Citadela Listing 5.7.15 - en to he translation catalogue (816 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: %1$s ביקורת על &quot;%2$s&quot;

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
he: %s סיים את ההעברה. כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים מהנושא הקודם שלך בספריית AIT זמינים כעת לשימוש עם תוסף Citadela Listing.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
he: %s מעביר אוטומטית את כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים מהנושא הקודם שלך בספריית AIT ברקע. תהליך ההגירה עשוי להימשך מספר דקות. אנו נודיע לך כאשר ההגירה תסתיים. אתה יכול להמשיך להשתמש בוורדפרס כרגיל.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
he: חוסר תאימות של תוסף %s ו-PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
he: חוסר תאימות של תוסף %s ו- WordPress

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
he: חוסר תאימות של הפלאגין של %s

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
he: התוסף %s פעיל

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
he[0]: סקירה של %s

en: 404 Page
he: עמוד 404

en: API Key
he: מפתח API

en: Actions:
he: פעולות:

[ctx: Item]
en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Category
he: הוסף קטגוריה חדשה

en: Add New Item
he: הוסף פריט חדש

en: Add New Location
he: הוסף מיקום חדש

en: Add images to gallery
he: הוסף תמונות לגלריה

en: Address
he: כתובת

en: Address and Location
he: כתובת ומיקום

en: Address and location
he: כתובת ומיקום

en: Advanced Filters block displayed within search form
he: בלוק מסננים מתקדמים המוצג בטופס החיפוש

en: Advanced Header Design
he: עיצוב כותרות מתקדם

en: Advanced header
he: כותרת מתקדמת

en: Align Center
he: יישר למרכז

en: Align Justify
he: יישר הצדק

en: Align Left
he: יישר שמאלה

en: Align Right
he: ליישור מימין

en: Align Text Center
he: יישר טקסט למרכז

en: Align Text Justify
he: יישר טקסט יישר

en: Align Text Left
he: יישר טקסט שמאלה

en: Align Text Right
he: יישר טקסט ימינה

en: Alignment
he: יישור

en: All
he: את כל

en: All Categories
he: כל הקטגוריות

en: All Items
he: כל הפריטים

en: All Locations
he: כל המיקומים

en: All Special Pages
he: כל הדפים המיוחדים

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
he: כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים שהועברו אוטומטית נמחקו ממסד הנתונים שלך. תהליך הגירה חדש החל.

en: All filters
he: כל המסננים

en: All inputs
he: כל התשומות

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
he: אפשר ללקוח לנהל הערות עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
he: אפשר ללקוח לנהל ביקורות על פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר קטגוריות עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר מיקומים עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את הקטגוריה המומלצת עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את קובץ מסלול ה-GPX עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את אפשרויות הרחבת פריט עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את הכתובת והמיקום עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את איש הקשר עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את התוכן עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את הקטע עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את התמונה המוצגת עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את האפשרויות הכלליות עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את גלריית התמונות עבור פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את שעות הפתיחה של פריטי Citadela.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
he: אפשר ללקוח להגדיר את תכונות העמוד עבור פריטי Citadela.

en: Already claimed
he: כבר נטען

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
he: פוסט פריט שנפתח כבר ישמש כפוסט עזר.

en: Any active subscription
he: כל מנוי פעיל

en: Appearance
he: מראה חיצוני

en: Approve
he: לְאַשֵׁר

en: Approve claim
he: לאשר תביעה

en: Approved
he: אושר

en: Archives:
he: אַרְכִיוֹן:

en: Are you sure you want to decline this claim?
he: האם אתה בטוח שברצונך לדחות את התביעה הזו?

en: Ascending
he: עולה

en: Attributes
he: תכונות

en: Author Details
he: פרטי מחבר

en: Author archives:
he: ארכיון מחברים:

en: Author biographical info
he: מידע ביוגרפי על המחבר

en: Author name
he: שם המחבר

en: Authors to display
he: מחברים להצגה

en: Automatic Listing Map
he: מפת רישום אוטומטית

en: Automatic Listing Map (for posts)
he: מפת רישום אוטומטית (עבור פוסטים)

en: Automatic height
he: גובה אוטומטי

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Background
he: רקע כללי

en: Background color
he: צבע רקע

en: Background image
he: תמונת רקע

en: Background on collapsed form
he: רקע על טופס מכווץ

en: Background settings
he: הגדרות רקע

en: Background type
he: סוג רקע

en: Blur background
he: טשטוש רקע

en: Blur radius
he: רדיוס טשטוש

en: Border around filter group
he: גבול סביב קבוצת המסננים

en: Border around heading
he: גבול מסביב לכותרת

en: Border color
he: צבע גבול

en: Border radius
he: רדיוס גבול

en: Border settings
he: הגדרות גבול

en: Border style
he: סגנון גבול

en: Border width
he: רוחב גבול

en: Borders color
he: צבע גבולות

en: Borders width
he: רוחב גבולות

en: Bottom
he: תַחתִית

en: Bottom left
he: שמאל תחתון

en: Bottom right
he: למטה מימין

en: Box layout
he: פריסת תיבה

en: Box width
he: רוחב קופסה

en: Button background color
he: צבע רקע של כפתור

en: Button border radius
he: רדיוס גבול הכפתור

en: Button color
he: צבע כפתור

en: Button settings
he: הגדרות כפתור

en: Button style
he: סגנון כפתורים

en: Button text color
he: צבע טקסט לחצן

en: Buttons
he: כפתורים

en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Captcha check failed!
he: בדיקת Captcha נכשלה!

en: Caption text
he: טקסט כיתוב

en: Carousel Options
he: אפשרויות קרוסלה

en: Carousel autoplay enabled
he: הפעלה אוטומטית של קרוסלה מופעלת

en: Carousel decoration color
he: צבע קישוט קרוסלה

en: Carousel loop mode enabled
he: מצב לולאת קרוסלה מופעל

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Category Details
he: פרטי קטגוריה

en: Category archives:
he: ארכיון קטגוריות:

en: Category color
he: צבע קטגוריה

en: Category decoration color
he: צבע עיטור קטגוריה

en: Category icon
he: סמל קטגוריה

en: Center
he: מֶרְכָּז

en: Center left
he: מרכז שמאל

en: Center right
he: במרכז ימין

en: Change GPX track
he: שנה מסלול GPX

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
he: אפשרויות עבור סוג הקלט שנבחר. הוסף בחירה אחת בכל שורה, חלק את ערך הקלט השמור וטקסט המוצג בקלט באמצעות נקודתיים.

en: Choose option
he: בחר אפשרות

en: Citadela - Special Pages
he: מצודה - דפים מיוחדים

en: Citadela Half Layout Map Settings
he: הגדרות מפת חצי פריסת Citadela

en: Citadela Item Page Layout
he: פריסת עמוד פריט מצודה

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
he: רישום מצודות

en: Citadela Listing > Item Extension
he: רישום מצודה &gt; הרחבת פריט

en: Citadela Listing Blocks
he: אבני רישום מצודה

en: Citadela Special Pages
he: דפים מיוחדים של מצודה

en: Citadela Subscription
he: מנוי Citadela

en: Claim Listing
he: רישום תביעות

en: Claim Listing Request
he: בקשת רישום תביעה

en: Claim as:
he: טען כ:

en: Claim listing has been approved
he: רישום התביעות אושר

en: Claim listing has been declined
he: רישום התביעות נדחה

en: Claim status
he: סטטוס תביעה

en: Claimed by
he: נתבע על ידי

en: Clear
he: ברור

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
he: לחיצה על הכפתור למטה תתחיל מחדש את תהליך ההגירה. כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים שיעברו אוטומטית יימחקו. כל הפריטים, הקטגוריות והמיקומים שנוצרו באופן ידני לא יימחקו. תהליך ההגירה יתחיל אוטומטית לאחר מכן.

en: Closed on mobile
he: סגור בנייד

en: Cluster radius in px
he: רדיוס אשכול ב-px

en: Clusters are disabled.
he: אשכולות מושבתים.

en: Collapsible filters section.
he: קטע מסננים מתקפלים.

en: Comments
he: הערות

en: Contact
he: איש קשר

en: Content
he: תוֹכֶן

en: Content visible for:
he: תוכן גלוי עבור:

en: Copy and paste the JSON from this website:
he: העתק והדבק את ה-JSON מאתר זה:

en: Couldn't find location, try different address.
he: לא הצליח למצוא מיקום, נסה כתובת אחרת.

en: Cover
he: כיסוי

en: Cover column height
he: גובה עמוד כיסוי

en: Cover image
he: תמונת שער

en: Current block view
he: תצוגת בלוק נוכחית

en: Custom
he: המותאם אישית

en: Custom Height Settings
he: הגדרות גובה מותאמות אישית

en: Custom inputs
he: כניסות מותאמות אישית

en: Custom shadow
he: צללית מותאמת אישית

en: Customized options for mobile screen width.
he: אפשרויות מותאמות אישית לרוחב מסך נייד.

en: Dark
he: אפל

en: Data migration
he: העברת נתונים

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
he: נתונים של כניסות ללא ערך לא יוצגו.

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Date archives:
he: ארכיון תאריכים:

en: Date color
he: צבע תאריך

en: Decide if email address is visible for visitors
he: החלט אם כתובת הדוא&quot;ל גלויה למבקרים

en: Decline
he: יְרִידָה

en: Decline claim
he: דחה את התביעה

en: Decoration color
he: צבע קישוט

en: Default
he: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Default Layout Options
he: ברירת המחדל של אפשרויות פריסה

en: Default Search Results
he: תוצאות חיפוש ברירת מחדל

en: Default Search Results Page
he: דף תוצאות חיפוש ברירת מחדל

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
he: טקסט בחירה ברירת מחדל, מוצג כאפשרות ראשונה בבחירה.

en: Default shadow
he: צל ברירת מחדל

en: Default size
he: גודל ברירת מחדל

en: Delay between slides
he: השהיה בין השקופיות

en: Descending
he: יורד

en: Description
he: תיאור

en: Description text that appear on edit page with new input.
he: טקסט תיאור המופיע בדף העריכה עם קלט חדש.

en: Design Options
he: אפשרויות עיצוב

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Desktop size
he: גודל שולחן העבודה

en: Disable filters button label
he: השבת תווית לחצן מסננים

en: Disable geolocation button label
he: השבת תווית לחצן מיקום גיאוגרפי

en: Display name
he: הצג שם

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
he: מוצגים הפריטים הקרובים ביותר לפי קואורדינטות ה-GPS שלהם.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
he: יוצגו פוסטים דומים לפוסט עזר שנבחר.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
he: מציג כתובת, מספר טלפון ופרטי איש קשר אחרים של פריט רישום ספציפי.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
he: מציג לחצן הפותח את הניווט במפות Google למיקום פרסום הפריט.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
he: מציג לחצן להורדת קובץ GPX שהוקצה לפריט.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
he: מציג טופס יצירת קשר ששולח דוא&quot;ל ישירות לכתובת הדוא&quot;ל של פריט רישום ספציפי.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
he: מציג תוכן רק עבור משתמשים עם חברות פעילה, או רק עבור מבקרים ללא חברות.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
he: מציג תוכן שנכתב בעורך חזותי של פריט רישום ספציפי.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
he: מציג גלריית תמונות שהוקצו ל-Item Post.

en: Displays information about author on author archive page.
he: מציג מידע על המחבר בדף ארכיון המחבר.

en: Displays information about selected authors.
he: מציג מידע על המחברים שנבחרו.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
he: מציג מידע מכניסות הרחבת פריט שהוקצו לפריט.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
he: מציג קטגוריות רישום המבוססות על מסנן ספציפי. זה יכול להציג קטגוריות אב או קטגוריות משנה מקטגוריות ספציפיות.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
he: מציג פריטי רישום בהתבסס על דף קטגוריה/מיקום נוכחי או תוצאות מטופס החיפוש.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
he: מציג פריטי רישום המבוססים על מסננים. למשל פריטים רק מקטגוריה ספציפית, מיקום או פריטים נבחרים.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
he: מציג פריטי רישום במפה על סמך מסננים. למשל פריטים רק מקטגוריה ספציפית, מיקום או פריטים נבחרים.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
he: מציג פריטי רישום הדומים לפוסט פריט עזר שנבחר.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
he: מציג מיקומי רישום על סמך מסנן ספציפי. זה יכול להציג מיקומי אב או מיקומי משנה ממיקום ספציפי.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
he: מציג רשימה של קטגוריות משנה בהתבסס על דף הקטגוריות הנוכחי.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
he: מציג רישום של מיקומי משנה בהתבסס על דף הקטגוריות הנוכחי.

en: Displays main item image of specific listing item.
he: מציג תמונת פריט ראשי של פריט רישום ספציפי.

en: Displays opening hours of specific listing item.
he: מציג שעות פתיחה של פריט רישום ספציפי.

en: Displays posts based on current results from search form.
he: מציג פוסטים על סמך התוצאות הנוכחיות מטופס החיפוש.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
he: מציג פוסטים המבוססים על תוצאות נוכחיות בדף תוצאות החיפוש המוגדר כברירת מחדל של וורדפרס.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
he: מציג פוסטים על המפה על סמך מסננים. למשל פוסטים רק מקטגוריה או מיקום ספציפיים.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
he: מציג פריטי רישום רלוונטיים באופן אוטומטי בהתבסס על הדף הנוכחי. לדוגמה תוצאות חיפוש או מיקום פרטי פריט.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
he: מציג פוסטים רלוונטיים באופן אוטומטי בהתבסס על העמוד הנוכחי. למשל תוצאות חיפוש או מיקום פירוט הפוסט.

en: Displays the button and the form for claim listing.
he: מציג את הלחצן ואת הטופס לרישום התביעה.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
he: מציג אירועים קרובים של פריט רישום ספציפי.

en: Distance
he: מֶרְחָק

en: Distance option label
he: תווית אפשרות מרחק

en: Distance unit
he: יחידת מרחק

en: Do not show
he: אל תראה

en: Do not show endpoints
he: אל תציג נקודות קצה

en: Do not use Item Detail special page settings
he: אל תשתמש בהגדרות הדף המיוחדות של &#39;פרטי פריט&#39;

en: Download GPX file
he: הורד קובץ GPX

en: Drop GPX file here
he: זרוק קובץ GPX כאן

en: Dynamic track visibility
he: נראות מסלול דינמית

en: Easy Admin
he: אדמין קל

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
he: Easy Admin מציע ניהול פשוט של וורדפרס ללא הסחות דעת מיותרות.

en: Edit Category
he: ערוך קטגוריה

en: Edit Item
he: ערוך פריט

en: Edit Location
he: ערוך מיקום

en: Edit Special Page
he: ערוך דף מיוחד

en: Email
he: אימייל

en: Email Help
he: אימייל עזרה

en: Email Label
he: תווית אימייל

en: Email Message
he: הודעת אימייל

en: Email settings
he: הגדרות אימייל

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
he: דוא&quot;ל המשמש כשלוח בדוא&quot;ל, ודא שכתובת הדוא&quot;ל מתאימה לדומיין האתר שלך.

en: Empty map behavior
he: התנהגות מפה ריקה

en: Empty value to show all similar items.
he: ערך ריק כדי להציג את כל הפריטים הדומים.

en: Enable
he: לְאַפשֵׁר

en: Enable Gutenberg editor
he: הפעל את עורך גוטנברג

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
he: אפשר והכנס כניסות זמינות עבור מסננים דרך התפריט

en: Enable and insert inputs via menu
he: אפשר והכנס כניסות דרך התפריט

en: Enable bundled subscriptions
he: אפשר מינויים מצורפים

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
he: סמני נקודות קצה מוצגים במקום נקודת הסיום הראשונה והסופה של רצועת GPX שהועלתה.

en: Event Details
he: פרטי האירוע

en: Event Image Options
he: אפשרויות תמונה לאירוע

en: Every segment in track
he: כל קטע במסלול

en: Everything
he: הכל

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
he: דוגמה לערכים שהוכנסו: %s

en: Excerpt
he: קטע

en: Feature is disabled
he: התכונה מושבתת

en: Featured
he: מומלצים

en: Featured Category
he: קטגוריה מומלצת

en: Featured category
he: קטגוריה מומלצת

en: Featured image
he: תמונה מצורפת

en: Featured items first
he: פריטים מומלצים תחילה

en: Featured location
he: מיקום נבחר

en: Fill all required fields, please.
he: מלא את כל השדות הנדרשים, בבקשה.

en: Filter
he: לְסַנֵן

en: Filter posts
he: סינון פוסטים

en: Filter special pages list
he: סנן רשימת דפים מיוחדים

en: Filters
he: מסננים

en: Filters Design
he: עיצוב מסננים

en: Filters background color
he: מסנן צבע רקע

en: Filters group name
he: מסנן שם קבוצה

en: Filters settings
he: הגדרות מסננים

en: Filters to specify results of displayed items.
he: מסננים לציון תוצאות של פריטים המוצגים.

en: Find address
he: מצא כתובת

en: Fix width
he: תקן רוחב

en: Fixed
he: תוקן

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
he: לפרטים נוספים ראה %s.

en: Force box width to selected value.
he: כפה את רוחב התיבה לערך שנבחר.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
he: כפה סגנון טבלה עבור נתונים המוצגים, ערכים ארוכים יותר אינם מועברים מתחת לתווית.

en: Form
he: טופס

en: Form inside map breakpoint
he: טופס בתוך נקודת עצירה במפה

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Friday
he: יוֹם שִׁישִׁי

en: Full horizontal
he: אופקי מלא

en: Full vertical
he: אנכי מלא

en: Fullwidth page
he: עמוד ברוחב מלא

en: GPS
he: ג&#39;י.פי. אס

en: GPX Track
he: מסלול GPX

en: GPX Tracks
he: רצועות GPX

en: GPX file successfully loaded!
he: קובץ GPX נטען בהצלחה!

en: GPX files
he: קבצי GPX

en: Gallery Options
he: אפשרויות גלריה

en: General
he: כללי

en: General background
he: רקע כללי

en: General options
he: אפשרויות כלליות

en: General options for desktop.
he: אפשרויות כלליות לשולחן העבודה.

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Geolocation search settings
he: הגדרות חיפוש מיקום גיאוגרפי

en: Get directions
he: לקבל הוראות

en: Google Maps API Key
he: מפתח API של מפות Google

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
he: מפתח API של מפות Google נדרש על ידי Google. זה הכרחי עבור כל אתרי האינטרנט המשתמשים בתכונות מפות מתקדמות כגון הצגת פריטי רישום על המפה. למידע נוסף על איך להשיג מפתח API בשיעור %1$sfollowing%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
he: Google reCaptcha מגן על האתר שלך מפני דואר זבל והגשת טפסים אוטומטיים אחרים על ידי ספאם בוטים. אם אתה משתמש בפתרון של צד שלישי כדי להגן על טפסים באתר האינטרנט שלך, התעלם מהקלטות המפתח הבאות.

en: Google reCaptcha v3 Keys
he: מפתחות reCaptcha v3 של גוגל

en: Gradient
he: מִדרוֹן

en: Gradient degree
he: תואר שיפוע

en: Grid size
he: גודל רשת

en: Group name
he: שם קבוצה

en: Half layout page
he: חצי עמוד פריסה

en: Header menu settings
he: הגדרות תפריט כותרת

en: Header opened or closed by default.
he: הכותרת נפתחה או נסגרה כברירת מחדל.

en: Header settings
he: הגדרות כותרת

en: Height unit
he: יחידת גובה

en: Help text displayed with Email input.
he: טקסט עזרה מוצג עם קלט אימייל.

en: Help text displayed with Message input.
he: טקסט עזרה מוצג עם קלט הודעה.

en: Help text displayed with Name input.
he: טקסט עזרה מוצג עם קלט שם.

en: Help text displayed with Subject input.
he: טקסט עזרה מוצג עם קלט נושא.

en: Help texts
he: טקסטים לעזרה

en: Hide Location input
he: הסתר קלט מיקום

en: Hide empty values
he: הסתר ערכים ריקים

en: Hide map
he: הסתר מפה

en: Hide selected filters
he: הסתר מסננים שנבחרו

en: Hide selected inputs
he: הסתר כניסות שנבחרו

en: Hide unchecked checkbox
he: הסתר תיבת סימון לא מסומנת

en: Horizontal offset
he: היסט אופקי

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
he: אם נבחר, יהיה זמין במסננים עבור פוסטים של פריט.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
he: אם תרצה להשתמש בתוסף WooCommerce Subscriptions משלך, פשוט השבת את הגרסה המצורפת למטה והפעל את הפלאגין שלך.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
he: אם מסלול ה-GPX שלך מורכב מכמה מקטעים, סמני נקודות קצה מוצגים במקום ההתחלה והסוף של כל מקטע.

en: Image focus
he: מיקוד תמונה

en: Image height
he: גובה התמונה

en: Image height unit
he: יחידת גובה תמונה

en: Image position
he: מיקום תמונה

en: Image repeat
he: חזרה על התמונה

en: Image scroll
he: גלילה תמונה

en: Image size
he: גודל תמונה

en: Images caption text
he: טקסט כיתוב תמונות

en: Images gallery
he: גלריית תמונות

en: Images vertical align
he: התמונות יישור אנכי

en: Infinite loop
he: לולאה אינסופית

en: Input choices
he: אפשרויות קלט

en: Input description
he: תיאור קלט

en: Input field name that appear on edit page.
he: שם שדה הקלט המופיע בדף העריכה.

en: Input identifier
he: מזהה קלט

en: Input label
he: תווית קלט

en: Input labels
he: תוויות קלט

en: Input type
he: סוג קלט

en: Inputs contain validation errors.
he: קלט מכיל שגיאות אימות.

en: Inputs group
he: קבוצת תשומות

en: Insert from media
he: הוסף ממדיה

en: Insert unit that will be displayed with number value.
he: הכנס יחידה שתוצג עם ערך מספר.

en: Inside image
he: תמונה פנימית

en: Integrations
he: אינטגרציות

en: Invalid file format
he: פורמט קובץ לא חוקי

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
he: נראה שאיננו יכולים למצוא את מה שאתה מחפש.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
he: זה יאפשר לך לבנות דף פרטי פריט שלם. שום בלוקים לא יעברו בירושה מהדף המיוחד של פרטי פריט.

[ctx: post type singular name]
en: Item
he: פריט

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
he: קטגוריות פריטים

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
he: קטגוריות פריטים

en: Item Categories widgets area
he: אזור ווידג&#39;טים של קטגוריות פריטים

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
he: קטגוריית פריט

en: Item Claim Listing
he: רישום תביעת פריט

en: Item Contact Details
he: פרטי יצירת קשר של פריט

en: Item Contact Form
he: טופס יצירת קשר עם פריט

en: Item Content
he: תוכן פריט

en: Item Detail
he: פירוט הפריט

en: Item Detail Page
he: דף פרטי פריט

en: Item Details
he: פרטי הפריט

en: Item Events
he: אירועי פריט

en: Item Extension
he: הרחבת פריט

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
he: הרחבת פריט מאפשרת ליצור כניסות נוספות בדפי עריכה של פוסטים של פריט.

en: Item Featured Image
he: תמונה מוצגת של פריט

en: Item GPX Download
he: הורדת פריט GPX

en: Item Gallery
he: גלריית פריטים

en: Item Get Directions
he: פריט קבל הנחיות

en: Item Image Options
he: אפשרויות תמונה של פריט

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
he: מיקום הפריט

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
he: מיקומי פריט

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
he: מיקומי פריט

en: Item Locations widgets area
he: אזור ווידג&#39;טים של מיקומי פריט

en: Item Opening Hours
he: שעות פתיחה של פריט

en: Item Options
he: אפשרויות פריט

en: Item Review
he: סקירת פריט

en: Item Reviews
he: ביקורות על פריטים

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
he: סקירות פריטים מרחיבות את הערות וורדפרס כדי לאפשר למבקרים באתר להשאיר ביקורת ודירוג עבור פוסטים של פריטים.

en: Item already claimed
he: הפריט כבר נתבע

en: Item author
he: מחבר הפריט

en: Item category
he: קטגוריית פריטים

en: Item detail page slug
he: עמוד פירוט פריט קליל

en: Item has been claimed
he: הפריט נתבע

en: Item location
he: מיקום הפריט

en: Item owner reply.
he: תשובת בעל הפריט.

en: Item pending moderation from admin
he: פריט ממתין לניהול ממנהל המערכת

en: Item widgets area
he: אזור ווידג&#39;טים של פריט

en: Item:
he: פריט:

en: Items
he: פריטים

[ctx: post type general name]
en: Items
he: פריטים

[ctx: post type menu name]
en: Items
he: פריטים

en: Keep header closed by default on mobile.
he: שמור את הכותרת סגורה כברירת מחדל בנייד.

en: Kilometers
he: קילומטרים

en: Label color
he: צבע התווית

en: Label for email field
he: תווית לשדה דוא&quot;ל

en: Label for submit button
he: תווית לחצן שלח

en: Label for username field
he: תווית לשדה שם משתמש

en: Label used for Email input.
he: תווית המשמשת לקלט אימייל.

en: Label used for Message textarea.
he: תווית המשמשת עבור אזור הטקסט של ההודעה.

en: Label used for Name input.
he: תווית המשמשת להזנת שם.

en: Label used for Subject input.
he: תווית המשמשת להזנת נושא.

en: Label width
he: רוחב תווית

en: Large
he: גָדוֹל

en: Large button
he: כפתור גדול

en: Large size
he: מידה גדולה

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Leave a review
he: השאירו ביקורת

en: Leave empty to not use this option.
he: השאר ריק כדי לא להשתמש באפשרות זו.

en: Left
he: שמאלה

en: Limit displayed posts
he: הגבל את הפוסטים המוצגים

en: Line under heading
he: שורה מתחת לכותרת

en: Lines color
he: צבע קווים

en: Lines decoration
he: עיטור קווים

en: Link label
he: תווית קישור

en: Links color
he: צבע קישורים

en: List layout
he: פריסת רשימה

en: Listing Advanced Filters
he: רישום מסננים מתקדמים

en: Listing Author Detail
he: פירוט מחבר הרישום

en: Listing Authors List
he: רשימת מחברים

en: Listing Categories List
he: רשימת קטגוריות רישום

en: Listing Category Page
he: דף קטגוריית רישום

en: Listing Items List
he: רשימת פריטי רישום

en: Listing Location Page
he: דף מיקום רישום

en: Listing Locations List
he: רשימת מיקומים

en: Listing Map
he: מפת רישום

en: Listing Map (for posts)
he: מפת רישום (עבור פוסטים)

en: Listing Membership Content
he: רישום תוכן חברות

en: Listing Search Form
he: טופס חיפוש רישום

en: Listing Search Results
he: רישום תוצאות חיפוש

en: Listing Similar Items
he: רישום פריטים דומים

en: Listing Subcategories List
he: רשימת קטגוריות משנה

en: Listing Sublocations List
he: רשימת מיקומי משנה

en: Location
he: מקום

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
he: מקום

en: Location Details
he: פרטי מיקום

en: Locations
he: מיקומים

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
he: מיקומים

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
he: מיקומים

en: Log Out
he: להתנתק

en: Logged in text
he: טקסט מחובר

en: Logical operator
he: אופרטור לוגי

en: Longitude
he: קו אורך

en: Map provider
he: ספק מפות

en: Maps provider
he: ספק מפות

en: Mark Item post as featured
he: סמן את פוסט הפריט כמוצג

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
he: סמן את הקטגוריה כמוצגת כדי לתעדף אותה בתוצאות המוצגות.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
he: סמן את המיקום כמוצג כדי לתעדף אותו בתוצאות המוצגות.

en: Marker Cluster Settings
he: הגדרות אשכול סמנים

en: Markers
he: סמנים

en: Markers & GPX Tracks
he: סמנים ומסלולי GPX

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
he: סמנים במרחק של פחות מרדיוס %spx מקובצים לאשכולות. הגדר 0 כדי להשבית אשכולות.

en: Max number of items
he: מספר פריטים מקסימלי

en: Maximum displayed posts
he: מקסימום פוסטים מוצגים

en: Maximum distance
he: מרחק מקסימלי

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
he: חרג מהמספר המרבי של המנוי הנוכחי.

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Medium
he: בינוני

en: Medium size
he: מידה מדיום

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
he: מיזוג תיבות סימון לקבוצת מסננים והצג אותן יחד במסנני קצה. אתה יכול להשתמש בקבוצות נוספות באמצעות שמות קבוצות שונים.

en: Message
he: הוֹדָעָה

en: Message Help
he: הודעה עזרה

en: Message Label
he: תווית הודעה

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
he: הודעה מוצגת כאשר שליחת הטופס נכשלה בגלל בעיה בצד השרת.

en: Message displayed when the form validation failed.
he: ההודעה מוצגת כאשר אימות הטופס נכשל.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
he: הודעה המוצגת כאשר הטופס נשלח בהצלחה.

en: Message for the email notification
he: הודעה עבור הודעת האימייל

en: Metabox content settings
he: הגדרות תוכן Metabox

en: Migration finished
he: ההגירה הסתיימה

en: Migration in progress
he: הגירה בעיצומה

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
he: ההגירה מתבצעת כעת. תוכל להפעיל מחדש את ההעברה כאשר היא תסתיים.

en: Migration restarted
he: ההגירה הופעלה מחדש

en: Miles
he: מיילס

en: Mini
he: מיני

en: Minimum height unit
he: יחידת גובה מינימלית

en: Minimum image height
he: גובה תמונה מינימלי

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
he: גובה המפה המינימלי עשוי להיות שונה מהערך המוגדר עקב הצרכים של התוכן הפנימי של המפה.

en: Missing required GPX data
he: חסרים נתוני GPX נדרשים

en: Mobile
he: נייד

en: Mobile size
he: גודל נייד

en: Mobile width breakpoint
he: נקודת עצירה ברוחב נייד

en: Monday
he: יוֹם שֵׁנִי

en: Move backward
he: זז אחורה

en: Move forward
he: להתקדם

en: Multiselect
he: בחירה מרובה

en: Name Help
he: שם עזרה

en: Name Label
he: תווית שם

en: Name of sender displayed in received email.
he: שם השולח מוצג בדוא&quot;ל שהתקבל.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
he: שם לשונית ההגדרות בדף עריכת פריט.

en: New Category Name
he: שם קטגוריה חדשה

en: New Item
he: פריט חדש

en: New Location Name
he: שם מיקום חדש

en: Newer reviews
he: ביקורות חדשות יותר

en: Next
he: הַבָּא

en: Night
he: לַיְלָה

en: No Items found
he: לא נמצאו פריטים

en: No Items found in Trash
he: לא נמצאו פריטים באשפה

en: No border
he: אין גבול

en: No borders
he: אין גבולות

en: No lines
he: אין קווים

en: No posts found
he: לא נמצאו פוסטים

en: No repeat
he: אין חזרה

en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: No shadow
he: אין צל

en: No special pages found.
he: לא נמצאו דפים מיוחדים.

en: No users found
he: לא נמצאו משתמשים

en: Non-membership visitors
he: מבקרים שאינם חברים

en: None
he: אף אחד

en: Note
he: הערה

en: Notification messages
he: הודעות התראה

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
he: הודעה כאשר הפריט כבר נתבע. השאר ריק כדי להסתיר את ההודעה.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
he: הודעה כאשר הפריט ממתין לניהול ממנהל המערכת. השאר ריק כדי להסתיר את ההודעה.

en: Notifications
he: התראות

en: Number
he: מספר

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: OK
he: בסדר

en: Older reviews
he: ביקורות ישנות יותר

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
he: מחשבה אחת על &quot;%1$s&quot;

en: Only featured
he: מוצג רק

en: Only featured items
he: רק פריטים מוצגים

en: Only parent categories
he: רק קטגוריות הורים

en: Only parent locations
he: רק מיקומי הורה

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he: אופס! לא ניתן למצוא את הדף הזה.

en: Open image in popup
he: פתח תמונה בחלון קופץ

en: Opened by default
he: נפתח כברירת מחדל

en: Opening Hours
he: שעות פתיחה

en: Opening hours
he: שעות פתיחה

en: Options
he: אפשרויות

en: Order Options
he: אפשרויות הזמנה

en: Order by
he: מיין לפי

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Organizer:
he: מְאַרגֵן:

en: Owner
he: בעלים

en: Page template
he: תבנית עמוד

en: Parent Category
he: קטגורית הורים

en: Parent Category:
he: קטגורית הורים:

en: Parent Location
he: מיקום הורה

en: Parent Location:
he: מיקום הורה:

en: Pending
he: ממתין ל

en: Performance Settings
he: הגדרות ביצועים

en: Plugin Activation
he: הפעלת תוסף

en: Position unavailable
he: התפקיד אינו זמין

en: Post Options
he: אפשרויות פרסום

en: Post has not selected any term.
he: פוסט לא בחר אף מונח.

en: Posts Author Page
he: עמוד מחבר הפוסטים

en: Posts Category Page
he: עמוד קטגוריית פוסטים

en: Posts Date Page
he: עמוד תאריך פוסטים

en: Posts Search Form
he: טופס חיפוש פוסטים

en: Posts Search Results
he: פוסטים תוצאות חיפוש

en: Posts Tag Page
he: עמוד תג פוסטים

en: Posts navigation
he: ניווט פוסטים

en: Posts number color
he: צבע מספר הפוסטים

en: Previous
he: קודם

en: Proportional image height
he: גובה תמונה פרופורציונלי

en: Radial gradient
he: שיפוע רדיאלי

en: Random
he: אַקרַאִי

en: Rating
he: דֵרוּג

en: Rating stars color
he: צבע כוכבי דירוג

en: Read more
he: קרא עוד

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
he: ערכת הנושא שהופעלה לאחרונה אינה תואמת לפלאגין %s, לכן הפלאגין הושבת.

en: Recommended map height
he: גובה המפה המומלץ

en: Reference Item Post
he: פוסט פריט התייחסות

en: Remove GPX track
he: הסר רצועת GPX

en: Remove Image
he: הסר תמונה

en: Repeat
he: חזור

en: Repeat horizontally
he: חזור אופקית

en: Repeat vertically
he: חזור אנכית

en: Respond to review
he: השב לביקורת

en: Responsive options applied under screen width
he: אפשרויות רספונסיביות הוחלו תחת רוחב המסך

en: Restart migration
he: הפעל מחדש את ההגירה

en: Results include at least one of selected filters.
he: התוצאות כוללות לפחות אחד מהמסננים שנבחרו.

en: Results must include all selected filters.
he: התוצאות חייבות לכלול את כל המסננים שנבחרו.

en: Retro
he: רטרו

en: Reviews
he: ביקורות

en: Right
he: ימין

en: Saturday
he: יום שבת

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Scroll
he: גְלִילָה

en: Search
he: לחפש

en: Search Categories
he: חיפוש קטגוריות

en: Search Items
he: חפש פריטים

en: Search Locations
he: חיפוש מיקומים

en: Search Special ages
he: חפש גילאים מיוחדים

en: Search by geolocation
he: חיפוש לפי מיקום גיאוגרפי

en: Search for authors
he: חפש מחברים

en: Search for posts
he: חפש פוסטים

en: Search for reference item post
he: חפש פוסט של פריט עזר

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
he: טופס חיפוש מוצג בתוך המפה ברוחב מסך גדול מ

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
he: טופס חיפוש המאפשר למבקרים לחפש פריטים ברישום לפי מילת מפתח, קטגוריה או מיקום.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
he: טופס חיפוש המאפשר למבקרים לחפש פוסטים לפי מילת מפתח, קטגוריה או מיקום.

en: Search keyword
he: חיפוש מילת מפתח

en: Search results for:
he: תוצאות חיפוש עבור:

en: Secret Key
he: מפתח סודי

en: Select
he: בחר

en: Select Category
he: בחר קטגוריה

en: Select Image
he: בחר תמונה

en: Select Location
he: תבחר מיקום

en: Select alignment
he: בחר יישור

en: Select an Item
he: בחר פריט

en: Select featured category
he: בחר קטגוריה מוצגת

en: Select image
he: בחר תמונה

en: Select layout
he: בחר פריסה

en: Select position of unit displayed with number value.
he: בחר את מיקום היחידה המוצגת עם ערך מספר.

en: Select size
he: בחר מידה

en: Select type input cannot use AND operator.
he: קלט בחר סוג לא יכול להשתמש באופרטור AND.

en: Select type of input field.
he: בחר סוג שדה קלט.

en: Select your rating, please.
he: בחר את הדירוג שלך, בבקשה.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
he: הקטגוריה שנבחרה תועדף ותציג את פוסט הפריט על המפה.

en: Selected post is no more published.
he: הפוסט שנבחר לא פורסם יותר.

en: Selected posts
he: פוסטים נבחרים

en: Selected posts are no more published.
he: פוסטים נבחרים אינם מתפרסמים יותר.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
he: פוסט התייחסות שנבחר יופיע לפני כל הפוסטים הדומים האחרים.

en: Send Button Text
he: שלח טקסט לחצן

en: Sender Email
he: אימייל של השולח

en: Sender Name
he: שם השולח

en: Server Error Message
he: הודעת שגיאה בשרת

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
he: השרת נתקל בשגיאה. אם הבעיה נמשכת, פנה בבקשה למנהל האתר.

en: Settings Saved
he: הגדרות נשמרו

en: Shadow
he: צֵל

en: Shadow color
he: צבע צל

en: Shadow settings
he: הגדרות צל

en: Show Category description
he: הצג תיאור קטגוריה

en: Show Category icon
he: הצג סמל קטגוריה

en: Show Email Address
he: הצג כתובת דואר אלקטרוני

en: Show Location description
he: הצג תיאור מיקום

en: Show Location icon
he: הצג סמל מיקום

en: Show Opening Hours
he: הצג שעות פתיחה

en: Show Streetview
he: הצג Streetview

en: Show address
he: הצג כתובת

en: Show advanced filters
he: הצג מסננים מתקדמים

en: Show author image
he: הצג תמונת מחבר

en: Show biographical info
he: הצג מידע ביוגרפי

en: Show categories
he: הצג קטגוריות

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
he: הצג טופס יצירת קשר בדף אשר שולח דוא&quot;ל לכתובת דוא&quot;ל מוגדרת

en: Show cover image
he: הצג תמונת שער

en: Show data
he: הצג נתונים

en: Show date
he: הצג תאריך

en: Show description
he: הצג תיאור

en: Show empty map
he: הצג מפה ריקה

en: Show featured image
he: הצג תמונה מוצגת

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
he: הצג פריטים נבחרים בראש הרשימה לפני כל שאר הפוסטים של הפריטים.

en: Show filters group title
he: הצג את כותרת קבוצת המסננים

en: Show link
he: הצג קישור

en: Show link label input
he: הצג קלט של תווית קישור

en: Show locations
he: הצג מיקומים

en: Show more
he: להראות יותר

en: Show navigation arrows
he: הצג חיצי ניווט

en: Show on map
he: הצג על המפה

en: Show only categories marked as featured.
he: הצג רק קטגוריות המסומנות כמוצגות.

en: Show only featured category
he: הצג רק קטגוריה מוצגת

en: Show only locations marked as featured.
he: הצג רק מיקומים המסומנים כמוצגים.

en: Show pagination bullets
he: הצג תבליטי עימוד

en: Show posts number
he: הצג את מספר הפוסטים

en: Show price
he: הצג מחיר

en: Show rating
he: הצג דירוג

en: Show reference Item Post
he: הצג פרסום של פריט עזר

en: Show selected filters
he: הצג מסננים נבחרים

en: Show selected inputs
he: הצג את התשומות שנבחרו

en: Show similar posts from the same:
he: הצג פוסטים דומים מאותו:

en: Show submit filter button
he: הצג את לחצן שלח סינון

en: Show subtitle
he: הצג כתוביות

en: Show track endpoint markers on
he: הצג סמני נקודת קצה של מסלול מופעלים

en: Show web
he: הצג אינטרנט

en: Silver
he: כסף

en: Simple layout
he: פריסה פשוטה

en: Site Key
he: מפתח אתר

en: Site logo
he: לוגו האתר

en: Skip number of posts from start
he: דלג על מספר הפוסטים מההתחלה

en: Small
he: קָטָן

en: Small button
he: כפתור קטן

en: Small size
he: מידה קטנה

en: Solid color
he: צבע אחיד

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
he: עמוד מיוחד

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
he: דפים מיוחדים

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
he: דפים מיוחדים

en: Special page updated.
he: עמוד מיוחד עודכן.

en: Special pages list
he: רשימת דפים מיוחדים

en: Special pages list navigation
he: ניווט ברשימת דפים מיוחדים

en: Spread radius
he: רדיוס התפשטות

en: Start and end of track
he: התחלה וסיום מסלול

en: Step
he: שלב

en: Streetview
he: תצוגת רחוב

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
he: Streetview זמין רק אם מפתח Google API מופעל

en: Style
he: סִגְנוֹן

en: Style JSON
he: סגנון JSON

en: Subject
he: נושא

en: Subject Help
he: עזרה בנושא

en: Subject Label
he: תווית הנושא

en: Subject for the email notification
he: נושא ההודעה בדוא&quot;ל

en: Submit Label
he: שלח תווית

en: Submit distance button label
he: שלח תווית לחצן מרחק

en: Submit filters button label
he: שלח תווית לחצן מסננים

en: Submit reply
he: שלח תשובה

en: Submit review
he: שלח ביקורת

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Subtitle
he: כתוביות

en: Success Message
he: הודעת הצלחה

en: Sunday
he: יוֹם רִאשׁוֹן

en: Table style
he: סגנון שולחן

en: Tag archives:
he: תג ארכיון:

en: Telephone
he: טֵלֵפוֹן

en: Terms & Conditions label
he: תווית תנאים והגבלות

en: Text
he: טֶקסט

en: Text color
he: צבע טקסט

en: Text displayed in the form when user is logged in
he: טקסט המוצג בטופס כאשר המשתמש מחובר

en: Text displayed instead of full website url
he: טקסט מוצג במקום כתובת האתר המלאה

en: Text displayed on Send Button.
he: טקסט מוצג בלחצן שלח.

en: Text displayed on empty map
he: טקסט מוצג על מפה ריקה

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
he: טקסט להזנת טופס התנאים וההגבלות. השאר ריק כדי להשבית את תיבת הסימון.

en: Text layout
he: פריסת טקסט

en: Text link
he: קישור טקסט

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
he: טקסט של הודעת דואר אלקטרוני. משתנים זמינים: {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
he: לא ניתן היה להפעיל את הפלאגין %s. זה לא תואם לנושא הפעיל הנוכחי.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
he: המספר המרבי של פריטים שלקוחות עם מנוי זה יכולים לפרסם (השאירו ריק עבור המספר הבלתי מוגבל של פריטים).

en: Theme
he: נושא

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
he: אין מנויים זמינים. תוסיף קצת בבקשה.

en: There are no filters to show.
he: אין מסננים להצגה.

en: There are no inputs to show.
he: אין כניסות להצגה.

en: There are no selected inputs to show.
he: אין כניסות נבחרות להצגה.

en: Thick border
he: גבול עבה

en: Thick borders
he: גבולות עבים

en: Thin border
he: גבול דק

en: Thin borders
he: גבולות דקים

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
he: תכונה זו מוסיפה פונקציונליות של רישום תביעות עבור פריטי רישום

en: This product is a Citadela Subscription.
he: מוצר זה הוא מנוי Citadela.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
he: הגדרה זו תאפשר עריכה של פוסטים של פריטים באמצעות עורך גוטנברג. תכונה זו תאפשר לך גמישות רבה יותר בניהול. אנא היזהר אילו בלוקים אתה כולל בפירוט הפריט מכיוון שהכל ימוקם בגוש &quot;תוכן פריט&quot; בדף פרטי פריט מיוחד.

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Thursday
he: יוֹם חֲמִישִׁי

en: Time in seconds
he: זמן בשניות

en: Title
he: כותרת

en: Title color
he: צבע הכותרת

en: Titles color
he: צבע כותרות

en: Top
he: חלק עליון

en: Top left
he: שמאלי עליון

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Track color
he: צבע המסלול

en: Track endpoints color
he: עקוב אחר צבע נקודות קצה

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
he: המסלולים מוסתרים ומוחלפים בסמן מפה בהתאם לרמת הזום.

en: Tuesday
he: יוֹם שְׁלִישִׁי

en: Turn on Claim Listing feature
he: הפעל את התכונה &#39;רישום בעלות&#39;

en: Turn on Item Extension features
he: הפעל את תכונות הרחבת פריט

en: Turn on Item Reviews for listing items
he: הפעל ביקורות על פריטים עבור רישום פריטים

en: Type for search...
he: הקלד לחיפוש...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
he: תיבת סימון יחיד לא מסומנת לא תוצג.

en: Unclaimed
he: לא נתבע

en: Under image
he: מתחת לתמונה

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
he: מזהה ייחודי לשדה קלט חדש. השתמש במילה אחת, ללא רווחים. מותרים קווים תחתונים ומקפים.

en: Unit of number
he: יחידת מספר

en: Unit position
he: עמדת היחידה

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
he: תכונות רישום אוניברסליות עבור כל אתר אינטרנט

en: Update Category
he: עדכן קטגוריה

en: Update Location
he: עדכן מיקום

en: Upload file
he: העלה קובץ

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
he: הקובץ שהועלה אינו כולל נתוני רצועת GPX נדרשים.

en: Uploaded file has not valid XML format.
he: לקובץ שהועלה אין פורמט XML חוקי.

en: Uploading&#8230;
he: מעלה...

en: Url
he: כתובת אתר

en: Use Contact Form
he: השתמש בטופס יצירת קשר

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
he: השתמש בממשק Easy Admin עבור המנויים שלך

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
he: השתמש בעורך גוטנברג עבור התוכן של פריטי רישום

en: Use carousel
he: השתמש בקרוסלה

en: Use correct full website url
he: השתמש בכתובת האתר המלאה הנכונה

en: Use geolocation search
he: השתמש בחיפוש מיקום גיאוגרפי

en: Use in search filter
he: השתמש במסנן החיפוש

en: Use responsive options
he: השתמש באפשרויות רספונסיביות

en: Use valid email address, please.
he: השתמש בכתובת דוא&quot;ל חוקית, בבקשה.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
he: שימושי להצגת טקסט עזרה נוסף או טקסט GDPR עם כל קלט בטופס.

en: User ID
he: תעודת זהות של המשתמש

en: User additional options
he: אפשרויות נוספות למשתמש

en: User denied geolocation
he: המשתמש דחה מיקום גיאוגרפי

en: User email
he: דוא&quot;ל משתמש

en: User login
he: כניסת משתמש

en: User posts count
he: פוסטים של משתמשים נחשבים

en: User registration date
he: תאריך רישום משתמש

en: Username Label
he: תווית שם משתמש

en: Users with active membership
he: משתמשים עם חברות פעילה

en: Validation Error Message
he: הודעת שגיאה אימות

en: Value color
he: צבע ערכי

en: Vertical offset
he: היסט אנכי

en: View Category
he: הצג קטגוריה

en: View Item
he: הצג פריט

en: View Location
he: הצג מיקום

en: View Site
he: צפה באתר

en: View more
he: ראה עוד

en: View posts
he: צפה בפוסטים

en: View posts label
he: צפה בתווית הפוסטים

en: View track on the map
he: הצג את המסלול על המפה

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
he: אנו ממליצים להשתמש בפורמט 24:00 למטרות SEO ולעמוד בדרישות של Google Structured Data. השתמש בזמן כמו 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
he: השבתנו את התוסף Citadela Directory Lite. כעת תוכל להפעיל וליהנות מהגרסה המלאה של התוסף.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
he: שמנו לב שהתוסף WooCommerce Subscriptions פעיל, פונקציונליות המנויים מהפלאגין Citadela Listing זמינה.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
he: שמנו לב שאתה מפעיל גרסה מיושנת של PHP שאינה נתמכת עוד, לכן <em>התוסף הושבת</em> . ודא שהאתר שלך מהיר ומאובטח, על ידי <a href='%1$s'>שדרוג PHP לגרסה העדכנית ביותר</a> . הדרישה המינימלית עבור %2$s היא <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
he: שמנו לב שאתה מפעיל גרסה מיושנת של וורדפרס, לכן <em>התוסף הושבת</em> . ודא שהאתר שלך מאובטח ומעודכן, על ידי <a href='%1$s'>עדכון וורדפרס לגרסה העדכנית ביותר</a> . הדרישה המינימלית עבור %2$s היא <strong>וורדפרס 5.2</strong> .

en: Web
he: אינטרנט

en: Website Link
he: קישור לאתר

en: Website Link Label
he: תווית קישור לאתר

en: Website link rel attribute
he: תכונה קישור לאתר

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
he: ווידג&#39;טים המוצגים בדפי קטגוריות פריטים.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
he: ווידג&#39;טים המוצגים בדפי מיקומי פריטים.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
he: ווידג&#39;טים המוצגים בדפי פוסטים של פריט.

en: Will be listed all available similar items.
he: יופיעו כל הפריטים הדומים הזמינים.

en: With background
he: עם רקע

en: With search form
he: עם טופס חיפוש

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
he: עם url יהיה זמין קלט נוסף להוספת טקסט המוצג במקום קישור רגיל.

en: WooCommerce subscriptions
he: מנויי WooCommerce

en: Works when block is the only block in a column.
he: עובד כאשר בלוק הוא הבלוק היחיד בעמודה.

en: You do not have permission to upload files.
he: אין לך הרשאה להעלות קבצים.

en: You must be logged in to post a review.
he: עליך להיות מחובר כדי לפרסם ביקורת.

en: Your rating
he: הדירוג שלך

en: Your reply to review
he: תשובתך לביקורת

en: Your review
he: הביקורת שלך

en: blue : Blue color
he: כחול: צבע כחול

en: default image size
he: גודל תמונה ברירת מחדל

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
he: אוֹ

en: post | posts
he[0]: הודעה

en: red : Red color
he: אדום: צבע אדום
