Citadela Listing 5.7.15 - en to fa translation catalogue (816 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: نظر %1$s برای «%2$s»

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
fa: %s انتقال به پایان رسیده است. همه موارد، دسته‌ها و مکان‌ها از تم فهرست قبلی AIT شما اکنون برای استفاده با افزونه Citadela Listing در دسترس هستند.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
fa: %s به‌طور خودکار همه موارد، دسته‌ها و مکان‌ها را از تم فهرست راهنمای AIT قبلی شما در پس‌زمینه منتقل می‌کند. فرآیند مهاجرت ممکن است چند دقیقه طول بکشد. پس از اتمام مهاجرت به شما اطلاع خواهیم داد. می توانید طبق معمول از وردپرس استفاده کنید.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
fa: ناسازگاری پلاگین %s و PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
fa: ناسازگاری افزونه %s و وردپرس

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
fa: ناسازگاری پلاگین %s

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
fa: افزونه %s فعال است

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
fa[0]: بررسی %s

en: 404 Page
fa: 404 صفحه

en: API Key
fa: کلید ای پی ای

en: Actions:
fa: اقدامات:

[ctx: Item]
en: Add New
fa: جدید اضافه کن

en: Add New Category
fa: اضافه کردن دسته جدید

en: Add New Item
fa: مورد جدیدی اضافه کنید

en: Add New Location
fa: اضافه کردن مکان جدید

en: Add images to gallery
fa: اضافه کردن تصاویر به گالری

en: Address
fa: نشانی

en: Address and Location
fa: آدرس و مکان

en: Address and location
fa: آدرس و مکان

en: Advanced Filters block displayed within search form
fa: بلوک فیلترهای پیشرفته در فرم جستجو نمایش داده می شود

en: Advanced Header Design
fa: طراحی هدر پیشرفته

en: Advanced header
fa: هدر پیشرفته

en: Align Center
fa: تراز کردن مرکز

en: Align Justify
fa: تراز Justify

en: Align Left
fa: چپ چین

en: Align Right
fa: تراز کردن به راست

en: Align Text Center
fa: مرکز متن را تراز کنید

en: Align Text Left
fa: متن را تراز کنید

en: Align Text Right
fa: متن را به راست تراز کنید

en: Alignment
fa: هم ترازی

en: All
fa: همه

en: All Categories
fa: همه دسته بندی ها

en: All Items
fa: همه موارد

en: All Locations
fa: تمام موقعیت ها

en: All Special Pages
fa: همه صفحات ویژه

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
fa: همه موارد، دسته‌ها و مکان‌های انتقال خودکار از پایگاه داده شما حذف شدند. روند مهاجرت جدید آغاز شد.

en: All filters
fa: همه فیلترها

en: All inputs
fa: همه ورودی ها

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید نظرات مربوط به موارد Citadela را مدیریت کند.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید تا نظرات مربوط به اقلام Citadela را مدیریت کند.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید تا برای اقلام Citadela دسته بندی کند.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید مکان اقلام Citadela را تعیین کند.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید تا رده ویژه را برای اقلام Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید فایل آهنگ GPX را برای موارد Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید تا گزینه های Extension مورد را برای آیتم های Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید آدرس و مکان اقلام Citadela را تعیین کند.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید تا مخاطب را برای اقلام Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید محتوا را برای اقلام Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید گزیده ای را برای اقلام Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید تصویر برجسته را برای اقلام Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید تا گزینه های کلی را برای اقلام Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید گالری تصاویر را برای اقلام Citadela تنظیم کند.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید ساعت کاری اقلام Citadela را تعیین کند.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
fa: به مشتری اجازه دهید تا ویژگی های صفحه را برای آیتم های Citadela تنظیم کند.

en: Already claimed
fa: قبلاً ادعا شده است

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
fa: پست مورد قبلاً باز شده به عنوان پست مرجع استفاده خواهد شد.

en: Any active subscription
fa: هر اشتراک فعال

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Approve
fa: تایید

en: Approve claim
fa: تایید ادعا

en: Approved
fa: تایید شده

en: Archives:
fa: آرشیو:

en: Are you sure you want to decline this claim?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این ادعا را رد کنید؟

en: Ascending
fa: صعودی

en: Attributes
fa: ویژگی های

en: Author Details
fa: مشخصات نویسنده

en: Author archives:
fa: آرشیو نویسنده:

en: Author biographical info
fa: اطلاعات بیوگرافی نویسنده

en: Author name
fa: نام نویسنده

en: Authors to display
fa: نویسندگان برای نمایش

en: Automatic Listing Map
fa: نقشه فهرست خودکار

en: Automatic Listing Map (for posts)
fa: نقشه فهرست خودکار (برای پست ها)

en: Automatic height
fa: ارتفاع اتوماتیک

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Background
fa: زمینه

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Background image
fa: تصویر پس زمینه

en: Background on collapsed form
fa: پس زمینه در فرم جمع شده

en: Background settings
fa: تنظیمات پس زمینه

en: Background type
fa: نوع پس زمینه

en: Blur background
fa: محو کردن پس زمینه

en: Blur radius
fa: شعاع تاری

en: Border around filter group
fa: حاشیه اطراف گروه فیلتر

en: Border around heading
fa: مرز در اطراف عنوان

en: Border color
fa: رنگ لبه

en: Border radius
fa: شعاع مرزی

en: Border settings
fa: تنظیمات حاشیه

en: Border style
fa: سبک حاشیه

en: Border width
fa: عرض حاشیه

en: Borders color
fa: رنگ حاشیه

en: Borders width
fa: عرض مرزها

en: Bottom
fa: پایین

en: Bottom left
fa: پایین سمت چپ

en: Bottom right
fa: سمت راست پایین

en: Box layout
fa: طرح جعبه

en: Box width
fa: عرض جعبه

en: Button background color
fa: رنگ پس زمینه دکمه

en: Button border radius
fa: شعاع حاشیه دکمه

en: Button color
fa: رنگ دکمه

en: Button settings
fa: تنظیمات دکمه

en: Button style
fa: سبک دکمه

en: Button text color
fa: رنگ متن دکمه

en: Buttons
fa: دکمه ها

en: Cancel
fa: لغو کنید

en: Captcha check failed!
fa: بررسی کپچا ناموفق بود!

en: Caption text
fa: متن زیرنویس

en: Carousel Options
fa: گزینه های چرخ فلک

en: Carousel autoplay enabled
fa: پخش خودکار چرخ فلک فعال شد

en: Carousel decoration color
fa: رنگ تزیین چرخ فلک

en: Carousel loop mode enabled
fa: حالت حلقه چرخ فلک فعال شد

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Category
fa: دسته بندی

en: Category Details
fa: جزئیات دسته

en: Category archives:
fa: آرشیو دسته بندی:

en: Category color
fa: رنگ دسته

en: Category decoration color
fa: دسته بندی رنگ دکوراسیون

en: Category icon
fa: نماد دسته

en: Center
fa: مرکز

en: Center left
fa: مرکز سمت چپ

en: Center right
fa: مرکز راست

en: Change GPX track
fa: آهنگ GPX را تغییر دهید

en: Checkbox
fa: چک باکس

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
fa: انتخاب برای نوع ورودی انتخاب شده. در هر خط یک انتخاب وارد کنید، مقدار ورودی ذخیره شده و متن نمایش داده شده در ورودی را با استفاده از دو نقطه تقسیم کنید.

en: Choose option
fa: گزینه را انتخاب کنید

en: Citadela - Special Pages
fa: Citadela - صفحات ویژه

en: Citadela Half Layout Map Settings
fa: تنظیمات نقشه Citadela Half Layout

en: Citadela Item Page Layout
fa: چیدمان صفحه آیتم Citadela

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
fa: فهرست سیتادلا

en: Citadela Listing > Item Extension
fa: فهرست Citadela &gt; پسوند مورد

en: Citadela Listing Blocks
fa: بلوک های فهرست Citadela

en: Citadela Posts Blocks
fa: بلوک پست های سیادلا

en: Citadela Special Pages
fa: صفحات ویژه Citadela

en: Citadela Subscription
fa: اشتراک سیتادلا

en: Claim Listing
fa: فهرست ادعا

en: Claim Listing Request
fa: درخواست فهرست ادعا

en: Claim as:
fa: ادعا به عنوان:

en: Claim listing has been approved
fa: فهرست ادعا تایید شده است

en: Claim listing has been declined
fa: فهرست ادعا رد شده است

en: Claim status
fa: وضعیت ادعا

en: Claimed by
fa: ادعا شده توسط

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
fa: با کلیک بر روی دکمه زیر فرآیند مهاجرت مجدداً راه اندازی می شود. همه موارد، دسته‌ها و مکان‌های منتقل شده به‌طور خودکار حذف خواهند شد. همه موارد، دسته ها و مکان های ایجاد شده به صورت دستی حذف نخواهند شد. پس از آن فرآیند مهاجرت به طور خودکار شروع می شود.

en: Closed on mobile
fa: روی موبایل بسته است

en: Cluster radius in px
fa: شعاع خوشه بر حسب px

en: Clusters are disabled.
fa: خوشه ها غیرفعال هستند.

en: Collapsible filters section.
fa: بخش فیلترهای تاشو

en: Comments
fa: نظرات

en: Contact
fa: مخاطب

en: Content
fa: محتوا

en: Content visible for:
fa: محتوای قابل مشاهده برای:

en: Copy and paste the JSON from this website:
fa: JSON را از این وب سایت کپی و جایگذاری کنید:

en: Couldn't find location, try different address.
fa: مکان پیدا نشد، آدرس دیگری را امتحان کنید.

en: Cover
fa: پوشش دادن

en: Cover column height
fa: ارتفاع ستون پوشش

en: Cover image
fa: تصویر روی جلد

en: Current block view
fa: نمای بلوک فعلی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Height Settings
fa: تنظیمات ارتفاع سفارشی

en: Custom inputs
fa: ورودی های سفارشی

en: Custom shadow
fa: سایه سفارشی

en: Customized options for mobile screen width.
fa: گزینه های سفارشی برای عرض صفحه نمایش تلفن همراه.

en: Dark
fa: تاریک

en: Data migration
fa: مهاجرت داده ها

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
fa: داده های ورودی های بدون مقدار نمایش داده نمی شود.

en: Date
fa: تاریخ

en: Date archives:
fa: آرشیو تاریخ:

en: Date color
fa: رنگ خرما

en: Decide if email address is visible for visitors
fa: تصمیم بگیرید که آیا آدرس ایمیل برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده است یا خیر

en: Decline
fa: کاهش می یابد

en: Decline claim
fa: رد ادعا

en: Decoration color
fa: رنگ دکوراسیون

en: Default
fa: پیش فرض

en: Default Layout Options
fa: گزینه های طرح بندی پیش فرض

en: Default Search Results
fa: نتایج جستجوی پیش فرض

en: Default Search Results Page
fa: صفحه نتایج جستجوی پیش فرض

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
fa: متن انتخاب پیش‌فرض، به عنوان اولین گزینه در انتخاب نمایش داده می‌شود.

en: Default shadow
fa: سایه پیش فرض

en: Default size
fa: اندازه پیش فرض

en: Delay between slides
fa: تاخیر بین اسلایدها

en: Descending
fa: نزولی

en: Description
fa: شرح

en: Description text that appear on edit page with new input.
fa: متن توضیحاتی که در صفحه ویرایش با ورودی جدید ظاهر می شود.

en: Design Options
fa: گزینه های طراحی

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Desktop size
fa: اندازه دسکتاپ

en: Disable filters button label
fa: برچسب دکمه فیلترها را غیرفعال کنید

en: Disable geolocation button label
fa: برچسب دکمه موقعیت جغرافیایی را غیرفعال کنید

en: Display name
fa: نام نمایشی

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
fa: نزدیکترین موارد با مختصات GPS آنها نمایش داده می شود.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
fa: نمایش داده خواهد شد پست های مشابه با مرجع انتخاب شده پست آیتم.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
fa: نشانی، شماره تلفن و سایر اطلاعات تماس مورد خاص فهرست را نمایش می دهد.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
fa: دکمه ای را نشان می دهد که پیمایش Google Maps را به مکان پست مورد باز می کند.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
fa: نمایش دکمه برای دانلود فایل GPX اختصاص داده شده به مورد.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
fa: فرم تماس را نشان می دهد که ایمیل را مستقیماً به آدرس ایمیل مورد خاص فهرست ارسال می کند.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
fa: محتوا را فقط برای کاربران با عضویت فعال یا فقط برای بازدیدکنندگان بدون عضویت نمایش می دهد.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
fa: محتوای نوشته شده در ویرایشگر بصری مورد خاص فهرست را نمایش می دهد.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
fa: گالری تصاویر اختصاص داده شده به پست مورد را نمایش می دهد.

en: Displays information about author on author archive page.
fa: اطلاعات مربوط به نویسنده را در صفحه آرشیو نویسنده نمایش می دهد.

en: Displays information about selected authors.
fa: اطلاعات مربوط به نویسندگان انتخاب شده را نمایش می دهد.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
fa: اطلاعات را از ورودی های برنامه افزودنی مورد اختصاص داده شده به مورد نمایش می دهد.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
fa: دسته بندی لیست را بر اساس فیلتر خاص نمایش می دهد. این می تواند دسته های والدین یا زیرمجموعه های دسته بندی خاص را نمایش دهد.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
fa: موارد فهرست را بر اساس صفحه دسته/موقعیت فعلی یا نتایج فرم جستجو نمایش می دهد.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
fa: موارد لیست را بر اساس فیلترها نمایش می دهد. به عنوان مثال موارد فقط از دسته، مکان یا موارد ویژه خاص.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
fa: موارد فهرست شده را بر اساس فیلترها روی نقشه نمایش می دهد. به عنوان مثال موارد فقط از دسته، مکان یا موارد ویژه خاص.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
fa: موارد فهرست شده مشابه پست مورد مرجع انتخابی را نمایش می دهد.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
fa: مکان های لیست را بر اساس فیلتر خاص نمایش می دهد. این می تواند مکان های والدین یا مکان های فرعی را از یک مکان خاص نمایش دهد.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
fa: فهرست بندی زیرمجموعه ها را بر اساس صفحه دسته بندی فعلی نمایش می دهد.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
fa: فهرست مکان های فرعی را بر اساس صفحه دسته بندی فعلی نمایش می دهد.

en: Displays main item image of specific listing item.
fa: تصویر مورد اصلی مورد خاص فهرست را نمایش می دهد.

en: Displays opening hours of specific listing item.
fa: ساعات کاری یک مورد خاص فهرست را نمایش می دهد.

en: Displays posts based on current results from search form.
fa: پست ها را بر اساس نتایج فعلی از فرم جستجو نمایش می دهد.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
fa: پست ها را بر اساس نتایج فعلی در صفحه نتایج جستجوی پیش فرض وردپرس نمایش می دهد.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
fa: نمایش پست ها بر روی نقشه بر اساس فیلتر. به عنوان مثال، پست‌هایی فقط از دسته یا مکان خاص.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
fa: موارد فهرست مربوطه را به طور خودکار بر اساس صفحه فعلی نمایش می دهد. برای مثال نتایج جستجو یا مکان جزئیات مورد.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
fa: پست های مرتبط را به طور خودکار بر اساس صفحه فعلی نمایش می دهد. برای مثال نتایج جستجو یا مکان جزئیات پست.

en: Displays the button and the form for claim listing.
fa: دکمه و فرم فهرست ادعا را نمایش می دهد.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
fa: رویدادهای آتی مورد خاص فهرست را نمایش می دهد.

en: Distance
fa: فاصله

en: Distance option label
fa: برچسب گزینه فاصله

en: Distance unit
fa: واحد فاصله

en: Do not show
fa: نشان نده

en: Do not show endpoints
fa: نقاط پایانی نشان داده نشود

en: Do not use Item Detail special page settings
fa: از تنظیمات صفحه ویژه جزئیات آیتم استفاده نکنید

en: Download GPX file
fa: دانلود فایل GPX

en: Drop GPX file here
fa: فایل GPX را اینجا رها کنید

en: Dynamic track visibility
fa: دید دینامیک مسیر

en: Easy Admin
fa: آسان ادمین

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
fa: Easy Admin مدیریت ساده وردپرس را بدون هیچ گونه حواس پرتی غیر ضروری ارائه می دهد.

en: Edit Category
fa: ویرایش دسته

en: Edit Item
fa: ویرایش آیتم

en: Edit Location
fa: ویرایش مکان

en: Edit Special Page
fa: ویرایش صفحه ویژه

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: Email Help
fa: ایمیل راهنما

en: Email Label
fa: برچسب ایمیل

en: Email Message
fa: پیام ایمیل

en: Email settings
fa: تنظیمات ایمیل

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
fa: ایمیلی که به عنوان فرستنده در ایمیل استفاده می شود، مطمئن شوید که آدرس ایمیل با دامنه وب سایت شما مطابقت دارد.

en: Empty map behavior
fa: رفتار نقشه خالی

en: Empty value to show all similar items.
fa: مقدار خالی برای نمایش همه موارد مشابه.

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Enable Gutenberg editor
fa: ویرایشگر گوتنبرگ را فعال کنید

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
fa: ورودی های موجود برای فیلترها را از طریق منو فعال و درج کنید

en: Enable and insert inputs via menu
fa: فعال کردن و درج ورودی ها از طریق منو

en: Enable bundled subscriptions
fa: اشتراک های همراه را فعال کنید

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
fa: نشانگرهای نقطه پایانی به جای اولین و نقطه پایانی آهنگ GPX آپلود شده نمایش داده می شوند.

en: Event Details
fa: جزئیات رویداد

en: Event Image Options
fa: گزینه های تصویر رویداد

en: Every segment in track
fa: هر بخش در مسیر

en: Everything
fa: همه چيز

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
fa: نمونه ای از مقادیر درج شده: %s

en: Excerpt
fa: گزیده

en: Feature is disabled
fa: ویژگی غیرفعال است

en: Featured
fa: ویژه

en: Featured Category
fa: دسته ویژه

en: Featured category
fa: دسته بندی ویژه

en: Featured image
fa: تصویر شاخص

en: Featured items first
fa: ابتدا موارد ویژه

en: Featured location
fa: مکان ویژه

en: Fill all required fields, please.
fa: لطفا تمام فیلدهای الزامی را پر کنید.

en: Filter
fa: فیلتر کنید

en: Filter posts
fa: پست ها را فیلتر کنید

en: Filter special pages list
fa: فیلتر کردن لیست صفحات ویژه

en: Filters
fa: فیلترها

en: Filters Design
fa: طراحی فیلترها

en: Filters background color
fa: فیلتر رنگ پس زمینه

en: Filters group name
fa: نام گروه را فیلتر می کند

en: Filters settings
fa: تنظیمات فیلترها

en: Filters to specify results of displayed items.
fa: فیلترهایی برای مشخص کردن نتایج موارد نمایش داده شده

en: Find address
fa: آدرس را پیدا کن

en: Fix width
fa: عرض را ثابت کنید

en: Fixed
fa: درست شد

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
fa: برای جزئیات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: Force box width to selected value.
fa: عرض جعبه را به مقدار انتخاب شده وادار کنید.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
fa: سبک جدول اجباری برای داده های نمایش داده شده، مقادیر طولانی تر زیر برچسب منتقل نمی شوند.

en: Form
fa: فرم

en: Form inside map breakpoint
fa: در داخل نقشه نقطه شکست فرم کنید

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم

en: Friday
fa: جمعه

en: Full horizontal
fa: تمام افقی

en: Full vertical
fa: عمودی کامل

en: Fullwidth page
fa: صفحه تمام عرض

en: GPS
fa: جی پی اس

en: GPX Track
fa: آهنگ GPX

en: GPX Tracks
fa: آهنگ های GPX

en: GPX file successfully loaded!
fa: فایل GPX با موفقیت بارگیری شد!

en: GPX files
fa: فایل های GPX

en: Gallery Options
fa: گزینه های گالری

en: General
fa: عمومی

en: General background
fa: پیشینه عمومی

en: General options
fa: گزینه های عمومی

en: General options for desktop.
fa: گزینه های عمومی برای دسکتاپ

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Geolocation search settings
fa: تنظیمات جستجوی موقعیت جغرافیایی

en: Get directions
fa: دریافت جهات

en: Google Maps API Key
fa: کلید Google Maps API

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
fa: کلید Google Maps API مورد نیاز Google است. برای تمام وب سایت هایی که از ویژگی های نقشه های پیشرفته استفاده می کنند مانند نمایش موارد لیست روی نقشه ضروری است. در آموزش %1$s%2$s درباره نحوه دریافت کلید API بیشتر بیاموزید.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
fa: Google reCaptcha از وب سایت شما در برابر هرزنامه و سایر ارسال های خودکار فرم های ارسالی توسط ربات های هرزنامه محافظت می کند. اگر از راه حل شخص ثالث برای محافظت از فرم های وب سایت خود استفاده می کنید، ورودی های کلیدی زیر را نادیده بگیرید.

en: Google reCaptcha v3 Keys
fa: کلیدهای Google reCaptcha v3

en: Gradient
fa: شیب

en: Gradient degree
fa: درجه گرادیان

en: Grid size
fa: اندازه شبکه

en: Group name
fa: اسم گروه

en: Half layout page
fa: نیم صفحه چیدمان

en: Header menu settings
fa: تنظیمات منوی سرصفحه

en: Header opened or closed by default.
fa: هدر به طور پیش فرض باز یا بسته می شود.

en: Header settings
fa: تنظیمات هدر

en: Height unit
fa: واحد ارتفاع

en: Help text displayed with Email input.
fa: متن راهنما با ورودی ایمیل نمایش داده می شود.

en: Help text displayed with Message input.
fa: متن راهنما با ورودی پیام نمایش داده می شود.

en: Help text displayed with Name input.
fa: متن راهنما با ورودی نام نمایش داده می شود.

en: Help text displayed with Subject input.
fa: متن راهنما با ورودی موضوع نمایش داده می شود.

en: Help texts
fa: متن های راهنما

en: Hide Location input
fa: مخفی کردن ورودی مکان

en: Hide empty values
fa: مقادیر خالی را مخفی کنید

en: Hide map
fa: پنهان کردن نقشه

en: Hide selected filters
fa: فیلترهای انتخاب شده را مخفی کنید

en: Hide selected inputs
fa: مخفی کردن ورودی های انتخاب شده

en: Hide unchecked checkbox
fa: مخفی کردن چک باکس بدون علامت

en: Horizontal offset
fa: افست افقی

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
fa: در صورت انتخاب، در فیلترهای پست های مورد در دسترس خواهد بود.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
fa: اگر می خواهید از افزونه اشتراک ووکامرس خود استفاده کنید، به سادگی نسخه همراه زیر را غیرفعال کنید و افزونه خود را فعال کنید.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
fa: اگر آهنگ GPX شما از چندین بخش تشکیل شده است، نشانگرهای نقطه پایانی به جای شروع و پایان هر بخش نمایش داده می شوند.

en: Image focus
fa: فوکوس تصویر

en: Image height
fa: ارتفاع تصویر

en: Image height unit
fa: واحد ارتفاع تصویر

en: Image position
fa: موقعیت تصویر

en: Image repeat
fa: تکرار تصویر

en: Image scroll
fa: اسکرول تصویر

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Images caption text
fa: متن زیرنویس تصاویر

en: Images gallery
fa: گالری تصاویر

en: Images vertical align
fa: تراز عمودی تصاویر

en: Infinite loop
fa: حلقه بی نهایت

en: Input choices
fa: انتخاب های ورودی

en: Input description
fa: توضیحات ورودی

en: Input field name that appear on edit page.
fa: نام فیلد ورودی که در صفحه ویرایش ظاهر می شود.

en: Input identifier
fa: شناسه ورودی

en: Input label
fa: برچسب ورودی

en: Input labels
fa: برچسب های ورودی

en: Input type
fa: نوع ورودی

en: Inputs contain validation errors.
fa: ورودی ها حاوی خطاهای اعتبارسنجی هستند.

en: Inputs group
fa: گروه ورودی ها

en: Insert from media
fa: درج از رسانه

en: Insert unit that will be displayed with number value.
fa: درج واحدی که با مقدار عدد نمایش داده می شود.

en: Inside image
fa: تصویر داخل

en: Integrations
fa: ادغام ها

en: Invalid file format
fa: فرمت فایل نامعتبر است

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
fa: به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
fa: به شما این امکان را می دهد که یک صفحه جزئیات کامل مورد را بسازید. هیچ بلوکی از صفحه ویژه Item Detail به ارث نمی رسد.

[ctx: post type singular name]
en: Item
fa: مورد

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
fa: دسته بندی آیتم ها

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
fa: دسته بندی آیتم ها

en: Item Categories widgets area
fa: منطقه ویدجت دسته بندی های مورد

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
fa: دسته بندی آیتم ها

en: Item Claim Listing
fa: فهرست ادعای مورد

en: Item Contact Details
fa: اطلاعات تماس مورد

en: Item Contact Form
fa: فرم تماس مورد

en: Item Content
fa: محتوای مورد

en: Item Detail
fa: جزئیات مورد

en: Item Detail Page
fa: صفحه جزئیات مورد

en: Item Details
fa: جزئیات مورد

en: Item Events
fa: رویدادهای مورد

en: Item Extension
fa: پسوند مورد

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
fa: پسوند آیتم اجازه می دهد تا ورودی های اضافی را در صفحات ویرایش پست های آیتم ایجاد کنید.

en: Item Featured Image
fa: تصویر ویژه مورد

en: Item GPX Download
fa: مورد GPX دانلود

en: Item Gallery
fa: گالری آیتم ها

en: Item Get Directions
fa: مورد دریافت مسیرها

en: Item Image Options
fa: گزینه های تصویر مورد

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
fa: محل مورد

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
fa: مکان های مورد

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
fa: مکان های مورد

en: Item Locations widgets area
fa: منطقه ویدجت مکان های مورد

en: Item Opening Hours
fa: ساعت کار آیتم

en: Item Options
fa: گزینه های مورد

en: Item Review
fa: بررسی آیتم

en: Item Reviews
fa: بررسی آیتم ها

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
fa: بررسی آیتم ها نظرات وردپرس را گسترش می دهد تا به بازدیدکنندگان وب سایت امکان بررسی و رتبه بندی پست های مورد را بدهد.

en: Item already claimed
fa: مورد قبلاً ادعا شده است

en: Item author
fa: نویسنده مورد

en: Item category
fa: دسته بندی آیتم

en: Item detail page slug
fa: راب صفحه جزئیات مورد

en: Item has been claimed
fa: مورد ادعا شده است

en: Item location
fa: محل مورد

en: Item owner reply.
fa: پاسخ صاحب مورد

en: Item pending moderation from admin
fa: مورد در انتظار تعدیل از طرف مدیر

en: Item widgets area
fa: منطقه ویجت های مورد

en: Item:
fa: مورد:

en: Items
fa: موارد

[ctx: post type general name]
en: Items
fa: موارد

[ctx: post type menu name]
en: Items
fa: موارد

en: Keep header closed by default on mobile.
fa: هدر را به طور پیش‌فرض در تلفن همراه بسته نگه دارید.

en: Kilometers
fa: کیلومتر

en: Label color
fa: رنگ برچسب

en: Label for email field
fa: برچسب برای فیلد ایمیل

en: Label for submit button
fa: برچسب برای دکمه ارسال

en: Label for username field
fa: برچسب فیلد نام کاربری

en: Label used for Email input.
fa: برچسب مورد استفاده برای ورودی ایمیل.

en: Label used for Message textarea.
fa: برچسب مورد استفاده برای ناحیه متنی پیام.

en: Label used for Name input.
fa: برچسب مورد استفاده برای ورودی نام.

en: Label used for Subject input.
fa: برچسب مورد استفاده برای ورودی موضوع.

en: Label width
fa: عرض برچسب

en: Large
fa: بزرگ

en: Large button
fa: دکمه بزرگ

en: Large size
fa: سایز بزرگ

en: Latitude
fa: عرض جغرافیایی

en: Leave a review
fa: نظر بدهید

en: Leave empty to not use this option.
fa: خالی بگذارید تا از این گزینه استفاده نکنید.

en: Left
fa: ترک کرد

en: Limit displayed posts
fa: محدود کردن پست های نمایش داده شده

en: Line under heading
fa: خط زیر عنوان

en: Lines color
fa: رنگ خطوط

en: Lines decoration
fa: دکوراسیون خطوط

en: Link label
fa: برچسب پیوند

en: Links color
fa: رنگ پیوندها

en: List layout
fa: چیدمان فهرست

en: Listing Advanced Filters
fa: لیست کردن فیلترهای پیشرفته

en: Listing Author Detail
fa: لیست جزئیات نویسنده

en: Listing Authors List
fa: فهرست نویسندگان فهرست

en: Listing Categories List
fa: لیست دسته بندی ها

en: Listing Category Page
fa: صفحه دسته بندی لیست

en: Listing Items List
fa: فهرست اقلام فهرست

en: Listing Location Page
fa: صفحه مکان فهرست شده

en: Listing Locations List
fa: فهرست مکان های فهرست

en: Listing Map
fa: نقشه فهرست

en: Listing Map (for posts)
fa: نقشه فهرست (برای پست ها)

en: Listing Membership Content
fa: فهرست کردن محتوای عضویت

en: Listing Search Form
fa: فرم جستجوی فهرست

en: Listing Search Results
fa: لیست نتایج جستجو

en: Listing Similar Items
fa: فهرست کردن موارد مشابه

en: Listing Subcategories List
fa: فهرست زیرمجموعه ها لیست

en: Listing Sublocations List
fa: فهرست مکان های فرعی

en: Location
fa: محل

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
fa: محل

en: Location Details
fa: جزئیات مکان

en: Locations
fa: مکان ها

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
fa: مکان ها

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
fa: مکان ها

en: Log Out
fa: خروج

en: Logged in text
fa: وارد متن شده است

en: Logical operator
fa: عملگر منطقی

en: Longitude
fa: طول جغرافیایی

en: Map provider
fa: ارائه دهنده نقشه

en: Maps provider
fa: ارائه دهنده نقشه ها

en: Mark Item post as featured
fa: علامت گذاری پست مورد به عنوان برجسته

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
fa: دسته را به عنوان برجسته علامت بزنید تا در نتایج نمایش داده شده اولویت بندی شود.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
fa: مکان را به عنوان برجسته علامت بزنید تا در نتایج نمایش داده شده اولویت بندی شود.

en: Marker Cluster Settings
fa: تنظیمات خوشه نشانگر

en: Markers
fa: نشانگرها

en: Markers & GPX Tracks
fa: نشانگرها و آهنگ های GPX

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
fa: نشانگرها در فاصله کمتر از %spx شعاع به خوشه‌ها گروه‌بندی می‌شوند. 0 را برای غیرفعال کردن خوشه ها تنظیم کنید.

en: Max number of items
fa: حداکثر تعداد موارد

en: Maximum displayed posts
fa: حداکثر پست های نمایش داده شده

en: Maximum distance
fa: حداکثر فاصله

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
fa: از حداکثر موارد برای اشتراک فعلی بیشتر شده است.

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Medium
fa: متوسط

en: Medium size
fa: سایز متوسط

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
fa: چک باکس ها را در گروه فیلتر ادغام کنید و آنها را با هم در فیلترهای جلویی نشان دهید. می توانید از گروه های بیشتری با استفاده از نام گروه های مختلف استفاده کنید.

en: Message
fa: پیام

en: Message Help
fa: پیام راهنما

en: Message Label
fa: برچسب پیام

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
fa: هنگامی که ارسال فرم به دلیل مشکل در سمت سرور ناموفق بود، پیام نمایش داده می شود.

en: Message displayed when the form validation failed.
fa: هنگامی که اعتبار سنجی فرم ناموفق بود، پیام نمایش داده می شود.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
fa: هنگامی که فرم با موفقیت ارسال شد، پیام نمایش داده می شود.

en: Message for the email notification
fa: پیام برای اطلاع رسانی ایمیل

en: Metabox content settings
fa: تنظیمات محتوای متاباکس

en: Migration finished
fa: مهاجرت به پایان رسید

en: Migration in progress
fa: مهاجرت در حال انجام است

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
fa: مهاجرت در حال حاضر در حال انجام است. پس از اتمام مهاجرت، می‌توانید مجدداً راه‌اندازی کنید.

en: Migration restarted
fa: مهاجرت دوباره شروع شد

en: Miles
fa: مایل

en: Mini
fa: مینی

en: Minimum height unit
fa: حداقل واحد ارتفاع

en: Minimum image height
fa: حداقل ارتفاع تصویر

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
fa: حداقل ارتفاع نقشه ممکن است با مقدار تعریف شده به دلیل نیازهای محتوای داخل نقشه متفاوت باشد.

en: Missing required GPX data
fa: داده های مورد نیاز GPX وجود ندارد

en: Mobile
fa: سیار

en: Mobile size
fa: اندازه موبایل

en: Mobile width breakpoint
fa: نقطه شکست عرض موبایل

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Move backward
fa: به عقب حرکت کنید

en: Move forward
fa: به جلو حرکت کن

en: Multiselect
fa: انتخاب چندگانه

en: Name Help
fa: نام راهنما

en: Name Label
fa: برچسب نام

en: Name of sender displayed in received email.
fa: نام فرستنده در ایمیل دریافتی نمایش داده شده است.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
fa: نام تب تنظیمات در صفحه ویرایش آیتم.

en: New Category Name
fa: نام دسته جدید

en: New Item
fa: گزینه جدید

en: New Location Name
fa: نام مکان جدید

en: Newer reviews
fa: بررسی های جدیدتر

en: Next
fa: بعد

en: Night
fa: شب

en: No Items found
fa: موردی یافت نشد

en: No Items found in Trash
fa: هیچ موردی در سطل زباله یافت نشد

en: No border
fa: بدون مرز

en: No borders
fa: بدون مرز

en: No lines
fa: بدون خط

en: No posts found
fa: هیچ پستی پیدا نشد

en: No repeat
fa: بدون تکرار

en: No results found.
fa: نتیجه ای پیدا نشد.

en: No shadow
fa: بدون سایه

en: No special pages found.
fa: صفحه خاصی پیدا نشد

en: No users found
fa: کاربری پیدا نشد

en: Non-membership visitors
fa: بازدیدکنندگان غیرعضو

en: None
fa: هیچ یک

en: Note
fa: توجه داشته باشید

en: Notification messages
fa: پیام های اطلاع رسانی

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
fa: اعلان زمانی که مورد قبلاً ادعا شده است. برای پنهان کردن اعلان خالی بگذارید.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
fa: اعلان زمانی که مورد در انتظار تعدیل از طرف سرپرست است. برای پنهان کردن اعلان خالی بگذارید.

en: Notifications
fa: اطلاعیه

en: Number
fa: عدد

en: Number of items
fa: تعداد اقلام

en: OK
fa: خوب

en: Older reviews
fa: بررسی های قدیمی تر

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
fa: یک فکر در مورد «%1$s»

en: Only featured
fa: فقط برجسته

en: Only featured items
fa: فقط موارد برجسته

en: Only parent categories
fa: فقط دسته های والدین

en: Only parent locations
fa: فقط مکان های والدین

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa: اوه! آن صفحه پیدا نمی شود

en: Open image in popup
fa: باز کردن تصویر در پنجره بازشو

en: Opened by default
fa: به طور پیش فرض باز شده است

en: Opening Hours
fa: ساعات کار

en: Opening hours
fa: ساعات کار

en: Options
fa: گزینه ها

en: Order Options
fa: گزینه های سفارش

en: Order by
fa: سفارش داده شده توسط

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: Organizer:
fa: تنظیم کننده:

en: Owner
fa: مالک

en: Page template
fa: قالب صفحه

en: Parent Category
fa: دسته والد

en: Parent Category:
fa: دسته والد:

en: Parent Location
fa: مکان والدین

en: Parent Location:
fa: مکان والدین:

en: Pending
fa: در انتظار

en: Performance Settings
fa: تنظیمات عملکرد

en: Plugin Activation
fa: فعال سازی پلاگین

en: Position unavailable
fa: موقعیت در دسترس نیست

en: Post Options
fa: گزینه های ارسال

en: Post has not selected any term.
fa: پست هیچ اصطلاحی را انتخاب نکرده است.

en: Posts Author Page
fa: صفحه نویسنده پست ها

en: Posts Category Page
fa: صفحه دسته بندی پست ها

en: Posts Date Page
fa: صفحه تاریخ پست ها

en: Posts Search Form
fa: فرم جستجوی پست ها

en: Posts Search Results
fa: نتایج جستجوی پست ها

en: Posts Tag Page
fa: صفحه برچسب پست ها

en: Posts navigation
fa: ناوبری پست ها

en: Posts number color
fa: رنگ شماره پست ها

en: Previous
fa: قبلی

en: Proportional image height
fa: ارتفاع تصویر متناسب

en: Radial gradient
fa: گرادیان شعاعی

en: Random
fa: تصادفی

en: Rating
fa: رتبه بندی

en: Rating stars color
fa: رتبه بندی رنگ ستاره ها

en: Read more
fa: ادامه مطلب

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
fa: تم اخیراً فعال شده با افزونه %s سازگار نیست، بنابراین افزونه غیرفعال شده است.

en: Recommended map height
fa: ارتفاع نقشه توصیه شده

en: Reference Item Post
fa: پست مورد مرجع

en: Remove GPX track
fa: تراک GPX را حذف کنید

en: Remove Image
fa: حذف تصویر

en: Repeat
fa: تکرار

en: Repeat horizontally
fa: به صورت افقی تکرار کنید

en: Repeat vertically
fa: به صورت عمودی تکرار کنید

en: Respond to review
fa: به بررسی پاسخ دهید

en: Responsive options applied under screen width
fa: گزینه های پاسخگو در زیر عرض صفحه اعمال می شود

en: Restart migration
fa: مهاجرت را مجدداً راه اندازی کنید

en: Results include at least one of selected filters.
fa: نتایج شامل حداقل یکی از فیلترهای انتخاب شده است.

en: Results must include all selected filters.
fa: نتایج باید شامل تمام فیلترهای انتخاب شده باشد.

en: Retro
fa: رترو

en: Reviews
fa: بررسی ها

en: Right
fa: درست

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save Settings
fa: تنظیمات را ذخیره کن

en: Scroll
fa: طومار

en: Search
fa: جستجو کردن

en: Search Categories
fa: جستجوی دسته ها

en: Search Items
fa: جستجوی موارد

en: Search Locations
fa: جستجوی مکان ها

en: Search Special ages
fa: جستجوی سنین خاص

en: Search by geolocation
fa: جستجو بر اساس موقعیت جغرافیایی

en: Search for authors
fa: جستجوی نویسندگان

en: Search for posts
fa: جستجو برای پست ها

en: Search for reference item post
fa: جستجوی پست آیتم مرجع

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
fa: فرم جستجو در داخل نقشه روی صفحه نمایش بزرگتر از عرض نمایش داده می شود

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
fa: فرم جستجو که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد موارد فهرست را بر اساس کلمه کلیدی، دسته‌بندی یا مکان جستجو کنند.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
fa: فرم جستجو که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد پست ها را بر اساس کلمه کلیدی، دسته بندی یا مکان جستجو کنند.

en: Search keyword
fa: کلیدواژه ها را جست و جو کنید

en: Search results for:
fa: نتایج جستجو برای:

en: Secret Key
fa: کلید مخفی

en: Select
fa: انتخاب کنید

en: Select Category
fa: دسته را انتخاب کنید

en: Select Image
fa: Image را انتخاب کنید

en: Select Location
fa: مکان را انتخاب کنید

en: Select alignment
fa: تراز را انتخاب کنید

en: Select an Item
fa: یک مورد را انتخاب کنید

en: Select featured category
fa: دسته ویژه را انتخاب کنید

en: Select image
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Select layout
fa: طرح بندی را انتخاب کنید

en: Select position of unit displayed with number value.
fa: موقعیت واحد نمایش داده شده با مقدار عدد را انتخاب کنید.

en: Select size
fa: اندازه را انتخاب کنید

en: Select type input cannot use AND operator.
fa: ورودی نوع انتخابی نمی تواند از عملگر AND استفاده کند.

en: Select type of input field.
fa: نوع فیلد ورودی را انتخاب کنید.

en: Select your rating, please.
fa: لطفا امتیاز خود را انتخاب کنید

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
fa: دسته انتخابی اولویت بندی می شود و پست مورد را روی نقشه ارائه می دهد.

en: Selected post is no more published.
fa: پست انتخابی دیگر منتشر نمی شود.

en: Selected posts
fa: پست های منتخب

en: Selected posts are no more published.
fa: پست های انتخابی دیگر منتشر نمی شوند.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
fa: پست مرجع انتخاب شده قبل از همه پست های مشابه دیگر فهرست می شود.

en: Send Button Text
fa: ارسال متن دکمه

en: Sender Email
fa: ایمیل فرستنده

en: Sender Name
fa: نام فرستنده

en: Server Error Message
fa: پیغام خطای سرور

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
fa: سرور با خطا مواجه شد. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، لطفا با مدیر وب سایت تماس بگیرید.

en: Settings Saved
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Shadow
fa: سایه

en: Shadow color
fa: رنگ سایه

en: Shadow settings
fa: تنظیمات سایه

en: Show Category description
fa: نمایش توضیحات دسته

en: Show Category icon
fa: نمایش نماد دسته

en: Show Email Address
fa: نشانی ایمیل را نشان دهید

en: Show Location description
fa: نمایش توضیحات مکان

en: Show Location icon
fa: نمایش نماد موقعیت مکانی

en: Show Opening Hours
fa: نمایش ساعات کار

en: Show Streetview
fa: نمایش خیابان

en: Show address
fa: نمایش آدرس

en: Show advanced filters
fa: نمایش فیلترهای پیشرفته

en: Show author image
fa: نمایش تصویر نویسنده

en: Show biographical info
fa: نمایش اطلاعات بیوگرافی

en: Show categories
fa: نمایش دسته ها

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
fa: نمایش فرم تماس در صفحه که یک ایمیل به آدرس ایمیل تعریف شده ارسال می کند

en: Show cover image
fa: نمایش تصویر جلد

en: Show data
fa: نمایش داده ها

en: Show date
fa: نمایش تاریخ

en: Show description
fa: نمایش توضیحات

en: Show empty map
fa: نمایش نقشه خالی

en: Show featured image
fa: نمایش تصویر برجسته

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
fa: موارد برجسته را در بالای لیست قبل از همه پست های دیگر نشان دهید.

en: Show filters group title
fa: نمایش عنوان گروه فیلترها

en: Show link
fa: نمایش لینک

en: Show link label input
fa: نمایش ورودی برچسب پیوند

en: Show locations
fa: نمایش مکان ها

en: Show more
fa: بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر

en: Show navigation arrows
fa: نمایش فلش های ناوبری

en: Show on map
fa: نمایش روی نقشه

en: Show only categories marked as featured.
fa: فقط دسته‌هایی را نشان دهید که به‌عنوان برجسته علامت‌گذاری شده‌اند.

en: Show only featured category
fa: نمایش فقط دسته ویژه

en: Show only locations marked as featured.
fa: فقط مکان هایی را نشان دهید که به عنوان برجسته علامت گذاری شده اند.

en: Show pagination bullets
fa: نمایش گلوله های صفحه بندی

en: Show posts number
fa: نمایش شماره پست ها

en: Show price
fa: نمایش قیمت

en: Show rating
fa: نمایش امتیاز

en: Show reference Item Post
fa: نمایش پست مورد مرجع

en: Show selected filters
fa: نمایش فیلترهای انتخاب شده

en: Show selected inputs
fa: نمایش ورودی های انتخاب شده

en: Show similar posts from the same:
fa: نمایش پست های مشابه از همان:

en: Show submit filter button
fa: نمایش دکمه ارسال فیلتر

en: Show subtitle
fa: نمایش زیرنویس

en: Show track endpoint markers on
fa: نشانگرهای نقطه پایان آهنگ را نشان دهید

en: Show web
fa: نمایش وب

en: Silver
fa: نقره

en: Simple layout
fa: چیدمان ساده

en: Site Key
fa: کلید سایت

en: Site logo
fa: لوگوی سایت

en: Skip number of posts from start
fa: رد شدن از تعداد پست ها از ابتدا

en: Small
fa: کم اهمیت

en: Small button
fa: دکمه کوچک

en: Small size
fa: اندازه کوچک

en: Solid color
fa: رنگ ثابت

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
fa: صفحه ویژه

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
fa: صفحات ویژه

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
fa: صفحات ویژه

en: Special page updated.
fa: صفحه ویژه به روز شد

en: Special pages list
fa: لیست صفحات ویژه

en: Special pages list navigation
fa: پیمایش فهرست صفحات ویژه

en: Spread radius
fa: شعاع گسترش

en: Start and end of track
fa: شروع و پایان مسیر

en: Step
fa: گام

en: Streetview
fa: نمای خیابان

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
fa: Streetview فقط در صورتی در دسترس است که کلید Google API فعال باشد

en: Style
fa: سبک

en: Style JSON
fa: سبک JSON

en: Subject
fa: موضوع

en: Subject Help
fa: راهنمای موضوع

en: Subject Label
fa: برچسب موضوع

en: Subject for the email notification
fa: موضوع برای اعلان ایمیل

en: Submit Label
fa: برچسب را ارسال کنید

en: Submit distance button label
fa: برچسب دکمه فاصله را ارسال کنید

en: Submit filters button label
fa: برچسب دکمه فیلترها را ارسال کنید

en: Submit reply
fa: پاسخ خود را ثبت کنید

en: Submit review
fa: ارسال بررسی

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Subtitle
fa: عنوان فرعی

en: Success Message
fa: پیام موفقیت

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Table style
fa: سبک میز

en: Tag archives:
fa: آرشیو برچسب ها:

en: Telephone
fa: تلفن

en: Terms & Conditions label
fa: برچسب شرایط و ضوابط

en: Text
fa: متن

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Text displayed in the form when user is logged in
fa: هنگام ورود کاربر، متن در فرم نمایش داده می شود

en: Text displayed instead of full website url
fa: متن به جای URL کامل وب سایت نمایش داده می شود

en: Text displayed on Send Button.
fa: متن روی دکمه ارسال نمایش داده می شود.

en: Text displayed on empty map
fa: متن روی نقشه خالی نمایش داده می شود

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
fa: متن برای ورودی فرم شرایط و ضوابط. برای غیرفعال کردن چک باکس خالی بگذارید.

en: Text layout
fa: طرح بندی متن

en: Text link
fa: لینک متن

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
fa: متن پیام ایمیل. متغیرهای موجود هستند: {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
fa: افزونه %s فعال نشد. با تم فعال فعلی سازگار نیست.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
fa: حداکثر تعداد مواردی که مشتریان با این اشتراک می توانند منتشر کنند (برای تعداد نامحدود موارد خالی بگذارید).

en: Theme
fa: موضوع

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
fa: هیچ اشتراکی در دسترس نیست. لطفا مقداری اضافه کنید

en: There are no filters to show.
fa: هیچ فیلتری برای نمایش وجود ندارد.

en: There are no inputs to show.
fa: هیچ ورودی برای نمایش وجود ندارد.

en: There are no selected inputs to show.
fa: هیچ ورودی انتخابی برای نمایش وجود ندارد.

en: Thick border
fa: حاشیه ضخیم

en: Thick borders
fa: حاشیه های ضخیم

en: Thin border
fa: حاشیه نازک

en: Thin borders
fa: مرزهای نازک

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
fa: این ویژگی قابلیت فهرست ادعا را برای موارد فهرست اضافه می کند

en: This product is a Citadela Subscription.
fa: این محصول یک اشتراک سیتادلا است.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
fa: این تنظیم ویرایش پست های مورد با استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ را فعال می کند. این ویژگی به شما امکان می دهد انعطاف پذیری بیشتری در مدیریت داشته باشید. لطفاً مراقب باشید که کدام بلوک ها را در جزئیات مورد لحاظ می کنید زیرا همه چیز در بلوک &quot;محتوای مورد&quot; در صفحه ویژه جزئیات مورد قرار می گیرد.

en: Thumbnail
fa: بند انگشتی

en: Thursday
fa: پنج شنبه

en: Time in seconds
fa: زمان در ثانیه

en: Title
fa: عنوان

en: Title color
fa: رنگ عنوان

en: Titles color
fa: رنگ عناوین

en: Top
fa: بالا

en: Top left
fa: بالا سمت چپ

en: Top right
fa: بالا سمت راست

en: Track color
fa: رنگ آهنگ

en: Track endpoints color
fa: رنگ نقاط پایانی را ردیابی کنید

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
fa: آهنگ ها پنهان می شوند و با توجه به سطح زوم با نشانگر نقشه جایگزین می شوند.

en: Tuesday
fa: سهشنبه

en: Turn on Claim Listing feature
fa: ویژگی فهرست ادعا را روشن کنید

en: Turn on Item Extension features
fa: ویژگی های برنامه افزودنی مورد را روشن کنید

en: Turn on Item Reviews for listing items
fa: بررسی موارد را برای فهرست کردن موارد روشن کنید

en: Type for search...
fa: برای جستجو تایپ کنید...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
fa: چک باکس تکی بدون علامت نمایش داده نخواهد شد.

en: Unclaimed
fa: بی ادعا

en: Under image
fa: زیر تصویر

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
fa: شناسه منحصر به فرد برای فیلد ورودی جدید. از تک کلمه بدون فاصله استفاده کنید. زیرخط و خط تیره مجاز است.

en: Unit of number
fa: واحد عدد

en: Unit position
fa: موقعیت واحد

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
fa: ویژگی های فهرست جهانی برای هر وب سایت

en: Update Category
fa: به روز رسانی دسته

en: Update Location
fa: به روز رسانی مکان

en: Upload file
fa: آپلود فایل

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
fa: فایل آپلود شده شامل داده های آهنگ GPX مورد نیاز نیست.

en: Uploaded file has not valid XML format.
fa: فایل آپلود شده دارای قالب XML معتبر نیست.

en: Uploading&#8230;
fa: در حال آپلود…

en: Url
fa: آدرس اینترنتی

en: Use Contact Form
fa: از فرم تماس استفاده کنید

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
fa: از رابط کاربری Easy Admin برای مشترکین خود استفاده کنید

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
fa: از ویرایشگر گوتنبرگ برای محتوای موارد فهرست استفاده کنید

en: Use carousel
fa: از چرخ فلک استفاده کنید

en: Use correct full website url
fa: از آدرس کامل وب سایت صحیح استفاده کنید

en: Use geolocation search
fa: از جستجوی موقعیت جغرافیایی استفاده کنید

en: Use in search filter
fa: استفاده در فیلتر جستجو

en: Use responsive options
fa: از گزینه های واکنش گرا استفاده کنید

en: Use valid email address, please.
fa: لطفا از آدرس ایمیل معتبر استفاده کنید

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
fa: برای نمایش متن راهنمای اضافی یا متن GDPR با هر ورودی در فرم مفید است.

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: User additional options
fa: گزینه های اضافی کاربر

en: User denied geolocation
fa: کاربر تعیین موقعیت جغرافیایی را رد کرد

en: User email
fa: ایمیل کاربر

en: User login
fa: ورود کاربر

en: User posts count
fa: تعداد پست های کاربر

en: User registration date
fa: تاریخ ثبت نام کاربر

en: Username Label
fa: برچسب نام کاربری

en: Users with active membership
fa: کاربران با عضویت فعال

en: Validation Error Message
fa: پیام خطای اعتبارسنجی

en: Value color
fa: رنگ ارزش

en: Vertical offset
fa: افست عمودی

en: View Category
fa: مشاهده دسته

en: View Item
fa: مشاهده آیتم

en: View Location
fa: مشاهده مکان

en: View Site
fa: مشاهده سایت

en: View more
fa: بیشتر ببینید

en: View posts
fa: مشاهده پست ها

en: View posts label
fa: مشاهده برچسب پست ها

en: View track on the map
fa: مشاهده مسیر روی نقشه

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
fa: توصیه می کنیم از قالب ساعت 24:00 برای اهداف سئو استفاده کنید و الزامات داده های ساختار یافته Google را برآورده کنید. از ساعت 08:00 تا 15:00 استفاده کنید.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
fa: ما افزونه Citadela Directory Lite را غیرفعال کردیم. اکنون می توانید نسخه کامل افزونه را فعال کرده و از آن لذت ببرید.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
fa: ما متوجه شدیم که افزونه WooCommerce Subscriptions فعال است، قابلیت اشتراک از پلاگین Citadela Listing در دسترس است.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
fa: ما متوجه شده ایم که شما یک نسخه قدیمی از PHP را اجرا می کنید که دیگر پشتیبانی نمی شود، بنابراین <em>افزونه غیرفعال شد</em> . با <a href='%1$s'>ارتقاء PHP به آخرین نسخه</a> ، مطمئن شوید که سایت شما سریع و امن است. حداقل نیاز برای %2$s <strong>PHP 5.6.20</strong> است.

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
fa: ما متوجه شده‌ایم که شما نسخه قدیمی وردپرس را اجرا می‌کنید، بنابراین <em>افزونه غیرفعال شد</em> . با به <a href='%1$s'>روز رسانی وردپرس به آخرین نسخه</a> ، مطمئن شوید که سایت شما امن و به روز است. حداقل نیاز برای %2$s <strong>وردپرس 5.2</strong> است.

en: Web
fa: وب

en: Website Link
fa: لینک وب سایت

en: Website Link Label
fa: برچسب لینک وب سایت

en: Website link rel attribute
fa: پیوند وب سایت ویژگی rel

en: Wednesday
fa: چهار شنبه

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
fa: ویجت های نمایش داده شده در صفحات دسته بندی آیتم ها.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
fa: ویجت های نمایش داده شده در صفحات مکان آیتم ها.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
fa: ویجت های نمایش داده شده در صفحات پست های آیتم.

en: Will be listed all available similar items.
fa: لیست تمام موارد مشابه موجود خواهد بود.

en: With background
fa: با پس زمینه

en: With search form
fa: با فرم جستجو

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
fa: با url ورودی اضافی برای درج متن نمایش داده شده به جای پیوند ساده در دسترس خواهد بود.

en: WooCommerce subscriptions
fa: اشتراک های WooCommerce

en: Works when block is the only block in a column.
fa: زمانی کار می کند که بلوک تنها بلوک در یک ستون باشد.

en: You do not have permission to upload files.
fa: شما اجازه آپلود فایل ها را ندارید.

en: You must be logged in to post a review.
fa: برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید.

en: Your rating
fa: امتیاز شما

en: Your reply to review
fa: پاسخ شما به بررسی

en: Your review
fa: بررسی شما

en: blue : Blue color
fa: آبی: رنگ آبی

en: default image size
fa: اندازه تصویر پیش فرض

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
fa: یا

en: post | posts
fa[0]: پست

en: red : Red color
fa: قرمز: رنگ قرمز
