Citadela Listing 5.7.15 - en to nl translation catalogue (785 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: %1$s recensie voor &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
nl: %s is klaar met de migratie. Alle items, categorieën en locaties van uw vorige AIT map thema zijn nu beschikbaar voor gebruik met Citadela Listing plugin.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
nl: %s migreert automatisch alle items, categorieën en locaties van uw vorige AIT-map thema op de achtergrond. Het migratieproces kan enkele minuten duren. Wij zullen u laten weten wanneer de migratie is voltooid. U kunt WordPress blijven gebruiken zoals u gewend bent.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
nl: %s plugin en PHP incompatiblity

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
nl: %s plugin en WordPress incompatiblity

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
nl: %s plugin incompatibiliteit

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
nl: %s plugin is actief

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
nl[0]: %s beoordeling

en: 404 Page
nl: 404 Pagina

en: API Key
nl: API Sleutel

en: Actions:
nl: Acties:

[ctx: Item]
en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

en: Add New Category
nl: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add New Item
nl: Nieuw item toevoegen

en: Add New Location
nl: Nieuwe locatie toevoegen

en: Add images to gallery
nl: Afbeeldingen toevoegen aan galerij

en: Address
nl: Adres

en: Address and Location
nl: Adres en ligging

en: Address and location
nl: Adres en ligging

en: Advanced Filters block displayed within search form
nl: Geavanceerde filters blok weergegeven in het zoekformulier

en: Advanced Header Design
nl: Geavanceerd kopontwerp

en: Advanced header
nl: Geavanceerde koptekst

en: Align Center
nl: Uitlijnen Centrum

en: Align Justify
nl: Uitlijnen Rechtvaardigen

en: Align Left
nl: Links uitlijnen

en: Align Right
nl: Rechts uitlijnen

en: Align Text Center
nl: Tekst uitlijnen midden

en: Align Text Justify
nl: Tekst uitlijnen Rechtvaardigen

en: Align Text Left
nl: Tekst links uitlijnen

en: Align Text Right
nl: Tekst rechts uitlijnen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All
nl: Alle

en: All Categories
nl: Alle Categorieën

en: All Items
nl: Alle Artikelen

en: All Locations
nl: Alle locaties

en: All Special Pages
nl: Alle speciale pagina's

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
nl: Alle automatisch gemigreerde items, categorieën en locaties zijn uit uw database verwijderd. Nieuw migratieproces gestart.

en: All filters
nl: Alle filters

en: All inputs
nl: Alle inputs

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om opmerkingen te beheren voor Citadela artikelen.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
nl: Laat de klant beoordelingen beheren voor Citadela artikelen.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
nl: Geef de klant de mogelijkheid om catogoriën in te stellen voor Citadela artikelen.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om locaties voor Citadela artikelen in te stellen.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om de Aanbevolen Categorie voor Citadela artikelen in te stellen.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
nl: Laat de klant toe om het GPX track bestand voor Citadela items in te stellen.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om de Item Extensie opties voor Citadela items in te stellen.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om het adres en de locatie voor Citadela artikelen in te stellen.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om het contact voor Citadela artikelen in te stellen.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
nl: Laat de klant de inhoud van Citadela artikelen bepalen.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om het uittreksel voor Citadela artikelen in te stellen.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
nl: Geef de klant de mogelijkheid om de afbeelding van Citadela items in te stellen.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
nl: Laat de klant de algemene opties voor Citadela artikelen instellen.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om de afbeeldingen galerij voor Citadela artikelen in te stellen.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om de openingsuren van Citadela artikelen in te stellen.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
nl: Sta de klant toe om de pagina attributen voor Citadela items in te stellen.

en: Already claimed
nl: Reeds geclaimd

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
nl: Reeds geopende Post zal worden gebruikt als referentie post.

en: Any active subscription
nl: Elk actief abonnement

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Approve
nl: Goedkeuring van

en: Approve claim
nl: Verzoek goedkeuren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Archives:
nl: Archieven:

en: Are you sure you want to decline this claim?
nl: Weet u zeker dat u deze claim wilt afwijzen?

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Attributes
nl: Attributen

en: Author Details
nl: Auteur Details

en: Author archives:
nl: Auteur archieven:

en: Author biographical info
nl: Biografische info over de auteur

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Authors to display
nl: Weer te geven auteurs

en: Automatic Listing Map
nl: Automatische Lijst Kaart

en: Automatic Listing Map (for posts)
nl: Automatische lijstenkaart (voor berichten)

en: Automatic height
nl: Automatische hoogte

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background color
nl: Achtergrond kleur

en: Background image
nl: Achtergrondbeeld

en: Background on collapsed form
nl: Achtergrond van het ingestorte formulier

en: Background settings
nl: Achtergrond instellingen

en: Background type
nl: Type achtergrond

en: Blur background
nl: Onscherpe achtergrond

en: Blur radius
nl: Onscherpe straal

en: Border around filter group
nl: Rand rond filtergroep

en: Border around heading
nl: Rand rond kop

en: Border color
nl: Kleur rand

en: Border radius
nl: Grensradius

en: Border settings
nl: Grensinstellingen

en: Border style
nl: Grens stijl

en: Border width
nl: Breedte van de rand

en: Borders color
nl: Kleur randen

en: Borders width
nl: Breedte van de randen

en: Bottom
nl: Bodem

en: Bottom left
nl: Onderaan links

en: Bottom right
nl: Onderaan rechts

en: Box layout
nl: Vakindeling

en: Box width
nl: Doosbreedte

en: Button background color
nl: Knop achtergrond kleur

en: Button border radius
nl: Knop rand radius

en: Button color
nl: Knop kleur

en: Button settings
nl: Knop instellingen

en: Button style
nl: Knoop stijl

en: Button text color
nl: Knop tekst kleur

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Captcha check failed!
nl: Captcha-controle mislukt!

en: Caption text
nl: Onderschrift tekst

en: Carousel Options
nl: Carrousel Opties

en: Carousel autoplay enabled
nl: Carrousel autoplay ingeschakeld

en: Carousel decoration color
nl: Carrousel decoratie kleur

en: Carousel loop mode enabled
nl: Carrousel loop mode ingeschakeld

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Category Details
nl: Categorie Details

en: Category archives:
nl: Categorie archieven:

en: Category color
nl: Categorie kleur

en: Category decoration color
nl: Categorie decoratie kleur

en: Category icon
nl: Categorie icoon

en: Center left
nl: Midden links

en: Center right
nl: Midden rechts

en: Change GPX track
nl: GPX-spoor wijzigen

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
nl: Keuzes voor geselecteerd invoertype. Voeg één keuze per regel in, verdeel opgeslagen invoerwaarde en tekst weergegeven in invoer met dubbele punt.

en: Choose option
nl: Kies optie

en: Citadela - Special Pages
nl: Citadela - Speciale Pagina's

note: translators: %s plugin's name
en: Citadela Directory Lite
nl: Citadela Adressenlijst Lite

en: Citadela Half Layout Map Settings
nl: Citadela Halve Kaart Instellingen

en: Citadela Item Page Layout
nl: Citadela Artikel Pagina Layout

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
nl: Citadela Lijst

en: Citadela Listing > Item Extension
nl: Citadela Lijst > Item Uitbreiding

en: Citadela Listing Blocks
nl: Citadela Lijst Blokken

en: Citadela Posts Blocks
nl: Citadela Posten Blokken

en: Citadela Special Pages
nl: Citadela Speciale Pagina's

en: Citadela Subscription
nl: Citadela Abonnement

en: Claim Listing
nl: Claim Lijst

en: Claim Listing Request
nl: Verzoek om opneming in lijst

en: Claim as:
nl: Claim als:

en: Claim listing has been approved
nl: Claim vermelding is goedgekeurd

en: Claim listing has been declined
nl: Claim vermelding is geweigerd

en: Claimed by
nl: Opgeëist door

en: Clear
nl: Duidelijk

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
nl: Als u op de knop hieronder klikt, wordt het migratieproces opnieuw gestart. Alle automatisch gemigreerde items, categorieën en locaties zullen worden verwijderd. Alle handmatig aangemaakte items, categorieën en locaties zullen niet worden verwijderd. Het migratieproces zal daarna automatisch starten.

en: Closed on mobile
nl: Gesloten op mobiel

en: Cluster radius in px
nl: Cluster straal in px

en: Clusters are disabled.
nl: Clusters zijn uitgeschakeld.

en: Collapsible filters section.
nl: Inklapbare filters sectie.

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Contact
nl: Neem contact op met

en: Content
nl: Inhoud

en: Content visible for:
nl: Inhoud zichtbaar voor:

en: Copy and paste the JSON from this website:
nl: Kopieer en plak de JSON van deze website:

en: Couldn't find location, try different address.
nl: Kon de locatie niet vinden, probeer een ander adres.

en: Cover
nl: Dekking

en: Cover column height
nl: Hoogte afdekzuil

en: Cover image
nl: Foto omslag

en: Current block view
nl: Huidige blokweergave

en: Custom Height Settings
nl: Aangepaste hoogte-instellingen

en: Custom inputs
nl: Aangepaste ingangen

en: Custom shadow
nl: Aangepaste schaduw

en: Customized options for mobile screen width.
nl: Aangepaste opties voor mobiele schermbreedte.

en: Data migration
nl: Gegevensmigratie

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
nl: Gegevens van ingangen zonder waarde worden niet weergegeven.

en: Date
nl: Datum

en: Date archives:
nl: Datum archieven:

en: Date color
nl: Datum kleur

en: Decide if email address is visible for visitors
nl: Beslis of e-mail adres zichtbaar is voor bezoekers

en: Decline
nl: Daling

en: Decline claim
nl: Afwijzing vordering

en: Decoration color
nl: Decoratie kleur

en: Default
nl: Standaard

en: Default Layout Options
nl: Standaard lay-out opties

en: Default Search Results
nl: Standaard zoekresultaten

en: Default Search Results Page
nl: Standaard pagina met zoekresultaten

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
nl: Standaard selectietekst, weergegeven als eerste optie in selectie.

en: Default shadow
nl: Standaard schaduw

en: Default size
nl: Standaard grootte

en: Delay between slides
nl: Vertraging tussen dia's

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description text that appear on edit page with new input.
nl: Beschrijvingstekst die verschijnt op bewerkingspagina met nieuwe invoer.

en: Design Options
nl: Ontwerpopties

en: Desktop size
nl: Desktop formaat

en: Disable filters button label
nl: Uitschakelen filters knop label

en: Disable geolocation button label
nl: Geolocatie uitschakelen knop label

en: Display name
nl: Naam weergeven

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
nl: Weergegeven zijn de dichtstbijzijnde items volgens hun GPS coördinaten.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
nl: Er zullen berichten worden weergegeven die lijken op de geselecteerde referentie Post Post.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
nl: Toont adres, telefoonnummer en andere contactinformatie van een specifiek listing item.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
nl: Toont knop die Google Maps navigatie opent naar Item Post locatie.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
nl: Toont knop om GPX-bestand toegewezen aan item te downloaden.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
nl: Toont contactformulier dat direct e-mail stuurt naar het e-mailadres van het specifieke item in de lijst.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
nl: Toont inhoud alleen voor gebruikers met een actief lidmaatschap, of alleen voor bezoekers zonder lidmaatschap.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
nl: Toont inhoud geschreven in visuele editor van specifiek listing item.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
nl: Toont galerij van afbeeldingen toegewezen aan Item Post.

en: Displays information about author on author archive page.
nl: Toont informatie over de auteur op de auteur-archief pagina.

en: Displays information about selected authors.
nl: Toont informatie over geselecteerde auteurs.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
nl: Toont informatie van Item Extensie ingangen toegewezen aan item.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
nl: Toont categorieën op basis van een specifiek filter. Het kan bovenliggende categorieën of subcategorieën van een specifieke categorie weergeven.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
nl: Toont items op basis van de huidige categorie/locatie pagina of resultaten van het zoekformulier.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
nl: Toont items in de lijst op basis van filters. Bijvoorbeeld alleen items van een bepaalde categorie, locatie of uitgelichte items.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
nl: Toont items op de kaart op basis van filters. Bijvoorbeeld alleen items van een bepaalde categorie, locatie of uitgelichte items.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
nl: Toont items die lijken op de geselecteerde referentie-item post.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
nl: Toont locaties op basis van een specifiek filter. Het kan bovenliggende locaties of onderliggende locaties van een specifieke locatie weergeven.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
nl: Toont de lijst met subcategorieën op basis van de huidige categoriepagina.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
nl: Toont de sublocaties op basis van de huidige categoriepagina.

en: Displays main item image of specific listing item.
nl: Toont de afbeelding van het hoofditem van een specifiek listingitem.

en: Displays opening hours of specific listing item.
nl: Toont de openingstijden van een specifiek listing item.

en: Displays posts based on current results from search form.
nl: Toont berichten gebaseerd op de huidige resultaten van het zoekformulier.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
nl: Toont berichten gebaseerd op de huidige resultaten op de standaard WordPress zoekresultaten pagina.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
nl: Toont berichten op de kaart op basis van filters. Bijvoorbeeld alleen berichten van een bepaalde categorie of locatie.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
nl: Toont automatisch relevante items op basis van de huidige pagina. Bijvoorbeeld zoekresultaten of item detail locatie.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
nl: Toont automatisch relevante berichten gebaseerd op de huidige pagina. Bijvoorbeeld zoekresultaten of post detail locatie.

en: Displays the button and the form for claim listing.
nl: Toont de knop en het formulier voor de lijst van claims.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
nl: Toont komende evenementen van een specifiek listing item.

en: Distance
nl: Afstand

en: Distance option label
nl: Afstand optie label

en: Distance unit
nl: Afstandseenheid

en: Do not show
nl: Laat niet zien

en: Do not show endpoints
nl: Eindpunten niet tonen

en: Do not use Item Detail special page settings
nl: Gebruik de speciale pagina-instellingen voor artikeldetails niet

en: Download GPX file
nl: GPX-bestand downloaden

en: Drop GPX file here
nl: Drop GPX bestand hier

en: Dynamic track visibility
nl: Dynamische spoorzichtbaarheid

en: Easy Admin
nl: Eenvoudige Admin

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
nl: Easy Admin biedt een vereenvoudigde WordPress administratie zonder onnodige afleiding.

en: Edit Category
nl: Categorie bewerken

en: Edit Item
nl: Item bewerken

en: Edit Location
nl: Locatie bewerken

en: Edit Special Page
nl: Speciale pagina bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email Help
nl: E-mail hulp

en: Email Label
nl: E-mail label

en: Email Message
nl: E-mail bericht

en: Email settings
nl: E-mail instellingen

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
nl: E-mail gebruikt als afzender in e-mail, zorg ervoor dat het e-mailadres overeenkomt met het domein van uw website.

en: Empty map behavior
nl: Leeg kaart gedrag

en: Empty value to show all similar items.
nl: Lege waarde om alle gelijkaardige items te tonen.

en: Enable
nl: Activeer

en: Enable Gutenberg editor
nl: Inschakelen Gutenberg editor

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
nl: Inschakelen en invoegen van beschikbare ingangen voor filters via menu

en: Enable and insert inputs via menu
nl: Inschakelen en invoegen van ingangen via menu

en: Enable bundled subscriptions
nl: Gebundelde abonnementen inschakelen

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
nl: Eindpuntmarkeringen worden weergegeven op de plaats van het allereerste en allerlaatste punt van de geüploade GPX-track.

en: Event Details
nl: Details evenement

en: Event Image Options
nl: Event afbeelding opties

en: Every segment in track
nl: Elk segment in het spoor

en: Everything
nl: Alles

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
nl: Voorbeeld van ingevoegde waarden: %s

en: Excerpt
nl: Uittreksel

en: Feature is disabled
nl: Functie is uitgeschakeld

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Featured Category
nl: Aanbevolen categorie

en: Featured category
nl: Aanbevolen categorie

en: Featured image
nl: Aanbevolen afbeelding

en: Featured items first
nl: Aanbevolen artikelen eerst

en: Featured location
nl: Aanbevolen locatie

en: Fill all required fields, please.
nl: Vul alle verplichte velden in, alstublieft.

en: Filter posts
nl: Filter berichten

en: Filter special pages list
nl: Lijst speciale pagina's filteren

en: Filters Design
nl: Filters Ontwerp

en: Filters background color
nl: Filters achtergrond kleur

en: Filters group name
nl: Filters groepsnaam

en: Filters settings
nl: Filters instellingen

en: Filters to specify results of displayed items.
nl: Filters om resultaten van weergegeven items te specificeren.

en: Find address
nl: Zoek adres

en: Fix width
nl: Breedte vastzetten

en: Fixed
nl: Vast

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
nl: Voor meer details zie %s.

en: Force box width to selected value.
nl: Forceer vakbreedte naar geselecteerde waarde.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
nl: Forceer tabelstijl voor getoonde gegevens, langere waarden worden niet verplaatst onder label.

en: Form
nl: Formulier

en: Form inside map breakpoint
nl: Formulier binnen kaartbreekpunt

en: Form settings
nl: Formulier instellingen

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Full horizontal
nl: Volledig horizontaal

en: Full vertical
nl: Volledig verticaal

en: Fullwidth page
nl: Volledige breedte pagina

en: GPX Track
nl: GPX spoor

en: GPX Tracks
nl: GPX-sporen

en: GPX file successfully loaded!
nl: GPX bestand succesvol geladen!

en: GPX files
nl: GPX-bestanden

en: Gallery Options
nl: Galerij Opties

en: General
nl: Algemeen

en: General background
nl: Algemene achtergrond

en: General options
nl: Algemene opties

en: General options for desktop.
nl: Algemene opties voor desktop.

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Geolocation search settings
nl: Geolocatie zoekinstellingen

en: Get directions
nl: Routebeschrijving

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API Sleutel

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
nl: Google Maps API sleutel is vereist door Google. Het is noodzakelijk voor alle websites die geavanceerde kaartfuncties gebruiken, zoals het weergeven van items op de kaart. Meer informatie over het verkrijgen van de API-sleutel vindt u in de %1$sfollowing tutorial%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
nl: Google reCaptcha beschermt uw website tegen spam en andere geautomatiseerde formulier inzendingen door spam bots. Als u een oplossing van derden gebruikt om formulieren op uw website te beschermen, negeer dan de volgende belangrijke inputs.

en: Google reCaptcha v3 Keys
nl: Google reCaptcha v3 Sleutels

en: Gradient
nl: Gradiënt

en: Gradient degree
nl: Gradiënt graad

en: Grid size
nl: Rastergrootte

en: Group name
nl: Naam van de groep

en: Half layout page
nl: Halve opmaakpagina

en: Header menu settings
nl: Instellingen kopmenu

en: Header opened or closed by default.
nl: Koptekst standaard geopend of gesloten.

en: Header settings
nl: Koptekst instellingen

en: Height unit
nl: Hoogte-eenheid

en: Help text displayed with Email input.
nl: Help-tekst weergegeven bij e-mailinvoer.

en: Help text displayed with Message input.
nl: Help-tekst weergegeven bij Berichtinvoer.

en: Help text displayed with Name input.
nl: Help-tekst weergegeven bij invoer van naam.

en: Help text displayed with Subject input.
nl: Help-tekst weergegeven bij Onderwerp invoer.

en: Help texts
nl: Help teksten

en: Hide Location input
nl: Locatie-invoer verbergen

en: Hide empty values
nl: Verberg lege waarden

en: Hide map
nl: Verberg kaart

en: Hide selected filters
nl: Verberg geselecteerde filters

en: Hide selected inputs
nl: Verberg geselecteerde ingangen

en: Hide unchecked checkbox
nl: Niet aangevinkt selectievakje verbergen

en: Horizontal offset
nl: Horizontale afwijking

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
nl: Indien geselecteerd, zal dit beschikbaar zijn in filters voor Posten.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
nl: Als u wilt dat uw eigen WooCommerce Abonnementen plugin te gebruiken, gewoon deactiveren gebundelde versie hieronder en activeer uw plugin.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
nl: Als je GPX-track uit meerdere segmenten bestaat, worden eindpuntmarkeringen weergegeven in plaats van begin- en eindpunten van elk segment.

en: Image focus
nl: Beeld focus

en: Image height
nl: Beeldhoogte

en: Image height unit
nl: Eenheid beeldhoogte

en: Image position
nl: Beeldpositie

en: Image repeat
nl: Beeldherhaling

en: Image scroll
nl: Beeld scroll

en: Image size
nl: Beeldgrootte

en: Images caption text
nl: Afbeeldingen bijschrift tekst

en: Images gallery
nl: Afbeeldingen galerij

en: Images vertical align
nl: Afbeeldingen verticaal uitlijnen

en: Infinite loop
nl: Oneindige lus

en: Input choices
nl: Invoer keuzes

en: Input description
nl: Invoerbeschrijving

en: Input field name that appear on edit page.
nl: Naam van het invoerveld dat op de wijzigingspagina verschijnt.

en: Input identifier
nl: Invoer-identificatiecode

en: Input label
nl: Invoerlabel

en: Input labels
nl: Invoerlabels

en: Input type
nl: Type invoer

en: Inputs contain validation errors.
nl: Inputs bevatten validatiefouten.

en: Inputs group
nl: Ingangsgroep

en: Insert from media
nl: Invoegen van media

en: Insert unit that will be displayed with number value.
nl: Eenheid invoegen die zal worden weergegeven met getalwaarde.

en: Inside image
nl: Beeld binnenin

en: Integrations
nl: Integraties

en: Invalid file format
nl: Ongeldig bestandsformaat

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden wat u zoekt.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
nl: Het zal u toelaten om een volledige item detail pagina te bouwen. Er zullen geen blokken worden geërfd van de Item Detail speciale pagina.

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
nl: Item Categorieën

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
nl: Item Categorieën

en: Item Categories widgets area
nl: Item Categorieën widgets gebied

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
nl: Item Categorie

en: Item Contact Details
nl: Item Contactgegevens

en: Item Contact Form
nl: Item Contact Formulier

en: Item Content
nl: Item Inhoud

en: Item Detail Page
nl: Item Detail Pagina

en: Item Events
nl: Item Gebeurtenissen

en: Item Extension
nl: Item Uitbreiding

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
nl: Item Uitbreiding maakt het mogelijk extra ingangen te creëren op bewerkingspagina's van Item Posten.

en: Item Featured Image
nl: Item Aanbevolen afbeelding

en: Item GPX Download
nl: Item GPX Downloaden

en: Item Gallery
nl: Item Galerij

en: Item Get Directions
nl: Item Routebeschrijving

en: Item Image Options
nl: Item Afbeelding opties

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
nl: Item Plaats

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
nl: Item Locaties

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
nl: Item Locaties

en: Item Locations widgets area
nl: Item Locaties widgets gebied

en: Item Opening Hours
nl: Item Openingstijden

en: Item Options
nl: Item Opties

en: Item Review
nl: Item Overzicht

en: Item Reviews
nl: Item Beoordelingen

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
nl: Item Reviews breidt WordPress Comments uit om website bezoekers de mogelijkheid te geven een review en beoordeling achter te laten voor Item Posts.

en: Item already claimed
nl: Item reeds geclaimd

en: Item author
nl: Item auteur

en: Item category
nl: Artikel categorie

en: Item detail page slug
nl: Item detail pagina slug

en: Item has been claimed
nl: Item is geclaimd

en: Item location
nl: Plaats van het item

en: Item owner reply.
nl: Antwoord van de eigenaar.

en: Item pending moderation from admin
nl: Item in afwachting van moderatie door admin

en: Item widgets area
nl: Item widgets gebied

en: Item:
nl: Punt:

en: Items
nl: Artikelen

[ctx: post type general name]
en: Items
nl: Artikelen

[ctx: post type menu name]
en: Items
nl: Artikelen

en: Keep header closed by default on mobile.
nl: Houd de koptekst standaard gesloten op mobiel.

en: Label color
nl: Kleur etiket

en: Label for email field
nl: Label voor e-mail veld

en: Label for submit button
nl: Label voor verzendknop

en: Label for username field
nl: Label voor gebruikersnaamveld

en: Label used for Email input.
nl: Label gebruikt voor e-mailinvoer.

en: Label used for Message textarea.
nl: Label gebruikt voor tekstveld Bericht.

en: Label used for Name input.
nl: Label gebruikt voor naaminvoer.

en: Label used for Subject input.
nl: Label gebruikt voor Onderwerp invoer.

en: Label width
nl: Breedte etiket

en: Large
nl: Groot

en: Large button
nl: Grote knop

en: Large size
nl: Groot formaat

en: Leave a review
nl: Laat een beoordeling achter

en: Leave empty to not use this option.
nl: Leeg laten om deze optie niet te gebruiken.

en: Left
nl: Links

en: Limit displayed posts
nl: Weergegeven berichten beperken

en: Line under heading
nl: Regel onder rubriek

en: Lines color
nl: Lijnen kleur

en: Lines decoration
nl: Lijnen versiering

en: Links color
nl: Links kleur

en: List layout
nl: Lijst lay-out

en: Listing Advanced Filters
nl: Lijst Geavanceerde Filters

en: Listing Author Detail
nl: Lijst Auteur Detail

en: Listing Authors List
nl: Lijst van auteurs

en: Listing Categories List
nl: Lijst van categorieën Lijst

en: Listing Category Page
nl: Lijst categorie pagina

en: Listing Items List
nl: Lijst van artikelen

en: Listing Location Page
nl: Lijst locatie pagina

en: Listing Locations List
nl: Lijst van locaties

en: Listing Map
nl: Lijst Kaart

en: Listing Map (for posts)
nl: Lijst Kaart (voor berichten)

en: Listing Membership Content
nl: Lijst Lidmaatschap Inhoud

en: Listing Search Form
nl: Lijst zoekformulier

en: Listing Search Results
nl: Resultaten van zoekopdrachten

en: Listing Similar Items
nl: Soortgelijke artikelen op een lijst

en: Listing Subcategories List
nl: Lijst Subcategorieën Lijst

en: Listing Sublocations List
nl: Lijst Sublocaties

en: Location
nl: Locatie

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
nl: Locatie

en: Location Details
nl: Plaats Details

en: Locations
nl: Locaties

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
nl: Locaties

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
nl: Locaties

en: Log Out
nl: Log uit.

en: Logged in text
nl: Ingelogde tekst

en: Logical operator
nl: Logische operator

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Map provider
nl: Kaart leverancier

en: Maps provider
nl: Aanbieder van kaarten

en: Mark Item post as featured
nl: Markeer item als uitgelicht

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
nl: Markeer categorie als uitgelicht om deze prioriteit te geven in de getoonde resultaten.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
nl: Markeer locatie als uitgelicht om deze prioriteit te geven in de getoonde resultaten.

en: Marker Cluster Settings
nl: Marker Cluster Instellingen

en: Markers & GPX Tracks
nl: Markeringen en GPX-sporen

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
nl: Markers op een afstand kleiner dan %spx radius worden gegroepeerd in clusters. Stel 0 in om clusters uit te schakelen.

en: Max number of items
nl: Max. aantal artikelen

en: Maximum displayed posts
nl: Maximum weergegeven berichten

en: Maximum distance
nl: Maximale afstand

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
nl: Maximum items voor het huidige abonnement overschreden.

en: Maximum width
nl: Maximale breedte

en: Medium size
nl: Middelgroot

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
nl: Voeg checkboxen samen in een filtergroep en toon ze samen in frontend filters. Je kunt meer groepen gebruiken met verschillende groepsnamen.

en: Message
nl: Bericht

en: Message Help
nl: Bericht Help

en: Message Label
nl: Bericht Etiket

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
nl: Bericht dat wordt weergegeven wanneer het verzenden van het formulier is mislukt vanwege een probleem aan de serverzijde.

en: Message displayed when the form validation failed.
nl: Bericht dat verschijnt wanneer de formulier validatie mislukt.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
nl: Bericht dat wordt weergegeven wanneer het formulier succesvol is verzonden.

en: Message for the email notification
nl: Bericht voor de e-mail notificatie

en: Metabox content settings
nl: Metabox inhoud instellingen

en: Migration finished
nl: Migratie voltooid

en: Migration in progress
nl: Migratie aan de gang

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
nl: De migratie is momenteel bezig. U zult in staat zijn om de migratie opnieuw te starten wanneer deze voltooid is.

en: Migration restarted
nl: Migratie herstart

en: Minimum height unit
nl: Minimumhoogte eenheid

en: Minimum image height
nl: Minimale beeldhoogte

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
nl: De minimale hoogte van de kaart kan verschillen van de gedefinieerde waarde, afhankelijk van de interne inhoud van de kaart.

en: Missing required GPX data
nl: Ontbrekende vereiste GPX-gegevens

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile size
nl: Mobiel formaat

en: Mobile width breakpoint
nl: Mobiele breedte breekpunt

en: Monday
nl: Maandag

en: Move backward
nl: Ga achteruit.

en: Move forward
nl: Vooruit.

en: Name Help
nl: Naam Hulp

en: Name Label
nl: Naam Etiket

en: Name of sender displayed in received email.
nl: Naam van afzender weergegeven in ontvangen e-mail.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
nl: Naam van het tabblad Instellingen op de pagina Item bewerken.

en: New Category Name
nl: Nieuwe categorienaam

en: New Item
nl: Nieuw artikel

en: New Location Name
nl: Naam nieuwe locatie

en: Newer reviews
nl: Nieuwere beoordelingen

en: Next
nl: Volgende

en: Night
nl: Nacht

en: No Items found
nl: Geen items gevonden

en: No Items found in Trash
nl: Geen items gevonden in Prullenbak

en: No border
nl: Geen grens

en: No borders
nl: Geen grenzen

en: No lines
nl: Geen lijnen

en: No posts found
nl: Geen berichten gevonden

en: No repeat
nl: Geen herhaling

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: No shadow
nl: Geen schaduw

en: No special pages found.
nl: Geen speciale pagina's gevonden.

en: No users found
nl: Geen gebruikers gevonden

en: Non-membership visitors
nl: Niet-leden bezoekers

en: None
nl: Geen

en: Note
nl: Noot

en: Notification messages
nl: Kennisgevingsberichten

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
nl: Melding wanneer het item al geclaimd is. Leeg laten om de melding te verbergen.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
nl: Melding wanneer het item in afwachting is van moderatie door admin. Leeg laten om de melding te verbergen.

en: Notifications
nl: Kennisgevingen

en: Number
nl: Nummer

en: Number of items
nl: Aantal artikelen

en: Older reviews
nl: Oudere beoordelingen

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
nl: Eén gedachte over &ldquo;%1$s&rdquo;

en: Only featured
nl: Alleen uitgelicht

en: Only featured items
nl: Alleen uitgelichte items

en: Only parent categories
nl: Alleen oudercategorieën

en: Only parent locations
nl: Alleen ouderlocaties

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Oeps! Die pagina kan niet gevonden worden.

en: Open image in popup
nl: Open afbeelding in popup

en: Opened by default
nl: Standaard geopend

en: Opening Hours
nl: Openingstijden

en: Opening hours
nl: Openingstijden

en: Options
nl: Opties

en: Order Options
nl: Bestel Opties

en: Order by
nl: Bestel door

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: Organizer:
nl: Organisator:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Page template
nl: Pagina sjabloon

en: Parent Category
nl: Ouder categorie

en: Parent Category:
nl: Parent Categorie:

en: Parent Location
nl: Ouderlocatie

en: Parent Location:
nl: Locatie van het ouderlijk huis:

en: Pending
nl: In afwachting van

en: Performance Settings
nl: Prestatie-instellingen

en: Plugin Activation
nl: Plugin Activering

en: Position unavailable
nl: Positie niet beschikbaar

en: Post Options
nl: Post Opties

en: Post has not selected any term.
nl: Post heeft geen termijn gekozen.

en: Posts Author Page
nl: Berichten Auteurspagina

en: Posts Category Page
nl: Berichten Categorie Pagina

en: Posts Date Page
nl: Berichten Datum Pagina

en: Posts Search Form
nl: Berichten Zoekformulier

en: Posts Search Results
nl: Berichten Zoekresultaten

en: Posts Tag Page
nl: Berichten Tag Pagina

en: Posts navigation
nl: Berichten navigatie

en: Posts number color
nl: Posten nummer kleur

en: Previous
nl: Vorige

en: Proportional image height
nl: Proportionele beeldhoogte

en: Radial gradient
nl: Radiale gradiënt

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rating stars color
nl: Beoordeling sterren kleur

en: Read more
nl: Lees meer

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
nl: Onlangs geactiveerd thema is niet compatibel met %s plugin, daarom werd de plugin gedeactiveerd.

en: Recommended map height
nl: Aanbevolen kaarthoogte

en: Reference Item Post
nl: Referentiepunt Post

en: Remove GPX track
nl: GPX-spoor verwijderen

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Repeat horizontally
nl: Herhaal horizontaal

en: Repeat vertically
nl: Herhaal verticaal

en: Respond to review
nl: Reageren op beoordeling

en: Responsive options applied under screen width
nl: Responsieve opties toegepast onder schermbreedte

en: Restart migration
nl: Herstart migratie

en: Results include at least one of selected filters.
nl: De resultaten omvatten ten minste één van de geselecteerde filters.

en: Results must include all selected filters.
nl: De resultaten moeten alle geselecteerde filters omvatten.

en: Reviews
nl: Recensies

en: Right
nl: Rechts

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Search
nl: Zoeken op

en: Search Categories
nl: Zoek Categorieën

en: Search Items
nl: Artikelen zoeken

en: Search Locations
nl: Locaties zoeken

en: Search Special ages
nl: Zoeken Speciale leeftijden

en: Search by geolocation
nl: Zoeken op geolocatie

en: Search for authors
nl: Zoeken naar auteurs

en: Search for posts
nl: Zoeken naar berichten

en: Search for reference item post
nl: Zoeken naar referentie-item post

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
nl: Zoekformulier wordt weergegeven binnen kaart op schermbreedte groter dan

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
nl: Zoekformulier waarmee bezoekers items uit de lijst kunnen zoeken op trefwoord, categorie of locatie.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
nl: Zoekformulier waarmee bezoekers berichten kunnen zoeken op trefwoord, categorie of locatie.

en: Search keyword
nl: Zoek trefwoord

en: Search results for:
nl: Zoekresultaten voor:

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Select
nl: Selecteer

en: Select Category
nl: Selecteer categorie

en: Select Image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select Location
nl: Kies plaats

en: Select alignment
nl: Selecteer uitlijning

en: Select an Item
nl: Selecteer een item

en: Select featured category
nl: Selecteer uitgelichte categorie

en: Select image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select layout
nl: Selecteer lay-out

en: Select position of unit displayed with number value.
nl: Kies positie van eenheid weergegeven met getalwaarde.

en: Select size
nl: Selecteer maat

en: Select type input cannot use AND operator.
nl: Invoer van het selectietype kan geen gebruik maken van de operator AND.

en: Select type of input field.
nl: Selecteer het type invoerveld.

en: Select your rating, please.
nl: Kies uw waardering, alstublieft.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
nl: Geselecteerde categorie zal worden geprioriteerd en zal Item post op de kaart presenteren.

en: Selected post is no more published.
nl: Geselecteerde post is niet meer gepubliceerd.

en: Selected posts
nl: Geselecteerde berichten

en: Selected posts are no more published.
nl: Geselecteerde berichten worden niet meer gepubliceerd.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
nl: Geselecteerde referentieposten zullen worden vermeld vóór alle andere soortgelijke posten.

en: Send Button Text
nl: Verzend Knop Tekst

en: Sender Email
nl: E-mail afzender

en: Sender Name
nl: Naam afzender

en: Server Error Message
nl: Foutbericht server

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
nl: Er is een fout opgetreden bij de server. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met de website beheerder.

en: Settings Saved
nl: Opgeslagen instellingen

en: Shadow color
nl: Schaduw kleur

en: Shadow settings
nl: Schaduw instellingen

en: Show Category description
nl: Toon Categorie beschrijving

en: Show Category icon
nl: Toon categorie icoon

en: Show Email Address
nl: Toon e-mail adres

en: Show Location description
nl: Plaatsbeschrijving tonen

en: Show Location icon
nl: Toon locatie icoon

en: Show Opening Hours
nl: Openingstijden Show

en: Show Streetview
nl: Streetview tonen

en: Show address
nl: Toon adres

en: Show advanced filters
nl: Toon geavanceerde filters

en: Show author image
nl: Toon afbeelding auteur

en: Show biographical info
nl: Toon biografische info

en: Show categories
nl: Toon categorieën

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
nl: Toon contactformulier op pagina die een email stuurt naar een gedefinieerd emailadres

en: Show cover image
nl: Toon omslagfoto

en: Show data
nl: Toon gegevens

en: Show date
nl: Toon datum

en: Show description
nl: Toon beschrijving

en: Show empty map
nl: Toon lege kaart

en: Show featured image
nl: Toon uitgelichte afbeelding

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
nl: Toon uitgelichte items bovenaan de lijst vóór alle andere item-posts.

en: Show filters group title
nl: Toon filters groepstitel

en: Show link
nl: Toon link

en: Show link label input
nl: Toon link label invoer

en: Show locations
nl: Toon locaties

en: Show more
nl: Toon meer

en: Show navigation arrows
nl: Toon navigatiepijlen

en: Show on map
nl: Toon op kaart

en: Show only categories marked as featured.
nl: Toon alleen categorieën gemarkeerd als uitgelicht.

en: Show only featured category
nl: Toon alleen uitgelichte categorie

en: Show only locations marked as featured.
nl: Toon alleen locaties die gemarkeerd zijn als uitgelicht.

en: Show pagination bullets
nl: Toon paginering kogels

en: Show posts number
nl: Toon berichten aantal

en: Show price
nl: Toon prijs

en: Show rating
nl: Toon waardering

en: Show reference Item Post
nl: Toon referentie Post

en: Show selected filters
nl: Toon geselecteerde filters

en: Show selected inputs
nl: Toon geselecteerde ingangen

en: Show similar posts from the same:
nl: Toon gelijkaardige berichten van dezelfde:

en: Show submit filter button
nl: Toon filter knop

en: Show subtitle
nl: Toon ondertitel

en: Show track endpoint markers on
nl: Toon eindpunt markeringen op

en: Show web
nl: Toon web

en: Silver
nl: Zilver

en: Simple layout
nl: Eenvoudige lay-out

en: Site Key
nl: Plaats Sleutel

en: Site logo
nl: Site-logo

en: Skip number of posts from start
nl: Aantal berichten overslaan vanaf het begin

en: Small
nl: Klein

en: Small button
nl: Kleine knop

en: Small size
nl: Klein formaat

en: Solid color
nl: Effen kleur

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
nl: Speciale pagina

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
nl: Speciale Pagina's

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
nl: Speciale Pagina's

en: Special page updated.
nl: Speciale pagina bijgewerkt.

en: Special pages list
nl: Lijst speciale pagina's

en: Special pages list navigation
nl: Speciale pagina's lijst navigatie

en: Spread radius
nl: Spreidingsstraal

en: Start and end of track
nl: Begin en einde van het spoor

en: Step
nl: Stap

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
nl: Streetview is alleen beschikbaar als de Google API-sleutel is ingeschakeld

en: Style
nl: Stijl

en: Style JSON
nl: Stijl JSON

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject Help
nl: Onderwerp Hulp

en: Subject Label
nl: Onderwerp Label

en: Subject for the email notification
nl: Onderwerp voor de e-mailnotificatie

en: Submit Label
nl: Label indienen

en: Submit distance button label
nl: Indienen afstand knop label

en: Submit filters button label
nl: Indienen filters knop label

en: Submit reply
nl: Geef antwoord

en: Submit review
nl: Beoordeling indienen

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Success Message
nl: Succesbericht

en: Sunday
nl: Zondag

en: Table style
nl: Tafel stijl

en: Tag archives:
nl: Tag archieven:

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Terms & Conditions label
nl: Algemene voorwaarden label

en: Text
nl: Tekst

en: Text color
nl: Tekst kleur

en: Text displayed in the form when user is logged in
nl: Tekst weergegeven in het formulier wanneer de gebruiker is ingelogd

en: Text displayed instead of full website url
nl: Tekst weergegeven in plaats van volledige website url

en: Text displayed on Send Button.
nl: Tekst op de verzendknop.

en: Text displayed on empty map
nl: Tekst weergegeven op lege kaart

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
nl: Tekst voor de Terms & Conditions formulier invoer. Leeg laten om het selectievakje uit te schakelen.

en: Text layout
nl: Tekst opmaak

en: Text link
nl: Tekstlink

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
nl: Tekst van e-mailbericht. Beschikbaar zijn variabelen: {gebruikersnaam} {gebruikers-email} {gebruiker-bericht}

en: Textarea
nl: Tekstgebied

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
nl: De %s plugin kon niet worden geactiveerd. Het is niet compatibel met het huidige actieve thema.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
nl: Het maximum aantal items dat klanten met dit abonnement kunnen publiceren (leeg laten voor het onbeperkt aantal items).

en: Theme
nl: Thema

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
nl: Er zijn geen beschikbare abonnementen. Voeg er enkele toe, aub.

en: There are no filters to show.
nl: Er zijn geen filters om te laten zien.

en: There are no inputs to show.
nl: Er zijn geen ingangen om te laten zien.

en: There are no selected inputs to show.
nl: Er zijn geen geselecteerde ingangen om te tonen.

en: Thick border
nl: Dikke rand

en: Thick borders
nl: Dikke randen

en: Thin border
nl: Dunne rand

en: Thin borders
nl: Dunne grenzen

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
nl: Deze functie voegt Claim Listing functionaliteit toe voor Listing items

en: This product is a Citadela Subscription.
nl: Dit product is een Citadela Abonnement.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
nl: Deze instelling zal het bewerken van Item Posts met behulp van Gutenberg editor mogelijk maken. Deze functie zal u toelaten om een grotere beheerflexibiliteit te hebben. Let wel op welke blokken je opneemt in het item detail, want alles zal geplaatst worden in het "Item Content" blok op Item Detail Special pagina.

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Time in seconds
nl: Tijd in seconden

en: Title
nl: Titel

en: Title color
nl: Titel kleur

en: Titles color
nl: Titels kleur

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Track color
nl: Kleur spoor

en: Track endpoints color
nl: Kleur eindpunten spoor

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
nl: Sporen worden verborgen en vervangen door kaartmarkering afhankelijk van het zoomniveau.

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Turn on Claim Listing feature
nl: Schakel de functie Claim Listing in

en: Turn on Item Extension features
nl: Schakel Item Extension functies in

en: Turn on Item Reviews for listing items
nl: Item Reviews inschakelen voor listing items

en: Type for search...
nl: Type voor zoeken...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
nl: Niet aangevinkte enkele selectievakjes worden niet weergegeven.

en: Unclaimed
nl: Niet opgeëist

en: Under image
nl: Onder beeld

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
nl: Unieke identificatie voor nieuw invoerveld. Gebruik één woord, geen spaties. Underscores en streepjes zijn toegestaan.

en: Unit of number
nl: Eenheid van getal

en: Unit position
nl: Eenheidspositie

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
nl: Universele listingfuncties voor elke website

en: Update Category
nl: Bijwerking Categorie

en: Update Location
nl: Plaats bijwerken

en: Upload file
nl: Upload bestand

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
nl: Het geüploade bestand bevat niet de vereiste GPX-spoorgegevens.

en: Uploaded file has not valid XML format.
nl: Het geüploade bestand heeft geen geldig XML-formaat.

en: Uploading&#8230;
nl: Uploaden&#8230;

en: Use Contact Form
nl: Contactformulier gebruiken

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
nl: Gebruik eenvoudige Admin-interface voor uw abonnees

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
nl: Gebruik Gutenberg editor voor de inhoud van listing items

en: Use carousel
nl: Gebruik carrousel

en: Use correct full website url
nl: Gebruik de juiste volledige website url

en: Use geolocation search
nl: Gebruik geolocatie zoeken

en: Use in search filter
nl: Gebruik in zoekfilter

en: Use responsive options
nl: Gebruik responsieve opties

en: Use valid email address, please.
nl: Gebruik een geldig e-mail adres, alsjeblieft.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
nl: Handig om extra helptekst of GDPR-tekst te tonen bij elke invoer in het formulier.

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: User additional options
nl: Extra opties voor de gebruiker

en: User denied geolocation
nl: Gebruiker weigerde geolocatie

en: User email
nl: E-mail gebruiker

en: User login
nl: Inloggen gebruiker

en: User posts count
nl: Aantal berichten van gebruikers

en: User registration date
nl: Registratiedatum gebruiker

en: Username Label
nl: Gebruikersnaam Etiket

en: Users with active membership
nl: Gebruikers met actief lidmaatschap

en: Validation Error Message
nl: Foutmelding bij validatie

en: Value color
nl: Waarde kleur

en: Vertical offset
nl: Verticale afwijking

en: View Category
nl: Bekijk categorie

en: View Item
nl: Bekijk item

en: View Location
nl: Bekijk plaats

en: View Site
nl: Bekijk Site

en: View more
nl: Bekijk meer

en: View posts
nl: Bekijk berichten

en: View posts label
nl: Posts weergeven met het label

en: View track on the map
nl: Bekijk de track op de kaart

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
nl: Wij raden aan om 24:00 tijd formaat te gebruiken voor SEO doeleinden en te voldoen aan Google Structured Data eisen. Gebruik tijd zoals 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
nl: We hebben de Citadela Directory Lite plugin gedeactiveerd. U kunt nu activeren en genieten van de volledige versie van de plugin.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
nl: We hebben gemerkt dat WooCommerce Abonnementen plugin actief is, abonnementen functionaliteit van Citadela Listing plugin is beschikbaar.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
nl: We hebben gemerkt dat u een verouderde versie van PHP gebruikt die niet langer wordt ondersteund, daarom is <em>de plugin gedeactiveerd</em>. Zorg ervoor dat uw site snel en veilig is, door <a href='%1$s'> PHP te upgraden naar de nieuwste versie</a>. Minimale vereiste voor %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
nl: We hebben gemerkt dat u een verouderde versie van WordPress gebruikt, daarom is <em>de plugin gedeactiveerd</em>. Zorg ervoor dat uw site veilig en up to date is, door <a href='%1$s'>update WordPress naar de laatste versie</a>. Minimale vereiste voor %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.

en: Website Link Label
nl: Website link label

en: Website link rel attribute
nl: Website link rel attribuut

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
nl: Widgets weergegeven op Item Categorieën pagina's.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
nl: Widgets weergegeven op item-locaties pagina's.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
nl: Widgets getoond op Post-pagina's.

en: Will be listed all available similar items.
nl: Alle beschikbare soortgelijke items zullen worden vermeld.

en: With background
nl: Met achtergrond

en: With search form
nl: Met zoekformulier

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
nl: Met url zal een extra ingang beschikbaar zijn om tekst in te voegen die wordt weergegeven in plaats van een gewone link.

en: WooCommerce subscriptions
nl: WooCommerce abonnementen

en: Works when block is the only block in a column.
nl: Werkt als het blok het enige blok in een kolom is.

en: You do not have permission to upload files.
nl: U heeft geen toestemming om bestanden te uploaden.

en: You must be logged in to post a review.
nl: U moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.

en: Your rating
nl: Uw beoordeling

en: Your reply to review
nl: Uw reactie op beoordeling

en: Your review
nl: Uw beoordeling

en: blue : Blue color
nl: blauw : blauwe kleur

en: default image size
nl: standaard afbeeldingsformaat

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
nl: of

en: red : Red color
nl: red : Rode kleur
