لسٽنگ سرچ فارم

en: Listing Search Results
snd: لسٽنگ ڳولا جا نتيجا

en: Listing Similar Items
snd: ساڳين شين جي لسٽنگ

en: Listing Subcategories List
snd: لسٽنگ جي ذيلي زمري جي فهرست

en: Listing Sublocations List
snd: لسٽنگ Sublocations جي فهرست

en: Location
snd: مقام

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
snd: مقام

en: Location Details
snd: جڳھ جا تفصيل

en: Locations
snd: جڳهيون

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
snd: جڳهيون

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
snd: جڳهيون

en: Log Out
snd: ڪم ڇڏڻ

en: Logged in text
snd: لاگ ان متن

en: Logical operator
snd: منطقي آپريٽر

en: Longitude
snd: ڊگھائي

en: Map provider
snd: نقشو فراهم ڪندڙ

en: Maps provider
snd: نقشا فراهم ڪندڙ

en: Mark Item post as featured
snd: آئٽم پوسٽ کي نمايان طور نشان لڳايو

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
snd: ڏيکاريل نتيجن ۾ اوليت ڏيڻ لاءِ نمايان طور تي درجه بندي کي نشانو بڻايو.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
snd: جڳھ کي نشان لڳايو جيئن ڏيکاريل نتيجن ۾ ان کي ترجيح ڏيڻ لاءِ.

en: Marker Cluster Settings
snd: مارڪر ڪلستر سيٽنگون

en: Markers
snd: مارڪر

en: Markers & GPX Tracks
snd: مارڪر ۽ GPX ٽريڪ

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
snd: %spx ريڊيس کان گھٽ مفاصلي تي نشانن کي ڪلستر ۾ ورهايو ويو آھي. ڪلستر کي غير فعال ڪرڻ لاء 0 سيٽ ڪريو.

en: Max number of items
snd: شين جو وڌ ۾ وڌ تعداد

en: Maximum displayed posts
snd: وڌ ۾ وڌ ڏيکاريل پوسٽون

en: Maximum distance
snd: وڌ ۾ وڌ فاصلو

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
snd: موجوده رڪنيت لاء وڌ ۾ وڌ شيون وڌي وئي.

en: Maximum width
snd: وڌ ۾ وڌ ويڪر

en: Medium
snd: وچولي

en: Medium size
snd: وچولي ماپ

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
snd: چيڪ بڪسز کي فلٽر گروپ ۾ ضم ڪريو ۽ انھن کي فرنٽ اينڊ فلٽر ۾ گڏ ڪريو. توھان مختلف گروپن جا نالا استعمال ڪندي وڌيڪ گروپ استعمال ڪري سگھو ٿا.

en: Message
snd: نياپو

en: Message Help
snd: پيغام مدد

en: Message Label
snd: پيغام جو ليبل

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
snd: نياپو ڏيکاريو ويو جڏهن فارم موڪلڻ ناڪام ٿيو ڇاڪاڻ ته سرور جي پاسي تي مسئلو.

en: Message displayed when the form validation failed.
snd: نياپو ڏيکاريو ويو جڏهن فارم جي تصديق ناڪام ٿي.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
snd: پيغام ڏيکاريو ويو جڏهن فارم ڪاميابي سان موڪليو ويو.

en: Message for the email notification
snd: اي ميل نوٽيفڪيشن لاء پيغام

en: Metabox content settings
snd: Metabox مواد سيٽنگون

en: Migration finished
snd: لڏپلاڻ ختم ٿي وئي

en: Migration in progress
snd: لڏپلاڻ جاري آهي

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
snd: لڏپلاڻ هن وقت جاري آهي. توهان لڏپلاڻ کي ٻيهر شروع ڪرڻ جي قابل هوندا جڏهن اهو ختم ٿي ويندو.

en: Migration restarted
snd: لڏپلاڻ ٻيهر شروع ٿي

en: Miles
snd: ميلو

en: Mini
snd: ميني

en: Minimum height unit
snd: گھٽ ۾ گھٽ اونچائي يونٽ

en: Minimum image height
snd: تصوير جي گھٽ ۾ گھٽ اونچائي

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
snd: نقشي جي اندرئين مواد جي ضرورتن جي ڪري گھٽ ۾ گھٽ نقشي جي اوچائي بيان ڪيل قدر کان مختلف ٿي سگھي ٿي.

en: Missing required GPX data
snd: گهربل GPX ڊيٽا غائب

en: Mobile
snd: موبائيل

en: Mobile size
snd: موبائل سائيز

en: Mobile width breakpoint
snd: موبائل ويڪر بريڪ پوائنٽ

en: Monday
snd: سومر

en: Move backward
snd: پوئتي ھلڻ

en: Move forward
snd: اڳتي وڌو

en: Multiselect
snd: ملٽي سليڪٽ

en: Name Help
snd: نالو مدد

en: Name Label
snd: نالو ليبل

en: Name of sender displayed in received email.
snd: موڪليندڙ جو نالو موصول ٿيل اي ميل ۾ ڏيکاريل آهي.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
snd: آئٽم ايڊٽ صفحي تي سيٽنگون ٽئب جو نالو.

en: New Category Name
snd: نئين قسم جو نالو

en: New Item
snd: نئين شيءِ

en: New Location Name
snd: نئين جڳھ جو نالو

en: Newer reviews
snd: نوان جائزو

en: Next
snd: اڳيان

en: Night
snd: رات

en: No Items found
snd: ڪابه شيون نه مليون

en: No Items found in Trash
snd: ڪا به شيءِ ردي ۾ نه ملي

en: No border
snd: ڪابه سرحد

en: No borders
snd: ڪابه سرحد

en: No lines
snd: ڪابه لائين

en: No posts found
snd: ڪا به پوسٽ نه ملي

en: No repeat
snd: نه ورجائي

en: No results found.
snd: ڪي به نتيجا نه مليا.

en: No shadow
snd: نه پاڇو

en: No special pages found.
snd: ڪي خاص صفحا نه مليا.

en: No users found
snd: ڪو به استعمال ڪندڙ نه مليو

en: Non-membership visitors
snd: غير رڪنيت وارا مهمان

en: None
snd: ڪو به

en: Note
snd: نوٽ

en: Notification messages
snd: نوٽيفڪيشن پيغام

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
snd: نوٽيفڪيشن جڏهن شيون اڳ ۾ ئي دعوي ڪئي وئي آهي. نوٽيفڪيشن لڪائڻ لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
snd: نوٽيفڪيشن جڏهن شيءِ منتظم کان چڪاس جي انتظار ۾ آهي. نوٽيفڪيشن کي لڪائڻ لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

en: Notifications
snd: نوٽيفڪيشن

en: Number
snd: نمبر

en: Number of items
snd: شين جو تعداد

en: OK
snd: ٺيڪ

en: Older reviews
snd: پراڻا جائزو

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
snd: هڪ خيال ”%1$s“ تي

en: Only featured
snd: صرف نمايان ٿيل

en: Only featured items
snd: صرف نمايان شيون

en: Only parent categories
snd: صرف والدين زمرا

en: Only parent locations
snd: صرف والدين جا هنڌ

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
snd: اڙي! اهو صفحو نه ملي سگهي.

en: Open image in popup
snd: پاپ اپ ۾ تصوير کوليو

en: Opened by default
snd: ڊفالٽ طور کوليو ويو

en: Opening Hours
snd: افتتاح جا ڪلاڪ

en: Opening hours
snd: کولڻ جا ڪلاڪ

en: Options
snd: اختيارن

en: Order Options
snd: آرڊر جا اختيار

en: Order by
snd: پاران آرڊر

en: Order number
snd: آرڊر نمبر

en: Organizer:
snd: آرگنائيزر:

en: Owner
snd: مالڪ

en: Page template
snd: صفحو ٽيمپليٽ

en: Parent Category
snd: والدين جو درجو

en: Parent Category:
snd: والدين جو درجو:

en: Parent Location
snd: والدين جي جڳھ

en: Parent Location:
snd: والدين جي جڳھ:

en: Pending
snd: باقي رهيو

en: Performance Settings
snd: ڪارڪردگي سيٽنگون

en: Plugin Activation
snd: پلگ ان چالو ڪرڻ

en: Position unavailable
snd: پوزيشن دستياب ناهي

en: Post Options
snd: پوسٽ جا اختيار

en: Post has not selected any term.
snd: پوسٽ ڪو به اصطلاح نه چونڊيو آهي.

en: Posts Author Page
snd: پوسٽون ليکڪ صفحو

en: Posts Category Page
snd: پوسٽون زمرو صفحو

en: Posts Date Page
snd: پوسٽن جي تاريخ جو صفحو

en: Posts Search Form
snd: پوسٽ سرچ فارم

en: Posts Search Results
snd: پوسٽون ڳولا جا نتيجا

en: Posts Tag Page
snd: پوسٽون ٽيگ صفحو

en: Posts navigation
snd: پوسٽ نيويگيشن

en: Posts number color
snd: پوسٽ نمبر رنگ

en: Previous
snd: پويون

en: Proportional image height
snd: متناسب تصوير جي اوچائي

en: Radial gradient
snd: ريڊيل گريجوئيٽ

en: Random
snd: بي ترتيب

en: Rating
snd: درجه بندي

en: Rating stars color
snd: درجه بندي تارن جو رنگ

en: Read more
snd: وڌيڪ پڙهو

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
snd: تازو چالو ٿيل موضوع %s پلگ ان سان مطابقت نٿو رکي، ان ڪري پلگ ان کي غير فعال ڪيو ويو.

en: Recommended map height
snd: تجويز ڪيل نقشي جي اوچائي

en: Reference Item Post
snd: حوالو مضمون پوسٽ

en: Remove GPX track
snd: GPX ٽريڪ کي هٽايو

en: Remove Image
snd: تصوير هٽايو

en: Repeat
snd: ورجائي

en: Repeat horizontally
snd: افقي طور تي ورجايو

en: Repeat vertically
snd: عمودي ورجايو

en: Respond to review
snd: نظرثاني جو جواب ڏيو

en: Responsive options applied under screen width
snd: اسڪرين جي چوٽي جي تحت لاڳو ٿيل جوابي اختيار

en: Restart migration
snd: لڏپلاڻ ٻيهر شروع ڪريو

en: Results include at least one of selected filters.
snd: نتيجن ۾ گهٽ ۾ گهٽ هڪ چونڊيل فلٽر شامل آهن.

en: Results must include all selected filters.
snd: نتيجن ۾ لازمي طور تي سڀئي چونڊيل فلٽر شامل آھن.

en: Retro
snd: ريٽرو

en: Reviews
snd: جائزو

en: Right
snd: ساڄو

en: Saturday
snd: ڇنڇر

en: Save Settings
snd: سيٽنگون محفوظ ڪريو

en: Scroll
snd: اسڪرول

en: Search
snd: ڳولا

en: Search Categories
snd: ڳوليو ڪيٽيگريز

en: Search Items
snd: ڳولها شيون

en: Search Locations
snd: ڳولھيو جڳھون

en: Search Special ages
snd: خاص عمر جي ڳولا ڪريو

en: Search by geolocation
snd: جغرافيائي مقام جي ذريعي ڳولا ڪريو

en: Search for authors
snd: ليکڪن جي ڳولا ڪريو

en: Search for posts
snd: پوسٽن جي ڳولا ڪريو

en: Search for reference item post
snd: ڳولھيو ريفرنس آئٽم پوسٽ

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
snd: ڳولا فارم نقشي جي اندر ڏيکاريل آهي اسڪرين جي چوٽي کان وڏي

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
snd: ڳولها جو فارم جيڪو سنڌين کي اجازت ڏئي ٿو لسٽنگ جون شيون ڳولهڻ لاءِ لفظ، ڪيٽيگري يا مقام.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
snd: ڳولا جو فارم جيڪو سنڌين کي اجازت ڏئي ٿو پوسٽون ڳولڻ لاءِ لفظ، ڪيٽيگري يا مقام.

en: Search keyword
snd: ڳولها لفظ

en: Search results for:
snd: لاءِ ڳولا جا نتيجا:

en: Secret Key
snd: ڳجهي چاٻي

en: Select
snd: چونڊيو

en: Select Category
snd: زمرو چونڊيو

en: Select Image
snd: تصوير چونڊيو

en: Select Location
snd: جڳھ چونڊيو

en: Select alignment
snd: ترتيب چونڊيو

en: Select an Item
snd: هڪ شيء چونڊيو

en: Select featured category
snd: منتخب ڪريو خاص درجه بندي

en: Select image
snd: تصوير چونڊيو

en: Select layout
snd: ترتيب چونڊيو

en: Select position of unit displayed with number value.
snd: نمبر جي قيمت سان ڏيکاريل يونٽ جي پوزيشن چونڊيو.

en: Select size
snd: سائيز چونڊيو

en: Select type input cannot use AND operator.
snd: منتخب ڪريو قسم ان پٽ استعمال نه ٿو ڪري سگھجي ۽ آپريٽر.

en: Select type of input field.
snd: ان پٽ فيلڊ جو قسم چونڊيو.

en: Select your rating, please.
snd: پنھنجي درجه بندي چونڊيو، مھرباني ڪري.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
snd: منتخب ٿيل درجي کي ترجيح ڏني ويندي ۽ نقشي تي شيون پوسٽ پيش ڪندي.

en: Selected post is no more published.
snd: منتخب ٿيل پوسٽ وڌيڪ شايع ٿيل ناهي.

en: Selected posts
snd: منتخب ٿيل پوسٽون

en: Selected posts are no more published.
snd: منتخب ٿيل پوسٽون وڌيڪ شايع ٿيل نه آهن.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
snd: چونڊيل حوالو پوسٽ ٻين سڀني ساڳين پوسٽن کان اڳ درج ڪيو ويندو.

en: Send Button Text
snd: بٽڻ جو متن موڪليو

en: Sender Email
snd: موڪليندڙ اي ميل

en: Sender Name
snd: موڪليندڙ جو نالو

en: Server Error Message
snd: سرور جي غلطي جو پيغام

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
snd: سرور ۾ هڪ غلطي ٿي. جيڪڏهن مسئلو برقرار رهي، ويب سائيٽ جي منتظم سان رابطو ڪريو، مهرباني ڪري.

en: Settings Saved
snd: سيٽنگون محفوظ ڪيون ويون

en: Shadow
snd: پاڇو

en: Shadow color
snd: ڇانو رنگ

en: Shadow settings
snd: ڇانو سيٽنگون

en: Show Category description
snd: ڏيکاريو قسم جي وضاحت

en: Show Category icon
snd: ڏيکاريو زمرو آئڪن

en: Show Email Address
snd: ڏيکاريو اي ميل پتو

en: Show Location description
snd: جڳھ جي وضاحت ڏيکاريو

en: Show Location icon
snd: ڏيکاريو مقام آئڪن

en: Show Opening Hours
snd: کليل ڪلاڪ ڏيکاريو

en: Show Streetview
snd: گهٽي جو ڏيک ڏيکاريو

en: Show address
snd: پتو ڏيکاريو

en: Show advanced filters
snd: ترقي يافته فلٽر ڏيکاريو

en: Show author image
snd: ليکڪ جي تصوير ڏيکاريو

en: Show biographical info
snd: سوانح عمري جي معلومات ڏيکاريو

en: Show categories
snd: ڏيکاريو زمرو

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
snd: صفحي تي رابطو فارم ڏيکاريو جيڪو بيان ڪيل اي ميل پتي تي اي ميل موڪليو

en: Show cover image
snd: ڪپڙا تصوير ڏيکاريو

en: Show data
snd: ڊيٽا ڏيکاريو

en: Show date
snd: تاريخ ڏيکاريو

en: Show description
snd: وضاحت ڏيکاريو

en: Show empty map
snd: خالي نقشو ڏيکاريو

en: Show featured image
snd: نمايان تصوير ڏيکاريو

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
snd: ڏيکاريو نمايان شيون لسٽ جي چوٽي تي ٻين سڀني شين جي پوسٽن کان اڳ.

en: Show filters group title
snd: ڏيکاريو فلٽر گروپ عنوان

en: Show link
snd: لنڪ ڏيکاريو

en: Show link label input
snd: ڏيکاريو لنڪ ليبل ان پٽ

en: Show locations
snd: جڳھ ڏيکاريو

en: Show more
snd: وڌيڪ ڏيکاريو

en: Show navigation arrows
snd: نيويگيشن تير ڏيکاريو

en: Show on map
snd: نقشي تي ڏيکاريو

en: Show only categories marked as featured.
snd: ڏيکاريو صرف زمرا نشان لڳل نمايان طور.

en: Show only featured category
snd: ڏيکاريو صرف نمايان درجي

en: Show only locations marked as featured.
snd: ڏيکاريو صرف جڳهيون نشان لڳل نمايان طور.

en: Show pagination bullets
snd: صفحو گوليون ڏيکاريو

en: Show posts number
snd: پوسٽ نمبر ڏيکاريو

en: Show price
snd: قيمت ڏيکاريو

en: Show rating
snd: درجه بندي ڏيکاريو

en: Show reference Item Post
snd: ڏيکاريو حوالو مضمون پوسٽ

en: Show selected filters
snd: منتخب ٿيل فلٽر ڏيکاريو

en: Show selected inputs
snd: منتخب ٿيل ان پٽ ڏيکاريو

en: Show similar posts from the same:
snd: ڏيکاريو ساڳيون پوسٽون ساڳين کان:

en: Show submit filter button
snd: ڏيکاريو جمع ڪرايو فلٽر بٽڻ

en: Show subtitle
snd: ذيلي عنوان ڏيکاريو

en: Show track endpoint markers on
snd: ڏيکاريو ٽريڪ جي آخري پوائنٽ مارڪرز تي

en: Show web
snd: ويب ڏيکاريو

en: Silver
snd: چاندي

en: Simple layout
snd: سادي ترتيب

en: Site Key
snd: سائيٽ جي چاٻي

en: Site logo
snd: سائيٽ لوگو

en: Skip number of posts from start
snd: شروع کان پوسٽن جو تعداد ڇڏي ڏيو

en: Small
snd: ننڍو

en: Small button
snd: ننڍو بٽڻ

en: Small size
snd: ننڍي ماپ

en: Solid color
snd: مضبوط رنگ

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
snd: خاص صفحو

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
snd: خاص صفحا

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
snd: خاص صفحا

en: Special page updated.
snd: خاص صفحو اپڊيٽ ڪيو ويو.

en: Special pages list
snd: خاص صفحن جي فهرست

en: Special pages list navigation
snd: خاص صفحا لسٽ نيويگيشن

en: Spread radius
snd: پکيڙ ريڊيس

en: Start and end of track
snd: ٽريڪ جي شروعات ۽ پڇاڙي

en: Step
snd: قدم

en: Streetview
snd: گهٽي جو ڏيک

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
snd: Streetview موجود آهي صرف ان صورت ۾ جڏهن گوگل API ڪيئي فعال هجي

en: Style
snd: انداز

en: Style JSON
snd: انداز JSON

en: Subject
snd: مضمون

en: Subject Help
snd: مضمون جي مدد

en: Subject Label
snd: مضمون ليبل

en: Subject for the email notification
snd: اي ميل نوٽيفڪيشن لاء موضوع

en: Submit Label
snd: ليبل جمع ڪريو

en: Submit distance button label
snd: جمع ڪريو فاصلو بٽڻ ليبل

en: Submit filters button label
snd: جمع ڪريو فلٽر بٽڻ ليبل

en: Submit reply
snd: جواب ڏيو

en: Submit review
snd: جائزو پيش ڪريو

en: Subscriptions
snd: رڪنيت

en: Subtitle
snd: ذيلي عنوان

en: Success Message
snd: ڪاميابي جو پيغام

en: Sunday
snd: آچر

en: Table style
snd: ٽيبل انداز

en: Tag archives:
snd: ٽيگ آرڪائيو:

en: Telephone
snd: ٽيليفون

en: Terms & Conditions label
snd: شرطن ۽ ضابطن جو ليبل

en: Text
snd: متن

en: Text color
snd: متن جو رنگ

en: Text displayed in the form when user is logged in
snd: ٽيڪسٽ فارم ۾ ڏيکاريل آهي جڏهن صارف لاگ ان ٿيل آهي

en: Text displayed instead of full website url
snd: مڪمل ويب سائيٽ url جي بدران متن ڏيکاريو ويو

en: Text displayed on Send Button.
snd: موڪليل بٽڻ تي ڏيکاريل متن.

en: Text displayed on empty map
snd: متن خالي نقشي تي ڏيکاريل آھي

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
snd: شرطن ۽ ضابطن لاءِ متن فارم ان پٽ. چيڪ بڪس کي غير فعال ڪرڻ لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

en: Text layout
snd: متن جي ترتيب

en: Text link
snd: ٽيڪسٽ لنڪ

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
snd: اي ميل پيغام جو متن. موجود آهن متغير: {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
snd: %s پلگ ان چالو نه ٿي سگھيو. اهو موجوده فعال موضوع سان مطابقت ناهي.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
snd: شين جو وڌ ۾ وڌ تعداد جيڪي گراهڪ هن رڪنيت سان شايع ڪري سگھن ٿا (آئٽمز جي لامحدود تعداد لاءِ خالي ڇڏي ڏيو).

en: Theme
snd: موضوع

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
snd: اتي موجود رڪنيت نه آهي. ڪجھ شامل ڪريو، مھرباني ڪري.

en: There are no filters to show.
snd: ڏيکارڻ لاءِ ڪي به فلٽر نه آھن.

en: There are no inputs to show.
snd: ڏيکارڻ لاءِ ڪي به ان پٽ نه آھن.

en: There are no selected inputs to show.
snd: ڏيکارڻ لاءِ ڪي به چونڊيل ان پٽ نه آھن.

en: Thick border
snd: ٿلهي سرحد

en: Thick borders
snd: ٿلهي سرحدون

en: Thin border
snd: پتلي سرحد

en: Thin borders
snd: پتلي سرحدون

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
snd: ھي مضمون شامل ڪري ٿو دعوي لسٽنگ جي ڪارڪردگيءَ لاءِ لسٽنگ شيون

en: This product is a Citadela Subscription.
snd: هي پراڊڪٽ هڪ Citadela سبسڪرپشن آهي.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
snd: هي سيٽنگ گٽينبرگ ايڊيٽر استعمال ڪندي آئٽم پوسٽن جي ايڊيٽنگ کي فعال ڪندي. هي خاصيت توهان کي اجازت ڏيندو ته توهان کي وڌيڪ انتظامي لچڪ آهي. مھرباني ڪري محتاط رھو ته توھان ڪھڙا بلاڪ شامل ڪريو ٿا شيون تفصيل ۾ جيئن سڀ شيون رکيا ويندا &quot;آئٽم مواد&quot; بلاڪ ۾ شيون تفصيل جي خاص صفحي تي.

en: Thumbnail
snd: ٺٺولي

en: Thursday
snd: خميس

en: Time in seconds
snd: وقت سيڪنڊن ۾

en: Title
snd: عنوان

en: Title color
snd: عنوان رنگ

en: Titles color
snd: عنوانن جو رنگ

en: Top
snd: مٿو

en: Top left
snd: مٿي کاٻي

en: Top right
snd: مٿي ساڄي

en: Track color
snd: ٽريڪ رنگ

en: Track endpoints color
snd: ٽريڪ آخري پوائنٽ رنگ

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
snd: ٽريڪ لڪيل آهن ۽ زوم سطح جي مطابق نقشي مارڪر سان تبديل ڪيا ويا آهن.

en: Tuesday
snd: اڱارو

en: Turn on Claim Listing feature
snd: کليم لسٽنگ جي خصوصيت کي چالو ڪريو

en: Turn on Item Extension features
snd: آئٽم ايڪسٽينشن جي خصوصيتن کي چالو ڪريو

en: Turn on Item Reviews for listing items
snd: آئٽم جي لسٽنگ لاءِ آئٽم جا جائزو آن ڪريو

en: Type for search...
snd: ڳولا لاءِ ٽائيپ ڪريو...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
snd: اڻ چيڪ ٿيل اڪيلو چيڪ بڪس نه ڏيکاريو ويندو.

en: Unclaimed
snd: اڻ اعلانيل

en: Under image
snd: تصوير هيٺ

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
snd: نئين ان پٽ فيلڊ لاءِ منفرد سڃاڻپ ڪندڙ. اڪيلو لفظ استعمال ڪريو، خالي جاءِ نه. انڊر اسڪور ۽ ڊيش جي اجازت ڏني وئي.

en: Unit of number
snd: انگ جو يونٽ

en: Unit position
snd: يونٽ پوزيشن

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
snd: ڪنهن به ويب سائيٽ لاءِ يونيورسل لسٽنگ جون خاصيتون

en: Update Category
snd: تازه ڪاري زمرو

en: Update Location
snd: تازه ڪاري جڳھ

en: Upload file
snd: فائل اپ لوڊ ڪريو

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
snd: اپ لوڊ ٿيل فائل ۾ گهربل GPX ٽريڪ ڊيٽا شامل ناهي.

en: Uploaded file has not valid XML format.
snd: اپ لوڊ ٿيل فائل صحيح XML فارميٽ ناهي.

en: Uploading&#8230;
snd: اپ لوڊ ٿي رهيو آهي…

en: Url
snd: يو آر ايل

en: Use Contact Form
snd: رابطو فارم استعمال ڪريو

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
snd: استعمال ڪريو آسان انتظامي انٽرفيس پنھنجي رڪنن لاءِ

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
snd: استعمال ڪريو Gutenberg ايڊيٽر لسٽنگ شين جي مواد لاءِ

en: Use carousel
snd: ڪارسيل استعمال ڪريو

en: Use correct full website url
snd: صحيح مڪمل ويب سائيٽ url استعمال ڪريو

en: Use geolocation search
snd: جغرافيائي ڳولا استعمال ڪريو

en: Use in search filter
snd: ڳولا فلٽر ۾ استعمال ڪريو

en: Use responsive options
snd: جوابي اختيارن کي استعمال ڪريو

en: Use valid email address, please.
snd: صحيح اي ميل پتو استعمال ڪريو، مھرباني ڪري.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
snd: فارم ۾ هر ان پٽ سان اضافي مدد وارو ٽيڪسٽ يا GDPR ٽيڪسٽ ڏيکارڻ لاءِ ڪارآمد.

en: User ID
snd: استعمال ڪندڙ جي سڃاڻپ

en: User additional options
snd: استعمال ڪندڙ اضافي اختيارن

en: User denied geolocation
snd: استعمال ڪندڙ جغرافيائي مقام کي رد ڪيو

en: User email
snd: استعمال ڪندڙ اي ميل

en: User login
snd: استعمال ڪندڙ لاگ ان

en: User posts count
snd: استعمال ڪندڙ پوسٽون شمار

en: User registration date
snd: استعمال ڪندڙ جي رجسٽريشن جي تاريخ

en: Username Label
snd: استعمال ڪندڙ جو نالو ليبل

en: Users with active membership
snd: استعمال ڪندڙ فعال رڪنيت سان

en: Validation Error Message
snd: تصديق جي غلطي جو پيغام

en: Value color
snd: رنگ جو قدر

en: Vertical offset
snd: عمودي بندش

en: View Category
snd: ڏسو زمرو

en: View Item
snd: شيون ڏسو

en: View Location
snd: جڳھ ڏسو

en: View Site
snd: سائيٽ ڏسو

en: View more
snd: وڌيڪ ڏسو

en: View posts
snd: پوسٽون ڏسو

en: View posts label
snd: پوسٽ ليبل ڏسو

en: View track on the map
snd: نقشي تي ٽريڪ ڏسو

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
snd: اسان سفارش ڪريون ٿا ته 24:00 ٽائيم فارميٽ ايس اي او مقصدن لاءِ استعمال ڪيو وڃي ۽ Google Structured Data گهرجن کي پورو ڪيو وڃي. 08:00-15:00 وانگر وقت استعمال ڪريو.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
snd: اسان Citadela Directory Lite پلگ ان کي غير فعال ڪيو آھي. توھان ھاڻي چالو ڪري سگھوٿا ۽ پلگ ان جي مڪمل ورزن مان لطف اندوز ٿي سگھو ٿا.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
snd: اسان ڏٺو آهي ته WooCommerce سبسڪرپشن پلگ ان فعال آهي، سبسڪرپشن ڪارڪردگي Citadela Listing پلگ ان مان موجود آهي.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
snd: اسان ڏٺو آهي ته توهان PHP جو هڪ پراڻو ورزن هلائي رهيا آهيو جيڪو هاڻي سپورٽ نٿو ڪري، تنهن <em>ڪري پلگ ان کي غير فعال ڪيو ويو</em> . پڪ ڪريو ته توهان جي سائيٽ تيز ۽ محفوظ آهي، <a href='%1$s'>PHP کي جديد ورزن ۾ اپڊيٽ</a> ڪندي. %2$s لاءِ گھٽ ۾ گھٽ گھربل آھي <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
snd: اسان ڏٺو آهي ته توهان ورڈپریس جو هڪ پراڻو ورزن هلائي رهيا آهيو، تنهنڪري <em>پلگ ان کي غير فعال ڪيو ويو</em> . پڪ ڪريو ته توهان جي سائيٽ محفوظ ۽ تازه ترين آهي، <a href='%1$s'>WordPress کي تازه ترين ورزن ۾ تازه ڪاري ڪندي</a> . %2$s لاءِ گھٽ ۾ گھٽ گهربل آھي <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Web
snd: ويب

en: Website Link
snd: ويب سائيٽ لنڪ

en: Website Link Label
snd: ويب سائيٽ لنڪ ليبل

en: Website link rel attribute
snd: ويب سائيٽ لنڪ rel خاصيت

en: Wednesday
snd: اربع

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
snd: آئٽم ڪيٽيگريز جي صفحن تي ڏيکاريل ويجيٽس.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
snd: آئٽم جڳهن جي صفحن تي ڏيکاريل ويجيٽس.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
snd: آئٽم پوسٽن جي صفحن تي ڏيکاريل ويجيٽس.

en: Will be listed all available similar items.
snd: سڀني موجود ساڳين شين کي لسٽ ڪيو ويندو.

en: With background
snd: پس منظر سان

en: With search form
snd: ڳولا فارم سان

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
snd: url سان گڏ اضافي ان پٽ موجود هوندو متن داخل ڪرڻ لاءِ سادي لنڪ جي بدران ڏيکاريل.

en: WooCommerce subscriptions
snd: WooCommerce سبسڪرپشن

en: Works when block is the only block in a column.
snd: ڪم ڪري ٿو جڏهن بلاڪ ڪالمن ۾ واحد بلاڪ آهي.

en: You do not have permission to upload files.
snd: توھان کي فائلون اپلوڊ ڪرڻ جي اجازت ناھي.

en: You must be logged in to post a review.
snd: توھان کي ضرور لاگ ان ٿيڻ گھرجي ھڪڙو جائزو پوسٽ ڪرڻ لاءِ.

en: Your rating
snd: توهان جي درجه بندي

en: Your reply to review
snd: جائزو وٺڻ لاء توهان جو جواب

en: Your review
snd: توهان جو جائزو

en: blue : Blue color
snd: نيرو: نيرو رنگ

en: default image size
snd: ڊفالٽ تصوير جي ماپ

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
snd: يا

en: post | posts
snd[0]: پوسٽ

en: red : Red color
snd: ڳاڙهو: ڳاڙهو رنگ
