Citadela Listing 5.7.15 - en to ka translation catalogue (817 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
ka[0]: %1$s მიმოხილვა „%2$s“-ისთვის

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
ka: %s-მა დაასრულა მიგრაცია. ყველა ელემენტი, კატეგორია და მდებარეობა თქვენი წინა AIT დირექტორიას თემიდან ახლა ხელმისაწვდომია Citadela Listing მოდულით გამოსაყენებლად.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
ka: %s ავტომატურად გადაიტანს ყველა ელემენტს, კატეგორიას და მდებარეობას თქვენი წინა AIT დირექტორიის თემიდან ფონზე. მიგრაციის პროცესს შეიძლება რამდენიმე წუთი დასჭირდეს. ჩვენ შეგატყობინებთ, როდესაც მიგრაცია დასრულდება. თქვენ შეგიძლიათ განაგრძოთ WordPress-ის გამოყენება ჩვეულ რეჟიმში.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
ka: %s მოდული და PHP შეუთავსებლობა

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
ka: %s მოდული და WordPress შეუთავსებლობა

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
ka: %s მოდულის შეუთავსებლობა

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
ka: %s დანამატი აქტიურია

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
ka[0]: %s მიმოხილვა

en: 404 Page
ka: 404 გვერდი

en: API Key
ka: API გასაღები

en: Actions:
ka: მოქმედებები:

[ctx: Item]
en: Add New
ka: Ახლის დამატება

en: Add New Category
ka: დაამატეთ ახალი კატეგორია

en: Add New Item
ka: დაამატეთ ახალი ელემენტი

en: Add New Location
ka: დაამატეთ ახალი ადგილმდებარეობა

en: Add images to gallery
ka: სურათების დამატება გალერეაში

en: Address
ka: მისამართი

en: Address and Location
ka: მისამართი და ადგილმდებარეობა

en: Address and location
ka: მისამართი და ადგილმდებარეობა

en: Advanced Filters block displayed within search form
ka: გაფართოებული ფილტრების ბლოკი ნაჩვენებია საძიებო ფორმაში

en: Advanced Header Design
ka: სათაურის გაფართოებული დიზაინი

en: Advanced header
ka: გაფართოებული სათაური

en: Align Center
ka: გასწორება ცენტრი

en: Align Justify
ka: გასწორება გამართლება

en: Align Left
ka: გასწორება მარცხნივ

en: Align Right
ka: გასწორება მარჯვნივ

en: Align Text Center
ka: ტექსტის ცენტრის გასწორება

en: Align Text Justify
ka: ტექსტის გასწორება გამართლება

en: Align Text Left
ka: ტექსტის გასწორება მარცხნივ

en: Align Text Right
ka: ტექსტის გასწორება მარჯვნივ

en: Alignment
ka: გასწორება

en: All
ka: ყველა

en: All Categories
ka: ყველა კატეგორია

en: All Items
ka: ყველა ელემენტი

en: All Locations
ka: ყველა ადგილმდებარეობა

en: All Special Pages
ka: ყველა სპეციალური გვერდი

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
ka: ყველა ავტომატურად მიგრირებული ელემენტი, კატეგორია და მდებარეობა წაიშალა თქვენი მონაცემთა ბაზიდან. ახალი მიგრაციის პროცესი დაიწყო.

en: All filters
ka: ყველა ფილტრი

en: All inputs
ka: ყველა შეყვანა

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს მართოს კომენტარები Citadela-ს ნივთებზე.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს მართოს მიმოხილვები Citadela-ს ნივთებზე.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დაადგინოს Citadela ნივთების კატეგორიები.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დაადგინოს ადგილები Citadela-ს ნივთებისთვის.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს გამორჩეული კატეგორია Citadela-სთვის.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს GPX ტრეკის ფაილი Citadela-ს ელემენტებისთვის.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს ნივთის გაფართოების ვარიანტები Citadela-ს ელემენტებისთვის.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დაადგინოს მისამართი და მდებარეობა Citadela ნივთებისთვის.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს კონტაქტი Citadela-ს ნივთებისთვის.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს კონტენტი Citadela-ს ნივთებისთვის.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს ამონაწერი ციტადელას ნივთებისთვის.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს გამორჩეული სურათი Citadela-ს ნივთებისთვის.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს Citadela ნივთების ზოგადი ვარიანტები.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს სურათების გალერეა Citadela-ს ნივთებისთვის.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დაადგინოს Citadela ნივთების გახსნის საათები.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებელს დააყენოს გვერდის ატრიბუტები Citadela-ს ელემენტებისთვის.

en: Already claimed
ka: უკვე პრეტენზია აქვს

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
ka: უკვე გახსნილი ნივთის პოსტი გამოყენებული იქნება საცნობარო პოსტად.

en: Any active subscription
ka: ნებისმიერი აქტიური გამოწერა

en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: Approve
ka: დამტკიცება

en: Approve claim
ka: საჩივრის დამტკიცება

en: Approved
ka: დამტკიცებულია

en: Archives:
ka: არქივები:

en: Are you sure you want to decline this claim?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ამ საჩივრის უარყოფა?

en: Ascending
ka: აღმავალი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Author Details
ka: ავტორის დეტალები

en: Author archives:
ka: ავტორის არქივი:

en: Author biographical info
ka: ავტორის ბიოგრაფიული ინფორმაცია

en: Author name
ka: ავტორის სახელი

en: Authors to display
ka: საჩვენებელი ავტორები

en: Automatic Listing Map
ka: ავტომატური ჩამონათვალის რუკა

en: Automatic Listing Map (for posts)
ka: ავტომატური ჩამონათვალის რუკა (პოსტებისთვის)

en: Automatic height
ka: ავტომატური სიმაღლე

en: Autoplay
ka: Ავტომატური ჩართვა

en: Background
ka: ფონი

en: Background color
ka: Ფონის ფერი

en: Background image
ka: ფონის სურათი

en: Background on collapsed form
ka: ფონი დანგრეულ ფორმაზე

en: Background settings
ka: ფონის პარამეტრები

en: Background type
ka: ფონის ტიპი

en: Blur background
ka: ფონის დაბინდვა

en: Blur radius
ka: დაბინდვის რადიუსი

en: Border around filter group
ka: საზღვარი ფილტრის ჯგუფის გარშემო

en: Border around heading
ka: სასაზღვრო მიდამოები

en: Border color
ka: საზღვრის ფერი

en: Border radius
ka: საზღვრის რადიუსი

en: Border settings
ka: საზღვრის პარამეტრები

en: Border style
ka: სასაზღვრო სტილი

en: Border width
ka: საზღვრის სიგანე

en: Borders color
ka: საზღვრების ფერი

en: Borders width
ka: საზღვრების სიგანე

en: Bottom
ka: ქვედა

en: Bottom left
ka: Ქვედა მარცხენა

en: Bottom right
ka: ქვედა მარჯვენა

en: Box layout
ka: ყუთის განლაგება

en: Box width
ka: ყუთის სიგანე

en: Button background color
ka: ღილაკის ფონის ფერი

en: Button border radius
ka: ღილაკის საზღვრის რადიუსი

en: Button color
ka: ღილაკის ფერი

en: Button settings
ka: ღილაკის პარამეტრები

en: Button style
ka: ღილაკის სტილი

en: Button text color
ka: ღილაკის ტექსტის ფერი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Captcha check failed!
ka: Captcha შემოწმება ვერ მოხერხდა!

en: Caption text
ka: წარწერის ტექსტი

en: Carousel Options
ka: კარუსელის ვარიანტები

en: Carousel autoplay enabled
ka: კარუსელის ავტომატური დაკვრა ჩართულია

en: Carousel decoration color
ka: კარუსელის დეკორაციის ფერი

en: Carousel loop mode enabled
ka: ჩართულია კარუსელის მარყუჟის რეჟიმი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Category Details
ka: კატეგორიის დეტალები

en: Category archives:
ka: კატეგორიის არქივები:

en: Category color
ka: კატეგორიის ფერი

en: Category decoration color
ka: კატეგორიის დეკორაციის ფერი

en: Category icon
ka: კატეგორიის ხატულა

en: Center
ka: ცენტრი

en: Center left
ka: ცენტრში მარცხნივ

en: Center right
ka: ცენტრში მარჯვნივ

en: Change GPX track
ka: შეცვალეთ GPX ტრეკი

en: Checkbox
ka: მოსანიშნი ველი

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
ka: არჩევანი შეყვანის არჩეული ტიპისთვის. ჩადეთ ერთი არჩევანი თითო სტრიქონზე, გაყავით შენახული შეყვანის მნიშვნელობა და ტექსტი, რომელიც ნაჩვენებია შეყვანისას ორწერტილის გამოყენებით.

en: Choose option
ka: აირჩიეთ ვარიანტი

en: Citadela - Special Pages
ka: ციტადელა - სპეციალური გვერდები

en: Citadela Half Layout Map Settings
ka: Citadela Half Layout რუკის პარამეტრები

en: Citadela Item Page Layout
ka: Citadela ელემენტის გვერდის განლაგება

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
ka: ციტადელას ჩამონათვალი

en: Citadela Listing > Item Extension
ka: Citadela Listing &gt; Item Extension

en: Citadela Listing Blocks
ka: ციტადელას ჩამონათვალის ბლოკები

en: Citadela Posts Blocks
ka: ციტადელას პოსტების ბლოკები

en: Citadela Special Pages
ka: ციტადელას სპეციალური გვერდები

en: Citadela Subscription
ka: ციტადელას გამოწერა

en: Claim Listing
ka: პრეტენზიის ჩამონათვალი

en: Claim Listing Request
ka: პრეტენზიის ჩამონათვალის მოთხოვნა

en: Claim as:
ka: პრეტენზია როგორც:

en: Claim listing has been approved
ka: პრეტენზიების სია დამტკიცდა

en: Claim listing has been declined
ka: პრეტენზიების ჩამონათვალი უარყოფილია

en: Claim status
ka: პრეტენზიის სტატუსი

en: Claimed by
ka: ამტკიცებდა

en: Clear
ka: წმინდა

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
ka: ქვემოთ მოცემულ ღილაკზე დაჭერით გადაიტვირთება მიგრაციის პროცესი. ყველა ავტომატურად მიგრირებული ელემენტი, კატეგორია და მდებარეობა წაიშლება. ყველა ხელით შექმნილი ელემენტი, კატეგორია და მდებარეობა არ წაიშლება. ამის შემდეგ მიგრაციის პროცესი ავტომატურად დაიწყება.

en: Closed on mobile
ka: მობილურზე დახურულია

en: Cluster radius in px
ka: კასეტური რადიუსი px-ში

en: Clusters are disabled.
ka: კლასტერები გამორთულია.

en: Collapsible filters section.
ka: დასაკეცი ფილტრების განყოფილება.

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Content
ka: შინაარსი

en: Content visible for:
ka: ხილული კონტენტი:

en: Copy and paste the JSON from this website:
ka: დააკოპირეთ და ჩასვით JSON ამ ვებსაიტიდან:

en: Couldn't find location, try different address.
ka: მდებარეობა ვერ ვიპოვე, სცადეთ სხვა მისამართი.

en: Cover
ka: Საფარი

en: Cover column height
ka: საფარის სვეტის სიმაღლე

en: Cover image
ka: ყდის სურათი

en: Current block view
ka: მიმდინარე ბლოკის ხედი

en: Custom
ka: საბაჟო

en: Custom Height Settings
ka: მორგებული სიმაღლის პარამეტრები

en: Custom inputs
ka: მორგებული შეყვანები

en: Custom shadow
ka: მორგებული ჩრდილი

en: Customized options for mobile screen width.
ka: მორგებული პარამეტრები მობილური ეკრანის სიგანისთვის.

en: Dark
ka: Ბნელი

en: Data migration
ka: Მიგრაციის თარიღი

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
ka: მნიშვნელობის გარეშე შეყვანის მონაცემები არ იქნება ნაჩვენები.

en: Date
ka: თარიღი

en: Date archives:
ka: თარიღის არქივი:

en: Date color
ka: თარიღის ფერი

en: Decide if email address is visible for visitors
ka: გადაწყვიტეთ არის თუ არა ელფოსტის მისამართი ხილული ვიზიტორებისთვის

en: Decline
ka: უარყოფა

en: Decline claim
ka: პრეტენზიაზე უარის თქმა

en: Decoration color
ka: დეკორაციის ფერი

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

en: Default Layout Options
ka: ნაგულისხმევი განლაგების პარამეტრები

en: Default Search Results
ka: ნაგულისხმევი ძიების შედეგები

en: Default Search Results Page
ka: ნაგულისხმევი ძიების შედეგების გვერდი

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
ka: ნაგულისხმევი შერჩევის ტექსტი, ნაჩვენებია როგორც პირველი ვარიანტი შერჩევისას.

en: Default shadow
ka: ნაგულისხმევი ჩრდილი

en: Default size
ka: ნაგულისხმევი ზომა

en: Delay between slides
ka: დაყოვნება სლაიდებს შორის

en: Descending
ka: Დაღმავალი

en: Description
ka: აღწერა

en: Description text that appear on edit page with new input.
ka: აღწერილობის ტექსტი, რომელიც გამოჩნდება რედაქტირების გვერდზე ახალი შეყვანით.

en: Design Options
ka: დიზაინის პარამეტრები

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Desktop size
ka: დესკტოპის ზომა

en: Disable filters button label
ka: გამორთეთ ფილტრების ღილაკის ეტიკეტი

en: Disable geolocation button label
ka: გამორთეთ გეოლოკაციის ღილაკის ეტიკეტი

en: Display name
ka: Ჩვენების სახელი

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
ka: ნაჩვენებია უახლოესი ელემენტები მათი GPS კოორდინატების მიხედვით.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
ka: ნაჩვენები იქნება შერჩეული საცნობარო პუნქტის პოსტის მსგავსი პოსტები.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
ka: აჩვენებს მისამართს, ტელეფონის ნომერს და სხვა საკონტაქტო ინფორმაციას კონკრეტული ჩამონათვალის ერთეულისთვის.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
ka: აჩვენებს ღილაკს, რომელიც ხსნის Google Maps-ის ნავიგაციას Item Post მდებარეობაზე.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
ka: აჩვენებს ღილაკს ერთეულზე მინიჭებული GPX ფაილის ჩამოსატვირთად.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
ka: აჩვენებს საკონტაქტო ფორმას, რომელიც აგზავნის ელ.წერილს პირდაპირ კონკრეტული ჩამონათვალის ელემენტის ელ. ფოსტის მისამართზე.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
ka: აჩვენებს კონტენტს მხოლოდ აქტიური წევრობის მქონე მომხმარებლებისთვის, ან მხოლოდ წევრებისთვის წევრობის გარეშე.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
ka: აჩვენებს კონკრეტული ჩამონათვალის ელემენტის ვიზუალურ რედაქტორში დაწერილ შინაარსს.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
ka: აჩვენებს Item Post-ისთვის მინიჭებულ სურათების გალერეას.

en: Displays information about author on author archive page.
ka: აჩვენებს ინფორმაციას ავტორის შესახებ ავტორის არქივის გვერდზე.

en: Displays information about selected authors.
ka: აჩვენებს ინფორმაციას შერჩეული ავტორების შესახებ.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
ka: აჩვენებს ინფორმაციას ელემენტისთვის მინიჭებული ნივთის გაფართოების შეყვანებიდან.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
ka: აჩვენებს ჩამონათვალის კატეგორიებს კონკრეტული ფილტრის საფუძველზე. მას შეუძლია აჩვენოს მშობელი კატეგორიები ან ქვეკატეგორიები კონკრეტული კატეგორიიდან.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
ka: აჩვენებს ნივთების ჩამონათვალის მიმდინარე კატეგორიის/მდებარეობის გვერდს ან საძიებო ფორმის შედეგებს.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
ka: აჩვენებს ნივთების ჩამონათვალის ფილტრების საფუძველზე. მაგალითად ნივთები მხოლოდ კონკრეტული კატეგორიიდან, მდებარეობიდან ან გამორჩეული ნივთებიდან.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
ka: აჩვენებს ობიექტების ჩამონათვალის რუკაზე ფილტრების საფუძველზე. მაგალითად ნივთები მხოლოდ კონკრეტული კატეგორიიდან, მდებარეობიდან ან გამორჩეული ნივთებიდან.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
ka: აჩვენებს ჩამონათვალის ერთეულებს შერჩეული საცნობარო პოსტის მსგავსი.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
ka: აჩვენებს მდებარეობის ჩამონათვალს კონკრეტული ფილტრის საფუძველზე. მას შეუძლია აჩვენოს მშობლის მდებარეობები ან ქვემდებარეობები კონკრეტული მდებარეობიდან.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
ka: აჩვენებს ქვეკატეგორიების ჩამონათვალს მიმდინარე კატეგორიის გვერდის მიხედვით.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
ka: აჩვენებს ქვემდებარეობების ჩამონათვალს მიმდინარე კატეგორიის გვერდის მიხედვით.

en: Displays main item image of specific listing item.
ka: აჩვენებს კონკრეტული ჩამონათვალის ელემენტის ძირითად სურათს.

en: Displays opening hours of specific listing item.
ka: აჩვენებს კონკრეტული ჩამონათვალის ელემენტის გახსნის საათებს.

en: Displays posts based on current results from search form.
ka: აჩვენებს პოსტებს საძიებო ფორმის მიმდინარე შედეგებზე დაყრდნობით.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
ka: აჩვენებს შეტყობინებებს მიმდინარე შედეგებზე დაყრდნობით WordPress-ის ძიების ნაგულისხმევი შედეგების გვერდზე.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
ka: აჩვენებს პოსტებს რუკაზე ფილტრების საფუძველზე. მაგალითად, პოსტები მხოლოდ კონკრეტული კატეგორიიდან ან მდებარეობიდან.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
ka: ავტომატურად აჩვენებს შესაბამის სიას მიმდინარე გვერდებზე დაყრდნობით. მაგალითად, ძიების შედეგები ან ნივთის დეტალური მდებარეობა.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
ka: ავტომატურად აჩვენებს შესაბამის პოსტებს მიმდინარე გვერდის საფუძველზე. მაგალითად, ძიების შედეგები ან გამოქვეყნების დეტალური მდებარეობა.

en: Displays the button and the form for claim listing.
ka: აჩვენებს ღილაკს და ფორმას პრეტენზიების ჩამონათვალისთვის.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
ka: აჩვენებს კონკრეტული ჩამონათვალის ერთეულის მომავალ მოვლენებს.

en: Distance
ka: მანძილი

en: Distance option label
ka: დისტანციის ვარიანტის ეტიკეტი

en: Distance unit
ka: მანძილის ერთეული

en: Do not show
ka: Არ აჩვენო

en: Do not show endpoints
ka: არ აჩვენო ბოლო წერტილები

en: Do not use Item Detail special page settings
ka: არ გამოიყენოთ Item Detail სპეციალური გვერდის პარამეტრები

en: Download GPX file
ka: ჩამოტვირთეთ GPX ფაილი

en: Drop GPX file here
ka: ჩამოაგდეთ GPX ფაილი აქ

en: Dynamic track visibility
ka: დინამიური ბილიკის ხილვადობა

en: Easy Admin
ka: მარტივი ადმინი

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
ka: Easy Admin გთავაზობთ WordPress-ის გამარტივებულ ადმინისტრაციას ყოველგვარი ზედმეტი ყურადღების გაფანტვის გარეშე.

en: Edit Category
ka: კატეგორიის რედაქტირება

en: Edit Item
ka: ელემენტის რედაქტირება

en: Edit Location
ka: მდებარეობის რედაქტირება

en: Edit Special Page
ka: სპეციალური გვერდის რედაქტირება

en: Email
ka: ელფოსტა

en: Email Help
ka: ელფოსტის დახმარება

en: Email Label
ka: ელ.ფოსტის ლეიბლი

en: Email Message
ka: ელ.ფოსტის შეტყობინება

en: Email settings
ka: ელფოსტის პარამეტრები

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
ka: ელ.ფოსტა გამოიყენება როგორც გამგზავნი ელფოსტაში, დარწმუნდით, რომ ელ.ფოსტის მისამართი შეესაბამება თქვენი ვებსაიტის დომენს.

en: Empty map behavior
ka: ცარიელი რუკის ქცევა

en: Empty value to show all similar items.
ka: ცარიელი მნიშვნელობა ყველა მსგავსი ელემენტის საჩვენებლად.

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enable Gutenberg editor
ka: ჩართეთ გუტენბერგის რედაქტორი

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
ka: მენიუს მეშვეობით ფილტრებისთვის ხელმისაწვდომი შეყვანის ჩართვა და ჩასმა

en: Enable and insert inputs via menu
ka: ჩართეთ და ჩადეთ შეყვანები მენიუს საშუალებით

en: Enable bundled subscriptions
ka: შეფუთული გამოწერების ჩართვა

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
ka: ბოლო წერტილის მარკერები ნაჩვენებია ატვირთული GPX ტრეკის პირველი და ბოლო წერტილის ადგილზე.

en: Event Details
ka: ღონისძიების დეტალები

en: Event Image Options
ka: ღონისძიების სურათის პარამეტრები

en: Every segment in track
ka: ყველა სეგმენტი გზაზე

en: Everything
ka: ყველაფერი

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
ka: ჩასმული მნიშვნელობების მაგალითი: %s

en: Excerpt
ka: ამონაწერი

en: Feature is disabled
ka: ფუნქცია გამორთულია

en: Featured
ka: გამორჩეული

en: Featured Category
ka: გამორჩეული კატეგორია

en: Featured category
ka: გამორჩეული კატეგორია

en: Featured image
ka: გამორჩეული სურათი

en: Featured items first
ka: პირველი გამორჩეული ნივთები

en: Featured location
ka: გამორჩეული მდებარეობა

en: Fill all required fields, please.
ka: შეავსეთ ყველა საჭირო ველი, გთხოვთ.

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Filter posts
ka: პოსტების გაფილტვრა

en: Filter special pages list
ka: სპეციალური გვერდების სიის გაფილტვრა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Filters Design
ka: ფილტრების დიზაინი

en: Filters background color
ka: ფილტრავს ფონის ფერს

en: Filters group name
ka: ფილტრები ჯგუფის სახელი

en: Filters settings
ka: ფილტრების პარამეტრები

en: Filters to specify results of displayed items.
ka: ფილტრები ნაჩვენები ელემენტების შედეგების დასაზუსტებლად.

en: Find address
ka: იპოვეთ მისამართი

en: Fix width
ka: სიგანის დაფიქსირება

en: Fixed
ka: დაფიქსირდა

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
ka: დამატებითი ინფორმაციისთვის იხილეთ %s.

en: Force box width to selected value.
ka: აიძულეთ ყუთის სიგანე არჩეულ მნიშვნელობაზე.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
ka: ცხრილის სტილის იძულება ნაჩვენები მონაცემებისთვის, უფრო გრძელი მნიშვნელობები არ არის გადატანილი ლეიბლის ქვეშ.

en: Form
ka: ფორმა

en: Form inside map breakpoint
ka: ჩამოაყალიბეთ რუკის წყვეტის წერტილი

en: Form settings
ka: ფორმის პარამეტრები

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Full horizontal
ka: სრული ჰორიზონტალური

en: Full vertical
ka: სრული ვერტიკალური

en: Fullwidth page
ka: სრული სიგანის გვერდი

en: GPX Track
ka: GPX ტრეკი

en: GPX Tracks
ka: GPX ტრეკები

en: GPX file successfully loaded!
ka: GPX ფაილი წარმატებით ჩაიტვირთა!

en: GPX files
ka: GPX ფაილები

en: Gallery Options
ka: გალერეის პარამეტრები

en: General
ka: გენერალი

en: General background
ka: ზოგადი ფონი

en: General options
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: General options for desktop.
ka: ზოგადი პარამეტრები დესკტოპისთვის.

en: General settings
ka: Ძირითადი პარამეტრები

en: Geolocation search settings
ka: გეოლოკაციის ძიების პარამეტრები

en: Get directions
ka: მიიღეთ მიმართულებები

en: Google Maps API Key
ka: Google Maps API გასაღები

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
ka: Google Maps API გასაღები საჭიროა Google-ის მიერ. ეს აუცილებელია ყველა ვებსაიტისთვის, რომელიც იყენებს რუკების გაფართოებულ ფუნქციებს, როგორიცაა რუკაზე ჩამონათვალის ელემენტების ჩვენება. შეიტყვეთ მეტი API გასაღების მიღების შესახებ %1$sშემდეგ სახელმძღვანელოში%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
ka: Google reCaptcha იცავს თქვენს ვებსაიტს სპამისგან და სხვა ავტომატური ფორმის წარდგენისგან სპამის ბოტების მიერ. თუ იყენებთ მესამე მხარის გადაწყვეტას თქვენს ვებსაიტზე არსებული ფორმების დასაცავად, უგულებელყოთ შემდეგი ძირითადი შეყვანები.

en: Google reCaptcha v3 Keys
ka: Google reCaptcha v3 გასაღებები

en: Gradient
ka: გრადიენტი

en: Gradient degree
ka: გრადიენტური ხარისხი

en: Grid size
ka: ბადის ზომა

en: Group name
ka: Ჯგუფის სახელი

en: Half layout page
ka: განლაგების გვერდის ნახევარი

en: Header menu settings
ka: სათაურის მენიუს პარამეტრები

en: Header opened or closed by default.
ka: სათაური გახსნილია ან დახურულია ნაგულისხმევად.

en: Header settings
ka: სათაურის პარამეტრები

en: Height unit
ka: სიმაღლის ერთეული

en: Help text displayed with Email input.
ka: დახმარების ტექსტი ნაჩვენებია ელფოსტის შეყვანით.

en: Help text displayed with Message input.
ka: დახმარების ტექსტი ნაჩვენებია შეტყობინების შეყვანით.

en: Help text displayed with Name input.
ka: დახმარების ტექსტი ნაჩვენებია სახელის შეყვანით.

en: Help text displayed with Subject input.
ka: დახმარების ტექსტი ნაჩვენებია საგნის შეყვანით.

en: Help texts
ka: დამხმარე ტექსტები

en: Hide Location input
ka: მდებარეობის შეყვანის დამალვა

en: Hide empty values
ka: ცარიელი მნიშვნელობების დამალვა

en: Hide map
ka: რუკის დამალვა

en: Hide selected filters
ka: არჩეული ფილტრების დამალვა

en: Hide selected inputs
ka: არჩეული შენატანების დამალვა

en: Hide unchecked checkbox
ka: მონიშნული ველის დამალვა

en: Horizontal offset
ka: ჰორიზონტალური ოფსეტური

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
ka: თუ არჩეულია, ის ხელმისაწვდომი იქნება ნივთების პოსტების ფილტრებში.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
ka: თუ გსურთ გამოიყენოთ თქვენი საკუთარი WooCommerce Subscriptions მოდული, უბრალოდ გამორთეთ ქვემოთ მოცემული შეფუთული ვერსია და გაააქტიურეთ თქვენი მოდული.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
ka: თუ თქვენი GPX ტრეკი შედგება რამდენიმე სეგმენტისგან, ბოლო წერტილის მარკერები ნაჩვენებია ყოველი სეგმენტის დასაწყისისა და დასასრულის ადგილზე.

en: Image focus
ka: გამოსახულების ფოკუსირება

en: Image height
ka: გამოსახულების სიმაღლე

en: Image height unit
ka: გამოსახულების სიმაღლის ერთეული

en: Image position
ka: გამოსახულების პოზიცია

en: Image repeat
ka: გამოსახულების გამეორება

en: Image scroll
ka: სურათის გადახვევა

en: Image size
ka: Სურათის ზომა

en: Images caption text
ka: სურათების სათაურის ტექსტი

en: Images gallery
ka: სურათების გალერეა

en: Images vertical align
ka: სურათების ვერტიკალური გასწორება

en: Infinite loop
ka: Უსასრულო ციკლი

en: Input choices
ka: შეყვანის არჩევანი

en: Input description
ka: შეყვანის აღწერა

en: Input field name that appear on edit page.
ka: შეიყვანეთ ველის სახელი, რომელიც გამოჩნდება რედაქტირების გვერდზე.

en: Input identifier
ka: შეყვანის იდენტიფიკატორი

en: Input label
ka: შეყვანის ეტიკეტი

en: Input labels
ka: შეყვანის ეტიკეტები

en: Input type
ka: შეყვანის ტიპი

en: Inputs contain validation errors.
ka: შეყვანები შეიცავს ვალიდაციის შეცდომებს.

en: Inputs group
ka: შეყვანის ჯგუფი

en: Insert from media
ka: ჩასმა მედიიდან

en: Insert unit that will be displayed with number value.
ka: ჩადეთ ერთეული, რომელიც გამოჩნდება რიცხვითი მნიშვნელობით.

en: Inside image
ka: შიგნით გამოსახულება

en: Integrations
ka: ინტეგრაციები

en: Invalid file format
ka: ფაილის ფორმატი არასწორია

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
ka: როგორც ჩანს, ჩვენ ვერ ვიპოვით იმას, რასაც ეძებთ.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
ka: ეს საშუალებას მოგცემთ შექმნათ მთლიანი ნივთის დეტალების გვერდი. არცერთი ბლოკი არ იქნება მემკვიდრეობითი Item Detail სპეციალური გვერდიდან.

[ctx: post type singular name]
en: Item
ka: ელემენტი

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
ka: საქონლის კატეგორიები

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
ka: საქონლის კატეგორიები

en: Item Categories widgets area
ka: ელემენტის კატეგორიების ვიჯეტების არეალი

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
ka: საქონლის კატეგორია

en: Item Claim Listing
ka: საქონლის პრეტენზიების ჩამონათვალი

en: Item Contact Details
ka: პუნქტის საკონტაქტო დეტალები

en: Item Contact Form
ka: პუნქტის საკონტაქტო ფორმა

en: Item Content
ka: ნივთის შინაარსი

en: Item Detail
ka: ნივთის დეტალი

en: Item Detail Page
ka: საქონლის დეტალების გვერდი

en: Item Details
ka: ნივთის დეტალები

en: Item Events
ka: პუნქტის მოვლენები

en: Item Extension
ka: ელემენტის გაფართოება

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
ka: Item Extension საშუალებას გაძლევთ შექმნათ დამატებითი მონაცემები ნივთის პოსტების რედაქტირების გვერდებზე.

en: Item Featured Image
ka: ელემენტის გამორჩეული სურათი

en: Item GPX Download
ka: ელემენტი GPX ჩამოტვირთვა

en: Item Gallery
ka: ნივთების გალერეა

en: Item Get Directions
ka: ელემენტი მიიღეთ მიმართულებები

en: Item Image Options
ka: ელემენტის სურათის პარამეტრები

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
ka: Ნივთის ადგილმდებარეობა

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
ka: პუნქტის ადგილები

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
ka: პუნქტის ადგილები

en: Item Locations widgets area
ka: ელემენტის მდებარეობების ვიჯეტების არეალი

en: Item Opening Hours
ka: პუნქტის გახსნის საათები

en: Item Options
ka: ელემენტის პარამეტრები

en: Item Review
ka: პუნქტის განხილვა

en: Item Reviews
ka: პუნქტის მიმოხილვები

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
ka: ერთეულის მიმოხილვები აფართოებს WordPress-ის კომენტარებს, რათა ვებსაიტის ვიზიტორებმა დატოვონ მიმოხილვა და შეფასება ნივთის პოსტებისთვის.

en: Item already claimed
ka: ერთეული უკვე გასაჩივრებულია

en: Item author
ka: ნივთის ავტორი

en: Item category
ka: ნივთის კატეგორია

en: Item detail page slug
ka: საქონლის დეტალების გვერდის შლაგი

en: Item has been claimed
ka: საქონელი მოთხოვნილია

en: Item location
ka: ნივთის ადგილმდებარეობა

en: Item owner reply.
ka: ერთეულის მფლობელის პასუხი.

en: Item pending moderation from admin
ka: ელემენტი ელოდება მოდერაციას ადმინისტრატორისგან

en: Item widgets area
ka: ელემენტის ვიჯეტების ზონა

en: Item:
ka: ელემენტი:

en: Items
ka: ნივთები

[ctx: post type general name]
en: Items
ka: ნივთები

[ctx: post type menu name]
en: Items
ka: ნივთები

en: Keep header closed by default on mobile.
ka: შეინახეთ სათაური ნაგულისხმევად დახურული მობილურისთვის.

en: Kilometers
ka: კილომეტრები

en: Label color
ka: ეტიკეტის ფერი

en: Label for email field
ka: ეტიკეტი ელფოსტის ველისთვის

en: Label for submit button
ka: ლეიბლი გაგზავნის ღილაკისთვის

en: Label for username field
ka: ეტიკეტი მომხმარებლის სახელის ველისთვის

en: Label used for Email input.
ka: ლეიბლი გამოიყენება ელფოსტის შეყვანისთვის.

en: Label used for Message textarea.
ka: ლეიბლი გამოიყენება შეტყობინებების ტექსტური არეისთვის.

en: Label used for Name input.
ka: ლეიბლი გამოიყენება სახელის შეყვანისთვის.

en: Label used for Subject input.
ka: ლეიბლი გამოიყენება საგნის შეყვანისთვის.

en: Label width
ka: ეტიკეტის სიგანე

en: Large
ka: დიდი

en: Large button
ka: დიდი ღილაკი

en: Large size
ka: Დიდი ზომა

en: Latitude
ka: გრძედი

en: Leave a review
ka: დატოვე მიმოხილვა

en: Leave empty to not use this option.
ka: დატოვეთ ცარიელი, რომ არ გამოიყენოთ ეს ვარიანტი.

en: Left
ka: მარცხენა

en: Limit displayed posts
ka: შეზღუდეთ ნაჩვენები პოსტები

en: Line under heading
ka: ხაზი სათაურის ქვეშ

en: Lines color
ka: ხაზების ფერი

en: Lines decoration
ka: ხაზების გაფორმება

en: Link label
ka: ბმული ლეიბლი

en: Links color
ka: ბმულების ფერი

en: List layout
ka: სიის განლაგება

en: Listing Advanced Filters
ka: გაფართოებული ფილტრების ჩამონათვალი

en: Listing Author Detail
ka: ჩამონათვალი ავტორის დეტალები

en: Listing Authors List
ka: ჩამონათვალი ავტორების სია

en: Listing Categories List
ka: ჩამონათვალი კატეგორიების სია

en: Listing Category Page
ka: ჩამონათვალის კატეგორიის გვერდი

en: Listing Items List
ka: ჩამონათვალის ნივთების სია

en: Listing Location Page
ka: ჩამონათვალის მდებარეობის გვერდი

en: Listing Locations List
ka: ჩამონათვალის ადგილების სია

en: Listing Map
ka: ჩამონათვალის რუკა

en: Listing Map (for posts)
ka: ჩამონათვალის რუკა (პოსტებისთვის)

en: Listing Membership Content
ka: ჩამონათვალი წევრობის კონტენტი

en: Listing Search Form
ka: ჩამონათვალის საძიებო ფორმა

en: Listing Search Results
ka: ძიების შედეგების ჩამონათვალი

en: Listing Similar Items
ka: მსგავსი ნივთების ჩამონათვალი

en: Listing Subcategories List
ka: ჩამონათვალის ქვეკატეგორიების სია

en: Listing Sublocations List
ka: ქვემდებარეობების ჩამონათვალი

en: Location
ka: მდებარეობა

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
ka: მდებარეობა

en: Location Details
ka: მდებარეობის დეტალები

en: Locations
ka: ლოკაციები

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
ka: ლოკაციები

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
ka: ლოკაციები

en: Log Out
ka: გასვლა

en: Logged in text
ka: შესულია ტექსტში

en: Logical operator
ka: ლოგიკური ოპერატორი

en: Longitude
ka: გრძედი

en: Map provider
ka: რუქის პროვაიდერი

en: Maps provider
ka: რუქების პროვაიდერი

en: Mark Item post as featured
ka: მონიშნეთ ნივთის პოსტი გამორჩეულად

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
ka: მონიშნეთ კატეგორია, როგორც გამორჩეული, რათა პრიორიტეტული იყოს ნაჩვენები შედეგებში.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
ka: მონიშნეთ მდებარეობა გამორჩეულად, რათა პრიორიტეტული იყოს ნაჩვენები შედეგებში.

en: Marker Cluster Settings
ka: მარკერის კლასტერის პარამეტრები

en: Markers
ka: მარკერები

en: Markers & GPX Tracks
ka: მარკერები და GPX ტრეკები

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
ka: %spx რადიუსზე ნაკლები მანძილის მარკერები დაჯგუფებულია კლასტერებად. დააყენეთ 0, რათა გამორთოთ კლასტერები.

en: Max number of items
ka: ნივთების მაქსიმალური რაოდენობა

en: Maximum displayed posts
ka: ნაჩვენები პოსტების მაქსიმალური რაოდენობა

en: Maximum distance
ka: მაქსიმალური მანძილი

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
ka: ამჟამინდელი გამოწერისთვის ერთეულების მაქსიმალური რაოდენობა გადააჭარბა.

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Medium size
ka: Საშუალო ზომის

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
ka: შეაერთეთ მოსანიშნი ველები ფილტრების ჯგუფში და აჩვენეთ ისინი ერთად წინა ფილტრებში. შეგიძლიათ გამოიყენოთ მეტი ჯგუფი სხვადასხვა ჯგუფის სახელების გამოყენებით.

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Message Help
ka: გაგზავნა დახმარება

en: Message Label
ka: შეტყობინების ეტიკეტი

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
ka: შეტყობინება გამოჩნდება, როდესაც ფორმის გაგზავნა ვერ მოხერხდა სერვერის მხარეს არსებული პრობლემის გამო.

en: Message displayed when the form validation failed.
ka: შეტყობინება გამოჩნდება, როდესაც ფორმის დადასტურება ვერ მოხერხდა.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
ka: შეტყობინება გამოჩნდება ფორმის წარმატებით გაგზავნისას.

en: Message for the email notification
ka: შეტყობინება ელ.ფოსტის შეტყობინებისთვის

en: Metabox content settings
ka: მეტაბოქსის კონტენტის პარამეტრები

en: Migration finished
ka: მიგრაცია დასრულდა

en: Migration in progress
ka: მიგრაცია მიმდინარეობს

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
ka: მიგრაცია ამჟამად მიმდინარეობს. თქვენ შეძლებთ გადატვირთოთ მიგრაცია, როდესაც ის დასრულდება.

en: Migration restarted
ka: მიგრაცია განახლდა

en: Miles
ka: მილები

en: Mini
ka: მინი

en: Minimum height unit
ka: მინიმალური სიმაღლის ერთეული

en: Minimum image height
ka: სურათის მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
ka: რუკის მინიმალური სიმაღლე შეიძლება განსხვავდებოდეს განსაზღვრული მნიშვნელობით, რუკის შიდა შინაარსის საჭიროებიდან გამომდინარე.

en: Missing required GPX data
ka: საჭირო GPX მონაცემები აკლია

en: Mobile
ka: მობილური

en: Mobile size
ka: მობილური ზომა

en: Mobile width breakpoint
ka: მობილური სიგანის წყვეტის წერტილი

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Move backward
ka: უკან გადაადგილება

en: Move forward
ka: Წადი წინ

en: Multiselect
ka: მრავალჯერადი შერჩევა

en: Name Help
ka: სახელი დახმარება

en: Name Label
ka: სახელის ეტიკეტი

en: Name of sender displayed in received email.
ka: მიღებულ ელფოსტაში ნაჩვენებია გამგზავნის სახელი.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
ka: პარამეტრების ჩანართის სახელი ელემენტის რედაქტირების გვერდზე.

en: New Category Name
ka: ახალი კატეგორიის სახელი

en: New Item
ka: Ახალი ნივთი

en: New Location Name
ka: ახალი მდებარეობის სახელი

en: Newer reviews
ka: უფრო ახალი მიმოხილვები

en: Next
ka: შემდეგი

en: Night
ka: Ღამე

en: No Items found
ka: ნივთები ვერ მოიძებნა

en: No Items found in Trash
ka: ნაგავში ნივთები ვერ მოიძებნა

en: No border
ka: არანაირი საზღვარი

en: No borders
ka: არანაირი საზღვრები

en: No lines
ka: ხაზები არ არის

en: No posts found
ka: პოსტები ვერ მოიძებნა

en: No repeat
ka: არარის გამეორება

en: No results found.
ka: Შედეგები არ მოიძებნა.

en: No shadow
ka: არანაირი ჩრდილი

en: No special pages found.
ka: სპეციალური გვერდები ვერ მოიძებნა.

en: No users found
ka: მომხმარებელი ვერ მოიძებნა

en: Non-membership visitors
ka: არაწევრი სტუმრები

en: None
ka: არცერთი

en: Note
ka: შენიშვნა

en: Notification messages
ka: შეტყობინებების შეტყობინებები

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
ka: შეტყობინება, როდესაც საქონელი უკვე მოთხოვნილია. დატოვეთ ცარიელი შეტყობინების დასამალად.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
ka: შეტყობინება, როდესაც ელემენტი ელოდება მოდერაციას ადმინისტრატორისგან. დატოვეთ ცარიელი შეტყობინების დასამალად.

en: Notifications
ka: შეტყობინებები

en: Number
ka: ნომერი

en: Number of items
ka: ნივთების რაოდენობა

en: OK
ka: კარგი

en: Older reviews
ka: ძველი მიმოხილვები

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
ka: ერთი აზრი „%1$s“-ზე

en: Only featured
ka: მხოლოდ გამორჩეული

en: Only featured items
ka: მხოლოდ გამორჩეული ნივთები

en: Only parent categories
ka: მხოლოდ მშობლის კატეგორიები

en: Only parent locations
ka: მხოლოდ მშობლის მდებარეობები

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ka: უი! ეს გვერდი ვერ მოიძებნა.

en: Open image in popup
ka: გახსენით სურათი ამომხტარ ფანჯარაში

en: Opened by default
ka: ნაგულისხმევად გახსნილია

en: Opening Hours
ka: გახსნის საათები

en: Opening hours
ka: გახსნის საათები

en: Options
ka: Პარამეტრები

en: Order Options
ka: შეკვეთის პარამეტრები

en: Order by
ka: შეკვეთით

en: Order number
ka: Შეკვეთის ნომერი

en: Organizer:
ka: ორგანიზატორი:

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Page template
ka: გვერდის შაბლონი

en: Parent Category
ka: მშობლის კატეგორია

en: Parent Category:
ka: მშობლის კატეგორია:

en: Parent Location
ka: მშობლის ადგილმდებარეობა

en: Parent Location:
ka: მშობლის ადგილმდებარეობა:

en: Pending
ka: მომლოდინე

en: Performance Settings
ka: შესრულების პარამეტრები

en: Plugin Activation
ka: მოდულის გააქტიურება

en: Position unavailable
ka: პოზიცია მიუწვდომელია

en: Post Options
ka: პოსტის პარამეტრები

en: Post has not selected any term.
ka: პოსტს არცერთი ტერმინი არ აქვს შერჩეული.

en: Posts Author Page
ka: პოსტების ავტორის გვერდი

en: Posts Category Page
ka: პოსტების კატეგორიის გვერდი

en: Posts Date Page
ka: პოსტების თარიღის გვერდი

en: Posts Search Form
ka: პოსტების საძიებო ფორმა

en: Posts Search Results
ka: პოსტების ძიების შედეგები

en: Posts Tag Page
ka: პოსტების თეგის გვერდი

en: Posts navigation
ka: პოსტების ნავიგაცია

en: Posts number color
ka: პოსტების ნომრის ფერი

en: Previous
ka: წინა

en: Proportional image height
ka: გამოსახულების პროპორციული სიმაღლე

en: Radial gradient
ka: რადიალური გრადიენტი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Rating
ka: რეიტინგი

en: Rating stars color
ka: ვარსკვლავების შეფასების ფერი

en: Read more
ka: Წაიკითხე მეტი

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
ka: ახლახან გააქტიურებული თემა არ არის თავსებადი %s დანამატთან, ამიტომ დანამატი გამორთულია.

en: Recommended map height
ka: რეკომენდირებული რუკის სიმაღლე

en: Reference Item Post
ka: საცნობარო პუნქტის პოსტი

en: Remove GPX track
ka: GPX ტრეკის წაშლა

en: Remove Image
ka: სურათის წაშლა

en: Repeat
ka: გაიმეორეთ

en: Repeat horizontally
ka: გაიმეორეთ ჰორიზონტალურად

en: Repeat vertically
ka: გაიმეორეთ ვერტიკალურად

en: Respond to review
ka: უპასუხეთ მიმოხილვას

en: Responsive options applied under screen width
ka: საპასუხო ვარიანტები გამოიყენება ეკრანის სიგანეზე

en: Restart migration
ka: გადატვირთეთ მიგრაცია

en: Results include at least one of selected filters.
ka: შედეგები მოიცავს არჩეული ფილტრებიდან მინიმუმ ერთს.

en: Results must include all selected filters.
ka: შედეგები უნდა შეიცავდეს ყველა არჩეულ ფილტრს.

en: Retro
ka: რეტრო

en: Reviews
ka: მიმოხილვები

en: Right
ka: უფლება

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Save Settings
ka: Პარამეტრების შენახვა

en: Scroll
ka: გადახვევა

en: Search
ka: ძიება

en: Search Categories
ka: კატეგორიების ძიება

en: Search Items
ka: მოძებნეთ ნივთები

en: Search Locations
ka: მოძებნეთ ადგილები

en: Search Special ages
ka: სპეციალური ასაკის ძიება

en: Search by geolocation
ka: ძიება გეოლოკაციის მიხედვით

en: Search for authors
ka: მოძებნეთ ავტორები

en: Search for posts
ka: მოძებნეთ პოსტები

en: Search for reference item post
ka: მოძებნეთ საცნობარო ნივთის პოსტი

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
ka: საძიებო ფორმა ნაჩვენებია რუკის შიგნით, ეკრანის სიგანეზე მეტი

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
ka: საძიებო ფორმა, რომელიც ვიზიტორებს საშუალებას აძლევს მოძებნონ სიის ელემენტები საკვანძო სიტყვის, კატეგორიის ან მდებარეობის მიხედვით.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
ka: საძიებო ფორმა, რომელიც ვიზიტორებს საშუალებას აძლევს მოძებნონ პოსტები საკვანძო სიტყვის, კატეგორიის ან მდებარეობის მიხედვით.

en: Search keyword
ka: ძებნის საკვანძო სიტყვა

en: Search results for:
ka: Ძიების შედეგები:

en: Secret Key
ka: საიდუმლო გასაღები

en: Select
ka: აირჩიეთ

en: Select Category
ka: აირჩიეთ კატეგორია

en: Select Image
ka: აირჩიეთ სურათი

en: Select Location
ka: აირჩიეთ მდებარეობა

en: Select alignment
ka: აირჩიეთ გასწორება

en: Select an Item
ka: Აირჩიე ნივთი

en: Select featured category
ka: აირჩიეთ გამორჩეული კატეგორია

en: Select image
ka: აირჩიეთ სურათი

en: Select layout
ka: აირჩიეთ განლაგება

en: Select position of unit displayed with number value.
ka: აირჩიეთ ერთეულის პოზიცია, რომელიც ნაჩვენებია რიცხვითი მნიშვნელობით.

en: Select size
ka: Აირჩიეთ ზომა

en: Select type input cannot use AND operator.
ka: არჩევის ტიპის შეყვანა არ შეიძლება გამოიყენოს AND ოპერატორი.

en: Select type of input field.
ka: აირჩიეთ შეყვანის ველის ტიპი.

en: Select your rating, please.
ka: აირჩიეთ თქვენი რეიტინგი, გთხოვთ.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
ka: შერჩეულ კატეგორიას მიენიჭება პრიორიტეტი და წარმოდგენილი იქნება პუნქტის პოსტი რუკაზე.

en: Selected post is no more published.
ka: არჩეული პოსტი აღარ არის გამოქვეყნებული.

en: Selected posts
ka: შერჩეული პოსტები

en: Selected posts are no more published.
ka: შერჩეული პოსტები აღარ არის გამოქვეყნებული.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
ka: არჩეული საცნობარო პოსტი ჩამოთვლილი იქნება ყველა სხვა მსგავსი პოსტის წინ.

en: Send Button Text
ka: ღილაკის ტექსტის გაგზავნა

en: Sender Email
ka: გამგზავნის ელ.წერილი

en: Sender Name
ka: Გამგზავნის სახელი

en: Server Error Message
ka: სერვერის შეცდომის შეტყობინება

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
ka: სერვერს შეექმნა შეცდომა. თუ პრობლემა შენარჩუნებულია, გთხოვთ, დაუკავშირდეთ ვებსაიტის ადმინისტრატორს.

en: Settings Saved
ka: პარამეტრები შენახულია

en: Shadow
ka: Ჩრდილი

en: Shadow color
ka: ჩრდილის ფერი

en: Shadow settings
ka: ჩრდილის პარამეტრები

en: Show Category description
ka: კატეგორიის აღწერილობის ჩვენება

en: Show Category icon
ka: კატეგორიის ხატის ჩვენება

en: Show Email Address
ka: ელფოსტის მისამართის ჩვენება

en: Show Location description
ka: მდებარეობის აღწერილობის ჩვენება

en: Show Location icon
ka: მდებარეობის ხატის ჩვენება

en: Show Opening Hours
ka: გახსნის საათების ჩვენება

en: Show Streetview
ka: ქუჩის ხედის ჩვენება

en: Show address
ka: მისამართის ჩვენება

en: Show advanced filters
ka: გაფართოებული ფილტრების ჩვენება

en: Show author image
ka: ავტორის სურათის ჩვენება

en: Show biographical info
ka: ბიოგრაფიული ინფორმაციის ჩვენება

en: Show categories
ka: კატეგორიების ჩვენება

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
ka: აჩვენეთ საკონტაქტო ფორმა გვერდზე, რომელიც აგზავნის ელ.წერილს განსაზღვრულ ელ.ფოსტის მისამართზე

en: Show cover image
ka: ყდის სურათის ჩვენება

en: Show data
ka: მონაცემების ჩვენება

en: Show date
ka: თარიღის ჩვენება

en: Show description
ka: აღწერილობის ჩვენება

en: Show empty map
ka: ცარიელი რუკის ჩვენება

en: Show featured image
ka: გამორჩეული სურათის ჩვენება

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
ka: აჩვენეთ გამორჩეული ელემენტები სიის ზედა ნაწილში ყველა სხვა ელემენტის პოსტამდე.

en: Show filters group title
ka: ფილტრების ჯგუფის სათაურის ჩვენება

en: Show link
ka: ლინკის ჩვენება

en: Show link label input
ka: ბმულის ლეიბლის შეყვანის ჩვენება

en: Show locations
ka: ადგილების ჩვენება

en: Show more
ka: მეტის ჩვენება

en: Show navigation arrows
ka: ნავიგაციის ისრების ჩვენება

en: Show on map
ka: რუკაზე ჩვენება

en: Show only categories marked as featured.
ka: მხოლოდ გამორჩეულად მონიშნული კატეგორიების ჩვენება.

en: Show only featured category
ka: მხოლოდ გამორჩეული კატეგორიის ჩვენება

en: Show only locations marked as featured.
ka: მხოლოდ გამორჩეულად მონიშნული ადგილების ჩვენება.

en: Show pagination bullets
ka: პაგინაციის პუნქტების ჩვენება

en: Show posts number
ka: პოსტების ნომრის ჩვენება

en: Show price
ka: ფასის ჩვენება

en: Show rating
ka: რეიტინგის ჩვენება

en: Show reference Item Post
ka: აჩვენეთ საცნობარო პუნქტის პოსტი

en: Show selected filters
ka: არჩეული ფილტრების ჩვენება

en: Show selected inputs
ka: არჩეული შენატანების ჩვენება

en: Show similar posts from the same:
ka: აჩვენე მსგავსი პოსტები იმავედან:

en: Show submit filter button
ka: გაგზავნის ფილტრის ღილაკის ჩვენება

en: Show subtitle
ka: სუბტიტრების ჩვენება

en: Show track endpoint markers on
ka: ჩართვის ბოლო წერტილის მარკერების ჩვენება

en: Show web
ka: ვებ ჩვენება

en: Silver
ka: ვერცხლი

en: Simple layout
ka: მარტივი განლაგება

en: Site Key
ka: საიტის გასაღები

en: Site logo
ka: საიტის ლოგო

en: Skip number of posts from start
ka: თავიდანვე გამოტოვეთ პოსტების რაოდენობა

en: Small
ka: Პატარა

en: Small button
ka: პატარა ღილაკი

en: Small size
ka: Მცირე ზომის

en: Solid color
ka: მყარი ფერი

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
ka: სპეციალური გვერდი

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
ka: სპეციალური გვერდები

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
ka: სპეციალური გვერდები

en: Special page updated.
ka: განახლებულია სპეციალური გვერდი.

en: Special pages list
ka: სპეციალური გვერდების სია

en: Special pages list navigation
ka: სპეციალური გვერდების სიის ნავიგაცია

en: Spread radius
ka: გავრცელების რადიუსი

en: Start and end of track
ka: ტრეკის დასაწყისი და დასასრული

en: Step
ka: ნაბიჯი

en: Streetview
ka: Ქუჩის ხედი

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
ka: Streetview ხელმისაწვდომია მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ ჩართულია Google API გასაღები

en: Style
ka: სტილი

en: Style JSON
ka: სტილი JSON

en: Subject
ka: საგანი

en: Subject Help
ka: თემის დახმარება

en: Subject Label
ka: საგნის ეტიკეტი

en: Subject for the email notification
ka: ელ.ფოსტის შეტყობინების თემა

en: Submit Label
ka: წარადგინეთ ლეიბლი

en: Submit distance button label
ka: გაგზავნეთ მანძილის ღილაკის ეტიკეტი

en: Submit filters button label
ka: გაგზავნეთ ფილტრების ღილაკის ეტიკეტი

en: Submit reply
ka: პასუხის გაგზავნა

en: Submit review
ka: მიმოხილვის გაგზავნა

en: Subscriptions
ka: გამოწერები

en: Subtitle
ka: სუბტიტრები

en: Success Message
ka: წარმატების შეტყობინება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Table style
ka: მაგიდის სტილი

en: Tag archives:
ka: ტეგის არქივები:

en: Telephone
ka: ტელეფონი

en: Terms & Conditions label
ka: წესები და პირობები ეტიკეტი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Text displayed in the form when user is logged in
ka: ტექსტი ნაჩვენებია ფორმაში, როდესაც მომხმარებელი შესულია

en: Text displayed instead of full website url
ka: ტექსტი ნაჩვენებია ვებსაიტის სრული url-ის ნაცვლად

en: Text displayed on Send Button.
ka: ტექსტი ნაჩვენებია გაგზავნის ღილაკზე.

en: Text displayed on empty map
ka: ტექსტი ნაჩვენებია ცარიელ რუკაზე

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
ka: ტექსტი წესებისა და პირობების ფორმის შეყვანისთვის. დატოვეთ ცარიელი, რათა გამორთოთ მოსანიშნი ველი.

en: Text layout
ka: ტექსტის განლაგება

en: Text link
ka: ტექსტური ბმული

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
ka: ელ.ფოსტის შეტყობინების ტექსტი. ხელმისაწვდომია ცვლადები: {user-name} {user-email} {user-message}

en: Textarea
ka: ტექსტარეა

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
ka: %s დანამატის გააქტიურება ვერ მოხერხდა. ის არ არის თავსებადი მიმდინარე აქტიურ თემასთან.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
ka: ნივთების მაქსიმალური რაოდენობა, რომელთა გამოქვეყნებაც შეუძლიათ ამ გამოწერის მქონე მომხმარებლებს (დატოვეთ ცარიელი ნივთების შეუზღუდავი რაოდენობისთვის).

en: Theme
ka: თემა

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
ka: არ არის ხელმისაწვდომი ხელმოწერები. დაამატეთ ცოტა, გთხოვთ.

en: There are no filters to show.
ka: საჩვენებელი ფილტრები არ არის.

en: There are no inputs to show.
ka: საჩვენებელი შენატანი არ არის.

en: There are no selected inputs to show.
ka: საჩვენებლად არჩეული შენატანი არ არის.

en: Thick border
ka: სქელი საზღვარი

en: Thick borders
ka: სქელი საზღვრები

en: Thin border
ka: თხელი საზღვარი

en: Thin borders
ka: თხელი საზღვრები

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
ka: ეს ფუნქცია ამატებს პრეტენზიების ჩამონათვალის ფუნქციონირებას ჩამონათვალის ერთეულებისთვის

en: This product is a Citadela Subscription.
ka: ეს პროდუქტი არის Citadela გამოწერა.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
ka: ეს პარამეტრი ჩართავს ნივთების პოსტების რედაქტირებას გუტენბერგის რედაქტორის გამოყენებით. ეს ფუნქცია საშუალებას მოგცემთ გქონდეთ უფრო დიდი ადმინისტრაციის მოქნილობა. გთხოვთ, ფრთხილად იყოთ, რომელ ბლოკებს აერთიანებთ ნივთის დეტალებში, რადგან ყველაფერი განთავსდება &quot;საგნის კონტენტის&quot; ბლოკში ელემენტის დეტალების სპეციალურ გვერდზე.

en: Thumbnail
ka: მინიატურა

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Time in seconds
ka: დრო წამებში

en: Title
ka: სათაური

en: Title color
ka: სათაურის ფერი

en: Titles color
ka: სათაურების ფერი

en: Top
ka: ზედა

en: Top left
ka: Ზედა მარცხენა

en: Top right
ka: Ზედა მარჯვენა

en: Track color
ka: ტრეკის ფერი

en: Track endpoints color
ka: აკონტროლეთ ბოლო წერტილების ფერი

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
ka: ტრეკები იმალება და ჩანაცვლებულია რუკის მარკერით, მასშტაბირების დონის მიხედვით.

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Turn on Claim Listing feature
ka: ჩართეთ პრეტენზიების ჩამონათვალის ფუნქცია

en: Turn on Item Extension features
ka: ჩართეთ ელემენტის გაფართოების ფუნქციები

en: Turn on Item Reviews for listing items
ka: ჩართეთ ერთეულების მიმოხილვა ერთეულების ჩამონათვალისთვის

en: Type for search...
ka: ჩაწერეთ საძიებლად...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
ka: მონიშნული ერთი ჩამრთველი არ გამოჩნდება.

en: Unclaimed
ka: გამოუცხადებელი

en: Under image
ka: სურათის ქვეშ

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
ka: ახალი შეყვანის ველის უნიკალური იდენტიფიკატორი. გამოიყენეთ ერთი სიტყვა, შუალედების გარეშე. ხაზგასმული და ტირე დაშვებულია.

en: Unit of number
ka: რიცხვის ერთეული

en: Unit position
ka: ერთეულის პოზიცია

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
ka: უნივერსალური ჩამონათვალის ფუნქციები ნებისმიერი ვებსაიტისთვის

en: Update Category
ka: კატეგორიის განახლება

en: Update Location
ka: მდებარეობის განახლება

en: Upload file
ka: Ატვირთეთ ფაილი

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
ka: ატვირთული ფაილი არ შეიცავს საჭირო GPX ტრეკის მონაცემებს.

en: Uploaded file has not valid XML format.
ka: ატვირთულ ფაილს არ აქვს მოქმედი XML ფორმატი.

en: Uploading&#8230;
ka: მიმდინარეობს ატვირთვა…

en: Url
ka: URL

en: Use Contact Form
ka: გამოიყენეთ საკონტაქტო ფორმა

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
ka: გამოიყენეთ მარტივი ადმინისტრატორის ინტერფეისი თქვენი აბონენტებისთვის

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
ka: გამოიყენეთ გუტენბერგის რედაქტორი ჩამონათვალის ელემენტების შინაარსისთვის

en: Use carousel
ka: გამოიყენეთ კარუსელი

en: Use correct full website url
ka: გამოიყენეთ სწორი სრული ვებსაიტის url

en: Use geolocation search
ka: გამოიყენეთ გეოლოკაციის ძებნა

en: Use in search filter
ka: გამოიყენეთ საძიებო ფილტრში

en: Use responsive options
ka: გამოიყენეთ საპასუხო ვარიანტები

en: Use valid email address, please.
ka: გთხოვთ, გამოიყენოთ მოქმედი ელექტრონული ფოსტის მისამართი.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
ka: სასარგებლოა დამატებითი დახმარების ტექსტის ან GDPR ტექსტის ჩვენება ფორმაში თითოეული შეყვანით.

en: User ID
ka: მომხმარებლის იდენტიფიკაცია

en: User additional options
ka: მომხმარებლის დამატებითი პარამეტრები

en: User denied geolocation
ka: მომხმარებელმა უარყო გეოლოკაცია

en: User email
ka: მომხმარებლის ელ.ფოსტა

en: User login
ka: Მომხმარებელი

en: User posts count
ka: მომხმარებლის პოსტების რაოდენობა

en: User registration date
ka: მომხმარებლის რეგისტრაციის თარიღი

en: Username Label
ka: მომხმარებლის სახელი ლეიბლი

en: Users with active membership
ka: მომხმარებლები აქტიური წევრობით

en: Validation Error Message
ka: ვალიდაციის შეცდომის შეტყობინება

en: Value color
ka: ღირებულების ფერი

en: Vertical offset
ka: ვერტიკალური ოფსეტური

en: View Category
ka: კატეგორიის ნახვა

en: View Item
ka: ნივთის ნახვა

en: View Location
ka: მდებარეობის ნახვა

en: View Site
ka: საიტის ნახვა

en: View more
ka: იხილეთ მეტი

en: View posts
ka: პოსტების ნახვა

en: View posts label
ka: პოსტების ლეიბლის ნახვა

en: View track on the map
ka: იხილეთ ბილიკი რუკაზე

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
ka: ჩვენ გირჩევთ გამოიყენოთ 24:00 საათის ფორმატი SEO მიზნებისთვის და დააკმაყოფილოთ Google-ის სტრუქტურირებული მონაცემების მოთხოვნები. გამოიყენეთ დრო 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
ka: ჩვენ გავაუქმეთ Citadela Directory Lite მოდული. ახლა შეგიძლიათ გაააქტიუროთ და ისიამოვნოთ მოდულის სრული ვერსიით.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
ka: ჩვენ შევამჩნიეთ, რომ WooCommerce Subscriptions მოდული აქტიურია, Citadela Listing მოდულიდან გამოწერების ფუნქციონირება ხელმისაწვდომია.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
ka: ჩვენ შევამჩნიეთ, რომ თქვენ იყენებთ PHP-ის მოძველებულ ვერსიას, რომელიც აღარ არის მხარდაჭერილი, ამიტომ <em>დანამატი დეაქტივირებული იყო</em> . დარწმუნდით, რომ თქვენი საიტი არის სწრაფი და უსაფრთხო, <a href='%1$s'>PHP-ის უახლეს ვერსიამდე განახლებით</a> . მინიმალური მოთხოვნა %2$s-ისთვის არის <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
ka: ჩვენ შევამჩნიეთ, რომ თქვენ იყენებთ WordPress-ის მოძველებულ ვერსიას, ამიტომ <em>მოდული დეაქტივირებული იყო</em> . დარწმუნდით, რომ თქვენი საიტი უსაფრთხო და <a href='%1$s'>განახლებულია, WordPress-ის უახლესი ვერსიის განახლებით</a> . %2$s-ის მინიმალური მოთხოვნაა <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Web
ka: ვებ

en: Website Link
ka: საიტის ლინკი

en: Website Link Label
ka: ვებსაიტის ბმული ლეიბლი

en: Website link rel attribute
ka: ვებსაიტის ბმული rel ატრიბუტი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
ka: ელემენტის კატეგორიების გვერდებზე ნაჩვენები ვიჯეტები.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
ka: ელემენტის მდებარეობის გვერდებზე ნაჩვენები ვიჯეტები.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
ka: ელემენტის პოსტების გვერდებზე ნაჩვენები ვიჯეტები.

en: Will be listed all available similar items.
ka: ჩამოთვლილი იქნება ყველა არსებული მსგავსი ელემენტი.

en: With background
ka: ფონით

en: With search form
ka: საძიებო ფორმით

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
ka: url-ით ხელმისაწვდომი იქნება დამატებითი შეყვანა ჩვეულებრივი ბმულის ნაცვლად ნაჩვენები ტექსტის ჩასართავად.

en: WooCommerce subscriptions
ka: WooCommerce გამოწერები

en: Works when block is the only block in a column.
ka: მუშაობს მაშინ, როდესაც ბლოკი ერთადერთი ბლოკია სვეტში.

en: You do not have permission to upload files.
ka: თქვენ არ გაქვთ ფაილების ატვირთვის უფლება.

en: You must be logged in to post a review.
ka: თქვენ უნდა იყოთ შესული, რომ გამოაქვეყნოთ მიმოხილვა.

en: Your rating
ka: შენი რეიტინგი

en: Your reply to review
ka: თქვენი პასუხი განხილვაზე

en: Your review
ka: თქვენი მიმოხილვა

en: blue : Blue color
ka: ლურჯი: ლურჯი ფერი

en: default image size
ka: ნაგულისხმევი სურათის ზომა

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
ka: ან

en: post | posts
ka[0]: პოსტი

en: red : Red color
ka: წითელი: წითელი ფერი
