Citadela Listing 5.7.15 - en to sl translation catalogue (806 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
sl[0]: %1$s ocena za »%2$s«

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
sl: %s je končal selitev. Vsi elementi, kategorije in lokacije iz vaše prejšnje teme imenika AIT so zdaj na voljo za uporabo z vtičnikom Citadela Listing.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
sl: %s samodejno seli vse elemente, kategorije in lokacije iz vaše prejšnje teme imenika AIT v ozadju. Postopek selitve lahko traja nekaj minut. Ko bo migracija končana, vas bomo obvestili. WordPress lahko še naprej uporabljate kot običajno.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
sl: Nezdružljivost vtičnika %s in PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
sl: Nezdružljivost vtičnika %s in WordPress

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
sl: Nezdružljivost vtičnika %s

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
sl: Vtičnik %s je aktiven

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
sl[0]: %s pregled

en: 404 Page
sl: 404 stran

en: API Key
sl: API ključ

en: Actions:
sl: Dejanja:

[ctx: Item]
en: Add New
sl: Dodaj novo

en: Add New Category
sl: Dodaj novo kategorijo

en: Add New Item
sl: Dodaj nov predmet

en: Add New Location
sl: Dodaj novo lokacijo

en: Add images to gallery
sl: Dodajte slike v galerijo

en: Address
sl: naslov

en: Address and Location
sl: Naslov in lokacija

en: Address and location
sl: Naslov in lokacija

en: Advanced Filters block displayed within search form
sl: Blok naprednih filtrov je prikazan v iskalnem obrazcu

en: Advanced Header Design
sl: Napredna zasnova glave

en: Advanced header
sl: Napredna glava

en: Align Center
sl: Poravnaj središče

en: Align Justify
sl: Poravnaj Poravnaj

en: Align Left
sl: Poravnaj levo

en: Align Right
sl: Poravnaj desno

en: Align Text Center
sl: Poravnaj središče besedila

en: Align Text Justify
sl: Poravnaj besedilo Poravnaj

en: Align Text Left
sl: Poravnaj besedilo levo

en: Align Text Right
sl: Poravnaj besedilo desno

en: Alignment
sl: Poravnava

en: All
sl: vse

en: All Categories
sl: vse kategorije

en: All Items
sl: Vsi predmeti

en: All Locations
sl: Vse lokacije

en: All Special Pages
sl: Vse posebne strani

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
sl: Vsi samodejno preseljeni elementi, kategorije in lokacije so bili izbrisani iz vaše baze podatkov. Začel se je nov proces migracije.

en: All filters
sl: Vsi filtri

en: All inputs
sl: Vsi vhodi

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
sl: Dovoli stranki, da upravlja komentarje za artikle Citadela.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da upravlja preglede izdelkov Citadela.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi kategorije za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi lokacije za izdelke Citadela.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi predstavljeno kategorijo za izdelke Citadela.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi datoteko sledi GPX za predmete Citadela.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi možnosti razširitve artiklov za izdelke Citadela.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi naslov in lokacijo za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi kontakt za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi vsebino za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi izpis za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi predstavljeno sliko za izdelke Citadela.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi splošne možnosti za izdelke Citadela.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi galerijo slik za predmete Citadela.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi delovni čas za izdelke Citadela.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
sl: Dovolite stranki, da nastavi atribute strani za artikle Citadela.

en: Already claimed
sl: Že zahtevano

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
sl: Že odprta objava artikla bo uporabljena kot referenčna objava.

en: Any active subscription
sl: Vsaka aktivna naročnina

en: Appearance
sl: Videz

en: Approve
sl: Odobri

en: Approve claim
sl: Odobrite zahtevek

en: Approved
sl: Odobreno

en: Archives:
sl: Arhivi:

en: Are you sure you want to decline this claim?
sl: Ali ste prepričani, da želite zavrniti ta zahtevek?

en: Ascending
sl: Naraščajoče

en: Attributes
sl: Lastnosti

en: Author Details
sl: Podrobnosti o avtorju

en: Author archives:
sl: Avtorski arhiv:

en: Author biographical info
sl: Biografski podatki avtorja

en: Author name
sl: Ime avtorja

en: Authors to display
sl: Avtorji za prikaz

en: Automatic Listing Map
sl: Samodejni zemljevid seznama

en: Automatic Listing Map (for posts)
sl: Samodejni zemljevid seznama (za objave)

en: Automatic height
sl: Samodejna višina

en: Autoplay
sl: Samodejno predvajanje

en: Background
sl: Ozadje

en: Background color
sl: Barva ozadja

en: Background image
sl: Slika ozadja

en: Background on collapsed form
sl: Ozadje na strnjenem obrazcu

en: Background settings
sl: Nastavitve ozadja

en: Background type
sl: Vrsta ozadja

en: Blur background
sl: Zameglitev ozadja

en: Blur radius
sl: Polmer zamegljenosti

en: Border around filter group
sl: Obroba okrog skupine filtrov

en: Border around heading
sl: Obroba okoli naslova

en: Border color
sl: Barva obrobe

en: Border radius
sl: Polmer meje

en: Border settings
sl: Nastavitve obrobe

en: Border style
sl: Obrobni slog

en: Border width
sl: Širina meje

en: Borders color
sl: Barva meja

en: Borders width
sl: Širina meja

en: Bottom
sl: dno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Box layout
sl: Postavitev škatle

en: Box width
sl: Širina škatle

en: Button background color
sl: Barva ozadja gumba

en: Button border radius
sl: Polmer obrobe gumba

en: Button color
sl: Barva gumba

en: Button settings
sl: Nastavitve gumbov

en: Button style
sl: Slog gumba

en: Button text color
sl: Barva besedila gumba

en: Buttons
sl: Gumbi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Captcha check failed!
sl: Preverjanje Captcha ni uspelo!

en: Caption text
sl: Besedilo napisa

en: Carousel Options
sl: Možnosti vrtiljaka

en: Carousel autoplay enabled
sl: Samodejno predvajanje vrtiljaka je omogočeno

en: Carousel decoration color
sl: Barva dekoracije vrtiljaka

en: Carousel loop mode enabled
sl: Način vrtiljaka je omogočen

en: Categories
sl: kategorije

en: Category
sl: Kategorija

en: Category Details
sl: Podrobnosti o kategoriji

en: Category archives:
sl: Arhiv kategorij:

en: Category color
sl: Barva kategorije

en: Category decoration color
sl: Kategorija barva dekoracije

en: Category icon
sl: Ikona kategorije

en: Center left
sl: Center levo

en: Center right
sl: Center desno

en: Change GPX track
sl: Spremeni skladbo GPX

en: Checkbox
sl: Potrditveno polje

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
sl: Izbire za izbrano vrsto vnosa. Vstavite eno izbiro na vrstico, shranjeno vhodno vrednost in besedilo, prikazano pri vnosu, razdelite z dvopičjem.

en: Choose option
sl: Izberite možnost

en: Citadela - Special Pages
sl: Citadela - Posebne strani

en: Citadela Item Page Layout
sl: Postavitev strani predmeta Citadela

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
sl: Seznam Citadele

en: Citadela Listing > Item Extension
sl: Seznam Citadele &gt; Razširitev artikla

en: Citadela Special Pages
sl: Posebne strani Citadele

en: Citadela Subscription
sl: Naročnina na Citadela

en: Claim Listing
sl: Seznam zahtevkov

en: Claim Listing Request
sl: Zahteva za uvrstitev na seznam

en: Claim as:
sl: Zahtevaj kot:

en: Claim listing has been approved
sl: Seznam zahtevkov je bil odobren

en: Claim listing has been declined
sl: Seznam zahtevkov je bil zavrnjen

en: Claim status
sl: Status zahtevka

en: Claimed by
sl: Zahteva

en: Clear
sl: Jasno

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
sl: S klikom na spodnji gumb se bo postopek selitve znova zagnal. Vsi samodejno preseljeni elementi, kategorije in lokacije bodo izbrisani. Vsi ročno ustvarjeni predmeti, kategorije in lokacije ne bodo izbrisani. Po tem se bo postopek migracije začel samodejno.

en: Closed on mobile
sl: Zaprto na mobilnem telefonu

en: Cluster radius in px
sl: Polmer grozda v px

en: Clusters are disabled.
sl: Grozdi so onemogočeni.

en: Collapsible filters section.
sl: Razdelek z zložljivimi filtri.

en: Comments
sl: Komentarji

en: Contact
sl: Kontakt

en: Content
sl: Vsebina

en: Content visible for:
sl: Vsebina je vidna za:

en: Copy and paste the JSON from this website:
sl: Kopirajte in prilepite JSON s tega spletnega mesta:

en: Couldn't find location, try different address.
sl: Lokacije ni bilo mogoče najti, poskusite z drugim naslovom.

en: Cover
sl: Pokrov

en: Cover column height
sl: Višina stebra pokrova

en: Cover image
sl: Naslovna slika

en: Current block view
sl: Trenutni pogled bloka

en: Custom
sl: Po meri

en: Custom Height Settings
sl: Nastavitve višine po meri

en: Custom inputs
sl: Vnosi po meri

en: Custom shadow
sl: Senca po meri

en: Customized options for mobile screen width.
sl: Prilagojene možnosti za širino zaslona mobilnega telefona.

en: Dark
sl: Temno

en: Data migration
sl: Selitev podatkov

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
sl: Podatki o vhodih brez vrednosti ne bodo prikazani.

en: Date
sl: Datum

en: Date archives:
sl: Datumski arhiv:

en: Date color
sl: Barva datuma

en: Decide if email address is visible for visitors
sl: Odločite se, ali je e-poštni naslov viden obiskovalcem

en: Decline
sl: Zavrni

en: Decline claim
sl: Zavrni zahtevek

en: Decoration color
sl: Barva dekoracije

en: Default
sl: Privzeto

en: Default Layout Options
sl: Privzete možnosti postavitve

en: Default Search Results
sl: Privzeti rezultati iskanja

en: Default Search Results Page
sl: Privzeta stran z rezultati iskanja

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
sl: Privzeto izbirno besedilo, prikazano kot prva možnost v izboru.

en: Default shadow
sl: Privzeta senca

en: Default size
sl: Privzeta velikost

en: Delay between slides
sl: Zamik med diapozitivi

en: Descending
sl: Padajoče

en: Description
sl: Opis

en: Description text that appear on edit page with new input.
sl: Opisno besedilo, ki se prikaže na strani za urejanje z novim vnosom.

en: Design Options
sl: Možnosti oblikovanja

en: Desktop
sl: namizje

en: Desktop size
sl: Velikost namizja

en: Disable filters button label
sl: Onemogoči oznako gumba filtrov

en: Disable geolocation button label
sl: Onemogoči oznako gumba za geolokacijo

en: Display name
sl: Prikazno ime

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
sl: Prikazani so najbližji predmeti po njihovih GPS koordinatah.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
sl: Prikazane bodo objave, podobne izbrani referenčni objavi.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
sl: Prikaže naslov, telefonsko številko in druge kontaktne podatke določenega elementa na seznamu.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
sl: Prikaže gumb, ki odpre navigacijo Google Zemljevidov do lokacije objave artikla.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
sl: Prikaže gumb za prenos datoteke GPX, dodeljene predmetu.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
sl: Prikaže kontaktni obrazec, ki pošlje e-pošto neposredno na e-poštni naslov določenega elementa na seznamu.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
sl: Prikazuje vsebino samo za uporabnike z aktivnim članstvom ali samo za obiskovalce brez članstva.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
sl: Prikaže vsebino, napisano v vizualnem urejevalniku določenega elementa seznama.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
sl: Prikaže galerijo slik, dodeljenih objavi predmeta.

en: Displays information about author on author archive page.
sl: Prikaže podatke o avtorju na strani avtorskega arhiva.

en: Displays information about selected authors.
sl: Prikaže informacije o izbranih avtorjih.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
sl: Prikaže informacije iz vhodov razširitve elementa, dodeljenih elementu.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
sl: Prikaže kategorije seznama na podlagi določenega filtra. Lahko prikaže nadrejene kategorije ali podkategorije iz določene kategorije.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
sl: Prikaže elemente seznama na podlagi trenutne strani kategorije/lokacije ali rezultatov iz iskalnega obrazca.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
sl: Prikaže elemente seznama na podlagi filtrov. Na primer le predmeti iz določene kategorije, lokacije ali predstavljenih predmetov.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
sl: Prikaže elemente seznama na zemljevidu na podlagi filtrov. Na primer le predmeti iz določene kategorije, lokacije ali predstavljenih predmetov.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
sl: Prikaže elemente seznama, podobne objavi izbranega referenčnega elementa.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
sl: Prikaže seznam lokacij na podlagi določenega filtra. Lahko prikaže nadrejene lokacije ali podlokacije z določene lokacije.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
sl: Prikaže seznam podkategorij na podlagi trenutne strani kategorije.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
sl: Prikaže seznam podlokacije na podlagi trenutne strani kategorije.

en: Displays main item image of specific listing item.
sl: Prikaže sliko glavnega elementa določenega elementa seznama.

en: Displays opening hours of specific listing item.
sl: Prikaže delovni čas določenega elementa na seznamu.

en: Displays posts based on current results from search form.
sl: Prikaže objave na podlagi trenutnih rezultatov iz iskalnega obrazca.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
sl: Prikaže objave na podlagi trenutnih rezultatov na privzeti strani z rezultati iskanja WordPress.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
sl: Prikaže objave na zemljevidu na podlagi filtrov. Na primer objave samo iz določene kategorije ali lokacije.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
sl: Samodejno prikaže ustrezne elemente seznama na podlagi trenutne strani. Na primer rezultati iskanja ali lokacija podrobnosti elementa.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
sl: Samodejno prikaže ustrezne objave na podlagi trenutne strani. Na primer rezultati iskanja ali lokacija s podrobnostmi objave.

en: Displays the button and the form for claim listing.
sl: Prikaže gumb in obrazec za seznam zahtevkov.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
sl: Prikaže prihajajoče dogodke določenega elementa seznama.

en: Distance
sl: Razdalja

en: Distance option label
sl: Oznaka možnosti razdalje

en: Distance unit
sl: Enota za razdaljo

en: Do not show
sl: Ne pokaži

en: Do not show endpoints
sl: Ne prikaži končnih točk

en: Do not use Item Detail special page settings
sl: Ne uporabljajte posebnih nastavitev strani Podrobnosti elementa

en: Download GPX file
sl: Prenesite datoteko GPX

en: Drop GPX file here
sl: Sem spustite datoteko GPX

en: Dynamic track visibility
sl: Dinamična vidljivost proge

en: Easy Admin
sl: Enostaven skrbnik

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
sl: Easy Admin ponuja poenostavljeno administracijo WordPress brez nepotrebnih motenj.

en: Edit Category
sl: Uredi kategorijo

en: Edit Item
sl: Uredi predmet

en: Edit Location
sl: Uredi lokacijo

en: Edit Special Page
sl: Uredi posebno stran

en: Email
sl: E-naslov

en: Email Help
sl: Pošlji pomoč po e-pošti

en: Email Label
sl: E-poštna nalepka

en: Email Message
sl: E-poštno sporočilo

en: Email settings
sl: Nastavitve e-pošte

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
sl: E-pošta, ki se uporablja kot pošiljatelj v e-pošti, preverite, ali e-poštni naslov ustreza domeni vašega spletnega mesta.

en: Empty map behavior
sl: Obnašanje praznega zemljevida

en: Empty value to show all similar items.
sl: Prazna vrednost za prikaz vseh podobnih elementov.

en: Enable
sl: Omogoči

en: Enable Gutenberg editor
sl: Omogoči urejevalnik Gutenberg

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
sl: Omogočite in vstavite vhode, ki so na voljo za filtre prek menija

en: Enable and insert inputs via menu
sl: Omogočite in vstavite vhode prek menija

en: Enable bundled subscriptions
sl: Omogoči paketne naročnine

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
sl: Oznake končne točke so prikazane namesto prve in zelo končne točke naložene skladbe GPX.

en: Event Details
sl: Podrobnosti dogodka

en: Event Image Options
sl: Možnosti slike dogodka

en: Every segment in track
sl: Vsak segment na progi

en: Everything
sl: Vse

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
sl: Primer vstavljenih vrednosti: %s

en: Excerpt
sl: Izvleček

en: Feature is disabled
sl: Funkcija je onemogočena

en: Featured
sl: Predstavljeno

en: Featured Category
sl: Izbrana kategorija

en: Featured category
sl: Izbrana kategorija

en: Featured image
sl: Predstavljena slika

en: Featured items first
sl: Najprej predstavljeni predmeti

en: Featured location
sl: Predstavljena lokacija

en: Fill all required fields, please.
sl: Izpolnite vsa zahtevana polja, prosim.

en: Filter posts
sl: Filtrirajte objave

en: Filter special pages list
sl: Filtrirajte seznam posebnih strani

en: Filters
sl: Filtri

en: Filters Design
sl: Oblikovanje filtrov

en: Filters background color
sl: Filtrira barvo ozadja

en: Filters group name
sl: Ime skupine filtrov

en: Filters settings
sl: Nastavitve filtrov

en: Filters to specify results of displayed items.
sl: Filtri za določitev rezultatov prikazanih elementov.

en: Find address
sl: Poiščite naslov

en: Fix width
sl: Popravi širino

en: Fixed
sl: Popravljeno

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
sl: Za več podrobnosti glejte %s.

en: Force box width to selected value.
sl: Prisilite širino polja na izbrano vrednost.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
sl: Vsili slog tabele za prikazane podatke, daljše vrednosti se ne premaknejo pod oznako.

en: Form
sl: Oblika

en: Form inside map breakpoint
sl: Obrazec znotraj prelomne točke zemljevida

en: Form settings
sl: Nastavitve obrazca

en: Friday
sl: petek

en: Full horizontal
sl: Polna vodoravna

en: Full vertical
sl: Polna navpična

en: Fullwidth page
sl: Stran polne širine

en: GPX Track
sl: GPX steza

en: GPX Tracks
sl: Proge GPX

en: GPX file successfully loaded!
sl: Datoteka GPX je bila uspešno naložena!

en: GPX files
sl: GPX datoteke

en: Gallery Options
sl: Možnosti galerije

en: General background
sl: Splošno ozadje

en: General options
sl: Splošne možnosti

en: General options for desktop.
sl: Splošne možnosti za namizje.

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Geolocation search settings
sl: Nastavitve iskanja geolokacije

en: Get directions
sl: Pridobite navodila

en: Google Maps API Key
sl: Ključ API za Google Zemljevide

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
sl: Google zahteva ključ API za Google Zemljevide. Potreben je za vsa spletna mesta, ki uporabljajo napredne funkcije zemljevidov, kot je prikaz elementov seznama na zemljevidu. Več o tem, kako pridobiti ključ API-ja, preberite v %1$snaslednji vadnici%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
sl: Google reCaptcha ščiti vaše spletno mesto pred neželeno pošto in drugimi samodejnimi oddajami obrazcev s strani neželene pošte. Če za zaščito obrazcev na svojem spletnem mestu uporabljate rešitev tretjih oseb, prezrite naslednje ključne vnose.

en: Google reCaptcha v3 Keys
sl: Google reCaptcha v3 ključi

en: Gradient degree
sl: Gradientna stopnja

en: Grid size
sl: Velikost mreže

en: Group name
sl: Ime skupine

en: Half layout page
sl: Polovična stran postavitve

en: Header menu settings
sl: Nastavitve menija glave

en: Header opened or closed by default.
sl: Glava je privzeto odprta ali zaprta.

en: Header settings
sl: Nastavitve glave

en: Height unit
sl: Enota višine

en: Help text displayed with Email input.
sl: Besedilo pomoči, prikazano z vnosom e-pošte.

en: Help text displayed with Message input.
sl: Besedilo pomoči, prikazano z vnosom sporočila.

en: Help text displayed with Name input.
sl: Besedilo pomoči, prikazano z vnosom imena.

en: Help text displayed with Subject input.
sl: Besedilo pomoči, prikazano z vnosom predmeta.

en: Help texts
sl: Besedila pomoči

en: Hide Location input
sl: Skrij vnos lokacije

en: Hide empty values
sl: Skrij prazne vrednosti

en: Hide map
sl: Skrij zemljevid

en: Hide selected filters
sl: Skrij izbrane filtre

en: Hide selected inputs
sl: Skrij izbrane vhode

en: Hide unchecked checkbox
sl: Skrij nepotrjeno potrditveno polje

en: Horizontal offset
sl: Horizontalni odmik

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
sl: Če je izbrana, bo na voljo v filtrih za objave elementov.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
sl: Če želite uporabiti svoj lasten vtičnik WooCommerce Subscriptions, preprosto deaktivirajte spodnjo različico v paketu in aktivirajte svoj vtičnik.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
sl: Če je vaša proga GPX sestavljena iz več segmentov, so oznake končne točke prikazane namesto začetka in konca vsakega segmenta.

en: Image focus
sl: Fokus slike

en: Image height
sl: Višina slike

en: Image height unit
sl: Enota za višino slike

en: Image position
sl: Položaj slike

en: Image repeat
sl: Ponovitev slike

en: Image scroll
sl: Drsenje po sliki

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Images caption text
sl: Besedilo napisa slik

en: Images gallery
sl: Galerija slik

en: Images vertical align
sl: Navpična poravnava slik

en: Infinite loop
sl: Neskončna zanka

en: Input choices
sl: Izbire vnosa

en: Input description
sl: Opis vnosa

en: Input field name that appear on edit page.
sl: Vnesite ime polja, ki se prikaže na strani za urejanje.

en: Input identifier
sl: Vhodni identifikator

en: Input label
sl: Vhodna oznaka

en: Input labels
sl: Vhodne oznake

en: Input type
sl: Vrsta vnosa

en: Inputs contain validation errors.
sl: Vnosi vsebujejo napake pri preverjanju.

en: Inputs group
sl: Skupina vhodov

en: Insert from media
sl: Vstavi iz medija

en: Insert unit that will be displayed with number value.
sl: Vstavite enoto, ki bo prikazana s številsko vrednostjo.

en: Inside image
sl: Notranja slika

en: Integrations
sl: Integracije

en: Invalid file format
sl: Neveljavna oblika datoteke

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
sl: Zdi se, da ne najdemo tistega, kar iščete.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
sl: Omogoča vam, da sestavite celotno stran s podrobnostmi o predmetu. Noben blok ne bo podedovan s posebne strani s podrobnostmi o elementu.

[ctx: post type singular name]
en: Item
sl: Artikel

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
sl: Kategorije artiklov

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
sl: Kategorije artiklov

en: Item Categories widgets area
sl: Območje pripomočkov za kategorije elementov

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
sl: Kategorija artikla

en: Item Claim Listing
sl: Seznam zahtevkov predmetov

en: Item Contact Details
sl: Kontaktni podatki artikla

en: Item Contact Form
sl: Kontaktni obrazec za artikle

en: Item Content
sl: Vsebina predmeta

en: Item Detail
sl: Podrobnosti artikla

en: Item Detail Page
sl: Stran s podrobnostmi o artiklu

en: Item Details
sl: Podrobnosti o artiklu

en: Item Events
sl: Predmet Dogodki

en: Item Extension
sl: Razširitev artikla

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
sl: Razširitev elementov omogoča ustvarjanje dodatnih vnosov na straneh za urejanje objav elementov.

en: Item Featured Image
sl: Predstavljena slika predmeta

en: Item GPX Download
sl: Prenos predmeta GPX

en: Item Gallery
sl: Galerija predmetov

en: Item Get Directions
sl: Element Pridobite navodila

en: Item Image Options
sl: Možnosti slike predmeta

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
sl: Lokacija predmeta

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
sl: Lokacije artiklov

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
sl: Lokacije artiklov

en: Item Locations widgets area
sl: Območje pripomočkov za lokacije elementov

en: Item Opening Hours
sl: Odpiralni čas artiklov

en: Item Options
sl: Možnosti artikla

en: Item Review
sl: Pregled artikla

en: Item Reviews
sl: Pregledi artiklov

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
sl: Pregledi artiklov razširijo komentarje WordPress, da obiskovalcem spletnega mesta omogočijo, da pustijo pregled in oceno za objave artiklov.

en: Item already claimed
sl: Artikel je že zahtevan

en: Item author
sl: Avtor predmeta

en: Item category
sl: Kategorija artikla

en: Item detail page slug
sl: Polž strani s podrobnostmi o artiklu

en: Item has been claimed
sl: Artikel je bil zahtevan

en: Item location
sl: Lokacija predmeta

en: Item owner reply.
sl: Odgovor lastnika artikla.

en: Item pending moderation from admin
sl: Element čaka na moderiranje s strani skrbnika

en: Item widgets area
sl: Območje pripomočkov elementov

en: Item:
sl: Artikel:

en: Items
sl: Predmeti

[ctx: post type general name]
en: Items
sl: Predmeti

[ctx: post type menu name]
en: Items
sl: Predmeti

en: Keep header closed by default on mobile.
sl: Naj bo glava privzeto zaprta v mobilnih napravah.

en: Kilometers
sl: Kilometri

en: Label color
sl: Barva etikete

en: Label for email field
sl: Oznaka za polje e-pošte

en: Label for submit button
sl: Oznaka za gumb za oddajo

en: Label for username field
sl: Oznaka za polje uporabniškega imena

en: Label used for Email input.
sl: Oznaka, ki se uporablja za vnos e-pošte.

en: Label used for Message textarea.
sl: Oznaka, uporabljena za območje besedila sporočila.

en: Label used for Name input.
sl: Oznaka, ki se uporablja za vnos imena.

en: Label used for Subject input.
sl: Oznaka, ki se uporablja za vnos predmeta.

en: Label width
sl: Širina etikete

en: Large
sl: Velika

en: Large button
sl: Velik gumb

en: Large size
sl: Velika velikost

en: Latitude
sl: Zemljepisna širina

en: Leave a review
sl: Pustite pregled

en: Leave empty to not use this option.
sl: Pustite prazno, da ne uporabite te možnosti.

en: Left
sl: levo

en: Limit displayed posts
sl: Omejite prikazane objave

en: Line under heading
sl: Vrstica pod naslovom

en: Lines color
sl: Barva črt

en: Lines decoration
sl: Dekoracija s črtami

en: Link label
sl: Oznaka povezave

en: Links color
sl: Barva povezav

en: List layout
sl: Postavitev seznama

en: Listing Advanced Filters
sl: Seznam naprednih filtrov

en: Listing Author Detail
sl: Podrobnosti o avtorju seznama

en: Listing Authors List
sl: Seznam avtorjev

en: Listing Categories List
sl: Seznam kategorij seznama

en: Listing Category Page
sl: Stran kategorije seznama

en: Listing Items List
sl: Seznam elementov seznama

en: Listing Location Page
sl: Stran z lokacijo seznama

en: Listing Locations List
sl: Seznam lokacij na seznamu

en: Listing Map
sl: Zemljevid seznama

en: Listing Map (for posts)
sl: Zemljevid seznama (za objave)

en: Listing Membership Content
sl: Seznam vsebine članstva

en: Listing Search Form
sl: Obrazec za iskanje seznama

en: Listing Search Results
sl: Seznam rezultatov iskanja

en: Listing Similar Items
sl: Seznam podobnih predmetov

en: Listing Subcategories List
sl: Seznam podkategorij

en: Listing Sublocations List
sl: Seznam podlokacij

en: Location
sl: Lokacija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
sl: Lokacija

en: Location Details
sl: Podrobnosti o lokaciji

en: Locations
sl: Lokacije

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
sl: Lokacije

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
sl: Lokacije

en: Log Out
sl: Odjava

en: Logged in text
sl: Prijavljeno besedilo

en: Logical operator
sl: Logični operater

en: Longitude
sl: Zemljepisna dolžina

en: Map provider
sl: Ponudnik zemljevidov

en: Maps provider
sl: Ponudnik zemljevidov

en: Mark Item post as featured
sl: Označi objavo predmeta kot predstavljeno

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
sl: Označite kategorijo kot predstavljeno, da ji date prednost v prikazanih rezultatih.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
sl: Označite lokacijo kot predstavljeno, da ji določite prednost v prikazanih rezultatih.

en: Marker Cluster Settings
sl: Nastavitve skupine označevalcev

en: Markers
sl: Označevalci

en: Markers & GPX Tracks
sl: Markerji in GPX sledi

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
sl: Označevalci na razdalji, manjši od polmera %spx, so združeni v skupine. Nastavite 0, da onemogočite gruče.

en: Max number of items
sl: Največje število predmetov

en: Maximum displayed posts
sl: Največje število prikazanih objav

en: Maximum distance
sl: Največja razdalja

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
sl: Največje dovoljeno število elementov za trenutno naročnino je preseženo.

en: Maximum width
sl: Največja širina

en: Medium
sl: srednje

en: Medium size
sl: Srednja velikost

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
sl: Spojite potrditvena polja v skupino filtrov in jih pokažite skupaj v filtrih sprednjega dela. Uporabite lahko več skupin z različnimi imeni skupin.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message Help
sl: Pomoč za sporočilo

en: Message Label
sl: Oznaka sporočila

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
sl: Sporočilo se prikaže, ko pošiljanje obrazca ni uspelo zaradi težave na strani strežnika.

en: Message displayed when the form validation failed.
sl: Sporočilo se prikaže, ko preverjanje obrazca ni uspelo.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
sl: Ko je bil obrazec uspešno poslan, se prikaže sporočilo.

en: Message for the email notification
sl: Sporočilo za e-poštno obvestilo

en: Metabox content settings
sl: Nastavitve vsebine Metabox

en: Migration finished
sl: Migracija je končana

en: Migration in progress
sl: Migracija v teku

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
sl: Migracija je trenutno v teku. Ko bo selitev končana, boste lahko znova zagnali.

en: Migration restarted
sl: Migracija se je znova začela

en: Miles
sl: Milje

en: Minimum height unit
sl: Enota minimalne višine

en: Minimum image height
sl: Najmanjša višina slike

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
sl: Najmanjša višina zemljevida se lahko razlikuje od definirane vrednosti zaradi potreb notranje vsebine zemljevida.

en: Missing required GPX data
sl: Manjkajo zahtevani podatki GPX

en: Mobile
sl: Mobilni

en: Mobile size
sl: Velikost mobilnega telefona

en: Mobile width breakpoint
sl: Mobilna prelomna točka širine

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Move backward
sl: Premaknite se nazaj

en: Move forward
sl: Premikaj se naprej

en: Multiselect
sl: Večkratni izbor

en: Name Help
sl: Ime Pomoč

en: Name Label
sl: Oznaka z imenom

en: Name of sender displayed in received email.
sl: Ime pošiljatelja, prikazano v prejeti e-pošti.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
sl: Ime kartice z nastavitvami na strani za urejanje elementa.

en: New Category Name
sl: Novo ime kategorije

en: New Item
sl: Nov predmet

en: New Location Name
sl: Novo ime lokacije

en: Newer reviews
sl: Novejše ocene

en: Next
sl: Naslednji

en: Night
sl: noč

en: No Items found
sl: Najden ni noben predmet

en: No Items found in Trash
sl: V smetnjaku ni bilo mogoče najti nobenega elementa

en: No border
sl: Brez meje

en: No borders
sl: Brez meja

en: No lines
sl: Brez vrstic

en: No posts found
sl: Najdena ni nobena objava

en: No repeat
sl: Brez ponovitve

en: No results found.
sl: Ni zadetkov.

en: No shadow
sl: Brez sence

en: No special pages found.
sl: Ni posebnih strani.

en: No users found
sl: Najden ni bil noben uporabnik

en: Non-membership visitors
sl: Nečlanski obiskovalci

en: None
sl: Nobena

en: Note
sl: Opomba

en: Notification messages
sl: Obvestila

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
sl: Obvestilo, ko je predmet že zahtevan. Pustite prazno, da skrijete obvestilo.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
sl: Obvestilo, ko je element v čakanju na moderiranje s strani skrbnika. Pustite prazno, da skrijete obvestilo.

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Number
sl: Številka

en: Number of items
sl: Število predmetov

en: OK
sl: v redu

en: Older reviews
sl: Starejše ocene

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
sl: Ena misel o »%1$s«

en: Only featured
sl: Samo predstavljeno

en: Only featured items
sl: Samo predstavljeni predmeti

en: Only parent categories
sl: Samo kategorije staršev

en: Only parent locations
sl: Samo lokacije staršev

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sl: Ups! Te strani ni mogoče najti.

en: Open image in popup
sl: Odpri sliko v pojavnem oknu

en: Opened by default
sl: Odprto privzeto

en: Opening Hours
sl: Odpiralni čas

en: Opening hours
sl: Odpiralni čas

en: Options
sl: Opcije

en: Order Options
sl: Možnosti naročila

en: Order by
sl: Naročite po

en: Order number
sl: Številka naročila

en: Organizer:
sl: Organizator:

en: Owner
sl: Lastnik

en: Page template
sl: Predloga strani

en: Parent Category
sl: Starševska kategorija

en: Parent Category:
sl: Starševska kategorija:

en: Parent Location
sl: Lokacija staršev

en: Parent Location:
sl: Lokacija staršev:

en: Pending
sl: V teku

en: Performance Settings
sl: Nastavitve zmogljivosti

en: Plugin Activation
sl: Aktivacija vtičnika

en: Position unavailable
sl: Položaj ni na voljo

en: Post Options
sl: Možnosti objave

en: Post has not selected any term.
sl: Objava ni izbrala nobenega izraza.

en: Posts Author Page
sl: Avtorska stran objav

en: Posts Category Page
sl: Stran kategorije objav

en: Posts Date Page
sl: Stran z datumom objave

en: Posts Search Form
sl: Obrazec za iskanje objav

en: Posts Search Results
sl: Rezultati iskanja objav

en: Posts Tag Page
sl: Stran z oznakami objav

en: Posts navigation
sl: Navigacija po objavah

en: Posts number color
sl: Barva številke objav

en: Previous
sl: Prejšnji

en: Proportional image height
sl: Proporcionalna višina slike

en: Radial gradient
sl: Radialni gradient

en: Random
sl: Naključen

en: Rating
sl: Ocena

en: Rating stars color
sl: Barva zvezdic za oceno

en: Read more
sl: Preberi več

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
sl: Nedavno aktivirana tema ni združljiva z vtičnikom %s, zato je bil vtičnik deaktiviran.

en: Recommended map height
sl: Priporočena višina zemljevida

en: Reference Item Post
sl: Objava referenčnega artikla

en: Remove GPX track
sl: Odstranite skladbo GPX

en: Remove Image
sl: Odstrani sliko

en: Repeat
sl: Ponovi

en: Repeat horizontally
sl: Ponovite vodoravno

en: Repeat vertically
sl: Ponovite navpično

en: Respond to review
sl: Odgovorite na pregled

en: Responsive options applied under screen width
sl: Odzivne možnosti, uporabljene pod širino zaslona

en: Restart migration
sl: Znova zaženite selitev

en: Results include at least one of selected filters.
sl: Rezultati vključujejo vsaj enega od izbranih filtrov.

en: Results must include all selected filters.
sl: Rezultati morajo vključevati vse izbrane filtre.

en: Reviews
sl: Ocene

en: Right
sl: Prav

en: Saturday
sl: sobota

en: Save Settings
sl: Shrani nastavitve

en: Scroll
sl: Pomaknite se

en: Search
sl: Iskanje

en: Search Categories
sl: Išči po kategorijah

en: Search Items
sl: Iskanje predmetov

en: Search Locations
sl: Iskanje po lokacijah

en: Search Special ages
sl: Išči Posebne starosti

en: Search by geolocation
sl: Iskanje po geolokaciji

en: Search for authors
sl: Iskanje avtorjev

en: Search for posts
sl: Poiščite objave

en: Search for reference item post
sl: Poiščite objavo referenčnega elementa

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
sl: Iskalni obrazec je prikazan znotraj zemljevida na širini zaslona, ki je večja od

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
sl: Iskalni obrazec, ki obiskovalcem omogoča iskanje elementov na seznamu po ključni besedi, kategoriji ali lokaciji.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
sl: Iskalni obrazec, ki obiskovalcem omogoča iskanje objav po ključni besedi, kategoriji ali lokaciji.

en: Search keyword
sl: Išči ključno besedo

en: Search results for:
sl: Rezultati iskanja:

en: Secret Key
sl: Skrivni ključ

en: Select
sl: Izberite

en: Select Category
sl: Izberite Kategorija

en: Select Image
sl: Izberite Slika

en: Select Location
sl: Izberite Lokacija

en: Select alignment
sl: Izberite poravnavo

en: Select an Item
sl: Izberite predmet

en: Select featured category
sl: Izberite predstavljeno kategorijo

en: Select image
sl: Izberite sliko

en: Select layout
sl: Izberite postavitev

en: Select position of unit displayed with number value.
sl: Izberite položaj enote, prikazane s številsko vrednostjo.

en: Select size
sl: Izberite velikost

en: Select type input cannot use AND operator.
sl: Izbira tipa vnosa ne more uporabiti operatorja IN.

en: Select type of input field.
sl: Izberite vrsto vnosnega polja.

en: Select your rating, please.
sl: Izberite svojo oceno, prosim.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
sl: Izbrana kategorija bo prednostna in bo na zemljevidu predstavila objavo artikla.

en: Selected post is no more published.
sl: Izbrana objava ni več objavljena.

en: Selected posts
sl: Izbrane objave

en: Selected posts are no more published.
sl: Izbrane objave niso več objavljene.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
sl: Izbrana referenčna objava bo navedena pred vsemi drugimi podobnimi objavami.

en: Send Button Text
sl: Pošlji besedilo gumba

en: Sender Email
sl: E-pošta pošiljatelja

en: Sender Name
sl: Ime pošiljatelja

en: Server Error Message
sl: Sporočilo o napaki strežnika

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
sl: Strežnik je naletel na napako. Če težave ne odpravite, se obrnite na skrbnika spletnega mesta.

en: Settings Saved
sl: Nastavitve so shranjene

en: Shadow
sl: Senca

en: Shadow color
sl: Barva sence

en: Shadow settings
sl: Nastavitve senc

en: Show Category description
sl: Pokaži opis kategorije

en: Show Category icon
sl: Pokaži ikono kategorije

en: Show Email Address
sl: Pokaži e-poštni naslov

en: Show Location description
sl: Pokaži opis lokacije

en: Show Location icon
sl: Pokaži ikono lokacije

en: Show Opening Hours
sl: Prikaži odpiralni čas

en: Show Streetview
sl: Pokaži Streetview

en: Show address
sl: Pokaži naslov

en: Show advanced filters
sl: Pokaži napredne filtre

en: Show author image
sl: Pokaži avtorjevo sliko

en: Show biographical info
sl: Pokaži biografske podatke

en: Show categories
sl: Pokaži kategorije

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
sl: Pokaži kontaktni obrazec na strani, ki pošlje e-pošto na določen e-poštni naslov

en: Show cover image
sl: Pokaži naslovno sliko

en: Show data
sl: Pokaži podatke

en: Show date
sl: Prikaži datum

en: Show description
sl: Pokaži opis

en: Show empty map
sl: Pokaži prazen zemljevid

en: Show featured image
sl: Pokaži predstavljeno sliko

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
sl: Pokaži predstavljene predmete na vrhu seznama pred vsemi drugimi objavami elementov.

en: Show filters group title
sl: Pokaži naslov skupine filtrov

en: Show link
sl: Pokaži povezavo

en: Show link label input
sl: Pokaži vnos oznake povezave

en: Show locations
sl: Pokaži lokacije

en: Show more
sl: Pokaži več

en: Show navigation arrows
sl: Pokaži navigacijske puščice

en: Show on map
sl: Pokaži na zemljevidu

en: Show only categories marked as featured.
sl: Pokaži samo kategorije, ki so označene kot predstavljene.

en: Show only featured category
sl: Pokaži samo predstavljeno kategorijo

en: Show only locations marked as featured.
sl: Pokaži samo lokacije, ki so označene kot predstavljene.

en: Show pagination bullets
sl: Pokaži oznake za paginacijo

en: Show posts number
sl: Pokaži številko objav

en: Show price
sl: Pokaži ceno

en: Show rating
sl: Pokaži oceno

en: Show reference Item Post
sl: Pokaži referenčno objavo artikla

en: Show selected filters
sl: Pokaži izbrane filtre

en: Show selected inputs
sl: Pokaži izbrane vhode

en: Show similar posts from the same:
sl: Pokaži podobne objave istega:

en: Show submit filter button
sl: Pokaži gumb za pošlji filter

en: Show subtitle
sl: Pokaži podnapis

en: Show track endpoint markers on
sl: Prikaži oznake končne točke poti na

en: Show web
sl: Pokaži splet

en: Silver
sl: Srebrna

en: Simple layout
sl: Preprosta postavitev

en: Site Key
sl: Ključ spletnega mesta

en: Site logo
sl: Logotip spletnega mesta

en: Skip number of posts from start
sl: Preskoči število objav od začetka

en: Small
sl: Majhna

en: Small button
sl: Majhen gumb

en: Small size
sl: Majhna velikost

en: Solid color
sl: Enobarvna

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
sl: Posebna stran

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
sl: Posebne strani

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
sl: Posebne strani

en: Special page updated.
sl: Posodobljena posebna stran.

en: Special pages list
sl: Seznam posebnih strani

en: Special pages list navigation
sl: Navigacija po seznamih posebnih strani

en: Spread radius
sl: Polmer širjenja

en: Start and end of track
sl: Začetek in konec proge

en: Step
sl: korak

en: Streetview
sl: Ulični pogled

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
sl: Pogled ulic je na voljo samo, če je omogočen ključ Google API

en: Style
sl: Slog

en: Style JSON
sl: Slog JSON

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subject Help
sl: Pomoč za predmet

en: Subject Label
sl: Oznaka predmeta

en: Subject for the email notification
sl: Zadeva e-poštnega obvestila

en: Submit Label
sl: Pošlji oznako

en: Submit distance button label
sl: Pošlji oznako gumba za razdaljo

en: Submit filters button label
sl: Oznaka gumba Pošlji filtre

en: Submit reply
sl: Pošlji odgovor

en: Submit review
sl: Pošlji pregled

en: Subscriptions
sl: Naročnine

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Success Message
sl: Sporočilo o uspehu

en: Sunday
sl: nedelja

en: Table style
sl: Slog mize

en: Tag archives:
sl: Arhiv oznak:

en: Telephone
sl: Telefon

en: Terms & Conditions label
sl: Oznaka s pogoji in določili

en: Text
sl: Besedilo

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Text displayed in the form when user is logged in
sl: Besedilo, prikazano v obrazcu, ko je uporabnik prijavljen

en: Text displayed instead of full website url
sl: Prikazano besedilo namesto celotnega URL-ja spletnega mesta

en: Text displayed on Send Button.
sl: Besedilo, prikazano na gumbu za pošiljanje.

en: Text displayed on empty map
sl: Besedilo prikazano na praznem zemljevidu

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
sl: Besedilo za določila in pogoje vnos v obrazec. Pustite prazno, da onemogočite potrditveno polje.

en: Text layout
sl: Postavitev besedila

en: Text link
sl: Besedilna povezava

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
sl: Besedilo elektronskega sporočila. Na voljo so spremenljivke: {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
sl: Vtičnika %s ni bilo mogoče aktivirati. Ni združljiv s trenutno aktivno temo.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
sl: Največje število artiklov, ki jih lahko stranke s to naročnino objavijo (pustite prazno za neomejeno število artiklov).

en: Theme
sl: Tema

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
sl: Naročnin ni na voljo. Dodajte nekaj, prosim.

en: There are no filters to show.
sl: Ni filtrov za prikaz.

en: There are no inputs to show.
sl: Ni vnosov za prikaz.

en: There are no selected inputs to show.
sl: Ni izbranih vhodov za prikaz.

en: Thick border
sl: Debela obroba

en: Thick borders
sl: Debele meje

en: Thin border
sl: Tanka obroba

en: Thin borders
sl: Tanke meje

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
sl: Ta funkcija dodaja funkcionalnost vnosa zahtevkov za elemente seznama

en: This product is a Citadela Subscription.
sl: Ta izdelek je naročnina Citadela.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
sl: Ta nastavitev bo omogočila urejanje objav elementov z urejevalnikom Gutenberg. Ta funkcija vam bo omogočila večjo prilagodljivost administracije. Bodite previdni, katere bloke vključite v podrobnosti o artiklu, saj bo vse postavljeno v blok &quot;Vsebina artikla&quot; na strani Posebne podrobnosti o artiklu.

en: Thumbnail
sl: Sličica

en: Thursday
sl: četrtek

en: Time in seconds
sl: Čas v sekundah

en: Title
sl: Naslov

en: Title color
sl: Barva naslova

en: Titles color
sl: Barva naslovov

en: Top
sl: Vrh

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Track color
sl: Barva sledi

en: Track endpoints color
sl: Barva končnih točk sledi

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
sl: Poti so skrite in zamenjane z oznako zemljevida glede na stopnjo povečave.

en: Tuesday
sl: torek

en: Turn on Claim Listing feature
sl: Vklopite funkcijo vnosa zahtevkov

en: Turn on Item Extension features
sl: Vklopite funkcije razširitve elementov

en: Turn on Item Reviews for listing items
sl: Vklopite preglede artiklov za elemente na seznamu

en: Type for search...
sl: Vnesite za iskanje ...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
sl: Nepotrjeno posamezno potrditveno polje ne bo prikazano.

en: Unclaimed
sl: Nezahtevano

en: Under image
sl: Pod sliko

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
sl: Enolični identifikator za novo vnosno polje. Uporabite eno besedo, brez presledkov. Dovoljeni so podčrtaji in pomišljaji.

en: Unit of number
sl: Enota števila

en: Unit position
sl: Položaj enote

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
sl: Univerzalne funkcije seznama za katero koli spletno mesto

en: Update Category
sl: Posodobite kategorijo

en: Update Location
sl: Posodobite lokacijo

en: Upload file
sl: Naloži datoteko

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
sl: Naložena datoteka ne vključuje zahtevanih podatkov o poti GPX.

en: Uploaded file has not valid XML format.
sl: Naložena datoteka nima veljavne oblike XML.

en: Uploading&#8230;
sl: Nalaganje …

en: Url
sl: URL

en: Use Contact Form
sl: Uporabite kontaktni obrazec

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
sl: Uporabite vmesnik Easy Admin za svoje naročnike

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
sl: Za vsebino elementov seznama uporabite urejevalnik Gutenberg

en: Use carousel
sl: Uporabite vrtiljak

en: Use correct full website url
sl: Uporabite pravilen celoten URL spletnega mesta

en: Use geolocation search
sl: Uporabite iskanje po geolokaciji

en: Use in search filter
sl: Uporabite v iskalnem filtru

en: Use responsive options
sl: Uporabite odzivne možnosti

en: Use valid email address, please.
sl: Prosimo, uporabite veljaven e-poštni naslov.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
sl: Uporabno za prikaz dodatnega besedila pomoči ali besedila GDPR z vsakim vnosom v obrazec.

en: User ID
sl: Uporabniško ime

en: User additional options
sl: Dodatne možnosti uporabnika

en: User denied geolocation
sl: Uporabnik je zavrnil geolokacijo

en: User email
sl: E-pošta uporabnika

en: User login
sl: Prijava uporabnika

en: User posts count
sl: Štejejo objave uporabnikov

en: User registration date
sl: Datum registracije uporabnika

en: Username Label
sl: Oznaka uporabniškega imena

en: Users with active membership
sl: Uporabniki z aktivnim članstvom

en: Validation Error Message
sl: Sporočilo o napaki pri preverjanju

en: Value color
sl: Barva vrednosti

en: Vertical offset
sl: Navpični odmik

en: View Category
sl: Poglej kategorijo

en: View Item
sl: Ogled predmeta

en: View Location
sl: Ogled lokacije

en: View Site
sl: Oglejte si spletno mesto

en: View more
sl: Poglej več

en: View posts
sl: Poglej objave

en: View posts label
sl: Oglejte si oznako objav

en: View track on the map
sl: Ogled poti na zemljevidu

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
sl: Priporočamo uporabo časovnega formata 24:00 za namene SEO in izpolnjevanje zahtev Googlovih strukturiranih podatkov. Uporabite čas, kot je 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
sl: Deaktivirali smo vtičnik Citadela Directory Lite. Zdaj lahko aktivirate in uživate v polni različici vtičnika.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
sl: Opazili smo, da je vtičnik WooCommerce Subscriptions aktiven, na voljo je funkcionalnost naročnin iz vtičnika Citadela Listing.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
sl: Opazili smo, da uporabljate zastarelo različico PHP, ki ni več podprta, zato <em>je bil vtičnik deaktiviran</em> . Poskrbite, da bo vaše spletno mesto hitro in varno, tako da <a href='%1$s'>nadgradite PHP na najnovejšo različico</a> . Minimalna zahteva za %2$s je <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
sl: Opazili smo, da uporabljate zastarelo različico WordPressa, zato <em>je bil vtičnik deaktiviran</em> . Prepričajte se, da je vaše spletno mesto varno in posodobljeno, tako da <a href='%1$s'>posodobite WordPress na najnovejšo različico</a> . Minimalna zahteva za %2$s je <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Web
sl: spletu

en: Website Link
sl: Povezava do spletnega mesta

en: Website Link Label
sl: Oznaka povezave do spletnega mesta

en: Website link rel attribute
sl: Atribut povezave do spletnega mesta rel

en: Wednesday
sl: sreda

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
sl: Pripomočki, prikazani na straneh s kategorijami artiklov.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
sl: Pripomočki, prikazani na straneh z lokacijami elementov.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
sl: Pripomočki, prikazani na straneh z objavami elementov.

en: Will be listed all available similar items.
sl: Navedeni bodo vsi podobni artikli, ki so na voljo.

en: With background
sl: Z ozadjem

en: With search form
sl: Z iskalnim obrazcem

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
sl: Z url bo na voljo dodaten vnos za vstavljanje prikazanega besedila namesto navadne povezave.

en: WooCommerce subscriptions
sl: Naročnine na WooCommerce

en: Works when block is the only block in a column.
sl: Deluje, ko je blok edini blok v stolpcu.

en: You do not have permission to upload files.
sl: Nimate dovoljenja za nalaganje datotek.

en: You must be logged in to post a review.
sl: Za objavo ocene morate biti prijavljeni.

en: Your rating
sl: Vaša ocena

en: Your reply to review
sl: Vaš odgovor na pregled

en: Your review
sl: Vaš pregled

en: blue : Blue color
sl: modra : modra barva

en: default image size
sl: privzeta velikost slike

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
sl: oz

en: red : Red color
sl: rdeča : rdeča barva
