Citadela Listing 5.7.15 - en to hr translation catalogue (809 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: %1$s recenzija za “%2$s”

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
hr: %s je završio migraciju. Sve stavke, kategorije i lokacije iz vaše prethodne teme direktorija AIT sada su dostupne za korištenje s dodatkom Citadela Listing.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
hr: %s automatski migrira sve stavke, kategorije i lokacije iz vaše prethodne teme direktorija AIT u pozadini. Proces migracije može potrajati nekoliko minuta. Obavijestit ćemo vas kada se migracija završi. Možete nastaviti koristiti WordPress kao i obično.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
hr: Nekompatibilnost dodatka %s i PHP-a

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
hr: Nekompatibilnost dodatka %s i WordPress-a

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
hr: Nekompatibilnost dodatka %s

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
hr: Dodatak %s je aktivan

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
hr[0]: %s recenzija

en: 404 Page
hr: 404 Stranica

en: API Key
hr: API ključ

en: Actions:
hr: Radnje:

[ctx: Item]
en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add New Category
hr: Dodajte novu kategoriju

en: Add New Item
hr: Dodaj novu stavku

en: Add New Location
hr: Dodaj novu lokaciju

en: Add images to gallery
hr: Dodajte slike u galeriju

en: Address
hr: Adresa

en: Address and Location
hr: Adresa i lokacija

en: Address and location
hr: Adresa i lokacija

en: Advanced Filters block displayed within search form
hr: Blok naprednih filtara prikazan je unutar obrasca za pretraživanje

en: Advanced Header Design
hr: Napredni dizajn zaglavlja

en: Advanced header
hr: Napredno zaglavlje

en: Align Center
hr: Poravnajte središte

en: Align Justify
hr: Poravnaj Justify

en: Align Left
hr: Poravnajte lijevo

en: Align Right
hr: Poravnajte desno

en: Align Text Center
hr: Poravnaj centar teksta

en: Align Text Justify
hr: Poravnaj tekst Poravnaj

en: Align Text Left
hr: Poravnaj tekst lijevo

en: Align Text Right
hr: Poravnaj tekst udesno

en: Alignment
hr: Poravnanje

en: All
hr: svi

en: All Categories
hr: sve kategorije

en: All Items
hr: Svi predmeti

en: All Locations
hr: Sve lokacije

en: All Special Pages
hr: Sve posebne stranice

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
hr: Sve automatski migrirane stavke, kategorije i lokacije su izbrisane iz vaše baze podataka. Počeo je novi proces migracije.

en: All filters
hr: Svi filteri

en: All inputs
hr: Svi ulazi

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da upravlja komentarima za artikle Citadela.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da upravlja recenzijama za Citadela artikle.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi kategorije za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da odredi lokacije za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi istaknutu kategoriju za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi GPX datoteku praćenja za stavke Citadela.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi opcije proširenja artikla za Citadela artikle.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi adresu i lokaciju za Citadela artikle.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi kontakt za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi sadržaj za Citadela artikle.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi izvadak za stavke Citadela.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi istaknutu sliku za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi opće opcije za Citadela artikle.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi galeriju slika za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da odredi radno vrijeme za artikle Citadela.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
hr: Dopustite kupcu da postavi atribute stranice za stavke Citadela.

en: Already claimed
hr: Već tvrdio

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
hr: Već otvorena objava predmeta koristit će se kao referentna objava.

en: Any active subscription
hr: Bilo koja aktivna pretplata

en: Appearance
hr: Izgled

en: Approve
hr: Odobriti

en: Approve claim
hr: Odobri zahtjev

en: Approved
hr: Odobreno

en: Archives:
hr: Arhiva:

en: Are you sure you want to decline this claim?
hr: Jeste li sigurni da želite odbiti ovu tvrdnju?

en: Ascending
hr: Uzlazni

en: Attributes
hr: Atributi

en: Author Details
hr: Pojedinosti o autoru

en: Author archives:
hr: Arhiva autora:

en: Author biographical info
hr: Biografski podaci autora

en: Author name
hr: Ime autora

en: Authors to display
hr: Autori za prikaz

en: Automatic Listing Map
hr: Automatska karta popisa

en: Automatic Listing Map (for posts)
hr: Automatska karta popisa (za postove)

en: Automatic height
hr: Automatska visina

en: Autoplay
hr: Auto Play

en: Background
hr: Pozadina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Background image
hr: Pozadinska slika

en: Background on collapsed form
hr: Pozadina na sažetom obrascu

en: Background settings
hr: Postavke pozadine

en: Background type
hr: Vrsta pozadine

en: Blur background
hr: Zamutiti pozadinu

en: Blur radius
hr: Radijus zamućenja

en: Border around filter group
hr: Obrub oko grupe filtera

en: Border around heading
hr: Obrub oko naslova

en: Border color
hr: Boja obruba

en: Border radius
hr: Granični radijus

en: Border settings
hr: Postavke obruba

en: Border style
hr: Border stil

en: Border width
hr: Širina obruba

en: Borders color
hr: Boja granica

en: Borders width
hr: Širina obruba

en: Bottom
hr: Dno

en: Bottom left
hr: Dolje lijevo

en: Bottom right
hr: Dolje desno

en: Box layout
hr: Izgled kutije

en: Box width
hr: Širina kutije

en: Button background color
hr: Boja pozadine gumba

en: Button border radius
hr: Radijus obruba gumba

en: Button color
hr: Boja gumba

en: Button settings
hr: Postavke gumba

en: Button style
hr: Stil gumba

en: Button text color
hr: Boja teksta gumba

en: Buttons
hr: Gumbi

en: Cancel
hr: Otkazati

en: Captcha check failed!
hr: Captcha provjera nije uspjela!

en: Caption text
hr: Tekst natpisa

en: Carousel Options
hr: Opcije vrtuljka

en: Carousel autoplay enabled
hr: Omogućena je automatska reprodukcija vrtuljka

en: Carousel decoration color
hr: Boja ukrasa vrtuljka

en: Carousel loop mode enabled
hr: Omogućen je način rada vrtuljka

en: Categories
hr: Kategorije

en: Category
hr: Kategorija

en: Category Details
hr: Pojedinosti o kategoriji

en: Category archives:
hr: Arhiva kategorija:

en: Category color
hr: Boja kategorije

en: Category decoration color
hr: Kategorija boja ukrasa

en: Category icon
hr: Ikona kategorije

en: Center
hr: Centar

en: Center left
hr: Centar lijevo

en: Center right
hr: Centar desno

en: Change GPX track
hr: Promjena GPX staze

en: Checkbox
hr: Potvrdni okvir

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
hr: Izbori za odabranu vrstu unosa. Umetnite jedan odabir po retku, podijelite spremljenu ulaznu vrijednost i tekst prikazan u unosu pomoću dvotočke.

en: Choose option
hr: Odaberite opciju

en: Citadela - Special Pages
hr: Citadela - Posebne stranice

en: Citadela Item Page Layout
hr: Izgled stranice predmeta Citadela

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
hr: Popis Citadele

en: Citadela Listing > Item Extension
hr: Popis Citadele &gt; Proširenje artikla

en: Citadela Posts Blocks
hr: Citadela Posts Blokovi

en: Citadela Special Pages
hr: Posebne stranice Citadele

en: Citadela Subscription
hr: Pretplata na Citadela

en: Claim Listing
hr: Upis potraživanja

en: Claim Listing Request
hr: Zahtjev za unos potraživanja

en: Claim as:
hr: Zahtjev kao:

en: Claim listing has been approved
hr: Popis zahtjeva je odobren

en: Claim listing has been declined
hr: Popis zahtjeva je odbijen

en: Claim status
hr: Status zahtjeva

en: Claimed by
hr: Položio pravo

en: Clear
hr: Čisto

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
hr: Klikom na donji gumb ponovno će pokrenuti proces migracije. Sve automatski premještene stavke, kategorije i lokacije bit će izbrisane. Sve ručno izrađene stavke, kategorije i lokacije neće biti izbrisane. Proces migracije će početi automatski nakon toga.

en: Closed on mobile
hr: Zatvoreno na mobitelu

en: Cluster radius in px
hr: Polumjer klastera u px

en: Clusters are disabled.
hr: Klasteri su onemogućeni.

en: Collapsible filters section.
hr: Sklopivi odjeljak filtera.

en: Comments
hr: Komentari

en: Contact
hr: Kontakt

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content visible for:
hr: Sadržaj vidljiv za:

en: Copy and paste the JSON from this website:
hr: Kopirajte i zalijepite JSON s ove web stranice:

en: Couldn't find location, try different address.
hr: Nije moguće pronaći lokaciju, pokušajte s drugom adresom.

en: Cover
hr: Pokriti

en: Cover column height
hr: Visina stupca pokrova

en: Cover image
hr: Naslovna slika

en: Current block view
hr: Trenutni prikaz bloka

en: Custom
hr: Prilagođen

en: Custom Height Settings
hr: Prilagođene postavke visine

en: Custom inputs
hr: Prilagođeni ulazi

en: Custom shadow
hr: Prilagođena sjena

en: Customized options for mobile screen width.
hr: Prilagođene opcije za širinu mobilnog zaslona.

en: Dark
hr: Tamno

en: Data migration
hr: Migracija podataka

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
hr: Podaci ulaza bez vrijednosti neće biti prikazani.

en: Date
hr: Datum

en: Date archives:
hr: Arhiva datuma:

en: Date color
hr: Boja datuma

en: Decide if email address is visible for visitors
hr: Odlučite je li adresa e-pošte vidljiva posjetiteljima

en: Decline
hr: Odbiti

en: Decline claim
hr: Odbijte zahtjev

en: Decoration color
hr: Boja dekoracije

en: Default
hr: Zadano

en: Default Layout Options
hr: Zadane opcije izgleda

en: Default Search Results
hr: Zadani rezultati pretraživanja

en: Default Search Results Page
hr: Zadana stranica s rezultatima pretraživanja

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
hr: Zadani tekst odabira, prikazan kao prva opcija u odabiru.

en: Default shadow
hr: Zadana sjena

en: Default size
hr: Zadana veličina

en: Delay between slides
hr: Odgoda između slajdova

en: Descending
hr: Silazni

en: Description
hr: Opis

en: Description text that appear on edit page with new input.
hr: Tekst opisa koji se pojavljuje na stranici za uređivanje s novim unosom.

en: Design Options
hr: Mogućnosti dizajna

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Desktop size
hr: Veličina radne površine

en: Disable filters button label
hr: Onemogući oznaku gumba filtera

en: Disable geolocation button label
hr: Onemogući oznaku gumba za geolokaciju

en: Display name
hr: Ime za prikaz

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
hr: Prikazane su najbliže stavke prema njihovim GPS koordinatama.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
hr: Prikazat će se postovi slični odabranim referentnim artiklima.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
hr: Prikazuje adresu, telefonski broj i druge kontakt podatke određene stavke na popisu.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
hr: Prikazuje gumb koji otvara navigaciju Google karata do lokacije posta.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
hr: Prikazuje gumb za preuzimanje GPX datoteke dodijeljene stavci.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
hr: Prikazuje kontakt obrazac koji šalje e-poštu izravno na adresu e-pošte određene stavke na popisu.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
hr: Prikazuje sadržaj samo za korisnike s aktivnim članstvom ili samo za posjetitelje bez članstva.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
hr: Prikazuje sadržaj napisan u vizualnom uređivaču određene stavke na popisu.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
hr: Prikazuje galeriju slika dodijeljenih Objavi artikla.

en: Displays information about author on author archive page.
hr: Prikazuje podatke o autoru na stranici arhive autora.

en: Displays information about selected authors.
hr: Prikazuje podatke o odabranim autorima.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
hr: Prikazuje informacije s ulaza proširenja stavke dodijeljenih stavci.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
hr: Prikazuje kategorije popisa na temelju određenog filtra. Može prikazati roditeljske kategorije ili potkategorije iz određene kategorije.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
hr: Prikazuje stavke popisa na temelju trenutne stranice kategorije/lokacije ili rezultata iz obrasca za pretraživanje.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
hr: Prikazuje stavke popisa na temelju filtara. Na primjer, samo stavke iz određene kategorije, lokacije ili istaknute stavke.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
hr: Prikazuje stavke popisa na karti na temelju filtara. Na primjer, samo stavke iz određene kategorije, lokacije ili istaknute stavke.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
hr: Prikazuje stavke popisa slične postu odabrane referentne stavke.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
hr: Prikazuje lokacije na popisu na temelju određenog filtra. Može prikazati roditeljske lokacije ili podlokacije s određene lokacije.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
hr: Prikazuje popis potkategorija na temelju stranice trenutne kategorije.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
hr: Prikazuje podlokacije popisa na temelju stranice trenutne kategorije.

en: Displays main item image of specific listing item.
hr: Prikazuje glavnu sliku određene stavke na popisu.

en: Displays opening hours of specific listing item.
hr: Prikazuje radno vrijeme određene stavke na popisu.

en: Displays posts based on current results from search form.
hr: Prikazuje postove na temelju trenutnih rezultata iz obrasca za pretraživanje.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
hr: Prikazuje postove na temelju trenutnih rezultata na zadanoj stranici rezultata pretraživanja WordPressa.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
hr: Prikazuje objave na karti na temelju filtara. Na primjer, postovi samo iz određene kategorije ili lokacije.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
hr: Automatski prikazuje relevantne stavke popisa na temelju trenutne stranice. Na primjer, rezultati pretraživanja ili lokacija pojedinosti o artiklu.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
hr: Automatski prikazuje relevantne postove na temelju trenutne stranice. Na primjer, rezultati pretraživanja ili lokacija pojedinosti objave.

en: Displays the button and the form for claim listing.
hr: Prikazuje gumb i obrazac za unos zahtjeva.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
hr: Prikazuje nadolazeće događaje određene stavke na popisu.

en: Distance
hr: Udaljenost

en: Distance option label
hr: Oznaka opcije udaljenosti

en: Distance unit
hr: Jedinica za udaljenost

en: Do not show
hr: Nemoj pokazati

en: Do not show endpoints
hr: Ne prikazuj krajnje točke

en: Do not use Item Detail special page settings
hr: Nemojte koristiti posebne postavke stranice Detalji stavke

en: Download GPX file
hr: Preuzmite GPX datoteku

en: Drop GPX file here
hr: Ispustite GPX datoteku ovdje

en: Dynamic track visibility
hr: Dinamička vidljivost staze

en: Easy Admin
hr: Lagani administrator

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
hr: Easy Admin nudi pojednostavljenu administraciju WordPressa bez ikakvih nepotrebnih ometanja.

en: Edit Category
hr: Uredi kategoriju

en: Edit Item
hr: Uredi stavku

en: Edit Location
hr: Uredi lokaciju

en: Edit Special Page
hr: Uredi posebnu stranicu

en: Email
hr: E-mail

en: Email Help
hr: Pomoć e-poštom

en: Email Label
hr: Oznaka e-pošte

en: Email Message
hr: Poruka e-pošte

en: Email settings
hr: Postavke e-pošte

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
hr: E-pošta koja se koristi kao pošiljatelj u e-pošti, provjerite odgovara li adresa e-pošte domeni vaše web stranice.

en: Empty map behavior
hr: Ponašanje prazne karte

en: Empty value to show all similar items.
hr: Prazna vrijednost za prikaz svih sličnih stavki.

en: Enable
hr: Omogućiti

en: Enable Gutenberg editor
hr: Omogući Gutenberg editor

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
hr: Omogućite i umetnite ulaze dostupne za filtere putem izbornika

en: Enable and insert inputs via menu
hr: Omogućite i umetnite ulaze putem izbornika

en: Enable bundled subscriptions
hr: Omogućite skupne pretplate

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
hr: Oznake krajnje točke prikazuju se na mjestu prve i krajnje točke prenesene GPX staze.

en: Event Details
hr: Detalji događaja

en: Event Image Options
hr: Opcije slike događaja

en: Every segment in track
hr: Svaki segment u stazi

en: Everything
hr: Sve

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
hr: Primjer umetnutih vrijednosti: %s

en: Excerpt
hr: Izvod

en: Feature is disabled
hr: Značajka je onemogućena

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Featured Category
hr: Istaknuta kategorija

en: Featured category
hr: Istaknuta kategorija

en: Featured image
hr: Istaknuta slika

en: Featured items first
hr: Najprije istaknuti artikli

en: Featured location
hr: Istaknuto mjesto

en: Fill all required fields, please.
hr: Ispunite sva obavezna polja, molim.

en: Filter
hr: filtar

en: Filter posts
hr: Filtrirajte postove

en: Filter special pages list
hr: Filtrirajte popis posebnih stranica

en: Filters
hr: Filtri

en: Filters Design
hr: Dizajn filtara

en: Filters background color
hr: Filtrira boju pozadine

en: Filters group name
hr: Filtrira naziv grupe

en: Filters settings
hr: Postavke filtera

en: Filters to specify results of displayed items.
hr: Filtri za određivanje rezultata prikazanih stavki.

en: Find address
hr: Pronađite adresu

en: Fix width
hr: Popravi širinu

en: Fixed
hr: Fiksno

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
hr: Za više detalja pogledajte %s.

en: Force box width to selected value.
hr: Forsiraj širinu okvira na odabranu vrijednost.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
hr: Forsiraj stil tablice za prikazane podatke, duže vrijednosti se ne premještaju ispod oznake.

en: Form
hr: Oblik

en: Form inside map breakpoint
hr: Obrazac unutar točke prijeloma karte

en: Form settings
hr: Postavke obrasca

en: Friday
hr: petak

en: Full horizontal
hr: Puna horizontala

en: Full vertical
hr: Potpuno okomito

en: Fullwidth page
hr: Stranica pune širine

en: GPX Track
hr: GPX staza

en: GPX Tracks
hr: GPX staze

en: GPX file successfully loaded!
hr: GPX datoteka je uspješno učitana!

en: GPX files
hr: GPX datoteke

en: Gallery Options
hr: Opcije galerije

en: General
hr: Općenito

en: General background
hr: Opća pozadina

en: General options
hr: Općenite opcije

en: General options for desktop.
hr: Općenite opcije za desktop.

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Geolocation search settings
hr: Postavke pretraživanja geolokacije

en: Get directions
hr: Dobiti upute

en: Google Maps API Key
hr: API ključ za Google karte

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
hr: Google Maps API ključ je potreban. Neophodan je za sve web stranice koje koriste napredne značajke karata kao što je prikaz stavki popisa na karti. Saznajte više o tome kako dobiti API ključ u %1$s sljedećem vodiču%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
hr: Google reCaptcha štiti vašu web stranicu od neželjene pošte i drugih automatskih slanja obrazaca od strane spam robota. Ako koristite rješenje treće strane za zaštitu obrazaca na svojoj web stranici, zanemarite sljedeće ključne unose.

en: Google reCaptcha v3 Keys
hr: Google reCaptcha v3 ključevi

en: Gradient
hr: Gradijent

en: Gradient degree
hr: Gradijentni stupanj

en: Grid size
hr: Veličina mreže

en: Group name
hr: Grupno ime

en: Half layout page
hr: Pola stranice izgleda

en: Header menu settings
hr: Postavke izbornika zaglavlja

en: Header opened or closed by default.
hr: Zaglavlje je otvoreno ili zatvoreno prema zadanim postavkama.

en: Header settings
hr: Postavke zaglavlja

en: Height unit
hr: Jedinica visine

en: Help text displayed with Email input.
hr: Tekst pomoći prikazan s unosom e-pošte.

en: Help text displayed with Message input.
hr: Tekst pomoći prikazan s unosom poruke.

en: Help text displayed with Name input.
hr: Tekst pomoći prikazan s unosom imena.

en: Help text displayed with Subject input.
hr: Tekst pomoći prikazan s unosom predmeta.

en: Help texts
hr: Tekstovi pomoći

en: Hide Location input
hr: Sakrij unos lokacije

en: Hide empty values
hr: Sakrij prazne vrijednosti

en: Hide map
hr: Sakrij kartu

en: Hide selected filters
hr: Sakrij odabrane filtre

en: Hide selected inputs
hr: Sakrij odabrane ulaze

en: Hide unchecked checkbox
hr: Sakrij neoznačeni potvrdni okvir

en: Horizontal offset
hr: Horizontalni pomak

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
hr: Ako je odabrano, bit će dostupno u filtrima za postove stavki.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
hr: Ako želite koristiti svoj vlastiti dodatak za WooCommerce Subscriptions, jednostavno deaktivirajte uključenu verziju u nastavku i aktivirajte svoj dodatak.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
hr: Ako se vaša GPX staza sastoji od nekoliko segmenata, oznake krajnje točke prikazuju se na mjestu početka i kraja svakog segmenta.

en: Image focus
hr: Fokus slike

en: Image height
hr: Visina slike

en: Image height unit
hr: Jedinica visine slike

en: Image position
hr: Položaj slike

en: Image repeat
hr: Ponavljanje slike

en: Image scroll
hr: Pomicanje slike

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Images caption text
hr: Tekst naslova slika

en: Images gallery
hr: Galerija slika

en: Images vertical align
hr: Slike okomito poravnajte

en: Infinite loop
hr: Beskonačna petlja

en: Input choices
hr: Izbori unosa

en: Input description
hr: Opis unosa

en: Input field name that appear on edit page.
hr: Unesite naziv polja koji se pojavljuje na stranici za uređivanje.

en: Input identifier
hr: Ulazni identifikator

en: Input label
hr: Oznaka unosa

en: Input labels
hr: Ulazne oznake

en: Input type
hr: Vrsta unosa

en: Inputs contain validation errors.
hr: Unosi sadrže pogreške provjere valjanosti.

en: Inputs group
hr: Grupa ulaza

en: Insert from media
hr: Umetanje s medija

en: Insert unit that will be displayed with number value.
hr: Umetnite jedinicu koja će biti prikazana s brojčanom vrijednošću.

en: Inside image
hr: Unutarnja slika

en: Integrations
hr: Integracije

en: Invalid file format
hr: Nevažeći format datoteke

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
hr: Čini se da ne možemo pronaći ono što tražite.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
hr: Omogućit će vam da napravite stranicu s pojedinostima cijele stavke. Niti jedan blok neće biti naslijeđen s posebne stranice pojedinosti o stavci.

[ctx: post type singular name]
en: Item
hr: Artikal

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
hr: Kategorije predmeta

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
hr: Kategorije predmeta

en: Item Categories widgets area
hr: Područje widgeta Kategorije predmeta

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
hr: Kategorija predmeta

en: Item Claim Listing
hr: Popis zahtjeva za artikle

en: Item Contact Details
hr: Kontakt podaci o artiklu

en: Item Contact Form
hr: Kontakt obrazac za artikl

en: Item Content
hr: Sadržaj predmeta

en: Item Detail
hr: Detalj stavke

en: Item Detail Page
hr: Stranica s pojedinostima o artiklu

en: Item Details
hr: Pojedinosti o artiklu

en: Item Events
hr: Stavka Događaji

en: Item Extension
hr: Proširenje stavke

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
hr: Proširenje predmeta omogućuje stvaranje dodatnih unosa na stranicama za uređivanje postova o artiklima.

en: Item Featured Image
hr: Istaknuta slika predmeta

en: Item GPX Download
hr: Stavka GPX preuzimanje

en: Item Gallery
hr: Galerija predmeta

en: Item Get Directions
hr: Stavka Dobijte upute

en: Item Image Options
hr: Opcije slike stavke

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
hr: Lokacija predmeta

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
hr: Lokacije predmeta

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
hr: Lokacije predmeta

en: Item Locations widgets area
hr: Područje widgeta Lokacije stavki

en: Item Opening Hours
hr: Radno vrijeme artikla

en: Item Options
hr: Opcije stavke

en: Item Review
hr: Pregled predmeta

en: Item Reviews
hr: Recenzije predmeta

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
hr: Recenzije predmeta proširuju WordPress komentare kako bi posjetiteljima web-mjesta omogućili da ostave recenziju i ocjenu za postove predmeta.

en: Item already claimed
hr: Stavka je već tražena

en: Item author
hr: Autor predmeta

en: Item category
hr: Kategorija predmeta

en: Item detail page slug
hr: Puž stranice s pojedinostima o artiklu

en: Item has been claimed
hr: Stavka je zatražena

en: Item location
hr: Lokacija predmeta

en: Item owner reply.
hr: Odgovor vlasnika artikla.

en: Item pending moderation from admin
hr: Stavka čeka moderiranje od strane administratora

en: Item widgets area
hr: Područje widgeta za stavke

en: Item:
hr: Artikal:

en: Items
hr: Stavke

[ctx: post type general name]
en: Items
hr: Stavke

[ctx: post type menu name]
en: Items
hr: Stavke

en: Keep header closed by default on mobile.
hr: Držite zaglavlje zatvorenim prema zadanim postavkama na mobilnom uređaju.

en: Kilometers
hr: Kilometara

en: Label color
hr: Boja etikete

en: Label for email field
hr: Oznaka za polje e-pošte

en: Label for submit button
hr: Oznaka za gumb za slanje

en: Label for username field
hr: Oznaka za polje korisničkog imena

en: Label used for Email input.
hr: Oznaka koja se koristi za unos e-pošte.

en: Label used for Message textarea.
hr: Oznaka koja se koristi za tekstualno područje poruke.

en: Label used for Name input.
hr: Oznaka koja se koristi za unos imena.

en: Label used for Subject input.
hr: Oznaka koja se koristi za unos predmeta.

en: Label width
hr: Širina etikete

en: Large
hr: Velika

en: Large button
hr: Veliki gumb

en: Large size
hr: Veliki broj

en: Latitude
hr: Geografska širina

en: Leave a review
hr: Ostavite recenziju

en: Leave empty to not use this option.
hr: Ostavite prazno da ne koristite ovu opciju.

en: Left
hr: Lijevo

en: Limit displayed posts
hr: Ograničite prikazane postove

en: Line under heading
hr: Redak ispod naslova

en: Lines color
hr: Boja linija

en: Lines decoration
hr: Dekoracija linijama

en: Link label
hr: Oznaka veze

en: Links color
hr: Boja linkova

en: List layout
hr: Izgled popisa

en: Listing Advanced Filters
hr: Popis naprednih filtara

en: Listing Author Detail
hr: Popis pojedinosti o autoru

en: Listing Authors List
hr: Popis popisa autora

en: Listing Categories List
hr: Popis kategorija popisa

en: Listing Category Page
hr: Stranica kategorije oglasa

en: Listing Items List
hr: Popis stavki na popisu

en: Listing Location Page
hr: Stranica lokacije oglasa

en: Listing Locations List
hr: Popis lokacija na popisu

en: Listing Map
hr: Karta popisa

en: Listing Map (for posts)
hr: Karta popisa (za postove)

en: Listing Membership Content
hr: Popis sadržaja članstva

en: Listing Search Form
hr: Obrazac za pretraživanje popisa

en: Listing Search Results
hr: Popis rezultata pretraživanja

en: Listing Similar Items
hr: Popis sličnih stavki

en: Listing Subcategories List
hr: Popis potkategorija

en: Listing Sublocations List
hr: Popis podlokacija

en: Location
hr: Mjesto

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
hr: Mjesto

en: Location Details
hr: Pojedinosti o lokaciji

en: Locations
hr: Lokacije

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
hr: Lokacije

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
hr: Lokacije

en: Log Out
hr: Odjavite se

en: Logged in text
hr: Prijavljen tekst

en: Logical operator
hr: Logički operator

en: Longitude
hr: Geografska dužina

en: Map provider
hr: Pružatelj karte

en: Maps provider
hr: Pružatelj karata

en: Mark Item post as featured
hr: Označite objavu stavke kao istaknutu

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
hr: Označite kategoriju kao istaknutu da biste joj dali prioritet u prikazanim rezultatima.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
hr: Označite lokaciju kao istaknutu da biste joj dali prioritet u prikazanim rezultatima.

en: Marker Cluster Settings
hr: Postavke klastera markera

en: Markers
hr: Markeri

en: Markers & GPX Tracks
hr: Markeri i GPX staze

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
hr: Oznake na udaljenosti manjoj od %spx radijusa grupirane su u skupine. Postavite 0 da onemogućite klastere.

en: Max number of items
hr: Maksimalni broj stavki

en: Maximum displayed posts
hr: Maksimalan broj prikazanih postova

en: Maximum distance
hr: Maksimalna udaljenost

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
hr: Premašen je maksimalni broj stavki za trenutnu pretplatu.

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Medium
hr: Srednji

en: Medium size
hr: Srednja veličina

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
hr: Spoji potvrdne okvire u grupu filtera i prikaži ih zajedno u filterima frontenda. Možete koristiti više grupa koristeći različite nazive grupa.

en: Message
hr: Poruka

en: Message Help
hr: Poruka pomoći

en: Message Label
hr: Oznaka poruke

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
hr: Poruka se prikazuje kada slanje obrasca nije uspjelo zbog problema na strani poslužitelja.

en: Message displayed when the form validation failed.
hr: Poruka se prikazuje kada provjera valjanosti obrasca nije uspjela.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
hr: Poruka se prikazuje kada je obrazac uspješno poslan.

en: Message for the email notification
hr: Poruka za obavijest putem e-pošte

en: Metabox content settings
hr: Postavke sadržaja Metaboxa

en: Migration finished
hr: Migracija je završena

en: Migration in progress
hr: Migracija u tijeku

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
hr: Migracija je trenutno u tijeku. Moći ćete ponovno pokrenuti migraciju kada završi.

en: Migration restarted
hr: Migracija je ponovno pokrenuta

en: Minimum height unit
hr: Jedinica minimalne visine

en: Minimum image height
hr: Minimalna visina slike

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
hr: Minimalna visina karte može se razlikovati od definirane vrijednosti zbog potreba unutarnjeg sadržaja karte.

en: Missing required GPX data
hr: Nedostaju potrebni GPX podaci

en: Mobile
hr: Mobilni

en: Mobile size
hr: Veličina mobitela

en: Mobile width breakpoint
hr: Prijelomna točka mobilne širine

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Move backward
hr: Pomaknite se unatrag

en: Move forward
hr: Kreni naprijed

en: Multiselect
hr: Višestruki odabir

en: Name Help
hr: Ime Pomoć

en: Name Label
hr: Oznaka imena

en: Name of sender displayed in received email.
hr: Ime pošiljatelja prikazano u primljenoj e-pošti.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
hr: Naziv kartice postavki na stranici za uređivanje stavke.

en: New Category Name
hr: Naziv nove kategorije

en: New Item
hr: Nova stvar

en: New Location Name
hr: Novo ime lokacije

en: Newer reviews
hr: Novije recenzije

en: Next
hr: Sljedeći

en: Night
hr: Noć

en: No Items found
hr: Nema pronađenih stavki

en: No Items found in Trash
hr: U Otpadu nije pronađena nijedna stavka

en: No border
hr: Nema granice

en: No borders
hr: Bez granica

en: No lines
hr: Bez redaka

en: No posts found
hr: Nema pronađenih postova

en: No repeat
hr: Nema ponavljanja

en: No results found.
hr: Nema rezultata.

en: No shadow
hr: Bez sjene

en: No special pages found.
hr: Nisu pronađene posebne stranice.

en: No users found
hr: Nije pronađen nijedan korisnik

en: Non-membership visitors
hr: Posjetitelji koji nisu članovi

en: None
hr: Nijedan

en: Note
hr: Bilješka

en: Notification messages
hr: Poruke obavijesti

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
hr: Obavijest kada je predmet već tražen. Ostavite prazno da biste sakrili obavijest.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
hr: Obavijest kada je stavka na čekanju moderiranja od administratora. Ostavite prazno da biste sakrili obavijest.

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Number
hr: Broj

en: Number of items
hr: Broj predmeta

en: OK
hr: u redu

en: Older reviews
hr: Starije recenzije

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
hr: Jedna misao o &quot;%1$s&quot;

en: Only featured
hr: Samo istaknuto

en: Only featured items
hr: Samo istaknuti artikli

en: Only parent categories
hr: Samo kategorije roditelja

en: Only parent locations
hr: Samo roditeljske lokacije

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hr: Ups! Ta stranica se ne može pronaći.

en: Open image in popup
hr: Otvorite sliku u skočnom prozoru

en: Opened by default
hr: Otvoreno prema zadanim postavkama

en: Opening Hours
hr: Radno vrijeme

en: Opening hours
hr: Radno vrijeme

en: Options
hr: Mogućnosti

en: Order Options
hr: Mogućnosti narudžbe

en: Order by
hr: Naručite po

en: Order number
hr: Broj narudžbe

en: Organizer:
hr: Organizator:

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Page template
hr: Predložak stranice

en: Parent Category
hr: Roditeljska kategorija

en: Parent Category:
hr: Roditeljska kategorija:

en: Parent Location
hr: Lokacija roditelja

en: Parent Location:
hr: Lokacija roditelja:

en: Pending
hr: U tijeku

en: Performance Settings
hr: Postavke izvedbe

en: Plugin Activation
hr: Aktivacija dodatka

en: Position unavailable
hr: Položaj nedostupan

en: Post Options
hr: Opcije objave

en: Post has not selected any term.
hr: Post nije odabrao nijedan pojam.

en: Posts Author Page
hr: Stranica autora postova

en: Posts Category Page
hr: Stranica kategorije postova

en: Posts Date Page
hr: Stranica datuma postova

en: Posts Search Form
hr: Obrazac za pretraživanje postova

en: Posts Search Results
hr: Rezultati pretraživanja postova

en: Posts Tag Page
hr: Stranica s oznakama postova

en: Posts navigation
hr: Navigacija postova

en: Posts number color
hr: Boja broja postova

en: Previous
hr: Prethodni

en: Proportional image height
hr: Proporcionalna visina slike

en: Radial gradient
hr: Radijalni gradijent

en: Random
hr: Slučajno

en: Rating
hr: Ocjena

en: Rating stars color
hr: Boja zvjezdica za ocjenjivanje

en: Read more
hr: Čitaj više

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
hr: Nedavno aktivirana tema nije kompatibilna s dodatkom %s, stoga je dodatak deaktiviran.

en: Recommended map height
hr: Preporučena visina karte

en: Reference Item Post
hr: Referentna stavka Post

en: Remove GPX track
hr: Ukloni GPX stazu

en: Remove Image
hr: Ukloni sliku

en: Repeat
hr: Ponoviti

en: Repeat horizontally
hr: Ponovite vodoravno

en: Repeat vertically
hr: Ponovite okomito

en: Respond to review
hr: Odgovorite na recenziju

en: Responsive options applied under screen width
hr: Responzivne opcije primijenjene ispod širine zaslona

en: Restart migration
hr: Ponovno pokrenite migraciju

en: Results include at least one of selected filters.
hr: Rezultati uključuju barem jedan od odabranih filtara.

en: Results must include all selected filters.
hr: Rezultati moraju uključivati sve odabrane filtere.

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Right
hr: Pravo

en: Saturday
hr: subota

en: Save Settings
hr: Spremi postavke

en: Scroll
hr: Svitak

en: Search
hr: traži

en: Search Categories
hr: Traži kategorije

en: Search Items
hr: Pretražite stavke

en: Search Locations
hr: Pretražite lokacije

en: Search Special ages
hr: Traži Posebne dobi

en: Search by geolocation
hr: Traži po geolokaciji

en: Search for authors
hr: Potražite autore

en: Search for posts
hr: Traži postove

en: Search for reference item post
hr: Potražite post referentne stavke

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
hr: Obrazac za pretraživanje se prikazuje unutar karte na širini zaslona većoj od

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
hr: Obrazac za pretraživanje koji posjetiteljima omogućuje pretraživanje stavki popisa po ključnoj riječi, kategoriji ili lokaciji.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
hr: Obrazac za pretraživanje koji posjetiteljima omogućuje pretraživanje postova po ključnoj riječi, kategoriji ili lokaciji.

en: Search keyword
hr: Ključna riječ za pretraživanje

en: Search results for:
hr: Rezultati pretrage za:

en: Secret Key
hr: Tajni ključ

en: Select
hr: Odaberi

en: Select Category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select Image
hr: Odaberite Slika

en: Select Location
hr: Odaberite Lokacija

en: Select alignment
hr: Odaberite poravnanje

en: Select an Item
hr: Odaberite stavku

en: Select featured category
hr: Odaberite istaknutu kategoriju

en: Select image
hr: Odaberite sliku

en: Select layout
hr: Odaberite izgled

en: Select position of unit displayed with number value.
hr: Odaberite položaj jedinice prikazane s brojčanom vrijednošću.

en: Select size
hr: Odaberi veličinu

en: Select type input cannot use AND operator.
hr: Odabir tipa unosa ne može koristiti AND operator.

en: Select type of input field.
hr: Odaberite vrstu polja za unos.

en: Select your rating, please.
hr: Odaberite svoju ocjenu, molim.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
hr: Odabrana kategorija će imati prioritet i prikazat će objavu stavke na karti.

en: Selected post is no more published.
hr: Odabrani post više nije objavljen.

en: Selected posts
hr: Odabrani postovi

en: Selected posts are no more published.
hr: Odabrani postovi se više ne objavljuju.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
hr: Odabrani referentni post bit će naveden prije svih ostalih sličnih postova.

en: Send Button Text
hr: Pošalji tekst gumba

en: Sender Email
hr: E-pošta pošiljatelja

en: Sender Name
hr: Ime pošiljatelja

en: Server Error Message
hr: Poruka o pogrešci poslužitelja

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
hr: Poslužitelj je naišao na pogrešku. Ako problem i dalje postoji, obratite se administratoru web stranice.

en: Settings Saved
hr: postavke spremljene

en: Shadow
hr: Sjena

en: Shadow color
hr: Boja sjene

en: Shadow settings
hr: Postavke sjene

en: Show Category description
hr: Prikaži opis kategorije

en: Show Category icon
hr: Prikaži ikonu kategorije

en: Show Email Address
hr: Prikaži adresu e-pošte

en: Show Location description
hr: Prikaži opis lokacije

en: Show Location icon
hr: Prikaži ikonu lokacije

en: Show Opening Hours
hr: Prikaži radno vrijeme

en: Show Streetview
hr: Prikaži Streetview

en: Show address
hr: Pokaži adresu

en: Show advanced filters
hr: Prikaži napredne filtre

en: Show author image
hr: Prikaži sliku autora

en: Show biographical info
hr: Prikaži biografske podatke

en: Show categories
hr: Prikaži kategorije

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
hr: Prikaži kontakt obrazac na stranici koji šalje e-mail na definiranu adresu e-pošte

en: Show cover image
hr: Prikaži naslovnu sliku

en: Show data
hr: Prikaži podatke

en: Show date
hr: Prikaži datum

en: Show description
hr: Prikaži opis

en: Show empty map
hr: Prikaži praznu kartu

en: Show featured image
hr: Prikaži istaknutu sliku

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
hr: Prikaži istaknute stavke na vrhu popisa prije svih ostalih objava stavki.

en: Show filters group title
hr: Prikaži naziv grupe filtara

en: Show link
hr: Prikaži vezu

en: Show link label input
hr: Prikaži unos oznake veze

en: Show locations
hr: Prikaži lokacije

en: Show more
hr: Prikaži više

en: Show navigation arrows
hr: Prikaži navigacijske strelice

en: Show on map
hr: Prikaži na karti

en: Show only categories marked as featured.
hr: Prikaži samo kategorije označene kao istaknute.

en: Show only featured category
hr: Prikaži samo istaknutu kategoriju

en: Show only locations marked as featured.
hr: Prikaži samo lokacije označene kao istaknute.

en: Show pagination bullets
hr: Prikaži oznake paginacije

en: Show posts number
hr: Prikaži broj postova

en: Show price
hr: Prikaži cijenu

en: Show rating
hr: Prikaži ocjenu

en: Show reference Item Post
hr: Prikaži referencu Stavka Post

en: Show selected filters
hr: Prikaži odabrane filtre

en: Show selected inputs
hr: Prikaži odabrane ulaze

en: Show similar posts from the same:
hr: Prikaži slične postove od istih:

en: Show submit filter button
hr: Prikaži gumb za slanje filtra

en: Show subtitle
hr: Prikaži podnaslov

en: Show track endpoint markers on
hr: Prikaži oznake krajnje točke staze uključene

en: Show web
hr: Prikaži web

en: Silver
hr: Srebro

en: Simple layout
hr: Jednostavan raspored

en: Site Key
hr: Ključ web-mjesta

en: Site logo
hr: Logo stranice

en: Skip number of posts from start
hr: Preskoči broj postova od početka

en: Small
hr: Mali

en: Small button
hr: Mali gumb

en: Small size
hr: Mala veličina

en: Solid color
hr: Čvrsta boja

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
hr: Posebna stranica

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
hr: Posebne stranice

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
hr: Posebne stranice

en: Special page updated.
hr: Posebna stranica ažurirana.

en: Special pages list
hr: Popis posebnih stranica

en: Special pages list navigation
hr: Navigacija popisom posebnih stranica

en: Spread radius
hr: Radijus širenja

en: Start and end of track
hr: Početak i kraj staze

en: Step
hr: Korak

en: Streetview
hr: Pogled s ulice

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
hr: Prikaz ulice dostupan je samo ako je omogućen Google API ključ

en: Style
hr: Stil

en: Style JSON
hr: Stil JSON

en: Subject
hr: Predmet

en: Subject Help
hr: Pomoć za predmet

en: Subject Label
hr: Oznaka predmeta

en: Subject for the email notification
hr: Predmet obavijesti e-poštom

en: Submit Label
hr: Pošalji oznaku

en: Submit distance button label
hr: Pošalji oznaku gumba za udaljenost

en: Submit filters button label
hr: Oznaka gumba Pošalji filtere

en: Submit reply
hr: Pošaljite odgovor

en: Submit review
hr: Pošaljite recenziju

en: Subscriptions
hr: Pretplate

en: Subtitle
hr: Titl

en: Success Message
hr: Poruka o uspjehu

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Table style
hr: Stil stola

en: Tag archives:
hr: Arhiva oznaka:

en: Telephone
hr: Telefon

en: Terms & Conditions label
hr: Oznaka Uvjeti i odredbe

en: Text
hr: Tekst

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Text displayed in the form when user is logged in
hr: Tekst koji se prikazuje u obrascu kada je korisnik prijavljen

en: Text displayed instead of full website url
hr: Tekst se prikazuje umjesto cijelog URL-a web-mjesta

en: Text displayed on Send Button.
hr: Tekst se prikazuje na gumbu za slanje.

en: Text displayed on empty map
hr: Tekst prikazan na praznoj karti

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
hr: Tekst za Uvjete i odredbe za unos obrasca. Ostavite prazno da biste onemogućili potvrdni okvir.

en: Text layout
hr: Izgled teksta

en: Text link
hr: Tekst link

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
hr: Tekst e-mail poruke. Dostupne su varijable: {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
hr: Dodatak %s nije se mogao aktivirati. Nije kompatibilna s trenutno aktivnom temom.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
hr: Maksimalan broj stavki koje korisnici s ovom pretplatom mogu objaviti (ostavite prazno za neograničen broj stavki).

en: Theme
hr: Tema

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
hr: Nema dostupnih pretplata. Dodajte malo, molim.

en: There are no filters to show.
hr: Nema filtera za prikaz.

en: There are no inputs to show.
hr: Nema unosa za prikaz.

en: There are no selected inputs to show.
hr: Nema odabranih ulaza za prikaz.

en: Thick border
hr: Debeli obrub

en: Thick borders
hr: Debele granice

en: Thin border
hr: Tanka granica

en: Thin borders
hr: Tanke granice

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
hr: Ova značajka dodaje funkciju zahtjeva za popis stavki

en: This product is a Citadela Subscription.
hr: Ovaj proizvod je Citadela pretplata.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
hr: Ova postavka omogućit će uređivanje postova predmeta pomoću Gutenberg editora. Ova značajka omogućit će vam veću fleksibilnost administracije. Pazite koje blokove uključujete u pojedinosti o artiklu jer će sve biti smješteno u blok &quot;Sadržaj predmeta&quot; na stranici Posebne pojedinosti o artiklu.

en: Thumbnail
hr: Sličica

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Time in seconds
hr: Vrijeme u sekundama

en: Title
hr: Titula

en: Title color
hr: Boja naslova

en: Titles color
hr: Boja naslova

en: Top
hr: Vrh

en: Top left
hr: Gore lijevo

en: Top right
hr: Gore desno

en: Track color
hr: Boja staze

en: Track endpoints color
hr: Boja krajnjih točaka praćenja

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
hr: Tragovi su skriveni i zamijenjeni oznakom karte prema razini zumiranja.

en: Tuesday
hr: utorak

en: Turn on Claim Listing feature
hr: Uključite značajku unosa zahtjeva

en: Turn on Item Extension features
hr: Uključite značajke proširenja stavke

en: Turn on Item Reviews for listing items
hr: Uključite Recenzije stavki za stavke na popisu

en: Type for search...
hr: Upišite za pretragu...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
hr: Neoznačeni pojedinačni potvrdni okvir neće se prikazati.

en: Unclaimed
hr: Nezatraženo

en: Under image
hr: Ispod slike

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
hr: Jedinstveni identifikator za novo polje za unos. Koristite jednu riječ, bez razmaka. Dopuštene podvlake i crtice.

en: Unit of number
hr: Jedinica broja

en: Unit position
hr: Položaj jedinice

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
hr: Univerzalne značajke popisa za bilo koju web stranicu

en: Update Category
hr: Ažurirajte kategoriju

en: Update Location
hr: Ažurirajte lokaciju

en: Upload file
hr: Prenesite datoteku

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
hr: Prenesena datoteka ne uključuje potrebne podatke o GPX stazi.

en: Uploaded file has not valid XML format.
hr: Prenesena datoteka nema valjani XML format.

en: Uploading&#8230;
hr: Prijenos…

en: Use Contact Form
hr: Koristite obrazac za kontakt

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
hr: Koristite Easy Admin sučelje za svoje pretplatnike

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
hr: Koristite Gutenberg editor za sadržaj stavki popisa

en: Use carousel
hr: Koristite vrtuljak

en: Use correct full website url
hr: Koristite ispravan cijeli URL web-mjesta

en: Use geolocation search
hr: Koristite pretraživanje geolokacije

en: Use in search filter
hr: Koristite u filteru pretraživanja

en: Use responsive options
hr: Koristite responzivne opcije

en: Use valid email address, please.
hr: Koristite valjanu adresu e-pošte, molim.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
hr: Korisno za prikaz dodatnog teksta pomoći ili teksta GDPR-a uz svaki unos u obrascu.

en: User ID
hr: ID korisnika

en: User additional options
hr: Dodatne opcije korisnika

en: User denied geolocation
hr: Korisniku je odbijena geolokacija

en: User email
hr: E-pošta korisnika

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: User posts count
hr: Broje se postovi korisnika

en: User registration date
hr: Datum registracije korisnika

en: Username Label
hr: Oznaka korisničkog imena

en: Users with active membership
hr: Korisnici s aktivnim članstvom

en: Validation Error Message
hr: Poruka o pogrešci provjere valjanosti

en: Value color
hr: Boja vrijednosti

en: Vertical offset
hr: Vertikalni pomak

en: View Category
hr: Pogledaj kategoriju

en: View Item
hr: Pregledajte stavku

en: View Location
hr: Prikaži lokaciju

en: View Site
hr: Pogledaj stranicu

en: View more
hr: Vidi više

en: View posts
hr: Pogledaj postove

en: View posts label
hr: Prikaži oznaku postova

en: View track on the map
hr: Pogledajte stazu na karti

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
hr: Preporučujemo korištenje formata vremena od 24:00 za potrebe SEO-a i zadovoljavanje Googleovih zahtjeva za strukturiranim podacima. Koristite vrijeme kao što je 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
hr: Deaktivirali smo dodatak Citadela Directory Lite. Sada možete aktivirati i uživati u punoj verziji dodatka.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
hr: Primijetili smo da je dodatak WooCommerce Subscriptions aktivan, dostupna je funkcionalnost pretplate iz dodatka Citadela Listing.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
hr: Primijetili smo da koristite zastarjelu verziju PHP-a koja više nije podržana, stoga <em>je dodatak deaktiviran</em> . Provjerite je li vaša stranica brza i sigurna tako <a href='%1$s'>da nadogradite PHP na najnoviju verziju</a> . Minimalni zahtjev za %2$s je <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
hr: Primijetili smo da koristite zastarjelu verziju WordPressa, stoga <em>je dodatak deaktiviran</em> . Provjerite je li vaša stranica sigurna i <a href='%1$s'>ažurirana ažuriranjem WordPressa na najnoviju verziju</a> . Minimalni zahtjev za %2$s je <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Web
hr: mreža

en: Website Link
hr: Veza na web stranicu

en: Website Link Label
hr: Oznaka veze na web stranicu

en: Website link rel attribute
hr: Atribut rel veze na web-mjesto

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
hr: Widgeti prikazani na stranicama kategorija stavki.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
hr: Widgeti prikazani na stranicama s lokacijama stavki.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
hr: Widgeti prikazani na stranicama s objavama stavki.

en: Will be listed all available similar items.
hr: Bit će navedeni svi dostupni slični artikli.

en: With background
hr: S pozadinom

en: With search form
hr: Uz obrazac za pretraživanje

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
hr: Uz url bit će dostupan dodatni unos za umetanje teksta prikazanog umjesto obične veze.

en: WooCommerce subscriptions
hr: Pretplate na WooCommerce

en: Works when block is the only block in a column.
hr: Radi kada je blok jedini blok u stupcu.

en: You do not have permission to upload files.
hr: Nemate dopuštenje za prijenos datoteka.

en: You must be logged in to post a review.
hr: Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.

en: Your rating
hr: Vaša ocjena

en: Your reply to review
hr: Vaš odgovor na recenziju

en: Your review
hr: Tvoj osvrt

en: blue : Blue color
hr: plava : Plava boja

en: default image size
hr: zadana veličina slike

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
hr: ili

en: red : Red color
hr: crvena : crvena boja
