Citadela Listing 5.7.15 - en to cs translation catalogue (810 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
cs[0]: %1$s recenze pro „%2$s“

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
cs: %s dokončil migraci. Všechny položky, kategorie a umístění z vašeho předchozího motivu adresáře AIT jsou nyní k dispozici pro použití s pluginem Citadela Listing.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
cs: %s automaticky migruje všechny položky, kategorie a umístění z vašeho předchozího motivu adresáře AIT na pozadí. Proces migrace může trvat několik minut. Až bude migrace dokončena, dáme vám vědět. WordPress můžete nadále používat jako obvykle.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
cs: Nekompatibilita pluginu %s a PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
cs: Nekompatibilita pluginu %s a WordPressu

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
cs: Nekompatibilita pluginu %s

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
cs: %s plugin je aktivní

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
cs[0]: %s recenze

en: 0.1
cs: 0,1

en: 404 Page
cs: Strana 404

en: API Key
cs: Klíč API

en: Actions:
cs: Akce:

[ctx: Item]
en: Add New
cs: Přidat nový

en: Add New Category
cs: Přidat novou kategorii

en: Add New Item
cs: Přidat novou položku

en: Add New Location
cs: Přidat nové umístění

en: Add images to gallery
cs: Přidejte obrázky do galerie

en: Address
cs: Adresa

en: Address and Location
cs: Adresa a umístění

en: Address and location
cs: Adresa a umístění

en: Advanced Filters block displayed within search form
cs: Blok rozšířených filtrů zobrazený ve vyhledávacím formuláři

en: Advanced Header Design
cs: Pokročilý design záhlaví

en: Advanced header
cs: Pokročilé záhlaví

en: Align Center
cs: Zarovnat na střed

en: Align Justify
cs: Zarovnat Zarovnat

en: Align Left
cs: Zarovnat doleva

en: Align Right
cs: Zarovnat doprava

en: Align Text Center
cs: Zarovnat text na střed

en: Align Text Justify
cs: Zarovnat text Zarovnat

en: Align Text Left
cs: Zarovnat text doleva

en: Align Text Right
cs: Zarovnat text vpravo

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: All
cs: Všechno

en: All Categories
cs: Všechny kategorie

en: All Items
cs: Všechny položky

en: All Locations
cs: Všechny lokality

en: All Special Pages
cs: Všechny speciální stránky

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
cs: Všechny automaticky migrované položky, kategorie a umístění byly smazány z vaší databáze. Byl zahájen nový proces migrace.

en: All filters
cs: Všechny filtry

en: All inputs
cs: Všechny vstupy

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi spravovat komentáře k položkám Citadela.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi spravovat recenze na položky Citadela.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit kategorie pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit umístění pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit Featured Category pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit soubor trasy GPX pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit možnosti rozšíření položky pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit adresu a umístění pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit kontakt pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit obsah pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit výňatek pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit doporučený obrázek pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit obecné možnosti pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit galerii obrázků pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit otevírací dobu pro položky Citadela.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
cs: Umožněte zákazníkovi nastavit atributy stránky pro položky Citadela.

en: Already claimed
cs: Již nárokováno

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
cs: Již otevřený příspěvek položky bude použit jako referenční příspěvek.

en: Any active subscription
cs: Jakékoli aktivní předplatné

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Approve
cs: Schválit

en: Approve claim
cs: Schválit nárok

en: Approved
cs: Schválený

en: Archives:
cs: Archiv:

en: Are you sure you want to decline this claim?
cs: Opravdu chcete tento nárok odmítnout?

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Attributes
cs: Atributy

en: Author Details
cs: Podrobnosti o autorovi

en: Author archives:
cs: Archiv autorů:

en: Author biographical info
cs: Životopisné informace autora

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Authors to display
cs: Autoři k zobrazení

en: Automatic Listing Map
cs: Mapa automatického výpisu

en: Automatic Listing Map (for posts)
cs: Mapa automatického výpisu (pro příspěvky)

en: Automatic height
cs: Automatická výška

en: Autoplay
cs: Automatické přehrávání

en: Background
cs: Pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Background image
cs: Obrázek na pozadí

en: Background on collapsed form
cs: Pozadí na sbaleném formuláři

en: Background settings
cs: Nastavení pozadí

en: Background type
cs: Typ pozadí

en: Blur background
cs: Rozostření pozadí

en: Blur radius
cs: Poloměr rozostření

en: Border around filter group
cs: Ohraničení kolem skupiny filtrů

en: Border around heading
cs: Ohraničení kolem nadpisu

en: Border color
cs: Barva ohraničení

en: Border radius
cs: Poloměr hranice

en: Border settings
cs: Nastavení ohraničení

en: Border style
cs: Styl ohraničení

en: Border width
cs: Šířka okraje

en: Borders color
cs: Barva ohraničení

en: Borders width
cs: Šířka okrajů

en: Bottom
cs: Dno

en: Bottom left
cs: Vlevo dole

en: Bottom right
cs: Vpravo dole

en: Box layout
cs: Rozložení krabice

en: Box width
cs: Šířka krabice

en: Button background color
cs: Barva pozadí tlačítka

en: Button border radius
cs: Poloměr ohraničení tlačítka

en: Button color
cs: Barva tlačítka

en: Button settings
cs: Nastavení tlačítek

en: Button style
cs: Styl tlačítka

en: Button text color
cs: Barva textu tlačítka

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Cancel
cs: zrušení

en: Captcha check failed!
cs: Kontrola captcha se nezdařila!

en: Caption text
cs: Text titulku

en: Carousel Options
cs: Možnosti karuselu

en: Carousel autoplay enabled
cs: Automatické přehrávání karuselu povoleno

en: Carousel decoration color
cs: Barva dekorace kolotoč

en: Carousel loop mode enabled
cs: Režim karuselové smyčky povolen

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Category Details
cs: Podrobnosti kategorie

en: Category archives:
cs: Archivy kategorií:

en: Category color
cs: Barva kategorie

en: Category decoration color
cs: Kategorie dekorace barva

en: Category icon
cs: Ikona kategorie

en: Center
cs: Centrum

en: Center left
cs: Střed vlevo

en: Center right
cs: Střed vpravo

en: Change GPX track
cs: Změna stopy GPX

en: Checkbox
cs: Zaškrtávací políčko

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
cs: Volby pro vybraný typ vstupu. Vložte jednu volbu na řádek, uloženou vstupní hodnotu a text zobrazený ve vstupu rozdělte dvojtečkou.

en: Choose option
cs: Vyberte možnost

en: Citadela - Special Pages
cs: Citadela - Speciální stránky

en: Citadela Half Layout Map Settings
cs: Nastavení mapy polovičního rozvržení Citadela

en: Citadela Item Page Layout
cs: Rozložení stránky položky Citadela

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
cs: Výpis Citadela

en: Citadela Listing > Item Extension
cs: Výpis citadely &gt; Rozšíření položky

en: Citadela Listing Blocks
cs: Výpis bloků Citadela

en: Citadela Special Pages
cs: Speciální stránky Citadely

en: Citadela Subscription
cs: Předplatné Citadely

en: Claim Listing
cs: Výpis nároku

en: Claim Listing Request
cs: Žádost o výpis nároku

en: Claim as:
cs: Nárokovat jako:

en: Claim listing has been approved
cs: Výpis nároků byl schválen

en: Claim listing has been declined
cs: Výpis nároku byl zamítnut

en: Claim status
cs: Stav reklamace

en: Claimed by
cs: Nárokováno uživatelem

en: Clear
cs: Průhledná

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
cs: Kliknutím na tlačítko níže se proces migrace restartuje. Všechny automaticky migrované položky, kategorie a umístění budou smazány. Všechny ručně vytvořené položky, kategorie a umístění nebudou smazány. Poté se automaticky spustí proces migrace.

en: Closed on mobile
cs: Na mobilu zavřeno

en: Cluster radius in px
cs: Poloměr clusteru v px

en: Clusters are disabled.
cs: Clustery jsou zakázány.

en: Collapsible filters section.
cs: Sekce skládacích filtrů.

en: Comments
cs: Komentáře

en: Contact
cs: Kontakt

en: Content
cs: Obsah

en: Content visible for:
cs: Obsah viditelný pro:

en: Copy and paste the JSON from this website:
cs: Zkopírujte a vložte JSON z tohoto webu:

en: Couldn't find location, try different address.
cs: Místo se nepodařilo najít, zkuste jinou adresu.

en: Cover
cs: Pokrýt

en: Cover column height
cs: Výška krycího sloupku

en: Cover image
cs: Titulní obrázek

en: Current block view
cs: Aktuální blokové zobrazení

en: Custom
cs: Zvyk

en: Custom Height Settings
cs: Vlastní nastavení výšky

en: Custom inputs
cs: Vlastní vstupy

en: Custom shadow
cs: Vlastní stín

en: Customized options for mobile screen width.
cs: Přizpůsobené možnosti pro šířku mobilní obrazovky.

en: Dark
cs: Temný

en: Data migration
cs: Migrace dat

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
cs: Data vstupů bez hodnoty nebudou zobrazena.

en: Date
cs: datum

en: Date archives:
cs: Archiv dat:

en: Date color
cs: Barva data

en: Decide if email address is visible for visitors
cs: Rozhodněte, zda je e-mailová adresa pro návštěvníky viditelná

en: Decline
cs: Pokles

en: Decline claim
cs: Odmítnout nárok

en: Decoration color
cs: Barva dekorace

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Layout Options
cs: Výchozí možnosti rozvržení

en: Default Search Results
cs: Výchozí výsledky vyhledávání

en: Default Search Results Page
cs: Výchozí stránka s výsledky vyhledávání

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
cs: Výchozí text výběru, zobrazený jako první možnost ve výběru.

en: Default shadow
cs: Výchozí stín

en: Default size
cs: Výchozí velikost

en: Delay between slides
cs: Prodleva mezi snímky

en: Descending
cs: Klesající

en: Description
cs: Popis

en: Description text that appear on edit page with new input.
cs: Popisný text, který se objeví na stránce úprav s novým vstupem.

en: Design Options
cs: Možnosti návrhu

en: Desktop
cs: plocha počítače

en: Desktop size
cs: Velikost plochy

en: Disable filters button label
cs: Štítek tlačítka Zakázat filtry

en: Disable geolocation button label
cs: Zakázat štítek tlačítka geolokace

en: Display name
cs: Zobrazovaný název

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
cs: Zobrazeny jsou nejbližší položky podle jejich GPS souřadnic.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
cs: Zobrazí se příspěvky podobné vybranému příspěvku referenční položky.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
cs: Zobrazuje adresu, telefonní číslo a další kontaktní informace konkrétní položky nabídky.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
cs: Zobrazí tlačítko, které otevírá navigaci v Mapách Google do umístění příspěvku položky.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
cs: Zobrazí tlačítko pro stažení souboru GPX přiřazeného k položce.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
cs: Zobrazí kontaktní formulář, který odesílá e-mail přímo na e-mailovou adresu konkrétní položky nabídky.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
cs: Zobrazuje obsah pouze pro uživatele s aktivním členstvím nebo pouze pro návštěvníky bez členství.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
cs: Zobrazuje obsah napsaný ve vizuálním editoru konkrétní položky výpisu.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
cs: Zobrazí galerii obrázků přiřazených k příspěvku položky.

en: Displays information about author on author archive page.
cs: Zobrazuje informace o autorovi na stránce archivu autora.

en: Displays information about selected authors.
cs: Zobrazuje informace o vybraných autorech.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
cs: Zobrazuje informace ze vstupů rozšíření položky přiřazených k položce.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
cs: Zobrazí kategorie seznamu na základě konkrétního filtru. Může zobrazit nadřazené kategorie nebo podkategorie z konkrétní kategorie.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
cs: Zobrazuje seznam položek na základě aktuální kategorie/stránky umístění nebo výsledků z vyhledávacího formuláře.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
cs: Zobrazí položky seznamu na základě filtrů. Například položky pouze z konkrétní kategorie, místa nebo doporučené položky.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
cs: Zobrazuje položky seznamu na mapě na základě filtrů. Například položky pouze z konkrétní kategorie, místa nebo doporučené položky.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
cs: Zobrazí položky seznamu podobné vybranému příspěvku referenční položky.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
cs: Zobrazuje umístění seznamu na základě konkrétního filtru. Může zobrazit nadřazená umístění nebo dílčí umístění z konkrétního umístění.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
cs: Zobrazí seznam podkategorií na základě stránky aktuální kategorie.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
cs: Zobrazí seznam dílčích umístění na základě stránky aktuální kategorie.

en: Displays main item image of specific listing item.
cs: Zobrazí hlavní obrázek konkrétní položky nabídky.

en: Displays opening hours of specific listing item.
cs: Zobrazuje otevírací dobu konkrétní položky nabídky.

en: Displays posts based on current results from search form.
cs: Zobrazuje příspěvky na základě aktuálních výsledků z vyhledávacího formuláře.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
cs: Zobrazuje příspěvky na základě aktuálních výsledků na výchozí stránce s výsledky vyhledávání WordPress.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
cs: Zobrazuje příspěvky na mapě na základě filtrů. Například příspěvky pouze z konkrétní kategorie nebo místa.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
cs: Automaticky zobrazí relevantní položky seznamu na základě aktuální stránky. Například výsledky vyhledávání nebo umístění podrobností o položce.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
cs: Automaticky zobrazí relevantní příspěvky na základě aktuální stránky. Například výsledky vyhledávání nebo umístění podrobností příspěvku.

en: Displays the button and the form for claim listing.
cs: Zobrazí tlačítko a formulář pro výpis reklamací.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
cs: Zobrazuje nadcházející události konkrétní položky výpisu.

en: Distance
cs: Vzdálenost

en: Distance option label
cs: Štítek volby vzdálenosti

en: Distance unit
cs: Jednotka vzdálenosti

en: Do not show
cs: Neukazuj

en: Do not show endpoints
cs: Nezobrazovat koncové body

en: Do not use Item Detail special page settings
cs: Nepoužívejte nastavení speciální stránky Detail položky

en: Download GPX file
cs: Stáhněte si soubor GPX

en: Drop GPX file here
cs: Sem přetáhněte soubor GPX

en: Dynamic track visibility
cs: Dynamická viditelnost trati

en: Easy Admin
cs: Snadný správce

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
cs: Easy Admin nabízí zjednodušenou administraci WordPressu bez zbytečného rušení.

en: Edit Category
cs: Upravit kategorii

en: Edit Item
cs: Upravit položku

en: Edit Location
cs: Upravit místo

en: Edit Special Page
cs: Upravit speciální stránku

en: Email
cs: E-mailem

en: Email Help
cs: E-mail Nápověda

en: Email Label
cs: E-mailový štítek

en: Email Message
cs: E-mailová zpráva

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
cs: E-mail používaný jako odesílatel v e-mailu, ujistěte se, že e-mailová adresa odpovídá doméně vašeho webu.

en: Empty map behavior
cs: Chování prázdné mapy

en: Empty value to show all similar items.
cs: Prázdná hodnota pro zobrazení všech podobných položek.

en: Enable
cs: Umožnit

en: Enable Gutenberg editor
cs: Povolit editor Gutenberg

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
cs: Povolte a vložte vstupy dostupné pro filtry prostřednictvím nabídky

en: Enable and insert inputs via menu
cs: Povolte a vložte vstupy prostřednictvím nabídky

en: Enable bundled subscriptions
cs: Povolit sdružená předplatná

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
cs: Značky koncových bodů se zobrazují na místě úplně prvního a úplně koncového bodu nahrané trasy GPX.

en: Event Details
cs: Podrobnosti o události

en: Event Image Options
cs: Možnosti obrázku události

en: Every segment in track
cs: Každý segment na trati

en: Everything
cs: Všechno

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
cs: Příklad vložených hodnot: %s

en: Excerpt
cs: Výňatek

en: Feature is disabled
cs: Funkce je zakázána

en: Featured
cs: Nejlepší

en: Featured Category
cs: Vybraná kategorie

en: Featured category
cs: Doporučená kategorie

en: Featured image
cs: Doporučený obrázek

en: Featured items first
cs: Nejprve doporučené položky

en: Featured location
cs: Doporučená poloha

en: Fill all required fields, please.
cs: Vyplňte prosím všechna povinná pole.

en: Filter
cs: Filtr

en: Filter posts
cs: Filtrovat příspěvky

en: Filter special pages list
cs: Filtrovat seznam speciálních stránek

en: Filters
cs: Filtry

en: Filters Design
cs: Návrh filtrů

en: Filters background color
cs: Filtruje barvu pozadí

en: Filters group name
cs: Název skupiny filtrů

en: Filters settings
cs: Nastavení filtrů

en: Filters to specify results of displayed items.
cs: Filtry pro určení výsledků zobrazených položek.

en: Find address
cs: Najít adresu

en: Fix width
cs: Opravte šířku

en: Fixed
cs: Pevný

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
cs: Další podrobnosti viz %s.

en: Force box width to selected value.
cs: Vynutit šířku rámečku na vybranou hodnotu.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
cs: Vynutit styl tabulky pro zobrazená data, delší hodnoty se nepřesouvají pod štítek.

en: Form
cs: Formulář

en: Form inside map breakpoint
cs: Formulář uvnitř zarážky mapy

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: Friday
cs: pátek

en: Full horizontal
cs: Plně horizontální

en: Full vertical
cs: Plně vertikální

en: Fullwidth page
cs: Stránka na celou šířku

en: GPX Track
cs: Trať GPX

en: GPX Tracks
cs: GPX stopy

en: GPX file successfully loaded!
cs: Soubor GPX byl úspěšně načten!

en: GPX files
cs: soubory GPX

en: Gallery Options
cs: Možnosti galerie

en: General
cs: Všeobecné

en: General background
cs: Obecné pozadí

en: General options
cs: Obecné možnosti

en: General options for desktop.
cs: Obecné možnosti pro desktop.

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Geolocation search settings
cs: Nastavení vyhledávání geolokací

en: Get directions
cs: Dostat směr

en: Google Maps API Key
cs: Klíč API pro Mapy Google

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
cs: Google vyžaduje klíč API Map Google. Je nezbytný pro všechny webové stránky, které využívají pokročilé funkce map, jako je zobrazení výpisu položek na mapě. Další informace o tom, jak získat klíč API, naleznete v %1$snásledujícím tutoriálu%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
cs: Google reCaptcha chrání váš web před spamem a jiným automatickým odesíláním formulářů spamovými roboty. Pokud k ochraně formulářů na svém webu používáte řešení třetí strany, ignorujte následující klíčové vstupy.

en: Google reCaptcha v3 Keys
cs: Klíče Google reCaptcha v3

en: Gradient
cs: Spád

en: Gradient degree
cs: Gradientový stupeň

en: Grid size
cs: Velikost mřížky

en: Group name
cs: Skupinové jméno

en: Half layout page
cs: Poloviční rozložení stránky

en: Header menu settings
cs: Nastavení nabídky záhlaví

en: Header opened or closed by default.
cs: Záhlaví je ve výchozím nastavení otevřeno nebo zavřeno.

en: Header settings
cs: Nastavení záhlaví

en: Height unit
cs: Jednotka výšky

en: Help text displayed with Email input.
cs: Text nápovědy zobrazený při zadávání e-mailu.

en: Help text displayed with Message input.
cs: Text nápovědy zobrazený při zadávání zpráv.

en: Help text displayed with Name input.
cs: Text nápovědy zobrazený se zadáním názvu.

en: Help text displayed with Subject input.
cs: Text nápovědy zobrazený se zadáním předmětu.

en: Help texts
cs: Pomocné texty

en: Hide Location input
cs: Skrýt zadání polohy

en: Hide empty values
cs: Skrýt prázdné hodnoty

en: Hide map
cs: Skrýt mapu

en: Hide selected filters
cs: Skrýt vybrané filtry

en: Hide selected inputs
cs: Skrýt vybrané vstupy

en: Hide unchecked checkbox
cs: Skrýt nezaškrtnuté políčko

en: Horizontal offset
cs: Horizontální odsazení

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
cs: Pokud je vybráno, bude k dispozici ve filtrech pro příspěvky položek.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
cs: Pokud byste chtěli používat svůj vlastní plugin WooCommerce Subscriptions, jednoduše deaktivujte přibalenou verzi níže a aktivujte svůj plugin.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
cs: Pokud se vaše trasa GPX skládá z několika segmentů, zobrazí se značky koncových bodů na místě začátku a konce každého segmentu.

en: Image focus
cs: Zaměření obrazu

en: Image height
cs: Výška obrázku

en: Image height unit
cs: Jednotka výšky obrazu

en: Image position
cs: Pozice obrázku

en: Image repeat
cs: Opakování obrazu

en: Image scroll
cs: Posouvání obrázku

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Images caption text
cs: Text titulku k obrázkům

en: Images gallery
cs: Galerie obrázků

en: Images vertical align
cs: Svislé zarovnání obrázků

en: Infinite loop
cs: Nekonečná smyčka

en: Input choices
cs: Možnosti vstupu

en: Input description
cs: Popis vstupu

en: Input field name that appear on edit page.
cs: Název vstupního pole, který se zobrazí na stránce úprav.

en: Input identifier
cs: Vstupní identifikátor

en: Input label
cs: Vstupní štítek

en: Input labels
cs: Vstupní štítky

en: Input type
cs: Typ vstupu

en: Inputs contain validation errors.
cs: Vstupy obsahují chyby ověření.

en: Inputs group
cs: Skupina vstupů

en: Insert from media
cs: Vložit z média

en: Insert unit that will be displayed with number value.
cs: Vložte jednotku, která se zobrazí s číselnou hodnotou.

en: Inside image
cs: Vnitřní obrázek

en: Integrations
cs: Integrace

en: Invalid file format
cs: Neplatný formát souboru

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
cs: Zdá se, že nemůžeme najít to, co hledáte.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
cs: Umožní vám vytvořit celou stránku s podrobnostmi o položce. Ze speciální stránky Detail položky nebudou zděděny žádné bloky.

[ctx: post type singular name]
en: Item
cs: Položka

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
cs: Kategorie položek

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
cs: Kategorie položek

en: Item Categories widgets area
cs: Oblast widgetů Kategorie položek

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
cs: Kategorie položky

en: Item Claim Listing
cs: Výpis reklamace položky

en: Item Contact Details
cs: Kontaktní údaje položky

en: Item Contact Form
cs: Kontaktní formulář položky

en: Item Content
cs: Obsah položky

en: Item Detail
cs: Detail položky

en: Item Detail Page
cs: Stránka s podrobnostmi o položce

en: Item Details
cs: Podrobnosti o položce

en: Item Events
cs: Události položky

en: Item Extension
cs: Rozšíření položky

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
cs: Rozšíření položky umožňuje vytvářet další vstupy na stránkách úprav položek položek.

en: Item Featured Image
cs: Vybraný obrázek položky

en: Item GPX Download
cs: Položka GPX ke stažení

en: Item Gallery
cs: Galerie položek

en: Item Get Directions
cs: Položka Získat trasu

en: Item Image Options
cs: Možnosti obrázku položky

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
cs: Umístění položky

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
cs: Umístění položek

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
cs: Umístění položek

en: Item Locations widgets area
cs: Oblast widgetů Umístění položek

en: Item Opening Hours
cs: Otevírací doba položky

en: Item Options
cs: Možnosti položky

en: Item Review
cs: Recenze položky

en: Item Reviews
cs: Recenze položek

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
cs: Recenze položek rozšiřuje komentáře WordPress, aby umožnila návštěvníkům webu zanechat recenzi a hodnocení pro příspěvky položek.

en: Item already claimed
cs: Položka již byla nárokována

en: Item author
cs: Autor položky

en: Item category
cs: Kategorie položky

en: Item detail page slug
cs: Stránka s podrobnostmi o položce

en: Item has been claimed
cs: Položka byla nárokována

en: Item location
cs: Umístění položky

en: Item owner reply.
cs: Odpověď vlastníka položky.

en: Item pending moderation from admin
cs: Položka čeká na moderování od správce

en: Item widgets area
cs: Oblast widgetů položek

en: Item:
cs: Položka:

en: Items
cs: Položky

[ctx: post type general name]
en: Items
cs: Položky

[ctx: post type menu name]
en: Items
cs: Položky

en: Keep header closed by default on mobile.
cs: Na mobilu ponechat záhlaví ve výchozím nastavení zavřené.

en: Kilometers
cs: Kilometry

en: Label color
cs: Barva štítku

en: Label for email field
cs: Štítek pro pole e-mailu

en: Label for submit button
cs: Štítek pro tlačítko Odeslat

en: Label for username field
cs: Štítek pro pole uživatelského jména

en: Label used for Email input.
cs: Štítek používaný pro zadávání e-mailu.

en: Label used for Message textarea.
cs: Štítek používaný pro textovou oblast zprávy.

en: Label used for Name input.
cs: Štítek používaný pro zadání názvu.

en: Label used for Subject input.
cs: Štítek používaný pro zadání předmětu.

en: Label width
cs: Šířka štítku

en: Large
cs: Velký

en: Large button
cs: Velké tlačítko

en: Large size
cs: Velká velikost

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Leave a review
cs: Zanechat recenzi

en: Leave empty to not use this option.
cs: Chcete-li tuto možnost nepoužívat, ponechte prázdné.

en: Left
cs: Vlevo, odjet

en: Limit displayed posts
cs: Omezit zobrazené příspěvky

en: Line under heading
cs: Řádek pod nadpisem

en: Lines color
cs: Barva čar

en: Lines decoration
cs: Linie dekorace

en: Link label
cs: Štítek odkazu

en: Links color
cs: Barva odkazů

en: List layout
cs: Rozvržení seznamu

en: Listing Advanced Filters
cs: Výpis pokročilých filtrů

en: Listing Author Detail
cs: Detail autora výpisu

en: Listing Authors List
cs: Výpis Seznam autorů

en: Listing Categories List
cs: Seznam kategorií seznamu

en: Listing Category Page
cs: Stránka kategorie výpisu

en: Listing Items List
cs: Seznam položek seznamu

en: Listing Location Page
cs: Stránka umístění zápisu

en: Listing Locations List
cs: Seznam míst výpisu

en: Listing Map
cs: Výpisová mapa

en: Listing Map (for posts)
cs: Mapa výpisu (pro příspěvky)

en: Listing Membership Content
cs: Výpis obsahu členství

en: Listing Search Form
cs: Vyhledávací formulář výpisu

en: Listing Search Results
cs: Výpis výsledků hledání

en: Listing Similar Items
cs: Výpis podobných položek

en: Listing Subcategories List
cs: Výpis Seznam podkategorií

en: Listing Sublocations List
cs: Výpis Seznam dílčích umístění

en: Location
cs: Umístění

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
cs: Umístění

en: Location Details
cs: Podrobnosti o poloze

en: Locations
cs: Místa

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
cs: Místa

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
cs: Místa

en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Logged in text
cs: Přihlášený text

en: Logical operator
cs: Logický operátor

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Map provider
cs: Poskytovatel map

en: Maps provider
cs: Poskytovatel map

en: Mark Item post as featured
cs: Označit příspěvek položky jako doporučený

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
cs: Označte kategorii jako doporučenou a upřednostněte ji v zobrazených výsledcích.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
cs: Označte polohu jako doporučenou, abyste ji upřednostnili v zobrazených výsledcích.

en: Marker Cluster Settings
cs: Nastavení clusteru značek

en: Markers
cs: markery

en: Markers & GPX Tracks
cs: Značky a GPX stopy

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
cs: Značky ve vzdálenosti menší než poloměr %spx jsou seskupeny do shluků. Nastavením 0 zakážete clustery.

en: Max number of items
cs: Maximální počet položek

en: Maximum displayed posts
cs: Maximální počet zobrazených příspěvků

en: Maximum distance
cs: Maximální vzdálenost

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
cs: Byl překročen maximální počet položek pro aktuální předplatné.

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Medium
cs: Střední

en: Medium size
cs: Střední velikost

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
cs: Sloučit zaškrtávací políčka do skupiny filtrů a zobrazit je společně ve filtrech rozhraní. Můžete použít více skupin s různými názvy skupin.

en: Message
cs: Zpráva

en: Message Help
cs: Zpráva Nápověda

en: Message Label
cs: Štítek zprávy

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
cs: Zpráva se zobrazí, když se odeslání formuláře nezdařilo kvůli problému na straně serveru.

en: Message displayed when the form validation failed.
cs: Zpráva se zobrazí, když se ověření formuláře nezdařilo.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
cs: Zpráva se zobrazí, když byl formulář úspěšně odeslán.

en: Message for the email notification
cs: Zpráva pro e-mailové upozornění

en: Metabox content settings
cs: Nastavení obsahu metaboxu

en: Migration finished
cs: Migrace dokončena

en: Migration in progress
cs: Probíhá migrace

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
cs: V současné době probíhá migrace. Po dokončení migraci budete moci restartovat.

en: Migration restarted
cs: Migrace byla restartována

en: Minimum height unit
cs: Jednotka minimální výšky

en: Minimum image height
cs: Minimální výška obrázku

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
cs: Minimální výška mapy se může lišit o definovanou hodnotu vzhledem k potřebám vnitřního obsahu mapy.

en: Missing required GPX data
cs: Chybí požadovaná data GPX

en: Mobile
cs: mobilní, pohybliví

en: Mobile size
cs: Mobilní velikost

en: Mobile width breakpoint
cs: Bod přerušení mobilní šířky

en: Monday
cs: pondělí

en: Move backward
cs: Jít zpět

en: Move forward
cs: Posuňte se vpřed

en: Multiselect
cs: Více násobný výběr

en: Name Help
cs: Název Nápověda

en: Name Label
cs: Název Štítek

en: Name of sender displayed in received email.
cs: Jméno odesílatele zobrazené v přijatém e-mailu.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
cs: Název karty nastavení na stránce Upravit položku.

en: New Category Name
cs: Název nové kategorie

en: New Item
cs: Nový předmět

en: New Location Name
cs: Název nového umístění

en: Newer reviews
cs: Novější recenze

en: Next
cs: další

en: Night
cs: Noc

en: No Items found
cs: Žádné předměty nenalezeny

en: No Items found in Trash
cs: V koši nebyly nalezeny žádné položky

en: No border
cs: Žádná hranice

en: No borders
cs: Žádné hranice

en: No lines
cs: Žádné čáry

en: No posts found
cs: Nenalezeny žádné příspěvky

en: No repeat
cs: Žádné opakování

en: No results found.
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky.

en: No shadow
cs: Žádný stín

en: No special pages found.
cs: Nebyly nalezeny žádné speciální stránky.

en: No users found
cs: Nenalezeni žádní uživatelé

en: Non-membership visitors
cs: Návštěvníci, kteří nejsou členy

en: None
cs: Žádný

en: Note
cs: Poznámka

en: Notification messages
cs: Oznamovací zprávy

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
cs: Upozornění, když je zboží již reklamováno. Chcete-li upozornění skrýt, ponechte prázdné.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
cs: Upozornění, když položka čeká na moderování od správce. Chcete-li upozornění skrýt, ponechte prázdné.

en: Notifications
cs: Oznámení

en: Number
cs: Číslo

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Older reviews
cs: Starší recenze

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
cs: Jedna myšlenka na „%1$s“

en: Only featured
cs: Pouze uváděné

en: Only featured items
cs: Pouze doporučené položky

en: Only parent categories
cs: Pouze nadřazené kategorie

en: Only parent locations
cs: Pouze nadřazená místa

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
cs: Jejda! Ta stránka se nedá najít.

en: Open image in popup
cs: Otevřete obrázek ve vyskakovacím okně

en: Opened by default
cs: Ve výchozím nastavení otevřeno

en: Opening Hours
cs: Otevírací doba

en: Opening hours
cs: Otevírací doba

en: Options
cs: Možnosti

en: Order Options
cs: Možnosti objednávky

en: Order by
cs: Seřadit podle

en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: Organizer:
cs: Organizátor:

en: Owner
cs: Majitel

en: Page template
cs: Šablona stránky

en: Parent Category
cs: Rodičovská Kategorie

en: Parent Category:
cs: Rodičovská Kategorie:

en: Parent Location
cs: Umístění rodiče

en: Parent Location:
cs: Místo rodiče:

en: Pending
cs: čekající

en: Performance Settings
cs: Nastavení výkonu

en: Plugin Activation
cs: Aktivace pluginu

en: Position unavailable
cs: Pozice není k dispozici

en: Post Options
cs: Možnosti příspěvku

en: Post has not selected any term.
cs: Příspěvek nevybral žádný termín.

en: Posts Author Page
cs: Stránka autora příspěvků

en: Posts Category Page
cs: Stránka kategorie příspěvků

en: Posts Date Page
cs: Stránka Datum příspěvků

en: Posts Search Form
cs: Formulář pro vyhledávání příspěvků

en: Posts Search Results
cs: Výsledky hledání příspěvků

en: Posts Tag Page
cs: Stránka značky příspěvků

en: Posts navigation
cs: Navigace příspěvků

en: Posts number color
cs: Barva čísla příspěvků

en: Previous
cs: Předchozí

en: Proportional image height
cs: Proporcionální výška obrazu

en: Radial gradient
cs: Radiální gradient

en: Random
cs: Náhodný

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Rating stars color
cs: Hodnocení barvy hvězd

en: Read more
cs: Přečtěte si více

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
cs: Nedávno aktivované téma není kompatibilní s %s pluginem, proto byl plugin deaktivován.

en: Recommended map height
cs: Doporučená výška mapy

en: Reference Item Post
cs: Referenční položka Post

en: Remove GPX track
cs: Odstraňte stopu GPX

en: Remove Image
cs: Odebrat obrázek

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Repeat horizontally
cs: Opakujte vodorovně

en: Repeat vertically
cs: Opakujte svisle

en: Respond to review
cs: Odpovězte na recenzi

en: Responsive options applied under screen width
cs: Responzivní možnosti použité pod šířkou obrazovky

en: Restart migration
cs: Restartujte migraci

en: Results include at least one of selected filters.
cs: Výsledky zahrnují alespoň jeden z vybraných filtrů.

en: Results must include all selected filters.
cs: Výsledky musí zahrnovat všechny vybrané filtry.

en: Reviews
cs: Recenze

en: Right
cs: Že jo

en: Saturday
cs: sobota

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Scroll
cs: Svitek

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Search Categories
cs: Hledat kategorie

en: Search Items
cs: Hledat položky

en: Search Locations
cs: Vyhledat místa

en: Search Special ages
cs: Hledat Zvláštní věky

en: Search by geolocation
cs: Vyhledávání podle geolokace

en: Search for authors
cs: Hledat autory

en: Search for posts
cs: Hledejte příspěvky

en: Search for reference item post
cs: Vyhledejte příspěvek referenční položky

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
cs: Vyhledávací formulář je zobrazen uvnitř mapy na šířce obrazovky větší než

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
cs: Vyhledávací formulář, který umožňuje návštěvníkům vyhledávat položky podle klíčového slova, kategorie nebo umístění.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
cs: Vyhledávací formulář, který návštěvníkům umožňuje vyhledávat příspěvky podle klíčového slova, kategorie nebo umístění.

en: Search keyword
cs: Vyhledat klíčové slovo

en: Search results for:
cs: Výsledky hledání pro:

en: Secret Key
cs: Tajný klíč

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Category
cs: vybrat kategorii

en: Select Image
cs: Vyberte Obrázek

en: Select Location
cs: Vyberte umístění

en: Select alignment
cs: Vyberte zarovnání

en: Select an Item
cs: Vyberte položku

en: Select featured category
cs: Vyberte doporučenou kategorii

en: Select image
cs: Vyberte obrázek

en: Select layout
cs: Vyberte rozložení

en: Select position of unit displayed with number value.
cs: Vyberte pozici jednotky zobrazené s číselnou hodnotou.

en: Select size
cs: Vyberte velikost

en: Select type input cannot use AND operator.
cs: Vstup pro výběr typu nemůže používat operátor AND.

en: Select type of input field.
cs: Vyberte typ vstupního pole.

en: Select your rating, please.
cs: Vyberte své hodnocení, prosím.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
cs: Vybraná kategorie bude mít prioritu a na mapě se zobrazí příspěvek položky.

en: Selected post is no more published.
cs: Vybraný příspěvek již není publikován.

en: Selected posts
cs: Vybrané příspěvky

en: Selected posts are no more published.
cs: Vybrané příspěvky již nejsou publikovány.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
cs: Vybraný referenční příspěvek bude uveden před všemi ostatními podobnými příspěvky.

en: Send Button Text
cs: Text tlačítka Odeslat

en: Sender Email
cs: E-mail odesílatele

en: Sender Name
cs: Jméno odesílatele

en: Server Error Message
cs: Chybová zpráva serveru

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
cs: Na serveru došlo k chybě. Pokud problém přetrvává, kontaktujte prosím správce webu.

en: Settings Saved
cs: nastavení uloženo

en: Shadow
cs: Stín

en: Shadow color
cs: Barva stínu

en: Shadow settings
cs: Nastavení stínu

en: Show Category description
cs: Zobrazit popis kategorie

en: Show Category icon
cs: Zobrazit ikonu kategorie

en: Show Email Address
cs: Zobrazit e-mailovou adresu

en: Show Location description
cs: Zobrazit popis umístění

en: Show Location icon
cs: Zobrazit ikonu umístění

en: Show Opening Hours
cs: Zobrazit otevírací dobu

en: Show Streetview
cs: Zobrazit Streetview

en: Show address
cs: Zobrazit adresu

en: Show advanced filters
cs: Zobrazit pokročilé filtry

en: Show author image
cs: Zobrazit obrázek autora

en: Show biographical info
cs: Zobrazit biografické údaje

en: Show categories
cs: Zobrazit kategorie

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
cs: Zobrazit kontaktní formulář na stránce, který odešle e-mail na definovanou e-mailovou adresu

en: Show cover image
cs: Zobrazit titulní obrázek

en: Show data
cs: Zobrazit data

en: Show date
cs: Zobrazit datum

en: Show description
cs: Ukázat popis

en: Show empty map
cs: Zobrazit prázdnou mapu

en: Show featured image
cs: Zobrazit doporučený obrázek

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
cs: Zobrazit doporučené položky na začátku seznamu před všemi ostatními příspěvky položek.

en: Show filters group title
cs: Zobrazit název skupiny filtrů

en: Show link
cs: Zobrazit odkaz

en: Show link label input
cs: Zobrazit vstup štítku odkazu

en: Show locations
cs: Zobrazit umístění

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Show navigation arrows
cs: Zobrazit navigační šipky

en: Show on map
cs: Zobrazit na mapě

en: Show only categories marked as featured.
cs: Zobrazit pouze kategorie označené jako doporučené.

en: Show only featured category
cs: Zobrazit pouze doporučenou kategorii

en: Show only locations marked as featured.
cs: Zobrazit pouze místa označená jako doporučená.

en: Show pagination bullets
cs: Zobrazit odrážky stránkování

en: Show posts number
cs: Zobrazit číslo příspěvků

en: Show price
cs: Zobrazit cenu

en: Show rating
cs: Zobrazit hodnocení

en: Show reference Item Post
cs: Zobrazit referenci Příspěvek položky

en: Show selected filters
cs: Zobrazit vybrané filtry

en: Show selected inputs
cs: Zobrazit vybrané vstupy

en: Show similar posts from the same:
cs: Zobrazit podobné příspěvky od stejného:

en: Show submit filter button
cs: Zobrazit tlačítko pro odeslání filtru

en: Show subtitle
cs: Zobrazit titulky

en: Show track endpoint markers on
cs: Zobrazit značky koncových bodů trasy zapnuté

en: Show web
cs: Zobrazit web

en: Silver
cs: stříbrný

en: Simple layout
cs: Jednoduché rozložení

en: Site Key
cs: Klíč webu

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Skip number of posts from start
cs: Přeskočit počet příspěvků od začátku

en: Small
cs: Malý

en: Small button
cs: Malé tlačítko

en: Small size
cs: Malá velikost

en: Solid color
cs: Jednobarevná

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
cs: Speciální stránka

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
cs: Speciální stránky

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
cs: Speciální stránky

en: Special page updated.
cs: Speciální stránka aktualizována.

en: Special pages list
cs: Seznam speciálních stránek

en: Special pages list navigation
cs: Navigace v seznamu speciálních stránek

en: Spread radius
cs: Poloměr rozprostření

en: Start and end of track
cs: Začátek a konec trati

en: Step
cs: Krok

en: Streetview
cs: Street View

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
cs: Streetview je k dispozici pouze v případě, že je povolen klíč Google API

en: Style
cs: Styl

en: Style JSON
cs: Styl JSON

en: Subject
cs: Předmět

en: Subject Help
cs: Nápověda k předmětu

en: Subject Label
cs: Štítek předmětu

en: Subject for the email notification
cs: Předmět e-mailového upozornění

en: Submit Label
cs: Odeslat štítek

en: Submit distance button label
cs: Štítek tlačítka Odeslat vzdálenost

en: Submit filters button label
cs: Štítek tlačítka Odeslat filtry

en: Submit reply
cs: Odeslat odpověď

en: Submit review
cs: Odeslat recenzi

en: Subscriptions
cs: Předplatné

en: Subtitle
cs: Titulky

en: Success Message
cs: Zpráva o úspěchu

en: Sunday
cs: Neděle

en: Table style
cs: Styl stolu

en: Tag archives:
cs: Archivy značek:

en: Telephone
cs: Telefon

en: Terms & Conditions label
cs: Štítek Smluvní podmínky

en: Text color
cs: Barva textu

en: Text displayed in the form when user is logged in
cs: Text zobrazený ve formuláři, když je uživatel přihlášen

en: Text displayed instead of full website url
cs: Místo celé adresy URL webu se zobrazí text

en: Text displayed on Send Button.
cs: Text zobrazený na tlačítku Odeslat.

en: Text displayed on empty map
cs: Text zobrazený na prázdné mapě

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
cs: Text pro vstup do formuláře Smluvních podmínek. Chcete-li zaškrtávací políčko deaktivovat, ponechte prázdné.

en: Text layout
cs: Rozložení textu

en: Text link
cs: Textový odkaz

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
cs: Text e-mailové zprávy. K dispozici jsou proměnné: {user-name} {user-email} {user-message}

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
cs: Plugin %s nelze aktivovat. Není kompatibilní s aktuálním aktivním motivem.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
cs: Maximální počet položek, které mohou zákazníci s tímto předplatným publikovat (u neomezeného počtu položek ponechte prázdné).

en: Theme
cs: Téma

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
cs: Nejsou k dispozici žádná předplatná. Přidejte nějaké, prosím.

en: There are no filters to show.
cs: Nejsou k dispozici žádné filtry k zobrazení.

en: There are no inputs to show.
cs: Nejsou zde žádné vstupy k zobrazení.

en: There are no selected inputs to show.
cs: Nejsou k dispozici žádné vybrané vstupy k zobrazení.

en: Thick border
cs: Tlustý okraj

en: Thick borders
cs: Tlusté okraje

en: Thin border
cs: Tenký okraj

en: Thin borders
cs: Tenké okraje

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
cs: Tato funkce přidává funkci výpisu nároků pro položky výpisu

en: This product is a Citadela Subscription.
cs: Tento produkt je předplatným Citadela.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
cs: Toto nastavení povolí úpravy příspěvků položek pomocí Gutenbergova editoru. Tato funkce vám umožní větší flexibilitu správy. Buďte opatrní, které bloky zahrnete do detailu položky, protože vše bude umístěno do bloku &quot;Obsah položky&quot; na stránce Detail položky Special.

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Time in seconds
cs: Čas v sekundách

en: Title
cs: Titul

en: Title color
cs: Barva názvu

en: Titles color
cs: Barva titulků

en: Top
cs: Horní

en: Top left
cs: Vlevo nahoře

en: Top right
cs: Vpravo nahoře

en: Track color
cs: Barva stopy

en: Track endpoints color
cs: Barva koncových bodů sledování

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
cs: Trasy jsou skryté a nahrazené mapovou značkou podle úrovně přiblížení.

en: Tuesday
cs: úterý

en: Turn on Claim Listing feature
cs: Zapněte funkci výpisu nároku

en: Turn on Item Extension features
cs: Zapněte funkce rozšíření položky

en: Turn on Item Reviews for listing items
cs: Zapněte recenze položek pro položky seznamu

en: Type for search...
cs: Zadejte pro vyhledávání...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
cs: Nezaškrtnuté jednotlivé zaškrtávací políčko se nezobrazí.

en: Unclaimed
cs: Nenárokováno

en: Under image
cs: Pod obrázkem

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
cs: Jedinečný identifikátor pro nové vstupní pole. Použijte jedno slovo, žádné mezery. Podtržítka a pomlčky povoleny.

en: Unit of number
cs: Jednotka čísla

en: Unit position
cs: Poloha jednotky

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
cs: Univerzální funkce výpisu pro jakýkoli web

en: Update Category
cs: Aktualizovat kategorii

en: Update Location
cs: Aktualizovat umístění

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
cs: Nahraný soubor neobsahuje požadovaná data trasy GPX.

en: Uploaded file has not valid XML format.
cs: Nahraný soubor nemá platný formát XML.

en: Uploading&#8230;
cs: Nahrávání…

en: Url
cs: URL

en: Use Contact Form
cs: Použijte kontaktní formulář

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
cs: Použijte rozhraní Easy Admin pro své předplatitele

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
cs: Pro obsah položek výpisu použijte Gutenbergův editor

en: Use carousel
cs: Použijte karusel

en: Use correct full website url
cs: Použijte správnou úplnou adresu URL webu

en: Use geolocation search
cs: Použijte geolokační vyhledávání

en: Use in search filter
cs: Použijte ve vyhledávacím filtru

en: Use responsive options
cs: Použijte responzivní možnosti

en: Use valid email address, please.
cs: Použijte prosím platnou e-mailovou adresu.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
cs: Užitečné pro zobrazení dalšího textu nápovědy nebo textu GDPR s každým vstupem do formuláře.

en: User ID
cs: uživatelské ID

en: User additional options
cs: Uživatelské další možnosti

en: User denied geolocation
cs: Uživatel odepřel geolokaci

en: User email
cs: E-mail uživatele

en: User login
cs: Uživatelské přihlášení

en: User posts count
cs: Počet uživatelských příspěvků

en: User registration date
cs: Datum registrace uživatele

en: Username Label
cs: Štítek uživatelského jména

en: Users with active membership
cs: Uživatelé s aktivním členstvím

en: Validation Error Message
cs: Chybová zpráva ověření

en: Value color
cs: Hodnota barvy

en: Vertical offset
cs: Vertikální posun

en: View Category
cs: Zobrazit kategorii

en: View Item
cs: Prohlédnout položku

en: View Location
cs: Zobrazit umístění

en: View Site
cs: Zobrazit web

en: View more
cs: Zobrazit více

en: View posts
cs: Zobrazit příspěvky

en: View posts label
cs: Zobrazit štítek příspěvků

en: View track on the map
cs: Zobrazit trasu na mapě

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
cs: Pro účely SEO doporučujeme použít formát času 24:00 a splnit požadavky Google Structured Data. Použijte čas jako 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
cs: Deaktivovali jsme plugin Citadela Directory Lite. Nyní můžete aktivovat a užívat si plnou verzi pluginu.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
cs: Všimli jsme si, že je aktivní plugin WooCommerce Subscriptions, je k dispozici funkce předplatného z pluginu Citadela Listing.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
cs: Všimli jsme si, že používáte zastaralou verzi PHP, která již není podporována, proto <em>byl plugin deaktivován</em> . <a href='%1$s'>Upgradujte PHP na nejnovější verzi</a> a ujistěte se, že je váš web rychlý a bezpečný. Minimální požadavek na %2$s je <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
cs: Všimli jsme si, že používáte zastaralou verzi WordPressu, proto <em>byl plugin deaktivován</em> . <a href='%1$s'>Aktualizujte WordPress na nejnovější verzi</a> a ujistěte se, že je váš web bezpečný a aktuální. Minimální požadavek na %2$s je <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website Link
cs: Odkaz na webovou stránku

en: Website Link Label
cs: Štítek odkazu na web

en: Website link rel attribute
cs: Atribut rel odkazu na web

en: Wednesday
cs: středa

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
cs: Widgety zobrazené na stránkách kategorií položek.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
cs: Widgety zobrazené na stránkách Umístění položek.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
cs: Widgety zobrazené na stránkách s příspěvky položek.

en: Will be listed all available similar items.
cs: Budou uvedeny všechny dostupné podobné položky.

en: With background
cs: S pozadím

en: With search form
cs: S vyhledávacím formulářem

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
cs: S url bude k dispozici další vstup pro vložení zobrazeného textu namísto prostého odkazu.

en: WooCommerce subscriptions
cs: Předplatné WooCommerce

en: Works when block is the only block in a column.
cs: Funguje, když je blok jediným blokem ve sloupci.

en: You do not have permission to upload files.
cs: Nemáte oprávnění nahrávat soubory.

en: You must be logged in to post a review.
cs: Pro přidání recenze musíte být přihlášeni.

en: Your rating
cs: Vase hodnoceni

en: Your reply to review
cs: Vaše odpověď na recenzi

en: Your review
cs: Vaše recenze

en: blue : Blue color
cs: modrá: Modrá barva

en: default image size
cs: výchozí velikost obrázku

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
cs: nebo

en: post | posts
cs[0]: pošta

en: red : Red color
cs: červená: Červená barva
