Citadela Listing 5.7.15 - en to lv translation catalogue (811 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[0]: %1$s atsauksme par “%2$s”

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
lv: %s ir pabeidzis migrāciju. Visi vienumi, kategorijas un atrašanās vietas no jūsu iepriekšējā AIT direktorija motīva tagad ir pieejamas lietošanai ar Citadela Listing spraudni.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
lv: %s fonā automātiski migrē visus vienumus, kategorijas un atrašanās vietas no jūsu iepriekšējā AIT direktorija motīva. Migrācijas process var ilgt vairākas minūtes. Mēs jūs informēsim, kad migrēšana būs pabeigta. Varat turpināt lietot WordPress kā parasti.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
lv: %s spraudnis un PHP nesaderība

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
lv: %s spraudnis un WordPress nesaderība

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
lv: %s spraudņa nesaderība

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
lv: %s spraudnis ir aktīvs

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
lv[0]: %s atsauksme

en: 404 Page
lv: 404 lapa

en: API Key
lv: API atslēga

en: Actions:
lv: Darbības:

[ctx: Item]
en: Add New
lv: Pievieno jaunu

en: Add New Category
lv: Pievienot jaunu kategoriju

en: Add New Item
lv: Pievienot jaunu vienumu

en: Add New Location
lv: Pievienot jaunu atrašanās vietu

en: Add images to gallery
lv: Pievienojiet attēlus galerijai

en: Address
lv: Adrese

en: Address and Location
lv: Adrese un atrašanās vieta

en: Address and location
lv: Adrese un atrašanās vieta

en: Advanced Filters block displayed within search form
lv: Papildu filtru bloks tiek parādīts meklēšanas formā

en: Advanced Header Design
lv: Uzlabots galvenes dizains

en: Advanced header
lv: Papildu galvene

en: Align Center
lv: Izlīdzināt centru

en: Align Justify
lv: Izlīdzināt taisnošanu

en: Align Left
lv: Izlīdzināt pa kreisi

en: Align Right
lv: Izlīdzināt pa labi

en: Align Text Center
lv: Izlīdzināt teksta centru

en: Align Text Justify
lv: Izlīdzināt tekstu, taisnot

en: Align Text Left
lv: Izlīdzināt tekstu pa kreisi

en: Align Text Right
lv: Izlīdzināt tekstu pa labi

en: Alignment
lv: Izlīdzināšana

en: All
lv: Visi

en: All Categories
lv: Visas kategorijas

en: All Items
lv: Visas preces

en: All Locations
lv: Visas atrašanās vietas

en: All Special Pages
lv: Visas īpašās lapas

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
lv: Visi automātiski migrētie vienumi, kategorijas un atrašanās vietas tika izdzēstas no jūsu datu bāzes. Sākts jauns migrācijas process.

en: All filters
lv: Visi filtri

en: All inputs
lv: Visas ievades

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam pārvaldīt Citadela preču komentārus.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam pārvaldīt atsauksmes par Citadela precēm.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt kategorijas Citadela precēm.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt Citadela preču atrašanās vietas.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt Citadela preču piedāvāto kategoriju.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt GPX ceļa failu Citadela vienumiem.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt preces paplašinājuma opcijas Citadela precēm.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt Citadela preču adresi un atrašanās vietu.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt kontaktpersonu Citadela precēm.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt Citadela preču saturu.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt izrakstu Citadela precēm.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt piedāvāto attēlu Citadela precēm.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt Citadela preču vispārīgās opcijas.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt Citadela preču attēlu galeriju.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
lv: Atļaut klientam noteikt Citadelas preču darba laiku.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
lv: Ļaujiet klientam iestatīt lapas atribūtus Citadela vienumiem.

en: Already claimed
lv: Jau apgalvots

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
lv: Jau atvērtā vienuma ziņa tiks izmantota kā atsauces ziņa.

en: Any active subscription
lv: Jebkurš aktīvs abonements

en: Appearance
lv: Izskats

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Approve claim
lv: Apstiprināt pretenziju

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Archives:
lv: Arhīvi:

en: Are you sure you want to decline this claim?
lv: Vai tiešām vēlaties noraidīt šo pretenziju?

en: Ascending
lv: Augošā

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Author Details
lv: Sīkāka informācija par autoru

en: Author archives:
lv: Autoru arhīvi:

en: Author biographical info
lv: Autora biogrāfiskā informācija

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Authors to display
lv: Parādāmie autori

en: Automatic Listing Map
lv: Automātiskā saraksta karte

en: Automatic Listing Map (for posts)
lv: Automātiskā saraksta karte (ziņojumiem)

en: Automatic height
lv: Automātisks augstums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Background
lv: Fons

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background image
lv: Fona attēls

en: Background on collapsed form
lv: Fons uz sakļautas formas

en: Background settings
lv: Fona iestatījumi

en: Background type
lv: Fona tips

en: Blur background
lv: Aizmiglot fonu

en: Blur radius
lv: Aizmiglošanas rādiuss

en: Border around filter group
lv: Robeža ap filtru grupu

en: Border around heading
lv: Robeža ap virsrakstu

en: Border color
lv: Apmales krāsa

en: Border radius
lv: Robežas rādiuss

en: Border settings
lv: Apmales iestatījumi

en: Border style
lv: Apmales stils

en: Border width
lv: Apmales platums

en: Borders color
lv: Robežu krāsa

en: Borders width
lv: Robežu platums

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Bottom left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom right
lv: Apakšā pa labi

en: Box layout
lv: Kastes izkārtojums

en: Box width
lv: Kastes platums

en: Button background color
lv: Pogas fona krāsa

en: Button border radius
lv: Pogas apmales rādiuss

en: Button color
lv: Pogu krāsa

en: Button settings
lv: Pogu iestatījumi

en: Button style
lv: Pogas stils

en: Button text color
lv: Pogas teksta krāsa

en: Buttons
lv: Pogas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Captcha check failed!
lv: Captcha pārbaude neizdevās!

en: Caption text
lv: Parakstu teksts

en: Carousel Options
lv: Karuseļa opcijas

en: Carousel autoplay enabled
lv: Karuseļa automātiskā atskaņošana ir iespējota

en: Carousel decoration color
lv: Karuseļa dekorācijas krāsa

en: Carousel loop mode enabled
lv: Karuseļa cilpas režīms ir iespējots

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Category
lv: Kategorija

en: Category Details
lv: Sīkāka informācija par kategoriju

en: Category archives:
lv: Kategoriju arhīvi:

en: Category color
lv: Kategorijas krāsa

en: Category decoration color
lv: Kategorijas apdares krāsa

en: Category icon
lv: Kategorijas ikona

en: Center
lv: Centrs

en: Center left
lv: Centrs pa kreisi

en: Center right
lv: Centrs pa labi

en: Change GPX track
lv: Mainīt GPX celiņu

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
lv: Izvēles iespējas atlasītajam ievades veidam. Katrā rindiņā ievietojiet vienu izvēli, sadaliet saglabāto ievades vērtību un ievadē parādīto tekstu, izmantojot kolu.

en: Choose option
lv: Izvēlieties opciju

en: Citadela - Special Pages
lv: Citadela — īpašas lapas

en: Citadela Half Layout Map Settings
lv: Citadela Half Layout kartes iestatījumi

en: Citadela Item Page Layout
lv: Citadela vienumu lapas izkārtojums

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
lv: Citadelas saraksts

en: Citadela Listing > Item Extension
lv: Citadela saraksts &gt; Preces paplašinājums

en: Citadela Special Pages
lv: Citadela īpašās lapas

en: Citadela Subscription
lv: Citadela abonements

en: Claim Listing
lv: Pretenzijas saraksts

en: Claim Listing Request
lv: Pretenzijas iekļaušanas pieprasījums

en: Claim as:
lv: Pieprasīt kā:

en: Claim listing has been approved
lv: Pretenziju saraksts ir apstiprināts

en: Claim listing has been declined
lv: Pretenzijas saraksts ir noraidīts

en: Claim status
lv: Pretenzijas statuss

en: Claimed by
lv: Pieprasīja

en: Clear
lv: Skaidrs

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
lv: Noklikšķinot uz tālāk esošās pogas, migrācijas process tiks restartēts. Visi automātiski migrētie vienumi, kategorijas un atrašanās vietas tiks dzēstas. Visi manuāli izveidotie vienumi, kategorijas un atrašanās vietas netiks dzēstas. Pēc tam migrācijas process sāksies automātiski.

en: Closed on mobile
lv: Slēgts mobilajā ierīcē

en: Cluster radius in px
lv: Klastera rādiuss pikseļos

en: Clusters are disabled.
lv: Klasteri ir atspējoti.

en: Collapsible filters section.
lv: Saliekamo filtru sadaļa.

en: Comments
lv: komentāri

en: Contact
lv: Sazināties

en: Content
lv: Saturs

en: Content visible for:
lv: Saturs ir redzams:

en: Copy and paste the JSON from this website:
lv: Kopējiet un ielīmējiet JSON no šīs vietnes:

en: Couldn't find location, try different address.
lv: Nevarēja atrast atrašanās vietu, mēģiniet citu adresi.

en: Cover
lv: Piesegt

en: Cover column height
lv: Pārsega kolonnas augstums

en: Cover image
lv: Vāka attēls

en: Current block view
lv: Pašreizējais bloka skats

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom Height Settings
lv: Pielāgoti augstuma iestatījumi

en: Custom inputs
lv: Pielāgotas ievades

en: Custom shadow
lv: Pielāgota ēna

en: Customized options for mobile screen width.
lv: Pielāgotas iespējas mobilā ekrāna platumam.

en: Dark
lv: Tumšs

en: Data migration
lv: Datu migrācija

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
lv: Ievades dati bez vērtības netiks parādīti.

en: Date
lv: Datums

en: Date archives:
lv: Datumu arhīvs:

en: Date color
lv: Datuma krāsa

en: Decide if email address is visible for visitors
lv: Izlemiet, vai apmeklētājiem ir redzama e-pasta adrese

en: Decline
lv: Noraidīt

en: Decline claim
lv: Noraidīt prasību

en: Decoration color
lv: Dekorācijas krāsa

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default Layout Options
lv: Noklusējuma izkārtojuma opcijas

en: Default Search Results
lv: Noklusētie meklēšanas rezultāti

en: Default Search Results Page
lv: Noklusējuma meklēšanas rezultātu lapa

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
lv: Noklusējuma atlases teksts, tiek parādīts kā pirmā opcija atlasē.

en: Default shadow
lv: Noklusējuma ēna

en: Default size
lv: Noklusējuma izmērs

en: Delay between slides
lv: Aizkave starp slaidiem

en: Descending
lv: Dilstoša

en: Description
lv: Apraksts

en: Description text that appear on edit page with new input.
lv: Apraksta teksts, kas parādās rediģēšanas lapā ar jaunu ievadi.

en: Design Options
lv: Dizaina iespējas

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Desktop size
lv: Darbvirsmas izmērs

en: Disable filters button label
lv: Atspējot filtru pogas etiķete

en: Disable geolocation button label
lv: Atspējot ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas pogas apzīmējumu

en: Display name
lv: Parādāmais vārds

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
lv: Parādīti tuvākie vienumi pēc to GPS koordinātām.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
lv: Tiks parādītas ziņas, kas ir līdzīgas atlasītajām atsauces vienuma ziņām.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
lv: Parāda konkrēta saraksta vienuma adresi, tālruņa numuru un citu kontaktinformāciju.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
lv: Parāda pogu, kas atver Google Maps navigāciju uz vienuma ziņas atrašanās vietu.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
lv: Tiek parādīta poga, lai lejupielādētu vienumam piešķirto GPX failu.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
lv: Parāda saziņas veidlapu, kas sūta e-pastu tieši uz konkrēta saraksta vienuma e-pasta adresi.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
lv: Parāda saturu tikai lietotājiem ar aktīvu dalību vai tikai apmeklētājiem bez dalības.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
lv: Parāda saturu, kas rakstīts konkrēta saraksta vienuma vizuālajā redaktorā.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
lv: Parāda vienuma ziņai piešķirto attēlu galeriju.

en: Displays information about author on author archive page.
lv: Parāda informāciju par autoru autoru arhīva lapā.

en: Displays information about selected authors.
lv: Parāda informāciju par atlasītajiem autoriem.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
lv: Parāda informāciju no vienumam piešķirtajām vienumu paplašinājuma ievadēm.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
lv: Parāda sarakstu kategorijas, pamatojoties uz noteiktu filtru. Tas var parādīt vecāku kategorijas vai apakškategorijas no noteiktas kategorijas.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
lv: Parāda vienumus, pamatojoties uz pašreizējo kategoriju/atrašanās vietas lapu vai rezultātiem no meklēšanas formas.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
lv: Parāda sarakstu vienumus, pamatojoties uz filtriem. Piemēram, preces tikai no noteiktas kategorijas, atrašanās vietas vai piedāvātajiem priekšmetiem.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
lv: Parāda vienumus kartē, pamatojoties uz filtriem. Piemēram, preces tikai no noteiktas kategorijas, atrašanās vietas vai piedāvātajiem priekšmetiem.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
lv: Parāda saraksta vienumus, kas ir līdzīgi atlasītā atsauces vienuma ziņai.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
lv: Parāda sarakstu atrašanās vietas, pamatojoties uz noteiktu filtru. Tas var parādīt vecāku atrašanās vietas vai apakšlokācijas no noteiktas vietas.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
lv: Parāda sarakstu apakškategorijas, pamatojoties uz pašreizējo kategoriju lapu.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
lv: Parāda sarakstu apakšlokācijas, pamatojoties uz pašreizējo kategorijas lapu.

en: Displays main item image of specific listing item.
lv: Parāda konkrēta saraksta vienuma galvenā vienuma attēlu.

en: Displays opening hours of specific listing item.
lv: Parāda konkrēta saraksta vienuma darba laiku.

en: Displays posts based on current results from search form.
lv: Parāda ziņas, pamatojoties uz pašreizējiem meklēšanas veidlapas rezultātiem.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
lv: Parāda ziņas, pamatojoties uz pašreizējiem rezultātiem noklusējuma WordPress meklēšanas rezultātu lapā.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
lv: Parāda ziņas kartē, pamatojoties uz filtriem. Piemēram, ziņas tikai no noteiktas kategorijas vai atrašanās vietas.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
lv: Automātiski parāda atbilstošos saraksta vienumus, pamatojoties uz pašreizējo lapu. Piemēram, meklēšanas rezultāti vai detalizētas preces atrašanās vieta.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
lv: Automātiski parāda atbilstošās ziņas, pamatojoties uz pašreizējo lapu. Piemēram, meklēšanas rezultāti vai ziņas atrašanās vieta.

en: Displays the button and the form for claim listing.
lv: Parāda pretenziju saraksta pogu un veidlapu.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
lv: Parāda konkrēta saraksta vienuma gaidāmos notikumus.

en: Distance
lv: Attālums

en: Distance option label
lv: Attāluma opcijas etiķete

en: Distance unit
lv: Attāluma mērvienība

en: Do not show
lv: Nerādi

en: Do not show endpoints
lv: Nerādīt galapunktus

en: Do not use Item Detail special page settings
lv: Neizmantojiet vienumu detaļas īpašos lapas iestatījumus

en: Download GPX file
lv: Lejupielādēt GPX failu

en: Drop GPX file here
lv: Nometiet GPX failu šeit

en: Dynamic track visibility
lv: Dinamiskā trases redzamība

en: Easy Admin
lv: Vienkāršs administrators

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
lv: Easy Admin piedāvā vienkāršotu WordPress administrēšanu bez liekiem traucējumiem.

en: Edit Category
lv: Rediģēt kategoriju

en: Edit Item
lv: Rediģēt vienumu

en: Edit Location
lv: Rediģēt atrašanās vietu

en: Edit Special Page
lv: Rediģēt īpašo lapu

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Help
lv: E-pasta palīdzība

en: Email Label
lv: E-pasta etiķete

en: Email Message
lv: E-pasta ziņojums

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
lv: E-pasts, kas tiek izmantots kā sūtītājs e-pastā, pārliecinieties, vai e-pasta adrese atbilst jūsu vietnes domēnam.

en: Empty map behavior
lv: Tukšas kartes darbība

en: Empty value to show all similar items.
lv: Tukša vērtība, lai parādītu visus līdzīgos vienumus.

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable Gutenberg editor
lv: Iespējot Gūtenberga redaktoru

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
lv: Iespējojiet un ievietojiet filtriem pieejamās ievades, izmantojot izvēlni

en: Enable and insert inputs via menu
lv: Iespējojiet un ievietojiet ievades, izmantojot izvēlni

en: Enable bundled subscriptions
lv: Iespējot komplektētos abonementus

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
lv: Augšupielādētā GPX celiņa pirmā un paša beigu punkta vietā tiek parādīti galapunktu marķieri.

en: Event Details
lv: Pasākuma informācija

en: Event Image Options
lv: Pasākuma attēla opcijas

en: Every segment in track
lv: Katrs segments ceļā

en: Everything
lv: Viss

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
lv: Ievietoto vērtību piemērs: %s

en: Excerpt
lv: Izvilkums

en: Feature is disabled
lv: Funkcija ir atspējota

en: Featured
lv: Piedāvātie

en: Featured Category
lv: Piedāvātā kategorija

en: Featured category
lv: Piedāvātā kategorija

en: Featured image
lv: Piedāvātais attēls

en: Featured items first
lv: Piedāvātās preces vispirms

en: Featured location
lv: Piedāvātā atrašanās vieta

en: Fill all required fields, please.
lv: Lūdzu, aizpildiet visus nepieciešamos laukus.

en: Filter
lv: Filtrs

en: Filter posts
lv: Filtrēt ziņas

en: Filter special pages list
lv: Filtrēt īpašo lapu sarakstu

en: Filters
lv: Filtri

en: Filters Design
lv: Filtru dizains

en: Filters background color
lv: Filtri fona krāsu

en: Filters group name
lv: Filtru grupas nosaukums

en: Filters settings
lv: Filtru iestatījumi

en: Filters to specify results of displayed items.
lv: Filtri, lai norādītu parādīto vienumu rezultātus.

en: Find address
lv: Atrodi adresi

en: Fix width
lv: Fiksēt platumu

en: Fixed
lv: Fiksēts

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
lv: Plašāku informāciju skatiet sadaļā %s.

en: Force box width to selected value.
lv: Piespiediet lodziņa platumu līdz atlasītajai vērtībai.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
lv: Piespiedu tabulas stils parādītajiem datiem, garākas vērtības netiek pārvietotas zem etiķetes.

en: Form
lv: Veidlapa

en: Form inside map breakpoint
lv: Veidlapa kartes pārtraukuma punktā

en: Form settings
lv: Veidlapas iestatījumi

en: Friday
lv: piektdiena

en: Full horizontal
lv: Pilnībā horizontāli

en: Full vertical
lv: Pilna vertikāle

en: Fullwidth page
lv: Pilna platuma lapa

en: GPX Track
lv: GPX celiņš

en: GPX Tracks
lv: GPX celiņi

en: GPX file successfully loaded!
lv: GPX fails ir veiksmīgi ielādēts!

en: GPX files
lv: GPX faili

en: Gallery Options
lv: Galerijas opcijas

en: General
lv: Ģenerālis

en: General background
lv: Vispārējs fons

en: General options
lv: Vispārīgas iespējas

en: General options for desktop.
lv: Vispārīgas darbvirsmas opcijas.

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Geolocation search settings
lv: Ģeolokācijas meklēšanas iestatījumi

en: Get directions
lv: Saņemt norādes

en: Google Maps API Key
lv: Google Maps API atslēga

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
lv: Google ir nepieciešama Google Maps API atslēga. Tas ir nepieciešams visām vietnēm, kurās tiek izmantotas uzlabotas karšu funkcijas, piemēram, saraksta vienumu rādīšana kartē. Uzziniet vairāk par to, kā iegūt API atslēgu, %1$šajā apmācībā%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
lv: Google reCaptcha aizsargā jūsu vietni pret surogātpastu un citu automātisku veidlapu iesniegšanu, ko veic surogātpasta roboti. Ja izmantojat trešās puses risinājumu, lai aizsargātu veidlapas savā vietnē, ignorējiet tālāk norādītās galvenās ievades.

en: Google reCaptcha v3 Keys
lv: Google reCaptcha v3 atslēgas

en: Gradient
lv: Gradients

en: Gradient degree
lv: Gradienta pakāpe

en: Grid size
lv: Režģa izmērs

en: Group name
lv: Grupas nosaukums

en: Half layout page
lv: Puse izkārtojuma lapa

en: Header menu settings
lv: Galvenes izvēlnes iestatījumi

en: Header opened or closed by default.
lv: Galvene ir atvērta vai aizvērta pēc noklusējuma.

en: Header settings
lv: Galvenes iestatījumi

en: Height unit
lv: Augstuma vienība

en: Help text displayed with Email input.
lv: Palīdzības teksts tiek parādīts ar e-pasta ievadi.

en: Help text displayed with Message input.
lv: Palīdzības teksts tiek parādīts ar ziņojuma ievadi.

en: Help text displayed with Name input.
lv: Palīdzības teksts tiek parādīts ar vārda ievadi.

en: Help text displayed with Subject input.
lv: Palīdzības teksts tiek parādīts ar tēmas ievadi.

en: Help texts
lv: Palīdzības teksti

en: Hide Location input
lv: Slēpt atrašanās vietas ievadi

en: Hide empty values
lv: Slēpt tukšas vērtības

en: Hide map
lv: Paslēpt karti

en: Hide selected filters
lv: Slēpt atlasītos filtrus

en: Hide selected inputs
lv: Slēpt atlasītās ievades

en: Hide unchecked checkbox
lv: Paslēpt neatzīmēto izvēles rūtiņu

en: Horizontal offset
lv: Horizontālā nobīde

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
lv: Ja atlasīts, tas būs pieejams filtros vienumu ziņām.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
lv: Ja vēlaties izmantot savu WooCommerce abonementu spraudni, vienkārši deaktivizējiet tālāk esošo komplektēto versiju un aktivizējiet savu spraudni.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
lv: Ja jūsu GPX celiņš sastāv no vairākiem segmentiem, katra segmenta sākuma un beigu vietā tiek parādīti beigu punktu marķieri.

en: Image focus
lv: Attēla fokuss

en: Image height
lv: Attēla augstums

en: Image height unit
lv: Attēla augstuma mērvienība

en: Image position
lv: Attēla pozīcija

en: Image repeat
lv: Attēla atkārtojums

en: Image scroll
lv: Attēla ritināšana

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Images caption text
lv: Attēlu parakstu teksts

en: Images gallery
lv: Attēlu galerija

en: Images vertical align
lv: Attēlu līdzināšana vertikāli

en: Infinite loop
lv: Bezgalīga cilpa

en: Input choices
lv: Ievades izvēles

en: Input description
lv: Ievades apraksts

en: Input field name that appear on edit page.
lv: Ievades lauka nosaukums, kas parādās rediģēšanas lapā.

en: Input identifier
lv: Ievades identifikators

en: Input label
lv: Ievades etiķete

en: Input labels
lv: Ievadiet etiķetes

en: Input type
lv: Ievades veids

en: Inputs contain validation errors.
lv: Ievade satur validācijas kļūdas.

en: Inputs group
lv: Ievades grupa

en: Insert from media
lv: Ievietot no multivides

en: Insert unit that will be displayed with number value.
lv: Ievietojiet vienību, kas tiks parādīta ar skaitļa vērtību.

en: Inside image
lv: Iekšējais attēls

en: Integrations
lv: Integrācijas

en: Invalid file format
lv: Nederīgs faila formāts

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
lv: Šķiet, ka mēs nevaram atrast to, ko meklējat.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
lv: Tas ļaus jums izveidot visu vienuma detalizētas informācijas lapu. Neviens bloks netiks mantots no vienumu informācijas īpašās lapas.

[ctx: post type singular name]
en: Item
lv: Lieta

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
lv: Preču kategorijas

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
lv: Preču kategorijas

en: Item Categories widgets area
lv: Vienumu kategoriju logrīku apgabals

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
lv: Preces kategorija

en: Item Claim Listing
lv: Preču pretenziju saraksts

en: Item Contact Details
lv: Preces kontaktinformācija

en: Item Contact Form
lv: Preces saziņas veidlapa

en: Item Content
lv: Vienuma saturs

en: Item Detail
lv: Preces detaļas

en: Item Detail Page
lv: Preces informācijas lapa

en: Item Details
lv: Preces detaļas

en: Item Events
lv: Vienums Notikumi

en: Item Extension
lv: Preces paplašinājums

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
lv: Vienuma paplašinājums ļauj izveidot papildu ievades vienumu ziņu rediģēšanas lapās.

en: Item Featured Image
lv: Vienuma piedāvātais attēls

en: Item GPX Download
lv: Vienuma GPX lejupielāde

en: Item Gallery
lv: Preču galerija

en: Item Get Directions
lv: Vienums Saņemiet norādes

en: Item Image Options
lv: Vienuma attēla opcijas

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
lv: Priekšmeta atrašanās vieta

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
lv: Preču atrašanās vietas

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
lv: Preču atrašanās vietas

en: Item Locations widgets area
lv: Vienumu atrašanās vietu logrīku apgabals

en: Item Opening Hours
lv: Preces darba laiks

en: Item Options
lv: Vienuma opcijas

en: Item Review
lv: Preču apskats

en: Item Reviews
lv: Preču atsauksmes

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
lv: Vienumu apskati paplašina WordPress komentārus, lai vietnes apmeklētāji varētu atstāt atsauksmes un vērtējumus par vienumu ziņām.

en: Item already claimed
lv: Prece jau ir pieprasīta

en: Item author
lv: Vienuma autors

en: Item category
lv: Preču kategorija

en: Item detail page slug
lv: Vienuma detaļas lapas sliede

en: Item has been claimed
lv: Prece ir pieprasīta

en: Item location
lv: priekšmeta atrašanās vieta

en: Item owner reply.
lv: Preces īpašnieka atbilde.

en: Item pending moderation from admin
lv: Vienums gaida regulēšanu no administratora

en: Item widgets area
lv: Vienumu logrīku apgabals

en: Item:
lv: Lieta:

en: Items
lv: Preces

[ctx: post type general name]
en: Items
lv: Preces

[ctx: post type menu name]
en: Items
lv: Preces

en: Keep header closed by default on mobile.
lv: Mobilajā ierīcē pēc noklusējuma turiet aizvērtu galveni.

en: Kilometers
lv: Kilometri

en: Label color
lv: Etiķetes krāsa

en: Label for email field
lv: E-pasta lauka etiķete

en: Label for submit button
lv: Iesniegšanas pogas etiķete

en: Label for username field
lv: Etiķete lietotājvārda laukam

en: Label used for Email input.
lv: E-pasta ievadei izmantotā etiķete.

en: Label used for Message textarea.
lv: Ziņojuma teksta apgabalam izmantotā etiķete.

en: Label used for Name input.
lv: Nosaukuma ievadei izmantotā etiķete.

en: Label used for Subject input.
lv: Tēmas ievadei izmantotā etiķete.

en: Label width
lv: Etiķetes platums

en: Large
lv: Liels

en: Large button
lv: Liela poga

en: Large size
lv: Liels izmērs

en: Latitude
lv: Platums

en: Leave a review
lv: Atstājiet atsauksmi

en: Leave empty to not use this option.
lv: Atstājiet tukšu, lai neizmantotu šo opciju.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Limit displayed posts
lv: Ierobežot rādītās ziņas

en: Line under heading
lv: Rinda zem virsraksta

en: Lines color
lv: Līniju krāsa

en: Lines decoration
lv: Līniju dekorēšana

en: Link label
lv: Saites etiķete

en: Links color
lv: Saišu krāsa

en: List layout
lv: Saraksta izkārtojums

en: Listing Advanced Filters
lv: Papildu filtru saraksts

en: Listing Author Detail
lv: Informācija par saraksta autoru

en: Listing Authors List
lv: Saraksta autoru saraksts

en: Listing Categories List
lv: Saraksta kategoriju saraksts

en: Listing Category Page
lv: Saraksta kategorijas lapa

en: Listing Items List
lv: Uzskaites vienumu saraksts

en: Listing Location Page
lv: Ieraksta atrašanās vietas lapa

en: Listing Locations List
lv: Atrašanās vietu saraksts

en: Listing Map
lv: Sarakstu karte

en: Listing Map (for posts)
lv: Ierakstu karte (ziņojumiem)

en: Listing Membership Content
lv: Dalības satura saraksts

en: Listing Search Form
lv: Sarakstu meklēšanas veidlapa

en: Listing Search Results
lv: Meklēšanas rezultātu saraksts

en: Listing Similar Items
lv: Līdzīgu vienumu uzskaitīšana

en: Listing Subcategories List
lv: Saraksta apakškategoriju saraksts

en: Listing Sublocations List
lv: Apakšlokāciju saraksts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location Details
lv: Atrašanās vietas informācija

en: Locations
lv: Atrašanās vietas

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
lv: Atrašanās vietas

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
lv: Atrašanās vietas

en: Log Out
lv: Izlogoties

en: Logged in text
lv: Pieteicies tekstā

en: Logical operator
lv: Loģiskais operators

en: Longitude
lv: Garuma grāds

en: Map provider
lv: Kartes nodrošinātājs

en: Maps provider
lv: Maps nodrošinātājs

en: Mark Item post as featured
lv: Atzīmēt vienuma ziņu kā piedāvātu

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
lv: Atzīmējiet kategoriju kā piedāvātu, lai parādītos rezultātos tai piešķirtu prioritāti.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
lv: Atzīmējiet atrašanās vietu kā piedāvātu, lai parādītos rezultātos tai piešķirtu prioritāti.

en: Marker Cluster Settings
lv: Marķieru kopas iestatījumi

en: Markers
lv: Marķieri

en: Markers & GPX Tracks
lv: Marķieri un GPX celiņi

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
lv: Marķieri attālumā, kas ir mazāks par %spx rādiusu, tiek grupēti klasteros. Iestatiet 0, lai atspējotu kopas.

en: Max number of items
lv: Maksimālais vienumu skaits

en: Maximum displayed posts
lv: Maksimālais rādīto ziņu skaits

en: Maximum distance
lv: Maksimālais attālums

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
lv: Pārsniegts pašreizējā abonementa preču maksimālais skaits.

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Medium
lv: Vidēja

en: Medium size
lv: Vidēja izmēra

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
lv: Apvienojiet izvēles rūtiņas filtru grupā un parādiet tās kopā priekšgala filtros. Varat izmantot vairāk grupu, izmantojot dažādus grupu nosaukumus.

en: Message
lv: Ziņa

en: Message Help
lv: Palīdzība

en: Message Label
lv: Ziņojuma etiķete

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
lv: Ziņojums tiek parādīts, kad veidlapas nosūtīšana neizdevās servera puses problēmas dēļ.

en: Message displayed when the form validation failed.
lv: Ziņojums tiek parādīts, kad veidlapas validācija neizdevās.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
lv: Ziņojums tiek parādīts, kad veidlapa tika veiksmīgi nosūtīta.

en: Message for the email notification
lv: Ziņojums e-pasta paziņojumam

en: Metabox content settings
lv: Metaboksa satura iestatījumi

en: Migration finished
lv: Migrācija pabeigta

en: Migration in progress
lv: Notiek migrācija

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
lv: Pašlaik notiek migrācija. Jūs varēsiet atsākt migrāciju, kad tā būs pabeigta.

en: Migration restarted
lv: Migrācija ir atsākta

en: Miles
lv: Jūdzes

en: Minimum height unit
lv: Minimālā augstuma mērvienība

en: Minimum image height
lv: Minimālais attēla augstums

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
lv: Minimālais kartes augstums var atšķirties no noteiktās vērtības atkarībā no kartes iekšējā satura vajadzībām.

en: Missing required GPX data
lv: Trūkst nepieciešamo GPX datu

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Mobile size
lv: Mobilais izmērs

en: Mobile width breakpoint
lv: Mobilā platuma pārtraukuma punkts

en: Monday
lv: pirmdiena

en: Move backward
lv: Pārvietojieties atpakaļ

en: Move forward
lv: Virzieties uz priekšu

en: Multiselect
lv: Vairāku atlase

en: Name Help
lv: Vārda palīdzība

en: Name Label
lv: Nosaukuma etiķete

en: Name of sender displayed in received email.
lv: Saņemtajā e-pastā parādīts sūtītāja vārds.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
lv: Iestatījumu cilnes nosaukums vienumu rediģēšanas lapā.

en: New Category Name
lv: Jauns kategorijas nosaukums

en: New Item
lv: Jauns vienums

en: New Location Name
lv: Jauns vietas nosaukums

en: Newer reviews
lv: Jaunākas atsauksmes

en: Next
lv: Nākamais

en: Night
lv: Nakts

en: No Items found
lv: Nav atrasts neviens vienums

en: No Items found in Trash
lv: Atkritnē nav atrasts neviens vienums

en: No border
lv: Bez robežas

en: No borders
lv: Bez robežām

en: No lines
lv: Nav līniju

en: No posts found
lv: Nav atrasta neviena ziņa

en: No repeat
lv: Nav atkārtošanās

en: No results found.
lv: Nekas nav atrasts.

en: No shadow
lv: Nav ēnas

en: No special pages found.
lv: Nav atrasta neviena īpaša lapa.

en: No users found
lv: Nav atrasts neviens lietotājs

en: Non-membership visitors
lv: Apmeklētāji, kas nav biedri

en: None
lv: Nav

en: Note
lv: Piezīme

en: Notification messages
lv: Paziņojumu ziņojumi

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
lv: Paziņojums, kad prece jau ir pieprasīta. Atstājiet tukšu, lai paslēptu paziņojumu.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
lv: Paziņojums, kad vienums gaida regulēšanu no administratora. Atstājiet tukšu, lai paslēptu paziņojumu.

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Number
lv: Numurs

en: Number of items
lv: Vienumu skaits

en: OK
lv: labi

en: Older reviews
lv: Vecākas atsauksmes

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
lv: Viena doma par “%1$s”

en: Only featured
lv: Tikai piedāvāts

en: Only featured items
lv: Tikai piedāvātās preces

en: Only parent categories
lv: Tikai vecāku kategorijas

en: Only parent locations
lv: Tikai vecāku atrašanās vietas

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lv: Ak! Šo lapu nevar atrast.

en: Open image in popup
lv: Atveriet attēlu uznirstošajā logā

en: Opened by default
lv: Atvērts pēc noklusējuma

en: Opening Hours
lv: Darba laiks

en: Opening hours
lv: Darba laiks

en: Options
lv: Iespējas

en: Order Options
lv: Pasūtījuma iespējas

en: Order by
lv: Sakārtot pēc

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Organizer:
lv: Organizators:

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Page template
lv: Lapas veidne

en: Parent Category
lv: Vecāku kategorija

en: Parent Category:
lv: Vecāku kategorija:

en: Parent Location
lv: Vecāku atrašanās vieta

en: Parent Location:
lv: Vecāku atrašanās vieta:

en: Pending
lv: Gaida

en: Performance Settings
lv: Veiktspējas iestatījumi

en: Plugin Activation
lv: Spraudņa aktivizēšana

en: Position unavailable
lv: Pozīcija nav pieejama

en: Post has not selected any term.
lv: Ziņai nav atlasīts neviens termins.

en: Posts Author Page
lv: Ziņu autora lapa

en: Posts Category Page
lv: Ziņu kategorijas lapa

en: Posts Date Page
lv: Ziņu datuma lapa

en: Posts Search Form
lv: Ziņu meklēšanas forma

en: Posts Search Results
lv: Ziņu meklēšanas rezultāti

en: Posts Tag Page
lv: Ziņu tagu lapa

en: Posts navigation
lv: Ziņu navigācija

en: Posts number color
lv: Ziņu numura krāsa

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Proportional image height
lv: Proporcionāls attēla augstums

en: Radial gradient
lv: Radiālais gradients

en: Random
lv: Nejauši

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Rating stars color
lv: Vērtējuma zvaigžņu krāsa

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
lv: Nesen aktivizētais motīvs nav saderīgs ar spraudni %s, tāpēc spraudnis tika deaktivizēts.

en: Recommended map height
lv: Ieteicamais kartes augstums

en: Reference Item Post
lv: Atsauces vienības ziņa

en: Remove GPX track
lv: Noņemiet GPX celiņu

en: Remove Image
lv: Noņemt attēlu

en: Repeat
lv: Atkārtojiet

en: Repeat horizontally
lv: Atkārtojiet to horizontāli

en: Repeat vertically
lv: Atkārtojiet vertikāli

en: Respond to review
lv: Atbildiet uz atsauksmi

en: Responsive options applied under screen width
lv: Adaptīvās opcijas tiek lietotas zem ekrāna platuma

en: Restart migration
lv: Atsākt migrāciju

en: Results include at least one of selected filters.
lv: Rezultāti ietver vismaz vienu no atlasītajiem filtriem.

en: Results must include all selected filters.
lv: Rezultātos ir jāiekļauj visi atlasītie filtri.

en: Reviews
lv: Atsauksmes

en: Right
lv: Pa labi

en: Saturday
lv: sestdiena

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Scroll
lv: Ritiniet

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Categories
lv: Meklēt kategorijas

en: Search Items
lv: Meklēt preces

en: Search Locations
lv: Meklēt atrašanās vietas

en: Search Special ages
lv: Meklēt Īpašie vecumi

en: Search by geolocation
lv: Meklēt pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas

en: Search for authors
lv: Meklēt autorus

en: Search for posts
lv: Meklēt ziņas

en: Search for reference item post
lv: Meklēt atsauces vienuma ziņu

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
lv: Meklēšanas forma tiek parādīta kartes iekšpusē ekrāna platumā, kas ir lielāks par

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
lv: Meklēšanas forma, kas ļauj apmeklētājiem meklēt saraksta vienumus pēc atslēgvārda, kategorijas vai atrašanās vietas.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
lv: Meklēšanas forma, kas ļauj apmeklētājiem meklēt ziņas pēc atslēgvārda, kategorijas vai atrašanās vietas.

en: Search keyword
lv: Meklēt atslēgvārdu

en: Search results for:
lv: Meklēšanas rezultāti:

en: Secret Key
lv: Slepenā atslēga

en: Select
lv: Izvēlieties

en: Select Category
lv: Atlasiet kategoriju

en: Select Image
lv: Izvēlieties Attēls

en: Select Location
lv: Izvēlieties Atrašanās vieta

en: Select alignment
lv: Izvēlieties līdzinājumu

en: Select an Item
lv: Izvēlieties vienumu

en: Select featured category
lv: Atlasiet piedāvāto kategoriju

en: Select image
lv: Izvēlieties attēlu

en: Select layout
lv: Izvēlieties izkārtojumu

en: Select position of unit displayed with number value.
lv: Izvēlieties vienības pozīciju, kas tiek parādīta ar skaitļa vērtību.

en: Select size
lv: Izvēlieties izmēru

en: Select type input cannot use AND operator.
lv: Atlasītā veida ievade nevar izmantot operatoru UN.

en: Select type of input field.
lv: Izvēlieties ievades lauka veidu.

en: Select your rating, please.
lv: Lūdzu, izvēlieties savu vērtējumu.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
lv: Atlasītajai kategorijai tiks piešķirta prioritāte un tiks parādīta vienuma ziņa kartē.

en: Selected post is no more published.
lv: Atlasītā ziņa vairs netiek publicēta.

en: Selected posts
lv: Atlasītās ziņas

en: Selected posts are no more published.
lv: Atlasītās ziņas vairs netiek publicētas.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
lv: Atlasītā atsauces ziņa tiks uzskaitīta pirms visām citām līdzīgām ziņām.

en: Send Button Text
lv: Sūtīt pogas tekstu

en: Sender Email
lv: Sūtītāja e-pasts

en: Sender Name
lv: Sūtītāja vārds

en: Server Error Message
lv: Servera kļūdas ziņojums

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
lv: Serverī radās kļūda. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Settings Saved
lv: Iestatījumi saglabāti

en: Shadow
lv: Ēna

en: Shadow color
lv: Ēnu krāsa

en: Shadow settings
lv: Ēnu iestatījumi

en: Show Category description
lv: Rādīt kategorijas aprakstu

en: Show Category icon
lv: Rādīt kategorijas ikonu

en: Show Email Address
lv: Rādīt e-pasta adresi

en: Show Location description
lv: Rādīt atrašanās vietas aprakstu

en: Show Location icon
lv: Rādīt atrašanās vietas ikonu

en: Show Opening Hours
lv: Rādīt darba laiku

en: Show Streetview
lv: Rādīt ielas attēlu

en: Show address
lv: Rādīt adresi

en: Show advanced filters
lv: Rādīt papildu filtrus

en: Show author image
lv: Rādīt autora attēlu

en: Show biographical info
lv: Parādiet biogrāfisko informāciju

en: Show categories
lv: Rādīt kategorijas

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
lv: Rādīt saziņas veidlapu lapā, kas nosūta e-pastu uz noteiktu e-pasta adresi

en: Show cover image
lv: Rādīt vāka attēlu

en: Show data
lv: Rādīt datus

en: Show date
lv: Rādīt datumu

en: Show description
lv: Rādīt aprakstu

en: Show empty map
lv: Rādīt tukšu karti

en: Show featured image
lv: Rādīt piedāvāto attēlu

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
lv: Rādīt piedāvātos vienumus saraksta augšdaļā pirms visām pārējām vienumu ziņām.

en: Show filters group title
lv: Rādīt filtru grupas nosaukumu

en: Show link
lv: Rādīt saiti

en: Show link label input
lv: Rādīt saites iezīmes ievadi

en: Show locations
lv: Rādīt atrašanās vietas

en: Show more
lv: Parādīt vairāk

en: Show navigation arrows
lv: Rādīt navigācijas bultiņas

en: Show on map
lv: Parādīt kartē

en: Show only categories marked as featured.
lv: Rādīt tikai kategorijas, kas atzīmētas kā piedāvātās.

en: Show only featured category
lv: Rādīt tikai piedāvāto kategoriju

en: Show only locations marked as featured.
lv: Rādīt tikai tās atrašanās vietas, kas atzīmētas kā piedāvātas.

en: Show pagination bullets
lv: Rādīt lappušu aizzīmes

en: Show posts number
lv: Rādīt ziņu numuru

en: Show price
lv: Rādīt cenu

en: Show rating
lv: Rādīt vērtējumu

en: Show reference Item Post
lv: Rādīt atsauces vienuma ziņu

en: Show selected filters
lv: Rādīt atlasītos filtrus

en: Show selected inputs
lv: Rādīt atlasītās ievades

en: Show similar posts from the same:
lv: Rādīt līdzīgas ziņas no tā paša:

en: Show submit filter button
lv: Rādīt filtra iesniegšanas pogu

en: Show subtitle
lv: Rādīt subtitrus

en: Show track endpoint markers on
lv: Rādīt maršruta beigu punktu marķierus ieslēgtus

en: Show web
lv: Rādīt tīmekli

en: Silver
lv: Sudrabs

en: Simple layout
lv: Vienkāršs izkārtojums

en: Site Key
lv: Vietnes atslēga

en: Site logo
lv: Vietnes logotips

en: Skip number of posts from start
lv: Izlaist ziņu skaitu no sākuma

en: Small
lv: Mazs

en: Small button
lv: Maza poga

en: Small size
lv: Mazs izmērs

en: Solid color
lv: Vienkrāsains

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
lv: Īpašā lapa

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
lv: Īpašas lapas

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
lv: Īpašas lapas

en: Special page updated.
lv: Īpašā lapa ir atjaunināta.

en: Special pages list
lv: Īpašo lapu saraksts

en: Special pages list navigation
lv: Īpašo lapu saraksta navigācija

en: Spread radius
lv: Izkliedes rādiuss

en: Start and end of track
lv: Trases sākums un beigas

en: Step
lv: Solis

en: Streetview
lv: Ielas skats

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
lv: Ielas attēls ir pieejams tikai tad, ja ir iespējota Google API atslēga

en: Style
lv: Stils

en: Style JSON
lv: Stils JSON

en: Subject
lv: Priekšmets

en: Subject Help
lv: Priekšmeta palīdzība

en: Subject Label
lv: Priekšmeta etiķete

en: Subject for the email notification
lv: E-pasta paziņojuma tēma

en: Submit Label
lv: Iesniegt etiķeti

en: Submit distance button label
lv: Iesniedziet attāluma pogas etiķeti

en: Submit filters button label
lv: Iesniegt filtru pogas etiķete

en: Submit reply
lv: Iesniegt atbildi

en: Submit review
lv: Iesniedziet atsauksmi

en: Subscriptions
lv: Abonementi

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Success Message
lv: Veiksmes ziņojums

en: Sunday
lv: svētdiena

en: Table style
lv: Galda stils

en: Tag archives:
lv: Atzīmju arhīvi:

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Terms & Conditions label
lv: Noteikumu un nosacījumu etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Text displayed in the form when user is logged in
lv: Teksts, kas tiek parādīts veidlapā, kad lietotājs ir pieteicies

en: Text displayed instead of full website url
lv: Pilna vietnes URL vietā tiek rādīts teksts

en: Text displayed on Send Button.
lv: Teksts tiek parādīts uz pogas Sūtīt.

en: Text displayed on empty map
lv: Teksts tiek parādīts tukšā kartē

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
lv: Teksts Noteikumu un nosacījumu veidlapas ievadei. Atstājiet tukšu, lai atspējotu izvēles rūtiņu.

en: Text layout
lv: Teksta izkārtojums

en: Text link
lv: Teksta saite

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
lv: E-pasta ziņojuma teksts. Ir pieejami šādi mainīgie: {lietotāja vārds} {lietotāja-e-pasts} {lietotāja ziņojums}

en: Textarea
lv: Teksta apgabals

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
lv: Spraudni %s nevarēja aktivizēt. Tas nav saderīgs ar pašreizējo aktīvo motīvu.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
lv: Maksimālais vienumu skaits, ko klienti ar šo abonementu var publicēt (neierobežotam vienumu skaitam atstājiet tukšu).

en: Theme
lv: Tēma

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
lv: Nav pieejami abonementi. Pievienojiet, lūdzu.

en: There are no filters to show.
lv: Nav filtru, ko parādīt.

en: There are no inputs to show.
lv: Nav ievades, ko parādīt.

en: There are no selected inputs to show.
lv: Nav atlasīta neviena ieeja, ko parādīt.

en: Thick border
lv: Bieza apmale

en: Thick borders
lv: Biezas apmales

en: Thin border
lv: Plāna apmale

en: Thin borders
lv: Plānas apmales

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
lv: Šī funkcija saraksta vienumiem pievieno pretenziju saraksta funkcionalitāti

en: This product is a Citadela Subscription.
lv: Šis produkts ir Citadela abonements.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
lv: Šis iestatījums ļaus rediģēt vienumu ziņas, izmantojot Gūtenberga redaktoru. Šī funkcija ļaus jums nodrošināt lielāku administrēšanas elastību. Lūdzu, esiet piesardzīgs, kurus blokus iekļaujat preces detaļā, jo viss tiks ievietots blokā &quot;Preces saturs&quot; sadaļā Īpašā informācija par vienuma informāciju.

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Thursday
lv: ceturtdiena

en: Time in seconds
lv: Laiks sekundēs

en: Title
lv: Nosaukums

en: Title color
lv: Virsraksta krāsa

en: Titles color
lv: Virsrakstu krāsa

en: Top
lv: Tops

en: Top left
lv: Augšējais kreisais

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Track color
lv: Trases krāsa

en: Track endpoints color
lv: Izsekot galapunktu krāsu

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
lv: Trases tiek paslēptas un aizstātas ar kartes marķieri atbilstoši tālummaiņas līmenim.

en: Tuesday
lv: otrdiena

en: Turn on Claim Listing feature
lv: Ieslēdziet pretenziju saraksta funkciju

en: Turn on Item Extension features
lv: Ieslēdziet vienumu paplašinājuma funkcijas

en: Turn on Item Reviews for listing items
lv: Ieslēdziet vienumu apskatus, lai uzskaitītu preces

en: Type for search...
lv: Ierakstiet, lai meklētu...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
lv: Neatzīmētā viena izvēles rūtiņa netiks parādīta.

en: Unclaimed
lv: Nepieprasīts

en: Under image
lv: Zem attēla

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
lv: Unikāls identifikators jaunam ievades laukam. Izmantojiet vienu vārdu, bez atstarpēm. Pasvītras un domuzīmes ir atļautas.

en: Unit of number
lv: Skaitļa vienība

en: Unit position
lv: Vienības pozīcija

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
lv: Universālas saraksta funkcijas jebkurai vietnei

en: Update Category
lv: Atjaunināt kategoriju

en: Update Location
lv: Atjaunināt atrašanās vietu

en: Upload file
lv: Augšupielādēt failu

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
lv: Augšupielādētajā failā nav iekļauti nepieciešamie GPX ceļa dati.

en: Uploaded file has not valid XML format.
lv: Augšupielādētajam failam nav derīgs XML formāts.

en: Uploading&#8230;
lv: Notiek augšupielāde…

en: Url
lv: URL

en: Use Contact Form
lv: Izmantojiet saziņas veidlapu

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
lv: Izmantojiet Easy Admin interfeisu saviem abonentiem

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
lv: Vienumu saraksta saturam izmantojiet Gūtenberga redaktoru

en: Use carousel
lv: Izmantojiet karuseli

en: Use correct full website url
lv: Izmantojiet pareizo pilno vietnes URL

en: Use geolocation search
lv: Izmantojiet ģeogrāfiskās atrašanās vietas meklēšanu

en: Use in search filter
lv: Izmantot meklēšanas filtrā

en: Use responsive options
lv: Izmantojiet atsaucīgas opcijas

en: Use valid email address, please.
lv: Lūdzu, izmantojiet derīgu e-pasta adresi.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
lv: Noder, lai parādītu papildu palīdzības tekstu vai GDPR tekstu ar katru veidlapas ievadi.

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User additional options
lv: Lietotāja papildu iespējas

en: User denied geolocation
lv: Lietotājam ir liegta ģeogrāfiskā atrašanās vieta

en: User email
lv: Lietotāja e-pasts

en: User login
lv: Lietotāja pieteikšanās

en: User posts count
lv: Lietotāju ziņas tiek skaitītas

en: User registration date
lv: Lietotāja reģistrācijas datums

en: Username Label
lv: Lietotājvārda etiķete

en: Users with active membership
lv: Lietotāji ar aktīvu dalību

en: Validation Error Message
lv: Validācijas kļūdas ziņojums

en: Value color
lv: Vērtības krāsa

en: Vertical offset
lv: Vertikālā nobīde

en: View Category
lv: Skatīt kategoriju

en: View Item
lv: Skatīt vienumu

en: View Location
lv: Skatīt atrašanās vietu

en: View Site
lv: Skatīt vietni

en: View more
lv: Skatīt vairāk

en: View posts
lv: Skatīt ziņas

en: View posts label
lv: Skatīt ziņu iezīmi

en: View track on the map
lv: Skatīt trasi kartē

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
lv: Mēs iesakām izmantot 24:00 laika formātu SEO mērķiem un izpildīt Google strukturēto datu prasības. Izmantojiet laiku, piemēram, 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
lv: Mēs esam deaktivizējuši Citadela Directory Lite spraudni. Tagad varat aktivizēt un baudīt pilno spraudņa versiju.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
lv: Esam pamanījuši, ka WooCommerce Subscriptions spraudnis ir aktīvs, ir pieejama Citadela Listing spraudņa abonementu funkcionalitāte.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
lv: Esam ievērojuši, ka jūs izmantojat novecojušu PHP versiju, kas vairs netiek atbalstīta, tāpēc <em>spraudnis tika deaktivizēts</em> . Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir ātra un droša, <a href='%1$s'>jauninot PHP uz jaunāko versiju</a> . Minimālā prasība %2$s ir <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
lv: Esam ievērojuši, ka izmantojat novecojušu WordPress versiju, tāpēc <em>spraudnis tika deaktivizēts</em> . Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir droša un atjaunināta, <a href='%1$s'>atjauninot WordPress uz jaunāko versiju</a> . Minimālā prasība %2$s ir <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website Link
lv: Vietnes saite

en: Website Link Label
lv: Vietnes saites etiķete

en: Website link rel attribute
lv: Vietnes saites rel atribūts

en: Wednesday
lv: trešdiena

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
lv: Vienumu kategoriju lapās parādītie logrīki.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
lv: Vienumu atrašanās vietu lapās parādītie logrīki.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
lv: Logrīki, kas tiek rādīti vienumu ziņu lapās.

en: Will be listed all available similar items.
lv: Tiks uzskaitītas visas pieejamās līdzīgas preces.

en: With background
lv: Ar fonu

en: With search form
lv: Ar meklēšanas formu

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
lv: Izmantojot url, būs pieejama papildu ievade, lai ievietotu redzamo tekstu, nevis vienkāršu saiti.

en: WooCommerce subscriptions
lv: WooCommerce abonementi

en: Works when block is the only block in a column.
lv: Darbojas, ja bloks ir vienīgais bloks kolonnā.

en: You do not have permission to upload files.
lv: Jums nav atļaujas augšupielādēt failus.

en: You must be logged in to post a review.
lv: Lai publicētu atsauksmi, jums ir jāpiesakās.

en: Your rating
lv: Jūsu vērtējums

en: Your reply to review
lv: Jūsu atbilde uz atsauksmi

en: Your review
lv: Jūsu atsauksme

en: blue : Blue color
lv: zils: zila krāsa

en: default image size
lv: noklusējuma attēla izmērs

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
lv: vai

en: post | posts
lv[0]: pastu

en: red : Red color
lv: sarkans: sarkana krāsa
