Citadela Listing 5.7.15 - en to af translation catalogue (800 entries)

[ctx: count of reviews title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title, 3: &ldquo; left quote, 4: &rdquo; right quote
en: %1$s review for &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s reviews for &ldquo;%2$s&rdquo;
af[0]: %1$s resensie vir “%2$s”

note: translators: %s plugin's name
en: %s has finished migration. All items, categories and locations from your previous AIT directory theme are now available for use with Citadela Listing plugin.
af: %s het migrasie voltooi. Alle items, kategorieë en liggings van jou vorige AIT-gidstema is nou beskikbaar vir gebruik met Citadela Listing-inprop.

note: translators: %s plugin's name
en: %s is automatically migrating all items, categories and locations from your previous AIT directory theme in the background. Migration process may take several minutes. We will let you know when the migration is finished. You can continue to use WordPress as usual.
af: %s migreer outomaties alle items, kategorieë en liggings vanaf jou vorige AIT-gidstema in die agtergrond. Migrasieproses kan &#39;n paar minute neem. Ons sal jou laat weet wanneer die migrasie voltooi is. U kan voortgaan om WordPress soos gewoonlik te gebruik.

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
af: %s-inprop en PHP-onversoenbaarheid

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
af: %s-inprop en WordPress-onversoenbaarheid

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
af: %s-inproponversoenbaarheid

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin is active
af: %s-inprop is aktief

note: translators: %s: reviews count.
en: %s review | %s reviews
af[0]: %s resensie

en: 404 Page
af: 404 Bladsy

en: API Key
af: API-sleutel

en: Actions:
af: Aksies:

[ctx: Item]
en: Add New
af: Voeg nuwe

en: Add New Category
af: Voeg nuwe kategorie by

en: Add New Item
af: Voeg nuwe item by

en: Add New Location
af: Voeg nuwe ligging by

en: Add images to gallery
af: Voeg prente by gallery

en: Address
af: Adres

en: Address and Location
af: Adres en ligging

en: Address and location
af: Adres en ligging

en: Advanced Filters block displayed within search form
af: Gevorderde filters-blok wat in soekvorm vertoon word

en: Advanced Header Design
af: Gevorderde kopontwerp

en: Advanced header
af: Gevorderde kopskrif

note: Author of the plugin
en: AitThemes
af: AitTemas

en: Align Center
af: Belyn sentrum

en: Align Justify
af: Belyn Regverdig

en: Align Left
af: Belyn links

en: Align Right
af: Belyn regs

en: Align Text Center
af: Belyn tekssentrum

en: Align Text Justify
af: Belyn teks Regverdig

en: Align Text Left
af: Belyn teks links

en: Align Text Right
af: Belyn teks regs

en: Alignment
af: Belyning

en: All
af: Almal

en: All Categories
af: alle kategorieë

en: All Items
af: Alle items

en: All Locations
af: Alle liggings

en: All Special Pages
af: Alle spesiale bladsye

en: All automatically migrated items, categories and locations were deleted from your database. New migration process started.
af: Alle outomaties gemigreerde items, kategorieë en liggings is van jou databasis verwyder. Nuwe migrasieproses het begin.

en: All filters
af: Alle filters

en: All inputs
af: Alle insette

en: Allow the customer to manage comments for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om opmerkings vir Citadela-items te bestuur.

en: Allow the customer to manage reviews for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om resensies vir Citadela-items te bestuur.

en: Allow the customer to set catogories for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om kategorieë vir Citadela-items in te stel.

en: Allow the customer to set locations for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om liggings vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the Featured Category for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die Uitstalkategorie vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the GPX track file for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die GPX-spoorlêer vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the Item Extension options for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die itemuitbreidingsopsies vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the address and location for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die adres en ligging vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the contact for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die kontak vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the content for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die inhoud vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the excerpt for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die uittreksel vir Citadela-items op te stel.

en: Allow the customer to set the featured image for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die uitstalprent vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the general options for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die algemene opsies vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the images gallery for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die beeldgalery vir Citadela-items in te stel.

en: Allow the customer to set the opening hours for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die openingstye vir Citadela-items te stel.

en: Allow the customer to set the page attributes for Citadela items.
af: Laat die kliënt toe om die bladsykenmerke vir Citadela-items te stel.

en: Already claimed
af: Reeds geëis

en: Already opened Item Post will be used as reference post.
af: Reeds oopgemaakte itempos sal as verwysingspos gebruik word.

en: Any active subscription
af: Enige aktiewe intekening

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Approve
af: Keur goed

en: Approve claim
af: Keur eis goed

en: Approved
af: Goedgekeur

en: Archives:
af: Argiewe:

en: Are you sure you want to decline this claim?
af: Is jy seker jy wil hierdie eis afwys?

en: Ascending
af: Stygend

en: Attributes
af: Eienskappe

en: Author Details
af: Skrywer besonderhede

en: Author archives:
af: Skrywer argiewe:

en: Author biographical info
af: Skrywer biografiese inligting

en: Author name
af: Skrywer naam

en: Authors to display
af: Skrywers om te vertoon

en: Automatic Listing Map
af: Outomatiese lyskaart

en: Automatic Listing Map (for posts)
af: Outomatiese lyskaart (vir plasings)

en: Automatic height
af: Outomatiese hoogte

en: Autoplay
af: Outospeel

en: Background
af: Agtergrond

en: Background color
af: Agtergrondkleur

en: Background image
af: Agtergrondprent

en: Background on collapsed form
af: Agtergrond op ingevoude vorm

en: Background settings
af: Agtergrond instellings

en: Background type
af: Agtergrond tipe

en: Blur background
af: Vervaag agtergrond

en: Blur radius
af: Vervaag radius

en: Border around filter group
af: Rand om filtergroep

en: Border around heading
af: Rand om opskrif

en: Border color
af: Rand kleur

en: Border radius
af: Grens radius

en: Border settings
af: Grensinstellings

en: Border style
af: Grens styl

en: Border width
af: Grens breedte

en: Borders color
af: Rande kleur

en: Borders width
af: Grense breedte

en: Bottom
af: Onderkant

en: Bottom left
af: Links onder

en: Bottom right
af: Onder regs

en: Box layout
af: Boks uitleg

en: Box width
af: Box breedte

en: Button background color
af: Knoppie agtergrondkleur

en: Button border radius
af: Knoppie rand radius

en: Button color
af: Knoppie kleur

en: Button settings
af: Knoppie instellings

en: Button style
af: Knoppie styl

en: Button text color
af: Knoppie teks kleur

en: Buttons
af: Knoppies

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Captcha check failed!
af: Captcha-tjek het misluk!

en: Caption text
af: Onderskrif teks

en: Carousel Options
af: Carrousel Opsies

en: Carousel autoplay enabled
af: Karrousel-outospeel geaktiveer

en: Carousel decoration color
af: Karrousel versiering kleur

en: Carousel loop mode enabled
af: Karrousellusmodus geaktiveer

en: Categories
af: Kategorieë

en: Category
af: Kategorie

en: Category Details
af: Kategorie Besonderhede

en: Category archives:
af: Kategorie argiewe:

en: Category color
af: Kategorie kleur

en: Category decoration color
af: Kategorie versiering kleur

en: Category icon
af: Kategorie-ikoon

en: Center
af: Sentrum

en: Center left
af: Sentrum links

en: Center right
af: Middel regs

en: Change GPX track
af: Verander GPX-snit

en: Checkbox
af: Merkblokkie

en: Choices for selected input type. Insert one choise per line, divide saved input value and text displayed in input using colon.
af: Keuses vir geselekteerde invoertipe. Voeg een keuse per reël in, verdeel gestoorde invoerwaarde en teks wat in invoer vertoon word deur dubbelpunt te gebruik.

en: Choose option
af: Kies opsie

en: Citadela - Special Pages
af: Citadela - Spesiale Bladsye

en: Citadela Half Layout Map Settings
af: Citadela Half Uitleg Kaart Instellings

en: Citadela Item Page Layout
af: Citadela Item Bladuitleg

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Listing
af: Citadela-lys

en: Citadela Listing > Item Extension
af: Citadela-lys &gt; Itemuitbreiding

en: Citadela Listing Blocks
af: Citadela-lysblokke

en: Citadela Posts Blocks
af: Citadela Posts Blokke

en: Citadela Special Pages
af: Citadela Spesiale Bladsye

en: Citadela Subscription
af: Citadela-intekening

en: Claim Listing
af: Eislys

en: Claim Listing Request
af: Eislysversoek

en: Claim as:
af: Eis as:

en: Claim listing has been approved
af: Eislys is goedgekeur

en: Claim listing has been declined
af: Eislys is afgekeur

en: Claim status
af: Eis status

en: Claimed by
af: Geëis deur

en: Clear
af: Duidelik

en: Clicking on button below will restart migration process. All automatically migrated items, categories and locations will be deleted. All manually created items, categories and locations will not be deleted. Migration process will start automatically after that.
af: Deur op die knoppie hieronder te klik, sal die migrasieproses herbegin. Alle outomaties gemigreerde items, kategorieë en liggings sal uitgevee word. Alle items, kategorieë en liggings wat met die hand geskep is, sal nie uitgevee word nie. Migrasieproses sal daarna outomaties begin.

en: Closed on mobile
af: Gesluit op selfoon

en: Cluster radius in px
af: Trosradius in px

en: Clusters are disabled.
af: Klusters is gedeaktiveer.

en: Collapsible filters section.
af: Opvoubare filters-afdeling.

en: Comments
af: Kommentaar

en: Contact
af: Kontak

en: Content
af: Inhoud

en: Content visible for:
af: Inhoud sigbaar vir:

en: Copy and paste the JSON from this website:
af: Kopieer en plak die JSON vanaf hierdie webwerf:

en: Couldn't find location, try different address.
af: Kon nie ligging kry nie, probeer &#39;n ander adres.

en: Cover
af: Bedekking

en: Cover column height
af: Dekkolomhoogte

en: Cover image
af: Omslagprent

en: Current block view
af: Huidige blokaansig

en: Custom
af: Pasgemaak

en: Custom Height Settings
af: Pasgemaakte hoogte instellings

en: Custom inputs
af: Pasgemaakte insette

en: Custom shadow
af: Pasgemaakte skaduwee

en: Customized options for mobile screen width.
af: Pasgemaakte opsies vir mobiele skermwydte.

en: Dark
af: Donker

en: Data migration
af: Datamigrasie

en: Data of inputs with no value will not be displayed.
af: Data van insette met geen waarde sal nie vertoon word nie.

en: Date
af: Datum

en: Date archives:
af: Datum argiewe:

en: Date color
af: Datum kleur

en: Decide if email address is visible for visitors
af: Besluit of e-posadres sigbaar is vir besoekers

en: Decline
af: Weier

en: Decline claim
af: Weier eis

en: Decoration color
af: Versiering kleur

en: Default
af: Verstek

en: Default Layout Options
af: Verstek uitleg opsies

en: Default Search Results
af: Verstek soekresultate

en: Default Search Results Page
af: Verstek soekresultatebladsy

en: Default selection text, displayed as first option in selection.
af: Verstek seleksie teks, vertoon as eerste opsie in seleksie.

en: Default shadow
af: Verstek skaduwee

en: Default size
af: Verstek grootte

en: Delay between slides
af: Vertraging tussen skyfies

en: Descending
af: Neerdaal

en: Description
af: Beskrywing

en: Description text that appear on edit page with new input.
af: Beskrywingsteks wat op wysigbladsy verskyn met nuwe invoer.

en: Design Options
af: Ontwerpopsies

en: Desktop size
af: Desktop grootte

en: Disable filters button label
af: Deaktiveer filters-knoppie-etiket

en: Disable geolocation button label
af: Deaktiveer geoligging-knoppie-etiket

en: Display name
af: Vertoon naam

en: Displayed are nearest items by their GPS coordinates.
af: Getoon is naaste items volgens hul GPS-koördinate.

en: Displayed will be posts similar to selected reference Item Post.
af: Getoon sal plasings soortgelyk aan geselekteerde verwysing item Pos.

en: Displays address, phone number and other contact information of specific listing item.
af: Vertoon adres, telefoonnommer en ander kontakinligting van spesifieke lysitem.

en: Displays button that open Google Maps navigation to Item Post location.
af: Vertoon knoppie wat Google Maps-navigasie oopmaak na itemplasing.

en: Displays button to download GPX file assigned to item.
af: Vertoon knoppie om GPX-lêer af te laai wat aan item toegewys is.

en: Displays contact form which send email directly to email address of specific listing item.
af: Vertoon kontakvorm wat e-pos direk na e-posadres van spesifieke lysitem stuur.

en: Displays content only for users with active membership, or only for visitors without membership.
af: Wys inhoud slegs vir gebruikers met aktiewe lidmaatskap, of slegs vir besoekers sonder lidmaatskap.

en: Displays content written in visual editor of specific listing item.
af: Vertoon inhoud geskryf in visuele redigeerder van spesifieke lysitem.

en: Displays gallery of images assigned to Item Post.
af: Vertoon galery van prente wat aan Item Post toegewys is.

en: Displays information about author on author archive page.
af: Vertoon inligting oor outeur op skrywersargiefbladsy.

en: Displays information about selected authors.
af: Vertoon inligting oor geselekteerde skrywers.

en: Displays information from Item Extension inputs assigned to item.
af: Vertoon inligting van itemuitbreiding-insette wat aan item toegewys is.

en: Displays listing categories based on specific filter. It can display parent categories or subcategories from specific category.
af: Vertoon lyskategorieë gebaseer op spesifieke filter. Dit kan ouerkategorieë of subkategorieë van spesifieke kategorieë vertoon.

en: Displays listing items based on current category/location page or results from search form.
af: Vertoon lysitems gebaseer op huidige kategorie/liggingbladsy of resultate van soekvorm.

en: Displays listing items based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
af: Wys lysitems gebaseer op filters. Byvoorbeeld items slegs van spesifieke kategorie, ligging of uitgestal items.

en: Displays listing items on map based on filters. For example items only from specific category, location or featured items.
af: Wys lysitems op kaart gebaseer op filters. Byvoorbeeld items slegs van spesifieke kategorie, ligging of uitgestal items.

en: Displays listing items similar to selected reference item post.
af: Vertoon lysitems soortgelyk aan geselekteerde verwysingitempos.

en: Displays listing locations based on specific filter. It can display parent locations or sublocations from specific location.
af: Wys lysliggings gebaseer op spesifieke filter. Dit kan ouerliggings of sublokasies vanaf spesifieke ligging vertoon.

en: Displays listing subcategories based on current category page.
af: Vertoon lys subkategorieë gebaseer op huidige kategoriebladsy.

en: Displays listing sublocations based on current category page.
af: Wys lys sublokasies gebaseer op huidige kategorie bladsy.

en: Displays main item image of specific listing item.
af: Vertoon hoofitembeeld van spesifieke lysitem.

en: Displays opening hours of specific listing item.
af: Vertoon openingstye van spesifieke lysitem.

en: Displays posts based on current results from search form.
af: Wys plasings gebaseer op huidige resultate van soekvorm.

en: Displays posts based on current results on default WordPress search results page.
af: Wys plasings gebaseer op huidige resultate op die standaard WordPress-soekresultatebladsy.

en: Displays posts on map based on filters. For example posts only from specific category or location.
af: Wys plasings op kaart gebaseer op filters. Byvoorbeeld plasings slegs van spesifieke kategorie of ligging.

en: Displays relevant listing items automatically based on current page. For example search results or item detail location.
af: Vertoon relevante lysitems outomaties gebaseer op huidige bladsy. Byvoorbeeld soekresultate of itembesonderhedeligging.

en: Displays relevant posts automatically based on current page. For example search results or post detail location.
af: Wys relevante plasings outomaties gebaseer op huidige bladsy. Byvoorbeeld soekresultate of posbesonderhede se ligging.

en: Displays the button and the form for claim listing.
af: Vertoon die knoppie en die vorm vir eislys.

en: Displays upcoming events of specific listing item.
af: Wys komende gebeurtenisse van spesifieke lysitem.

en: Distance
af: Afstand

en: Distance option label
af: Afstand opsie etiket

en: Distance unit
af: Afstand eenheid

en: Do not show
af: Moet nie wys nie

en: Do not show endpoints
af: Moenie eindpunte wys nie

en: Do not use Item Detail special page settings
af: Moenie Item Detail spesiale bladsy-instellings gebruik nie

en: Download GPX file
af: Laai GPX-lêer af

en: Drop GPX file here
af: Los GPX-lêer hier

en: Dynamic track visibility
af: Dinamiese baansigbaarheid

en: Easy Admin
af: Maklike Admin

en: Easy Admin offer simplified WordPress administration without any unnecessary distractions.
af: Easy Admin bied vereenvoudigde WordPress-administrasie sonder enige onnodige afleidings.

en: Edit Category
af: Wysig kategorie

en: Edit Item
af: Wysig Item

en: Edit Location
af: Wysig ligging

en: Edit Special Page
af: Wysig Spesiale Bladsy

en: Email
af: E-pos

en: Email Help
af: E-pos hulp

en: Email Label
af: E-pos etiket

en: Email Message
af: E-pos boodskap

en: Email settings
af: E-pos instellings

en: Email used as sender in email, make sure the email address corresponds with your website domain.
af: E-pos wat as sender in e-pos gebruik word, maak seker dat die e-posadres ooreenstem met jou webwerfdomein.

en: Empty map behavior
af: Leë kaartgedrag

en: Empty value to show all similar items.
af: Leë waarde om alle soortgelyke items te wys.

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enable Gutenberg editor
af: Aktiveer Gutenberg-redigeerder

en: Enable and insert inputs available for filters via menu
af: Aktiveer en voeg insette beskikbaar vir filters via kieslys in

en: Enable and insert inputs via menu
af: Aktiveer en voeg invoere via kieslys in

en: Enable bundled subscriptions
af: Aktiveer gebundelde intekeninge

en: Endpoint markers are displayed in place of very first and very end point of uploaded GPX track.
af: Eindpuntmerkers word vertoon in die plek van heel eerste en heel eindpunt van opgelaaide GPX-snit.

en: Event Details
af: Gebeurtenisbesonderhede

en: Event Image Options
af: Gebeurtenisbeeldopsies

en: Every segment in track
af: Elke segment in spoor

en: Everything
af: Alles

note: translators: %s: printed example of expected values in input.
en: Example of inserted values: %s
af: Voorbeeld van ingevoegde waardes: %s

en: Excerpt
af: Uittreksel

en: Feature is disabled
af: Kenmerk is gedeaktiveer

en: Featured
af: Uitgestalte

en: Featured Category
af: Uitgestalte kategorie

en: Featured category
af: Uitgestalte kategorie

en: Featured image
af: Uitstalprent

en: Featured items first
af: Uitstalitems eerste

en: Featured location
af: Uitstalligging

en: Fill all required fields, please.
af: Vul asseblief alle vereiste velde in.

en: Filter posts
af: Filter plasings

en: Filter special pages list
af: Filter spesiale bladsye lys

en: Filters Design
af: Filters ontwerp

en: Filters background color
af: Filter agtergrondkleur

en: Filters group name
af: Filter groepnaam

en: Filters settings
af: Filter instellings

en: Filters to specify results of displayed items.
af: Filters om resultate van vertoonde items te spesifiseer.

en: Find address
af: Vind adres

en: Fix width
af: Bevestig breedte

en: Fixed
af: Vaste

note: translators: %s url reCaptcha v3 page
en: For more details see %s.
af: Vir meer besonderhede sien %s.

en: Force box width to selected value.
af: Dwing bokswydte na geselekteerde waarde.

en: Force table style for displayed data, longer values are not moved under label.
af: Forseer tabelstyl vir vertoonde data, langer waardes word nie onder etiket geskuif nie.

en: Form
af: Vorm

en: Form inside map breakpoint
af: Vorm binne kaart breekpunt

en: Form settings
af: Vorm instellings

en: Friday
af: Vrydag

en: Full horizontal
af: Vol horisontaal

en: Full vertical
af: Vol vertikaal

en: Fullwidth page
af: Volle breedte bladsy

en: GPX Track
af: GPX-snit

en: GPX Tracks
af: GPX-snitte

en: GPX file successfully loaded!
af: GPX-lêer suksesvol gelaai!

en: GPX files
af: GPX-lêers

en: Gallery Options
af: Galery Opsies

en: General
af: Algemeen

en: General background
af: Algemene agtergrond

en: General options
af: Algemene opsies

en: General options for desktop.
af: Algemene opsies vir lessenaar.

en: General settings
af: Algemene instellings

en: Geolocation search settings
af: Geo-ligging soek instellings

en: Get directions
af: Kry aanwysings

en: Google Maps API Key
af: Google Maps API-sleutel

note: translators: 1. starting html <a> tag with link to google documentation page, 2. ending html <a> tag
en: Google Maps API key is required by Google. It is necessary for all websites that use advanced maps features such as displaying listing items on the map. Learn more about how to get API key in the %1$sfollowing tutorial%2$s.
af: Google Maps API-sleutel word deur Google vereis. Dit is nodig vir alle webwerwe wat gevorderde kaartkenmerke gebruik, soos om lysitems op die kaart te vertoon. Kom meer te wete oor hoe om API-sleutel te kry in die %1$svolgende tutoriaal%2$s.

en: Google reCaptcha protects your website against spam and other automated form submissions by spam bots. If you are using third party solution to protect forms on your website, ignore following key inputs.
af: Google reCaptcha beskerm jou webwerf teen strooipos en ander outomatiese vormvoorleggings deur spambotte. As jy derdeparty-oplossings gebruik om vorms op jou webwerf te beskerm, ignoreer die volgende sleutelinsette.

en: Google reCaptcha v3 Keys
af: Google reCaptcha v3-sleutels

en: Gradient
af: Gradiënt

en: Gradient degree
af: Gradiëntgraad

en: Grid size
af: Roostergrootte

en: Group name
af: Groepnaam

en: Half layout page
af: Halwe uitlegbladsy

en: Header menu settings
af: Kopkieslysinstellings

en: Header opened or closed by default.
af: Kopskrif is by verstek oop of toegemaak.

en: Header settings
af: Kopinstellings

en: Height unit
af: Hoogte eenheid

en: Help text displayed with Email input.
af: Hulpteks vertoon met e-posinvoer.

en: Help text displayed with Message input.
af: Hulpteks vertoon met Boodskapinvoer.

en: Help text displayed with Name input.
af: Hulpteks vertoon met Naam-invoer.

en: Help text displayed with Subject input.
af: Hulpteks vertoon met onderwerpinvoer.

en: Help texts
af: Hulptekste

en: Hide Location input
af: Versteek ligginginvoer

en: Hide empty values
af: Versteek leë waardes

en: Hide map
af: Versteek kaart

en: Hide selected filters
af: Versteek geselekteerde filters

en: Hide selected inputs
af: Versteek geselekteerde insette

en: Hide unchecked checkbox
af: Versteek ongemerkte merkblokkie

en: Horizontal offset
af: Horisontale offset

en: If selected, will be available in filters for Item posts.
af: Indien gekies, sal beskikbaar wees in filters vir itemplasings.

en: If you would like to use your own WooCommerce Subscriptions plugin, simply deactivate bundled version below and activate your plugin.
af: As jy jou eie WooCommerce Subscriptions-inprop wil gebruik, deaktiveer eenvoudig die gebundelde weergawe hieronder en aktiveer jou inprop.

en: If your GPX track consists of several segments, endpoint markers are displayed in place of start and end of every segment.
af: As jou GPX-snit uit verskeie segmente bestaan, word eindpuntmerkers in die plek van begin en einde van elke segment vertoon.

en: Image focus
af: Beeldfokus

en: Image height
af: Beeld hoogte

en: Image height unit
af: Beeldhoogte-eenheid

en: Image position
af: Beeld posisie

en: Image repeat
af: Beeld herhaal

en: Image scroll
af: Beeld blaai

en: Image size
af: Beeld grootte

en: Images caption text
af: Prente onderskrif teks

en: Images gallery
af: Beelde gallery

en: Images vertical align
af: Beelde vertikaal belyn

en: Infinite loop
af: Oneindige lus

en: Input choices
af: Invoerkeuses

en: Input description
af: Invoerbeskrywing

en: Input field name that appear on edit page.
af: Voer veldnaam in wat op wysigbladsy verskyn.

en: Input identifier
af: Invoer identifiseerder

en: Input label
af: Invoer etiket

en: Input labels
af: Voer etikette in

en: Input type
af: Invoer tipe

en: Inputs contain validation errors.
af: Insette bevat valideringsfoute.

en: Inputs group
af: Insette groep

en: Insert from media
af: Voeg vanaf media in

en: Insert unit that will be displayed with number value.
af: Voeg eenheid in wat met getalwaarde vertoon sal word.

en: Inside image
af: Binne-beeld

en: Integrations
af: Integrasies

en: Invalid file format
af: Ongeldige lêerformaat

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
af: Dit blyk dat ons nie kan kry waarna jy soek nie.

en: It will allow you to build a whole item detail page. No blocks will be inherited from Item Detail special page.
af: Dit sal jou toelaat om &#39;n hele item detail bladsy te bou. Geen blokke sal geërf word vanaf Item Detail spesiale bladsy nie.

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Categories
af: Itemkategorieë

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Categories
af: Itemkategorieë

en: Item Categories widgets area
af: Item Kategorieë widgets area

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Category
af: Itemkategorie

en: Item Claim Listing
af: Item-eislys

en: Item Contact Details
af: Item Kontakbesonderhede

en: Item Contact Form
af: Item Kontakvorm

en: Item Content
af: Item inhoud

en: Item Detail Page
af: Item Detail Bladsy

en: Item Details
af: Itembesonderhede

en: Item Events
af: Item Gebeurtenisse

en: Item Extension
af: Item Uitbreiding

en: Item Extension allows create additional inputs on edit pages of Item Posts.
af: Item-uitbreiding laat toe om bykomende insette op wysigingsbladsye van itemplasings te skep.

en: Item Featured Image
af: Item Uitstalbeeld

en: Item GPX Download
af: Item GPX aflaai

en: Item Get Directions
af: Item Kry aanwysings

en: Item Image Options
af: Item Beeld Opsies

[ctx: taxonomy singular name]
en: Item Location
af: Item plek

[ctx: taxonomy general name]
en: Item Locations
af: Item liggings

[ctx: taxonomy menu name]
en: Item Locations
af: Item liggings

en: Item Locations widgets area
af: Item Locations legstuk area

en: Item Opening Hours
af: Item Openingsure

en: Item Options
af: Item Opsies

en: Item Review
af: Item resensie

en: Item Reviews
af: Item resensies

en: Item Reviews extends WordPress Comments to allow website visitors leave a review and rating for Item Posts.
af: Item-resensies brei WordPress-kommentaar uit om webwerfbesoekers toe te laat om &#39;n resensie en gradering vir itemplasings te gee.

en: Item already claimed
af: Item reeds opgeëis

en: Item author
af: Item skrywer

en: Item category
af: Item kategorie

en: Item detail page slug
af: Item detail bladsy slak

en: Item has been claimed
af: Item is opgeëis

en: Item location
af: item plek

en: Item owner reply.
af: Item eienaar antwoord.

en: Item pending moderation from admin
af: Item hangende moderering van admin

en: Keep header closed by default on mobile.
af: Hou kopskrif by verstek gesluit op selfoon.

en: Label color
af: Etiket kleur

en: Label for email field
af: Etiket vir e-pos veld

en: Label for submit button
af: Etiket vir indien knoppie

en: Label for username field
af: Etiket vir gebruikersnaam veld

en: Label used for Email input.
af: Etiket gebruik vir e-posinvoer.

en: Label used for Message textarea.
af: Etiket wat gebruik word vir Boodskap-teksarea.

en: Label used for Name input.
af: Etiket gebruik vir naaminvoer.

en: Label used for Subject input.
af: Etiket gebruik vir vakinvoer.

en: Label width
af: Etiket breedte

en: Large
af: Groot

en: Large button
af: Groot knoppie

en: Large size
af: Groot grootte

en: Latitude
af: Breedtegraad

en: Leave a review
af: Laat &#39;n resensie

en: Leave empty to not use this option.
af: Laat leeg om nie hierdie opsie te gebruik nie.

en: Left
af: Links

en: Limit displayed posts
af: Beperk vertoonde plasings

en: Line under heading
af: Reël onder opskrif

en: Lines color
af: Lyne kleur

en: Lines decoration
af: Lyne versiering

en: Link label
af: Skakel etiket

en: Links color
af: Skakels kleur

en: List layout
af: Lys uitleg

en: Listing Advanced Filters
af: Lys Gevorderde Filters

en: Listing Author Detail
af: Lysskrywerbesonderhede

en: Listing Authors List
af: Lys skrywers lys

en: Listing Categories List
af: Lys kategorieë Lys

en: Listing Category Page
af: Lyskategoriebladsy

en: Listing Items List
af: Lys Items Lys

en: Listing Location Page
af: Lysplekbladsy

en: Listing Locations List
af: Lys liggings lys

en: Listing Map
af: Lys Kaart

en: Listing Map (for posts)
af: Lyskaart (vir plasings)

en: Listing Membership Content
af: Lys lidmaatskap inhoud

en: Listing Search Form
af: Soekvorm vir lysinskrywing

en: Listing Search Results
af: Lyssoekresultate

en: Listing Similar Items
af: Lys soortgelyke items

en: Listing Subcategories List
af: Lys subkategorieë Lys

en: Listing Sublocations List
af: Lys sublokasies lys

en: Location
af: Ligging

[ctx: taxonomy singular name]
en: Location
af: Ligging

en: Location Details
af: Ligging besonderhede

en: Locations
af: Liggings

[ctx: taxonomy general name]
en: Locations
af: Liggings

[ctx: taxonomy menu name]
en: Locations
af: Liggings

en: Log Out
af: Teken uit

en: Logged in text
af: Teks aangeteken

en: Logical operator
af: Logiese operateur

en: Longitude
af: Lengtegraad

en: Map provider
af: Kaartverskaffer

en: Maps provider
af: Kaarte verskaffer

en: Mark Item post as featured
af: Merk itemplasing as uitgebeeld

en: Mark category as featured to prioritize it in displayed results.
af: Merk kategorie as uitgestal om dit te prioritiseer in vertoonde resultate.

en: Mark location as featured to prioritize it in displayed results.
af: Merk ligging as vertoon om dit te prioritiseer in vertoonde resultate.

en: Marker Cluster Settings
af: Merkergroepering-instellings

en: Markers
af: Merkers

en: Markers & GPX Tracks
af: Merkers en GPX-snitte

en: Markers in distance less than %spx radius are grouped into clusters. Set 0 to disable clusters.
af: Merkers in afstand minder as %spx radius word in trosse gegroepeer. Stel 0 om trosse te deaktiveer.

en: Max number of items
af: Maksimum aantal items

en: Maximum displayed posts
af: Maksimum vertoonde plasings

en: Maximum distance
af: Maksimum afstand

en: Maximum items for the current subscription exceeded.
af: Maksimum items vir die huidige intekening oorskry.

en: Maximum width
af: Maksimum breedte

en: Medium size
af: Mediumgrootte

en: Merge checkboxes into filter group and show them together in frontend filters. You can use more groups using different group names.
af: Voeg merkblokkies saam in filtergroep en wys dit saam in frontend-filters. Jy kan meer groepe gebruik deur verskillende groepname te gebruik.

en: Message
af: Boodskap

en: Message Help
af: Boodskap Hulp

en: Message Label
af: Boodskap Etiket

en: Message displayed when the form sending failed because of problem on the server side.
af: Boodskap word vertoon toe die versending van die vorm misluk het weens &#39;n probleem aan die bedienerkant.

en: Message displayed when the form validation failed.
af: Boodskap word vertoon toe die vormvalidering misluk het.

en: Message displayed when the form was sent succesfully.
af: Boodskap vertoon wanneer die vorm suksesvol gestuur is.

en: Message for the email notification
af: Boodskap vir die e-poskennisgewing

en: Metabox content settings
af: Metabox-inhoudinstellings

en: Migration finished
af: Migrasie voltooi

en: Migration in progress
af: Migrasie aan die gang

en: Migration is currently in progress. You will be able to restart the migration when it is finished.
af: Migrasie is tans aan die gang. Jy sal die migrasie kan herbegin wanneer dit klaar is.

en: Migration restarted
af: Migrasie het weer begin

en: Miles
af: Myle

en: Minimum height unit
af: Minimum hoogte eenheid

en: Minimum image height
af: Minimum beeldhoogte

en: Minimum map height may differ of defined value due to needs of map's inside content.
af: Minimum kaarthoogte kan verskil van gedefinieerde waarde as gevolg van behoeftes van kaart se binne-inhoud.

en: Missing required GPX data
af: Vereiste GPX-data ontbreek

en: Mobile
af: Selfoon

en: Mobile size
af: Mobiele grootte

en: Mobile width breakpoint
af: Mobiele breedte breekpunt

en: Monday
af: Maandag

en: Move backward
af: Beweeg agteruit

en: Move forward
af: Beweeg voorentoe

en: Multiselect
af: Multiseleksie

en: Name Help
af: Naam Hulp

en: Name Label
af: Naam Etiket

en: Name of sender displayed in received email.
af: Naam van sender vertoon in ontvangde e-pos.

en: Name of settings tab on Item Edit page.
af: Naam van instellingsoortjie op Item Edit-bladsy.

en: New Category Name
af: Nuwe kategorienaam

en: New Item
af: Nuwe item

en: New Location Name
af: Nuwe liggingnaam

en: Newer reviews
af: Nuwer resensies

en: Next
af: Volgende

en: Night
af: Nag

en: No Items found
af: Geen items gevind nie

en: No Items found in Trash
af: Geen items in asblik gevind nie

en: No border
af: Geen grens nie

en: No borders
af: Geen grense nie

en: No lines
af: Geen lyne nie

en: No posts found
af: Geen plasings gevind nie

en: No repeat
af: Geen herhaling nie

en: No results found.
af: Geen resultate gevind.

en: No shadow
af: Geen skaduwee nie

en: No special pages found.
af: Geen spesiale bladsye gevind nie.

en: No users found
af: Geen gebruikers gevind nie

en: Non-membership visitors
af: Nie-lidmaatskap besoekers

en: None
af: Geen

en: Note
af: Let wel

en: Notification messages
af: Kennisgewing boodskappe

en: Notification when the item is already claimed. Leave empty to hide the notification.
af: Kennisgewing wanneer die item reeds opgeëis is. Laat leeg om die kennisgewing te versteek.

en: Notification when the item is pending moderation from admin. Leave empty to hide the notification.
af: Kennisgewing wanneer die item hangende moderering van admin. Laat leeg om die kennisgewing te versteek.

en: Notifications
af: Kennisgewings

en: Number
af: Nommer

en: Number of items
af: Aantal items

en: Older reviews
af: Ouer resensies

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
af: Een gedagte oor “%1$s”

en: Only featured
af: Slegs uitgestal

en: Only featured items
af: Slegs uitgestalde items

en: Only parent categories
af: Slegs ouerkategorieë

en: Only parent locations
af: Slegs ouerliggings

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
af: Oeps! Daardie bladsy kan nie gevind word nie.

en: Open image in popup
af: Maak prent oop in pop-up

en: Opened by default
af: By verstek oopgemaak

en: Opening Hours
af: Openingsure

en: Opening hours
af: Openingstye

en: Options
af: Opsies

en: Order Options
af: Bestel Opsies

en: Order by
af: Bestel by

en: Order number
af: Bestellingnommer

en: Organizer:
af: Organiseerder:

en: Owner
af: Eienaar

en: Page template
af: Bladsy sjabloon

en: Parent Category
af: Ouer Kategorie

en: Parent Category:
af: Ouer Kategorie:

en: Parent Location
af: Ouer ligging

en: Parent Location:
af: Ouer ligging:

en: Pending
af: Hangende

en: Performance Settings
af: Prestasie-instellings

en: Plugin Activation
af: Inprop aktivering

en: Position unavailable
af: Posisie onbeskikbaar

en: Post Options
af: Pos Opsies

en: Post has not selected any term.
af: Pos het geen term gekies nie.

en: Posts Author Page
af: Posts Outeur Bladsy

en: Posts Category Page
af: Poste Kategorie Bladsy

en: Posts Date Page
af: Posts Datum Bladsy

en: Posts Search Form
af: Posts Soekvorm

en: Posts Search Results
af: Posts Soekresultate

en: Posts Tag Page
af: Plasingsmerkerbladsy

en: Posts navigation
af: Posts navigasie

en: Posts number color
af: Plasingsnommerkleur

en: Previous
af: Vorige

en: Proportional image height
af: Proporsionele beeldhoogte

en: Radial gradient
af: Radiale gradiënt

en: Random
af: Willekeurig

en: Rating
af: Gradering

en: Rating stars color
af: Gradeer sterrekleur

en: Read more
af: Lees meer

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
af: Onlangs geaktiveerde tema is nie versoenbaar met %s inprop nie, daarom is die inprop gedeaktiveer.

en: Recommended map height
af: Aanbevole kaarthoogte

en: Reference Item Post
af: Verwysing Item Pos

en: Remove GPX track
af: Verwyder GPX-snit

en: Remove Image
af: Verwyder prent

en: Repeat
af: Herhaal

en: Repeat horizontally
af: Herhaal horisontaal

en: Repeat vertically
af: Herhaal vertikaal

en: Respond to review
af: Reageer op resensie

en: Responsive options applied under screen width
af: Responsiewe opsies toegepas onder skermwydte

en: Restart migration
af: Herbegin migrasie

en: Results include at least one of selected filters.
af: Resultate sluit ten minste een van geselekteerde filters in.

en: Results must include all selected filters.
af: Resultate moet alle geselekteerde filters insluit.

en: Reviews
af: Resensies

en: Right
af: Reg

en: Saturday
af: Saterdag

en: Save Settings
af: Stoor instellings

en: Scroll
af: Blaai

en: Search
af: Soek

en: Search Categories
af: Soek kategorieë

en: Search Items
af: Soek items

en: Search Locations
af: Soek liggings

en: Search Special ages
af: Soek Spesiale ouderdomme

en: Search by geolocation
af: Soek volgens geoligging

en: Search for authors
af: Soek vir skrywers

en: Search for posts
af: Soek vir plasings

en: Search for reference item post
af: Soek vir verwysingsitempos

en: Search form is displayed inside map on screen width larger than
af: Soekvorm word binne-in kaart vertoon op skermwydte groter as

en: Search form that allows visitors to search listing items by keyword, category or location.
af: Soekvorm wat besoekers toelaat om lysitems volgens sleutelwoord, kategorie of ligging te soek.

en: Search form that allows visitors to search posts by keyword, category or location.
af: Soekvorm waarmee besoekers plasings volgens sleutelwoord, kategorie of ligging kan soek.

en: Search keyword
af: Soek sleutelwoord

en: Search results for:
af: Soek resultate vir:

en: Secret Key
af: Geheime sleutel

en: Select
af: Kies

en: Select Category
af: Kies kategorie

en: Select Image
af: Kies Beeld

en: Select Location
af: Kies Ligging

en: Select alignment
af: Kies belyning

en: Select an Item
af: Kies &#39;n item

en: Select featured category
af: Kies uitstalkategorie

en: Select image
af: Kies prent

en: Select layout
af: Kies uitleg

en: Select position of unit displayed with number value.
af: Kies posisie van eenheid wat met getalwaarde vertoon word.

en: Select size
af: Kies grootte

en: Select type input cannot use AND operator.
af: Kies tipe invoer kan nie EN-operateur gebruik nie.

en: Select type of input field.
af: Kies tipe invoerveld.

en: Select your rating, please.
af: Kies asseblief jou gradering.

en: Selected category will be prioritized and will present Item post on the map.
af: Geselekteerde kategorie sal geprioritiseer word en sal itemplasing op die kaart aanbied.

en: Selected post is no more published.
af: Geselekteerde plasing word nie meer gepubliseer nie.

en: Selected posts
af: Geselekteerde plasings

en: Selected posts are no more published.
af: Geselekteerde plasings word nie meer gepubliseer nie.

en: Selected reference post will be listed before all other similar posts.
af: Geselekteerde verwysingspos sal voor alle ander soortgelyke plasings gelys word.

en: Send Button Text
af: Stuur knoppie teks

en: Sender Email
af: Afsender e-pos

en: Sender Name
af: Sender Naam

en: Server Error Message
af: Bedienerfoutboodskap

en: Server encountered an error. If problem persists, contact website administrator, please.
af: Bediener het &#39;n fout teëgekom. As die probleem voortduur, kontak asseblief die webwerf-administrateur.

en: Settings Saved
af: Instellings gestoor

en: Shadow
af: Skaduwee

en: Shadow color
af: Skadu kleur

en: Shadow settings
af: Skadu-instellings

en: Show Category description
af: Wys kategoriebeskrywing

en: Show Category icon
af: Wys Kategorie-ikoon

en: Show Email Address
af: Wys e-posadres

en: Show Location description
af: Wys liggingbeskrywing

en: Show Location icon
af: Wys ligging-ikoon

en: Show Opening Hours
af: Wys Openingsure

en: Show Streetview
af: Wys Straataansig

en: Show address
af: Wys adres

en: Show advanced filters
af: Wys gevorderde filters

en: Show author image
af: Wys skrywerprent

en: Show biographical info
af: Wys biografiese inligting

en: Show categories
af: Wys kategorieë

en: Show contact form on page which send an email to defined email address
af: Wys kontakvorm op bladsy wat &#39;n e-pos na &#39;n gedefinieerde e-posadres stuur

en: Show cover image
af: Wys omslagprent

en: Show data
af: Wys data

en: Show date
af: Wys datum

en: Show description
af: Wys beskrywing

en: Show empty map
af: Wys leë kaart

en: Show featured image
af: Wys uitgestalde prent

en: Show featured items on the top of list before all other item posts.
af: Wys uitgestalde items boaan die lys voor alle ander itemplasings.

en: Show filters group title
af: Wys filters groep titel

en: Show link
af: Wys skakel

en: Show link label input
af: Wys skakeletiketinvoer

en: Show locations
af: Wys liggings

en: Show more
af: Wys meer

en: Show navigation arrows
af: Wys navigasiepyltjies

en: Show on map
af: Wys op kaart

en: Show only categories marked as featured.
af: Wys slegs kategorieë wat as uitgestal is.

en: Show only featured category
af: Wys slegs uitgestalde kategorie

en: Show only locations marked as featured.
af: Wys net liggings wat as uitgestal is.

en: Show pagination bullets
af: Wys pagineringkolpunte

en: Show posts number
af: Wys plasingsnommer

en: Show price
af: Wys prys

en: Show rating
af: Wys gradering

en: Show reference Item Post
af: Wys verwysing Item Pos

en: Show selected filters
af: Wys geselekteerde filters

en: Show selected inputs
af: Wys geselekteerde insette

en: Show similar posts from the same:
af: Wys soortgelyke plasings van dieselfde:

en: Show submit filter button
af: Wys dien filterknoppie

en: Show subtitle
af: Wys onderskrif

en: Show track endpoint markers on
af: Wys baan-eindpuntmerkers aan

en: Show web
af: Wys web

en: Silver
af: Silwer

en: Simple layout
af: Eenvoudige uitleg

en: Site Key
af: Site Sleutel

en: Site logo
af: Webwerf logo

en: Skip number of posts from start
af: Slaan aantal plasings van begin af

en: Small
af: Klein

en: Small button
af: Klein knoppie

en: Small size
af: Klein grootte

en: Solid color
af: Soliede kleur

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
af: Spesiale Bladsy

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
af: Spesiale bladsye

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
af: Spesiale bladsye

en: Special page updated.
af: Spesiale bladsy opgedateer.

en: Special pages list
af: Spesiale bladsye lys

en: Special pages list navigation
af: Spesiale bladsye lys navigasie

en: Spread radius
af: Versprei radius

en: Start and end of track
af: Begin en einde van baan

en: Step
af: Stap

en: Streetview
af: Straataansig

en: Streetview is available only if Google API key is enabled
af: Straataansig is slegs beskikbaar as Google API-sleutel geaktiveer is

en: Style
af: Styl

en: Style JSON
af: Styl JSON

en: Subject
af: Onderwerp

en: Subject Help
af: Vakhulp

en: Subject Label
af: Onderwerp Etiket

en: Subject for the email notification
af: Onderwerp vir die e-poskennisgewing

en: Submit Label
af: Dien etiket in

en: Submit distance button label
af: Dien afstandknoppie-etiket in

en: Submit filters button label
af: Dien filterknoppie-etiket in

en: Submit reply
af: Dien antwoord in

en: Submit review
af: Dien resensie in

en: Subscriptions
af: Subskripsies

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Success Message
af: Suksesboodskap

en: Sunday
af: Sondag

en: Table style
af: Tafelstyl

en: Tag archives:
af: Merk argiewe:

en: Telephone
af: Telefoon

en: Terms & Conditions label
af: Bepalings en voorwaardes etiket

en: Text
af: Teks

en: Text color
af: Teks kleur

en: Text displayed in the form when user is logged in
af: Teks wat in die vorm vertoon word wanneer gebruiker aangemeld is

en: Text displayed instead of full website url
af: Teks vertoon in plaas van volledige webwerf-URL

en: Text displayed on Send Button.
af: Teks wat op Stuur-knoppie vertoon word.

en: Text displayed on empty map
af: Teks wat op leë kaart vertoon word

en: Text for Terms & Conditions form input. Leave empty to disable the checkbox.
af: Teks vir bepalings en voorwaardes vorm invoer. Laat leeg om die merkblokkie te deaktiveer.

en: Text layout
af: Teksuitleg

en: Text link
af: Teks skakel

en: Text of email message. Available are variables: {user-name} {user-email} {user-message}
af: Teks van e-posboodskap. Beskikbaar is veranderlikes: {gebruikersnaam} {gebruikers-e-pos} {gebruikersboodskap}

en: Textarea
af: Teksarea

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
af: Die %s-inprop kon nie geaktiveer word nie. Dit is nie versoenbaar met die huidige aktiewe tema nie.

en: The maximum number of items that customers with this subscription can publish (Leave empty for the unlimited number of items).
af: Die maksimum aantal items wat klante met hierdie intekening kan publiseer (laat leeg vir die onbeperkte aantal items).

en: Theme
af: Tema

en: There are no available subscriptions. Add some, please.
af: Daar is geen beskikbare intekeninge nie. Voeg &#39;n paar by, asseblief.

en: There are no filters to show.
af: Daar is geen filters om te wys nie.

en: There are no inputs to show.
af: Daar is geen insette om te wys nie.

en: There are no selected inputs to show.
af: Daar is geen geselekteerde invoere om te wys nie.

en: Thick border
af: Dik rand

en: Thick borders
af: Dik grense

en: Thin border
af: Dun rand

en: Thin borders
af: Dun rande

en: This feature adds Claim Listing functionality for Listing items
af: Hierdie kenmerk voeg eislysfunksie by vir lysitems

en: This product is a Citadela Subscription.
af: Hierdie produk is &#39;n Citadela-intekening.

en: This setting will enable editing of Item Posts using Gutenberg editor. This feature will allow you to have greater administration flexibility. Please be careful which blocks you include in the item detail as everything will be placed in the "Item Content" block on Item Detail Special page.
af: Hierdie instelling sal redigering van itemplasings moontlik maak met behulp van Gutenberg-redigeerder. Hierdie kenmerk sal jou toelaat om groter administrasie buigsaamheid te hê. Wees asseblief versigtig watter blokke jy in die itembesonderhede insluit, aangesien alles in die &quot;Item Content&quot;-blok op Item Detail Special-bladsy geplaas sal word.

en: Thumbnail
af: Kleinkiekie

en: Thursday
af: Donderdag

en: Time in seconds
af: Tyd in sekondes

en: Title
af: Titel

en: Title color
af: Titel kleur

en: Titles color
af: Titels kleur

en: Top left
af: Links bo

en: Top right
af: Regs bo

en: Track color
af: Spoor kleur

en: Track endpoints color
af: Volg eindpunte kleur

en: Tracks are hidden and replaced with map marker according to zoom level.
af: Spore word versteek en vervang met kaartmerker volgens zoemvlak.

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Turn on Claim Listing feature
af: Skakel Eislys-kenmerk aan

en: Turn on Item Extension features
af: Skakel itemuitbreidingkenmerke aan

en: Turn on Item Reviews for listing items
af: Skakel Itemresensies aan vir lysitems

en: Type for search...
af: Tik vir soektog...

en: Unchecked single checkbox will not be displayed.
af: Ongemerkte enkelmerkblokkie sal nie vertoon word nie.

en: Unclaimed
af: Onopgeëis

en: Under image
af: Onder beeld

en: Unique identifier for new input field. Use single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
af: Unieke identifiseerder vir nuwe invoerveld. Gebruik enkele woord, geen spasies nie. Onderstrepe en strepies toegelaat.

en: Unit of number
af: Eenheid van getal

en: Unit position
af: Eenheid posisie

note: Description of the plugin
en: Universal listing features for any website
af: Universele lysfunksies vir enige webwerf

en: Update Category
af: Dateer kategorie op

en: Update Location
af: Dateer ligging op

en: Upload file
af: Laai leêr op

en: Uploaded file doesn't include required GPX track data.
af: Opgelaaide lêer sluit nie vereiste GPX-snitdata in nie.

en: Uploaded file has not valid XML format.
af: Opgelaaide lêer het nie &#39;n geldige XML-formaat nie.

en: Uploading&#8230;
af: Laai tans op …

en: Url
af: URL

en: Use Contact Form
af: Gebruik Kontakvorm

en: Use Easy Admin interface for your subscribers
af: Gebruik Easy Admin-koppelvlak vir jou intekenare

en: Use Gutenberg editor for the content of listing items
af: Gebruik Gutenberg-redigeerder vir die inhoud van lysitems

en: Use carousel
af: Gebruik karrousel

en: Use correct full website url
af: Gebruik die korrekte volledige webwerf-URL

en: Use geolocation search
af: Gebruik geoliggingsoektog

en: Use in search filter
af: Gebruik in soekfilter

en: Use responsive options
af: Gebruik responsiewe opsies

en: Use valid email address, please.
af: Gebruik asseblief &#39;n geldige e-posadres.

en: Useful to show additional help text or GDPR text with each input in the form.
af: Nuttig om bykomende hulpteks of GDPR-teks met elke invoer in die vorm te wys.

en: User ID
af: Gebruikers-ID

en: User additional options
af: Gebruiker bykomende opsies

en: User denied geolocation
af: Gebruiker het geoligging geweier

en: User email
af: Gebruikers e-pos

en: User login
af: Gebruiker aanmeld

en: User posts count
af: Gebruikersplasings tel

en: User registration date
af: Gebruikersregistrasiedatum

en: Username Label
af: Gebruikersnaam Etiket

en: Users with active membership
af: Gebruikers met aktiewe lidmaatskap

en: Validation Error Message
af: Validasie-foutboodskap

en: Value color
af: Waarde kleur

en: Vertical offset
af: Vertikale offset

en: View Category
af: Bekyk kategorie

en: View Item
af: Bekyk item

en: View Location
af: Bekyk ligging

en: View Site
af: Bekyk webwerf

en: View more
af: Sien meer

en: View posts
af: Bekyk plasings

en: View posts label
af: Bekyk plasingsetiket

en: View track on the map
af: Bekyk snit op die kaart

en: We recommend to use 24:00 time format for SEO purposes and satisfy Google Structured Data requirements. Use time like 08:00-15:00.
af: Ons beveel aan om 24:00-tydformaat vir SEO-doeleindes te gebruik en om aan Google-gestruktureerde data-vereistes te voldoen. Gebruik tyd soos 08:00-15:00.

note: translators: %s plugin's name
en: We've deactivated Citadela Directory Lite plugin. You can now activate and enjoy full version of the plugin.
af: Ons het Citadela Directory Lite-inprop gedeaktiveer. Jy kan nou die volledige weergawe van die inprop aktiveer en geniet.

en: We've noticed WooCommerce Subscriptions plugin is active, subscriptions functionality from Citadela Listing plugin is available.
af: Ons het opgemerk dat WooCommerce Subscriptions-inprop aktief is, intekeningfunksies van Citadela Listing-inprop is beskikbaar.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
af: Ons het opgemerk dat jy &#39;n verouderde weergawe van PHP gebruik wat nie meer ondersteun word nie, daarom <em>is die inprop gedeaktiveer</em> . Maak seker dat jou werf vinnig en veilig is deur <a href='%1$s'>PHP op te gradeer na die nuutste weergawe</a> . Minimum vereiste vir %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to WordPress Update page, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
af: Ons het opgemerk dat jy &#39;n verouderde weergawe van WordPress gebruik, daarom <em>is die inprop gedeaktiveer</em> . Maak seker dat jou werf veilig en op datum is deur <a href='%1$s'>WordPress op te dateer na die nuutste weergawe</a> . Die minimum vereiste vir %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website Link
af: Webwerf skakel

en: Website Link Label
af: Webwerf skakel etiket

en: Website link rel attribute
af: Webwerf skakel rel kenmerk

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Widgets displayed on Item Categories pages.
af: Legstukke wat op Itemkategorieë-bladsye vertoon word.

en: Widgets displayed on Item Locations pages.
af: Legstukke wat op Item Locations-bladsye vertoon word.

en: Widgets displayed on Item posts pages.
af: Legstukke wat op Itemplasingsbladsye vertoon word.

en: Will be listed all available similar items.
af: Sal gelys word alle beskikbare soortgelyke items.

en: With background
af: Met agtergrond

en: With search form
af: Met soekvorm

en: With url will be available additional input to insert text displayed instead of plain link.
af: Met url sal addisionele invoer beskikbaar wees om teks in te voeg wat vertoon word in plaas van gewone skakel.

en: WooCommerce subscriptions
af: WooCommerce-intekeninge

en: Works when block is the only block in a column.
af: Werk wanneer blok die enigste blok in &#39;n kolom is.

en: You do not have permission to upload files.
af: Jy het nie toestemming om lêers op te laai nie.

en: You must be logged in to post a review.
af: Jy moet aangemeld wees om &#39;n resensie te plaas.

en: Your rating
af: Jou gradering

en: Your reply to review
af: Jou antwoord op resensie

en: Your review
af: Jou resensie

en: blue : Blue color
af: blou: Blou kleur

en: default image size
af: verstek beeldgrootte

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select file from computer]
en: or
af: of

en: post | posts
af[0]: Post

en: red : Red color
af: rooi: Rooi kleur
