Citadela Listing 5.7.15 - en to lt translation catalogue (814 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s atsiliepimas apie „%2$s“

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
lt: %s perkėlimas baigtas. Visus elementus, kategorijas ir vietas iš ankstesnės AIT katalogo temos dabar galima naudoti su Citadela Listing papildiniu.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
lt: %s automatiškai perkelia visus elementus, kategorijas ir vietas iš ankstesnės AIT katalogo temos fone. Perkėlimo procesas gali užtrukti kelias minutes. Kai perkėlimas bus baigtas, pranešime. Galite ir toliau naudoti „WordPress“ kaip įprasta.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
lt: %s įskiepis ir PHP nesuderinamumas

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
lt: %s papildinys ir „WordPress“ nesuderinamumas

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
lt: %s papildinio nesuderinamumas

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
lt: %s įskiepis aktyvus

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
lt[0]: %s apžvalga

en: 404 Page
lt: 404 puslapis

en: API Key
lt: API raktas

en: Actions:
lt: Veiksmai:

[ctx: Item]
en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New Category
lt: Pridėti naują kategoriją

en: Add New Item
lt: Pridėti naują elementą

en: Add New Location
lt: Pridėti naują vietą

en: Add images to gallery
lt: Pridėti paveikslėlių į galeriją

en: Address
lt: Adresas

en: Address and Location
lt: Adresas ir vieta

en: Address and location
lt: Adresas ir vieta

en: Advanced Filters block displayed within search form
lt: Išplėstinių filtrų blokas rodomas paieškos formoje

en: Advanced Header Design
lt: Išplėstinis antraštės dizainas

en: Advanced header
lt: Išplėstinė antraštė

en: Align Center
lt: Išlyginti centrą

en: Align Justify
lt: Lygiuoti Justify

en: Align Left
lt: Lygiuoti į kairę

en: Align Right
lt: Sulygiuoti į dešinę

en: Align Text Center
lt: Lygiuoti teksto centrą

en: Align Text Justify
lt: Lygiuoti tekstą lygiuoti

en: Align Text Left
lt: Lygiuoti tekstą į kairę

en: Align Text Right
lt: Lygiuoti tekstą į dešinę

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: All
lt: Visi

en: All Categories
lt: Visos kategorijos

en: All Items
lt: Visi daiktai

en: All Locations
lt: Visos Vietos

en: All Special Pages
lt: Visi specialieji puslapiai

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
lt: Visi automatiškai perkelti elementai, kategorijos ir vietos buvo ištrinti iš jūsų duomenų bazės. Prasidėjo naujas migracijos procesas.

en: All filters
lt: Visi filtrai

en: All inputs
lt: Visi įėjimai

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
lt: Leisti klientui tvarkyti Citadela prekių komentarus.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
lt: Leiskite klientui tvarkyti „Citadela“ prekių apžvalgas.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių kategorijas.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių vietas.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių išskirtinę kategoriją.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti Citadela elementų GPX takelio failą.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių elemento išplėtimo parinktis.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių adresą ir vietą.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių kontaktą.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių turinį.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių ištrauką.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ prekių siūlomą vaizdą.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti bendras Citadela prekių parinktis.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti Citadela elementų vaizdų galeriją.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti Citadelos prekių darbo laiką.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
lt: Leiskite klientui nustatyti „Citadela“ elementų puslapio atributus.

en: Already claimed
lt: Jau pareiškė

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
lt: Jau atidarytas elemento įrašas bus naudojamas kaip nuoroda.

en: Any active subscription
lt: Bet kokia aktyvi prenumerata

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Approve claim
lt: Patvirtinti pretenziją

en: Approved
lt: Patvirtinta

en: Archives:
lt: Archyvai:

en: Are you sure you want to decline this claim?
lt: Ar tikrai norite atmesti šią paraišką?

en: Ascending
lt: Kylantis

en: Attributes
lt: Atributai

en: Author Details
lt: Išsami informacija apie autorių

en: Author archives:
lt: Autorių archyvai:

en: Author biographical info
lt: Autoriaus biografinė informacija

en: Author name
lt: Autoriaus vardas

en: Authors to display
lt: Pateikti autoriai

en: Automatic Listing Map
lt: Automatinis sąrašų žemėlapis

en: Automatic Listing Map (for posts)
lt: Automatinis sąrašų žemėlapis (įrašams)

en: Automatic height
lt: Automatinis aukštis

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Background
lt: Fonas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background image
lt: Fono vaizdas

en: Background on collapsed form
lt: Sutrauktos formos fonas

en: Background settings
lt: Fono nustatymai

en: Background type
lt: Fono tipas

en: Blur background
lt: Sulietas fonas

en: Blur radius
lt: Suliejimo spindulys

en: Border around filter group
lt: Kraštinė aplink filtrų grupę

en: Border around heading
lt: Sienos aplink antraštę

en: Border color
lt: Krašto spalva

en: Border radius
lt: Sienos spindulys

en: Border settings
lt: Kraštinių nustatymai

en: Border style
lt: Krašto stilius

en: Border width
lt: Krašto plotis

en: Borders color
lt: Kraštinių spalva

en: Borders width
lt: Kraštinių plotis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Bottom left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom right
lt: Apačioje dešinėje

en: Box layout
lt: Dėžutės išdėstymas

en: Box width
lt: Dėžutės plotis

en: Button background color
lt: Mygtuko fono spalva

en: Button border radius
lt: Mygtuko kraštinės spindulys

en: Button color
lt: Mygtuko spalva

en: Button settings
lt: Mygtukų nustatymai

en: Button style
lt: Mygtukų stilius

en: Button text color
lt: Mygtuko teksto spalva

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Captcha check failed!
lt: „Captcha“ patikra nepavyko!

en: Caption text
lt: Antraštės tekstas

en: Carousel Options
lt: Karuselės parinktys

en: Carousel autoplay enabled
lt: Karuselės automatinis paleidimas įjungtas

en: Carousel decoration color
lt: Karuselės dekoravimo spalva

en: Carousel loop mode enabled
lt: Karuselės ciklo režimas įjungtas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Category Details
lt: Išsami informacija apie kategoriją

en: Category archives:
lt: Kategorijų archyvai:

en: Category color
lt: Kategorijos spalva

en: Category decoration color
lt: Kategorijos apdailos spalva

en: Category icon
lt: Kategorijos piktograma

en: Center
lt: centras

en: Center left
lt: Centras kairėje

en: Center right
lt: Centre dešinėje

en: Change GPX track
lt: Keisti GPX takelį

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
lt: Pasirinkto įvesties tipo parinktys. Įterpkite po vieną pasirinkimą eilutėje, padalykite išsaugotą įvesties reikšmę ir įvestyje rodomą tekstą naudodami dvitaškį.

en: Choose option
lt: Pasirinkite parinktį

en: Citadela - Special Pages
lt: Citadela – specialūs puslapiai

en: Citadela Half Layout Map Settings
lt: „Citadela Half Layout“ žemėlapio nustatymai

en: Citadela Item Page Layout
lt: „Citadela“ elemento puslapio išdėstymas

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
lt: Citadelos sąrašas

en: Citadela Listing > Item Extension
lt: Citadelos sąrašas &gt; Prekės plėtinys

en: Citadela Listing Blocks
lt: „Citadela“ sąrašų blokai

en: Citadela Posts Blocks
lt: „Citadela“ pranešimų blokai

en: Citadela Special Pages
lt: „Citadela“ specialieji puslapiai

en: Citadela Subscription
lt: „Citadela“ abonementas

en: Claim Listing
lt: Pretenzijų sąrašas

en: Claim Listing Request
lt: Pretenzijos įtraukimo į sąrašą užklausa

en: Claim as:
lt: Reikalauti kaip:

en: Claim listing has been approved
lt: Paraiškų sąrašas patvirtintas

en: Claim listing has been declined
lt: Pretenzijos sąrašas buvo atmestas

en: Claim status
lt: Pretenzijos būsena

en: Claimed by
lt: Pareiškėjas

en: Clear
lt: Aišku

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
lt: Spustelėjus toliau esantį mygtuką, perkėlimo procesas prasidės iš naujo. Visi automatiškai perkelti elementai, kategorijos ir vietos bus ištrinti. Visi rankiniu būdu sukurti elementai, kategorijos ir vietos nebus ištrinti. Po to perkėlimo procesas prasidės automatiškai.

en: Closed on mobile
lt: Mobiliajame telefone uždaryta

en: Cluster radius in px
lt: Klasterio spindulys pikseliais

en: Clusters are disabled.
lt: Klasteriai išjungti.

en: Collapsible filters section.
lt: Sulankstomi filtrai.

en: Comments
lt: komentarai

en: Contact
lt: kontaktas

en: Content
lt: Turinys

en: Content visible for:
lt: Turinys matomas:

en: Copy and paste the JSON from this website:
lt: Nukopijuokite ir įklijuokite JSON iš šios svetainės:

en: Couldn't find location, try different address.
lt: Nepavyko rasti vietos, bandykite kitą adresą.

en: Cover
lt: Viršelis

en: Cover column height
lt: Viršelio kolonos aukštis

en: Cover image
lt: Viršelio vaizdas

en: Current block view
lt: Dabartinis bloko vaizdas

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom Height Settings
lt: Pasirinktiniai aukščio nustatymai

en: Custom inputs
lt: Pasirinktiniai įėjimai

en: Custom shadow
lt: Pasirinktinis šešėlis

en: Customized options for mobile screen width.
lt: Pritaikytos mobiliojo telefono ekrano pločio parinktys.

en: Dark
lt: Tamsus

en: Data migration
lt: Duomenų perkėlimas

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
lt: Įvesties be reikšmės duomenys nebus rodomi.

en: Date
lt: Data

en: Date archives:
lt: Datų archyvai:

en: Date color
lt: Datos spalva

en: Decide if email address is visible for visitors
lt: Nuspręskite, ar el. pašto adresas matomas lankytojams

en: Decline
lt: Atmesti

en: Decline claim
lt: Atmesti ieškinį

en: Decoration color
lt: Dekoravimo spalva

en: Default
lt: Numatytas

en: Default Layout Options
lt: Numatytosios išdėstymo parinktys

en: Default Search Results
lt: Numatytieji paieškos rezultatai

en: Default Search Results Page
lt: Numatytasis paieškos rezultatų puslapis

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
lt: Numatytasis pasirinkimo tekstas, rodomas kaip pirmoji pasirinkimo parinktis.

en: Default shadow
lt: Numatytasis šešėlis

en: Default size
lt: Numatytasis dydis

en: Delay between slides
lt: Vėlavimas tarp skaidrių

en: Descending
lt: Mažėjantis

en: Description
lt: apibūdinimas

en: Description text that appear on edit page with new input.
lt: Aprašo tekstas, rodomas redagavimo puslapyje su nauja įvestimi.

en: Design Options
lt: Dizaino parinktys

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop size
lt: Darbalaukio dydis

en: Disable filters button label
lt: Išjungti filtrų mygtuko etiketę

en: Disable geolocation button label
lt: Išjungti geografinės vietos nustatymo mygtuko etiketę

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
lt: Rodomi artimiausi elementai pagal jų GPS koordinates.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
lt: Bus rodomi įrašai, panašūs į pasirinktą nuorodos elemento įrašą.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
lt: Rodo adresą, telefono numerį ir kitą konkretaus sąrašo elemento kontaktinę informaciją.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
lt: Rodomas mygtukas, atidarantis „Google“ žemėlapių navigaciją į elemento paskelbimo vietą.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
lt: Rodomas mygtukas, skirtas atsisiųsti elementui priskirtą GPX failą.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
lt: Rodo kontaktinę formą, kuri siunčia el. laišką tiesiai į konkretaus sąrašo elemento el. pašto adresą.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
lt: Rodo turinį tik naudotojams, turintiems aktyvią narystę, arba tik narystės neturintiems lankytojams.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
lt: Rodo turinį, parašytą konkretaus sąrašo elemento vaizdo redaktoriuje.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
lt: Rodo vaizdų, priskirtų elemento įrašui, galeriją.

en: Displays information about author on author archive page.
lt: Rodo informaciją apie autorių autorių archyvo puslapyje.

en: Displays information about selected authors.
lt: Rodo informaciją apie pasirinktus autorius.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
lt: Rodo informaciją iš elemento plėtinio įvesčių, priskirtų elementui.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
lt: Rodo sąrašo kategorijas pagal konkretų filtrą. Jis gali rodyti pirmines kategorijas arba subkategorijas iš konkrečios kategorijos.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
lt: Rodo sąrašo elementus pagal dabartinę kategoriją / vietos puslapį arba paieškos formos rezultatus.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
lt: Rodo sąrašo elementus pagal filtrus. Pavyzdžiui, prekės tik iš konkrečios kategorijos, vietos arba siūlomos prekės.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
lt: Rodo sąrašo elementus žemėlapyje pagal filtrus. Pavyzdžiui, prekės tik iš konkrečios kategorijos, vietos arba siūlomos prekės.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
lt: Rodo sąrašo elementus, panašius į pasirinktą nuorodos elemento įrašą.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
lt: Rodo sąrašo vietas pagal konkretų filtrą. Jis gali rodyti pirmines vietas arba pogrupius iš konkrečios vietos.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
lt: Rodo sąrašo subkategorijas pagal esamą kategorijos puslapį.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
lt: Rodo sąrašo subvietoves pagal esamą kategorijos puslapį.

en: Displays main item image of specific listing item.
lt: Rodo pagrindinį konkretaus sąrašo elemento vaizdą.

en: Displays opening hours of specific listing item.
lt: Rodo konkretaus sąrašo elemento darbo valandas.

en: Displays posts based on current results from search form.
lt: Rodo įrašus pagal dabartinius paieškos formos rezultatus.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
lt: Numatytajame „WordPress“ paieškos rezultatų puslapyje rodomi įrašai pagal dabartinius rezultatus.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
lt: Rodo įrašus žemėlapyje pagal filtrus. Pavyzdžiui, įrašai tik iš konkrečios kategorijos ar vietos.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
lt: Pagal dabartinį puslapį automatiškai rodomi atitinkami sąrašo elementai. Pavyzdžiui, paieškos rezultatai arba elemento detalės vieta.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
lt: Pagal dabartinį puslapį automatiškai rodomi atitinkami įrašai. Pavyzdžiui, paieškos rezultatai arba išsamios įrašo vietos.

en: Displays the button and the form for claim listing.
lt: Rodomas paraiškų sąrašo mygtukas ir forma.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
lt: Rodo būsimus konkretaus sąrašo elemento įvykius.

en: Distance
lt: Atstumas

en: Distance option label
lt: Atstumo parinkties etiketė

en: Distance unit
lt: Atstumo vienetas

en: Do not show
lt: Nerodyk

en: Do not show endpoints
lt: Nerodyti galinių taškų

en: Do not use Item Detail special page settings
lt: Nenaudokite „Item Detail“ specialių puslapio nustatymų

en: Download GPX file
lt: Parsisiųsti GPX failą

en: Drop GPX file here
lt: Numeskite GPX failą čia

en: Dynamic track visibility
lt: Dinaminis takelio matomumas

en: Easy Admin
lt: Lengvas administratorius

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
lt: „Easy Admin“ siūlo supaprastintą „WordPress“ administravimą be jokių nereikalingų trukdžių.

en: Edit Category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Edit Item
lt: Redaguoti elementą

en: Edit Location
lt: Redaguoti vietą

en: Edit Special Page
lt: Redaguoti specialų puslapį

en: Email
lt: El. paštas

en: Email Help
lt: Pagalba el. paštu

en: Email Label
lt: El. pašto etiketė

en: Email Message
lt: El. pašto žinutė

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
lt: El. paštas naudojamas kaip siuntėjas el. laiške, įsitikinkite, kad el. pašto adresas atitinka jūsų svetainės domeną.

en: Empty map behavior
lt: Tuščio žemėlapio elgesys

en: Empty value to show all similar items.
lt: Tuščia reikšmė, kad būtų rodomi visi panašūs elementai.

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Enable Gutenberg editor
lt: Įgalinti Gutenbergo redaktorių

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
lt: Įgalinkite ir įterpkite filtrų įvestis per meniu

en: Enable and insert inputs via menu
lt: Įjunkite ir įveskite įvestis per meniu

en: Enable bundled subscriptions
lt: Įgalinti sugrupuotas prenumeratas

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
lt: Galinio taško žymekliai rodomi vietoje pirmojo ir paties galutinio įkelto GPX takelio taško.

en: Event Details
lt: Renginio informacija

en: Event Image Options
lt: Įvykio vaizdo parinktys

en: Every segment in track
lt: Kiekvienas segmentas kelyje

en: Everything
lt: Viskas

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
lt: Įterptų reikšmių pavyzdys: %s

en: Excerpt
lt: Ištrauka

en: Feature is disabled
lt: Funkcija išjungta

en: Featured
lt: Teminiai

en: Featured Category
lt: Teminė kategorija

en: Featured category
lt: Teminė kategorija

en: Featured image
lt: Teminis vaizdas

en: Featured items first
lt: Teminiai elementai pirmiausia

en: Featured location
lt: Teminė vieta

en: Fill all required fields, please.
lt: Prašome užpildyti visus privalomus laukus.

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter posts
lt: Filtruoti įrašus

en: Filter special pages list
lt: Filtruoti specialių puslapių sąrašą

en: Filters
lt: Filtrai

en: Filters Design
lt: Filtrų dizainas

en: Filters background color
lt: Filtruoja fono spalvą

en: Filters group name
lt: Filtrų grupės pavadinimas

en: Filters settings
lt: Filtrų nustatymai

en: Filters to specify results of displayed items.
lt: Filtrai, skirti nurodyti rodomų elementų rezultatus.

en: Find address
lt: Rasti adresą

en: Fix width
lt: Pataisykite plotį

en: Fixed
lt: Fiksuotas

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
lt: Daugiau informacijos rasite %s.

en: Force box width to selected value.
lt: Priverskite langelio plotį iki pasirinktos vertės.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
lt: Priverstinis rodomų duomenų lentelės stilius, ilgesnės reikšmės neperkeliamos po etikete.

en: Form
lt: Forma

en: Form inside map breakpoint
lt: Forma žemėlapio lūžio taške

en: Form settings
lt: Formos nustatymai

en: Friday
lt: penktadienis

en: Full horizontal
lt: Visiškai horizontali

en: Full vertical
lt: Visiškai vertikali

en: Fullwidth page
lt: Viso pločio puslapis

en: GPX Track
lt: GPX takelis

en: GPX Tracks
lt: GPX takeliai

en: GPX file successfully loaded!
lt: GPX failas sėkmingai įkeltas!

en: GPX files
lt: GPX failai

en: Gallery Options
lt: Galerijos parinktys

en: General
lt: Generolas

en: General background
lt: Bendras fonas

en: General options
lt: Bendrosios parinktys

en: General options for desktop.
lt: Bendrosios darbalaukio parinktys.

en: General settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Geolocation search settings
lt: Geografinės vietos paieškos nustatymai

en: Get directions
lt: Gauti nuorodas

en: Google Maps API Key
lt: Google Maps API raktas

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
lt: „Google“ reikalauja „Google“ žemėlapių API rakto. Tai būtina visoms svetainėms, kuriose naudojamos išplėstinės žemėlapių funkcijos, pvz., sąrašo elementų rodymas žemėlapyje. Sužinokite daugiau apie tai, kaip gauti API raktą, %1$šioje pamokoje%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
lt: „Google reCaptcha“ apsaugo jūsų svetainę nuo šlamšto ir kitų automatinių formų pateikimo, kuriuos pateikia šlamšto robotai. Jei naudojate trečiosios šalies sprendimą, kad apsaugotumėte savo svetainės formas, nekreipkite dėmesio į šiuos pagrindinius duomenis.

en: Google reCaptcha v3 Keys
lt: „Google reCaptcha v3“ raktai

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Gradient degree
lt: Gradiento laipsnis

en: Grid size
lt: Tinklelio dydis

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Half layout page
lt: Pusės išdėstymo puslapis

en: Header menu settings
lt: Antraštės meniu nustatymai

en: Header opened or closed by default.
lt: Antraštė atidaryta arba uždaryta pagal numatytuosius nustatymus.

en: Header settings
lt: Antraštės nustatymai

en: Height unit
lt: Aukščio vienetas

en: Help text displayed with Email input.
lt: Pagalbos tekstas rodomas naudojant el. pašto įvestį.

en: Help text displayed with Message input.
lt: Pagalbos tekstas rodomas įvedant pranešimą.

en: Help text displayed with Name input.
lt: Pagalbos tekstas rodomas įvedus pavadinimą.

en: Help text displayed with Subject input.
lt: Pagalbos tekstas rodomas įvedant temą.

en: Help texts
lt: Pagalbos tekstai

en: Hide Location input
lt: Slėpti vietos įvestį

en: Hide empty values
lt: Slėpti tuščias reikšmes

en: Hide map
lt: Slėpti žemėlapį

en: Hide selected filters
lt: Slėpti pasirinktus filtrus

en: Hide selected inputs
lt: Slėpti pasirinktas įvestis

en: Hide unchecked checkbox
lt: Slėpti nepažymėtą žymimąjį laukelį

en: Horizontal offset
lt: Horizontalus poslinkis

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
lt: Jei pasirinksite, bus pasiekiami prekių pranešimų filtruose.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
lt: Jei norite naudoti savo WooCommerce Prenumeratos papildinį, tiesiog išjunkite toliau pateiktą paketą ir suaktyvinkite papildinį.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
lt: Jei jūsų GPX takelį sudaro keli segmentai, kiekvieno segmento pradžios ir pabaigos vietoje rodomi pabaigos taško žymekliai.

en: Image focus
lt: Vaizdo fokusavimas

en: Image height
lt: Vaizdo aukštis

en: Image height unit
lt: Vaizdo aukščio vienetas

en: Image position
lt: Vaizdo padėtis

en: Image repeat
lt: Vaizdo kartojimas

en: Image scroll
lt: Vaizdo slinkimas

en: Image size
lt: Paveikslėlio dydis

en: Images caption text
lt: Vaizdų antraštės tekstas

en: Images gallery
lt: Vaizdų galerija

en: Images vertical align
lt: Vaizdų lygiavimas vertikaliai

en: Infinite loop
lt: Begalinis ciklas

en: Input choices
lt: Įvesties parinktys

en: Input description
lt: Įvesties aprašymas

en: Input field name that appear on edit page.
lt: Įveskite lauko pavadinimą, kuris rodomas redagavimo puslapyje.

en: Input identifier
lt: Įvesties identifikatorius

en: Input label
lt: Įvesties etiketė

en: Input labels
lt: Įvesties etiketės

en: Input type
lt: Įvesties tipas

en: Inputs contain validation errors.
lt: Įvestyje yra patvirtinimo klaidų.

en: Inputs group
lt: Įvesties grupė

en: Insert from media
lt: Įterpti iš laikmenos

en: Insert unit that will be displayed with number value.
lt: Įdėkite vienetą, kuris bus rodomas su skaičiaus verte.

en: Inside image
lt: Vidinis vaizdas

en: Integrations
lt: Integracijos

en: Invalid file format
lt: Neteisingas failo formatas

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
lt: Atrodo, nerandame to, ko ieškote.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
lt: Tai leis jums sukurti visą prekės informacijos puslapį. Jokie blokai nebus paveldimi iš specialaus elemento informacijos puslapio.

[ctx: post type singular name]
en: Item
lt: Prekė

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
lt: Prekių kategorijos

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
lt: Prekių kategorijos

en: Item Categories widgets area
lt: Elementų kategorijų valdiklių sritis

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
lt: Prekės kategorija

en: Item Claim Listing
lt: Prekės pretenzijų sąrašas

en: Item Contact Details
lt: Prekės kontaktiniai duomenys

en: Item Contact Form
lt: Prekės kontaktinė forma

en: Item Content
lt: Prekės turinys

en: Item Detail
lt: Prekės detalė

en: Item Detail Page
lt: Prekės informacijos puslapis

en: Item Details
lt: Prekės detalės

en: Item Events
lt: Prekės įvykiai

en: Item Extension
lt: Prekės pratęsimas

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
lt: Elemento plėtinys leidžia sukurti papildomų įvesties elementų įrašų redagavimo puslapiuose.

en: Item Featured Image
lt: Elemento Teminis vaizdas

en: Item GPX Download
lt: Elemento GPX atsisiuntimas

en: Item Gallery
lt: Daiktų galerija

en: Item Get Directions
lt: Elementas Gaukite nuorodas

en: Item Image Options
lt: Prekės vaizdo parinktys

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
lt: Daikto vieta

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
lt: Prekių vietos

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
lt: Prekių vietos

en: Item Locations widgets area
lt: Elementų vietos valdiklių sritis

en: Item Opening Hours
lt: Prekės darbo valandos

en: Item Options
lt: Elemento parinktys

en: Item Review
lt: Prekės apžvalga

en: Item Reviews
lt: Prekių apžvalgos

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
lt: Prekių apžvalgos išplečia „WordPress“ komentarus, kad svetainės lankytojai galėtų palikti prekių įrašų apžvalgą ir įvertinimą.

en: Item already claimed
lt: Prekė jau pareikšta

en: Item author
lt: Elemento autorius

en: Item category
lt: Prekės kategorija

en: Item detail page slug
lt: Prekės detalės puslapio šliužas

en: Item has been claimed
lt: Prekė buvo pareikšta

en: Item location
lt: daikto vieta

en: Item owner reply.
lt: Prekės savininko atsakymas.

en: Item pending moderation from admin
lt: Laukiama prekė, kurią prižiūrės administratorius

en: Item widgets area
lt: Elementų valdiklių sritis

en: Item:
lt: Prekė:

en: Items
lt: Daiktai

[ctx: post type general name]
en: Items
lt: Daiktai

[ctx: post type menu name]
en: Items
lt: Daiktai

en: Keep header closed by default on mobile.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus mobiliajame telefone laikykite uždarytą antraštę.

en: Kilometers
lt: Kilometrai

en: Label color
lt: Etiketės spalva

en: Label for email field
lt: El. pašto lauko etiketė

en: Label for submit button
lt: Pateikimo mygtuko etiketė

en: Label for username field
lt: Vartotojo vardo lauko etiketė

en: Label used for Email input.
lt: Etiketė naudojama įvesti el. paštu.

en: Label used for Message textarea.
lt: Žinutės teksto sričiai naudojama etiketė.

en: Label used for Name input.
lt: Vardo įvedimui naudojama etiketė.

en: Label used for Subject input.
lt: Etiketė naudojama temos įvedimui.

en: Label width
lt: Etiketės plotis

en: Large
lt: Didelis

en: Large button
lt: Didelis mygtukas

en: Large size
lt: Didelis dydis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Leave a review
lt: Palikite atsiliepimą

en: Leave empty to not use this option.
lt: Palikite tuščią, kad nenaudotumėte šios parinkties.

en: Left
lt: Kairė

en: Limit displayed posts
lt: Apriboti rodomus įrašus

en: Line under heading
lt: Eilutė po antrašte

en: Lines color
lt: Linijų spalva

en: Lines decoration
lt: Linijų dekoravimas

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: Links color
lt: Nuorodų spalva

en: List layout
lt: Sąrašo išdėstymas

en: Listing Advanced Filters
lt: Išplėstinių filtrų sąrašas

en: Listing Author Detail
lt: Sąrašo autoriaus informacija

en: Listing Authors List
lt: Sąrašas autorių sąrašas

en: Listing Categories List
lt: Sąrašo kategorijų sąrašas

en: Listing Category Page
lt: Sąrašo kategorijos puslapis

en: Listing Items List
lt: Sąrašo elementų sąrašas

en: Listing Location Page
lt: Sąrašo vietos puslapis

en: Listing Locations List
lt: Vietovių sąrašas

en: Listing Map
lt: Sąrašo žemėlapis

en: Listing Map (for posts)
lt: Sąrašo žemėlapis (įrašams)

en: Listing Membership Content
lt: Narystės turinio sąrašas

en: Listing Search Form
lt: Sąrašo paieškos forma

en: Listing Search Results
lt: Paieškos rezultatų sąrašas

en: Listing Similar Items
lt: Panašių prekių sąrašas

en: Listing Subcategories List
lt: Sąrašas subkategorijų sąrašas

en: Listing Sublocations List
lt: Sąrašo sublocacijų sąrašas

en: Location
lt: Vieta

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
lt: Vieta

en: Location Details
lt: Vietovės informacija

en: Locations
lt: Vietos

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
lt: Vietos

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
lt: Vietos

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Logged in text
lt: Prisijungęs tekstas

en: Logical operator
lt: Loginis operatorius

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Map provider
lt: Žemėlapio teikėjas

en: Maps provider
lt: Žemėlapių teikėjas

en: Mark Item post as featured
lt: Pažymėti prekės įrašą kaip panašų

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
lt: Pažymėkite kategoriją kaip siūlomą, kad pateiktumėte jai pirmenybę rodomuose rezultatuose.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
lt: Pažymėkite vietą kaip siūlomą, kad pateiktumėte jai pirmenybę rodomuose rezultatuose.

en: Marker Cluster Settings
lt: Žymeklių grupės nustatymai

en: Markers
lt: Žymekliai

en: Markers & GPX Tracks
lt: Žymekliai ir GPX takeliai

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
lt: Žymekliai, esantys mažesniu nei %spx spinduliu, yra sugrupuoti į grupes. Norėdami išjungti grupes, nustatykite 0.

en: Max number of items
lt: Maksimalus prekių skaičius

en: Maximum displayed posts
lt: Maksimalus rodomų įrašų skaičius

en: Maximum distance
lt: Maksimalus atstumas

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
lt: Viršytas maksimalus dabartinės prenumeratos prekių kiekis.

en: Maximum width
lt: Maksimalus plotis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Medium size
lt: Vidutinis dydis

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
lt: Sujungti žymimuosius laukelius į filtrų grupę ir rodyti juos kartu priekiniuose filtruose. Galite naudoti daugiau grupių naudodami skirtingus grupių pavadinimus.

en: Message
lt: Pranešimas

en: Message Help
lt: Žinutė Pagalba

en: Message Label
lt: Pranešimo etiketė

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
lt: Pranešimas rodomas, kai nepavyko išsiųsti formos dėl serverio problemos.

en: Message displayed when the form validation failed.
lt: Pranešimas rodomas, kai nepavyko patvirtinti formos.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
lt: Pranešimas rodomas sėkmingai išsiuntus formą.

en: Message for the email notification
lt: El. pašto pranešimo žinutė

en: Metabox content settings
lt: Metabox turinio nustatymai

en: Migration finished
lt: Migracija baigta

en: Migration in progress
lt: Vyksta migracija

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
lt: Šiuo metu vyksta migracija. Kai perkėlimas bus baigtas, galėsite iš naujo pradėti.

en: Migration restarted
lt: Perkėlimas pradėtas iš naujo

en: Miles
lt: Mylios

en: Minimum height unit
lt: Minimalus aukščio vienetas

en: Minimum image height
lt: Minimalus vaizdo aukštis

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
lt: Minimalus žemėlapio aukštis gali skirtis nuo nustatytos vertės dėl žemėlapio vidinio turinio poreikių.

en: Missing required GPX data
lt: Trūksta būtinų GPX duomenų

en: Mobile
lt: Mobilusis

en: Mobile size
lt: Mobilus dydis

en: Mobile width breakpoint
lt: Mobiliojo pločio lūžio taškas

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Move backward
lt: Judėk atgal

en: Move forward
lt: Judėti į priekį

en: Multiselect
lt: Keli pasirinkimai

en: Name Help
lt: Vardo pagalba

en: Name Label
lt: Vardo etiketė

en: Name of sender displayed in received email.
lt: Gautame el. laiške rodomas siuntėjo vardas.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
lt: Nustatymų skirtuko pavadinimas elemento redagavimo puslapyje.

en: New Category Name
lt: Naujas kategorijos pavadinimas

en: New Item
lt: Naujas daiktas

en: New Location Name
lt: Naujas vietos pavadinimas

en: Newer reviews
lt: Naujesni atsiliepimai

en: Next
lt: Kitas

en: Night
lt: Naktis

en: No Items found
lt: Elementų nerasta

en: No Items found in Trash
lt: Šiukšliadėžėje nerasta jokių elementų

en: No border
lt: Jokios sienos

en: No borders
lt: Jokių sienų

en: No lines
lt: Jokių eilučių

en: No posts found
lt: Nerasta jokių pranešimų

en: No repeat
lt: Jokio kartojimosi

en: No results found.
lt: Nieko nerasta.

en: No shadow
lt: Jokio šešėlio

en: No special pages found.
lt: Specialių puslapių nerasta.

en: No users found
lt: Nerasta jokių vartotojų

en: Non-membership visitors
lt: Lankytojai, kurie nėra nariai

en: None
lt: Nė vienas

en: Note
lt: Pastaba

en: Notification messages
lt: Pranešimai

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
lt: Pranešimas, kai prekė jau pareikšta. Palikite tuščią, kad paslėptumėte pranešimą.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
lt: Pranešimas, kai prekė laukia moderavimo iš administratoriaus. Palikite tuščią, kad paslėptumėte pranešimą.

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Number
lt: Skaičius

en: Number of items
lt: Elementų skaičius

en: OK
lt: Gerai

en: Older reviews
lt: Senesni atsiliepimai

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
lt: Viena mintis apie „%1$s“

en: Only featured
lt: Tik rodomas

en: Only featured items
lt: Tik siūlomos prekės

en: Only parent categories
lt: Tik pirminės kategorijos

en: Only parent locations
lt: Tik tėvų vietos

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Oi! To puslapio nepavyko rasti.

en: Open image in popup
lt: Atidaryti paveikslėlį iššokančiajame lange

en: Opened by default
lt: Atidaryta pagal numatytuosius nustatymus

en: Opening Hours
lt: Darbo valandos

en: Opening hours
lt: Darbo valandos

en: Options
lt: Galimybės

en: Order Options
lt: Užsakymo parinktys

en: Order by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Organizer:
lt: Organizatorius:

en: Owner
lt: Savininkas

en: Page template
lt: Puslapio šablonas

en: Parent Category
lt: Tėvų kategorija

en: Parent Category:
lt: Tėvų kategorija:

en: Parent Location
lt: Tėvų vieta

en: Parent Location:
lt: Tėvų vieta:

en: Pending
lt: Kol

en: Performance Settings
lt: Našumo nustatymai

en: Plugin Activation
lt: Papildinio aktyvinimas

en: Position unavailable
lt: Pozicija nepasiekiama

en: Post Options
lt: Įrašo parinktys

en: Post has not selected any term.
lt: Įrašas nepasirinko jokio termino.

en: Posts Author Page
lt: Pranešimų autoriaus puslapis

en: Posts Category Page
lt: Pranešimų kategorijos puslapis

en: Posts Date Page
lt: Įrašų datos puslapis

en: Posts Search Form
lt: Pranešimų paieškos forma

en: Posts Search Results
lt: Pranešimų paieškos rezultatai

en: Posts Tag Page
lt: Pranešimų žymų puslapis

en: Posts navigation
lt: Įrašų navigacija

en: Posts number color
lt: Pranešimų numerio spalva

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Proportional image height
lt: Proporcingas vaizdo aukštis

en: Radial gradient
lt: Radialinis gradientas

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Rating stars color
lt: Įvertinimo žvaigždučių spalva

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
lt: Neseniai suaktyvinta tema nesuderinama su %s papildiniu, todėl įskiepis buvo išjungtas.

en: Recommended map height
lt: Rekomenduojamas žemėlapio aukštis

en: Reference Item Post
lt: Nuorodos elemento įrašas

en: Remove GPX track
lt: Pašalinti GPX takelį

en: Remove Image
lt: Pašalinti vaizdą

en: Repeat
lt: Pakartokite

en: Repeat horizontally
lt: Pakartokite horizontaliai

en: Repeat vertically
lt: Pakartokite vertikaliai

en: Respond to review
lt: Atsakykite į apžvalgą

en: Responsive options applied under screen width
lt: Pagal ekrano plotį pritaikytos jautrios parinktys

en: Restart migration
lt: Iš naujo paleiskite perkėlimą

en: Results include at least one of selected filters.
lt: Rezultatai apima bent vieną iš pasirinktų filtrų.

en: Results must include all selected filters.
lt: Rezultatuose turi būti visi pasirinkti filtrai.

en: Reviews
lt: Atsiliepimai

en: Right
lt: Teisingai

en: Saturday
lt: šeštadienis

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Scroll
lt: Slinkite

en: Search
lt: Paieška

en: Search Categories
lt: Ieškoti kategorijos

en: Search Items
lt: Ieškoti elementų

en: Search Locations
lt: Ieškoti vietų

en: Search Special ages
lt: Ieškoti Specialūs amžiaus

en: Search by geolocation
lt: Ieškoti pagal geografinę vietą

en: Search for authors
lt: Ieškokite autorių

en: Search for posts
lt: Ieškokite įrašų

en: Search for reference item post
lt: Ieškokite nuorodos elemento įrašo

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
lt: Paieškos forma rodoma žemėlapyje didesniame ekrano plotyje nei

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
lt: Paieškos forma, leidžianti lankytojams ieškoti sąrašo elementų pagal raktinį žodį, kategoriją ar vietą.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
lt: Paieškos forma, leidžianti lankytojams ieškoti įrašų pagal raktinį žodį, kategoriją ar vietą.

en: Search keyword
lt: Paieškos raktažodis

en: Search results for:
lt: Pieškos rezultatai:

en: Secret Key
lt: Slaptas raktas

en: Select
lt: Pasirinkite

en: Select Category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Select Image
lt: Pasirinkite Vaizdas

en: Select Location
lt: Pasirinkite Vieta

en: Select alignment
lt: Pasirinkite lygiavimą

en: Select an Item
lt: Pasirinkite elementą

en: Select featured category
lt: Pasirinkite siūlomą kategoriją

en: Select image
lt: Pasirinkite vaizdą

en: Select layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Select position of unit displayed with number value.
lt: Pasirinkite vieneto, rodomo su skaičiaus reikšme, padėtį.

en: Select size
lt: Pasirinkite dydi

en: Select type input cannot use AND operator.
lt: Pasirinkus tipo įvestį negalima naudoti operatoriaus AND.

en: Select type of input field.
lt: Pasirinkite įvesties lauko tipą.

en: Select your rating, please.
lt: Pasirinkite savo įvertinimą, prašau.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
lt: Pasirinktai kategorijai bus teikiama pirmenybė ir ji bus rodoma žemėlapyje.

en: Selected post is no more published.
lt: Pasirinktas įrašas daugiau neskelbiamas.

en: Selected posts
lt: Pasirinkti įrašai

en: Selected posts are no more published.
lt: Pasirinkti įrašai nebeskelbiami.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
lt: Pasirinktas informacinis įrašas bus pateiktas prieš visus kitus panašius įrašus.

en: Send Button Text
lt: Siųsti mygtuko tekstą

en: Sender Email
lt: Siuntėjo el

en: Sender Name
lt: Siuntėjo vardas

en: Server Error Message
lt: Serverio klaidos pranešimas

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
lt: Serveryje įvyko klaida. Jei problema išlieka, susisiekite su svetainės administratoriumi.

en: Settings Saved
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Shadow
lt: Šešėlis

en: Shadow color
lt: Šešėlių spalva

en: Shadow settings
lt: Šešėlių nustatymai

en: Show Category description
lt: Rodyti kategorijos aprašymą

en: Show Category icon
lt: Rodyti kategorijos piktogramą

en: Show Email Address
lt: Rodyti el. pašto adresą

en: Show Location description
lt: Rodyti vietos aprašymą

en: Show Location icon
lt: Rodyti vietos piktogramą

en: Show Opening Hours
lt: Rodyti darbo valandas

en: Show Streetview
lt: Rodyti gatvės vaizdą

en: Show address
lt: Rodyti adresą

en: Show advanced filters
lt: Rodyti išplėstinius filtrus

en: Show author image
lt: Rodyti autoriaus paveikslėlį

en: Show biographical info
lt: Rodyti biografinę informaciją

en: Show categories
lt: Rodyti kategorijas

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
lt: Rodyti kontaktinę formą puslapyje, kuri siunčia el. laišką nurodytu el. pašto adresu

en: Show cover image
lt: Rodyti viršelio vaizdą

en: Show data
lt: Rodyti duomenis

en: Show date
lt: Rodyti datą

en: Show description
lt: Rodyti aprašymą

en: Show empty map
lt: Rodyti tuščią žemėlapį

en: Show featured image
lt: Rodyti panašų vaizdą

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
lt: Rodyti siūlomus elementus sąrašo viršuje prieš visus kitus elementų įrašus.

en: Show filters group title
lt: Rodyti filtrų grupės pavadinimą

en: Show link
lt: Rodyti nuorodą

en: Show link label input
lt: Rodyti nuorodos etiketės įvestį

en: Show locations
lt: Rodyti vietas

en: Show more
lt: Rodyti daugiau

en: Show navigation arrows
lt: Rodyti naršymo rodykles

en: Show on map
lt: Rodyti žemėlapyje

en: Show only categories marked as featured.
lt: Rodyti tik kategorijas, pažymėtas kaip siūlomas.

en: Show only featured category
lt: Rodyti tik siūlomą kategoriją

en: Show only locations marked as featured.
lt: Rodyti tik tas vietas, kurios pažymėtos kaip populiarios.

en: Show pagination bullets
lt: Rodyti puslapių ženklelius

en: Show posts number
lt: Rodyti pranešimų numerį

en: Show price
lt: Rodyti kainą

en: Show rating
lt: Rodyti įvertinimą

en: Show reference Item Post
lt: Rodyti nuorodos elemento įrašą

en: Show selected filters
lt: Rodyti pasirinktus filtrus

en: Show selected inputs
lt: Rodyti pasirinktas įvestis

en: Show similar posts from the same:
lt: Rodyti panašius įrašus iš to paties:

en: Show submit filter button
lt: Rodyti filtro pateikimo mygtuką

en: Show subtitle
lt: Rodyti subtitrus

en: Show track endpoint markers on
lt: Rodyti maršruto pabaigos taško žymeklius

en: Show web
lt: Rodyti žiniatinklį

en: Silver
lt: sidabras

en: Simple layout
lt: Paprastas išdėstymas

en: Site Key
lt: Svetainės raktas

en: Site logo
lt: Svetainės logotipas

en: Skip number of posts from start
lt: Praleiskite pranešimų skaičių nuo pradžios

en: Small
lt: Mažas

en: Small button
lt: Mažas mygtukas

en: Small size
lt: Mažas dydis

en: Solid color
lt: Vienoda spalva

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
lt: Specialus puslapis

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
lt: Specialūs puslapiai

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
lt: Specialūs puslapiai

en: Special page updated.
lt: Atnaujintas specialus puslapis.

en: Special pages list
lt: Specialių puslapių sąrašas

en: Special pages list navigation
lt: Specialių puslapių sąrašo naršymas

en: Spread radius
lt: Skleidimo spindulys

en: Start and end of track
lt: Trasos pradžia ir pabaiga

en: Step
lt: Žingsnis

en: Streetview
lt: Gatvės vaizdas

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
lt: „Streetview“ pasiekiamas tik įjungus „Google“ API raktą

en: Style
lt: Stilius

en: Style JSON
lt: Stilius JSON

en: Subject
lt: Tema

en: Subject Help
lt: Pagalba pagal temą

en: Subject Label
lt: Temos etiketė

en: Subject for the email notification
lt: El. pašto pranešimo tema

en: Submit Label
lt: Pateikti etiketę

en: Submit distance button label
lt: Pateikite atstumo mygtuko etiketę

en: Submit filters button label
lt: Pateikti filtrų mygtuko etiketę

en: Submit reply
lt: Pateikti atsakymą

en: Submit review
lt: Pateikite apžvalgą

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: Subtitle
lt: Subtitrai

en: Success Message
lt: Sėkmės pranešimas

en: Sunday
lt: sekmadienis

en: Table style
lt: Stalo stilius

en: Tag archives:
lt: Žymų archyvai:

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Terms & Conditions label
lt: Sąlygų etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Text displayed in the form when user is logged in
lt: Tekstas, rodomas formoje, kai vartotojas yra prisijungęs

en: Text displayed instead of full website url
lt: Vietoj viso svetainės URL rodomas tekstas

en: Text displayed on Send Button.
lt: Tekstas rodomas ant mygtuko Siųsti.

en: Text displayed on empty map
lt: Tekstas rodomas tuščiame žemėlapyje

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
lt: Sąlygų formos įvesties tekstas. Palikite tuščią, kad išjungtumėte žymimąjį laukelį.

en: Text layout
lt: Teksto išdėstymas

en: Text link
lt: Teksto nuoroda

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
lt: El. pašto žinutės tekstas. Galimi kintamieji: {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
lt: Nepavyko suaktyvinti %s papildinio. Tai nesuderinama su dabartine aktyvia tema.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
lt: Maksimalus elementų skaičius, kurį gali paskelbti šią prenumeratą turintys klientai (palikite tuščią, jei norite neriboto prekių skaičiaus).

en: Theme
lt: tema

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
lt: Nėra galimų prenumeratų. Pridėkite, prašau.

en: There are no filters to show.
lt: Nėra filtrų, kuriuos būtų galima rodyti.

en: There are no inputs to show.
lt: Nėra įvesties, kurias būtų galima rodyti.

en: There are no selected inputs to show.
lt: Nėra pasirinktų įvesčių, kurias būtų galima rodyti.

en: Thick border
lt: Storas kraštas

en: Thick borders
lt: Storos kraštinės

en: Thin border
lt: Plonas kraštas

en: Thin borders
lt: Plonos kraštinės

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
lt: Ši funkcija prideda paraiškų sąrašo funkciją sąrašo elementams

en: This product is a Citadela Subscription.
lt: Šis produktas yra „Citadela“ abonementas.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
lt: Šis nustatymas leis redaguoti elementų įrašus naudojant Gutenbergo redaktorių. Ši funkcija leis jums turėti didesnį administravimo lankstumą. Būkite atsargūs, kuriuos blokus įtrauksite į išsamią prekės informaciją, nes viskas bus patalpinta specialios prekės informacijos puslapio bloke „Prekės turinys“.

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Thursday
lt: ketvirtadienis

en: Time in seconds
lt: Laikas sekundėmis

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title color
lt: Pavadinimo spalva

en: Titles color
lt: Pavadinimo spalva

en: Top
lt: Į viršų

en: Top left
lt: Viršuje kairėje

en: Top right
lt: Viršutinis dešinysis

en: Track color
lt: Tako spalva

en: Track endpoints color
lt: Stebėkite galinių taškų spalvą

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
lt: Pėdsakai yra paslėpti ir pakeičiami žemėlapio žymekliu pagal mastelio keitimo lygį.

en: Tuesday
lt: antradienis

en: Turn on Claim Listing feature
lt: Įjunkite paraiškų sąrašo funkciją

en: Turn on Item Extension features
lt: Įjunkite elemento plėtinio funkcijas

en: Turn on Item Reviews for listing items
lt: Įjunkite prekių apžvalgas, kad įtrauktumėte elementus į sąrašą

en: Type for search...
lt: Įveskite paieškai...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
lt: Nepažymėtas vienas žymimasis laukelis nebus rodomas.

en: Unclaimed
lt: Nereikalaujama

en: Under image
lt: Po paveikslu

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
lt: Unikalus naujo įvesties lauko identifikatorius. Naudokite vieną žodį, be tarpų. Leidžiami pabraukimai ir brūkšniai.

en: Unit of number
lt: Skaičiaus vienetas

en: Unit position
lt: Vieneto padėtis

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
lt: Universalios sąrašo funkcijos bet kuriai svetainei

en: Update Category
lt: Atnaujinti kategoriją

en: Update Location
lt: Atnaujinti vietą

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
lt: Įkeltame faile nėra būtinų GPX takelio duomenų.

en: Uploaded file has not valid XML format.
lt: Įkelto failo XML formatas netinkamas.

en: Uploading&#8230;
lt: Įkeliama…

en: Url
lt: URL

en: Use Contact Form
lt: Naudokite kontaktinę formą

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
lt: Savo prenumeratoriams naudokite Easy Admin sąsają

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
lt: Elementų sąrašo turiniui naudokite Gutenbergo redaktorių

en: Use carousel
lt: Naudokite karuselę

en: Use correct full website url
lt: Naudokite teisingą visą svetainės URL

en: Use geolocation search
lt: Naudokite geografinės vietos paiešką

en: Use in search filter
lt: Naudokite paieškos filtre

en: Use responsive options
lt: Naudokite reaguojančias parinktis

en: Use valid email address, please.
lt: Naudokite galiojantį el. pašto adresą.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
lt: Naudinga, kad būtų rodomas papildomas pagalbos tekstas arba BDAR tekstas su kiekviena formos įvestimi.

en: User ID
lt: Vartotojo ID

en: User additional options
lt: Papildomos vartotojo parinktys

en: User denied geolocation
lt: Naudotojui atmesta geografinė padėtis

en: User email
lt: Vartotojo el

en: User login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: User posts count
lt: Vartotojų įrašai skaičiuojami

en: User registration date
lt: Vartotojo registracijos data

en: Username Label
lt: Vartotojo vardo etiketė

en: Users with active membership
lt: Vartotojai, turintys aktyvią narystę

en: Validation Error Message
lt: Patvirtinimo klaidos pranešimas

en: Value color
lt: Vertės spalva

en: Vertical offset
lt: Vertikalus poslinkis

en: View Category
lt: Žiūrėti kategoriją

en: View Item
lt: Peržiūrėti elementą

en: View Location
lt: Žiūrėti vietą

en: View Site
lt: Peržiūrėti svetainę

en: View more
lt: Peržiūrėti daugiau

en: View posts
lt: Peržiūrėti įrašus

en: View posts label
lt: Peržiūrėti įrašų etiketę

en: View track on the map
lt: Žiūrėti takelį žemėlapyje

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
lt: SEO tikslais rekomenduojame naudoti 24:00 laiko formatą ir tenkinti Google struktūrinių duomenų reikalavimus. Naudokite laiką, pvz., 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
lt: Išjungėme Citadela Directory Lite papildinį. Dabar galite suaktyvinti ir mėgautis visa papildinio versija.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
lt: Pastebėjome, kad WooCommerce Prenumeratos įskiepis yra aktyvus, yra prenumeratos funkcija iš Citadela Listing papildinio.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
lt: Pastebėjome, kad naudojate pasenusią PHP versiją, kuri nebepalaikoma, todėl <em>papildinys buvo išjungtas</em> . Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra greita ir saugi, <a href='%1$s'>atnaujindami PHP į naujausią versiją</a> . Minimalus %2$s reikalavimas yra <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
lt: Pastebėjome, kad naudojate pasenusią „WordPress“ versiją, todėl <em>papildinys buvo išjungtas</em> . Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra saugi ir atnaujinta, <a href='%1$s'>atnaujindami „WordPress“ į naujausią versiją</a> . Minimalus %2$s reikalavimas yra <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Web
lt: Žiniatinklis

en: Website Link
lt: Svetainės nuoroda

en: Website Link Label
lt: Svetainės nuorodos etiketė

en: Website link rel attribute
lt: Tinklalapio nuorodos rel atributas

en: Wednesday
lt: trečiadienį

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
lt: Valdikliai, rodomi elementų kategorijų puslapiuose.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
lt: Valdikliai, rodomi elementų vietų puslapiuose.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
lt: Valdikliai, rodomi elementų pranešimų puslapiuose.

en: Will be listed all available similar items.
lt: Bus išvardytos visos galimos panašios prekės.

en: With background
lt: Su fonu

en: With search form
lt: Su paieškos forma

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
lt: Su url bus galima papildomai įvesti tekstą, rodomą vietoj paprastos nuorodos.

en: WooCommerce subscriptions
lt: „WooCommerce“ prenumeratos

en: Works when block is the only block in a column.
lt: Veikia, kai blokas yra vienintelis blokas stulpelyje.

en: You do not have permission to upload files.
lt: Neturite leidimo įkelti failų.

en: You must be logged in to post a review.
lt: Turite būti prisijungę, kad galėtumėte paskelbti atsiliepimą.

en: Your rating
lt: Jūsų įvertinimas

en: Your reply to review
lt: Jūsų atsakymas į apžvalgą

en: Your review
lt: Tavo atsiliepimas

en: blue : Blue color
lt: mėlyna: mėlyna spalva

en: default image size
lt: numatytasis vaizdo dydis

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
lt: arba

en: post | posts
lt[0]: paštu

en: red : Red color
lt: raudona: raudona spalva
