Citadela Listing 5.7.15 - en to nl_BE translation catalogue (807 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
nl_BE[0]: %1$s recensie voor “%2$s”

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
nl_BE: %s heeft de migratie voltooid. Alle items, categorieën en locaties van uw vorige AIT-directorythema zijn nu beschikbaar voor gebruik met de Citadela Listing-plug-in.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
nl_BE: %s migreert automatisch alle items, categorieën en locaties van uw vorige AIT-directorythema op de achtergrond. Het migratieproces kan enkele minuten duren. We laten u weten wanneer de migratie is voltooid. U kunt WordPress gewoon blijven gebruiken.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
nl_BE: %s plug-in en PHP incompatibiliteit

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
nl_BE: %s plug-in en WordPress incompatibiliteit

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
nl_BE: %s plug-in incompatibiliteit

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
nl_BE: %s plug-in is actief

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
nl_BE[0]: %s recensie

en: 404 Page
nl_BE: 404 pagina

en: API Key
nl_BE: API sleutel

en: Actions:
nl_BE: acties:

[ctx: Item]
en: Add New
nl_BE: Nieuw toevoegen

en: Add New Category
nl_BE: Voeg een nieuwe categorie toe

en: Add New Item
nl_BE: Voeg een nieuw item toe

en: Add New Location
nl_BE: Nieuwe locatie toevoegen

en: Add images to gallery
nl_BE: Afbeeldingen toevoegen aan galerij

en: Address
nl_BE: Adres

en: Address and Location
nl_BE: Adres en locatie

en: Address and location
nl_BE: Adres en locatie

en: Advanced Filters block displayed within search form
nl_BE: Geavanceerd filterblok weergegeven in zoekformulier

en: Advanced Header Design
nl_BE: Geavanceerd koptekstontwerp

en: Advanced header
nl_BE: Geavanceerde koptekst

note: Author of the plugin
en: AitThemes
nl_BE: AitThema&#39;s

en: Align Center
nl_BE: Tekst in het midden uitlijnen

en: Align Justify
nl_BE: Uitlijnen Uitlijnen

en: Align Left
nl_BE: Links uitlijnen

en: Align Right
nl_BE: Rechts uitlijnen

en: Align Text Center
nl_BE: Tekstcentrum uitlijnen

en: Align Text Justify
nl_BE: Tekst uitlijnen uitlijnen

en: Align Text Left
nl_BE: Tekst links uitlijnen

en: Align Text Right
nl_BE: Tekst rechts uitlijnen

en: Alignment
nl_BE: Uitlijning

en: All
nl_BE: Allemaal

en: All Categories
nl_BE: Alle categorieën

en: All Items
nl_BE: Alle spullen

en: All Locations
nl_BE: Alle locaties

en: All Special Pages
nl_BE: Alle speciale pagina&#39;s

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
nl_BE: Alle automatisch gemigreerde items, categorieën en locaties zijn uit uw database verwijderd. Nieuw migratieproces gestart.

en: All filters
nl_BE: Alle filters

en: All inputs
nl_BE: Alle ingangen

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant opmerkingen voor Citadela-items beheren.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant beoordelingen voor Citadela-items beheren.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant categorieën instellen voor Citadela-items.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant locaties instellen voor Citadela-items.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
nl_BE: Sta de klant toe om de Uitgelichte categorie voor Citadela-items in te stellen.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant het GPX-trackbestand instellen voor Citadela-items.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant de itemextensie-opties voor Citadela-items instellen.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant het adres en de locatie voor Citadela-items instellen.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant het contact voor Citadela-items instellen.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant de inhoud voor Citadela-items instellen.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant het fragment voor Citadela-items instellen.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant de uitgelichte afbeelding voor Citadela-items instellen.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant de algemene opties voor Citadela-items instellen.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant de afbeeldingengalerij voor Citadela-items instellen.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant de openingstijden voor Citadela-artikelen instellen.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
nl_BE: Laat de klant de paginakenmerken voor Citadela-items instellen.

en: Already claimed
nl_BE: Al geclaimd

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
nl_BE: Reeds geopende itempost wordt gebruikt als referentiepost.

en: Any active subscription
nl_BE: Elk actief abonnement

en: Appearance
nl_BE: Uiterlijk

en: Approve
nl_BE: Goedkeuren

en: Approve claim
nl_BE: Claim goedkeuren

en: Approved
nl_BE: Goedgekeurd

en: Archives:
nl_BE: Archieven:

en: Are you sure you want to decline this claim?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze claim wilt afwijzen?

en: Ascending
nl_BE: Oplopend

en: Attributes
nl_BE: attributen

en: Author Details
nl_BE: Auteur details

en: Author archives:
nl_BE: Auteur Archief:

en: Author biographical info
nl_BE: Biografische informatie van de auteur

en: Author name
nl_BE: Auteur naam

en: Authors to display
nl_BE: Auteurs om weer te geven

en: Automatic Listing Map
nl_BE: Automatische lijstkaart

en: Automatic Listing Map (for posts)
nl_BE: Automatische lijst met vermeldingen (voor berichten)

en: Automatic height
nl_BE: Automatische hoogte

en: Autoplay
nl_BE: Automatisch afspelen

en: Background
nl_BE: Achtergrond

en: Background color
nl_BE: Achtergrond kleur

en: Background image
nl_BE: Achtergrond afbeelding

en: Background on collapsed form
nl_BE: Achtergrond op samengevouwen formulier

en: Background settings
nl_BE: Achtergrondinstellingen

en: Background type
nl_BE: Achtergrondtype

en: Blur background
nl_BE: Achtergrond vervagen

en: Blur radius
nl_BE: Vervagingsstraal

en: Border around filter group
nl_BE: Rand rond filtergroep

en: Border around heading
nl_BE: Rand rond koers

en: Border color
nl_BE: Rand kleur

en: Border radius
nl_BE: Grensradius

en: Border settings
nl_BE: Randinstellingen

en: Border style
nl_BE: Randstijl

en: Border width
nl_BE: Grensbreedte

en: Borders color
nl_BE: Randen kleur

en: Borders width
nl_BE: Randen breedte

en: Bottom
nl_BE: Onderkant

en: Bottom left
nl_BE: Linksonder

en: Bottom right
nl_BE: Rechts onder

en: Box layout
nl_BE: Doosindeling

en: Box width
nl_BE: Doos breedte

en: Button background color
nl_BE: Achtergrondkleur knop

en: Button border radius
nl_BE: Radius knoprand

en: Button color
nl_BE: Knop kleur

en: Button settings
nl_BE: Knop instellingen

en: Button style
nl_BE: Knopstijl

en: Button text color
nl_BE: Tekstkleur knop

en: Buttons
nl_BE: Toetsen

en: Cancel
nl_BE: Annuleren

en: Captcha check failed!
nl_BE: Captcha-controle mislukt!

en: Caption text
nl_BE: Onderschrifttekst

en: Carousel Options
nl_BE: Carrouselopties

en: Carousel autoplay enabled
nl_BE: Autoplay carrousel ingeschakeld

en: Carousel decoration color
nl_BE: Carrousel decoratie kleur

en: Carousel loop mode enabled
nl_BE: Carrousellus-modus ingeschakeld

en: Categories
nl_BE: Categorieën

en: Category
nl_BE: Categorie

en: Category Details
nl_BE: Categoriedetails

en: Category archives:
nl_BE: Categorie Archieven:

en: Category color
nl_BE: Categorie kleur

en: Category decoration color
nl_BE: Categorie decoratie kleur

en: Category icon
nl_BE: Categorie icoon

en: Center
nl_BE: Centrum

en: Center left
nl_BE: Midden links

en: Center right
nl_BE: Midden rechts

en: Change GPX track
nl_BE: GPX-track wijzigen

en: Checkbox
nl_BE: Selectievakje

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
nl_BE: Keuzes voor geselecteerd invoertype. Voeg één keuze per regel in, verdeel opgeslagen invoerwaarde en tekst weergegeven in invoer met dubbele punt.

en: Choose option
nl_BE: Kies optie

en: Citadela - Special Pages
nl_BE: Citadela - Speciale pagina&#39;s

en: Citadela Half Layout Map Settings
nl_BE: Citadela Half Layout Map Instellingen

en: Citadela Item Page Layout
nl_BE: Citadela-itempagina-indeling

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
nl_BE: Citadela-vermelding

en: Citadela Listing > Item Extension
nl_BE: Citadela-lijst &gt; Artikelextensie

en: Citadela Listing Blocks
nl_BE: Citadela-vermeldingsblokken

en: Citadela Posts Blocks
nl_BE: Citadela plaatst blokken

en: Citadela Special Pages
nl_BE: Citadela speciale pagina&#39;s

en: Citadela Subscription
nl_BE: Citadela-abonnement

en: Claim Listing
nl_BE: Claimvermelding

en: Claim Listing Request
nl_BE: Claim vermeldingsverzoek

en: Claim as:
nl_BE: Claimen als:

en: Claim listing has been approved
nl_BE: Claimvermelding is goedgekeurd

en: Claim listing has been declined
nl_BE: Claimvermelding is geweigerd

en: Claim status
nl_BE: Claimstatus

en: Claimed by
nl_BE: geclaimd door

en: Clear
nl_BE: Duidelijk

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
nl_BE: Als u op de onderstaande knop klikt, wordt het migratieproces opnieuw gestart. Alle automatisch gemigreerde items, categorieën en locaties worden verwijderd. Alle handmatig aangemaakte items, categorieën en locaties worden niet verwijderd. Het migratieproces wordt daarna automatisch gestart.

en: Closed on mobile
nl_BE: Gesloten op mobiel

en: Cluster radius in px
nl_BE: Clusterstraal in px

en: Clusters are disabled.
nl_BE: Clusters zijn uitgeschakeld.

en: Collapsible filters section.
nl_BE: Opvouwbare filters sectie.

en: Comments
nl_BE: Opmerkingen

en: Content
nl_BE: Inhoud

en: Content visible for:
nl_BE: Inhoud zichtbaar voor:

en: Copy and paste the JSON from this website:
nl_BE: Kopieer en plak de JSON van deze website:

en: Couldn't find location, try different address.
nl_BE: Kan locatie niet vinden, probeer een ander adres.

en: Cover
nl_BE: Omslag

en: Cover column height
nl_BE: Hoogte kolom afdekken

en: Cover image
nl_BE: Omslagfoto

en: Current block view
nl_BE: Huidige blokweergave

en: Custom
nl_BE: Aangepast

en: Custom Height Settings
nl_BE: Aangepaste hoogte-instellingen

en: Custom inputs
nl_BE: Aangepaste invoer

en: Custom shadow
nl_BE: Aangepaste schaduw

en: Customized options for mobile screen width.
nl_BE: Aangepaste opties voor mobiele schermbreedte.

en: Dark
nl_BE: Donker

en: Data migration
nl_BE: Data migratie

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
nl_BE: Gegevens van ingangen zonder waarde worden niet weergegeven.

en: Date
nl_BE: Datum

en: Date archives:
nl_BE: Datum archieven:

en: Date color
nl_BE: Datum kleur

en: Decide if email address is visible for visitors
nl_BE: Bepaal of het e-mailadres zichtbaar is voor bezoekers

en: Decline
nl_BE: Afwijzen

en: Decline claim
nl_BE: Claim afwijzen

en: Decoration color
nl_BE: Decoratie kleur

en: Default
nl_BE: Standaard

en: Default Layout Options
nl_BE: Standaard lay-outopties

en: Default Search Results
nl_BE: Standaard zoekresultaten

en: Default Search Results Page
nl_BE: Standaard zoekresultatenpagina

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
nl_BE: Standaard selectietekst, weergegeven als eerste optie in selectie.

en: Default shadow
nl_BE: Standaard schaduw

en: Default size
nl_BE: Standaard maat

en: Delay between slides
nl_BE: Vertraging tussen dia&#39;s

en: Descending
nl_BE: Aflopend

en: Description
nl_BE: Beschrijving

en: Description text that appear on edit page with new input.
nl_BE: Beschrijvingstekst die verschijnt op de bewerkingspagina met nieuwe invoer.

en: Design Options
nl_BE: Ontwerpopties:

en: Desktop
nl_BE: Bureaublad

en: Desktop size
nl_BE: Bureaubladgrootte

en: Disable filters button label
nl_BE: Schakel filterknoplabel uit

en: Disable geolocation button label
nl_BE: Label voor geolocatie-knop uitschakelen

en: Display name
nl_BE: Weergavenaam

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
nl_BE: Weergegeven zijn dichtstbijzijnde items door hun GPS-coördinaten.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
nl_BE: Er worden berichten weergegeven die lijken op het geselecteerde referentie-itembericht.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
nl_BE: Geeft adres, telefoonnummer en andere contactgegevens van een specifiek item in de aanbieding weer.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
nl_BE: Geeft een knop weer waarmee Google Maps-navigatie naar de locatie van het item wordt geopend.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
nl_BE: Toont knop om GPX-bestand te downloaden dat aan item is toegewezen.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
nl_BE: Geeft een contactformulier weer dat e-mail rechtstreeks naar het e-mailadres van een specifiek item in de aanbieding stuurt.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
nl_BE: Geeft alleen inhoud weer voor gebruikers met een actief lidmaatschap, of alleen voor bezoekers zonder lidmaatschap.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
nl_BE: Geeft inhoud weer die is geschreven in de visuele editor van een specifiek item in de aanbieding.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
nl_BE: Toont een galerij met afbeeldingen die zijn toegewezen aan Item Post.

en: Displays information about author on author archive page.
nl_BE: Toont informatie over de auteur op de auteursarchiefpagina.

en: Displays information about selected authors.
nl_BE: Toont informatie over geselecteerde auteurs.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
nl_BE: Geeft informatie weer van itemextensie-ingangen die aan item zijn toegewezen.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
nl_BE: Geeft lijstcategorieën weer op basis van een specifiek filter. Het kan bovenliggende categorieën of subcategorieën van een specifieke categorie weergeven.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
nl_BE: Geeft lijstitems weer op basis van de huidige categorie-/locatiepagina of resultaten van het zoekformulier.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
nl_BE: Geeft lijstitems weer op basis van filters. Bijvoorbeeld alleen items uit een specifieke categorie, locatie of uitgelichte items.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
nl_BE: Geeft lijstitems op de kaart weer op basis van filters. Bijvoorbeeld alleen items uit een specifieke categorie, locatie of uitgelichte items.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
nl_BE: Geeft lijstitems weer die lijken op het geselecteerde referentie-itembericht.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
nl_BE: Geeft lijstlocaties weer op basis van een specifiek filter. Het kan bovenliggende locaties of sublocaties van een specifieke locatie weergeven.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
nl_BE: Geeft subcategorieën weer op basis van de huidige categoriepagina.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
nl_BE: Geeft sublocaties weer op basis van de huidige categoriepagina.

en: Displays main item image of specific listing item.
nl_BE: Toont de afbeelding van het hoofditem van een specifiek item in de aanbieding.

en: Displays opening hours of specific listing item.
nl_BE: Geeft de openingstijden van een specifiek item in de aanbieding weer.

en: Displays posts based on current results from search form.
nl_BE: Geeft berichten weer op basis van de huidige resultaten van het zoekformulier.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
nl_BE: Geeft berichten weer op basis van huidige resultaten op de standaard WordPress-zoekresultatenpagina.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
nl_BE: Geeft berichten op de kaart weer op basis van filters. Bijvoorbeeld berichten alleen uit een specifieke categorie of locatie.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
nl_BE: Geeft automatisch relevante items in de aanbieding weer op basis van de huidige pagina. Bijvoorbeeld zoekresultaten of item detail locatie.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
nl_BE: Geeft relevante berichten automatisch weer op basis van de huidige pagina. Bijvoorbeeld zoekresultaten of post detail locatie.

en: Displays the button and the form for claim listing.
nl_BE: Geeft de knop en het formulier voor claimlijst weer.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
nl_BE: Geeft aankomende evenementen van een specifiek item in de aanbieding weer.

en: Distance
nl_BE: Afstand

en: Distance option label
nl_BE: Afstand optie label

en: Distance unit
nl_BE: Afstandseenheid

en: Do not show
nl_BE: Niet laten zien

en: Do not show endpoints
nl_BE: Geen eindpunten weergeven

en: Do not use Item Detail special page settings
nl_BE: Gebruik geen speciale pagina-instellingen voor itemdetails

en: Download GPX file
nl_BE: GPX-bestand downloaden

en: Drop GPX file here
nl_BE: Zet het GPX-bestand hier neer

en: Dynamic track visibility
nl_BE: Dynamische spoorzichtbaarheid

en: Easy Admin
nl_BE: Eenvoudige beheerder

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
nl_BE: Easy Admin biedt vereenvoudigd WordPress-beheer zonder onnodige afleiding.

en: Edit Category
nl_BE: Categorie bewerken

en: Edit Item
nl_BE: Item bewerken

en: Edit Location
nl_BE: Locatie bewerken

en: Edit Special Page
nl_BE: Speciale pagina bewerken

en: Email
nl_BE: E-mail

en: Email Help
nl_BE: E-mail hulp

en: Email Label
nl_BE: E-maillabel

en: Email Message
nl_BE: Email bericht

en: Email settings
nl_BE: Email instellingen

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
nl_BE: E-mail gebruikt als afzender in e-mail, zorg ervoor dat het e-mailadres overeenkomt met uw websitedomein.

en: Empty map behavior
nl_BE: Leeg kaartgedrag

en: Empty value to show all similar items.
nl_BE: Lege waarde om alle vergelijkbare items weer te geven.

en: Enable
nl_BE: Inschakelen

en: Enable Gutenberg editor
nl_BE: Gutenberg-editor inschakelen

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
nl_BE: Ingangen die beschikbaar zijn voor filters inschakelen en invoegen via menu

en: Enable and insert inputs via menu
nl_BE: Ingangen inschakelen en invoegen via menu

en: Enable bundled subscriptions
nl_BE: Gebundelde abonnementen inschakelen

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
nl_BE: Eindpuntmarkeringen worden weergegeven in plaats van het allereerste en het eindpunt van de geüploade GPX-track.

en: Event Details
nl_BE: Evenementdetails

en: Event Image Options
nl_BE: Opties voor gebeurtenisafbeeldingen

en: Every segment in track
nl_BE: Elk segment op het goede spoor

en: Everything
nl_BE: Alles

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
nl_BE: Voorbeeld van ingevoegde waarden: %s

en: Excerpt
nl_BE: Uittreksel

en: Feature is disabled
nl_BE: Functie is uitgeschakeld

en: Featured
nl_BE: Uitgelicht

en: Featured Category
nl_BE: Aanbevolen categorie

en: Featured category
nl_BE: Uitgelichte categorie

en: Featured image
nl_BE: Uitgelichte afbeelding

en: Featured items first
nl_BE: Uitgelichte items eerst

en: Featured location
nl_BE: Uitgelichte locatie

en: Fill all required fields, please.
nl_BE: Vul alstublieft alle verplichte velden in.

en: Filter posts
nl_BE: Berichten filteren

en: Filter special pages list
nl_BE: Lijst met speciale pagina&#39;s filteren

en: Filters Design
nl_BE: Filterontwerp

en: Filters background color
nl_BE: Filtert achtergrondkleur

en: Filters group name
nl_BE: Filtert groepsnaam

en: Filters settings
nl_BE: Filterinstellingen

en: Filters to specify results of displayed items.
nl_BE: Filters om resultaten van weergegeven items op te geven.

en: Find address
nl_BE: Vind adres

en: Fix width
nl_BE: Breedte corrigeren

en: Fixed
nl_BE: Gemaakt

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
nl_BE: Zie %s voor meer details.

en: Force box width to selected value.
nl_BE: Forceer de breedte van het vak naar de geselecteerde waarde.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
nl_BE: Forceer tabelstijl voor weergegeven gegevens, langere waarden worden niet onder label verplaatst.

en: Form
nl_BE: Het formulier

en: Form inside map breakpoint
nl_BE: Vorm binnen het breekpunt van de kaart

en: Form settings
nl_BE: Formulierinstellingen

en: Friday
nl_BE: Vrijdag

en: Full horizontal
nl_BE: Volledig horizontaal

en: Full vertical
nl_BE: Volledig verticaal

en: Fullwidth page
nl_BE: Volledige Paginabreedte

en: GPX Track
nl_BE: GPX-track

en: GPX Tracks
nl_BE: GPX-tracks

en: GPX file successfully loaded!
nl_BE: GPX-bestand succesvol geladen!

en: GPX files
nl_BE: GPX-bestanden

en: Gallery Options
nl_BE: Galerij-opties

en: General
nl_BE: Algemeen

en: General background
nl_BE: Algemene achtergrond

en: General options
nl_BE: Algemene opties

en: General options for desktop.
nl_BE: Algemene opties voor desktop.

en: General settings
nl_BE: Algemene instellingen

en: Geolocation search settings
nl_BE: Zoekinstellingen voor geolocatie

en: Get directions
nl_BE: De weg vragen

en: Google Maps API Key
nl_BE: Google Maps API-sleutel

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
nl_BE: Google Maps API-sleutel is vereist door Google. Het is noodzakelijk voor alle websites die geavanceerde kaartfuncties gebruiken, zoals het weergeven van vermeldingsitems op de kaart. Lees meer over het verkrijgen van een API-sleutel in de %1$volgende tutorial%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
nl_BE: Google reCaptcha beschermt uw website tegen spam en andere geautomatiseerde formulierinzendingen door spambots. Als u een oplossing van derden gebruikt om formulieren op uw website te beschermen, negeer dan de volgende belangrijke invoer.

en: Google reCaptcha v3 Keys
nl_BE: Google reCaptcha v3-sleutels

en: Gradient
nl_BE: verloop

en: Gradient degree
nl_BE: Gradiëntgraad

en: Grid size
nl_BE: Rastergrootte

en: Group name
nl_BE: Groepsnaam

en: Half layout page
nl_BE: Halve lay-outpagina

en: Header menu settings
nl_BE: Instellingen koptekstmenu

en: Header opened or closed by default.
nl_BE: Koptekst standaard geopend of gesloten.

en: Header settings
nl_BE: Koptekstinstellingen

en: Height unit
nl_BE: Hoogte eenheid

en: Help text displayed with Email input.
nl_BE: Help-tekst weergegeven met e-mailinvoer.

en: Help text displayed with Message input.
nl_BE: Help-tekst weergegeven met berichtinvoer.

en: Help text displayed with Name input.
nl_BE: Help-tekst weergegeven met invoer van de naam.

en: Help text displayed with Subject input.
nl_BE: Help-tekst weergegeven met onderwerpinvoer.

en: Help texts
nl_BE: Help-teksten

en: Hide Location input
nl_BE: Locatie-invoer verbergen

en: Hide empty values
nl_BE: Verberg lege waarden

en: Hide map
nl_BE: Verberg kaart

en: Hide selected filters
nl_BE: Geselecteerde filters verbergen

en: Hide selected inputs
nl_BE: Geselecteerde ingangen verbergen

en: Hide unchecked checkbox
nl_BE: Niet aangevinkt selectievakje verbergen

en: Horizontal offset
nl_BE: Horizontale offset

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
nl_BE: Indien geselecteerd, zal het beschikbaar zijn in filters voor artikelposts.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
nl_BE: Als je je eigen WooCommerce Subscriptions-plug-in wilt gebruiken, deactiveer dan de gebundelde versie hieronder en activeer je plug-in.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
nl_BE: Als je GPX-track uit meerdere segmenten bestaat, worden eindpuntmarkeringen weergegeven in plaats van begin en einde van elk segment.

en: Image focus
nl_BE: Beeldfocus

en: Image height
nl_BE: Hoogte afbeelding

en: Image height unit
nl_BE: eenheid voor afbeeldingshoogte

en: Image position
nl_BE: Afbeeldingspositie

en: Image repeat
nl_BE: Afbeelding herhalen

en: Image scroll
nl_BE: Afbeelding scrollen

en: Image size
nl_BE: Afbeeldingsgrootte

en: Images caption text
nl_BE: Tekst bijschrift afbeeldingen

en: Images gallery
nl_BE: Afbeeldingengalerij

en: Images vertical align
nl_BE: Afbeeldingen verticaal uitlijnen

en: Infinite loop
nl_BE: Oneindige lus

en: Input choices
nl_BE: Invoerkeuzes

en: Input description
nl_BE: Invoerbeschrijving

en: Input field name that appear on edit page.
nl_BE: Invoerveldnaam die op de bewerkingspagina verschijnt.

en: Input identifier
nl_BE: Invoer-ID

en: Input label
nl_BE: Invoerlabel

en: Input labels
nl_BE: Invoerlabels

en: Input type
nl_BE: Invoertype:

en: Inputs contain validation errors.
nl_BE: Invoer bevat validatiefouten.

en: Inputs group
nl_BE: Ingangen groep

en: Insert from media
nl_BE: Invoegen vanaf media

en: Insert unit that will be displayed with number value.
nl_BE: Voeg de eenheid in die wordt weergegeven met de getalwaarde.

en: Inside image
nl_BE: Binnen afbeelding

en: Integrations
nl_BE: Integraties

en: Invalid file format
nl_BE: Ongeldig bestandsformaat

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
nl_BE: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden wat u zoekt.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
nl_BE: Hiermee kunt u een hele itemdetailpagina maken. Er worden geen blokken overgenomen van de speciale pagina Item Detail.

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
nl_BE: Artikelcategorieën

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
nl_BE: Artikelcategorieën

en: Item Categories widgets area
nl_BE: Item Categorieën widgets gebied

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
nl_BE: Artikelcategorie

en: Item Claim Listing
nl_BE: Item claim lijst

en: Item Contact Details
nl_BE: Contactgegevens van het item

en: Item Contact Form
nl_BE: Artikel contactformulier

en: Item Content
nl_BE: Item Inhoud

en: Item Detail
nl_BE: Artikeldetail

en: Item Detail Page
nl_BE: Artikeldetailpagina

en: Item Details
nl_BE: onderdeel details

en: Item Events
nl_BE: Item Evenementen

en: Item Extension
nl_BE: Artikelextensie

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
nl_BE: Item Extension maakt het mogelijk om extra invoer te maken op bewerkingspagina&#39;s van Item Posts.

en: Item Featured Image
nl_BE: Item Uitgelichte afbeelding

en: Item GPX Download
nl_BE: Item GPX-download

en: Item Gallery
nl_BE: Item Galerij

en: Item Get Directions
nl_BE: Item Routebeschrijving

en: Item Image Options
nl_BE: Opties voor itemafbeelding

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
nl_BE: Voorwerp locatie

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
nl_BE: Item Locaties

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
nl_BE: Item Locaties

en: Item Locations widgets area
nl_BE: Item Locaties widgets gebied

en: Item Opening Hours
nl_BE: Artikel Openingstijden

en: Item Options
nl_BE: Item Opties

en: Item Review
nl_BE: Artikelbeoordeling

en: Item Reviews
nl_BE: Artikelrecensies

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
nl_BE: Item Reviews breidt WordPress Comments uit, zodat websitebezoekers een review en waardering voor Item Posts kunnen achterlaten.

en: Item already claimed
nl_BE: Artikel al geclaimd

en: Item author
nl_BE: Artikel auteur

en: Item category
nl_BE: Artikelcategorie

en: Item detail page slug
nl_BE: Artikeldetailpagina slug

en: Item has been claimed
nl_BE: Artikel is geclaimd

en: Item location
nl_BE: Voorwerp locatie

en: Item owner reply.
nl_BE: Antwoord van de itemeigenaar.

en: Item pending moderation from admin
nl_BE: Item in afwachting van moderatie door beheerder

en: Item widgets area
nl_BE: Gebied voor itemwidgets

en: Items
nl_BE: Artikelen

[ctx: post type general name]
en: Items
nl_BE: Artikelen

[ctx: post type menu name]
en: Items
nl_BE: Artikelen

en: Keep header closed by default on mobile.
nl_BE: Houd koptekst standaard gesloten op mobiel.

en: Label color
nl_BE: Labelkleur

en: Label for email field
nl_BE: Label voor e-mailveld

en: Label for submit button
nl_BE: Label voor verzendknop

en: Label for username field
nl_BE: Label voor gebruikersnaamveld

en: Label used for Email input.
nl_BE: Label gebruikt voor e-mailinvoer.

en: Label used for Message textarea.
nl_BE: Label gebruikt voor tekstgebied Bericht.

en: Label used for Name input.
nl_BE: Label gebruikt voor naaminvoer.

en: Label used for Subject input.
nl_BE: Label gebruikt voor onderwerpinvoer.

en: Label width
nl_BE: Labelbreedte

en: Large
nl_BE: Groot

en: Large button
nl_BE: Grote knop

en: Large size
nl_BE: Grote maat

en: Latitude
nl_BE: Breedtegraad

en: Leave a review
nl_BE: Laat een beoordeling achter

en: Leave empty to not use this option.
nl_BE: Laat leeg om deze optie niet te gebruiken.

en: Left
nl_BE: Links

en: Limit displayed posts
nl_BE: Beperk weergegeven berichten

en: Line under heading
nl_BE: Regel onder kop

en: Lines color
nl_BE: Lijnen kleur

en: Lines decoration
nl_BE: Lijnen decoratie

en: Link label
nl_BE: Linklabel

en: Links color
nl_BE: Kleur links

en: List layout
nl_BE: Lijstindeling

en: Listing Advanced Filters
nl_BE: Geavanceerde filters weergeven

en: Listing Author Detail
nl_BE: Auteursgegevens weergeven

en: Listing Authors List
nl_BE: Lijst met auteurs weergeven

en: Listing Categories List
nl_BE: Lijst met vermeldingscategorieën

en: Listing Category Page
nl_BE: Pagina met vermeldingscategorie

en: Listing Items List
nl_BE: Lijst met vermeldingsitems

en: Listing Location Page
nl_BE: Pagina met vermeldingslocatie

en: Listing Locations List
nl_BE: Lijst met vermeldingslocaties

en: Listing Map
nl_BE: Lijst met kaart

en: Listing Map (for posts)
nl_BE: Lijstkaart (voor berichten)

en: Listing Membership Content
nl_BE: Lidmaatschapsinhoud weergeven

en: Listing Search Form
nl_BE: Zoekformulier voor vermeldingen

en: Listing Search Results
nl_BE: Zoekresultaten weergeven

en: Listing Similar Items
nl_BE: Vergelijkbare items weergeven

en: Listing Subcategories List
nl_BE: Lijst met subcategorieën:

en: Listing Sublocations List
nl_BE: Lijst met sublocaties weergeven

en: Location
nl_BE: Plaats

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
nl_BE: Plaats

en: Location Details
nl_BE: Locatiegegevens

en: Locations
nl_BE: Locaties

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
nl_BE: Locaties

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
nl_BE: Locaties

en: Log Out
nl_BE: Uitloggen

en: Logged in text
nl_BE: Ingelogde tekst

en: Logical operator
nl_BE: Logische operator

en: Longitude
nl_BE: Lengtegraad

en: Map provider
nl_BE: Kaartaanbieder

en: Maps provider
nl_BE: Kaartenprovider

en: Mark Item post as featured
nl_BE: Markeer itembericht als aanbevolen

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
nl_BE: Markeer categorie als aanbevolen om prioriteit te geven aan de weergegeven resultaten.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
nl_BE: Markeer de locatie als aanbevolen om prioriteit te geven aan de weergegeven resultaten.

en: Marker Cluster Settings
nl_BE: Instellingen markeringscluster

en: Markers
nl_BE: Markeringen

en: Markers & GPX Tracks
nl_BE: Markeringen en GPX-tracks

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
nl_BE: Markeringen op een afstand van minder dan %spx straal worden gegroepeerd in clusters. Stel 0 in om clusters uit te schakelen.

en: Max number of items
nl_BE: Maximaal aantal items

en: Maximum displayed posts
nl_BE: Maximaal weergegeven berichten

en: Maximum distance
nl_BE: Maximale afstand

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
nl_BE: Maximum aantal items voor het huidige abonnement overschreden.

en: Maximum width
nl_BE: Maximale breedte

en: Medium size
nl_BE: Middelgroot

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
nl_BE: Voeg selectievakjes samen in filtergroep en toon ze samen in frontend-filters. U kunt meer groepen gebruiken met verschillende groepsnamen.

en: Message
nl_BE: Bericht

en: Message Help
nl_BE: Hulp bij berichten

en: Message Label
nl_BE: Berichtlabel

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
nl_BE: Bericht dat wordt weergegeven wanneer het verzenden van het formulier is mislukt vanwege een probleem aan de serverzijde.

en: Message displayed when the form validation failed.
nl_BE: Bericht dat wordt weergegeven wanneer de formuliervalidatie is mislukt.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
nl_BE: Bericht dat wordt weergegeven wanneer het formulier succesvol is verzonden.

en: Message for the email notification
nl_BE: Bericht voor de e-mailmelding

en: Metabox content settings
nl_BE: Instellingen voor metabox-inhoud

en: Migration finished
nl_BE: Migratie voltooid

en: Migration in progress
nl_BE: Migratie bezig

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
nl_BE: Er wordt momenteel gemigreerd. U kunt de migratie opnieuw starten wanneer deze is voltooid.

en: Migration restarted
nl_BE: Migratie opnieuw gestart

en: Miles
nl_BE: Mijlen

en: Minimum height unit
nl_BE: Minimale hoogte-eenheid

en: Minimum image height
nl_BE: Minimale afbeeldingshoogte

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
nl_BE: De minimale hoogte van de kaart kan afwijken van de gedefinieerde waarde als gevolg van de inhoud van de kaart.

en: Missing required GPX data
nl_BE: Vereiste GPX-gegevens ontbreken

en: Mobile
nl_BE: mobiel

en: Mobile size
nl_BE: Mobiel formaat

en: Mobile width breakpoint
nl_BE: Breekpunt mobiele breedte

en: Monday
nl_BE: Maandag

en: Move backward
nl_BE: Ga achteruit

en: Move forward
nl_BE: Vooruit gaan

en: Multiselect
nl_BE: Multi-Select

en: Name Help
nl_BE: Naam Hulp

en: Name Label
nl_BE: Naamlabel

en: Name of sender displayed in received email.
nl_BE: Naam van afzender weergegeven in ontvangen e-mail.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
nl_BE: Naam van het instellingentabblad op de pagina Item bewerken.

en: New Category Name
nl_BE: Nieuwe categorienaam

en: New Item
nl_BE: Nieuw item

en: New Location Name
nl_BE: Nieuwe locatienaam

en: Newer reviews
nl_BE: Nieuwere beoordelingen

en: Next
nl_BE: Volgende

en: Night
nl_BE: Nacht

en: No Items found
nl_BE: Geen items gevonden

en: No Items found in Trash
nl_BE: Geen items gevonden in Prullenbak

en: No border
nl_BE: Geen grens

en: No borders
nl_BE: Geen grenzen

en: No lines
nl_BE: Geen lijnen

en: No posts found
nl_BE: Geen berichten gevonden

en: No repeat
nl_BE: Geen herhaling

en: No results found.
nl_BE: Geen resultaten gevonden.

en: No shadow
nl_BE: Geen schaduw

en: No special pages found.
nl_BE: Geen speciale pagina&#39;s gevonden.

en: No users found
nl_BE: Geen gebruikers gevonden

en: Non-membership visitors
nl_BE: Bezoekers zonder lidmaatschap

en: None
nl_BE: Geen

en: Note
nl_BE: Opmerking

en: Notification messages
nl_BE: Meldingsberichten

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
nl_BE: Melding wanneer het item al is geclaimd. Laat leeg om de melding te verbergen.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
nl_BE: Melding wanneer het item in afwachting is van moderatie door de beheerder. Laat leeg om de melding te verbergen.

en: Notifications
nl_BE: Meldingen

en: Number
nl_BE: Nummer

en: Number of items
nl_BE: Aantal stuks

en: OK
nl_BE: Oké

en: Older reviews
nl_BE: Oudere beoordelingen

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
nl_BE: Een gedachte over “%1$s”

en: Only featured
nl_BE: Alleen uitgelicht

en: Only featured items
nl_BE: Alleen aanbevolen items

en: Only parent categories
nl_BE: Alleen bovenliggende categorieën

en: Only parent locations
nl_BE: Alleen bovenliggende locaties

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl_BE: Oeps! Die pagina kan niet worden gevonden.

en: Open image in popup
nl_BE: Afbeelding openen in pop-up

en: Opened by default
nl_BE: Standaard geopend

en: Opening Hours
nl_BE: Openingstijden

en: Opening hours
nl_BE: Openingstijden

en: Options
nl_BE: Opties

en: Order Options
nl_BE: Bestelopties:

en: Order by
nl_BE: Bestel op

en: Order number
nl_BE: Bestellingsnummer

en: Organizer:
nl_BE: Organisator:

en: Owner
nl_BE: Baasje

en: Page template
nl_BE: Paginasjabloon

en: Parent Category
nl_BE: Bovenliggende categorie

en: Parent Category:
nl_BE: Bovenliggende categorie:

en: Parent Location
nl_BE: Bovenliggende locatie

en: Parent Location:
nl_BE: Locatie ouder:

en: Pending
nl_BE: In afwachting

en: Performance Settings
nl_BE: Prestatie-instellingen

en: Plugin Activation
nl_BE: Plugin-activering

en: Position unavailable
nl_BE: Positie niet beschikbaar

en: Post Options
nl_BE: Post-opties

en: Post has not selected any term.
nl_BE: Post heeft geen term geselecteerd.

en: Posts Author Page
nl_BE: Auteurspagina van berichten

en: Posts Category Page
nl_BE: Berichten Categorie Pagina

en: Posts Date Page
nl_BE: Datum Pagina berichten

en: Posts Search Form
nl_BE: Zoekformulier voor berichten

en: Posts Search Results
nl_BE: Zoekresultaten posten

en: Posts Tag Page
nl_BE: Tagpagina voor berichten

en: Posts navigation
nl_BE: Berichten navigatie

en: Posts number color
nl_BE: Nummer kleur van berichten

en: Previous
nl_BE: Vorig

en: Proportional image height
nl_BE: Proportionele beeldhoogte

en: Radial gradient
nl_BE: Radiaal verloop

en: Random
nl_BE: Willekeurig

en: Rating
nl_BE: Beoordeling

en: Rating stars color
nl_BE: Beoordeling sterren kleur

en: Read more
nl_BE: Lees verder

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
nl_BE: Recent geactiveerd thema is niet compatibel met %s plug-in, daarom is de plug-in gedeactiveerd.

en: Recommended map height
nl_BE: Aanbevolen kaarthoogte

en: Reference Item Post
nl_BE: Referentie item posten

en: Remove GPX track
nl_BE: GPX-track verwijderen

en: Remove Image
nl_BE: Afbeelding verwijderen

en: Repeat
nl_BE: Herhalen

en: Repeat horizontally
nl_BE: Horizontaal herhalen

en: Repeat vertically
nl_BE: Verticaal herhalen

en: Respond to review
nl_BE: Reageren op recensie

en: Responsive options applied under screen width
nl_BE: Responsieve opties toegepast onder schermbreedte

en: Restart migration
nl_BE: Migratie opnieuw starten

en: Results include at least one of selected filters.
nl_BE: Resultaten bevatten ten minste één van de geselecteerde filters.

en: Results must include all selected filters.
nl_BE: Resultaten moeten alle geselecteerde filters bevatten.

en: Reviews
nl_BE: Beoordelingen

en: Right
nl_BE: Rechts

en: Saturday
nl_BE: zaterdag

en: Save Settings
nl_BE: Instellingen opslaan

en: Scroll
nl_BE: Rol

en: Search
nl_BE: Zoeken

en: Search Categories
nl_BE: Zoek categorieën

en: Search Items
nl_BE: Zoek items

en: Search Locations
nl_BE: Zoek locaties

en: Search Special ages
nl_BE: Zoeken Speciale leeftijden

en: Search by geolocation
nl_BE: Zoeken op geolocatie

en: Search for authors
nl_BE: Zoeken naar auteurs

en: Search for posts
nl_BE: Zoeken naar berichten

en: Search for reference item post
nl_BE: Zoeken naar referentie-item post

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
nl_BE: Zoekformulier wordt weergegeven in de kaart op een schermbreedte groter dan

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
nl_BE: Zoekformulier waarmee bezoekers vermeldingsitems kunnen doorzoeken op trefwoord, categorie of locatie.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
nl_BE: Zoekformulier waarmee bezoekers berichten kunnen zoeken op trefwoord, categorie of locatie.

en: Search keyword
nl_BE: Zoek sleutelwoord

en: Search results for:
nl_BE: Zoekresultaten voor:

en: Secret Key
nl_BE: Geheime sleutel

en: Select
nl_BE: Selecteer

en: Select Category
nl_BE: selecteer categorie

en: Select Image
nl_BE: Selecteer afbeelding

en: Select Location
nl_BE: Selecteer een locatie

en: Select alignment
nl_BE: Uitlijning selecteren

en: Select an Item
nl_BE: Selecteer een item

en: Select featured category
nl_BE: Selecteer uitgelichte categorie

en: Select image
nl_BE: Selecteer afbeelding

en: Select layout
nl_BE: Selecteer lay-out

en: Select position of unit displayed with number value.
nl_BE: Selecteer positie van eenheid weergegeven met nummerwaarde.

en: Select size
nl_BE: Selecteer grootte

en: Select type input cannot use AND operator.
nl_BE: Selecteer type invoer kan de AND-operator niet gebruiken.

en: Select type of input field.
nl_BE: Selecteer type invoerveld.

en: Select your rating, please.
nl_BE: Selecteer uw beoordeling, alstublieft.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
nl_BE: De geselecteerde categorie krijgt prioriteit en geeft de post van het item op de kaart weer.

en: Selected post is no more published.
nl_BE: Geselecteerde post wordt niet meer gepubliceerd.

en: Selected posts
nl_BE: Geselecteerde berichten

en: Selected posts are no more published.
nl_BE: Geselecteerde berichten worden niet meer gepubliceerd.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
nl_BE: Geselecteerde referentiepost wordt weergegeven vóór alle andere soortgelijke berichten.

en: Send Button Text
nl_BE: Tekst knop verzenden

en: Sender Email
nl_BE: E-mail afzender

en: Sender Name
nl_BE: Naam afzender

en: Server Error Message
nl_BE: Serverfoutbericht

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
nl_BE: De server heeft een fout aangetroffen. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: Settings Saved
nl_BE: instellingen opgeslagen

en: Shadow
nl_BE: Schaduw

en: Shadow color
nl_BE: Schaduwkleur

en: Shadow settings
nl_BE: Schaduwinstellingen

en: Show Category description
nl_BE: Categoriebeschrijving weergeven

en: Show Category icon
nl_BE: Toon categoriepictogram

en: Show Email Address
nl_BE: Toon e-mailadres

en: Show Location description
nl_BE: Locatiebeschrijving weergeven

en: Show Location icon
nl_BE: Locatiepictogram weergeven

en: Show Opening Hours
nl_BE: Toon openingstijden

en: Show Streetview
nl_BE: Toon Streetview

en: Show address
nl_BE: Toon adres

en: Show advanced filters
nl_BE: Geavanceerde filters weergeven

en: Show author image
nl_BE: Auteursafbeelding tonen

en: Show biographical info
nl_BE: Biografische informatie weergeven

en: Show categories
nl_BE: Categorieën weergeven

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
nl_BE: Toon contactformulier op pagina die een e-mail sturen naar een bepaald e-mailadres

en: Show cover image
nl_BE: Omslagafbeelding weergeven

en: Show data
nl_BE: Gegevens weergeven

en: Show date
nl_BE: Toon datum

en: Show description
nl_BE: Laat beschrijving zien

en: Show empty map
nl_BE: Lege kaart weergeven

en: Show featured image
nl_BE: Uitgelichte afbeelding weergeven

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
nl_BE: Toon uitgelichte items bovenaan de lijst vóór alle andere itemposts.

en: Show filters group title
nl_BE: Toon filters groepstitel

en: Show link
nl_BE: Toon link

en: Show link label input
nl_BE: Invoer linklabel weergeven

en: Show locations
nl_BE: Locaties weergeven

en: Show more
nl_BE: Laat meer zien

en: Show navigation arrows
nl_BE: Navigatiepijlen tonen

en: Show on map
nl_BE: Toon op kaart

en: Show only categories marked as featured.
nl_BE: Toon alleen categorieën die zijn gemarkeerd als aanbevolen.

en: Show only featured category
nl_BE: Toon alleen uitgelichte categorie

en: Show only locations marked as featured.
nl_BE: Toon alleen locaties die zijn gemarkeerd als aanbevolen.

en: Show pagination bullets
nl_BE: Toon paginering bullets

en: Show posts number
nl_BE: Toon berichten nummer

en: Show price
nl_BE: Toon prijs

en: Show rating
nl_BE: Toon waardering

en: Show reference Item Post
nl_BE: Toon referentie Item Bericht

en: Show selected filters
nl_BE: Toon geselecteerde filters

en: Show selected inputs
nl_BE: Geselecteerde ingangen weergeven

en: Show similar posts from the same:
nl_BE: Toon vergelijkbare berichten van hetzelfde:

en: Show submit filter button
nl_BE: Toon verzendfilterknop

en: Show subtitle
nl_BE: Toon ondertitel

en: Show track endpoint markers on
nl_BE: Toon eindpuntmarkeringen op

en: Show web
nl_BE: Toon web

en: Silver
nl_BE: Zilver

en: Simple layout
nl_BE: Eenvoudige lay-out

en: Site Key
nl_BE: Sitesleutel

en: Site logo
nl_BE: Site-logo

en: Skip number of posts from start
nl_BE: Aantal berichten vanaf het begin overslaan

en: Small
nl_BE: Klein

en: Small button
nl_BE: kleine knop

en: Small size
nl_BE: Kleine maat

en: Solid color
nl_BE: Effen kleur

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
nl_BE: Speciale pagina

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
nl_BE: Speciale pagina&#39;s

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
nl_BE: Speciale pagina&#39;s

en: Special page updated.
nl_BE: Speciale pagina bijgewerkt.

en: Special pages list
nl_BE: Lijst met speciale pagina&#39;s

en: Special pages list navigation
nl_BE: Speciale pagina&#39;s lijstnavigatie

en: Spread radius
nl_BE: Spreidstraal

en: Start and end of track
nl_BE: Begin en einde van de track

en: Step
nl_BE: Stap

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
nl_BE: Streetview is alleen beschikbaar als de Google API-sleutel is ingeschakeld

en: Style
nl_BE: Stijl

en: Style JSON
nl_BE: Stijl JSON

en: Subject
nl_BE: Onderwerp

en: Subject Help
nl_BE: Onderwerp Help

en: Subject Label
nl_BE: Onderwerplabel

en: Subject for the email notification
nl_BE: Onderwerp voor de e-mailmelding

en: Submit Label
nl_BE: Label indienen

en: Submit distance button label
nl_BE: Label afstandsknop indienen

en: Submit filters button label
nl_BE: Label voor filterknop verzenden

en: Submit reply
nl_BE: Verzend antwoord

en: Submit review
nl_BE: Review versturen

en: Subscriptions
nl_BE: Abonnementen

en: Subtitle
nl_BE: Ondertitel

en: Success Message
nl_BE: Succesbericht

en: Sunday
nl_BE: Zondag

en: Table style
nl_BE: Tafelstijl

en: Tag archives:
nl_BE: Tagarchief:

en: Telephone
nl_BE: Telefoon

en: Terms & Conditions label
nl_BE: Label met algemene voorwaarden

en: Text
nl_BE: Tekst

en: Text color
nl_BE: Tekst kleur

en: Text displayed in the form when user is logged in
nl_BE: Tekst weergegeven in het formulier wanneer de gebruiker is ingelogd

en: Text displayed instead of full website url
nl_BE: Tekst weergegeven in plaats van volledige website-url

en: Text displayed on Send Button.
nl_BE: Tekst weergegeven op de verzendknop.

en: Text displayed on empty map
nl_BE: Tekst weergegeven op lege kaart

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
nl_BE: Tekst voor Algemene voorwaarden formulier invoer. Laat leeg om het selectievakje uit te schakelen.

en: Text layout
nl_BE: Tekstlay-out

en: Text link
nl_BE: Tekstlink

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
nl_BE: Tekst van e-mailbericht. Beschikbaar zijn variabelen: {user-name} {user-email} {user-message}

en: Textarea
nl_BE: Tekstgebied

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
nl_BE: De %s plug-in kon niet worden geactiveerd. Het is niet compatibel met het huidige actieve thema.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
nl_BE: Het maximale aantal items dat klanten met dit abonnement kunnen publiceren (Laat leeg voor het onbeperkte aantal items).

en: Theme
nl_BE: Thema

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
nl_BE: Er zijn geen beschikbare abonnementen. Voeg wat toe, alstublieft.

en: There are no filters to show.
nl_BE: Er zijn geen filters om weer te geven.

en: There are no inputs to show.
nl_BE: Er zijn geen ingangen om weer te geven.

en: There are no selected inputs to show.
nl_BE: Er zijn geen geselecteerde ingangen om weer te geven.

en: Thick border
nl_BE: Dikke rand

en: Thick borders
nl_BE: Dikke randen

en: Thin border
nl_BE: Dunne rand

en: Thin borders
nl_BE: Dunne randen

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
nl_BE: Deze functie voegt Claim Listing-functionaliteit toe voor Listing-items

en: This product is a Citadela Subscription.
nl_BE: Dit product is een Citadela-abonnement.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
nl_BE: Met deze instelling kunnen itemberichten met de Gutenberg-editor worden bewerkt. Met deze functie heeft u meer beheerflexibiliteit. Wees voorzichtig met welke blokken je in het itemdetail opneemt, aangezien alles in het &quot;Item Content&quot;-blok op de Special Item Detail-pagina wordt geplaatst.

en: Thumbnail
nl_BE: Miniatuur

en: Thursday
nl_BE: Donderdag

en: Time in seconds
nl_BE: Tijd in seconden

en: Title
nl_BE: Titel

en: Title color
nl_BE: Titel kleur

en: Titles color
nl_BE: Titels kleur

en: Top
nl_BE: Bovenkant

en: Top left
nl_BE: Linksboven

en: Top right
nl_BE: Rechtsboven

en: Track color
nl_BE: Kleur van het spoor

en: Track endpoints color
nl_BE: Kleur van eindpunten bijhouden

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
nl_BE: Tracks worden verborgen en vervangen door kaartmarkeringen op basis van zoomniveau.

en: Tuesday
nl_BE: Dinsdag

en: Turn on Claim Listing feature
nl_BE: Functie voor claimvermelding inschakelen

en: Turn on Item Extension features
nl_BE: Functies voor itemextensies inschakelen

en: Turn on Item Reviews for listing items
nl_BE: Schakel Artikelrecensies in voor het aanbieden van artikelen

en: Type for search...
nl_BE: Typ voor zoeken...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
nl_BE: Een niet-aangevinkt enkel selectievakje wordt niet weergegeven.

en: Unclaimed
nl_BE: niet opgeëist

en: Under image
nl_BE: Onder afbeelding

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
nl_BE: Unieke identifier voor nieuw invoerveld. Gebruik enkel woord, geen spaties. Underscores en streepjes toegestaan.

en: Unit of number
nl_BE: Eenheid van nummer

en: Unit position
nl_BE: Unit positie

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
nl_BE: Universele vermeldingsfuncties voor elke website

en: Update Category
nl_BE: Categorie bijwerken

en: Update Location
nl_BE: Locatie bijwerken

en: Upload file
nl_BE: Upload bestand

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
nl_BE: Het geüploade bestand bevat geen vereiste GPX-trackgegevens.

en: Uploaded file has not valid XML format.
nl_BE: Het geüploade bestand heeft geen geldig XML-formaat.

en: Uploading&#8230;
nl_BE: Uploaden…

en: Url
nl_BE: URL

en: Use Contact Form
nl_BE: Gebruik het contactformulier

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
nl_BE: Gebruik de Easy Admin-interface voor uw abonnees

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
nl_BE: Gebruik de Gutenberg-editor voor de inhoud van lijstitems

en: Use carousel
nl_BE: Gebruik carrousel

en: Use correct full website url
nl_BE: Gebruik de juiste volledige website-url

en: Use geolocation search
nl_BE: Zoeken op geolocatie gebruiken

en: Use in search filter
nl_BE: Gebruik in zoekfilter

en: Use responsive options
nl_BE: Gebruik responsieve opties

en: Use valid email address, please.
nl_BE: Gebruik een geldig e-mailadres, alstublieft.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
nl_BE: Handig om bij elke invoer in het formulier extra helptekst of AVG-tekst te tonen.

en: User ID
nl_BE: gebruikersnaam

en: User additional options
nl_BE: Extra gebruikersopties

en: User denied geolocation
nl_BE: Gebruiker geweigerd geolocatie

en: User email
nl_BE: E-mailadres van gebruiker

en: User login
nl_BE: Gebruiker login

en: User posts count
nl_BE: Gebruikersposten tellen mee

en: User registration date
nl_BE: Datum gebruikersregistratie

en: Username Label
nl_BE: Gebruikersnaamlabel

en: Users with active membership
nl_BE: Gebruikers met actief lidmaatschap

en: Validation Error Message
nl_BE: Validatiefoutbericht

en: Value color
nl_BE: Waarde kleur

en: Vertical offset
nl_BE: Verticale offset

en: View Category
nl_BE: Bekijk categorie

en: View Item
nl_BE: Artikel bekijken

en: View Location
nl_BE: Bekijk locatie

en: View Site
nl_BE: Bekijk site

en: View more
nl_BE: Bekijk meer

en: View posts
nl_BE: Berichten bekijken

en: View posts label
nl_BE: Label berichten bekijken

en: View track on the map
nl_BE: Track op de kaart bekijken

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
nl_BE: We raden aan om voor SEO-doeleinden een tijdsindeling van 24:00 uur te gebruiken en te voldoen aan de vereisten van Google Structured Data. Gebruik tijd zoals 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
nl_BE: We hebben de Citadela Directory Lite-plug-in gedeactiveerd. U kunt nu de volledige versie van de plug-in activeren en ervan genieten.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
nl_BE: We hebben gemerkt dat de WooCommerce Subscriptions-plug-in actief is, de abonnementsfunctionaliteit van de Citadela Listing-plug-in is beschikbaar.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
nl_BE: We hebben gemerkt dat u een verouderde versie van PHP gebruikt die niet langer wordt ondersteund, daarom <em>is de plug-in gedeactiveerd</em> . Zorg ervoor dat uw site snel en veilig is door <a href='%1$s'>PHP te upgraden naar de nieuwste versie</a> . Minimale vereiste voor %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
nl_BE: We hebben gemerkt dat u een verouderde versie van WordPress gebruikt, daarom <em>is de plug-in gedeactiveerd</em> . Zorg ervoor dat uw site veilig en up-to-date is door <a href='%1$s'>WordPress bij te werken naar de nieuwste versie</a> . Minimale vereiste voor %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website Link
nl_BE: Website link

en: Website Link Label
nl_BE: Websitelinklabel

en: Website link rel attribute
nl_BE: Website link rel attribuut

en: Wednesday
nl_BE: Woensdag

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
nl_BE: Widgets weergegeven op pagina&#39;s met itemcategorieën.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
nl_BE: Widgets weergegeven op pagina&#39;s met itemlocaties.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
nl_BE: Widgets weergegeven op pagina&#39;s met itemberichten.

en: Will be listed all available similar items.
nl_BE: Alle beschikbare vergelijkbare items worden vermeld.

en: With background
nl_BE: Met achtergrond

en: With search form
nl_BE: Met zoekformulier

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
nl_BE: Met url is extra invoer beschikbaar om de weergegeven tekst in plaats van een gewone link in te voegen.

en: WooCommerce subscriptions
nl_BE: WooCommerce-abonnementen

en: Works when block is the only block in a column.
nl_BE: Werkt wanneer blok het enige blok in een kolom is.

en: You do not have permission to upload files.
nl_BE: U heeft geen toestemming om bestanden te uploaden.

en: You must be logged in to post a review.
nl_BE: Je moet ingelogd zijn om een review te plaatsen.

en: Your rating
nl_BE: Uw beoordeling

en: Your reply to review
nl_BE: Uw antwoord op recensie

en: Your review
nl_BE: Je recensie

en: blue : Blue color
nl_BE: blauw: blauwe kleur

en: default image size
nl_BE: standaard afbeeldingsgrootte

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
nl_BE: of

en: post | posts
nl_BE[0]: na

en: red : Red color
nl_BE: rood: Rode kleur
