Citadela Listing 5.7.15 - en to iw_IL translation catalogue (816 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
iw_IL[0]: %1$s ביקורת על &quot;%2$s&quot;

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
iw_IL: %s סיים את ההעברה. כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים מהנושא הקודם שלך בספריית AIT זמינים כעת לשימוש עם תוסף Citadela Listing.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
iw_IL: %s מעביר אוטומטית את כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים מהנושא הקודם שלך בספריית AIT ברקע. תהליך ההגירה עשוי להימשך מספר דקות. אנו נודיע לך כאשר ההגירה תסתיים. אתה יכול להמשיך להשתמש בוורדפרס כרגיל.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
iw_IL: חוסר תאימות של תוסף %s ו-PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
iw_IL: חוסר תאימות של תוסף %s ו- WordPress

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
iw_IL: חוסר תאימות של הפלאגין של %s

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
iw_IL: התוסף %s פעיל

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
iw_IL[0]: סקירה של %s

en: 404 Page
iw_IL: עמוד 404

en: API Key
iw_IL: מפתח API

en: Actions:
iw_IL: פעולות:

[ctx: Item]
en: Add New
iw_IL: הוסף חדש

en: Add New Category
iw_IL: הוסף קטגוריה חדשה

en: Add New Item
iw_IL: הוסף פריט חדש

en: Add New Location
iw_IL: הוסף מיקום חדש

en: Add images to gallery
iw_IL: הוסף תמונות לגלריה

en: Address
iw_IL: כתובת

en: Address and Location
iw_IL: כתובת ומיקום

en: Address and location
iw_IL: כתובת ומיקום

en: Advanced Filters block displayed within search form
iw_IL: בלוק מסננים מתקדמים המוצג בטופס החיפוש

en: Advanced Header Design
iw_IL: עיצוב כותרות מתקדם

en: Advanced header
iw_IL: כותרת מתקדמת

en: Align Center
iw_IL: יישר למרכז

en: Align Justify
iw_IL: יישר הצדק

en: Align Left
iw_IL: יישר שמאלה

en: Align Right
iw_IL: ליישור מימין

en: Align Text Center
iw_IL: יישר מרכז טקסט

en: Align Text Justify
iw_IL: יישר טקסט יישר

en: Align Text Left
iw_IL: יישר טקסט שמאלה

en: Align Text Right
iw_IL: יישר טקסט ימינה

en: Alignment
iw_IL: יישור

en: All
iw_IL: את כל

en: All Categories
iw_IL: כל הקטגוריות

en: All Items
iw_IL: כל הפריטים

en: All Locations
iw_IL: כל המיקומים

en: All Special Pages
iw_IL: כל הדפים המיוחדים

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
iw_IL: כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים שהועברו אוטומטית נמחקו ממסד הנתונים שלך. תהליך הגירה חדש החל.

en: All filters
iw_IL: כל המסננים

en: All inputs
iw_IL: כל הכניסות

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח לנהל הערות עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח לנהל ביקורות על פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר קטגוריות עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר מיקומים עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את הקטגוריה המומלצת עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את קובץ מסלול ה-GPX עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את אפשרויות הרחבת פריט עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את הכתובת והמיקום עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את איש הקשר עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את התוכן עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את הקטע עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את התמונה המוצגת עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את האפשרויות הכלליות עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את גלריית התמונות עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את שעות הפתיחה של פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
iw_IL: אפשר ללקוח להגדיר את תכונות העמוד עבור פריטי Citadela.

en: Already claimed
iw_IL: כבר נטען

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
iw_IL: פוסט פריט שנפתח כבר ישמש כפוסט עזר.

en: Any active subscription
iw_IL: כל מנוי פעיל

en: Appearance
iw_IL: מראה חיצוני

en: Approve
iw_IL: לְאַשֵׁר

en: Approve claim
iw_IL: לאשר תביעה

en: Approved
iw_IL: אושר

en: Archives:
iw_IL: אַרְכִיוֹן:

en: Are you sure you want to decline this claim?
iw_IL: האם אתה בטוח שברצונך לדחות את התביעה הזו?

en: Ascending
iw_IL: עולה

en: Attributes
iw_IL: תכונות

en: Author Details
iw_IL: פרטי מחבר

en: Author archives:
iw_IL: ארכיון מחברים:

en: Author biographical info
iw_IL: מידע ביוגרפי על המחבר

en: Author name
iw_IL: שם המחבר

en: Authors to display
iw_IL: מחברים להצגה

en: Automatic Listing Map
iw_IL: מפת רישום אוטומטית

en: Automatic Listing Map (for posts)
iw_IL: מפת רישום אוטומטית (עבור פוסטים)

en: Automatic height
iw_IL: גובה אוטומטי

en: Autoplay
iw_IL: הפעלה אוטומטית

en: Background
iw_IL: רקע כללי

en: Background color
iw_IL: צבע רקע

en: Background image
iw_IL: תמונת רקע

en: Background on collapsed form
iw_IL: רקע על טופס מכווץ

en: Background settings
iw_IL: הגדרות רקע

en: Background type
iw_IL: סוג רקע

en: Blur background
iw_IL: טשטוש רקע

en: Blur radius
iw_IL: רדיוס טשטוש

en: Border around filter group
iw_IL: גבול סביב קבוצת המסננים

en: Border around heading
iw_IL: גבול מסביב לכותרת

en: Border color
iw_IL: צבע גבול

en: Border radius
iw_IL: רדיוס גבול

en: Border settings
iw_IL: הגדרות גבול

en: Border style
iw_IL: סגנון גבול

en: Border width
iw_IL: רוחב גבול

en: Borders color
iw_IL: צבע גבולות

en: Borders width
iw_IL: רוחב גבולות

en: Bottom
iw_IL: תַחתִית

en: Bottom left
iw_IL: שמאל תחתון

en: Bottom right
iw_IL: למטה מימין

en: Box layout
iw_IL: פריסת תיבה

en: Box width
iw_IL: רוחב קופסה

en: Button background color
iw_IL: צבע רקע של כפתור

en: Button border radius
iw_IL: רדיוס גבול הכפתור

en: Button color
iw_IL: צבע כפתור

en: Button settings
iw_IL: הגדרות כפתור

en: Button style
iw_IL: סגנון כפתורים

en: Button text color
iw_IL: צבע טקסט לחצן

en: Buttons
iw_IL: כפתורים

en: Cancel
iw_IL: לְבַטֵל

en: Captcha check failed!
iw_IL: בדיקת Captcha נכשלה!

en: Caption text
iw_IL: טקסט כיתוב

en: Carousel Options
iw_IL: אפשרויות קרוסלה

en: Carousel autoplay enabled
iw_IL: הפעלה אוטומטית של קרוסלה מופעלת

en: Carousel decoration color
iw_IL: צבע קישוט קרוסלה

en: Carousel loop mode enabled
iw_IL: מצב לולאה קרוסלה מופעל

en: Categories
iw_IL: קטגוריות

en: Category
iw_IL: קטגוריה

en: Category Details
iw_IL: פרטי קטגוריה

en: Category archives:
iw_IL: ארכיון קטגוריות:

en: Category color
iw_IL: צבע קטגוריה

en: Category decoration color
iw_IL: צבע עיטור קטגוריה

en: Category icon
iw_IL: סמל קטגוריה

en: Center
iw_IL: מֶרְכָּז

en: Center left
iw_IL: מרכז שמאל

en: Center right
iw_IL: במרכז ימין

en: Change GPX track
iw_IL: שנה מסלול GPX

en: Checkbox
iw_IL: תיבת סימון

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
iw_IL: אפשרויות עבור סוג הקלט שנבחר. הוסף בחירה אחת בכל שורה, חלק את ערך הקלט השמור וטקסט המוצג בקלט באמצעות נקודתיים.

en: Choose option
iw_IL: בחר אפשרות

en: Citadela - Special Pages
iw_IL: מצודה - דפים מיוחדים

en: Citadela Half Layout Map Settings
iw_IL: הגדרות מפת חצי פריסת Citadela

en: Citadela Item Page Layout
iw_IL: פריסת עמוד פריט מצודה

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
iw_IL: רישום מצודות

en: Citadela Listing > Item Extension
iw_IL: רישום מצודה &gt; הרחבת פריט

en: Citadela Listing Blocks
iw_IL: אבני רישום מצודה

en: Citadela Special Pages
iw_IL: דפים מיוחדים של מצודה

en: Citadela Subscription
iw_IL: מנוי Citadela

en: Claim Listing
iw_IL: רישום תביעות

en: Claim Listing Request
iw_IL: בקשת רישום תביעה

en: Claim as:
iw_IL: טען כ:

en: Claim listing has been approved
iw_IL: רישום התביעות אושר

en: Claim listing has been declined
iw_IL: רישום התביעות נדחה

en: Claim status
iw_IL: סטטוס תביעה

en: Claimed by
iw_IL: נתבע על ידי

en: Clear
iw_IL: ברור

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
iw_IL: לחיצה על הכפתור למטה תתחיל מחדש את תהליך ההגירה. כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים שיעברו אוטומטית יימחקו. כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים שנוצרו באופן ידני לא יימחקו. תהליך ההגירה יתחיל אוטומטית לאחר מכן.

en: Closed on mobile
iw_IL: סגור בנייד

en: Cluster radius in px
iw_IL: רדיוס אשכול ב-px

en: Clusters are disabled.
iw_IL: אשכולות מושבתים.

en: Collapsible filters section.
iw_IL: קטע מסננים מתקפלים.

en: Comments
iw_IL: הערות

en: Contact
iw_IL: איש קשר

en: Content
iw_IL: תוֹכֶן

en: Content visible for:
iw_IL: תוכן גלוי עבור:

en: Copy and paste the JSON from this website:
iw_IL: העתק והדבק את ה-JSON מאתר זה:

en: Couldn't find location, try different address.
iw_IL: לא הצליח למצוא מיקום, נסה כתובת אחרת.

en: Cover
iw_IL: כיסוי

en: Cover column height
iw_IL: גובה עמוד כיסוי

en: Cover image
iw_IL: תמונת שער

en: Current block view
iw_IL: תצוגת בלוק נוכחית

en: Custom
iw_IL: המותאם אישית

en: Custom Height Settings
iw_IL: הגדרות גובה מותאמות אישית

en: Custom inputs
iw_IL: כניסות מותאמות אישית

en: Custom shadow
iw_IL: צללית מותאמת אישית

en: Customized options for mobile screen width.
iw_IL: אפשרויות מותאמות אישית לרוחב מסך נייד.

en: Dark
iw_IL: אפל

en: Data migration
iw_IL: העברת נתונים

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
iw_IL: נתונים של כניסות ללא ערך לא יוצגו.

en: Date
iw_IL: תַאֲרִיך

en: Date archives:
iw_IL: ארכיון תאריכים:

en: Date color
iw_IL: צבע תאריך

en: Decide if email address is visible for visitors
iw_IL: החלט אם כתובת הדוא&quot;ל גלויה למבקרים

en: Decline
iw_IL: יְרִידָה

en: Decline claim
iw_IL: דחה את התביעה

en: Decoration color
iw_IL: צבע קישוט

en: Default
iw_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Default Layout Options
iw_IL: ברירת המחדל של אפשרויות פריסה

en: Default Search Results
iw_IL: תוצאות חיפוש ברירת מחדל

en: Default Search Results Page
iw_IL: דף תוצאות חיפוש ברירת מחדל

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
iw_IL: טקסט בחירה ברירת מחדל, מוצג כאפשרות ראשונה בבחירה.

en: Default shadow
iw_IL: צל ברירת מחדל

en: Default size
iw_IL: גודל ברירת מחדל

en: Delay between slides
iw_IL: השהיה בין השקופיות

en: Descending
iw_IL: יורד

en: Description
iw_IL: תיאור

en: Description text that appear on edit page with new input.
iw_IL: טקסט תיאור המופיע בדף העריכה עם קלט חדש.

en: Design Options
iw_IL: אפשרויות עיצוב

en: Desktop
iw_IL: שולחן עבודה

en: Desktop size
iw_IL: גודל שולחן העבודה

en: Disable filters button label
iw_IL: השבת תווית לחצן מסננים

en: Disable geolocation button label
iw_IL: השבת תווית לחצן מיקום גיאוגרפי

en: Display name
iw_IL: הצג שם

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
iw_IL: מוצגים הפריטים הקרובים ביותר לפי קואורדינטות ה-GPS שלהם.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
iw_IL: יוצגו פוסטים דומים לפוסט עזר שנבחר.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
iw_IL: מציג כתובת, מספר טלפון ופרטי איש קשר אחרים של פריט רישום ספציפי.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
iw_IL: מציג לחצן הפותח את הניווט במפות Google למיקום פרסום הפריט.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
iw_IL: מציג לחצן להורדת קובץ GPX שהוקצה לפריט.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
iw_IL: מציג טופס יצירת קשר ששולח דוא&quot;ל ישירות לכתובת הדוא&quot;ל של פריט רישום ספציפי.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
iw_IL: מציג תוכן רק עבור משתמשים עם חברות פעילה, או רק עבור מבקרים ללא חברות.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
iw_IL: מציג תוכן שנכתב בעורך חזותי של פריט רישום ספציפי.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
iw_IL: מציג גלריית תמונות שהוקצו ל-Item Post.

en: Displays information about author on author archive page.
iw_IL: מציג מידע על המחבר בדף ארכיון המחבר.

en: Displays information about selected authors.
iw_IL: מציג מידע על המחברים שנבחרו.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
iw_IL: מציג מידע מכניסות הרחבת פריט שהוקצו לפריט.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
iw_IL: מציג קטגוריות רישום המבוססות על מסנן ספציפי. זה יכול להציג קטגוריות אב או קטגוריות משנה מקטגוריות ספציפיות.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
iw_IL: מציג פריטי רישום בהתבסס על דף קטגוריה/מיקום נוכחי או תוצאות מטופס החיפוש.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
iw_IL: מציג פריטי רישום המבוססים על מסננים. למשל פריטים רק מקטגוריה ספציפית, מיקום או פריטים נבחרים.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
iw_IL: מציג פריטי רישום במפה על סמך מסננים. למשל פריטים רק מקטגוריה ספציפית, מיקום או פריטים נבחרים.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
iw_IL: מציג פריטי רישום הדומים לפוסט פריט עזר שנבחר.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
iw_IL: מציג מיקומי רישום על סמך מסנן ספציפי. זה יכול להציג מיקומי אב או מיקומי משנה ממיקום ספציפי.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
iw_IL: מציג רשימה של קטגוריות משנה בהתבסס על דף הקטגוריות הנוכחי.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
iw_IL: מציג רישום של מיקומי משנה בהתבסס על דף הקטגוריות הנוכחי.

en: Displays main item image of specific listing item.
iw_IL: מציג תמונת פריט ראשי של פריט רישום ספציפי.

en: Displays opening hours of specific listing item.
iw_IL: מציג שעות פתיחה של פריט רישום ספציפי.

en: Displays posts based on current results from search form.
iw_IL: מציג פוסטים על סמך התוצאות הנוכחיות מטופס החיפוש.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
iw_IL: מציג פוסטים המבוססים על תוצאות נוכחיות בדף תוצאות החיפוש המוגדר כברירת מחדל של וורדפרס.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
iw_IL: מציג פוסטים על המפה על סמך מסננים. למשל פוסטים רק מקטגוריה או מיקום ספציפיים.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
iw_IL: מציג פריטי רישום רלוונטיים באופן אוטומטי בהתבסס על הדף הנוכחי. לדוגמה תוצאות חיפוש או מיקום פרטי פריט.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
iw_IL: מציג פוסטים רלוונטיים באופן אוטומטי בהתבסס על העמוד הנוכחי. למשל תוצאות חיפוש או מיקום פירוט הפוסט.

en: Displays the button and the form for claim listing.
iw_IL: מציג את הלחצן ואת הטופס לרישום התביעה.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
iw_IL: מציג אירועים קרובים של פריט רישום ספציפי.

en: Distance
iw_IL: מֶרְחָק

en: Distance option label
iw_IL: תווית אפשרות מרחק

en: Distance unit
iw_IL: יחידת מרחק

en: Do not show
iw_IL: אל תראה

en: Do not show endpoints
iw_IL: אל תציג נקודות קצה

en: Do not use Item Detail special page settings
iw_IL: אל תשתמש בהגדרות הדף המיוחדות של &#39;פרטי פריט&#39;

en: Download GPX file
iw_IL: הורד קובץ GPX

en: Drop GPX file here
iw_IL: זרוק קובץ GPX כאן

en: Dynamic track visibility
iw_IL: נראות מסלול דינמית

en: Easy Admin
iw_IL: אדמין קל

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
iw_IL: Easy Admin מציע ניהול פשוט של וורדפרס ללא הסחות דעת מיותרות.

en: Edit Category
iw_IL: ערוך קטגוריה

en: Edit Item
iw_IL: ערוך פריט

en: Edit Location
iw_IL: ערוך מיקום

en: Edit Special Page
iw_IL: ערוך דף מיוחד

en: Email
iw_IL: אימייל

en: Email Help
iw_IL: אימייל עזרה

en: Email Label
iw_IL: תווית אימייל

en: Email Message
iw_IL: הודעת אימייל

en: Email settings
iw_IL: הגדרות אימייל

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
iw_IL: דוא&quot;ל המשמש כשלוח בדוא&quot;ל, ודא שכתובת הדוא&quot;ל מתאימה לדומיין האתר שלך.

en: Empty map behavior
iw_IL: התנהגות מפה ריקה

en: Empty value to show all similar items.
iw_IL: ערך ריק כדי להציג את כל הפריטים הדומים.

en: Enable
iw_IL: לְאַפשֵׁר

en: Enable Gutenberg editor
iw_IL: הפעל את עורך גוטנברג

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
iw_IL: אפשר והכנס כניסות זמינות עבור מסננים דרך התפריט

en: Enable and insert inputs via menu
iw_IL: אפשר והכנס כניסות דרך התפריט

en: Enable bundled subscriptions
iw_IL: אפשר מינויים מצורפים

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
iw_IL: סמני נקודות קצה מוצגים במקום נקודת הסיום הראשונה והסופה של רצועת GPX שהועלתה.

en: Event Details
iw_IL: פרטי האירוע

en: Event Image Options
iw_IL: אפשרויות תמונה לאירוע

en: Every segment in track
iw_IL: כל קטע במסלול

en: Everything
iw_IL: הכל

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
iw_IL: דוגמה לערכים שהוכנסו: %s

en: Excerpt
iw_IL: קטע

en: Feature is disabled
iw_IL: התכונה מושבתת

en: Featured
iw_IL: מומלצים

en: Featured Category
iw_IL: קטגוריה מומלצת

en: Featured category
iw_IL: קטגוריה מומלצת

en: Featured image
iw_IL: תמונה מצורפת

en: Featured items first
iw_IL: פריטים מומלצים תחילה

en: Featured location
iw_IL: מיקום נבחר

en: Fill all required fields, please.
iw_IL: מלא את כל השדות הנדרשים, בבקשה.

en: Filter
iw_IL: לְסַנֵן

en: Filter posts
iw_IL: סינון פוסטים

en: Filter special pages list
iw_IL: סנן רשימת דפים מיוחדים

en: Filters
iw_IL: מסננים

en: Filters Design
iw_IL: עיצוב מסננים

en: Filters background color
iw_IL: מסנן צבע רקע

en: Filters group name
iw_IL: מסנן שם קבוצה

en: Filters settings
iw_IL: הגדרות מסננים

en: Filters to specify results of displayed items.
iw_IL: מסננים לציון תוצאות של פריטים המוצגים.

en: Find address
iw_IL: מצא כתובת

en: Fix width
iw_IL: תקן רוחב

en: Fixed
iw_IL: תוקן

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
iw_IL: לפרטים נוספים ראה %s.

en: Force box width to selected value.
iw_IL: כפה את רוחב התיבה לערך שנבחר.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
iw_IL: כפה סגנון טבלה עבור נתונים המוצגים, ערכים ארוכים יותר אינם מועברים מתחת לתווית.

en: Form
iw_IL: טופס

en: Form inside map breakpoint
iw_IL: טופס בתוך נקודת עצירה במפה

en: Form settings
iw_IL: הגדרות טופס

en: Friday
iw_IL: יוֹם שִׁישִׁי

en: Full horizontal
iw_IL: אופקי מלא

en: Full vertical
iw_IL: אנכי מלא

en: Fullwidth page
iw_IL: עמוד ברוחב מלא

en: GPS
iw_IL: ג&#39;י.פי. אס

en: GPX Track
iw_IL: מסלול GPX

en: GPX Tracks
iw_IL: רצועות GPX

en: GPX file successfully loaded!
iw_IL: קובץ GPX נטען בהצלחה!

en: GPX files
iw_IL: קבצי GPX

en: Gallery Options
iw_IL: אפשרויות גלריה

en: General
iw_IL: כללי

en: General background
iw_IL: רקע כללי

en: General options
iw_IL: אפשרויות כלליות

en: General options for desktop.
iw_IL: אפשרויות כלליות לשולחן העבודה.

en: General settings
iw_IL: הגדרות כלליות

en: Geolocation search settings
iw_IL: הגדרות חיפוש מיקום גיאוגרפי

en: Get directions
iw_IL: לקבל הוראות

en: Google Maps API Key
iw_IL: מפתח API של מפות Google

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
iw_IL: מפתח API של מפות Google נדרש על ידי Google. זה הכרחי עבור כל אתרי האינטרנט המשתמשים בתכונות מפות מתקדמות כגון הצגת פריטי רישום על המפה. למידע נוסף על איך להשיג מפתח API בשיעור %1$sfollowing%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
iw_IL: Google reCaptcha מגן על האתר שלך מפני דואר זבל והגשת טפסים אוטומטיים אחרים על ידי ספאם בוטים. אם אתה משתמש בפתרון של צד שלישי כדי להגן על טפסים באתר האינטרנט שלך, התעלם מהקלטות המפתח הבאות.

en: Google reCaptcha v3 Keys
iw_IL: מפתחות reCaptcha v3 של גוגל

en: Gradient
iw_IL: מִדרוֹן

en: Gradient degree
iw_IL: תואר שיפוע

en: Grid size
iw_IL: גודל רשת

en: Group name
iw_IL: שם קבוצה

en: Half layout page
iw_IL: חצי עמוד פריסה

en: Header menu settings
iw_IL: הגדרות תפריט כותרת

en: Header opened or closed by default.
iw_IL: הכותרת נפתחה או נסגרה כברירת מחדל.

en: Header settings
iw_IL: הגדרות כותרת

en: Height unit
iw_IL: יחידת גובה

en: Help text displayed with Email input.
iw_IL: טקסט עזרה מוצג עם קלט אימייל.

en: Help text displayed with Message input.
iw_IL: טקסט עזרה מוצג עם קלט הודעה.

en: Help text displayed with Name input.
iw_IL: טקסט עזרה מוצג עם קלט שם.

en: Help text displayed with Subject input.
iw_IL: טקסט עזרה מוצג עם קלט נושא.

en: Help texts
iw_IL: טקסטים לעזרה

en: Hide Location input
iw_IL: הסתר קלט מיקום

en: Hide empty values
iw_IL: הסתר ערכים ריקים

en: Hide map
iw_IL: הסתר מפה

en: Hide selected filters
iw_IL: הסתר מסננים שנבחרו

en: Hide selected inputs
iw_IL: הסתר כניסות שנבחרו

en: Hide unchecked checkbox
iw_IL: הסתר תיבת סימון לא מסומנת

en: Horizontal offset
iw_IL: היסט אופקי

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
iw_IL: אם נבחר, יהיה זמין במסננים עבור פוסטים של פריט.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
iw_IL: אם תרצה להשתמש בתוסף WooCommerce Subscriptions משלך, פשוט השבת את הגרסה המצורפת למטה והפעל את הפלאגין שלך.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
iw_IL: אם מסלול ה-GPX שלך מורכב מכמה מקטעים, סמני נקודות קצה מוצגים במקום ההתחלה והסוף של כל מקטע.

en: Image focus
iw_IL: מיקוד תמונה

en: Image height
iw_IL: גובה התמונה

en: Image height unit
iw_IL: יחידת גובה תמונה

en: Image position
iw_IL: מיקום תמונה

en: Image repeat
iw_IL: חזרה על התמונה

en: Image scroll
iw_IL: גלילה תמונה

en: Image size
iw_IL: גודל תמונה

en: Images caption text
iw_IL: טקסט כיתוב תמונות

en: Images gallery
iw_IL: גלריית תמונות

en: Images vertical align
iw_IL: התמונות יישור אנכי

en: Infinite loop
iw_IL: לולאה אינסופית

en: Input choices
iw_IL: אפשרויות קלט

en: Input description
iw_IL: תיאור קלט

en: Input field name that appear on edit page.
iw_IL: שם שדה הקלט המופיע בדף העריכה.

en: Input identifier
iw_IL: מזהה קלט

en: Input label
iw_IL: תווית קלט

en: Input labels
iw_IL: קלט תוויות

en: Input type
iw_IL: סוג קלט

en: Inputs contain validation errors.
iw_IL: קלט מכיל שגיאות אימות.

en: Inputs group
iw_IL: קבוצת תשומות

en: Insert from media
iw_IL: הוסף ממדיה

en: Insert unit that will be displayed with number value.
iw_IL: הכנס יחידה שתוצג עם ערך מספר.

en: Inside image
iw_IL: תמונה פנימית

en: Integrations
iw_IL: אינטגרציות

en: Invalid file format
iw_IL: פורמט קובץ לא חוקי

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
iw_IL: נראה שאיננו יכולים למצוא את מה שאתה מחפש.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
iw_IL: זה יאפשר לך לבנות דף פרטי פריט שלם. שום בלוקים לא יעברו בירושה מהדף המיוחד של פרטי פריט.

[ctx: post type singular name]
en: Item
iw_IL: פריט

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
iw_IL: קטגוריות פריטים

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
iw_IL: קטגוריות פריטים

en: Item Categories widgets area
iw_IL: אזור ווידג&#39;טים של קטגוריות פריטים

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
iw_IL: קטגוריית פריט

en: Item Claim Listing
iw_IL: רישום תביעת פריט

en: Item Contact Details
iw_IL: פרטי יצירת קשר של פריט

en: Item Contact Form
iw_IL: טופס יצירת קשר עם פריט

en: Item Content
iw_IL: תוכן פריט

en: Item Detail
iw_IL: פירוט הפריט

en: Item Detail Page
iw_IL: דף פרטי פריט

en: Item Details
iw_IL: פרטי הפריט

en: Item Events
iw_IL: אירועי פריט

en: Item Extension
iw_IL: הרחבת פריט

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
iw_IL: הרחבת פריט מאפשרת ליצור כניסות נוספות בדפי עריכה של פוסטים של פריט.

en: Item Featured Image
iw_IL: תמונה מוצגת של פריט

en: Item GPX Download
iw_IL: הורדת פריט GPX

en: Item Gallery
iw_IL: גלריית פריטים

en: Item Get Directions
iw_IL: פריט קבל הנחיות

en: Item Image Options
iw_IL: אפשרויות תמונה של פריט

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
iw_IL: מיקום הפריט

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
iw_IL: מיקומי פריט

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
iw_IL: מיקומי פריט

en: Item Locations widgets area
iw_IL: אזור ווידג&#39;טים של מיקומי פריט

en: Item Opening Hours
iw_IL: שעות פתיחה של פריט

en: Item Options
iw_IL: אפשרויות פריט

en: Item Review
iw_IL: סקירת פריט

en: Item Reviews
iw_IL: ביקורות על פריטים

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
iw_IL: סקירות פריטים מרחיבות את הערות וורדפרס כדי לאפשר למבקרים באתר להשאיר ביקורת ודירוג עבור פוסטים של פריטים.

en: Item already claimed
iw_IL: הפריט כבר נתבע

en: Item author
iw_IL: מחבר הפריט

en: Item category
iw_IL: קטגוריית פריטים

en: Item detail page slug
iw_IL: עמוד פירוט פריט קליל

en: Item has been claimed
iw_IL: הפריט נתבע

en: Item location
iw_IL: מיקום הפריט

en: Item owner reply.
iw_IL: תשובת בעל הפריט.

en: Item pending moderation from admin
iw_IL: פריט ממתין לניהול ממנהל המערכת

en: Item widgets area
iw_IL: אזור ווידג&#39;טים של פריט

en: Item:
iw_IL: פריט:

en: Items
iw_IL: פריטים

[ctx: post type general name]
en: Items
iw_IL: פריטים

[ctx: post type menu name]
en: Items
iw_IL: פריטים

en: Keep header closed by default on mobile.
iw_IL: שמור את הכותרת סגורה כברירת מחדל בנייד.

en: Kilometers
iw_IL: קילומטרים

en: Label color
iw_IL: צבע התווית

en: Label for email field
iw_IL: תווית לשדה דוא&quot;ל

en: Label for submit button
iw_IL: תווית לחצן שלח

en: Label for username field
iw_IL: תווית לשדה שם משתמש

en: Label used for Email input.
iw_IL: תווית המשמשת לקלט אימייל.

en: Label used for Message textarea.
iw_IL: תווית המשמשת עבור אזור הטקסט של ההודעה.

en: Label used for Name input.
iw_IL: תווית המשמשת להזנת שם.

en: Label used for Subject input.
iw_IL: תווית המשמשת להזנת נושא.

en: Label width
iw_IL: רוחב תווית

en: Large
iw_IL: גָדוֹל

en: Large button
iw_IL: כפתור גדול

en: Large size
iw_IL: מידה גדולה

en: Latitude
iw_IL: קו רוחב

en: Leave a review
iw_IL: השאירו ביקורת

en: Leave empty to not use this option.
iw_IL: השאר ריק כדי לא להשתמש באפשרות זו.

en: Left
iw_IL: שמאלה

en: Limit displayed posts
iw_IL: הגבל את הפוסטים המוצגים

en: Line under heading
iw_IL: שורה מתחת לכותרת

en: Lines color
iw_IL: צבע קווים

en: Lines decoration
iw_IL: עיטור קווים

en: Link label
iw_IL: תווית קישור

en: Links color
iw_IL: צבע קישורים

en: List layout
iw_IL: פריסת רשימה

en: Listing Advanced Filters
iw_IL: רישום מסננים מתקדמים

en: Listing Author Detail
iw_IL: פירוט מחבר הרישום

en: Listing Authors List
iw_IL: רשימת מחברים

en: Listing Categories List
iw_IL: רשימת קטגוריות רישום

en: Listing Category Page
iw_IL: דף קטגוריית רישום

en: Listing Items List
iw_IL: רשימת פריטי רישום

en: Listing Location Page
iw_IL: דף מיקום רישום

en: Listing Locations List
iw_IL: רשימת מיקומים

en: Listing Map
iw_IL: מפת רישום

en: Listing Map (for posts)
iw_IL: מפת רישום (עבור פוסטים)

en: Listing Membership Content
iw_IL: רישום תוכן חברות

en: Listing Search Form
iw_IL: טופס חיפוש רישום

en: Listing Search Results
iw_IL: רישום תוצאות חיפוש

en: Listing Similar Items
iw_IL: רישום פריטים דומים

en: Listing Subcategories List
iw_IL: רשימת קטגוריות משנה

en: Listing Sublocations List
iw_IL: רשימת מיקומי משנה

en: Location
iw_IL: מקום

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
iw_IL: מקום

en: Location Details
iw_IL: פרטי מיקום

en: Locations
iw_IL: מיקומים

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
iw_IL: מיקומים

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
iw_IL: מיקומים

en: Log Out
iw_IL: להתנתק

en: Logged in text
iw_IL: טקסט מחובר

en: Logical operator
iw_IL: אופרטור לוגי

en: Longitude
iw_IL: קו אורך

en: Map provider
iw_IL: ספק מפות

en: Maps provider
iw_IL: ספק מפות

en: Mark Item post as featured
iw_IL: סמן את פוסט הפריט כמוצג

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
iw_IL: סמן את הקטגוריה כמוצגת כדי לתעדף אותה בתוצאות המוצגות.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
iw_IL: סמן את המיקום כמוצג כדי לתעדף אותו בתוצאות המוצגות.

en: Marker Cluster Settings
iw_IL: הגדרות אשכול סמנים

en: Markers
iw_IL: סמנים

en: Markers & GPX Tracks
iw_IL: סמנים ומסלולי GPX

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
iw_IL: סמנים במרחק של פחות מרדיוס %spx מקובצים לאשכולות. הגדר 0 כדי להשבית אשכולות.

en: Max number of items
iw_IL: מספר פריטים מקסימלי

en: Maximum displayed posts
iw_IL: מקסימום פוסטים מוצגים

en: Maximum distance
iw_IL: מרחק מקסימלי

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
iw_IL: חרג מהמספר המקסימלי של המנוי הנוכחי.

en: Maximum width
iw_IL: רוחב מקסימלי

en: Medium
iw_IL: בינוני

en: Medium size
iw_IL: מידה מדיום

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
iw_IL: מיזוג תיבות סימון לקבוצת מסננים והצג אותן יחד במסנני קצה. אתה יכול להשתמש בקבוצות נוספות באמצעות שמות קבוצות שונים.

en: Message
iw_IL: הוֹדָעָה

en: Message Help
iw_IL: הודעה עזרה

en: Message Label
iw_IL: תווית הודעה

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
iw_IL: הודעה מוצגת כאשר שליחת הטופס נכשלה בגלל בעיה בצד השרת.

en: Message displayed when the form validation failed.
iw_IL: ההודעה מוצגת כאשר אימות הטופס נכשל.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
iw_IL: ההודעה מוצגת כאשר הטופס נשלח בהצלחה.

en: Message for the email notification
iw_IL: הודעה עבור הודעת האימייל

en: Metabox content settings
iw_IL: הגדרות תוכן Metabox

en: Migration finished
iw_IL: ההגירה הסתיימה

en: Migration in progress
iw_IL: הגירה בעיצומה

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
iw_IL: ההגירה מתבצעת כעת. תוכל להפעיל מחדש את ההעברה כאשר היא תסתיים.

en: Migration restarted
iw_IL: ההגירה הופעלה מחדש

en: Miles
iw_IL: מיילס

en: Mini
iw_IL: מיני

en: Minimum height unit
iw_IL: יחידת גובה מינימלית

en: Minimum image height
iw_IL: גובה תמונה מינימלי

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
iw_IL: גובה המפה המינימלי עשוי להיות שונה מהערך המוגדר עקב הצרכים של התוכן הפנימי של המפה.

en: Missing required GPX data
iw_IL: חסרים נתוני GPX נדרשים

en: Mobile
iw_IL: נייד

en: Mobile size
iw_IL: גודל נייד

en: Mobile width breakpoint
iw_IL: נקודת עצירה ברוחב נייד

en: Monday
iw_IL: יוֹם שֵׁנִי

en: Move backward
iw_IL: זז אחורה

en: Move forward
iw_IL: להתקדם

en: Multiselect
iw_IL: בחירה מרובה

en: Name Help
iw_IL: שם עזרה

en: Name Label
iw_IL: תווית שם

en: Name of sender displayed in received email.
iw_IL: שם השולח מוצג בדוא&quot;ל שהתקבל.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
iw_IL: שם לשונית ההגדרות בדף עריכת פריט.

en: New Category Name
iw_IL: שם קטגוריה חדשה

en: New Item
iw_IL: פריט חדש

en: New Location Name
iw_IL: שם מיקום חדש

en: Newer reviews
iw_IL: ביקורות חדשות יותר

en: Next
iw_IL: הַבָּא

en: Night
iw_IL: לַיְלָה

en: No Items found
iw_IL: לא נמצאו פריטים

en: No Items found in Trash
iw_IL: לא נמצאו פריטים באשפה

en: No border
iw_IL: אין גבול

en: No borders
iw_IL: אין גבולות

en: No lines
iw_IL: אין קווים

en: No posts found
iw_IL: לא נמצאו פוסטים

en: No repeat
iw_IL: אין חזרה

en: No results found.
iw_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No shadow
iw_IL: אין צל

en: No special pages found.
iw_IL: לא נמצאו דפים מיוחדים.

en: No users found
iw_IL: לא נמצאו משתמשים

en: Non-membership visitors
iw_IL: מבקרים שאינם חברים

en: None
iw_IL: אף אחד

en: Note
iw_IL: הערה

en: Notification messages
iw_IL: הודעות התראה

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
iw_IL: הודעה כאשר הפריט כבר נתבע. השאר ריק כדי להסתיר את ההודעה.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
iw_IL: הודעה כאשר הפריט ממתין לניהול ממנהל המערכת. השאר ריק כדי להסתיר את ההודעה.

en: Notifications
iw_IL: התראות

en: Number
iw_IL: מספר

en: Number of items
iw_IL: מספר פריטים

en: OK
iw_IL: בסדר

en: Older reviews
iw_IL: ביקורות ישנות יותר

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
iw_IL: מחשבה אחת על &quot;%1$s&quot;

en: Only featured
iw_IL: מוצג רק

en: Only featured items
iw_IL: רק פריטים מוצגים

en: Only parent categories
iw_IL: רק קטגוריות הורים

en: Only parent locations
iw_IL: רק מיקומי הורה

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
iw_IL: אופס! לא ניתן למצוא את הדף הזה.

en: Open image in popup
iw_IL: פתח תמונה בחלון קופץ

en: Opened by default
iw_IL: נפתח כברירת מחדל

en: Opening Hours
iw_IL: שעות פתיחה

en: Opening hours
iw_IL: שעות פתיחה

en: Options
iw_IL: אפשרויות

en: Order Options
iw_IL: אפשרויות הזמנה

en: Order by
iw_IL: מיין לפי

en: Order number
iw_IL: מספר הזמנה

en: Organizer:
iw_IL: מְאַרגֵן:

en: Owner
iw_IL: בעלים

en: Page template
iw_IL: תבנית עמוד

en: Parent Category
iw_IL: קטגורית הורים

en: Parent Category:
iw_IL: קטגורית הורים:

en: Parent Location
iw_IL: מיקום הורה

en: Parent Location:
iw_IL: מיקום הורה:

en: Pending
iw_IL: ממתין ל

en: Performance Settings
iw_IL: הגדרות ביצועים

en: Plugin Activation
iw_IL: הפעלת תוסף

en: Position unavailable
iw_IL: התפקיד אינו זמין

en: Post Options
iw_IL: אפשרויות פרסום

en: Post has not selected any term.
iw_IL: פוסט לא בחר אף מונח.

en: Posts Author Page
iw_IL: עמוד מחבר הפוסטים

en: Posts Category Page
iw_IL: עמוד קטגוריית פוסטים

en: Posts Date Page
iw_IL: עמוד תאריך פוסטים

en: Posts Search Form
iw_IL: טופס חיפוש פוסטים

en: Posts Search Results
iw_IL: פוסטים תוצאות חיפוש

en: Posts Tag Page
iw_IL: עמוד תג פוסטים

en: Posts navigation
iw_IL: ניווט פוסטים

en: Posts number color
iw_IL: צבע מספר הפוסטים

en: Previous
iw_IL: קודם

en: Proportional image height
iw_IL: גובה תמונה פרופורציונלי

en: Radial gradient
iw_IL: שיפוע רדיאלי

en: Random
iw_IL: אַקרַאִי

en: Rating
iw_IL: דֵרוּג

en: Rating stars color
iw_IL: צבע כוכבי דירוג

en: Read more
iw_IL: קרא עוד

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
iw_IL: ערכת הנושא שהופעלה לאחרונה אינה תואמת לפלאגין %s, לכן הפלאגין הושבת.

en: Recommended map height
iw_IL: גובה המפה המומלץ

en: Reference Item Post
iw_IL: פוסט פריט התייחסות

en: Remove GPX track
iw_IL: הסר רצועת GPX

en: Remove Image
iw_IL: הסר תמונה

en: Repeat
iw_IL: חזור

en: Repeat horizontally
iw_IL: חזור אופקית

en: Repeat vertically
iw_IL: חזור אנכית

en: Respond to review
iw_IL: השב לביקורת

en: Responsive options applied under screen width
iw_IL: אפשרויות רספונסיביות הוחלו תחת רוחב המסך

en: Restart migration
iw_IL: הפעל מחדש את ההגירה

en: Results include at least one of selected filters.
iw_IL: התוצאות כוללות לפחות אחד מהמסננים שנבחרו.

en: Results must include all selected filters.
iw_IL: התוצאות חייבות לכלול את כל המסננים שנבחרו.

en: Retro
iw_IL: רטרו

en: Reviews
iw_IL: ביקורות

en: Right
iw_IL: ימין

en: Saturday
iw_IL: יום שבת

en: Save Settings
iw_IL: שמור הגדרות

en: Scroll
iw_IL: גְלִילָה

en: Search
iw_IL: לחפש

en: Search Categories
iw_IL: חיפוש קטגוריות

en: Search Items
iw_IL: חפש פריטים

en: Search Locations
iw_IL: חיפוש מיקומים

en: Search Special ages
iw_IL: חפש גילאים מיוחדים

en: Search by geolocation
iw_IL: חיפוש לפי מיקום גיאוגרפי

en: Search for authors
iw_IL: חפש מחברים

en: Search for posts
iw_IL: חפש פוסטים

en: Search for reference item post
iw_IL: חפש פוסט של פריט עזר

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
iw_IL: טופס חיפוש מוצג בתוך המפה ברוחב מסך גדול מ

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
iw_IL: טופס חיפוש המאפשר למבקרים לחפש פריטים ברישום לפי מילת מפתח, קטגוריה או מיקום.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
iw_IL: טופס חיפוש המאפשר למבקרים לחפש פוסטים לפי מילת מפתח, קטגוריה או מיקום.

en: Search keyword
iw_IL: חיפוש מילת מפתח

en: Search results for:
iw_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: Secret Key
iw_IL: מפתח סודי

en: Select
iw_IL: בחר

en: Select Category
iw_IL: בחר קטגוריה

en: Select Image
iw_IL: בחר תמונה

en: Select Location
iw_IL: תבחר מיקום

en: Select alignment
iw_IL: בחר יישור

en: Select an Item
iw_IL: בחר פריט

en: Select featured category
iw_IL: בחר קטגוריה מוצגת

en: Select image
iw_IL: בחר תמונה

en: Select layout
iw_IL: בחר פריסה

en: Select position of unit displayed with number value.
iw_IL: בחר את מיקום היחידה המוצגת עם ערך מספר.

en: Select size
iw_IL: בחר מידה

en: Select type input cannot use AND operator.
iw_IL: קלט בחר סוג לא יכול להשתמש באופרטור AND.

en: Select type of input field.
iw_IL: בחר סוג שדה קלט.

en: Select your rating, please.
iw_IL: בחר את הדירוג שלך, בבקשה.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
iw_IL: הקטגוריה שנבחרה תועדף ותציג את פוסט הפריט על המפה.

en: Selected post is no more published.
iw_IL: הפוסט שנבחר לא פורסם יותר.

en: Selected posts
iw_IL: פוסטים נבחרים

en: Selected posts are no more published.
iw_IL: פוסטים נבחרים אינם מתפרסמים יותר.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
iw_IL: פוסט התייחסות שנבחר יופיע לפני כל הפוסטים הדומים האחרים.

en: Send Button Text
iw_IL: שלח טקסט לחצן

en: Sender Email
iw_IL: אימייל של השולח

en: Sender Name
iw_IL: שם השולח

en: Server Error Message
iw_IL: הודעת שגיאה בשרת

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
iw_IL: השרת נתקל בשגיאה. אם הבעיה נמשכת, פנה בבקשה למנהל האתר.

en: Settings Saved
iw_IL: הגדרות נשמרו

en: Shadow
iw_IL: צֵל

en: Shadow color
iw_IL: צבע צל

en: Shadow settings
iw_IL: הגדרות צל

en: Show Category description
iw_IL: הצג תיאור קטגוריה

en: Show Category icon
iw_IL: הצג סמל קטגוריה

en: Show Email Address
iw_IL: הצג כתובת דואר אלקטרוני

en: Show Location description
iw_IL: הצג תיאור מיקום

en: Show Location icon
iw_IL: הצג סמל מיקום

en: Show Opening Hours
iw_IL: הצג שעות פתיחה

en: Show Streetview
iw_IL: הצג Streetview

en: Show address
iw_IL: הצג כתובת

en: Show advanced filters
iw_IL: הצג מסננים מתקדמים

en: Show author image
iw_IL: הצג תמונת מחבר

en: Show biographical info
iw_IL: הצג מידע ביוגרפי

en: Show categories
iw_IL: הצג קטגוריות

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
iw_IL: הצג טופס יצירת קשר בדף אשר שולח דוא&quot;ל לכתובת דוא&quot;ל מוגדרת

en: Show cover image
iw_IL: הצג תמונת שער

en: Show data
iw_IL: הצג נתונים

en: Show date
iw_IL: הצג תאריך

en: Show description
iw_IL: הצג תיאור

en: Show empty map
iw_IL: הצג מפה ריקה

en: Show featured image
iw_IL: הצג תמונה מוצגת

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
iw_IL: הצג פריטים נבחרים בראש הרשימה לפני כל שאר הפוסטים של הפריטים.

en: Show filters group title
iw_IL: הצג את כותרת קבוצת המסננים

en: Show link
iw_IL: הצג קישור

en: Show link label input
iw_IL: הצג קלט של תווית קישור

en: Show locations
iw_IL: הצג מיקומים

en: Show more
iw_IL: להראות יותר

en: Show navigation arrows
iw_IL: הצג חיצי ניווט

en: Show on map
iw_IL: הצג על המפה

en: Show only categories marked as featured.
iw_IL: הצג רק קטגוריות המסומנות כמוצגות.

en: Show only featured category
iw_IL: הצג רק קטגוריה מוצגת

en: Show only locations marked as featured.
iw_IL: הצג רק מיקומים המסומנים כמוצגים.

en: Show pagination bullets
iw_IL: הצג תבליטי עימוד

en: Show posts number
iw_IL: הצג את מספר הפוסטים

en: Show price
iw_IL: הצג מחיר

en: Show rating
iw_IL: הצג דירוג

en: Show reference Item Post
iw_IL: הצג פרסום של פריט עזר

en: Show selected filters
iw_IL: הצג מסננים נבחרים

en: Show selected inputs
iw_IL: הצג את התשומות שנבחרו

en: Show similar posts from the same:
iw_IL: הצג פוסטים דומים מאותו:

en: Show submit filter button
iw_IL: הצג את לחצן שלח סינון

en: Show subtitle
iw_IL: הצג כתוביות

en: Show track endpoint markers on
iw_IL: הצג סמני נקודת קצה של מסלול מופעלים

en: Show web
iw_IL: הצג אינטרנט

en: Silver
iw_IL: כסף

en: Simple layout
iw_IL: פריסה פשוטה

en: Site Key
iw_IL: מפתח אתר

en: Site logo
iw_IL: לוגו האתר

en: Skip number of posts from start
iw_IL: דלג על מספר הפוסטים מההתחלה

en: Small
iw_IL: קָטָן

en: Small button
iw_IL: כפתור קטן

en: Small size
iw_IL: מידה קטנה

en: Solid color
iw_IL: צבע אחיד

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
iw_IL: עמוד מיוחד

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
iw_IL: דפים מיוחדים

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
iw_IL: דפים מיוחדים

en: Special page updated.
iw_IL: עמוד מיוחד עודכן.

en: Special pages list
iw_IL: רשימת דפים מיוחדים

en: Special pages list navigation
iw_IL: ניווט ברשימת דפים מיוחדים

en: Spread radius
iw_IL: רדיוס התפשטות

en: Start and end of track
iw_IL: התחלה וסיום מסלול

en: Step
iw_IL: שלב

en: Streetview
iw_IL: תצוגת רחוב

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
iw_IL: Streetview זמין רק אם מפתח Google API מופעל

en: Style
iw_IL: סִגְנוֹן

en: Style JSON
iw_IL: סגנון JSON

en: Subject
iw_IL: נושא

en: Subject Help
iw_IL: עזרה בנושא

en: Subject Label
iw_IL: תווית הנושא

en: Subject for the email notification
iw_IL: נושא ההודעה בדוא&quot;ל

en: Submit Label
iw_IL: שלח תווית

en: Submit distance button label
iw_IL: שלח תווית לחצן מרחק

en: Submit filters button label
iw_IL: שלח תווית לחצן מסננים

en: Submit reply
iw_IL: שלח תשובה

en: Submit review
iw_IL: שלח ביקורת

en: Subscriptions
iw_IL: מנויים

en: Subtitle
iw_IL: כתוביות

en: Success Message
iw_IL: הודעת הצלחה

en: Sunday
iw_IL: יוֹם רִאשׁוֹן

en: Table style
iw_IL: סגנון שולחן

en: Tag archives:
iw_IL: תג ארכיון:

en: Telephone
iw_IL: טֵלֵפוֹן

en: Terms & Conditions label
iw_IL: תווית תנאים והגבלות

en: Text
iw_IL: טֶקסט

en: Text color
iw_IL: צבע טקסט

en: Text displayed in the form when user is logged in
iw_IL: טקסט המוצג בטופס כאשר המשתמש מחובר

en: Text displayed instead of full website url
iw_IL: טקסט מוצג במקום כתובת האתר המלאה

en: Text displayed on Send Button.
iw_IL: טקסט מוצג בלחצן שלח.

en: Text displayed on empty map
iw_IL: טקסט מוצג על מפה ריקה

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
iw_IL: טקסט להזנת טופס התנאים וההגבלות. השאר ריק כדי להשבית את תיבת הסימון.

en: Text layout
iw_IL: פריסת טקסט

en: Text link
iw_IL: קישור טקסט

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
iw_IL: טקסט של הודעת דואר אלקטרוני. משתנים זמינים: {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
iw_IL: לא ניתן היה להפעיל את הפלאגין %s. זה לא תואם לנושא הפעיל הנוכחי.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
iw_IL: המספר המרבי של פריטים שלקוחות עם מנוי זה יכולים לפרסם (השאירו ריק עבור המספר הבלתי מוגבל של פריטים).

en: Theme
iw_IL: נושא

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
iw_IL: אין מנויים זמינים. תוסיף קצת בבקשה.

en: There are no filters to show.
iw_IL: אין מסננים להצגה.

en: There are no inputs to show.
iw_IL: אין כניסות להצגה.

en: There are no selected inputs to show.
iw_IL: אין כניסות נבחרות להצגה.

en: Thick border
iw_IL: גבול עבה

en: Thick borders
iw_IL: גבולות עבים

en: Thin border
iw_IL: גבול דק

en: Thin borders
iw_IL: גבולות דקים

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
iw_IL: תכונה זו מוסיפה פונקציונליות של רישום תביעות עבור פריטי רישום

en: This product is a Citadela Subscription.
iw_IL: מוצר זה הוא מנוי Citadela.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
iw_IL: הגדרה זו תאפשר עריכה של פוסטים של פריטים באמצעות עורך גוטנברג. תכונה זו תאפשר לך גמישות רבה יותר בניהול. אנא היזהר אילו בלוקים אתה כולל בפירוט הפריט מכיוון שהכל ימוקם בגוש &quot;תוכן פריט&quot; בדף פרטי פריט מיוחד.

en: Thumbnail
iw_IL: תמונה ממוזערת

en: Thursday
iw_IL: יוֹם חֲמִישִׁי

en: Time in seconds
iw_IL: זמן בשניות

en: Title
iw_IL: כותרת

en: Title color
iw_IL: צבע הכותרת

en: Titles color
iw_IL: צבע כותרות

en: Top
iw_IL: חלק עליון

en: Top left
iw_IL: שמאלי עליון

en: Top right
iw_IL: למעלה מימין

en: Track color
iw_IL: צבע המסלול

en: Track endpoints color
iw_IL: עקוב אחר צבע נקודות קצה

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
iw_IL: המסלולים מוסתרים ומוחלפים בסמן מפה בהתאם לרמת הזום.

en: Tuesday
iw_IL: יוֹם שְׁלִישִׁי

en: Turn on Claim Listing feature
iw_IL: הפעל את התכונה &#39;רישום בעלות&#39;

en: Turn on Item Extension features
iw_IL: הפעל את תכונות הרחבת פריט

en: Turn on Item Reviews for listing items
iw_IL: הפעל ביקורות על פריטים עבור רישום פריטים

en: Type for search...
iw_IL: הקלד לחיפוש...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
iw_IL: תיבת סימון יחיד לא מסומנת לא תוצג.

en: Unclaimed
iw_IL: לא נתבע

en: Under image
iw_IL: מתחת לתמונה

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
iw_IL: מזהה ייחודי לשדה קלט חדש. השתמש במילה אחת, ללא רווחים. מותרים קווים תחתונים ומקפים.

en: Unit of number
iw_IL: יחידת מספר

en: Unit position
iw_IL: עמדת היחידה

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
iw_IL: תכונות רישום אוניברסליות עבור כל אתר אינטרנט

en: Update Category
iw_IL: עדכן קטגוריה

en: Update Location
iw_IL: עדכן מיקום

en: Upload file
iw_IL: העלה קובץ

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
iw_IL: הקובץ שהועלה אינו כולל נתוני רצועת GPX נדרשים.

en: Uploaded file has not valid XML format.
iw_IL: לקובץ שהועלה אין פורמט XML חוקי.

en: Uploading&#8230;
iw_IL: מעלה...

en: Url
iw_IL: כתובת אתר

en: Use Contact Form
iw_IL: השתמש בטופס יצירת קשר

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
iw_IL: השתמש בממשק Easy Admin עבור המנויים שלך

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
iw_IL: השתמש בעורך גוטנברג עבור התוכן של פריטי רישום

en: Use carousel
iw_IL: השתמש בקרוסלה

en: Use correct full website url
iw_IL: השתמש בכתובת האתר המלאה הנכונה

en: Use geolocation search
iw_IL: השתמש בחיפוש מיקום גיאוגרפי

en: Use in search filter
iw_IL: השתמש במסנן החיפוש

en: Use responsive options
iw_IL: השתמש באפשרויות רספונסיביות

en: Use valid email address, please.
iw_IL: השתמש בכתובת דוא&quot;ל חוקית, בבקשה.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
iw_IL: שימושי להצגת טקסט עזרה נוסף או טקסט GDPR עם כל קלט בטופס.

en: User ID
iw_IL: תעודת זהות של המשתמש

en: User additional options
iw_IL: אפשרויות נוספות למשתמש

en: User denied geolocation
iw_IL: המשתמש דחה מיקום גיאוגרפי

en: User email
iw_IL: דוא&quot;ל משתמש

en: User login
iw_IL: כניסת משתמש

en: User posts count
iw_IL: פוסטים של משתמשים נחשבים

en: User registration date
iw_IL: תאריך רישום משתמש

en: Username Label
iw_IL: תווית שם משתמש

en: Users with active membership
iw_IL: משתמשים עם חברות פעילה

en: Validation Error Message
iw_IL: הודעת שגיאה אימות

en: Value color
iw_IL: צבע ערכי

en: Vertical offset
iw_IL: היסט אנכי

en: View Category
iw_IL: הצג קטגוריה

en: View Item
iw_IL: הצג פריט

en: View Location
iw_IL: הצג מיקום

en: View Site
iw_IL: צפה באתר

en: View more
iw_IL: ראה עוד

en: View posts
iw_IL: צפה בפוסטים

en: View posts label
iw_IL: צפה בתווית הפוסטים

en: View track on the map
iw_IL: הצג את המסלול על המפה

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
iw_IL: אנו ממליצים להשתמש בפורמט 24:00 למטרות SEO ולעמוד בדרישות של Google Structured Data. השתמש בזמן כמו 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
iw_IL: השבתנו את התוסף Citadela Directory Lite. כעת תוכל להפעיל וליהנות מהגרסה המלאה של התוסף.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
iw_IL: שמנו לב שהתוסף WooCommerce Subscriptions פעיל, פונקציונליות מינויים מהפלאגין Citadela Listing זמינה.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
iw_IL: שמנו לב שאתה מפעיל גרסה מיושנת של PHP שאינה נתמכת עוד, לכן <em>התוסף הושבת</em> . ודא שהאתר שלך מהיר ומאובטח, על ידי <a href='%1$s'>שדרוג PHP לגרסה העדכנית ביותר</a> . הדרישה המינימלית עבור %2$s היא <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
iw_IL: שמנו לב שאתה מפעיל גרסה מיושנת של וורדפרס, לכן <em>התוסף הושבת</em> . ודא שהאתר שלך מאובטח ומעודכן, על ידי <a href='%1$s'>עדכון וורדפרס לגרסה העדכנית ביותר</a> . הדרישה המינימלית עבור %2$s היא <strong>וורדפרס 5.2</strong> .

en: Web
iw_IL: אינטרנט

en: Website Link
iw_IL: קישור לאתר

en: Website Link Label
iw_IL: תווית קישור לאתר

en: Website link rel attribute
iw_IL: תכונה קישור לאתר

en: Wednesday
iw_IL: יום רביעי

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
iw_IL: ווידג&#39;טים המוצגים בדפי קטגוריות פריטים.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
iw_IL: ווידג&#39;טים המוצגים בדפי מיקומי פריטים.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
iw_IL: ווידג&#39;טים המוצגים בדפי פוסטים של פריט.

en: Will be listed all available similar items.
iw_IL: יופיעו כל הפריטים הדומים הזמינים.

en: With background
iw_IL: עם רקע

en: With search form
iw_IL: עם טופס חיפוש

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
iw_IL: עם url יהיה זמין קלט נוסף להוספת טקסט המוצג במקום קישור רגיל.

en: WooCommerce subscriptions
iw_IL: מנויי WooCommerce

en: Works when block is the only block in a column.
iw_IL: עובד כאשר בלוק הוא הבלוק היחיד בעמודה.

en: You do not have permission to upload files.
iw_IL: אין לך הרשאה להעלות קבצים.

en: You must be logged in to post a review.
iw_IL: עליך להיות מחובר כדי לפרסם ביקורת.

en: Your rating
iw_IL: הדירוג שלך

en: Your reply to review
iw_IL: תשובתך לביקורת

en: Your review
iw_IL: הביקורת שלך

en: blue : Blue color
iw_IL: כחול: צבע כחול

en: default image size
iw_IL: גודל תמונה ברירת מחדל

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
iw_IL: אוֹ

en: post | posts
iw_IL[0]: הודעה

en: red : Red color
iw_IL: אדום: צבע אדום
