Citadela Listing 5.7.15 - en to pl_PL translation catalogue (813 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
pl_PL: %s zakończył migrację. Wszystkie przedmioty, kategorie i lokalizacje z poprzedniego motywu katalogu AIT są teraz dostępne do użytku z wtyczką Citadela Listing.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
pl_PL: %s automatycznie migruje w tle wszystkie elementy, kategorie i lokalizacje z poprzedniego motywu katalogu AIT. Proces migracji może potrwać kilka minut. Powiadomimy Cię, kiedy migracja się zakończy. Możesz normalnie korzystać z WordPressa.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
pl_PL: Niezgodność wtyczki %s i PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
pl_PL: Niezgodność wtyczki %s z WordPress

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
pl_PL: %s niezgodność wtyczki

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
pl_PL: Wtyczka %s jest aktywna

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
pl_PL[0]: %s opinia
pl_PL[1]: %s opinie
pl_PL[2]: %s opinii

en: 0.1
pl_PL: 0,1

en: 404 Page
pl_PL: Strona 404

en: Actions:
pl_PL: Działania:

en: Add images to gallery
pl_PL: Dodaj obrazy do galerii

en: Add New Category
pl_PL: Dodaj nową kategorię

en: Add New Item
pl_PL: Dodaj nową pozycję

en: Add New Location
pl_PL: Dodaj nową lokalizację

en: Address
pl_PL: Adres

en: Address and Location
pl_PL: Adres i lokalizacja

en: Address and location
pl_PL: Adres i lokalizacja

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
pl_PL: Strony specjalne

en: Advanced Filters block displayed within search form
pl_PL: Blok zaawansowanych filtrów wyświetlany w formularzu wyszukiwania

en: Advanced header
pl_PL: Zaawansowany nagłówek

en: Advanced Header Design
pl_PL: Zaawansowany projekt nagłówka

en: Align Center
pl_PL: Wyrównaj do środka

en: Align Justify
pl_PL: Wyrównaj wyjustuj

en: Align Left
pl_PL: Wyrównaj do lewej

en: Align Right
pl_PL: Wyrównaj w prawo

en: Align Text Center
pl_PL: Wyrównaj środek tekstu

en: Align Text Justify
pl_PL: Wyrównaj tekst Wyrównaj

en: Align Text Left
pl_PL: Wyrównaj tekst do lewej

en: Align Text Right
pl_PL: Wyrównaj tekst do prawej

en: Alignment
pl_PL: Wyrównanie

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
pl_PL: Wszystkie automatycznie migrowane elementy, kategorie i lokalizacje zostały usunięte z Twojej bazy danych. Rozpoczął się nowy proces migracji.

en: All Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: All filters
pl_PL: Wszystkie filtry

en: All inputs
pl_PL: Wszystkie wejścia

en: All Items
pl_PL: Wszystkie przedmioty

en: All Locations
pl_PL: Wszystkie lokacje

en: All Special Pages
pl_PL: Wszystkie strony specjalne

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi zarządzać komentarzami do elementów Citadela.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
pl_PL: Zezwól klientowi na zarządzanie opiniami na temat produktów Citadela.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić kategorie dla przedmiotów Citadela.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić lokalizacje dla elementów Citadela.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić adres i lokalizację przedmiotów Citadela.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić kontakt dla elementów Citadela.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić zawartość elementów Citadela.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić wyciąg dla pozycji Citadela.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić wyróżnioną kategorię dla elementów Citadela.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić wyróżniony obraz dla elementów Citadela.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić ogólne opcje dla pozycji Citadela.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić plik śledzenia GPX dla elementów Citadela.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić galerię obrazów dla elementów Citadela.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
pl_PL: Zezwól klientowi na ustawienie opcji rozszerzenia elementu dla elementów Citadela.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić godziny otwarcia dla artykułów Citadela.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
pl_PL: Pozwól klientowi ustawić atrybuty strony dla produktów Citadela.

en: Already claimed
pl_PL: Już zajęte

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
pl_PL: Już otwarty element Post zostanie użyty jako post referencyjny.

en: Any active subscription
pl_PL: Dowolna aktywna subskrypcja

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: Appearance
pl_PL: Wygląd zewnętrzny

en: Approve
pl_PL: Zatwierdzić

en: Approve claim
pl_PL: Zatwierdź roszczenie

en: Approved
pl_PL: Zatwierdzony

en: Archives:
pl_PL: Archiwa:

en: Are you sure you want to decline this claim?
pl_PL: Czy na pewno chcesz odrzucić to roszczenie?

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Attributes
pl_PL: Atrybuty

en: Author archives:
pl_PL: Archiwa Autora:

en: Author biographical info
pl_PL: Informacje biograficzne autora

en: Author Details
pl_PL: Dane autora

en: Author name
pl_PL: Imię autora

en: Authors to display
pl_PL: Autorzy do wyświetlenia

en: Automatic height
pl_PL: Automatyczna wysokość

en: Automatic Listing Map
pl_PL: Automatyczna mapa aukcji

en: Automatic Listing Map (for posts)
pl_PL: Automatyczna mapa aukcji (dla postów)

en: Autoplay
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie

en: Background
pl_PL: Tło

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Background image
pl_PL: Zdjęcie w tle

en: Background on collapsed form
pl_PL: Tło zwiniętego formularza

en: Background settings
pl_PL: Ustawienia tła

en: Background type
pl_PL: Typ tła

en: blue : Blue color
pl_PL: niebieski: niebieski kolor;

en: Blur background
pl_PL: Rozmycie tła

en: Blur radius
pl_PL: Promień rozmycia

en: Border around filter group
pl_PL: Obramowanie grupy filtrów

en: Border around heading
pl_PL: Obramowanie wokół nagłówka

en: Border color
pl_PL: Kolor ramki

en: Border radius
pl_PL: Promień obramowania

en: Border settings
pl_PL: Ustawienia granicy

en: Border style
pl_PL: Styl obramowania

en: Border width
pl_PL: Szerokość granicy

en: Borders color
pl_PL: Kolor obramowań

en: Borders width
pl_PL: Szerokość obramowań

en: Bottom
pl_PL: Na dole

en: Bottom left
pl_PL: Na dole po lewej

en: Bottom right
pl_PL: Prawy dolny

en: Box layout
pl_PL: Układ pudełka

en: Box width
pl_PL: Szerokość pudełka

en: Button background color
pl_PL: Kolor tła przycisku

en: Button border radius
pl_PL: Promień obramowania przycisku

en: Button color
pl_PL: Kolor przycisku

en: Button settings
pl_PL: Ustawienia przycisków

en: Button style
pl_PL: Styl przycisku

en: Button text color
pl_PL: Kolor tekstu przycisku

en: Buttons
pl_PL: guziki

en: Cancel
pl_PL: Anulować

en: Captcha check failed!
pl_PL: Sprawdzanie captcha nie powiodło się!

en: Caption text
pl_PL: Tekst podpisu

en: Carousel autoplay enabled
pl_PL: Włączone autoodtwarzanie karuzeli

en: Carousel decoration color
pl_PL: Kolor dekoracji karuzeli

en: Carousel loop mode enabled
pl_PL: Włączony tryb pętli karuzeli

en: Carousel Options
pl_PL: Opcje karuzeli

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category archives:
pl_PL: Kategoria: Archiwum:

en: Category color
pl_PL: Kolor kategorii

en: Category decoration color
pl_PL: Kolor dekoracji kategorii

en: Category Details
pl_PL: Szczegóły kategorii

en: Category icon
pl_PL: Ikona kategorii

en: Center
pl_PL: Środek

en: Center left
pl_PL: Środkowy lewy

en: Center right
pl_PL: Środek po prawej

en: Change GPX track
pl_PL: Zmień ścieżkę GPX

en: Checkbox
pl_PL: Pole wyboru

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
pl_PL: Opcje wyboru dla wybranego typu wejścia. Wstaw jeden wybór w wierszu, podziel zapisaną wartość wejściową i tekst wyświetlany na wejściu za pomocą dwukropka.

en: Choose option
pl_PL: Wybierz opcję

en: Citadela - Special Pages
pl_PL: Cytadela – Strony specjalne

note: translators: %s plugin's name
en: Citadela Directory Lite
pl_PL: Katalog Cytadeli Lite

en: Citadela Half Layout Map Settings
pl_PL: Ustawienia mapy układu części Cytadeli

en: Citadela Item Page Layout
pl_PL: Układ strony przedmiotu w Cytadeli

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
pl_PL: Lista Cytadeli

en: Citadela Listing > Item Extension
pl_PL: Aukcja w Cytadeli &gt; Rozszerzenie przedmiotu

en: Citadela Listing Blocks
pl_PL: Bloki aukcji Cytadeli

en: Citadela Posts Blocks
pl_PL: Bloki słupów Cytadeli

en: Citadela Special Pages
pl_PL: Strony specjalne Cytadeli

en: Citadela Subscription
pl_PL: Subskrypcja Cytadeli

en: Claim as:
pl_PL: Zgłoś jako:

en: Claim Listing
pl_PL: Lista roszczeń

en: Claim listing has been approved
pl_PL: Lista roszczeń została zatwierdzona

en: Claim listing has been declined
pl_PL: Lista roszczeń została odrzucona

en: Claim Listing Request
pl_PL: Prośba o wystawienie roszczenia

en: Claim status
pl_PL: Stan roszczenia

en: Claimed by
pl_PL: Twierdził

en: Clear
pl_PL: Jasne

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
pl_PL: Kliknięcie przycisku poniżej spowoduje ponowne uruchomienie procesu migracji. Wszystkie automatycznie przeniesione elementy, kategorie i lokalizacje zostaną usunięte. Wszystkie ręcznie utworzone elementy, kategorie i lokalizacje nie zostaną usunięte. Następnie proces migracji rozpocznie się automatycznie.

en: Closed on mobile
pl_PL: Zamknięte na urządzeniach mobilnych

en: Cluster radius in px
pl_PL: Promień klastra w pikselach

en: Clusters are disabled.
pl_PL: Klastry są wyłączone.

en: Collapsible filters section.
pl_PL: Sekcja filtrów składanych.

en: Comments
pl_PL: Uwagi

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Content visible for:
pl_PL: Treść widoczna dla:

en: Copy and paste the JSON from this website:
pl_PL: Skopiuj i wklej JSON z tej witryny:

en: Couldn't find location, try different address.
pl_PL: Nie udało się znaleźć lokalizacji, wypróbuj inny adres.

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
pl_PL[0]: %1$s opinia dla „%2$s”
pl_PL[1]: %1$s opinie dla &ldquo;%2$s&rdquo;
pl_PL[2]: %1$s opinii dla &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Cover
pl_PL: Pokrywa

en: Cover column height
pl_PL: Wysokość kolumny osłony

en: Cover image
pl_PL: Okładka

en: Current block view
pl_PL: Aktualny widok bloku

en: Custom
pl_PL: Zwyczaj

en: Custom Height Settings
pl_PL: Niestandardowe ustawienia wysokości

en: Custom inputs
pl_PL: Wejścia niestandardowe

en: Custom shadow
pl_PL: Niestandardowy cień

en: Customized options for mobile screen width.
pl_PL: Dostosowane opcje szerokości ekranu telefonu komórkowego.

en: Dark
pl_PL: Ciemny

en: Data migration
pl_PL: Migracja danych

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
pl_PL: Dane wejść bez wartości nie będą wyświetlane.

en: Date
pl_PL: Data

en: Date archives:
pl_PL: Archiwa dat:

en: Date color
pl_PL: Kolor daty

en: Decide if email address is visible for visitors
pl_PL: Zdecyduj, czy adres e-mail jest widoczny dla odwiedzających

en: Decline
pl_PL: Spadek

en: Decline claim
pl_PL: Odrzuć roszczenie

en: Decoration color
pl_PL: Kolor dekoracji

en: Default
pl_PL: Domyślna

en: default image size
pl_PL: domyślny rozmiar obrazu

en: Default Layout Options
pl_PL: Domyślne opcje układu

en: Default Search Results
pl_PL: Domyślne wyniki wyszukiwania

en: Default Search Results Page
pl_PL: Domyślna strona wyników wyszukiwania

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
pl_PL: Domyślny tekst wyboru, wyświetlany jako pierwsza opcja w wyborze.

en: Default shadow
pl_PL: Domyślny cień

en: Default size
pl_PL: Rozmiar domyślny

en: Delay between slides
pl_PL: Opóźnienie między slajdami

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description text that appear on edit page with new input.
pl_PL: Tekst opisu, który pojawia się na stronie edycji z nowymi danymi wejściowymi.

en: Design Options
pl_PL: Opcje projektowe

en: Desktop
pl_PL: Pulpit

en: Desktop size
pl_PL: Rozmiar pulpitu

en: Disable filters button label
pl_PL: Wyłącz etykietę przycisku filtrów

en: Disable geolocation button label
pl_PL: Wyłącz etykietę przycisku geolokalizacji

en: Display name
pl_PL: Wyświetlana nazwa

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
pl_PL: Wyświetlane są najbliższe elementy według ich współrzędnych GPS.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
pl_PL: Wyświetlone zostaną posty podobne do wybranego elementu referencyjnego Post.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
pl_PL: Wyświetla adres, numer telefonu i inne informacje kontaktowe określonej pozycji aukcji.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
pl_PL: Wyświetla przycisk, który otwiera nawigację Map Google do lokalizacji elementu Post.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
pl_PL: Wyświetla przycisk do pobrania pliku GPX przypisanego do elementu.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
pl_PL: Wyświetla formularz kontaktowy, który wysyła wiadomość e-mail bezpośrednio na adres e-mail określonego przedmiotu aukcji.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
pl_PL: Wyświetla zawartość tylko dla użytkowników z aktywnym członkostwem lub tylko dla odwiedzających bez członkostwa.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
pl_PL: Wyświetla treść napisaną w edytorze wizualnym określonego elementu aukcji.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
pl_PL: Wyświetla galerię obrazów przypisanych do posta elementu.

en: Displays information about author on author archive page.
pl_PL: Wyświetla informacje o autorze na stronie archiwum autora.

en: Displays information about selected authors.
pl_PL: Wyświetla informacje o wybranych autorach.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
pl_PL: Wyświetla informacje z wejść rozszerzenia elementu przypisanych do elementu.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
pl_PL: Wyświetla kategorie aukcji na podstawie określonego filtra. Może wyświetlać nadrzędne kategorie lub podkategorie z określonej kategorii.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
pl_PL: Wyświetla listę przedmiotów na podstawie bieżącej strony kategorii/lokalizacji lub wyników z formularza wyszukiwania.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
pl_PL: Wyświetla listę przedmiotów na podstawie filtrów. Na przykład przedmioty tylko z określonej kategorii, lokalizacji lub polecane przedmioty.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
pl_PL: Wyświetla listę przedmiotów na mapie na podstawie filtrów. Na przykład przedmioty tylko z określonej kategorii, lokalizacji lub polecane przedmioty.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
pl_PL: Wyświetla listę przedmiotów podobnych do wybranego wpisu dotyczącego przedmiotu referencyjnego.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
pl_PL: Wyświetla lokalizacje aukcji na podstawie określonego filtra. Może wyświetlać lokalizacje nadrzędne lub podlokalizacje z określonej lokalizacji.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
pl_PL: Wyświetla listę podkategorii na podstawie bieżącej strony kategorii.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
pl_PL: Wyświetla listę podlokalizacji na podstawie bieżącej strony kategorii.

en: Displays main item image of specific listing item.
pl_PL: Wyświetla główny obraz przedmiotu określonego przedmiotu aukcji.

en: Displays opening hours of specific listing item.
pl_PL: Wyświetla godziny otwarcia określonej pozycji aukcji.

en: Displays posts based on current results from search form.
pl_PL: Wyświetla posty na podstawie aktualnych wyników z formularza wyszukiwania.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
pl_PL: Wyświetla posty na podstawie bieżących wyników na domyślnej stronie wyników wyszukiwania WordPress.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
pl_PL: Wyświetla posty na mapie na podstawie filtrów. Na przykład posty tylko z określonej kategorii lub lokalizacji.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
pl_PL: Wyświetla odpowiednie pozycje aukcji automatycznie na podstawie bieżącej strony. Na przykład wyniki wyszukiwania lub lokalizacja szczegółów przedmiotu.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
pl_PL: Wyświetla odpowiednie posty automatycznie na podstawie bieżącej strony. Na przykład wyniki wyszukiwania lub lokalizacja szczegółów posta.

en: Displays the button and the form for claim listing.
pl_PL: Wyświetla przycisk i formularz dla listy roszczeń.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
pl_PL: Wyświetla nadchodzące wydarzenia dotyczące określonego elementu aukcji.

en: Distance
pl_PL: Dystans

en: Distance option label
pl_PL: Etykieta opcji odległości

en: Distance unit
pl_PL: Jednostka odległości

en: Do not show
pl_PL: Nie pokazuj

en: Do not show endpoints
pl_PL: Nie pokazuj punktów końcowych

en: Do not use Item Detail special page settings
pl_PL: Nie używaj specjalnych ustawień strony Szczegóły pozycji

en: Download GPX file
pl_PL: Pobierz plik GPX

en: Drop GPX file here
pl_PL: Upuść plik GPX tutaj

en: Dynamic track visibility
pl_PL: Dynamiczna widoczność toru

en: Easy Admin
pl_PL: Łatwy administrator

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
pl_PL: Easy Admin oferuje uproszczoną administrację WordPress bez zbędnych zakłóceń.

en: Edit Category
pl_PL: Edytuj kategorię

en: Edit Item
pl_PL: Edytuj rzecz

en: Edit Location
pl_PL: Edytuj lokalizację

en: Edit Special Page
pl_PL: Edytuj stronę specjalną

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email Help
pl_PL: Pomoc przez e-mail

en: Email Label
pl_PL: Etykieta e-mail

en: Email Message
pl_PL: Wiadomość e-mail

en: Email settings
pl_PL: Ustawienia poczty e-mail

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
pl_PL: Adres e-mail używany jako nadawca w wiadomości e-mail, upewnij się, że adres e-mail odpowiada domenie Twojej witryny.

en: Empty map behavior
pl_PL: Zachowanie pustej mapy

en: Empty value to show all similar items.
pl_PL: Pusta wartość, aby wyświetlić wszystkie podobne elementy.

en: Enable
pl_PL: Włączać

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
pl_PL: Włącz i wstaw wejścia dostępne dla filtrów za pomocą menu

en: Enable and insert inputs via menu
pl_PL: Włącz i wstaw wejścia za pomocą menu

en: Enable bundled subscriptions
pl_PL: Włącz subskrypcje pakietowe

en: Enable Gutenberg editor
pl_PL: Włącz edytor Gutenberg

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
pl_PL: Znaczniki punktów końcowych są wyświetlane w miejscu pierwszego i samego punktu końcowego przesłanej ścieżki GPX.

en: Event Details
pl_PL: Szczegóły wydarzenia

en: Event Image Options
pl_PL: Opcje obrazu wydarzenia

en: Every segment in track
pl_PL: Każdy segment na torze

en: Everything
pl_PL: Wszystko

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
pl_PL: Przykład wstawionych wartości: %s

en: Excerpt
pl_PL: Fragment

en: Feature is disabled
pl_PL: Funkcja jest wyłączona

en: Featured
pl_PL: Wyróżniony

en: Featured Category
pl_PL: Polecana kategoria

en: Featured category
pl_PL: Polecana kategoria

en: Featured image
pl_PL: Przedstawiony obraz

en: Featured items first
pl_PL: Polecane przedmioty jako pierwsze

en: Featured location
pl_PL: Polecana lokalizacja

en: Fill all required fields, please.
pl_PL: Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Filter posts
pl_PL: Filtruj posty

en: Filter special pages list
pl_PL: Filtruj listę stron specjalnych

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Filters background color
pl_PL: Filtruje kolor tła

en: Filters Design
pl_PL: Projektowanie filtrów

en: Filters group name
pl_PL: Filtruje nazwę grupy

en: Filters settings
pl_PL: Ustawienia filtrów

en: Filters to specify results of displayed items.
pl_PL: Filtry do określenia wyników wyświetlanych elementów.

en: Find address
pl_PL: Znajdź adres

en: Fix width
pl_PL: Ustal szerokość

en: Fixed
pl_PL: Naprawił

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
pl_PL: Aby uzyskać więcej informacji, zobacz %s.

en: Force box width to selected value.
pl_PL: Wymuś szerokość pola do wybranej wartości.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
pl_PL: Wymuś styl tabeli dla wyświetlanych danych, dłuższe wartości nie są przenoszone pod etykietą.

en: Form
pl_PL: Formularz

en: Form inside map breakpoint
pl_PL: Formularz wewnątrz punktu przerwania mapy

en: Form settings
pl_PL: Ustawienia formularza

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: Full horizontal
pl_PL: Pełny poziomy

en: Full vertical
pl_PL: Pełna pionowa

en: Fullwidth page
pl_PL: Pełna szerokość strony

en: Gallery Options
pl_PL: Opcje galerii

en: General
pl_PL: Ogólny

en: General background
pl_PL: Ogólne tło

en: General options
pl_PL: Opcje ogólne

en: General options for desktop.
pl_PL: Ogólne opcje pulpitu.

en: General settings
pl_PL: Ustawienia główne

en: Geolocation search settings
pl_PL: Ustawienia wyszukiwania geolokalizacji

en: Get directions
pl_PL: Wyznacz trasę

en: Google Maps API Key
pl_PL: Klucz API Map Google

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
pl_PL: Klucz Google Maps API jest wymagany przez Google. Jest niezbędny dla wszystkich stron internetowych, które korzystają z zaawansowanych funkcji map, takich jak wyświetlanie elementów aukcji na mapie. Dowiedz się więcej o tym, jak uzyskać klucz API, z %1$sponiższego samouczka%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
pl_PL: Google reCaptcha chroni Twoją witrynę przed spamem i innymi automatycznymi przesyłaniem formularzy przez boty spamujące. Jeśli korzystasz z rozwiązania innej firmy do ochrony formularzy w swojej witrynie, zignoruj następujące kluczowe dane wejściowe.

en: Google reCaptcha v3 Keys
pl_PL: Klucze Google reCaptcha v3

en: GPX file successfully loaded!
pl_PL: Plik GPX został pomyślnie załadowany!

en: GPX files
pl_PL: Pliki GPX

en: GPX Track
pl_PL: Ścieżka GPX

en: GPX Tracks
pl_PL: Ścieżki GPX

en: Gradient degree
pl_PL: Stopień gradientu

en: Grid size
pl_PL: Wielkość kratownicy

en: Group name
pl_PL: Nazwa grupy

en: Half layout page
pl_PL: Połowa strony układu

en: Header menu settings
pl_PL: Ustawienia menu nagłówka

en: Header opened or closed by default.
pl_PL: Nagłówek domyślnie otwarty lub zamknięty.

en: Header settings
pl_PL: Ustawienia nagłówka

en: Height unit
pl_PL: Jednostka wzrostu

en: Help text displayed with Email input.
pl_PL: Tekst pomocy wyświetlany przy wprowadzaniu wiadomości e-mail.

en: Help text displayed with Message input.
pl_PL: Tekst pomocy wyświetlany przy wprowadzaniu wiadomości.

en: Help text displayed with Name input.
pl_PL: Tekst pomocy wyświetlany po wprowadzeniu nazwy.

en: Help text displayed with Subject input.
pl_PL: Tekst pomocy wyświetlany przy wprowadzaniu tematu.

en: Help texts
pl_PL: Teksty pomocy

en: Hide empty values
pl_PL: Ukryj puste wartości

en: Hide Location input
pl_PL: Ukryj wprowadzanie lokalizacji

en: Hide map
pl_PL: Ukryj mapę

en: Hide selected filters
pl_PL: Ukryj wybrane filtry

en: Hide selected inputs
pl_PL: Ukryj wybrane wejścia

en: Hide unchecked checkbox
pl_PL: Ukryj niezaznaczone pole wyboru

en: Horizontal offset
pl_PL: Przesunięcie poziome

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
pl_PL: Jeśli ta opcja zostanie wybrana, będzie dostępna w filtrach dla postów pozycji.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
pl_PL: Jeśli chcesz korzystać z własnej wtyczki WooCommerce Subscriptions, po prostu dezaktywuj dołączoną wersję poniżej i aktywuj wtyczkę.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
pl_PL: Jeśli ślad GPX składa się z kilku segmentów, znaczniki punktów końcowych są wyświetlane w miejscu początku i końca każdego segmentu.

en: Image focus
pl_PL: Ostrość obrazu

en: Image height
pl_PL: Wysokość obrazu

en: Image height unit
pl_PL: Jednostka wysokości obrazu

en: Image position
pl_PL: Pozycja obrazu

en: Image repeat
pl_PL: Powtarzanie obrazu

en: Image scroll
pl_PL: Przewijanie obrazu

en: Image size
pl_PL: Rozmiar obrazu

en: Images caption text
pl_PL: Tekst podpisu obrazów

en: Images gallery
pl_PL: Galeria zdjęć

en: Images vertical align
pl_PL: Wyrównanie obrazów w pionie

en: Infinite loop
pl_PL: Nieskończona pętla

en: Input choices
pl_PL: Opcje wprowadzania

en: Input description
pl_PL: Opis wejścia

en: Input field name that appear on edit page.
pl_PL: Nazwa pola wejściowego, która pojawia się na stronie edycji.

en: Input identifier
pl_PL: Identyfikator wejścia

en: Input label
pl_PL: Etykieta wejściowa

en: Input labels
pl_PL: Etykiety wejściowe

en: Input type
pl_PL: Typ wejścia

en: Inputs contain validation errors.
pl_PL: Wejścia zawierają błędy walidacji.

en: Inputs group
pl_PL: Grupa wejść

en: Insert from media
pl_PL: Wstaw z nośnika

en: Insert unit that will be displayed with number value.
pl_PL: Wstaw jednostkę, która będzie wyświetlana z wartością liczbową.

en: Inside image
pl_PL: Obraz wewnętrzny

en: Integrations
pl_PL: Integracje

en: Invalid file format
pl_PL: Nieprawidłowy format pliku

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
pl_PL: Wygląda na to, że nie możemy znaleźć tego, czego szukasz.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
pl_PL: Umożliwi to zbudowanie strony ze szczegółami całego przedmiotu. Żadne bloki nie będą dziedziczone ze specjalnej strony szczegółów pozycji.

[ctx: Item]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowe

en: Item already claimed
pl_PL: Przedmiot już odebrany

en: Item author
pl_PL: Autor elementu

en: Item Categories widgets area
pl_PL: Obszar widżetów kategorii przedmiotów

en: Item category
pl_PL: Kategoria przedmiotu

en: Item Claim Listing
pl_PL: Wykaz reklamacji przedmiotu

en: Item Contact Details
pl_PL: Dane kontaktowe przedmiotu

en: Item Contact Form
pl_PL: Formularz kontaktowy przedmiotu

en: Item Content
pl_PL: Zawartość przedmiotu

en: Item Detail
pl_PL: Szczegóły przedmiotu

en: Item Detail Page
pl_PL: Strona ze szczegółami przedmiotu

en: Item detail page slug
pl_PL: Uruchomienie strony ze szczegółami przedmiotu

en: Item Details
pl_PL: szczegóły produktu

en: Item Events
pl_PL: Przedmiot Zdarzenia

en: Item Extension
pl_PL: Rozszerzenie przedmiotu

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
pl_PL: Rozszerzenie przedmiotu umożliwia tworzenie dodatkowych danych wejściowych na stronach edycji postów o przedmiotach.

en: Item Featured Image
pl_PL: Polecane zdjęcie

en: Item Gallery
pl_PL: Galeria przedmiotów

en: Item Get Directions
pl_PL: Pozycja Uzyskaj wskazówki

en: Item GPX Download
pl_PL: Pobieranie pozycji GPX

en: Item has been claimed
pl_PL: Przedmiot został odebrany

en: Item Image Options
pl_PL: Opcje obrazu elementu

en: Item location
pl_PL: Lokalizacja przedmiotu

en: Item Locations widgets area
pl_PL: Obszar widżetów lokalizacji przedmiotów

en: Item Opening Hours
pl_PL: Godziny otwarcia przedmiotu

en: Item Options
pl_PL: Opcje pozycji

en: Item owner reply.
pl_PL: Odpowiedź właściciela przedmiotu.

en: Item pending moderation from admin
pl_PL: Element oczekujący na moderację od administratora

en: Item Review
pl_PL: Recenzja przedmiotu

en: Item Reviews
pl_PL: Recenzje przedmiotów

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
pl_PL: Recenzje przedmiotów rozszerza komentarze WordPress, aby umożliwić odwiedzającym witrynę pozostawienie recenzji i ocen dla postów na temat przedmiotów.

en: Item widgets area
pl_PL: Obszar widżetów przedmiotów

en: Item:
pl_PL: Przedmiot:

en: Items
pl_PL: Przedmiotów

en: Keep header closed by default on mobile.
pl_PL: Pozostaw nagłówek domyślnie zamknięty na urządzeniu mobilnym.

en: Kilometers
pl_PL: Kilometry

en: Label color
pl_PL: Kolor etykiety

en: Label for email field
pl_PL: Etykieta pola e-mail

en: Label for submit button
pl_PL: Etykieta przycisku przesyłania

en: Label for username field
pl_PL: Etykieta pola nazwy użytkownika

en: Label used for Email input.
pl_PL: Etykieta używana do wprowadzania wiadomości e-mail.

en: Label used for Message textarea.
pl_PL: Etykieta używana w obszarze tekstowym wiadomości.

en: Label used for Name input.
pl_PL: Etykieta używana do wprowadzania nazwy.

en: Label used for Subject input.
pl_PL: Etykieta używana do wprowadzania tematu.

en: Label width
pl_PL: Szerokość etykiety

en: Large
pl_PL: Wielki

en: Large button
pl_PL: Duży przycisk

en: Large size
pl_PL: Duży rozmiar

en: Latitude
pl_PL: Szerokość

en: Leave a review
pl_PL: Zostaw opinię

en: Leave empty to not use this option.
pl_PL: Pozostaw puste, aby nie używać tej opcji.

en: Left
pl_PL: Lewy

en: Limit displayed posts
pl_PL: Ogranicz wyświetlane posty

en: Line under heading
pl_PL: Linia pod nagłówkiem

en: Lines color
pl_PL: Kolor linii

en: Lines decoration
pl_PL: Dekoracja linii

en: Link label
pl_PL: Etykieta linku

en: Links color
pl_PL: Kolor linków

en: List layout
pl_PL: Układ listy

en: Listing Advanced Filters
pl_PL: Zaawansowane filtry aukcji

en: Listing Author Detail
pl_PL: Szczegóły autora aukcji

en: Listing Authors List
pl_PL: Lista autorów listy

en: Listing Categories List
pl_PL: Lista kategorii aukcji

en: Listing Category Page
pl_PL: Strona kategorii aukcji

en: Listing Items List
pl_PL: Wystawianie listy przedmiotów

en: Listing Location Page
pl_PL: Strona lokalizacji aukcji

en: Listing Locations List
pl_PL: Lista lokalizacji aukcji

en: Listing Map
pl_PL: Mapa aukcji

en: Listing Map (for posts)
pl_PL: Mapa aukcji (dla postów)

en: Listing Membership Content
pl_PL: Wystawianie treści członkostwa

en: Listing Search Form
pl_PL: Formularz wyszukiwania aukcji

en: Listing Search Results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania aukcji

en: Listing Similar Items
pl_PL: Wystawianie podobnych przedmiotów

en: Listing Subcategories List
pl_PL: Lista podkategorii aukcji

en: Listing Sublocations List
pl_PL: Wyświetlanie listy podlokacji

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Location Details
pl_PL: Szczegóły lokalizacji

en: Locations
pl_PL: Lokalizacje

en: Log Out
pl_PL: Wyloguj

en: Logged in text
pl_PL: Zalogowany tekst

en: Logical operator
pl_PL: Operator logiczny

en: Longitude
pl_PL: Długość geograficzna

en: Map provider
pl_PL: Dostawca map

en: Maps provider
pl_PL: Dostawca map

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
pl_PL: Oznacz kategorię jako polecaną, aby nadać jej priorytet w wyświetlanych wynikach.

en: Mark Item post as featured
pl_PL: Oznacz element jako polecany

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
pl_PL: Oznacz lokalizację jako polecaną, aby nadać jej priorytet w wyświetlanych wynikach.

en: Marker Cluster Settings
pl_PL: Ustawienia klastra znaczników

en: Markers
pl_PL: Markery

en: Markers & GPX Tracks
pl_PL: Markery i tory GPX

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
pl_PL: Znaczniki w odległości mniejszej niż promień %spx są grupowane w klastry. Ustaw 0, aby wyłączyć klastry.

en: Max number of items
pl_PL: Maksymalna liczba przedmiotów

en: Maximum displayed posts
pl_PL: Maksymalna liczba wyświetlanych postów

en: Maximum distance
pl_PL: Maksymalna odległość

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
pl_PL: Przekroczono maksymalną liczbę pozycji dla bieżącej subskrypcji.

en: Maximum width
pl_PL: Maksymalna szerokość

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Medium size
pl_PL: Średni rozmiar

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
pl_PL: Połącz pola wyboru w grupę filtrów i pokaż je razem w filtrach frontendu. Możesz użyć większej liczby grup, używając różnych nazw grup.

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
pl_PL: Komunikat wyświetlany, gdy wysłanie formularza nie powiodło się z powodu problemu po stronie serwera.

en: Message displayed when the form validation failed.
pl_PL: Komunikat wyświetlany, gdy walidacja formularza nie powiodła się.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
pl_PL: Komunikat wyświetlany po pomyślnym wysłaniu formularza.

en: Message for the email notification
pl_PL: Wiadomość do powiadomienia e-mail

en: Message Help
pl_PL: Wiadomość Pomoc

en: Message Label
pl_PL: Etykieta wiadomości

en: Metabox content settings
pl_PL: Ustawienia zawartości metaboksu

en: Migration finished
pl_PL: Migracja zakończona

en: Migration in progress
pl_PL: Migracja w toku

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
pl_PL: Migracja jest obecnie w toku. Po zakończeniu migracji będzie można ponownie uruchomić.

en: Migration restarted
pl_PL: Migracja została wznowiona

en: Minimum height unit
pl_PL: Minimalna jednostka wysokości

en: Minimum image height
pl_PL: Minimalna wysokość obrazu

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
pl_PL: Minimalna wysokość mapy może różnić się o określoną wartość ze względu na potrzeby zawartości wewnętrznej mapy.

en: Missing required GPX data
pl_PL: Brak wymaganych danych GPX

en: Mobile
pl_PL: mobilny

en: Mobile size
pl_PL: Rozmiar mobilny

en: Mobile width breakpoint
pl_PL: Punkt przerwania szerokości mobilnej

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Move backward
pl_PL: Przesuń się do tyłu

en: Move forward
pl_PL: Ruszaj naprzód

en: Multiselect
pl_PL: Wielokrotny wybór

en: Name Help
pl_PL: Nazwa pomocy

en: Name Label
pl_PL: Etykieta nazwy

en: Name of sender displayed in received email.
pl_PL: Nazwa nadawcy wyświetlana w otrzymanej wiadomości e-mail.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
pl_PL: Nazwa zakładki ustawień na stronie Edycja pozycji.

en: New Category Name
pl_PL: Nowa nazwa kategorii

en: New Item
pl_PL: Nowy przedmiot

en: New Location Name
pl_PL: Nowa nazwa lokalizacji

en: Newer reviews
pl_PL: Nowsze opinie

en: Next
pl_PL: Następny

en: Night
pl_PL: Noc

en: No border
pl_PL: Bez granic

en: No borders
pl_PL: Brak granic

en: No Items found
pl_PL: Nie znaleziono przedmiotów

en: No Items found in Trash
pl_PL: W Koszu nie znaleziono żadnych przedmiotów

en: No lines
pl_PL: Brak linii

en: No posts found
pl_PL: nie znaleziono postów

en: No repeat
pl_PL: Bez powtórzeń

en: No results found.
pl_PL: Nie znaleziono wyników.

en: No shadow
pl_PL: Bez cienia

en: No special pages found.
pl_PL: Nie znaleziono stron specjalnych.

en: No users found
pl_PL: Nie znaleziono użytkowników

en: Non-membership visitors
pl_PL: Goście niebędący członkami

en: None
pl_PL: Nic

en: Note
pl_PL: Notatka

en: Notification messages
pl_PL: Powiadomienia

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
pl_PL: Powiadomienie, gdy przedmiot jest już odebrany. Pozostaw puste, aby ukryć powiadomienie.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
pl_PL: Powiadomienie, gdy element oczekuje na moderację od administratora. Pozostaw puste, aby ukryć powiadomienie.

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: Number
pl_PL: Numer

en: Number of items
pl_PL: Liczba przedmiotów

en: Older reviews
pl_PL: Starsze opinie

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
pl_PL: Jedna myśl o „%1$s”

en: Only featured
pl_PL: Tylko polecane

en: Only featured items
pl_PL: Tylko polecane przedmioty

en: Only parent categories
pl_PL: Tylko kategorie nadrzędne

en: Only parent locations
pl_PL: Tylko lokalizacje nadrzędne

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl_PL: Ups! Nie można znaleźć tej strony.

en: Open image in popup
pl_PL: Otwórz obraz w wyskakującym okienku

en: Opened by default
pl_PL: Otwarte domyślnie

en: Opening Hours
pl_PL: Godziny otwarcia

en: Opening hours
pl_PL: Godziny otwarcia

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Order by
pl_PL: Zamów przez

en: Order number
pl_PL: Numer zamówienia

en: Order Options
pl_PL: Opcje zamówienia

en: Organizer:
pl_PL: Organizator:

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: Page template
pl_PL: Szablon strony

en: Parent Category
pl_PL: Kategoria nadrzędna

en: Parent Category:
pl_PL: Kategoria nadrzędna:

en: Parent Location
pl_PL: Lokalizacja rodzica

en: Parent Location:
pl_PL: Lokalizacja rodzica:

en: Pending
pl_PL: W oczekiwaniu

en: Performance Settings
pl_PL: Ustawienia wydajności

en: Plugin Activation
pl_PL: Aktywacja wtyczki

en: Position unavailable
pl_PL: Pozycja niedostępna

en: post | posts
pl_PL[0]: Poczta

en: Post has not selected any term.
pl_PL: Post nie wybrał żadnego terminu.

en: Post Options
pl_PL: Opcje postów

[ctx: post type general name]
en: Items
pl_PL: Przedmiotów

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
pl_PL: Strony specjalne

[ctx: post type menu name]
en: Items
pl_PL: Przedmiotów

[ctx: post type singular name]
en: Item
pl_PL: Przedmiot

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
pl_PL: Strona specjalna

en: Posts Author Page
pl_PL: Strona autora postów

en: Posts Category Page
pl_PL: Strona kategorii postów

en: Posts Date Page
pl_PL: Posty Data Strona

en: Posts navigation
pl_PL: Nawigacja po postach

en: Posts number color
pl_PL: Kolor numeru postów

en: Posts Search Form
pl_PL: Formularz wyszukiwania postów

en: Posts Search Results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania postów

en: Posts Tag Page
pl_PL: Strona z tagami postów

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Proportional image height
pl_PL: Proporcjonalna wysokość obrazu

en: Radial gradient
pl_PL: Gradient promieniowy

en: Random
pl_PL: Losowy

en: Rating
pl_PL: Ocena

en: Rating stars color
pl_PL: Kolor gwiazdek oceny

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
pl_PL: Ostatnio aktywowany motyw nie jest zgodny z wtyczką %s, dlatego wtyczka została dezaktywowana.

en: Recommended map height
pl_PL: Zalecana wysokość mapy

en: red : Red color
pl_PL: czerwony: czerwony kolor;

en: Reference Item Post
pl_PL: Pozycja odniesienia Post

en: Remove GPX track
pl_PL: Usuń ścieżkę GPX

en: Remove Image
pl_PL: Usuń obraz

en: Repeat
pl_PL: Powtarzać

en: Repeat horizontally
pl_PL: Powtórz poziomo

en: Repeat vertically
pl_PL: Powtórz w pionie

en: Respond to review
pl_PL: Odpowiedz na opinię

en: Responsive options applied under screen width
pl_PL: Opcje responsywne zastosowane pod szerokością ekranu

en: Restart migration
pl_PL: Uruchom ponownie migrację

en: Results include at least one of selected filters.
pl_PL: Wyniki zawierają co najmniej jeden z wybranych filtrów.

en: Results must include all selected filters.
pl_PL: Wyniki muszą zawierać wszystkie wybrane filtry.

en: Reviews
pl_PL: Opinie

en: Right
pl_PL: Prawidłowy

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Save Settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Scroll
pl_PL: Zwój

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search by geolocation
pl_PL: Szukaj według geolokalizacji

en: Search Categories
pl_PL: Kategorie wyszukiwania

en: Search for authors
pl_PL: Szukaj autorów

en: Search for posts
pl_PL: Szukaj postów

en: Search for reference item post
pl_PL: Wyszukaj post elementu referencyjnego

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
pl_PL: Formularz wyszukiwania jest wyświetlany wewnątrz mapy na ekranie o szerokości większej niż

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
pl_PL: Formularz wyszukiwania, który pozwala odwiedzającym przeszukiwać pozycje aukcji według słowa kluczowego, kategorii lub lokalizacji.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
pl_PL: Formularz wyszukiwania, który umożliwia odwiedzającym wyszukiwanie postów według słowa kluczowego, kategorii lub lokalizacji.

en: Search Items
pl_PL: Wyszukaj przedmioty

en: Search keyword
pl_PL: Wyszukaj słowo kluczowe

en: Search Locations
pl_PL: Wyszukaj lokalizacje

en: Search results for:
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla:

en: Search Special ages
pl_PL: Szukaj Specjalne grupy wiekowe

en: Secret Key
pl_PL: Sekretny klucz

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select alignment
pl_PL: Wybierz wyrównanie

en: Select an Item
pl_PL: Wybierz przedmiot

en: Select Category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select featured category
pl_PL: Wybierz polecaną kategorię

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select layout
pl_PL: Wybierz układ

en: Select Location
pl_PL: Wybierz lokalizację

en: Select position of unit displayed with number value.
pl_PL: Wybierz pozycję jednostki wyświetlanej z wartością liczbową.

en: Select size
pl_PL: Wybierz rozmiar

en: Select type input cannot use AND operator.
pl_PL: Wprowadzane dane typu Select nie mogą używać operatora AND.

en: Select type of input field.
pl_PL: Wybierz typ pola wejściowego.

en: Select your rating, please.
pl_PL: Wybierz swoją ocenę, proszę.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
pl_PL: Wybrana kategoria będzie traktowana priorytetowo i będzie prezentować wpis na mapie.

en: Selected post is no more published.
pl_PL: Wybrany post nie jest już opublikowany.

en: Selected posts
pl_PL: Wybrane posty

en: Selected posts are no more published.
pl_PL: Wybrane posty nie są już publikowane.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
pl_PL: Wybrany post referencyjny zostanie wyświetlony przed wszystkimi innymi podobnymi postami.

en: Send Button Text
pl_PL: Wyślij tekst przycisku

en: Sender Email
pl_PL: E-mail nadawcy

en: Sender Name
pl_PL: Imię nadawcy

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
pl_PL: Serwer napotkał błąd. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z administratorem strony.

en: Server Error Message
pl_PL: Komunikat o błędzie serwera

en: Settings Saved
pl_PL: Ustawienia zapisane

en: Shadow
pl_PL: Cień

en: Shadow color
pl_PL: Kolor cienia

en: Shadow settings
pl_PL: Ustawienia cieni

en: Show address
pl_PL: Pokaż adres

en: Show advanced filters
pl_PL: Pokaż zaawansowane filtry

en: Show author image
pl_PL: Pokaż obraz autora

en: Show biographical info
pl_PL: Pokaż informacje biograficzne

en: Show categories
pl_PL: Pokaż kategorie

en: Show Category description
pl_PL: Pokaż opis kategorii

en: Show Category icon
pl_PL: Pokaż ikonę kategorii

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
pl_PL: Pokaż formularz kontaktowy na stronie, która wysyła wiadomość e-mail na zdefiniowany adres e-mail

en: Show cover image
pl_PL: Pokaż zdjęcie na okładkę

en: Show data
pl_PL: Pokaż dane

en: Show date
pl_PL: Pokaż datę

en: Show description
pl_PL: Pokaż opis

en: Show Email Address
pl_PL: Pokaż Adres E-mail

en: Show empty map
pl_PL: Pokaż pustą mapę

en: Show featured image
pl_PL: Pokaż polecany obraz

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
pl_PL: Pokaż polecane elementy na górze listy przed wszystkimi innymi postami.

en: Show filters group title
pl_PL: Pokaż tytuł grupy filtrów

en: Show link
pl_PL: Pokaż link

en: Show link label input
pl_PL: Pokaż dane wejściowe etykiety linku

en: Show Location description
pl_PL: Pokaż opis lokalizacji

en: Show Location icon
pl_PL: Pokaż ikonę lokalizacji

en: Show locations
pl_PL: Pokaż lokalizacje

en: Show more
pl_PL: Pokaż więcej

en: Show navigation arrows
pl_PL: Pokaż strzałki nawigacyjne

en: Show on map
pl_PL: Pokaż na mapie

en: Show only categories marked as featured.
pl_PL: Pokaż tylko kategorie oznaczone jako polecane.

en: Show only featured category
pl_PL: Pokaż tylko polecaną kategorię

en: Show only locations marked as featured.
pl_PL: Pokaż tylko lokalizacje oznaczone jako polecane.

en: Show Opening Hours
pl_PL: Pokaż godziny otwarcia

en: Show pagination bullets
pl_PL: Pokaż punktory stronicowania

en: Show posts number
pl_PL: Pokaż liczbę postów

en: Show price
pl_PL: Pokaż cenę

en: Show rating
pl_PL: Pokaż ocenę

en: Show reference Item Post
pl_PL: Pokaż referencję Pozycja Post

en: Show selected filters
pl_PL: Pokaż wybrane filtry

en: Show selected inputs
pl_PL: Pokaż wybrane wejścia

en: Show similar posts from the same:
pl_PL: Pokaż podobne posty z tego samego:

en: Show Streetview
pl_PL: Pokaż widok ulicy

en: Show submit filter button
pl_PL: Pokaż przycisk filtra przesyłania

en: Show subtitle
pl_PL: Pokaż napisy

en: Show track endpoint markers on
pl_PL: Włącz znaczniki punktów końcowych śledzenia

en: Show web
pl_PL: Pokaż sieć

en: Silver
pl_PL: Srebro

en: Simple layout
pl_PL: Prosty układ

en: Site Key
pl_PL: Kluczem Strona

en: Site logo
pl_PL: Logo witryny

en: Skip number of posts from start
pl_PL: Pomiń liczbę postów od początku

en: Small
pl_PL: Mały

en: Small button
pl_PL: Mały przycisk

en: Small size
pl_PL: Mały rozmiar

en: Solid color
pl_PL: Jednolity kolor

en: Special page updated.
pl_PL: Zaktualizowano specjalną stronę.

en: Special pages list
pl_PL: Lista stron specjalnych

en: Special pages list navigation
pl_PL: Nawigacja po liście stron specjalnych

en: Spread radius
pl_PL: Promień rozprzestrzeniania

en: Start and end of track
pl_PL: Początek i koniec utworu

en: Step
pl_PL: Krok

en: Streetview
pl_PL: Widok ulicy

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
pl_PL: Streetview jest dostępny tylko wtedy, gdy klucz Google API jest włączony

en: Style
pl_PL: Styl

en: Style JSON
pl_PL: Styl JSON

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Subject for the email notification
pl_PL: Temat powiadomienia e-mail

en: Subject Help
pl_PL: Temat Pomoc

en: Subject Label
pl_PL: Etykieta tematu

en: Submit distance button label
pl_PL: Prześlij etykietę przycisku odległości

en: Submit filters button label
pl_PL: Prześlij etykietę przycisku filtrów

en: Submit Label
pl_PL: Prześlij etykietę

en: Submit reply
pl_PL: Wysłać odpowiedź

en: Submit review
pl_PL: Dodaj opinię

en: Subscriptions
pl_PL: Subskrypcje

en: Subtitle
pl_PL: Podtytuł

en: Success Message
pl_PL: Wiadomość o sukcesie

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Table style
pl_PL: Styl stołu

en: Tag archives:
pl_PL: Archiwa tagów:

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
pl_PL: Kategorie przedmiotów

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
pl_PL: Lokalizacje przedmiotów

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
pl_PL: Lokalizacje

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
pl_PL: Kategorie przedmiotów

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
pl_PL: Lokalizacje przedmiotów

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
pl_PL: Lokalizacje

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
pl_PL: Kategoria przedmiotu

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
pl_PL: Lokalizacja przedmiotu

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Telephone
pl_PL: Telefon

en: Terms & Conditions label
pl_PL: Etykieta regulaminu

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Text displayed in the form when user is logged in
pl_PL: Tekst wyświetlany w formularzu, gdy użytkownik jest zalogowany

en: Text displayed instead of full website url
pl_PL: Tekst wyświetlany zamiast pełnego adresu URL witryny

en: Text displayed on empty map
pl_PL: Tekst wyświetlany na pustej mapie

en: Text displayed on Send Button.
pl_PL: Tekst wyświetlany na przycisku Wyślij.

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
pl_PL: Tekst do wprowadzenia w formularzu Regulaminu. Pozostaw puste, aby wyłączyć pole wyboru.

en: Text layout
pl_PL: Układ tekstu

en: Text link
pl_PL: Link tekstowy

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
pl_PL: Tekst wiadomości e-mail. Dostępne są zmienne: {nazwa-użytkownika} {adres-użytkownika} {wiadomość-użytkownika}

en: Textarea
pl_PL: Obszar tekstowy

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
pl_PL: Nie można aktywować wtyczki %s. Nie jest kompatybilny z aktualnie aktywnym motywem.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
pl_PL: Maksymalna liczba pozycji, które klienci z tą subskrypcją mogą opublikować (pozostaw puste dla nieograniczonej liczby pozycji).

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
pl_PL: Brak dostępnych subskrypcji. Dodaj trochę, proszę.

en: There are no filters to show.
pl_PL: Brak filtrów do wyświetlenia.

en: There are no inputs to show.
pl_PL: Brak danych wejściowych do pokazania.

en: There are no selected inputs to show.
pl_PL: Nie ma wybranych wejść do wyświetlenia.

en: Thick border
pl_PL: Gruba ramka

en: Thick borders
pl_PL: Grube granice

en: Thin border
pl_PL: Cienka granica

en: Thin borders
pl_PL: Cienkie granice

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
pl_PL: Ta funkcja dodaje funkcję wystawiania roszczeń do wystawiania przedmiotów na aukcję

en: This product is a Citadela Subscription.
pl_PL: Ten produkt jest subskrypcją Citadela.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
pl_PL: To ustawienie umożliwi edycję postów o przedmiotach za pomocą edytora Gutenberg. Ta funkcja zapewni większą elastyczność administracyjną. Uważaj, które bloki uwzględnisz w szczegółach przedmiotu, ponieważ wszystko zostanie umieszczone w bloku „Zawartość przedmiotu” na stronie specjalnej szczegółów przedmiotu.

en: Thumbnail
pl_PL: Miniaturka

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Time in seconds
pl_PL: Czas w sekundach

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title color
pl_PL: Kolor tytułu

en: Titles color
pl_PL: Kolor tytułów

en: Top left
pl_PL: U góry z lewej

en: Top right
pl_PL: W prawym górnym rogu

en: Track color
pl_PL: Kolor utworu

en: Track endpoints color
pl_PL: Kolor punktów końcowych śledzenia

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
pl_PL: Ślady są ukrywane i zastępowane znacznikiem mapy zgodnie z poziomem powiększenia.

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Turn on Claim Listing feature
pl_PL: Włącz funkcję listy roszczeń

en: Turn on Item Extension features
pl_PL: Włącz funkcje rozszerzenia przedmiotów

en: Turn on Item Reviews for listing items
pl_PL: Włącz recenzje przedmiotów dla aukcji przedmiotów

en: Type for search...
pl_PL: Wpisz do wyszukiwania...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
pl_PL: Niezaznaczone pojedyncze pole wyboru nie będzie wyświetlane.

en: Unclaimed
pl_PL: Nieodebrane

en: Under image
pl_PL: Pod obrazem

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
pl_PL: Niepowtarzalny identyfikator nowego pola wejściowego. Użyj jednego słowa, bez spacji. Podkreślenia i myślniki dozwolone.

en: Unit of number
pl_PL: Jednostka liczby

en: Unit position
pl_PL: Pozycja jednostki

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
pl_PL: Uniwersalne funkcje aukcji dla dowolnej witryny internetowej

en: Update Category
pl_PL: Aktualizuj kategorię

en: Update Location
pl_PL: Aktualizuj lokalizację

en: Upload file
pl_PL: Przesyłanie pliku

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
pl_PL: Przesłany plik nie zawiera wymaganych danych śladu GPX.

en: Uploaded file has not valid XML format.
pl_PL: Przesłany plik nie ma prawidłowego formatu XML.

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
pl_PL: lub

en: Uploading&#8230;
pl_PL: Przesyłanie…

en: Url
pl_PL: URL

en: Use carousel
pl_PL: Użyj karuzeli

en: Use Contact Form
pl_PL: Użyj formularza kontaktowego

en: Use correct full website url
pl_PL: Użyj poprawnego pełnego adresu URL witryny

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
pl_PL: Użyj interfejsu Easy Admin dla swoich subskrybentów

en: Use geolocation search
pl_PL: Użyj wyszukiwania geolokalizacji

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
pl_PL: Użyj edytora Gutenberg do treści aukcji przedmiotów

en: Use in search filter
pl_PL: Użyj w filtrze wyszukiwania

en: Use responsive options
pl_PL: Użyj opcji responsywnych

en: Use valid email address, please.
pl_PL: Proszę użyć prawidłowego adresu e-mail.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
pl_PL: Przydatne, aby wyświetlić dodatkowy tekst pomocy lub tekst RODO przy każdym wpisie w formularzu.

en: User additional options
pl_PL: Dodatkowe opcje użytkownika

en: User denied geolocation
pl_PL: Użytkownik odmówił geolokalizacji

en: User email
pl_PL: Adres e-mail użytkownika

en: User ID
pl_PL: Identyfikator użytkownika

en: User login
pl_PL: Login użytkownika

en: User posts count
pl_PL: Liczba postów użytkownika

en: User registration date
pl_PL: Data rejestracji użytkownika

en: Username Label
pl_PL: Etykieta nazwy użytkownika

en: Users with active membership
pl_PL: Użytkownicy z aktywnym członkostwem

en: Validation Error Message
pl_PL: Komunikat o błędzie walidacji

en: Value color
pl_PL: Kolor wartości

en: Vertical offset
pl_PL: Przesunięcie pionowe

en: View Category
pl_PL: Zobacz kategorię

en: View Item
pl_PL: Zobacz obiekt

en: View Location
pl_PL: Zobacz lokalizację

en: View more
pl_PL: Zobacz więcej

en: View posts
pl_PL: Zobacz posty

en: View posts label
pl_PL: Wyświetl etykietę postów

en: View Site
pl_PL: Wyświetl witrynę

en: View track on the map
pl_PL: Zobacz trasę na mapie

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
pl_PL: Zalecamy korzystanie z formatu godziny 24:00 do celów SEO i spełnienie wymagań dotyczących danych strukturalnych Google. Użyj czasu jak 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
pl_PL: Wyłączyliśmy wtyczkę Citadela Directory Lite. Możesz teraz aktywować i cieszyć się pełną wersją wtyczki.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
pl_PL: Zauważyliśmy, że używasz przestarzałej wersji PHP, która nie jest już obsługiwana, dlatego <em>wtyczka została dezaktywowana</em> . Upewnij się, że Twoja witryna jest szybka i bezpieczna, <a href='%1$s'>uaktualniając PHP do najnowszej wersji</a> . Minimalne wymaganie dla %2$s to <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
pl_PL: Zauważyliśmy, że korzystasz z nieaktualnej wersji WordPressa, dlatego <em>wtyczka została dezaktywowana</em> . Upewnij się, że Twoja witryna jest bezpieczna i aktualna, <a href='%1$s'>aktualizując WordPress do najnowszej wersji</a> . Minimalnym wymaganiem dla %2$s jest <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
pl_PL: Zauważyliśmy, że wtyczka WooCommerce Subscriptions jest aktywna, dostępna jest funkcja subskrypcji z wtyczki Citadela Listing.

en: Web
pl_PL: Sieć

en: Website Link
pl_PL: Link do strony

en: Website Link Label
pl_PL: Etykieta linku do witryny

en: Website link rel attribute
pl_PL: Atrybut linku do strony internetowej

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
pl_PL: Widgety wyświetlane na stronach kategorii przedmiotów.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
pl_PL: Widgety wyświetlane na stronach lokalizacji przedmiotów.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
pl_PL: Widgety wyświetlane na stronach z ogłoszeniami o przedmiotach.

en: Will be listed all available similar items.
pl_PL: Wyświetlone zostaną wszystkie dostępne podobne przedmioty.

en: With background
pl_PL: Z tłem

en: With search form
pl_PL: Z formularzem wyszukiwania

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
pl_PL: Dzięki url będzie dostępne dodatkowe wejście do wstawienia wyświetlanego tekstu zamiast zwykłego linku.

en: WooCommerce subscriptions
pl_PL: Subskrypcje WooCommerce

en: Works when block is the only block in a column.
pl_PL: Działa, gdy blok jest jedynym blokiem w kolumnie.

en: You do not have permission to upload files.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przesyłania plików.

en: You must be logged in to post a review.
pl_PL: Musisz być zalogowany, aby opublikować opinię.

en: Your rating
pl_PL: Twoja ocena

en: Your reply to review
pl_PL: Twoja odpowiedź na opinię

en: Your review
pl_PL: Twoja opinia
