Citadela Listing 5.7.15 - en to et translation catalogue (812 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
et[0]: %1$s arvustus teemale „%2$s”

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
et: %s on migratsiooni lõpetanud. Kõik teie eelmise AIT kataloogiteema üksused, kategooriad ja asukohad on nüüd saadaval kasutamiseks Citadela Listingi pistikprogrammiga.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
et: %s migreerib taustal automaatselt kõik üksused, kategooriad ja asukohad teie eelmisest AIT kataloogiteemast. Migratsiooniprotsess võib kesta mitu minutit. Anname teile teada, kui üleviimine on lõppenud. Saate jätkata WordPressi kasutamist nagu tavaliselt.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
et: %s pistikprogramm ja PHP ühildumatus

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
et: %s pistikprogramm ja WordPressi ühildumatus

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
et: %s pistikprogrammi kokkusobimatus

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
et: %s plugin on aktiivne

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
et[0]: %s arvustus

en: 404 Page
et: 404 lk

en: API Key
et: API võti

en: Actions:
et: Toimingud:

[ctx: Item]
en: Add New
et: Lisa uus

en: Add New Category
et: Lisa uus kategooria

en: Add New Item
et: Lisa uus üksus

en: Add New Location
et: Lisa uus asukoht

en: Add images to gallery
et: Lisa pilte galeriisse

en: Address
et: Aadress

en: Address and Location
et: Aadress ja asukoht

en: Address and location
et: Aadress ja asukoht

en: Advanced Filters block displayed within search form
et: Täpsemate filtrite plokk kuvatakse otsinguvormis

en: Advanced Header Design
et: Täiustatud päisekujundus

en: Advanced header
et: Täpsem päis

en: Align Center
et: Joonda keskus

en: Align Justify
et: Joonda Joonda

en: Align Left
et: Joonda vasakule

en: Align Right
et: Joonda paremale

en: Align Text Center
et: Joonda tekstikeskus

en: Align Text Justify
et: Joonda teksti joondus

en: Align Text Left
et: Joonda tekst vasakule

en: Align Text Right
et: Joonda tekst paremale

en: Alignment
et: Joondamine

en: All
et: Kõik

en: All Categories
et: kõik kategooriad

en: All Items
et: Kõik asjad

en: All Locations
et: Kõik asukohad

en: All Special Pages
et: Kõik erilehed

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
et: Kõik automaatselt migreeritud üksused, kategooriad ja asukohad kustutati teie andmebaasist. Algas uus migratsiooniprotsess.

en: All filters
et: Kõik filtrid

en: All inputs
et: Kõik sisendid

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
et: Lubage kliendil hallata Citadela kaupade kommentaare.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
et: Lubage kliendil hallata Citadela kaupade arvustusi.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
et: Luba kliendil määrata Citadela kaupade kategooriad.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
et: Luba kliendil määrata Citadela esemete asukohti.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
et: Lubage kliendil määrata Citadela kaupade esiletõstetud kategooria.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
et: Lubage kliendil määrata Citadela kaupade GPX-i rajafail.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
et: Lubage kliendil määrata Citadela kaupade üksuse laienduse valikud.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
et: Luba kliendil määrata Citadela kaupade aadress ja asukoht.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
et: Lubage kliendil määrata Citadela kaupade kontakt.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
et: Luba kliendil määrata Citadela esemete sisu.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
et: Lubage kliendil määrata Citadela esemete jaoks väljavõte.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
et: Lubage kliendil määrata Citadela kaupade esiletõstetud pilt.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
et: Lubage kliendil määrata Citadela kaupade üldised valikud.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
et: Luba kliendil määrata Citadela esemete pildigalerii.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
et: Luba kliendil määrata Citadela kaupade lahtiolekuajad.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
et: Lubage kliendil määrata Citadela kaupade lehe atribuudid.

en: Already claimed
et: Juba väidetud

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
et: Juba avatud kaubapostitust kasutatakse viitepostitusena.

en: Any active subscription
et: Iga aktiivne tellimus

en: Appearance
et: Välimus

en: Approve
et: Kinnita

en: Approve claim
et: Nõude kinnitamine

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Archives:
et: Arhiivid:

en: Are you sure you want to decline this claim?
et: Kas olete kindel, et soovite selle väite tagasi lükata?

en: Ascending
et: Kasvav

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Author Details
et: Autori üksikasjad

en: Author archives:
et: Autorite arhiivid:

en: Author biographical info
et: Autori elulugu

en: Author name
et: Autori nimi

en: Authors to display
et: Kuvatavad autorid

en: Automatic Listing Map
et: Automaatne loendikaart

en: Automatic Listing Map (for posts)
et: Automaatne kirjekaart (postituste jaoks)

en: Automatic height
et: Automaatne kõrgus

en: Autoplay
et: Automaatne esitus

en: Background
et: Taust

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background image
et: Taustapilt

en: Background on collapsed form
et: Taust ahendatud vormil

en: Background settings
et: Taustaseaded

en: Background type
et: Tausta tüüp

en: Blur background
et: Hägune taust

en: Blur radius
et: Hägususe raadius

en: Border around filter group
et: Filtrirühma ümbritsev ääris

en: Border around heading
et: Piir pealkirja ümber

en: Border color
et: Äärise värv

en: Border radius
et: Piiri raadius

en: Border settings
et: Piiri seaded

en: Border style
et: Ääriste stiil

en: Border width
et: Piiri laius

en: Borders color
et: Piiride värv

en: Borders width
et: Piiride laius

en: Bottom
et: Altpoolt

en: Bottom left
et: All vasakul

en: Bottom right
et: Paremalt alumine

en: Box layout
et: Kasti paigutus

en: Box width
et: Kasti laius

en: Button background color
et: Nupu taustavärv

en: Button border radius
et: Nupu äärise raadius

en: Button color
et: Nupu värv

en: Button settings
et: Nupu seaded

en: Button style
et: Nupu stiil

en: Button text color
et: Nupu teksti värv

en: Buttons
et: Nupud

en: Cancel
et: Tühista

en: Captcha check failed!
et: Captcha kontroll ebaõnnestus!

en: Caption text
et: Tiitrite tekst

en: Carousel Options
et: Karusselli valikud

en: Carousel autoplay enabled
et: Karusselli automaatesitus on lubatud

en: Carousel decoration color
et: Karusselli kaunistuse värv

en: Carousel loop mode enabled
et: Karusselli silmusrežiim on lubatud

en: Categories
et: Kategooriad

en: Category
et: Kategooria

en: Category Details
et: Kategooria üksikasjad

en: Category archives:
et: Kategooria arhiivid:

en: Category color
et: Kategooria värv

en: Category decoration color
et: Kategooria kaunistuse värv

en: Category icon
et: Kategooria ikoon

en: Center
et: Keskus

en: Center left
et: Keskel vasakul

en: Center right
et: Keskel paremal

en: Change GPX track
et: Muuda GPX rada

en: Checkbox
et: Märkeruut

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
et: Valitud sisenditüübi valikud. Sisestage igale reale üks valik, jagage salvestatud sisendväärtus ja sisendis kuvatav tekst koolonit kasutades.

en: Choose option
et: Valige valik

en: Citadela - Special Pages
et: Citadela – erilehed

en: Citadela Half Layout Map Settings
et: Citadela poole paigutusega kaardi seaded

en: Citadela Item Page Layout
et: Citadela üksuse lehe paigutus

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
et: Citadela noteerimine

en: Citadela Listing > Item Extension
et: Citadela loend &gt; Üksuse laiendus

en: Citadela Listing Blocks
et: Citadela noteerimisplokid

en: Citadela Posts Blocks
et: Citadela postituste plokid

en: Citadela Special Pages
et: Citadela erilehed

en: Citadela Subscription
et: Citadela tellimus

en: Claim Listing
et: Nõuete loend

en: Claim Listing Request
et: Nõuete loendi taotlus

en: Claim as:
et: Nõuda kui:

en: Claim listing has been approved
et: Nõuete loend on kinnitatud

en: Claim listing has been declined
et: Nõuete loend on tagasi lükatud

en: Claim status
et: Nõude olek

en: Claimed by
et: Nõudnud

en: Clear
et: Selge

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
et: Alloleval nupul klõpsamine alustab migratsiooniprotsessi uuesti. Kõik automaatselt üle viidud üksused, kategooriad ja asukohad kustutatakse. Kõiki käsitsi loodud üksusi, kategooriaid ja asukohti ei kustutata. Pärast seda käivitub migratsiooniprotsess automaatselt.

en: Closed on mobile
et: Mobiilis suletud

en: Cluster radius in px
et: Kobara raadius pikslites

en: Clusters are disabled.
et: Klastrid on keelatud.

en: Collapsible filters section.
et: Kokkupandavate filtrite jaotis.

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Contact
et: Võtke ühendust

en: Content
et: Sisu

en: Content visible for:
et: Sisu on nähtav:

en: Copy and paste the JSON from this website:
et: Kopeerige ja kleepige JSON sellelt veebisaidilt:

en: Couldn't find location, try different address.
et: Asukohta ei leitud, proovige teist aadressi.

en: Cover
et: Kaas

en: Cover column height
et: Katte kolonni kõrgus

en: Cover image
et: Kaanepilt

en: Current block view
et: Praegune ploki vaade

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom Height Settings
et: Kohandatud kõrguse seaded

en: Custom inputs
et: Kohandatud sisendid

en: Custom shadow
et: Kohandatud vari

en: Customized options for mobile screen width.
et: Kohandatud valikud mobiiliekraani laiuse jaoks.

en: Dark
et: Tume

en: Data migration
et: Andmete migratsioon

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
et: Väärtuseta sisendite andmeid ei kuvata.

en: Date
et: Kuupäev

en: Date archives:
et: Kuupäevade arhiivid:

en: Date color
et: Kuupäeva värv

en: Decide if email address is visible for visitors
et: Otsustage, kas e-posti aadress on külastajatele nähtav

en: Decline
et: Keeldumine

en: Decline claim
et: Nõude tagasilükkamine

en: Decoration color
et: Kaunistuse värv

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Layout Options
et: Paigutuse vaikevalikud

en: Default Search Results
et: Vaikimisi otsingutulemused

en: Default Search Results Page
et: Vaikimisi otsingutulemuste leht

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
et: Vaikimisi valikutekst, kuvatakse valiku esimese valikuna.

en: Default shadow
et: Vaikevari

en: Default size
et: Vaikimisi suurus

en: Delay between slides
et: Viivitus slaidide vahel

en: Descending
et: Langevad

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description text that appear on edit page with new input.
et: Kirjeldustekst, mis kuvatakse redigeerimislehel uue sisendiga.

en: Design Options
et: Disaini valikud

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop size
et: Töölaua suurus

en: Disable filters button label
et: Keela filtrid nupu silt

en: Disable geolocation button label
et: Keela geograafilise asukoha nupu silt

en: Display name
et: Kuvatav nimi

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
et: Kuvatud on lähimad üksused nende GPS-koordinaatide järgi.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
et: Kuvatakse postitused, mis on sarnased valitud viiteüksuse postitusega.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
et: Kuvab konkreetse kirje üksuse aadressi, telefoninumbri ja muud kontaktteavet.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
et: Kuvab nupu, mis avab Google Mapsi navigeerimise üksuse postituse asukohta.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
et: Kuvab nupu üksusele määratud GPX-faili allalaadimiseks.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
et: Kuvab kontaktivormi, mis saadab meili otse konkreetse kirje üksuse e-posti aadressile.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
et: Kuvab sisu ainult aktiivse liikmesusega kasutajatele või ainult liikmelisuseta külastajatele.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
et: Kuvab konkreetse kirjeüksuse visuaalses redaktoris kirjutatud sisu.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
et: Kuvab üksuse postitusele määratud piltide galerii.

en: Displays information about author on author archive page.
et: Kuvab teavet autori kohta autoriarhiivi lehel.

en: Displays information about selected authors.
et: Kuvab teavet valitud autorite kohta.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
et: Kuvab teavet üksuse laienduse sisenditest, mis on üksusele määratud.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
et: Kuvab konkreetse filtri alusel loendikategooriad. See võib kuvada konkreetse kategooria vanemkategooriaid või alamkategooriaid.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
et: Kuvab loendiüksused praeguse kategooria/asukoha lehe või otsinguvormi tulemuste põhjal.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
et: Kuvab filtrite alusel loendiüksused. Näiteks üksused ainult konkreetsest kategooriast, asukohast või esiletoodud üksustest.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
et: Kuvab kaardil üksuste loendi filtrite alusel. Näiteks üksused ainult konkreetsest kategooriast, asukohast või esiletoodud üksustest.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
et: Kuvab loendiüksused, mis sarnanevad valitud viiteüksuse postitusega.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
et: Kuvab asukohtade loendi konkreetse filtri alusel. See võib kuvada vanemate asukohti või alamasukohti konkreetsest asukohast.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
et: Kuvab alamkategooriate loendi praeguse kategooria lehe alusel.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
et: Kuvab alamasukohtade loendi praeguse kategooria lehe alusel.

en: Displays main item image of specific listing item.
et: Kuvab konkreetse kirje üksuse põhiüksuse kujutise.

en: Displays opening hours of specific listing item.
et: Kuvab konkreetse kirjeüksuse lahtiolekuajad.

en: Displays posts based on current results from search form.
et: Kuvab postitused otsinguvormi praeguste tulemuste põhjal.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
et: Kuvab postitused WordPressi vaikeotsingutulemuste lehel praeguste tulemuste põhjal.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
et: Kuvab postitused kaardil filtrite alusel. Näiteks postitused ainult kindlast kategooriast või asukohast.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
et: Kuvab asjakohased kirjeüksused automaatselt praeguse lehe põhjal. Näiteks otsingutulemused või üksuse üksikasjade asukoht.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
et: Kuvab asjakohased postitused automaatselt praeguse lehe põhjal. Näiteks otsingutulemused või postituse üksikasjade asukoht.

en: Displays the button and the form for claim listing.
et: Kuvab nõuete loendi nupu ja vormi.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
et: Kuvab konkreetse kirjeüksuse tulevased sündmused.

en: Distance
et: Kaugus

en: Distance option label
et: Vahemaa valiku silt

en: Distance unit
et: Kaugusühik

en: Do not show
et: Ära näita

en: Do not show endpoints
et: Ära näita lõpp-punkte

en: Do not use Item Detail special page settings
et: Ärge kasutage üksuse Üksikasjade erisätteid

en: Download GPX file
et: Laadige alla GPX-fail

en: Drop GPX file here
et: Pukseerige GPX-fail siia

en: Dynamic track visibility
et: Dünaamiline raja nähtavus

en: Easy Admin
et: Lihtne administraator

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
et: Easy Admin pakub lihtsustatud WordPressi haldust ilma tarbetute segajateta.

en: Edit Category
et: Muuda kategooriat

en: Edit Item
et: Redigeeri üksust

en: Edit Location
et: Redigeeri asukohta

en: Edit Special Page
et: Redigeeri erilehte

en: Email
et: Meil

en: Email Help
et: Saada abi meili teel

en: Email Label
et: E-posti silt

en: Email Message
et: Meilisõnum

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
et: Meilis saatjana kasutatud e-posti, veenduge, et e-posti aadress vastaks teie veebisaidi domeenile.

en: Empty map behavior
et: Tühja kaardi käitumine

en: Empty value to show all similar items.
et: Kõigi sarnaste üksuste kuvamiseks tühi väärtus.

en: Enable
et: Luba

en: Enable Gutenberg editor
et: Luba Gutenbergi redaktor

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
et: Lubage ja sisestage menüü kaudu filtrite jaoks saadaolevad sisendid

en: Enable and insert inputs via menu
et: Lubage ja sisestage sisendid menüü kaudu

en: Enable bundled subscriptions
et: Lubage komplekttellimused

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
et: Lõpp-punkti markerid kuvatakse üleslaaditud GPX raja kõige esimese ja kõige lõpp-punkti asemel.

en: Event Details
et: Sündmuse üksikasjad

en: Event Image Options
et: Sündmuse pildi valikud

en: Every segment in track
et: Iga lõik teel

en: Everything
et: Kõik

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
et: Sisestatud väärtuste näide: %s

en: Excerpt
et: Väljavõte

en: Feature is disabled
et: Funktsioon on keelatud

en: Featured
et: Esiletõstetud

en: Featured Category
et: Esiletõstetud kategooria

en: Featured category
et: Esiletõstetud kategooria

en: Featured image
et: Esiletõstetud pilt

en: Featured items first
et: Esiletõstetud üksused

en: Featured location
et: Esiletõstetud asukoht

en: Fill all required fields, please.
et: Palun täitke kõik nõutud väljad.

en: Filter posts
et: Postituste filtreerimine

en: Filter special pages list
et: Filtreerige erilehtede loendit

en: Filters
et: Filtrid

en: Filters Design
et: Filtrite disain

en: Filters background color
et: Filtrid taustavärvi

en: Filters group name
et: Filtrirühma nimi

en: Filters settings
et: Filtrite seaded

en: Filters to specify results of displayed items.
et: Filtrid kuvatavate üksuste tulemuste täpsustamiseks.

en: Find address
et: Otsi aadressi

en: Fix width
et: Fikseerige laius

en: Fixed
et: Parandatud

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
et: Lisateabe saamiseks vaadake %s.

en: Force box width to selected value.
et: Sundige kasti laius valitud väärtusele.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
et: Sundige kuvatavate andmete jaoks tabelistiil, pikemaid väärtusi sildi alla ei teisaldata.

en: Form
et: Vorm

en: Form inside map breakpoint
et: Vorm kaardi murdepunkti sees

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Friday
et: reedel

en: Full horizontal
et: Täielik horisontaalne

en: Full vertical
et: Täielik vertikaalne

en: Fullwidth page
et: Täislaiusega leht

en: GPX Track
et: GPX rada

en: GPX Tracks
et: GPX rajad

en: GPX file successfully loaded!
et: GPX-fail on edukalt laaditud!

en: GPX files
et: GPX-failid

en: Gallery Options
et: Galerii Valikud

en: General
et: Kindral

en: General background
et: Üldine taust

en: General options
et: Üldised valikud

en: General options for desktop.
et: Töölaua üldised valikud.

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Geolocation search settings
et: Geograafilise asukoha otsingu seaded

en: Get directions
et: Juhiseid saama

en: Google Maps API Key
et: Google Mapsi API võti

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
et: Google nõuab Google Mapsi API-võtit. See on vajalik kõikide veebisaitide jaoks, mis kasutavad täpsemaid kaardifunktsioone, nagu näiteks loendiüksuste kuvamine kaardil. Lisateavet API-võtme hankimise kohta leiate %1$järgmisest õpetusest%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
et: Google reCaptcha kaitseb teie veebisaiti rämpsposti ja muude rämpspostirobotite automaatsete vormide esitamise eest. Kui kasutate oma veebisaidil olevate vormide kaitsmiseks kolmanda osapoole lahendust, ignoreerige järgmisi võtmesisendeid.

en: Google reCaptcha v3 Keys
et: Google&#39;i reCaptcha v3 võtmed

en: Gradient degree
et: Gradiendi aste

en: Grid size
et: Võre suurus

en: Group name
et: Grupi nimi

en: Half layout page
et: Poole paigutuse leht

en: Header menu settings
et: Päise menüü sätted

en: Header opened or closed by default.
et: Päis on vaikimisi avatud või suletud.

en: Header settings
et: Päise seaded

en: Height unit
et: Kõrguse ühik

en: Help text displayed with Email input.
et: Abitekst kuvatakse e-posti sisestusega.

en: Help text displayed with Message input.
et: Sõnumi sisestuse korral kuvatakse abitekst.

en: Help text displayed with Name input.
et: Abitekst kuvatakse koos nime sisestamisega.

en: Help text displayed with Subject input.
et: Abitekst kuvatakse teema sisendiga.

en: Help texts
et: Abitekstid

en: Hide Location input
et: Peida asukoha sisend

en: Hide empty values
et: Peida tühjad väärtused

en: Hide map
et: Peida kaart

en: Hide selected filters
et: Peida valitud filtrid

en: Hide selected inputs
et: Peida valitud sisendid

en: Hide unchecked checkbox
et: Peida märkimata märkeruut

en: Horizontal offset
et: Horisontaalne nihe

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
et: Valimise korral on see saadaval üksuse postituste filtrites.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
et: Kui soovite kasutada oma WooCommerce&#39;i tellimuste pistikprogrammi, deaktiveerige allpool komplekteeritud versioon ja aktiveerige oma pistikprogramm.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
et: Kui teie GPX rada koosneb mitmest segmendist, kuvatakse iga segmendi alguse ja lõpu asemel lõpp-punkti markerid.

en: Image focus
et: Pildi fookus

en: Image height
et: Pildi kõrgus

en: Image height unit
et: Pildi kõrguse ühik

en: Image position
et: Pildi asend

en: Image repeat
et: Pildi kordus

en: Image scroll
et: Pildi kerimine

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Images caption text
et: Piltide pealkirja tekst

en: Images gallery
et: Piltide galerii

en: Images vertical align
et: Piltide vertikaalne joondamine

en: Infinite loop
et: Lõpmatu silmus

en: Input choices
et: Sisestusvalikud

en: Input description
et: Sisestuse kirjeldus

en: Input field name that appear on edit page.
et: Redigeerimislehel kuvatav sisestusvälja nimi.

en: Input identifier
et: Sisestage identifikaator

en: Input label
et: Sisestusmärgis

en: Input labels
et: Sisestage sildid

en: Input type
et: Sisestuse tüüp

en: Inputs contain validation errors.
et: Sisendid sisaldavad valideerimisvigu.

en: Inputs group
et: Sisendite rühm

en: Insert from media
et: Sisesta meediast

en: Insert unit that will be displayed with number value.
et: Sisestage ühik, mis kuvatakse numbriväärtusega.

en: Inside image
et: Sisemine pilt

en: Integrations
et: Integratsioonid

en: Invalid file format
et: Kehtetu failivorming

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
et: Näib, et me ei leia seda, mida otsite.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
et: See võimaldab teil luua terve üksuse üksikasjade lehe. Üksuse üksikasjade erilehelt plokke ei pärida.

[ctx: post type singular name]
en: Item
et: Üksus

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
et: Kauba kategooriad

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
et: Kauba kategooriad

en: Item Categories widgets area
et: Üksuste kategooriate vidinate ala

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
et: Kauba kategooria

en: Item Claim Listing
et: Kauba nõuete loend

en: Item Contact Details
et: Üksuse kontaktandmed

en: Item Contact Form
et: Kauba kontaktivorm

en: Item Content
et: Kauba sisu

en: Item Detail
et: Üksuse üksikasjad

en: Item Detail Page
et: Üksuse üksikasjade leht

en: Item Details
et: Üksuse üksikasjad

en: Item Events
et: Üksus Sündmused

en: Item Extension
et: Üksuse laiendus

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
et: Üksuse laiendus võimaldab luua täiendavaid sisendeid üksuse postituste redigeerimislehtedel.

en: Item Featured Image
et: Üksuse esiletõstetud pilt

en: Item GPX Download
et: Üksuse GPX allalaadimine

en: Item Gallery
et: Kaubagalerii

en: Item Get Directions
et: Üksus Hankige juhised

en: Item Image Options
et: Üksuse pildi valikud

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
et: Kauba asukoht

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
et: Üksuste asukohad

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
et: Üksuste asukohad

en: Item Locations widgets area
et: Üksuse asukohad vidinate ala

en: Item Opening Hours
et: Kauba lahtiolekuajad

en: Item Options
et: Üksuse valikud

en: Item Review
et: Kauba ülevaade

en: Item Reviews
et: Kauba ülevaated

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
et: Üksuste ülevaated laiendavad WordPressi kommentaare, et veebisaidi külastajad saaksid üksuse postitustele arvustusi ja hinnanguid jätta.

en: Item already claimed
et: Üksus on juba nõutud

en: Item author
et: Üksuse autor

en: Item category
et: Kauba kategooria

en: Item detail page slug
et: Üksuse üksikasjade lehe nälkjas

en: Item has been claimed
et: Üksus on nõutud

en: Item location
et: Kauba asukoht

en: Item owner reply.
et: Kauba omaniku vastus.

en: Item pending moderation from admin
et: Üksus ootab administraatori modereerimist

en: Item widgets area
et: Üksuse vidinate ala

en: Item:
et: Üksus:

en: Items
et: Üksused

[ctx: post type general name]
en: Items
et: Üksused

[ctx: post type menu name]
en: Items
et: Üksused

en: Keep header closed by default on mobile.
et: Hoidke mobiilis päis vaikimisi suletuna.

en: Kilometers
et: Kilomeetrid

en: Label color
et: Sildi värv

en: Label for email field
et: Meilivälja silt

en: Label for submit button
et: Esitamisnupu silt

en: Label for username field
et: Kasutajanime välja silt

en: Label used for Email input.
et: Meili sisestamiseks kasutatav silt.

en: Label used for Message textarea.
et: Sõnumi tekstiala jaoks kasutatav silt.

en: Label used for Name input.
et: Nime sisestamiseks kasutatud silti.

en: Label used for Subject input.
et: Teema sisestamiseks kasutatud silti.

en: Label width
et: Sildi laius

en: Large
et: Suur

en: Large button
et: Suur nupp

en: Large size
et: Suur suurus

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Leave a review
et: Jäta arvustus

en: Leave empty to not use this option.
et: Selle valiku mitte kasutamiseks jätke tühjaks.

en: Left
et: Vasakule

en: Limit displayed posts
et: Piirata kuvatavaid postitusi

en: Line under heading
et: Rida pealkirja all

en: Lines color
et: Liinide värv

en: Lines decoration
et: Liinide kaunistamine

en: Link label
et: Lingi silt

en: Links color
et: Linkide värv

en: List layout
et: Loendi paigutus

en: Listing Advanced Filters
et: Täpsemate filtrite loend

en: Listing Author Detail
et: Loendi autori üksikasjad

en: Listing Authors List
et: Autorite loend

en: Listing Categories List
et: Loendi kategooriate loend

en: Listing Category Page
et: Loendi kategooria leht

en: Listing Items List
et: Loendi üksuste loend

en: Listing Location Page
et: Kirje asukoha leht

en: Listing Locations List
et: Loendi asukohtade loend

en: Listing Map
et: Nimekirjade kaart

en: Listing Map (for posts)
et: Kirjekaart (postituste jaoks)

en: Listing Membership Content
et: Liikmelisuse sisu loend

en: Listing Search Form
et: Loendi otsinguvorm

en: Listing Search Results
et: Otsingutulemuste loend

en: Listing Similar Items
et: Sarnaste üksuste loetlemine

en: Listing Subcategories List
et: Loendi alamkategooriate loend

en: Listing Sublocations List
et: Loendi allasukohtade loend

en: Location
et: Asukoht

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
et: Asukoht

en: Location Details
et: Asukoha üksikasjad

en: Locations
et: Asukohad

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
et: Asukohad

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
et: Asukohad

en: Log Out
et: Logi välja

en: Logged in text
et: Sisse logitud tekst

en: Logical operator
et: Loogiline operaator

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Map provider
et: Kaardi pakkuja

en: Maps provider
et: Kaartide pakkuja

en: Mark Item post as featured
et: Märgi üksuse postitus esiletõstetuks

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
et: Märkige kategooria esiletõstetuks, et see kuvatavates tulemustes prioriteediks seada.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
et: Märkige asukoht esiletõstetuks, et see kuvatavates tulemustes prioriteediks seada.

en: Marker Cluster Settings
et: Markerite klastri sätted

en: Markers
et: Markerid

en: Markers & GPX Tracks
et: Markerid ja GPX rajad

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
et: Markerid, mille raadius on väiksem kui %spx, on rühmitatud klastritesse. Klastrite keelamiseks määrake 0.

en: Max number of items
et: Maksimaalne üksuste arv

en: Maximum displayed posts
et: Kuvatavate postituste maksimaalne arv

en: Maximum distance
et: Maksimaalne vahemaa

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
et: Praeguse tellimuse üksuste maksimaalne arv on ületatud.

en: Maximum width
et: Maksimaalne laius

en: Medium
et: Keskmine

en: Medium size
et: Keskmise suurusega

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
et: Ühendage märkeruudud filtrirühmaks ja kuvage neid koos esiosa filtrites. Saate kasutada rohkem rühmi, kasutades erinevaid rühmanimesid.

en: Message
et: Sõnum

en: Message Help
et: Sõnum Abi

en: Message Label
et: Sõnumi silt

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
et: Teade kuvatakse, kui vormi saatmine serveripoolse probleemi tõttu nurjus.

en: Message displayed when the form validation failed.
et: Teade kuvatakse, kui vormi kinnitamine ebaõnnestus.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
et: Vormi eduka saatmise korral kuvatakse teade.

en: Message for the email notification
et: Sõnum meiliteatise jaoks

en: Metabox content settings
et: Metaboksi sisu seaded

en: Migration finished
et: Migratsioon on lõppenud

en: Migration in progress
et: Migratsioon on pooleli

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
et: Migratsioon on praegu pooleli. Saate migratsiooni uuesti alustada, kui see on lõppenud.

en: Migration restarted
et: Migreerimine taaskäivitatud

en: Miles
et: Miilid

en: Minimum height unit
et: Minimaalne kõrgusühik

en: Minimum image height
et: Minimaalne pildi kõrgus

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
et: Kaardi minimaalne kõrgus võib sõltuvalt kaardi sisesisu vajadustest erineda määratud väärtusest.

en: Missing required GPX data
et: Vajalikud GPX-andmed puuduvad

en: Mobile
et: Mobiilne

en: Mobile size
et: Mobiili suurus

en: Mobile width breakpoint
et: Mobiili laiuse murdepunkt

en: Monday
et: esmaspäev

en: Move backward
et: Liikuge tagasi

en: Move forward
et: Edasi liikuma

en: Multiselect
et: Mitmikvalimine

en: Name Help
et: Nimi Abi

en: Name Label
et: Nime silt

en: Name of sender displayed in received email.
et: Saabunud meilis kuvatakse saatja nimi.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
et: Seadete vahekaardi nimi üksuse redigeerimise lehel.

en: New Category Name
et: Uus kategooria nimi

en: New Item
et: Uus üksus

en: New Location Name
et: Uus asukoha nimi

en: Newer reviews
et: Uuemad arvustused

en: Next
et: Edasi

en: Night
et: Öö

en: No Items found
et: Üksusi ei leitud

en: No Items found in Trash
et: Prügikastist ei leitud ühtegi üksust

en: No border
et: Piiri pole

en: No borders
et: Ei mingeid piire

en: No lines
et: Ei mingeid jooni

en: No posts found
et: Ühtegi postitust ei leitud

en: No repeat
et: Ei mingit kordamist

en: No results found.
et: Tulemusi ei leitud.

en: No shadow
et: Ei mingit varju

en: No special pages found.
et: Erilehti ei leitud.

en: No users found
et: Ühtegi kasutajat ei leitud

en: Non-membership visitors
et: Mitteliikmelised külastajad

en: None
et: Mitte ühtegi

en: Note
et: Märge

en: Notification messages
et: Teavitussõnumid

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
et: Teavitus, kui kaup on juba nõutud. Märguande peitmiseks jätke tühjaks.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
et: Teavitus, kui üksus on administraatori modereerimise ootel. Märguande peitmiseks jätke tühjaks.

en: Notifications
et: Märguanded

en: Number of items
et: Üksuste arv

en: OK
et: Okei

en: Older reviews
et: Vanemad arvustused

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
et: Üks mõte teemal „%1$s”

en: Only featured
et: Ainult esile tõstetud

en: Only featured items
et: Ainult esiletoodud üksused

en: Only parent categories
et: Ainult vanemkategooriad

en: Only parent locations
et: Ainult vanemate asukohad

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
et: Oih! Seda lehte ei leitud.

en: Open image in popup
et: Ava pilt hüpikaknas

en: Opened by default
et: Vaikimisi avatud

en: Opening Hours
et: Lahtiolekuajad

en: Opening hours
et: Lahtiolekuajad

en: Options
et: Valikud

en: Order Options
et: Tellimisvalikud

en: Order by
et: Telli järgi

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Organizer:
et: Korraldaja:

en: Owner
et: Omanik

en: Page template
et: Lehe mall

en: Parent Category
et: Vanemkategooria

en: Parent Category:
et: Vanemkategooria:

en: Parent Location
et: Vanema asukoht

en: Parent Location:
et: Vanema asukoht:

en: Pending
et: Ootel

en: Performance Settings
et: Jõudlusseaded

en: Plugin Activation
et: Plugina aktiveerimine

en: Position unavailable
et: Positsioon pole saadaval

en: Post Options
et: Postitusvalikud

en: Post has not selected any term.
et: Postitus pole ühtegi terminit valinud.

en: Posts Author Page
et: Postituste autori leht

en: Posts Category Page
et: Postituste kategooria leht

en: Posts Date Page
et: Postituste kuupäeva leht

en: Posts Search Form
et: Postituste otsinguvorm

en: Posts Search Results
et: Postituste otsingutulemused

en: Posts Tag Page
et: Postituste sildileht

en: Posts navigation
et: Postituste navigeerimine

en: Posts number color
et: Postituste numbri värv

en: Previous
et: Eelmine

en: Proportional image height
et: Proportsionaalne pildi kõrgus

en: Radial gradient
et: Radiaalne gradient

en: Random
et: Juhuslik

en: Rating
et: Hinnang

en: Rating stars color
et: Hindamistähtede värv

en: Read more
et: Loe rohkem

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
et: Hiljuti aktiveeritud teema ei ühildu %s pistikprogrammiga, mistõttu pistikprogramm deaktiveeriti.

en: Recommended map height
et: Soovitatav kaardi kõrgus

en: Reference Item Post
et: Viiteüksuse postitus

en: Remove GPX track
et: Eemalda GPX rada

en: Remove Image
et: Eemalda pilt

en: Repeat
et: Korda

en: Repeat horizontally
et: Korda horisontaalselt

en: Repeat vertically
et: Korrake vertikaalselt

en: Respond to review
et: Vastake arvustusele

en: Responsive options applied under screen width
et: Ekraani laiuse all rakendatud reageerivad valikud

en: Restart migration
et: Taaskäivitage migratsioon

en: Results include at least one of selected filters.
et: Tulemused sisaldavad vähemalt ühte valitud filtrit.

en: Results must include all selected filters.
et: Tulemused peavad sisaldama kõiki valitud filtreid.

en: Reviews
et: Arvustused

en: Right
et: Õige

en: Saturday
et: laupäeval

en: Save Settings
et: Salvesta sätted

en: Scroll
et: Kerige

en: Search
et: Otsing

en: Search Categories
et: Otsi kategooriaid

en: Search Items
et: Otsi üksusi

en: Search Locations
et: Otsi asukohti

en: Search Special ages
et: Otsi Erivanused

en: Search by geolocation
et: Otsige geograafilise asukoha järgi

en: Search for authors
et: Otsige autoreid

en: Search for posts
et: Otsige postitusi

en: Search for reference item post
et: Otsige viiteüksuse postitust

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
et: Otsinguvorm kuvatakse kaardil suuremal ekraanilaiusel kui

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
et: Otsinguvorm, mis võimaldab külastajatel otsida loendi üksusi märksõna, kategooria või asukoha järgi.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
et: Otsinguvorm, mis võimaldab külastajatel otsida postitusi märksõna, kategooria või asukoha järgi.

en: Search keyword
et: Otsi märksõna

en: Search results for:
et: Otsi tulemusi:

en: Secret Key
et: Salajane võti

en: Select
et: Valige

en: Select Category
et: Vali kategooria

en: Select Image
et: Valige Pilt

en: Select Location
et: Valige Asukoht

en: Select alignment
et: Valige joondus

en: Select an Item
et: Valige üksus

en: Select featured category
et: Valige esiletõstetud kategooria

en: Select image
et: Valige pilt

en: Select layout
et: Valige paigutus

en: Select position of unit displayed with number value.
et: Valige kuvatava ühiku asukoht koos numbriväärtusega.

en: Select size
et: Valige suurus

en: Select type input cannot use AND operator.
et: Valitud tüübi sisend ei saa kasutada AND-operaatorit.

en: Select type of input field.
et: Valige sisestusvälja tüüp.

en: Select your rating, please.
et: Palun valige oma hinnang.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
et: Valitud kategooria seatakse prioriteediks ja kuvatakse kaardil kaubapostitus.

en: Selected post is no more published.
et: Valitud postitust enam ei avaldata.

en: Selected posts
et: Valitud postitused

en: Selected posts are no more published.
et: Valitud postitusi enam ei avaldata.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
et: Valitud viitepostitus kuvatakse kõigi teiste sarnaste postituste ees.

en: Send Button Text
et: Saada nupu tekst

en: Sender Email
et: Saatja e-post

en: Sender Name
et: Saatja nimi

en: Server Error Message
et: Serveri veateade

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
et: Serveris ilmnes viga. Kui probleem püsib, võtke ühendust veebisaidi administraatoriga.

en: Settings Saved
et: Seaded salvestatud

en: Shadow
et: Vari

en: Shadow color
et: Varju värv

en: Shadow settings
et: Varju seaded

en: Show Category description
et: Kuva kategooria kirjeldus

en: Show Category icon
et: Näita kategooria ikooni

en: Show Email Address
et: Näita e-posti aadressi

en: Show Location description
et: Kuva asukoha kirjeldus

en: Show Location icon
et: Kuva asukohaikooni

en: Show Opening Hours
et: Näita lahtiolekuaegu

en: Show Streetview
et: Kuva Streetview

en: Show address
et: Näita aadressi

en: Show advanced filters
et: Kuva täpsemad filtrid

en: Show author image
et: Näita autori pilti

en: Show biographical info
et: Näita eluloolist teavet

en: Show categories
et: Näita kategooriaid

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
et: Kuva kontaktivorm lehel, mis saadab meili määratud e-posti aadressile

en: Show cover image
et: Näita kaanepilti

en: Show data
et: Näita andmeid

en: Show date
et: Näita kuupäeva

en: Show description
et: Kuva kirjeldus

en: Show empty map
et: Näita tühja kaarti

en: Show featured image
et: Kuva esiletõstetud pilt

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
et: Kuva esiletõstetud üksused loendi ülaosas enne kõiki muid üksuste postitusi.

en: Show filters group title
et: Kuva filtrirühma pealkiri

en: Show link
et: Näita linki

en: Show link label input
et: Kuva lingisildi sisend

en: Show locations
et: Näita asukohti

en: Show more
et: Näita rohkem

en: Show navigation arrows
et: Kuva navigeerimisnooled

en: Show on map
et: Näita kaardil

en: Show only categories marked as featured.
et: Kuva ainult esiletõstetud kategooriad.

en: Show only featured category
et: Kuva ainult esiletoodud kategooria

en: Show only locations marked as featured.
et: Kuva ainult esiletõstetuks märgitud asukohad.

en: Show pagination bullets
et: Kuva lehekülgede täpid

en: Show posts number
et: Kuva postituste number

en: Show price
et: Näita hinda

en: Show rating
et: Kuva hinnang

en: Show reference Item Post
et: Kuva viiteüksuse postitus

en: Show selected filters
et: Kuva valitud filtrid

en: Show selected inputs
et: Kuva valitud sisendid

en: Show similar posts from the same:
et: Kuva sama sarnased postitused:

en: Show submit filter button
et: Kuva filtri saatmise nupp

en: Show subtitle
et: Kuva subtiitrid

en: Show track endpoint markers on
et: Kuva raja lõpp-punkti markerid sisse lülitatud

en: Show web
et: Näita veebi

en: Silver
et: Hõbedane

en: Simple layout
et: Lihtne paigutus

en: Site Key
et: Saidi võti

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Skip number of posts from start
et: Jäta postituste arv algusest peale vahele

en: Small
et: Väike

en: Small button
et: Väike nupp

en: Small size
et: Väike suurus

en: Solid color
et: Ühevärviline

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
et: Erileht

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
et: Erilehed

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
et: Erilehed

en: Special page updated.
et: Erileht uuendatud.

en: Special pages list
et: Erilehtede loend

en: Special pages list navigation
et: Erilehtede loendi navigeerimine

en: Spread radius
et: Levituse raadius

en: Start and end of track
et: Raja algus ja lõpp

en: Step
et: Samm

en: Streetview
et: Tänavavaade

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
et: Tänavavaade on saadaval ainult siis, kui Google API võti on lubatud

en: Style
et: Stiil

en: Style JSON
et: Stiil JSON

en: Subject
et: Teema

en: Subject Help
et: Teema abi

en: Subject Label
et: Teema silt

en: Subject for the email notification
et: Meiliteatise teema

en: Submit Label
et: Esitage silt

en: Submit distance button label
et: Esitage kaugusnupu silt

en: Submit filters button label
et: Filtrite esitamise nupu silt

en: Submit reply
et: Saada vastus

en: Submit review
et: Esitage arvustus

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Success Message
et: Edu sõnum

en: Sunday
et: pühapäev

en: Table style
et: Laua stiil

en: Tag archives:
et: Siltide arhiivid:

en: Telephone
et: Telefon

en: Terms & Conditions label
et: Tingimuste silt

en: Text
et: Tekst

en: Text color
et: Teksti värv

en: Text displayed in the form when user is logged in
et: Tekst, mis kuvatakse vormil, kui kasutaja on sisse logitud

en: Text displayed instead of full website url
et: Veebisaidi täieliku URL-i asemel kuvatakse tekst

en: Text displayed on Send Button.
et: Saatmisnupul kuvatav tekst.

en: Text displayed on empty map
et: Tekst kuvatakse tühjal kaardil

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
et: Tingimuste vormi sisestustekst. Märkeruudu keelamiseks jätke tühjaks.

en: Text layout
et: Teksti paigutus

en: Text link
et: Teksti link

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
et: Meilisõnumi tekst. Saadaval on järgmised muutujad: {kasutajanimi} {kasutaja-e-post} {kasutaja-sõnum}

en: Textarea
et: Tekstiala

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
et: Pluginat %s ei saanud aktiveerida. See ei ühildu praeguse aktiivse teemaga.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
et: Maksimaalne üksuste arv, mida selle tellimusega kliendid saavad avaldada (piiramatu arvu üksuste jaoks jätke tühjaks).

en: Theme
et: Teema

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
et: Saadaolevaid tellimusi pole. Lisage palun.

en: There are no filters to show.
et: Kuvatavaid filtreid pole.

en: There are no inputs to show.
et: Kuvamiseks pole sisendeid.

en: There are no selected inputs to show.
et: Kuvamiseks pole valitud sisendeid.

en: Thick border
et: Paks ääris

en: Thick borders
et: Paksud piirid

en: Thin border
et: Õhuke ääris

en: Thin borders
et: Õhukesed piirid

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
et: See funktsioon lisab loendiüksustele nõudmiste loendi funktsiooni

en: This product is a Citadela Subscription.
et: See toode on Citadela tellimus.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
et: See säte võimaldab Gutenbergi redaktori abil üksuste postitusi redigeerida. See funktsioon võimaldab teil administreerimisel suuremat paindlikkust. Olge ettevaatlik, milliseid plokke lisate kauba üksikasjadesse, kuna kõik paigutatakse üksuse üksikasjade erilehe plokki &quot;Kauba sisu&quot;.

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Thursday
et: neljapäeval

en: Time in seconds
et: Aeg sekundites

en: Title
et: Pealkiri

en: Title color
et: Pealkirja värv

en: Titles color
et: Pealkirjade värv

en: Top
et: Üles

en: Top left
et: Üleval vasakul

en: Top right
et: Üleval paremal

en: Track color
et: Raja värv

en: Track endpoints color
et: Jälgige lõpp-punktide värvi

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
et: Rajad on peidetud ja asendatud kaardimarkeriga vastavalt suumitasemele.

en: Tuesday
et: teisipäeval

en: Turn on Claim Listing feature
et: Lülitage sisse nõude loendi funktsioon

en: Turn on Item Extension features
et: Lülitage sisse üksuse laienduse funktsioonid

en: Turn on Item Reviews for listing items
et: Lülitage üksuste loetlemiseks sisse üksuste ülevaated

en: Type for search...
et: Sisestage otsimiseks...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
et: Märkimata üksikut märkeruutu ei kuvata.

en: Unclaimed
et: Nõudmata

en: Under image
et: Pildi all

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
et: Uue sisestusvälja kordumatu identifikaator. Kasutage ühte sõna, ilma tühikuteta. Lubatud on allkriipsud ja kriipsud.

en: Unit of number
et: Arvuühik

en: Unit position
et: Üksuse asend

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
et: Universaalsed loendifunktsioonid mis tahes veebisaidi jaoks

en: Update Category
et: Värskenda kategooriat

en: Update Location
et: Värskenda asukohta

en: Upload file
et: Faili üles laadima

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
et: Üleslaaditud fail ei sisalda nõutavaid GPX-raja andmeid.

en: Uploaded file has not valid XML format.
et: Üleslaaditud failil ei ole kehtivat XML-vormingut.

en: Uploading&#8230;
et: Üleslaadimine…

en: Url
et: URL

en: Use Contact Form
et: Kasutage kontaktivormi

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
et: Kasutage oma tellijate jaoks lihtsat administraatoriliidest

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
et: Üksuste loendi sisu jaoks kasutage Gutenbergi redaktorit

en: Use carousel
et: Kasutage karusselli

en: Use correct full website url
et: Kasutage õiget täielikku veebisaidi URL-i

en: Use geolocation search
et: Kasutage geograafilise asukoha otsingut

en: Use in search filter
et: Kasuta otsingufiltris

en: Use responsive options
et: Kasutage reageerivaid valikuid

en: Use valid email address, please.
et: Palun kasutage kehtivat e-posti aadressi.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
et: Kasulik täiendava abiteksti või GDPR-i teksti kuvamiseks vormi iga sisendiga.

en: User ID
et: kasutaja ID

en: User additional options
et: Kasutaja lisavalikud

en: User denied geolocation
et: Kasutajal on keelatud geolokatsioon

en: User email
et: Kasutaja meiliaadress

en: User login
et: Kasutaja sisselogimine

en: User posts count
et: Kasutajate postitused loevad

en: User registration date
et: Kasutaja registreerimise kuupäev

en: Username Label
et: Kasutajanime silt

en: Users with active membership
et: Aktiivse liikmesusega kasutajad

en: Validation Error Message
et: Valideerimise veateade

en: Value color
et: Väärtusvärv

en: Vertical offset
et: Vertikaalne nihe

en: View Category
et: Vaata kategooriat

en: View Item
et: Kuva üksus

en: View Location
et: Kuva asukoht

en: View Site
et: Vaata saiti

en: View more
et: Vaata rohkem

en: View posts
et: Vaata postitusi

en: View posts label
et: Kuva postituste silt

en: View track on the map
et: Vaata rada kaardil

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
et: Soovitame SEO eesmärkidel kasutada kella 24:00 ajavormingut ja täita Google&#39;i struktureeritud andmete nõudeid. Kasutage aega 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
et: Deaktiveerisime pistikprogrammi Citadela Directory Lite. Nüüd saate pistikprogrammi täisversiooni aktiveerida ja nautida.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
et: Märkasime, et WooCommerce&#39;i tellimuste pistikprogramm on aktiivne, Citadela Listingi pistikprogrammi tellimuste funktsioon on saadaval.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
et: Märkasime, et kasutate PHP aegunud versiooni, mida enam ei toetata, mistõttu <em>pistikprogramm deaktiveeriti</em> . Veenduge, et teie sait oleks kiire ja turvaline, <a href='%1$s'>uuendades PHP uusimale versioonile</a> . %2$s miinimumnõue on <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
et: Märkasime, et kasutate WordPressi vananenud versiooni, mistõttu <em>pistikprogramm deaktiveeriti</em> . Veenduge, et teie sait on turvaline ja ajakohane, <a href='%1$s'>värskendades WordPressi uusimale versioonile</a> . Minimaalne nõue %2$s jaoks on <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Web
et: võrk

en: Website Link
et: Veebisaidi link

en: Website Link Label
et: Veebisaidi lingi silt

en: Website link rel attribute
et: Veebisaidi lingi rel atribuut

en: Wednesday
et: kolmapäeval

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
et: Kaubakategooriate lehtedel kuvatavad vidinad.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
et: Üksuste asukohtade lehtedel kuvatavad vidinad.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
et: Üksuste postituste lehtedel kuvatavad vidinad.

en: Will be listed all available similar items.
et: Loetletakse kõik saadaolevad sarnased kaubad.

en: With background
et: Koos taustaga

en: With search form
et: Otsinguvormiga

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
et: URL-iga on saadaval lisasisend tavalise lingi asemel kuvatava teksti sisestamiseks.

en: WooCommerce subscriptions
et: WooCommerce&#39;i tellimused

en: Works when block is the only block in a column.
et: Töötab, kui plokk on veeru ainus plokk.

en: You do not have permission to upload files.
et: Teil pole failide üleslaadimiseks luba.

en: You must be logged in to post a review.
et: Arvustuse postitamiseks peate olema sisse logitud.

en: Your rating
et: Teie hinnang

en: Your reply to review
et: Teie vastus arvustusele

en: Your review
et: Teie arvustus

en: blue : Blue color
et: sinine: sinine värv

en: default image size
et: pildi vaikesuurus

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
et: või

en: post | posts
et[0]: postitus

en: red : Red color
et: punane: punane värv
