Citadela Listing 5.7.15 - en to hy translation catalogue (811 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
hy[0]: %1$s կարծիք «%2$s»-ի համար

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
hy: %s-ն ավարտեց տեղափոխումը: Ձեր նախորդ AIT գրացուցակի թեմայից բոլոր տարրերը, կատեգորիաները և տեղանքները այժմ հասանելի են Citadela Listing հավելվածով օգտագործելու համար:

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
hy: %s-ն ավտոմատ կերպով տեղափոխում է բոլոր տարրերը, կատեգորիաները և տեղանքները ձեր նախորդ AIT գրացուցակի թեմայից հետին պլանում: Միգրացիայի գործընթացը կարող է տևել մի քանի րոպե: Մենք ձեզ կտեղեկացնենք, երբ միգրացիան ավարտվի: Դուք կարող եք շարունակել օգտագործել WordPress-ը, ինչպես միշտ:

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
hy: %s հավելվածի և PHP-ի անհամատեղելիություն

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
hy: %s հավելվածի և WordPress-ի անհամատեղելիություն

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
hy: %s հավելվածի անհամատեղելիություն

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
hy: %s փլագինը ակտիվ է

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
hy[0]: %s ակնարկ

en: 404 Page
hy: 404 Էջ

en: API Key
hy: API բանալի

en: Actions:
hy: Գործողություններ:

[ctx: Item]
en: Add New
hy: Ավելացնել նոր

en: Add New Category
hy: Ավելացնել նոր կատեգորիա

en: Add New Item
hy: Ավելացնել նոր տարր

en: Add New Location
hy: Ավելացնել նոր տեղադրություն

en: Add images to gallery
hy: Պատկերներ ավելացրեք պատկերասրահում

en: Address
hy: Հասցե

en: Address and Location
hy: Հասցե և գտնվելու վայրը

en: Address and location
hy: Հասցե և գտնվելու վայրը

en: Advanced Filters block displayed within search form
hy: Ընդլայնված զտիչների բլոկը ցուցադրվում է որոնման ձևում

en: Advanced Header Design
hy: Ընդլայնված վերնագրի ձևավորում

en: Advanced header
hy: Ընդլայնված վերնագիր

en: Align Center
hy: Հավասարեցնել կենտրոնը

en: Align Justify
hy: Հավասարեցնել արդարացնել

en: Align Left
hy: Հավասարեցնել ձախը

en: Align Right
hy: Հավասարեցնել աջ

en: Align Text Center
hy: Հավասարեցնել տեքստի կենտրոնը

en: Align Text Justify
hy: Հավասարեցնել տեքստը Արդարացնել

en: Align Text Left
hy: Հավասարեցնել տեքստը ձախից

en: Align Text Right
hy: Հավասարեցնել տեքստը աջ

en: Alignment
hy: Հավասարեցում

en: All
hy: Բոլորը

en: All Categories
hy: Բոլոր կատեգորիաները

en: All Items
hy: Բոլոր Նյութերը

en: All Locations
hy: Բոլոր Վայրերը

en: All Special Pages
hy: Բոլոր հատուկ էջերը

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
hy: Բոլոր ավտոմատ կերպով տեղափոխված տարրերը, կատեգորիաները և տեղանքները ջնջվել են ձեր տվյալների բազայից: Սկսվեց միգրացիոն նոր գործընթաց.

en: All filters
hy: Բոլոր զտիչները

en: All inputs
hy: Բոլոր մուտքերը

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին կառավարել մեկնաբանությունները Citadela ապրանքների համար:

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին կառավարել Citadela-ի իրերի ակնարկները:

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել կատեգորիաներ Citadela-ի իրերի համար:

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել վայրեր Citadela-ի իրերի համար:

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել «Հատկանշված կատեգորիա» «Citadela» իրերի համար:

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել GPX հետքի ֆայլը Citadela-ի տարրերի համար:

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել «Citadela»-ի տարրերի «Im Extension» ընտրանքները:

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել հասցեն և գտնվելու վայրը Citadela ապրանքների համար:

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին կոնտակտ սահմանել Citadela-ի իրերի համար:

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել բովանդակությունը Citadela ապրանքների համար:

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել հատվածը Citadela-ի իրերի համար:

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել ցուցադրված պատկերը Citadela-ի իրերի համար:

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել Citadela ապրանքների ընդհանուր տարբերակները:

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին ստեղծել պատկերների պատկերասրահ Citadela-ի իրերի համար:

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել Citadela ապրանքների բացման ժամերը:

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդին սահմանել էջի ատրիբուտները Citadela-ի տարրերի համար:

en: Already claimed
hy: Արդեն պահանջվում է

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
hy: Արդեն բացված նյութի գրառումը կօգտագործվի որպես տեղեկատու:

en: Any active subscription
hy: Ցանկացած ակտիվ բաժանորդագրություն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Approve claim
hy: Հաստատել հայցը

en: Approved
hy: Հաստատված է

en: Archives:
hy: Արխիվներ:

en: Are you sure you want to decline this claim?
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք մերժել այս հայցը:

en: Ascending
hy: Աճող

en: Attributes
hy: Հատկանիշներ

en: Author Details
hy: Հեղինակի մանրամասները

en: Author archives:
hy: Հեղինակային արխիվներ.

en: Author biographical info
hy: Հեղինակի կենսագրական տվյալներ

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Authors to display
hy: Հեղինակներ ցուցադրելու համար

en: Automatic Listing Map
hy: Ավտոմատ ցուցակագրման քարտեզ

en: Automatic Listing Map (for posts)
hy: Ավտոմատ ցուցակման քարտեզ (գրառումների համար)

en: Automatic height
hy: Ավտոմատ բարձրություն

en: Autoplay
hy: Ավտոմատ միացում

en: Background
hy: Նախապատմություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույնը

en: Background image
hy: Ֆոնային պատկեր

en: Background on collapsed form
hy: Նախապատմություն փլված ձևի վրա

en: Background settings
hy: Ֆոնային կարգավորումներ

en: Background type
hy: Ֆոնի տեսակը

en: Blur background
hy: Լղոզել ֆոնը

en: Blur radius
hy: Լղոզման շառավիղ

en: Border around filter group
hy: Զտիչ խմբի սահմանը

en: Border around heading
hy: Ելքի շուրջ սահմանը

en: Border color
hy: Սահմանի գույնը

en: Border radius
hy: Սահմանի շառավիղը

en: Border settings
hy: Սահմանի կարգավորումներ

en: Border style
hy: Սահմանի ոճը

en: Border width
hy: Սահմանի լայնությունը

en: Borders color
hy: Սահմանների գույնը

en: Borders width
hy: Սահմանների լայնությունը

en: Bottom
hy: Ներքևում

en: Bottom left
hy: Ներքևի ձախ

en: Bottom right
hy: Ներքևում աջ

en: Box layout
hy: Տուփի դասավորությունը

en: Box width
hy: Տուփի լայնությունը

en: Button background color
hy: Կոճակի ֆոնի գույնը

en: Button border radius
hy: Կոճակի եզրագծի շառավիղը

en: Button color
hy: Կոճակի գույնը

en: Button settings
hy: Կոճակի կարգավորումներ

en: Button style
hy: Կոճակի ոճը

en: Button text color
hy: Կոճակի տեքստի գույնը

en: Buttons
hy: Կոճակներ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Captcha check failed!
hy: Captcha-ի ստուգումը ձախողվեց:

en: Caption text
hy: Վերնագրի տեքստ

en: Carousel Options
hy: Կարուսելի ընտրանքներ

en: Carousel autoplay enabled
hy: Կարուսելի ավտոմատ նվագարկումը միացված է

en: Carousel decoration color
hy: Կարուսելի ձևավորման գույնը

en: Carousel loop mode enabled
hy: Կարուսելի հանգույցի ռեժիմը միացված է

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Category
hy: Կարգավիճակ

en: Category Details
hy: Կատեգորիայի մանրամասները

en: Category archives:
hy: Կատեգորիայի արխիվներ.

en: Category color
hy: Կատեգորիայի գույն

en: Category decoration color
hy: Կատեգորիայի զարդարման գույնը

en: Category icon
hy: Կատեգորիայի պատկերակ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Center left
hy: Կենտրոնում ձախ

en: Center right
hy: Կենտրոնում աջ

en: Change GPX track
hy: Փոխել GPX ուղին

en: Checkbox
hy: Նշավանդակ

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
hy: Ընտրություններ ընտրված մուտքագրման տեսակի համար: Տեղադրեք մեկ ընտրություն յուրաքանչյուր տողի համար, բաժանեք պահպանված մուտքային արժեքը և տեքստը, որը ցուցադրվում է մուտքագրման մեջ՝ օգտագործելով երկու կետ:

en: Choose option
hy: Ընտրեք տարբերակը

en: Citadela - Special Pages
hy: Citadela - Հատուկ էջեր

en: Citadela Half Layout Map Settings
hy: Citadela Half Layout Քարտեզի կարգավորումներ

en: Citadela Item Page Layout
hy: Citadela-ի տարրի էջի դասավորությունը

en: Citadela Listing > Item Extension
hy: Citadela Listing &gt; Նյութի ընդլայնում

en: Citadela Special Pages
hy: Ցիտադելայի հատուկ էջեր

en: Citadela Subscription
hy: Citadela բաժանորդագրություն

en: Claim Listing
hy: Պահանջների ցուցակագրում

en: Claim Listing Request
hy: Պահանջների ցուցակման հարցում

en: Claim as:
hy: Պահանջել որպես.

en: Claim listing has been approved
hy: Բողոքների ցանկը հաստատվել է

en: Claim listing has been declined
hy: Բողոքների ցանկը մերժվել է

en: Claim status
hy: Հայցի կարգավիճակը

en: Claimed by
hy: Պահանջել է

en: Clear
hy: Պարզ

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
hy: Սեղմելով ներքևի կոճակը, կվերսկսվի միգրացիայի գործընթացը: Բոլոր ավտոմատ կերպով տեղափոխված տարրերը, կատեգորիաները և տեղանքները կջնջվեն: Բոլոր ձեռքով ստեղծված տարրերը, կատեգորիաները և տեղանքները չեն ջնջվի: Դրանից հետո միգրացիոն գործընթացն ինքնաբերաբար կսկսվի։

en: Closed on mobile
hy: Փակված է բջջայինով

en: Cluster radius in px
hy: Կլաստերի շառավիղը px-ով

en: Clusters are disabled.
hy: Կլաստերներն անջատված են:

en: Collapsible filters section.
hy: Ծալովի ֆիլտրերի բաժին:

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Contact
hy: Կապ

en: Content
hy: Բովանդակություն

en: Content visible for:
hy: Բովանդակությունը տեսանելի է հետևյալի համար.

en: Copy and paste the JSON from this website:
hy: Պատճենեք և տեղադրեք JSON-ը այս կայքից.

en: Couldn't find location, try different address.
hy: Չհաջողվեց գտնել գտնվելու վայրը, փորձեք այլ հասցե:

en: Cover
hy: Ծածկույթ

en: Cover column height
hy: Ծածկույթի սյունակի բարձրությունը

en: Cover image
hy: Շապիկի պատկեր

en: Current block view
hy: Ընթացիկ բլոկի տեսք

en: Custom
hy: Պատվերով

en: Custom Height Settings
hy: Հատուկ բարձրության կարգավորումներ

en: Custom inputs
hy: Պատվերով մուտքեր

en: Custom shadow
hy: Պատվերով ստվեր

en: Customized options for mobile screen width.
hy: Անհատականացված ընտրանքներ բջջային էկրանի լայնության համար:

en: Dark
hy: Մութ

en: Data migration
hy: Տվյալների միգրացիա

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
hy: Արժեք չունեցող մուտքերի տվյալները չեն ցուցադրվի:

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Date archives:
hy: Ամսաթվերի արխիվներ.

en: Date color
hy: Ամսաթվի գույնը

en: Decide if email address is visible for visitors
hy: Որոշեք, թե արդյոք էլփոստի հասցեն տեսանելի է այցելուների համար

en: Decline
hy: Անկում

en: Decline claim
hy: Մերժել հայցը

en: Decoration color
hy: Հարդարման գույն

en: Default
hy: Կանխադրված

en: Default Layout Options
hy: Կանխադրված դասավորության ընտրանքներ

en: Default Search Results
hy: Կանխադրված որոնման արդյունքներ

en: Default Search Results Page
hy: Կանխադրված որոնման արդյունքների էջ

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
hy: Նախնական ընտրության տեքստը, որը ցուցադրվում է որպես ընտրության առաջին տարբերակ:

en: Default shadow
hy: Կանխադրված ստվեր

en: Default size
hy: Կանխադրված չափը

en: Delay between slides
hy: Սլայդների միջև ուշացում

en: Descending
hy: Նվազող

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Description text that appear on edit page with new input.
hy: Նկարագրության տեքստ, որը հայտնվում է խմբագրման էջում նոր մուտքագրմամբ:

en: Design Options
hy: Դիզայնի ընտրանքներ

en: Desktop
hy: Սեղան

en: Desktop size
hy: Սեղանի չափը

en: Disable filters button label
hy: Անջատել ֆիլտրերի կոճակի պիտակը

en: Disable geolocation button label
hy: Անջատել աշխարհագրական կոճակի պիտակը

en: Display name
hy: Ցուցադրվող անուն

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
hy: Ցուցադրվում են մոտակա տարրերն իրենց GPS կոորդինատներով:

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
hy: Ցուցադրվում են հաղորդագրություններ, որոնք նման են ընտրված տեղեկատու նյութի գրառմանը:

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
hy: Ցուցադրում է կոնկրետ ցուցակի ապրանքի հասցեն, հեռախոսահամարը և այլ կոնտակտային տվյալներ:

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
hy: Ցուցադրում է կոճակը, որը բացում է Google Քարտեզների նավարկությունը դեպի Նյութի փոստի գտնվելու վայրը:

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
hy: Ցուցադրում է կետին հատկացված GPX ֆայլը ներբեռնելու կոճակը:

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
hy: Ցուցադրում է կոնտակտային ձևը, որն ուղարկում է էլ.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
hy: Ցուցադրում է բովանդակություն միայն ակտիվ անդամություն ունեցող օգտատերերի համար կամ միայն առանց անդամակցության այցելուների համար:

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
hy: Ցուցադրում է բովանդակությունը, որը գրված է հատուկ ցուցակման տարրի տեսողական խմբագրիչում:

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
hy: Ցուցադրում է Item Post-ին հատկացված պատկերների պատկերասրահը:

en: Displays information about author on author archive page.
hy: Ցուցադրում է հեղինակի մասին տեղեկությունները հեղինակի արխիվի էջում:

en: Displays information about selected authors.
hy: Ցուցադրում է տեղեկատվություն ընտրված հեղինակների մասին:

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
hy: Ցուցադրում է տեղեկատվությունը Item Extension-ի մուտքագրումներից, որոնք հատկացված են նյութին:

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
hy: Ցուցադրում է ցուցակման կատեգորիաները՝ հիմնված հատուկ զտիչի վրա: Այն կարող է ցուցադրել ծնողական կատեգորիաներ կամ ենթակատեգորիաներ որոշակի կատեգորիայից:

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
hy: Ցուցադրում է ցուցակման տարրերը՝ հիմնված ընթացիկ կատեգորիայի/տեղանքի էջի կամ որոնման ձևի արդյունքների վրա:

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
hy: Ցուցադրում է ցուցակման տարրերը ֆիլտրերի հիման վրա: Օրինակ՝ ապրանքներ միայն կոնկրետ կատեգորիայի, գտնվելու վայրից կամ առանձնացված տարրերից:

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
hy: Ցուցադրում է ցուցակի տարրերը քարտեզի վրա՝ ֆիլտրերի հիման վրա: Օրինակ՝ ապրանքներ միայն կոնկրետ կատեգորիայի, գտնվելու վայրից կամ առանձնացված տարրերից:

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
hy: Ցուցադրում է ցանկի տարրեր, որոնք նման են ընտրված տեղեկատու նյութի գրառմանը:

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
hy: Ցուցադրում է ցուցակագրման վայրերը՝ հիմնված հատուկ զտիչի վրա: Այն կարող է ցուցադրել ծնողական տեղանքները կամ ենթաբնակարանները կոնկրետ վայրից:

en: Displays listing subcategories based on current category page.
hy: Ցուցադրում է ենթակատեգորիաները՝ հիմնված ընթացիկ կատեգորիայի էջի վրա:

en: Displays listing sublocations based on current category page.
hy: Ցուցադրում է ցուցակման ենթատեղամասերը՝ հիմնված ընթացիկ կատեգորիայի էջի վրա:

en: Displays main item image of specific listing item.
hy: Ցուցադրում է ցուցակման կոնկրետ տարրի հիմնական կետի պատկերը:

en: Displays opening hours of specific listing item.
hy: Ցուցադրում է կոնկրետ ցուցակման կետի բացման ժամերը:

en: Displays posts based on current results from search form.
hy: Ցուցադրում է հաղորդագրությունները՝ հիմնված որոնման ձևի ընթացիկ արդյունքների վրա:

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
hy: Ցուցադրում է հաղորդագրություններ՝ հիմնված ընթացիկ արդյունքների վրա՝ լռելյայն WordPress որոնման արդյունքների էջում:

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
hy: Ցուցադրում է գրառումները քարտեզի վրա՝ ֆիլտրերի հիման վրա: Օրինակ՝ միայն կոնկրետ կատեգորիայի կամ գտնվելու վայրից հաղորդագրություններ:

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
hy: Ցուցադրում է համապատասխան ցանկի տարրերն ավտոմատ կերպով՝ ընթացիկ էջի հիման վրա: Օրինակ՝ որոնման արդյունքները կամ նյութի մանրամասների գտնվելու վայրը:

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
hy: Ավտոմատ կերպով ցուցադրում է համապատասխան գրառումները ընթացիկ էջի հիման վրա: Օրինակ՝ որոնման արդյունքները կամ տեղադրեք մանրամասն գտնվելու վայրը:

en: Displays the button and the form for claim listing.
hy: Ցուցադրում է պահանջների ցուցակման կոճակը և ձևը:

en: Displays upcoming events of specific listing item.
hy: Ցուցադրում է կոնկրետ ցուցակի տարրի առաջիկա իրադարձությունները:

en: Distance
hy: Հեռավորությունը

en: Distance option label
hy: Հեռավորության ընտրանքի պիտակ

en: Distance unit
hy: Հեռավորության միավոր

en: Do not show
hy: Ցույց չտալ

en: Do not show endpoints
hy: Մի ցուցադրեք վերջնակետերը

en: Do not use Item Detail special page settings
hy: Մի օգտագործեք Item Detail-ի հատուկ էջի կարգավորումները

en: Download GPX file
hy: Ներբեռնեք GPX ֆայլը

en: Drop GPX file here
hy: Թողեք GPX ֆայլը այստեղ

en: Dynamic track visibility
hy: Դինամիկ ուղու տեսանելիություն

en: Easy Admin
hy: Հեշտ ադմին

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
hy: Easy Admin-ն առաջարկում է WordPress-ի պարզեցված կառավարում առանց ավելորդ շեղումների:

en: Edit Category
hy: Խմբագրել կատեգորիան

en: Edit Item
hy: Խմբագրել նյութը

en: Edit Location
hy: Խմբագրել տեղադրությունը

en: Edit Special Page
hy: Խմբագրել հատուկ էջը

en: Email
hy: Էլ

en: Email Help
hy: Էլփոստի օգնություն

en: Email Label
hy: Էլփոստի պիտակ

en: Email Message
hy: Էլփոստի հաղորդագրություն

en: Email settings
hy: Էլփոստի կարգավորումներ

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
hy: Էլեկտրոնային փոստ, որն օգտագործվում է որպես էլփոստի ուղարկող, համոզվեք, որ էլփոստի հասցեն համապատասխանում է ձեր կայքի տիրույթին:

en: Empty map behavior
hy: Դատարկ քարտեզի վարքագիծ

en: Empty value to show all similar items.
hy: Դատարկ արժեք՝ բոլոր նմանատիպ տարրերը ցուցադրելու համար:

en: Enable
hy: Միացնել

en: Enable Gutenberg editor
hy: Միացնել Գուտենբերգի խմբագրիչը

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
hy: Միացնել և զետեղել ֆիլտրերի համար հասանելի մուտքերը ընտրացանկի միջոցով

en: Enable and insert inputs via menu
hy: Միացնել և մուտքագրել մուտքերը ցանկի միջոցով

en: Enable bundled subscriptions
hy: Միացնել փաթեթային բաժանորդագրությունները

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
hy: Վերջնակետի մարկերները ցուցադրվում են վերբեռնված GPX ուղու առաջին և ամենավերջնական կետերի տեղում:

en: Event Details
hy: Միջոցառման մանրամասները

en: Event Image Options
hy: Միջոցառման պատկերի ընտրանքներ

en: Every segment in track
hy: Յուրաքանչյուր հատված ուղու վրա

en: Everything
hy: Ամեն ինչ

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
hy: Տեղադրված արժեքների օրինակ՝ %s

en: Excerpt
hy: Հատված

en: Feature is disabled
hy: Գործառույթն անջատված է

en: Featured
hy: Առաջարկվող

en: Featured Category
hy: Առաջարկվող կատեգորիա

en: Featured category
hy: Առաջարկվող կատեգորիա

en: Featured image
hy: Հատկանշված պատկեր

en: Featured items first
hy: Նախընտրված տարրերը

en: Featured location
hy: Հատկանշված գտնվելու վայրը

en: Fill all required fields, please.
hy: Խնդրում ենք լրացնել բոլոր պարտադիր դաշտերը:

en: Filter
hy: Զտել

en: Filter posts
hy: Զտել գրառումները

en: Filter special pages list
hy: Զտել հատուկ էջերի ցանկը

en: Filters
hy: Զտիչներ

en: Filters Design
hy: Զտիչների ձևավորում

en: Filters background color
hy: Զտում է ֆոնի գույնը

en: Filters group name
hy: Զտիչներ խմբի անվանումը

en: Filters settings
hy: Զտիչների կարգավորումներ

en: Filters to specify results of displayed items.
hy: Զտիչներ՝ ցուցադրվող տարրերի արդյունքները նշելու համար:

en: Find address
hy: Գտնել հասցեն

en: Fix width
hy: Ամրագրել լայնությունը

en: Fixed
hy: Ամրագրված

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
hy: Լրացուցիչ մանրամասների համար տե՛ս %s:

en: Force box width to selected value.
hy: Ստիպել տուփի լայնությունը ընտրված արժեքին:

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
hy: Ցուցադրվող տվյալների համար աղյուսակի ոճը պարտադրել, ավելի երկար արժեքները չեն տեղափոխվում պիտակի տակ:

en: Form
hy: Ձևը

en: Form inside map breakpoint
hy: Ձևավորեք քարտեզի բեկման կետը

en: Form settings
hy: Ձևի կարգավորումներ

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Full horizontal
hy: Ամբողջական հորիզոնական

en: Full vertical
hy: Ամբողջական ուղղահայաց

en: Fullwidth page
hy: Ամբողջ լայնությամբ էջ

en: GPX Tracks
hy: GPX հետքեր

en: GPX file successfully loaded!
hy: GPX ֆայլը հաջողությամբ բեռնվեց:

en: GPX files
hy: GPX ֆայլեր

en: Gallery Options
hy: Պատկերասրահի ընտրանքներ

en: General
hy: Գեներալ

en: General background
hy: Ընդհանուր նախապատմություն

en: General options
hy: Ընդհանուր ընտրանքներ

en: General options for desktop.
hy: Ընդհանուր ընտրանքներ աշխատասեղանի համար:

en: General settings
hy: Ընդհանուր պարամետրեր

en: Geolocation search settings
hy: Աշխարհագրական դիրքի որոնման կարգավորումներ

en: Get directions
hy: Ստացեք ուղղություններ

en: Google Maps API Key
hy: Google Քարտեզների API բանալի

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
hy: Google Քարտեզների API բանալին պահանջվում է Google-ի կողմից: Այն անհրաժեշտ է բոլոր վեբկայքերի համար, որոնք օգտագործում են քարտեզների առաջադեմ առանձնահատկություններ, ինչպիսիք են ցուցակի տարրերի ցուցադրումը քարտեզի վրա: Իմացեք ավելին, թե ինչպես ստանալ API բանալի %1$sհետևյալ ձեռնարկից%2$s:

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
hy: Google reCaptcha-ն պաշտպանում է ձեր կայքը սպամից և սպամ բոտերի կողմից ավտոմատացված ձևերի ներկայացումից: Եթե դուք օգտագործում եք երրորդ կողմի լուծումը ձեր կայքի ձևերը պաշտպանելու համար, անտեսեք հետևյալ հիմնական մուտքերը:

en: Google reCaptcha v3 Keys
hy: Google reCaptcha v3 ստեղներ

en: Gradient
hy: Գրադիենտ

en: Gradient degree
hy: Գրադիենտ աստիճան

en: Grid size
hy: Ցանցի չափը

en: Group name
hy: Խմբի անվանումը

en: Half layout page
hy: Կես դասավորության էջ

en: Header menu settings
hy: Վերնագրի ընտրացանկի կարգավորումներ

en: Header opened or closed by default.
hy: Վերնագիրը բացվել կամ փակվել է լռելյայնորեն:

en: Header settings
hy: Վերնագրի կարգավորումներ

en: Height unit
hy: Բարձրության միավոր

en: Help text displayed with Email input.
hy: Օգնության տեքստը ցուցադրվում է Էլփոստի մուտքագրմամբ:

en: Help text displayed with Message input.
hy: Օգնության տեքստը ցուցադրվում է Հաղորդագրության մուտքագրմամբ:

en: Help text displayed with Name input.
hy: Օգնության տեքստը ցուցադրվում է Անուն մուտքագրմամբ:

en: Help text displayed with Subject input.
hy: Օգնության տեքստը ցուցադրվում է Թեմա մուտքագրմամբ:

en: Help texts
hy: Օգնության տեքստեր

en: Hide Location input
hy: Թաքցնել Տեղադրության մուտքագրումը

en: Hide empty values
hy: Թաքցնել դատարկ արժեքները

en: Hide map
hy: Թաքցնել քարտեզը

en: Hide selected filters
hy: Թաքցնել ընտրված զտիչները

en: Hide selected inputs
hy: Թաքցնել ընտրված մուտքերը

en: Hide unchecked checkbox
hy: Թաքցնել չնշված վանդակը

en: Horizontal offset
hy: Հորիզոնական օֆսեթ

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
hy: Եթե ընտրված է, այն հասանելի կլինի Նյութերի գրառումների զտիչներում:

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
hy: Եթե ցանկանում եք օգտագործել ձեր սեփական WooCommerce Subscriptions հավելվածը, պարզապես ապաակտիվացրեք ստորև ներկայացված փաթեթավորված տարբերակը և ակտիվացրեք ձեր փլագինը:

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
hy: Եթե ձեր GPX ուղին բաղկացած է մի քանի հատվածներից, վերջնակետի մարկերները ցուցադրվում են յուրաքանչյուր հատվածի սկզբի և վերջի տեղում:

en: Image focus
hy: Պատկերի ֆոկուս

en: Image height
hy: Պատկերի բարձրությունը

en: Image height unit
hy: Պատկերի բարձրության միավոր

en: Image position
hy: Պատկերի դիրքը

en: Image repeat
hy: Պատկերի կրկնություն

en: Image scroll
hy: Պատկերի ոլորում

en: Image size
hy: Նկարի չափսը

en: Images caption text
hy: Նկարների վերնագրի տեքստը

en: Images gallery
hy: Նկարների պատկերասրահ

en: Images vertical align
hy: Պատկերների ուղղահայաց հավասարեցում

en: Infinite loop
hy: Անսահման հանգույց

en: Input choices
hy: Ներածման ընտրանքներ

en: Input description
hy: Մուտքի նկարագրություն

en: Input field name that appear on edit page.
hy: Մուտքագրեք դաշտի անունը, որը հայտնվում է խմբագրման էջում:

en: Input identifier
hy: Մուտքի նույնացուցիչ

en: Input label
hy: Ներածման պիտակ

en: Input labels
hy: Ներածման պիտակներ

en: Input type
hy: Մուտքի տեսակը

en: Inputs contain validation errors.
hy: Մուտքերը պարունակում են վավերացման սխալներ:

en: Inputs group
hy: Մուտքային խումբ

en: Insert from media
hy: Ներդիր լրատվամիջոցից

en: Insert unit that will be displayed with number value.
hy: Տեղադրեք միավորը, որը կցուցադրվի թվային արժեքով:

en: Inside image
hy: Ներսի պատկեր

en: Integrations
hy: Ինտեգրումներ

en: Invalid file format
hy: Ֆայլի անվավեր ձևաչափ

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
hy: Թվում է, թե մենք չենք կարող գտնել այն, ինչ փնտրում եք:

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
hy: Այն թույլ կտա ձեզ ստեղծել ամբողջ նյութի մանրամասների էջ: Ոչ մի բլոկ չի ժառանգվի Item Detail հատուկ էջից:

[ctx: post type singular name]
en: Item
hy: Նյութ

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
hy: Նյութերի կատեգորիաներ

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
hy: Նյութերի կատեգորիաներ

en: Item Categories widgets area
hy: Նյութերի կատեգորիաներ վիդջեթների տարածք

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
hy: Նյութի կատեգորիա

en: Item Claim Listing
hy: Նյութերի պահանջների ցուցակում

en: Item Contact Details
hy: Նյութի կոնտակտային տվյալներ

en: Item Contact Form
hy: Նյութի Կոնտակտային ձև

en: Item Content
hy: Նյութի բովանդակություն

en: Item Detail
hy: Նյութի մանրամասն

en: Item Detail Page
hy: Նյութի մանրամասն էջ

en: Item Details
hy: Նյութի մանրամասները

en: Item Events
hy: Նյութի Իրադարձություններ

en: Item Extension
hy: Նյութի ընդլայնում

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
hy: Նյութի ընդլայնումը թույլ է տալիս լրացուցիչ մուտքեր ստեղծել Item Posts-ի խմբագրման էջերում:

en: Item Featured Image
hy: Նյութի Ընտրված պատկեր

en: Item GPX Download
hy: Նյութի GPX Ներբեռնում

en: Item Gallery
hy: Նյութերի պատկերասրահ

en: Item Get Directions
hy: Նյութը Ստացեք ուղղություններ

en: Item Image Options
hy: Նյութի Պատկերի ընտրանքներ

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
hy: Նյութի գտնվելու վայրը

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
hy: Նյութերի գտնվելու վայրը

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
hy: Նյութերի գտնվելու վայրը

en: Item Locations widgets area
hy: Նյութի տեղակայման վիդջեթների տարածք

en: Item Opening Hours
hy: Նյութի բացման ժամեր

en: Item Options
hy: Նյութի ընտրանքներ

en: Item Review
hy: Նյութի վերանայում

en: Item Reviews
hy: Նյութի ակնարկներ

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
hy: Նյութերի ակնարկները ընդլայնում են WordPress-ի մեկնաբանությունները, որպեսզի կայքի այցելուներին թույլ տա կարծիք և գնահատական թողնել իրերի գրառումների համար:

en: Item already claimed
hy: Տարրն արդեն հայտ է ներկայացրել

en: Item author
hy: Նյութի հեղինակ

en: Item category
hy: Նյութի կատեգորիա

en: Item detail page slug
hy: Նյութի մանրամասների էջի slug

en: Item has been claimed
hy: Տարրը հայտ է ներկայացվել

en: Item location
hy: Նյութի գտնվելու վայրը

en: Item owner reply.
hy: Նյութի սեփականատիրոջ պատասխանը:

en: Item pending moderation from admin
hy: Տարրը սպասվում է ադմինիստրատորի կողմից մոդերացիայի

en: Item widgets area
hy: Նյութերի վիդջեթների տարածք

en: Item:
hy: Նյութ:

en: Items
hy: Նյութեր

[ctx: post type general name]
en: Items
hy: Նյութեր

[ctx: post type menu name]
en: Items
hy: Նյութեր

en: Keep header closed by default on mobile.
hy: Բջջային հեռախոսում լռելյայն փակ պահեք վերնագիրը:

en: Kilometers
hy: Կիլոմետրեր

en: Label color
hy: Պիտակի գույնը

en: Label for email field
hy: Պիտակ էլփոստի դաշտի համար

en: Label for submit button
hy: Պիտակը ուղարկելու կոճակի համար

en: Label for username field
hy: Օգտվողի անվան դաշտի պիտակ

en: Label used for Email input.
hy: Պիտակը, որն օգտագործվում է էլփոստի մուտքագրման համար:

en: Label used for Message textarea.
hy: Պիտակ, որն օգտագործվում է Հաղորդագրությունների տեքստային տարածքի համար:

en: Label used for Name input.
hy: Պիտակը, որն օգտագործվում է Անունի մուտքագրման համար:

en: Label used for Subject input.
hy: Պիտակ, որն օգտագործվում է Թեմայի մուտքագրման համար:

en: Label width
hy: Պիտակի լայնությունը

en: Large
hy: Մեծ

en: Large button
hy: Մեծ կոճակ

en: Large size
hy: Մեծ չափս

en: Latitude
hy: Լայնություն

en: Leave a review
hy: Թողնել կարծիք

en: Leave empty to not use this option.
hy: Թողեք դատարկ՝ այս տարբերակը չօգտագործելու համար:

en: Left
hy: Ձախ

en: Limit displayed posts
hy: Սահմանափակել ցուցադրվող գրառումները

en: Line under heading
hy: Վերնագրի տակ տող

en: Lines color
hy: Գծերի գույնը

en: Lines decoration
hy: Գծերի ձևավորում

en: Link label
hy: Հղման պիտակ

en: Links color
hy: Հղումների գույնը

en: List layout
hy: Ցանկի դասավորությունը

en: Listing Advanced Filters
hy: Ընդլայնված ֆիլտրերի ցուցակում

en: Listing Author Detail
hy: Ցուցակման հեղինակի մանրամասները

en: Listing Authors List
hy: Ցուցակման հեղինակների ցուցակ

en: Listing Categories List
hy: Ցուցակման կատեգորիաների ցանկ

en: Listing Category Page
hy: Ցուցակման կատեգորիայի էջ

en: Listing Items List
hy: Ցուցակման կետերի ցանկ

en: Listing Location Page
hy: Ցուցակման տեղադրության էջը

en: Listing Locations List
hy: Ցուցակման վայրերի ցանկ

en: Listing Map
hy: Ցուցակման քարտեզ

en: Listing Map (for posts)
hy: Ցուցակման քարտեզ (գրառումների համար)

en: Listing Membership Content
hy: Ցուցակման անդամակցության բովանդակություն

en: Listing Search Form
hy: Ցուցակման որոնման ձև

en: Listing Search Results
hy: Ցուցակման որոնման արդյունքները

en: Listing Similar Items
hy: Նմանատիպ ապրանքների ցուցակագրում

en: Listing Subcategories List
hy: Ցուցակման ենթակատեգորիաների ցանկ

en: Listing Sublocations List
hy: Ցուցակման ենթակետերի ցանկ

en: Location
hy: Գտնվելու վայրը

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
hy: Գտնվելու վայրը

en: Location Details
hy: Տեղադրության մանրամասները

en: Locations
hy: Վայրեր

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
hy: Վայրեր

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
hy: Վայրեր

en: Log Out
hy: Դուրս գալ

en: Logged in text
hy: Մուտք գործած տեքստ

en: Logical operator
hy: Տրամաբանական օպերատոր

en: Longitude
hy: Երկայնություն

en: Map provider
hy: Քարտեզների մատակարար

en: Maps provider
hy: Քարտեզների մատակարար

en: Mark Item post as featured
hy: Նշել նյութի գրառումը որպես ցուցադրված

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
hy: Նշեք կատեգորիան որպես ցուցադրված՝ ցուցադրվող արդյունքներում առաջնահերթություն տալու համար:

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
hy: Նշեք տեղադրությունը որպես ցուցադրված՝ ցուցադրվող արդյունքներում առաջնահերթություն տալու համար:

en: Marker Cluster Settings
hy: Մարկերների կլաստերի կարգավորումներ

en: Markers
hy: Մարկերներ

en: Markers & GPX Tracks
hy: Մարկերներ և GPX հետքեր

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
hy: %spx շառավղից փոքր հեռավորության վրա գտնվող նշիչները խմբավորված են կլաստերների: Կլաստերներն անջատելու համար դրեք 0:

en: Max number of items
hy: Նյութերի առավելագույն քանակը

en: Maximum displayed posts
hy: Ցուցադրվող գրառումների առավելագույն քանակը

en: Maximum distance
hy: Առավելագույն հեռավորությունը

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
hy: Ընթացիկ բաժանորդագրության ապրանքների առավելագույն քանակը գերազանցվել է:

en: Maximum width
hy: Առավելագույն լայնությունը

en: Medium
hy: Միջին

en: Medium size
hy: Միջին չափ

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
hy: Միավորեք վանդակները զտիչների խմբի մեջ և ցուցադրեք դրանք միասին ճակատային զտիչներում: Դուք կարող եք օգտագործել ավելի շատ խմբեր՝ օգտագործելով տարբեր խմբերի անուններ:

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Message Help
hy: Հաղորդագրություն Օգնություն

en: Message Label
hy: Հաղորդագրության պիտակ

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
hy: Հաղորդագրությունը ցուցադրվում է, երբ ձևի ուղարկումը ձախողվել է սերվերի կողմից առկա խնդրի պատճառով:

en: Message displayed when the form validation failed.
hy: Հաղորդագրությունը ցուցադրվում է, երբ ձևի վավերացումը ձախողվեց:

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
hy: Հաղորդագրությունը ցուցադրվել է, երբ ձևը հաջողությամբ ուղարկվել է:

en: Message for the email notification
hy: Հաղորդագրություն էլփոստի ծանուցման համար

en: Metabox content settings
hy: Metabox-ի բովանդակության կարգավորումներ

en: Migration finished
hy: Միգրացիան ավարտվեց

en: Migration in progress
hy: Միգրացիան ընթացքի մեջ է

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
hy: Ներկա պահին միգրացիան ընթացքի մեջ է։ Դուք կկարողանաք վերագործարկել միգրացիան, երբ այն ավարտվի:

en: Migration restarted
hy: Միգրացիան վերսկսվեց

en: Miles
hy: մղոններ

en: Mini
hy: Մինի

en: Minimum height unit
hy: Նվազագույն բարձրության միավոր

en: Minimum image height
hy: Պատկերի նվազագույն բարձրությունը

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
hy: Քարտեզի նվազագույն բարձրությունը կարող է տարբերվել սահմանված արժեքից՝ կապված քարտեզի ներքին բովանդակության կարիքների հետ:

en: Missing required GPX data
hy: Պահանջվող GPX տվյալները բացակայում են

en: Mobile
hy: Բջջային

en: Mobile size
hy: Բջջային չափս

en: Mobile width breakpoint
hy: Շարժական լայնության ընդմիջման կետ

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Move backward
hy: Շարժվել հետընթաց

en: Move forward
hy: Շարժվել առաջ

en: Multiselect
hy: Բազմակի ընտրություն

en: Name Help
hy: Անունը Օգնություն

en: Name Label
hy: Անվան պիտակ

en: Name of sender displayed in received email.
hy: Ստացված էլ.փոստում ցուցադրված ուղարկողի անունը:

en: Name of settings tab on Item Edit page.
hy: Պարամետրերի ներդիրի անվանումը Նյութերի խմբագրման էջում:

en: New Category Name
hy: Նոր կատեգորիայի անվանումը

en: New Item
hy: Նոր Նյութ

en: New Location Name
hy: Նոր վայրի անունը

en: Newer reviews
hy: Ավելի նոր ակնարկներ

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Night
hy: Գիշեր

en: No Items found
hy: Նյութեր չեն գտնվել

en: No Items found in Trash
hy: Աղբարկղում որևէ ապրանք չի գտնվել

en: No border
hy: Ոչ մի սահման

en: No borders
hy: Սահմաններ չկան

en: No lines
hy: Ոչ մի տող

en: No posts found
hy: Գրառումներ չեն գտնվել

en: No repeat
hy: Ոչ մի կրկնություն

en: No results found.
hy: Ոչ մի արդյունք չի գտնվել.

en: No shadow
hy: Ոչ մի ստվեր

en: No special pages found.
hy: Հատուկ էջեր չեն գտնվել:

en: No users found
hy: Ոչ մի օգտվող չի գտնվել

en: Non-membership visitors
hy: Անդամություն չունեցող այցելուներ

en: None
hy: Ոչ ոք

en: Note
hy: Նշում

en: Notification messages
hy: Ծանուցման հաղորդագրություններ

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
hy: Ծանուցում, երբ ապրանքն արդեն հայցված է: Թողեք դատարկ՝ ծանուցումը թաքցնելու համար:

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
hy: Ծանուցում, երբ տարրը սպասվում է ադմինիստրատորի կողմից մոդերացիայի: Թողեք դատարկ՝ ծանուցումը թաքցնելու համար:

en: Notifications
hy: Ծանուցումներ

en: Number
hy: Թիվ

en: Number of items
hy: Նյութերի քանակը

en: OK
hy: լավ

en: Older reviews
hy: Ավելի հին ակնարկներ

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
hy: Մեկ միտք «%1$s»-ի վերաբերյալ

en: Only featured
hy: Միայն ցուցադրված

en: Only featured items
hy: Միայն ցուցադրված իրեր

en: Only parent categories
hy: Միայն ծնողական կատեգորիաներ

en: Only parent locations
hy: Միայն ծնողների գտնվելու վայրը

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hy: Վա՜յ Այդ էջը հնարավոր չէ գտնել:

en: Open image in popup
hy: Բացեք պատկերը թռուցիկ պատուհանում

en: Opened by default
hy: Լռելյայն բացված է

en: Opening Hours
hy: Բացման ժամեր

en: Opening hours
hy: Բացման ժամերը

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Order Options
hy: Պատվերի ընտրանքներ

en: Order by
hy: Պատվիրել ըստ

en: Order number
hy: Պատվերի ՀԱՄԱՐ

en: Organizer:
hy: Կազմակերպիչ:

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Page template
hy: Էջի ձևանմուշ

en: Parent Category
hy: Ծնողի կատեգորիա

en: Parent Category:
hy: Ծնողի կատեգորիա:

en: Parent Location
hy: Ծնողի գտնվելու վայրը

en: Parent Location:
hy: Ծնողի գտնվելու վայրը.

en: Pending
hy: Սպասվում է

en: Performance Settings
hy: Կատարման կարգավորումներ

en: Plugin Activation
hy: Plugin-ի ակտիվացում

en: Position unavailable
hy: Դիրքն անհասանելի է

en: Post Options
hy: Գրառման ընտրանքներ

en: Post has not selected any term.
hy: Գրառումը որևէ տերմին չի ընտրել:

en: Posts Author Page
hy: Գրառումներ Հեղինակ Էջ

en: Posts Category Page
hy: Գրառումների կատեգորիայի էջ

en: Posts Date Page
hy: Գրառումների ամսաթվի էջ

en: Posts Search Form
hy: Գրառումների որոնման ձև

en: Posts Search Results
hy: Գրառումների որոնման արդյունքները

en: Posts Tag Page
hy: Գրառումներ Tag էջը

en: Posts navigation
hy: Գրառումների նավարկություն

en: Posts number color
hy: Գրառումների համարի գույնը

en: Previous
hy: Նախորդ

en: Proportional image height
hy: Պատկերի համաչափ բարձրություն

en: Radial gradient
hy: Ճառագայթային գրադիենտ

en: Random
hy: Պատահական

en: Rating
hy: Վարկանիշ

en: Rating stars color
hy: Գնահատական աստղերի գույնը

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
hy: Վերջերս ակտիվացված թեման համատեղելի չէ %s հավելվածի հետ, հետևաբար փլագինը ապաակտիվացված է:

en: Recommended map height
hy: Քարտեզի առաջարկվող բարձրությունը

en: Reference Item Post
hy: Տեղեկանք նյութի գրառում

en: Remove GPX track
hy: Հեռացնել GPX հետքը

en: Remove Image
hy: Հեռացնել պատկերը

en: Repeat
hy: Կրկնել

en: Repeat horizontally
hy: Կրկնել հորիզոնական

en: Repeat vertically
hy: Կրկնել ուղղահայաց

en: Respond to review
hy: Պատասխանել վերանայմանը

en: Responsive options applied under screen width
hy: Էկրանի լայնության տակ կիրառվող արձագանքող ընտրանքներ

en: Restart migration
hy: Վերագործարկեք միգրացիան

en: Results include at least one of selected filters.
hy: Արդյունքները ներառում են ընտրված զտիչներից առնվազն մեկը:

en: Results must include all selected filters.
hy: Արդյունքները պետք է ներառեն բոլոր ընտրված զտիչները:

en: Retro
hy: Ռետրո

en: Reviews
hy: Կարծիքներ

en: Right
hy: Ճիշտ

en: Saturday
hy: շաբաթ օրը

en: Save Settings
hy: Պահպանեք կարգավորումները

en: Scroll
hy: Ոլորել

en: Search
hy: Որոնել

en: Search Categories
hy: Որոնել կատեգորիաներ

en: Search Items
hy: Որոնել իրեր

en: Search Locations
hy: Որոնել վայրեր

en: Search Special ages
hy: Որոնել Հատուկ տարիք

en: Search by geolocation
hy: Որոնում ըստ աշխարհագրական դիրքի

en: Search for authors
hy: Հեղինակների որոնում

en: Search for posts
hy: Փնտրեք գրառումներ

en: Search for reference item post
hy: Որոնել տեղեկատու նյութի գրառում

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
hy: Որոնման ձևը քարտեզի ներսում ցուցադրվում է էկրանի լայնությամբ ավելի մեծ, քան

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
hy: Որոնման ձև, որը թույլ է տալիս այցելուներին որոնել ցանկի տարրերն ըստ հիմնաբառի, կատեգորիայի կամ գտնվելու վայրի:

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
hy: Որոնման ձև, որը թույլ է տալիս այցելուներին որոնել հաղորդագրությունները ըստ հիմնաբառի, կատեգորիայի կամ գտնվելու վայրի:

en: Search keyword
hy: Որոնել հիմնաբառ

en: Search results for:
hy: Որոնման արդյունքներ՝

en: Secret Key
hy: Գաղտնի բանալի

en: Select
hy: Ընտրեք

en: Select Category
hy: Ընտրեք Կատեգորիա

en: Select Image
hy: Ընտրեք Պատկեր

en: Select Location
hy: Ընտրեք Տեղադրություն

en: Select alignment
hy: Ընտրեք հավասարեցում

en: Select an Item
hy: Ընտրեք տարր

en: Select featured category
hy: Ընտրեք ներկայացված կատեգորիա

en: Select image
hy: Ընտրեք պատկեր

en: Select layout
hy: Ընտրեք դասավորությունը

en: Select position of unit displayed with number value.
hy: Ընտրեք միավորի դիրքը, որը ցուցադրվում է թվային արժեքով:

en: Select size
hy: Ընտրեք չափը

en: Select type input cannot use AND operator.
hy: Ընտրեք տեսակի մուտքագրումը չի կարող օգտագործել AND օպերատորը:

en: Select type of input field.
hy: Ընտրեք մուտքագրման դաշտի տեսակը:

en: Select your rating, please.
hy: Ընտրեք ձեր վարկանիշը, խնդրում եմ:

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
hy: Ընտրված կատեգորիան առաջնահերթություն կտրվի և կներկայացնի նյութի գրառումը քարտեզի վրա:

en: Selected post is no more published.
hy: Ընտրված գրառումն այլևս հրապարակված չէ:

en: Selected posts
hy: Ընտրված գրառումներ

en: Selected posts are no more published.
hy: Ընտրված գրառումներն այլևս չեն հրապարակվում:

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
hy: Ընտրված տեղեկատու գրառումը կցուցարկվի բոլոր նմանատիպ գրառումներից առաջ:

en: Send Button Text
hy: Ուղարկել կոճակի տեքստ

en: Sender Email
hy: Ուղարկողի էլ

en: Sender Name
hy: Ուղարկողի անունը

en: Server Error Message
hy: Սերվերի սխալի հաղորդագրություն

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
hy: Սերվերը սխալ է հանդիպել: Եթե խնդիրը չվերանա, դիմեք կայքի ադմինիստրատորին, խնդրում ենք:

en: Settings Saved
hy: Կարգավորումները պահված են

en: Shadow
hy: Ստվեր

en: Shadow color
hy: Ստվերային գույն

en: Shadow settings
hy: Ստվերային կարգավորումներ

en: Show Category description
hy: Ցույց տալ կատեգորիայի նկարագրությունը

en: Show Category icon
hy: Ցույց տալ կատեգորիայի պատկերակը

en: Show Email Address
hy: Ցույց տալ էլփոստի հասցեն

en: Show Location description
hy: Ցույց տալ Տեղադրության նկարագրությունը

en: Show Location icon
hy: Ցույց տալ Տեղադրության պատկերակը

en: Show Opening Hours
hy: Ցույց տալ բացման ժամերը

en: Show Streetview
hy: Ցույց տալ Streetview-ը

en: Show address
hy: Ցույց տալ հասցեն

en: Show advanced filters
hy: Ցույց տալ առաջադեմ զտիչներ

en: Show author image
hy: Ցույց տալ հեղինակի պատկերը

en: Show biographical info
hy: Ցույց տալ կենսագրական տվյալները

en: Show categories
hy: Ցույց տալ կատեգորիաները

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
hy: Ցույց տալ կոնտակտային ձևը էջի վրա, որը նամակ է ուղարկում սահմանված էլ. հասցեին

en: Show cover image
hy: Ցույց տալ շապիկի պատկերը

en: Show data
hy: Ցույց տալ տվյալները

en: Show date
hy: Ցույց տալ ամսաթիվը

en: Show description
hy: Ցույց տալ նկարագրությունը

en: Show empty map
hy: Ցույց տալ դատարկ քարտեզը

en: Show featured image
hy: Ցույց տալ ցուցադրված պատկերը

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
hy: Ցուցադրել ցանկի վերևի մասում ներկայացված տարրերը մյուս բոլոր գրառումներից առաջ:

en: Show filters group title
hy: Ցույց տալ զտիչների խմբի անվանումը

en: Show link
hy: Ցույց տալ հղումը

en: Show link label input
hy: Ցույց տալ հղման պիտակի մուտքագրումը

en: Show locations
hy: Ցույց տալ վայրերը

en: Show more
hy: Ցույց տալ ավելին

en: Show navigation arrows
hy: Ցույց տալ նավիգացիոն սլաքները

en: Show on map
hy: Ցույց տալ քարտեզի վրա

en: Show only categories marked as featured.
hy: Ցուցադրել միայն որպես ցուցադրված կատեգորիաներ:

en: Show only featured category
hy: Ցույց տալ միայն ներկայացված կատեգորիան

en: Show only locations marked as featured.
hy: Ցույց տալ միայն այն վայրերը, որոնք նշված են որպես ցուցադրված:

en: Show pagination bullets
hy: Ցույց տալ էջադրման պարբերակներ

en: Show posts number
hy: Ցույց տալ գրառումների համարը

en: Show price
hy: Ցույց տալ գինը

en: Show rating
hy: Ցույց տալ վարկանիշը

en: Show reference Item Post
hy: Ցույց տալ տեղեկանք նյութի գրառումը

en: Show selected filters
hy: Ցույց տալ ընտրված զտիչները

en: Show selected inputs
hy: Ցույց տալ ընտրված մուտքերը

en: Show similar posts from the same:
hy: Ցույց տալ նմանատիպ գրառումները նույնից.

en: Show submit filter button
hy: Ցույց տալ ուղարկել ֆիլտրի կոճակը

en: Show subtitle
hy: Ցույց տալ ենթավերնագիրը

en: Show track endpoint markers on
hy: Ցույց տալ հետագծերի վերջնակետի նշիչները միացված

en: Show web
hy: Ցույց տալ համացանցը

en: Silver
hy: Արծաթե

en: Simple layout
hy: Պարզ դասավորություն

en: Site Key
hy: Կայքի բանալի

en: Site logo
hy: Կայքի լոգոն

en: Skip number of posts from start
hy: Սկզբից բաց թողեք գրառումների քանակը

en: Small
hy: Փոքր

en: Small button
hy: Փոքր կոճակ

en: Small size
hy: Փոքր չափս

en: Solid color
hy: Հոծ գույն

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
hy: Հատուկ էջ

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
hy: Հատուկ էջեր

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
hy: Հատուկ էջեր

en: Special page updated.
hy: Հատուկ էջը թարմացվել է:

en: Special pages list
hy: Հատուկ էջերի ցանկ

en: Special pages list navigation
hy: Հատուկ էջերի ցանկի նավարկություն

en: Spread radius
hy: Տարածման շառավիղ

en: Start and end of track
hy: Երթի սկիզբ և ավարտ

en: Step
hy: Քայլ

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
hy: Streetview-ը հասանելի է միայն այն դեպքում, եթե Google API ստեղնը միացված է

en: Style
hy: Ոճ

en: Style JSON
hy: JSON ոճ

en: Subject
hy: Առարկա

en: Subject Help
hy: Առարկայի օգնություն

en: Subject Label
hy: Թեմայի պիտակ

en: Subject for the email notification
hy: Էլփոստի ծանուցման թեմա

en: Submit Label
hy: Ներկայացրեք պիտակը

en: Submit distance button label
hy: Ներկայացրեք հեռավորության կոճակի պիտակը

en: Submit filters button label
hy: Ներկայացրեք զտիչների կոճակի պիտակը

en: Submit reply
hy: Ներկայացրեք պատասխանը

en: Submit review
hy: Ներկայացրեք վերանայում

en: Subscriptions
hy: Բաժանորդագրություններ

en: Subtitle
hy: Ենթագրեր

en: Success Message
hy: Հաջողության հաղորդագրություն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Table style
hy: Սեղանի ոճը

en: Tag archives:
hy: Պիտակների արխիվներ.

en: Telephone
hy: Հեռախոս

en: Terms & Conditions label
hy: Պայմաններ և դրույթներ պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Text color
hy: Տեքստի գույնը

en: Text displayed in the form when user is logged in
hy: Տեքստը ցուցադրվում է ձևի մեջ, երբ օգտվողը մուտք է գործել

en: Text displayed instead of full website url
hy: Տեքստը ցուցադրվում է ամբողջական կայքի url-ի փոխարեն

en: Text displayed on Send Button.
hy: Ուղարկել կոճակի վրա ցուցադրվող տեքստը:

en: Text displayed on empty map
hy: Տեքստը ցուցադրվում է դատարկ քարտեզի վրա

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
hy: Պայմանների և դրույթների համար նախատեսված տեքստի մուտքագրում: Դատարկ թողեք՝ վանդակն անջատելու համար:

en: Text layout
hy: Տեքստի դասավորություն

en: Text link
hy: Տեքստային հղում

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
hy: Էլփոստի հաղորդագրության տեքստը: Հասանելի են փոփոխականները՝ {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
hy: %s հավելվածը չհաջողվեց ակտիվացնել: Այն համատեղելի չէ ընթացիկ ակտիվ թեմայի հետ:

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
hy: Նյութերի առավելագույն քանակը, որոնք կարող են հրապարակել այս բաժանորդագրությամբ հաճախորդները (Դատարկ թողեք անսահմանափակ թվով ապրանքների համար):

en: Theme
hy: Թեմա

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
hy: Հասանելի բաժանորդագրություններ չկան: Ավելացրեք մի քանիսը, խնդրում եմ:

en: There are no filters to show.
hy: Ցուցադրելու զտիչներ չկան:

en: There are no inputs to show.
hy: Ցուցադրելու մուտքեր չկան:

en: There are no selected inputs to show.
hy: Ցույց տալու համար ընտրված մուտքեր չկան:

en: Thick border
hy: Հաստ եզրագիծ

en: Thick borders
hy: Հաստ սահմաններ

en: Thin border
hy: Բարակ եզրագիծ

en: Thin borders
hy: Բարակ սահմաններ

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
hy: Այս հատկությունը ավելացնում է Հայցադիմումների ցուցակման գործառույթը Ցուցակման տարրերի համար

en: This product is a Citadela Subscription.
hy: Այս ապրանքը Citadela-ի բաժանորդագրություն է:

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
hy: Այս կարգավորումը հնարավորություն կտա խմբագրել Նյութերի հաղորդագրությունները՝ օգտագործելով Gutenberg խմբագրիչը: Այս հատկությունը թույլ կտա ձեզ ավելի մեծ վարչարարության ճկունություն ունենալ: Խնդրում ենք զգույշ եղեք, թե որ բլոկները կներառեք ապրանքի մանրամասների մեջ, քանի որ ամեն ինչ կտեղադրվի «Նյութի բովանդակություն» բլոկում՝ Item Detail Special էջում:

en: Thumbnail
hy: Մանրապատկեր

en: Thursday
hy: հինգշաբթի

en: Time in seconds
hy: Ժամանակը վայրկյաններով

en: Title
hy: Կոչում

en: Title color
hy: Վերնագրի գույնը

en: Titles color
hy: Վերնագրերի գույնը

en: Top
hy: Գագաթ

en: Top left
hy: Վերևի ձախ կողմում

en: Top right
hy: Վերևի աջ

en: Track color
hy: Հետքի գույնը

en: Track endpoints color
hy: Հետևեք վերջնակետերի գույնին

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
hy: Հետքերը թաքնված են և փոխարինվում են քարտեզի ցուցիչով՝ ըստ խոշորացման մակարդակի:

en: Tuesday
hy: երեքշաբթի

en: Turn on Claim Listing feature
hy: Միացրեք պահանջների ցուցակման գործառույթը

en: Turn on Item Extension features
hy: Միացրեք Item Extension-ի գործառույթները

en: Turn on Item Reviews for listing items
hy: Միացրեք ապրանքների ակնարկները՝ ապրանքների ցուցակման համար

en: Type for search...
hy: Մուտքագրեք որոնման համար...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
hy: Չնշված մեկ վանդակը չի ցուցադրվի:

en: Unclaimed
hy: Չպահանջված

en: Under image
hy: Պատկերի տակ

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
hy: Եզակի նույնացուցիչ նոր մուտքագրման դաշտի համար: Օգտագործեք մեկ բառ, առանց բացատների: Ընդգծումները և գծիկները թույլատրվում են:

en: Unit of number
hy: Թվի միավոր

en: Unit position
hy: Միավորի դիրքը

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
hy: Ցուցակման ունիվերսալ հնարավորություններ ցանկացած կայքի համար

en: Update Category
hy: Թարմացնել կատեգորիան

en: Update Location
hy: Թարմացրեք տեղադրությունը

en: Upload file
hy: Ներբեռնել ֆայլ

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
hy: Վերբեռնված ֆայլը չի ներառում GPX հետագծերի պահանջվող տվյալները:

en: Uploaded file has not valid XML format.
hy: Վերբեռնված ֆայլը վավեր XML ձևաչափ չունի:

en: Uploading&#8230;
hy: Վերբեռնվում է…

en: Url
hy: URL

en: Use Contact Form
hy: Օգտագործեք կոնտակտային ձևը

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
hy: Օգտագործեք Easy Admin միջերեսը ձեր բաժանորդների համար

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
hy: Օգտագործեք Gutenberg խմբագրիչը ցուցակագրման տարրերի բովանդակության համար

en: Use carousel
hy: Օգտագործեք կարուսել

en: Use correct full website url
hy: Օգտագործեք ճիշտ ամբողջական կայքի url-ը

en: Use geolocation search
hy: Օգտագործեք աշխարհագրական որոնում

en: Use in search filter
hy: Օգտագործեք որոնման ֆիլտրում

en: Use responsive options
hy: Օգտագործեք արձագանքող տարբերակներ

en: Use valid email address, please.
hy: Խնդրում ենք օգտագործել վավեր էլփոստի հասցե:

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
hy: Օգտակար է լրացուցիչ օգնության տեքստ կամ GDPR տեքստ ցուցադրելու համար յուրաքանչյուր մուտքագրման ձևի մեջ:

en: User ID
hy: օգտագործողի այ - Դի

en: User additional options
hy: Օգտագործողի լրացուցիչ ընտրանքներ

en: User denied geolocation
hy: Օգտատերը մերժել է աշխարհագրական դիրքը

en: User email
hy: Օգտագործողի էլ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: User posts count
hy: Օգտատիրոջ գրառումները հաշվում են

en: User registration date
hy: Օգտագործողի գրանցման ամսաթիվը

en: Username Label
hy: Օգտվողի անունը պիտակ

en: Users with active membership
hy: Ակտիվ անդամություն ունեցող օգտատերեր

en: Validation Error Message
hy: Վավերացման սխալի հաղորդագրություն

en: Value color
hy: Արժեքի գույն

en: Vertical offset
hy: Ուղղահայաց օֆսեթ

en: View Category
hy: Դիտել կատեգորիան

en: View Item
hy: Դիտել Նյութը

en: View Location
hy: Դիտել գտնվելու վայրը

en: View Site
hy: Դիտել կայքը

en: View more
hy: Դիտել ավելին

en: View posts
hy: Դիտել գրառումները

en: View posts label
hy: Դիտեք գրառումների պիտակը

en: View track on the map
hy: Դիտեք ուղին քարտեզի վրա

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
hy: Խորհուրդ ենք տալիս SEO-ի նպատակներով օգտագործել ժամը 24:00-ի ձևաչափը և բավարարել Google-ի կառուցվածքային տվյալների պահանջները: Օգտագործեք ժամը 08:00-15:00:

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
hy: Մենք ապաակտիվացրել ենք Citadela Directory Lite հավելվածը: Այժմ կարող եք ակտիվացնել և վայելել plugin-ի ամբողջական տարբերակը:

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
hy: Մենք նկատել ենք, որ WooCommerce Subscriptions plugin-ն ակտիվ է, Citadela Listing հավելվածի բաժանորդագրությունների ֆունկցիոնալությունը հասանելի է:

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
hy: Մենք նկատեցինք, որ դուք գործարկում եք PHP-ի հնացած տարբերակը, որն այլևս չի աջակցվում, հետևաբար <em>փլագինը ապաակտիվացված է</em> : Համոզվեք, որ ձեր կայքը արագ և անվտանգ է՝ <a href='%1$s'>թարմացնելով PHP-ն վերջին տարբերակին</a> : %2$s-ի նվազագույն պահանջը <strong>PHP 5.6.20</strong> է:

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
hy: Մենք նկատել ենք, որ դուք աշխատում եք WordPress-ի հնացած տարբերակով, հետևաբար <em>հավելվածն ապաակտիվացվել է</em> : Համոզվեք, որ ձեր կայքը ապահով է և արդիական՝ <a href='%1$s'>թարմացնելով WordPress-ը վերջին տարբերակին</a> : %2$s-ի նվազագույն պահանջը <strong>WordPress 5.2</strong> -ն է:

en: Web
hy: Վեբ

en: Website Link
hy: Կայքի հղում

en: Website Link Label
hy: Կայքի հղման պիտակ

en: Website link rel attribute
hy: Կայքի հղումը rel հատկանիշ

en: Wednesday
hy: չորեքշաբթի

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
hy: Նյութերի կատեգորիաների էջերում ցուցադրվող վիջեթներ:

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
hy: Նյութերի տեղադրությունների էջերում ցուցադրվող վիջեթներ:

en: Widgets displayed on Item posts pages.
hy: Նյութերի գրառումների էջերում ցուցադրվող վիջեթներ:

en: Will be listed all available similar items.
hy: Կցուցադրվեն բոլոր առկա նմանատիպ իրերը:

en: With background
hy: Հետին պլանով

en: With search form
hy: Որոնման ձևով

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
hy: URL-ով հասանելի կլինի լրացուցիչ մուտքագրում՝ պարզ հղման փոխարեն ցուցադրվող տեքստը տեղադրելու համար:

en: WooCommerce subscriptions
hy: WooCommerce բաժանորդագրություններ

en: Works when block is the only block in a column.
hy: Աշխատում է, երբ բլոկը սյունակի միակ բլոկն է:

en: You do not have permission to upload files.
hy: Դուք ֆայլեր վերբեռնելու թույլտվություն չունեք:

en: You must be logged in to post a review.
hy: Կարծիք փակցնելու համար դուք պետք է մուտք գործեք:

en: Your rating
hy: Ձեր վարկանիշը

en: Your reply to review
hy: Ձեր պատասխանը վերանայմանը

en: Your review
hy: Ձեր կարծիքը

en: blue : Blue color
hy: կապույտ: Կապույտ գույն

en: default image size
hy: կանխադրված պատկերի չափը

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
hy: կամ

en: post | posts
hy[0]: գրառում

en: red : Red color
hy: կարմիր: Կարմիր գույն
